Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 10 příspěveků, 1 jméno: Saša.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.03.2010 11:04

Rodina Rachel Corrie konečně tlačí Izrael ke zdi

Na oko se USA zlobí ;)

Saša 74.?.?.?

Při nedávné návštěvě Izraele US Vice President Joe Biden prohlásil, že „mezi všemi národy nejlepším přítelem USA je Izrael“, později v souvislosti s „osadnickou“ výstavbou na palestinském území v Ramat Shlomo (předměstí Jeruzaléma), řekl předsedovi vlády Izraele Netanyahu: „to co děláte, podkopává bezpečnost našich vojáků bojujících v Iráku, Afganistanu a Pákistánu, to ohrožuje nás a klid v této oblasti.“ Toto prohlášení rozlítilo Americkou Ligu proti antisemitizmu neb pro Američany je to nevhodné sdělení, mohou milovat své syny víc než Izrael a je pohoršující, že US generál David Petraeus dle časopisu Foreign Policy mohl varovat „náš vztah k Izraeli je důležitý, ale ne tolik důležitý jako životy našich vojáků.“
Vložený obrázek
Ve snaze urovnat dobré vztahy s USA mluvčí Izraelské vlády prohlásil, že měli zveřejnit plánovanou výstavbu o týden později až Biden již nebude v Izraeli. Vice president Biden jako syn židovských sionistických imigrantů z Izraele nechce být prohlášen za „sebenenávidějícího Žida“. nakonec chválil Netanyahu, že „osadnická“ výstavba pro sto tisíc Židů započne až za několik let. Přes protesty samotných Židů (200 demonstrantů z obce Chariš a okolních sekulárních obcí v neděli 14.3 protestovalo proti plánům) sionistická vláda Izraele v zásadě dostala souhlas USA pro osidlování a výstavbu ve východním Jeruzalémě. YNET NEWS sděluje, že Biden při své návštěvě řekl, že Izrael má své právo napadnout Irán.
Zdroje: http://warincontext.org/2010/03/13/u-s-gave-israel...
http://www.jpost.com/JewishWorld/JewishNews/Article.aspx?id=171089
http://eretz.cz/content/view/9652/41/
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3741697,00.html

215085

17.03.2010 10:50

Americko-izraelský útok na Írán je nevyhnutelný

Šaráda Joe a Bibi

Saša 74.?.?.?

Joe Biden s Bibi Netanyahu se popadají za břicha, jak se jim povedlo zas jednou podvést davy a popíchnout Palestince (spolu s Iránem a Islámským zbytkem světa). Clintonová ve volební kampani prohlašovala, že Jeruzalém je nedělitelný a teď se bude jako tak trochu zlobit, že Izrael urazil Ameriku (a jedním dechem tvrdit, že žádná krize ve vztazích není).

Jak to tak bývá scénář návštěvy Bidena v Izraeli za účelem „mírového“ řešení konfliktu byl napsán předem. Jediný smysl a účel je vyprovokovat Islámskou část planety pro zdůvodnění k napadení Iránu s vědomým rizikem světové války. USA vydává na „obranu“ více než všechny ostatní státy dohromady za současného největšího zadlužení. Oni potřebují světovou válku.

YNET NEWS sděluje, že Biden za své návštěvě řekl, že Izrael má plné své právo napadnout Irán.

Joe Biden prohlásil, že „mezi všemi národy nejlepším přítelem USA je Izrael“, později v souvislosti s „osadnickou“ výstavbou na palestinském území v Ramat Shlomo (předměstí Jeruzaléma), řekl předsedovi vlády Izraele Netanyahu: „to co děláte, podkopává bezpečnost našich vojáků bojujících v Iráku, Afganistanu a Pákistánu, to ohrožuje nás a klid v této oblasti.“ Toto prohlášení rozlítilo Americkou Ligu proti antisemitizmu neb pro Američany je to nevhodné sdělení, mohou milovat své syny víc než Izrael. Tato poslední zpráva se v americkém zpravodajství ani neobjevila, sdělují to jen Izraelská media.

Ve snaze "urovnat" dobré vztahy s USA mluvčí Izraelské vlády prohlásil, že měli zveřejnit plánovanou výstavbu o týden později až Biden již nebude v Izraeli. Joe Biden nakonec chválil Netanyahu, že „osadnická“ výstavba pro sto tisíc Židů započne až příští rok. Sionistická vláda Izraele v zásadě dostala souhlas USA pro osidlování a výstavbu ve východním Jeruzalémě, stejně jako pro napadení Iránu.

USA se na příkaz Bibiho připravuje na „obranu“ Izraele (rozuměj ovládnutí světa) a dopravuje stovky zbraní na svoji základnu na ostrově Diego Garcia.

Vložený obrázek
http://beforeitsnews.com/news/25113/Is_The_US_Preparing_For_The_Total_Destruction_Of_Iran.html
http://newsblaze.com/story/20100316091441ianb.nb/topstory.html
http://www.globalcrisisnews.com/military/is-the-us-gearing-up-to-totally-destroy-iran/id=1467/

215169

19.03.2010 10:03

Jednoduché vnímání Američanů ruinuje svět

RE: Polylogismus

Saša 74.?.?.?

>(autore) přinést ostatním lidem nějaké informace,

> Váš popis američanů je typickým příladem nacionálního
>polylogismu.

Autor je Američan a ví o čem mluví. Američané jsou vychováváni ve víře, že jsou nejspravedlivější a jediný civilizovaný národ. Ve své samolibosti, většina uvěří, ti s IQ pod 100 snad všichni. Je to záměrné, podporuje to nacionalismus a spokojenost tupého davu. Všichni nikdy nejsou blbci, ale snadno uvěříte tomu, co lichotí a čemu chcete věřit. Všichni Češi a ostatní imigranti v „Americe“ a to i ti vyloženě tupí si zas myslí, že jsou chytřejší než průměrný Američan.
Ta nesprávná logika polylogismu je Američanům vtloukána do hlavy médii a vládou, obdobně a za zcela stejným účelem jak za nacismu. Polylogismus je jednostranný pohled, většinou sobecký a často lživý. Američané jsou vychováváni v nacionalistickém a lživém polylogismu. Média je v tom utvrzují.

215361

21.03.2010 09:54

Dopis prezidentovi

RE: Moc pěkně napsáno...

Saša 74.?.?.?

>a kteří to jsou?

To jsou slova do pranice[velký smích], některá jména se dají dohledat. Systém je nastaven tak, že čím jste bohatší, tím je snazší více bohatnout a uniknout daním, dokonce i zcela. Peníze dělají peníze a velké peníze se stanou mocí. Pro více než 99% lidí na tom není nic špatného, pokud vyděláte desetinásobek průměrného příjmu, je to v pořádku, dokonce i stonásobek není ještě tak nemravný, ale někde tam by již zdanění mělo být opravdu drastické. Tam by měla tasemnice přežráním puknout. Čím jste chudší, tím je obtížnější se z toho dostat a často uživit a přitom do toho desetinásobku průměrného příjmu platíte daně, teprve pak začnou úlevy. Zisk se najednou stane vydáním. Ovšem nic s tím nenaděláte, peníze jsou moc. Všude na světě jen zlomek procenta obyvatel vlastní více než těch 99% zbývajících a mezera mezi nimi a super boháči jen narůstá. Lidé si bláhově myslí, že mají stejnou možnost. V kasínovém kapitalizmu je ta možnost menší než v kasinu.

215498

22.03.2010 02:18

Počet vězňů v USA se snížil – ale pouze ve snaze ušetřit

RE: Asi se lidem stýská

Saša 74.?.?.?

Celkový počet vězňů v USA stále narůstá ve federálních věznicích. Průměrný pokles v jednotlivých státech (v jednom typu vězení) o zlomek procenta v důsledku ekonomické krise je vskutku legrační.
Spojené státy mají 5% světové populace, ale 25% vězňů celého světa (počítáni jsou pouze vězni na území USA) Každý čtvrtý vězeň je Američan.
Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek


Článek o tématu s grafy je The Penal State in an Age of Crisis

Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Sources: U.S. Census Bureau, Statistical Abstract of the United States: 2009 (128th Edition), No. HS-24,
Vložený obrázek

215578

22.03.2010 03:01

Mnoho povyku pro nic

Radostní teplouši jsou hrdí

Saša 74.?.?.?

Hrdý teplouš může beztrestně krást a kdyby byl ještě Žid tak vraždit Palestince.

Ať si spolu dělají co chtějí, nechci to vidět, ale ze srdce jim přeji, že jsou často chytří, mohou se „vdát“, „užít si“ s se skauty a ministranty, ale nechci, aby mě otloukali o čumák „já jsem teplouš a kdo je víc“. Jsem nejméně stejně hrdý a veselý heterosexuál, chlapečci mě neoslovují, vraždit se mně ani nechce a na kradení jsem asi blbej neb by mně bylo líto okradeného.

215580

22.03.2010 09:20

Hledá se druhá Božena Němcová

Za obvinění lepení samolepek horní hranice trestu převyšuje pět let!

Saša 74.?.?.?

Proti policejnímu „usnesení“ podepsaného kpt. Bc. , (jedním člověkem s vojenskými tituly) je přípustná stížnost do tří dnů. Jak uvedeno je zbytečná: „Stížnost nemá odkladný účinek.
Obhájce si obvinění musí zvolit během jediné hodiny a jsou na to dokonce paragrafy.

Žasnu, tak to je ta dnešní svoboda jak za Hitlera nebo za Stalina.
Před čím nás ta policie a zákony ochraňují, když to tu již máme?
Je to neuvěřitelné, Americká svoboda! Po jejich vzoru rozšíříme kriminály..
BIS obdivuje a opičí se po CIA. Vyvolat hysterii strachu a „vytvořit zločince“, jsou za to placeni.

Diktatury se učí, nejlépe jen 2 stejné politické strany (jako US a Kanada) a vytvářet „odpor“ (terorismus/antisemitismus, revisionismus a vše za co se dá zavřít) policejními složkami. Nedávno byla zpráva o demonstraci proti policejnímu násilí v Montreal, kde tajní policajti házeli na své kolegy molotov koktejl , aby mohli demonstraci rozehnat a pozatýkat 100 demonstrantů. Ve Vancouveru dokonce tajnej svážel autobusem lidi na demonstraci proti Olympijským hrám. Není divu, že podobným způsobem policejní provokatéři nachází „teroristy“ v USA a BIS xenofoby v Čechách.

„Svoboda“ je nějak tragikomická [zahanbení]

215595

22.03.2010 10:01

Mnoho povyku pro nic

RE: Znáte tenhle vtip?

Saša 74.?.?.?

> mainstreamovém slově: metrosexuál

Žiji v divočině. Musel jsem si najít ve wikipedii toho metrosexuála a k mému překvapení existuje i termín Übersexual a pomosexual. Übermensch čili nadčlověk nebo superman mě napadalo v té souvislosti, ale dle korektní wiki bych řekl, že česky je to teplouš se vznešenějším názvem. Nic proti nim, ale nevíte o nějakém vznešeném názvu pro starýho sviňáka? [chechtot]

Více k článku, budou potrestáni za kradení nebo jsou dnes opravdu Übermenschen?

215598

22.03.2010 17:25

Hledá se druhá Božena Němcová

RE: Za obvinění lepení samolepek horní hranice trestu převyšuje pět let!

Saša 74.?.?.?

>"Obhájce si obvinění musí zvolit během jediné hodiny a
>jsou na to dokonce paragrafy"

>
>Větší pitomost jsem z právní oblasti už dávno
>nečetl...můžete prosím přesně uvést, který zákon a
>který paragraf říká něco takového?

Mohu pouze citovat z odkazu v článku na kopii pdf dokumentu „Kopie usnesení o trestním stíhání..“
V samotném závěru zmíněného USNESENÍ, poslední odstavec zní:

Obviněné upozorňuji, že podle ust. § 36 odst. trestního řádu musí mít obhájce, již v přípravném řízení, neboť se koná řízení o trestném činu, za který zákon stanoví trest odnětí svobody , jehož horní hranice převyšuje pět let. Pokud si obhájce nezvolíte ve lhůtě do jedné hodiny od převzetí tohoto usnesení, bude Vám ustanoven rozhodnutím místně příslušného soudu.

215622

22.03.2010 17:45

Další velké záchranné balíčky pro banky na cestě

RE: Nemovitosti jsou v troskách a ceny míří dále dolů.

Saša 74.?.?.?

Všichni v USA čekají, že pokud a jak se nezaměstnanost sníží na únosnou míru, nemovitosti začnou jít opět v ceně nahoru. Někde bydlet chcete a musíte za to platit a tak snad Číňanům a Japoncům nezbude nic jiného než nakupovat v USA nemovitosti a zpátky je pronajímat Američanům. [velký smích] Žertuji, ale ono to není daleko od reality! [velký smích]

215626

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Měnové kurzy

USD
24,23 Kč
Euro
26,91 Kč
Libra
29,84 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
16,09 Kč
Švýcarský frank
25,19 Kč
100 japonských jenů
22,48 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 037,48 Kč
1 unce stříbra
432,01 Kč
Bitcoin
227 664,02 Kč

Poslední aktualizace: 29.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?