Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 25 příspěveků, 1 jméno: Saša.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.02.2010 05:41

Starej se sám o sebe!

RE: Hezká rada, ale provedení ?

Saša 74.?.?.?

Pan Maftik zde již upozorňoval na http://www.voltenevyvolene.cz dnes je všeobecně rozšířený názor, že zvolit nějakou neparlamentní stranu je to samé, jako svůj hlas zmařit, popř. „dát jej komunistům“. To je ale nesmysl, proto se současná vládní garnitura již řadu let nezměněna. Z toho právě úspěšně jen těží, neboť s tímto postojem voličů se její členové udrží u koryt ještě dlouho.

Nebojte se dát svůj hlas nějaké vám programově blízké „malé“ neparlamentní straně. Zapomeňte na výmluvy typu „můj ojedinělý hlas nic nezmění“. V momentě kdy se takto vymluví všichni, pak opravdu vše zůstane při starém. Je prověřenou pravdou, že chce-li člověk něco změnit, nemůže začít jinde než sám u sebe. Nikdy to jinak nebylo a nikdy to jinak nebude. Nevolte ty, co vám lhali!

Není to jen problém ČR; v řadě států se střídají dvě téměř stejné strany a voliči jsou vždy podvedeni. Mám na mysli např.: USA, Británii, Kanadu atp.

212327

15.02.2010 08:39

Olympijské hry Vancouver, Kanada

RE: Hrozne chyb?

Saša 74.?.?.?

Hnidopichu, malá část té nebeské dráhy Skytrain [mrknutí jedním okem] je v podzemí a jen proto, že je to levnější většina je nadúrovňová avšak odpovídá to metru, jak ho známe. Video zde. [mrknutí jedním okem]

212591

15.02.2010 23:13

Olympijské hry Vancouver, Kanada

RE: Hrozne chyb?

Saša 74.?.?.?

Chyba se vloudí, naštěstí není zásadní. Skytrain v podzemí i na nebi se chová a vypadá přesně jako metro. V tom samém Vacouver ta RCMP Kanadská jízdní policie před několika lety zavraždila nevinného člověka, do dnes nikdo nebyl potrestán. Jeden ze čtyř šel do civilu za to, že ožralý v autě zabil dalšího člověka. Ona se ta policie vyšetřuje totiž sama. Neposlal byste je do hor? [mrknutí jedním okem]

212651

16.02.2010 00:16

Olympiáda z pohledu laika

RE: Velké zklamání - dvojí metr na Zvědavci

Saša 74.?.?.?

Pane Hestroy, ono se Vám to bude více líbit, když to napíší takhle: i „pozitivní“ diskriminace zbavuje člověka práva. V Severní Americe právě tak zvaným zvýhodněním původního obyvatelstva v rezervacích jim bylo nejvíce ublíženo, byla jim vzata příležitost splynout se společností a stát se rovnocennými občany. Byli uplaceni za to, že budou s očí a s výjimkou oblbování „misionáři“ byli ponecháni svému osudu několik set let za ostatním světem. I přes tyto překážky, někteří jsou úspěšní, ovšem značná část (také díky nám) zcela nepřipravena na dvacáté století tvoří chudinu v městech nebo žije z podpory na rezervacích v podmínkách předminulého století. Co se historie týče, zdědili jsme nejméně bojovné a tím méně úspěšné kmeny, ty co utíkaly před ostatními do nejnevlídnější divočiny. Jak víte kultura a bojovnost středoamerických původních obyvatel byla na výši, respektive „bílé tváře“ ji začaly ničit v době po jejím vrcholu, když začínal úpadek. Dobyvatelé Ameriky se do dnešního dne zasluhují o jisté zmrznutí v čase původního obyvatelstva jeho izolací od doby jejich téměř vyhubení. Svým způsobem Palestinci žijící již druhou a třetí generaci v utečeneckém táboře může čekat podobný osud. Žijeme v čase a nemůžeme za chyby našich prarodičů, vládců atp.

212654

16.02.2010 11:01

Co znamená být Indiánem v Kanadě

RE: Genocida = holocaust

Saša 74.?.?.?

Pan vermont by si přál patentovat genocidu a holocaust jen pro Židy. Původní obyvatelé Ameriky se nenechali zotročit a tak si Američané místo nich dovezli černochy. Ty „Američany“ s indiánskou krví co vidí pan vermont kolem sebe jsou pro US nežádoucí Latinos před deportací do Mexika a opravdu jim ta indiánská krev v žilách vře. Do roku 1924 Indiáni nebyli ani občany USA! Dr. David E. Stannard napsal knihu American Holocaust/ The conquest of the New World. Předmluva je zde.

Dle profesora etiky na University of Colorado vyvraždění jen Severoamerických Indiánů po roce 1500 z odhadovaných 12ti milionů na 237 tisíc v roce 1900 je obrovský genocid. Historik David E. Stannard na University of Hawaii píše „ nejhorší lidský holocaust trvající 400 let s desítkami milionů obětí“. Dle Adolfa Hitlera praktičnost koncentračních táborů a genocida ho napadla po studii historie USA. Oproti tomu existují v USA i popírači holocaustu Indiánů. Obdobně jako jiné národy v době pozdější byly osvobozeny. Hyenismus lidské povahy.
Zdroje en.wikipedia.org.

212677

16.02.2010 11:53

Olympiáda z pohledu laika

RE: Ceske legendy o indianech

Saša 74.?.?.?

Pane Hestroy, editor vychází z dnešních a místních poznatků. Tedy z toho co ze zbytků Indiánů zdejší společnost (během spousty let) udělala. Opravdu si myslíte, že by se Palestinci vyhazovali do povětří, kdyby nebyli ve stále se zmenšující rezervaci? Již jednou jsem jinde psal, že díky životu již po generace v utečeneckých táborech mohou dopadnout jak místní Indiáni. Na obrovské rozloze Amerického kontinentu žije řada kmenů s různými původními jazyky a značně odlišných. Poznal jsem Indiány ve střední Americe, Mexiku a na jihu USA. Jsou zcela jiní než ti na severu! Nevím jestli je to zásluhou toho, že jsou to potomci těch, co utekli před smrtí do tehdy zcela neobydlených částí Ameriky, životem v nepříznivých klimatických podmínkách nebo „pozitivní“ diskriminace s účelem vyloučení ze společnosti - jsou dnes často méně přizpůsobiví. Málem jsem napsal, „ač šťastní“, ale sebevražednost mladistvých je v rezervacích dvojnásobná oproti většinové společnosti. Lze říci, že Indiáni na severu kontinentu je jiný národ než na jihu a poznáte rozlišnost dokonce i v různých provinciích Kanady. (Pro Gladiátora, Hugo Chávez je Indián a nic Indiánům nevzal ba naopak.)

Do roku 1924 Indiáni nebyli ani občany USA! Dr. David E. Stannard napsal knihu American Holocaust/ The conquest of the New World. Předmluva je zde.

Dle profesora etiky na University of Colorado vyvraždění jen Severoamerických Indiánů po roce 1500 z odhadovaných 12ti milionů na 237 tisíc v roce 1900 je obrovský genocid. Historik David E. Stannard na University of Hawaii píše „ nejhorší lidský holocaust trvající 400 let s desítkami milionů obětí“. Dle Adolfa Hitlera praktičnost koncentračních táborů a genocida ho napadla po studii historie USA. Oproti tomu existují v USA i popírači holocaustu Indiánů a editor mezi ně nepatří.

212682

16.02.2010 12:17

Co znamená být Indiánem v Kanadě

Pane Hestroy

Saša 74.?.?.?

Indiáni jsou zde většinou nezaměstnaná „chudina“, oproti českým cikánům jsou daleko méně agresivní a jejich kriminalita je menší. Většinová společnost nad chudými ohrnuje nos, což opět jen přispívá k jejich bídě. Poslal jsem Vám vysvětlující email.

212685

16.02.2010 21:40

Co znamená být Indiánem v Kanadě

RE: Genocida = holocaust

Saša 74.?.?.?

Více číst byste měl Vy pane Kulík. Ve Střední Americe do dnes je skoro každý míšenec nebo Indián. V Severní Americe je jich kolem jednoho procenta a nenávidění a nedávno přistěhovalí Latinos. Na Karibských ostrovech jsou zcela vyhubeni, tam nebylo kam utéct. Jistě osud dnešních Indiánů v USA je lepší než do roku 1924. Dokonce se zlepšuje.

212743

18.02.2010 17:53

Nie je žart ako žart

RE: Scaner NE

Saša 74.?.?.?

>Ja se ze svym mackem
>At si ho naskenujou ze vsech uhlu

Co jste zač je jasné i bez scanneru. [velký smích]
Připomíná to vtip:

Príde 13-ročná dcéra zo školy a pýta sa matky:
"Mami, čo je to penis?"
"To je najkrajšia časť tela na mužovi" odpovedá matka.
Dcéra sa pýta ďalej:
"A čo je to kokot ?
"To je ten ostatný zvyšok tela" hovorí matka.

212896

19.02.2010 00:14

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Myslíte to dobře, ale..

Saša 74.?.?.?

>Tohoto pána neznám, pokud chcete konkrétní příklady,

Je to hrdý Žid a redaktor zpravodajství iDNES Pavel Eichler
Vložený obrázek

212930

19.02.2010 08:30

Jsem homofob? Podle příručky ano

Domy hrdosti

Saša 74.?.?.?

An Olympic first Pride House: Safe haven at the Games
Letos poprvé jsou v Olympijské vesnici ve Vancouveru hned dva „domy hrdosti“ pro homosexuály. Ze srdce jim to přeji, jen mě mrzí, že tam chybí obdobné domy pro heterosexuály. No já vím, podporujeme menšiny, ale jak k tomu pak přijdou hrdí nekrofilové a zoofilové? Škrtněte ty zoofily, zvířata by se neúčastnila asi dobrovolně, ale mrtvolám by to snad bylo fuk, že?
Skromná a pokorná většina se musí obejít bez veřejných domů a bez hrdosti. [zmaten]

212954

19.02.2010 20:11

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Myslíte to dobře, ale..

Saša 74.?.?.?

>pokud je ono hajlování jeho minulostí, tak každý jsme v mládí byli nějaký, jestli se z toho poučil, tak
>bych to nerozmazával, v mladém věku u těchto lidí nejde o nacismus, ale spíše o pocit vzpoury,

Jen náznakem to pan Eichler podobně vysvětluje a dnes bojuje proti xenofobii a antisemitismu. Je inteligentní a výmluvný. Naivně blboučcí „náckové“ (recesisti pivaři, kteří nemají zdání o čem je vlastně řeč) ho považují za provokatéra pro jeho přátelství s policií. Podobně byl spojen s extrémní levicí a jediný „jako reportér“ nebyl potrestán.

>Co myslíte tím hrdým židem

V článcích se dnes hlásí k Židovské komunitě. Osobně si myslím, že je vychcaným kariéristou a za každého režimu by pro něj ohnivě psal a pracoval. On ten boj dává obstojné živobytí.

213023

21.02.2010 11:19

Stepan Bandera - fašista alebo hrdina?

Co s fanatiky?

Saša 74.?.?.?

Co s fanatiky, kteří do diskuzí lepí články vypocené hlídací věží Jehovistů? Sekta jim to nařizuje a pan 89, převtělený „abc“ Zvědavce obšťastňuje nejméně jednou denně. Při vší úctě k náboženskému cítění spolubližních, kdybych místo politické debaty chtěl číst o ďáblech a Satanech tak si to dám do Google a jistě mě vyskočí Watch Tower Bible and Tract Society of Pennsylvania.

Bible a ostatní „svaté knihy“ ospravedlní každé svinstvo. Všichni mají ten „správný“ výklad a tu „pravou“ knihu. Pan 89/abc obvykle začne rozumě, třeba: „klam je zavádějící nebo nespolehlivý argument, u něhož závěr nevyplývá z předchozích výroků neboli premis. Klamy však mohou být velmi přesvědčivé, protože často silně působí na city — ne na rozum.“ Dále nalepí článek z hlídací věže „Jak na lidi působí ničemní duchové? a Měli by jsme se ničemných duchů obávat?“ Slova to do pranice.[chechtot] Snad rozdělení osobnosti a na to je diagnóza. Ono se pozná co je zdravý rozum a co jsou následky „studia“ překroucených „dobrých knih“ z hlídací věže.

Chlape 89/abc, Vy dovedete argumentovat i bez našeptávání, Vaše citace a odvolávání ubírají věrohodnosti. Lidé podobné výlevy ignorují. Mám podezření, že pan Udo je domluvený spoluhráč ze „studijního“ večírku, aby Vám dal příležitost pokračovat, co jste právě probrali. „Bůh může lidstvo osvobodit od vlivu Ďábla a jeho démonů, a slíbil, že to udělá.“ No, to jsem si oddych, ale.. Proč to všemohoucí Bůh již dávno neudělal a neosvobodil nás alespoň od Vás!? Poslední věty příspěvku o svobodě, je snad Boží výprodej, jen 144 000 vyvolených ze všech národů a jazykových skupin. Ještěže se nemusíme namáhat, je již dávno vyprodáno, „svědků“ dle nich prý je 6000 000. To číslo mně bere dech, ta shoda.

213111

21.02.2010 22:58

Jsem homofob? Podle příručky ano

RE: Domy hrdosti

Saša 74.?.?.?

V podstatě mně gay ani queer nevadí, nechápu, že často jsou to vzdělaní a inteligentní lidé, kteří mohou mít skoro každou ženu. Přiznám se, chtěl bych být také hrdý a veselý, skákat ze skříně, chodit po parádách a chlubit se, že jsem v mládí dělal ženy šťastné a co bych kdybych. Proč by se měl starý chlípník stydět? Když je někdo heterosexuál tak je pervert? Snad je to naše závist, napadá mě, že jsme až příliš cudní. Nechodí vám emaily s video, kde chlap zahlédne kousek prsa a hned upadne nebo vylije pivo, překousne si jazyk apod.?
Nejblíže „hetero parádě“ je možná v některých zemích karneval, ale tam se také přidruží v plné síle naši gay a queer – jsou nepřehlédnutelní, ale zatím snad v menšině [mrknutí jedním okem]

213139

23.02.2010 10:40

Konec Dělnické strany? Konec svobody!

RE: Rozpustime aj ODS a CSSD

Saša 74.?.?.?

> podal trestní oznámení na soudruha Biľaka,

Erwine neblbni! Dnes jsou u vesla stejné typy lidí jako váš Biľak a někteří jen převlékli plášť. V roce 1968 si štěbetali vrabci na střeše i Český rozhlas hlásil, že Biľak je vlastizrádce, každému to bylo jasné a nikdo pak nevisel. Aniž bych se chtěl zastávat tehdejšího režimu, západní kapitalismus soutěžil s nenáviděným komunismem a zkracovala se tam pracovní doba, zavádělo všeobecné zdravotnictví atd. S pádem „komunismu“ není již důvod chovat se sociálně. Obdobně jak v tom obdobií bylo heslem komunismus s lidskou tváří, dnes by lidé měli chtít kapitalismus s lidskou tváří. Dnes nesmíte ani pomyslet, kdo je vlastizrádce, pouhá myšlenka je trestná.

213279

23.02.2010 17:31

Konec Dělnické strany? Konec svobody!

RE: DSSS do sněmovny

Saša 74.?.?.?

V demokratických zemích jsou povoleny i nepohodlné strany jako komunistická apod. Je to podobné jako se svobodou slova, mohu nesouhlasit, přesto bojuji za vaše práva.

213314

24.02.2010 09:42

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Obkliceni !

Saša 74.?.?.?

Kdo se chystá k útoku?

Vložený obrázek

Oproti roku 2008 vojenská vydání USA vzrostla! Lze směle říci, že není myslitelné a nemůže být ani řeči o nějaké obraně.
USA utrácí za zbrojení 6x tolik co Čína. 10x tolik co Rusko a 100 více než Irán. Izrael je v tabulce skryt jako Middle East.

213367

24.02.2010 10:51

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

Komu se USA brání?

Saša 74.?.?.?

Kdo by mohl USA napadnout?
Vložený obrázek

Tabulka je pro rok 2004! Jen USA utrácí za dobývání nebo ovládání víc než zbytek světa za obranu. Spolu s NATO (a bez Izraele) vydává na války 72% světových zbrojních a válečných výdajů.

Problém je rovněž ekonomický, snížení těchto vydání by zvýšilo v USA nezaměstnanost a snížilo příjmy s tím spojeného průmyslu.

213373

Pane Malčik i státy toho nejhoršího hazardního kapitalismu jsou do jisté míry sociální a pro korporace nějaké promile extrémně majetných přímo socialistické. Šest milionů Američanů dostává poukázky na jídlo, aby nechcípli hlady. Nějaká práva související se životem musíte přeci mít, jinak je to obdobné jako když necháte někoho zemřít odepřením povinné péče. Jde o zabití nebo vraždu podle toho jak to budete presentovat. Nenechat je chcípnout je výhodné neb zachováváte zdroj pracovní síly za minimální mzdu a odstrašující příklad, aby někteří nechtěli zas příliš vysoký plat.

213479

27.02.2010 10:44

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Komu se USA brání?

Saša 74.?.?.?

Pane Antonius,

Vaše představy jsou odporně hnusné a pro normálního jedince jsou to představy obhajující nepředstavitelný zločin. Zapomínáte, že nejen napadené země, ale i ty ostatní by se preventivně bránily. Jednou připustíte jadernou válku a lidstvo skončí v době kamenné se zamořenou Zemí na desítky let. Máte jedinou pravdu, politické vedení USA je toho svinstva schopno. Stejně jako Vy opovrhuje životy, (nejen Asiatů, ale i Evropanů a vlastních Američanů), zisk lobujících několika nejzámožnějších je pro ně rozhodující.

213597

27.02.2010 20:06

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Komu se USA brání?

Saša 74.?.?.?

>Až doposud jsem byl odpůrcem trestu smrti,

Vím, že to myslíte obrazně, ale pan Antonius v padesáti příspěvcích jen tento měsíc propaguje jaderný holocaust světa. Omlouvá ho, že prý by byl takový malý. Pan Antonius nabádá k vraždění, jako by to bylo dobré, „chirurgické“. Nabádání k vraždě je zločin. Jediný stát na světě použil zbraně hromadného ničení, vlastní polovinu výzbroje celého světa, tento stát od konce druhé světové války bombardoval 21 zemí (žádná tento stát nenapadla). Vláda stejného státu legalizuje mučení.
P.S.: Kritizuji USA, stejně jako tisíce Amíků, protože Ameriku miluji, zemi a naivně přiboudlé spoluobčany. Na druhou světovou jsme již zapomněli. Přečtěte si krátké článečky o hrůze bombardování Drážďan a Prahy na http://zpravy24.pantax.cz/2005/02/13.02.05.htm

213617

28.02.2010 01:15

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Komu se USA brání?

Saša 74.?.?.?

>Pane Sašo kde prosím propaguji jaderný holocaust světa?

Čtu z Vašich příspěvků, jak by se světu ulevilo (po jaderném holocaustu). Voláte po morálních hodnotách a přál byste si nemorální hodnoty. Citace: „zásah velkých měst by vedl k velkým ztrátám na životech paradoxně by však vedl ke snížení spotřeby energie a také ke snížení spotřeby jídla“, jak to vůbec můžete dát dohromady, že když někoho zavraždíte tak na Vás víc zbude? Jinde se Vám zdá sociální systém „přebujelý“ a nějak logicky z toho vyplývá, že schvalujete americký kapitalismus, kde většina státního rozpočtu jde na války a zbrojení a vůbec jim nevadí, že tisíce Američanů umírá, protože nemají na doktora. Podstata kapitalismu spočívá na neustále se zvyšující spotřebě, chcete se vzdát „spotřebovávání“ nebo někoho vypařit, aby nespotřebovával? Chcete říci, že se USA válečným dobýváním „brání“ a ochraňuje svoji spotřebu? Na tom by něco bylo!

213649

K super bohatým nepatří výjimeční sportovci, herci Hollywoodu, politici, vědci, právníci ani drtivá většina velmi úspěšných podnikatelů. Tam někde možná začíná hranice příjmu, jaký nelze prostě rozmařile utratit a kde lze přemýšlet o daňovém úniku, ale tito lidé i s milionovými příjmy v dolarech patří více k průměrné většině a nikdy k super bohatým patřit nebudou.

Vysvětluje to graf rozložení příjmů

Vložený obrázek

Červená čára představuje roční rodinné příjmy obyvatel poskládané v balíčcích stodolarových bankovek seřazeny dle příjmu po délce fotbalového hřiště. Milionové příjmy (asi metr bankovek) jsou asi 30 cm před koncem hřiště a na samém konci jsou elity, kde bankovky by se vršily do výše 50Km. Tito lidé platí procentuelně menší daně než populace s průměrným příjmem (mají na to týmy právníků) a kupují si moc.

213673

01.03.2010 10:50

Demokracie nebo demokratura? Čast 1.

RE: Kapitalismus

Saša 74.?.?.?

Doktrína laissez faire (minimální nebo žádná restrikce obchodu) nezaručuje jednotlivci zcela žádné jistoty. Zaručuje naprostou někdy až nemorální nejistotu. Je lepší chcípnout na ulici jak toulavý pes než skončit v domově důchodců je jen zdánlivě hezké. Podobně se zdravotnictvím, ve dvaceti je zbytečné (až na těhotné), proč to platit a tak dále. Již tu jednou bylo: „Kdo nepracuje, ať nejí!“ Čím jsem prachatější, tím více svobody a možnosti zaměstnání těch co mají hlouběji do kapsy. To je kasínový kapitalizmus, kde zlomek promile obyvatel má nějakou jistotu, že ho neporazí krize, ztráta zaměstnání, nemoc, pitomé rozhodnutí a jiná neštěstí. Všichni jsme optimisti a naivně věříme ve velkou výhru ve sportce a na tom je to založeno "Arbeit macht frei"/práce osvobozuje; s tím již oblbovali nacisté. Dosáhnout finanční svobody/nezávislosti je méně pravděpodobné než být zasažen bleskem a prací přímo nulové.

Nějaké minimální jistoty jsou nutné ke šťastnému životu. V minulém století některé Evropské státy (Švédsko, Francie) volily kapitalizmus se sociální zodpovědností – kapitalismus není ideální, ale jediný vyhovující povaze člověka, jsou však různé typy kapitalizmu. Ne, nechci Čínský kapitalizmus křížený s komunismem, ale ten kasínový z divokého západu je stejně špatný.

Nezáviďte bezdomovcům a těm co nemají na žrádlo! Není jim co závidět i kdyby za svůj osud byli stoprocentně vinní. (Pro šťouraly dodávám, že jsem zajištěn, nejsem bezdomovec a celý život žiji mimo ČR.)

213752

01.03.2010 19:56

Demokracie nebo demokratura? Čast 1.

RE: Kapitalismus

Saša 74.?.?.?

Náš vzor „dravého kapitalismu" je USA, ten luk a šíp v divočině.[mrknutí jedním okem] Není ještě nejdravější a k bankám je přímo socialistický, je to náš Jánošík naruby. Stát (tedy součet všech občanů) má světové prvenství v zadlužení, z vyvinutých zemí se chlubí nejkratší délkou života svých občanů a současně nejmizernější ač nejdražší zdravotní péčí díky svobodnému trhu. Tržní mechanismus zachovává vzornou pracovní morálku s 10 dny dovolené na rok bez nároku na nemocenskou a důchodem v 65 letech. Pravda, pokud chytnete „nadprůměrně dobrou práci“ nebo dvě, nakoupíte spoustu „hraček“ z Číny.

Díky jen malému křivení tržního mechanismu a „socialistické vládě“[mrknutí jedním okem], každý osmý Američan dostává poukázky na jídlo, 37 miliónů lidí. Dalších 16 miliónů by se mohlo kvalifikovat. Prověrky postižených a byrokracie je dražší než cena potravin.
Vložený obrázek
Jsou to lidé, nezaměstnaní 26 týdnů, po vypršení nezaměstnanecké podpory.

213800

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 77 čtenářů částkou 10 636 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 1

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 0

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 9

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Měnové kurzy

USD
23,21 Kč
Euro
25,05 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,33 Kč
Švýcarský frank
23,61 Kč
100 japonských jenů
20,72 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,40 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
36,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 738,04 Kč
1 unce stříbra
428,78 Kč
Bitcoin
225 037,90 Kč

Poslední aktualizace: 21.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?