Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 18 příspěveků, 1 jméno: kincsem.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

28.01.2011 12:12

Izrael vrací úder

RE: Bezpečnost na letišti v Moskvě prováděla Izraelská ICTS

Kincsem 90.?.?.?

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/informace-o-utoku-na-domodedovu-chybeji-mnozi-se-spekulace/588095?utm_source=mozilla_cz&utm_medium=rss

Doporučuji přečíst poslední odstavec článku -bomba se podobá těm z Palestiny ( ale určitě ji tam nedali Palestinci, že )

jinak tady něco o ICTS :
http://en.wikipedia.org/wiki/ICTS_International
a v Evropě ještě působí ICTS EUROPE

236982

20.01.2011 13:49

Poněkud odlišný pohled na kauzu ABL

RE: Poněkud jednostranný pohled na ABL

Kincsem 90.?.?.?

Já si tedy o Bártovi a VV nedělám žádné iluze, hlavně, když vidím Johna, ten je podle mě jako ministr úplně neschopný.
No to, jak Bárta "vyběhl" ze stavebními firmami může znamenat, že prostě nové koště dobře mete a že nám občanům chtěl ušetřit nějaké
peníze, jelikož mu jich zřejmě hodně zaplatíme přímo do jeho kapsy a jeho firmy ( kterou tedy "prodal bratrovi" - směšný argument )a to proto, že si sjednal zakázku od ČEZU. Jak nedávno proběhlo v tisku, ABL si zajistila přes další firmu účast na lukrativní práci pro ČEZ, tedy v podstatě státní zakázku. Takže asi potřebuje někde ušetřit, aby se na druhé straně mohlo zase vyplácet, ne? Tomu říkám vytloukat klín klínem a nebo korupci korupcí. A je to úžasné hlavně od těch, co měli před volbami nejplnější huby boje proti korupci!

236483

18.08.2010 11:29

Písnička jako zbraň

Mira Anwar Awad - Azini

Kincsem 90.?.?.?

Pro inspiraci posílám odkaz na super palestinskou zpěvačku a její
nádhernou písničku, doporučuji i další písničky, které vám od ní you tube nabídne - nádhera, božský hlas!
http://www.youtube.com/watch?v=B362Rvrq_CU&feature...
Ale tohle nikdo nikde neukáže, pořád jenom Palestinci s bombama,
Hammás a já nevím jaké ještě sra..y, protože jinej image se jim
nehodí do krámu!

226500

10.06.2010 14:19

Zabij Turka a odpočiň si

RE: Izrael

Kincsem 90.?.?.?

>fakt dobry článok, veľmi dobrý, dík

Jenom pozor na tu pradávnou historii Izraele, krále Davida,
Šalamouna apod. Musíte si uvědomit, že neexistují žádné historické prameny, pouze Bible a to žádný historický pramen není.
Jak ukazují např. poznatky významného izraelského biblického archeologa Israele Finkelsteina (často je např. v pořadech o historii Izraele na Viasat History) tak žádné archeologické nálezy (a že se všichni zřejmě hodně snaží něco najít) nepotvrzují existenci významnějšího a většího státního útvaru, kterým měl být stát Izrael a ani Jeruzalém v těchto dobách nebyl velkým městem, pouze "větší vesnicí" a hranice tohoto státního útvaru pravděpodobně nesahali ani k moři. Takže žádná velká sláva, význam těch panovníků, pokud vůbec existovali, byl zřejmě zanedbatelný. A i v jiných pramenech člověk zpravidla narazí na informaci, že o státu Izrael neexistují prakticky žádné hmatatelné archeologické důkazy, pouze u království judejského se našlo něco víc, ale nic moc to také není.

221680

07.04.2010 11:21

Rodiče Corriové žalují Izrael u izraelského soudu

RE: Objevili nás kybernetovi vojáci pro Izrael

Kincsem 90.?.?.?

Já bych se na tyhle "hasbara agenty" taky vykašlal a na ty jejich pindy bych nereagoval, nemá to cenu a jim to dělá jenom dobře.

216560

06.04.2010 15:17

Rodiče Corriové žalují Izrael u izraelského soudu

RE: Objevili nás kybernetovi vojáci pro Izrael

Kincsem 90.?.?.?

Ále, ten buldozer je ten samý, akorát že v jiném světle a hlavně
před tím , než Rachel přejel, měl rozsvícená světla a radlici dole,
po tom, co jí přelel asi zhasnul a radlici zvednul no a v tom je ten celý rozdíl.

216507

02.04.2010 14:06

Rodiče Corriové žalují Izrael u izraelského soudu

RE: Jen za poslední 4 roky Izraelská armáda zbuldozerovala 4000 Palestinských domů

Kincsem 90.?.?.?

No jistě, anonym s přezdívkou T.T. Krejci bude nejspíš pracovat
v rámci nějakého místního "hasbara klubu". Kdo neví co je Hasbara =
izraelská propaganda ( v nacistickém Německu něčemu takovému šéfoval Goebbels ). Mají svoje buňky všude po světě a mají za úkol šířit "dobrý image státu Izrael".

216218

26.03.2010 13:23

Krást je OK

RE: hm

Kincsem 90.?.?.?

Mně bylo jasný, že Topolánek bude odejit hned po tom, co se Fischer st. urazil a po něm hned Fischer ml.
http://zpravy.idnes.cz/syn-premiera-fischera-vysto...

Těžko říci, kdo koho v tomto směru více ovlivňuje -ovšem o tom, že taťka Fischer je čestný muž bych silně pochyboval - akorát převlíka kabáty podle toho jakej je momentálně výhodnější - dříve to byl rudej kabát a teď je výhodnější nosit šábesdekl.

Kdyby Topolánek plácal cokoliv jinýho a o komkoliv jiným, tak by mu to prošlo jako v minulosti už tolikrát- stačilo ale jednou říct slovo žid v nesprávném kontextu a už jede jak namydlenej!

Že mě to ale ani nijak moc nepřekvapilo!

215847

19.02.2010 09:24

Dr. Norman Finkelstein v Praze

RE: Sdružení přátel Palestiny

Kincsem 90.?.?.?

Proč na wikipedii, stačilo snad přečíst si článek, ke kterému se tato diskuze vztahuje - nebo vy snad diskutuje o článku, aniž byste
si ho přečetla?

212959

18.02.2010 14:21

Dr. Norman Finkelstein v Praze

RE: Sdružení přátel Palestiny

Kincsem 90.?.?.?

Přátelé Palestiny jsou lidé docela normální, mají většinou dvě ruce, nohy, hlavu, oči, mozek apod. Jinak toto sdružení je součástí Společnosti česko-arabské, která má u nás poměrně dlouhou tradici.
Dr. Finkelsteina nepozvalo pouze toto sdružení, ale především Akademie věd ČR společně s Univerzitou Karlovou a Institut mezinárodních vztahů.

Pokud vám chybí spolek přátel bývalé Jugoslavie, nic vám nebrání v tom ho založit.

212877

18.02.2010 10:49

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

Dvojí metr?

Kincsem 90.?.?.?

Hned na úvod říkám, že DS nefandím, to aby bylo jasno. Že je zrušili na politickou objednávku, to kupodivu zaznělo i včera
v TV NOVA, konec konců i premiér říkal, že to bude jeho priorita,
takže vyhodili pár milionů za dobrého právníka a je to.
Že samozřejmě asi nejvíc vadí u této strany její antisemitismus, je jasné, protože ostatní, co hlásají rasismus, nenávist k různým skupinám apod. tu vegetují spokojeně dále - KSČ a její třídní boj nebo např. nikomu nevadí stránky eurabia.cz, protože jsou zaměřeny "jen proti islámu a arabům" a senátoři si zvou oficiálně do senátu rasistu a islamofoba Wilderse z Holandska, protože je ale jenom islamofob a ne antisemita, tak je to v pohodě. Takže tu máme zase dvojí metr. Zajímavé je, že DS začala hodně vadit až za Fishera. Jinak oni už mají připravenou novou stranu, kterou jejich příznivci můžou volit, takže je to jedno, spíš jim udělali reklamu.

212855

16.02.2010 14:23

Olympiáda z pohledu laika

RE: Ceske legendy o indianech

Kincsem 90.?.?.?

>A ze meli kouzelny a harmonicky vztah k prirode?? Dalsi
>romantizovani indianu jako napriklad ve filmu Avatar, kde se
>puvodni obyvatele spojuji s prirodou jakysimi ocasky. Ve
>skutecnosti jsem na rozdil od Vas navstivil nekolik buffalo jump
>sites, kde indiani nahaneli bisony a ti padali ze straze nebo z
>utesy primo sve smrti do rokle, kde na ne cekali indiani a
>zranena, umirajici zvirata dorazela.

Nepletete si to s Buffalo Billem? Ten pokud vím se zasloužil o vybití většiny bizonů v Severní Americe - a jenom pro zábavu!!

212697

15.02.2010 15:50

Olympiáda z pohledu laika

RE: Velké zklamání - dvojí metr na Zvědavci

Kincsem 90.?.?.?

Z mnoha různých historických pramenů a dnes i z rozborů DNA vyplývá, že dnešní Palestinci jsou jednoduše potomky všech
průběžně se střídajících kultur a národů v oblasti, mají DNA se znaky typickými pro středomořskou oblast + asi 15-20% pro židy,
to znamená, že se částečne mísili i s nimi. Židé ani v biblických časech nikdy na tomto území nežili sami, ale vždy souběžně s jinými
národy ( např. Féničany, Pelištejci apod. ) Podle významného izraelského archeloga prof. Israele Finkelsteina se Izrael ani ve svém nejvýznamnějším období (které však trvalo snad jen 100 let) nerozkládal na území, jak tvrdí bible, ale na mnohem menším prostoru a nedosahoval ani k mořskému pobřeží. To samé Judea.

212613

15.02.2010 11:44

Olympiáda z pohledu laika

RE: Velké zklamání - dvojí metr na Zvědavci

Kincsem 90.?.?.?

Souhlas s tím, že nemáme právo soudit Indiány, protože za to, jak nyní žíjí může bledá tvář ( strašně mě vždycy na..re strejda, kterej když přijede z Kanady, tak o nich mluví jako o "fucking Eskymos" - ale před ještě tak dvaceti lety se s nima kamarádil a pracoval mezi nima, no asi jak člověk stárne, tak blbne ) .

Co se týče úžasné vyvolené skupiny nesouhlasím, dělá přesně to samé, co bledá tvář na americkém kontinentě a ostaně i ve všech jiných koloniích - vyhání nebo vyvražďuje původní obyvatelstvo a přivlastňuje si všechno na co cestou narazí. Ráj na zemi tam fakt
není - pokud to nebylo myšleno ironicky?! Konec konců z počátku přišli hlavně z Evropy no a podle toho se také chovají, jako kolonizátoři, nic víc.

212604

04.12.2009 13:36

Pozvánka na hlavní líčení

jsem z toho počtu jelen...

kincsem 90.?.?.?

aneb neměli by poslat k soudu také např. autory hesla JAD VAŠEM
(památník obětem holokaustu)na české wikipedii, kde se výslovně píše:"Součástí památníku je největší a nejobsáhlejší archiv dokumentů o holocaustu na světě. Je v něm shromážděno více než 62 miliónu stran dokumentů, přes 267 tisíc fotografií a několik tisíc dokumentárních filmů.
Památník také nabízí jmenný seznam obětí holocaustu. Nachází se v něm tři miliony záznamů, ale skutečný počet doložených obětí holocaustu je nižší, protože lze často nalézt více než jeden záznam pro tutéž osobu." Na stránkách www.yadvashem.org v sekci Hall of names se píše: "where one can freely access information on the over 3 million Jewish victims identified so far". A na anglické wikipedii pod heslem Yad Vashem se píše, že mají do této doby 2.1 mil. Pages of testimony (tzn. doložených záznamů), ale mají tam místo až na 6. mil záznamů, u kterých zřejmě předpokládají, že se jim je ještě podaří sehnat - ale zatím jsou
tato místa prázdná. Takže všude se zatím mluví o "doložených" cca 3 milionech a kde už by měli být větší odborníci na holocaust než v Jad Vašem? To pořád ta varianta 4,2 je o hodně vyšší, ne? I když pořád nevím o co s těmi počty jde - 3 mil nebo
6 mil - pořád je to hrůza, tak co furt blbnou!

206301

04.12.2009 11:38

Protestné ukončenie štúdia na Prešovskej univerzite

co takhle praktická pomoc Palestině?

kincsem 90.?.?.?

Není to sice úplně k tématu, ale úzce to s ním souvisí:
Pokud vám všem opravdu leží osud Palestiny tolik na srdci, můžete přispět i prakticky. Já jsem objevila v e-shopu Fair Trade Centra
olivový olej přímo z Palestiny ( zasvěcení asi vědí, jaké problémy mají Palestinci se sklizní oliv ), takže jeho zakoupením můžete
prakticky podpořit drobné palestinské zemědělce. V případě zájmu olej najdete zde:
http://www.ftcentrum.cz/products/extra-panensky-olivovy-olej-lisovany-za-studena-/
Není nejlevněší, ale je fakt vynikající. Je tam i balení 5 l
a pro znalce také v oddělení koření palestinský zatar - velká ňamka.
Podpoříte je a ještě uděláte něco pro svoje zdraví [mrknutí jedním okem]

206293

06.11.2009 11:27

Alžířané a Marokánci ve výcvikových táborech al-Qá‘idy v Izraeli

RE: Zní to celkem logicky

Kincsem 90.?.?.?

Ano zní.
Při vyšetřování zločinů je na prvním místě většinou "motiv"
a ten pak vede vyšetřovatele dál. Takže když se zeptáme "komu ku prospěchu" hodně věcí by se vyjasnilo.
Pořád mi taky nebylo jasné, proč ti různí "islámští" teroristé útočí hlavně na "svoje" lidi, měli by přeci útočit hlavně na západní cíle, ne?

204274

17.09.2009 11:11

Newyorská policie zatkla židovský gang, který pašoval orgány alžírských dětí

RE: Zase propagandisticke lhani

kincsem 90.?.?.?

>[velký smích] [velký smích] [velký smích]
>
>HOAX !!!!
>
>Alzirsky vymysleny doktor oznamuje co udelala NY policie a ta
>nerika nic [zmaten] Odkud to ten fiktivni doktor vi?

Tak já jsem už před časem četla tento článek o zatčení rabbiho Leviho Rosenbauma a najde se jich na netu i více - sice se tam konkrétne nepíše o alžírských dětech, ale obecně o lidech z nejchudších zemí - zajímavá je i diskuze pod článkem - takže úplná vymyšlenost to asi nebude a pokud je na tom jen zrnko pravdy, tak by se to mělo pořádně rozvířit a vyšetřit!

http://www.nydailynews.com/news/ny_crime/2009/07/2...

200580

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 4

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
387 762,50 Kč

Poslední aktualizace: 28.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?