Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 27 příspěveků, 12 různých jmén: <nic>, Egypťan Sinuhet, Egyptan.Sinuhet, James, Kikin, Mr. Smith, Mr. Winston Smith, Mr.Smith, Mr.Winston Smith, Mr.Winston.Smith, Winston Smith, Winston.Smith.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.12.2008 12:43

Vánoce zvířat

Problém není v pojídání masa...

Egypťan Sinuhet 213.?.?.?

Problém dle mého názoru není v pojídání, či nepojídání masa. Základem by měla být výchova populace ke zdravému stravování. Zlatá střední cesta - jíst odevšeho něco, střídmě. Zeleninu, pečivo, mléčné výrobky, trochu piva a vína, dostatek vody... atd. A když maso, tak dobré a šetrně upravené. Například místo hromady párků trochu vařeného hovězího s křenem, chlebem a půllitrem piva. Organismu to neuškodí a přitom člověk báječně zažene chuť na kus masa.
A když někdo protestuje proti špatnému zacházení se zvířaty? Ano, s tím souhlasím. Ale kdo je schopný posoudit, že zrovna s támhletou krkovičkou se zacházelo hůře a s tou vedlejší kýtou lépe? Tím, že se začnu vyhýbat masu, tak nic nenapravím.
Z celého článku mám spíše pocit, že autor má problém jak s Vánoci a náboženstvím, tak i se stravováním a optimálním přístupem ke zvířatům! [mrknutí jedním okem]

178534

19.12.2008 12:57

Vánoce zvířat

RE: Miliony vegetariánů z přesvědčení nejsou narušení jedinci

Egypťan Sinuhet 213.?.?.?

Podle mě je základní problém v určení "duše". Vzhledem k tomu, že řada lidí ani nevěří, že i lidé mají duši, je třeba problematiku uchopit trochu "odjinut". [smích]
Zvířata (stejně jako lidé) mají různou výšku inteligence. Jak podle druhu, tak i v rámci jednotlivců v druhu. Řekněme, že "zvíře" člověk je na nejvyšším stupni inteligence. Ale oproti VŠEM ostatním zvířatům je schopen jedné věci - přdávat zkušenosti. Ano, to ostatní zvířata také umí. Učí mláďata jak bojovat, lovit, co žrát a co ne atd. Ale jen člověk je schopný zkušenost uchovávat dlouhodoběji, než z jednoho jedince na druhého. A pak je tu to zásadní - oproti všem zvířatům byli lidé schopni vytvořit civilizaci, kulturu. Jsou schopnit tvořit (i znetvořit [chechtot] ) umění. Jsou schopni produkovat "duševní a duchovní" hodnoty. A náboženství! Nebudeme tu řešit, které je lepší a které horší. Ale žádné zvíře není schopné prožívat duchovní a náboženské vytržení, udržovat liturgii, dotýkat se transcendentna...
Proto když lidé zneužijí svého "duchovna a duševna", pak právě proto jsou jejich činy hrůznější a drtivější než u zvířat...

178535

19.12.2008 13:25

Vánoce zvířat

RE: Miliony vegetariánů z přesvědčení nejsou narušení jedinci

Egypťan Sinuhet 213.?.?.?

Tak moment - slepečtí psi to dělají z lásky, nebo proto že jsou na to cvičení??? [velký smích] [mrknutí jedním okem]

178539

09.03.2009 11:24

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Egyptan.Sinuhet 213.?.?.?

Pro baybee:
Já s autorem článku souhlasím. Vždyť jak hovoří fakta? Úroveň vzdělání klesá, dětská kriminalita roste. Moji učitelé sami tvrdí, že my (a že jsme nebyli andílci) jsme byli proti Těm současným nevzdělaným dravcům beránci a "anštajni".

Problémem je celková ztráta autorit. Trpí tím i dospělí. Můj kamarád policista když mi vypráví, co vše si k nim "občan" může dovolit a dovoluje, jasně mluví za vše.

186064

11.03.2009 09:25

Představte si

Otázka 9/11

James 213.?.?.?

Cituji z článku:
"Podle vlastních zjištění CIA, naše operace na Blízkém východě byly přímým motivem pro hrozný útok 9/11".


Nechci zde vystupovat jako vysoce fundovaný člověk, který "vidí do zákulisí" a navíc oprašovat 100+1 řešenou otázku útoku, ale...
Nechce se mi věřit, že za útok z 11.září mohou jen a pouze muslimové. Nechci tu nikoho obhajovat. Ale myslím si, že nitky a pavučinky vedou k jiným pavoukům.
A jestli jsem pochopil dobře, autor článku kalkuluje s útokem pouze z jejich strany.
Cituji dále:
"Jistě jsme měli právo jít po těch, kteří jsou za 9/11 odpovědni."
A dále hovoří o základnách USA po světě. S tím osobně nemohu souhlasit. Kdo jsou vlastně Ti, co jsou za útok zodpovědní?
Přeji krásný den!

186270

06.05.2009 09:27

Vláda táhne do boje proti extremismu

Rasismus...

James 213.?.?.?

Zrovna včera ve zprává na ČT24 byla hned první zpráva o zasedání jakési rady ve Volarech (bohužel jsem při práci poslouchal jen na půl ucha), která rokovala o způsobu prezentace antirasistických ideí ve školách. A co byla hned druhá zpráva??? O tom, že zloději bronzových destiček z Terezína nelze znovu sehnat, protože pravděpodobně odjeli do Velké Británie. Ale co jsou Ti zloději zač, o tom už nepadlo ani písmenko.
Tak kdo je tady rasista, když i ve zprávách schválně zamlčují národnost spoluobčana????

190484

25.05.2009 14:53

Noční můra Ameriky – Obamova dystopie

RE: Jsme na cestě do pekel

Winston Smith 213.?.?.?

Ano. Lidé musí prohlédnout. Ale kam až celá situace bude muset zajít, než se jim aspoň trochu otevřou oči.
Můj dobrý kamarád je velice inteligentní a zodpovědný člověk. Ale právě v kontrastu s jeho inteligencí mě šokuje fakt, že jakékoliv odkazy na články či postřehy ze Zvědavce či dalších stránek bojkotuje. Jakmile mu něco takového pošlu, maže to aniž by email otevřel! Ale hádá se se mnou, že jsem tmář, že jsem musel úplně zblbnout, že dopřávám sluchu takovému tmářství a spekulacím! Já mu oponuji aspoň větou: "Tak si to prosim Tě aspoň přečti! Nemusíš tomu věřit, máš vlastní hlavu, udělej si vlastní obrázek!" NE! Vede si stále svou. Nevěřil mi ani oficiální zprávu např. o částečkách výbušniny v prachu WTC! Nevím jestli je to proto, aby nepřišel o iluze, o sladké nevědomí. O nějaký růžový svět jak kvůli soukromí, tak snad i kvůli práci, kterou dělá.
A s podobným postojem se setkávám dnes a denně! Drtivá většina lidí má před očima akorád "ofroudy", plazmovky, dovolené, baráky.
Vzpomněl jsem si nedávno na lidi ze Zvědavce: Sedím s kamarádem večer u piva. Je to jeden z hrstky, který vidí. Řešili jsme Obamu, zednáře, Bilderberg, krizi atd. Když tu naši hokejisté dali na mistrovství nějakého pitomého góla (i když jsme hráli proti slabšímu protivníkovi a vítězství bylo v kapse). V hospodě strašný řev nadšení, barman lítal s táckem panáků jak čamrda a majitel pustil tak nahlas od Queen - We are the champions, že jsme s kamarádem museli přestat debatovat (v té chvíli o hospodářské krizi)a čekat, až se "národ" vyřve.
Přiznám se bez váhání - bylo mi smutno až k pláči!
Ptám se:
Otevřou tito lidé vůbec někdy oči? Neotevře je až nějaká další generace?

191886

28.05.2009 10:30

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: ja teda nevim

James 213.?.?.?

Dostal jsem se do stádia naprosté politické deziluze. Už nevím, kam se obrátit! Jedni jsou tvrdě kapitalističtí, jiní zase neví, jak by se EU zavděčili. Petr jako Pavel. Buď vedou žabomyší války, nebo se dohodnou proti lidem. Vajíčková přestřelka mi také přijde jak pevně organizovaná akce. A jsem proti. I když se přiznám, že bych si na některé lidi vajíčko také rád s chutí hodil! [smích] Jen mě překvapuje pasivita policie. Co kdyby někdo házel vajíčka třeba na Langera, Topolánka, nebo nějakého menšinového spoluobčana?

Závěrem žádám o pomoc! Poraďte mi k nadcházejícím volbám, která strana má v programu odpor proti EU a pohřbení Lisabonské smlouvy???
Děkuji!

192121

28.07.2009 14:03

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

Úvaha...

James 213.?.?.?

Netvrdím, že se autor plete v technických věcech, nejsem v tomto oboru žádný profesionál.
Ale trochu mi skřípe motiv:
Říká se, že "Západní civilizace" vymírá. Naopak populace obyvatel planety v Asii roste. Šlo by "mocným" o to, ještě více snížit populaci "původních" obyvatel? Kdo by pak na ně pracoval? To si myslí, že by ovládli a uvrhli do ještě většího otroctví příliv národů z východu?
Toť otázka! [zmaten]

196505

30.07.2009 14:44

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Mezi Loučovicemi a Vyšším Brodem

Kikin 213.?.?.?

Asi se tam nevyskytujete častěji, že? Zvláště vyhlášené místo v těchto končinách je vesnice Větřní mezi Rožmberkem a Č. Krumlovem...

196716

06.08.2009 12:19

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Zalezitost nad slunce jasna

James 213.?.?.?

Vaše teorie ohledně šíření Bible za účelem zviditelnění určité "etnické příslušnosti" atd. poukazuje na nedostatečnou znalost problematiky.
Křesťanství je pro judaismus herezí, dokonce islám je mu paradoxně bližší. Vždyť i dřívější židovské náboženské obřady prý obsahovaly formule proklínající křesťany. A celkově NZ je pro ně nepřijatelný. Jeden velice aktuální citát za všechny:
"Všechen lid odpověděl: Jeho krev ať padne na nás a na naše děti." Mt 27,26

197323

18.08.2009 14:46

Loučení ptáka

RE: od:Tom

James 213.?.?.?

Jsou to dojemné fotografie a je jasné, že zvířata cítí. Ovšem důvod být vege není řešení.
Hitler byl také vegetarián a měl rád svého psa. Byl lepším člověkem?

198121

08.09.2009 14:40

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Vezni svedomi,

Winston Smith 213.?.?.?

Ano, po smrti! [smích]
Ale ta přijde až ve chvíli, kdy budete milovat "Velkého bratra"... [mrknutí jedním okem]

199798

04.11.2009 09:21

Prezident podepsal

RE: otázka

Winston Smith 213.?.?.?

Pane Koubek, Vy se mi snad zdáte?? Vy jste se asi právě vrátil z Marsu a netušíte, co se tady dole děje.
Přečtěte si ještě jednou, co jste napsal. Pomalu a na hlas.
Vždyť to není dobré ani jako vtip... [pláč]

204084

12.11.2009 13:32

Iluze demokracie v moderním světě

RE: Nic nového...

Winston.Smith 213.?.?.?

Také souhlasím.
Navíc mi zde vadí dvě věci:

1.) Některé teze jsou pevně prohlašovány za jasné, i když se o nich ZATÍM můžeme jen dohadovat (a pouze si myslet, že jsou tak, jak je popisuje autor)

2.) Celkové ladění článku mi přijde jako plamená agitace...

204615

12.11.2009 14:38

Spiknutí proti umění, část I

RE: Ještě poslední poznámka

Winston.Smith 213.?.?.?

Pane hestroy, takto mastit dohromady teze o sexu, prvotním hříchu a neposkvrněném početí, je naprosto zcestné.
Prvotní hřích nemá se sexem absolutně nic společného. Jde o prvotní hřích, kterého se dopustili lidé proti Bohu (OBRAZNĚ se to lze dočíst hned na začátku Bible, to je ta velká tlustá kniha, která bohužel chybí spoustě lidem v knihovničce). Tento prvotní hřích je dědičný a přechází z pokolení na pokolení.

Termín neposkvrněné početí se užívá v souvislosti s Pannou Marií. Ona neposkvrněnost naprosto nesouvisí se samotným aktem plození, ale právě s oním prvotním hříchem. Aby se Panna Maria mohla stát Bohorodičkou (matkou bohočlověka Ježíše Krista), nemohla být zatížena poskvrnou prvotního hříchu. Proto se jí dostalo od Boha jedinečné milosti, že byla tohoto dědičného hříchu uchráněna.

Nechci tu dělat přednášku z teologie, ale když už jste to nakousl...
Mrzí mě, že spousta lidí křičí proti křesťanství, ze kterého naše civilizace vzešla a přitom neznají základní pojmy...

204628

12.11.2009 15:05

Spiknutí proti umění, část I

Úpadek umění

213.?.?.?

Přesně chápu, o čem autorka v článku mluví. Jen podle mého názoru je v článku vliv židů na úpadek umění příliš přeceňován. Ano, je jich zde zastoupeno velké procento, ale tento úpadek hodnot (a to nejen v umění) je všeobecný. Souhlasím s autorkou, že umění by mělo být krásné. V souladu s "vyšší estetikou", s vyšším řádem. Ano, v souladu s Bohem. A je úplně jedno, zda jde o hyperrealistické, abstraktní, nebo jakkoli "jiné" dílo. I v abstraktním obraze může být sladění barev a tvarů lahodící lidskému oku a pohladit diváka po duši.

O této problematice umění psal velice vtipně židovský spisovatel a dramatik s kunsthistorickým vzděláním Ephraim Kishon ve své útlé knize "Picassova sladká pomsta". Rozhodně doporučuji, budete plakat... naštěstí smíchy! [chechtot]
Zde více:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ephraim_Kishon

204629

05.01.2010 14:32

Nezvaná návštěva

Nesmysl...

Mr. Winston Smith 213.?.?.?

Dle mého názoru je článek jen snůškou překroucených a uměle do sebe naroubovaných faktů a polopravd. Na základě vlastní zkušenosti a znalostí z oboru historie, teologie a dějin umění to mohu naprosto klidně prohlásit. Nikomu nevnucuji svůj názor, ani ho nehodlám zde podpírat sáhodlouhou apologií.
Jen chci ještě dodat k tomu pokroucenému kříži - ano, toto dílo skutečně není výrazem křesťanské lásky a umění. Je to smutný trend některých prvků moderního umění, lépe řečeno pýchy a arogance některých umělců, implantovat tyto zvrhlosti do světa víry, liturgie atd.

208905

14.01.2010 12:25

Poškozují produkty Monsanta vnitřní orgány?

Skrytý manévr?

Mr. Winston Smith 213.?.?.?

Často člověk naráží na teorii, že součástí nastolení NWO bude částečné snížení populace. Když to vezmeme s trochou nadsázky - postupné trávení lidí pomocí těchto upravených potravin by mohl být efektivní a přitom výnosný způsob, ne? [mrknutí jedním okem] [cool]

209590

21.01.2010 09:17

Jak elity ovládají svět

Prostředek ještě existuje...

Mr. Winston Smith 213.?.?.?

Jestli máme prostředky na rozbití jedné velké pyramidy na ty menší? Myslím si, že ano. I když je to obtížné.
Podle mého názoru je to jediná věc, jako v Orwellově románu - udržet si zdravý rozum! Dokud se nestane člověk ovčanem, ještě pořád je šance. I když člověk nikdy neví... Třeba si nakonec všichni zamilujeme Velkého Bratra a budeme konečně šťastní! [pláč] [velký smích]

Jinak mi v textu cvrnklo pár věcí, i když jsou to jen drobnosti:
"10:90 nebo možná 1:99" Rozdíl poměru ve vztahu ke slovíčkům "nebo možná" mi přijde příliš veliký, než abych jej mohl přijmout.
A že by mezi vrcholnou elitu patřili generálové? Vždyť jsou vlastně s nadsázkou "státní zaměstnanci". A pochybuji, že by elity vlastnili své vlastní armády, myslím v klasickém pojetí. Generály bych spíše řadil na nižší stupně pyramidy - podplacené loutky.

210062

26.01.2010 12:28

Lidi, opravdu už neblbněte s těmi pejsky

Týrání zvířat

James 213.?.?.?

... už mě párkrát napadlo, proč neodeberou některým lidem pséky, když je týrají - týrají nadměrným přísunem potravy a nedostatkem pohybu. Z pséků se stávají trpící, funící koule sádla a nikdo se nad tím nepozastaví.
Teď mě tak napadá, je trestné zabít psa za účelem jídla?

210660

18.02.2010 13:00

Google zakázal DVD kritické k Obamově vládě

Ať žije "demokracie"...

Mr.Winston Smith 213.?.?.?

Všichni křičí proti Číně, jak prosazuje tvrdou cenzuru internetu. A toto je v pořádku? Ale aspoň mě hřeje myšlenka, že žiji v demokratickém, multikulturním světě, kdy mě naše vláda, já nevím "čí ještě vláda", různé organizace, armády a korporace chrání před terorizmem, nesvobodou, extrémizmem... a teď dokonce už i před "nesprávným myšlením". Už aby jsme měli v bytech televizory, které nám budou neustále hrát a pozorovat nás. Jen při dnešní ceně energie nevím, kdo ten TV provoz uhradí. No my... kdo asi! [vyplazený jazyk]

Že by další krůček k nastolení NWO?

212867

29.04.2010 15:18

Kultura strachu

RE: Strach je emoce kterou NWO využije

Mr.Smith 213.?.?.?

Čím jsem starší, tím více mi přijde "demokracie" stejně utopická jako komunismus....

218320

11.06.2010 15:10

Defenestrace po česku: Slavata králem, Martinic k blahořečení?

Dobrý článek, až...

Mr.Winston.Smith 213.?.?.?

... na ten konec. To s těma husitama byl bohužel těžký přešlap. Škoda... chtěl sem mu dát do poslední chvíle jedničku.

221752

15.08.2011 09:02

O co šlo na Prague Pride

Demonstrace

Mr. Smith 213.?.?.?

Už na střední škole jsem říkal studentům, že je rozděluji na 2 skupiny:
1. homosexuály
2. buzeranty

1. Jedná se o lidi, kteří jsou v pohodě, dá se s nimi dobře mluvit. Sám jsem měl souseda homosexuála. Bavili jsme se o pěstování květin na terase, tu jeho jsem vždy obdivoval! Občas jsem zašel i na skleničku, pomáhali mu s přáteli vybrat oblečení, které by mu sedlo. Jsou to lidé, kteří nemají potřebu to nikde ventilovat. Když mají o vás zájem a vy naznačíte, že zájem nemáte, stáhnou se a už to příště neudělají.

2. Jedná se o lidi, kteří to neustále mají potřebu demonstrovat, v baru se schválně baví hlasitě, aby ostatní slyšeli, jací jsou "machři ve svém oboru", či jaký problém zrovna řeší s přítelem. Mají potřebu provokovat, když po vás vyjedou a vy řeknete ne, nestačí jim říct pak ani další NE. A v řadě případů jsem se setkal s tím, že si připadají lepší než ostatní "heteráči".

Paradoxně studenti můj názor přijali a bylo milé, když mě ještě nějakou dobu poté potkalo pár studentek a s uznáním vzpomínali, jak jsem jim to sám za sebe nastínil.

Základním kamenem je stanovit, zda je homosexualita normální či zda není. V případě že podle někoho JE normální, v diskuzi s ním nemá dle mé zkušenosti vůbec cenu pokračovat.
To, co se odehrálo v Praze, mělo v řadě případů účel provokace, než "upozornění typu: Haló, my existujeme a tolerujte nás!"
Myslím, že pohled na řadu účastníků hovořil jasně za vše...

250975

15.11.2011 10:17

Kam se ztratili lidi?

Manuální práce...

Mr.Smith 213.?.?.?

Kdysi jsem slyšel vtip:

Skupina lidožroutů hledá práci. Tak se zadjou zeptat do jednoho velkého podniku, zda by tam pro ně něco nebylo. "Ano, bylo..." řeknou jim na osobním, "ale pod podmínkou, že nikoho nesežerete!"
Slovo dalo slovo a oni nastoupili do práce. Uteče týden, dva... vše v pořádku. Třetí... a tu koncem měsíce - lidožrouti dostanou padáka.
Tak tam smutně postávají před branou podniku a ten jeden říká:
"To, že jsme sežrali generálního ředitele, to bylo v poho. To, že jsme sežrali náměstka, to bylo taky v cajku. Ale tu uklízečku jsme žrát neměli!"

Ano, je to vtip, ale proč jsem si na něj vzpomněl?
Tuhle jsem viděl "hitparádu" uznávaných prací a prací opovrženíhodných. A kdo že zůstal na samém konci všech zmíněných zaměstnání? Uklízečka!
Kde se stala chyba? [pláč]

257058

23.11.2011 14:53

O strachu

Ano ano...

Mr.Smith 213.?.?.?

Myslím si, že je to perfektně napsaný článek. Krásný příklad toho, jak by měl člověk přemýšlet nad okolím i nad sebou. A vzhledem k tomu, že autorka sama zažila takovou práci v továrně na vlastní kůži, takže její myšlenky nejsou jen takové polemizování "od stolu", vzpomněl jsem si na jedno prachstaré naučení muže jménem Ptahhotep (první ministr faraona Isesiho, V. dynastie), který napsal jedno z prvních dosud objevených naučení starého Egypta a v něm také říká:

""Nechlub se svým věděním,
ale poraď se i s člověkem neučeným stejně jako s učeným -
hranic umění nelze dosáhnout
a není umělce, který by dospěl celého mistrovství!-
dobrý výrok je skrytější než drahokam
a najdeš jej i u otrokyň drtících obilí." (52-59)

Prisseův papyrus
citováno z knihy: Zbyněk Žába - Tesáno do kamene, psáno na papyrus nakl. Svoboda, Praha 1968, str.44-45

257557

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 6

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,58 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
16,90 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,28 Kč
100 japonských jenů
20,80 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,61 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 062,66 Kč
1 unce stříbra
546,39 Kč
Bitcoin
692 742,60 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?