Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 170 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, Sam Ting Wong, short_hear, SPECZ.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.01.2010 12:02

Dánsko je civilizovaná země?

Znamení doby

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Lidé ničí přírodu neuvěřitelným tempem. Náramně se u toho baví a také vydělávají. Až na ně dolehnou důsledky tohoto nerozumného počínání, tak to zase svedou na Boha, jak už bylo předesláno, a budou se divit, proč to dopustil a budou se rozčilovat nad příběhy dětí s rakovinou, leukémií apod. Asi nikdy nepochopí, že tyhle potíže si člověk způsobuje sám.

Já se třeba přírodě pokusím něco vrátit na své zahradě, kterou momentálně vytvářím ve stylu přírodní zahrady. Když nás bude víc, někde se to projeví.

210448

10.02.2010 18:52

Ministr Kocáb představil a podpořil projekt Červené tlačítko

RE: no comment.

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Tohle se dá dohnat "osvětou" ve školách a rázem máte bonzákůu zástupy. A co teprve, až se udělá nějaká ta soutěž o nejlepšího bonzáka "Bonz roku" s nějakým dojemným příběhem... To budou červená tlačítka i na záchodě.

212184

17.02.2010 20:42

Kolonialistické pohnutky za operací v Mardžá

Morálka?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Jakou mohou mít nepřátelští vojáci (rozuměj US a jejich spojenci) morálku, když nebojují za nic, co by jim bylo vlastní. Spousta naivků se nechala zrekrutovat s vidinou dobrých příjmů a pohádkového zabezpečení v armádě. Minimálně US Army nabízí svým vojákům neuvěřitelné zázemí. Některé základny se spíše podobají soukromým vojenským městům s vlastními nákupními centry a veškerou vybaveností, která je tam jen pro US soldáty.
Není divu, že si pak Rambové naříkají, když je skřípnou jiní vojáci, kteří brání svoji vlast a jsou odhodlaní položit za ni život. Ono se pěkně machruje ve velkém džípu na základně, holky jsou z nich určitě paf. Ale když přijde na to, že jsou vlastně v armádě a mají bojovat, jde do tuhého. Tedy, pokud se jim postaví odhodlaní bojovníci za svobodu. US soldáti jsou samozřejmě stále borci, když mohou terorizovat civilisty, kteří nemají moc možností, jak se bránit po zuby ozbrojenému Rambovi.

Je to celé tak zbytečné a přináší to tolik neštěstí na obou stranách. Kéž by se ti slavní US gerojové vzpamatovali a otočili své zbraně proti těm, kdo skutečně terorizují celý svět, kdo si vymýšlejí tyhle konflikty a války, kdo zotročují obyčejné lidi a kdo se živí na cizím neštěstí.

212807

23.02.2010 18:22

Konec Dělnické strany? Konec svobody!

RE: Tim, ze autor pridava na konci

Sam Ting Wong 81.?.?.?

To je trochu alibismus, protože většina z nás tady, včetně editora, také prohazuje podobné "oprašovače", aby nás systém nemohl chytit za slovo a postavit před soud. Třeba téma holokaustu je takových "oprašovačů" plné.
Žijeme totiž v době, kdy svoboda slova neexistuje. Jak již bylo několikrát řečeno, u nás existuje pouze svoboda před projevem, nikoli po projevu.

213317

24.02.2010 22:46

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Komu se USA brání?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Viz příhoda kdy moderní izraelská armáda dostala nedávno na prd*l v Libanonu.

213452

07.03.2010 09:38

Šéf Evropské unie chce řídit ekonomiku z Bruselu

Překvapení?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Pro koho je tento vývoj překvapením? Toto bylo jasné už během podpisování LS. Elita se prostě snaží převzít absolutní kontrolu na EU. Vítejte v Sovětském svazu!
A důvod se vždycky najde. Barosso ukázal, že se zdůvodněním centralizace nebude problém. Udělá se bububu a poslušný ovčan "pochopí", že je to pro jeho dobro. Hlavně co nejdál od ohrady. Je to stejná šablona jako ve "válce proti terorismu". Akorát tady nenechají padnout nějaký významný barák, ale třeba nějakou zemi. Ve strachu pak ovečky odkývou všechno.
Je to svinstvo, ale Boží mlýny pořád ještě melou.

214264

07.03.2010 20:54

Šéf Evropské unie chce řídit ekonomiku z Bruselu

RE: A co eurohujeři?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Eurohujeři na to odpoví svým klasickým, že je lepší, aby to řídili odborníci z Bruselu, když my tu nemáme kompetentní lidi...
Obávám, že tohle je historická zkušenost - každá doba a její události vždy má své přívržence a odpůrce. Asi se nespletu, když prohlásím, že lidi nikdy nebyli zajedno a těžko se to kdy podaří. Musíme s tím prostě žít, že tady s námi budou i lidé, kteří zbaští každou kravinu a jejich hlas má stejnou váhu jako ten náš.

214309

08.03.2010 22:37

Tábor Svatých – Jean Raspail

RE: POPULAČNÍ KALKULAČKA

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Blbé je, že až se to po*ere, tak bude hodně zlé. Už teď je mi líto mých dětí, které v tom budou muset žít.
Kde jen jsou ti blaničtí rytíři?

214404

12.03.2010 20:40

Kapitola z knihy: Alexander Dubček. Pražské jaro. Sametová revoluce.

RE: Pokus přesvědčit veřejnost, že měla dění v tomto státě ve svých rukou!

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Vojto, vy skutečně mluvíte nesmysly a jen tu prudíte. Jak jste přišel na to, že prvotním hříchem byl sex? Bůh Adamovi a Evě řekl: "Množte se a naplňte zemi". Jak to podle Vás měli udělat, kdyby sex byl tím hříchem?
Hříchem byla neposlušnost Bohu, kdy jedli ze stromu poznání dobrého a zlého.
Pro mě jste se tímto svým blábolem naprosto odkopal jako pouhý provokatér, sice inteligentní, nicméně jen provokatér.

214689

13.03.2010 11:52

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: komentář

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Vaše příspěvky mají hlavu a patu, ale nedá mi to a musím reagovat na Vaše tvrzení o útěku od reality. Jste si jistý, že to naopak není útěk do reality? Proč bychom za realitu měli považovat systém, do něhož se rodíme a který si nás již od počátku našeho života podmaňuje na všech frontách? Nejsem sám, komu takový systém nevyhovuje (vláda mafie). Chci žít jinak, ale systém má docela hodně pojistek, kterými mi silně svazuje ruce a nohy. (Na poslední větu nemusíte reagovat, protože nesedím s rukama v klíně a snažím se využít ty možnosti, které ještě zbývají.)
Je to jejich systém, ne můj. Já si takhle nepředstavuji správu společných věcí. Nevím proč mi mám stát nařizovat a zakazovat. Mám vlastní hlavu a jsem schopný poučit se z chyb. Nehledě na očividnou skutečnost, že stát už tu dávno není pro lidi, ale slouží cílům popsaným v tomto článku. Bohatí prostřednictvím ekonomických stimulů ovládají naše "vlády", které jim na oplátku vytváří legislativní prostředí v jehož rámci boháči dále posilují svoje postavení, bohatství a moc. Na základě čehož mají opět silnější vliv na naše "vlády".
Hlas jako můj je pak umlčován s poukazem na "demokracii", že si přece můžu zvolit jiné vládce. Ha ha, tohle už jsem vzdal - moji informovanou volbu rozmetají zástupy občanů, kteří nepoučitelně baští předvolební sliby politických figurek.
Čili, pokud se opravu vzbouříme - na základě ústavy a jí garantovaných práv, vláda automaticky bude chránit pořádek, který si na zakázku nechali vyrobit boháči (elity, loutkaři, jakkoli chcete). Pokud se vlastní občané v řadách policie a armády vzepřou rozkazu zákroku proti svým lidem, nastoupí EU žoldáci (www.eurogendfor.eu), kteří nebudou mít problém postřílet "rebely" a přeživší nastrkat do soukromých věznic, kde o ně bude "postaráno". U soukromých firem se hodnotí výkon, takže žoldáci a bachaři odvedou pro páníčky excelentní práci.
Vše je připravené, jen to otestovat, vyhodnotit a implementovat. Ale můžete samozřejmě stále věřit v zastupitelskou demokracii, aspoň se Vám nebudou dělat vrásky z představ o budoucnosti, do které se řítíme.

214764

16.03.2010 22:17

Válka kvůli GM plodinám v Evropě začíná zde

RE: GM plodiny

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Brambory se prý dají nahradit topinambury, což je vlastně druh slunečnice s jedlými hlízami. Kromě toho, že jsou zdravější, nejsou (zatím) nikde pěstovány v mutantí formě.
Ještě jsem je nevyzkoušel, ale chystám se na to.
Více info zde a zde.

215124

22.03.2010 22:47

Mnoho povyku pro nic

RE: Potrefené husy

Sam Ting Wong 81.?.?.?

O homosexualitě (jako pojmu) se běžně mluví. O bastardismu jsem ještě neslyšel.

215652

22.03.2010 22:49

Mnoho povyku pro nic

RE: Folklór?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

To si pište, protože diskriminujete menšinu - tj. miliardáře, který vlastní Vaší plynárnu.

215655

03.04.2010 21:03

Maďarská naděje má jméno Jobbik

RE: Fico: Na pánskééé!

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Jen aby si Maďaři s velkým Maďarskem nenaběhli. Budapešť byla v minulosti slovanská, takže pokud chtějí revidovat, měli by si napřed spočítat, jestli se nebudou muset stěhovat zpátky do Mongolska.

216342

09.04.2010 22:35

Několik ekonomických návrhů na řešení krize

RE: Nikdy krestansky svet nebude financne svobodny od zidovskych bank.

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Naivně jsem se zeptal přímo v ČNB:

Sent: Thursday, April 08, 2010 2:36 PM
To: Service INFO
Subject: Dotaz

Dobrý den,
rád bych se na Vás obrátil s dvěma dotazy, poněvadž se mi nepodařilo nalézt tyto informace na Vašem webu.
1) Z historie ČNB jsem vyrozuměl, že banka je akciovou společností. Kdo vlastní tyto akcie a v jakém objemu?
2) Čím je krytá naše měna? České bankovky tuto informaci neobsahují a z tisku zaznívají informace o tom, že naše zlato bylo vytunelováno.

Předem děkuji za jasné a srozumitelné odpovědi!
S pozdravem


"Odpověď" přišla brzo, ale nic jsem se nedozvěděl:

Dobrý den,

Veškeré informace naleznete v zákoně o České národní bance.
http://www.cnb.cz/cs/o_cnb/

S pozdravem

Odbor komunikace
Česká národní banka
www.cnb.cz


Zkoušel jsem tam lovit v odkazech na stránce, procházet zákon o ČNB, ale odpovědi tam nejsou. Lze jen vyčíst, že vláda ani prezident nemohou ČNB nic navrhovat nebo nařizovat. Z toho se dá odvodit (i když ne s jistotou), že ČNB je soukromá organizace, byť zřízená státem a s vedením jmenovaným vládou.
Zkoušel jsem procházet i výroční zprávu, ale v těch termínech se nevyznám a ani omylem z toho nepoznám, kdo vlastní případné akcie ČNB.
Připouštím, že jsem omezený a řadu věcí neznám, ale tady ty informace o pozadí ČNB opravdu nejsou jasné a srozumitelné.
I když, světélko naděje zablikalo, máme tu nějaký zákon o právu na informace. Jen nevím, kde ho položit, abych nedostal opět jen odkaz na stránky "O ČNB", kde to co hledám, nenacházím.

216753

09.04.2010 23:35

Několik ekonomických návrhů na řešení krize

RE: Nikdy krestansky svet nebude financne svobodny od zidovskych bank.

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Takže ji zcela vlastní stát? Ne jako v minulosti, kdy ji vlastnili jacísi akcionáři? Existuje dokument, kde je uvedeno, že ČNB již není akciovskou (tak jako výše cituji z historie ČNB)?
Jen mi nejde do hlavy, jak ji stát může vlastnit a přitom v ní nemít vliv? Soukromý statut banky měl být v minulosti garancí její nezávislosti na vládě, která by si třeba chtěla natisknout nějaké peníze jen tak (jako by to banky samy nedělaly...).

216761

01.05.2010 13:55

Víkend pravicového extrémistu

RE: ..vyborna prace !!

Sam Ting Wong 81.?.?.?

To bude tím, že Systém rozlišuje prominenty a ty ostatní. Všichni dohromady tomu Systému slouží. Prominenti kurví ve velkém a dostávají za to pěkné odměny v papírových pytlících a ti ostatní na to vydělávají.
Majitel Systému si mne ručky, dobře vydělává a těší se na okamžik, kdy zprivatizuje celou planetu.

218533

03.05.2010 07:48

Kalouskovo Panoptikum

Efektivní kampaň

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Nedávno jsem si se zájmem prolezl stránky TOP09. Chceme totiž se sousedy přistupovat aktivně k místní politice a získat větší dohled a vliv na to, co se v naší obci děje. Sousedi plánují založení místní organizace TOP09 a nabídli mi účast. Proto jsem navštívil ty stránky, abych si udělal obrázek, jestli to bude průchozí.
První dojem byl víceméně ohromující. Charizmatický vůdce Kníža má odpovědi téměř na všechno, je to vyrovnaný vizionář, který ví, co chce dosáhnout. TOP09 organizuje mítinky všude možně, je v neustálém kontaktu s potenciálními voliči, zve lidi, aby je podporovali a mají na to několik nových triků. Intenzivně pracují se sociálními sítěmi a byli vyhodnocení jako strana, která tuhle oblast zmákla naprosto nejlépe.
Nemohl jsem si však nevzpomenout, že Kníža ještě týden předtím, než se stal předsedou TOP09 rozdával letáky za stranu zelených (někde je o tom článek). To rázem postaví celou prezentaci TOP09 do úplně jiného světla. Neumím si dost dobře představit politického lídra, jak připravuje vizi nové strany, včetně jejího programu a do poslední chvíle přitom pracuje pro jinou stranu. Spíše to působí dojmem takového politického Luneticu. Kdo neví, co je Lunetic, tak upřesním - je to hudební skupina mladých hochů, kteří sice neumí zpívat, ale umí se usmívat a pózovat, takže děvčata jsou do nich blázen a kupují jejich CD a vyprodávají jejich koncerty.
Domnívám se, že jsme svědky toho samého v případě TOP09. Marketingová agentura připravila na zakázku politickou stranu a pak ji naplnila "manekýny", neboli vhodně zvolenými figurami, které budou na playback otevírat pusu a tvářit se, že pronáší vlastní myšlenky.
Spousta lidí si myslí, že Kníža se nedá zkorumpovat, protože je pohádkově bohatý a kvůli tomu mu věří. Nezapomeňte, že Kníža se účastnil setkání klubu zvaného Bildeerg. To je pouze pro zvané.
Místopředsedou je řezník Kalousek. Ten je tam podle mého dosazen, aby se postaral o praktické fungování strany, zatímco Kníža se ukazuje jako cvičená opice, aby "dělal dojem" na "věřící", tedy voliče. A že Kalousek nezná skrupulí už známe z jeho historie na různých ministerstvech. Když jsem poprvé viděl z auta jeho billboard "Buďme konečně dobrými hospodáři" tak jsem málem spolknul volant...
Abych to zbytečně nenatahoval - TOP09 je moderní politická strana v tom smyslu, že někdo vyhodnotil co trh (voliči) chtějí a vyrobil jim to na zakázku. Cílem je odchytat ztracené hlasy pro ODS a vrátit je oklikou zpět. Bohužel, lidé to baští i s navijákem.

218640

03.05.2010 08:04

Obava o úrodu

Nakonec

Sam Ting Wong 81.?.?.?

lidstvo ve své nabubřelosti ještě zjistí, že opravdu přírodu potřebujeme. To že neznáme vše, co se děje, aby obilí a ovoce dozrálo, nutně neznamená, že se musíme chovat jako idioti a vše ničit. Vidím to už u malých dětí, které vraždí nějaký hmyz s tím, že jim maminka řekla, že je neužitečný... Chudák dítě neví, že ani jeho maminka neví.

218641

Člověk by měl asi cítit překvapení, ale já cítím jen znechucení. Takhle potopit svůj vlastní národ, jen aby se získala politická výhoda a kromě jiného také klacek holocaustu...

219035

Jaký odkaz si dá na své stránky muzeum holokaustu? A co papež? A co Dolly Buster?

219580

19.05.2010 07:13

Malé zamyšlení nad státním dluhem

Strany

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Mě také přijde úsměvné, když např. ODS nabízí "řešení a odpovědnou politiku". Kdyby to byla nová strana, tak může člověk ještě hloupě doufat, že skutečně něco nabízí. Ale oni už ve vládě seděli a nepředvedli ani řešení ani odpovědnou politiku. Ale to jim nebrání natisknout plakáty, kde se jejich kandidáti křečovitě šklebí a slibují hory doly. ČSSD je to samé v bledě oranžovém.
Bohužel, jak již bylo řečeno, mediální agentury odvedly svoji práci na jedničku a lidé to baští a baští. Vždyť se podívejte na volební hesla ČSSD, vyvolávají strach - nezvolíte nás a zůstanou poplatky u lékaře. Zemanovci zase straší Paroubkem, který prý bude od června ovládat náš život.
A když vidím na billboardu ulíznutého Kalouska, tak se musím smát. Tohle snad může sežrat jen jeho babička. Takový brutus s výrazem miliuse.
Je mi líto, ale nevidím žádnou stranu, která opravdu nabízí řešení nebo odpovědnou politiku. Jsou to jen pletichy, které mají udržet teplá místečka. Počítám, že vládní figurky jsou zaúkolované, odměny přislíbené a kdo usedne do křesel dostane poplácání po rameni, provizi na účet a pak začne plnit úkoly, které nemají nic společného se zájmem republiky.
A těch peněz, co narvali do kampaní a které jim proplatí daňový poplatník...

219640

19.05.2010 07:31

Finanční teroristé chtějí globální měnu, globální centrální banku

RE: Prekopnu neco z diskuze od Stana, protoze to tady naramne pasuje.

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Ono bude stačit, když v týdeníku Ekonom, Finacial Times a dalších začnou vycházet články "expertů", pak to začnou omílat v TV a až se toho chytí i Blesk, tak můžeme na globální měnu přejít, protože ovečky budou přesvědčené, že to je jediná cesta, jak se "zachránit".
Propaganda už je vypilovaná, lidi už jsou na ni zvyklí, takže když nějaký dobře placený šašek s několika tituly před jménem a za jménem začne vykládat o pozitivech globální měny a vlády, tak si buďte jistí, že velká část populace bude za tyhle "pravdy" ochotná bojovat a zemřít.

219642

28.05.2010 07:28

Končí divadelní komedie o demokratických volbách

Milý autore

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Ve volbách se nerozhoduje o výši daní a dalších důležitých věcech. Klamete sám sebe i nás. Ve volbách se rozhoduje pouze o tom, kdo bude u koryta. Otevřete oči - po volbách už si politici nepamatují, co slibovali a velmi snadno hodí své programy za hlavu.
Obávám se, že šeredně se mýlíte Vy, když dál se Systémem hrajete hru na volby.

220385

28.05.2010 07:41

Izraelská armáda humanitární flotilu do Gazy nepustí, pomoc slíbila doručit

Čestní lidé?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Když izraelská armáda tvrdí, že humanitární pomoc dodá, tak se na to přeci můžeme spolehnout. Jsou to jistě čestní lidé a nelhali by. To samé platí, když hovoří o tom, že v Gaze je všeho dostatek.
Jen ti hloupí a nevděční Palestinci si pořád myslí, že se mají špatně.

220387

29.05.2010 10:26

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

Hysterie voličů

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Nemohu si nevšimnout, jak jsou propagátoři voleb hysteričtí, když vidí, že čím dál více lidí přestává hrát tuto falešnou hru na demokratické volby. Obviňují nás z nezodpovědnosti a omezenosti, případně z utíkání od problémů. Oni jako ti zodpovědní jdou a udělají co? Buď potvrdí stávající mafiány nebo pomohou do parlamentu dosadit nové. Zcela odhlížejí od faktu, že po volbách se volební program mění na cár papíru, který se hbitě upravuje podle potřeby. A tomu říkají odpovědnost.
Systém se voliči zabývá jen před volbami, protože potřebuje, aby svojí účastí celý podvod legalizovali. Pokud se ve velkém počtu k volbám nedostavíme, Systém to nemůže ignorovat a bude se o tom psát a mluvit. A možná se konečně objeví prostor k nějakým změnám.
Bohužel prosazení některé nové strany do parlamentu nevyřeší vůbec nic. Kalousek půjde na ruku každému, kdo nabídne víc, Kníža se prospí a pak nás bude uklidňovat, že na Bildebergu jen pili kávu a povídali si, jak jim roste mrkev na zahrádce. Pidistrany budou maximálně vydírat při jednáních, kdy jejich dva hlasy v parlamentu budou rozhodující. Navození takové situace je podle vás odpovědnost?
Je to skoro až úsměvné, jak se obhájci hry na volby zuby nehty drží této frašky a velkými slovy ji obhajují a přitom si neuvědomují, že jejich tzv. odpovědnost, kterou projeví účastí na volbách, nic nemění. Systém si je zařadí mezi poslušné, poplácá po rameni pochvalnou zmínkou ve večerních zprávách a pak je kopne kamsi.
Ale když ono to vypadá tak pěkně, všechny ty průzkumy, rozbory situace, názory, diskuze atd. Skoro jako fotbalový pohár. Když se do toho člověk zamotá, ani si nevšimne, že život spočívá v něčem jiném.

220514

29.05.2010 17:36

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Hysterie voličů

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Doufání v možná je jistě k ničemu a já na něj nespoléhám. Jen konstatuji, že nad velkou volební neúčastí se Systém pozastaví (pravděpodobně). A pokud nepozastaví, tak nebudu zklamán, protože neočekávám, že by se stávající Systém dal skutečně reformovat. Historie dává mnoho příkladů, že to nefunguje. Musí být nahrazen jiným systémem.
Já osobně plánuji větší zapojení na komunální úrovni, kde je šance mít vliv na to, co se u nás v obci bude dít. I když za hlavní považuji žít svůj malý život v pokoji a pokud možno s láskou a předávat tyto hodnoty lidem kolem sebe. Nejvíc mohu ovlivnit pouze svůj vlastní svět. A když ho proměním na kvalitní a třeba tím ovlivním někoho dalšího, budu to považovat za vítězství.
Nevím, jestli Vám to jako odpověď stačí. Nemám zaručené velké řešení, mám jen to malé, které jsem naznačil.

220540

31.05.2010 22:10

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

Sam Ting Wong 81.?.?.?

To je zajímavá územní míra "až tam kam doletí izraelské vrtulníky". Když v Tel Avivu trochu zamakají na doletu vrtulníků, budou všechna moře izraelská. Zkuste poposednout, asi jste si přisedl vedení [velký smích]

Překvapuje mě, jak jsou proizraelští fandové rozhořčení, že se aktivisté poprali s IDF. IDF na jejich lodi nemělo co dělat, tak prostě dostali na budku, jen co se slanili na palubu.

220737

06.06.2010 13:29

Potřebujeme vůbec tento Izrael?

RE: Jeste par takovych vrazd a svet prehodnoti problem zide a Nemecko 1933.

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Asi by to chtělo založit muzeum ve stylu jeruzalémského Yad Vashem a vystavit tam fotografie a hlavně počty obětí židovské revoluce, obvykle označované za komunistickou.
Je naprosto legitimní odhalit i tuto část historie a její vztah k židovským aktérům. Pochopitelně to není žádoucí pro ty, kdo si udržují image oběti, pod jejíž rouškou páchají zvěrstva.
Mezi obyčejnými lidmi by se daly vztahy vyřešit s pomocí jednoduchého institutu - odpuštění. Bohužel pro nás existují síly, které to nikdy nedopustí a budou nás dál štvát proti sobě ve stylu Sparta-Baník, jen s trochu více krve.

221355

06.06.2010 16:20

Pohľad späť

Ještě pořád

Sam Ting Wong 81.?.?.?

můžeme na fungovat na mezilidské úrovni. I když to tak asi nevypadá, je tu spousta skvělých lidí, kteří nejsou otroky Systému (tedy alespoň duševně). Dokonce se dají koupit i knihy, které duši osvobozují a přiblíží vás ke stejně smýšlejícím lidem.
A také prosakují zprávy o tom, že elitám se úplně všechno nedaří a mají rozkoly sami mezi sebou.
Ještě pořád máme naději!

221359

07.06.2010 19:18

Povodne a politici

Absurdita politické korektnosti

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Velká většina z této menšiny Indočechů a Indoslováků se skvěle přizpůsobila našemu sociálnímu systému. Většina běžných lidí nemá tu drzost chodit s nataženou rukou a nic nedělat.
Indoslováci, jak píše autor článku, se ani nepokoušejí pomáhat při odstraňování škod, naopak svoje škody zvětšují, aby od státu vyrazili přilepšení. Je to smutné a opět to posiluje odstup, který si běžný občan chtě nechtě vytváří od této minority.
A přitom by stačilo, aby zákony platili stejně pro všechny. To ovšem v našem a slovenském panoptiku nehrozí, místo toho budeme nazváni rasisty a budeme poslouchat kecy od blbečků z EU o tom, jak příšerně se tady chováme k menšinám. Tak proč si je nevezmou, aby nám ukázali, jak se o ně má stát starat? Ať nám ukážou, jak umí žít společně v občanské společnosti a jak udělají z Indočechů a Indoslováků platné občany společnosti.
A dokud nám to neukážou, tak ať drží zobák a politici ať se postarají, aby zákony platili pro všechny stejně. Tedy pokud nás nechtějí záměrně nasí*at, aby někomu ruply nervy a mohly se zase utáhnout šrouby.

221467

13.06.2010 12:26

Školné je správné

Skvělý článek!

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Nevím, kolika lidem to dojde, ale popsal jste hluboké pravdy. Skutečně, současné školství nevzdělává. Jen připravuje masy, aby zůstaly tupými masami a postaraly se o naplnění potřeb vládnoucí menšiny.
Předevčírem jsem chtěl do nějaké diskuze přispět a podpořit požadavek na bezplatné školství. Nějak jsem si přitom neuvědomoval skutečnosti, které vím, ale které jaksi zůstaly zasunuté někde na okraji mojí mysli. Vy jste to krásně zformuloval a já si uvědomil, že jsem udělal dobře, když jsem nepodpořil myšlenku bezplatného přístupu k současnému vzdělávání.
On je to totiž druhořadý problém. Prvořadým problémem je kvalita výuky/školství jako takové. Lidé se pořád učí a jsou přitom pořád hloupější. Jak jinak si vysvětlit, že s tolika vysokoškoláky na planetě se stav planety neustále zhoršuje. Jak to, že ti vysoce vzdělaní lidé si dokáží spočítat zisk z vytěžení dřeva z pralesů, ale zcela pomíjí devastující efekt na planetu a v důsledku na jejich vlastní děti?
Jak to, že "hloupí" lidé z minulosti dokázali věci, na které my nestačíme ani s těžkou technikou? Zřejmě nechodili do našich škol.
Člověk není ve školách rozvíjen, ale ubíjen. Není mu umožněno rozvinout svůj potenciál, ale je cvičen nevyčnívat z řady. Neučí se poznávat, plní si hlavu poučkami.

221893

14.06.2010 19:30

Školné je správné

RE: Stále se zvyšující daňové zatížení

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Na tom je nejhorší, že ve státě, kde je prý zdrojem moci lid, je právě tento lid jaksi neschopen bránit se svým zástupcům a jimi zvyšované daňové zátěži.
I když musí se jim nechat, že někteří demokraticky zvolení zástupci lidu mají smysl pro humor, jako třeba dobrý hospodář Kalousek a jeho dluhová složenka. To bylo skoro chtělo nový seriál s názvem "Dobří hospodáři se vracejí" [chechtot]

222016

21.06.2010 21:21

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Tradice

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Mohl byste mi prosím přes PM poslat odkazy na Vaše zdroje? Slované apod. mě docela zajímají.
Děkuji předem!

222503

27.06.2010 10:49

BP vás vítá do apokalypsy

RE: Pokus č.2

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Jste mi to takříkajíc z klávesnice. Pamatuje si ještě někdo spousty plastových rakví, které se v neuvěřitelně velkých množstvích nacházejí v různých lokalitách USA?

222888

04.07.2010 16:01

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Pro Petra Řehoře

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Potomci Cháma by měli být černoši. Sém je otcem všech semitských národů, tedy těch snědých (teď nenarážím na romikány). Mám takový pocit (přesně si to už nepamatuji), že Chám dostal černou pokožku jako součást prokletí od Noeho.

223293

Můžeme všem sr*t na hlavu?
Yes we can!
Můžeme dostat nobelovku za mír a přitom dál válčit?
Yes we can!
Můžeme ničit planetu pro zisk?
Yes we can!
Můžeme zavádět fašismus a všem tvrdit, že je to demokracie?
Yes we can!

Atd.

Yes we can!
(Kurňa drž už ústa!)

223342

06.07.2010 16:47

Proč je větší krize stále před námi?

RE: Tohle je ciste dilci ekonomicky formalni pohled na vec.

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Označit koncentrák nálepkou "záchranný humanitární tábor" bude naprosto geniálním tahem, jak tam lidi nahnat. A ještě budou děkovat za ubytování...
Počítám, že humanitární bombarďák by tam mohl čestným führerem.

223397

26.08.2010 07:13

Chce někdo 6 milionů liber?

Hra

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Já si jednou hrál s podobným odesílatelem. Přestože jsem byl hodně sarkastický, tak on se pořád tvářil hrozně vážně a jakoby mě napomínla, abych to nezlehčobval, že je to vážná věc. Po nějaké době se mi pak ozval ještě jednou s dotazem, co tedy bude [smích] Tak jsem mu odepsal, že nebude nic a že doufám, že brzy skončí za mřížemi.

226785

11.12.2010 09:03

Město nebo romské ghetto?

RE: jak na to

Sam Ting Wong 81.?.?.?

+1

234048

03.01.2011 07:39

Nárůst rakoviny ve Fallúdže je spojován s americkým útokem

Callateral damage

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Předpokládám, že ta žaloba neuspěje, protože USA zjistí, že ve Falúdže nikdy nebyly, natož aby tam někoho humanitárně bombardovaly. To byli zcela jistě jen nějací teroristé, kteří chtějí poškodit dobré jméno největšího vývozce zbraní, ehm pardon, demogracie...
A na odškodnění ať také nepomýšlejí, protože na to má nárok pouze jediná skupina obyvatel planety, protože to jejich utrpení už 60 let přesahuje utrpení všech ostatních podřadných ras, zvaných též dobytek či darmožrouti.
Čili úplně nejlepší bude, když ve Falúdže spáchají hromadnou sebevraždu a tím usnadní šíření míru a lásky a také pravdy, kterou přinášejí pokojné řízené střely strýčka Obamy, ano to je ten nositel Nobelovy ceny za vyjebávání s veřejností.

235432

27.01.2011 07:25

Deprivanti všech zemí, spojte se! V Davosu!

RE: chybne odkazy

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Také se mi to neotevře. Jedu na Linuxu, ale nezdá se mi, že by operační systém měl na tohle vliv.

236876

21.03.2011 07:27

Bezletová zóna aneb Bombardování hlava nehlava

Proč nás to ještě překvapuje?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Vždyť to víme už dávno - sladké řeči o demokracii a ochraně civilistů jsou jen pouhou zástěrkou pro nemyslící masy, které si poslechnou večerní zprávy, zhrozí se nad vybranými teroristy, které jim média pro dnešní večer vyberou a pak přepnou na fotbálek nebo Ordinaci.
Je to hra mocných, kteří chtějí být ještě mocnější a duševně omezené masy jim to nejen umožňují, ale dokonce poslouží i jako figurky na globální šachovnici. Jsou právě ty tupé masy, které celou hru zafinancují a které v ní položí svůj život, zatímco ti myslící se smějí a hrabou prachy.

239943

21.03.2011 07:32

Obama vyhlásil Libyi neústavní válku

Nositel Nobely ceny za mír

Sam Ting Wong 81.?.?.?

povolil omezené vojenské akce v Lybii. Co mi tu nesedí?

239944

01.04.2011 07:29

Sčítat či nesčítat?

Ono to má určitě

Sam Ting Wong 81.?.?.?

víc úhlů, pod kterými se na to dá koukat. Pomocí statistiky půjde ze sečtených údajů jistě zjistit celá řada zajímavých údajů. Nicméně mi není zcela jasné, proč mám sdělovat osobní údaje za účelem vytvoření zábavných statistik o tom, kolik lidí dojíždí za prací v MHD, kolik je u nás studentů či homosexuálů.
Taková otázka o místě narození mojí matky mi přijde docela dost mimo. Tady nejde o sčítání, ale o mapování lidu, jak již článek naznačil.
Předpokládám, že v příštím sčítání lidu se bude vyplňovat i oblíbený online zpravodaj, oblíbený spisovatel a proč zrovna Lenin...
Ale na druhou stranu, na Facebooku lidi o sobě řeknou mnohem víc než při sčítání...

240861

05.04.2011 07:18

Britský azyl pro hodného teroristu

RE: terorista

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Úměvné. Takže až se na lybijskou ropu přisají ty jiné (lepší a demokratické) subjekty, tak teprve začne pro Lybijce blahobyt? Pobavil jste mě [velký smích] Zkušenosti z privatizací nerostných zdrojů silami demokracie jasně ukazují, že blahobyt začíná pouze těm přisátým subjektům. Ale slovo jste zvolil výtečně - "přisátí" dokonale vystihuje podstatu sil demokracie...

241127

21.06.2011 19:17

USA mluví o míru a připravují válku pro Súdán

Obama

Sam Ting Wong 81.?.?.?

je zprofanovaná figurka. Nositel Nobelovy ceny za mír - naprosto směšné, nebo přesněji, je to výsměch. Ale když vlastníte média, tak ovcím můžete nalévat do hlavy jakékoli nesmysly - třeba, že vlastní hovno je nejlepší dieta, stačí, když se ohřeje v mikrovlnce, posype cukrem a jí se 3x denně před spaním...

Tady neuspěje ani logika. I kdybychom tu sestavili seznam všech protiřečení a protikonání, tak ovce mrknou na TV zprávy, kde dostanou to svoje hovno s cukrem a dál budou spokojeně békat v ohrádce.

246536

27.06.2011 15:17

Rasmussen: NATO bude pokračovat v libyjském masakru

RE: iniciativa na podporu Libye

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Haagský soud je účelový spolek. V momentě, kdy by se všem začalo měřit stejným metrem, nastalo by velké překvapení a tzv. síly demokracie by se v celé nahotě ukázaly jako fašistické a antidemokratické.
To se však bohužel nestane, neboť spolek v Haagu pracuje na objednávku a pokud by tam někdo vybočil z řady, mohl by mít nehodu. A že už se takových "nehod" stalo.

246906

přidat příplatek za psychickou újmu řidiče buldozeru, když zase přejede nějakého aktivistu.

247038

02.07.2011 17:16

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

Sam Ting Wong 81.?.?.?

To je takový ten klasický "zúžený" pohled na věc. Bůh stvořil vesmír a všechno v něm, včetně všech možných forem energie. Lidi je v průběhu historie poznávají a nějak si je nazývají. Bohužel dochází k tomu, že se příliš lpí na té "správné" terminologii a pak se tu budeme hádat, jestli je něco duch nebo energie. Ono je to ve skutečnosti obojí, záleží pouze na úhlu pohledu. Je to jako diskutovat, jestli jezdím autem nebo dopravním prostředkem - obojí je správně, jen se používají jiné názvy a podstatu to nijak nemění.

247200

08.07.2011 13:22

Evropská unie na pozadí Řecka

Privatizace států

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Jak jen pohnat k odpovědnosti vlády zemí, které neustálým zadlužováním u pochybných fondů typu MMF vlastně realizují privatizaci států, jež mají spravovat? Kdo jim dal právo dát stát do zástavy a uvrhnout do nevolnictví občany svých zemí?

247546

12.07.2011 20:42

Bez rizika a nad zákonem: USA globalizují válčení pomocí bezpilotních letounů

Nejvíc mě pobavila

Sam Ting Wong 81.?.?.?

zmínka, že USA se zaměřují na rostoucí teroristickou hrozbu v Somálsku - aby nakonec nezačali střílet sami na sebe.

Jinak je opravdu zajímavé, jak si Rambové můžou dovolit střílet svoje rachejtle kdekoli a beztrestně. Když vyletí roura od kamen z Gazy, je to přirovnané pomalu k holokaustu, ale mrtví civilisté při tzv. US collateral damage jsou jen statistika...

247805

19.07.2011 17:22

Co nám západní média neřekla

RE: fascomédia

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Ono už samotný termín "mínkotvorná média" je tak trochu ošemetný. Média by měla informovat, podávat informace a nikoli tvořit veřejné mínění. Pokud tvoří veřejné mínění, tak jejich účel je jednoznačně manipulativní a nikoli informativní. Tzv. demokratická média zde žalostně selhávají a věnují se především účelové manipulaci s fakty. Čili pozice médií jako "hlídacího psa demokracie" se nám tak nějak převrátila a pes hlídá stádo namísto demokracie.

248378

19.07.2011 17:44

Vytváření místa pro revizionisty

Rozlišujme / rozlišujte

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Toto je skutečně zásadní poznámka - je podstatný rozdíl mezi popíráním genocidy a kritizováním skutečnosti, že existence genocidy je zneužívána pro něčí prospěch.

Nacistickou genocidu (nejen) proti židům nemůže žádný soudný člověk popřít. Nicméně konstatování, že genocida se skutečně v historii udála, nemůže žádným způsobem ospravedlnit fakt, že některé kruhy využívají tuto historickou genocidu k vydírání ostatních národů a bohužel i k omezování základních lidských práv (garantovaných ústavou).

Je velmi znepokojující, když se dozvídáme, že někteří jedinci lhali o tom, že přežili genocidu a jejich příběh je smyšlený za účelem zisku a manipulace veřejným míněním. Ještě více je znepokojující, když se ukazuje, že osoby, které genocidu skutečně přežily, nedostávají odškodné, které podvodníci jménem genocidy získávají a které mizí neznámo kde.

Ve skutečně demokratické společnosti by výše uvedené bylo jasným signálem pro rozsáhlé vyšetřování.

248381

23.07.2011 10:36

NATO bude v Libyi poraženo

RE: Libye: fašistická akce politických pedofilů

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Připojuji se, také mě zajímá odkaz. Bude pak velmi zajímavé tento odkaz pořádně zmedializovat.

248777

24.07.2011 12:41

NATO bude v Libyi poraženo

RE:

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Kadáfího jen tak nedostanou a on tak bude tou pověstnou osinou v jejich p*deli.

V drogách jsou obrovské peníze a je jasné, že maková pole v Afgánistánu zajišťují velkou část peněz na financování západního svinstva, tzv. Pax Americana.

248836

30.07.2011 12:52

5000 stromů

Pravda bude uprostřed

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Jak píšou někteří předřečníci - monokulturní lesy jsou pro škůdce rájem. Tudíž se takový les stejně zachránit nedá. Snad alespoň dřevo vytěžit dříve, než ho kůrovec zlikviduje. Nicméně se nesmí opomenout, že na místě monokulturního lesa je třeba vysadit smíšený, který bude vůči škůdcům mnohem odolnější a poskytne i domov pro další druhy rostlin a zvěře.

Bohužel tak nějak tuším, že péče o les bude na podobné úrovni jako péče o zemědělskou půdu, kde se úrodnost řeší pouze chemickým hnojením, zatímco ornice je už dávno odplavená a v poslední době se množí i "fleky" stlačené zeminy, kde se nevsakuje voda a těžká technika tam pravidelně zapadá a půda se pak nedá obdělávat.

249451

02.08.2011 09:16

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon

Zavést kontrolní orgán

Sam Ting Wong 81.?.?.?

bude stejně úspěšné jako zavést postihy za to, že poslanci nechodí do práce...

249690

04.08.2011 12:35

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Je až úsměvné, když sleduji, do jaké situace se Rambové z NATO dostali vlastní zásluhou. Kaddáfí je machr a pokud agresoři neuspějí s jeho likvidací, tak budou mít opravdu velký problém, protože plukovník použije jejich vlastní nástroje proti nim (mezinárodní soudní tribunály atd.).
Rád bych doufal, že finanční vyčerpanost západního systému ve spojení s úspěchem Kaddáfího proti jestřábům (nebo spíš hyenám) je předznamení nové doby, kdy Rambové půjdou do prd*le a svět začne fungovat trochu jinak a lépe.

249833

05.08.2011 12:40

Permakultura - životní styl budoucnosti

Permakultura je bomba

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Trochu se o ní zajímám a jsem z jejích principů nadšený. Velice doporučuji sérii knih "Anastasia".
Nicméně a bohužel, většina myšlenek permakultury zůstane pouze na zahrádkách nadšenců, popřípadě na několika farmách. Stávající komunity, které se pokouší permakulturně žít, naráží na problémy, které je na počátku většinou ani nenapadly. Nejčastějším problémem je nesoudržnost takové komunity, protože se k ní přidávají především lidé, kteří jsou svým způsobem vyděděnci běžné společnosti - ve smyslu alternativního smýšlení a samotářských tendencí. Komunita bohužel nemůže fungovat, pokud se skládá ze samotářů a dalšími způsoby vlastně nespolečenských lidí.
Boháči si pochopitelně zajistí svoji vlastní existenci v rámci civilizačních výdobytků a na permakulturu moc nedají.
Zřejmě nám principy permakultury poslouží při "restartu", až se lidstvo začne vzpamatovávat z té poslední války, která asi nějakým způsobem v budoucnosti proběhne.

249911

07.08.2011 10:52

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

Nehádejte se

Sam Ting Wong 81.?.?.?

vždyť v minulosti se lidi také živili jen prostřednictvím svých vlastních polí a dneska budou chytráci tvrdit, že to nejde.
Problém je spíše v tom, že už vlastně nevíme, jak to naši předci dokázali. Permakultura se snaží vytáhnout na světlo světa prověřené postupy, jak si vyprodukovat potravu a neničit přitom všechno kolem sebe.
To že permakulturní farmy a společnosti příliš nefungují je dané především tím, že zapojení lidé nejsou příliš společenští a tudíž jejich komunita postupně přestává fungovat - asi jako manželství, kdy počáteční euforii vystřídá tvrdá realita. A funkční komunita nebude existovat, pokud lidé nebudou vzájemně vycházet a pomáhat si. Je to ovšem o úplně jiném životním stylu.
Co se týká způsobu hospodaření s půdou - problémy orání a těžké techniky se začínají projevovat už velmi zřetelně a není to jen propaganda zelených mozků, odborníci pomalu přiznávají, že je něco špatně. Vůle k řešení však, jako obvykle, chybí.
I proto není od věci, mít svoji zahradu a mít ji vyprojektovanou s ohledem na principy, které permakultura odhaluje. Zahrada totiž nebude trpět neduhy běžných zahrad a dost pravděpodobně bude přinášet pestřejší a bohatší úrodu. Při vegetariánském stylu života a výměnném obchodu mezi sousedy je to možnost skromného žití v případě, kdy do Tesca nepřijede kamion s těmi sr*čkami, kterým tam říkají potraviny.

250001

24.08.2011 10:35

Při obléhání Tripolisu velí teroristům MI6

Hon na Al-kajdu

Sam Ting Wong 81.?.?.?

To jsou zajímavosti! Nejdřív je Al-kajda nedopadnutelná, přestože na všech frontách škodí našim svobodám a demokracii a nakonec s nimi v kanceláři sedí hoši z MI6.
Kdopak nám rozmotá tenhle šmodrchanec? Honíme ještě pořád Al-kajdu? Nebo jsou Britové teroristi a měli bychom honit je? Hmmm.
To mi skoro přijde jako kdyby dneska našli živého Hitlera a posadili ho do White Housu jako poradce prezidenta...

251725

26.08.2011 08:53

McHuba mává „vlajkou svobody“

Přesně tak

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Američané by měli vyrazit do ulic a udělat si pořádek nejdřív doma.

251889

27.08.2011 11:19

Merkel chce zničit Srbsko zcela

RE: Otrok se musi snazit,aby se ho pan, mezi mnoha jinymi otroky vsimnul.

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Asi je fakt, že jediný, kdo bude připravený vést celosvětovou vládu, je vyvolený národ na Blízkém východě. Celou dobu na tom ostatně pracují, takže až to tady všechno půjde do kytek, oni budou mít dávno připravený plán, jak postupovat.
Ostatní národy přijmou jejich vedení s povděkem, poněvadž naše vlastní vlády jsou zaměstnané vlastním obohacováním se a nestarají se o další věci.

251993

27.08.2011 11:31

Libyjští vzbouřenci se pokoušejí zatknout kritiky NATO

Škoda, že tam nemají Havla

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Mohl by vzbouřencům poradit: "Nebudeme jako oni"...

251997

27.08.2011 11:37

McHuba mává „vlajkou svobody“

RE: Mno,

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Ano, ano, raketový útok na Kaddáfího bude nejvhodnějším demokratickým opatření. Nač ho tahat do Haagu? Ještě by se tam dokázal obhájit jako Miloševič a museli by mu zařídit infarkt.

Tak tedy přejme spojencům, aby se jim podařilo Kaddáfího zabít alespoň šestkrát a nakonci ho rychle spláchli do moře, aby snad veřejnost nezačala pochybovat, že tu něco smrdí.

251998

29.08.2011 13:10

Znásilnění Libye

RE: Zabery z Tripolisu za uplynule 2 dni. Ochrana civilistov v praxi.

Sam Ting Wong 81.?.?.?

NATO se zaručeně nepodílí na vraždění civilistů. Dochází pouze ke "collateral damage", což je takový neškodný přílepek při zrodu nové společnosti, která bude zcela jistě založena na rovnosti a lidských právech.
Rozlišit "vraždění civilistů" od "collateral damage" je stejně těžké jako rozeznat "teroristu" od "bojovníka za svobodu". Jsem si jistý, že někdo za nás tato dilemata rád rozhodne, protože je na výplatní pásce, přes kterou tečou zisky z exportu demokratůry.

252144

29.08.2011 13:13

Znásilnění Libye

RE: NATO překonává Orwella

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Bohužel, životní úroveň Lybijců nebyla dostatečně demokratická a proto je potřeba zjednat nápravu. Po odstranění tyrana se osvobození obyvatelé těší na svobodné volby, které jim zajistí tu správnou vládu.
Vlastička už se uvolila, že pomůže se skládáním oslavné písně na modrou vlajku s hvězdou osvoboditelů.

252145

11.09.2011 14:28

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Me se zdaji ty debaty nematerialni

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Jen krátká reakce na ten americký potenciál - Amíci neměli nikdy válku na vlastním kontinentu, tedy ne takovou jako my zde v Evropě. Světové války se z jejich pohledu vždy odehrály za oceánem a USA přímo neohrozily. V tomto trendu pokračují US celý čas od WWII a z bezpečí svého kontinentu rozdmýchávají konflikty v jiných částech světa. Bude zajímavé, co se stane, až někdo rozdmýchá konflikt v severní Americe, zatímco US armády jsou rozptýlené po zeměkouli.

253055

12.09.2011 19:32

Plán evropské ekonomické vlády byl vypracován nacisty

Fašismus má tuhý kořínek

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Mussolini definoval fašismus jako propojení korporací s vládou země. Nechci být příliš velký skeptik, ale není to to, co vidíme na všech stranách? Ti co mají prachy, si kupují zákonodárce, pardon "lobují", a nechávají si vytvářet zákony na zakázku. Následně pak vydělají více peněz a můžou si zaplatit další a další zákony, můžou si také "koupit" veřejné mínění prostřednictvím ohlupujících kampaní ve sračkometech, pardon, v demokratických sdělovacích prostředcích.
Pokud je Evropská unie stavěna podle projektu nacistů/fašistů, tak by stát měl přestat stíhat lidi za hajlování, protože oni se jen hlásí k odkazu otce Evropské unie a poměrů v ní nastolovaných.
Vyvěsme tedy vlajky se slunečním znamením a budujme společně a nerozdílně ten náš úžasný evropský lebensraum!

253203

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 8

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 9

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
24,05 Kč
Euro
26,75 Kč
Libra
29,99 Kč
Kanadský dolar
17,68 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,01 Kč
100 japonských jenů
22,35 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,65 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 842,94 Kč
1 unce stříbra
440,15 Kč
Bitcoin
229 292,45 Kč

Poslední aktualizace: 1.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?