Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 35 příspěveků, 1 jméno: kolokol.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.09.2009 10:05

Dalajlámovštění

RE: achjo

kolokol 93.?.?.?

Nazdar český mahajánisto [smích]
Samozřejmě jsem se taky začal smát, když autor článku začal definovat pilíře budhismu. Přitom má to pravé přímo pod nosem.
Ale radit tady někomu? To bych moc neriskoval.
Připoměl jsem si článek, ve kterém Stwora dává najevo své sympatie k budhismu. Na závěr však pokládá hypotetickou otázku směrem k Budhovi, kterou prokazuje, že jádro učení je mu zatím cizí. Prostě tento server je fajn, ale rozhodně ne o nejvznešenější nauce [smích]

200370

20.09.2009 08:38

Kořeny totalitní ideologie

RE: Pan Liska - expert na pytloviny

Kolokol 93.?.?.?

Tak napíšu po pravdě - můžu čist. Ne můžete číst, protože to už není pravda, jelikož jsi do množiny takových čtenářů zahrnul v rozporu se skutečností i mě.
A teď jeden můj osobní postřeh: Taky se mi občas zvedá žaludek, když jdu nakoupit něco k snědku. Jenom tak z prostého pohledu na ty regály plné všeho možného. A nevím, čím to, protože jíst mi vcelku chutná a sudánský model je mi rozhodně vzdálený ...

200802

04.11.2009 08:06

Prezident podepsal

RE: S obsahem článku se moc nestotožňuju

kolokol 93.?.?.?

I když jsem očekával, že prezident LS nakonec podepíše (a v posledních dnech to i sám avizoval) byl jsem taky jeho natruc nečekaně rychlou rezignací zaskočen. Přesto si nejsem jistý, zda by jeho boj až do konce (abdikace) byl smysluplný. Snad za něj samotného ano. Za národ, který reprezentuje? Určitě, pokud by tento za ním dokázal pevně stát. Možná nakonec akceptuju jeho rozhodnutí jako politicky správné, právě proto, že i já sám asi odpovídám té charakteristice - nesouhlasím, ale když moc hrozí, tak se raději zařadím. A možná ta porážka není definitivní (možná se tím jen utěšuji). Když jsem pročítal prohlášení prezidenta k verdiktu Ústavního soudu, zarazil jsem se jen u jediné věci. A to u prohlášení o legimititě následných snah těch těch, kterým věci národa leží na srdci ... (ne přesně v tomto znění, ale smyslu to bylo). Zarazil, protože je zmínil člověk, který se pod nepříznivý vývoj věcí podepsal. Později mi ale přišlo na mysl, že to může být výzva, kterou prezident dává najevo, že zbraně nejsou složeny. A jsem opět na začátku. Ve funkci prezidenta může pan Klaus stále ještě vystupovat proti krokům k federalizaci Evropy, či alespoň mírnit následky pro náš stát. Tím ale nechci tvrdit, že je to takto nejlepší. To opravdu nevím nebo prostě k zásadovějšímu postoji nemám odvahu.

204077

04.11.2009 14:59

Prezident podepsal

RE: Zbytečné divadlo.

kolokol 93.?.?.?

Potom by vše podle vás bylo jen o tupé rezignaci na cokoliv, bez ohledu na to, jaké zrůdnosti ten či onen systém pro "své lidi" připravuje. A pokud nemáte přestavu o tom co se chystá, doporučil bych k shlédnutí americký dokument o aktivitách Bilderbergské skupiny natočený před nějakým rokem kolem jejich zasedání v Kanadě. Není tedy přímo o EU, ale dovodit se dá mnohé, když navíc přihlédnete k tomu, že téma ratifikace LS bylo na posledním setkání této skupiny hlavním tématem. Tu temnotu ze zhlédnutí snímku jsem nemohl hned tak rozdýchat.

204132

04.11.2009 17:20

Prezident podepsal

RE: Zbytečné divadlo.

kolokol 93.?.?.?

Jde samozřejmě taky o kontext a sledování toho, jak se EU profiluje. Ten dokument jsem nezmínil jen jako pozvánku do kina na hororový příběh. Vy shledáváte celkové dění třeba právě kolem schvalování LS i vystupování jednotlivých jejích čelních představitelů v této souvislosti jako demokratické, korektní, přiměřené (a nejen v této souvislosti)?
Pak asi opravdu dochází v naší "civilizované" společnosti k něcemu, co bych nazval nejspíš ztrátou základních instinktů mravnosti. A opravdu pak, jak už někdo přede mnou zmiňoval, na tom mohou být v tomto ohledu lépe primitivní Křováci.
Máte na probíhající integraci (federalizaci) EU jiný náhled, prosím. Já před lety EU taky vítal, ale ty roky ve společesnství nerovnoprávných mě už přivedli k vystřízlivění ...

204156

10.11.2009 10:26

Co všechno je u nás normální

RE: Etnický původ

kolokol 93.?.?.?

Není problém něco takového napsat a hodit smajlíka. Mohl bys ale prozradit, odkud takové informace čerpáš?

204449

23.11.2009 08:23

Nový evropský prezident chce celoevropské daně

K tématu žádná,

kolokol 93.?.?.?

tak to asi prostě je.
Ale využívám toho, že jsem nejspíš první, abych poukázal na sotva vlažnou podporu, které se zvědavci dostává. Přesto se domnívám, že z těch desetitisíců zvědavců, kteří měsíčně stránku navštíví, jich bude x-násobně víc než 50, kteří to se svobodou projevu či svobodou člověka obecně myslí opravdově. Neznám pana Stworu ani nikoho z těch kdo se na vydávání podílejí; je to můj osobní apel na ty, kteří jsou vstřícní, ale zatím trochu laxní. Administrátor, chápu, může mít problém s umístěním takového příspěvku, ale nejde tu jen o jeho ryze osobní zájem.
Mám rád své inkognito, ale pod toto se budu muset i podepsat.
Vychodil Radomír st.

205490

13.12.2009 10:14

Osvobozen!

RE: zajimmalo by mne

kolokol 93.?.?.?

V červnu 2007 zveřejnil článek[5], zpochybňující existenci nacistických plynových komor a počty obětí holocaustu. Na tento článek kriticky reagoval portál Eretz, který publikoval články Šimona Kleina,[6][7] v nichž bylo navrženo trestní stíhání Stwory a vedení Občanského sdružení Zvědavec. Vladimír Stwora reagoval článkem, ve kterém kritiku Šimona Kleina odmítl.[8]

Převzato z Wikipedie

206898

16.12.2009 10:29

Ateistický národ v banánové republice

RE: Cesi nejsou ateiste

kolokol 93.?.?.?

Na tom názoru o "srdečních" atheistech asi něco bude. Na druhou stranu jsou v Čechách lidé žijící božský život. Možná tedy bude více objektivitě odpovídat můj názor, že u nás dochází k výraznější polaritě v tomto ohledu, než v řadě jiných evropských národů.

207131

25.12.2009 10:48

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Kolokol 93.?.?.?

Připojím se jenom krátce. Paní Jarmila, na kterou odkazuje tu ten, tu onen, má (podle mého názoru) docela zdravý pohled na dění kolem sebe. Na rozdíl od toho, mi připadá vytváření metakonspirací, když "konspirace" samotné sedí jako hrnec na prdel, jako záměrné matení ostatních nebo v lepším případě zmatení samotného metakonspirátora. A pokud jde o zdroje poznání, určitě jsou k dispozici i jiné (než ty tebou uváděné).

207982

25.12.2009 16:26

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Kolokol 93.?.?.?

Tedy nic nového, jen se opakuješ a dáváš smajlíky. Já smajlíky dávat nebudu ale budu se taky opakovat, jen s tím rozdílem, že řeknu přímo - tím duchovním zdrojem soudobého zla ve světě je Talmud. Ale v Římě jsem nenakoupil ...

207999

12.01.2010 17:13

Zvítězili jsme!

To je dobře,

Kolokol 93.?.?.?

že se podařilo s tím hnout správným směrem díky těm správným lidem. Já teda mezi něma nebyl, ale potěšen jsem taky ... [smích]

209481

23.01.2010 10:34

Jak elity ovládají svět

RE: ucit se, ucit se, ucit se

Kolokol 93.?.?.?

Tvůj příspěvek (který se mi moc libí) je podán velmi srozumitelnou formou. Ale už není bohužel natolik jednoduchý, aby se Vaclaus zmohl na nějakou odpověď ... [smích]

210321

23.01.2010 10:43

Jak elity ovládají svět

RE: Rozbít tu pyramidu na menší pyramidy ?

Kolokol 93.?.?.?

To mi přijde poněkud morbidní. Kdo se ohání mečem, mečem taky zajde (tak nějak to říká Ježíš). Revoluce ano - ale vnitřní.
Ostatně ta situace ve světě není přece pro zmiňované elity ložená. Ten boj mezi dobrem a zlem provází celé epochy. I naši dobu pochopitelně, byť má to temné momentálně navrch. Ale jak dlouho ještě ?

210322

23.01.2010 20:02

Jak elity ovládají svět

RE: Existují vůbec ony Elity?

Kolokol 93.?.?.?

Vidím to jako Antonius asi takto : Představa, že by světaběh ovlivňovaly nebo dokonce řídily nějaké elity s temnými úmysly, se mi nezamlouvá. Dokonce mě naplňuje obavami a nejistotou. To mi bere mou zaběhlou představu o realitě. Popření a potlačení takových názorů je tou nejpřirozenější obranou před ztrátou "jistot".
Jak by vůbec tomuto harmonickému a šťastně se rozvíjejícímu světu mohly vládnout nějaké kreatury? To přece nedává žádný smysl ...
Tak kdo tedy má nasazeny ty brýle mámení?

210371

23.01.2010 22:54

Jak elity ovládají svět

RE: Rozbít tu pyramidu na menší pyramidy ?

Kolokol 93.?.?.?

Takto interpretovaný je pro mě příspěvek vcelku přijatelný. V původním se mi některá vyjádření zdála příliš radikální. Co tak radikálního může člověk na spodku pyramidy dělat? Radikálně či spíš opravdově může změnit možná jen sám sebe (tím upřesňuji tu vnitřní revoluci). A mám samozřejmě na mysli změnu směrem k dobru (nebo ke světlu, když je to dobro jen ralativní). A to nepovažuji za málo ani pro ozdravění situace ve společnosti.

210395

27.01.2010 10:20

Dopis politikům

RE: ale ti zkorumplovaní komedianti, zvaní

Kolokol 93.?.?.?

S Fischerem to byl dobrý tah. On pracuje, nevyvádí, nechová se jako mamlas. Za to se pohodlně schová, jak ochotně a rychle nás předal pod Brusel, jak vyrazil do boje proti českému vlastenectví a určitě i jiná témata. Nevím, zda těch 80 % důvěry v jeho osobu není nadsazených, ale i kdyby to bylo o 10 méně ... cosi to vypovídá o našem národě.

210755

28.01.2010 18:15

Zvrácený svět

RE: A k čemu to vše vědět je, když nás to nakonec srazí jen do kolen?

Kolokol 93.?.?.?

Tuto reakci vidím jako hodně pozitivní a inspirující.
Jenom drobná korekce k příspěvkům Emila22 a možná dalších podobných.Píšete že, ani ten ani onen neví, co by se mělo změnit. Myslím si, že Emil žádnou potřebu změny necítí, že ani neregistruje mravní úpadek celého lidského společenství, natož aby se zamýšlele nad tím, k jakým koncům to asi povede.
Ale jak píšete, není třeba se tím nechat deptat ...

210886

29.01.2010 15:55

Směřujeme ke světovládě. Havel tleská, Klaus varuje

RE: posledni odstavec

Kolokol 93.?.?.?

Protože však nejznámějším scénářem představujícím to, co dnes označujeme jako NWO, jsou Protokoly sionských mudrců, platí Vaše chmurná vize. S tou výhradou, že světovládu tohot typu nepovažuji za nevyhnutelnou respektive udržitelnou (1000 let).

210979

31.01.2010 00:23

Směřujeme ke světovládě. Havel tleská, Klaus varuje

RE: jdete uz mi z dilny

Kolokol 93.?.?.?

To vás tak nadzvedlo poukázání na Protokoly ? Na to mám jednoduchou odpověď. Byli to jiní laskaví a mírumilovní lidé, kteří je napsali, ne já. Já si je pouze přečetl. A pak mám za to, že jsem toho ani nenapsal tolik, aby v tom někdo soudný mohl objevit tolik negativního, tak jako vy.

211077

10.02.2010 14:28

Dva druhy pravicových voličů

RE: K tomu skolstvi zadarmo

kolokol 93.?.?.?

Hodně dobrý článek, i když je pravda, že se autor poněkud vyžívá v pranýřování pravicového voličstva. Přesto dává tušit odpověď na otázku, která mi taky vrtala hlavou - kde bere pravice (typu ODS) stále tolik hlasů? Jak mohou VŠ vzdělaní lidé, kterými se ODS chlubí jako významnou částí svého voličstva, dávat hlas straně, kterou řídí mravně ubohé typy lidí, která podporuje demontáž národního státu, podporuje dobyvačné války USA, nezodpovědné hrátky s vojenskou rovnováhou sil v regionu (radar a rakety), která hlásá utahování opasků, ale nakonec si ty své a těch nejbohatších na úkor těch nejpotřebnějších povoluje, atd. atd. Vždyť právě tito lidé určitě mají dobré povědomí o situaci ve světě, o směřování EU, dokážou jistě vyhledávat necenzurované informace a nepodléhají snad tolik zaprodanému mainstreamu. A předpokládám, že také mají i nějaké sociální cítění.
Ta odpověď, že jde vlastně o potřebu sebepotvrzení určitého statutu ve společnosti jako rozhodujícího faktoru, je zajímavá. Zajímevé jsou i úvahy o ladění "potřebného" voličského spektra systémem. Dávám za jedna i přes onu výhradu v úvodu, protože po pravdě žádnou výhradu nemám [velký smích]

212157

10.02.2010 15:25

Dva druhy pravicových voličů

RE: Demokracie rozkvétá od Aše po Humenné

kolokol 93.?.?.?

Mám tomu rozumět tak, že lidé volí ODS proto, aby se premiérem stal takový gauner jako je Topolánek? To jsem tedy měl o lidech, kteří se považují za vzdělance, lepší mínění.
Ledaže by důvody volby, které ty uvádíš, nebyly až tak v souladu se skutečností. Možná názory pana Kellera přece jen stojí za úvahu. A možná tě jako (typuju) pravicového voliče poněkud popouzejí ...

212163

10.02.2010 17:18

Dva druhy pravicových voličů

RE: Demokracie rozkvétá od Aše po Humenné

kolokol 93.?.?.?

Jsem rád, že se našel hnidopich, který mi upřesnil, která z obou možností by se měla upřednostnit. Alespoň tak jsem vyrozuměl po letmém nahlédnutí na netu.
Ale přece jen, něco konstruktyvnějšýho bi nebilo?

212172

10.02.2010 19:59

Ministr Kocáb představil a podpořil projekt Červené tlačítko

Začíná to nenápadně,

kolokol 93.?.?.?

asi jako s čipováním lidí. Začít tam, kde to veřejnost přijme. Červené tlačítko proti pornografii, čip na kontrolu nakažených AIDS, jak to navrhovali snad v Indonézii (nevím zda realizovali). Nebo očipovat recidivisty. Tak nějak plíživě ... On (NWO) se totiž nejraději uskutečňuje právě plíživě a nenápadně - závěr článku "Směřujeme ke světovládě. Havel tleská, Klaus varuje".

212195

23.02.2010 08:30

Dnešní režim je kriminální, mnohem zločinnější než normalizační socialismus

RE: Co to tady zase Vojto49 plácáš?

kolokol 93.?.?.?

Ještě to zkusím upřesnit :
Ne všichni Češi, ale řekněme cca 10 % nemakačenků. To pak na jednoho vychází už 2 mega. Zkurvení vyžírkové, jak má pak ten kapitalismus prosperovat [chechtot]

Je vidět, že dotyčný ještě na hubu nepadl, to by pak pocítil, jak v praxi funguje Nečasův Zákon o vytváření hmotné nouze (tak jsem si podle jeho skutečné působnosti upravil ten název) a nešířil tu bludy ...

213266

23.02.2010 09:32

Konec Dělnické strany? Konec svobody!

RE: Rozpustime aj ODS a CSSD

kolokol 93.?.?.?

Jenže to víš, Sokola si zaplatíme my všichni, protože ho najala vláda. A od toho jsou přece daně.
Kdo by se ale složil na toho tvýho?
[velký smích]

213272

13.03.2010 10:43

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Zastupitelská totalita a korporátní fašismus

kolokol 93.?.?.?

No dobře, tak jsi nastudoval nějaké ekonomické teorie a máš důvěru zřejmě v liberalismus. Ale zdá se, že ti to brání vidět, jaký je stav současného světa a kam směřuje. Myslím si, že to autor článku dobře vystihuje i předjímá, aniž by nás mátl jakýmikoliv teoriemi společenských nauk. To ode mne není nic proti studiu a pozitivnímu přístupu k životu, jen si myslím, že to, co je zjevné není třeba komplikovat. Řekl bych, že tvému postoji k tématu schází zamyšlení nad mravní odpovědností (neodpovědností) mocných tohoto světa. A vlastně i obyčejných lidí. Tam bude někde jádro pudla současného neutěšeného stavu světa, a to i přes veškerý tolik velebený vědecko-technický pokrok ...

214757

17.03.2010 11:53

Peníze a dluh

Určitě je to svízelná záležitost,

kolokol 93.?.?.?

ale kdo má vůli to číst nebo se v tom dokonce šťourat, když je to svým způsobem k blití. O to víc, když o změnu systém nestojí. A ti, co mlsají mainstream už vůbec nic. Kdyby to ale někdo líbivou formou pohyblivě naobrázkoval (třeba jednoduše v Powerpointu) a vrhnul do éteru, oslovil by 100 000 x víc lidí, a to širokého spektra.
Takto to např. i já, byť chápu závažnost problému, byť jsem zvídavý a přiměřeně inteligentní, skončím u druhého nebo třetího odstavce ...

215176

29.03.2010 14:40

Problém jménem zadluženost

RE: Tohle je bomba - USA omezují tok kapitálu

kolokol 93.?.?.?

Tak to je fakt bomba !!!
Články tu vycházejí v čestině, a proto předpokládám, že je ponejvíce čtou a komentují právě Češi. Ale nevypadá to tak. Pomalu v každém třetím příspěvku vidím citace v angličtině a na ně navázané komentáře v češtině. Tak pěkně děkuju. Já se učil 10 let rusky, ne anglicky. Ale na druhou stranu diskutér ukazuje, že je světový ...
Neber to osobně Zeltome, už jsem chtěl reagovat několikrát.

215956

29.03.2010 16:20

Problém jménem zadluženost

RE: Rozumný hospodář

kolokol 93.?.?.?

O problematice soudobého národovectví píše J.B. v článku "M. Sládek byl nástrojem židozednářských kruhů". Ukazuje ovšem obraz Sládka, který by vás zřejmě nepotěšil. Je docela dobře možné, že systém manipuluje s podobnými stranami s cílem diskreditace národního hnutí. Možná podle Maova hesla - plevel je třeba nechat povyrůst, aby se dal lépe vytrhat. Článek vyšel na odpor.org.

215960

18.04.2010 18:30

Kdyby, kdyby, kdyby…

RE: se vším nemohu souhlasit

kolokol 93.?.?.?

Pokud by tu ovšem ono plánované konspirativní zahánění civilizace do kouta (trochu jsem to změkčil) bylo, vypadalo by to navenek obdobně, ne? Mohu tedy mít oprávněně jiný pocit. Ale tady nejde o pocity nezasvěcených, ale o znalost zasvěcených. A ti mluví jasně. Jestli je s tímto děním ve světě spojen i obecný úpadek mravosti, to může být doprovodný jev.

217440

Ano ta východiska Altmana se mi taky nezamlouvají. Možná by to mělo být takto - je to tolik přínosné pro celou společnost, a proto je to tolik oceněné. Ale nemám zkušenosti s podnikáním, ani se příliš nestarám o fungování či nefungování trhu, abych tu polemizoval. Spíš se jen probírám různými náhledy diskutujících.
Hraju ale golf a sleduji i turnaje prostřednictvím TV. Minulý týden vyhrál Quail Hollow Championship 20-ti letý Rory McIlroy a získal cca 1 100 000 dolarů. Altman by asi napsal, že vlastníkům PGATour vydělal balík a je to jen jejich věc, kolik mu za to dají. Že je to podle nastavených hospodářských pravidel.
Že by ale byl ten hráč (manager, obchodník, makléř, ...) tak velkým přínosem (dle příjmu) pro lidské společenství, to si opravdu nemyslím.

218759

29.05.2010 20:27

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Hysterie voličů

kolokol 93.?.?.?

Máš recht. Výsledky voleb jasně ukázaly, že je marnost pokoušet se touto cestou něco změnit. Spousta lidí tu (i v jiných diskusích) píše o odpovědnosti a nedochází jim, že tu s režimem hrají falešnou předem prohranou partii. Možná si to jen nechtějí připustit, aby nepodlehli frustraci... [oči v sloup]

220544

30.05.2010 07:20

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: pardon

kolokol 93.?.?.?

I když se vyjádřil Sympatizant poněkud drsnějším způsobem, jádro jeho příspěvku je vpořádku. A sice to, že akceptováním pseudodemokratických voleb žádnou faktickou odpovědnost neprokazujete. Do důsledku vzato je to právě opak toho, co byste ráda. Ale neberte to jako výtku. Já na rozdíl od vás k minulým volbám chodil. Až tyto jsem ignoroval právě na základě shodného názoru (byť pozdě přijatého) s autorem článku.

220560

06.06.2010 12:00

Za příklonem k TOP 09 neznalost a neinformovanost

RE: Neměly by se tady probírat filozednářské cancy,

kolokol 93.?.?.?

Asi sem tam někoho napadne, zda nejde o nějaký podvod s čísílky. Je tu ale pokud se nemýlím kolem 15 000 volebních okrsků. A předpokládám, že výsledky z každého jsou stvrzeny příslušnou komisí. A snad jsou teď po volbách i někde k dohledání. Možná i veřejně přístupné. Proto se domnívám, že by se v případě nějakých opodstatněných pochybností zvedly nějaké významnější protesty. Ale nic takového se neděje.
Snad by se k tomu mohl vyjádřit někdo, kdo má o té proceduře sčítání hlasů přehled. Spíš si ale myslím, že ten "podvod" je přece jen v myslích voličů ...

221354

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 3

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,20 Kč
Euro
27,33 Kč
Libra
30,26 Kč
Kanadský dolar
17,59 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,26 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,97 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 276,20 Kč
1 unce stříbra
565,94 Kč
Bitcoin
319 049,46 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?