Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 24 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, olfess.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.06.2009 12:49

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

Provokace ?

olfess 78.?.?.?

Myslím, že je to spíš provokace....

Chtějí zjistit, jak to dopadne s odporem, tedy jakou má sílu. Ale je to samozřejmě pouze můj spekulativní názor... [oči v sloup]

194266

04.10.2009 16:06

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

olfess 78.?.?.?

Jarmilo,

vy jste zapomněla na jednu důležitou věc a tou jsou dnešní TECHNOLOGIE. A to nejen technologie k ovládání vědomí, ale také farmacie, potravinářství, mediokracie a další. Srovnávat tudíž lidi v minulosti se současností je úsměvné (nebo spíš ne), protože neměly elity k disozici možnosti, jak lidi "vypnout", jak je ovládnout, jak asimilovat jejich povahu, myšlení a chování. Toto není přirozený proces, je umělý, ovce takového MONSTRÓZNÍHO druhu z nich udělali a pracovali na tom už 3, 4 generace zpět. Ti lidé jsou prakticky ztracení a pokud by vám nebyli dáni na letitou převýchovu (ve smyslu zbavení je těch "programů") které do nich dostalo vzdělání, média, politika atd., tak není prakticky žádná šance je dostat zpět do života. Jejich největší problém spočívá v tom, že si současnou situaci a její vážnost vůbec NEUVĚDOMUJÍ. To je ten největší problém nás všech v EU. Jestli nás je 20%, kteří ještě disponujeme jakousi takousi rozlišovací schopností a možností samostatného myšlení, tak je to mnoho.

Situace, v jaké jsme se na území dnešní EU dnes ocitli, je takovou katastrofou, že nesnese srovnání s žádnou časovou epochou naší novodobé historie.

201629

05.10.2009 15:37

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: zdekovan budete ze statnich dotaci

olfess 78.?.?.?

No jo, jenomže já jsem ten příspěvek vůbec nepsal ... a o táborech FEMA vím, takže bych takový nesmysl nevypustil.... Uf

201769

05.10.2009 17:54

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Teraz sa nepridám k všeobecnému odsudzovaniu LB. Snažím sa vidieť svet

olfess 78.?.?.?

MŮŽU POPROSIT EDITORA O UZAVŘENÍ NICKU "olfess" na Zvědavec.org? Bohužel opět dnes již po druhé někdo píše mým
jménem. V budoucnu bych si zaregistroval nový.

Děkuju za vyřízení záležitosti.

201785

05.10.2009 18:37

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: vzpomínám na r. 2003

78.?.?.?

" A jak se na to budou tvářit z Bruselu? Budou se pořád tvářit, že i když je volilo třeba jedno procento občanů, tak je to v pořádku a volby jsou platné? ... jenže občané si konečně řeknou, že jsou volby podvod a jejich eurovláda je naprosto nelegální."

Ano budou a s těmi občany,.. buď jste provokatérka Jarmilo nebo svatá prostoto.... nezlobte se na mě, ale to je jak od malého dítěte.

201792

04.11.2009 01:56

Prezident podepsal

PÁR POZNATKŮ, KTERÉ NEBYLY ZMÍNĚNY

78.?.?.?

1) Klaus tvrdil celou dobu, že jestli US rozhodne ano a EU dá vyjímku, tak podepíše, protože nemá jinou možnost. Tak jaká zrada??? Protahoval a možná čekal větší podporu lidí ... ta nebyla viditelná, takže smůla (pro nás)

2) Přijde mi smutně úsměvné, že jsou tady argumenty, že s LS EU nebude efektivně fungovat a že si pod sebou vlastně ta EU podřeže větev. No jasně, že nebude fungovat, jasně že přinese chaos, možná i hlad a bídu?, KVŮLI TOMU SE TO PŘECE DĚLÁ, aby byla nastolena katastrofální situace a přijata restriktivní a totalitní opatření, ne?

3) Nevím, zda jsme si všichni uvědomili, jaké zrcadlo aktuálního stavu společnosti a (ne)myšlení jednotlivců nám bylo nastaveno. Toto nemá v historii ABSOLUTNĚ obdoby, civilizovaní lidé 21. století fanaticky prosazují podpis smlouvy, která se NEDÁ CELÁ PŘEČÍST a není jim to divné [pláč], jejíž část, kterou jsme si mohli přečíst jasně svědčí o tom, že se vzdáváme svých práv, že už ani to málo co jsme mohli ovlivnit volbami neovlivníme, že se může měnit v budoucnu bez našeho souhlasu [pláč] a další a další jobovky a lidem to nepřijde divné [pláč]. Většina lidí nečetla ani to málo, co bylo k dispozici a přesto brojí pro LS a přijdou si asi normální [pláč]. Ne, tohle není NORMÁLNÍ, tohle je katastrofa, negramotný křovák by na něco takového nepřistoupil! Ale civilizovaný člověk, s alespoň školskou znalostí historie a základy logického uvažování a přístupem na internet bude tleskat a prosazovat něco co je v jeho neprospěch? Jak se "jim" to podařilo? To je nevídané!. Co se týče úplatků kolaborantů, to se dá těžko dokázat, ale nedalo by se jejich jednání anulovat poukazem na jejich evidentní NESVÉPRÁVNOST? A nebo ještě jinak, co ta naše (tentokrát humanitní) rádoby intelektuální elita - právníci, filozofové, politologové, spisovatelé a umělci, k čemu je máme, co to vůbec podporujeme za vzděkance? TŘEBA PRÁVNÍCI -kde je nějaký návrh trestního oznámení na podjatost kolegů, kde jsou právní a nezávislé studie o tom, že je LS nevýhodná a že nás zbavuje suverenity, naše ÚSTAVA NÁS PŘECE PŘED TĚMITO SITUACEMI CHRÁNÍ a dává nám právo v těchto případech jednat! Nezlobte se na mě, ale tentokrát udělal Klaus co mohl, selhala "rádobyintelektuální elita", to je můj názor.

4) Nezapomínejme, že dříve lidé s režimy loajálnost předstírali, ale dnes s ním sympatizují dobrovolně. Tedy jsme v menšině. Z logiky věci bude po jejich a my, kterým ještě zbytek mozku zbyl pravděpodobně budeme vystaveni většina myšlence, menšina činu - změnit destinaci, emigrací to zatím nazývat ještě nechci.

204055

25.01.2010 23:47

Globální trendy a Česká republika

ˇRE: Co se stalo s obyvateli "slunečního města "

78.?.?.?

Přečetl jsem si reportáž, je opravdu neuvěřitelná!
Reportáž byla před zemětřesením, a tak mě napadlo, co se asi stalo s obyvateli "slunečního města" po zemětřesnění, když víme o děsivých počtech mrtvých v budovách.....
..... není to náhodou tak, že se jim nestalo vůbec nic? Protože, když na vás padne papudekl nebo plot, máte maximálně odřeninu. Není náhodou možné, že se ve vznikajícím chaosu dokázali zorientovat nejlépe, mají v hrůze výcvik a každopádně velkou odolnost a možnost být volní. Nebo alespoň je tu velká šance, hupsnout na loď a ten zbytek, už si v sobě musí vyřešit sami. Podstatně hůře asi dopadli ti, kteří toto podporovali nebo chodili kolem a hlavně bydleli v domech... [mrknutí jedním okem] Ne, že by byli obyvatelé slun. města svatí, to těžko, ale z těchto podmínek byla asi opravdu těžká cesta ven ...

Zajímavé, že by boží mlýny? [cool]

210628

30.01.2010 23:34

Směřujeme ke světovládě. Havel tleská, Klaus varuje

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

olfess 78.?.?.?

Ale tohle je super příklad !!! [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Díky! To budu používat, když mi zase někdo bude vykládat, že se nemám co divit, že je nás prostě moc!

211070

30.01.2010 23:51

Směřujeme ke světovládě. Havel tleská, Klaus varuje

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

olfess 78.?.?.?

Jo tak nebudu to používat, ono to bude špatně.
Nemělo by být 2.647 km x 2.647 km ????

To by pak bylo 7.006.609 km2 tedy 7 miliard metrů

Je to tak ne?
[mrknutí jedním okem]

211072

30.01.2010 23:55

Směřujeme ke světovládě. Havel tleská, Klaus varuje

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

olfess 78.?.?.?

Tedy 70% rozlohy Evropy ...

211073

31.01.2010 19:03

Směřujeme ke světovládě. Havel tleská, Klaus varuje

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

olfess 78.?.?.?

Jj, už to vidim kolego, promiň !!!!,
choval jsem se ke čtverci, jako by to byla přímka. [pláč]
Nicméně, tím líp, alespoň je na tvém příkladu lépe vidět absurdita celého snižování populace.

Ještě jednou sorry [mrknutí jedním okem]!!!

211113

01.02.2010 11:30

U Václava Klause se dnes mihla jedna parodie na prezidenta z EU

RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...

olfess 78.?.?.?

Přesně tak, ale o tom už se mezi lidmi mluví a uvažuje nahlas.
Zatím, pokud jsem tak zaslechl, tak pár info , které jsou sice netradiční, ale uskutečnitelné (netvrdím že jednoduše) bylo něco v tomto smyslu

1) PETICE, DEMONSTRACE vykašlat se na petice, demonstrace [mrknutí jedním okem] - vážně to není k ničemu

2) VOLBY ať ve volbách vyhraje kdokoliv, neřeší to náš problém, protože loutkář zůstává stejný, nicméně je vhodné tam umístit nové strany, jelikož ještě nemají s loutkáři pevné vazby. Ještě jedna, možná opravdu paranoidní poznámka, kdo ty výsledky přepočítává [velký smích], narážim na to, jak v minulých volbách tušim do EP se muselo čekat 1,5 dne, než se mohlo začít se sčítáním a přitom v jiných státech se sčítalo hned po skončení .. ale to je spekulace!!!

3) TAK CO DĚLAT - NÁVRHY - vybráno z diskuzí na internetu
- místo petice, založit něco jako sdružení občanů za záchranu ČR a pod, tedy místo podpisu petice, se dotyčný přihlásí, sdružení je přístupné všem

- projít ústavu a zákony ČR a vždy je tam něco, co občany chrání, tedy najít tu pojistku. (Např. jestliže vláda nejedná ve prospěch ...XY, mohou občané ..toto a toto), a na to se odvolat a postupovat dle zákona

- sdružení si podle vzdělání, zájmu či znalostí rozebere jednotlivá odvětví ( zdravotnictví, školství, finance ...atd)

- viz. kroky z ústavy, sdružení nastavuje systém "nouzové" kontroly vlády, tedy každý politik či veřejný představitel bude mít za zády 2 zástupce sdružení každý den, přístup k veškerým materiálům, odnáší si kopie do svého občaského výboru zdravotnictví a pod. a bude s politikem celý den absolvovat vše [mrknutí jedním okem])) Zástupci se losují z lidí ve sdružení a pravidelně obměňují, tedy, asi každý zástupce by měl během svého života strávit den či týden ve vládě a pod. ( USA - systém poroty, trošinku podobné)

- pokud se to politikovi nebude líbit, ať odejde, na to se čeká [mrknutí jedním okem]

- jestliže si občané hradí veřejnoprávní vysílání TV a rozhlasu, měli by mít právo na 1 hodinu vysílání každý den dle svého, samozřejmě v souladu se zákonem ČR, žádné porno, reklamy a pod. ale nezávislé zpravodajství a nechtěné dokumenty by se byli dobré, zase přes sdružení občanů?

- je opravdu důležité znát rozdíl mezi republikou a demokracií, viz. video 10 min. s cz titulky
http://www.youtube.com/watch?v=p2jel7l6VWk

- anebo nechme si dnešní demokracii, ale odstupňujme si hodnotu váhy jednoho hlasu při volbách (viz. nápad Josefa Staňka a Jany Brzobohaté ve svých knihách). Tam padl návrh, udělujme tituly, za beztrestnost a další zásady a PODMÍNKY, titul je uvedený v dokladech a dá se odebrat; tedy člověk bez problémů, žádný záznam nikde - plus další, ve 30 letech - titul "vážený" - hodnota hlasu 10x větší, v 50 letech titul třeba " kníže " hodnota 100x - 500x větší .. atd.. (beztrestná švadlena má vyšší volební h...

Automaticky kráceno

211147

01.02.2010 11:31

U Václava Klause se dnes mihla jedna parodie na prezidenta z EU

RE: Letos DOKONČENÍ

olfess 78.?.?.?

- anebo nechme si dnešní demokracii, ale odstupňujme si hodnotu váhy jednoho hlasu při volbách (viz. nápad Josefa Staňka a Jany Brzobohaté ve svých knihách). Tam padl návrh, udělujme tituly, za beztrestnost a další zásady a PODMÍNKY, titul je uvedený v dokladech a dá se odebrat; tedy člověk bez problémů, žádný záznam nikde - plus další, ve 30 letech - titul "vážený" - hodnota hlasu 10x větší, v 50 letech titul třeba " kníže " hodnota 100x - 500x větší .. atd.. (beztrestná švadlena má vyšší volební hodnotu, než zkorumpovanej právník a naopak) prostě propracovat tento systém. Zkusme se zamyslet, kam by to vedlo, rozhodně by to eliminovalo útok na nízké masy před volbama.

Atd., to bylo posbíraných pár návrhů, co kdo kdy vymyslel a co by bylo TEORETICKY možné..

211148

01.02.2010 12:19

U Václava Klause se dnes mihla jedna parodie na prezidenta z EU

RE: Letos DOKONČENÍ

olfess 78.?.?.?

No na ta obchodní jednání by se samozřejmě chodilo, protože ta nemohou být soukromá, pokud jde o ČR, a kdyby se stejně udělali za zády, tak cokoliv by podepsali, by museli předložit, v tom problém nevidím. Finanční nahota? To bych do toho vcelku teď netahal..

Já netvrdím, že je tento systém dokonalý [mrknutí jedním okem] a nepotřebuje práci, ale pozor na to jednoduché odsuzování "to nejde!". [mrknutí jedním okem] Pojďme se bavit o tom, JAK BY TO ŠLO!!! ONI totiž z toho už asi 200 let těží a spolehají na to, že se ten jejich "gojim" nebo jak říkají lidem mezi sebou nikdy nedohodne... [oči v sloup]

211154

01.02.2010 20:56

U Václava Klause se dnes mihla jedna parodie na prezidenta z EU

RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ

olfess 78.?.?.?

Děkuju za odkaz, na film se podívám, jenom ne dnes večer, ale později. Zatím jsem četl jenom textové info a napadlo mě jedno :
Projekt Venus? (jestli se to tak jmenuje, ale tohle se bude asi trochu lišit)

211176

01.02.2010 22:12

U Václava Klause se dnes mihla jedna parodie na prezidenta z EU

RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ

olfess 78.?.?.?

V čem jsou sekta? To jsem nepochopil, jinak mě k srdci nijak zvlášť nepřirostli ani mě neodpudili, byl to pro mě námět na přemýšlení. Takže v čem jsou sekta?

211181

01.02.2010 22:16

U Václava Klause se dnes mihla jedna parodie na prezidenta z EU

RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ

olfess 78.?.?.?

Tak takhle jak si to napsal, to zní hůř než Venus, ale počkám na film. [smích]
Měj se

211182

06.02.2010 01:00

Změna modelu uzavírání článků ve Zvědavci

Toto je dobrý model !

olfess 78.?.?.?

Jsem přesvědčen o tom, že vám to vyjde. Ostatně, proč by nevyšlo? Na stejném principu pracuje papírový tisk už celá desetiletí. Informace má hodnotu, když je aktuální, ten den nebo určité období, proto se včerejší noviny dají sehnat už jen zdarma. A hlavně, co je nejdůležitější, posledních pár měsíců, dovoluji si tvrdit od kauzy prasečí chřipky, se mnozí dříve apatičtí občané začínají probouzet z agónie, ale bohužel mají cca desetiletý, pětiletý skluz a hůře si skládají mozaiku, navíc ještě musí v rekordně krátkém čase naskočit do toho "správného vagónu" a v ten okamžik, tedy v době největší potřeby lidí, začínají být informace nedostupné. Což je problém, když je nemůžeme odkázat na přesný link, případně už je zavřený archiv, je to pro ně ještě složitější..

Mně se vaše varianta opravdu líbí a věřim tomu, že jste našel vhodný kompromis mezi materiální a duchovní stránkou (posláním) celého projektu. Jak přežít a najít ohodnocení své práce a zároveň, jak pomoci bližním, tedy otevřením očí těm, co o to stojí! [mrknutí jedním okem]

Ať se vám daří [smích] !

211707

06.02.2010 01:37

Změna modelu uzavírání článků ve Zvědavci

RE: No..

olfess 78.?.?.?

Je potřeba zvážit 2 věci:

1) hlavně nechat otevřený archív, je otázkou od kdy, ovšem u tohoto webu, který není tématicky rozřazen nevím, jak hledat články po třech měsících ...

2) předplatitel bude mít nejen aktuální info, ale i možnost podebatovat v diskuzi

Jinak podobné weby a aktivity tohoto druhu nikdy nebudou sloužit k zbohatnutí, ale je to především SLUŽBA lidem!

211712

07.02.2010 00:53

Změna modelu uzavírání článků ve Zvědavci

RE: Incest na diskuzi z toho vznikne

olfess 78.?.?.?

Bylo by super shromáždit bývalé diskutéry na nějaké jednoduché samochodné fórum, kde by se dávaly odkazy na články z celé "protisystémové komunity" na českém a slovenském webu a k nim by se diskutovalo. Dobrým a hlavně plodným přikladem je pro mne fórum upramene.cz/forum/, např. v sekci zdraví, kde už pár let funguje super diskuze a výměna informací z oblasti alter. medicíny a samoléčení.

Nebo jinak, ono to stejně dřívě či později takhle dopadne, já vim, že takové stránky už jsou k dispozici, ale zatím nemají takové jméno resp. brand. Možná by stačilo se na už existující konkrétní adrese domluvit. Jinak upozorňuju, že nemyslim pojdsnami.cz, to je trochu někde jinde. Takové nenápadné fórum, o kterém se člověk musí od někoho dozvědět by bodlo....

211801

07.02.2010 12:41

Změna modelu uzavírání článků ve Zvědavci

RE: reklama

olfess 78.?.?.?

Pane Mašku,
to je škoda, že máte opět potřebu takových zbytečných reakcí, ale doufám, že vaše pozitiva převyšují negativa a já mám pouze tu smůlu, že když na sebe jednou za čas narazíme, čtu ve vašich příspěvcích vytažené kostlivce ze skříně druhých. No, nebudu z toho dělat závěry, jsem pouze v tomto směru jistě trochu smolař...
Ať se vám daří lépe.

211833

15.02.2010 00:54

Olympiáda z pohledu laika

Zajímavý pohled :)

olfess 78.?.?.?

Nicméně můj pohled:

1) Myšlenka olympijských her je dnes už překonaná, je to šaškárna a dojárna pro davy, to známé "chléb a hry"

2) Nic bych proti této "zábavě" v zásadě neměl, kdyby nebyla alespoň tak drahá a nemluvilo se o ní rok před a rok po akci, tedy zabírá místo v médiích (kvůli tomu se to taky dělá)

3) Když si vezmete koho v naší současné neutěšené situaci civilizace prakticky téměř před kolapsem oslavujeme za "skorobohy" a lidi, kteří něco ve svém životě "dokázali" - tedy sportovce, je to zoufalé. Jeden šmudla rychle běhá po prkýnkách na sněhu , druhý daleko skáče, další parta šmudlů vybírá dobře zatáčky na ledě, jinýmu jde sjezd přes bouličky a pod... [chechtot] [chechtot] [chechtot], už jim chybí jenom parta od filmu a z přehlídkového mola, abychom to měli kompletní. (asi to cítí sami, že jsou stejná sorta, protože se často mezi sebou párují)
Nic hodnotného a trvalého nevytváří, ničím nepřispívají, jenom tahají prachy. Jinak nic proti sportu jako takovému, jde o tu omáčku kolem.

4)Jediný, co jsem z OH zatim viděl, byly naše dresy a já jsem velmi spokojen. Je to odvážné, nápadité, super! [smích]

212574

07.03.2010 20:05

Šéf Evropské unie chce řídit ekonomiku z Bruselu

A co eurohujeři?

olfess 78.?.?.?

Tak by mě zajímalo, jestli se konečně alespoň NĚKTERÝM eurohujerům rozsvítí. !!! Sakra! Tohle je fakt jak u blbejch. Pár let předem o tom člověk čte, že to mají v plánu, pak se začne pomalu schylovat k podmínkám, kdy by mohl být plán naplněn, člověk začne upozorňovat spící okolí, dozví se o sobě neskutečné věci od konspiračního spiklence, přes nacionalistu a já nevim co ještě, prostě do Bohnic s nim. A UŽ JE TO ZASE TADY. Mě to už nebaví, já nevim, založit nějakej vlastní stát, ať si tuhle polívčičku vyžerou ty spící panny a kejvalové sami!!!
Proč v tom máme jet ZASE S NIMA, jenom kvůli jejich blbosti.

214304

07.03.2010 21:02

Šéf Evropské unie chce řídit ekonomiku z Bruselu

RE: A co eurohujeři?

olfess 78.?.?.?

"Eurohujeři na to odpoví svým klasickým, že je lepší, aby to řídili odborníci z Bruselu, když my tu nemáme kompetentní lidi..."

.. pravda, jak jsem mohl zapomenut na argument "odborníků z Bruselu"... děkuji za doplnění.
Prostě, kdo může, zvednout kotvy a mazat pryč z území EU, dokud to jde.

214311

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 133 čtenářů částkou 29 526 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Erdogan:72 hodin nebudeme bránit průchodu migrantů do Evropy - mohou se pohnout milióny lidí28.02.20 09:34 Turecko 0

Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!27.02.20 19:32 Neurčeno 0

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 2

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 2

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 4

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 12

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
25,37 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,06 Kč
Švýcarský frank
23,84 Kč
100 japonských jenů
21,18 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 820,67 Kč
1 unce stříbra
404,37 Kč
Bitcoin
204 105,13 Kč

Poslední aktualizace: 28.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?