Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 49 příspěveků, 1 jméno: Saša.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.12.2009 06:29

Klima mění člověka

RE: Ale to je snad největší legrace, kterou jsem kdy četl - ještě , že jsou ty Vánoce!!!!

Saša 74.?.?.?

Žertéř pod pseudonymem „Karel s Cech“ nám psával z USA lstivě jako „Prazak“, nezaměňovat s Karlem z Čech. Jméno G. W. Bush si v Iráku budou pamatovat i za 300 let a jejich láska bude neutuchající stejně jako jiných národů ke Stalinovi a Hitlerovi.

207743

24.12.2009 09:48

Ateistický národ v banánové republice

RE: 1948-reakce na dovětek editora

Saša 74.?.?.?

Netahejte do toho bolševiky, slibovali v zásadě a teorii totéž co katolická církev. Dnes se za zbožností skrývají zase jiní.

207857

25.12.2009 10:42

Několik vánočních postřehů

RE: Vidím to úplně

Saša 74.?.?.?

Dík za dobrou a povzbuzující zprávu, to je také dárek k vánocům nebo slunovratu.

207981

Cynickým manévrem vlády sionistického náboženského státu je zneužití víry, holocaustu a pocitu sounáležitosti k nacistickým praktikám a odvrácení každé kritiky. Jako za nenáviděného komunismu, fašizmu a nacismu, většina stáda se stará o své koryto a přisluhuje. Zvrhlá ideologie má své extrémní vůdce a nositelé praporů jako naší „magistru“ Tydlitátovou s její ligou proti „antisemitizmu“. Na neštěstí jsou to lidé, kteří smí šířit lživou nenávist ve jménu „pravdy“ a „míru“ pronásledováním pokrevních příbuzných, často zcela stejné víry a vyhlazováním národa víry téměř totožné s obdobnými zvyky. Vysmívají se každému, kdo není zrovna „nadčlověk“ sionista, kdo má jen zdravý rozum a myslí to s Židy dobře.

Je však značná část Židů, kteří se za podobné zrůdy stydí a alespoň velké lži a otevřený nacizmus nepodporují. Jako Richard J. Goldstone, mezi jiným kurátor Hebrew University.

16 nejznámějších mezinárodních charitativních společností, včetně Amnesty International, Oxfam, Christian Aid a Medical Aid for Palestinian odsuzuje svět za zradu, že trpí ilegální blokádu Gazy Izraelem.

Židovka Hedy Epstein, přeživší holocaust je jednou z účastnic pochodu za svobodu Gaze.
Mohl bych jmenovat celou řadu významných a známých Židů, o kterých z veřejných médií neslyšíme, což je zásluhou sionistické „hasbara“/propagandy a Izraelského ministerstva zahraničí, které pořádá školení pro diplomaty a důstojníky jak oblafnout a zvládnout mezinárodní organizace.
Jinde ve zprávách
Izrael přiznal, že bez souhlasu příbuzných odebíral orgány Palestinců zabitých IDF (Izraelskou armádou) pro transplantace zejména rohovky občanům Izraele. Tvrdí, že se tak dělo pouze do konce roku 1999.

207983

26.12.2009 03:54

Ateistický národ v banánové republice

RE: 1948-reakce na dovětek editora

Saša 74.?.?.?

>A k tomu slibování - to vaše "v podstatě" je hodně
>zjednodušující
>Církev totiž ve skutečnosti nikdy neslibovala
>totéž, co mnohem později bolševici. Už jen ten základ:
>církev nikdy netvrdila, že budou mít všichni všechno, nikdy
>nehlásala rovnostářství, nikdy nehlásala, že třídního

Za dávných dob jsem se v křesťanském katechismu učil, že jsme si před Bohem všichni rovni. Různá ta podobenství, kde Ježíš má raději chudé s dobrým úmyslem než bohaté s úmyslem zisku. Po dřině a smrti nás čeká ráj nepředstavitelného blaha. Jistě naivní, ale tak nám to presentoval tehdy náš pan farář. Bolševická odměna dle zásluh je v reálném lidském životě zbožně-lživým slibem, odměna dle potřeb to je již ten ráj. Nesleduji Vaši debatu, náboženské hádky považuji za stejně zbytečné jako ty zbožné války za "dobro a mír".

>nepřítele (z hlediska církve bezvěrce či jinověrce) je
>zapotřebí zničit, zlikvidovat, rozvěsit na lucerny.

To se však dělo a děje, dnes z toho veřejně neviníme křesťanské církve a nevypíchl jsem zrovna tu katolickou, která k tomu mlčí a žehná boji za zisk a proti „nevěřícím“. Nepokládám ani ostatní náboženské hlavní směry za lepší. Ideologie se schová za tak zvanou dobrou víru, jsme jen lidé a náboženství vždy jen dokonale zprzníme.

208021

26.12.2009 04:12

Izrael bude požadovat po Německu další miliardu holocaustových reparací

RE: Ozehave tema o holocautu je pro nekoho vyhodny obchod.

Saša 74.?.?.?

Odsuzujete všechny na základě knihy od jednoho vlivného rabína. Je to ovšem důkaz, že i ten nejinteligentnější národ, jak o sobě sami tvrdí, se nechá zblbnout. Ne zcela všichni, ale lidé se nechají snáze zblbnout k fašizmu než k bolševizmu, tomu poslednímu někteří nevěřili, než se jim zhroutil.

Zde je anglický článek s menším zaujetím:
http://www.counterpunch.org/mink12082009.html

208022

29.12.2009 02:42

Interview s Evou Golinger

RE: pre vsetkych pochybovacov ohladom politiky vo Venezuele.

Saša 74.?.?.?

Přečtě te si článek Chávez opět univerzálním padouchem a vyčerpávající odkazy z něho. Ve Venezuele nebylo nikomu ublíženo.
Je těžké tvrdit, že o zemi něco vím, i když jsem tam několikrát byl. O naprosté svobodě svědčí propagátoři z USA, jejich „manifestace“, Amerika utrácí nepředstavitelné peníze za udržení kolonie, která se provinila, že plní prázdné a lživé Obamovy sliby.

Hlinkova Garda s Mejlou a „Prazakem“ bojuje z ÚESEJ za jejich nový Vaterland, vidí komunistu i v Obamovi, protože možná dá základní zdravotnictví chudým a s nimi černochům z chudinských brlohů velkých měst. Nebudou mít tu „svobodu“ chcípnout na ulici! Oni musí najít nepřítele, kam by ti čerství „Američani“ přišli, představte si ty socialistické nesmysly, jako placená dovolená přes 10 dní do roka a nějaký důchod ještě ke všemu před 65 lety, no co si to levičáci myslí. Vždyť pan H.linek vidí i Evropu jako „levicovou“, dle něj nepodporují války o nové kolonie SSA (Spojených Států A.) dostatečně.

208251

29.12.2009 08:02

Domov důchodců Dobrá Voda - smrt vysvobozuje

RE: ???

Saša 74.?.?.?

Chtějí šetřit a novou ředitelku budou plácat po zádech, že se chovanci (tak se stát na ně dívá) smí koupat maximálně jednou týdně a odejdou ze zařízení na věčnost dříve. Soukromé instituce mohou být horší, zde je naděje.

Na slabého si každý houkne a ředitelka si neuvědomuje, že je tam pro lidi, kdyby nebylo postižených, nebylo by třeba ředitelky.

208258


Přes 1300 aktivistů se pokouší o pochod do Gazy za ukončení blokády a svobodu.
Mezi nimi americká židovka Hedy Epstein, která přežila holocaust za druhé světové války.

současně mezinárodní konvoj 200 vozidel s léky se pokouší prolomit blokádu Gazy.


Je tomu rok co akce „lité olovo“ zavraždila 1400 Palestinců a 13 Izraelců. Po léta izraelské okupace poměr obětí Palestinců a Izraele je stejný 100 ku 1.

Německo 1940 Izrael 2009

Obrazné porovnání

208259

29.12.2009 10:27

Domov důchodců Dobrá Voda - smrt vysvobozuje

RE: ???

Saša 74.?.?.?

>Nechápu však, proč by to v soukromých
>institucích mělo být horší.

U soukromé společnosti, jedinou motivací je zisk, bez něj nemůže existovat. Zisk pro majitele/akcionáře musí být „dostatečný“. Přestárlých a nemocných je vždy dostatek. Na „domovy“ je čekací doba. Již nyní si pacienti dle výše důchodu/příjmu pobyt platí. Je pravdou, že pro přílišnou byrokracii většina státních zařízení nemůže konkurovat volnému podnikání, neplatí to však třeba pro zdravotnictví a pojištění. V několika málo podobných odvětvích je prostě přebujelá byrokracie levnější než soukromý podnikatel.

208265

>Nevim proc do toho plete Izrael.

Je zrovna výročí, kdy Izrael popravil 1400 osob včetně žen a dětí.
Před dvěma dny IDF bez soudu postřílela 3 bezbranné osoby.
Mordechaj Vanunu opakovaně navržený na Nobelovu cenu míru se nesmí s nikým stýkat a byl právě znovu zatčen pro romantickou známost se ženou.
USA je sice zdánlivě v popravách hned za tou Čínou, ale když to přepočítáte na obyvatele tak je možná na zcela prvním místě. Většina civilizovaných zemí nepopravuje, v tom máte pravdu.

208318

Článek je o Palestincích a Izraelská vláda nepopravuje pašeráky drog. Kritika vedení Izraele není antisemitismus, znechuceni jsou slušní lidé a Židé jak v Izraeli, tak na celém světě. Snad s výjimkou Tydlitátové, která fandí cikánům, dle ní žádné pokuty platit nemusí, zřejmě by je ta milá žena vystřílela jak Palestince.

>Od USA Mexico muze chtit byvale uzemi

Bývalé území Mexika dnes zase mluví převážně španělsky, ale USA svým způsobem Mexiko vlastní

>Rusko se take nechysta vratit Japonsku Kurilske ostrovy

Rusko s Japonskem o Kurilských ostrovech právě jedná

>Za diskriminaci cikanu take stoji Izrael

To snad ne, ovšem fanatici sionizmu, cikány používají jako zástěrku pro vlastní výjimečné postavení. Člověk, aby byl rovnocenný, a svobodný musí mít zcela stejné postavení před zákonem. Šlušní lidé měří stejným metrem.

208325

Jaký je rozdíl mezi popravou a bombardováním civilních domů se starci, ženami a dětmi? Máte pravdu, Spojené státy „osvobozují“ od života v Afganistanu, Iráku a doma jen sem tam a dokonce několik popravených rehabilitovali, tedy život jim již nikdo nevrátí.. No, vy jste vyložený lidumil, bez USA a jejich válkami by byl svět přelidněný. Ze strany USA a Izraele by se nemělo mluvit o popravách, ale záhadně legálních loupežných vraždách a atentátech.

208330

> kdyby nestrileli ty rakety, tak by
>Israelci zadnou blokadu nedelali?

>The Gaza Strip has been under a heightened Israeli blockade for
>two years since the militant group Hamas seized control in June
>2007. Israel wants to weaken Hamas,

Již rok žádné „rakety“ Palestinci nestřílí. Izraelská vláda zdůvodňuje blokádu požadavkem, aby nevolili Hamas. Oproti vládě, 56 procent Izraelců chce jednat s Hamasem. Hamas zároveň dokonce ani nedovolí, aby někdo vypouštěl rakety z Gazy. UN Secretary General Ban Ki-moon bezubě napomenul Izrael, že blokáda je neakceptovatelná, kontraproduktivní a odpírá Palestincům základní lidská práva. Obšírněji zde. Zajímavé, že v českém tisku nemohu o tom nají ani zmínku. Obdobně je utajeno Holocaust Survivor Goes on Hunger Strike for Gaza
a zpráva o 1300 aktivistech ze 43 zemí pokoušejících se o vstup do Gazy. Za to český tisk popisuje http://zpravy.idnes.cz/vyzradil-izraelske-jaderne-... Mordechaje Vanunua jako zločince, což si nedovolí ani Izraelský tisk, ač ho zatkli za „přečin“, že se setkal s ženou a ona nebyla Izraelskou židovkou. On se totiž nesmí vystěhovat a nesmí mít žádný kontakt mimo Izrael.

208364

30.12.2009 10:06

Domov důchodců Dobrá Voda - smrt vysvobozuje

RE: ???

Saša 74.?.?.?

> nerozumím Vaší větě "Soukromé instituce mohou
>být horší, zde je naděje."

Pokud reagujete na mne: dle mé zkušenosti soukromé společnosti šetří nejvíce a mají právníky, jsou schopny uplácet kontrolní orgány a politiky, je s nimi jednání horší. Naděje je, že se pan Cyroň dovolá nápravy.

208368

14.01.2010 09:17

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Technická připomínka

Saša 74.?.?.?

Pane jansmith 1984 Váš oponent nechce diskutovat; chce se hádat, zaplavit diskuzi nesmysly a pokusit se mást. Je z „opačného břehu“, chce nějak malicherně poškodit Zvědavce. S takovými v zásadě podlými lidmi nemá smysl se bavit.
Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca Vám chtěl napsat, nevím sice přesně co, ale domnívám se, že něco v tom smyslu, co Vám sděluji veřejně.

209576

Příčinou naší dvojí morálky je obdiv k síle a „kráse“. Zedník se vožral jako prase a paní magistra byla ve veselé náladě. Ve skutečnosti „paní magistra“ mohla a pravděpodobně pozvracela zedníka a ten vypil dvě piva.

Ono není důležité, jak politik vypadá a dokonce ani kolik má titulů, pokud však voličům zalže, nezaslouží si funkci a měl by jí být okamžitě zbaven. Dokonce potrestán, jeho lež je totiž daleko nebezpečnější než sňatkového podvodníka. Ve skutečném životě trpíme nejen prolhané politiky, ale máme dokonce důvěru k obrovským firmám s krásně lživou reklamou.

Neměli bychom obdivovat nositele Nobelovi ceny míru s rekordním válečným rozpočtem. Státy, které vraždí a nazývají to obranou. Nějak zapomínáme, že bránit se může jen ten slabší. Vina je tedy v nás, ale ne v naší relativní nemorálnosti ta je snad vždy daleko větší „nahoře“, ne u prostých lidí.

209583

14.01.2010 11:08

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Technická připomínka

Saša 74.?.?.?

>- Pane Sašo, Vy to máte nějak rozdělené na "břehy"? A s
>"druhým břehem" se doporučuje (dle třetí osoby) zastavit
>dialog?

S „druhým břehem“ si s radostí popovídám, pokud se nebude schovávat za různé osoby, lze říci lhát, když jen pozmění nebo vynechá poslední číslo nicku. Debata je jinak o ničem, přece se nebudeme bavit o možném dogma. Vaše předešlé příspěvky díky Vašim schovávačkám nelze najít, jděte si hrát do mateřské školky. O mně si můžete zjistit i číslo bot, oproti Vám se nemám za co stydět.
Budete mlžit, blbnout a chytat za slova.

209586

15.01.2010 04:35

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Technická připomínka

Saša 74.?.?.?

> Ujišťuji Vás, že mě Vaše číslo bot nezajímá, zajímá mě názor diskutujícího nicku Saša

Jedná se o skutečné jméno, žádný nick.[smích] Když na to jméno kliknete myší, zobrazí se Vám mé názory na různorodá témata.
Pro ujasnění Vámi předstírané nejasnosti některých pojmů Vám poslouží Wikipedia.

>nepohodlný názor je z "opačného břehu", a tedy za ním musí stát "podlý člověk"

Představil jste se skutečně nešťastně, několika zavádějícími nicky, otázkami, které Vám musí být jasné, vydupáváním si přece zcela dobrovolné odpovědi atp. Nějak mě napadá chování řeznického psa nebo policejního vyšetřovatele. Na jiných diskusních fórech byste byl označen jako „troll“ a vyloučen, zcela určitě u mgr. Tydlitátové a ještě by to dala do spojení podobenstvím se zneužíváním dětí nebo něco stejně odpuzujícího. Přesvědčení a politický názor nese značnou emocionální nálož a do jisté míry se dopouští nálepkování nebo Vámi zmíněné propagandy každý, problém je, že kdo je momentálně u vesla a je tedy silný může být nestoudně drzý, průhlednou a očividně lživou propagandou zaplavovat média a odvážně se pouštět do diskuzí. Pokud si chcete ověřit svůj názor nebo si přečíst názor jiných, napište, co si myslíte Vy a možná ani nemusíte vkládat násilnou otázku, on na Vás bude někdo reagovat.

209631

15.01.2010 09:44

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Technická připomínka

Saša 74.?.?.?

>Tak skutečný pan Saša

A já mám s kým tu čest? [smích]

>sám v poli.

Přestaňte už kouřit tu trávu, [smích] my spolu nejsme ve válce, kam Vás vede slepá vášeň.

>Ale mě opravdu zajímá víc ta propaganda

Jste propagandou posedlý a prolezlý. Podívejte se na reklamu. Obrázky podsouvají, že budete štíhlý a krásný a často po produktu nastane pravý opak, je to nadneseno k hranici lži, někdy sice těžko prokazatelnou a za to vyloženou lží. Podobně politici v oblečcích na míru, aby udělali dojem a řiťolezci na iDnes se zase snaží postavit Evu Novákovou do špatného světla, vyberou ne zrovna nejšťastnější záběr. Izrael se snaží zesměšnit velvyslance Turecka a Ajalon v televizním záznamu potměšile Hebrejsky poukazuje na to, jak s ním zachází. To se ani nezmiňuji o naprosto lživém zdůvodnění posledních válek.
Politicky nekorektní pohled většiny z nás, ač třeba podbarvený se nedá prostě srovnat s tím hnojem, s čím jsme krmeni. Pokud chcete spolknout všechno i s navijákem, čtěte něco jiného pane hrdino.
Pochybovat a řídit se vlastním „selským rozumem“ je dobře.
Jak se tak pídíte po těch správných odpovědích, opomněl jste odpovědět panu Bartoškovi „jaký je Váš motiv používat nick jako provokaci jiného diskutujícího!

209647

16.01.2010 06:43

Irák požaduje odškodnění za izraelský nálet

RE: Loutkova vlada ?

Saša 74.?.?.?

Pravičácký tygře willy[chechtot], Irácká vláda se chce udržet u moci, oni vědí, že nic nedostanou, ale třeba je alespoň někdo bude za to volit, Iráčané nenávidí Izrael a Amíky budou nenávidět po generace.

(Mimochodem, kde jste přišel k tomu nicku, anglicky je „willy“ obscénní výraz pro penis.)

209694

16.01.2010 08:31

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Technická připomínka

Saša 74.?.?.?

>Alexej

Netrefil jste se, střelče a bojovníku, to není moje jméno, tedy dnes pane Alexej

>Vás skutečně moje identita zajímá.

Duch měnící nicky v nezdařené klóny někdy až nehezky zavání. Ani nevím, proč se s Vámi zabývám, ale mám přátele různé, od těch co uvěří všemu až po ty co nevěří ničemu, dokonce rozličných ideologií, někteří až otřesně „normální“ a jiné zas trochu srandovně trhlé.

>Jste čestným štítem jádra?

Pane vyšetřovateli, nejsem Bin Ladin ani zde není žádná „buňka“, kápo, teroristi ani příznivci „-izmů“, jsme si tu nějak rovni a trochu volnomyšlenkáři. Mimochodem, pracoval jste již za minulého režimu?

>Jsem propagandou prolezlý a jsem si toho vědom. Máte pocit, že je dobré to napodobovat? Na tomto principu je systém přeci postaven

Je pravdou, že současný "systém" potřebuje propagandu a často je jen na ni postaven. Někdy je tak naivní, že si z ní můžeme dělat srandu, tedy zatím než to zákon zakáže. Je dobře být zvědavý, pochybovat, na vše nesedat a přebrat jestli vůbec musím, než se někam usadím. Čím více propagandy, tím více se otřásám.

209697

16.01.2010 20:17

Irák požaduje odškodnění za izraelský nálet

RE: Loutkova vlada ?

Saša 74.?.?.?

Jazykový koutek mimo téma:

John Doe je používáno na místě fiktivního muže, obdobě Jane Doe pro ženu. Ne pro zákazníka, je to všeobecné nahrazující jméno obdobně jako Joe Blow. Pravděpodobně tak vznikl výraz pro zákazníka prostitutky, john a to pokud chcete být opravdu gramaticky přesný je s malým „j“, klidně ignorujte, že Vám to oprava pravopisu podtrhne. Stejně je to s dick and willy; tak jak to zde vidíte napsané v textu sprosťárna, pokud však napíši Dick and Willy, pak záleží na souvislosti a v nejhorším se snažím o dvojsmyslnost. Nic ve zlém, jde jen o nick.

209712

17.01.2010 10:23

Irák požaduje odškodnění za izraelský nálet

RE: kdy se tam podari nastolit demokracii ?

Saša 74.?.?.?

>Ve skolnich lavicich v Iraku vyrusta nova generace

Mládež nová, mládež Gottwaldova[oči v sloup] [chechtot]

>ktere mohamedansti magori nevypiraji mozky islamem

uff, uff, tam změnili náboženství? [zmaten]
To by snad bylo v novinách, kdyby se nechali houfně pokřtít [smích] a Amíci bojují proti Islámu? [chechtot]
Jistě je to otázka jen pár set let než zapomenou na americké osvobození. Tam se rychle nezapomíná, Islám je podobný Judaismu

209739

20.01.2010 08:50

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

Lékaři bez hranic pro USA moc doleva

Saša 74.?.?.?

Organizaci „Lékařů bez hranic/ A Doctors Without Borders/Médecins Sans Frontières“ Spojené Státy denně zabraňují doručit 85 tun zdravotnického materiálu, každý den je letadlu sděleno, že nemůže přistát v Port-au-Prince a je posláno do Dominikánské Republiky.
Port-au-Prince, January 19, 2010
Doctors Without Borders Plane with Lifesaving Medical Supplies Diverted Again from Landing in Haiti

http://www.guardian.co.uk/world/2010/jan/17/us-ac...
http://www.guardian.co.uk/world/2010/jan/17/cruis...
Američané zřejmě chtějí vytvořit dojem, že pomoc přichází jen z jejich rukou.

209976

20.01.2010 23:10

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

RE: To jsou novinky?

Saša 74.?.?.?

>podle části příspěvků v téhle diskusi můžou USA i za zemětřesení

To jsou zvěsti převzaté z Amerických webových stránek. Pokud jsou toho schopni, pak je téměř jisté, že za to mohou.

>To že USA koordinují pomoc na Haiti se najednou bere jako okupace

Pomoc z řady států včetně Kuby a dokonce Číny tam byla dříve než z USA, na příklad 700 členů „Lékařů bez hranic“. Spojené Státy znemožnily přístup a pokračování v přímé pomoci ostatních států a organizace Lékařů bez hranic, uvádí, že lidé umírají neb jim USA nedovolily zásobování jejich nemocnice.

>Mě ale fascinuje minimální snaha Haiťanů

Když jde o holý život, morálka jde stranou a byli na to naučeni již před zemětřesením.

Na internetu je další spekulace/teorie původem snad z Francie, prý je možné, že Haiti má olej.

210037

21.01.2010 06:45

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

RE: Zemetreseni

Saša 74.?.?.?

Aid 'piled up' as Haiti stays humry článek a video ukazuje, že týden po neštěstí 100 metrů od letiště s US „pomocí“ lidé umírají v nemocnici zřízené na ulici. Nejsou schopni dostat od US žádnou pomoc ani příslib o evakuaci kriticky zraněných.

Na Twittru je ironicky: Dle zpráv, v USA máme 2.3 až 3.5 miliónů bezdomovců, všichni spěchejte a pošlete pomoc Haiti.
(Twitter: Recent reports say there are between 2.3 and 3.5 million homeless in the U.S. so everyone hurry and send your help to Haiti.)
Na YouTube http://www.youtube.com/watch?v=uc-XMrj1ors
V souvislosti s přiznáním, že americká vláda chce zlepšit reputaci USA a poplatníci to stejně zaplatí, to lze snad nějak chápat.
Smutnou skutečnost dokreslují zprávy, jak OSN z bezpečnostních důvodů na noc evakuuje lékaře a zdravotní personál z „nemocnic“ ve stanech v ulicích a pacienti v kritickém stavu jsou ponecháni osudu.

210048

21.01.2010 11:01

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

RE: Zemetreseni

Saša 74.?.?.?

Drtivá většina obyvatel Haiti neměla co ztratit již před zemětřesením. Bez zaměstnání, bez vlastního domova, bez budoucnosti, existence z pomoci milodarů a krádeží. Obdobné a horší čtvrtím černošské chudiny v městech Ameriky nebo ještě případněji na Puerto Rico. V sousední Dominikánské republice skoro stejní míšenci mají zaměstnání a nějaké osobní vlastnictví, domky, slepice, políčka a pole – až na to, že většinu velkého turistického průmyslu také nevlastní, skoro ráj. Samozřejmě na Haiti ze strany USA o žádnou dobročinnost nejde. Mohli přece poskytnout stejnou pomoc Palestině po útoku Izraele, možná si dokonce koupit Afganistan.

>naše planeta je přelidněna a co nevidět nastane drastické snižování počtů lidské populace.

Země přelidněna je, ale nedával bych Haiti do celosvětové souvislosti, počet se téměř nezmění. Z pohledu USA by však stačila polovina černochů na Haiti k výdělku na turistice v Karibiku pro turistický průmysl vlastněný v USA. Ne, že by jiné státy byly jiné, ale USA vždy dělá jen co je prospěšné elitám Spojených Států. Soldiers in Haiti told to stop handing out food Chtějí získat pár černochů na svoji stranu, jen někteří dostanou najíst. Nejde o životy lidí, ale o získání ostrova do svého vlivu, jde přece o peníze. Jde také o peníze lidí pohnutých tragedií. O reputaci Spojených Států mluvil sám president Obama. Zatím, než mírotvůrce vyvolá třetí světovou válku, klidně se můžeme věnovat bouřlivému rozmnožování; proč ne?

210073

22.01.2010 05:18

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

RE: To jsou novinky?

Saša 74.?.?.?

Zpráva Lékařů bez hranic:

Port-au-Prince, January 19, 2010 – A Doctors Without Borders/Médecins Sans Frontières (MSF) cargo plane carrying 12 tons of medical equipment, including drugs, surgical supplies and two dialysis machines, was turned away three times from Port-au-Prince airport since Sunday night despite repeated assurances of its ability to land there. This 12-ton cargo was part of the contents of an earlier plane carrying a total of 40 tons of supplies that was blocked from landing on Sunday morning. Since January 14, MSF has had five planes diverted from the original destination of Port-au-Prince to the Dominican Republic. These planes carried a total of 85 tons of medical and relief supplies.

“We have had five patients in Martissant health center die for lack of the medical supplies that this plane was carrying,” said Loris de Filippi, emergency coordinator for the MSF’s Choscal Hospital in Cite Soleil. “I have never seen anything like this. Any time I leave the operating theater I see lots of people desperately asking to be taken for surgery. Today, there are 12 people who need lifesaving amputations at Choscal Hospital. We were forced to buy a saw in the market to continue amputations. We are running against time here.”

P.S: Obšírněji v češtině pro pana Antoninus bude následovat.

210205

22.01.2010 06:03

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

RE: To jsou novinky?

Saša 74.?.?.?

> První bod

"Pokud jsou toho schopni, pak je téměř jisté, že za to mohou" je věta podmíněná; slovo „pokud“ vyjadřuje pravděpodobnost nedokonalé nebo neexistující technologie; slovo „téměř“, značnou pravděpodobnost viny, zdaleka ne jistotu. Sdělení vychází ze současné zahraniční politiky USA a stejnou měrou z minulosti USA, zahraniční politiky posledních sta let. Kdyby Spojené Státy byly osobou, byl by to nebezpečný recidivista (ve Spojených Státech by si vysloužil hned několik trestů smrti). Let the Bloody Truth Be Told Vždy šlo o ekonomické zájmy, „Amerika“ nebyla nikdy napadena.

>Bod dvě

Ještě před zemětřesením na Haiti byly jednotky OSN. K zachránění životů je důležitá pomoc v prvních 24 až 30 hodinách po neštěstí, skutečně v rekordním čase několika hodin do Port-au-Prince dorazilo 700 lékařů a zdravotních sester organizace Lékařů bez hranic plus záchranné čety a zdravotní týmy pod hlavičkou svých zemí (mezi nimi bohužel z hlediska Ameriky i nežádoucích zemí jako Kuba a dokonce Čína). Tyto týmy přiletí připraveny, ovšem přístroje a část zásobování má dorazit za nimi dopravními letadly. Američané obsadili letiště, nedovolili letadlům přistát, dokonce odmítli převzít kriticky nemocné a jakoukoli spolupráci a to dokonce týden po neštěstí. Podrobnosti v angličtině zde. Možná neúmyslná organizační chyba překotné propagandy americké pomoci, eh no možná. Snad teprve dnes (21. ledna) byli nejkritičtější pacienti ošetřeni na nemocniční lodi, s velkou slávou se nějaká holčička podrobila operaci mozku.

> Bod tři

Již před zemětřesením lidé na Haiti byli závislí na cizí pomoci a okrádání. Je to nějak vžité. Nemají co ztratit. Příčiny jsou složité, mně rovněž nesrozumitelné. Má spekulace: Ke skrovnému základnímu životu v tropickém pásmu stačí málo. Někteří lidé jsou méně ctižádostiví a spokojí se s tím. V posledních letech tam populace vzrostla na dvojnásobek a nastal průser.

210209

22.01.2010 19:28

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

RE: To jsou novinky?

Saša 74.?.?.?

>Bod jedna

Jste zamilován do USA a láska je slepá. Po druhé světové válce Američané bombardovali dalších 21 zemí, přičemž zahynulo 8 milionů lidí. Je to nejsilnější stát světa, stát soustavně rozvracející jemu zdánlivě nepohodlné režimy. Žádný jiný stát nenapadl tak často. Za WW2 po původní podpoře fašistů bojují proti nim najednou bojují po Perl Harberu, kde nechali svou flotilu neinformovanou napospas Japoncům. Japonsko se pokoušelo vzdát, atomovky byly zbytečné. O KLDR
Ne, nebudu rozvádět všechny Americké války, můžete si to vyhledat. Váš politický pohled je víra a obdiv agresivního státu. Věříte čemu chcete věřit.

>Bod dvě

Američané zpočátku na letišti dělali prostě skladiště a v kritické době možné záchrany lidé umírali.

>Bod tři

Nějak spolu souhlasíme v obtížné řešitelnosti sociálního stavu Haiti. Obávám se, že USA to nevyřeší, stejně jako vlastní problém s bezdomovci.

210261

22.01.2010 20:13

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

RE: To jsou novinky?

Saša 74.?.?.?

Cuba, China, Venezuela Send Immediate Assistance to Haiti
Jan. 18 in a report from Port-au-Prince said that U.S. aid distribution was in general “random, chaotic and minimal.” It described how crowds jostled for food and water “as U.S. military helicopters swooped down to throw out boxes of water bottles and rations. A reporter also saw foreign aid workers tossing packets of food to desperate Haitians.
“’The distribution is totally disorganized. They are not identifying the people who need the water. The sick and the old have no chance,’ said Estime Pierre Deny, standing at the back of a crowd looking for water with his empty plastic container.”

210266

23.01.2010 03:18

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Saša 74.?.?.?

>Pozoruhodně stručně vyslovené jádro pudla.

Nejlepším důkazem reinkarnace jsou lidi, kteří jsou ochotni se o tom bavit. Samé převtělení duše pampelišky. [chechtot]
Není divu, že se jim nelíbí zbožštělí zelení trpaslíci na zahradě, které si tam pěstuje kdo jen může. [chechtot]

210307

24.01.2010 00:47

Izrael bude požadovat po Německu další miliardu holocaustových reparací

RE: normalni clovek

Saša 74.?.?.?

>tak tady ctu

Přečtěte si článek znovu, nic podobného neobsahuje. Školství je dnes na mizerné úrovni. Izrael usmlouval s OSN náhradu za budovy, které rozbil při ničivé okupaci Gazy. Zaplatí pouze 10.5 milionu dolarů oproti požadovaným 11.2 milionu dolarů. http://news.xinhuanet.com/english2010/world/2010-0...

210409

24.01.2010 04:10

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

RE: To jsou novinky?

Saša 74.?.?.?

V předcházejícím příspěvku na který jste reagoval Vám dávám směrník na částečný soupis agresivních operací USA od profesora Grossmana z University of Wisconsin ve Spojených státech.

Nehodlám zde argumentovat a rozebírat, každou americkou válku, historii píší vítězové. Rozšiřování impéria bývá krvavé a v současné době, USA jsou jediné a téměř u cíle (jestli je to dobře nebo špatně záleží na Vašem politickém naklonění, pokud své víře odmítáte říkat bezhlavá láska). Američané cizí oběti nepočítají, lehce obětují i ty své, vždyť v armádě je lůza, která by jinak byla bez zaměstnání.

Namátkou - musíte si to najít a přeložit z angličtiny sám:
Americká armáda zabila 4 miliony lidí jen v jihovýchodní Asii (ve Vietnamu, Laosu, Kambodži... V letech 1964-1975) poté, co Lyndon Johnson 5. srpna 1964 v odpoveď na nikdy nevypálené torpédo na USS Maddox v Tonkinské zátoce nařídil odvetu bombardováním i když už věděl, že zpráva o torpédu byla výsledkem přestrašené obsluhy sonaru, která zachytila zvuk vlastního šroubu a zpanikařila.
V roce 1982: USA přispívá milionovými "pomocemi" Saddámu Hussainovi na zbraně, aby zabíjel Iránce. (válka Irák - Irán) Chemické a biologické zbraně nevyjímaje. A následně pak vetujíc odsouzení Iráku v OSN za jejich použití...

V roce 1983: Bilý Dům tajně dodává zbraně Iránu, aby zabíjel Iráčany. Ve válce zemřou zhruba 2 miliony lidí. (ztráty jen na Iránské straně byly 1,5 miliónu)
1990: Irák napadne a obsadí Kuwait se zbraněmi z USA a s požehnáním USA, že se nebudou vměšovat do této vnitřní záležitosti Iráku (vyšší těžba ropy v Kuwaitu = pokles zásob v Iráku a dluhy z dob Irák-Irán války Kuwaitu, částečně způsobené USA a jeho pomocí, která uměle prodlužovala konflikt o 6 let)

V roce 1991: USA osvobodí Kuwait a vtrhnou do Iráku. V Kuwaitu je zpět dosazen poslušný diktátor a nad polovinou jižní části Iráku je vyhlášena "bezletová zóna" ve které se prohánějí US stíhačky střílející na vše a denně bombardující Irácké pokusy o leteckou obranu Iráckého výsostného územi. Jenže bombardují i civilisty a OSN odhaduje, že 500 000 Iráckých dětí zemřelo v důsledku bombardování a sankcí na léky, prosazenými USA do roku 2003, kdy dojde k druhému vpádu Amíků do Iráku...

V roce 1999: USA bombardují Srbsko aby svrhli Miloševiče, když se vypořádával s agresivitou gangů Kosovských Albáncu stejně jako to denně dělá posledních 60 let Izrael s Palestinci. Bombardovali přitom mosty i s civilisty, automobilové (civilní) závody a zkoušeli si grafitové bomby na elektrárny. Navíc použili munici z ochuzeneho uranu, která je klasifikována OSN jako zbraň hromadného ničení. http://www.nato-tribunal.de/varvarin/photo...cumentation.htm A to vše na p...

Automaticky kráceno

210414

24.01.2010 04:12

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

RE: To jsou novinky?

Saša 74.?.?.?

Pokračování - závěr.
Stejně jako impéria před nimi ani USA nejsou žádný beránek. Podobné názory má spousta Američanů, řekněme, že je to politický pohled, on je však daleko více realistický než cancy o nějakém spojenci nebo dokonce bratrovi. Dohodněme se, že se neshodneme až snad na něco o té Haiti.

210415

24.01.2010 07:47

Dánsko je civilizovaná země?

Člověk je bestie

Saša 74.?.?.?

Je zcela jisté a bez diskuze, že člověk je bestií, jedno z mála zvířat zabíjející jen pro zábavu a pro radost. Na rozdíl od jiných chytrých zvířat, ta naše „inteligence“ je víc zvrhlá.
Článek však vyžaduje upřesnění především co se týče Dánska. Ostrovy Faroe Vložený obrázekjsou sice bývalou Dánskou kolonií, mají však plnou nezávislost a nejsou součástí Evropské Unie!

Zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Whaling_in_the_Faroe_...
Více o ostrovech Faroe: http://en.wikipedia.org/wiki/Faroe_Islands
Video: http://www.youtube.com/watch?v=Oou3N5ylvdI
Video obhajující zabíjení: http://www.youtube.com/watch?v=smkPdW0lY3E&feature...

V diskuzi pod články doporučují napsat předsedovi vlády ostrovů Vložený obrázek

Kaj Leo Johannesen

E-mail: kaj@farex.com nebo kajleoj@logting.fo
Nevím jestli je to nejúčinnější a nemohu potvrdit ani vyvrátit jestli od roku 2007 byli delfíni na Faroe loveni. Krvelační obhájci „lovu“, chtějí, aby lidé neznečišťovali moře, což delfíny rovněž zabíjí a ponechalo by jim to více tvorů ke „sportu“.

210419

24.01.2010 08:10

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

RE: To jsou novinky?

Saša 74.?.?.?

Pokud čtete anglicky, přečtěte si jak s tou americkou pomocí ještě 14 dní po zemětřesení jedí na Haiti trávu, zatím co na letišti Američané mají wi-fi a bar se studeným pivem.
http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-...

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/centrala...

210421

24.01.2010 19:32

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

RE: To jsou novinky?

Saša 74.?.?.?

Chytáte za slova a překrucujete, napsal jsem, že „USA od druhé světové války bombardovali 21“ zemí. Výsledkem jejich politiky (a agresivních válek) zahynulo nejméně osm milionů osob, které převážně neměli o politiku ani USA zcela žádný zájem, většinou dokonce civilisté, ženy a děti. Umíralo se jim bolestně a špatně, nikde jsem nepsal o příčinách smrti, mimo zásluh strýčka Sama.

>Rok 1991: Vy schvalujete Iráckou invazi do Kuvajtu?

Když se tak ptáte, Vy souhlasíte s napadením Iráku a Afganistanu?
Irák vyzbrojen od USA a s příslibem nevměšování do této záležitosti, od USA napadl Kuvajt (v 1990) Saddám byl tuším tehdy čestným občanem jednoho amerického města. US bombardovala Kuvajt a dosadila zpět na trůn Kuvajtskou královskou rodinu – „jistě v zájmu demokracie“.

>Oni hájí především své zájmy ale o tom se tu nebavíme to dělá každá mocnost.

Jediná věta, kde je něco pravdy a o tom je řeč. US hájí jen své zájmy bez ohledu na své spojence. Sice to dělá každá mocnost, ale žádná není tak nemorální, mocná a ziskuchtivá (pro svoji nejzámožnější elitu). Úspěch Spojných Států není postaven na žádné dobrotivosti (které mají plnou hubu), přesně naopak.
To není co si přeje většina Amerických občanů. Většina se o politiku moc nezajímá a jde jim především o vice hraček z Číny, ti co se zajímají se dělí tak na půl mezi mé a Vaše názory, tedy polovina se nechá oblbnout.

210505

24.01.2010 23:38

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

RE: To jsou novinky?

Saša 74.?.?.?

Mátě pravdu, nejsem historik ani politolog, kdybyste jím byl Vy, tak byste pochopil, že presentace a chápání politické historie a světové situace je různé. Z Vašeho zájmu, znalostí, názorů a hlavně té praxe vyplývá, že byste mohl vyučovat na pomocné škole nebo školit blboučké mužstvo. Rambo, kam byste ještě vtrhnul, kolik milionů podobných blbců pobil a o co by byl svět lepší?
Hm, dostáváme se k vzájemnému popichování, tuším 2x jsem Vám navrhl rozejít se s tím, že si v některých otázkách nerozumíme. Za posledních 100 let historie dokazuje, že politika USA je nemorální a ziskuchtivá. Nebudu spekulovat, co by kdyby, k našemu „štěstí/neštěstí“ imperiální mocností je USA a chová se obdobně jako impéria minulá. Impéria rostou a padají, smůla je ta, že s pádem i pokračujícím vzrůstem na to také doplatíme.

210540

25.01.2010 03:22

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Saša 74.?.?.?

Nesleduji Vaše názory, jen zcela náhodně mě padl do oka tento:

>ze se vzdalene podobame opicim a zaroven jsme jim vzdaleni

Přečtěte si něco o opicích/lidoopech, naše vzájemná podoba v chování je totiž otřesně blízká. V zajetí si bude malovat jak dítě, se zájmem sledovat televizi, přilne nebo nenávidí chovatele dle zacházení. Její otisky prstů se neliší od našich. Zmiňuji se jen o tom, co jsem osobně viděl u „spider monkey“ a mohu potvrdit, v literatuře se dočtete o chování a inteligenci daleko více. Jsme sice chytřejší, huh možná jen někteří z nás [chechtot], ale zcela nepatrně především díky rozvinuté řeči a dnes snad i počítačům [chechtot]

210555

25.01.2010 06:41

Globální trendy a Česká republika

Dobrý článek na podobné téma je

Saša 74.?.?.?


No 'hope for Haiti' without justice
od švédského profesora Marka LeVine z Lund University.
Bohužel je to příliš dlouhé k pohodlnému přeložení. V krátkosti článek klade spoluvinu Spojeným Státům za zbídačení Haiti před zemětřesením a pravděpodobně v pokračování i po něm. Zničení místního zemědělství zahraničními korporacemi je nějak podobné jak v ČR, stejná je podoba prodeje všeho co snad za něco stojí, pomoc bude spočívat ve výstavbě (amerických) resortů, možná a v nejlepším případě, přesunutí nějaké výroby nejlevnější pracovní síle v Karibiku. Jsou tam již dál na cestě pokroku!

210558

25.01.2010 09:51

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Saša 74.?.?.?

>s člověkem se klonování kupodivu nedaří?

Z etických důvodů není dovoleno, byl by lepší výraz. Neznám zemi, kde by to bylo přípustné.

>jednovaječná dvojčata se velmi liší

Zbývá dodat ještě jak, že.

>člověk byl stvořen k obrazu Božímu,

Zcela jistě se zrovna Vás netýká. Nepodařený obraz (to jsou základy logiky).

K těm potratům, jistě morální problém, ale žádná žena již z pudových důvodů nezvolí zcela lehce - a pokud zvolí, věřte, že má důvod i když zrovna Vám se zdá malicherný, v té době shluk buněk a budoucí dítě by nemělo na růžích ustláno. Nenechte se zblbnout „okamžikem“ vzniku života naprosto bez jakéhokoli vědomí, potom byste nesměl mít ani noční poluce, nechte se vykleštit. Pokud je žena v jakémkoli stresu a i když by nebyla třeba svéprávná, její rozhodnutí je dobré. Opačné by nebylo dobré pro možné dítě a zcela nakonec, svět je přelidněný. „Nejvyspělejší“ země USA, kde najdete nejvíce srdcelomných reklam proti potratům, zabíjí „nevěřící“ teroristy, ženy a jejich děti se schopností myšlení a vědomí jsoucnosti.

210570

25.01.2010 22:00

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

RE: To jsou novinky?

Saša 74.?.?.?

>Jak jste napsal že USA se chovají jako Impéria minulá tak i v tomto se
>vlastně schodneme a i v tom že impéria rostou a padají včetně toho že na
>to doplatíme.

Shodneme se v principu, člověče! Místo abyste jásal, vyčítáte jednostrannost, špatné vyjadřování, prostě dle Vás pes by si ode mne kůrku nevzal.[mrknutí jedním okem] Prakticky od dětství žiji ten „americký styl života“ na Americkém kontinentě a ku podivu zde jsou lidé vidící svět a politickou historii realističtěji než se snažíte prezentovat. Nikdy si neopomenete „rejpnout“ a snad tedy nemusím být zdvořilejší a mohu se zeptat, jak jste získal politicko-historické znalosti s tak do očí bijící mizernou znalostí češtiny. Tolerujete přítele kritizujícího USA za co jsou zodpovědní; proč s ním nesouhlasíte? Proč je Váš názorový opak?
Článek byl o Haiti a tam jsme začali, přečtěte si v češtině Militarizace Haiti stojí další lidské životy a pokud zvládnete angličtinu, podívejte se na odkazy z článku. Zkuste pravdu víc než jen tolerovat.

210615

27.01.2010 03:27

Globální trendy a Česká republika

RE: hm...

Saša 74.?.?.?

>reaguju ciste a jenom na xmanuv (hodne stupidni) argument s
>prumernym duchodem ...

Hyenismus „xmana“, který závidí důchodcům i byty a vyhnal by je z města je odporný a snad si nezaslouží ani komentáře. Co na tom, že každý státu na důchod platí a má právo žít nadále v důchodu stejným způsobem jako žil před důchodem a není ani žádnou povinností mimo to střádat. Myšlenkou primitiva je, když přijde stáří tak je okrást.

210732

28.01.2010 08:56

Zvrácený svět

RE: Další frustrát

Saša 74.?.?.?

>Jak konečně vypadají čisté řeky, kde plavou ryby a ne chemické splašky.

Na západě často ty splašky jak za bolševika v některých zemích plavou, nehledě k tomu, že před 50ti lety to i tam vypadalo jinak, Kanada na příklad neměla všeobecné zdravotní pojištění a pro tu „střední“ vrstvu to bylo zcela stejné, jestli žili za bolševika nebo na „západě“. Dnes se lidi diví záplavě zámožných Číňanů prohlížejících si Prahu, a ani to nebylo za bolševika. Svět se mění. Když půjdete příliš daleko na západ dostanete se tam, kde byl dříve pro vás východ.

210836

29.01.2010 11:11

Získává Izrael na Haiti lidské orgány?

RE: naco by im boli?

Saša 74.?.?.?

>telo bieleho cloveka neprijme krv ani organy od negroida

Především zdroj této “informace” by byl zajímavý! Ovšem prodat se jistě dají, je dostatek zámožných míšenců. Pokud je tato informace pravdivá, přesto bude použitelná zpracovaná kost k implantaci zubů, možná oční rohovka apod.

V zásadě však jsem proti vyčítání Izraeli něčeho, co není zcela a stoprocentně prokazatelné, ono je dost toho co prokazatelné a do očí bijící je! Izrael přiznal kradení orgánů IDF zabitých Palestinců (dle Izraele pouze do jistého nedávného data). Rabíni v USA jsou zapleteni s kšeftováním s lidskými orgány. Izrael se svou politikou se chová jak nacistický stát. Podobně jak zde se kladou ne zcela prokazatelné otázky, obdobně obviňuje druhé atd. atp.

Je zajímavé, že Izrael po týdnu své lékaře stáhnul zpět do Izraele. Zúčastněna byla jen IDF tedy vojenská „pomoc“. Stejně zajímavé je, že Izrael nebyl opomenut a státy s rychlejší pomocí a s větším počtem personálu byly ve zprávách zcela opomenuty, jako například Kuba a Venezuela a s finanční pomocí dokonce i zbídačelá Gaza (odkud Izrael nedovolí vycestovat ani nic jiného poslat).

210950

31.01.2010 07:38

Získává Izrael na Haiti lidské orgány?

RE: CNN už dávno mají jméno

Saša 74.?.?.?


Orphans and Organs: Israeli Human Trafficking in Haiti

http://www.nydailynews.com/news/world/2010/01/28/2...
http://edition.cnn.com/2010/WORLD/americas/01/27/h...

http://www.alternet.org/rss/breaking_news/107494/h...
Prime Minister Jean-Max Bellerive tells CNN. "There is organ trafficking for children and other persons also, because they need all types of organs," he said.
http://www.newser.com/story/79417/haiti-fears-orga...

Není to jen proamerická CNN - vládní činitelé sdělují, že existuje obchod s orgány a nejen dětí. Obchod je obchod, nikdo nechce zemřít a tak je po orgánech poptávka. Izrael má tu smůlu, že je tam ta tradice obchodu s lidskými orgány.

211084

01.02.2010 10:18

Směřujeme ke světovládě. Havel tleská, Klaus varuje

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

Saša 74.?.?.?

>což je 100x100 metrů pak by zabírali celkem 72 milionů km2
>což je hrubým odhadem zhruba 60% rozlohy souše

100x100 metrů nemusí být ideální.
Jeden můj přítel dojemně vzpomíná na svou vlast a každému vykládá, jak v ČR nemůžete být od hospody dál než půl hodiny pěšky – na začátku a na konci každé vesnice je přece hospoda a vesnice nejsou od sebe vzdálené více jak 5Km. Optimista nechce vidět přelidnění. Zapomínáme, že skoro polovina souše není k životu ani optimální, za předpokladu zachování současné kvality života se tam prostě žít nevyplatí (dlouhá krutá zima nebo extrémní horka). Nevidíme odpadky, v kterých se svět topí. Ničení lesů a moří. Můj doufejme pesimistický dojem je, že nás čeká zkrácení kvality a délky života (která zatím možná roste a průměrné délky života, která se zatím prodlužuje). Platí to i pro země s menší hustotou obyvatel než Evropa! Viz
http://www.ct24.cz/svet/78388-australie-vraci-abor...

211138

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 108 čtenářů částkou 15 955 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 3

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
24,93 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
30,46 Kč
Kanadský dolar
17,88 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,69 Kč
100 japonských jenů
23,12 Kč
Čínský juan
3,50 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
34,87 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 238,47 Kč
1 unce stříbra
433,94 Kč
Bitcoin
222 072,55 Kč

Poslední aktualizace: 26.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?