Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 1628 příspěveků, 13 různých jmén: <nic>, ACHJO, Fraser, HK, hledající, hledající a nalézají, hledající a nalézající, Jan Koňas, janko, sanok, Thomaas, thop, Včelí medvídek.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.09.2010 15:47

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: manipulace, ale z jiného soudku

janko 85.?.?.?

Vztah radiace a DNA je obdobou vztahu mezi elektřinou a lidským vědomím. Obě, elektřinu i radiaci jsme vyvinuli pomocí přemýšlení a hledání souvislostí.
Je sice hrozné, co se děje na příkazy těch, co tu chtějí vládnout věčně, ale události ve Faludži a další, které se postupně budeme dozvídat - ty vedou k rozkladu struktur, které je použily. Naštěstí.
A internet pomůže v tom, že každý přispějeme svou troškou k tomu, aby se povědomí lidí změnilo.
Článek z WM jen posiluje energii pesimizmu, je to nutné?

229035

30.09.2010 20:44

Ekonomická krize se zhoršuje: devalvace dolaru, státní krach, úspory a rostoucí inflace

RE: základní příjem je cesta ze srabu

janko 85.?.?.?

Zdá se, že si začínáme rozumět, Hladovče. Cílem "darování" je totiž právě to, aby lidi pochopili, že peníze jsou k ničemu, nejsou-li podložené prací. A tím, že by zpočátku dostávali jen částky "symbolické", dejme tomu 5 tisíc měsíčně, tak by většina lidí začala měnit svou skepsi ze systému na naději. Ale jen v případě předchozí mediální kampaně, vysvětlující celou problematiku peněz.
Vidím, že i vy vnímáte slib jako něco jiného než úpis - přitom vždy je to úpis a úpis je pouze podepsaný slib. Vázanost na majetek platí ale jen pro nás, kdo ty půjčky podepíší. Jakmile se dostanete na státní banku, je to totéž, Podepisuje slib za někoho, kdo tu práci udělá za banku. Ručí jedině vašimi podepsanými sliby, že budete pracovat tak dlouho, až to splatíte. A stát, který si půjčuje od EU nebo FEDu, ten ví, že ty půjčované peníze nejsou prací podložené, protože rychlost jejich vytištění neodpovídá době, za kterou by bylo možné odpracovat jejich hodnotu = dát jim tak skutečnou hodnotu. proto je ten dluh cosi jako vzduch - slib, který nemá dosud hodnotu. Tu dostane tehdy, když nějaká částka z dluhu státu dostane opravdického majitele - a ten za ní koupí nějaké zboží. Tím, že vymění ty papírky za zboží, tím teprve se to zboží zrealizuje - jinak je jakoby v zástavárně = na pultu. Výrobce ho dostane zaplacené teprve až z pultu zmizí. Takhle to už řetězce s výrobci dělají, platí až po čtvrt roce po dodání.

Proto je nutné postupovat v protisměru stejnými prostředky. Státní dluhy jsou nesplatitelné ze samé podstaty, jak je práce s úrokem a zpětným úrokem nastavená. Tím, že by se státní dluh dával lidem, tak se "FEDům" zbourá sám. Darované peníze jednak umožní lidem nakupovat kvalitnější zboží - tím se postupně náhražky nahradí zas masem a máslem místo margarínů a mletých kůží. A lidem postupně dojde, že se vyplatí dělat svou práci s menším odporem a kvalitněji - už jen proto, že ty zmetky by zůstaly v regálech.
Ono bude těžké změnit hrabivost většiny lidí, když ji vidí u těch nahoře. Ale i ti se budou postupně vyměňovat za méně "zaháčkované" v kamarádíčkovatých švindlech.
Počítám, že už letos se budou lidi bouřit - a pokud to bude USA řešit silou, proces se jen urychlí.

Lidi, co mají půjčky, včetně firem - ti je musí splatit, nevím, proč by se něco mělo oddlužovat. Co je to oddlužení? Další švindl, přenesení dluhu na lidi, co ještě chodí do práce a něco vyrábějí.

Musíme počkat na dobu, kdy bude aspoň týden nebo 14 dní generální stávka. Lidi budou doma nebo v ulicích - a spoustu užitečných informací se tak z internetu dostane mezi ně. Každý potřebuje motivaci. Růst hazardu ukazuje tu dnešní přesně - dostat ihned nějaké peníze, to je běžný cíl. A protože media propagují jen planou zábavu, tak i ty vyhrané peníze pitomci utratí za chlast a kra...

Automaticky kráceno

229065

02.10.2010 09:48

Ekonomická krize se zhoršuje: devalvace dolaru, státní krach, úspory a rostoucí inflace

RE: základní příjem je cesta ze srabu

janko 85.?.?.?

Hladovče, vaše logika se pohybuje v "provozování financí", princip oběživa je dnes postavený na "principu dluhu" a na zpětném úroku (úrok z úroku). Už to tu na Zvědavci několikrát proběhlo.
Představte si, že v celém světě existuje množství nějaké komodity a tu vlastní jeden člověk. A ten vám celé toto množství půjčí, ale za určitou dobu ho bude chtít vrátit. A navíc bude chtít ještě "kousek" (úrok) - ale té komodity (např. zlata) už na světě víc není. Takže musí dát něco jiného, svou práci.

A bankéři, ti už dávnou nemají hotovost, kterou by vám půjčili, protože i když si jiní lidé v bance peníze ukládají, tak tyto tvoří nepatrnou část toho, co banky půjčují. Banka riskuje, že půjčené peníze (tedy váš písemný slib, že budete pracovat tak dlouho, až půjčku splatíte) zpátky nedostane, proto se jistí tím, co máte - a to jsou skutečné prací získané předměty, třeba dům. Takhle to kdysi jakštakš fungovalo - aby si lidi na půjčky zvykli.
A dnes si ty ovečky neuvědomují, že cpou svůj majetek bankám, protože ekonomika je nastavená tak, aby se hodnota peněz stále zmenšovala. Cílem je zadlužení všech - a tím pádem kontrola nad nimi skrze peníze, které neexistovaly už při první půjčce, která nebyla krytá spořením lidí. A to už je setsakra dávno....

Dnes je třeba ten systém peněz ze vzduchu porazit přesně tím, čím vznikl dluh - slibem pracovat. I placení bude probíhat podobně, dřív než práce těch, kdo ty peníze dostanou. Dřív se peníze hromadily u bankéřů, dnes oni tyhle neexistující = dluhové peníze budou muset po částech rozdat těm, kdo ještě pracovat umí - to jsme my - a pracovat vlastně i musíme, abychom přežili, nechcíli hlady.
A celý finanční systém tak během několika let dostane hodnotu peněz do normálu. Protože lidé, kteří budou dostávat měsíčně nějakou částku - a nebudou mít možnost ji utratit (nebude zboží, kdyby se na práci všichni vykašlali) - tak tyto darované peníze budou ukládat v bankách. A časem třeba zjistí - že je to také k ničemu, pokud se nebude vyrábět. A tím nastane možnost utrácet.

...a konečně každému dojde, že když bude dělat to, co umí, tak za čas ty darované peníze budou i fungovat. Něco se utratí, něco uloží a peníze budou mít hodnotu inteligence té země, která tuhle fintu/přesmyčku vymyslela anebo realizovala. Naše země má šanci dělat pokusného králíka - jako vždy. S rozdílem, že tenhle by se nám hodně vyplatil.
Banky pak můžou fungovat jako "dodobanka", její provozní náplň už mám pár let v šuplíku. Doba pro ni zraje, ale zatím dost pomalu..

229178

03.10.2010 16:42

Ekonomická krize se zhoršuje: devalvace dolaru, státní krach, úspory a rostoucí inflace

RE: základní příjem je cesta ze srabu

janko 85.?.?.?

Hladovče, obávám se, že si asi neuvědomujete, že peníze jsou prostředníkem a společným jmenovatelem pro všechna komodity. Asi nejsem schopen vám vysvětlit, že měnit ten systém se musí odshora, tím, že FED uzná jako jedinou cestu k zastavení bankrotu nastavení postupného rozpouštění bubliny dluhu. A když to neuzná - což je vcelku očekávatelné, tak tuhle cestu může realizovat jiná rezervní měna, na které se dohodne Rusko, Čína a "ropáci".
Všechny pohledávky a závazky zůstávají, přehodí se jen opačné znamínko - na plus a peníze potečou opačným směrem.
Váš problém vidím ve větě, že lidi touží po nadřazenosti. To z nás vychoval právě způsob nedostatečně ošetřeného vztahu mezi prací manuální a prací duševní. A bude chvíli trvat, než se tyto extrémy dostanou na rozumnou hladinu.
Vy si nedovedete představit lidi, netoužící po nadřazenosti, proto nemáte ani šanci pochopit jiný způsob směny práce za peníze.
Takže se omlouvám, jestli vás takových je většina, tak si dělejte, co umíte. Myslet se člověk učí celý život. Teprve když si sáhne na své dno, tak je schopen změnit svůj pohled na život i na lidi okolo sebe. Nedovedete nebo nechcete skutečnost vidět jinou - tak se jí proto nedočkáte.
Vše musí být nejdříve v psychice, vidět zlo nestačí. Když se neotočí váš pohled na lidi, budete potkávat jen ty, jejichž kvalitu znáte a odsuzujete - tedy svým způsobem posilujete stejnou oblast. A srůstáte sní, i když ji verbálně odmítáte.

229241

05.10.2010 08:23

Triumf kupců a jeho genealogie

RE: Dobrý článek!

janko 85.?.?.?

...kupci nezírali, vždy byli o pár "koňských délek" v uvažování a přípravě reality napřed.
...stačí snad si připomenout Waterloo a následné zakoupení Anglie jako centra pro řízení světa z Evropy...., pomocí angličtiny, následně pomocí jazyka a existence počítačů.

...stále tu nikoho nevidím, kdo by dával dění ve světě do souvislosti s komunikačnámi nástroji, peníze jsou jen jedním z nich, posledním byl a bude vždy jazyk. Jestli jazyk matematiky, jazyky počítačů, arabština nebo čeština - to se uvidí....
Pan Lhoták se okolo vlivu jazyků "mihnul", dál ale pokračuje obvyklou cestou, bez řešení.
...a brečet tady umíme dobře, zrovna tak jako najít nepřítele....
Děkuji mu za přehled kupčení, Něco podobného udělal i Forman ve filmu "Goya"...., navíc v efektních "zrcadlech", doporučuji.

229367

07.10.2010 13:31

Odešel člověk a kamarád

RE: Sebevražda?

janko 85.?.?.?

Martine, každému někdy "dojdou baterky". A když žije sám, odloučený od všeho mimo internet - tak hlava začne fungovat jinak. A v jeho blízkosti se asi nenašel nikdo, kdo by mu, možná i vrazil pár facek - aby z něj ta tíha spadla. Někdy obyčejná facka dokáže život zachránit, s tím nic nenaděláme....
Tím, jak se snažím propojovat běžné události s věcmi "mezi nebem a Zemí" - mě cosi napadá a jsem z toho smutný. I já mám podíl na jeho činu - i když ve velmi přeneseném a možná i opačném smyslu.

On nám bude za pár dní už pomáhat "shora", ve formě myšlenkového egregoru, který svým životem on naplnil. A kupodivu se patrně jeho smrt projeví v naší zemi postupným zlepšením, urychlením procesu vyčištění společnosti od různých parazitů....
Naše práce nekončí smrtí, to už dnes ví každý, kdo si uvědomí, že z bible byla stať o reinkarnaci účelově odstraněna. A proto muselo vzniknout i náboženství ze stejného pramene, kde se posmrtný život zas poněkud zveličuje. Muslimové a jejich džihád mají také právo "na kyslík", naučí nás něco z toho, co zas křesťani dělají špatně - třeba tu honbu za penězi "zlatým teletem"...

..měj se tam Davide hezky, vzpomínáme a tím ti dodáváme energii ve tvé druhé, nehmotné "šichtě"....

229520

07.10.2010 13:40

Odešel člověk a kamarád

RE: S bolestí v srdci

janko 85.?.?.?

...jo, události i lidé do sebe zapadají, David si před svým narozením vzal asi větší úkol, než mu bylo dopřáno zvládnout. Ale je doba, kdy po skončení práce v hmotném těle přejdeme do pokračování, kde už tělo nepotřebujeme. Ta linie je nekonečná, ale o tom si budeme (nebo budete) asi teprve za nějaký čas povídat. Ti, kdo umírají v této době, ti už jsou zřejmě schopni si svou duši (nehmotná forma těla) zkompletovat v onom "prázdném" prostoru - a budou nám napovídat, co máme dělat.
Je to ono písmenko "s", které chybí na začátku slova "vědomí". Citlivost na "zvuky prostoru" si pěstujeme právě používáním svědomí.

229521

07.10.2010 14:03

Multikulturalizmus prospieva len jedinému etniku

RE: Asi to nepochopil

janko 85.?.?.?

..ono je toho víc, co se nedaří chápat. To, co dělají potomci chazarů, to je stále vnímáno ve směru, ve kterém je ten program plánován.
Ale víme, že rovnováha je vždy záležitostí "dvojice". A protože cílem tohoto období je přeměna chápání úlohy člověka v širokém prostoru vesmíru - a proto je třeba nejdřív změnit formát našeho myšlení.
Naučit se vnímat směřování "LIDÍ k ovčanům" pohledem "globálního ovčana" ne tradičně, ve stopách "LIDÍ", které tito razí - ale z pohledu hlíny (práce s materiálem), která člověka i "LIDI" udělala.
Pak bude možné připustit, že virtuální hodnotu "boha", nemusí mít jen ti, kdo svým umem a špínami získali kontrolu nad populací - můžeme připustit, že "buch" může udělat každý, kdo umí nějaké řemeslo či odbornost. Zkrátka tím, že vstoupí do konfliktu tam, kde sám může nabídnou lepší řešení v úrovni, pro kterou má znalosti a schopnosti.
Multikultura je dobrá v tom, že se naučíme vnímat priority jiných národů. Jen je třeba zajistit, kdo je ve které zemi jen hostem - a musí se tak přizpůsobit.
Třeba v Emirátech v tom mají jasno. Když dostaneš práci, musíš dodržovat jejich normy. Když ji ztratíš - do měsíce musíš z jejich země. Je to drsné a spravedlivé. Práci tam dostaneš jen tehdy, když umíš něco, co oni dělat nechtějí nebo neumějí. Jinak se ani do té země nedostaneš.
..a přesto se i tady často nadává i na muslimské země. ne všechno je tam špatně....

229522

Článek je napsaný ve stylu, kdy odchod šijonistů je vnímán jako opuštění potápějící se lodi, popř jako vyhrůžka.
Ale existuje i jiný scénář, snad i možný. Víme, že hodně technologií nám mocní utajují, komunikace s rozvinutějšími civilizacemi se obecně považuje za scifi, přestože důkazů (i historických) je hafo.
Už na počátku třetího tisíciletí bylo těm, kdo řídili komunikaci ze strany Země, zřejmě oznámeno, že předchozí aktivity civilizací využívajících potenci člověka k revitalizaci vlastní populace - končí. A pokud naši mocní(samozřejmě ti, jejichž historickým jazykem byla hebrejština) chtěli opanovat Zemi, museli si vystačit bez pomoci "greys".
A tak se stalo, že připravené převzetí moci na planetě začalo "nestíhat" - že rozvoj informovanosti díky internetu šel rychleji než se plánovalo. Průnik "nevhodných informací" mezi běžnou populaci tak urychluje komunikaci mnoha těch, kdo "odspodu" sledují činnost systému, postaveného na "zlatém teleti" - řízení světa pomocí virtuální formy peněz (kreditů).
A protože síly vně naší planety nejspíš zamezily i fungování urychlovače, který mohl lidem patrně změnit základní mentální frekvence - začalo svítat na lepší časy.
Obama postupně svými ústupky musel se sionisty sice "držet basu", ale v jeho životním plánu, ´(čitelném rozvinutějšími formami lidské existence) byla a je zřejmě možnost jiného vývoje a řízení USA.

Netuším, jaká forma spojenectví s rozvinutější civilizací mohla vzniknout, ale když si uvědomíme, že mnoho informací dostáváme "prdelí napřed"- tedy vysvětlované ve směru dění (= strašení) - tak mi přijde zcela logické, že vládci ze Sionu zkrátka "byli odejiti" (podobně jako byla ukončena spolupráce s greys) těmi, se kterými tato skupina spolupracovala už velmi dlouho.

Situace "globálního podvědomí" je také sledovatelná "zvenčí", zřejmě konečně převážila hodnotu globálního vědomí. Což česky znamená, že vnitřní nasranost populace překročila hranici, kdy síla keců (výkladu událostí) ještě odpovídala realitě.

...uvidíme, jak se situace vyvine. Vedle této zpravodajské hříčky může mít jejich odchod i prozaičtější pozadí - jiné země se domluvily na jiné rezervní měně, tak k čemu dolar a lidi v zemi, která jej vlastně už ani nemá......

229611

11.10.2010 10:31

Poslední aktivita Číny v eurozóně znehodnotí americký dolar

RE: Cina, Rusko a 17. nemeckych spolkovych zemi

janko 85.?.?.?

...jako obvykle - přesné, s vhledem do situace. Děkuji MouDrostaku...

Německo následně může přinést systém, který se u nás může realizovat jako prototyp. Míním samozřejmě projekt "základní příjem" - tedy způsob, jak z dluhů udělat aktiva pouze změnou asociačních řad v našem vědomí.
Situace se blíží k rozuzlení, dvoutisíciletý okruh poznání, který spojuje dva galaktické projekty pro tuto sluneční soustavu končí ruským potenciálem zdrojů a čínskou pracovitostí - tato dvojice vytváří intelektuální a systémové rozhraní mezi německým a českým způsobem, jak řešit problémy.
Za čas bude patrně zřejmé, proč dvojice civilizací (Atlantská a naše) může nastavit zcela jiný způsob existence člověka. Peníze jako poslední společný produkt odměny za potřebnou nebo už vykonanou práci dochází ke svému naplnění - virtuálita nul a jedniček je už pouze udržována v našich myslích, navázaných na poznatky o hmotě.
Jsme v době, kdy se prolínají technologie mentální (levitace a další techniky - takzvané triky) s technologemi PSI (ovládajícícmi naše vědomí bez naší vědomé účasti na takových manipulacích). A zbývá tedy nabídnout širší populaci dvojici nástrojů, kterými lze poopravit naše asociační vazby do podvědomí. To ale souvisí se změnou našeho pohledu na vztahy ve fyzice prostoru - je třeba propojit poznatky, získané přímo - vhledem vědomí do prostoru - s těmi, které poznáváme zkoumáním samotné hmoty. Pro začátek doporučuji stránky http://www.pentablue.net/temata.html , ale každý člověk má svou osobitou cestu, která jiný pohled na fyziku "člověka v prostoru" nepotřebuje.
Přeji příjemné počtení. Pan Karel Kourek má velmi hezky zpracovanou tu polovinu, kterou věda opomíjela, ale už ji z podobného úhlu zpracovává také...

229802

Pan DeGraw popisuje negativní vývoj, podložený znalostmi povahy této civilizace.
Další vrstvu ale představují civilizace, které o tuto sluneční soustavu mají zájem, které Zemi navštěvují v různých intervalech.
A další vrstvou jsou síly, které formují planetární soustavy z prostoru, kam i každý člověk odevzdává to, co se v životě naučil.

Vím, že pro zdejší čtenářstvo jsou mé příspěvky poněkud "z jiného světa", ale jde jen o můj dočasný náskok v poznatcích, kterými se řídí vývoj každého cyklického systému. Není podstatné, jde-li o mentální či hmotný cyklus, oba fungují vždy souběžně, jen nemáme možnost sledovat jejich efekty v hmotné a nehmotné oblasti současně.
Každý systém funguje na principu pulzu, takže střed = idea vzniku a vývoje peněz nutně vede všechny články k jejich hromadění a zužování okruhů těch, kdo jejich prostřednictvím vládnou. Oni pak představují naplnění této idei. Přechod k virtualizaci oběživa byl od nich prozíravý tah k tomu, aby se nedalo vlastnění moci oddělit od vlastnění peněz. Zároveň se ale tato síla mocipřevedla také do virtuality, udržované jen paměťovými záznamy. Opakovaní nutnosti dluhu spoléhá na krátkost naší paměti,dluhy, vázané na práci udržuje jen ta nejnižší společenská=informační vrstva - ti, kdo mají třeba dluh na barák nebo za dovolenou. Ti, kdo nedohlédnou za materiální vidění vztahů ve společnosti.

A zároveň samotný systém (firma, politika ve státě..) vždy najde rozhraní "své soudržnosti", kdy se rozpad okrajů (dluhy a odlišnosti populace) spojí se stejným směrem ve vedení. stejný směr od středu, tedy od vedení vede ale proti zaměstnancům, kteří také následně odcházejí, pokud mohou= pokud něco umí, čemu věří, že je to uživí. V každém případě vzniknou ve vedení i v systému rozpory, jak dál.

Dnes je na stole rychlá či pomalá verze přechodu na opačnou funkci peněz. Z jejich nahromadění určitou skupinou těch, kdo je vždy uměli používat ke svému prospěchu sice lze vytvořit prostředí kolapsu - což asi kniha pana Davida popisuje také, ale kolaps není východiskem pro ty, kdo situaci na planetě sledují z jiných slunečních soustav. Proto zasahují jak na mentální tak i v hmotné hladině.
Pro mnoho lidí asi bude obtížné pochopit, že energetické "tělo" člověka je stále propojené s tak velkým okruhem "prázdného" prostoru okolo planety, do kterého se dostal svými předchozími životy.
A mnoho z nás mělo své klíčové funkce i v předchozí, Atlantské civilizaci. A tito lidé jsou i ve vrstvě těch, kdo z Číny, Ruska, Izraele, Vatikánu a dalších zemích sledují a ve své oblasti i řídí směrování postupného přechodu do cílového programu pro tato dvě historická období - Atlantida i naše civilizace jsou pokusem "řiditelů vesmíru" nastavit naši sluneční soustavu do funkce dvojhvězdy, kde Jupiter budeme obývat v do...

Automaticky kráceno

229812

Atlantida i naše civilizace jsou pokusem "řiditelů vesmíru" nastavit naši sluneční soustavu do funkce dvojhvězdy, kde Jupiter budeme obývat v době, kdy tělo spí - a kdy se naše vědomí i podvědomí přesune na Jupiter. Ve dne pak převládá beta frekvence mozků, to znamená, že se naše podvědomí vrátilo do těla a vědomí/myšlení převzalo odpovědnost za to, čím se živíme a zabýváme.

Pokud z USA odcházejí izraelští poradci, může to znamenat, že rozeznali (= mentální příkaz, vytvořený i kontrolovaný jejich osobní zkušeností) včas nesmyslnost původního plánu na ovládnutí populace nenápadnou mediální masáží - a opustili "nástroj", kterým až do teď byly USA. Internet vyzrazováním a konspiračními teoriemi vykonal část svého úkolu a vládci ze Sionu si patrně budou zajišťovat alespoň pro sebe důstojné dožití při rozpadu dnešního, katolickou církví nastaveného programu "Zlatého telete".

Pro nás ostatní to ale znamená nutnost dokončit funkci internetu při nastavování parametrů nového pohledu na ekonomiku. Mnoho projektů už běží, nejen farmářské trhy a inzerce všeho druhu povedou k rozšiřování a strukturování těch, co něco potřebují a těch, co jim něco přebývá - třeba výrobky nebo osobní dovednost v nějakém oboru. Cena práce je věc dohody, to Klaus říká správně. A nástroje na měření dovedností - to jsou například reference. Jen přejdou od ústních k elektronickým. Čas postupně odděluje podvodníky a škodiče od poctivých - učíme se je rozlišovat.

Zkrátka je dobré vědět, že se negativní verze období po roce 2012 nemusí uskutečnit.

229813

12.10.2010 11:15

Cesta ke třetí světové válce – Globálnímu bankovnímu kartelu zbývá do hry jedna karta

RE: Krize povede k posílení těch nejmocnějších

janko 85.?.?.?

smutnyklaune, není bohatství jako bohatství. Když jeden typ bohatství přesáhne určitou hranici, tak jej "příroda" překlopí do opačnosti. Příkladem jsou např. "černé ovce" v každém hraběcím či jinak bohatém rodu, včetně těch současných. Bohatství prohrají v kartách nebo ve špatných investicích, je to samoregulační přírodní postup, pro jehož vysvětlení tady není prostor.

A kupodivu tohle funguje i v nehmotné formě bohatství, v ideologiích, které přesáhnou své meze soudržnosti (vnitřní stability.
Takzvané bohatství ducha - přesněji řešeno "selského rozumu" se v současnosti dostává do lidí, kteří zrovna moc peněz nemají - a to je nadějí pro celý systém hospodaření.

Dvě světové války se uskutečnily pomocí vnějších zbraní (děla, pušky,rakety)-třetí válka už probíhá, zatím ještě ve dvou formách. Se zbraněmi tam, kde se mocní nebojí - a beze zbraní - slovy (diplomacie) tam, kde se oni už bojí. Každé válce předchází její slovní = zvuková podoba. A té zvukové zas předchází podoba mentální = strategie.

A válka slov, která potrvá velmi dlouho - ta postupně ukončí války zbraní. Media jsou nehmotnou zbraní, ale i pomocníkem. Každý si vybíráme, kdy a jak je použijeme.
Nikdo si už nedovolí uskutečnit třetí světovou!! válku s tradičními (bouchacími, střílecími apod.) zbraněmi.

229864

12.10.2010 11:54

V Evropě končí sociální smír

Richarde Králi,

janko 85.?.?.?

je škoda, že také vidíte situaci skrze filtr, nazval bych jej "odborový". Ten vám bráni vidět jejich situaci v širších souvislostech než které popisujete.

Asi si neuvědomujete, že když se má překlápět nějaká veliká lumpárna, je k tomu zapotřebí "postupných kroků".
A tyhle kroky vždy představují lidé. Lidé, kteří sice ještě jsou svázáni s minulými praxemi, ale kteří už vidí, že tak to dál nejde. A zároveň nejsou v systému tak zahákováni, že by při změně svého přístupu byli společensky nebo fyzicky zlikvidováni.
Samozřejmě, že nám vládly mafie, že mnozí kdesi v pozadí stále tahají za provázky - ale vzduch se čistí.
Jakobyste z historie neznal taktiku "trojského koně". Stále jen tlučete na vrata stejnou holí.

Je třeba místo hole zkusti třeba proutek, ještě živý. Občerstvit své koleje myšlení a najít třeba na Kalouskovi aspoň tu snahu a ověřit si, nakolik on do politického pozadí (rektálu) vidí. Jestli se třeba už nesouká ven.

Bez omezení nemakačenků to nepůjde. A postavit se na odpor musí každý ve svém nejbližším okolí - bohužel to ssebou nese ztrátu oblíbenosti. A ta je zas ale zdrojem požitků od svého nadřízeného. Ovce vyplní každou pitomost, odvykla si myslet. Neví, že ušetřit sobě práci znamená udělat to, co měl udělat její nadřízený - třeba navrhnout jiný pracovní postup, nebo formulář.
A hezky zdůraznit, že je to její (té ovce) nápad. A tím se z ní stane beran. Nikoliv "beránek bóží" - jak si to přáli ti, co systém absolutní pokory nastavili a realizovali.
Asi nejen pro pana Krále je příznačné úzce směrované napadání situace, je totiž obtížné změnit své osobní nastavení - a naučit se vidět situaci v širších souvislostech. Nebo aspoň z jiného "protisměru".
Systém moci, založené na úskocích se postupně rozpadá, to snad vidí i pan Král. A že změnu musí provádět ti, kdo starý systém znají nejlíp, protože v něm žili - to mu zatím nedošlo. Noví lidé by jen překlopili lumpárny do jiného kabátu - to se dělo tak dlouho, že ti, co tam dnes jsou, už vědí, že tudy cesta nevede.
Ale postupné kroky dělat tak, aby byly schůdné i pro "majitele provázků" - je trochu delší trať.

Nikdo z nás, včetně pana Krále, nechce dobrovolně opustit to, čemu věnoval svou energii. Proto se nastavení nových forem ekonomiky musí táhnout několik let, aby si ti mocní i ti chudí stačili uvědomovat to, co ve svém vidění situace přehlédli, co sami pokazili. A hlavně si musíme pěstovat vnímavost na to, kdo se veze a kdo dělá. A naučit se mu to slušným způsobem říct.

To, že naše media neupozorňují na situaci jinde, to má své hlubší důvody, bohužel opět zcela "mimozemské", souvisící s překlopením globálního podvědomí do globálního vědomí. Ale to je téma pro jiné posluchače....

229869

12.10.2010 14:09

Cesta ke třetí světové válce – Globálnímu bankovnímu kartelu zbývá do hry jedna karta

RE: Zauvazujme ,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.

janko 85.?.?.?

Dobrá úvaha pane Nohejle, ti, kdo žijí z výroby zbraní - ti se je musí snažit aspoň prodat - a to se daří. Také proto se nejspíš ty zbraně stanou muzeální památkou v těch zemích.
Cílem moci, která vlastní media je zcela jiná válka, válka o naše vědomí a hlavně o naše podvědomí. Technologie zvukových a dálkově silových zbraní je také připravena "pro strejčka příhodu", snad už také jen marně.
Mocným patrně nezbude než svými zbraněmi chránit místa, kde se zakopou, abychom je nenapadali - což nás samozřejmě ani nenapadne. Ať si dožijí v chladu svého bohatství, pokud včas nepřijdou na to, jak své miliony zas rozdat lidem okolo.

Asi je obtížně přijatelná informace, že vývoj na Zemi, kdy po rozpadu smluv s mimozemskými civilizacemi si museli mocní tohoto světa vystačit jen s válečnými prostředky, které netajili světu (také z příkazu entit, které zde i jinde v populaci vlastně "neexistují"). A tento příkaz od rozvinutějších inteligencí následně patrně spustil vnitřní rozpad moci těch, kdo takovou informaci měli. Že ji nesdělili řídícím vrstvám pod sebou to je vcelku pochopitelné, každá informace má cenu pro toho, kdo ji dovede využít.
Proto v nižších informačních vrstvách probíhají světové události v původním směru, ale s rostoucím množstvím chyb. A na tyto chyby pak přicházejí ti, kterým klíčová informace nebyla sdělena. A ti se přidají k informovaným - a zákonitě pak musí odepsat tu vrstvu řízení, která je nejníže v jejich kompetenci. Na ni se přenese zodpovědnost za chytře zvolený (zbabratelný) a následně zbabraný příkaz.
..nám tady dole zbývá starat se o živobytí a počkat, až se prosákne další a další a další informační vrstva, protože ti, co to mají odnést - ti vyzradí vždycky špínu na své nadřízené. Tak to už mezi lumpy chodí.....(pokud likvidace spodní ((ukecané?))vrstvy není dostatečně důkladná). A vede to až k nám symým, až dovnitř, tam kde máme (mít) svědomí. kdo si vyčístí svůj chlívek dřív, ten má výhodu, budou mu chodit lepší informace. Nevím jak to ta příroda dělá, ale funguje to. (také jsem kdysi film "The Secret" považoval za blbou nalejvárnu - no, spletl jsem se. Filmu i tvůrcům se tímto omlouvám.

229872

12.10.2010 20:56

V Evropě končí sociální smír

RE: Richarde Králi,

janko 85.?.?.?

používám jen selský rozum, opřený o spoustu prožitků v "alfa frekvenci" mozku. A tyto prožitky se během cca 20 let uspořádaly (také jsem trochu pomáhal) do zcela jiného příběhu o povaze prostoru, ve kterém žijeme, kterému říkáme vesmír.
Platí zákon akce a reakce, dokonce i v rámci historie a budoucnosti. Jak daleko vidíme do své historie, tak daleko dovedeme s určitou pravděpodobností předpovídat možné události.
Asi nemá cenu zde popisovat fakt, že pod prvním plánem každé události jsou i plány další, vytvořené pro užší skupinu. Kódování vzkazů prostřednictvím komentovaných událostí leccos napoví právě ty komentáře, to víme také skoro všichni. Učíme se rozeznat, kdo je autorem komentářů ve zprávách, do jaké míry si lidé nechají dělat z pusy záchod.
Hra s penězi ale zdaleka není prvoplánovým cílem pro ty, kdo chtějí řídit Zemi. A já nemám možnost v krátkosti vysvětlit, jak jazyky určují expanzi a kvalitu vnímání a myšlení.
Možná znáte princip magnetických motorů, které se po impulzu roztočí a po dosažení určité (počtem a kvalitou dané)rychlosti přejdou do rotačního stálého pohybu.
Na tomto principu fungují i pohybové struktury "chemických prvků" - s tím rozdílem že místo rotačního pohybu je to pohyb pulzní. To je první věc, kterou leckdo obtížně spolkne.

Transformace společnosti, která je v běhu i prostřednictvím peněžních toků má za cíl kompletně překopat naše znalosti o povaze fyziky. Chvíli potrvá, než lidi přijmou skutečnost, že nehmotná složka lidského těla (a všech cyklických jevů v přírodě) je stále a neoddělitelně propojená v celé galaxii. Máme sice vědecké příběhy o kvantové a strunové povaze energií, ze kterých se skládáme i my - ale jazyk, který propojí příběhy vědy s příběhy duchovních nauk - ten je naší mateřštinou.
I proto se tu děje dost podivných událostí, které by jiný národ už dávno řešil silou. Naše síla je ve schopnost řešit vše až na poslední okamžik. Náš jazyk svůj cit pro vyostření rovnováhy (písmeno "r") vybavil háčkem a poněkud složitější zvukovou podobou.
Už dnes je známo, že DNA je v podstatě komplexní, složitá zvuková struktura. A ta se mění přeci pomocí jazyků, asociací, které nás vedou hluboko do historie téhle Země i této galaxie. Mnoho lidí se dostalo do geometrie této soustavy, ale nechtějí se vrátit zas na zem - a vzdát se duchovního jazyka.
Moje práce spočívá v nabídce pozitivní verze reality, snažím se propojit své poznatky s událostmi okolo nás. Mám proto své důvody i nástroje. Změnu asociačních řad v našem myšlení zajistí používání tzv. "abecedy lidštiny"- vrstvy významů každého písmene i každé číslice. Jak? Pomocí čtení slova od jeho středu, kmitem k písmenu vpravo a vlevo.
Až vznikne zájem, budu tento způsob vnímání a myšlení vyučovat. Zatím zájem není, lidé mají starosti ...

Automaticky kráceno

229893

13.10.2010 00:33

V Evropě končí sociální smír

RE: Richarde Králi,

janko 85.?.?.?

web připravuji, některé texty (abecedu) pošlu mailem, ale bez praxe to asi nebude stačit.
janko@karao.cz

229905

..tak tedy "od lesa":
součtem číslic do té poslední dostaneme devítku. Ta je opačnou, v protisměru působící silou k šestce. A šestka představuje také atomové číslo uhlíku, tedy inteligence, rostoucí na spalování cukrů - inteligence člověka.
I když je asi souvislost mezi výkladem letopočtu a finanční krizí nepochopitelná, počítají s ní minimálně ti, kdo rozhodnutí o "likvidaci dolaru" plánují.
Snad se tu už nenajde nikdo, kdo by věřil, že FED někdy zajímalo, jak dolar od tohoto letopočtu zhodnotit. Strategickým cílem bylo a je nahradit nejdříve zlato a později peníze (které představovaly "součtovou podobu moci") do stále nehmotnějších nástrojů ovládání lidí.
Proto bylo nutné zakoupit veškerá media - pomohla obyčejným lidem vnutit představu dluhu jako faktické "potřeby jejich práce". Ale i media jsou jen přechodem ke skrytému ovládání lidstva, cílem "velké hry" je ovládání našeho podvědomí, protože vědomí máme pokřivené už dostatečně.

Naštěstí Čína, Rusko a další země účinně řeší přechod ekonomiky do slušnějších forem. Nevím, jaké formy "základního přijmu" budou mít jednotlivé země, jeho velikost "na hlavu" je daná pracovitostí lidí té země a převodními koeficienty závazků státu k ostatním zemím.
Dnes je zdánlivě absurdní uvěřit, že patrně nastane doba, kdy se budou boháči zbavovat svých peněz těm, kdo jim nabídnou užitečné projekty pro distribuci a strukturování informací. Za informace lze považovat všechno. A platidlem, ke kterému směřuje každá moc, je důvěra. Ta ale (bohužel pro mnohé mocipány) souvisí s funkcí svědomí. Svědomí je fyziologická reakce globálního vědomí, která se naplňuje nezávisle na počtu jedinců, svědomí používajících. Souvisí to s barvou oblohy, ale to je na jinou debatu.

V roce 1971 se mocní rozhodli sílu svědomí "přechytračit" v domnění, že mají dost technologií pro ovládání lidského podvědomí po roce 2000.Ale internet i vliv informací, přicházuejících do hlav jednotlivců "od mimozemšťanů" podcenili, tato dvojice nakonec přechytračila je. Spoustu duchovních a rádobyduchovních aktivit nám umožňuje zvýšit svou rozlišovací schopnost pro to, co je v dané situaci ještě reálné, co je náš rozum ochoten "sežrat".
A od této hladiny každému začnou "chodit" informace pro vhodné reagování v rodině, v práci nebo v hospodě. Tak se začíná aktivovat fungování globálního svědomí a podvědomí. Je možné, že jeho funkci někdy uvidíme jako zelenou barvu oblohy, modrá značí stupeň naší inteligence, zobrazuje "vědomí této planety".

Internet není jen sítí elektrickou, technologie "wifi" se ve vzduchu mísí s tím, co nazýváme globální lidské vědomí.
Einstein lidem nabídl relativitu pohledu na skutečnost - jinou relativitu nám nabídli finanční mocipáni - relativitu práce k hodnotě peněz. Jakmile si uvědomí každý...

Automaticky kráceno

229920

Einstein lidem nabídl relativitu pohledu na skutečnost - jinou relativitu nám nabídli finanční mocipáni - relativitu práce k hodnotě peněz. Jakmile si uvědomí každý, že peníze může dostat před anebo po provedení své práce - je cesta k relativitě "státních dluhů" rozdáváním poukázek na práci otevřená. Ano, budeme potřebovat trochu jiné kreditní karty, ale to se dá zvládnout.
Vše, čemu věříme, máme ve své mysli uložené jako koleje, kterými vedeme své myšlení. A tyto koleje zřejmě potřebují několik drobných oprav. Opravit si máme to, co bylo kdysi odstraněno z bible - fakt, že člověk je s prostorem vázán genetikou hmoty i genetikou informací. Informační balíčky toho, co jsme v minulých životech nezvládli nebo naopak zvládli - tyto "balíčky" ve formě vloh nebo defektů si přinášíme do dalších životů. Jak? Ve formě informačního rozhraní, kdy jednotlivé buňky dostávají povel k dělení a dalšímu strukturování. DNA má svou statickou, nám známou složku . a svou pohybovou, na komunikačních jazycích závislou složku. DNA se mění při zvuku slov, račte si najít výzkumy ruských vědců v této oblasti.

Žádná energie se neztratí, všechna je ukrytá v té "černé barvě" vesmíru. Ale to je na jinou diskuzi.

229921

13.10.2010 09:25

Poslední aktivita Číny v eurozóně znehodnotí americký dolar

RE: Cina, Rusko a 17. nemeckych spolkovych zemi

janko 85.?.?.?

[smích]
podle domény mě najdete, povídat si můžeme až do "(A+LE)+L=Ů(-já)"

229922

14.10.2010 15:10

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Skvely projev, ale co na to nejvetsi dramatik sveta Mr. Falcf Khavl, dr. h. c. mult.?!

janko 85.?.?.?

MoUdrostaku, co měl tenhle tvůj příspěvek znamenat? Pokud to byla ironie, tak tedy hodně blbě sepsaná.
...asi ses špatně vyspal, co?

229987

pat i mat, obojí se ti podařilo získat.
Přesto ti děkuji za názor.
...a můžeš začít přemýšlet, čím se liší ovce od berana.
Každý program, každá idea se může stát náboženstvím pro lidi, kteří jsou pohodlní hledat souvislosti a líní ověřit si v mezích svého vzdělání to, co si někde přečtou.
Tvá reakce vypovídá o tobě víc než si asi myslíš. A že existuje fyzika, se kterou si asi tvůj rozum neporadí - to ti ukáže možná toto video:
http://www.youtube.com/watch_popup?v=hwVy_2eOfsE#t=78
Považovat video za počítačový trik bude zřejmě vrcholem tvého uvažování.....

229988

Vojto, člověk jako vy přeci neopustí svůj staletími ověřený stav fyziky kvůli jednomu videu. Ale pokud si vzpomenete na ty, kdo kdysi říkali že letadlo lítat nemůže, že drátem se zvuk neprostrčí a mobily před 50 lety bylo scifi - tak začnete třeba i myslet.

Pro začátek - být vámi, tak sleduju ne toho šamana, ale lidi okolo - jak a do jaké míry bych já/vy/ na místě té paní s mikrofonem kontroloval situaci. (Sledování diváků také leccos napoví, nejsou všichni jen herci, některé emoce se fingují dost těžko,....)

Prásknu vám to, dělal bych to samé, co ona, sáhl bych si na tu ruku. A jako technik bych hledal okamžiky střihu videa - ale ty také nenajdete, musel byste znát to, co ten klučina provozuje - znát kvality fenoménu, pro který známe slovo "hmota".

A nejen to, musel byste vědět (nebo aspoň uvěřit), že technologie přeměny hmoty v Atlantské civilizaci byly mentální - obdobně pracuje i ten chlapec. U něj se patrně jedná o emergentní (do naší doby vnořenou) ukázku nové fyziky, kterou jsem pochopil a podle svých sil se ji snažím popsat ve svých textech. Jmenuje se (ta fyzika) Konina, protože jsem autorem jejího popisu (Koňas).

Nic si nedělejte z toho, že vaše znalosti zatím tuto realitu nemohou vstřebat, chvilku to potrvá každému. Možná by pomohlo surfování na "Joutroubě", pouličních "kouzelníků" je dost.
Je totiž dost těžké přinutit kolemjdoucí "zahrát" údiv a nadšení tak věrohodně v tolika případech.

Také je dobré mít "v oku" smysl pro proporce, kolikrát ťukl klučina do skla v místě, kde pak jeho ruka prošla sklem. Snad víte, že společným jmenovatelem všeho je informace. A pokud v mysli vytvoříte "informační mřížku" (příběh s mincemi) a máte v sobě vlohu (informační balíček/program pro přeměnu hmot na informace v reálném čase), tak tuhle "fintu" budete dělat také. Jeho schopnost ale podmíněna mnoha prožitými životy nejen v naší, ale i v Atlantské civilizaci.

...a teď hoďte šutrem...

A otázka pro odborníka:
při jakém počtu opakováních se stává z nahodilosti zákonitost??
...těším se na odpověď, Vojto. A nezvojtěte ji.

230011

...s fyzikou máme (bohu/žel i člověku/dík) společné všechno, ona je zdrojem i cílem "programu ČLO/věk".

Jak se fyzika dokazuje samotnými písmenky, to je můj koníček i práce, bůh musel vymyslet jen pohyb, známý pod slovem "puls", všechno ostatní už jede samo.....Dar/Win i New/ton měli pravdu - ale jen na "historickou chvíli".
Pravda je živá struktura, přežívá někdy jen chvilku, jindy pár set let. Pak umírá, protože jsme ji vytvořili my, lidi, co umíme umírat taky.
...každá pravda (i "pravda") se za časem unaví, únava funguje ve vesmíru taky. Jen matika se tváří, že roste, přitom se jen točí v bludném kruhu axiomů, které ji postupně zahubí - přesněji sesadí z pidestalu "neomylnosti šéfa"....

230012

15.10.2010 11:49

Bernanke uvažuje o „jaderné“ možnosti

...ještě "vybílit" ty zuby...

janko 85.?.?.?

Ano, pan Bernanke není debil, ví, že musí měnu (společnost, postavenou na půjčování a přerozdělování peněz "ze vzduchu") zničit z obou stran.
Zrušením daně ze mzdy těch úplně dole - a financování služeb státu (opět hlavně pro ty dole) ze stejné, Bernieho dluhové pokladny urychlí kolaps měny, protože se zasekne celá byrokratická mašina přerozdělování. A v takovém zmatku se leccos omezujícího "ty dole" dá protáhnout schvalovací procedůrou, protože lidi budou mít radost z utrácení.
...móóóc mazaně vymyšleno pane Bernanke...., gratuluji.

Možná ale, že se ten pán včas dozví o možnosti posílat papírky z tiskárny zpátky tou rourou, kterou je k nám on a "tiskaři papírků" hrnou.
Daně je nutné nechat, popř. je snižovat postupně, ale státní dluh lze rozdávat formou těch dluhových papírků lidem. Po kouskách, rychlost lze nastavit = vyrovnat rychlostí, jakou roste úrok státního dluhu. Rozdávat zatím jen "opačnou rychlost vzduchu".

Ti dole, což jsme všichni - vykoupí zboží jen v míře velikosti toho "daru", což lze regulovat v poměru velikosti státního dluhu k pracovitosti lidí v takovém státu pomocí obslužného programu v osobních kreditních kartách.
Osobní "kreditky" s delegovaným okruhem čerpání (na bydlení a základní potřeby) pak umožní změnit postupně státní dluh na kredit.
Osobní i firemní dluhy zůstávají, budou postupně splácené, musí být, jinak by to nefungovalo... Ty mezistátní dluhy pak v rámci dotčených subjektů formou koeficientů mezi aktivy a pasivy států.

Toto se dá snad nastavit a odzkoušet během příštího roku.
"Jádro" nemusí nutně bouchat, může i klíčit.
A "klíč" je od otvírání dveří jiné ekonomiky, která lidi naučí najít svojí hranici, kdy je nutné jít pracovat.

...kolikrát projekt "základního příjmu" budu muset ještě popisovat, než to dojde někomu, komu ještě selskej rozum funguje....., připomínám, že jsem výrobcem sklolaminátových dveří, vhodných do stávajících, většinou plechových zárubní....

230035

Pave, je to o té kontrole těla, jakmile jej kontroluješ vědomě (nemíním tím běžné tělesné funkce, tep, dech apod.) - tak zřejmě nejde o vycestování celého vědomí z těla, část ho přeci zůstává - kvůli té kontrole.
Mohu to připodobnit i jinak, když si do závodního monopostu sedne běžný řidič anebo jezdec té stáje - budou mít patrně i jiné výsledky.

230083

Milý JL, jakmile mi vysvětlíš, kam se ztratila tloušťka jedné z těch dvou slepených mincí, co byly na stole (kamera běžela bez přerušení), tak si ještě vyzkoušej to samé se třemi magnety. A nauč je, aby se pokaždé slepily tou správnou stranou. Pak můžeme pokračovat ve zkoumání možností, jak se dobrat k mentálním technologiím.
Ta nová fyzika je jen pohledem z druhé strany. Ne že by se všechno stvořilo v několika vteřinách (asi těch našich vteřinách, jiné totiž naše věda nezná. Dělá, jakoby nevěděla, že délka našich! časových jednotek je odvozená z pohybů naší!! sluneční soustavy)- zkušenost nás učí, že se všechno musíme naučit několikerým opakováním. Takže třeba i ten "magnet" se to musel naučit podobně. My ho umíme udělat tlakem - a to je nápověda. Tlak je efektem směru, směr je efektem pohybu.
Tlakem vzniká teplo, dalším tlakem i světlo, od červené do modré.
...a modrá je obloha z pohledu od Země. Ale z pohledu z vesmíru se ta barva nastěhuje do moře. Je to malý detail - ale podstatný. Modrá barva je barva našeho stupně inteligence. Velmi dávno "lidé" dovedli vnímat jen červenou barvu. Ty úvozovky jsou proto, že "program ČLO/věk" je to samé čím je tato galaxie - pohybovou komplexní soustavou postavenou na základě stabilních pohybových jednotek, které my nazýváme "chemické prvky". Jejich seřazení si vzal na starost pan Mendělejev, a já ho drze doplňuji tím, co nazývám "abecedou lidštiny".
A protože vědci se se mnou oficiálně nepotřebují bavit, aby "neztratili tvář", tak pouštím své úvahy do internetového "vzduchu". On si časem někdo všimne, že se občas trefím i do pravdy, která funguje rozhodně líp , než ta jejich.....

230087

..a k těm penězům: je nutné jít až k jejich vzniku - a hlavně zkoumat, kde se stala ta chyba, která nastavila jejich špatnou funkci. Jsou zatím potřebné, protože jsou (mají být) měřítkem mezi prací a odměnou za práci.
První chyba byla v nastavení velikostí úroku, ten by měl být asi v řádu promile, jen pro obsluhu peněz. Vždy představovaly nehmotnou hodnotu DŮVĚRY. Druhou, zničující, ale ve vývoji peněz nezbytnou etapou byl "zpětný úrok" (úrok z úroku), který nastavil postupnou devalvaci drahých kovů. Že se zlata nenajíme, na to musí časem přijít každý, proto balo nutné historické "kolečko", kdy se vymyslela bankovka jako zástupce zlata - a ta se postupně stávala virtuální realitou, ztrácela "pomocí" inflace a krachů měn svou faktickou hodnotu. Dnešní miliardy mají hodnotu leda pro nás, kdo chodí do práce, dovedeme si představit, co se za ty peníze dá pořídit.
Ti, co operují s miliardami (počtem nul za nějakou číslicí), ti už vědí, že ta nuly představují jen formu moci. je pro ně totiž stále obtížnější zajistit, aby lidi pro ně pracovali. Blíží se okamžiky, kdy se ty "nuly moci" přestěhují do nás, do lidí s bohatstvím, blížícím se nule.
A aby se to nedělalo jako v minulosti pokaždé - tedy krachem přerozdělovacího systému - tak ti Němčouři vymysleli postup, který my v Česku můžeme spoustit. Princip základního přijmu je jen třeba vysvětlovat pro delší časové období, každej blb si bohužel vidí jen ten svůj nos a svou povahu, kterou kopíruje ze svého okolí. Až padnou tihle "na hubu", tak jim snad začne rozum fungovat. Oni si totiž nedovedou představit, jak chudý je život těch, co mají spoustu prachů, jak brzy se omrzí mejdany, letadla a drahé dovolené. A začnou jim růst chutě "ovládat ty druhé".

Mýlíš se v pojetí pyramidy, i příroda je růstová, pyramidová struktura. Ale vytvořená tak, aby se vzájemně jednotlivé vrstvy vyvažovaly pomocí toho, jak funguje moc. Jak se z vrcholu padá na dno a naopak.
Každý ví, že při určité velikosti ztrácí každá struktura vnitřní soudržnost. To platí pro hmotné i nehmotné formy "živosti". Firma i člověk se po určité době růstu zastaví - a pokud nedostane JINÝ impuls, tak postupně zaniká. A u firem i lidí vznikají "dcery". Tedy něco, co už v sobě má zakomponován růstový program moci - nejen peněz. Musí i ostatní pochopit, jak tu moc příroda používá. "Bůh sice vymyslel" POHYB a SMĚR, ale všechno ostatní už vzniklo samo, prostým opakováním pohybů + dvěma způsoby, jak nakládat s "CHYBOU" (VYŘADIT ZE SYSTÉMU - NEBO ZAŘADIT DO SYSTÉMU).
V současnosti se rozpadá a vytváří to, co bylo plánováno v projektu pro civilizaci Atlantskou a naší jako dvojice, provázána opakem a podobností. K Atlantským mentálním technologiím dnes přiřazujeme naše mechanické, odvozené ze zkoumíní hmoty. A každá hmota je ve své prapodstatě "UMĚLÁ", uměním...

Automaticky kráceno

230095

A každá hmota je ve své prapodstatě "UMĚLÁ", uměním myslet vytvořená.
A rozhodovací proces - logika, ten je nutné pochopit trochu jinak, než se to už pár set let učíme...

Fraktální popis vesmíru, který já znám jen v podání Nassima Harameina jsem si dovolil malinko dodělat, jen pokračuji v řadě těch, kdo se starají o ten "NOVÝ impuls". A bohužel jsem to musel vzít "zgruntu" - jako přestavbu našeho myšlení, odvozeného ze dvou, historií nastavených komunikačních jazyků - latiny a matematiky. Ani jednu neumím pořádně používat, proto se na ně dovedu dívat jako na "materiál", vhodný k opracování JINÝM způsobem. Každá odbornost sice prohlubuje, ale zároveň zužuje kvalitu poznávání souvislostí.
Na serveru www.matrix-2001.cz je můj komentář k Harameinově přednášce o fyzice, která je tam také. Příroda funguje tak, že průsečíky sil si vždy včas najdou připravený prostor pro varianty budoucnosti. A množiny lidí je buď najdou, nebo si své životy zopakují ve svých dětech - často v "obráceném gardu".

230097

16.10.2010 18:19

Cesta ke třetí světové válce – Globálnímu bankovnímu kartelu zbývá do hry jedna karta

RE: Zauvazujme ,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.

janko 85.?.?.?

...škoda, že nepřekládáte to, co kopírujete do reakcí. Anglicky se už asi nenaučím a radši bych od vás četl to, jak takový text sám chápete...
No nic, je to moje chyba, že jsem byl lenoch na angličtinu.

230127

Janesmithi, fakt si myslíte, že ego člověk nepotřebuje? Víte vy vůbec, že bez tohoto rozhodovacího systému byste tou ovcí byl nafurt?
Ego není jen o pýše nebo sebestřednosti. Sám tvrdíte, že toho boha máme v sobě, jako svou (ú)střední a středící (směrující dovnitř nás) součást.
Mrzí mě, že se dovedete takhle zmýlit.
Ego řídí naše tělo v provozuschopném stavu, srdce a další vnitřní orgány jsou tím, čím čerpáme ty různé pravdy a "pravdy pozpátku" z volného prostoru, z informačních polí.
Je na čase je začít sklízet, pokud už máme v sobě uklizeno - což znamení, že už víme, proč a kudy se informace v těle toulají a jak v nás vytvoří to, co pocítíme - POcit.....

230128

16.10.2010 18:51

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

janko 85.?.?.?

...a hele, konečně někdo, kdo ví o čem "to " je...
a třeba dozraje i ke svému jménu....

230131

16.10.2010 23:00

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

janko 85.?.?.?

Vladimíre, nevím, kde jste sebral tu větu o vrcholu pyramidy, který se nesmí ani na vteřinu opustit. Ale pochopil jste ji asi špatně.
Každá pyramida moci (a jinou se zatím nedaří stavět) je ukotvena tím, že proti sobě postaví ty dva, na kterých stojí ten "vrchol". Je to ono klasické "rozděl a panuj", vrchol obsadí vždy ten, co ty dva rozdělil.
A jestli pod nimi jsou jiní dva, dvě dvojice, tak je postup obdobný. Pokud si chce tenhle "podložka pod vrcholek" udržet flek, tak musí postupovat obdobně. A základna takové pyramidy nemá šanci se domluvit jinak než skrze tu druhou pyramidu, která vede od základny dolů, do nitra Země. Ti na vrcholu používají také svoji nehmotnou pyramidu, tu, která spojuje vrchol té, kterou sami vytvořili.

K pochopení, jak funguje "Merkaba", tedy tyto celkem tři pyramidy (jedna z hmotných lidí a jejich myšlenek, druhá i třetí je čistě nehmotná, obě navazují na tu hmotnou, jedna základnou, druhá vrcholem) - je třeba propojit směry těch nehmotných, tedy shora dolů, do Země, skrze lidi. A dělá se to propojením (nad)vědomí s (pod)vědomím. Dřív se tomu říkalo osvícení, ale jde ve skutečnosti o prolínání frekvencí, kterými spolupracuje náš mozek s tím, co známe jako tep srdce. Tep je komplexní, všesměrovou frekvencí, která nás nepřetržitě spojuje s prostorem, do "té modré barvy oblohy", u mnohých s prostorem i mnohem větším.
Ale obávám se, že tohle tu asi moc lidí nepobere, nejsme zvyklí pitvat naše mentální vnitřnosti.
Pyramida je zkrátka přirozený, logický přírodní postup, který při svém rozpadu nastavuje po řadě podobností konečné "překlopení" stále větších celků.
Po přeměně mocenské struktury, postavené na moci peněz přejdeme k formě moci, postavené na důvěryhodnosti. Ale bude to ještě chvilku trvat, nikdo svou moc nepředá dobrovolně, když nevidí východisko.
A východisko se už objevuje s rostoucím množstvím "volného času". Někdo jej využije k lenošení - ti postupně zaniknou, dožijí ve své realitě. A jiní si začnou připravovat "projekty soběstačnosti", ti se postupně dozví, jak a proč žijeme v informačním podzemí.
Vy Vladimíre jeden takový "projekt soběstačnosti" provozujete, já jich mám také několik. A ti, co čtou servery, kde se objevují netradiční články, ti si vlastní projekty vytvoří také. Každá pozitivní myšlenka nebo zápis přibližuje i pozitivní formy skutečnosti - jen to někdy trvá déle, než kolik máme trpělivosti -než ta světlejší přítomnost zaklepe na dveře.

230138

18.10.2010 12:31

Ekonomická krize se zhoršuje: devalvace dolaru, státní krach, úspory a rostoucí inflace

RE: základní příjem je cesta ze srabu

janko 85.?.?.?

Hladovče, dík za reakci, bude mi 62 a názory, které nabízím, jsou vykoupené dost tvrdými zkušenostmi "z jiných, mentálně navštívených světů".
Zkrátka funguje princip podobnosti, přesněji posilování podobností.
A někdo občas musí tvrdohlavě dlabat cestičku ke zcela jiné podobě světa. Už je sice dost lidí, kteří prožili a žijí to, čemu se říká "zážitek boha". Ale oni se z této oblasti nechtějí vrátit sem dolů, na zem - a začít opravovat - bohužel opět jen tlakem - to, co máme ve svých hlavách i ve svém okolí poněkud pokažené. Jsou přesvědčeni (hloubkou svého pozitivního zážitku), že jedinou cestou je pokora, klid, smíření a čekání. Příroda jim neukázala odvrácenou stranu "boha". A věděla dobře proč. Došlo by ke kolapsu společnosti. Stačí proto jen několik bláznů, kteří narušují celistvost násilně udržovaného obrazu vesmíru - s nekonečně moudrou všeorganizující silou v podobě "boha".

Jiný pohled na fyziku prostoru se už dere pootevřenými dveřmi mezi lidi - ale tradice "boha, šéfa vesmíru" je ještě hodně silná. Ovečky (= beránci boží)ani vlci (vládci peněz) nejsou tou cestou, která sama nás dovede k nastavení lepších vztahů mezi lidmi.
Málokdo si asi uvědomuje, že zbourat v sobě něco, co už nefunguje - bolí. Radši vezmou flintu - a buď střílejí na ty, kdo jim vadí - anebo ji hodí "do žita".
Je třeba jí z toho "ži(vo)ta" vzít a použít jinak.
Vím, že často vyvolávám "válku slov" - ale jak chcete změnit cestičky myšlení? tam jiná "flinta" než "slovo" nefunguje.

Doba, kdy se dočkáme efektů jiné kvality fyziky - ta už tu je, ale lidi nedovedou rozlišit mezi trikem a fyzikální realitou, která popírá to, co jsme se ve škole pár set let učili. Tohle video už jsem tu uváděl, je třeba znát nejen možnosti střihu videa, ale i obyčejnou sedláckou fyziku...
http://www.youtube.com/watch_popup?v=hwVy_2eOfsE#t=78
Lidi tomu neuvěří, dokud takovéhle "kloučky" nepotkají na ulici sami. A kdo tuto zkušenost má - ten by měl začít přemýšlet, co je na naší zkušenosti s fyzikou špatně...

230197

19.10.2010 09:45

Ekonomická krize se zhoršuje: devalvace dolaru, státní krach, úspory a rostoucí inflace

RE: základní příjem je cesta ze srabu

janko 85.?.?.?

Hladovče, k té fyzice - jakmile ji začneme popisovat z pohledu "existence informace v hmotné anebo nehmotné FORMĚ, pak je třeba jít zpátky do historie, kdy se tyto dvě možnosti PROJEVU INFORMACE oddělily - a čím.
A musíme hledat v komunikačních nástrojích - v jazycích, které vždy formují nějaký stupeň inteligence.
Jakmile "mi došlo" (DOŠLO Z PROSTORU, PROTOŽE NIKDE V KNIHÁCH TO NAPSANÉ NENÍ!!), že hebrejština je zdrojovým jazykem pro její dvě grafické i strukturální (podoby (matematika a latina), začalo mi svítat, že POJMENOVÁNÍ je tím podstatným, co formuje naše vědomosti do nějakých řad, celků. Ty pak vnímáme jako poznatky, protože se jimi řídí tak velká většina, která zná odpovídající JAZYK.
Matematika popisuje fyzický prostor jen v kontextu toho, čím sama disponuje. Je to modelovací, nehmotný jazyk, který si vytvořil pojem "PLOCHA", "BOD", SOUČET...a mnoho dalších, které ve fyzickém = hmotném prostoru neexistují!!! (Propojení s následným dvojnásobným objemem dvou fyzických předmětů nelze udělat bez jejich fyzické "atomizace").

Proto mi "v hlavě" vyrostl obraz vesmíru, který zkrátka funguje líp než ten, co jej popisujeme aplikací matematického myšlení na fyzické síly prostoru. A došlo mi, že tou nejvetší silou v prostoru minimálně této galaxie je soubor sil, známý pro slovem EMOCE, jejich kladnou polovinou je LÁSKA, ale tou z našeho pohledu nežádoucí polovinou je dvojice STRACH + NENÁVIST, jsou to vlastně dvě čtvrtiny k polovině.
Dalším přemýšlení navazovalo na princip "trojice boží", který je archetypem mnohem obecnějším, než se nám snaží církev namluvit. Princip dvou podobných, ze kterých vzniká "směr" ke třetímu (u svazku ženy a muže k dítěti, u obchodního jednání dvou rozdílných názorů ke společnému kompromisu...atd, atd...)
Tzv. "zážitek boha" je pouhým překlopením frekvencí lidského mozku, odpojením té soustavy, co máme v lebce - a přijímáním PŘÍMÝCH INFORMACÍ Z VOLNÉHO PROSTORU. Proto se tyto informace také těm, kdo se v meditacích do těchto stavů dostávají, jeví jako zásadní, plně pravdivý. Oni si neuvědomumují, že jejich tělo je v této "době meditace" v klidu, že cestuje pouze jejich vědomí. A vědomí cestuje svou vlastní silou, dodávanou naším tělem, jeho teplotou (přeměnou gravitační energie na elektrickou v mozku) a tato elektrická pak v odpovídající frekvenci cestuje jako "osobní vědomí" po vesmíru. Přitažlivost je silou, která vše propojuje, má ji i člověk, i v opačné funkci směru - jako odpudivost.

Možná se vám to zdá praštěné, ale to byl ve své době každý objev, předbíhající dobu o víc, než na co stačilo poznání té doby.
Budete-li mít vy nebo další lidi zájem, můžeme si aspekty jiného pohledu na strukturu vesmíru probrat v živé diskuzi, psát nemá cenu, psaný projev je o několik řádů chudší než mluvený.

Video, vnímané z ...

Automaticky kráceno

230222

19.10.2010 09:46

Ekonomická krize se zhoršuje: devalvace dolaru, státní krach, úspory a rostoucí inflace

RE: základní příjem je cesta ze srabu

janko 85.?.?.?

Video, vnímané z pozice mentálních technologií, které znala Atlantida - je vysvětlitelné právě až po pochopení principů této technologie - my ji vnímáme jako "zázraky" (dnes spíš jako trik, formu podvodu). Ale jsou to jen vstupy možností, které člověk v Atlantidě už měl, které se budeme učit - kdo bude chtít a mít odpovídající inkarnační zkušenost.
A bude nám/vám asi ještě chvíli trvat, než lidi budou vůbec chtít chápat jiné způsoby života než ty, které je honí z práce do práce (anebo z nudy do nudy, ty bohaté)...

230223

19.10.2010 10:00

Vytuneluje Bakala TOP 09? Dříve než si myslíte

RE: Jako cesky narod to mame v sobe: hrbeni se VON und ZU

janko 85.?.?.?

..také přidávám dík panu Bartošovi za jasnozřivé oko i pero....

230225

19.10.2010 11:11

Pád do monetární země nikoho

škoda toho času...,

janko 85.?.?.?

který Luboš věnoval překladu, potápějící se loď sice vnímáme, je ale vhodnější hledat "ostrov". Na "globálovém researchu" žádný nemají?

Copak si nikdo neuvědomuje, že pohyb myšlení v kolejích "úroku", které byly vytvořené před více než tisícem let, je zbytečný? že je třeba začít strukturovat likvidaci "dluhu" jiným způsobem "vnímání dluhu" ?
Doba zlata v podobě "mlčeti zlato" - ta končí, včetně poslední bašty, kterou je vlastnění "práva" na zlato.

Přichází doba stříbra, stříbro se musí leštit (= mluviti, obhospodařovat jeho stárnutí, zlato je jen informace, dnes už informačně prázdná, protože fintu "skryté informace", pomáhající určitému etniku k nahromadění všech "práv ke zlatu" - ta je venku - a dnes je v podstatě bezvýznamná.
Tou ukrytou informací je skryté spojení mezi matematikou a latinou v době, kdy tyto jazyky církev nastavila jako úřední "v Babylonu jazyků".
A protože znalost, jak informace putují skrze prostor a lidské tělo - byly také ponechány ohni (Alexandrijská a další požáry nevhodných knihoven) - bylo možné (pomocí pojmenovávání nových poznatků!!) nastavit naše asociační řady tak, aby naše jednání vyhovovalo těm, kdo nám pomocí virtuálního boha vládli - a víceméně vládnou, protože setrvačnost lidského myšlení je veliká.

Převést virtualitu boha do virtuality peněz trvalo cca 2000 let, peníze jsou předělem mezi bohem a lidmi, kteří si toho "boha všech křesťanů" vymysleli - včetně všech svých "her na vlastní branku". Spasitelství pro chudé za poplatek se dnes jmenuje daně, polatky bankám, cena uhlí, vody a všeho, co nám příroda dává zdarma.

Je čas začít uvažovat - místo "honění nudlí v polévce"...., je třeba vytvářet na internetu strukturální sítě pro převody komodit v úrovních, které se pro občany, firmy a státy liší objemem zpracovávané komodity. Od bazarů přes obchody a rozvážkové služby. A to samé pracovními místy - otevřít svou "chuť po penězích" tím, za kolik udělám tuto práci, za kolik jinou apod. V rámci profesí a referencí zákazníků na udělanou práci se pak vcelku snadno vyprofiluje (samotným používáním těchto nástrojů) skutečná hodnota lidské práce v profesích, které skutečně potřebujeme. A ta se postupně sladí s cenou oběživa, které tu je.

Vážení, doba obchodního a dalších "tajemství" končí. Kdo si to uvědomí dřív - a nabídne rovné podmínky těm nad sebou - ten uspěje. Éra rektálního alpinizmu sice vrcholí, ale tím zároveň i končí. A někdo tam vždycky zůstane. Nejen "požírači prášků", kterými nás pomalu, ale jistě hubí farmalobby. Howgh.

Přeměna systému myšlení může fungovat jen "zdola", od nás, co něco vyrábíme, vymýšlíme pro jednodušší komunikaci produktů v rozměru, ve kterém se pohybujeme. Ti nahoře znají finty řízení těch pod sebou - ale neznají ty své š

230233

19.10.2010 11:12

Pád do monetární země nikoho

RE: škoda toho času...,

janko 85.?.?.?

Ti nahoře znají finty řízení těch pod sebou - ale neznají ty své šéfy, ti je řídí z dost velké vzdálenosti tak, že si to naši mocní ani neuvědomují. Příroda to tak zařídila, je samořiditelná i ve vrstvách našeho nehmotného vědomí a myšlení.

Moment, kdy vnitřní soudržnost v libovolném systému dosáhne své hranice - ten obrátí své vedení proti těm, kteří je do vedení dosadili. To se už děje, ze stále vyšších postů jsou odejiti ti, co už systému peněz "dosloužili".

Toto platí ve firmě i ve společenských systémech řízení stále. Bůh nebo prachy - vše má svou omezenou dobu platnosti.
Peníze i bůh nám ještě chvilku vydrží - ale doufejme že už budou obě tyto "komodity" spojené s jinými asociačními řadami v našich hlavách.

230234

...bingo, díky Hade. Moce hezky napsáno, jak se "beta" frekvence/vibrace/ propojí s "alfou", popř. opatrně i s dalšími...
To s těma rukama ve "snu" je pro mě nové, měl jsem to jinak.

230266

20.10.2010 09:34

Pád do monetární země nikoho

RE: škoda toho času...,

janko 85.?.?.?

...ano, změna myšlení, to je to, co máme na stole. Mám sice nástroje pro obě větve těchto změn, ale vývoj situace zřejmě jejich užívání nedovoluje.
Jedna větev je osobní, vede naše asociace k vědomostem, které považujeme za pravdivé. A tam máme rezervy, které může opravit "abeceda lidštiny", ta popisuje významy každého písmene - tedy vrstvy pod slovy, ze které slova skládáme a následnými asociacemi se dostáváme k dalším informacím, které považujeme z související.
Je potřeba změnit tyto řady asociací v člověku - a to se každý může naučit tím, že každé slovo bude číst "symetricky", od středu slova, tak, že nechá význam písmenka vpravo a pak vlevo a zas vpravo atd.. zarezonovat a nechat mozek, aby se mu vybavily události či jména, názvy...
Při opakovaném čtení toho slova je pak cílem ze svých asociací složit větu. Ta obvykle bývá jiná, než je kontext tohoto slova v původní větě.
Druhou větví a nástrojem pro ji je "měřák na odbornost", záznam a dvojí vyhodnocení polemiky dvou lidí a hodnotící skupiny, kde lze jediné pravidlo porušovat - ale s vědomím rizika, že "prohra bude bolet". Ne fyzicky, jen ztrátou prestiže. Je zde ošetřeno lobování na únosnou míru, kterou zohledňuje právě ono pravidlo + použití tzv. "neučité (fuzzy) logiky", která zohledňuje pouze právě dostupný objem informací a nutnost rozhodnout se okamžitě, včetně grafické, zvukové a obrazové verifikace takového rozhodnutí.
Prototyp nástroje už přepracovává třetí firma, stále jsou problémy v realtime zobrazování aktivity všech účastníků ve skupině. Přihlášku patentu jsem prvně podával už před devíti lety, ale teprve v současnosti je hardware "jakštakš" schopné nahrávku "okamžitě" i zobrazovat včetně volitelných grafů.

..proto také dost flákám své stránky, (www.nejsmeovce.cz)není čas tam vkládat texty. Nehledě na to, že jejich stav mi nevyhovuje a webmaster má dost jiné práce...
Vývoj situace ve společnosti mě nutí spíš ji sledovat a reagovat.
Mimoto se musím také nějak živit. Den má buď málo hodin - anebo je na vině moje neschopnost...

230289

20.10.2010 09:59

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

janko 85.?.?.?

Jendošmite, místo Hábéčka reaguju (bez dovolení) já. Ono je asi dobré se zamyslet nad skutečným (nebo zkrátka jiným výkladem) významem slova psycho/pat.
Tito lidé, k nimž asi také patřím - mají své "senzory" nastavené do rovnováhy (pat=remíza). Jedná se o vlastnosti a schopnosti horní soustavy mozků v lebce - a dolní soustavy "mozků" v dutině tělní, která pomocí srdce kočíruje celou tu naší hmotnou skořápku pro vědomí (i VĚDOMÍ). Mají/máme/ je v rovnováze, propojenější víc než většina populace.
Smůla je v tom, že většina současných psychopatů "jde s dobou zla", rozpozná včas!!, kdy je třeba přeskočit na jiného "koně", vedoucího k ještě větší moci.
Proto příroda, jak je jejím zvykem, vytváří k těmto psychopatům protiváhu - lidi s běžným zaměstnáním, ale schopné číst "data z prostoru" svým podvědomím (dolní soustavou "mozků"), kteří si hledají kamarády tady na internetu nebo ve svém okolí. Ti preferují "duchovní oblast žití", kde funguje všechno jak má - protože oni vstupují do projektu, nikoliv do hmotné reality, jejich tělo "je v klidu", cestuje jen jejich aktivní "balíček vědomí".

Globální podvědomí je "žolík", o který se dnes velmoci perou. A jejich nástroje pro ovlivňování podvědomí zatím nejsou ve stavu, aby je mohli globálně použít, naštěstí... (tvrdím, že mají "zaracha" zvenčí, ale dokázat to nemohu)
Zkrátka všichni, kdo už poznali duchovní "polovinu člověka", tak až se jí nabaží, se rádi vrátí k nám, k mnohým skrytým PSI/chopat/um, vybavených selským rozumem. (Sel s kým?)
Technologie PSI (mechanické, frekvencemi ovládáné funkce mozků) může vždy jen následovat to, co je připravené v informačních polích prostoru v nehmotné, nemechanické formě.

230294

22.10.2010 11:48

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Karel2

janko 85.?.?.?

Kubrte, jukni na Formanův film "GOYA", třeba ti dojde, jak se "dělají dějiny". A kým.

Taky máš asi radost, když si vybojuješ lepší chleba než ti, co jsou s tebou "ve třídě"?
Bohužel ti uniká mnoho výkladových vrstev toho, co se děje ve Francii. A co máme jako republika jako jedni z mála - šanci nastavit do lepší, fungující formy přerozdělování.
Ale ne s lidmi, kteří si něco vybojují bez ohledu na pozici podobných lidí jinde.
Souhlasím s Vladimírem, lidi, co místo přemýšlení jen makají jako bezmozci v oboru, který do nich škola nacpala - ti si jiné "koleje myšlení" nastavit sami neumí....

230546

22.10.2010 11:51

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Karel2

janko 85.?.?.?

..a ty, Vigvame, si přečti od A. Horáka "O Slovanech úplně jinak", třeba poznáš, jak neolitici, dnešní Slované, řešili a vyřešili svůj spor s tehdejšími vládci.

230548

22.10.2010 11:58

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: obět 62let

janko 85.?.?.?

Jindro, prosím přešlápni si, třeba ti to pomůže vstoupit do dnešní reality. Indiáni HOPI už přišli na řešení, ale bohužel v oblasti, kam se asi se svým viděním souvislostí nedostaneš.
Bráním editora, na hrubý pytel hrubá záplata.

230550

22.10.2010 13:44

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: No to není dobrá reakce

janko 85.?.?.?

Antisptiku, při čtení je třeba i myslet. Editor jim nadával za to, za co by měl vynadat i tobě, za absenci vidění širších souvislostí. A za to nemůžeš, protože jsi línej hledat další důvody, spokojíš se s tím, že to, co jsi z textu pochopil - je to hlavní.
...klasika prvoplánového bojovníka. Smůla, ti se mezi mocenskou elitu dnes nedostanou. Tu tvoří "šachisti", kteří si aspoň pár následných kroků dovedou odvodit z události, která se právě stala.
A zařadit jí musíš umět nejen ze svého úhlu pohledu, ale především z pohledu těch, kdo a PROČ!! různé ty reformy zavádějí. Kdybys byl na jejich místě, nejednal bys asi jinak, ale protože nemáš na to, být na jejich místě - tak píšeš, co píšeš...

Oni vesměs vědí, že jsou také jen vyššími figurkami na šachovnici změn, které probíhají, ale nemohou jednat jinak, jsou tak zahákováni ve své úloze, že jiným přístupem by skončili tam, kde jsou ti pod nimi.
Ta pyramida se musí zbourat zevnitř, způsobem myšlení.
Teprve v době, kdy si každý budete umět představit potřebná rozhodnutí, kdybyste byli šéfem banky nebo óbrpodinku s tisíci lidmi pod sebou - pak začnete chápat život v trochu jiných rozměrech.

230562

22.10.2010 15:39

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: No to není dobrá reakce

janko 85.?.?.?

Omyl Antiseptiku, myslet lze až když jsou vědomosti, které se dají nějak pospojovat. tvůj "boštík" to už třeba ví.
Víme, že v pyramidě jsou cestičky a místnosti. Odtamtaď, z řídícího centra uvnitř pyramidy se komunikovalo s dalšími světy.
A tu pyramidu naší, společenskou řídí také ti "zevnitř (za oponou je méně výstižné, oponu lze strhnout snadněji než hledat "jehlu v kupce sena"- v pyramidě moci"
Pouze po procesu přemýšlení zjistíš, že ti na vrcholku jsou vyměnitelní zrovna jako ty šutry v pyramidě.
Tvá chajda také nic neřeší, stojí na stejné základně jako ta pyramida. Je otázkou času, kdy "chajda" vyroste do jiné, podobné pyramidy.
Musíš přijít na to, odkud se řídí tahle "pyramida moci", udržovaná penězi, je už nějakou dobu řízená pokyny "zvenčí". Každý máme svého šéfa, to asi víš, nebo ne?
...takže jsem si dovolil ukázat ti, na co máš....

230572

22.10.2010 18:14

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: obět 62let

janko 85.?.?.?

Obama je člověk s dvojí úlohou, jako "černý král" má šanci tenhle bordel začít překlápět. Jestli se mu to povede, to je druhá věc.
A Boboška má asi víc kuráže než strategických schopností, rozhodně oba patří k té lepší verzi politika.
Můžeš zkusit najít další, aspoň srovnatelné politiky, rád se o nich od tebe dozvím.
...že neskousneš víc širších souvislostí, to vím. Ale že nevěříš, že se lidi můžou změnit i k dobrému - to vypovídá i o tobě. Ono dost záleží v jakém prostředí se člověk pohybuje, čím je vázán ke svému okolí a ke své minulosti.
..no nic, neber moji výtku jen ve zlém....

230591

23.10.2010 16:45

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Karel2

janko 85.?.?.?

Kubrte, kubrte, zřejmě si myslíš, že ty na místě těch "kašparů" by sis poradil lépe.
No, každého nakonec prozradí slovník, který používá. Neberu ti tvůj přístup, s tou prvoplánovou "chlapskostí" ses dostal tam, kde jsi.
Nezbývá mi než ti popřát, aby sis to užil. Nadávat dovede kdejakej blb, přinést návrh na řešení není asi tvojí silnou stránkou.

...slovíčko "asi" užívám proto, aby druhá strana diskuze měla možnost přijít s jiným "asi". A pak se tihle dva mohou začít domlouvat, co je na jejich "asi" průchodné pro oba.
Ale tupější přístup k řešení si vždy najde výsledek v podobě pánů a kmánů...

230683

23.10.2010 17:37

Od globální krize ke globálnímu vládnutí

RE: no....

janko 85.?.?.?

hmmm, ale zkus si spočítat, kolik je nás, co nemáme dluhy a máme práci a rodinu v pořádku - a kolik je těch, co si dost nepromysleli, co měli udělat před léty a teď jsou v bryndě - anebo jen zkrátka měli smůlu na řadu jimi nepředvídaných okolností a jsou také v bryndě.....
Ten poměr vidím tak na 40 : 60, kde 40% je v relativní pohodě.
A samozřejmě cca 10 % lemplů z těch 60% je jako vždy nejvíc slyšet.

A to jsme na tom jako stát ještě skoro nejlíp!.
...nebo se mejlím?

...ale článek je to moc dobrej, díky posílám autorům i Jandovi.

230687

23.10.2010 21:24

Od globální krize ke globálnímu vládnutí

RE: no....

janko 85.?.?.?

Jasně aristokrate, je třeba vědět, co je to za bryndu. Že ji nelze zaplatit, to je ta hlavní informace. Zkrátka je práce s penězi nastavená těmi mazanými tak, aby se všichni zadlužili. A když to nejde zadlužit každého občana, tak vymysleli, jak zadlužit stát.
A troubové, kteří si myslí, že se ten státní dluh bude někdy platit - ti jsou zkrátka troubové, co nepochopili cíle hošanů, kteří peníze vymysleli a kteří s nimi umí dělat tyhle "čárymáry".
Systém je NASTAVENÝ na krachnutí schválně, to jste ještě nepochopili?
Měnová reforma dostane inovaci, státní dluhy lze odstřihnout. ale nemůžou to udělat ti, co je podepsali - a těch je v minulých a dnešních vládách hafo.
O tom jsou rostoucí nepokoje, o možnosti, jak donutit FEDáky dluh prostě smazat. Jsou to jen nuly a jedničky v počítačích.

Však on Břežinskej tuší, k čemu dochází, čeho se nejvíc jejich partička bojí - dochází k politickému probuzení lidí.
Zatím jen řvou a zapalují auta, ale začnou študovat to, co bys už měl vědět ty i peptalkin a další - že existuje místo, kde se mění vzduch na peníze - a že tedy musí taky existovat místo, kde se "peníze" dají do toho vzduchu zas vrátit.

Ale to musíš přestat uvažovat jako občánek s dluhem, ale jako "majitel státu", který ví, že když banky peníze vyrábějí jen na tiskárně - tak že takové peníze neobsahují adekvátní hodnotu práce, jsou tudíž jen kusem papíru, o kterém spoustu pitomců neví, že čím víc se jich natiskne, tím menší mají kupní sílu.
...ale asi je to na tebe moc těžké, hledat princip úroku, nechme to plavat...

230706

23.10.2010 22:54

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Karel2

janko 85.?.?.?

Anonymusi, pohybujeme se každý v jiné informační a tím i výkladové vrstvě.
Francouzi v ulicích jsou cosi jako "vlna v protipohybu", hošánci od práce s penězi se jim můžou klidně chechtat. Hrubá síla totiž vždycky systém hospodaření jen překlopila - pro nové hráče stejné hry, s jinou ideologií a jiným oběživem.
Dneska nás tihle chlapíci tlačí do "kreditek", jsou o hezkých pár délek před myšlením těch, co zapalují auta.
Po krachu tohoto, přesně takhle nastaveného a rozjetého systému, chtěli lidem navrhnout úžasnou "kartu", kde bude mít ovčánek všechno, o nic se nebude muset starat, kartu zasune a stroj nebo jiná cvičená ovce vykoná zvolený úkon - pokud bude karta mít "kredit".
A hoši mají počítačové sítě ve své kapsičce, mohou pak kdykoliv za trochu "kreditu ze vzduchu" donutit jinou cvičenou ovci k tomu, aby udělala to, k čemu ji ve škole vycvičili. Všechna demíčka už máme jako varování ve filmech, stačí nebýt ovce a vnímat i vrstvy filmu, schované pod příběhem.

Takhle "kartáři" plánovali, že za pár let budou mít "své ovečky vycvičené (ty, kdo ve filmu i v životě vnímají jen prvoplánvý příběh) a konečně si s nimi budou moci hrát "tu správnou hru" - něco jako autíčka na dálkové ovládání - tak máme fungovat během cca 5 let.
Ale protože nejsme ve vesmíru sami, tak se některé rozumnější civilizace dohodly, že tohle už tu bylo mnohokrát, že to stačilo. A s jinými, také, ale méně či jinak rozvinutými civilizacemi se tyto dohodly, že existuje řešení, které by těm "šedivějším" jejich problém vyřešilo. Měli a mají patrně technologie a způsoby, jak domluvit ukončení "šedivého" programu. To se muselo stát někdy okolo roku 2000. Od té doby mají naši vládci světa trochu svázané ručičky, nemohou nastavit (zřejmě ani pomocí hadroletu v CERNu) jinou podobu "času" (komplexní frekvence, skrze člověk přijímá informace z prostoru).
Také jim bylo asi zakázáno používat technologie, ukrývané už od dob Tesly, kterými lze měnit lidskou psychiku na dálku.
Bohužel tu žijeme v informačním podsvětí, málokdo si dá práci s hledáním průsečíků vývojových linií všech podstatných procesů, potřebných pro řízení světa. Další věc je tyto oblasti seřadit do postupné řady a tu realizovat.

Když skočíme o nějaké patro níž, tak vidíme, jak si včas připravili situace v mnoha zemích, které následně donutili k zadlužení - protože jejich nástrojem je NAŠE víra v hodnotu peněz. Připravili si včas Řecko, nechali mu dopřát si hezký sociální polštář - protože věděli, že právě ten se Řekům bude líbit - a ve vhodné době jej jeho zrušení nejen vyžene do ulic, ale hlavně urychlí krach financí a tím uspíší následné nastavení světovlády "kreditů".
Frantíci jsou na tom podobně, když se jim sáhlo na "další potřebu práce" - vědělo se, že půjdou do ulic také.
A...

Automaticky kráceno

230717

23.10.2010 22:55

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Karel2

janko 85.?.?.?

Frantíci jsou na tom podobně, když se jim sáhlo na "další potřebu práce" - vědělo se, že půjdou do ulic také.
Ale klíčoví hráči jsou tady, čeká se, jestli ti zatracení Čecháčci zůstanou ovcemi - anebo systém "očůrají", jak to dělají už asi 13000 let, od neolitu.

Ale jak tomuhle příspěvku do diskuze může uvěřit někdo, kdo nezná a nezkoumal princip "slabičného písma" z úhlu pohledu Antonína Horáka (O Slovanech úplně jinak), význam té "druhé" slabiky dnes známe ve dvojí formě - jako ironii anebo jako legraci - jako odboj či vyrovnání nespravedlnosti k nám pomocí smíchu, zesměšňování, sarkazmu, ale i závisti.
A že slabičné písmo neolitiků s dneškem nesouvisí? Jo holenkové, to je právě ta ironie i možná legrace. Ke každému "A" patří "B" - to jsme se učili, že? Ale už nám neřekli, že bez toho třetího "C",které vše řídí z povzdálí - by si ta rovnováha A:B dělala, co chce. A to nemohli dopustit. Proto mělo lidstvo vždycky nějaké ty "TŘI bohy", na které si sice nikdo nesáhl, ale jako strašák fungovali dobře. Kvůli tomu "fungování boha" si pak mocní museli vytvořit nejdřív pro ovečky různá náboženství, pak různé demo/grácie a ..ismy. SAMOZŘEJMĚ VČETNĚ PŘÍSLUŠNÝCH ÚŘADŮ. A peníze, od odpustků až k "půjčkám" byly vždy tím nástrojem, který boha zastupoval v praktickém životě lidí.

Vím, že je těžké pochopit, jací jsme (někteří z nás) byli chytráci/volové?/, když jsme začali zkoušet a nakonec i věřit, že se půjčky nemusí vracet. Dneska tuhle hru hraje jen jedna baňka, F+E+D. A ta všechny ostatní drží pod krkem, protože se odvážila jako první vyrábět peníze ze vzduchu, samozřejmě pod jmény místo názvu FED. Penězoměnci postavili tu hru opačně už dávno. Pomocí úroku. Úrok je krutou splátkou za naší blbost, uvěřili jsme, že "konzerva" (uložené peníze, představující odměnu za vykonanou práci) může mít dítě. Bez táty (=práce),,...ach jo...
Dneska tu konzervu (pokladnu) otvírá každý, kdo si myslí, že ještě něco na trhu "trhne". Ale nejen že konzerva/uložené peníze/ může mít dítě pouze na úkor někoho dalšího, ona ta konzerva, narvaná vzduchem už praskla. A cvičené ovce se mohou přetrhnout, aby kus toho vzduchu ještě urvaly.
Na druhé straně plotu ty necvičené, pilně pracující anebo pilně se flákající ovce slintají nad platy senátorů místo aby si hledaly kamarády mezi lidmi, co něco umí udělat, vyřídit ke spokojenosti své i toho, kdo za nimi přijde.

Ono to není s námi zas tak zlé, spoustu cvičených oveček jen "drží basu" se systémem a čeká, až větší hráči začnou dělat chyby. Našli jsme, jak očůrat mobily, když nám je sem s "demokracií" pustili - najdeme řešení i dnes. Oni si pak ten systém opraví, jako opravili tu "díru v konstrukci kufříkových mobilů.
Jsme malý stát, ale máme jazyk, který za čas ukáže svou kvalitu -...

Automaticky kráceno

230718

23.10.2010 22:56

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Karel2

janko 85.?.?.?

Jsme malý stát, ale máme jazyk, který za čas ukáže svou kvalitu - podobně jako ji ukázala kdysi řečtina, pak latina, angličtina a jazyky počítačů. Všechny ale vykvetly ze sanskrtu a hlubokého významu desítkové soustavy, původem také z východu, z Indie.
A větev kratší, propojením sanskrtu a matematiky, později i němčiny vydává své plody v češtině, i když to zatím není moc vidět.
Omlouvám se za dlouhou, pro většinu populace asi i debilní reakci...
Ale protože vím, že náhoda neexistuje, tak těch několik, kdo ví, o čem píšu - už bude vědět i kam asi vývoj směřuje. Každá informace se dostává ke správným lidem čím dál tím rychleji. Na to spoléhám, jen v trochu vzdálenějších rozměrech, ale v kratším čase.

230720

23.10.2010 23:16

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Karel2

janko 85.?.?.?

Kubrte, a víš v čem je ten vtip? Samozřejmě že můžeš prohlásit cokoliv o guláši i o vládě - ale ten, kdo si bude hledat jinou hospodu budeš ty, pokud to budeš říkat jen hospodskýmu nebo chlapům u stolu nebo ve vsi.
A máš na to, abys šel hledat jinou vládu?

...a i u té hospody: domluvíš se "konstruktivně" s dalšíma chlapama, že se to PODLE TEBE, nedá žrát - a hospodu mu společně zavřete? Čím se v té chvíli staneš, kdy chudákovi hospodskýmu, kterej se teprve učí vařit, sebereš práci????

Škoda, zatím ses opravdu projevil jen jako štěkající pejsek, i v té hospodě.
Třeba to příště bude lepší. Rád si přečtu od tebe nějaký návrh, pro který jsi sám také něco udělal.
Já jsem aspoň přepracoval Jarmilin návrh o "poštovních volbách" do podoby, schůdné pro berňák - což ona považuje za krádež, místo aby poděkovala a ten můj návrh si vzala a vyzkoušela ve své obci. Mám i prototypy hlasovacích listů (pro referendum i volby),- ale to ona ne, jen mě "seřvala", že jsem jí ukradl nápad. Jako by nevěděla, že každej schopnej ředitel rád přenechá práci tomu, kdo by ji chtěl dělat.
Jsem sice ředitel, uklízečka i dělník v jedné osobě, ale rád jí ten projekt nechám k realizaci, ona podobně jako ty nejspíš netuší, že místo aby jí nějaký projekt přinesl peníze, tak do něj musí sama nacpat nejen čas, ale i peníze a nejedno nepříjemné vyjednávání.

230721

24.10.2010 00:59

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Karel2

janko 85.?.?.?

...jo, souhlasím s poslední větou.
...a tu dobře mířenou máš? (znáš?)
...je nezajímají tvoje keškarty, na tvoje záda si vlezou kdykoliv. ...Kubrt tě vystřídá.

230736

24.10.2010 01:09

Od globální krize ke globálnímu vládnutí

RE: no....

janko 85.?.?.?

...ve hře je jiná brynda, se kterou asi nepočítají. Moje a tvoje dluhy v tom nehrají. Jede to samo, čas, který si nakradli, jim teď schází.
Zdá se ti to asi jako protimluv, ale je to jen tím, že vlastně málokdo ví, jak funguje čas v "bezčasovém světě".

Zkrátka opačně.
Čím víc ho nakradeš, tím míň ti ho zůstává - pokud kradeš.
A čím víc ho užíváš, tím víc ti ho zbývá - pokud ti funguje s/vědomí.
Je to skoro trapná větička, ale postupně tenhle bordel už čistí. Ale abys to viděl, tak musíš zavřít oči a zapnout všechny ty dírky, do do hlavy vedou, je jich pět, zrovna tolik, kolik prvků logiky člověk používá.
Tři rozměry hmoty jsou nerozlučně svázané s třemi rozměry času - a dvěma způsoby nalézáme řešení, ano/ne - celkem pět..

230737

24.10.2010 10:15

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Karel2

janko 85.?.?.?

Kubrte, nech se překvapit...., netušíš, jak a proč funguje lidské podvědomí, o které se hraje ten poslední level téhle civilizace.
A jestli se tě moje věty dotkly, tak se zamysli proč asi. Pouze tvá reakce dokazuje, že ti patřily, protože jinak bys je přehlédl s tím, že jsem se spletl - a nereagoval bys na ně. Tvá reakce tě prozradila, ostatně jako každého prozrazují už jeho slova.

Doba "mlčeti zlato" ale pomalu končí, všechno zlato už brzy budou mít ti, co na něm před 2000 lety postavili tenhle program zfalšovaného křestu.
Zlata se nenajedí - tahle drobnost nám, obyčejným otrokům neunikla. Ale nebudu se zas opakovat, najdi si ty důvody sám. Proti vrchnosti nikdy nemůžeš vyhrát zbraněmi, které ona vymyslela, ten návrh voleb je jen v šuplíku, pro případ pozdějšího využití. Až bude víc lidí vnímat víc než prvoplánové kroky těch, co nám vládnou. U kterých mají naše reakce spočítané.

...to prase musí být před porážkou dobře vykrmené, netuší, že ho budeme mít na talíři....
Uvažuješ ve stejném stylu, jen nemáš to koryto tak plné. I ty potřebuješ prožít určitou zkušenost, na věku opravdu nezáleží.
To prase zkrátka nemá na ty "geniální nápady" těch, co vymysleli peníze, proto máme každý to, co máme.
...a prosím, před svou případnou reakcí si rozmysli, jestli je řeč o praseti anebo o tobě, udělat stejnou chybu dvakrát - to snad není nutné. Osobně bych raději už s výukou skončil, dík za pochopení.

230750

24.10.2010 10:58

Francouzský vztek v kleci EU

RE: Několik postřehů

janko 85.?.?.?

Lin, ono je to těžké, každý z nás totiž preferuje - když může - to, co považuje z potřebné - hlavně pro sebe. Vcítit se do potřeb druhé strany znamená zkusit se tam dostat. Tohle je citace vaše: ...Co čekáte od lidí, pro které jsou na prvním místě vždy jen oni sami a jejich vlastní prospěch? Od lidí, kteří uznávají jen svá práva a "ti druzí" okolo jsou jen jejich "materiál"? Takových lidí máte kolem sebe dost a dost a i jejich kravata má pro ně větší cenu, než vy. Od takových se nedá očekávat pochopení, že "ti druzí" také mají nějaká práva....

Tu samou si představte, že říkáte jako jedna z řiditelek téhle země těm, co ohrožují vaše (mnohdy nakradené) pohodlí. Kolik slov byste vyměnila?
Bez toho, aby se ti u mašin naučili myslet hlavou těch, co jim zajišťují práci - to nepůjde.
Jiná a důležitější otázka je, kolik si šéfové nechají za to, že vám zajistili práci a tím i peníze. To ale zjistíte, až když se vypracujete na toho šéfa.
...ono to makro a mikro je opačné v libovolné oblasti, je to jen směr, ze kterého se dívám a nakolik jsem ochoten podělit se......
Chyba je v nastavení přerozdělovacího systému, ale ta se postupně ukazuje a pak bude možné ji postupně opravovat. Ale "tlustá čára (revoluce apod) nic neřeší, jen překlápí stejný systém pro nové, skrytější hráče.
...a tahle hra vede hluboko do celé galaxie, proto ty objevy, nad kterými věda kroutí hlavu, jsou přirozeným důsledkem jiného chápání vztahů ve vesmíru.

230757

24.10.2010 16:21

Francouzský vztek v kleci EU

RE: Několik postřehů

janko 85.?.?.?

Lin, bohužel jsem psal o něčem jiném, než jste z mojí reakce pochopila.
Chtěl jsem jen vyjádřit, že musíte mít osobní zkušenost jak v pozici dělníka, tak i mistra, ředitele a majitele, abyste poznala, jak se v průběhu těhle pozic může změnit osobní nastavení člověka.
A vy reagujete na důchody, sorry,...

Nechme toho, snad jindy...

230784

25.10.2010 15:29

Republikánům někdo radí – a dobře

RE: ohledne clanku

janko 85.?.?.?

hmmm, kupodivu by vám podle mě to neplacené zveřejnění svojí práce spíš přivedlo další předplatitele. Ale je to váš server a vaše volba.
A k článku:
Projekt pro kolonizaci světa máte už v "protokolech sionských mudrnců", je sice psaný jiným slovníkem, ale je to stále stejný koncept těch, kdo znají historii téhle sluneční soustavy líp než všichni vědci dohromady.
Američani, ti co jmenujete, jsou také jen nástrojem těch, co znají své rodové linie málem až do Atlantidy. To, co se děje v politice, je pouze podvrstva pro nastavení kontrolních systémů pro naše myšlení. Jejich "Fejsdrbna" a další je ale asi nakonec zradí, každý veliký systém moci se rozpadá zevnitř.

Za důležitý moment považuji odchod "poradců" z USA vlády. Je čas, kdy budou muset vzít "otěže" do ruky sami, bez prostředníků.
Anebo svůj projekt už konečně vzdali. Uvidíme, co se ještě semele do konce roku. V případě, že nic "ráznějšího" se nestane, tak můžeme očekávat postup k lepšímu, třeba ve stylu filmu "Obrácení Ference Pištory"....

230914

31.10.2010 21:24

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

janko 85.?.?.?

..máte recht..., je třeba nejdřív vytvořit rozhraní těch vzdělanostních vrstev, nastavit možnosti vzdělávání.
Jarmilin návrh odborného hlasování je už průchodný dnes, ale není vůle jej realizovat, situace stále jen zraje.
Smůla "odbornosti" je ale v tom, že obhajuje často stabilitu před novátorským řešením.
No, snad se to napřesrok už změní...

231502

01.11.2010 09:17

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

janko 85.?.?.?

Jarmilo, jsem rád, že se své verzi stále věnujete, byla by snad i průchodná v té verzi o odborné diskuzi.
Bída je v tom, že zatím neexistuje nástroj, který by jednoznačně potvrdil něčí odbornost jako prioritní - a sice systémem pavouka, kde v polemice postupuje vždy ten, kdo získá většinou souhlasu. A to ale naráží na nezájem lidí se některých hodnocení účastnit - s větou, že "se beztak nic nezmění".
Samozřejmě, s takovými lidmi se nic nezmění. Proto teď stále pracuji na jednom projektu do škol, popř. i do veřejných debat. A bere mi to čas i peníze, už třetí firma se pere s tím, jak v reálném čase zobrazit souběh řeči, obrazu a grafů souhlasů.
..no, uvidíme, za 14 dní mám dostat už nějaký výsledek. Tak nám držte palce, když se totiž nezačne od škol (jde o verzi "škola hrou"), tak se změny asi nedočkáme. Je to běh na delší trať, ale s relevantními výsledky.

231529

01.11.2010 21:08

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

janko 85.?.?.?

Tmo, rozsviťte si. Mobil také neexistoval do doby, než ho lidi udělali.
Vzhledem ke slovníku a rozhledu, který používáte, nemá smysl abych popisoval fungování rozhodovacího procesu člověka. Je-li inteligence objem naučených dat a jejich víceméně tupá distribuce - pak moudrost je něco, co může mít i pasák ovcí.

Schopnost rozhodovat se v rámci svého prostředí lze měřit zcela jednoduše, grafickým záznamem souhlasů k souběžně běžícímu videozáznamu přednášky či polemiky dvou různých názorů. Při přehrání záznamu s grafy je ihned vidět, jak a na jakou informaci posluchač/student reaguje. A byl by sám proti sobě, kdyby chtěl taktizovat.
Ale to vás asi nenapadlo, patříte holt mezi ty, které tak jadrně popisujete....
Pobrečel jste si, ponadával na hajzly - místo toho, abyste se zeptal, jak takový nástroj funguje, jaké principy používá.
¨Nezlobte se, vaše slova vypovídají o vás, o neschopnosti se zeptat, a o omílání faktů "inteligenta",, který přeci ví, jak svět funguje....
Lituju vás i vaše podřízené, máte-li nějaké..

231594

02.11.2010 01:21

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

janko 85.?.?.?

...Tmo ((jak příhodný nick (pátým pádem voláme), ten vám sedí, ale nic ve zlém)), každý asi píšeme pro jinou cílovou skupinu. A když považujete tu vaší za lepší, užijte si ji.
Já mám jen ten selský rozum - a docela dobrý pořádek ve slovech. Nepotřebuju, aby mě někdo poctil vědcováním, ale děkuji za rádoby poklonu.
Zajímalo mě už od dětství, proč některé věci fungují a jiné ne. Třeba větička z matiky, která tvrdí cosi o tom, že limita se k nule blíží, ale nedoblíží - ta mě od vědecké cesty přes matiku dost rychle odehnala.
Teprve, když mi docvaklo, že ty koleje na horizontu spojené jsou obdobou toho, co v řeči známe jako "zobecňování" - tak jsem věděl, že jazyk, pojmy, jsou tím, co se nemusí dokazovat něčím dalším. Každé slovo zkrátka označuje činnost nebo stav. A že se do slov používáním vkládá emoční síla, dokonce taková, že dovede lidi k vraždění a válkám. A to všechno jen pomocí asociací, takových rozcestníků, které posilují anebo zkracují naší "informační sílu".
A nedávno, okolo přelomu letopočtu se mi podařilo navnímat kvalitu každého písmenka. Zas nějaká pro vás pitomost, že?
A ejhle, ona ta "abeceda lidštiny" má docela úzký vztah k tabulce prvků od pana Mendělejeva, to bylo překvápko. Ale tím vás obtěžovat nebudu, užívejte si své politické oranžgutany (za tohle vás chválím, je to vtipné), a já si budu kopat s Kope/rníkem perník o podobě jiného paradigmatu o pozici a úloze člověka v prostoru.
...pán s nickem "mazz" asi také nebude patřit do té vaší tlupy, co?

231640

02.11.2010 09:14

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

janko 85.?.?.?

Bohuše znám, scházíme se občas.
[smích]

231676

02.11.2010 09:50

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

janko 85.?.?.?

Mazzi, hodnotou je vždy podíl lidské práce. Peníze jsou v jistém smyslu nad hodnotou lidské práce, protože ji mají zastupovat a motivovat. Proto si je lidé kdysi vymysleli. Peníze měly představovat univerzální prostředek (= společný jmenovatel) pro všechny druhy "práce s hmotou či s myšlenkami".
A protože ti, co pracují s myšlenkami, ti vědí, že změna hmoty je až následkem myšlení. A už v dávné historii se snažili, aby oddělili některým lidem (té množině, která je líná myslet) práci s myšlenkami od práce s hmotou.
I proto se tzv. "lůza" těžko vyhrabává ze své pozice - musí totiž pracovat s tvrdou hmotou anebo se zatvrdlými poznatky - obojí vede k devastaci ve společnosti.
Dnes je módní nadávat na politiky právě ze strany těch, kdo svou zodpovědnost k vlastnímu vzdělávání vidí v opakování "hlavního trendu" - ovečky sice békají, ale nedovednou zlepšení navrhnout - viz nick "tmo". Nejvýš se posmívají tomu, čemu sami nerozumí. Což je klasická reakce "lůzy" = jdou silou v protipohybu - místo otázek a následně vlastních návrhů.
Ano, tihle v této době nemají šanci změnit ani sebe, natož společnost. Jen místo řevu v ulicích vykřikují totéž "na síti".

Služba sobě musí odpovídat službě druhým, těm, co nám vládnou. A ti občas neví, jak nastavit přerozdělování hodnoty práce (= peněz) tak, aby si jednak zachovali svá tajemství (fortel, informace, "nouhau"), která jim vydělávají peníze - druhak nebyl zatím nástroj, který by dovedl ve skupinovém hodnocení rozpoznat dobově nejkvalitnější řešení kdejakých problémů. Vrstvy odbornosti od školních dětí až k pánům profesorům používáním nástroje vykrystalizují samy - díky dynamickým grafům každého jednotlivce k běžícímu obrazu řečníka či řečníků. Je to jako s řidičákem, teprve naše stopa či nehoda ukáže, jací jsme řidiči, co už umíme.
Ten nástroj pro mě už dělá třetí firma, doufejme že to zvládne včas. Vtip nástroje je v pravidle, které lze porušovat v přímé závislosti na dvou typech vyhodnocení, kdy se ve druhém projeví pozitivně to, co v prvním vycházelo jako horší. Je to nástroj, který omezuje lobování na "plovoucí polovinu", rostoucí s délkou nebo kvalitou diskuze. Kdo ví, o čem je "fuzzy logic", tomu asi svítá proč by to mělo fungovat. A může mě klidně předběhnout, ještě mu poděkuju za spolupráci.

231681

02.11.2010 20:21

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

janko 85.?.?.?

mazzi, máte sice pravdu, že PO URČITÉ DOBĚ nahradí uklizečku mašina - potíž je v té DOBĚ. V každém okamžiku je platná určitá hodnota udělané práce.
A správně tvrdíte, že jde o parazitizmus, aniž byste pojemnoval jeho kořen. Ten právě souvisí s chápáním času. Stroj udělá práci za pět uklizeček, za práci stroje se ale neplatí daně, jen za jeho pořízení. A zde je jeden kořínek parazitů, kteří zákony vymýšlejí, nejen že stroj "neplatí daně za práci pěti lidí", ale i kdyby je "platil", tak je ti mazánci nedají těm uklizečkám, které připravil stroj o práci.
Jde o pochopení principu, na kterém je postavený projekt "základního příjmu" - tedy zdanění každé minuty práce stroje.
ale to je na delší výklad, asi nemá cenu s tím tady zas začínat, přeměna myšlení je proces na pár let.
Do role užitečných idiotů jsme sice byli vehnáni, ale to neznamená, že tam všichni zůstanou. Díky internetu se mnohé mění.

Zkrátka proměnnost hodnoty práce neplatí. V konkrétním čase má svou konkrétní hodnotu. Samozřejmě ti, kdo mají čas a možnosti přemýšlet a zvětšovat dobu mezi vykonáním práce a jejím zaplacením - ti uvažují podobně jako vy - vytváříte parazitické prostředí vymýšlením strojů tak, aby efekt zůstal vám.
(prosím neberte to osobně, mluvím o vrstvě vzdělanosti, která se takhle chová).
Zapomínáte, že s růstem "kvality života hmotného" nemusí a často také neroste kvalita osobní spokojenosti.

231771

02.11.2010 22:26

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

janko 85.?.?.?

..a jak jste přišel na to, že to bude FED? Ten nám ty peníze jen nahrnul na jednu hromadu (do jedné přerozdělovaí struktury), to jiné rozdělování si musíme udělat sami, to jste nepochopil?
Vždycky, když uděláte práci za svého šéfa, tak bude rád, že ji nemusí dělat sám.
Asi se neumíte vžít do jejich kůže (myšlení) jinak než v negativním módu.
Když by vás vychovávali po generace jen k vládnutí, byl byste jako oni, neznají jiný styl. A ten se jim rozpadá. Budou ještě rádi za pomoc, pokud k nim ten projekt přijde. Mají teď jiné starosti,...

231780

04.11.2010 10:10

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: něco mi říká

janko 85.?.?.?

Otazníku, dík za vstup "Teorie her". Ten pán, co ji vymyslel, měl "schízu", jestli se nemýlím. On ji dostal potom, co teorii sepsal. Já ji měl předtím, než jsem našel řešení.

Plovoucí logika (nutnost se rozhodnout v daném okamžiku s pouze dostupnými informacemi) + jedním, pouze doporučeným "pravidlem poloviny" pro skupinové hodnocení polemiky dvou řečníků umožňuje vždy najít optimální řešení té problematiky - pomocí dvou následných hodnocení (součtů časů souhlasů od každého účastníka), kteréžto součty ale druhé hodnocení využívá "v protipohybu".
Jde o "mašinku" na sčítání časů v milisekundách, kdy každou "dobou stisku tlačítka" (pro jednoho nebo druhého řečníka) si každý podle svých vědomostí, ale i podle svého zadání (lobování) připraví pozici pro obě hodnocení.
Hodnotí se "spotřeba času", vhodná pro vysvětlení každé problematiky. Dvě hodnocení využívají princip "dva experti", kdy je leckteré vysvětlování (základů, popř. "vaty") zbytečné - a principu "učitel a žák", kdy je naopak učitel tím, kdo musí umět vysvětlit co nejlépe, ale s nejmenší spotřebou slov danou problematiku.
Na patenťáku mě s tím prvně vyhodili už v roce 2001, letos ji snad (prototyp) dovedu do provozuschopné podoby.
Měl by to být takový "řidičák", který nás naučí vybírat si slova a mít za ně zodpovědnost - tu samozřejmě v grafické, plně kontrolovatelné podobě ve vrstvě nad videozáznamem jednání.

..leckdy se člověk musí i zbláznit, aby mu "došlo" nějaké vcelku jednoduché řešení leckteré problematiky, vidím použitelnost nástroje od školní verze přes obchodní a politická jednání až k variantě internetových průzkumů a "referend".
Doba zraje pro podobné vynálezy, nevadí mi, když mě někdo předběhne, proto principy zvěřejňuji.

231912

04.11.2010 21:43

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

janko 85.?.?.?

anonyme, váš rozbor je užitečný, ale bez východiska, to je tu příznačné.
Jarmila se snaží, byť trochu "kuchyňským způsobem" nabízet vcelku užitečný nástroj, jakým si volič může zkontrolovat cestu svého hlasu, své volby či odpovědi v referendu.
Vy vycházíte z mnoho desetiletí trvajícího tlumení morálky u nás, ale uznáte, že západní společnost si s něčím poradit dovede.
Naši lidé svou chytrostí (často už jen vychytralostí) západní populaci předčí. Ale fakt, že už dlouho jsou odstavováni od vlivu na řízení událostí, v nich aktivoval jen ty špatné reakce. Stále patříme k populaci, která hodně soucítí s lidmi v průšvihu, darovací sbírky apod. ukazují na zdravé jádro.
Jakmile budou mít šanci něco změnit tak, aby to nešlo opět zašvindlovat - tak se začnou starat. Ale chvíli to trvat bude. Dost lidí už také svou "jízdu s davem" jen předstírá, nechtějí vyčuhovat.
S tím, jak postupně bude praskat stále víc a větších lumpáren, se může stát, že dav se stane skupinou. Rozdíl je v tom, že skupina má cíle i nástroje, kdežto dav jen řve.
Existuje už dost skupin, hledajících jiné uspořádání společnosti, jen asi ještě nedozrál čas pro ně.

231964

05.11.2010 00:06

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

janko 85.?.?.?

..tma,tma a zase tma, milý tmo. Asi si neporozumíme. Vnímáte moje slova z jiného úhlu, nebaví mě váš pohled dál měnit, nejde to, jste prvoplánový člověk, kterému ani nedojde, že "tlumení" morálky je jen jiný výraz pro její kažení.
Mějte se hezky, anonyme pod nickem "tmo"

231971

05.11.2010 08:30

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

janko 85.?.?.?

Jarmilo, nechtěl jsem vás urazit, ale způsob vaší argumentace mi nenabídl jinou formulaci.
A jestli se vyjadřuju blazeovaně, to nevím, nemám tolik času, abych nejdřív namazal trochu medu před svůj názor na určitou problematiku. Každý víme jen to, co můžeme nějak zargumentovat. A když argumenty zabolí, tak se hledá viník té bolesti, s tím nic nenadělám.
Pokud byste nereagovala, tak by bylo zřejmé, že jsem se zmýlil. Ale svou reakcí potvrzujete pravidlo o té potrefené huse.
A prosím neberte ten příměr ve smyslu, že jsem vás nazval husou, to není pravda- leda byste se sama tak cítila. A to nepředpokládám.
Snažím se jen komentovat události či reakce nezúčasněně, jestli se mi to nedaří, tak se omlouvám.

..a je fakt, že jsem od vás použil námět na zpracování hlasování na poště, za který vás stále chválím, ale dál už je to jinak. Vaše verze by neprošla účetnictvím stran, což jsem považoval za nedostatek - a těch změn je tam víc.
A už několikrát jsem vám nabízel, ať svůj nebo můj návrh realizujete, což se zatím nestalo.

Tak o čem je řeč? Doba zatím není zralá pro tento typ komunikace, a je možné, že ani nedozraje, rýsují se i jiné způsoby, skrze "kreditku s čipem a fotkou" a další. Uvidíme, kam situace dospěje, nejdřív musí popraskat všechny ty lumpárny některých takypolitiků, a to bude trvat ještě aspoň rok. Nemají jinou šanci než postupně odřezávat pod sebou ty, po kterých se sami vyšplhali nahoru. Ten proces už jede, je to záležitost principu, kdy s rostoucí sledovací technologií se systém rozpadně tím, čím v opačné poloze rostl - zachováním a následně prozrazením tajemství. Informace byly vždy nejdražším zbožím, zvláště ty, které vedly k upevňování moci.
..takže - račte trhat.

231985

05.11.2010 08:37

Úsvit epochy Rousseff

svítá..

janko 85.?.?.?

..sice pomalu, ale nezadržitelně, to je fajn.

231986

05.11.2010 11:52

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

janko 85.?.?.?

... [smích]
není to o odvaze, Jarmilko, možná na to přijdete. Pod jakým číslem je vaše přihláška na UPV? Máte asi trochu zkreslené informace, ale příznačné pro váš postoj.
Opakuji, že se těším, až váš projekt bude někde fungovat - do té doby si mě raději nevšímejte, pro váš klidný spánek.

232007

05.11.2010 12:57

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

janko 85.?.?.?

Jste na omylu Jarmilo, jako už často. Přihlašoval jsem si už dvakrát elektronické !! hlasovací zařízení, do jehož prototypu strkám veškeré své volné peníze. Moje verze vašeho nápadu leží nepovšimnuta někde v mém harddisku.
Až přijde doba (jestli vůbec přijde) tak vám ho dám jako už několikrát k realizaci. Ta je totiž něco, co stojí dost času, peněz a námahy - kdy lidé vašeho typu vidí jen prachy.
I proto jste pro mě a další lidí zde jen ženská, co má sice v něčem pravdu, ale je zřejmě nezpůsobilá své projekty fyzicky realizovat. Plamenné projevy zkrátka nestačí.

232010

05.11.2010 13:38

Úsvit epochy Rousseff

RE: svítá..

janko 85.?.?.?

..zbyšek má starosti (starší video pod článkem):
http://janzeman.blog.idnes.cz/c/139365/Svetovlada-se-nedari.html

232014

05.11.2010 13:47

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

janko 85.?.?.?

..ano, pro někoho bývá problém z vět pochytit jejich sdělení. Možná jsem pro vás škodič, nic s tím nenadělám, je to vaše hodnocení mého jednání. Nejste ani ochotna vnímat jiné souvislosti než ty, které jste si usmyslela propagovat.
Logický kotrmelec že beran je vlastně ovce - ten dokládá hladinu chápání souvislostí, ve které se pohybujete. A protože tato polemika je mimo téma článku, tak ji končím. Můžete si posloužit posledním slovem...

232015

05.11.2010 21:07

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

janko 85.?.?.?

..ty hade, ...
už jsem si začal lebedit, konečně rozumný příspěvek - a ejhle zas tam straší janko, navíc jako tajemnej hrad v Karpatech - tak mě ta radost zas přešla...

232037

26.11.2010 14:32

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: Pocatecni doba rozhoduje

hledající a nalézající 85.?.?.?

... toto je nesprávná představa, žel mají ji i církve, které by měly mít duchovní základ. Ano, je možné ovlivňovat výchovu dítěte od narození a mnohé zkazit jak po tělesné a duševní stránce.... Ale: (nejsem členem žádné církve ani spolku) není ani správný názor prenatální výchova. Proč? Je pár základních věcí, které je nutno vědět, aby člověk mohl nahlížet a usilovat za Matrix. Lze to napsat různými slovy. 1. probudit v sobě touhu po lepším a začít hledat a nalézat univerzální vesmírné zákonitosti a postupně přetvářet svůj život............ Na této cestě například člověk zjistí, že je to žena, která rozhoduje o tom, jaká duše se inkarnuje na tuto zemi. Když na sobě žena nepracuje, tak sem pustí další duši, ano třeba tu, která by se sem vůbec neměla dostat. ..... 2. A toto je také důležité: je spousta "bojovníků za správnou věc", mnohdy jdou i proti sobě a navzájem vyplýtvají síly, nebo, jak vlastně i oni sami navzájem přemýšlejí, jestli jim to či ono nebylo přehozeno, aby se tím zabývali, ale současně aby se někde něco kutalo a nebylo to viděno........ Základní zlo na Zemi: Je to velký přebujelý přední mozek, který ovládá lidstvo, malý zadní mozek a soustava zadního mozku (anténa na intuici a svědomí) je zakrnělá. Přední mozek. To jsou ty neživotné stroje z Matrixu závislé na těch lidech, které drží v zajetí. Mozek s vychytralým rozumem je jen nástroj k ulehčení života na Zemi, jenomže uspal pána = vnitřní člověk = a zcela si podrobil lidstvo. Je již zcela samostatný a pohyblivý, protože jsme postiženi všichni, a tomuto nejzákladnějšímu PROVINĚNÍ(lidská duše znetvořila tělo a vyvinula mozek disharmonicky=dědičnost a podobně) proti přírodnímu zákonu, podléháme dnes a denně v nesprávných rozhodováních, zaměřeních, a ve všem jsou nám nuceny podněty tohoto zmetkovitého mozku a z něj vycházejícího rozumu..... Je to potřeba začít vidět, a začít zpytovat svědomí každý sám u sebe, jen tak ještě tu a tam může vyklíčit skutečná pokora, ano, zachraňující touha z tohoto mazlavého slizu, ve kterém se tady plazíme jako červi. Ne, my máme pokrok, techniku, vědu, miliony vnad dennodenně ke zhlédnutí, a podobně. my jsme fakt dobří. Jen každý vše víme lépe než ten druhý, ba dokonce lépe než Majitel.

233110

...bať bať, Etherale,....

233244

30.11.2010 13:24

Konflikt ve Žlutém moři

RE: Bude veselo

janko 85.?.?.?

..dobrý anonyme, dobrýýý...
Však ono to veselo přijde, hezky, po česku. Ale nějdříve v příštím roce, spíš asi až na jeho konci.

233466

30.11.2010 13:33

Konflikt ve Žlutém moři

RE: Na tahu je a musi byt slavne krachujici a bankrotujici JuYsEj

janko 85.?.?.?

Rusko by už dávno mělo být s Čínou dohodnuté, jen to asi neventilují...

233468

30.11.2010 14:19

Diabol Kim? Alebo nie?

RE: Státy neexistují

janko 85.?.?.?

Ano, státy jsou dnes tím, čím byla dřív vojska, řízená zezadu svými voje/vůdci.
Strategie, postavená na globalizaci světa pomocí financí, vyžaduje dlouhodobé předjednávání postupných kroků. Obě Koreje mají podobnou úlohu jakou Česko a Slovensko bude mít patrně v příštím roce.
Řešením tam i u nás je opětné spojení obou zemí, takové manželství z rozumu, kdy si po určitou dobu oba partneři uvědomili nástrahy "singl" vývoje.
Číně se hodí z výchovných účelů podpořit sankce proti KLDR, ale Čína ví, že je jedním z "rodičů budoucí svatby".
Podobně je na tom i USA jako rodič/opatrovník/ Jižní Koreje.

Tato celosvětová událost má své "mikrozrcadlo" v současném dění na pražském zastupitelstvu. Zrcadlení je dokonalé v tom, že zdejší partneři se propojili už předčasně, za oponou. A lidi v v republice mají stejnou úlohu jako to v obou Korejích. Zdánlivě nezmohou nic, ale globální podvědomí všech lidí na světě pracuje a spojuje to, co v každém okamžiku spojit lze.
Stříbrný věk lidstva už totiž začal, na rozdíl od nekorodujícího zlata se stříbro (i rčení - "mluviti stříbro") musí čistit od nánosů věků. Zlato ve své duchovní podstatě představuje princip tajemství (známé "mlčeti zlato" bylo a je vždy ukrýváním těch klíčových informací)
Proto je vhodné sledovat situaci jak ve světě, tak i na našem pískovišti - hodí se to v následujících letech, kdy se začnou patrně otevírat dveře k mnoha po tisíciletí zakrývaným skutečnostem. A třetí vrstvou, kterou je dobré sledovat - je vývoj ve vlastní rodině.
Tato "trojice" postupně nahradí dnes ustupující "trojici boží". Vláda církve naplnila svou úlohu tím, že z původního zlata udělala "virtuální hodnotu bohatství" = dluhové peníze, kterými vybavili její nástupci (židovské a později už jen sionistické rody)celou planetu. Ti v Rusku, Číně, Indii a jinde, kdo si tuto situaci uvědomili, ti už dávno připravují prostupné mechanizmy, vylučující užití atomových zbraní.
Protože zbraně kosmické a mentální našim vládcům zakázali ti, kdo kontrolují vývoj na Zemi z rozvinutějších lidských společností v galaxii.
To vše souvisí s jiným pohledem na fyziku v prostoru. Ukázkou pro nevěřící může být i toto video o fungování a utajení "studené fůze", původně ze serveru mustwatch.cz :
http://www.jitrnizeme.cz/view.php?nazevclanku=veda-paveda-spiknuti&cisloclanku=2010110035

233471

07.12.2010 16:21

Čas se zrychluje, zintenzivňují se změny a ty opravdu podstatné se blíží

RE: Pěkně napsáno

thop 85.?.?.?

Pěkný článek! Biblická proroctví se naplňují rychlým tempem. Porovnání s aktuálními informacemi např. na www.dobakonce.cz

233871

16.12.2010 22:46

Hovory na pravici

RE: Ladislav Kopecký

janko 85.?.?.?

..jsem rád pane Kopecký, že mohu vaše názory číst, že jste nezmizel ze světa....
Mnoho lidí vůbec netuší, jak moc jsou vlečeni dobře připravenými příběhy těch, kdo kdysi pokroutili to, co nabízeli a nabízí pod manuálem křesťanství.
Ale už jejich doba končí, nejen technologie ze šuplíků budou muset na světlo. Dožene je čas, který nám kradou nutí nás dělat spoustu zbytečné práce, jen abychom neměli čas si srovnat informace. Ten ukradený čas je zahltí, Teslovy a další technologie budou jejich "odpustky".

234411

29.12.2010 11:31

Proroctví apokalypsy

RE: Proroctví asi není v lidských silách změnit.

janko 85.?.?.?

Anonyme, on totiž vždycky musí být někdo první. První Michálek a první Farage jen zvedli vlajku.
V čem budete první vy, zatím se schováváte za nick, budiž - doba pro vás asi ještě nedozrála. Ale pro ně už dozrála.
A jsou ochotni být za kašpary, za blázny za terče pro ty, jimž vypouští rybníky.

Moje "prvenství" už také zraje, blázni vždy mění povahu světa.
Proto vaši otázku obracím, už jste navštívil pana Michálka a podal mu aspoň ruku se slovy, že si jeho činu vážíte?

...ještě stále to můžete udělat.

Můj příspěvek k článku je níže, děkuji panu Lhotákovi za čas, který psaní věnoval.
J. Koňas

235091

29.12.2010 11:32

Proroctví apokalypsy

Pocit = směrování osobní volby

janko 85.?.?.?

Morálka není jen silou vášně, horující pro spravedlivý život, morálka je součtovou hodnotou mezi tím, co nabízí společnost a tím, co se v nás přenáší skrze námi zpracované informace z minulosti.

Krátká paměť umožňuje likvidaci morálky v zájmu přežití. To se děje a neděje se to ani náhodně ani poprvé. Stojíme před poznáním skutečných vlastností toho, čemu říkáme "čas".

Čas jako nástroj k přijímání a zpracovávání informací z různě vzdáleného "okolí" vytvořil v našem prostředí tři stupně "živosti", svět rostlin, zvířat a lidí. Blížíme se k okamžiku, kdy poznáme další schopnosti těchto cyklujících vývojových vrstev.
Kali-juga ve smyslu atomizace předchozích a stávajících společenských a přírodních cyklů je nutnou součástí pro nastavení zcela jiných komunikačních a fyzikálních nástrojů.
Slovo "zá/zrak", při hlubším vnímání nabízí výklad o době, která už nebude poplatná jen zraku v podobě očí. "Zrak duše" je o poznání dalších nástrojů, kterými komplexní bytost "ČLO/věk" modeluje procesy ve svém prostředí. Přichází doba, kdy mnoho lidí zjistí a ověří si, že jejich hmotné tělo je jen průsečíkem sil (=pohybů) a předchozích událostí (=stavů).

Každý si po čase ověří, proč pojem "náhoda" vyjadřuje jen neznalost všech potřebných souvislostí, vedoucích z paměťových záznamů (v informačních polích prostoru) do stupnice hustot a forem času, do hmotných tvarů živých a neživých struktur. Tuto "stupnici rytmu času" známe jako EM frekvence, od "tepla" (tlaku basových zvuků) až ke "světlu" - vibracím našich myšlenek ve vědomí. Stálé pohybové struktury - základnu, vytvářející necyklické a cyklující formy hmoty známe jako "tabulku chemických prvků".

Přichází čas, kdy si osvojíme nový způsob čtení samotných slov. Kmitáním mysli od středu slova vpravo a vlevo nám naše asociace nabídnou další významy každého slova, takévé, které odpovídají pouze naší osobnosti. Objev vrstvy významů samotných písmen byl kdysi (před nastavením našeho letopočtu) podkladem pro vytvoření dvojice komplementárních jazyků - latiny a matematiky desítkové soustavy. Dnes tento proces vykrystalizoval do dvojice jiné, binárního jazyka počítačů, kterým lze vytvořit libovolnou virtuální realitu - a do jazyka českého, který je esencí sanskrtu a jazyků Atlantských "Slova/nů" (symbolů latiny a desítkové soustavy).
Slovo (=EM frekvence), které bylo "na počátku", každá doba zpracovává do příběhů. Příběhy o Apokalypse i cyklech "jugy" mají své pevné jádro a variabilní formy - a v roce 2011 by se měly objevovat nástroje a procesy, které do konce roku 2012 nastaví ve společnosti značně jiný, lepší "přerozdělovací systém".
Technologie z etapy vývoje Atlantidy známe ve formě pověstí o telepatii, telekinezi apod. Naše technologie jsou poplatné zn...

Automaticky kráceno

235092

29.12.2010 11:33

Proroctví apokalypsy

RE: Pocit = směrování osobní volby

janko 85.?.?.?

Technologie z etapy vývoje Atlantidy známe ve formě pověstí o telepatii, telekinezi apod. Naše technologie jsou poplatné znalostem o procesech ve hmotě. Cílem pro nejbližší dva roky je nastavit komunikační cesty pro bezproblémové soužití "mentálních a mechanických technologií. O této době pojednává projekt "Zlatý věk lidstva", který se ale stane patrně věkem "stříbrným". Proč?
Model "mlčeti zlato" vedl k dnešní informační propasti mezi těmi, kdo nám vládnou a těmi, kdo je posloucháme.
Model "mluviti stříbro" se odvíjí postupně. V horních patrech moci praskají vazby, postavené na "utajení klíčové informace", vedoucí k zisku "zlata" - a v dolních patrech, zde na internetu, se postupně propojují i fyzicky lidé, kteří dovedou číst z informačních polí možné směry dalšího vývoje.
Moje maličkost patří jen k těm, kdo se snaží nalezené a vstřebané informace nabízet těm, kdo místo hořekování nad stavem společnosti už dnes připravují komunikační modely a přístroje, využívající energii těchto polí, energii tzv. "Nulového bodu"

Každý jsme takovým "nulovým bodem", s potenciálem, který v sobě musíme či můžeme najít. Anebo můžeme zůstat jen tou "nulou" v některém seznamu oveček.

235093

30.12.2010 22:08

Proroctví apokalypsy

RE: *Kali-yuga- věk Kali*

janko 85.?.?.?

..netuším sice, kterého "Jednoho" máte na mysli vy, ale určitě se za čas shodneme, že tím jediným, na co bytosti člověka zatím vysvětlení nestačí - je vytvoření (autorství) prvotního POHYBU.
Dál už lze s poznatky Atlantidy (přijímané přímo do vědomí, jde o návrat jejich běžné komunikační technologie = telepatie) a s poznatky naší civilizace sestavit neprůstřelný průběh vývoje pohybu (on je prvotním archetypem trojice ve funkční podobě 2:1 nebo 1:2)+ do pozdější kvality "tempa a rytmu" (= opakování pohybu), do růstu hustot a složitosti stále hustších struktur - až do vzniku "pevných membrán" (paměťových záznamů o vysoké hustotě = v pojmu "povrch") - a dále do sebeorganizace pohybů ve dvou polaritách, v nehmotné a hmotné, kde ta hmotná je průsečíkem z nehmotných směrů a potřeb.

..asi tomu zatím moc nerozumíte, ale to je holt moje smůla. Boha jako řídící nástroj pro jevy ve vesmíru si lidé vymysleli proto, že neměli dostatek logických vazeb mezi jednotlivými vrstvami sebeorganizace.
Ale protože zákon zachování energie i zákon přitažlivosti podobností funguje, tak zbývá jen počkat, až se rozpadne tato "přerozdělovací síť" (eko/nomika) a z jejích fragmentů bude možné stavět síť novou, s menší hodnotou "rozbíhavosti polarit".

235191

30.12.2010 22:22

Proroctví apokalypsy

RE: Lhotákoviny

janko 85.?.?.?

..jo, tohle jste pane Lhoták vysvětlil tomu pánovi s odkazem moc hezky, děkuji.

Je mnoho pojmů, které si v blízké přítomnosti budeme muset redefinovat.
I spojení "blízká budoucnost" je pak "protiběžný", oddaluje místo aby přibližoval.

..ale není zatím dost lidí, kteří by zkoumali v každém slovu jeho "směřování". používáme slova vesměs jen mechanicky, zvykově.
A o tom je tato etapa vývoje, o nalezení vnitřní struktury v každém slovu, o nalezení a osvojení si významu každého písmenka, zdrojové vrstvy pro spojování významu "zvuků"(= směrování mysli).

235192

30.12.2010 22:40

Proroctví apokalypsy

RE: Pocit = směrování osobní volby

janko 85.?.?.?

..u toho rozlišování je vhodné vždy najít časovou souvislost, co bylo dřív, kudy jde "spád smyslu".
Ano, etika jako osobní a později "množinový" přístup k jevu (+ jeho řešení) postupně vytváří základnu pro skupinové jednání = vytváří morálku.

...a společnost musí padnout na hubu tak hluboko, aby se protrhla mem/brána v globální paměti. To se sice děje, ale ještě jsme se nedostali k projevům v odpovídající razanci. Ty by měly přijít v roce "rozhraní dimenzí" dobra a zla (2011).
jako národ máme šanci nepadnout tak hluboko, dokonce můžeme nastavit cestičky, kudy se prokousat účelově kolabujícím systémem distribuce peněz.
Peníze jako společný jmenovatel mezi prací a morálkou už neplní svou funkci, to cítí česky myslící člověk už dávno. A postupně se vytvářejí vztahy, postavené na původním platidle lidí - na dodržení daného slova.
...ale jde to hrozně pomalu, jsou to ostrůvky důvěry a důvěry/hodnosti.

235194

31.12.2010 07:12

Proroctví apokalypsy

RE: *Kali-yuga- věk Kali*

janko 85.?.?.?

...díky René za příspěvek i klip, obojí je inspirující.
Příběh o vyváženosti ženského a mužského prvku v přírodě (ve vesmíru) je předmětem stálého dolaďování, jsme před (a vlastně už v) době, kdy tato klíčová dynamika protiběžných vazeb prochází přeměnou.
Ten proces je esencí neskutečně dlouhého období, kdy se vytvářela z "šestiprvkové dračí" inteligentní formy forma pětiprvková - lidská.
Princip únavy (vyčerpatelnosti zdroje) je zodpovědný za vznik "chyby" jako motoru pro vývoj - začleněním chyby anebo její vyřazení ve stávající struktuře. Je zatím málo známé, jak a proč se vytváří v přírodě "rozhraní vrstev živosti" (rostliny, zvířata lidé), protože není běžně známá skutečná úloha času v jeho výchovné a vyrovnávací (stabilizační) funkci.
S tím souvisí i zkreslený názor na úlohu a velikost "svobodné vůle člověka".
Ti, kteří nás řídí z pozemských a mimozemských vrstev inteligence, ti vždy včas vytvoří nástroje, kterými si zjistí její stav a zajistí svou řídící úlohu. Platí, že svobodnou vůli máme jen pro to, co můžeme kontrolovat, tedy i řídit. Bohužel ale do doby, než člověk uvěří, pochopí a prokáže, že nahodilost neexistuje - do té doby nám ti, co nás řídí, budou nabízet příběh o nekonečné svobodné vůli člověka.
Ano, ta existuje, ale až po dokončení inkarnačních cyklů jak v hmotné formě, tak i ve formě samotného pohybu sil (egregorů). Formování galaxií z "mraků", a další dělení "mraku" na jednotlivé sluneční/hvězdné soustavy a seskupení - to je náš úkol pro období, kdy už těla potřebovat nebudeme, kdy my sami budeme skrze počet a pohyb planet okolo hvězdy modelovat "čas" (=taktovací rytmus pro příjem a zpracovávání informací).

Oblíbená větička duchovních lidí mluví o "vzestoupení", ano, tito lidé (spíše ale informační balíčky, přijímané intuicí) pak ve formách "strážných andělů" nabízejí našim smyslům a našim mozkům přesně ty asociace, ze kterých pak vychází naše myšlenky a činy.
Proces sebeorganizace sil a informací v prostoru vesmíru není složitý, ale zdá se být.
Je to jako s dnešním vyúčtováním elektřiny, dříve stačilo vědět cenu za kW/h a vynásobit ji počtem spotřebovaných hodin. Dnes dostanete vyúčtování sestavené z mnoha položek, u kterých není ani jasné, co znamenají a kam patří. A které mohou sloužit k okrádacím praktikám těch, kdo je vymysleli.

Růst složitosti každého systému vede k překlopení původního směru do protipohybu. To známe z denní praxe firem a států, kdy původně dobrá myšlenka (výrobek) na sebe nabalí lidi, později i nutnost je organizovat (výrobky normovat) pomocí "vedení". To a následně růst osob ve vedení vede k opakování celého procesu, vznik vyššího vedení. Změny směrů (řízení shora a reakce zdola) pak vytvoří vždy nějaké rozhraní, společn

235212

31.12.2010 07:13

Proroctví apokalypsy

RE: *Kali-yuga- věk Kali*

janko 85.?.?.?

... vytvoří vždy nějaké rozhraní, společného jmenovatele, mezistupeň.
A tyhle fraktální biologické struktury (zde míním fraktál jako pevný střed (původní myšlenka), uchovávaný v každém dalším stupni sebeorganizace. Hologram je k fraktálu jeho techničtějí bratr, který ale nemá ty potřebné variující=dynamické "okraje".
..ale to jsem poněkud odbočil, omlouvám se těm, kdo textu nerozumí...

Zkrátka plusy i mínusy (vstřícnost i sobectví) budou fungovat stále, na jejich variabilitě je postavený základní archetyp i všechny jeho formy. Vždy je funkční "spád funkce" od Dvojice buď KE třetímu - anebo PROTI třetímu (množině "třetích").
Osvěta se blíží, stačí nemít zabetonované šuplíky s tradičním chápáním souvislostí. Ten klip je velmi silný, mnohovrstevnatý, a přece jednoznačný ve vyznění "konce hry". A nová hra začíná vždy dlouho před dokončením té staré. Je dobré hledat tu novou, najít své rozhraní (okamžik) pro opuštění některých dogmat.

235213

31.12.2010 08:19

Na přelomu roku

sněhová vločka

janko 85.?.?.?

Vladimíre, vidíte situaci skrze peníze a moc, obě formy ovládání jsou ale stále virtuálnější a neuchopitelnější. To ale má svůj význam.
Z moci se stává NE/moc, lidé si uvědomují, že je něco špatně a zatím nevědí, že toho svého vůdce mají denně před sebou - svůj počítač s internetem.
Každý systém řízení roste i zaniká kapacitou své základní komodity/myšlenky. Když se pře cca 2000 lety lidé rozhodli (byli rozhodnuti několika tehdy mocnými a vědoucími) k postupnému růstu hodnoty "zlatého telete" - věděli, že jde o program pro několik tisíc let, nesený v genech těch, kdo jej převzali z předchozích civilizací. Práce se zlatem, později s penězi a dnes s nulami za číslovkami - nás všechny dovedl k hranici tohoto programu, nastaveného novým počítáním letopočtu a končícímu za dva roky. Máme dva roky na to, tady uklidit a nastavit jiný přerozdělovací systém mezi prací a odměnou za ni.
Cestu vidím (a časem obhájím) v projektu "Základního přijmu", který může rozpustit virtualitu tzv. státních dluhů a nastavit postupně optimální, ale dynamicky se měnící hodnoty mezi dobově potřebnou prací a odměnou za ni.

Sám ale ve svém článku těžko nesete pocit z kontroly všeho, co činíte těmi, kdo získali kontrolu nad lidstvem pomocí diktátu, pramenícímu ze schopnosti pracovat s lidskou chtivostí pomocí peněz. Netušíte asi, že princip tajemství, aplikovaný v obchodování utajováním nákupní ceny - je tím, co udělalo z peněz toho mocipána.

Schopnost PODĚLIT SE využívají účelněji ti, co dnes mají své kartely, prostému lidu nabídli "Fejsdrbnu" jako obdobu římských her. Ta a další "sociální sítě" postupně vytvoří své kartely = databáze, kde se vygeneruje hladina "ceny za práci". Nabídky a poptávky se postupně z "pastí na zákazníka" stanou relevantním "pracákem" - a to přesně v komunitách a oborech, ve kterých se kdo bude angažovat. Tím se zastaví postupné chudnutí obyvatelstva, obchodní i výrobní tajemství postupně mizí už dnes, menší firmy už začínají brát zákazníka vážně a na řetězce dojde později.

Jakmile dost "oveček" pochopí, že komunikace přes internet je kontrolním i řídícím nástrojem pro následné období, budou už asi mít v sobě kodex blablarytíře (= rytíře slova), který pomůže každému najít svojí parketu života tak, aby druhým škodil v co nejmenší míře.

Cíle a vlastnosti Blanického rytíře, ozbrojeného pouze volbou svých slov, představují jednu z možností, jak se postavit a zařadit do komunikační sítě "bezejmenných" nicků na síti. Doba sama postupně vyplaví ty, kdo svá slova volí zodpovědně, s vědomím možných následků nejen v tomto životě.
Nový program pro lidi si děláme sami, všechno, co se děje, je jen průsečíkem předchozího směřování + PŘEKLOPENÍ v okamžiku, kdy jednotlivec - anebo i největší dosažitelný celek dosáhne na vrcho...

Automaticky kráceno

235216

31.12.2010 08:21

Na přelomu roku

RE: sněhová vločka

janko 85.?.?.?

Nový program pro lidi si děláme sami, všechno, co se děje, je jen průsečíkem předchozího směřování + PŘEKLOPENÍ v okamžiku, kdy jednotlivec - anebo i největší dosažitelný celek dosáhne na vrchol nebo na dno svých možností.
(Věty kodexu jsou závazné jen pro toho, kdo se učí anebo naučil si moc nenalhávat...)

Blanickým rytířem (blabla..rytířem anebo rytířem slova) se můžeme stát každý, už je čas,.....!

1. Po zralé úvaze se rozhodne pro pozitivní přístup k životu i k lidem.
2. Uvědomuje si VČAS, kdy jeho svobodná vůle překáží svobodné vůli jiného.
3. Podle svých možností dává občas svým bližním něco svého zadarmo, ale nemusí.
4. Je ozbrojem pouze slovy a láskou, dokáže slovy obhájit své činy.
5. Je schopen rozpoznat, kdy nemá a kdy má mluvit.

....zvlášť ta pátá větička je "vypečená...."

Přeju všem čtenářům i autorům příspěvků Zvědavce trochu optimizmu do roku 2011, kdy se bude "lámat chleba".

jan/ko/ňas

235217

02.01.2011 01:13

Na přelomu roku

RE: Základní příjem

janko 85.?.?.?

...je fajn, že tuto polívčičku "základního příjmu" už ohřívali jiní, doufejme, že německá verze už přišla "ve správnou dobu".
Bude možná chvíli trvat, než lidi najdou paralelu, která trkla mě.

Jde o to, že v určitém podnebním pásmu mohou žít lidi bez potřeby práce, pokud se spokojí s hladinou komfortu, kterou jim poskytuje příroda. Ráno vstanou, utrhnou banán, pozorují "cvrkot", pak si zas utrhnou banán nebo uloví zvíře - a dny jim plynou ke spokojenosti.
Právě díky méně hostinným lokalitám lidé museli začít pracovat, práci si organizovat - a formovala se skupina těch, kdo práci organizovali jiným. A ti si nechávali vždy "malou domů".

A to vedlo k pokřivení modelu křesťanství tím, že si doby vyžádala "hon za zlatým teletem". Zlato v analogii "zásob na zimu" představuje tu hromadu "banánů", připravených k utrhnutí po vysvětlení, jak z honby za zlatem udělali určití lidé postupně bezcenné papírky, udržované jen vírou v jejich hodnotu.

Dnes je sice situace taková, že lze "nuly a jedničky" (víry v moc peněz) vypnout celosvětové - ale to není řešení. Státní dluhy představují vlastně hodnotu nezaplacené = neudělané práce. Jakmile každý pochopí v jiném příběhu o úroku, proč musel úrok vzniknout jako dočasn (cca 2000 let)nástroj pro chápání úlohy peněz, tak je pak jedno, jestli tu práci ve svém oboru uděláme po anebo před zaplacením.
A aby to i ovečky pochopili, musíme ještě trochu padnout na ústa, aby výpadky v distribuci čehokoliv naučily každého, že nestačí jen mít peníze, musí být i něco, za co je utratit. A televize se člověk nenají. Nedostatek odstartovali doktoři, další mohou následovat - ale nakonec všichni zjistí, že se potřebují. A místo keců v TV tam může být vyučování, jak na to, krotit se nemusejí jen dluhy, vidíme přeci, kde ta bota tlačí, jak lidé zapomněli myslet, jen aplikují.....

Doufám, že do konce zimy prosákne dost vědomostí o tom, jak a kdo tuhle státní lumpárnu řídí. Pak snad bude možné začít vysvětlovat, jak a proč se tenhle fotbálek hraje stále na stejnou "jednu bránu" v historii už asi 13000 let.

Rozpustit letící úrok státního dluhu na různě velké měsíční či týdenní částky pro děti a dospělé jsou pak obdobou toho "banánu" (zpočátku spíš jen kousku banánu), aby si každý zvykl na fakt, že ten kousek na obživu nestačí, že pro to, aby byl větší - se musí "rohlíky" péct stále, jinak zkrátka dojdou.
Samozřejmě se vykrystalizuje i skupina těch, co to hned nezvládnou, je to o nekonečném vysvětlování vztahu "- má dáti - dal", o vytvoření dynamického šuplíku s "potřebou práce" a "nabídkou práce". Nakonec se ceny za práci vždy nějak ustálí. A zmizí mnoho zbytečných právníků a jiných prostředníků pro vymáhání čehokoliv.

Sociální sítě a k nim navázané databáze nabídek a potřeb sice nebudou ihned fungo...

Automaticky kráceno

235311

02.01.2011 01:14

Na přelomu roku

RE: Základní příjem

janko 85.?.?.?

Sociální sítě a k nim navázané databáze nabídek a potřeb sice nebudou ihned fungovat optimálně, ale všechno spěje k podobnému distribučnímu rámci. Vytvoří se obdoby malých a středních "firem", provázaných uvnitř i ven. Jeden takový koncept mám i připravený, dodobanka.cz sice ještě nefunguje, ale také ještě doba k ní nedozrála. A ta doba přijde, je tu časový prostor pro podobná řešení osobních aktivit, zájmů a jejich výměny.

235312

02.01.2011 09:51

Na přelomu roku

RE: Vice pravicovani, vice Klausu, vice Kozenych...vice egoismu a vymirani

janko 85.?.?.?

Vojto, možná si i vy někdy uvědomíte, že trpíte sejnou vadou, kterou přisuzujete Moudrosťákovi, jen ji máte v jiné oblasti.
...ale což, o tom je život, o nabídce a reagování na události, které se nás dotýkají.
Určitě bychom se dostali k porozumění dřív, kdybychom méně používali slova s velkou emoční energií - pokud tedy něco takového u slov rozlišujete.
...a násobit tuto energii ještě ironií svědčí spíš o nedostatku vnitřního vlastního přesvědčení - obávám se, že budete patřit k těm, kterým se mnohé "domečky dosaženého vzdělání" budou trochu kymácet, ne-li rozpadat.
..ale mohu se mýlit, i když nerad...

235334

02.01.2011 10:17

Na přelomu roku

RE: ad výše

janko 85.?.?.?

..smoke, nekuř. A přešlápni si, možná to pomůže.

235337

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 2

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
297 863,35 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?