Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 1628 příspěveků, 13 různých jmén: <nic>, ACHJO, Fraser, HK, hledající, hledající a nalézají, hledající a nalézající, Jan Koňas, janko, sanok, Thomaas, thop, Včelí medvídek.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.03.2010 13:01

Dar rozbitého skla

RE: Pokud clanek vystihuje presne tu symboliku.

janko 85.?.?.?

René, důvěra nesená penězi nebo zlatem zkrátka přejde v důvěru nesenou hodnotou práce. Ale ne té slíbené práce (z půjček, které operují s virtualitou slibu), ale z té udělané + té, kterou představuje výdělečně činná část populace.

Samozřejmě to bude chvíli trvat, nejdříve musí dost lidí "padnout na hubu", aby si uvědomili, jak je to s těmi koláči za sliby a vůbec s dodržováním slibů.
Cesta, kterou nabízím na www.nejsme ovce.cz je sice schůdná pro oddlužení státu, ale patrně ještě ne v této době. Tak si počkáme. Vývoj si vyžádá nějakou formu oddlužení státního dluhu. A válka není tím nejvhodnějším, i když obvyklým řešením.

Lidé uvěřili před 20 lety, že logický kotrmelec o socialistickém hospodaření na kapitalistické - je posunem dopředu.
A postupně si uvědomují, že to zas tak "dopředu" bylo jen pro některé, stále stejné typy lidí - vlastně spíš hajzlíky.
A kdo se nestačil přiživit, tak dneska remcá.

Bohužel jste silně zakotvený ve vizi, že zlato je lepší společný jmenovatel než práce. Přitom je to přesně opačně, proto také bylo zlato postupně nahrazeno komoditou, která je nevyčerpatelná- hodnotou práce. A dnes už jen hodnotou slibu práce, "makro"peníze nejsou vůbec kryty prací, ani jejich finanční krytí (desetina v "hotovosti")není podložená prací, spíš bohatstvím, stále uloženým v zemi (ropa apod) = slibem to bohatství vytěžit.

A přitom z té práce, kterou udělaly za nás stroje, z té můžeme mít základnu pro čerpání renty. Virtualita státního dluhu je stejná jako potenciál pro čerpání z téže sestavy číslic. A jestli za rentuněkdo koupí už vyrobené zbožívvanebo si rentu zvýší tím, že bude ještě pracovat - to zatím umí jen naši čokoládoví občané. Zatím na náš úkor. Ale na čí úkor by to bylo v případě, že rentu (soc.přídavky) dostane každý? Vždyť ty stroje práci odvedly, zboží je na pultech - ale nemá ho kdo koupit.A ti, co už se nabažili flákání, ti by rádi třeba některý výrobek dovedli zlepšit.
Je to o způsobu myšlení. Berte to podle sebe, a ne podle toho, co si myslíte o ostatních. Procento trvale flákajících bude stejné jako dnešní procento nezaměstnanosti - tak v čem je problém?

S tím, že si nedovedete takový systém představit, s tím ale nepohnu takto písemně, je to na dlouhé vysvětlování.

215509

21.03.2010 14:09

Peníze na dluh a peníze bez dluhu

RE: Vláda dluhů

janko 85.?.?.?

Danielo, nezoufejte, kulatou Zemi z té placaté "udělal" jeden člověk, podobně i Newton, Einstein a další změnili chápání lidí.

Dnes je nás několik, kdo vidíme světlo na konci tunelu. Baterka není potřeba, jen "kroky".
Začít se scházet, hledat mezery, nabízet cestičky. A pak už se nějaký rozumný sponzor najde.
Kdyby NWO bylo tak dokonalé - tak bychom se o něm ani nedověděli. Příběh pro Zemi je vedený z větší dálky, zkazit si jej můžeme jen svou nečinností.
Ti, kteří alespoň tuší, kudy dál, ti by se měli scházet i jinak než zde, na síti sítí.

215513

22.03.2010 20:36

Mnoho povyku pro nic

RE: O čem ten článek je ?

janko 85.?.?.?

Střelče, jak jistě víš, mnoho situací se řeší oklikou.
To, že se skoro nikdo nevenuje tematu článku, to je příznačné nejen pro politiky , ale i pro zdejší lid.
souvisí to sice s programem, který nám do hlav jed z veliké dálky, ale to tu nebudu rozebírat.
Zkrátka některé jevy se řeší prostřednictvím jevů zástupných.

Pokud víte, co jsou to "konstelace" - anebo i obyčejné divadlo, tak víte, že lidé na sebe berou různé role, které dovedou s různou mírou věrohodnosti ztvárnit.
-..asi teda tak....

215644

22.03.2010 20:45

Nebude na důchody, ale banánů a toaletního papíru bude dostatek

RE: On ten Bismarckův systém nebyl průběžný,

janko 85.?.?.?

...a co takhle nějaký argument místo té slovní žumpy, příteli??

215645

23.03.2010 20:32

Explozivní dluhové domino: nadcházející finanční katastrofa - část 3.

RE: Idealni material pro uskutecneni cistky.

hledající a nalézající 85.?.?.?

... zbytečně se mezi sebou budete pošťuchovat, protože oba dva, a my všichni máme toho vetřelce, tu rakovinu ve vlastní hlavě. Soustava zadního mozku zakrněla ve své funkci a přední mozek příliš zesílil, nadmíru se zvětšil a z velké části zatlačil intuitivní zadní mozek. Postupně z generace na generaci tato vloha sílila až po tisíciletích zde stojí tvor, který si nesmí říkat plnohodnotný člověk, podle měřítek přírody. ......... pokud bychom se chtěli například bavit o hejkalech polednicích a podobně, je tím míněno, zformování energie vycházejících z lidí. Každá energie, která z nás vychází má nějakou formu, a já opravdu nemůžu za to, že ji nevidíte [smích] ....... něco jiného jsou ovšem přírodní síly a bytosti, bez jejichž činnosti by se příroda nemohla vůbec vyvíjet, hmota sama sebe nemůže organizovat, vždy musí být síla. Nepíši zde o nějakém náboženství, ale o tom, že je velké množství lidí s velkým IQ, ale do konce života nepřijdou na myšlenku, že taj jako se obraz sám nenamaluje, tak ani rostlina jen tak sama, bez pomocných sil a energií, nevyroste. A mělo by snad někomu vadit, že to vypadá jako elf? [smích])))

215714

24.03.2010 16:35

Explozivní dluhové domino: nadcházející finanční katastrofa - část 3.

RE: Idealni material pro uskutecneni cistky.

janko 85.?.?.?

Vojto, vojto, věda ano, ale ne ve vašem ustrnutí. Zkuste si jen dohledat, co "věda" zatajila ohledně nálezů z historie či jejich výkladu.
A to funguje i v oblastech, které si myslíte, že máte "na háku".
Lituji vás.
Je pravda, že místo hejkalů máme dnes "vědce" - tedy ty z vědců, kteří v zájmu toho, aby dostali grant a tedy práci - tak napíšou kdejakou krávovinu.
...tak tak, pověry se nemění, mění se jen kulisáci a kulisy.

215779

24.03.2010 16:56

Bachmannová: Bůh prokleje Ameriku, pokud se postaví proti Izraeli

RE: Výklad pojmů ...

janko 85.?.?.?

Herberte, národ vzniká tehdy, když se skupina lidí, užívající nějakou variantu jazyka na území, které obývají, rozhodne pro pojmenování takové (této) skupiny.
Američany spojuje v USA angličtina, ale v Kanadě i francouzština, spojuje je název území, které obývají.
Za (národní) jazyky je vždy zodpovědná změna asociačních řad při výkladu nebo překladu slov. Historii i národních jazyků začíná vždy slang - tedy přizpůsobení významu (i tvaru) slova pro specifickou činnost nebo proces, typický pro skupinu (řemeslníků, právníků...).
zajímavou úlohu má vliv latiny na evropské jazyky a zachování latiny v popisu přírodnin a v medicině. Ale to je na jiné povídání....

215781

24.03.2010 17:38

Jak Washington zničil soukromí lidí doma i za hranicemi

šmíra a š/mírování

janko 85.?.?.?

Lidé si asi špatně propojují některé vztahy.
Ano, vlády nás šmírují. My - podle vlastního nastavení "šmírujeme" své děti, své účty, své city.....
Ono užití tohoto slova zavání silně negací, je to emoční slovo.
Nahradíme jej neutrálním slovem "kontrola".
Kontrolu potřebuje každý. Ale kupodivu můžeme kontrolovat jen to, nad čím máme moc. A to především informační převahu.

Z toho plyne, že může existovat (a také existuje!!) i moc vyšší, než je ta globální. Je jedno, jestli ji nazveme bohem nebo rozvinutějšími civilizacemi.
A taková moc se může projevovat i tím, že řídí naše jednání skrze naše podvědomí. Ostatně už i naši mocní jsou dál než jen u "hypnózy" v řízení našich činů.

Cílem tohoto mého vstupu je ale ukázat na společného jmenovatele mezi silami z naší strany a vlivu "boha Přírody".
Víme, že ve "vzduchu" se mísí naše mentální energie a energie ze strojů pro komunikaci (wifi, radio, internet, media + naše myšlenky, reakce na slyšené a vnímané).Aura okolo člověka není výmysl, ta propojuje naše jednání s "elektrikou" (pro mnohé elektromagnetickým "smogem").
Čas, kdy se propojí elektrické a mentální energie "ve vzduchu" okolo nás se stále rychleji blíží k bodu, kdy se data z našich skutků smísí s tím, čemu lze říkat "globální vědomí".
A pak se začnou dít přesně ty "věci", které stávající fyzika neuznává. U ohýbání železných lžiček fouknutím rozhodně nezůstane (viz Robert Fox a pořad "Uvolněte se prosím" z března 2009)

Proto doporučuji každému vážit nejen svá slova, ale i své myšlenky. Veškeré naše pohyby jsou z vyšších informačních vrstev monitorovatelné. Je ale fajn, že šmírování "ze vzdáleného prostoru" platí i pro ty, kdo nás šmírují dnes.
Je to o těch "božích mlýnech", které už začaly pomaloučku fungovat - a bude líp. Příběh o ekonomice, postavené na míře "ne/morálnosti zisku" se rozpadá, ten nový bude patrně postavený na možnostech a dostupnosti internetu. Doba zraje do doby "z ráje".

Vždy v nejtěžší chvíli se ukáže správné řešení. Je jím rozhodnutí "vstoupit do konfliktu" v takové informační hladině (a takovými prostředky), na kterou si každý z nás troufne.

Pro mnoho lidí ještě ta chvíle nenastala. Ale nastane.
Začíná "se" většinou čištěním vztahů v rodině, často s úklidem ve vlastní makovici. Následuje úklid ve směru k nadřízeným. Nadávání jednotlivců je na nic, je třeba přijít s návrhem řešení k těm, kdo jsou "ve stejné vrstvě" (i když nám z nich leckdo nesedí). Po vyříkání si vzájemných pomluv (vesměs nedorozumění, pochopeného jako urážka) se může skupinka ozvat "nahoru". Dřív než po "úklidu emocí ve své vrstvě" to asi nemá cenu.

Kdo udrží své emoce déle v klidu, ten postupuje. (vytesat si do lebky)
...ale je to občas neskutečná fuška...., ufff.

215783

25.03.2010 04:23

Jak Washington zničil soukromí lidí doma i za hranicemi

RE: šmíra a š/mírování

janko 85.?.?.?

...tak si udělejte v myšlení lepší pořádek. Ještě starší proroctví mluví o éře "Zlatého věku".
Ovšem s lidmi vašeho typu se ten zlatý věk posouvá do nekonečna.
Ovečkování vám jde bezvadně...., kdopak asi má zájem na tom, aby lidé propadali pesimizmu a klopili své hlávky.....?

215801

20.04.2010 20:46

Finanční systém a jak je to vlastně s tím kapitalismem

diky

Fraser 85.?.?.?

Diky za zajimavy clanek. Uz jsem sem pomalu prestaval chodit, kazdy druhy den nejaky navod, jak 'spravit' kapitalismus, nebo ho nahradit necim lepsim. Samozrejme vzdy v nejlepsi tradici kolektivismu - tentokrat by to ale dopadlo jinak, protoze by se toho chopil autor a ten tomu rozumi a vi, co ostatni chteji ... ach jo.

Nikdy me neprestane fascinovat logika: vlivni lide vyuzivaji stat k ziskavani stale vetsi kontroly nad zbytkem populace a k jejimu okradani. Z toho vyplyva, ze je treba zvysit pravomoci statu (=regulaci). [oči v sloup]

217541

21.04.2010 23:28

Vedly by „kazící se peníze“ k drancování přírodních zdrojů?

RE: Souhlasím - vedly by k zodpovědnosti a hospodárnosti

janko 85.?.?.?

HHBB, hezký příspěvek.

217624

23.04.2010 08:30

Syn člověka

... tato věta nemohla být řečena ...

hledající a nalézající 85.?.?.?

cituji: ... "Ježíš před dvěma tisíci lety říkal, že syn člověka nemá, kde by hlavu složil" ... tuto větu takto říci nemohl, protože vždy o Synu Člověka mluvil ve třetí osobě. To, že slepá víra "slepí" dohromady dvě osoby v jednu, i když jedna z nich mluví o té druhé ve třetí osobě, jak to, že to alespoň nečlenové církví nevidí? ...

217745

26.04.2010 16:04

Solis: Nový světový řád? Připravuje se už dlouho

RE: NWO

janko 85.?.?.?

...mejlíš se. Běloši (malá skupinka elit) mají pro palcem prostředky pro řízení událostí, to, že jsou proti běžným občanům, to se opakovalo už při honu na "ostatní" židy, a ještě mnohem dřív při honu na "ostatní" křesťany.
Ve vývoji každého hmotného nebo organizačnho (společenského) systému vždy dojde k tomu, že ye řídící jádro (firmy, státu, Země)obrátí proti těm, kdo je do řízení dosadili.

A vše souvisí s tím, jak jsme se učili ve fyzice o "rotační" formě atomu. Až si osvojíme model pulzní, kterým funguje nejen naše srdce, ale také veškeré mentální procesy, které vedou k vytváření společenských systémů pak už nám bude hej.

Pan Solis prezentuje informace, odpovídající i mým. A nezdá se mi, že by člověk s touto formou lidské energie byl špatný (ad reakce Perunvita)

217981

28.04.2010 14:42

NATO na šesti kontinentech v sedmi dnech

Děkuji ti

janko 85.?.?.?

Luboši. Je třeba tyhle informace znát....

218205

29.04.2010 14:36

Kultura strachu

RE: hned v clanku pisete ze neni krize

janko 85.?.?.?

samozřejmě že spějeme ke komunitě(ismu?), přebytky výroby se už dnes dávají jako dárky (zatím spíš neprodejné šunty). postupně se budou výrobci zbavovat i užitečných věcí levněji.
Pokus o raný komunizmus nemohl vyjít, když byl nedostatek zboží.
Dnes je třeba jen přeskládat distribuční cesty tak, aby si lenoši nechodili pro totéž jako ti, co něco užitečného dělají.

Asi se v nějaké formě zavede "životní renta" pro mimina, rodiče i stařečky. A ta by se mohla odvíjet od pracovitosti národa. Takže Němci a my se budeme mít docela dobře, až se vytratí ti zbyteční rychloboháči na své ostrovy. Fabriku si ssebou nevezmou a peníze zrovna těmhle moc radosti také nepřinesou. Určitě už existují projekty, jak německý model "Základní příjem" sladit s možnostmi národního státu. Budeme čerpat "nevybrané daně z práce strojů", je fuk, jakými papírky (OP s čipem, řidičákem a zdravotní situací) se to bude provozovat. Kdo bude chtít víc, půjde pracovat. Na obcích budou mít seznam potřebné práce i možnost ji odměnit. Dnešní papírová kvalifikace také půjde do háje (viz plzeňští "právníci"). Testy znalostí s návrhy modelových problémů vypoví o kvalifikaci rychleji a lépe.

218313

30.04.2010 13:35

Inspirační foto

RE: .

janko 85.?.?.?

Cype, nebuď cyp a mysli.
V sionských proroctvích je posledním vládcem "černý král". a záleží jak si to kdo umí přeložit. Černoch (míšenec) Obama je, liteře bylo učiněno zadost. Že musel přijmout úlohu, kterou mu vládci ze zákulisí dali - to je snad jasný. A že je dost těžké stát se "dvojitým agentem", to asi taky víš.
Události, do kterých vstupujeme, ty bývají připravené nejen těmi, co vládnou tady na zemi. Kontakty s jinými civilizacemi nám také určují velikost našeho "rybníčku". a naladit průběh historie tak, aby vyhověl potřebám "proroctví" i potřebám nás ostatních (éry "Zlatého věku")- to je dost složitý úkol. Nechme Obamu ukázat, co v něm je. Vždy je dobré posilovat jeho lepší stránky než jej zahrnovat podezřením či obviňováním.

218429

30.04.2010 13:46

Tragédií k upevnění moci

RE:

janko 85.?.?.?

Kaliku, ono je dobré se zamyslet nad tou "shodou okolností". Do jaké míry ji lze připravit , pro koho je užitečná třeba ta mediální masáž apod.
Ale chápu, že vnímat tu událost prvoplánově je prosté a uvolňující....
Čekal jsem od vás hodnotnější vstup.

218430

01.05.2010 10:03

Tragédií k upevnění moci

RE:

janko 85.?.?.?

Jindro, stačí ti zalistovat buď na síti anebo v paměti - nemám sílu pořád opakovat, jak je dobré vnímat každou situaci a událost z více stran než jen z té na kterou je kdo naladěný.

Jsem asi unavený, omlouvám se, že moje připomínky nelze vnímat jinak než jako kádrování. Dřív ještě existovalo spojení "dobrá rada", ale to už asi taky nefunguje,...
Je to těžké, když jsme holt všichni ti nejchytřejší....

218511

09.05.2010 17:23

Budeme se podepisovat třemi křížky?

RE: ...

janko 85.?.?.?

...když si přečtete pořádně, co píšu, tak zjistíte, že Rusko je tím konečným centrem po určitou dobu, DOKONČUJE okruh.
A pokud se týká rotace jazyků, budete si muset asi nastudovat více mých textů, aby vám byla úloha hebrejštiny dříve a češtiny v blízké přítomnosti jasnější.

219010

17.05.2010 20:53

Prognóza 2012: Směrem k novému světovému sociálnímu řádu (Díl 1.)

RE: Mno, dovalcili jsem krome posledni potencialni moznosti.

janko 85.?.?.?

..užitečná analýza i hezká reakce, děkuji.
Uvidíme, je-li cestou to, co chystají Němci - návrat k marce a nastavení jiného typu ekonomiky - viz základní příjem. Na síti už visí přepočet pro jiné měny http://www.finanzen100.de/waehrungen/deutsche-mark-us-dollar-dem-usd-_H1225916380_9368560/

...do jaké míry lze tohle považovat za "zpravodajskou hru?"

Němci jako systémový národ mají ve svém jazyce nástroje pro koncepční řešení, jeví se mi jejich snaha velmi užitečná.

219545

19.05.2010 21:24

Malé zamyšlení nad státním dluhem

RE: Nejde o napravu

janko 85.?.?.?

Steve, doufám, žes nepotratil rozum a ten boj bereš jako boj slov - tedy polemiku. Včetně důkazů psaných i zvukových.
A tenhle boj, papírové a zvukové bomby - ten je určitě už připravený, zdokladovaný a čeká se na startovní výstřel - volby.
Je určitě v Čechách dost lidí, kteří vědí kudy z dluhového průseru ven. Němci patrně připraví "půdu", už dnes je na netu "nástřel" odsazený od měny národa, který sice nemusíme mít zrovna v největší lásce, ale který prokazuje schopnost systémového myšlení. Včetně vhodného výhledu do blízké přítomnosti (projekt "Základní příjem").
My v téhle šarádě asi sehrajeme úlohu prostředníka - nejen kvůli geografické poloze a vzácné historické zkušenosti - kdy se o nás vždy přetahuje východ nebo západ.
Oni vědí proč - a my jim to budeme muset dokázat. Máme jazyk, kterým lze dokázat cokoliv čímkoliv - to jsme pochytili z matematiky, tuhle schopnost. Jen ještě nebyly postulovány "axiomy češtiny", znalost obsahu každého písmene a číslice v českých slovech.
Když jsem teď sledoval reportéra + Vandase na Hydeparku, tak byl tlak reportéra na "vhodná témata" tak zřejmý, že si toho snad lidi začnou všímat. A když ne, tak budou ovečkami ještě o chvilku déle.
No, další hyd(e)paráda v podání VM začíná, jdu "sledovat cvrkot"...

219694

19.05.2010 22:28

Malé zamyšlení nad státním dluhem

RE: Nejde o napravu

janko 85.?.?.?

spíš mi řekni, koho jsi volil, jak dalece dovedeš pod maskou poznat člověka.
A jak dalece ten člověk je k určitým krokům donucený a do jaké míry se smí rozhodovat podle svého svědomí. Vychcanost (taktika?)v jedné kauze nemusí znamenat vychcanost celého člověka.
Kolikrát ses vnitřně rozhodoval "v kůži" těch lidí? S jejich prioritami, způsoby a možnostmi jednání apod.??
Sleduješ-li situaci průběžně, tak snad pár slušných lidí mezi poslanci najdeš.
Nebo ne?
Hra "na jednu bránu" samozřejmě funguje stále, ale už vnímám lidi, kterým to vadí, kteří hledají, kudy z drátů kamarášoftismu ven...

219699

24.05.2010 16:00

Írán, Sun Tzu a dominatrix

RE: Posoudit spravne situaci,tak musime nejdrive ze vseho vedet,kdo je kdo.

janko 85.?.?.?

Každá většina (smířlivé ženy) potřebuje svoji protiváhu, - v o to silnějším jedinci.
Clintonka tuhle úlohu splňuje. Teda aspoň se snaží.
Válka je také ženského rodu, je dobře, že si to "holky rozdaly samy".
...příroda zařídí ten zbytek, úklid po "clintání"....

219998

25.05.2010 09:25

Co Bilderbergerové rozhodnou u Íránu?

plány na válku veřejně?

janko 85.?.?.?

Obávám se, že slovní rozbory možností válek samy popírají možnost existence těch válek. Informace, vypuštěná do medií má vesměs ten efekt, že zvyšuje připravenost "oběti" a snižuje varianty "útočníka".
Tahle válka slov (obdoba štěkajícího psa) umožňuje myslícím lidem připravovat podmínky pro období, kdy se vyplýtvá "slovní munice".

Model moci, postavený na růstu a následném zničení vytvořených hodnot pomocí války je už profláknutý natolik, že se hledají cesty skrze lékovou, potravinovou a mediální formu centrálního řízení společnosti. Zatím nedochází ke změně modelu - z pyramidové struktury na fraktální, kde vnitřní struktury řízení menších i větších celků si budou podobné, a vzájemné kontakty zemí se omezí na výměnu toho, co národu či státu přebývá nebo chybí.
...a jak to nakonec dopadne, to záleží i na míře osobní aktivity hledat a skládat informace.

Další "vlaštovkou války" je přeci potopená loď a "podepsané" torpédo. Štěkot napadené země signalizuje míru připravenosti, ale možná i velikost zázemí, které je ze tím "štěkotem".

Ano, doba je napínavá, všichni svými myšlenkami vkládáme do "volného" prostoru energie, které si jiní vyberou a "přeloží" po svém, ve své informační vrstvě. Kupodivu jedním z podstatných "štěkotů" jsou patrně i volby v naší zemi. Uvidíme, jak se jejich výsledky projeví na "jevišti dějin".

220057

..možná je dobré si uvědomit, že každá skupina do sebe vstřebává (leckdy i účelově) lidi s opačným záměrem než ze kterého skupina vznikla. A to je podle mě případ nejen charty, ale také třeba Hitlerovy zášti proti židům. I tato Hitlerova prvoplánová zášť se těm "chytřejším židům, co mají na starosti peníze" hodila k tomu, aby své etnikum, které nechtělo jít jejich sionistickým směrem, postupně likvidoval. Hitler byl nástrojem finanční moci zrovna jako Havel a jeho někteří "kamarádi".

Odpůrce jako jednotlivec je snadný cíl. A do skupiny odpůrců zařadit takové, kteří rádi později využijí získanou moc pro sebe - to je přeci "stará vesta", ti tvoří většinu populace. Takže opět snadný cíl. Misto likvidace nebo zesměšnění infiltrace a sliby "kšeftů".
Dnes v nových politických stranách jsou samozřejmě také zástupci morálky i "morálky". Ti, za které mluví jejich předchozí skutky - ti si postupně přicházejí pro příslušnou odměnu i "odměnu".
A je to tak dobře.
Autor článku není idiot, jen měl asi málo času situaci zkoumat z více stran.

220062

25.05.2010 10:06

Věci veřejné – hra na upřímnost Kmotra Bárty?

RE: Proč ?

janko 85.?.?.?

cituji:
Proč asi nastrčili Johna a dřepí v pozadí?
Není tohle dost výmluvné?

...protože i John musí platit za svoje "trafiky". S tím, že ho pak "odstřelí" a nahradí někým z pozadí (nebo z prdele?), s tím se nejspíš počítá.
To spíš ten jeho kámoš z bezpečnostní agentury - to je vykuk...

220064

25.05.2010 13:28

Írán, Sun Tzu a dominatrix

RE: Posoudit spravne situaci,tak musime nejdrive ze vseho vedet,kdo je kdo.

janko 85.?.?.?

Lin, souhlasím v tom, že ti, kdo rodí, mají dost síly k tomu, aby dovedli život kdykoliv i zastavit.
Ono to má i hlubší výklad v účelu této civilizační etapy (cca 2000 let), ale i té předchozí (cca 13000 let) - kdy si galaxie uvědomila nerovnováhu mezi mužským a ženským principem a nabídla nám, mužské části lidstva, vytvořit spravedlivější systém "dělení moci".
ženy vždy řídily a řídí chod světa, i když jejich "rukama" byli muži. Naše úloha je informace třídit a položit ženě do dlaní - třeba v podobě pračky či jiných vynálezů. Žena vnímá "součtové informace" v celkové "barvě" (náladě, stavu organizmu), muži v jednotlivých detailech. A vytvořili k řízení "velikosti života" (v podobě míry hmotnosti) oblast tzv. "křemíkové inteligence". Ta dovede vytvořit virtuální reality, do kterých bude "hmotnost" přidávat jen lidský pár, nikoliv jen "jedna půlka člověka" - žena nebo muž. Ale k takové realitě se teprve můžeme dopracovat. Pokud možno s minimem ztráty lidskosti.

Do Clintonové nevidím, nezajímají mě odcházející veličiny. Své priority vkládám do jiné dámy, která prokazuje, že má sílu tady udělat pořádek. Se kterým jí i její "dámské straně" asi i trochu pomohu. Osm žen v čele kandidátek má jen jedna politická strana. Navíc Hannig má na hledání talentů "čich".

220084

25.05.2010 18:14

Írán, Sun Tzu a dominatrix

RE: Posoudit spravne situaci,tak musime nejdrive ze vseho vedet,kdo je kdo.

janko 85.?.?.?

...hmmm, jestli to nebude tím, že Boboška je chlap v sukních a já zas ženská v kalhotech....
Ono to přírodě trvalo dost dlouho, než "se podařilo" vedle vnějších atributů ženskosti a mužnosti také prohodit ty složitější, vnitřní.
Ale jen tak, aby se vzáJEMNÉ pnutí neztratilo....

220108

25.05.2010 23:02

Věci veřejné – hra na upřímnost Kmotra Bárty?

RE: Jsem na tom jako Luxor

janko 85.?.?.?

šmarjájózef, pje, jestli jste zástupcem nějaké větší skupiny tak to potěš nás pámbu.
Zjistěte si prosím minulost těch lidí, které tak hájíte.
Kupodivu ty jejich kauzy najdete na stránkách Suverenity.
...po ovoci poznáte je....

A jestlipak víte, že Boboška připravila Klausovi tu výjimku k lisabonské smlouvě? Nebo tu smlouvu také považujete za dobro?
V takovém případě vás lituju dvojnásob.

220122

26.05.2010 08:58

Írán, Sun Tzu a dominatrix

RE: Posoudit spravne situaci,tak musime nejdrive ze vseho vedet,kdo je kdo.

janko 85.?.?.?

Naštěstí jsem v nevolitelné pozici, pomoc ode mne přichází ze zcela jiného směru, politiku dělám jako mnoho dalších zde na internetu, svými postřehy k dění - a doufám, že to tak zůstane.

Co se týká paní Volfové a vlastně každého, kdo "si smočí" - tak vidím situaci následovně:
Když kdokoliv přijde do prostředí, kde vládnou určité, vesměs neetické praktiky vyjednávání - musí jít buď přímo proti nim - takže tam dlouho nevydrží, většina jej "smázne" anebo překlopí pomocí slibů a peněz do "jejich" kolejí.
Proto existují v přírodě mimikry, my tomu říkáme "trojský kůň". A to těchto "koníčcích" je celá ta hra o moc. Pro mne je paní Volfová schopná organizátorka, "úča", která možná dělala chyby, ale má dobré jadérko, nelže víc, než je nezbytné. Říká se tomu diplomacie.

Včas rozeznat, za koho kdo "kope" - to je klíčová schopnost politika. A včas se buď přidat anebo odtáhnout - jak kdo a proč. Takže stačí zjistit hladinu majetku před vstupem a způsoby, jak nabytý majetek tito lidé zdůvodňují. A když chcete dělat "vysokou" politiku, musíte se svým vnímáním a myšlením dostat daleko nad sféry této planety, pochopit jak a proč funguje člověk, příroda a "rozhodovací systémy", musíte spojit to, čemu lidé věří s tím, co mají už odzkoušené vědecky nebo "vědecky".

...je to o času, který kdo věnujeme sbírání a řazení informací. Spoustu lidí na to nemá čas, protože si blbci nabrali půjčky a musí makat, aby je splatili dvojnásobkem (nakrmili ještě banku)
"Onemann" politika se dá dělat jen ve spojení s tak velkým prostorem, do kterého vidíte, jak a proč funguje. A tím je příroda a ten "prázdný prostor" okolo planet.
Jakmile si vytvoříte příběh/systém, do kterého lze zařadit veškeré dostupné poznatky, tak stačí situaci sledovat a v mezích svých možností komentovat dění.
Omyly jsou součástí příběhu, také se umím mýlit - od toho jsou tu ti, kdo znají jednotlivé oblasti podrobněji. Ale celkový trend, kdysi formulovaný slovy o "božích mlýnech" - ten se naplňuje.

Každý systém, který svým růstem přesáhne svou vnitřní soudržnost - ten se rozpadá do takové míry, ze které lze stavět systém nový.

Boboška a její lidi jsou tím "modrým klínem" v naší vlajce. Jedním z několika dalších. Návrat Zemana signalizuje i důvody, proč kdysi odešel, třeba mu to řekly ty stromy na Vysočině. Tyto volby patrně rozruší hegemonii zla i v prostředí vysoké politiky. A když víte, která vlajka má místo klínu celý modrý pruh ve své vlajce - tak si možná začnete skládat ten jiný obrázek nejen o zdrojích hmotných a mentálních, ale třeba i o povaze a smyslu symbolů ve vlajkách - anebo ve tvaru jednotlivých písmen a číslic, pro které si každý vrstva moci vytváří své příběhy.

Mnoho informací z posledních cca 2000 let (formovaných vstupem latiny a matematiky na sc...

Automaticky kráceno

220159

26.05.2010 08:59

Írán, Sun Tzu a dominatrix

RE: Posoudit spravne situaci,tak musime nejdrive ze vseho vedet,kdo je kdo.

janko 85.?.?.?

dokončení:
Mnoho informací z posledních cca 2000 let (formovaných vstupem latiny a matematiky na scénu v příběhu o Babylonu) se "překlopí" do jiného výkladu i jiné funkce. Ale nic nelze uspěchat.

Princip "fuzzy logic" (neurčité logiky, vycházející z dostupných faktů či "faktů") je vázaný stupněm chápání toho, co jsme se naučili vnímat pod slovem "čas". Ten je frekvencí našeho vnímání a schopnosti skládat logické řady, vytvářet automatické asociace. Čas vytváříme svým pohybem, stav pohybu známe jako "informaci" anebo její projev v hmotném světě. Každé hmotě předchází její projekt (informační podoba postupných kroků.)
A sem míří můj přínos lidem, myslícím česky. O "abecedě lidštiny" (čtení libovolného slova "kmitem" od jeho středu) a jejím vlivu na tvar slov se ale musíte vrátit až k sanskrtu a civilizacím, které předcházely tu naší.

..takže asi tak...., stačí v sobě hledat, co které české slovo asi znamenalo v různých dobách, co je vlastně tím "českým, slovním humorem" apod....

220161

26.05.2010 09:16

Volby zla

RE: Nevhodim nic

janko 85.?.?.?

...ano, pitomci takto reagují, nevhodí nic, protože jinak by museli svůj čas vložit do sledování lidí a programů malých stran. Včetně pana Krále, který ve své úžasnosti mele stále jen svůj negativní kolotoč.
Mě je třeba sympatická "Pirátská strana", ten kluk (byl v Hydeparku) má co říct i ve sněmovně - i kdyby se tam z téhle straničky dostal jen sám.
A kdo si všiml, proč se Zeman vrátil, proč se asi kdysi ze strany odstěhoval, když viděl, kam to všechno vede....

Ale truhlíci, neschopní se ani podepsat - ti mají jasno. Jojo, čert sere na větší hromadu, to je nějaké přísloví. A svést se na té špíně svým přitakáním je snažší než hledat nástroje, jak z bláta aspoň do louže. V louži je už voda - a ta nás živí, víme? Anonyme?
janko/ňas

220163

26.05.2010 09:32

Volby zla

RE: Dotaz

janko 85.?.?.?

Jarmilko, je vidět, že váš strop zůstává ve stejné výši nad vaší hlavou.
Hlavou proti zdi lze postupovat dvojím způsobem. Buď použiju celek ve stylu "kladívko a hřebíček" - anebo zkusím použít jen to, co je uvnitř hlavičky své i hřebíčku.

A víme-li, že hřebíček je z velmi soudržného materiálu "zla", musíme donutit "kladívko" své hlavy k jiné aktivitě než trhání obálky.
Buch. Opět vyhrává "hřebíček", kladívko minulo cíl.

...a než mi začnete zase spílat, tak zkuste vymyslet něco jiného, třeba "zahodit" svůj hlas do nějaké té malinké, podle medií nevolitelné a zbytečné straně těch, kdo se třeba snaží s tím bordelem něco udělat - anebo se také jen "napást"?
Náš mozek je tím kladívkem, které určuje, kam směrujeme "ránu".

220166

26.05.2010 09:43

Volby zla

RE: Jediné k čemu jsem dospěl,

janko 85.?.?.?

...ano problémboy, jméno ti sedí. A přihlásil ses svým příspěvkem přesně k té komunitě debilů, která tě tak vytáčí. S tvým "mlčícím odporem" se počítá, jsi produktem tohoto výpočtu.
Nasranej a bezmocnej, přesně tak si to přejí ti, kdo vymýšlí cikánské a jiné kauzy k tmou, aby rozhádali lidi.
Slepej vztek se dá velmi snadno ukočírovat těmi, kdo tě serou. Teď třeba já. Můžeš mě i zmlátit, už jsem dědek. Uleví se ti.
A jinak se nic nezmění.

Tak to zkrátka funguje, rozvzteklit voliče, zahnat do kouta ohrady, kterou včas vytvořili.
Takže místo "píchaček" použij pravačku a v takto ušetřeném čase začni hledat na netu něco víc než jen kanál pro svůj vztek.

220168

26.05.2010 10:10

Jedenáct znamení, že se americká vláda stala přerostlou obludou

RE: V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.

janko 85.?.?.?

..opět tě jméno prozradilo, milý blablablo.

Možná někdy rozeznáš rozdíl mezi povrchem a vnitřkem sdělení, zatím teda nic moc.....
Když operuješ Churchilem, musíš zařadit jeho věty do kontextu jeho doby.
Podobně jako hesla komunizmu nelze realizovat když je nedostatek zboží - tak i růst sociálního cítění těch, kdo byli nástrojem pro blahobyt jiných - postupně dozrál. Nerovnováha počtu bohatých k počtu chudých je produktem "rychlosti myšlení", nezatížené etikou u těch, kdo dnes vládnou.
A ta "potřeba etiky" !! se koncentruje v množině chudnoucích. Jakmile dosahuje potřeba etiky nadkritické velikosti v odpovídající skupině populace - vzniká tlak na rovnováhu. Tlak na jiný přerozdělovací systém ve společnosti.
Píšu o vrstvě malých a středních podnikatelů, ti představují motor i palivo, kde je nutné volit míru sounáležitosti s těmi, které zaměstnávají.
Proto je nějaký typ sociální (společné) vazby nezbytný.

Zboží je dnes nadbytek, vadný je jen přerozdělovací systém, ten přetrvává z doby, kdy bylo nutné ten přebytek zboží vytvořit.

Že máš v palici jen šablonu pro různé -izmy, za to může škola a dnešní media. A také míra tvé tuposti či inteligence.

..takže se těším na lepší příspěvek do diskuze....

220170

26.05.2010 11:45

Volby zla

RE: Nevhodim nic

janko 85.?.?.?

HHBB, máš tam chyby v logice. Účast ve volbě znamená ROZEZNAT a následně rozhodnout volit to, co rozeznám jako lepší. Když nerozeznáš - máš smůlu, volíme vždy jen díky své schopnosti řadit informace, pamatovat si skutky minulé.

Bláto blátem neumeješ, vodou ano, i když je špinavá.
Jde o postupný, jedině možný způsob řešení situace. Jestli nechápeš, že voda, byť špinavá, ti pomůže umýt hustší hmotu bláta - tak si zopákni fyziku a selskou moudrost. Takže žádná iluze, postupný krok. Nebo umíš špinavou vodu umejt blátem, které stále slovy přehazuješ a načechráváš??

...je dobré si uvědomit, co a jak funguje - jak v politice, tak ve fyzice.
Nehledám čistou vodu v louži, vím jak louže vznikají. Nemají "ventil", odtok. A vím, že nedostatekm vody v nich (z nich) může být bláto. A přebytkem "vody" se hustota špíny zmenšuje.
Je to prosté, milý Watsone, selský rozum mi funguje.


Ve volbách se naruší hegemonie moci, možná dokonce celá ta maškaráda spadne, záleží na tom, kolik ovcí začne místo žvanění myslet.
Stádo je (nejen mnou a dalšími na internetu) vedené k tomu, aby místo kejvání, že špína tu je, a že se s ní nedá nic dělat, začalo strkat do vyhledavačů jména kandidátů a zjišťovat, co jsou a byli zač. Je to ale fuška - a tu si dá málokdo z těch "nasraných" a internetově chytrých. A ti "u vesla" na tohle šmírování? (vyhodnocení skutků?) mají lidi i roboty.

220180

26.05.2010 13:40

Co Bilderbergerové rozhodnou u Íránu?

RE: plány na válku veřejně?

janko 85.?.?.?

Střelče, Izrael není tím chráněncem, USA byly pro Izrael (= vládce peněz) jen dlouhodobým "měchem", vhodným ke komplexnímu vyždímání potenciálu lidství.
Jakmile zjistíte a pomocí historických událostí si ověříte, kdy a kdy a pomocí čeho dosahoval "kapitál" vlády nad světem, pak vám asi dojde skutečný význam pokřivené podoby poznatků, které známe pod slovem "křest" a nauky o podstatě a podobách prostoru - kterou církev chtěla používat jen pro "své vyvolené".

Z původní finanční instituce (církev římskokatolická) se šikovně volenými událostmi a k nim vytvořenými příběhy staly v období cca 2000 let bezejmenné nadnárodní instituce a korporace - vše řízené pomocí financí.

A finance - to je matematika, vykládaná nějakým "jazykem". Jazyku ekonomiky předcházely jiné jazyky, původně národní, do kterých byla víceméně násilně vložena latina (skrze pojmenovávání starých i nových poznatků do jednotného systému skryté vazby mezi matematikou a latinou). Hebrejština jako dekódovací jazyk pak umožnila určité části jednoho etnika vytvořit z utajovaného arzenálu poznatků dnes i technologie, o kterých se teprve postupně dozvídáme.

Zajímavou figurou je "černý kníže" jehož poslední poznámky "mezi řečí" mi napovídají, že větévka, na které sedí "noční pták" je schopná díky informacím z "bídlberku" ukočírovat víceméně bezbolestný přestup z říše zla do říše, kde by mohlo být trochu líp. Netušil jsem, že on je patrně trojským koněm pro návrat k původním hodnotám "křestu" (= vstupu do chápání fyzikálních procesů v kontextu s duchovním slovníkem) v oblasti postupného předávání moci. Tu je třeba delegovat do takové hloubky a šíře, kde je zajištěná sebeorganizace (soběstačnost) prostoru, který tato předaná moc má spravovat.
Dnešní atomizace myšlení byla nutným předpokladem pro růst sebevědomí člověka (nalezením svého dna a následnému nastavení vesměs jiných hodnot života), ale také nalezení nástroje myšlení, ve kterém do sebe zapadnou souvislosti v absolutních hodnotách. Tyto hodnoty představuje v konečném součtu samotný obsah každé číslice a každého písmene v libovolném slovu libovolné řeči. Postupně se asi budeme rozpomínat na skutečnou historii (= jiný příběh) vedoucí k formování této planetární soustavy a lidských civilizací na ní.

220191

27.05.2010 08:34

Volby zla

RE: Jediné k čemu jsem dospěl,

janko 85.?.?.?

...jo, někteří lidé jsou nepoučitelní (neschopni zpracovat informace ke užitku svému), to máš i v tom svém nicku.

Problemboy = problému se bojí. Anebo dělá problémy.

...ani jedna možnost nenabízí schopnost se učit, máš cos chtěl, užij si to.

220299

31.05.2010 23:20

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

janko 85.?.?.?

Ano René, dnes stačí počkat na další chyby rozpadajícího se systému moci. Že kope už téměř v bezvědomí, to je zřejmé z jejich argumentace, kterou soudný člověk těžko spolkne.
S rozpadem starého systému se vždy souběžně rodí systém nový. Buď je ten nový jen překlopením starého do opačného obsahu nových pojmů - anebo se poskládají historická fakta do jiných vazeb.

Teprve nedávno mi došlo, proč se asi zanedlouho změní názor na Hitlera. Netušil jsem, jak hluboko se Hitler dostal do oblasti mystiky a znalosti jiné historie planety Země. Asi teprve vyjde najevo, že on vlastně přivedl mimozemské civilizace na naší planetu. Na základě podobnosti, jak jinak. Přivedl tu skupinu, která měla podobný charakter jako on.
A ti, kdo v církvi (už propojené s finančním světem) znají skutečnou úlohu člověka v prostoru, ti mu zřejmě nabídli příběh, ve kterém si zahrál první velkou roli "užitečného idiota". Mystické vlohy mu zařídily úspěch u obyčejných lidí - a vhodně přednesená úloha "vyvoleného národa" pak dovolila těm, kdo Hitlera financovali, směrovat jeho dravost do těch židů, kteří nesouhlasili se směrem vývoje, který dnes zastupuje skupina původních Chazarů, převlečená do dnešních majitelů "eko/nomiky" (= dozorci nad řízením cen a tiskem papírků)

Hitler sem přivedl zřejmě sortu "greys", od které dostal "nouhau" na létající talíře. Skutečnost, že "talíře" před koncem války testovali ve Kbelích - to se vysílalo i v naší TíVí (výpovědi dvou staříků).
A že při operaci "Pejprklip" se vše odstěhovalo do USA, to si každý můžete na internetu najít.
Internet jim kazí bábovičky, je nastavený tak, aby fungoval pro obě strany. Když ho zavřou nebo omezí, rozpad systému se pouze protáhne, to snad vědí. A asi už vědí, že spuštění války by vedlo jen k osudu, se kterým sem na planetu přišli "greys". K osudu technické, bez emocí fungující civilizace. Ti, kdo hodlali takto přežít, ti nepřemýšlejí v rozmezí několika generací, ti znají strukturu života zrovna jako já a mnozí další. Smrtelnost lidí dostala kdysi nabídku, jak se smrti vyhnout. Dnes jednu, tu původní cestu (genetické manipulace buněk) nahradila jiná, která spojuje hmotnou a informační (= elektrickou) složku vždy celého člověka.

Že se kvůli tomu budeme učit trochu jinou fyziku, to si můžete vyzkoušet na době, potřebné k pochopení "triku" v tomto videu:
http://www.youtube.com/watch?v=F1L9iHBvIFU .
Je to ukázka jiné, skutečné podstaty a možností člověka. Popis struktury úlohy a možností člověka ve vesmíru se už projevuje, zbývá jen poskládat příběh o jiné historii vesmíru.

Video nám v Čechách prý od zítřka mocní omezí. Asi vědí proč.
Tak si toto a jiná stáhněte včas.

220744

31.05.2010 23:33

Sionisté opět připravuji scénu pro židovský holocaust

RE: Víte,

janko 85.?.?.?

(Vymazáno. Nevkládejte opakovaně v různých diskuzích totéž. Editor)

220746

01.06.2010 09:22

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

janko 85.?.?.?

Alexusi, vtip je přesně v tom, že posun znalostí o realitě dostáváme v těchto "emergentních"(vnořených do nižší informační vrstvy) vstupech.
Jakmile totiž člověk uvěří, že jeho tělo má dvě souběžné složky - hmotnou a nehmotnou (informační) - tak ví, že informaci, třeba z počítače si může zobrazit ve 3D.
Ale nejsme připravení uznat, že ZOBRAZENÍ 3D je něco jiného než realita 3D. A to video byla obyčejná realita.
Jistě víš, že cokoliv, co se má stát hmotou, musí nejdřív existovat v podobě projektu, plánu, nebo vize. Mě už víc než před 20 lety vrtalo hlavou, Proč a jak se události projevují. A teprve v době počítačů je možné postupně spojovat tak neskutečné možnosti mezi projevem ve 3D a zobrazením ve 3D.

Zvaž možnost, že jsi přímým učastníkem té demonstrace nové fyziky. Přímo na jevišti, když budeš pomáhat tu legraci předvádět.

I potom bys psal o triku - anebo bys tu desku s půlkou těla jen posadil na vozík jako ti lidé na videu???

Paměťové mem/brány v našem chápání možného - ty drží hmotu "pohromadě". To, co dnes vypadá jako scifi, to bude za pár (set?) let součástí reality. Před 40 lety nikdo o mobilu nic netušil. Dálkovidění nebo dálkoslyšení je dnes také obtížně pochopitelné - když máte k dispozici jen popis a zkušenosti fyziky podle Newtona a Einsteina.
Budu nejspíš tyhle projevy ve 3D vysvětlovat na svých stránkách www.nejsmeovce.cz. Je k tomu zapotřebí nastudovat několik stránek mých textů, základny, ze které jiný pohled na fyziku vychází. Pak tahle videa teprve začne většinová populace vnímat z jiné informační základny.
Ale protože se musím taky občas věnovat práci, tak neslibuju žádný fofr s prezentací té "koniny". Tak se (pro jistotu) bude ten nový pohled na skutečnost jmenovat. Kvůli lidem, kteří nepřekousnou fakt, že by bývalý, vcelku neúspěšný učitel z hudebky mohl "pozávodit" všechny ty profíky, kteří investovali svůj život do maximalizace předchozí etapy poznání. IBP (informační bod prostoru) je esencí kvantového pohledu na svět, on je výplní tak malého kousku prostoru, že jej vnímáme jako "nic". To "prázdno" (vakuum vesmíru) je pak absolutní množinou těchto malililililililnkých "informačních bodů" (IBP). A převod mezi stavem informace, která je POTENCIÁLEM K POHYBU - do stavu, kdy je tato informace (nebo soubor informací) V POHYBU VŠECH SVÝCH ČÁSTÍ - to je ta "finta", kterou se postupně budeme uči řídit svým vědomím ve stále kratším časovém okamžiku.
Kouzla vždy vychází z nedostatku informací.
Česko patrně také čeká "kouzelná proměna". Zatím jí brání většinové naladění populace, hledání viníků místo hledání spolupracovníků.
....no, jede v tom celý svět, uvidíme, co se podaří "překlopit" do lepšího fungování.
Honza

220785

01.06.2010 09:34

Sionisté opět připravuji scénu pro židovský holocaust

RE: Víte,

janko 85.?.?.?

Vladimíre, chápu, že něčemu nemusíte rozumět. Máte právo mazat příspěvky, vše se ale započítává do našich osudů.

Budu tedy příspěvky, kterým zde víc lidí nerozumí, vkládat na své stránky www.nejsmeovce.cz.

Směrovat své myšlení je naše jediná forma svobodné vůle. Vše ostatní už jsou jen průsečíky předchozích událostí. Je často obtížné se zbavit pohledu na své životní zkušenosti, s tím se musí každý porovnat sám. Kolik životů je zapotřebí k pochopení struktury života ve vesmíru - to je úkol pro každého z nás.

Omlouvám se, jestli někoho štvu. Naštvání je vždy reakcí "přijimače", zrcadlí jeho přístup k nabídce jiného způsobu myšlení, kterou nezvládl v poklidu svých emocí.
Jan Koňas

220786

01.06.2010 09:54

Sionisté opět připravuji scénu pro židovský holocaust

RE: žádné Rotschildovo

janko 85.?.?.?

MedoBedo, asi daleko od pravdy nejsi, ale zdejší "píšící prostředí" si tyhle souvislosti asi neuvědomuje.
Ono už došlo k dohodě v 5D + 6D, takže můžeme očekávat vedle už realizovaných provokací i jejich relativně klidné řešení. Sběr potřebných faktů ale zřejmě musí dospět k takové převaze, která zdiskredituje násilné nastavování "velkého bráchy" v absolutní - tedy každému pitomci zřejmé skutečnosti.
Je dobré hlídat, čím a kdo zdůvodňuje různé události. A osobně se rozhodnout, na kterou hromádku dvojice (událost + vysvětlivka) patří = komu prospívá. Mnoho těch u moci musí ještě "držet basu", i když už znají jiná řešení.
...ale to ty víš a nabízíš svůj pohled ostatním, podobně jako já v trochu širších souvislostech, o to obtížněji pochopitelných.
Ta druhá "půlka bohatců" pod jménem "Rockfehler" má už ve svém jménu přítomnost "chyby", jeho skupina je to můj tip těch "špatných".
Na rozdíl od "kšiltu". Červený kšilt (rotschild) umožňuje vidět pod přímým ozářením i něco navíc - třeba změnu.
..ale to asi zdejší mudrci nepoberou, že jméno je pokračováním životních úkolů v celém rodokmenu.

220791

01.06.2010 13:17

Sionisté opět připravuji scénu pro židovský holocaust

RE: Víte,

janko 85.?.?.?

...doufám, že tam časem bude i nějaká ta kecálna...., tuhle "zvědavčí" jsem se pokoušel od Stwory dvakrát koupit (jen program) - ale ani neodpověděl. Hlášky reakcí do mailu ale snad už umí i jiné programy.
Honza

220820

01.06.2010 20:32

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

janko 85.?.?.?

...kolik měly ty kulaté hvízdající talíře ocasů, to nevím. Startovalo to z místa kolmo nahoru. Máte-li jiné info, sem s ním. Termín "bezocasý experimentální letoun" je jinými slovy totéž co naše znalosti o podobě UFO.
Konec konců - ono se ukáže, kde se ta pravda schovává. Do jaké míry je Kauba blbě zapamatované "Haunabu" - o tom si nechte třeba zdát.
Za vypravěče příběhů se rád dosadím sám. O nic jiného v životě nejde - příběh, kterému uvěříme, ten máme možnost realizovat.

220875

07.06.2010 16:31

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

Řízení světa

janko 85.?.?.?

Jojo, je to těžké někomu vymluvit jeho pevné přesvědčení.
Historické kořeny královských rodů jsou tím, co spojuje dnešní svět, řízený penězi, které tito lidé vytvořili a nalili na jednu hromadu.
Ono je asi těžké někomu vysvětlovat, že řízení = ovládání firmy je podmíněné tím, jak v ní probíhají jednotlivé operace a jak je lze kontrolovat.
A planeta je pro tuto skupinu lidí jen větší firma, která také potřebuje nějaká pravidla a tedy způsoby řízení.

Až místní mudrci budou mít pod rukama nejen moc, ale také zodpovědnost za tak velkou firmu, jakou je naše planeta - pak si rád přečtu jejich názory na řízení té firmy.

Ano, vojensky lze svět řídit, jinou cestu si mocní v této skupině nedovedli představit. Ale dnes už je situace jiná. Oni vědí, že absolutní moc představuje počátek degenerace skupiny, která svět řídí, vnitřní pnutí/soudržnost každé skupiny vždy vede k odlišným reakcím. Zastánci křídla Rockfellera (kontrola vojenskou/informační mocí) se patrně rozpadá, protože Rotschildové zřejmě vycítili možnost fraktálního řízení pohybu zboží a informací. Soběstačnost národa a obchod pouze s komoditami, které takový celek nemá a potřebuje - to je cesta, kterou umožňuje internetová komunikace.
Záleží jen na tom, jak dlouho to bude trvat, než třeba i tento autor se zbaví negativníoh přístupu k řízení "firmy Země".
On jako mnozí další zde si nedovede představit zodpovědnost skutečného ředitele nějaké firmy, která zaměstnává miliony lidí.
Já si tuto skutečnost dovedu představit, a proto se nedivím, že se mocní lidé scházejí a hledají schůdné řešení pro vyřešení "potřeby práce + odměny za ni" tak, aby se systém nerozpadl. proto musí být kontrolovatelný do takové míry, která systém udrží ve funkci co nejdéle.
Projekt "Základní příjem" je zřejmě tou schůdnou cestou. Ale chvíli potrvá, než si běžný dělník uvědomí i úskalí toho, že bude měsíčně pobírat peníze bez nutnosti pracovat.
To vše mocní zvažují - jak rychle je vhodné postupovat s "výukou lidí" k otevřenosti. Když v současnosti je vývoj postrkován pomocí "tajemství" - zamlčování skutečných nákladů na výrobu jen proto, aby bylo možné udržovat tuhle pitomě nastavenou ekonomiku Zisku.
..no, potrapte se s tím, jak umíte...

221463

07.06.2010 23:15

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa

janko 85.?.?.?

Střelče, netrap se s tím, planeta uživí klidně 8 miliard živých lidí.

Nebo že bys chtěl při té redukci pomáhat? Tvůj nick o tom cosi vypovídá, možná aniž bys chtěl.....

221478

08.06.2010 01:03

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Satanova Synagoga

janko 85.?.?.?

...pane či paní Biikuppe, melete to, co je vám dáno k semletí.
Nebudu vám to vymlouvat, necháme se překvapit, ne?
Podle mě si část lidstva, svázaná s chemickou medicínou, si o to vyhlazení koleduje sama. Tím, že to svinstvo po doktorech vyžaduje. Druhá část lidstva jsou lenoši, ti budou štěkat tak dlouho, až jim někdo natrhne čumáček. A třetí či další část populace tvoří lidé, kteří se snaží zorientovat v přesile informací a najít si místo k žití v jim dostupné spokojenosti.

..asi moc velkou firmu neřídíte, takže nevíte nic o odpovědnosti k těm, co ovládáte tím, že jim dáváte práci....

221490

08.06.2010 01:08

Pohľad späť

RE: Slovenština, to je tedy jazyk ...

janko 85.?.?.?

jejda Vojto, tenhle krásný příspěvek bych od vás nečekal.
Máme sice na leccos odlišné názory, ale to, co píšete podepisuju s radostí, funguju podobně.
Zjišťuju, že se stále častěji potkávají dobří s dobrými a zlí se zlými - a to se mi líbí.
(sakra, to je divné, jak se ve slově "zlo" mění ta dvě "í".)

221491

09.06.2010 18:46

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa

janko 85.?.?.?

Vážený střelče, pokud jste ženského rodu, tak střelko,...
Naštěstí lidé jako vy tenhle svět neřídí, mohu si tedy oddechnout.
O podnikání - vzniku a růstu firmy asi mnoho nevíte, takže se další diskuze vzdávám. Užijte se své názory, ony se vám odvděčí přesně ze strany, ze které to čekat nebudete.
Vidíte jiné souvislosti jako podstatné, nemám sílu vám to vymlouvat.

221597

09.06.2010 19:05

Defenestrace po česku: Slavata králem, Martinic k blahořečení?

RE: Letošní volby...

janko 85.?.?.?

Lin, máte asi čich na "jadérko". Ano, do řízení státu se dostali lidé od peněz".
A mám dojem, že se jejich vnitřní většina už překlopila do pozitivního hledání východisek. Ještě výstupy nejsou vidět, ale z tiskovek zní hudba potřeb, slibují a zatím plní, co slíbili. Samozřejmě všichni půjdou ve slibech i trochu zpátky, ale jeví se mi, že tentokrát se sešli rozumní lidé.

Že ti línější z nás budou prskat nad různým zdražením, to lze očekávat, línější řvou vždy víc. A je asi nutné jim vysvětlit, že doba, kdy se zas nakradený majetek bude vracet - ta se blíží. Situace ve světě si to vynutí.
Mě stačí, když nejméně dvakrát za týden mi volá nějaký chytrák, abych investoval, že on je investiční poradce. Říkám jim, ať si najdou raději práci, než přehazovat pytel bublin a honit "investující blbce", co ještě nějakou korunu mají. Ta jeho práce je také zlodějina, on vydělává na neinformovanosti těch, co musí od rána do večera někde přežít své zaměstnání, také často zbytečné, udržované jen proto, aby přišla "vejplata".
Až si každý zkusí vytvořit svou živnost nebo firmu, pak se s ním rá budu bavit o spolupráci.
Ale ti, co za nejmenší námahu chtějí i hodně peněz, ti jsou nejen na některých poslaneckých postech.

221600

09.06.2010 21:12

Defenestrace po česku: Slavata králem, Martinic k blahořečení?

RE: Letošní volby...

janko 85.?.?.?

Steve, přitahuj si do života co chceš, já si přitahuju to dobré tím, že píšu o takových variantách vývoje, které považuju za lepší.
..kupodivu to už trošku funguje. Ale ještě nemá dost lidí na tyhle jemnůstky emocí a pravdivosti ty správně nastavené buňky....

221612

09.06.2010 21:19

Defenestrace po česku: Slavata králem, Martinic k blahořečení?

RE: Letošní volby...

janko 85.?.?.?

...Lin, každý jsme si prožili to své, také jsem si občas vyskakovat nemohl - ale vím, že probíhá postupná přeměna vědomí lidí, zatím jen některých a ještě spíš na internetu - ale lavina už jede, sbírá sílu.
A nebude tolik škodit dobrým lidem, kteří už mají svůj životní úkol splněný - a k nim asi patříte, ne?
..a jestlipak k té podpoře také přidáváte kontrolu toho, jak si dcerka vede? Někteří mladí mají odkoukán styl "Přemluv bábu"..., doufám že k nim vaše dcera nepatří.
...tzv. opičí bezbřehá láska nadělá víc škody než užitku, to asi víte....

221613

10.06.2010 09:37

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: pokr.

janko 85.?.?.?

Milý anonyme 88, pohybuješ se v prostředí, ze kterého znáš proti MedoviBedovi úplné a husté ho..o. Ale v příštím životě si užiješ opak svého současného přesvědčení. A vůbec nezáleží na tom, že na reinkarnaci třeba nevěříš.
Netušíš, proč lidé fungují souběžně v časovém i bezčasovém prostředí. A já ti to vysvětlovat nebudu, poznáš to sám, až přijde tvůj čas pro odevzdání toho, cos v životě udělal - do informačních polí v prostoru.

Na existenci mobilů jsi také nemohl "věřit" v době, kdy je myšlení chytrých lidí vytvořilo z "mrtvé hmoty" a nahradilo mobilem telepatii, která fungovala v civilizaci Atlantidy. Telepatie nešla vypnout, mobil tuto výhodu má.
...ale obávám se, že nejsi ochoten myslet v těchto kategoriích.
Rád bych tě nazval pitomcem, ale brání mi slušné vychování, tak to neudělám. [smích]
Podařilo se ti vzbudit moje negativní emoce - a to už je co říct. Blahopřeji.

221668

10.06.2010 09:49

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: pokr.

janko 85.?.?.?

Michale, dík za dřinu, se kterou se tady snažíš otevřít někomu dalšímu očka, ta práce není marná.
...jen si na výsledky musíme ještě chvíli počkat.
Také s některými tvými vývody nesouhlasím, ale v rámci vrstvy, ve které se pohybuje zdejší komunita, je tvá osvěta asi nutná.

Jde o možné rozložení sil mezi "kšiltem" a "chybou" (Die Fehler, RockFehler). Kdo má chybu už ve svém jménu, ten ji nutně provede i ve svém životě.
A počkáme si, jestli "kšilt" opravdu brání dobrému vývoji - anebo jestli tentýž "kšilt" (Rotschild) třeba ochraňuje dobré síly před útočností těch zlých. Slunce vyzařuje pro všechny, my si vybíráme, čemu uvěříme a na jak dlouho - a kdy "nám dojde", že je třeba uvěřit něčemu jinému....
Už jen proto, že to líp funguje, zapadá do širších souvislostí.

221670

10.06.2010 10:49

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Protokoly sionských mudrců

janko 85.?.?.?

Steve, jsi mimo, ale omlouvám tě, nemáš na to nástroj, abys rozlišil kde se MedaBeda mýlí a kde je v souladu s historií a funkcí "oběživa". Peníze měli a mají na triku ti, co je vymysleli. Oni si teď během cca dvou let musí udělat z těch dluhů zásoby (aktiva). To pro ně není zas tak lehký úkol.
V historii slov se jim to podařilo, do slov o demokracii vložili tvrdou diktaturu!(peněz).
A jsem zvědav, jak se jim podaří přeměnit dluh na přebytek - protože kdyby jen dluhy smazali, nebyl by potenciál pro další rozvoj, proto musí z dluhů udělat zásobu - včetně motoru "úroků", který dodává balíku "vzduchových peněz" další vzduch, pocit, že bude stále kde brát další peníze - ale ve zcela jiné přerozdělovací struktuře.
Chvilku potrvá, než si lidi uvědomí nutnost zavedení projektu "Základní příjem". (možná budu muset i pomáhat, brrrr..).

Vždyť je to tak jednoduché. Každý dluh je vlastně slib lidské práce. A protože tu vládne nepochopení možnosti "historicky (= jednorázově) zdanit práci strojů" stejným klíčem (opačným znaménkem směru, místo mínus dát plus) - může vzniknout (škrtem pera, dohodu zemí) hromada peněz na rozdávání každému, od mimina po stařečky - pro přežití bez práce. A kdo bude chtít víc, tak si pro nějaký svůj koníček najde někoho, kdo mu dá své peníze anebo něco svého, co už nepotřebuje. Užitečnost projektu je v tom, že při zajištění bydlení a žrádla si může každý najít něco, čím si svou situaci může zlepšit - anebo mu postačí to, co už dávnou umí cikáni - využít mezery v zákonech.

A dobré zákony pomůže dělat každý z nás ihned, jak se zavede referendum a jeho internetová varianta v podobě průzkumu mínění.

221674

10.06.2010 17:36

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: pokr.

janko 85.?.?.?

Střelče, podobný renonc jako máte mezi ve volbě svého (mužského) nicku, ten máte i v kvalitě hodnocení situace ve světě.
Každý národ si formuje své myšlení do specifiky svého jazyka. Společenské jazyky (matematika, hudba, kultura obecně) pak sjednocují etnické jazyky.
Z toho důvodu je "židovství" způsobem nakládání s informacemi o směně něčeho za něco, o práci s penězi, o způsobech ohodnocení lidské práce.
A asi se těžko dostanete za hranici uvažování, že hospodář (i ředitel firmy Země) musí při přestavbě vnímání a myšlení mnoho věci rozrušit - pro vás = poničit - aby mohlo vzniknout něco nového, lepšího.

...nebo máte opravdu dojem, že ti co v jakékoliv firmě pracují u mašiny či počítače, ti vědí o řízení firmy víc než ti, kdo ji vytvořili? (nemluvím o těch, kteří firmu ukradli a neví si s ní rady, tak ji prodají).
Proč pak nemáte tedy vlastní velikou firmu, když umíte tak dobře rozeznat trendy vývoje a důvody k uplynulým událostem.....?

Praktická politika se projevuje mocí. A je třeba hledat, čím ta moc roste a čím se rozpadá. Ano, je to vnitřní soudržnost (filosofie firmy), podložená kontrolou na sebe navazujících procesů. A když toto víte, dovedete pak i "vidět dopředu" lépe, než se vám zatím daří.

221686

10.06.2010 17:47

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: pokr.

janko 85.?.?.?

Lin, každé další náboženství je dalším schůdkem k určitému cíli, který se postupně naplňuje. Podobně jako se Budhizmus transformoval do pohanství, tak se i muslimové museli oddělit od křesťanů, nešli cestou zisku (= zlatého telete).
Dnes se tato dvě poslední náboženství transformovala do dvou typů politiky - levičácká (muslimové) a pravičácká, vedená původně židovstvem, to se ale rozdělilo na sionisty a židy. Vládci ze Sionu pak tvoří špici nemorální poloviny vývoje lidstva.

A postupně přejdeme k další spirále vývoje budhizmu. První, neplatný pokus se jmenoval socializmus, ten druhý se díky nadvýrobě asi povede.
Doba spojování nespojitelného přichází a záleží na každém jedinci, jak moc a jak dlouho se bude držet svých myšlenkových klišé, postavených na jednostranném vnímání dějin.

221687

10.06.2010 21:42

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Protokoly sionských mudrců

janko 85.?.?.?

Ano Jindro, dobrý nástroj zjednodušuje práci, to víme.
A nástroj na verifikaci vzdělanosti je tím, co pohne tuhle populaci k zodpovědnosti za svá slova, za svůj souhlas. Že ho neznáš, to je dáno tím, že jste si zvolili jinou cestu. Proto jsem musel odejít z vaší skupiny.

Také nevíš, jak program "základní příjem" vylepší náš život - ale to neznamená, že to někdo jiný neví. a něco pro to dělá....

..a o tom to je..., někdy je třeba jít za svým cílem i proti maximální většině. Kecy o tom, že jeden člověk nic nezmění, ty vykládej třeba Kopernikovi, Newtonovi, Einsteinovi a mnoha dalším.

Božství do toho nepleť, anžto máš prdlajs vědění o funkci fyziky, kterou obvykle nazýváme bohem. Nejen katolíci jsou v téhle době mimo diskuzi.
Mimo je každý, kdo trvá na svém přesvědčení i v situaci, kdy už existuje jiné vysvětlení pro jeho přístup k realitě.
Tak na sobě mákni, vlak už jede....

221700

10.06.2010 22:02

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: pokr.

janko 85.?.?.?

...měnit svou identitu podle potřeby užívají vesměs ti, co své občanské zařazení vnímají jako neslučitelné s tím, co produkují na síti. Stačí?
Ne?, tak dál, člověk, který není integrován na netu a v občanském životě pod jedním jménem, ten má alespoň pro mne irelevantní vypovídací "skóre". Je rozdvojený, je latentním schizofrenikem.

Nevím, proč sem pleteš přechýlenost nebo schopnost žen podnikat. Výběr psudonymu vychází většinou ze zcela jiných emočních a vědomostních pozic.

Mám dvě firmy tu nejmenší i tu největší, v té nejmenší jsem ředitelem i uklízečkou, a v té největší mám na starosti marketing, tedy po česku - směrování vývoje k pozitivním formám skutečnosti. Kvalifikací je mi znalost jiného pohledu na fyziku v prostoru - ať se ti to líbí nebo ne.

Bohužel netušíš, že řízení firmy není totéž co její ovládání, proto si asi neporozumíme. Způsob, jak motivovat zaměstnance "firmy Země" se jim nemusí líbit v době, kdy ještě nejsou k mání výsledky reorganizace.

Příměr s Nečasem zcela přesně odpovídá tvé hladině chápání, s tím nic neudělám, holinky a hodinky mají víc rozdílů než jen to jedno písmenko...., zkus to znova....

221701

10.06.2010 22:22

Defenestrace po česku: Slavata králem, Martinic k blahořečení?

RE: Letošní volby...

janko 85.?.?.?

Steve, a kdo mluví o pár cihlách? Já píšu o rozebrání baráku, očištění všech cihel a postavení nového. A všichni na téhle stavbě makáme, někdo vědomě, většina jen svým podvědomím.
EU se bude stavět znovu, podle dítěte těchto rodičů: tátou byl a je Německo a jeho projekt "Základní příjem", matkou je Francie, ta určí rychlost realizace - a dítětem jsou bráchové Česko a Slovensko, které tito rodiče vychovávají a sami se od svého dítěte učí.
Je to samozřejmě alegorická zkratka, ale jakmile pochopí víc lidí, že planeta je živý tvor se svou symbolikou a schopnostmi - tak pozná, jak a proč národní jazyky vyprofilují mezi zeměmi podobné vztahy jako známe v rodině.
...jen ještě vydrž, doba zraje, pozitivní změny se připravují a postupně přicházejí. Hodně lidí ale má brejle umazané svými nedobrými zkušenostmi, to je brzdí v chápání jiných vztahů mezi stejnými typy lidí.

221704

11.06.2010 02:00

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: pokr.

janko 85.?.?.?

jo anonyme, tohle beru. Dík za opravu i vkusnou úpravu příspěvku. Také se učím, dělám chyby. A snažím se je napravit.

On je na stole právě dekret na amnestii, ale podmíněný. Buď všichni a postupně - anebo nikdo a nic, vyčerpaná kapacita "líhně".

Termín nadčlověčenství je poplatný vlivu matiky, vedle pejorativního vyznění je ale scestný od člověka, který má vhled i do druhé, nehmotné poloviny stvoření.

... to bychom si museli popovídat z oka do oka.
Jde jen o propojení dvou opačných slovníků, o sdílení příběhu o fyzice, která roste učením a ne výbuchem.

221715

11.06.2010 02:11

Defenestrace po česku: Slavata králem, Martinic k blahořečení?

RE: nízkopříjmoví musí orat

janko 85.?.?.?

Glinski Stane, odpovím jinak: jsou na světě různé rostlinky, některé jsou růžemi, jiné pšenicí. Ale genom mají společný. Rostlinky si své vlastnosti neumí vyměnit, lidé ale ano. Umíme se během života učit. Ale jde žít i bez učení.
O to déle si ty životy musíme opakovat.
...kdyby byli všichni nejchytřejší, svět by zanikl, je postavený na střídání polarit (kmitočet, frekvence, vibrace, rytmus...)
Další život si připravujeme tím současným. A kdo to ještě neví, pozná to později.

221716

11.06.2010 02:29

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Protokoly sionských mudrců

janko 85.?.?.?

...no, vidím, že jsi nejchytřejší, tak si počkáme na výsledek.
Popisuješ běžné koleje podnikání, nedošlo ti, že stroje už práci vytvořily, že lze za dodatečné zdanění všech strojů, které kdy v historii šetřily práci člověka považovat částku, kterou vnímáme jako státní dluh. Ten je ve své podstatě slibem práce, kterou je třeba udělat. A stroje, i ty, co už dávno neexistují - ty tu práci už udělaly aniž by jim byla zdaněna, přestože "jen zaskakovaly za lidi" !!!

Jde ale o myšlenkový konstrukt, který asi nejsi schopen ani ochoten pochopit, takže to vzdávám.
Stroje zkrátka už tu práci udělaly, my ji dlužíme - obojí je rozumem obtížně pochopitelná rovnice. Tak se s tím netrap.

..anonymum tykám, kdoví co jsou za ptáčky. Lidé mají jména anebo aspoň přezdívky/nicky.

221718

11.06.2010 02:41

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: pokr.

janko 85.?.?.?

Anonyme, janečkovi je fuk, když si dvě skupiny mocných ukazují, jací jsou chlapáci.
Moje parketa je jinde, přišel jsem na to, proč je dobré naučit se číst každé slovo od jeho středu (jedno nebo dvě písmena)kmitem k dalšímu písmenu vpravo - a pak do stejně vzdálenému písmenu vlevo. Musíš ale znát obsah (úlohu) každého písmene. Pak takové slovo ztratí svůj původní význam, ale tvé asociace tě nasměrují do jiného vnímání historie. A je známo, že to, co znáš "dozadu v čase", to ti nabídne i kroky dopředu, do možné budoucnosti.
Nazval jsem to abecedou lidštiny, za čas o ní asi uslyšíš.

Ale tys chtěl jinou odpověď, takže mě měj raději za kecálka, který pozoruje jak se ti dva mocní perou o kost, která už je ohryzaná.

221719

11.06.2010 08:45

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: pokr.

janko 85.?.?.?

anonyme 85, víš vůbec, cos napsal?
V jedné větě současně neočekáváš odpovědi - tedy vysvětlení - a o kousíček dál je zas očekáváš. Tak co platí?

Na otázku totiž bývá zvykem odpověď chápat jako vysvětlení, názor, vnímaný třeba i pod jiným úhlem.
No, co naplat, někdo si hold musí svou blbost vybrat až do dna. A rozhodni se sám, jestli jsem to já nebo ty. Mě je to fuk.

221727

13.06.2010 09:11

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: pokr.

janko 85.?.?.?

Quido 2, máte zřejmě dobré znalosti o védách, horší je to už se znalostmi o Darwinovi. Byl to velmi zbožný člověk a to, co nám historie zatím dávala k polknutí - to je pouze vytržené z kontextu jeho názoru na svět a vývoj života.
Je fakt, že v tehdejší, předvědecké společnosti neznal a nemohl znát pokračování forem "živosti" ve směru k tomu, co nazýváme "mrtvou hmotou". Hmota je v podstatě "hustším" paměťovým záznamem procesu, jak pomocí tlaku a protitlaku rostla hustota (a vnitřní strukturovanost)do dvou opačných forem naší existence. Máme své hmotné jádro (tělo) a nehmotný tzv "prázdný" prostor, který vyplňují informace o VŠECH USKUTEČNĚNÝCH (a možných)POHYBECH OD POČÁTKU VESMÍRU, kdy ještě prostor a čas neexistovaly.

Dnes je už komplexní vývojová řada formulovaná do historie od dnešní podoby přírody až k tomu, jak vlastně vznikl PRVOTNÍ POHYB, popř. impuls k pohybu.
Tam stále sídlí entita, pro kterou nemáme logické vysvětlení a nazýváme ji Bůh. On musel nejdříve stvořit sebe anebo pohyb. Bez pohybu (myšlenek i hmot) se nic stvořit nedá.
Odpovězte si svou hladinou "citu pro logiku": kdo nebo CO tedy stvořilo boha.

Opíráte se o dost staré a pravdivé učení, ale musíte prožít (viz obsah pojmu gnoze) kompletní vznik prostoru a času, abyste jako odpověď jen neomílal některou z běžně používaných definicí Boha.

....a pokud nemáte potřebu si tuto entitu definovat, nemusíte zde plýtvat vaším časem. Vývoj je už opravdu o kousek dál.

221886

13.06.2010 09:24

Amerika – ponurá pravda

RE: Obsah mě taky pobavil

janko 85.?.?.?

LIn mýlíte se. Ti, kdo už od počátku křesťanství pracovali s penězi, s kupčením s odpustky apod - ti financovali výlet do objevení Ameriky - a od počátku ji kolonizovali = usměrňovali její vývoj. Přesněji od doby, kdy zjistili, že lidé (přistěhovalci z Evropy) chtějí vytvořit opravdovou demokracii, což se v počátcích také dařilo.
Ale ti, kdo ovládají děje a dějiny - ti postupně infiltrovali demokratické praktiky Spojených států tím, jak zaváděli svůj finanční systém do chodu hospodářství.
Výsledky známe, FED = tiskárna papírků.

Bohužel zatím asi nikdo nevidí jinou funkci faktu, že peníze se staly virtuální komoditou, udržovanou jen naším vědomím. Tím, že vytvořili efekt, zvaný DLUH - tím dostali zdánlivě lidstvo na kolena, do finančního otroctví.
Cesta z něj existuje, ale je poplatná tomu, jak dobře kdo zná vývoj PRINCIPŮ, vedoucích k nastavení dvojice "ZISK x DLUH". A to musíte až do doby předkřesťanské.

221887

14.06.2010 13:30

Amerika – ponurá pravda

RE: Obsah mě taky pobavil

janko 85.?.?.?

hmm,asi jsem tu ironii nepochopil. Prošel jsem si i váš původní příspěvek, kde píšete o sociálním státu jako o nesmyslu (pokud jsem větu pochopil), který nemůže fungovat.

Já jej považuji za jediný možný a to, že Ameriku řídil také svět peněz už od jejího objevení, to je fakt.
...takže vaší reakci "hotentota" nerozumím. A to jsem nic nepil....

221992

15.06.2010 20:10

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Satanova Synagoga-Rockefellerové

janko 85.?.?.?

Vladimíre, toto už je poněkolikáté, co zjišťuji váš neblahý vliv na váš vlastní server.
Platím vám měsíčně 300 Kč, přenechte tedy prosím částku nad běžné předplatné těm, kdo zde aktivně sledují dění a komentují vseměs s dobrým vhledem témata článků. MedaBeda k nim patří.
Děkuji.

222073

15.06.2010 20:41

Školné je správné

RE: Úvaha Školné je správné, je zcestná a proto správná a potřebná.

janko 85.?.?.?

Véno, vy lišáku, jestlipak jste se někdy zamyslel nad tím, proč nám "nebylo dáno" znát i významy vrstvy jednotek pod větami a slovy?
Máte mé díky za to, co píšete a jak píšete, ale vaše větička o tom, jak slovům "podvrhujeme" takový obsah, který jsme získali nějakou formou vzdělání - ta mě vede k mé otázce. Na kterou mám i odpověď. Jinak by totiž otázka neměla smysl.

...anebo si myslíte, že je logické znát sice u nějakých symbolů jejich seřazení do stupnice velikosti - a u jiných, ke by se třeba hodilo jiné řazení (třeba četnost v určitém etniku/jazyku) - tam nám historie nic takového nenabídla?
...nestojím o rádoby vtipnou odpověď. Je čas, aby se lidé, kteří mozek užívají ke kontrole toho, čím jej vzdělání zahltilo, začali scházet. Vaše cesta se mi líbí, mám ještě jinou, ta by se zas mohla líbit vám.

222077

15.06.2010 20:45

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Satanova Synagoga-Rockefellerové

janko 85.?.?.?

...no, Steve, zkus něco lepšího, sarkasmus zatím tak "za čtverec"...

222079

05.07.2010 10:10

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

janko 85.?.?.?

Jarmilko, s tou výchovou máte docela pravdu, někdo jí podléhá, jiní mají "svůj program" z minulých životů silněji "zkopírovaný".

...a s tou přímou demokracií už také začíná svítat na lepší časy. Nebude to sice asi tak, jak si jí malujete vy, ale měření kvality našeho rozhodovacího procesu (volba člověka na základě jeho osobních i přijatých vědomostí a zkušeností) - to už existuje.

Dynamika vývoje si pak sama vybere své zástupce do řízení celků na místní nebo vyšší úrovni. Je to jako s řidičákem. Kdo ho má, nemusí být ještě dobrý řidič.
A díky způsobu utajování, který byl nastavený už v začátcích toho, co známe pod slovem "křesťanství", se kolo dějin dostalo za úroveň, kdy tito lidé (vrcholní kněží a dnes jejich politické loutky) měli navrch. ˇ
Podařilo se jim sice převést sílu emocí do produktu, kterému říkáme peníze - ale i on - peníze jsou jen náhražkou za důvěryhodnost. "Pravdivost", zaplacená korupčními penězi, se postupně rozpadá, stačí sledovat události.

...rozbití každého velkého systému se dělá zevnitř - a nejen podplácením. Pyramidy uvnitř pyramid je řešením, které nás čeká v době, kdy se opět do bible vrátí stať o reinkarnaci a výhod či povinností s reinkarnací spojených.
Zatím nebyla k mání teorie, proč a jak vznikalo vědomí a inteligence u různě vyvinutých forem hmoty - ta dnes už existuje, denně jí potvrzujeme svým jednáním. Jen nám chybí propojující příběh.
Dočkáme se ho, ale ne každý už v tomto těle. Sebeorganizace mezi hmotou a vědomím je ve vesmíru nastavená tak, aby jsme si každý ochutnali tu dobrou i špatnou stránku žití. Pokaždé v novém těle, ale se stále častěji zjistitelnou historií našich předchozích životů. (regresní terapie, holotropní dýchání apod.)

A toto (prožití množiny polarit, opakovnání pozměněných životních příběhů) platí nejen pro lidský život, ale i pro větší celky, utrpení národů - a naopak vzestup jiných národů má své historie i možnosti do budoucí doby. A to samé platí i v celé přírodě, planetě či sluneční soustavě. Jsou jen dalšími stupni vývoje inteligence v celé galaxii či vesmíru.
Chybějící planeta v naší soustavě (Krupierův pás) a přesun vody z Marsu na Zemi zatím nemají pro většinu populace logické = fyzikální vysvětlení. Přechod k jinému pojetí fyziky ale souvisí právě s utajením (vyjmutím) kvalit toho, co se skrývá v pojmu "křest", máme pro kvalitnější život k dispozici ještě cca 90 % nevyužívaného (zablokovaného) objemu mozku.

...toto se má během několika let změnit, první vlaštovky "nevídaných schopností" už jsou i u nás. (Robert Fox a další, kdo "ohýbají" zákony Newtonovské fyziky foukáním do nerezové vidličky).

223331

05.07.2010 10:17

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

janko 85.?.?.?

Vladimíre, pan "abc" se snaží na příbězích bible ukázat různá pojetí zla a dobra, obávám se, že vaše vědomostní zázemí tuto vrstvu výkladu nepostřehlo.
Taky mě štvou lidi, co jen melou bibli, ale tenhle se snaží o výklad těch příběhů (vět) - a navázání na denní praxi.

...ale je to váš web, dělejte si, co chcete.

223332

05.07.2010 10:40

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: ...pokr.

janko 85.?.?.?

Djb, to je dobré, ale dost lidí se zatím nedostane "dovnitř" příběhů a alegorií, které v brbli jsou. Pro mě je zajímavé, že máte silný odpor k písmenu "ů" ve slově "bůh", zamyslel jste se někdy nad tím, proč to vaše vědomí takhle chce?

...ale k textu: Satan a bůh jsou zas jen alegorie na lidské vědomí a podvědomí (či nadvědomí, je fuk jak toho "bucha" pojmenujeme.

Teprve po pochopení paradigmatu, postaveného na "jednotce informace" (= jednotka vědomí, nepodepřeného zápisem do nějaké síly či hmoty)- se začneme bavit o tom, kudy cestuje informace v prostoru, co jej jejím prvotním obsahem (pohyb+směr+protisměr)ve dvou stavech (v klidu či v pohybu) - pak se tyhle historické příběhy teprve dostanou do té správné kanalizace....

Bohužel je ten proces úzce svázaný s časem, s událostmi, jejichž vstup tak zcela nemá nikdo z nás v režii. Čas je totiž tím prostředkem, který nám umožňuje chápat nové události jinak než ve schematech myšlenkových postupů.
Rozpad společnosti asi zatím ještě nedosáhl takového stupně rozpadu (= nasranosti), která lidi donutí vzít své žití do vlastních rukou včetně riskování svého nepohodlí nebo dokonce postihu.
....pak se události začnou řešit téměř samy. Zkrátka tím, že si začneme uklízet vztahy se svými nadřízenými přesně v rovině, na kterou svým rozumem dosáhneme.
Se svým "mrtvým" bráchou jsem si "poklábosil" o tom, jak vlastně ten bůch "funguje" - a ejhle, je to skoro tak, jak píšete. A těch pár fyzikálních kolapsů v uspořádání našich poznatků snad většina lidí "polkne" bez ztráty květinky....(své lidské důstojnosti?)

223334

05.07.2010 11:38

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Pro Petra Řehoře

janko 85.?.?.?

Archa úmluvy není bedna ani šutr. Jde o seznam výkladu pro každé písmeno a číslici. Z číslic byl vytvořen systém mate/matiky (zmatením při chápání rovnosti 38:11)zavedením principu "skrytého součtu" (obecně principu a užití "tajemství", dnes převážně vojenského, dříve obchodního apod.)

Vrstvu pod slovy (v matematice pod rovnicemi) zatím asi zkoumalo málo lidí.
Charakteristický je opačný postup v matematice - kde ze symbolů, pro které nám řekli, co znamenají - jsme jako nic netušící idioti vytvářeli našim vládcům systémy a modely, vedoucí k jejich dnešní moci i technologiím.
U slov nám o významu jednotlivých symbolů písmen neřekli nic - měli jsme na to přijít sami. A to se povedlo.
Písmena a jejich zvukové spektrum je silou, která dovede měnit informaci na její hmotný tvar. To už se vědělo dávno ("budiž světlo" a další "rozkazy do okolí"). A pečlivě pěstovaný vztah k magii a podobným na čase nezávislým technikám "tvoření" jim umožnil toto tajemství "archy úmluvy" udržet dodnes.

Musíme se vrátit k těm, co přepisovali dějiny ve svůj prospěch - včetně vytvoření manuálu = brble.
Až budete vědět, proč píšu místo krátkého"i" písmeno "r" ve slově bible - pak vám "docvakne" i mnoho dalších jiných výkladů o jevech, pro které jsme si vytvořili příběhy o vzniku života apod...
Propojení světa informací se světem hmoty se vždy děje v člověku, v míře propojení jeho dvou "mozkových soustav". Známe něco o mozcích v lebce, ale "mozek" ,který zpracovává nejbližší hmotné informace (potravu) a nejvzdálenější (nehmotné) informace "duše"(pomocí aury, energetického obalu člověka) - o něm toho moc nevíme, snad jen to, že je ho funkci nazýváme "procítění srdcem".

..ale není všem dnům konec, Hitler byl "vládci peněz" také nasazeným "užitečným idiotem" v době, kdy Německu vnutili titíž lidé "rozpad hodnot" pomocí manipulace Německa penězi. Hitler patrně věděl o historii "východu", o Slova/nech víc než si obecně myslíme. Museli ho buď přesvědčit ke světovládě, což při jeho povaze asi nebylo těžké.

Pochopit, že jazyk je nosičem "programu pro staletí" - je snadné v případě matematiky, ale jazyky jsou i na počátku formování galaxie. K tomu ale potřebujeme leccos změnit v chápání naší existence, co je projevem pojmu "duše" (modrá barva oblohy či moře), co je to "dvojprvek" (funkční forma archetypu = dvojice ke nebo proti třetímu), apod.
Sebeorganizace našeho prostoru (galaxie) je dokonalá, jen nemáme zatím nástroje tuto dokonalost sledovat. Místo matematiky a jejích modelů!! postupně přejdeme k formování skutečnosti ze slov, která sama jsou dokladem své funkce, ale naučili jsme se mnohá slova chápat pod vlivem matematiky. Vidět pod zápisem 38:11 rovnici a umět vyložit, proč trojka i osmička jsou základnou i cílem bytí - to přesahuje rámec téhle reakce.

223336

05.07.2010 18:56

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: ...pokr.

janko 85.?.?.?

Martine, já mám už vybádáno, až tě pustí, tak se přihlaš, lišáku.....

223356

06.07.2010 09:40

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

janko 85.?.?.?

Víte Jarmilo, on lid si sám produkuje ty, kteří ho pak vedou. Asi jsem ty pyramidy v pyramidách měl popsat spíš jako fraktály fraktálů, znáte to z říše zvířat jako druhy a poddruhy, čeledi apod. Některé "mutace " se ujmou, jiné po čase zanikají.

Neberu vám váš názor, je pro určitou informační vrstvu pravdivý. Ale pokud byste byla obklopená informacemi, kterými se řídí ta "vrstva moci", kterou musíte poslouchat - pak by i vaše priority byly jiné.
To jsem měl na mysli při obrazném vyjádření pyramidy v pyramidách.

Průzkum veřejného mínění ala váš hlasovací systém je samozřejmě vítaný, ale je možný až v době, kdy se tato jednoduchá (byť rozvětvená) pyramida moci rozpadne do úrovně, kdy nastavení internetové volby bude možné.
Ta doba je tu, VéVéčka snad už něco podobného praktikují. Zkuste vy i ostatní aspoň na chvilku uvěřit možnosti, že ti, co se dostali po těchto volbách "k lizu", nemusí být stejní jako ti, co vypadli ihned po volbách, popř. ti, co čekají potichu na "nový kabátek".

Černý kníže musí jít "ve stopě" zrovna jako vy - i když ve zcela jiném informačním a materiálním zázemím, překlápění systému moci není záležitostí na pár generací, je to otázka, kterou řeší i mnoho rozvinutějších civilizací, o kterých máme zprávy jen ze scifi příběhů.
Až někdy poznáte svou inkarnační řadu, pochopíte proč se dějiny musí dovíjet tak, jak se odvíjejí.
Nikdo zkrátka neudělá víc než to, co provede svými myšlenkovými anebo tělesnými pohyby. A ten systém mezi živou přírodou a vědomím je tak bezpečně propojený, že nemáme šanci jej měnit v nějaké dohledné době.
Něco jiného jsou změny v systémech řízení uvnitř živé přírody, ty svými myšlenkami a následně i činy měníme. Procházíme transformací myšlení, o které asi moc nevíte, ale to nevadí. Lidé jako "Trautenberk" o tom ví víc.
Zkuste si uvědomit, že mnozí z politiků jsou cosi jako "trojský kůň" - musí sice jednat v zájmu moci, která je vynesla nahoru, - ale sami už ví, že ta cesta je slepá a že je třeba vytvořit jinou. A o to se někteří snaží.
...můžete je zkusit od těch ostatních rozeznat - místo stálého nadávání a vylévání si své bezmocnosti....(to platí nejen pro vás, ale pro všechny, kdo ještě nedovedou ve špatném hledat dobré a ve všem, co se zdá dobré najít i to "čertovo kopýtko"....)

223376

14.07.2010 09:09

Americká ekonomika padá - 1. část

RE: Šance na změnu

janko 85.?.?.?

samozřejmě, že to jde. Cestou asi není postupné opravování stávajícího neopravitelného nastavení práce s penězi (zpětný, devastující úrok a jeho opačným směrem fungující "deriváty").

Musí se obrátit náš vztah ke státnímu dluhu. Jeho růst je naším "slibem pracovat".
Proto je třeba tyto virtuální peníze rozdat lidem v takové výši, aby (po období flákání se) si našli nějakou činnost, o kterou bude mít někdo další zájem.
Vize tzv "základního přijmu" (měsíční renty, odstupňované s věkem)je únosný projekt, ke kterému dojdeme v každém případě...., otázkou je "KDY?"

Jde o problém setrvačnosti myšlení, naše generace (50-60ti letí) musí vymřít, její zástupci udržují pád světové ekonomiky.
Pak, po dopadu, začne ovčí stádo teprve myslet.

Naději ve mě budí dosavadní jednání nové vlády "v srdci Evropy". Pokud stávající systém přerozdělování vytvořených hodnot lze opravit - udělá "Česko" jakýsi mustr, přijatelný i v jiných zemích.
Měli bychom jako národ zhodnotit cca 13 000 letý vývoj naší mateřštiny (ze sanskrtu do češtiny).
...a než mi začnete "nadávat" do snílků či pitomců, tak si projděte naše utajované dějiny, postupně se objevující na síti....

224024

17.07.2010 15:00

Jedinečná moc izraelské lobby

RE: Dlouhodobi plan,jehoz vysledek se tahne dnesnimi dny,Evropa a USA.

janko 85.?.?.?

Pane Nohejle, je sice pravda, že židovství ovládlo dění na této planetě. Ale málokdo si možná uvědomuje, že židovství je především způsob života, schopnost nakládat s informacemi ve SVŮJ PROSPĚCH.

A Chazaři, nebo která etnická banda, zkrátka tuto schopnost měli nejrozvinutější. A když se jim podařilo zmocnit se poznatků, obsažených v "programu" křestu - neváhali a navázali se skrze katolickou církev do nástroje, s jehož pomocí začali po světě sbírat majetek těm, kdo se zprotivil jejich vůli.
Tím nástrojem bylo a stále je UDRŽOVÁNÍ TAJEMSTVÍ. Na různých úrovních společenského zařazení. Dnes díky tzv. "obchodnímu tajemství" už si málokdo dovede představit možnost žít s půjčkami bez úroku apod. Přesto ta možnost tu je. Čeká na nás. Buď necháme tu finanční bublinu prásknout - anebo se naučíme brát si ze své práce jen tolik, nakolik je užitečná pro toho, kdo ji potřeboval.

Sklapnout nůžky mezi chudými a bohatými se povedlo už kdysi dávno, když v neolitu tehdejší "písaři" vytvořili princip slabičného písma. Ten spočívá v tom, že "druhá slabika" (skrytý význam téhož symbolu/písmene) měl přesně opačný význam pro vládce anebo pro komunitu těch, ze kterých byli písaři vybíráni. Z chudých, ale šikovných lidí.
Dnes se situace zdánlivě obrátila, tajemství "výroby peněz"(téže "druhé slabiky žití" si mocní nechávají pro sebe a své pohůnky, utajování špíny a špíniček je stále dražší a dražší. Ale lidi už začínají sledovat, komu co prospívá - a snad začnou hledat i jinou cestu než další podfuk na těch, kdo nemají šanci se bránit, protože se nenaučili včas podvádět....

...naštěstí se mnohá tajemství už odtajnila - a hladina moci těch, kdo ji pomocí utajování získávali - ta se postupně rozpadá. I když to ještě není tak moc vidět.
..a k židovství obecně :židem je každý, kdo si nesrovná ve svém svědomí poměr mezi hodnotou své práce a požadovanou odměnou za ni. Sladkým "tajemstvím" je, že nejvážnější konkurencí pro "systémové židovství" západního světa je malý nárůdek v srdci Evropy, který zatím vždy přišel na to, jak každý systém "očůrat".
...ale uklidit si tady, mezi sebou, to musíme holt sami, Příští rok se zrno od plev oddělí i v širší populaci. Zatím se jen volbami uřízla jedna dračí hlava, papa Roubku, tohle jsi prokaučoval. Ve vládě zůstali jen ti, co s penězi umí. Tak uvidíme, s čím přijdou a v jakém "kabátku"....

224305

23.07.2010 09:26

Ahmadinežád předpovídá pro lidstvo lepší časy

...už jsme dva optimisti

janko 85.?.?.?

iránský prezident sice vychází z jiných údajů i informačních vrstev, ale pokud můžu sledovat dění ve světě svým poněkud nezvyklým způsobem chápání vztahů v symbolice písmen a číslic - tak máme na pravděpodobný, pozitivní vývoj podobný pohled.
Už jen současné "testování bank" (zřejmě postavené na "otevření se" německé Hypobank) vypadá jako obava ze spuštění připraveného "krachu dolaru".
Systém moci postavené na "soudržnosti peněz" má patrně trhlinu tam, kde ji bylo možné očekávat - ve vnitřních neshodách pánů za oponou.
Zřejmě se už ti moudřejší z nich doslechli o schůdnějším řešení přerozdělovacího systému, kvůli kterému byly peníze vymyšlené.
Vize "základního příjmu" je sice pro mnohé hlavinky utopickým projektem, přesto je v dlouhodobě plánované budoucnosti patrně jedinou možností, jak vrátit penězům nějaký smysl. Takový, kdy budou vyvažovat aktivitu všech lidí ve stejném směru (duchu)- a ne jen jako dosud - kdy snaha mít peníze je podmíněna zadržováním klíčových informací o skutečných nákladech na výrobky. Do nákladů nepatří jen ta část od nákupu surovin, ceny práce, marží apod. Politický tlak na méně rozvinuté země dnes řídí tyto ceny stálých i "dožívajících" surovin (=energií)

Zároveň lidé od "studené fůze" a dalších technologií si většinou na sklonku svého života "risknou" principy a postupy svých vynálezů "pověsit" na internet.
Je tu doba, kdy si nadkritická část populace (nikoliv většina!) uvědomila nutnost POSTUPNĚ změnit distribuci informací a následného vývoje jiných přerozdělovacích systémů pro lidi.

Každá struktura, která překročí vnitřní hladinu soudržnosti (= gravitaci nosné myšlenky)- ta se rozpadne až do dílků, ze kterých lze stavět strukturu novou.
Tím dílkem, molekulou jiného paradigmatu je změna způsobu myšlení každého jednotlivce, vázaná na jiné chápání obsahu jemu známých, naučených pojmů a vztahů mezi pojmy.
Základem existence čehokoliv je pojmenování, každý pojem vyjadřuje fungování (pohyb) anebo stav nějaké informace. Předělávat popis fyziky budeme asi společně, zde na síti.

A potřebným základem pro nové chápání vztahů ve světě je doplnění brble o pasáže o reinkarnaci, které "cudně" zamlčeli ti, co chtěli tenhle svět udržet pod svojí kontrolou. Kolik jich je? Patříte mezi ně vy nebo já?

224728

07.08.2010 18:05

Katastrofa v Mexickém zálivu – jak to vidí ruský odborník

Ropné havárie. Fakta a hysterie.

Thomaas 85.?.?.?

Vazeni alarmiste, prectete si trochu statistik:

Exxon Valdez
Asi nejzajímavější jsou šetření oficiálního výzkumu NOAA ohledně čištění kontaminovaných oblastí. Bez zásahu člověka se zhruba 20% ropy vypařilo, 50% rozložilo, 12% leží v tuhých chuchvalcích na dně a 3% je stále na plážích v netoxických zbytcích. Čištěním bylo za miliardové náklady odstraněno 8% ropy, z břehů pouze 6%. Tlakové čištění pláží však zabilo většinu pobřežního života. Na těch úsecích pláže, které byly z experimentálních důvodů ponechány nevyčištěné, se život vrátil již po 18 měsících, kdežto na čištěných úsecích to trvalo 3-4 roky. Experti na to poukazovali předem, ovšem nálada veřejnosti chtěla čistit a zachraňovat za každou cenu. I za „80.000,- USD na vydru a 10.000,- USD za jednoho orla, i přes to, že následky takového zachraňování je zabíjejí.“ uvádí časopis Scientific American.

Cely clanek: http://kucik.blog.idnes.cz/c/148260/Ropne-havarie-...

225798

07.08.2010 19:45

Katastrofa v Mexickém zálivu – jak to vidí ruský odborník

RE: Ropné havárie. Fakta a hysterie.

Thomaas 85.?.?.?

To nevim. Co by to menilo na zverejnenych fotografiich a citovanych faktech?

225808

29.08.2010 09:16

Továreň na duchovno - 1.časť

Souhlasím s názorem, že křesťanství nejvíce ublížili křesťané...

thop 85.?.?.?

Pravdou je, že řada církví postavila své vlastní tradice nad Boží zákon a to především církev katolická.
Ale to nijak nemůže změnit skutečnost, že Bůh je. Stvořil celý vesmír a udržuje při životě každého z nás. Čím více z přírody zjišťujeme, tím více víme i o podstatě Božích principů. Jasná pravidla, mechanizmy a zákony, které uvádějí v úžas.
To, že se zmíněné společenstvo chovalo nebiblicky - tedy proti Božímu zákonu - minimálně v jedné otázce, je závažným problémem velké části církví, které ignorují nebo zkreslují Boží zákon.
Křest je třeba, ale o tom, kdo bude spasen, rozhoduje pouze Bůh. Díky Bohu! Zločinec na kříži dostal také zaslíbené, že bude spasen. Byl pokřtěn?
Žádné odpustky, strašení peklem a jiné vyděračské nástroje… To jsou výmysly lidí, přesněji řečeno některých církví.
Jsem křesťan a mrzí mne, jak (my lidé) likvidujeme dobré jméno Boha. Ani se nedivím některým komentátorům, že mají takové názory. Na druhou stranu je nutné připomenout, že hodnotit cokoliv nebo kohokoli (v tomto případě Stvořitele) by bylo fér a moudré až po bližším seznámení se s Ním… Ne s tradicemi jakékoliv církve nebo chováním jedince.
Ale to je už jiná otázka.
Jsem zvědavý na další část článku.

226935

13.09.2010 09:43

11.9. – opravdu Usamův plán?

program pro cca 2000 let

janko 85.?.?.?

Všechno, co známe jen z medií o Usámovi, demokracii "po americku", křesťanství a muslimech - to vede hluboko do historie, ukotvené našimi asociacemi do "stabilní formy" paradigmatu ve společnosti, které od počátku řídili křesťanští kněží pomocí pojmenování (nominace). Dál šlo už všechno samo. Vesmír je samořiditelný, zákon akce a reakce a zákon o přeměně energie platí stále.
Facky od přírody nebo od mámy - obojí nás vychovává. Nepřítele vidíme vždy tam, kde později najdeme nový stupínek poznání. V době, kdy si rozpustíme (rozklíčujeme) znalosti a pocity, které nás vedou vidět v něčem nebo někom nepřítele.

227975

13.09.2010 09:45

11.9. – opravdu Usamův plán?

RE: program pro cca 2000 let

janko 85.?.?.?

Ano, jistě musí existovat druhá vláda ve vládě, zrovna jako existují v člověku souběžně dva rozhodovací systémy. Lidé, kteří se v dávné historii dovedli napojit a číst v informačních polích, ti vytvořili program, od kterého se začaly roky znovu počítat od jedničky. Větev programu, postavená na vizi "zlatého telete" nám dnes ukazuje jak ta teleta (= nás), tak i pasáky, kteří znali skrytý vztah mezi písmeny latinky a řadou "arabských" (přesněji indických a ještě přesněji Atlantských číslic - a ještě přesněji galaktických symetrických vztahů).

Genetická linie židovství má samozřejmě také svou druhou (nesystémovou) větev, proto také dnes existuje skupina "Bohemian Grove", která nás, Slovany, hlídá a čeká na řešení, které by mělo přijít "ze srdce Evropy".

Soudržnost systému, postaveného na spojení modré a červené barvy= katolická fialová, dnes rádoby zelená (od Bardona už víme, že veškerá data z informačních polí se "zahušťují" do podoby některé barvy) končí. Zatím je asi pro mnoho lidí nepřijatelná zelená barva muslimského národa, na který je stupňován ideový útok, souběžně totiž probíhá i formální útok na dvojici Rusko/Čína, která zosobňuje dokončení okruhu světového dění od indoevropských počátků této etapy k dnešku.
Souběžné světové dění ve dvou, zdánlivě nesouvisejících oblastech je ale klíčem pro řešení tam, kde jej málokdo čeká. Zelená barva semaforu i muslimského světa má cosi společného - odmítá lež, tedy vědomé matení poznané skutečnosti. A na lži skrytého vztahu mezi latinou a matematikou jsou postavená dnešní křesťanská náboženství.
Na "zelené nebe" si sice ještě nějakou dobu počkáme, ale souběžně s rozpadem struktur v hmotném světě se vytváří základy struktury jiného paradigmatu o kvalitách fyzického prostoru.
Jazyk jako nehmotný nástroj pro kontakt s "prázdným prostorem" měl kdysi podobu hebrejštiny a jejích dvou složek, latiny a matematiky.
Cca 2000 let putování těchto jazyků po zeměkouli vyústilo do jazyků počítačových, které umí formovat libovolnou realitu z dat v informačních polí.
A čeština za nějaký čas bude jazykem, který nám umožní do těchto realit vstupovat nejen svým vědomím a myšlením, ale i s tělem popř. dalším harampádím.
Musíme ale najít společného jmenovatele mezi křesťanstvím a muslimstvím, musíme pochopit princip "křestu" - a to chvilku potrvá. Křest totiž přestavuje propojení horní rozhodovací soustavy (mozků v hlavě)s jejich řídící složkou - "mozcích" v mnohem starší "dutině těla". Odstraněním stati o reinkarnaci člověka z bible došlo k odlišnému vývoji společnosti. Mělo to svůj význam, který ale pochopíme opět až později, až po pochopení příčin, které vedly k vytvoření druhé větve/vlády/ křesťanství, vedly ke jménu Mohamed (čteno MOH+MED) a celému učení muslimů.

227977

13.09.2010 20:56

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

RE: Po dobrím to nepůjde!

janko 85.?.?.?

WUECi, máte pravdu. Jen s tou poslední větou nesouhlasím. Krvavá ta revoluce bude jen v přeneseném slova smyslu. Krev roznáší informace v těle, a to, co budeme muset vybojovat - to je jiný pohled na historii - a to na tu, kterou se učíme nějakých 2000 let. Vítězové, kteří ji psali, ti v současnosti už ztrácí sílu, která byla postavená na moci peněz.
Ono asi záleží na tom, jak kdo vidíme rozdíl mezi "stavem" a "trendem" doby.
Vypadá to na vcelku nenásilný přechod k selské moudrosti. Začít můžeme my, kdo máme od berňáku titul OSVČ, malé firmičky, kde všichni o sobě vědí, kdo co umí a kdo se veze.
..a musíme těm, kdo se vezou zkrátka říkat, že se jen vezou, že to tak dál nepůjde. Firmičky se postupně čistí - často sice s kraválem - ale to k tomu patří. Kde si nechávají na čas, tam bude jen větší kravál později. Je to nepřímá úměra, zákon, který zkrátka funguje.

228024

fohate, jakmile zjistíš i to ostatní, co podmiňuje nastavení nové symetrie ve vesmíru, pak ti dojde, že i v hmotném prostředí je komplexní evidence nutná. Záleží jen na tom, kdo ji řídí. Zatím to nejsme jen my, přispěvatelé do databáze prostoru. Ti, co nám řídí životy, ti jsou ale řízeni globálním PODVĚDOMÍM, které už nějaký čas funguje proti nim. Stupňující se jejich agrese by měla být v určitých bodech rovnováhy překlopená. Některé tyto rovnováhy už jsou překlopené v prospěch obyčejných lidí. Ale aby i biblické heslo "Do posledního groše budeš platiti" bylo naplnitelné, musíme si i každý sám pohrabat ve svých přehmatech a jinak nastavených prioritách. Před vesmírem jsem nahatí i v myšlenkách, na to zapomínáš - anebo si neuvědomuješ, jak daleko a jak velká reorganizace v soustavě probíhá.
Zkrátka mi nevadí, když čárový kód dítěte, psa nebo i můj poslouží k okamžitému přístupu k datům o tom, čím jsem prošel v tomto životě. Pokud máš přístup do svých minulých životů, tak ti je snad jasné, že se uchovávájí všechna data. A přístup k nim se včas překlopí každému v okamžiku, kdy tady budeme mít v sobě uklizeno. Náhoda je jen neznalost hlubších a vzdálenějších souvislostí, to snad víme oba.

228612

25.09.2010 11:20

„V zájmu Izraele“: Proč Rusko neprodá raketový systém S-300 Íránu

RE: Rusko tlaci JůYsEj a Stat Israel, aby napadli Iran

janko 85.?.?.?

...díky MoUdrostaku za brilantní analýzu, Koloběh dějin nastavený před cca 13000 lety Čínou a učením východu, se dostává do svého závěru, kdy surovinová základna Ruska a pracovitost Číny zřejmě uspořádají budoucí vývoj do vcelku příjemné a napínavé formy. Jen mě mrzí, že ještě "chvilku" potrvá, než se "to" povede.

228701

25.09.2010 15:26

„V zájmu Izraele“: Proč Rusko neprodá raketový systém S-300 Íránu

RE: Rusko tlaci JůYsEj a Stat Israel, aby napadli Iran

janko 85.?.?.?

..jo, začíná svítat. Ale je třeba mít informace i "z druhé strany". Dění na Zemi je navázáno na dění v širší inteligenci dalších civilizací, které sledují náš vývoj tím, že čtou naše myšlenky. A zprávy od nich zas dostáváme skrze rezonanci frekvencí některých lidí s jejich "vysíláním".
Je to o zcela jiném přístupu k tomu, co známe už pár set let o fyzice prostoru.

Pokud znáte Nassima Harameina a jeho pohled na fraktálovou strukturu existence, tak on je víceméně mým předskokanem, navazuji tam, kde on končí. (možná už ale existuje jeho novější verze, znám jen jednu starší videonahrávku jeho přednášky).

Obdivuji váš přehled a je škoda, že asi v českém kráteru nežijete. Na doplnění z jiného, pro mnohé scifiúhlu zkuste najít součtovou informace "zvenčí" v srpnových a záříových sděleních pod jménem "Matthew" na webu
http://orgo-net.blogspot.com/2010/08/matthew-vzkaz-na-srpen-2010.html
Asi bude chvíli trvat, než populace přijme jinou definici času=pohybu a pulzní základ pro rotační formu existence všech živých forem, do kterých patří nejen živá příroda, ale i "život" matematiky a dalších jazyků, které lidstvo v galaxii modeluje pro kontakt s "inteligencí" neživé hmoty.
Zkoumání forem, které před námi vytvořili jiní - (kde proces popsaný Darwinem sahá zpět do historie růstu hustot a ohraničenosti hmotných forem - to je předpokladem k tomu, abychom si obnovili schopnosti člověka, které jsou v galaxii možné a leckde i běžné.
Vím, že s tím budu muset "na trh", doba pro jiné paradigma zvolna zraje. Horní úvrať je už za námi, dá se očekávat i dost "fofr"...
Blázni vždy měnili pohled na svět, mám s léčebnou dost vlastních zkušeností. Předbíhat dobu se trestá, tak nespěchám....

228716

27.09.2010 12:00

Ekonomická krize se zhoršuje: devalvace dolaru, státní krach, úspory a rostoucí inflace

základní příjem je cesta ze srabu

janko 85.?.?.?

Katastrofa je proces, kdy se něco rozpadá, ale současně s ní se vždy něco dalšího připravuje, minimálně v ideové struktuře. Němci svůj jazyk vytvářeli tak, aby měli vždy nějaké rezervní řešení. A Češi byli vždy tím etnikem, které v poslední chvíli našlo průchodné řešení, byť jsme museli většinou ohnout hřbet.

Projekt základního příjmu, který Němci připravují (zřejmě s přechodem na marku?) - ten by měl rozpustit dlouhodobě připravenou a realizovanou dluhovou past, kterou už dnes naštěstí dovede rozklíčovat i část populace.

Chybí ještě dalším lidem vysvětlit podstatu dluhu, tedy fakt, že dluh je JEN slibem pracovat, nic víc.
A pracovat lidé začnou i v případě, že budou přiměřenou část státního dluhu dostávat měsíčně na svůj účet ve formě kreditu. Jednoduše proto, že po vykoupení zásob ty nové musí přeci někdo vyrobit. A kdo, když ne ti, co to dělali předtím. Ale ve zcela nové pozici "důchodce". Takže každému dojde, jak fungují peníze. Po pár měsících flákání a vykupování ležáků se každý začne rozhlížet, čím by se tak mohl živit. A protože něco už dělal, tak asi začne tím. A díky internetu se průběžně bude formovat databáze nabídek a poptávek ve většině profesí, včetně referencí na ty, kdo v ní už fungují. Vše je na to už připravené, jen je třeba nechat doběhnout "pád na hubu".

Úskalí projektu základního příjmu vidím ve způsobu splácení dluhů. Jednotlivci i firmy si musí své dluhy postupně splatit, jinak by změna byla k ničemu. A proto největší "firma", kterou je stát, ta by měla přejít na jinou dohodnutou měnu, použitelnou pro všechny země. Hodnota takové měny může vzejít z dohody zemí, které mají u dolaru největší pohledávky, spolu se zeměmi se surovinovým a řídícím potenciálem. Takže by se Němci měli domluvit s Čínou, Ruskem a arabskými státy na přepočítávacím koeficientu pro další země - a dohodami s dalšími zeměmi pak lze ustavit hodnotu státních dluhů, které se bude do obyvatelstva postupně plošně rozpouštět ve formě "důchodu".

Samozřejmě je nutné do základního koše dávat i zlato a další aktiva států, ale ne ve větší hodnotě než má lidská práce. Ta je měřítkem všeho, co si státy nahospodařily.
Statistiky dnes umožňují vytvořit koeficient, vyvažující pracovitost lidí v národních státech. Ten pak může nastavit průsečíky mezi hodnotou surovin, lidské práce a "nouhau" (česky fortelu), ukrytého v přístupech při řešení problémů.

Z toho vychází i dost práce pro nás, Čechy, pro ty z nás, kteří vědí, jak si ušetřit opakování zbytečné práce (třeba s vyplňováním nesmyslných položek v zákonech) tím, že sami vypracují návrh (položky v pitomém předpisu) tak, aby "mi příště" ušetřila práci, pomohla klientovi a nikoho (v rámci mé znalosti problému)nepoškodila. A pošle to "vejš". A ještě v...

Automaticky kráceno

228832

27.09.2010 12:02

Ekonomická krize se zhoršuje: devalvace dolaru, státní krach, úspory a rostoucí inflace

RE: základní příjem je cesta ze srabu

janko 85.?.?.?

dokonč.:
A pošle to "vejš". A ještě vejš, když se nejbližší "šéf" také na řešení ze své pozice vykašle.
Na tohle zatím lidi ještě neslyší, ale ti, co k tomu už došli, ti mají budˇ už svoji firmičku anebo mají méně otravné práce v zaměstnání a spokojené klienty.

Ano, naše dřívější, dnes akumulovaná pohodlnost je největší příčinou současného stavu ve společnosti.

Proč bych na něco šetřil, když si na to můžu půjčit? Vždyť to dělají všichni okolo.....
No, všichni asi ne. Někteří i z vlastních peněz dělají něco pro ostatní. Máme v Evropě jednu z největších citlivostí na pomáhání těm, kdo se ocitli v nouzi. Jen bývá občas také jen plošná, z pohodlnosti, kterou nazýváme nedostatkem času. A přitom stačí začít dávat těm, kdo jsou blízko v okolí. Dál se to už "rozkecá"...
Možná jsou tyhle úvahy pro někoho scestné. Ano, sešel jsem z cesty, kterou jde většina. A za nějaký čas se tam potkáme...., na té mojí....

228833

28.09.2010 02:52

Ekonomická krize se zhoršuje: devalvace dolaru, státní krach, úspory a rostoucí inflace

RE: základní příjem je cesta ze srabu

janko 85.?.?.?

Na rozdíl od Stana, kterému šablony myšlení udělaly z hlavy chlív, máte snahu tu fintu pochopit. Ona spočívá v tom, že slovo dluh nemáme spojené s udělanou prací, ale jen s tou, kterou je třeba udělat.
Snad víte, že každá půjčka je jen slibem pracovat. A jakmile mě příroda (= hlad) donutí pracovat, tak je fuk jestli ty peníze dostanu před tím než začnu pracovat - nebo až potom.
Šablony myšlení , to je sajrajt, který vám brání uznat, že koláče, které dostanete a sežerete, se musí zas upéct znovu, na zítra. A jestli se u toho motají peníze, kterých se nenajím, to není podstatné.
Bez práce se ty koláče holt neudělají. I ty automaty musel někdo vymyslet a udělat, aby se pak mohl chvíli flákat.Než se porouchají, to automaty umí stejně jako my, porouchat se....

Lituju Stana, ten asi nemá šanci tohle pochopit. Státní dluh je bublina, přilepená k našemu mozku dlouhodobým používáním peněz a zkurveným nastavením hyperboly v podobě "zpětného úročení" (úroku z úroku). Ty další inštrumenty tuhle všivárnu jen urychlily (deriváty vyčůraných mozků z FEDu)

228874

28.09.2010 19:24

Ekonomická krize se zhoršuje: devalvace dolaru, státní krach, úspory a rostoucí inflace

RE: základní příjem je cesta ze srabu

janko 85.?.?.?

..nevím, proč někdo smazal moji odpověď, posílám to znovu:

RE: základní příjem je cesta ze srabu
Na rozdíl od Stana, kterému šablony myšlení udělaly z hlavy chlív, máte snahu tu fintu pochopit. Ona spočívá v tom, že slovo dluh nemáme spojené s udělanou prací, ale jen s tou, kterou je třeba udělat.
Snad víte, že každá půjčka je jen slibem pracovat. A jakmile mě příroda (= hlad) donutí pracovat, tak je fuk jestli ty peníze dostanu před tím než začnu pracovat - nebo až potom.
Šablony myšlení , to je sajrajt, který vám brání uznat, že koláče, které dostanete a sežerete, se musí zas upéct znovu, na zítra. A jestli se u toho motají peníze, kterých se nenajím, to není podstatné.
Bez práce se ty koláče holt neudělají. I ty automaty musel někdo vymyslet a udělat, aby se pak mohl chvíli flákat.Než se porouchají, to automaty umí stejně jako my, porouchat se....

Lituju Stana, ten asi nemá šanci tohle pochopit. Státní dluh je bublina, přilepená k našemu mozku dlouhodobým používáním peněz a zkurveným nastavením hyperboly v podobě "zpětného úročení" (úroku z úroku). Ty další inštrumenty tuhle všivárnu jen urychlily (deriváty vyčůraných mozků z FEDu)
janko 28.09.10 02:52

228932

28.09.2010 19:36

Ekonomická krize se zhoršuje: devalvace dolaru, státní krach, úspory a rostoucí inflace

RE: základní příjem je cesta ze srabu

janko 85.?.?.?

...ano René, posledním odstavci to píšete. Ale pod reálným důsledkem je třeba vidět samotný Fiat Money dluh, je to tanec na jednom bodě - když není potřeba něco vyrobit - tak zkrátka není potřeba - nemusí to existovat. Existuje to pouze v myslích lidí, kteří pak jsou otroky něčeho, co nemusí existovat - a podporují to svým chováním, odírají ještě větší blbce než jsou sami.

Pokud nové závazky vznikly z ničeho, tak jsou naplněny tím "ničím",jejich hodnota může, ale nemusí být naplněna. Přesněji - musí být likvidována stejnou metodou ale v protisměru, věnovat kousky toho "nic" těm, kteří si po vykoupení zásob budou muset "něco" vyrobit.
Model myšlení nelze změnit asi přes noc, člověk si ten model musí odzkoušet na vlastní kůži. Pak pochopíte vy i Stan a další moderátoři "vzduchu", že je to asi jediná cesta, jak reálně přeměnit dluh v růst efektu kreditu - tedy hodnoty už udělané práce.

228933

28.09.2010 19:48

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Se zrušením ROZUMU souhlasím (Zn.: nemám co ztratit, mohu jen získat)

janko 85.?.?.?

...no, neprchej, ten obrázek je celkem trapná manipulace, přečti si vnitřní příběh z obličejů toho kloučka - a snad poznáš, že moment stisku spouště fotoaparátu neodpovídá xichtům účastníků.
Čekal bych od tebe hlubší vhled do vztahu mezi popiskem a vyzařováním fotografie.
Měl jsem dost práce, ale Hopi víkend bude. Přijedeš?

228936

28.09.2010 20:21

Ekonomická krize se zhoršuje: devalvace dolaru, státní krach, úspory a rostoucí inflace

RE: základní příjem je cesta ze srabu

janko 85.?.?.?

Stane, neberu tobě ani dalším kvalitu vzdělání, se kterým přistupujete k diskuzi. Problém a nutnost peněz je ale tak starý, že nestačí vzdělání ekonomické, modelované pro 20té století těmi, kdo modelují naší společnost v řádech staletí a tisíciletí.

Bouři ve sklenici vody nedělá vývoj ekonomiky skrze práci se společným jmenovatelem mezi prací a odměnou za ni - penězi.
Celou tuhle sklenici, postavenou na kvalitě matematiky přenesené do běžných vztahů v realitě, tu formuje způsob růstu naší inteligence, popř u někoho i moudrosti. Bohužel používáním pouhé inteligence nelze sledovat vývoj myšlení. Matika je tou vodou ve sklenici. A míchání vody i sklenice zajišťuje naše myšlení, tou "vodou" pěstované.
Matematika vás naučila věřit, že součet číslic je totéž jako "součet" dvou jablek ve fyzickém prostředí. A to konečně přestává fungovat. Bohužel vás asi čeká rozčarování, vaše modla, aplikovaná do běžného života nemá moc jiných šancí na klidný proces nastavení reálné hodnoty peněz než je ten projekt, který já nevymyslel, ale poznal jsem jeho šanci. Jen si to video na serveru mustwatch prohlédněte. Zákon akce a reakce funguje, naštěstí. Jinak se také říkalo, také čím kdo zachází, tím také schází. To samozřejmě platí i pro růst a zánik dluhových peněz.

Proto růst dluhových peněz lze nejsnadněji vyřešit jejich postupným rozpouštěním, jsou to dva virtuální procesy, navázané jen na způsob našeho myšlení. Teprve po osobním zjištění, že není co koupit za peníze, zadarmo obdržené od státu - zjistí každý jejich nulovou hodnotu. Nic se za ně nekoupí, pokud lidi přestanou pracovat a budou jen čekat "na důchod".

Jasně, stavím druhou archu, Místo názvu Noe asi bude spíš "neo" tím, co bude muset většina populace pochopit o fyzice v prostoru. Také si myslím, že emoční výtok ohledně trouby s koláči byl doufám pro tvou úroveň Stane, nebo ne?

228937

28.09.2010 20:38

Ekonomická krize se zhoršuje: devalvace dolaru, státní krach, úspory a rostoucí inflace

RE: základní příjem je cesta ze srabu

janko 85.?.?.?

Lubomíre, odpovím otázkou, protože na kredit efekt si počkáte sám. Mě vůbec nezajímá to, co funguje blbě, když se můžu věnovat něčemu co funguje líp.
Ale vy byste mohl vědět, jaké následky bude mít disrepitance fůze na pitomce, je to z vašeho oboru.

Je u lidí běžné, že to, co přesahuje jejich objem poznatků, to raději odsoudí než aby zkoumali, co ten cizí "blábol" asi tak může znamenat, kde má mezery apod.
Teprve schopnost formulovat otázku je znakem myšlení. Útoky a zesměšňování používají jen ti, komu dochází argumenty - a enbo ti, co své odborné, ale úzké vzdělání přeceňují. To je asi váš případ, co? Že mě chcete zkoušet z "probraného učiva".....

228939

...jo, omlouvám se vám René, moje reakce se týkala spíš Stana, otroka ekonomického aparátu, vlastně spíš myšlenkového egregoru, znemožňujícího těm lidem užívat jiné schema myšlení, než na jaké jsou vycvičeni.
Také se snažím užívat selský rozum, jen jsem tu etapu okolo financí zkoumal z větší vzdálenosti. Proto je to asi pro dost lidí nesrozumitelné. Vaše úvaha se mi líbí.
A je pravděpodobné, že se situace vyřeší bez totálního krachu financí. Jen bude asi zapotřebí nějaký další, pokud možno pozitivní šok, třeba jiná rezervní měna, navázaná na země, které prokazatelně hospodařit umí. (což ale nemusí znamenat, že to bude jejich měna)

228965

29.09.2010 01:07

Nešlapej na mě: Pravicová revoluce v Americe

RE: Zákonité, ale přesto překvapující

janko 85.?.?.?

Ti, co nechali v Řecku realizovat ony sociální výhody, ti dobře věděli, kdy a jak tuto svou zdánlivou shovívavost použijí proti Řecku. Je třeba uvažovat jako oni, v rozměrech staletí a tisíciletí, pak pochopí každý, že zákon akce a reakce ve finančním sektoru bylo nutné budovat postupně, od řemeslníků, půjčujících si "od žida", přes podniky až k půjčování státům. Měli na to několik století, aby se naučili včas nakrmit správnou rybu pro pozdější výlov. Dneska krmí tu největší, EU. Možná ale už vědí, že krmí žraloka, který má zoubky.

Ale dneska to už praská, na příkladu jednotlivců i států. Hussein i bin Ladin pak mají svá "státní zrcadla" nejen v Irsku, Řecku a hlavně v nastavení EU. Ta měla a má posloužit jako dráb na státní blechy středoevropských zemí.
..no, doufám, že se jim to nepodaří, pustili si internet moc blízko k tělu. Iránský vir jim snad ukáže i svou "odvrácenou tvář".

Vojtovo krátkozraké chápání státních půjček asi nevnímá, že ti, co státní dluhopisy vydávají, ti vědí, že jsou nesplatitelné, čeká se na řešení. Kde to zas začne praskat. Každý deficitně nastavený systém končí rozpadem zevnitř, ztrátou vnitřního řízení díky chybám, pramenícím z nedostatku času. A naštěstí si chlapci od moci nabrali tolik aktivit, že je dohoní přesně ten čas, který měli k dispozici díky po roky, kdy jim nastavení zdržovacích rozhodovacích mechanizmů v podobě byrokracie mít dost času domluvit náhradní řešení předchozích náhradních řešení.
Předpokládám, že ti, co znají vztah mezi rozpínavostí a vnitřní soudržností systému, ti už testují jiné přerozdělovací nástroje, nemusí existovat jen "základní příjem". Ten je pouze nejméně bolestný.

228967

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 3

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
297 863,35 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?