Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 365 příspěveků, 26 různých jmén: <nic>, abcd, anonum, anonym, As jako AS, asdf, Ed, Es, F. A. von H., F. A. von Hayek, Honzaaa, jansmith1984, Jiří S., konspir, Mattyyas, Mor, Pete, Pítr, Pítrs, Roman, Url man, xman., xyzz, zedd, zeltom, Zorro.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.12.2012 09:23

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

Lidstvo už dávno kontrolováno je,

193.?.?.?

a to prostřednictvím médií, reklamy a podprahových vjemů, možná i pomocí látek v potravinách, také ale v dlouhodobém horizontu prostřednictvím církví apod. jsou podporovány otrocké vlohy, potlačována je agresivita, dá se říct, že je lidstvo takto "šlechtěno" a jsou mu vkládány určité vzorce myslení a chování, podporující snadnou ovladatelnost - náboženská terminologie se hemží pojmy jako ovce, pastýř, stádo, stádce, služba... Svobodné a nezávislé myšlení je potlačováno mnoha způsoby, je podporován konzum, úspěšné školní programy jsou likvidovány prostřednictvím nesmyslných inovací, je potlačována matematika a ostatní přírodní vědy...

Takže nové, neznámé fyzikální principy ani nejsou potřeba, vysílání různých "mozkových frekvencí" by mohlo fungovat (ale problém by byl se směrováním), různé okultní nebo "magické" principy a praktiky mohou mít svoje vědecky vysvětlitelné jádro. Ale spíš si myslím, že jde hlavně o odvedení pozornosti směrem k fantazii a senzaci, aby očividné věci a způsoby ovládání zůstaly lépe skryty.

279964

05.12.2012 09:11

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: jo vážení,přirozenější je nečekat podloudnosti,určité postoje jsou pohodlné

193.?.?.?

Ono je spíš pohodlné se vždycky odkázat na někoho třetího, kdo to určitě, určitě umí.

Všichni fyzikové a přírodovědci ale nejsou členy Grygarova klubu Sysifos, vysoké školy jsou plné mladých začínajících vědců, chytrých kluků a holek bez předsudků, kteří jsou ochotní utrácet svůj čas za trochu naděje, že objeví a popíšou neznámý jev a udělají si na něm jméno...

Bohužel je to spíš tak, že o kandidáty na nové, neznámé fyzikální jevy, které se vymykají už známému popisu v rámci té "staré" fyziky, je poněkud nouze... Zkušení harcovníci po nich skočí a pak se za pár let rozdávají nobelovky. Šarlatáni, kteří nedokážou své vědění a umění opakovaně předvést, natož vysvětlit, sami vyklízejí pole.

280032

05.12.2012 09:34

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

193.?.?.?

Převést zadané číslo do číselné soustavy o jiném základu není nic těžkého, ani bez kalkulačky z Windows, pokud člověk malinko rozumí matematice a jen tak neplácá. Neměl jste ale odpovídat, ta otázka byla pro pana Janka. Taky jsem byl zvědavý na odpověď, kterou dá tento guru "nové fyziky", a Vy jste nás zvědavce o tuto možnost připravil...

Kromě toho, sám jste žádné znalosti nepředvedl, kromě elementární schopnosti klikat myší, tak pana Osla neurážejte.

280034

05.12.2012 23:58

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

193.?.?.?

Pane Janko, je to tu opět - Vaše představa o tom, co si Váš oponent myslí, to je to, s čím bojujete. Nemáte ani ponětí o tom, co si myslím o matematice, fyzice, chemii, ani o včerejším počasí, ale tváříte se jako velký, vševědoucí guru. Kdybyste připustil, že jsou elementární věci a poznatky, které prostě vědět nemůžete, žilo by se Vám snadněji, nebyl byste tak často v roli svérázného a nepochopeného Dona Quijota.

Když si vypůjčujte pojmy z přírodních věd a nakládáte s nimi mimo běžný kontext, způsobem, který prozrazuje, že jste tyto vědy nestudoval, ignorujete tím obrovskou práci lidí, kteří se těmito vědami zabývali po celé generace. A to právě proto, že jste nestudoval, takže o množství poznatků, myšlenek a zvažovaných směrů nemáte ani potuchy. Pasovat se v této situaci do role samozvaného znalce chce vskutku nemalou dávku odvahy. Můžete namítnout, že nejste zatížen minulostí a stereotypem minulého vývoje, takže Váš vhled je vskutku originální povahy.

Budiž. I to se může stát. Máte-li světu co říct a jste-li nový Koperník, Galileo nebo Newton, tak stejně i tak sám zodpovídáte za to, jestli se Vám podaří svoje poslání splnit. Když jste se rozhodl hovořit o věcech rigorózní povahy nerigorózním jazykem, nemůžete se divit, když Vám málo kdo rozumí (a je to spíš Vaše chyba). Malujte obrazy, skládejte hudbu nebo pište verše. Nebo se naučte ten rigorózní jazyk, a pak nám to vysvětlete. A nebo navažte úzkou spolupráci s někým, kdo ho umí a nemá s ním potíže.

280083

12.12.2012 14:14

OSN požaduje kontrolu nad světovým internetem

Jistá forma všeobecné kontroly internetu již existuje

193.?.?.?

Je prováděna příslušnou tajnou službou,toho kterého státu,především všechny velmoce mají podobnou kontrolu zavedenu!
Zde se dohadujeme nad zveřejněním této kontroly,která již probíhá!
Protože ale jde o technickou záležitost,která je stále v prudkém vývoji,není ani možné spoutat a kontrolovat vše.Je možné vidět,co probíhá v oblasti virů a antivirů a to je podobná problematika.
I když budou mocní tohoto světa chtít dát lidem náhubek,stejně se jim to těžko podaří.Možná přechodně,ale co funguje dobře a co se jim dnes daří,je množství dezinformací!
Celý mediální prostor je jimi dnes zahlcen!
Třeba jak bylo světové mediální ticho kolem finanční "revoluce" na Islandu!Ani zmínka v našich lžimédiích!To se jistě mocní klepali hrůzou,že je také jinde vynesou lidé na vidlích.
Takže cenzuru tady již máme a světovou a internet není vyjímkou.

280430

13.12.2012 00:20

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

Co je na tom špatného,když má Rusko na Sýrii zájem

193.?.?.?

Rusko už dávno není komunistický SSSR!
To zde někteří hlupáci nejsou schopni skousnout a stále polezou do řitě astronomicky zadluženým USA!
Z Ruska se stala za Putina klidná síla, bohatý stát,který se teprve teď začíná plně rozvíjet.
Amerika je totálně ekonomicky v prdeli, lepší už to nebude,jenom s Čínou vytváří deficit cca 200 miliard ročně a brzo už to Čínu přestane bavit a začne se USD zbavovat a potom tradá, jak dopadne bankovní fašismus v USA!
Jenom už zbývá chcípající kobyle USA, někde vyvolat nějakou válku! [oči v sloup]

280465

14.12.2012 03:04

Proč vláda tají statistiku o Romech?

Proč

193.?.?.?

1. Od vlády složené a namíchané z hňupů, neumětelů, zlodějů a korytářů nelze čekat inteligentní, zodpovědné jednání, směřující k nápravě jakékoli nepříznivé a alarmující skutečnosti. To i je odpověď na to, proč vláda tají statistiku o Romech. Ona vláda tají i ledacos jiného, především důkazy o svých vlastních zločinech.

2. No, i kdyby vláda statistiku zveřejnila, čemu by to pomohlo a co dobrého by to přineslo? Nic. Obsah statistiky víceméně stejně všichni známe. U jednodušších spoluobčanů by to možná ještě zvýšilo averzi k Romům, což lze těžko považovat za pozitivní efekt.

3. Nikdo nesmí být hodnocen podle příslušnosti k etniku, ale podle svých vlastních, individuálních vlastností a skutků. I kdyby byla ta statistika ještě třeba milionkrát horší.

280544

18.12.2012 05:45

USA a Rusko by mohly naplnit předpovědi mayského kalendáře

RE: maysky kalendar

193.?.?.?

To mi povídejte. Když jsem byl služebně na pár dní na jižní polokouli, těšil jsem se na Magellanova mračna, dvě nejbližší (trpasličí) sousední galaxie. Ale z města šlo tolik světla, že jsem neviděl nic. (Teda Jižní kříž jsem viděl, slabě, ale přece. Nádhera.) Magellanova mračna:

Vložený obrázek

Teď je všude tolik světelného znečištění, že se dá o hvězdách akorát tak číst. Trochu pomůže noktovizor - infračervený dalekohled, stačí třeba docela obyčejný od Bresser Optik, co mají za pár korun někde v Lídlu. Infračervené paprsky snáz proniknou oparem nebo mlhou, zatímco na rozptýlené viditelné světlo není chip kamery tak citlivý. IR světlo má delší vlnovou délku, takže drobné kapičky oparu "obteče" a nerozptyluje se na nich.

280739

18.12.2012 23:50

Rusko mění u Sýrie směr

RE: Spíš je to přání, než realita...

193.?.?.?

Globální konflikt mezi Ruskem a "západem" nepřichází v úvahu!!!
Kdo ví, jaké mají velmoci zbraňové systémy o jejichž podstatě nemáme žádné informace! Válka by se už nevedla jadernými zbraněmi/ možná,že by na ně došlo ve finále,což by byl totální lidský konec na planetě!/,ale "novými" zbraněmi, jejichž účinky nejsou tak patrné a je možné je skrýt za výkyvy počasí a podobné vlivy!A Rusy bych v žádném případě nepodceňoval! Nové zbrojní systémy už Rusové použili v roce 1968 na Usuri při "škádlení" s Čínou!Od té doby drží Čína hubu a krok,co se vojenské oblasti s Ruskem týče!USA a NATO si jenom honí mediální triko, ale jinak jsou strachy z Ruska posraní a sedí v koutku! Ono také, kdo by nebyl, nechat se "uškvařit",eventuelně "odpařit" do prostoru,když by se ruský medvěd pořádně naštval!
Zaplať Pámbůh, že je éra SSSR minulostí a v Rusku jsou u moci lidé, se kterými je možná dohoda a kteří se mně jako vláda velmoci jeví daleko v lepším světle, než současná těžce zločinná vláda USA!!!! [oči v sloup]

280774

19.12.2012 02:30

Rusko mění u Sýrie směr

RE: Fámy

193.?.?.?

Když se dá do Damašku doletět civilním letadlem, na evakuaci civilistů nepotřebujete válečné lodě, ani "vozdúšno-desántnye vojská". Jde tedy asi o něco jiného.

280788

28.12.2012 22:03

Komu zvoní syrská hrana?

Američané mohou v Sýrii použít chemické zbraně

193.?.?.?

Íránský velvyslanec: Američané mohou v Sýrii použít chemické zbraně

Dobře si pamatuji, jak západní média před iráckou invazí na íránské území aktivně informovala o údajné agresivní pozici Iránu vůči Iráku a předpovídala, že Írán sám zahájí válku. Čím skončila tato informační kampaň, si všichni dobře pamatují: irácká armáda, podporovaná USA, destabilizovala situaci na íransko-irácké hranici, což mělo za následek hrůznou a krvavou válku, kterou fakticky vyprovokovala Amerika. V tu dobu Írán zažíval nelehká porevoluční léta a neměl dost prostředků na obranu.

Sadžádí: Jak jsem se zmínil v blogu, Spojené státy se ve snaze dosažení svých cílů před ničím nezastaví. Pro ně neexistují zákony, neberou v potaz žádné principy ani lidské hodnoty. Určitě jste viděl hroznou fotku vietnamských dětí, které popálené od napalmu běží po džungli. Z historické paměti našeho lidu nebyli vymazáni obyvatelé íránských měst, kteří se stali během války s Irákem oběťmi chemických zbraní. Je nám líto iráckých Kurdů, jenž byli otráveni chemikáliemi. Chemické zbraně tehdy Sadámu Husajnovi pomohly získat právě Spojené státy.

Dnešní syrské události nejsou revolucí, ale ozbrojeným povstáním, podporované interventy. Už dva roky Američané tvrdí: Asad není schopen udržet moc a brzy bude svržen. Ale jak vidíme, pozice legální syrské vlády je stále silná a je schopna se bránit. Čím slabší je tlak tak zvané syrské opozice, tím větší má, jak se mi zdá, touhu připravit hroznou a krvavou provokaci.
http://www.vlastnihlavou.cz/iransky-velvyslanec-am...

281133

03.01.2013 05:04

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Ale já mu rozumím....

193.?.?.?

To bych mu sice taky přál, ale buďme realisté. Aby se mu dostalo spravedlivé odplaty, muselo by buďto u nás vypuknout povstání, v jehož závěru by byli polistopadoví zločinci napíchnuti na vidle, nebo by musela přijít cizí armáda, která by zavedla nové pořádky a nový režim by s exponenty toho starého zúčtoval.

Obojí však považuji za nemožné - v tomto národě bez páteře a cti nikdy k ničemu nedojde, a všude kolem vládnou stejní gauneři jako Klaus, jen své zločiny páchají poněkud elegantněji a méně okatě. Nebo snad nemají západní politici na svědomí tisíce životů, zmařených humanitárními bombami? Oč jsou morálnější, než Klaus, který jen krade? Pak je tu ještě náš bývalý velký bratr na východě, kde ovšem Vladimír Vladimirovič umožňuje to samé, jako u nás Klaus, ovšem jelikož je to velká země, všechno je ve větším měřítku. Jeho strana Jednotné Rusko je stejného ražení, jako ODS. Ani tam nevládne morálka a spravedlnost, byť bychom byli rádi, kdyby tomu tak bylo (aspoň někde, že). Kapitalismus prostě produkuje ještě větší darebáky u moci, než socialismus, jelikož neexistuje žádná ideologie, která by na představitele režimu kladla nějaké morální nároky. Naděje, že kontrolu moci bude provádět opozice a sdělovací prostředky, se u nás rozplynuly jako pára.

281435

04.01.2013 23:29

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

Naprosto přesně,Smetana se stal symbolem odporu proti blbé byrokracii!!!

193.?.?.?

Smetana se nikdy neměl dostat k soudu za počmárání volebních plakátů,maximálně tak pokuta na obecním úřadě!!!
To je dnes historka jak vystřižená ze Švejka a hodně lidí z ODS si drbe hlavu,protože takový jeden Smetana jim ubere tolik hlasů,především mezi mladými,že jim za to zaplacená škoda za předvolební plakáty opravdu nestojí!!!
A pokud ho budou pronásledovat dále,tak jenom spláčou nad výdělkem!Celá aféra se Smetanou je asi tak pro ODS a celou pravici příjemná, jako zaseklá rybí kost v krku! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

281629

05.01.2013 13:55

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

193.?.?.?

Co takhle konkrétní fakta vy modrobolševický propagandisto? Hoďte do placu, kolik elektráren bylo za posledních dvacet let postaveno na zelené louce a jaký měly instalovaný výkon! A pochlubte se cenou, za kteroum cizinci dostaví Temelín a kolik z toho se dá bokem, vy žvanivý "antikomunisto". Modernizace, pche, vyměnit pár turbín a odsířit, zdražit desetkrát el. energii a ovčana to pak nechat zaplatit, to se máte čím pochlubit!!! Za takové lhaní, které tu roky zoufale předvádíte byste měl obdržet cenu Václava Hawla.

281669

05.01.2013 14:16

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: spontání protest

193.?.?.?

To je jejich práce, z vás ho logicky udělat nemohla. Jen se jaksi podivuji, že po vašich zkušenostech s českou zkorumpovanou justicí Smetanovým jednáním opovrhujete.

281670

06.01.2013 14:21

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

193.?.?.?

Žvanile, žádná fakta nemáte, za dvacet čtyři let od sametového švindlu se Česko(slovensko) dostalo levným výprodejem hospodářství do vazalské závislosti na cizině, vyždyť je zcela závislé na dotacích z EU, nákupu dluhopisů a na dovozu levného šuntu převážně z komunistické Číny. Té Číny, jejíž komunistický režim by lidi jako vy postavil ke zdi a nechal odprásknout jako smradlavého psa. Doufám, že si ze statistik zjistíte, co se všechno za posledních dvacet čtyři let vlády bolševika postavilo a vybudovalo (hlavně, že vám z toho káply nějaké peníze, že?) Naštěstí dnes už není co "privatizovat" z toho, co se za bolševika vybudovalo, takže se na ně musí povinně nadávat. A z toho, co se postavilo za vlády "demokracie" už moc neutržíte, poněvadž toho moc není a je to díky dotacím a úrokům neskutečně předražené.
Z dluhů se rozkradené Česko nikdy nevyhrabe, to vám garantuji, protože se z nich nevyhrabalo ani za vlády kLausovy a Zemanovy kliky, i když zadlužení bylo mnohem menší než dnes.
Chci vidět kouzlo, jak se za stavu zvyšujícího se zadlužování vybuduje něco, co se nevybudovalo tehdy.
Zajímavé je, že i když jsem takřka před desíti lety v diskusích psával totéž co dnes, vždycky se našel nějaký pitomec, který mě nazýval bolševickým hulvátem. Takové lidi s chutí posílám do kLausova konečníku!

281708

08.01.2013 20:39

Zbigniew Brzezinski jako zrcadlo amerického propadu (II)

USA jsou ekonomicky zahnány do slepé uličky zbrojení

193.?.?.?

Brzezinski je pouze ideologická zástěrka pro tasemnici,která doposavad ovládala celý svět,ale už dodělává a žádný Jehuda přesvatý,ať se jmenuje Brzezinski nebo Rotchild už je nezachrání!
Svět se osvobodí a svinský jehudové budou po zásluze souzeni a potrestáni!Tyranie kapitálu bez regulace a nad všechny míry, skončí!

281833

13.01.2013 16:20

Volební divadlo – první kolo

RE: Trapný cirkus

193.?.?.?

Každý žije v určité komunitě.
Co jsem se bavil v pátek v práci (v Praze), tak 14 lidí z 19 šlo volit knížete, 2 Roithovou a zbytek váhal nebo to nechtěl říct. Proto je takovýto výsledek voleb klidně možný.

282198

16.01.2013 01:25

Amnestován!

Vladimire, kdy pretisknete

193.?.?.?

Vladimire, kdy pretisknete ten inkriminovany clanek znovu? Nemuzete byt podle prava souzen za stejny cin dvakrat. Pujdete do toho?

282480

16.01.2013 01:32

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: metakonspirace

193.?.?.?

Svet ovladaji prislusnici jedne rodiny. Maji jednu vysadu, tisknou takove barevne papirky a blbcum stale tvrdi, ze maji nejakou hodnotu, kdyz jim je pujcuji...

282483

16.01.2013 01:43

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Nesouhlasím - A DĚLÁTE DOBŘE..

193.?.?.?

jak je někdo chytrej jak vopice, tak hned musí kecat o tom, že všechno má svůj řád a konspirace patří bláznům.
Jen bych se vás zeptal, jestli víte, jakým způsobem to Němci zařídili, aby mohli napadnout Polsko? To nemá s konspirací nic společného, že?

282485

20.01.2013 01:34

A nemají Němci pravdu?

RE: Vyzva pre Moravakov!

193.?.?.?

Pokud by se tím dalo něco zachránit z naší Slovanské svébytnosti, byl bych pro. Pokud by se "česká" půlka České republiky mermomocí rozhodla, že spáchá sebevraždu tím, že se vrhne do německé náruče, všechno mi připadá lepší, i kdyby se tu mělo úředně mluvit jen rusky...

Jenom si myslím, že povědomí "Moraváků" a "Slezanů" o své národní identitě je ještě mnohem menší, tak o řád či o dva, než v "české" půlce státu. Možná je to temperamentem, možná i tím, že lokální patriotismus a moravské nebo slezské národní povědomí bylo potlačováno vždy, za každého režimu. Samozřejmě to byla obrovská chyba, protože nic nepomáhá lásce k vlasti víc než vztah k místu, kde člověk žije a kde se narodil. Na Moravě to lidem bránilo se identifikovat se státem, ale zabedněncům v centru tahle jednoduchá pravda vždycky unikala (schválně jsem to centrum nepojmenoval, abych neprovokoval vzájemné antipatie a další rozdělení). To oddělení by mělo smysl, jedině pokud by Čechy byly zcela ztracené a taky není vůbec jisté, jestli by Slovensko o Moravu a Slezsko stálo. Jaké národnostní problémy by to oživilo v novém soustátí? A co na to Brusel, který Slovensko poslouchá snad ještě více hujersky, než současné Česko? Nezapomeňme i na divide et impera - zda bychom tím jen nenapomohli vnějšímu nepřátelskému zájmu. Je tu příliš mnoho komplikovaných otázek.

Moravané neměli svůj stát mnoho set let, od rozpadu Velké Moravy, za tu dobu se stali velmi klidným - nevím, jak to správně pojmenovat - národem, kmenem, skupinou, etnikem, kteří cítí svou sounáležitost s územím, kterému se říká Morava, sice niterně, ale velmi jemně, a znovu a znovu, jako už mnohokrát, toto svoje cítění raději obětují, než by někomu - jedno zda Čechům nebo Slovákům - podrazili nohy. Nějaké institucionální vyjádření této sounáležitosti se svým územím budou mít asi teprve tehdy, až ty dva okolní národy nebo kmeny zmoudří, nebudou si myslet, že je to něco proti nim a budou to přát i nám. A to je běh na dalších pár set let [smích].

282823

21.01.2013 22:37

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

Nemáme se za co stydět a konec sudeťáckých keců a lží!!!

193.?.?.?

Odsun Němců byl rozhodnutím Postupimské konference,nikoliv Beneše nebo nějakého ČSR subjektu! Za provedení odsunu jsme byli pochváleni od tehdejších mezinárodních organizací!
Odsunutí Němci dostali za majetek velmi slušné náhrady od vlády Německa a ČSR nedostala vyplaceny válečné reparace výměnou za majetek odsunutých Němců!
Pokud by zde Němci zůstali mohlo by dojít až na občanskou válku na národnostním principu,kde by jistě byli Němci krutě byti / nebyla po válce mezinárodní síla,která by je mohla chránit!!!/, takže odsun je vlastně zachránil před daleko horší možnou genocidou!Zrovna tak jako byli odsunuto cca 7 milionů Němců z prostoru Polska, kde ještě přišlo Německo o velkou část území
a tam si dnes nedovolí Německo ani pípnout proto Polákům!
Takže všechno ostatní jsou úplně blbé kecy nedostatečně informovaných lidí!
Beneš ani vláda ČSR nemohla rozhodnout o transferu tolika milionů lidí po válce,takže pokud si někdo stěžuje, tak se musí obrátit na závěry a rozhodnutí mezinárodní Postupimské konference!!!!
Němci rozpoutali světovou válku, kterou prohráli a vítěz si předepsal podmínky,které museli Němci splnit!!! Nic víc a nic méně!!! Všechno ostatní jsou kecy!

283031

22.01.2013 01:04

Zemský škůdce prezidentem?

Tupá a hloupá propaganda Šláfenberka mě přesvědčila toho ušišlaného kašpara nevolit!

193.?.?.?

Nemám žádné vyhraněné mínění k oboum dědkům,jde o podobné zlo na prezidenstském postu - Zeman především jako oposmlouvista s Klausem a další másla ,co na něm ulpívají!
Šláfenberk je posledních 6 let v naprosto nestoudné vládě,která má za sebou jeden průser za druhým - dnes má podporu 8% obyvatel, to hovoří za vše!Šláfenberk je stařec nad hrobem,mekta, který když mluví v cizině v němčině a angličtině,jdou na obrazovkách titulky,protože jeho šišlání nikdo nerozumí!Je ostuda národa!
Nejvíce mě však popudila jeho propaganda,která je úplně otřesná,lživá a zavádějící! Ze dvou zel je Zeman to menší,takže budu volit Zemana a myslím,že se podobně rozhodne více lidí - už dnes má Zeman slabý náskok v průzkumech, ale na ty nelze dát!
Kníže podporoval radar a potom se vůbec ani neomluvil,prostě Šláfenberka nechci ani vidět!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

283056

22.01.2013 01:15

Věra Čáslavská píše Karlu Schwarzenbergu

Bůh mě netrestej a potrestej Šláfenberka za křivé restituce!

193.?.?.?

Čáslavská si neuvědomuje, že restituce Šláfenberka, zrovna tak restituce Havla jsou hodně podivné a kdyby šlo o běžné občany, nic by nedostali, jako spousta jiných,kteří se dodnes marně přou o restituční nároky u různých soudů!!!
To se to Šláfenberkovi rozdává z nakradeného - pardon našišato restituovaného!!! To umí každý dělat se za dobrého z neoprávněně nabytého majetku! [bliji] [bliji] [bliji]

283059

22.01.2013 19:38

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Nemáme se za co stydět.

193.?.?.?

Nikdo na nikoho neplive Ynteligente. Asi máš tak velký objem hlavy, že je tě na tuto diskuzi škoda. Pokud ne, tak se pokus vysvětlit, proč Slováci, ač vyhlásili válku SSSR a bojovali s bolševiky na život a na smrt po boku Německa, nebyli z Československa vypakovaní stejně jako Němci, kteří nikdy žádnou válku Československu nevyhlásili, jen ho okupovali jako okupují dnes mocnosti Afghánistán.
Asi to vyhlášení války podle mezinárodního práva je takový buržoazní přežitek[smích]

283148

22.01.2013 21:36

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Česko je slovansky narod

193.?.?.?

Proč smutno? Život je krátký a co si Češi navařili, to si sní. Soudružka nástěnkářka může psát až do roztrhání propisky a nic na tom nezmění, protože žije v zajetí představ o české ušlechtilosti. Jde to rozpoznat z každého Kalouskova gesta.

283159

23.01.2013 06:14

Skutečná zvěrstva bombardování německých Drážďan

Jsem hodně v rozpacích

193.?.?.?

Drážďany velmi dobře a podrobně znám,mám je rád a hodně jsem se zajímal také o zmíněný nálet,který město zcela zničil.Byla také asi před 10 lety na nějaké výročí rozsáhlá výstava v kostele naproti Zwingru, kde bylo mnoho hrozných fotek po zničení - bylo tam také vidět pálení obrovských hromad mrtvých těl!
Všechno beru, šlo o pomstu, jistě už nálet neměl valného strategického významu, jenomže teď nastane zásadní dotaz!
Kdo rozpoutal válku a začal bombardovat Londýn a další britská města? A kdo si správně odpoví, může si říci, kdo seje vítr,
sklízí bouři! A zničení Drážďan byl prostě akt válečné msty,jinak neumím podobné jednání popsat.
A teď si ještě položím další dotaz. Měli Britové právo zničit jako odplatu německá města, včetně Drážďan?
A odpovím si sám, že nevím!
Válka je prostě svinstvo a to jsou důsledky.
Dívat se dnes na válečné běsnění očima člověka 21.století, který žádné válečné útrapy nezažil a posuzovat nějakou vinu,je trochu nerozumné a nepřípadné!
Spíše bych celou záležitost vzal jako veliký vykřičník
s poukazem, aby si již nikdy nic podobného nemělo a nemohlo stát
a všichni bychom se měli starat,aby se podobné hrůzy již nikdy nemohli opakovat!!!!
V každém případě je dobré na všechna podobná válečná zvěrstva stále poukazovat, včetně vypálených cca 4 000 vesnic v SSSR, děti naházené ve studních a další jiné válečné kratochvíle!
Utrousím jenom malou poznámku,že za války podle současných médií
trpěli jenom ti jedni "jehudové", co je máme pořád na talíři, pomalu v každých televizních zprávách, především v ČT a ostatní válečná utrpení jiných, jsou bagatelizována! To je také smutné,
kšeftovat s lidským utrpením!Holocaust byl jistě ukrutné zvěrstvo, ale nebyl jediný!Drážďany jsou toho také jasným příkladem!

283190

23.01.2013 06:35

Havloidé útočí

Velmi podstatná informace

193.?.?.?

Fischer se jasně přihlásil k židoství a jak je vidět, to není zrovna příliš populární orientace - mnoho lidí má židovství spojeno s negativní emocí a proto také dopadl kandidát ve volbách špatně!
Někdy méně je více! Už jsou lidé přesyceni nadbytečnou "židovskou" "reklamou" všude možně, hlavně holocaustu je v médiích příliš!!!
Mně jsou židé celkem upřímně "ukradeni", ať si každý dělá co umí, ale abych měl "židáčky" a holocaust každý den ve veřejnoprávní televizi , především v ČT, které si ještě musím platit, to vypadá skoro jako schválnost, aby byl každý na židy co nejvíce "nasrán"! Skoro mně to připadá jako nějaký záměr,
jak pořád někam ty židy cpát!
Uznávám všechno,ano hrozně židé trpěli za války, mnoho jich zahynulo,ale pořád to cpát úplně nekriticky každý den do všech médií je velice kontraproduktivní a dosáhne se pravého opaku!
Právě z tohoto důvodu mohl Fischer prohrát! Na zbytečnou
a přesycenou reklamu! Zrovna tak šišlavý Šláfenberk dojede na zbytečnou přemíru reklamy! Zeman je také pazneht první třídy,ale je asi ze všech těch zel nejprůchodnější a myslím, že bude prezident! Žádná sláva,ale šišla ať už jde do zaslouženého důchodu! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

283192

24.01.2013 21:01

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Nemáme se za co stydět.

193.?.?.?

Jen ti blbí Češi...To jste napsal mooc hezky. Beneš byl Čech. Blbý Čech.

283403

25.01.2013 18:07

Návrat majora Zemana

Návrat?

193.?.?.?

Bohužel, neohrožený komunistický major Zeman tu velice chybí, aby zabránil předání moci sudeťákům.

283477

26.01.2013 23:14

Tak tedy Zeman

Temelín se bude dostavovat jen těžko

193.?.?.?

Názor trochu mimo,ale závažný.
Kdo by tak drahý proud kupoval? Už dnes je jasné, že se nic dostavovat nebude!
Zatím jedou projekty, protože se kolem nich nechá něco nakrást ,
ale k samotné stavbě nedojde!Temelín musí plnit zpřísněné bezpečnostní normy EU,proto se musí cena investice drasticky zvýšit a kwh bude z Temelína tak drahá, že ji nikdo nekoupí!Cena OZE se dále snižuje a už atakuje cenu i tepelných zdrojů. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

283623

27.01.2013 12:49

Tak tedy Zeman

RE: Ja to vidim realne

193.?.?.?

Ano, za několik desetiletí se budou Češi doprošovat o trochu toho žrádla, v tom se bohužel KS nemýlil. Z čeho asi budou vracet peníze, které dostali formou dotací od EU a které dílem prožrali a dílem rozkradli?
Považujete snad vývoj za posledních dvacet let jako vývoj k potravinové soběstačnosti Česka? Hladovému čecháčkovi bude jedno, jestli má občanství české, evropské nebo izraelské.

283705

28.01.2013 12:27

Nová Bílá hora? Odkládá se!

Nebuďte malomyslní

193.?.?.?

Volby budou brzy, těžko se tahle partička udrží dlouho u moci.
A potom záleží na lidech, jak budou volit. Pokud drtivě zvítězí levice,tak máme možnost nějaké relativní nápravy v reálném čase.
Problém a veliký bude se samotnou EU, kde jsme a ví Bůh, co se bude dít, až se ledy v EU pohnou! Spíše jsem mírný optimista.

283794

07.02.2013 02:59

Nálet izraelského letectva na Sýrii: první dějství „konce hry“?

Izrael porušuje lidská práva a je v této podobě na konci své existence!

193.?.?.?

UNHCR: Izrael porušuje lidská práva! Podle zprávy, kterou vydal výbor OSN pro lidská práva (UNHCR), dochází na palestinských územích k porušování několika rezolucí OSN i dalších závazných dohod. Nejvíce kritizováno je porušování 49. článku čtvrté ženevské konvence, který zakazuje přesouvání civilního obyvatelstva na okupovaná území. Izrael používá řady právních kliček a slovních hříček k tomu, aby dokázal, že není okupant. Ono je sice hezké, že soudce prohlásí opatření za oprávněná a v zásadě neokupační, ale vysvětlujte to klukovi, kterému před domem stojí tank s bandou po zuby ozbrojených vojáků, v něhož vnitřku právě zpracovávají jeho staršího bratra (samozřejmě si s ním jenom povídají a mlátit ho by je ani nenapadlo). V době, kdy je Palestina již dva měsíce „nečlenským pozorovatelským státem“, to mnohým přináší naději, že by s danou situací mohl něco učinit mezinárodní soudní tribunál.http://blisty.cz/art/67397.html

284422

10.02.2013 09:41

Komu důvěřují lidé v Evropě

EU chce bojovat proti euroskeptikům

Pítr 193.?.?.?

Evropský parlament utratí téměř 2 miliony liber za monitorování tisku a za pročesávání debat euroskeptiků na internetu vydané na „troly“, pomocí nichž bude příští rok debatovat během příprav a průběhu euro-voleb, je totiž sužován strachem z rostoucí nevole vůči EU.

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1631-eu-zrizuje...

284570

11.02.2013 16:03

Demokracie, terorismus a tajný stát - 6.díl

RE: Nesmysl

193.?.?.?

Vojta49 už zase vypouštíš obvyklé bláboly.
Současnou produkci stačí vyrobit cca 30% lidí, jak před 20 lety a s postupující automatizací a progresivními výrobními postupy se počet lidí potřebných k výrobě dále bude snižovat!
Otázka je jasná, co budou dělat ti nepotřební a jak je udržet v sociálním smíru.Možné řešení je občanský plat a další jiné úpravy v sociálním zajištění.
A ty si dej Vojta49 mokrý hadr na hlavu a přestaň vyprávět nesmysly! [chechtot] [chechtot] [chechtot]

284643

06.03.2013 01:55

Velezradil Klaus?

Je rozdíl mezi Klausem v politice a potom ve funkci prezidenta

193.?.?.?

Klaus by měl být především "souzen" za ekonomické zločiny spojené s privatizací,za financování ODS / milion daňového úniku /, za opoziční smlouvu / "zabetonování" korupčních praktik na všech úrovních! / , podvody na voličích a mnoho dalších protiprávních a nemorálních skutků!
Ve funkci prezidenta už si jenom "honil" ješitné triko!
Nakonec prezident nemá v Česku takřka žádnou mocenskou roli.
Amnestie, která je mu dávána za vinu,spolupodepsal Nečas,takže když je jeden "ptakopysk" z ODS právně popotahován, tak musí být obviněn i druhý modrý gauner,který si myslí, že může všechno!
Je zde jasná dělba moci a také právní odpovědnosti.
Žaloba za velezradu bude jistě dobře projednána a i když si nemyslím,že bude Klaus shledán vinným,jistě samotné projednávání jeho nepravých skutků, bude na jeho ješitnost dobrou a správnou medicínou! To má za všechny ty "sviňárny", které napáchal a také za jeho "špinavé" a kšeftařské volby, kdy byl zvolen za velmi podivných okolností prezidentem! Jenom vzpomenu, jak sviň@ák Langr při prezidenstké volbě vyhrožoval Bursíkovi, že když nepodpoří Klause, půjde "sedět" a to viděl celý národ v televizi!!! Klaus má hroší kůži, takže když teď dostane jenom trochu přes "krupón" , tak to bude výchovná a blahodárná lekce! Žádné právní dogma to není a také žádný vliv rozhodnutí ÚS mít nebude! Klausíček už teď pěkně splasknul
a půjde s ostudou z Hradu do pryč! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

285904

07.03.2013 08:37

Velezradil Klaus?

Tak vypadá velezdrádce

193.?.?.?

Myslím si, že v našem zkorumpovaném státě, na politickou objednávku zrádcovské kliky poplatné Bruselu, bude Klaus odsouzen a německá, česky píšící média budou ukazovat Klause jako příklad velezrádce...

Na televizní obrazovce se ukáže záběr bývalého prezidenta a zvučný hlas moderátora řekne: Ano, to je (velezrádce) Montag - promiňte, vlastně Klaus. Jenom robotický ohař, který by velezrádce uštval a nakonec usmrtil otrávenou injekcí, aby se dav poslušných občanů dočkal své oběti, bude vypadat trochu jinak a k usmrcení velezrádce dojde jen v symbolické rovině.

285967

Tak jako Rusové možná mají na oběžné dráze orbitální kinetické zařízení, kterým rozstřelili Čeljabinský meteorit. Objevilo se totiž video:

http://www.youtube.com/watch?v=LDhUua6rUl0

Pokud to video ovšem není podvrh. Může jít o zařízení, původně určené likvidaci balistických raket, s nimiž měl meteorit podobnou dráhu - jen jinak parametrizovanou, a dokonce i podobnou rychlost, protože meteorit byl poměrně "pomalý" - na kosmické zvyklosti. Z videa se zdá, že meteorit trefil projektil, který přiletěl odkudsi zezadu, z mírně šikmého směru. Musel letět několikanásobně větší rychlostí, než meteorit, řádově tak 100 km/s. Je známo, že Rusové dělali pokusy s elektromagneticky urychlovaným projektilem, jímž pouze kinetickou energií (převyšující jakoukoli chemickou trhavinu) probíjeli pancíř, dokonce bylo o tom dostupné video. Orbitální zařízení by pravděpodobně bylo jen na jeden výstřel, při němž by bylo samo zničeno, napájené chemickou, nebo malou nukleární náloží.

Pokud je spekulace pravdivá a Rusové tuto technologii mají, jistě byl velmi dobrý důvod ji tajit, ale riziko obrovských škod při dopadu meteoritu na zem mohlo převážit a rozhodnout. Naopak nikdo jiný by asi kvůli ruskému městu vlastnictví této technologie neodhalil, ani by své zařízení nemohl mít nad Ruskem v palebném postavení, natož aby směrem na ruské území střílel.

286496

To se dneska už málo ví, ale Tesla prý uměl otevřít i červí díru do jiné části galaxie, hvězdnou bránu, kterou cestoval na tehdy neznámé exoplanety. A také cestoval běžně časem, do jiných dob. Ve skutečnosti to byl on, kdo změnil minulost a zvrátil téměř jisté vítězství Sovětského svazu ve studené válce, prevít jeden. Nebýt Nikoly Tesly, Gorbačov by se vůbec nenarodil a my bychom už žili, v alternativní realitě, dávno v komunismu! Utronovej motor sovětské konstrukce byla jen jedna z maličkostí, které Tesla u toho používal, jeho stroj času by poháněn právě jím!!!

286498

17.03.2013 13:01

Puštěné z řetězů: Vlády, banky a energetické společnosti „podporují klimatické změny“

Podívejte se, co se děje v Evropě

Pítr 193.?.?.?

Jak se chovají bankéři dnes? Zabaví lidem peníze

A to tak, aby lidi nezachránilo ani pojištění vkladů. Prostě to nazvou "daň".
Před něčím takovým není možnost obrany. Snad jen mít peníze doma a ne v bance. I když tam jsou zase jiná rizika.

286511

Ano, banky nejsou bezpečné a lépe je z nich peníze stáhnout, dokud to ještě jde. A koupit něco, co nemá Brusel pod kontrolou.

286724

20.03.2013 21:27

Poté, co se banksteři pokusili ukrást peníze z bankovních účtů na Kypru, chtějí s tím začít všude

Stále jsem nedostal jasnou odpověď, kdo tyto dluhy zavinil a způsobil!

193.?.?.?

Je dohledatelné, kdo za enormní zadlužení bank a států může a kdo je zavinil a kryl veliký nárůst dluhů do současné skoro nesplatitelné míry!!!
Prostí lidé to jistě nebyli! Ti jenom drželi ústa a krok, tak jak jim politici a "ekonomové" a "analytici" a další odporné ekonomické tasemnice a pijavice po léta věšeli "bulíky na nos", jak se máme dobře, jak "ekonomika" vzkvétá a přitom to bylo všechno na dluh!!!!!
Znovu se ptám, se současnou světovou veřejností a chci znát adresnou odpověď,kdo a proč současnou krizi zavinil a také chci znát přesně a adresně odpovědné politiky a "bankéře", kteří současnou krizi zavinili a chci je v co nejkratší době vidět před soudem, jako se to stalo na Islandu! Jiná cesta není, jinak dojde k sociální revoluci nebývalých rozměrů a věřte tomu, že poteče krev a žádný současný mocný se nezachrání! To je veliký omyl! Země a svět už není jejich,to si jenom namlouvají, že drží nějakou moc! Už stačí málo a současní mocní budou roztrháni v ulicích rozzuřeným davem.Je omyl,pokud se domnívají, že jim jejich zaplacené "ochranky" a policie poskytne ochranu.
Nikam se nemohou na světě schovat.Jenom mohou vyvolat válku, ale potom budou na tom ještě hůře!Pak už neochrání před rozběsněným davem, ani příslušníky svých rodin!
Ještě je čas na pokojné řešení, ale už ho moc není.
Stačí malá jiskra a budeme zase v roce nula! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

286772

28.03.2013 22:05

Světový bankovní systém na pokraji smrti

RE: Kdo bedlivě sledoval posledních 20 let - VÍ

konspir 193.?.?.?

Pratele, problem je, ze jim nikdo vubec nevidi do karet. Oni maji promyslene plany desitky kroku dopredu. Vsechny krize vyvolala elita, aby z nich vysli jeste silnejsi. Uz neni cesty zpatky, vzhledem k masivnimu vyzbrojovani americke policie a horecnemu budovani koncentraku se blizime do orwellovskeho finale - pri dnesni technice jim nic nezabrani vybudovat totalitni superstat, jaky jeste lidstvo nezazilo. Nezbyva nez verit Bohu, ze ma vse ve svych rukou a brzo to silenstvi ukonci...

287290

01.04.2013 21:03

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

Komunistická strana se nepotřebuje zachraňovat!

193.?.?.?

Stačí , když bude dělat podobnou politiku jako v Číně a zcela jistě zvítězí ve volbách!
Tržní ekonomika,kde jsou základní potřebné systémy státní, což je možné - rozvrstvení cca 15% ekonomiky státní - zdroje,bankovnictví, voda,energetika,doprava,zdravotnictví,školství apod., cca 85% ekonomiky v tržním režimu ,ale v rozumné regulaci.
Je možné vést rozsáhlou diskuzi, co má být v rukou státu a co nechat privátní,ale v každém případě není nadále možné, aby si nadnárodní finanční parchanti uzurpovali moc bez kontroly, mimo demokratické principy!!! Pokud se tak neděje, konce jsou podobné jako dnes na Kypru, předtím na Islandu, v Řecku a jinde!
Nevolám po žádné revoluci, ta je hodně problematická, protože vždy po nějakém násilném uchopení moci, se dostanou do vedení stejné, nebo podobné svi@ně jako předtím, / rok 1989 u nás/ a vše pokračuje v jiném kabátě a pod jinými hesly, ale podstata je stejná!!!
Spravedlivější společnost je možná! Vím, že nebude nikdy ideální, ale to, co dnes děje u nás nemá obdoby! To nikdo po roce 1898 nechtěl - Praha plná žebráků a bezdomovců - třetina lidí, hlavně starých a rodiny s dětmi živoří a cca 1% si může dopřávat koňská vejce!A přitom sociální stát není drahý, to jsou pouze fráze a lži těch asociálních hajzlů, kteří jsou u moci!Oni potřebují rozdělit a vládnout! Normální demokratickou cestou už se k moci nemohou dostat, protože je nikdo volit nebude!ODS se nemusí ve volbách vůbec do PS dostat! To bude teprve kvikot,až přijdou kmotři a zloději všeho druhu z ODS o prebendy!!!
Také zde mají hlásné trouby v podobě Adama a Vojty49 a dalších klonů z lehožumpy,pro které jsou informace ze Zvědavce, jak červený hadr pro býka!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

287471

06.04.2013 09:22

Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO

RE: Nemohu nez nesouhlasit !

193.?.?.?

Přesně tak. Stáhnout své peníze je jediný možný racionální krok. Stejně ty úroky stojí za prd. Stojí pár pofiderních výhod za to riziko, že o peníze přijdu, když to riziko není ani vyváženo možným ziskem? No ať si každý odpoví sám.

287711

08.04.2013 18:02

Co stojí za konfliktem USA-Severní Korea?

Jen komedie?

193.?.?.?

To harašení zbraněmi a silná slova na obou stranách nemají logiku. Něco jiného je v pozadí, třeba rozmístění zbraní protiraketové obrany. Nedivil bych se, kdyby byl Kim na výplatní pásce CIA. USA získají záminku rozmístit své antirakety, a Rusko bude proti tomu jen těžce nacházet argumenty.

287838

15.04.2013 21:32

Komu patří voda?

Zastřel si svého Ódesáka

193.?.?.?

Kapitalismus bez Damoklova meče nad sebou zparchantěl a ze společnosti, kde se dalo slušně žít, když my jsme tu měli bolševika a taky žili relativně slušně (sice hůř, než za železnou oponou, ale přece) se stala aréna zločinců. Nakonec to skončí vyhrocením konfliktu, ovce budou mít jedinou volbu - buď zemřít, a nebo se stát aspoň na chvíli vlky. Obávám se, že není jiné řešení, než násilné a krvavé. Dobře si tedy ty zločince zapamatujme, abychom věděli, s kým je potřeba zúčtovat.

288107

16.04.2013 12:11

Cizincem ve vlastní zemi

Nalít vodu z kohoutku není nic jednoduchého

Honzaaa 193.?.?.?

Pokud restaurace nabízí vodu z kohoutku, musí mít X dalších hygienických povolení, které jinak pro běžný provoz nepotřebuje. Tady je hlavní problém.

K tomu se bojí lidí, kteří by na ně házeli jakoukoliv nevolnost, že to mají z vody z kohoutku u nich... Proto raději, když někdo chce vodu z kohoutku, tak jim nalijí balenou. Takže ji chtějí zaplatit.

Zkuste si promluvit s nějakým provozovatelem restaurace. Tohle mám od jednoho z nich.

288143

24.05.2013 22:42

Assad mluví, Rusko jedná

Rusko je vojensky zajištěno,jako nikdy nebylo!

193.?.?.?

Je také nutno podotknout, že za posledních 20 let se vojenské
řemeslo hodně změnilo.A málokdo z těch pisálků, co se zde předvádí, vůbec tuší, co dnes mají velmoci za "zbraně" v arzenálech!
Takže kecat nesmysly o tom, že je jižní křídlo Ruska neubránitelné, může pouze naprostý vojenský ignorant!
Dnes se válčí v kosmu,v biologii, psychotronice,kybernetice a v oblastech, o kterých nemáme možná ani tušení, že takové "zbraňové" prostředky vůbec existují!

290166

25.05.2013 01:06

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

Překvapení je to jen částečné

193.?.?.?

Pro mně je překvapivé jen hlasování poslanců za KSČM, ostatní jsou zcela zrádcovsky konzistentní, a nic divného na tom není. Jejich strany tuto republiku zrazovaly a vyprodávali do zahraničí programově od roku 1989. Soudruzi by se ovšem měli vyjádřit, jak to vlastně myslí, a představují-li nějaký kvalitiativní rozdíl oproti ostatním stranám. U pana rychle e mluvícího e kosmonauta mně to překvapuje dvojnásobně, měl jsem ho za slušného člověka.

290172

25.05.2013 14:05

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: Překvapení je to jen částečné

193.?.?.?

To je velice správná a legitimní otázka. Odpověď na ni by možná lecos napověděla o tom , proč převrat v roce 1989 prošel tak hladce. Soudruzi za KSČM z EP na tom možná také dost vydělali...

Můžeme se také podívat do Ruska, kde naši komunisti vždycky hledali vzor. Myslím, že takový soudruh Zuganov se tam velice dobře stará, aby jeho strana nikdy nevyhrála a aby se nestal prezidentem nového SSSR, který si údajně přeje obnovit. Přesně ví, kdy má vycouvat a na čí stranu se postavit (oranžová revoluce). Američtí viceprezidenti a konzulové si u něj podávají dveře, vždycky před volbami. Politolog Kurgiňan má údajně stejný cíl (obnovení SSSR) a se Zuganovem se nemají rádi.

290205

25.05.2013 14:14

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: jestli cikány či sudetské Němce?

193.?.?.?

No, asi Vás nepřepadnou, to je fakt. Jen budete občanem druhé kategorie v novém Reichu, a možná budou spáchány nové křivdy, aby byly napraveny ty staré.

290207

25.05.2013 17:41

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: Lidé co si neváží odkazu Sametové Revoluce, jsou u mne suita

193.?.?.?

Paní je trošku jednodušší a nebo si z nás dělá srandu? Havel svrhl Gorbačova? Nemáte ty země trošku popleteny? Kdyby Gorbačov neřekl Čechům a Slovákům "Eto vaše dělo" (je to vaše věc) a nedal rozkaz u nás dislokované skupině sovětských vojsk, aby zasáhli proti ČSLA a Lidovým milicím, kdyby je komunistický režim chtěl použít proti demonstrujícím (mezi nimiž jsem, ve své tehdejší studentské naivitě, byl i já), žádný samet by se nekonal. Jste-li tedy spokojená se současným režimem, měla byste Gorbačovovi děkovat. A také si zopakovat hodiny dějepisu. Buď si děláte srandu, nebo jste byla dítě, které o tom houby ví.

Pro mě je ovšem Havel darebák, který mně a další občany Československa podrazil, oklamal, zneužil naší důvěry pro mrzký prospěch svůj a svých kamarádů a chlebodárců ze zahraničí, stejně jako jsou darebáci a podrazníci špičky vládnoucích stran, v čele s exprezidentem Klausem, premiérem Nečasem, Kalouskem a dalšími. A nemylte se, lidi, kteří žili před r. 1989, kterým se slíbilo A, ale stalo se B, kteří byli podvedeni, okradeni, jejichž země byla těmito zločinci rozkradena a prodána do zahraničí, si to dobře pamatují, berou to osobně a nezapomenou to do smrti. Zúčtování přijde, dříve nebo později, na to se spolehněte.

290216

26.05.2013 04:12

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: Překvapení je to jen částečné

193.?.?.?

Jak tu někdo zkombinuje židy s bolševiky, obdiv k Němcům a kázání Čechům, co by měli nebo neměli, plus báchorky o tom, jak Velká Morava byla vlastně slovenská, na 99.9% je to slovenský fašista, ani by tu svoji "slovenčinu" použít nemusel. Ještě nám povíš něco hezkého o Slovenském štátu, hrdinném prezidentu Tisovi a jak jste byli oázou míru uprostřed WWII? Na stráž a Sieg Heil, soukmenovče, jdi si dělat svou fašistickou osvětu zpátky k vám na Slovensko!

290253

28.05.2013 15:13

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

193.?.?.?

Není úplně pravda, že se ocel při 660 stupních Celsia podobá plastelíně. Každý kdo vlastní plynový sporák, si to může ověřit, stačí vzít hřebík do kleští a rozžhavit ho do červena v plameni. Pak ho zkusit ohnout.

K určité ztrátě pevnosti dochází, ocelová konstrukce se zdeformuje, prohne, někde víc a někde méně, podle stupně zahřátí. Aby se stavba tvaru kvádru zhroutila svisle dolů, přesně do své podstavy, by byl malý technický zázrak, předpokládal by totiž rovnoměrné prohřátí konstrukce v jejím průřezu i v čase, aby se mez pevnosti porušila na vhodných místech současně a nedošlo k porušení rovnováhy (mrakodrap by se zřítil na stranu). Jak toho dosáhnout nárazem letadla, které má taky nezanedbatelnou hybnost, a zajistil rozlití hořícího paliva na ta správná místa a hned dvakrát po sobě, pro obě budovy... To je buď fascinující náhoda, v jejíž existenci jistě každý rád uvěří, a nebo měli teroristé neuvěřitelné schopnosti, minimálně jako major Carterová ze StarGate. Každý, kdo vlastní dětskou stavebnici kostek, může si postavit věž a pak na její jedné straně stavbu porušit. Sledujte, kam to spadne.

290366

28.05.2013 20:38

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

193.?.?.?

Pane, Vašich názorů si vážím a obvykle s Vámi v diskusi souhlasím. Jistě, máte pravdu, že teplota hliníku mohla být klidně vyšší, snad by stálo za to spočítat energetickou bilanci, zda vůbec uvažované množství leteckého paliva mohlo roztavit uvažované množství kovu. Kromě toho, letecké palivo je velmi těkavé, takže jezera roztaveného kovu a rozlitého paliva se na jednom místě vzájemně vylučují. Za vysoké teploty by se tekuté palivo odpařilo a prudce shořelo (ve formě výbuchu), nebo by naopak svým pozvolným odpařováním - přesně do okamžiku odpaření veškerého paliva - působilo ochlazujícím efektem v místě svého rozlití. I to spíše zpochybňuje schopnost rozlité hořlavé kapaliny roztavit konstrukci budovy (na rozdíl od hořící pevné látky - např. termitu).

Nejsem si jistý, z čeho usuzujete, že se budova při nárazu nerozkmitala - jistě k nějakým kmitům muselo dojít, budova je však velmi těžká, takže perioda kmitů byla dlouhá. Na nějakém videu pořízeném z letícího vrtulníku nemusí být nic patrné. Větší část energie letadla se spotřebovala na deformaci, já jsem ovšem hybnost letadla uvedl jen jako zpochybňující podpůrný argument o rovnováze budovy, která spadla do své podstavy.

Z této skutečnosti vyplývá, že kolmo k ose budovy nepůsobily téměř žádné vnější síly (nebo momenty sil), nebo se vzájemně vyrušily. To ale znamená, že se statika budovy narušila relativně rovnoměrně na jejím průřezu, nebo ve velmi krátkém čase. Jinak by se projevil nenulový moment tíhové síly, který by způsobil otočení části budovy a její pád (nebo její části) mimo zhruba čtvercovou podstavu. Hmotnost budovy nebo hustota materiálu na to nemá žádný vliv, jelikož konstanta úměrnosti - hmotnost - je stejná pro tíhový i setrvačný účinek sil. Naopak velký vliv má výška budovy, resp. přesněji poměr stran, protože na dlouhé vertikální dráze se nerovnováha projeví mnohem zřetelněji než např. u mostu, kde převažuje horizontální rozměr. Dominový efekt narušení konstrukce se u pádu trosek mostu musí projevit zcela jinak.

To, že se budova nezbortila nejdříve v místě požáru a její konstrukce se před pádem nenaklonila jen znamená, že hoření leteckého paliva zásadně pevnost budovy nenarušilo. Naopak jsou známy jiné případy požáru mrakodrapů, kde vyhořelo mnoho pater, a nosná konstrukce přesto zůstala stát.

290384

28.05.2013 20:58

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

193.?.?.?

Další problém je samotná teplota hoření, ta při hoření rozlitého benzínu, nafty a pod., dosahuje stěží 1000 stupňů, spíše tak 800. To ale neznamená, že takový plamen má schopnost zahřát masívní kus kovu, který dobře vede teplo, na stejnou teplotu. Plamenem sporáku, který má cca 1700 stupňů neroztavíte ani špendlík, právě kvůli malé hustotě energie v plameni. Špendlík dodané teplo prostě vyzáří a neroztaví se, i když se ničeho tepelně vodivého nedotýká. Ze stejného důvodu musí mít plamen svářečky přes 3000 stupňů, musí být živený kyslíkem, aby v něm např. acetylén hořel rychle a v malém objemu, aby roztavil ocel a přivedené teplo se nestihlo odvést nebo vyzářit.

Hliník je zase mnohem lepší vodič tepla než ocel, takže je třeba velkého tepelného přebytku k jeho roztavení, ze záběrů budov je vidět naopak načervenalý, čadivý plamen způsobený špatným přístupem vzduchu k hořícímu palivu, není vidět žádná kovářská výheň. Zahřátí hliníku na větší teplotu, než je teplota tání považuji za nepravděpodobné, jelikož kapalný, zvolna tavící se hliník spíše odteče z místa roztavení a bude chladnout. Naopak údajná jezera roztaveného kovu spíše svědčí o velice prudkém vývinu tepla, kov se rychle ohřál vysoko nad teplotu tání, čehož ale plamen hořící jen z paliva a vzdušného kyslíku není schopen - opět viz. např. plynový plamen na sporáku, který má velmi dobré spalování i relativně vysokou teplotu, ale kvůli malé hustotě energie neroztaví ani malý kousek železa.

290386

30.05.2013 07:18

Hrozba celosvětové sodomie

RE: Pro pritomne homofoby:

193.?.?.?

Obávám se, že je to přesně naopak. Většina normálních lidí (tím myslím bez ohledu na pohlavní orientaci) nechávala "teplouše" na pokoji, dokud nezačali příliš "otravovat". Ke gayům byla nesnášenlivá pouze nevýznamná menšina populace, normální a nezakomplexovaný člověk jim to jejich potěšení přeje.

Na druhé straně, z biologického hlediska je homosexuální chování škodlivé, působí proti přežití druhu a je v pořádku, že se většinová, heterosexuální populace brání proti prosazení homosexuality za normu. Myslím, že výchova dětí je přesně ta červená linie, za kterou nelze jít, pokud má lidská populace přežít. Boj o přežití druhu může být velice tvrdý a gayové by ve vlastním zájmu neměli "tlačit na pilu". Momentální stav vypadá spíše tak, že nám společenská "elita" vnucuje názor, že být gay je něco lepšího, víc in, homosexuální lobby protlačuje svoje lidi na důležitá místa ve společnosti. Utlačovaná se stává spíš heterosexuální většina, což nelze dlouhodobě snášet.

290462

09.06.2013 02:57

Konspirace není žádná teorie – Insider Světové banky

Jde o naprosto zásadní informaci, která může být světovou rozbuškou!

193.?.?.?

Je pouze otázkou, co se stane a hlavně, co se bude dít potom.
USA i EU je vnitřně silně politicky poškozena,lidé mají vysokou nedůvěru ke všem institucím.
Zásadní problém jakékoliv změny stávajících pořádků,je velmi reálná možnost, že "nové" uspořádání společnosti bude ještě horší!To je prostě dilema - staré uspořádání společnosti je už politicky neúnosné a nikdo přesně neví, jak má vypadat nové
a můžeme zase "sklouznout" do nějaké formy totality!!!
Rok 1989 u nás je jasným příkladem. Ještě nemáme totalitu, ale neskutečný politický "bordel" ve státě, kde si každý začíná pomalu dělat co chce,nezvladatelná korupce jako rakovina rozežírá státní instituce a je pouze otázka času,kdy se budeme divit,jak jsme podvedeni!
Nemám rád negativní soudy, ale asi si budeme muset zase pěkně nabít držky, abychom začali něco dělat a změnili poměry k lepšímu, aby nebyla planeta pouze pro "svi@ně", o kterých se píše v článku, ale pro všechny lidi bez rozdílu barvy pleti,náboženství a politického přesvědčení!
Půjde to hodně ztuha, ale jiné cesty není, pokud chceme jako lidstvo na této planetě přežít!
Nehlásám žádný socialismus, pouze spravedlivější uspořádání společnosti. Práce už nebude nikdy dostatek,spíše jí ještě bude ubývat a jako řešení vidím "občanský" všeobecný plat,bez prokazování sociální potřebnosti, o kterém se vedou rozsáhlé debaty v Německu a Rakousku a u nás je ticho po pěšině! My se tady raději budeme mordovat, budeme "prohánět" cikány a další "nepřátele", ale vymyslet a zvolit si průchozí řešení,je moc velká "námaha" na mozek, který nám už dobře "vymyli" televizí a jinými prostředky " chleba a her"!!!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

290986

14.06.2013 01:02

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

Něco se děje

193.?.?.?

K otázce ruského vlivu - je pravda, že Nečas v Rusku překvapivě otočil. Dokonce jel za Putinem až do Soči. Rusko je prý náš nejdůležitější obchodní partner. Co ho k tomu přimělo? Strach? Dosavadní pán ho odepsal, tak hledal v Putinovi jiného? Zaznamenal ruský vliv, který předtím nebral vážně?

Možná Velký bratr, čtoucí Zvědavec konečně pochopil, že stávající politická garnitura ohrožuje už i jeho zájmy v ČR. Možná dochází k mocenské změně, přerozdělení sfér vlivu ve světě, a Nečas ji v Moskvě pochopil.

V Rusku také k čemusi dochází. Došlo ke změně na postu ministra obrany a náčelníka generálního štábu, kde neschopné medvěděvovské "efektivní manažery" nahradili skuteční a zřejmě akceschopní drsňáci. Rusko provádí jedno vojenské cvičení za druhým. Momentálně je to Severní flotila, pozemní vojsko i letectvo už bylo. Co bude pak, strategické raketové a kosmické síly? Nebo se budou opět přesouvat tankové jednotky na vzdálenost několika tisíců kilometrů blíže neurčenými směry? Vzpomeňme, kdy Rusové takhle harašili zbraněmi naposled - v roce 2008, když se lodě NATO shromažďovali v Černém moři. Něco se děje, Rusům někdo hrozí, a oni dávají najevo, jak nebezpečná je to hra. Izrael prý chce zaútočit na ruské lodě, kdyby přivezly Assadovi systém S300. Izrael je schopný hrozbu vyplnit, protože zatím to tak vždy bylo, co řekl, to udělal. A Rusové si zase nikdy žádné napadení nenechali beztrestně líbit. Izrael to dobře ví, takže Netanjahu přikázal svým ministrům mlčet a nepřilévat oleje do ohně. Ovšem Obama, tlačený špionážním skandálem a potřebující odvést pozornost prohlásil, že Assad použil chemické zbraně proti povstalcům. Má to být červená čára, kterou když Assad překročí, USA zasáhnou. Ve skutečnosti to znamená, že Obama byl dotlačen, aby překročil Rubikon navzdory ruskému varování. Rusové musí dodat S300 Sýrii a zabránit snadnému útoku USA nebo Izraele, nebo se stáhnout ze Sýrie. Pro Putina by to znamenalo ztrátu tváře. Lepší je neustoupit a riskovat konfrontaci...

Válečný kolotoč se zvolna začíná roztáčet, a strategický význam malé a jinak bezvýznamné středoevropské země možná zase roste. Přinejmenším, než padnou první výstřely, tanky ujedou první stovky kilometrů a vylétnou první rakety.

291371

15.06.2013 09:02

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Taky si myslím, že to je puč ...

193.?.?.?

Panebože, vy jste ale naivní. To, že někdo někoho sleduje, že státní orgány slouží politikům a jejich osobním zájmům, že se uplácí penězi i teplými místečky, je u nás naprosto běžná věc, děje se to neustále, běžně a celá léta, nebo spíš od doby, co existuje stát. Proto je Nečas a celá ODS v šoku, protože najednou je to jako špatně, i když to dělali všichni celé roky a běžně. Organizovaný zločin a politika jsou u nás jedno a totéž, od shora dolů a zprava doleva, dějí se mnohem horší věci než nějaká sledovačka. Pak ani není těžké na někoho něco vytáhnout v případě potřeby. Je to jen politika a boj o moc, to rozhoduje, kdy se co vytáhne. Snad si nemyslíte, že chudinka paní Nečasová někoho zajímala, že zajímaly policii její práva, nebo práva jejích nezletilých dcer, když se ji její manžílek gauner rozhodl hodit přes palubu. Bylo to zajímavé jen jako kompromitující materiál na Nečase, nic víc. Tajné služby sledují státní orgány a sebe navzájem, a pokud je rovnováha zájmů a sil, nic se navenek neděje. Ten mladík Ištván z Olomouce by neudělal vůbec nic, i kdyby věděl všechno, dokud by mu někdo v pozadí nepoklepal na rameno a neřekl, že do toho má jít. Otázka je, proč neklepali na ramínko rovnou Nečasovi, proč neřekli, že se přežil a že má zmizet. Kdyby nebyl Nečas poseroutka, mohlo by to být tak, že se utrhl z řetězu a nechtěl už poslouchat. Jenže tak to není. Takže zbývá jen možnost, že rozkazovali jiní, než ti, které Nečas poslouchal doposud, a o prosazení jejich moci a vlivu jde. Protože Nečas neví, koho má vlastně poslechnout, trčí tam jako kůl a kouká jako vyoraná myš.

291475

15.06.2013 09:08

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Za vsetkym hladaj Zsiida( alebo sionisticky puc v CR)

193.?.?.?

Ale houby. Ti nemusí osnovat žádné spiknutí, jim stačí jen doporučovat a přikazovat, pěkně oficiálně, se shora. To jako dělají puč sami proti sobě?

291479

30.06.2013 20:17

Henry Kissinger: Balkanizovaná Sýrie je tím nejlepším možným výsledkem

RE: degeneráti na vrchu pyramidy

193.?.?.?

Ta kniha je příšerná slátanina o tom, kdo všechno je nebo byl žid. Nedá se to číst. Pravdivost knihy nedokážu posoudit, ale napsáno je to příšerně. Kdyby to byla i pravda, nedivím se, že ji nikdo nezná, protože dočíst knihu do konce je nadlidský výkon.

292447

01.07.2013 00:28

Henry Kissinger: Balkanizovaná Sýrie je tím nejlepším možným výsledkem

RE: degeneráti na vrchu pyramidy

193.?.?.?

Zbytečně se čílíte. Forma té knihy je mizerná, slohově, stylisticky... Obsah se dá více méně shrnout do jediné věty: prakticky všechno v politice, co známe, je židovské spiknutí. No, možná, že je. Ale to neznamená, že si autor nebo překladatel neměl dát s knihou trochu víc práce. Když už chtěl, aby ji někdo četl. Předpokládám, že to je obvyklý účel knihy, nebo ne?

Kromě toho, autorův zřejmý primitivismus ve třídění lidí podle národnosti nebo etnika je pro mně nepřijatelný - nehodnotím lidi podle toho, jaké národnostní příslušnosti, rasy nebo etnika mají otce nebo matku. Je to jakási informace s určitou vahou, ale kromě toho je tam mnohem větší prostor na to, jaký je člověk sám. V knize se to jen hemží označením lidí jako "žid", "položid" atd. Pro mně to znamená, že autor je kretén, a to zcela, nikoli jen na "polo". Tím spíš, má-li nějaké relevantní sdělení, které téměř zakryl tímto rasizmem načichlým primitivismem.

Abyste mně taky omylem nezařadil mezi židy, položidy a degeneráty - tohle některými nenáviděné a jinými za Bohem "vyvolené" etnikum je mi zcela volné. Že se někteří (lidé) sdružují na základě etnické příslušnosti nebo naopak antipatie, ve jménu čehož jsou schopni ostatním lidem pořádně zatopit, je nesporný fakt, který je třeba respektovat, nicméně tím, že se někdo do určitého etnika narodil, se ještě automaticky k ničemu vědomě nepřipojil a stále má možnost volby (mimochodem, tu možnost má stále). Házet všechny lidi do jedné krabice znamená jim tu možnost volby upírat, což je zcela jistě špatně. A tvrdit, že za všechno zlo ve světě může jen jedno etnikum, je alibismus a zbabělost. Tak například, komunismus nerovná se automaticky jen zlo, a za zlo spáchané ve jménu komunistické ideologie nemůžou jenom "židé" a "položidé", to je sakra hnusné zjednodušení, potvrzující, že autor je v tom lepším případě jen blb.

292454

01.07.2013 14:31

Henry Kissinger: Balkanizovaná Sýrie je tím nejlepším možným výsledkem

RE: degeneráti na vrchu pyramidy

193.?.?.?

Jenže ono není jedno, jak onu skupinu parazitů označíte, když se stejným názvem označují milióny lidí, kteří s tím parazitismem mají společného jen etnický původ a možná jakousi kolektivní karmu (což se ale nedá dokázat, ani vyvrátit). Žid byl i Ježíš Kristus, ke kterému se autor několikrát odvolává a Bohorodička, kterou pravoslavní, za kterého se autor sám pokládá, mají v posvátné úctě.

To neustálé zaklínání se Ďáblem, Satanem a Antikristem (snad skoro na každé druhé stránce), nápady, jak se má člověk prověřovat, jestli není degenerát, no... je to pošuk, málem jak z filmu Kladivo na čarodějnice, zkrátka mu "ruplo v bedně" a napsal o tom tu příšernou knihu, v níž hlavní (možná pravdivé) sdělení zamotal do náboženského blouznění a svých představ o kolektivní odpovědnosti nebo vině židů, kteří za všechno zlo ve světě mohou. Tenhle pohled ale neobstojí ani před pravoslavím, které podobně jako katolicismus a jiné křesťanství uznává individuální vinu každého člověka, nikoli jen žida.

Jestliže svět přivedly do současné situace bankovní "elity", nebo, případně a, jisté prastaré rody a společenstva, sahající daleko do minulosti (jak tvrdí různé konspirativní teorie), mezi nimiž je většina židů, co z toho chcete vyvodit? Že jsou všichni židé darebáci? Že za to všichni můžou? Pokud ano, tak se v tom neshodneme.

292495

03.07.2013 16:59

Vítej, Chorvatsko

RE: Genocída Slovanov 1.

193.?.?.?

Nejlepší esesáci jsou vždycky ze Slovenska, sám sis o to řekl.

292651

11.07.2013 07:37

Korupce v přímém přenosu

na současné překlady Talmudu z vysoka iebu

Url man 193.?.?.?

Když jsem si kupoval Bibli, tak jsem ji sháněl vydanou před rokem 1917. To proro že texty se tam rády upravují. Hádejte v čí prospěch? Vynikají v tom hlavně americkými evangelíky financované spolky , jako je třeba česká biblická společnost. Která ty pamflety pak rozdává.
Takže současný překlad Talmudu bude asi velmi útlá knížka.

293069

11.07.2013 08:02

Jak na extremisty?

Doc. Čuba: Blíží se doba , kdy lidé půjdou i do silných střetů s prorežimní policií.

url man 193.?.?.?

http://radioulambatar.blog.cz/1307/referat-ze-zasedani-ceskoslovenske-spolecnosti-pro-moderni-zemedelstvi-zamek-slavkov

293070

Kdo mečem zachází, mečem hyne, o tom japonští samurajové věděli své. Platí to nejen o meči, což je aktuální zrovna dnes, v den výročí svržení atomové bomby na Hirošimu. Jejich vlastní vinou zbude z USA jedna velká radioaktivní a kouřící díra, což jim sice normální, mírumilovný člověk nepřeje, ale nedokáže tomu zabránit. Stejně jako generál Custer neposlouchal varování, a vedl své vojáky do záhuby, totéž dělají neocons a další šílenci typu McCaina. Amerika dala světu jistě i nějaké pozitivní hodnoty, zkusme je najít a naposled si jich užít, protože dlouho to už možné nebude.

294125

25.08.2013 11:12

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

193.?.?.?

Nevím, v čem vidíte projev povyšování se nad někoho, osobně mi žádný homosexuál, jenom tím, že je homosexuál, nevadí. Tím ale, že vnucujete většinové společnosti svůj pohled na věc, si neustále říkáte o to, abyste byli zraňováni. To nikdy neskončí, ledaže byste všechny heterosexuály předělali na homosexuály. Kdybyste si normálně žili svůj život, každý rozumný člověk by vám to přál a nechal vás na pokoji. Pokud se ale přede mnou nakrucujete, a upozorňujte mne, že jste homosexuál, stále mi nedáte pokoj a k tomu ještě chcete ovlivňovat moje děti, nezbývá mi, než konstatovat, že jste úchyl.

294878

26.08.2013 19:19

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

193.?.?.?

Samozřejmě, že se (teplouši) povyšují, myslí si, že jsou lepší, chytřejší, že tvoří jakousi elitu, ale na druhou stranu nejsou dost chlapi na to, aby unesli svoji odlišnost. Potřebují nutně svoje stádo a různé berličky, jako je Pride party, aby sami sebe potvrdili. Nedokážou být sami sebou, když ke štěstí potřebují publikum a otravování ostatních.

294970

26.08.2013 19:36

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

RE: americane stahuji valecne lode ke Syrii

193.?.?.?

Násilník má většinou sám sebe rád. Když ale nedáte najevo odhodlání, ale naopak strach, vytře si s vámi zadek. Globální parazit by měl vědět, že ho všichni začínají mít po krk, a to tak moc, že jsou ochotni riskovat sebezničení.

294971

26.08.2013 20:42

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

RE: Rusko (opět) zradilo...

193.?.?.?

Díky za odkaz, Hlas Ruska čtu samozřejmě taky. Tohle je taky odtud:

„John Kerry mě ještě jednou slíbil, že důkladně prostuduje naše argumenty a naše důvody a v nejbližších dnech mi zatelefonuje, abychom v našem dialogu pokračovali“, řekl ministr Lavrov na mimořádné tiskové konferenci o situaci v Sýrii v Moskvě.

Jestli tomu věříte, tak Váš optimismus obdivuji, ale daleko spíš US rovnou zaútočí a z Lavrova udělají (zaslouženě) pěkného a pořádného vola. Jako tenkrát s rezolucí 1973 o Libyi. Pamatujete? A zkuste si představit takového Andreje Gromyka na Lavrovově místě. Co by řekl a udělal on místo těch keců, že mu Kerry cosi slíbil.

294978

27.08.2013 21:22

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

RE: Rusko (opět) zradilo...

193.?.?.?

Jednání "Ženeva 2" byla odložena na neurčito, Kerry se Lavrovovi neozval a ani neozve, "bleskový úder" může přijít v nejbližších dnech... I když, Obaman pořád rokuje se svými generály. Stejně má strach, protože neví co se stane. Putin není Lavrov, už s ním jednou vytřel podlahu když šlo o Snowdena, a možná má něco v rukávu. Jeden blitzkrieg už tu byl. Ale asi ho vlastní strach neodradí, protože nemůže připustit, aby všichni poznali, jaký je nositel Nobely ceny míru zbabělec a sráč. Takže válka nakonec bude.

295041

27.08.2013 21:42

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

RE: Rusko (opět) zradilo...

193.?.?.?

Proč myslíte, že Evropa bude pocuchaná víc, než USA? V případě konvenční války asi ano, válka jako konvenční ale dlouho nevydrží. Jelikož je USA mnohem menší než Rusko, nezůstane tam kámen na kameni, jak kdysi charakterizoval v jednom smyšleném rozhovoru svůj proslulý boj za mír blahé paměti "soudruh" Leonid Iljič Brežněv:

- Скажите, товарыщ Брежнев, будет война или не будет?
- Войны не будет. Но будет такая борба за мир, что камень на камени не оставится.

Pro ty, co neumí rusky, ještě překlad:

- Řekněte, soudruhu Brežněve, bude válka, nebo ne?
- Válka nebude. Ale bude takový boj za mír, že kámen na kameni nezůstane.

K tomu ještě patří dodat, že rusky se mír a svět řekne stejným slovem "мир" (mir). Takže, když Brežněv bojoval za mír, dělali jsme si srandu, že kdo ví, jak ten mír doopravdy myslí. Škoda, Brežněva sice moc rádi nemáme, protože na nás poslal tanky v roce 1968, ale SSSR za něj měl sílu i respekt a své spojence ochránit dokázal. Měli jsme tehdy SSSR za "říši zla", většina z nás jej nenáviděla a dělala na něj vtipy, ale zase taková říše zla, jako současný Globální parazit, to nebyla.

295043

02.09.2013 11:04

Amerika totálně zdiskreditována

RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,

193.?.?.?

Nemohu si odpustit repliku, že spíše než kůň je jiný živočišný druh. Primát, shodou okolností černý. A s tou jeho inteligencí - existuje i houpací opice?

295387

02.09.2013 11:06

Amerika totálně zdiskreditována

RE: Věrolomná a trapná loutka Kerry

193.?.?.?

Jistě si všichni pamatují podobné fotky západních politiků, či spíše věrolomných vrahů, s Muammarem Kaddáfím.

295388

04.09.2013 19:37

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

RE: Ve skutecnosti je to az prilis jednoduche

193.?.?.?

Oni ho Rusové z toho bunkru vytáhnou. Přijdou si pro něj, jako pro Hitlera. McCaina si vezmou taky. Tam, kde průměrný Amík umírá hlady, průměrný Rus přežije. To neznamená, že Rusové umírat nebudou. Ale ti, co přežijí, si pro ně přijdou.

295562

19.09.2013 00:15

Rouhání

193.?.?.?

V jisté islámské zemi jsem žil několik let. Podle mého názoru jsou rozdíly mezi organizovanými náboženstvími spíše vnější. Teoreticky je možné, aby křesťan i muslim byl vnitřně svobodný člověk bez zášti k jiným, například k podobnému člověku jiného náboženství. Mohou být dokonce přáteli a navzájem se chápat. Protože náboženství je vnější forma nějakého vnitřního procesu, který vede člověka od naprostého hmotařství k otevřenosti vyšším principům. Akorát tohle není příliš časté, z 90 nebo více procent je organizované náboženství používané k manipulaci s lidmi a k jejich ovládání, takže otázka, zda to není jejich hlavní účel, se neodbytně vtírá.

Pro svou svůdnost - manipulovat nebo dát se zmanipulovat - se organizované náboženství podobá něčemu, proti čemuž údajně bojuje - zlu. Netvrdím, že je tam rovnítko, spíš soudím, že jde o jistý druh "zkušebního kamene".

Vnitřně svobodný člověk se dřív či později dostane do konfliktu s těmi strukturami, které si nárokují monopol na "pravdu", aniž by je ve skutečnosti nějaká pravda nebo její hledání zajímalo. Na otázku, zda je možné, aby někdo manipuloval jiným člověkem k jeho dobru, ať si odpoví každý sám. Případně, jak moc je to pravděpodobné.

Z tohoto důvodu nepovažuji za podstatné, jestli se někdo modlí Otčenáš, nebo vyznává, že není boha kromě Boha, jehož prorokem byl Mohamed. Když poodhrnete tenhle fíkový list, všude najdete to samé - člověka, ve všech jeho hezkých i hnusných podobách. S čestností křesťanů i muslimů je to přibližně stejné. Ač se to zřejmě fanatickým vyznavačům toho či onoho kultu nebude líbit, tak čestný člověk by takovým byl nejspíš i jako nevěřící a pokrytec si víru vezme akorát jako zástěrku, za kterou svou špínu schová.

296382

19.09.2013 23:21

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Přinucení k míru II ?

193.?.?.?

Pánové promiňte, ale podle mého názoru, je-li pramen informací přes 5000 let starý, předtím ještě šířený ústním podáním, no to už je pořádně daleko za horizontem ověřitelnosti pro jednotlivce, starověkým mudrcům budiž vzdána čest. Pokud sem ovšem nechcete tahat takové věci, jako je (osobní) zjevení (pravdy, z uvozovkami nebo bez).

Ostatně na ústním podání a vyprávění důvěryhodných starců je založena i Kosmova kronika, v níž je právě obsaženo ono odvození původu Čechů od stavby babylónské věže. A jak je historicky přesná - nebo spíš nepřesná - přestože má svoji uměleckou a historickou hodnotu. Proč by to se slovansko-árijskými védami mělo být nějak jinak a podstatně lépe? No možná že je, ale aby to člověk zjstil, obávám se, musí tomu obětovat celý život a zabývat se jen tím, což ne každý může a ne každý by měl. A zase jsme u toho jednotlivce, který si tu pravdivost neověří a je na tom zhruba stejně, jako s evangeliem nebo koránem. Brát si na pomoc učenost jiných, to nemá žádný smysl.

Navrhuji jiná kritéria - co taková nauka přináší, k čemu vede, osvobozuje člověka, nebo naopak zotročuje? Co přináší praktického - například učení o meridiánech lze také najít ve starých textech, ale to samo ještě nic nedokazuje. Naopak východní medicína, akupunktura, prokazuje funkčnost a smysluplnost meridiánové teorie, přestože v západní vědě zatím nemá svůj materiální protějšek. Ale experimentální důkaz je snadno přístupný každému. Mám na mysli něco takového. Co umí slovansko-árijské vědy, co umí člověk, který je praktikuje? Třeba nějaký zvláštní druh jógy, nebo cvičení podobné tchaj-ťi? Pokud je pravda, co se o nich píše, podobné učení a praktiky by měly existovat. Jsou-li už ztraceny, nikdo je nezná a není jak je rekonstruovat, dostáváme bohužel se někam do roviny Kosmovy kroniky (nic proti ní, hezká a hodnotná je).

296480

19.09.2013 23:27

USA hrají Monopoly, Rusko hraje šachy

RE: Nevím, co Putin v Sýrii chce.

193.?.?.?

Ale no tak, tento pán z Ameriky představuje spíš to lepší, co tam je. Aspoň se pokouší nad něčím zamýšlet a vidí, že Putin hraje svoji geopolitickou hru, i když její podstata autorovi uniká. Všiml si, že Rusko hraje šachy...

296482

13.10.2013 00:21

Homosexualita

Nesnáším rasismus

193.?.?.?

a všechny fóbie, hlavně heterofóbii. Pořád nám establishment násilně propaguje homosexuály a černochy. Jako by normální, bílí lidé, kteří si zakládají rodiny a vychovávají děti, přičemž neškodí nikomu, ani těm teploušům a barevným, za nic nestáli.

297747

14.10.2013 11:25

Právo nevolit

RE: Ještě jeden příspěvek, kterým rád záměrně provokuji na jiných diskuzích.

193.?.?.?

Pár nevýhod ten režim měl, jinak by lidé (naivně) nechtěli změnu. Ale vcelku souhlasím, z takových 99% byl lepší, než tenhle. Až tu bude kapitalismus 40 a víc let, pak to teprve bude rozdíl [pláč]

Demonstracím se ovšem říkalo manifestace, slovo demonstrace bylo vyhrazeno na akce těch, co byli proti.

297821

23.10.2013 16:54

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

Kašlete na průzkumy a volte podle sebe

Pítrs 193.?.?.?

Až moc lidí volí podle průzkumů, aby hlas náhodou nepropadl. Kašlete na průzkumy a volte podle sebe.

298460

01.11.2013 11:29

Island: Revoluce pod vedením bankéřů

Pravice a levice

193.?.?.?

Pozitivní esence pravicového životního názoru je převzetí odpovědnosti za sebe a svůj život. U levicového názoru je to zase solidarita s druhými. Obojí je v pořádku a dokonce jedno nevylučuje druhé, což je dnes obratně zastíráno. Pravicová snaha se koncentruje na okradení většiny a levice se poněkud neúspěšně snaží toto okrádání omezit, což zloději vnímají jako své okradení a zločinné omezení svého pravicového práva krást. Kromě toho, někteří levicoví politici si říkají, proč by si tedy nenakradli také. Docela velké posunutí pojmů a hodnot...

299014

08.11.2013 18:42

Komu USA dluží? (I)

Debilní národe,

193.?.?.?

tady máš svoje ANO:

http://www.novinky.cz/ekonomika/318671-dopady-slab...

Můžeš hádat, kdo na tom vydělá, která podnikatelská (= zlodějská) lobby za tím stojí. Škoda, že nečteš Zvědavec, ale co kdyby, že...

Nedebilním čtenářům se omlouvám za příspěvek mimo téma.

299371

22.11.2013 18:03

Kvasí v tichosti ve Francii revoluce?

RE: Pěkná agitka

193.?.?.?

Já to myslel tak, že přístupové dohody pro Ukrajinu jsou ještě horší. Ale podle posledního vývoje se zdá, že Brusel přestřelil, a Ukrajina pod vlivem Ruska ukázala přece jen jistý pud sebezáchovy, takže máte pravdu, Češi jsou zdaleka nejblbější. Pokud Ukrajina nepodepíše, "letadlo" jménem EU už nebude mít kam pokračovat a čeká ho rychlá smrt. Proto to zoufalství v Bruselu a americké hrozby sankcí Ukrajině.

299780

28.11.2013 23:04

Západní ochrana dětí slouží k ničení jejich životů

Ruské dítě

193.?.?.?

má možná nějakou naději, že se v pořádku vrátí tam, kam patří. Finsko, Norsko a jiné země si nemůžou dovolit Rusy příliš štvát. Horší to je, když ukradnou dítě české - zbabělí čeští přisluhovači v politice se za nás nikdy nepostaví.

Komunismu jsme se zbavili a do stokrát horšího svinstva jsme vlezli.

300015

28.11.2013 23:17

Západní ochrana dětí slouží k ničení jejich životů

RE: fakta mluví naopak

193.?.?.?

V tom případě hlasuji pro kalifát všemi deseti. Cyklus Ve Stínu Pádišáha od Karla Maye půjde na dračku. Vše potřebné - jak se stát muslimem snadno a rychle - svému milovanému efendimu poradil jeho věrný sluha a přítel Hádží Halef Omar ben hádží Abú'l Abbás ibn hádží Dáwúd al Gossara. Datle a fíky jsou bezva. Možnost mít až 4 ženy, být 60 loket dlouhý a v ráji čekají ty hurisky... Rozhodně lepší vyhlídka než milovat Velkého Bratra (pokud zrovna někdo není teplouš).

300016

30.11.2013 17:12

Západní ochrana dětí slouží k ničení jejich životů

RE: Ruské dítě

193.?.?.?

Někdo zase holt miluje hodiny občanské nauky a na ty za minulého režimu nemůže zapomenout. Ale pozor, Velký Bratr z Bruselu je teplouš...

300107

09.12.2013 20:58

Postřehy očitého svědka demonstrací v Kyjevě

Článek je pravdivý...

193.?.?.?

Prostě Sýrie jim nevyšla. Tak to zkouší jinak... Nicméně ruské ministerstvo zahraničí, aniž by se zmínilo explicitně o Ukrajině, vydalo prohlášení, v němž Rusko varuje, že na porušování práv Rusů v zahraničí bude reagovat tvrdě a nekompromisně. V prohlášení bylo uvedeno 'Rusů', nikoli občanů RF. Zjevně je to varování pro evropské politiky i západem placené bojůvky na Ukrajině. Oni samozřejmě na varování nedbají, budou chtít Rusko provokovat a pak očernit. Klidně může dojít k velkému konfliktu, po němž bude Evropa vypadat úplně jinak.

300496

17.12.2013 23:51

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Kdo ještě?

193.?.?.?

V mihotavém světle plamenů z Lidic, Ležáků, Javoříčka a dalších desítek ruských a běloruských vesnic vidím pověšení esesáků jako správnou věc.

300931

19.12.2013 00:00

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Jen další hodný tatíček

193.?.?.?

Nevím proč se snažíte číst v mém příspěvku mezi řádky, většinou nechci nic naznačit, naopak se snažím vyjádřit jasně. Tedy ještě jednou: tento národ chce věřit pohádkám, nejdřív o hodném Masarykovi, pak o hodném Havlovi, potom o hodném Klausovi a teď o hodném Babišovi. Možná jsem ještě pár podobných postav vynechal. Pokud se někdo umí a chce stylizovat do role hodného tatíčka národa, je to v Česku zaručený recept na úspěch.

Jestli víte, co děláte a chcete mít v čele státu razantního podnikatele bez skrupulí, s obrovským majetkem a nejasnou minulostí a nevadí Vám ty široké možnosti, které tato kombinace skýtá, nezbývá mi, než Vám popřát, abyste se ve svém pozitivním očekávání nezklamal. Většině lidí ovšem stačí, že politik řekne co národ chce slyšet, zkritizuje někoho, v koho národ vkládal podobné naděje a kdo potom propadl, a tak se to pořád opakuje dokola. A nenapadne je, že i ten Kalousek, gauner nad gaunery, může mít, přesto své gaunerství, na půl pravdu. Tak jako když komunisti mluvili o Západu, o kapitalismu, téměř dokonale a jasnozřivě předpověděli to, co se tu dnes děje. Jako z filmu o majoru Zemanovi, ovšem se špatným koncem, bohužel. A když Západ přes Svobodnou Evropu a Hlas Ameriky kritizoval komunisty a jejich chyby, stejně tak to byla pravda, však taky proto jsme jim uvěřili a cinkali klíči. Jenom to bohužel nikdy nebyla celá pravda. A tak má pravdu Babiš i Kalousek, jenom pro tento národ a zemi v tom prakticky velký rozdíl nebude, to je můj odhad.

Děje se to pořád dokola, protože lidi sami sebe vidí úplně jinde než jsou, a tak upřednostňují jiné zájmy, než ty svoje a žijí cizí životy, a ne ty svoje, což je důvod, proč nejsou svobodní. Babiš vám nic nedá, a proč by taky měl, když se o svůj majetek zasloužil sám, vlastní pílí (ať už poctivě nebo nepoctivě). Nejspíš bude dobře řídit svoji firmu, ale vy z toho nic mít nebudete, pokud zrovna nedržíte její akcie. Proč by měl být horší než úředník? A proč by měl být lepší? Chcete žít v soukromém státě, který vlastní někdo jiný? Jestli ano, tak si to tedy užijte, nepochybně si důsledky své volby zasloužíte.

300976

19.12.2013 04:07

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Vy jste mi ale obranář. Jasně že sověti nebránili čáru, když se za ni chystali vyrazit

193.?.?.?

Lindsay, Vy jste snad v tom Wehrmachtu nebo SS sloužil sám! Nebo snad byl váš dědeček elektrikář a nechal Vám na půdě helmu?

300996

21.12.2013 18:30

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Babiš

193.?.?.?

Souhlasím skoro se vším, kromě poznámky o "soft socialistické diktatuře" - to si myslím, že si to příliš malujeme, pokud na nějaké "soft" věříme. Už teď je to pro většinu normálních lidí mnohem horší "totáč" než ten komunistický. Jelikož pracuji ve vědě a školství, uvedu příklady ze svého prostředí, jsem si ale jistý, že podobné je to všude.

Za socialismu se systém ani zdaleka tolik "nesral" do školství a vědy, jako to dneska dělá všeobecná komercionalizace a evropské nebo globální hujerství. Za minulého režimu byla ideologie pěkně oddělená a kromě hodin občanské nauky na základní a střední škole, případně marxismu-leninismu na vysokých školách, bylo školství v podstatě v pořádku. Každý přesně věděl, kde začíná a končí ideologická "úlitba bohům", a pak se mohl vrátit k normálnímu životu. Nedostatky byly snad ve výuce jazyků, kvůli špatným možnostem cestování.

Dnes skoro všechny testy a zkoušky ovládly soukromé firmy jako např. Scio, takže pokud chci, aby mé děti uspěly ve škole, musím je připravovat na schématický způsob myšlení vyžadovaný v nedokonalých a stupidních testech podle amerického vzoru, aby věděly, jak autor otázku myslel (a ne jak odpovídá logickému a rigoróznímu myšlení) a pak je ještě učit myslet normálně, aby rozvíjely svou originalitu a uměly řešit reálné problémy "out of box". Tvrdím, že tento schématický, zkomercionalizovaný systém znásilňuje lidskou duši mnohem víc, než to kdysi dokázal komunismus. Tehdy jsme to vůbec nepředpokládali, ale fakt, kolik špičkových vědců po pádu socialistického bloku odešlo na Západ a výborně se tam uplatnilo potvrzuje, že tehdejší komunistické nebo socialistické školství bylo celkově lepší, než to současné.

To samé, jen na vyšší úrovni, se odehrává ve vědě ve vysokoškolském prostředí. Podporováno je jen to, co může přinést okamžitý zisk, ale triviální fakt, že úspěšný aplikovaný výzkum může vyrůst jen z kvalitního výzkumu základního a že žádné zkratky dlouhodobě nefungují, skoro nikoho nezajímá. Po čase nebude nic, co by mohlo být aplikováno. Vysoké školy, kvůli financím, přijímají stovky nevzdělatelných studentů, neschopných udržet dřívější standard znalostí, takže se hluboko propadají, kdežto akademičtí pracovníci, pokud se právě nevěnují předžvýkávání přednášené látky, aby jakýs-takýs standard udrželi, překotně produkují - opět pod ekonomickým tlakem - množství publikací, z kterých ty kvalitnější se snaží umístit do zahraničních časopisů. To drasticky poškozuje naše vlastní vědecká periodika. Místo toho, abychom rozumně podporovali to, co je naše a přilákali špičkové zahraniční autory, naši nejschopnější vědci takto "dotují" a podporují zahraniční časopisy a tamní vědecká pracoviště. Takový potěmkinovský cirkus zde za socialismu nikdy nebyl.

301211

25.12.2013 02:19

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Vy jste mi ale obranář. Jasně že sověti nebránili čáru, když se za ni chystali vyrazit

193.?.?.?

A Vy jste příslušník jakého národa a z jakého oprávnění tu děláte morální osvětu? A jak jste si mohl dovolit ignorovat tisíce československých vojáků a důstojníků, kteří proti fašistům bojovali na západní i východní frontě a zasloužili se to to, že jsme nebyli považováni za příslušníky poraženého fašistického bloku? Jak jste si mohl dovolit ignorovat domácí protifašistický odboj? V čem jste vy osobně morálně lepší, než většina obyvatelstva, která se chovala pasivně? Pochlubte se.

301350

Rusko smí, protože se nikoho na dovolení neptá [smích] .

Rusko smí, protože Vladimír Vladimirovič má opravdu koule a není jako přihřátá letadlová loď Jana Čulíka, Karel Dolejší:
http://www.blisty.cz/art/72066.html

Rusko smí, protože ruská děvčata jsou hezká a chytrá a pro normálního kluka mnohem atraktivnější, než jakýkoli mužský zadek.

Rusko smí, protože mít nacpaný v zadku falus SS-18 jako odpověď, je trochu velký kalibr i pro západní teplouše.

Ale jinak, vylidněné Rusko je přesně to, po čem buzeranti z Bruselu i Washingtonu touží...

304211

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

77

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 158 čtenářů částkou 26 788 korun, což je 77 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím, zvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Zbývá poslední den do konce měsíce a v pokladně chybí čtvrtina potřebné čásky. Jsme bez reklamy, tudíž plně závislí jen na tom, co se vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 0

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 0

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 1

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 0

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 6

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Měnové kurzy

USD
24,94 Kč
Euro
27,47 Kč
Libra
30,90 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
15,32 Kč
Švýcarský frank
25,96 Kč
100 japonských jenů
23,07 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,03 Kč
100 maď. forintů
7,65 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
31,24 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 399,85 Kč
1 unce stříbra
349,71 Kč
Bitcoin
158 541,75 Kč

Poslední aktualizace: 30.3.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?