Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 365 příspěveků, 26 různých jmén: <nic>, abcd, anonum, anonym, As jako AS, asdf, Ed, Es, F. A. von H., F. A. von Hayek, Honzaaa, jansmith1984, Jiří S., konspir, Mattyyas, Mor, Pete, Pítr, Pítrs, Roman, Url man, xman., xyzz, zedd, zeltom, Zorro.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.06.2010 00:40

Existoval Dullesův plán?

Dulessův plán vyšel v ČR poprvé v knize Chruščov a rozpad SSSR

193.?.?.?

Chruščov a rozpad SSSR, Michail Kilev, nakladfatelství Orego, 1999

222202

18.06.2010 01:10

Pohled z Istanbulu

V Turecku donedávna vládli kryptojudaisté

Jiří S. 193.?.?.?

Je třeba vědět, že v roce 1908 se v Turecku (tehdy v Osmanské říši) dostali k moci tzv. Mladoturci, což byla politická strana složená převážně z tureckých Židů, kteří naoko konvertovali na islám, ale tajně nadále vyznávali judaismus. Tito mladoturci infiltrovali armádu a vojenským převratem se dostali k moci a udrželi si moc i po porážce v první světové válce. I první turecký president Mustafa Kemal paša byl Žid. Kryptojudaisté se s pomocí armády drželi u moci až do nedávné doby. V současné době jsou dvě možnosti: buď židé ztratili moc a už v Turecku nevládnou, nebo se jedná a odalší rafinované sionistické spiknutí o kterém zatím nikdo nemá tušení. Jak je to ve skutečnosti se dozvíme během příštích několika let.

222261

03.07.2010 13:20

Pravda o situaci v Severní Korei

V KLDR je 40 let válečné hospodářství

Jiří S. 193.?.?.?

Hlavní příčinou hospodářských problémů KLDR je že je neustále ohrožována USA, které mají dosud, skoro 60 let po válce posádky v jižní Koreji. KLDR je malý stát, asi 22 mil. obyvatel a aby se mohla ubránit proti případnému americkému útoku musí mít více než milion vojáků, tisíce tanků a letadel a jaderné zbraně. Vojenská služba trvá sedm let a náklady na armádu tvoří podstatnou část HDP severní Koreje. Je to vlastně stejné jako kdyby KLDR vedla několik desetiletí válku a to by si nemohly ekonomicky dovolit ani nejbohatší státy světa. Do začátku 70. let byly v KLDR posádky čínské armády, které chránily KLDR před americkým útokem, ale po roztržce mezi Čínou a SSSR a poté co Čína začala spolupracovat s USA se čínská armáda stáhla a od té doby si severokorejci musí zajistit obranyschopnost země sami a to je finančně zruinovalo. Ale i přes to se tam nežije zase tak špatně ve srovnání s jinými asijskými zeměmi, všichni lidé mají práci, mají co jíst a nikdo nebydlí ve slumech z vlnitého plechu jako je v Asii zvykem, rovněž o úrovni zdravotnictví jaká je v KDR si většina Asiatů může nechat jen zdát. Takže nelze říci že systém je nefunkční.

223251

05.07.2010 14:12

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

jansmith1984 193.?.?.?

Kdo jsem, abych mohl soudit?, ale podle mne by z diskuze měly být vylučovány pouze příspěvky útočné, vulgární nebo arogantní a pokud si to tak editor přeje, tak i ty, které překračují měsíční povolenou kvótu.

Kým je ale ten, který si z tohoto pohledu osobuje právo rozhodovat, které příspěvky sem patří a které nikoli, pokud neporušují zákon?

Editor? Dobrá. Necitlivý přístup ale paradoxně oslabuje Spirit Zvědavce jako nezávislé informační platformy -k zamyšlení- a pokud se týká abc a podobných a jejich chápání Boha a náboženství, tak pokud reagují k věci a nezpronevěřují se etickým zásadám, tak by jejich názory do diskuze, minimálně v rámci povolené kvóty, měly být bez averze tolerovány. My two cents.

A Peace se všemi.


jansmith[smích]

223345

09.07.2010 23:18

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: no tak pockame az pomrou

jansmith1984 193.?.?.?

Je dobře, že se (jak v historii, tak v současnosti) stále najdou lidé, kteří se se "špínou", jak jsi napsal: "zahazují".

Je to jedna z cest, jak pomoci měnit tento Svět k lepšímu, protože pokud budou všichni ze strachu nebo ovčí pasivity mlčet a férové informace se mezi lidi nedostanou, vše pojede (bez naděje na probuzení nevědomých) v košér cyklech "úspěšně" stále dokola.

A Peace s nimi (s ovčáky, s nevědomými i s cykly).

jansmith[smích]

223692

12.07.2010 19:37

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

193.?.?.?

dobrej ňů vorld órdr, říká se mu "dobrá zvěst", čili evangelium

Vložený obrázek

Matice radhošťská
http://lh4.ggpht.com/_j3iL9NO6gH8/SpHCtctVmYI/AAAA...

misie San Miguel Arcángel, pravděp. Kalifornie
Vložený obrázek

chrám sv. Mikuláše na Malé Straně
Vložený obrázek

koneckonců, tohle voko de najít skoro v každým kostele když nejni člověk línej se dívat...


ty róčildi a óbrboháči sou ku.va hustý a maj fakt dlouhý chapadla [velký smích]

223924

12.07.2010 19:57

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

193.?.?.?

rafinovanost!!!

"The Vatican announced today that its publishing house has released a new edition of the Statistical Yearbook of the Church, comprising information from 2000 to 2008, including that the number of Catholics in the world is now 1.16 billion.

Over these nine years, the Catholic presence in the world has grown from 1.045 billion in 2000 to 1.166 billion in 2008, an increase of 11.54%." xxx

Tímhle tempem se zholokaustují sami, přemnožením.

"28 A požehnal jim Bůh a řekl jim Bůh: buďte plodnými, a množte se a naplňte zemi a podmaňte [si] ji, a panujte nad rybami mořskými a nad ptactvem nebeským a nad všelikým životem, který se plazí po zemi."

Genesis 1:28

223926

16.07.2010 16:17

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: Neni divu - pokračování 2

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá debata pánové.

Mě na ní ovšem zaujal jeden legrační fakt, že oponenti, kteří zde v diskuzi stále šermují nespravedlnostmi (které se po WW2 děly od zlých Čechů sudeťákům "přestěhovaným" na základě rozhodnutí vítězných mocností z Československa do Německa) se chovají a přemýšlejí podobně ublíženě jako siožidé.

Není to zajímavý jev? Obě skupiny (jak posseltovi sudeťáci, tak "židovyvolení" ) mají pocit nekonečné nespravedlnosti a obě skupiny by rády protistranu (za přispění generalizace a té správné politické a jiné korektnosti) nějak dotlačili k pocitu viny a ve finále je košér materiálně či finančně "vysály". Siožidé to vůči Němcům úspěšně praktikují již více jak 60 let a jejich sudetští bratři by se podle všeho ve vztahu k Čechům nyní rádi přidali.

Nejsou to tak nějak podobné (judaismem, o penězích, které přeci nesmrdí[smích], podporované) přístupy? A Peace s nimi.

jansmith[smích]

224237

10.08.2010 14:47

Příprava na třetí světovou válku, cíl Írán, 1. část

RE: Bludny kruh z nehoz neni cesta ven,cesta penez.

jansmith1984 193.?.?.?

Roberte, píšeš dobře a postuješ sem zajímavé informace k zamyšlení, ale jednoho problematického přístupu jsi se ještě úplně nezbavil.

Jak se rádo v rámci politiky "rozděl a panuj" v režii tzv. E/elit a jejich lokajů (a k tomu zneužívaného nástroje tj. ZEVŠEOBECŇOVÁNÍ - GENERALIZACE) od nepaměti děje, v tomto tvém příspěvku se dopouštíš (v tvém případě nikoli záměrně, na rozdíl od shora jmenovaných, kteří tak činí se zlým úmyslem nebo pro "košér" moc a peníze) k podprahovému podsouvání něčeho, co Pravda není.


Pokud by popis, kterým zobrazuješ lidstvo jako celek byl pravda, mezi lidmi na této Planetě by nerostl obrovský zástup těch, kteří se už odpojili nebo právě odpojují od stáda a kteří dávají stále hlasitěji a účinněji najevo svůj nesouhlas se způsobem, jakým je tato Planeta spravována.

I kdyby se jednalo jen o 20% lidstva, i kvůli nim by moudrá mimozemská civilizace, která nás možná sleduje a která jak píšeš, cituji: "vidi nase tv a nase spravodajstvi" nemohla lidskou rasu zatratit.

A dokonce ani k vůli té zblblé a stále dokola manipulované většině, protože TYTO (jak je blahosklonně tituluje církev svatá a pichlavě někteří nezávislí internetoví avatarové) OVEČKY, vnímají skutečnost a následně se vyjadřují a chovají tak jak se chovají proto, že jsou dlouhodobě vystavovány působení deformované výchovy a pochybných vzorů a tím udržovány v cílené NEVĚDOMOSTI a zmatenosti.

A co je důležité zdůraznit, děje se tak i na základě pokřiveného názoru některých přemoudřelých sofistů, kteří si v tomto případě PARADOXNĚ jedním dechem NOTUJÍ (zatímco je naoko kritizují) s pokrytci církevních establishmentů, že: Pravda přeci není pro všechny. [smích]


Jinak, všechno co jsi napsal (i připomenutí, že je dobré sledovat tok peněz - cash flow) je podle mne správné a dodávám, že pokud si nadkritická skupina lidstva neuvědomí, jak je (pro MOC a peníze do těch správných kapes) permanentně zneužívána a neukáže prstem na těch několik skupin samozvaných vyvolených (mezi kterými pro peníze nebo pod vlivem psychických úchylek, nebo pro obojí, "úspěšně" funguje určitá množina Koukolíkových deprivantů) využívajících zástupy svých všeho ochotných lokajů, potud se poměry na této Planetě k lepšímu pro VŠECHNY ZÚČASTNĚNÉ neupraví.


Závěr? Nikoli lidstvo jako celek, ale určité konkrétní skupiny v mocenských, náboženských a tudíž rozhodovacích pozicích jsou primárně odpovědny za směr, kterým se lidská civilizace, za zbytečné bolesti a opakovaného utrpení, po věky ubírá a nevědomost zbytku ovcí (navázána na strach a pohodlnou neochotu se zamyslet a změnit) jim v jejich farizejském a POKRYTECKÉM snažení pouze nahrává a vyhovuje.

A Peace s nimi se všemi.


jansmith[smích]

225956

18.08.2010 20:06

Eva Cironisová

RE: Chtěl bych jen vysvětlit...

jansmith1984 193.?.?.?

Z kapitulace Westerplatte – hrdinní obránci odcházejí z hořící pevnosti.

Foto a komentář.


jansmith[smích]

226535

31.08.2010 21:10

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

RE: Len tak dalej

anonum 193.?.?.?

to teda nesouhlasim, jak jiz uvedl pripevek vyse, pokud neprobehlo referendum, nema smysl vyluzovat vyroky typu 'slovaci chteli' (mj. napr. z mych znamych slovaku, cca peti, nechtel nikdo). Mocenske elity chteli, tak je to. Faktem zustava ze ceskoslovensko bylo pro slovaky objektivne vyhodne a nejake narodnostni trenice naprosto bezvyznamne (pokud ovsem nebyly po 89' medii, resp. jejich vlastniky, umele zvelicovany a nafukovany do obrich rozmeru), tezko si lze predstavit narody vice bratrsky provazne spolecnym puvodem, mentalitou, kulturou, jazykem a historickou zkusenosti. To, ze se ted do nas muzou navazet kdejaci sudetaci a do slovaku madari, to je tedy opravdu 'vyhoda'...


Jinak Havel jako sproste slovo, to zrejeme nebude jen slovenska zalezitost, ten clovek a jeho banda dokazali zdiskreditovat terminy jako 'pravda' a 'laska', 'humanita' a to uz je co rict. A nejlepsi je samorejme porovnavat jeho polistopadove kecy o tom jak nebude nezamestnanost, jak na komunisti jen strasi povidackami o zlych kapitalistech apod., s dnesni realitou.

227170

11.09.2010 21:53

Pochyby ohledně čínské „zázračné zbraně“

RE: Dotaz

jansmith1984 193.?.?.?

Podrobnosti ve starší diskuzi na Zvědavci (12.11.2004):
Debata o ruských řízených střelách Moskit


jansmith[smích]

227927

25.09.2010 22:42

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Se zrusenim rozsudku souhlasim

jansmith1984 193.?.?.?

Přítel a kamarád Méda (jeden ze svaté trojice, do které jsem kdysi v rámci naších rozvětvených polemik zařadil ještě přítele a kamaráda mtk a hábečko [smích]) je vůbec zajímavý týpek. Nejzajímavější na něm a jeho dvou názorových kolezích je ale okolnost, jak se zde na Zvědavci stále dokola sofi způsobem zastávali pokrytců a strašili pogromy na vyvolené a paralelně s tím nezapomínali v očích čtenářů démonizovat katolickou církev.


Dobrá. Vznik, pohnutky a pokrytectví katolické církve (přesněji jejího establishmentu nebo oficiálních náboženství obecně, protože obyčejní pěšáci jsou poněkud jiná kategorie) a různých řádů a lóží (jezovitů, maltézáků apod) si jistě podrobný a velmi kritický rozbor zaslouží. A to i proto, že ideologie a praktiky KC mají s prvotním Ježíšovým učením společnou akorát tak VÝVĚSNÍ ŠTÍT, a bodejť by ne, když jako základ byl pro tuto víru naprosto cíleně použit (stejně jako o pár let později v případě Islámu) Šaulův monoteistický, Božsky trestající, rozdělující a panující [smích], na strachu ovcí stojící a padající - Judaismus.

Paradoxně ale zmíněná svatá trojice aplikuje ve svých příspěvcích obdobný přístup, jako po věky jimi oprávněně kritizovaná katolická církev a to tezí: "Pravda není pro všechny" a nemá smysl se znovu handrkovat o to jak je to myšleno, jestli tak, že je Pravda obyčejným lidem upírána záměrně nebo že ji nejsou ve své někým podporované nevědomosti schopni zatím pochopit, ale právo ji slyšet mají.


Zvědavec si díky editorovi zatím stále drží svůj starý Spirit právě proto, že tezi "Pravda není pro všechny" odmítá a umožňuje zaznít i velmi kontroverzním, šokujícím, oči ovcí otevírajícím informacím a navíc podporuje (stylem, jak ve své době říkával ctěný Miloš Zemanů: padni komu padni) sůl demokracie, tj. dle pravidel moderovanou, otevřenou, čtenářské diskuzi.


Stále mi tudíž není "při mém vzdělání" jasné, proč některé hájené skupiny lidí před tímto přístupem moderní internetové doby chránit. Stačí, že tak za peníze a jiné prebendy činí lokajové v někým vlastněném a tudíž ovládaném mainstreamu (Murdoch?).

Notabene, když je stále více jasné, že si za kritiku, kterou sklízejí mohou svým chováním a pokrytectvím historicky i na základě novodobých událostí z 99% sami (samozřejmě v čele se svými náboženskými a politickými establishmenty) a první, kdo by měl ZMĚNIT svůj PŘÍSTUP k bližnímu svému nejsou jejich oponenti (nebo na propagandě nezávislé webziny jako Zvědavec), ale ONI sami.


Médo, zamysli se nad tím, jestli politika tzv. "hlavně nejmenovat" a když tak ideologicky a politicky korektně, není kontraproduktivní a před tím, než znovu napíšeš p.Stworovi co dělá špatně a proč, podívej se raději do zrcátka.

A Peace s tebou příteli a kamaráde,


jansmith[smích]

228746

29.09.2010 00:02

Nešlapej na mě: Pravicová revoluce v Americe

Tea party není revoluční hnutí

193.?.?.?

Nejsem znalec poměrů v USA ale podle toho co jsem slyšel o Tea party si nemyslím že chtějí nějakou revoluci, jsou to konzervativci, kteří chtějí naopak zabránit změnám, to znamená že chtějí zabránit sionistům ničit Ameriku jak to dělají už od 60. let. Stoupenci Tea party by chtěli zachova či spíše obnovit tradiční americký styl života, politiku a ekonomiku, se vším co na tom bylo dobrého ale i s jeho nedostatky. O nějaké revoluci zřejmě nemůže být řeč ale i tak má toto hnutí dobré cíle a snad bude mít alespoň částečně úspěch

228960

04.10.2010 17:42

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: Príma, konečně argumenty, které stojí za vyvracení!

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá odpověď seniorovi (nejen obsahově, ale i formou) a přestože poslední dobou příspěvky raději pročítám než aktivně reaguji, v tomhle případě mi nedalo abych ji neocenil a pro ty vnímavější nepřidal CITÁT z jedné knihy, který může některým vědátorům (a lidem, kteří mají nadřazený pocit, že Pravda není pro všechny - třeba pro to, že pro ni údajně ještě nedorostli [smích]) připadat bláznivý, který ale podle jisté filozofie vystihuje Podstatu chování většinové části zmatených lidských individuí.


--- "Všechno co děláme, všechno co jsme, spočívá na naší osobní síle. Jestliže jí máme dost, pak stačí když nám řeknou jedno slovo, a změní se celý běh našeho života. Ale pokud nemáme dost osobní síly, můžou se nám odhalovat nejúžasnější moudrosti a tato zjevení v nás nevyvolají sebemenší proměnu." ---

(Osobní síla zde není myšlena ve smyslu fyzické síly, i když zde samozřejmě existuje provázanost, a Peace se všemi)


jansmith[smích]

229317

04.10.2010 19:24

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

jansmith1984 193.?.?.?

K tomu co napsala pí.Jarmila jen přidám pro ilustraci úryvek z článku Manipulácia – fenomén nového sveta


--- Bernays pri jednej príležitosti uviedol:“ sme ovládaní, naše mysle modelované, náš vkus formovaný, naše myšlienky sú nám podsúvané obvykle skupinou ľudí, o ktorých veľa toho nevieme“. Nehľadiac na to, aký postoj každý z nás zaujme, tak faktom zostáva, že takmer každý čin alebo konanie v našom každodennom živote, či už v politickej, obchodnej spoločenskej alebo etickej sfére, je ovplyvňované malou skupinou ľudí, ktorí sa veľmi dobre vyznajú v mentálnych procesoch a sociálnych zloženiach más. Sú to práve oni, ktorí „ťahajú za nitky“ kontrolujúce zmýšľanie verejnosti a ktorí brzdia staré spoločenské sily a uvoľňujú nové k spájaniu a riadeniu súčasného sveta. ---

Ještě mne v závěru napadlo, jestli tím ONI Bernays myslel a tvůrce současného hodnotového systému a vlastníky mainstreamu: jezovity nebo maltézáky.

Ale vzhledem k tomu, že naráží na ovlivňování veřejného mínění občanů USA (po Ládinově 911 [smích]) do války v Iráku a následně pokračuje nátlak donutit "pesana" konat v případě Iránu atd. a navíc když vezmu v úvahu které vyvolené bankovní elity rozjely svými košér machinacemi nejen současnou globální krizi, která má za cíl přerozdělit majetky a obyvatelstvo šokovat a učinit povolnější k nutným Patriot opatřením (co takhle určití pro média nenápadní poradci prezidenta s AIPACem za zády?), tak to asi katolíci tak úplně nebudou. Že by R&R Ltd mafie?!?!

I když jako skrytí agenti ve službách KC (viz. Netanjahu s Libermanem [smích]), vlastně proč ne, že?


Navíc, opakovaný nátlak hydry na editora, který je generován faktem, že si dovolil převzít články obnažující farizejství KC tudíž jasně ukazuje na vliv skrytých katolíků, a Peace s nimi.


jansmith[smích]

229324

06.10.2010 09:40

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: manipulace ?

jansmith1984 193.?.?.?

Přesná a výstižná odpověď waterfallovi.


Já jen briefly dodám, že o tom, jak jsou vyvolené E/elity ochotny vyslechnout jiný názor než jejich vlastní (tj. správně mocensky a politicky korektní) můžeme vidět NEJEN na příkladu posledního zasedání valného shromáždění OSN, kdy delegace USraele a samozřejmě i podřízených lokajských delegací (mezi nimi s hrdě servilním výrazem i křesťansko-judaistická delegace ČR [smích]) při vystoupení velmi nepohodlného prezidenta Iránu demokraticky opustily sál, a to aniž jej na oficiálnímu fóru, mimochodem k tomu určenému, alespoň vyslechly.

Že by teze zdejší diskuzní "svaté trojice" o tom, že Pravda není pro všechny, byla opravdu na místě?? [mrknutí jedním okem]


Tak totiž vypadá demokracie v režii pokrytců, farizejů, koscher vládců mainstreamu a zejména zbabělců, kteří se ale na druhou stranu na cizích územích staví s krvavými rukami zabíjením civilistů (Vietnam s proslulým Agentem oringem a napalmem nestačil?) v očích ovcí do role osvoboditelů. A komu ani tento příklad nestačí (protože slouha Systému to za peníze nebo jiné prebendy samozřejmě nevidí) k tomu, aby začal samostatně uvažovat a přestal být onou ovcí, tak potom Peace s ním.


jansmith[smích]

229431

15.10.2010 11:49

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Klíčová otázka

jansmith1984 193.?.?.?

Velké věci bývají jednoduché a mazz se k tomu, cituji: "Buh neni ani nad nami, ani pod nami, ale je v nas..." maximálně přiblížil.


Monoteismus v podstatě vyučuje, že Bůh je od člověka ODDĚLEN, že není jeho součástí...

Podle tohoto náboženství má být Bůh NĚCO mimo člověka, nějaká vyšší moc, bytost, náboženskými ideology přivedeno do absurdity to je lidskými emocemi obdařena personifikovaná bytost (samozřejmě mužského pohlaví - z toho vychází p.Lhotákem obhajovaná patriarchální podřízenost ženy na muži), bytost která dlí někde na nebesích..[smích]

Monoteistická náboženství jsou založena na špatně pochopeném (nebo pravděpodobněji v počáteční fázi vzniku sofi ZNEUŽITÉM) principu DUALITY, který počal ovečky cestou svých proroků vyučovat JUDAISMUS (pohanští bohové přestali vyhovovat) a který jej jako chybný source-code předal později do vínku i svým dětem: křesťanství a islámu.

Snaha Ježíše největší deformace judaismu oslabit (skrze jeho původní, východními naukami ovlivněné, křesťanské učení) byla v zárodku jeho odstraněním farizeji (prostřednictvím Piláta) zdeformována a pozdějšími proroky (např. ideologem Šaulem z Tarsu - aka sv.apoštolem Pavlem - s Ježíšem se údajně nikdy nesetkal) zpětně přizpůsobena na podmínky nově vznikající (opět sofi manipulující) nábož.ideologie.


Z toho pramení většina deformací, se kterými se (postupně si pravdu uvědomující) lidská rasa ve svých dějinách musela a nadále musí v bolestech vyrovnávat a do chvíle než ovečky (prací na sobě - nikoli posilováním ega a přejímáním virtuální reality) pochopí, že Bůh (ať jej chápeme jakkoli) JE V NÁS, že Bůh je společně s ostatními lidmi a bytostmi jejich NEDĚLITELNOU součástí (stačí si to jen UVĚDOMIT, nikoli pokračovat v košér oddělování se), dotud budou v pokrytectví (a pokrytci podsouvané honbě za zlatým teletem - pro MOC a peníze do těch správných kapes) strádat.

A Peace s nimi.


jansmith[smích]

230036

20.10.2010 14:48

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

jansmith1984 193.?.?.?

Taky si myslím, že je ten článek dobře napsaný, ale podstatné na něm je, že podob.úvah (od různých lidí) značně přibývá. Globál.povědomí lidstva se díky sdílení informací formuje a mění k pochopení Podstaty. Lidé začínají původce svět.problémů pojmenovávat a to je přesně to, co by tzv. E/elity a jejich lokajové rádi nějak košér ukočírovali.

Paradoxně filozof hábečko provádí svými příspěvky přesně to, za co sám kritizuje katol.církev a ve vztahu k jendovi se chová přesně jako mocenské E/elity k oponentům. A jde tak daleko, že dokonce legračním užitím výrazu "košér" dokonce košér způsobem nakukuje do jeho kapsy..[smích]

Pokud by tomu tak nebylo, tak by nemohl stejně jako na judaistické filozofii postavená Katol.církev Pravdu zabalit do spousty vzletných, ale klouzacích slov (i když je fakt, že svá přirovnání a podobenství poslední dobou hb omezil[smích]) a nabádat probouzející se, aby farizeje a pokrytce sdílením nezávislých a hodnověrných informací aktivně nestudovali, nesnažili se je pojmenovávat a místo toho podprahově původce a viníky sviňáren, které se v ČR i jinde po světě historicky dějí, hledá ve většinové populaci. To ONI mohou za chování svých ovčáků, je to tak? (a možná i proto se do sporu s nim blahé paměti zapojil i přítel a kamarád "mirda" a Peace s ním).

Ano, má pravdu, tzv. obyč.lidé jako ovce na základě strachu, nevědomosti a podléhání někým přiživovaným závislostem (animálním pudům a instinktům) pomáhají status quo, v souladu s plánem, udržovat v chodu, ale jen orientací na sebe, sebeobviňováním se, meditacemi či modlením pozitivní změny nepřivolají.

Práce na sobě ANO, to je ta DLOUHÁ duchovní cesta, ale zároveň je třeba pracovat na KRÁTKÉ, do které je možno přiřadit i studium SOUVISLOSTÍ a vazeb sil, které manipulují pro MOC a peníze do těch správných kapes ovečkami (Tak jak to po tisíciletí ukazuje vztah judaistické filozofie, údajně danou vyvoleným od Boha, k majetku a penězům: tj. CHCI CELÝ SVĚT A JEŠTĚ 5% NAVÍC), o kterém zde hábečko podobně jako vyvolení které obhajuje, také tak nějak nerad přímočaře hovoří.


A co dělají E/elity a svět.ovčáci, když jsou oponenty zatlačeny do kouta nebo jim docházejí svaly a argumenty?? Nejdříve se své kritiky a oponenty snaží nějak zpacifikovat (např. korupce, diskreditace či odstranění) a když nic z toho nelze použít, tak přestávají s oponenty "důstojně" komunikovat a počkají, až to vyhnije.

A to je přesně to, co zde nedávno ve vztahu k jendovi ukázal i přítel a kamarád hábečko. A je to kupodivu stejný přístup, který vidíme i na E/elitách USraele ve vztahu k Iránu - které, kdyby měly debatovat a obhájit před veřejn. své pokrytectví a lži proti přímým námitkám Ahmadinežáda, tak raději "demokraticky" odejdou.

A Peace s nimi i s přít. a kamarádem hábečkem.


jansmith[smích]

230320

22.10.2010 10:14

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

jansmith1984 193.?.?.?

Jestli mi dneska po ránu něco udělalo upřímnou radost, tak skutečnost, že si se tady zase objevil, mirdo, příteli a kamaráde..[smích]

Říkal jsem si, že jsi asi zaměstnán na nějakých jiných projektech a na debaty tady ti nezbývá čas nebo energie a zároveň vzpomínal na Spirit a názory, které jsi tady prezentoval a občas v debatách i připomněl tvůj moudrý výrok o tom, že jsme tady proto, abychom se od sebe všichni učili.


Z toho nevyjímám ani přítele a kamaráda hábečka, Médu a mtk, od kterých jsem já osobně načerpal mnoho zajímavých postřehů, ale to neznamená, že je zároveň nepodrobím kritickému zkoumání, které bych ale nenazval bojem, ale pouhopouhým mírovým nastavováním zrcadla.

Tato, jak v legraci uvádím: "svatá trojice" si zde může povídat cokoli, ale pokud se chová STEJNĚ jako ti, které kritizuje (viz.jimi, podotýkám legitimně, pitvána katolická církev - mimochodem dítě peníze a vyvolenost hlásajícího judaismu) a jedním dechem sofi filipikou, kterou podprahově obhajuje ovčáky, nabádá čtenáře/občany/ovečky (stejně jako KC) k podrobení se, k pokoře a zaměřením se na sebe, nikoli na pojmenovávání souvislostí a konkrétních vyvolených vazeb a ovčáků, tak potom je něco shnilého ve státě "danském" (v jejich přístupu) a pro mne jsou tito oponenti svým způsobem pokrytečtí a nedůvěryhodní.

A ty se mirdo zatím měj, zase se ozvi a Peace s námi se všemi.


jansmith[smích]

230540

24.10.2010 11:59

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

jansmith1984 193.?.?.?

To jsi příjemně překvapil hábečko, že reaguješ. Máš od jendy malé bezvýznámné plus...[smích] Škoda jen, že reaguješ více pod tlakem (např. porovnáním tvého stylu diskuze/nediskuze s těmi, které kritizuješ - tj. bohorovným stylem nábož.ideologů a některých košér svět.politiků, kteří také raději kloužou než komunikují) než z férového zájmu vysvětlit a obhájit stanovisko.

No, ale dobrá, pojďme vážněji, tedy alespoň do doby, než nám editor nadělí čočku [smích] za překročení kvóty...


Pokud se týká báboviček, klouzání, košér podobenství a přirovnání, tak na to zde máš patent ty, příteli a kamaráde a nechtěj po mně, abych tě zde začal zpětně citovat. Pokud ti nejde o diskuzní exhib., tak se pojďme bavit férově - na rovinu.

Pokud jde o mitru vs judaismus, tak jak jsem psal prve, existují i názory, že judaismus není zas tak mladý jak se tváří a jak bývá prezentováno. Ale i kdyby to tak nebylo, tak platí to, že judaismus je leader v prosazování monoteismu v novodob.dějinách a že se jedná o nábož.ideologii, ke které se nejvíce ze všech ostatních náb.směrů přibližuje naše realita (nastavením ekonomických a finančních nástrojů - tj. pro MOC a peníze do těch správných košér kapes metoda MANDRAKE = CHCI CELOU ZEMI A PET PROCENT NAVIC.

TADY tě příteli a kamaráde ctí, že košér lichvu a NEKŘESŤANSKÝ úrok kritizuješ a v této věci provádíš i záslužnou osvětu. Tvůj vědomý nebo možná nevědomý problém ale je, že původcům a nositelum tohoto systému poskytuješ svými (anti KC) příspěvky KRYTÍ a opravdové ovčáky (R&R Ltd. mafie a pod.) odmítáš diskutovat nebo bagatelizuješ. Můj přístup narozdíl od tvého říká: žádné hlavně NEJMENOVAT, ale pojďme se bavit o všech.


Poslední má poznámka: Pokud by establ. kat.církve (potomci jezovitů a maltezáků) měl opravdu pod palcem světové dění a finance tak jak předjímáš a chtěl např. vést Izrael skrze sionisty do konfliktu s Araby, proč vyzývá Izrael k ukončení okupace Palestiny?

Není to tak, že KC je jen JEDNÍM z mocenských a ideologických ovčáků na globální svět.šachovnici a už vůbec ne ten s největším vlivem na světové cashflow a finanč.ekonom.nástroje? Copak opravdu nevnímáš error source-code DUALISMU, který přinesl do naší reality deformovanou nábož.ideologií a do vnímání a chování oveček judaismus (nebo ať je po tvém mitra) a nikoli jeho pozdější dítě křesťanství, které v rozporu s Ježíšovým učením, i díky ideologům jako farizej Šaul, mandrake systém pouze převzalo?


Nyní jsem zvědavý na tvou reakci a zejména jestli konečně přistoupíš na férový dialog nebo budeš pokračovat ve svém stylu. A Peace s tebou, příteli a kamaráde,


jansmith[smích]

230768

25.10.2010 14:40

Tajemství peněz

RE: Hezký

jansmith1984 193.?.?.?

Je zajímavé, že v tomto vlákně reguješ hábečko a v jiném, včerejším: Malá úvaha o pyramidách, kde jsi jendou podrobován názorovému natahování na (v uvozovkách) "skřipec" [smích] jsi, jak je ti dle zkušeností podobné, tradičně vycouval.

Proč? Vysychají argumenty a raději, podobně jako mocenské E/elity a jejich lokajové při konfrontaci s oponenty, sklouzeš do bohorov.mlčení nebo jako v tomto případě do jiného vlákna, kde je argumentace jiného oponenta (viz. některé tvé jendou zpochybňované názory) milostivější?


Abychom si rozuměli. Netvrdím, že tvé výroky a varování z předchozí tvé reakce nestojí za úvahu a souhlasím, že rozhodně stojí za diskuzi. Stejně oceňuji i tvou interpretaci a kritiku úročení a lichvy a nutnost, aby došlo k přeměně jednotlivců (tj. občanů), nikoli pouze ke snaze měnit ostatní.

Co ale zdůrazňuji je okolnost, že nesouhlasím s tvou soustavnou tendencí bagatelizovat a odvádět pozornost od mafií a skupin, které jsou přisáty (a tvoří kostru) globál.kapitálu. Skupin, které zasluhují přídomek "košér" už jen tím, že jej z pozice R&R Ltd. MOCENSKÝCH sil (o kterých se tak nějak nedoporučuje kriticky a na faktech hovořit a které časem získaly pro své chování viz: CHCI CELÝ SVĚT A JEŠTĚ 5%NAVÍC = tj. metoda MANDRAKE: -Zde- lidové označení Voldemorti) a které ve spolupráci s ostatními globálními ovčáky globální kapitál navázan na vše ostatní spravují, koncentrují a sofistikovaně kontrolují. Např. zde je toto téma k nahlédnutí i ve starší diskuzi na Zvědavci: Metoda „Mandrake“.


Znovu ti připomenu výrok o vadném source-code DUALISMU, který byl his-toricky vložen do podvědomí a života lidské rasy náboženskými ideology, klidně Egyptem (mitrou) a zejména JUDAISMEM = přenašečem to deformované víry monoteismu. A později byl tento error code převeden judaismem i do křesťanství a islámu. Takto bylo konkrétně Ježíšovo, východem/védami ovlivněné křesťanské učení, pro MOC a peníze do těch správných kapes (farizeji - nikoli jezovity, maltézáky, zednáři nebo iluminaty) zdeformováno a zneužito a jsem docela zvědav, jestli nyní, pod zrakem ostatních čtenářů v tomto vlákně (po opakovaných výzvách) konečně na smithovu námitku zareaguješ nebo to skončí jako v případě vyvolen.E/elit bohorovným mlčením....

Závěr: Podobně jako u tvé kritiky stávek ve Francii si myslím, že nestačí o Matrixu pouze sifistikovaně diskutovat nebo někde v ústraní kontemplovat, ale je třeba jej aktivně, metodou padni komu padni, studovat, pochopit a na základě relev.informací měnit k lepšímu.

Ať již se vyjádříš či ne, Peace s tebou, příteli a kamaráde,


jansmith[smích]

230906

29.10.2010 20:43

Přímá demokracie

RE: Pochybení v textu

jansmith1984 193.?.?.?

Líbí se mi tvá vyjádření a info cernakusi a jen bych doplnil pár postřehů.


Tak za prvé, studenti VŠ, kteří tak náhle zvedli prde-e a šli po modré zvolit HOP09 podlehli velmi dobré, sofistikovaně vymyšlené plus provedené mediální masáži (Přemluv bábu a dědu např.), ale mnoho jich šlo volit, aniž by se o problém hlouběji zajímalo.

Prostě to bylo v té chvíli IN, domluvili se ve škole nebo na twitteru nebo facebooku a šli. Osobně jsem od jedné "zděšené"[smích] matky slyšel, co ji odpověděl syn na dotaz proč volil knížete, kdy odpověď zněla: PROTOŽE S NÍM JE SRANDA. Opravdu skvělý důvod - asi jak často chrápe ve sněmovně..[smích]

No není to úžasné, jak může být nastupující česká inteligence tragicky brainwashed a ještě z toho mít srandu? A o něco pozdějí, když zjistí, že je stejná ikona společně s padákem kalouskem hodlá zkasírovat (nebo ty co přijdou po nich - protože oni to ještě stihli, stejně jako politici, kteří košér změny odhlasovali) školným/zápisným, tak najednou kvičí. Ostatně na téma zblblých studentů, už běhá po netu pár vtipů.


A k paní Jarmile, kterou si vážím a nejen za tento její poslední velmi zajímavý článek, jen velmi krátce zopakuji již jednou řečené.

Pokud by se všichni voliči, kteří nevolili v posledních volbách pravici, ale volit šli, zachovali jako vy, buďte si jistá, že by jste pravicovo mafiánskou aroganci a dělání z občanů blbce (neměli by žádnou opozici ani backup, že vůbec existují občané, kteří jejich košér změny odmítají) pocítila mnohem mnohem více.

Mohla byste sice náruživě připravovat koncept přímé demokracie, ale zbytky sociálního státu, jak o něm a o tragicky zblblé střední třídě, která si pod sebou z chamtivosti řeže větev, píše sociolog Jan Keller, by se dále úspěšně rozprodejem rozpadal. Vy si ten nevratný převod do soukroma např. zdravotnictví (viz. USA náš vzor: SICKO) atd. přejete?

Za současného systému nevolit znamená podpořit ovčáky, protože těm stačí byť i jen mizivé procento disciplinovaných voličů, kteří určitě přijdou a mají to v kapse. A s ovčany, jak s těmi co je volili i z těmi co nevolili si vytřou zad-k úplně stejně a přesně tak, jak ve své náruživosti popisujete..[smích]

Nevolit, nevyužít jedinou možnost, jak v tomto pokřiveném Systému alespoň trochu ovlivnit poměry a pomoci dotlačit nahoru alespoň trochu důvěryhodné osobnosti (nesouhlasím se silně emotivně zjednodušujícím názorem, že všichni politici jsou svině - mimochodem, že politika je svinstvo tlačí do hlav lidem pravicová média), které ten sociální stát budovaný našími předky stovky let spátky krví alespoň trochu brání je naivní alibizmus.

A Peace s vámi,


jansmith[smích]

231336

29.10.2010 20:58

Přímá demokracie

RE: at maji demokracii jakou chteji

jansmith1984 193.?.?.?

Stefane, take it easy, příteli a kamaráde...[smích]


Těžce generalizuješ. Klasická to chyba nevědomých, kteří oživují tento nástroj E/elit k ovládání mas.

Všichni Svýcaři nejsou zdegenerovaní. Rozhodně to nebyli ti, se kterými jsem se ve své době stýkal a spolupracoval. Byli úplně normální, sebevědomí, rádi se společensky bavili (bez i s alkoholem), prostě jako většina lidí kdekoli jinde.

Samozřejmě, že i tam budou exoti, ale rozhodně takoví nebudou všichni. A Peace s tebou,

jansmith[smích]

231338

01.11.2010 18:31

Pozvánka na soud

RE: Verdikt súdu

jansmith1984 193.?.?.?

Legrační na tom svým způsobem je, že ten článek na iDnes není umístěn nijak zvlášť na očích. Mám pocit, že minule si dali hoši více záležet.

Dovedu si představit, na jak viditelné místo a jak výrazně by jej správně vybuzený šefredaktor umístil v případě, že by rozsudek dopadl opačně..[smích]

A jak by byl uderně komentován. To by byl opět orchestr vyjádření odsuzujících popírání, doplněn o komentáře spravedlivě rozhořčených funkcionářů židovských organizací a sympatizantů, že by se čtenářům oči přetáčely jak solární větrníky.

Takhle je v podstatě ticho po pěšině a možná o to větší klíčí zášť těch, kteří se nesmí za pokrytectví (kterých se nejen ve věci matematiky dopouštějí a jsou chráněni i v demokracii před nepříjemnými otázkami a nedejbože kritikou) jmenovat. Kdybych si chtěl dělat legraci, tak bych zavolal jménem hábečka do Vatikánu a zeptal se, co vede tajné agenty KC v řadách židovských organizací, kteří jako výkonné prvky kat.církve v hlavě pyramidy ve skutečnosti stojí za rozpoutáním procesu vůči editorovi (nikoli lidé kolem pí.Tydlidy a pod., že?) k tomu, že tímto procesem vytvářejí špatný obraz o vyvolených v očích občanů a dělají z nich oběti, jak varoval HB, pogromů.. [smích]


No, ale vážně. Jsem zvědav, jaká medializace občany v tomto případě ještě čeká. Jak mnoho se bude angažovat TV a tisk. Odhaduji, že minimálně, protože ten správně košér podprahový účinek na ovčany nelze vzhledem k charakteru rozsudku docílit. Doprá zpráva ale je, že česká justice ještě není definitivně prodaná.


jansmith[smích]

231568

02.11.2010 00:13

Česko Slovensko má talent?

RE: ritolizky ceske

jansmith1984 193.?.?.?

Tak přeci jen dojde k debatě příteli a kamaráde? Co se stalo, že hábé porušil embargo a přistoupil níže ke svému dotěrnému oponentovi? Jen to nemuselo být pod vláknem o talentech, protože by jenda mohl spychnout a ještě se považovat za talent diskuzní...[smích]


Jsem rád, že se snad stalo to, co se snažil jansmith a kdysi mirda do debaty přinést. To jest že dochází k debatě o záležitostech, které zahrnují VŠECHNY úrovně, k debatě která nic a nikoho nevynechává, a to je velký pokrok.

Pojďme tedy k tématu a k podstatě a zaraguji zde i na tvou odpověď cifixovi ve vlákně: Tajemství peněz a snad se přidá i mtk pod tebou. Hovoříš o tom, že jenda tvrdí, že to HB navalil na katolíky a přitom se tváříš, jako by tomu tak nebylo.

To je vážně legrace, když si jeden uvědomí, že HB vlastně v zásadě o ničem jiném, kromě velmi obecně a nic neříkajícím způsobem připomínané tzv. "práce na sobě" nehovoří. Což bylo málo těch KC síťových grafů, fotek a rodokmenů, příteli?

Vždyť podle toho co právě prezentuješ větou o, cituji: "Ročildech" (pěkné, jak si dáváš záležet, abys nemusel napsat jméno správně..[smích], náhoda nebo záměr?) coby zakuklených křesťanech, vystudovaných na katolických (křesťanských) školách (jezuitských kolejích a seminářích) a tedy podsouváš, že jsou to později (protože se hlásí k židovskému původu a vyznání) svým vlivem na světové finančnictví potažmo ekonomiku buďto katolickými agenty, kteří se vydávají za vyvolené židy nebo vyvolení židé, kteří se infiltrovali do katolických struktur.


A teď přemluv bábu a dědo raď. Tím končíme, protože debata dospěla do stádia absolutního zmatení a těď jde jen o to, jestli proto, že ji HHBB vede přesně v intencích těch, které kritizuje (totiž ideologů KC, i když asi odklouzne k tvrzením, že tomu tak není), totiž z cílem vše znepřehlednit, zamíchat a převléknout a nebo v intencích těch, které od kritiky a pozornosti ochraňuje (tj. R&R Ltd skupin a mafií), které se ale chovají úplně stejně.

Úžasná situace a jsem vážně zvědav, kam tato debata nyní povede. A pokud jako obvykle místo dopracování se k jakémukoli závěru do nowhere, tak snad alespoň uvidíme, jestli HHBB konečně přímo rozvede svůj často připomínaný koncept "práce na sobě", o kterém se také nijak konkrétně a na příkladech nevyjadřuje. Nebo jsem něco přehlédl? .[smích]

Ostatně, tento dotaz byl jedním z těch, na které jsi jako správný "duchovní učitel" také odpovídal košér mlčením a v podstatě vedl k tvému odchodu do informačního embarga, které ty jistě považuješ za moudrou zdrženlivost toho který ví, jehož moudrost a učení je bohužel postavena právě na náznacích, přirovnáních a podobenstvích (viz. sv. knihy náboženských kejklířů, které tak rád a zodpovědně kritizuješ). Plný energie čekající, Peace s tebou,


jansmith[smích]

231631

02.11.2010 15:51

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Dulezite je pravicovat

F. A. von H. 193.?.?.?

K tomu mam jedine: Homo homini lupus. Clovek vzdycky byl je a bude sobecky tvor. K tomu, aby spolupracoval, potrebuje motivaci. A to laska k bliznimu nikdy nebude. Zadna utopicka ideologie to nezmeni. Jediny spravedlivy system je stat zalozeny na Laissez faire. Prectete si neco o rakouske ekonomicke skole.

231724

02.11.2010 15:55

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Dulezite je pravicovat

F. A. von H. 193.?.?.?

Abyste komentoval klasicky liberalismus, musel byste o nem nejdrive neco vedet. Kumulace moci je typicka hlavne pro spolecnosti, kde se uplatnuje socialni inzenyrstvi v ruznych podobach. At uz multikulturalismus, ekoterorismus ci socialne-trzni a ekonomiky a podobne paskvily - to vzdy vede k vytvareni monopolu, ktere statni moc navic tise podporuje (to ostatne vidime napr. v EU) Ve statech zalozenych na principech Laissez faire tento problem odpada, v nich se monopoly a kumulace moci proste (az na vyjimky) nevyskytuji. Za domaci ukol nastudujte knihy F. A. von Hayeka.

231727

02.11.2010 16:00

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Dulezite je pravicovat

F. A. von Hayek 193.?.?.?

Dnesni radoby pravicovi politici se ohani liberalismem, ale cini pravy opak a tak uz si dneska malokdo uvedomuje opravdovy vyznam toho slova. Prokazal jste zavaznou neznalost historie, klasicky liberalismus dominoval 19. stoleti, kdy stal za obrovskym pokrokem lidstva v teto dobe. 20. stoleti se vyznacuje naopak utahovanim sroubu temer ve vsech statech sveta. Opusteni liberalniho konceptu bylo pravou pricinou obou svetovych valek a spousty dalsich nestesti minuleho stoleti. Take vam doporucuji cetbu knih jednoho z nejvetsich geniu 20. stoleti - F. A. von Hayeka, predevsim jeho neprekonatelnou analyzu socialniho inzenyrstvi v knize Cesta do otroctvi (to by mela byt povinna literatura pro kadeho).

231731

02.11.2010 16:03

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Dulezite je pravicovat

193.?.?.?

Je to presne tak. Lidstvo se nepoucilo z nacismu, fasismu ani komunismu a stale dokola zkousi ty stejne recepty jako v minulosti. (dnes se tomu rika socialne-trzni ekonomika). Slovy klasika: Cesta do pekla je dlazdena dobrymi umysly [mrknutí jedním okem]

231732

02.11.2010 16:13

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Dulezite je pravicovat

F. A. von Hayek 193.?.?.?

Pricinou fasizace spolecnosti vzdy v minulosti bylo socialni inzenyrstvi nejruznejsich forem. Pricinou nastupu NSDAP k moci byla Bismarckova politika v 19. stoleti. Byla to socialni demokracie, ktera nemeckemu obyvatelstvu "naockovala" neduveru v principy Laissez Faire. Doktrina rovnosti za kazdou cenu se pro lid stala dulezitejsi nez svoboda a odpovednost. Problemem socialni demokracie byla jeji vira v zachovani demokratickych principu. Jenze demokratickymi procedurami nebylo mozne dosahnout onoho slibovaneho raje a s resenim prisli naciste. Ti pouze staveli na jiz vybudovanem kolektivnim smysleni Nemcu.
Principy Laissez faire naopak vzdy vedou k posilovani stredni tridy, ktera naplno vyuziva sily ducha svobody a svymi dovednostmi zamezuje vzniku mocnych monopolu, ktere jsou tak charakteristicke prave pro levicove systemy. Samotna historie nam ukazuje, kdo skutecne likvidoval prave stredni vrstvu - byli to fasiste, naciste, komuniste, dnes je to tzv. socialne-trzni ekonomika. Naopak k nejdramatictejsimu rustu sily a vlivu stredni tridy dochazelo v 19. stoleti. Je to pouze nahoda?

231733

02.11.2010 19:56

Česko Slovensko má talent?

RE: ritolizky ceske

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá HHBB, před první otázkou jsi uhnul a ani o bližší výklad tvé koncepce "práce na sobě" jsi nebyl ochoten se podělit a opět za to může jenda, kdo jiný..[smích], protože neodpověděl svým čtenářům, jak si to nazval, cituji: na "dávnou otázku" o tom, co si slibuje od toho svého nahánění spiklenců. Opět je na tom legrační okolnost, že jendovi jeho čtenáři takovou otázku nikdy nepoložili a vznikla jen v tvé hlavě jako košér výmluva.

Přesto odpovím: Jenda si nic neslibuje. Pouze chce, podobně jako editor, vyvolat zájem ostatních a debatu o záležitostech a vazbách, které někteří lidé a skupiny velice nerady. Ty se stavíš do pozice někoho, kdo o tom HODNĚ ví a určitě to bude pravda, tak proč o tom s tebou nediskutovat?

Nejde o to Ovčáky a pokrytce (nejen v KC) fyzicky nahánět, mnoho z nich nebudou dokonce ani spiklenci, jde o to o nich VĚDĚT a tudíž méně podléhat přímo nebo podvědomě jejich vlivu a v okamžiku až čas dozraje, tak jim dát jasně najevo, že takhle dále už NE.

Žádné pogromy hábečko, ale klidně např. formou nenásilné rezistence, kde budou občané nebo jejich výřečnější zástupci nahlas a beze strachu nazývat věci pravými jmény a kde pokrytectví a chamtivost, které nebude mocí být převlečeno za altruismus, či boj za svobodu a demokracii, bude jasně VYJÁDŘENO. Jak jsem zmínil dříve, jen vnitřní kontemplace ke změně vnejšího stavu nestačí (i když se nevylučuje a je mocný nástroj při postupu na cestě osobního růstu). Navíc je třeba přidat i studium relevantních nejen hist.souvislostí a sdílet je maximálně s ostatními.


Rozdíl mezi námi hábečko je i v tom, že narozdíl od neexistujících dotazů čtenářů ti jenda pokládá dotazy existující, a tak by bylo z tvé strany chlapské na ně odpovědět.2 - Druhá otázka se týká tvého názoru na sionismus. Za jakým účelem PODLE TEBE tento ideový směr vznikl, PROČ byl nebo nebyl a případně JAK byl navázán na tehdejší podnikatelské a zejména bankovní E/elity (na které, pokud jej financovaly - možná dobrá příležitost vytáhnout tvé grafy a diagramy) a jaké má tato ideologie dlouhodobé cíle zejména ve vztahu ke státu Izrael.Pro usnadnění si představ, že jsi delegace USraele na valném shromáždění OSN a prezident Ahmadinéžád zastupovaný janemsmithem tě požádal o jednání a o výměnu otázek a odpovědí u kulatého stolu, které by mohly vyjasnit některé sporné názory a disproporce.

Odmítneš rozhovor a pokud jansmith začné veřejně témata nastolovat odejdeš z pomyslného sálu a jediné co učiníš bude odsuzující prohlášení, jak učinila v reálu i US administrativa nebo nikoli???!


Jsem zvědav, jak se zachováš tentokrát a další otázka se chystá a Peace s tebou,


jansmith[smích]

231769

04.11.2010 21:14

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Skvělá zpráva...

jansmith1984 193.?.?.?

Máte pravdu p.Stworo. Poslední období jsem se i vzhledem k vyjímečným a adrenalinovým událostem, které se děly, v počtu příspěvků rozmáchl více než bylo záhodno a slibuji čestné pionýrské, že se tady tento měsíc už neukážu.

Vím, že váš server má problémy s kapacitou a že není nafukovací, ale občas na to jako septimán v zápalu debatní horečky pozapomenu. Snad to tak dlouho přítel a kamarád hhbb a jeho stín mtk beze mne vydrží..[smích]

Bez ironie uznávám, že mám definitivně sklon k tlachavosti, ale po otci spisovateli mám tendenci se vyjadřovat květnatěji než je průměr a i v této věci slibuji, že se do budoucna polepším..[smích] Opět se potvrzuje mirdova věta, že jsme (bez ohledu na počet křížků na hrbu, i vzájemným nastavováním zrcadel) zde všichni proto, abychom se od sebe učili, a díky za to.

Peace se všemi,


jansmith[smích]

231962

08.11.2010 11:57

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Dulezite je pravicovat

193.?.?.?

Singapur je zaroven jednim z nejvetsich veritelu, podobne jako Japonsko [mrknutí jedním okem]

232140

05.12.2010 18:45

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: Co na to rict

jansmith1984 193.?.?.?

Otázka zněla:
Není toto náhodou konzervativní fanatismus????

Odpověď:
Není. Jedná se pouze o Protokoly Sionských mudrců (ať je sepsal kdokoli) v praxi. A Peace s nimi.

Ke stažení:
1.

Stahujte rychle přátelé, tento odkaz byl v rámci pravdy a lásky ze serveru již vymazán:
2.

jansmith[smích]

233759

06.12.2010 20:45

Wikileaks = Asanace internetu

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

jansmith1984 193.?.?.?

Aha, to mě nenapadlo..[smích] Tak asi proto Švýcarská banka (jinými slovy Rothschildov) zrušila WikiLeaks účet, aby těch "užitečných idiotů", co budou nepříjemné informace šířit zadarmo, bylo ještě více. Hm, kdo by řekl, že ve svobodné komunitě hackerů a pirátů je těch idiotů po světě tolik. A Peace s nimi i s tebou dube.

Dokonce i PayPal údajně zablokoval elektronické převody na účet serveru. To bude asi další důvod pro idioty, aby se s mirrory přidali.

Hezký to popsal pisatel siggi v jedné diskuzi, cituji: "Na této bezprecedentní aféře kolem WikiLeaks je nadevší pochybnost vidět skutečnou internacionální "kolegialitu" mocenských struktur světa, pokud se to týká něčeho, čím by omezili, anebo ztratili svoji moc."


Ale vážněji, jak jsem psal prve, abychom to s těmi konspiračními konspiracemi nepřehnali. Počkáme, přestaneme kritizovat někoho, kdo jenom sofi nediskutuje ale riskantním šťouráním do vosího hnízda i koná a uvidíme co z toho vyleze. Stejně je to maximum, kterého jsme ve většině schopni.


jansmith[smích]

233826

06.12.2010 22:16

Wikileaks = Asanace internetu

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

jansmith1984 193.?.?.?

Souhlasím, i Čtyři dohody jestli se nepletu, ve třetím pravidle říkají, že by se neměly dělat ukvapené závěry...[smích]


Jinak to mají kluci od psyops ale opravdu zmáknuté.. Hezky ty idioty, co podle některých konspirátorů pomáhají Sorosovi s Clintonovou zadarmo a šířit informace WikiLeaks zneužitelné teroristy popsal i pravdu, lásku s demokracii šířicí server Eretz.cz, viz. "České Pirátské noviny podporují terorismus".

Cituji: "Každý člověk by měl hodnotit dopad svých skutků na své okolí. Novináře nevyjímaje. Člověk, který zveřejňuje nebo pomáhá zveřejňovat tajné informace, jejichž prozrazení může ohrozit životy a majetek nevinných lidí, je buď hlupák nebo lump.
Organizace, která se tohoto dopouští, je v lepším případě organizací hlupců, v horším případě organizací grázlů.
Pirátské noviny podporují terorismus."
Konec citace.


Tak jen dál ruku v ruce s Eretzem do Wikileaks, Zvědavci..[smích] Jen co se do něj vejde. Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí a vláda tvých věcí se k tobě navrátí, óóó lide...


jansmith[smích]

233834

12.12.2010 16:13

Wikileaks = Asanace internetu

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

jansmith1984 193.?.?.?

Díky za zajímavý odkaz 85ko, ale neřekl bych, že ten klip popisuješ přesně, pokud se zamyslím nad tvou upoutávkou, cituji: "Činané si z WikiLaeks dělají legraci:".


V té animaci si "Číňané" nedělají legraci z WikiLeaks (jak by se na základě tvé poznámky mohlo zdát), ale z někoho úplně jiného..[smích] Navíc v souladu s praktikami (košér) mainstreamu zevšeobecňuješ (generalizuješ) výrazem "Číňané".

Proč? Protože ten klip jistě nevytvořili VŠICHNI Číňané (viz.občané Číny), nýbrž jen určitá malá komunita lidí a možná v ní ani všichni nebyli čínského původu. Cítíš ten rozdíl, příteli a kamaráde? Nějak moc zavádějících nepřesností v jedné větě, nezdá se ti???..[smích]

Je to stejné jako kdybys napsal, že do ČSSR v 68.roce vtrhli Rusové a vůbec by ti nevadilo, že se jednalo o invazi několika spřátelených států Varšavské smlouvy a pokud se bavíme o SSSR, tak Rusové byli v Sovětské armádě jenom jedna z národností. Podobně jako kdybys napsal, že za invazí mohou Rusové a vůbec by ti nevadilo, že generální tajemník Brežněv byl Ukrajinec (nebo v jiné souvislisti Stalin Gruzinec).


Pokud jde o WikiLeaks, tak objektivnější a přesnější by bylo pokud bys napsal: "Skupina Číňanů vytvořila animaci na téma WikiLaeks a ohledně situace Juliana Assange, ve kterém si dělá legraci z arogance některých západních politiků (např.Sarah Palinové) a z bezradnosti E/elit obecně". (Mimochodem, není jméno Sarah náhodou hebrejského původu?..[smích])


jansmith[smích]

234087

15.12.2010 02:17

V roce 2008 si Rusko a Turecko málem rozdělily Gruzii

RE: To jen strasili

asdf 193.?.?.?

hm, a třeba by z toho byla nová Krymská válka a bůhví jak by to celé dopadlo.

234263

01.01.2011 15:11

Na přelomu roku

RE: ad výše

jansmith1984 193.?.?.?

Díky za vaše milé reakce, kamarádi smoke a aristokrate..[smích]

Místo kádrování oponenta doporučuji vám oběma raději si předchozí příspěvek pečlivěji přečíst, zhluboka se vydýchat, nastudovat jej a reagovat až poté. Oba jste ve své prudkosti jeho sdělení pochopili jinak, než jak bylo zamýšleno a zejména zmínka o "úlisném katoliků" se povedla..[smích]

Jendasmithů je poslední, kdo by hájil KC a náboženské establishmenty obecně a že jste to na základě historie debat (aristokrat) nezaznamenali znamená jen to, že poněkud ztrácíte přehled.


Pokud se týká poznámky, že "katolické instituce provozovaly lichvu již ve 12. století" a že to, cituji: byli na tuty převlečení židé, je dobré se zamyslet nad faktem, že křesťanství vzniklo z judaismu - největší ideologové, kteří Ježíšovo učení náležitě pokřivili byli židé a jako v případě Šaula z Tarsu (později sv.apoštola Pavla) dokonce kovaní farizejové. Z toho vyplývá, že ty tzv. katolické instituce jsou jen pokračovatelé deformací judaistického Talmudismu a to se týká i instrumentu lichvy jako takové. Tj. vše deformované co KC později vytvořila nebo převzala má počátek v pokryteckém judaismu a jeho ideologii.


Nebo ještě jinak řečeno, politiku Zlatého telete, kterou křesťanské establishmenty v rozporu s tím co navenek hlásají (a ve skutečnosti praktikují) nevymyslela KC, ale zjednodušeně řečeno její předchůdce sektářský a rasistický judaismus, pro který Go-jim není člověkem, ale pouze vhodným nástrojem manipulace a vysávání.

A v režii sionistů, dokonce i vůči semitům - viz. Gaza, genocidy. (Podrobnosti viz. Guru a jeho příspěvek, který jste ve své prudkosti zapoměli košér způsobem okomentovat.)


A Peace s vámi (i s přítelem a kamarádem hábečkem) a také vám oběma šťasný a veselý nový rok,


jansmith[smích]

235291

02.01.2011 23:24

Povánoční až silvestrovské rozjímání o pohádkách, bájích a společenských systémech

RE: Mužský s ženský prvek

jansmith1984 193.?.?.?

Zase je to jinak, pane Lhotáku..[smích]


Žádných 200 let....

Jedná se o zásadní systémový problém, který se line Systémem od nepaměti, viz. můj příspěvek výše, ze kterého pro dokreslení vyjímám:

---"Doporučuji shlédnout mnou prve odkazovaný film "Agora", který vám ukáže, jak lidskou přirozenost a tzv. boží zákony ve jménu křesťanského JHVHo v jisté době prosazovali křesťanští boží služebníci, jak se chovali k nepohodlným ženám obecně a jak tyto zákony (pro MOC a peníze do těch správných kapes) vydávali za Boží slovo a tudíž lidskou přirozenost. A pro vaší informaci, Víra, kterou pomáhali uvádět v život, vládne miliónům lidí doposud.

Tedy znovu, jedná se o obraz Systému, který využívá patriarchát jako nástroj ovládání lidí (nejen žen) a jestli se nepoblijete, tak máte opravdu odolný (košér) žaludek.
"---


Tady nejde o VLÁDU jedněch druhým nebo po boku s druhými, jak to soustavně podáváte, ale o spolupráci mezi lidmi bez ohledu na pohlavi a další rádoby (a ideologicky zneužitelné) odlišnosti.

V epochách uměle upřednostňovaného materialismu a vlády ega nad instinkty opravdových lidských bytostí Systém bohužel naprosto neprůchozí, i když budete mít asi pravdu, že bez katarze ke změně k lepšímu asi nedojde. O návrat k patriarchátu, jak jej chápete vy a s vámi mnoho náboženských ideologů a košér manipulátorů se podle mne jednat nebude ani náhodou. Vstoupil byste znovu do stejné řeky, a to jak víme není možné...[smích]jansmith[smích]

235417

03.01.2011 00:14

Povánoční až silvestrovské rozjímání o pohádkách, bájích a společenských systémech

RE: Mužský s ženský prvek

jansmith1984 193.?.?.?

Nesouhlasím s vámi, i když chápu vaše pohnutky a zřejmě upřímnou snahu o hledání lepších poměrů, než vládnou lidské rase v současnosti (IMHO, odpovídají principu příčin a následků).


Asi už na závěr pár poznámek:
Lidská rasa se vyvíjí a od pohanských uskupení, kde postupně převládl v rámci boje o zdroje a později MOC a peníze do těch správných kapes patriarchát, se posouvá k hledání nových, spravedlnějších společenských Systémů. Na jisté úrovní vnímání se jako jediný správný a spravedlivý může jevit právě patriarchát, ale to je podle mne jen mlha před očima.

Ten minulý i současný Systém se přežil (důkazy jsou všude kolem nás) a podle mne je chybné se domnívat, že někdo pracuje na rozkladu současné morálky záměrnými deformacemi mezilidských vztahů (militantním feminismem nebo propagací homosexuality) proto, aby zlikvidoval to jediné správné, tj. patriarchát.

Nikoli, jde o vývoj a to co se děje je poslední fází Systému, který je právě na deformovaném patriarcháty založen a po dosažení mezní hranice volných zdrojů k expanzi začíná vyhnívát zevnitř.


Patriarchát byl funkční jako etapa zrání ve své době a v rámci evolučního vývoje a týká se to, jak jste napsal, i konfuciánského řádu či indiánů..[smích]

Vnímání lidským bytostí a mezilidské vztahy se vyvíjejí a postupně osvobozují od nabalených deformací (animálních pudů a instinktů) a pokud se tato civilizace ve své uměle udržované nevědomosti a honbě za Zlatým teletem nezlikviduje, tak bude v budoucnu fungovat na úplně jiných základech, než nabízí opakovaně zneužívaný patriarchát, tj. Bohem nadřazeného muže nad ženou. Jednalo by se totiž opět o stangnaci a běhání v kruhu.


A toto bude asi všechno, co bych slovy Forresta Gumpa k tomu v této debatě řekl a na závěr i vám vše dobré,

jansmith[smích]

235423

03.01.2011 00:31

Na přelomu roku

RE: ad výše

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, všichni ti, které uvádíš (a bylo jich mnohem, mnohem více) byli pokračovatelé a upravovatelé již v počátku náležitě deformovaného učení/evangelií sv. Pavla (farizeje Šaula z Tarsu) a tedy ať si to přiznáš nebo nikoli, vědomí nebo nevědomí Talmudisti.

Ber to jako můj poslední vstup v tomto vlákně. A klid v duši a Peace s tebou 204ko...

jansmith[smích]

235425

08.01.2011 17:17

Franto, osol to!

RE: V Praze

193.?.?.?

Myslím že v České republice je to opačný extrém, tady by mnohdy bylo třeba solit silnice ale posolené nejsou protože na to nejsou peníze. Jestli je to v Praze jinak to nevím, ale je to možné.

235757

06.02.2011 23:34

Budoucnost Egypta: válka s Izraelem

Hlavním problémem je asuánská přehrada

193.?.?.?

Nevěřím různým konspiračním teoriím že revoluce v Egyptě je řízená sionisty, sionisté jsou se současným stavem spokojeni a změnou režimu v Egyptě nemohou nic získat ale jen ztratit.
Chtěl bych upozornit na to že hlavním strategickým problémem Egypta je Asuánská přehrada, ta je sice pro Egypt životně důležitá, protože bez regulace průtoku vody v Nilu by se v Egyptě nemohlo uživit 80 milionů lidí ale je problém že kdyby jí Izrael vybombardoval povodňová vlna by smetla celé údolí Nilu včetně Káhiry. Proto Egypt nechce riskovat válku s Izraelem

237722

09.02.2011 13:08

Mechanismy amerického ovlivňování Ruska a států SNS

RE: Ruské vládnoucí elity

jansmith1984 193.?.?.?

Děkuji vám pánové Kysučane a quido2 za vaše příspěvky.


Přesně popisují situaci a metody, jakými Pokrytci pracují (Predátoři patří jen do části množiny po Moci a penězi do těch správných kapes pokukujících deprivantů) a jak sofi metodami manipulace s masami, brainwashingem a nástrojem ROZDĚL A PANUJ a náboženskými pokrouceninami po věky ovládají nevědomou a zblblou většinu.

Zejména metoda Rozděl a Panuj (divide et impera / divide and conquer / divide and rule) je velmi účinná a dokud nebude moudrými spoluobčany v souvislostech a adresně pojmenována a rozkryta, dotud se poměry ve společnosti pro dobro VŠECH zúčastněných nezlepší.

Příkladu je plná historie a mezi poslední bych zařadil snahu pokrytců rozdělit a zpacifikovat protestující Egypťany a tím udržet u moci proUSraelský, zkorumpovaný režim a jeho zbohatlíky v čele s Mubarakem nebo v v Českých podmínkách např. rozdělit občany ve věci protestu lékařů.

Ano, postavit mladé proti starým (přemluv bábu), pracující proti důchodcům, sestry proti lékařům a navzájem (viz. trojský kůň ODS Jurásková v čele asociace sester) atd. je cesta dokončit zlodějskou privatizaci a tunel na prostředky státu.


Využili zblblosti určité množiny Slováků a Čechů a rozdělili společný stát ve svůj prospěch, stejně jak to bohužel krvavě dokázali v býv.Jugoslávii a jak se jim kupodivu stále nedaří v Rusku.

Pokud budou lidé držet pohromadě, jejich arogance a košér pletichy končí a proto je dobře tyto věci a v SOUVISLOSTECH (nejen na Zvědavci) stále připomínat.

jansmith[smích]

237835

18.02.2011 00:20

Cesta do Argentiny

o cestě

abcd 193.?.?.?

A co ta vase kočka? Doufám že ji zas někomu ne(pro)dáte... Jinak je škoda ze nenavštívíte i Venezuelu, zajímalo by mě jak moc je její obraz našimi sdělovacími prostředky deformovaný.
Ohledně Argentiny by mě obzvláště zajímalo co tam lidé říkají o tom jejich předchozím období divoké privatizace které vedlo až k státnímu bankrotu..

238241

11.03.2011 10:28

Státní dluh - dokonalý systém

rozprodej statu

xyzz 193.?.?.?

ja si naopak myslim ze autor to vystihl velmi dobre. K cemu jsou bankovnim kartelum tuny papiru? Samy o sobe k nicemu, a kdyz ma nekdo jiz obrovske mnozstvi financnich prostredku, zacina touzit ani ne tak po dalsich, jako po MOCI. Po moci nad ostatnimi lidmi. Takze to zacina statnim zadluzovanim, a defakto desatkem ktery jim my obcane musime platit, pak rozprodejem majetku statu (ve velkem napr. tzv privatizace na divokem vychode), dale samotne podstaty statu a naroda - uzemi, suroviny, infastruktura, a nakonec, jste vy, LIDSKE ZDROJE, nejdrive vase prava a nakonec i fyzicka tela. Vitejte v otroctvi 21.stol.

239297

01.04.2011 20:52

Daně, daně a zase daně

RE: Spravedlivá daň neexistuje

jansmith1984 193.?.?.?

Už nějakou dobu zde na Zvědavci meleš blbosti drfie. Unikají ti SOUVISLOSTI, nejdeš do hlubších vrstev chápání příčin a následků a jediný problém proč se tím zabývat je, jestli se zde tak prezentuješ z naivity (vzhledem k věku a nedostatku vlastních zkušeností a pod vlivem kosher-KC našeptávačů) nebo jsi již ve fázi, kdy pracuješ tak nějak plně "uvědoměle"..[smích]

Ať tak či onak, Peace s tebou, příteli a kamaráde,

jansmith[smích]

240914

07.04.2011 13:49

Je naše země připravena na výrazné změny?

RE: zajímavý článek, který se skoro dotýká prapodstaty problému

jansmith1984 193.?.?.?

Takže už i A.Clauss ti vadí hábečko? Podíval ses vůbec dostatečně pozorně a NEZAUJATĚ na tu jeho Švýcarskou přednášku nebo jenom tak hudruješ z hladu..[smích]

Napsal jsi, cituji: "stejně jako herr andreas, kterému se tak stýská po sv. říši..." a přitom si tak nějak PŘEHLÉDL, že Clauss nezmiňoval sv.říši římskou, ale pouze zmiňoval v jisté souvislosti římské právo.

Mimochodem, příteli a kamaráde, není dobré si plést římské právo (o kterém mluvil A.Clauss a které v psané formě vzniklo dávno před vznikem křesťanství) s římským církevním právem (kánonickým), které vzniklo dávno po zcenzurovaní a překroucení Ježíšových myšlenek židovskými farizeji (např.Šaulem) a tedy mnohem později. Nebo si to nepleteš a plky o, cituji: "faře, která zná řešení" jen kalíš kosher vodu, příteli a kamaráde??..[smích]

A co jsi už vůbec jako advokát vyvolených a pokrytecký kritik KC (který na druhou stranu rád varuje před pogromy - jen se nepokoušej vymlouvat, už jsme si to tady dříve, jak to bylo, vysvětlili) tak nějak OPOMENUL byl fakt, že Clauss použil v závěru přednášky báseň F.Schillera, a to nikoli, aby nějak přímo nebo nepřímo propagoval Vatikán a jeho ideologii, ale právě naopak. Schiller totiž v souvislosti s Vatikánem slovy básně poukazuje na, cituji: "blud, který ovládl celý svět" a který přece kritizuješ i ty. Mrkni ještě jednou a přesvědč se....

Tobě ale bude VADIT něco jiného, viď? a proto chceš andreasovi po farizejsku nasadit nálepku bigotního katolíka, je to tak Bořivoji-HB.?? [smích]

Zmínil totiž ve své přednášce několikrát (pro někoho bohužel nikoli servilně) exponenty z řad R&R Ltd. mafií, v jejichž obhajování či zlehčování si zdá se osobně zainteresován (mafií, za kritiku jejichž skutků se tak často vyhrožuje antisemitismem, zatímco kritika KC nebo čehokoli jiného je mediálně i jinak kosher podporována) a to se v siosynagogách neodpouští, viď??


Pojďme k závěru. Přestaň raději za přednáškou vidět KC agenty, nepouštěj se na cestu dvojího metru a nejdříve si dobře nastuduj, co A.Clauss rozebírá, jak hovoří o systému dluhu, úroků, hierarchii moci apod. a zejména jaké cesty k nápravě navrhuje.

Takže pro tebe i ostatní zájemce ještě jednou: A.Clauss - Příčiny finanční krize - cz titulky - youtube. nebo ke stažení: uloz.to


Těším se na tvou obvyklou reakci ve stylu bohorovného mlčení nebo naopak krasojízdě bonmotů a mlživých katolických podobenství kamaráde, doufám, že ostatní čtenáři kvitují kosher metamorfózu hhbb v BořivojeNakopla, a Peace s tebou,

jansmith[smích]

241226

12.04.2011 17:48

Otevřený dopis izraelských občanů české vládě

RE: kde je pravda???

jansmith1984 193.?.?.?

Jsem rád, že jsme se posunuli o něco dál aristokrate a že pro tebe již není KC (tedy její předchozí i současný establishment) hlavou těch, kteří, jak jsi napsal, cituji: "stojí v pozadí".

Je to přesně tak. KC (nábož.organizace Ježíšova, kosher pokrytci upraveného, křesťanství) je pod ideou dobra a lásky k bližnímu svému více nástrojem MOCI, manipulace a peněz do těch správných kapes a dokud bude coby ideologie a výtah k MOCI plnit toto (jako za konquisty a rekonquisty) za mocí a majetkem mířící zadání, dotud bude jako nástroj, který představuje pro nevědomé věřící, cituji: "jakési dobro", označována za morální autoritu. Že to dobro je vlastně jen pro NĚKOHO a Bohem (boží vůlí) se ospravedlňují nejhorší zvěrstva proti Pravdě a zdravému rozumu je jen průvodním znakem této kosher morální perverze, kterou si běžné ovečky (z pohodlnosti nebo strachu z pekla myšlenkové hereze) v rámci vztyčeného prstu svých "nábož.politruků a hisTOR.tmářů", nepřiznají.


Pojmenuj ale problém o vrstvu výše, aristokrate. Kdo jsou tedy TI, kteří mají KC jako nástroj MOCI, oblbování naivních katolických věřících?? Máš odpověď nebo nasadíš jako přítel BN a mtk mlhu tajných uskupení, v čele s Illuminati, Zednáři nebo Maltézáky?.[smích]

Má verze, kterou ty a tobě podobní nevědomě nebo záměrně bagatelizují opakovaně říká, že se jedná o TY, kteří ve své době stáli za uchvácením (z pod kontroly se vymykající) myšlenky (nehodícího se) Ježíšova původního křesťanství.

Nejde jen o vliv smrtelných ovčáků, ale o mocnou nábož.ideologii, která prosadila skrze své trojské koně deformovaný monoteismus i do křesťanství a islámu - tedy o judaismus -, který podprahově využívá lidmi zděděné animální pudy a instinkty a navíc indukuje pocit VYVOLENOSTI, závisti, pokrytectví, potažmo honby za Zlatým teletem.

Lidé, kteří jsou ovládání touto na materii a ODDĚLOVÁNÍ SE OD OSTATNÍCH založené ideologii (pocitem generovaným z tory a talmudu, o Boží vyvolenosti a mesiáši, který spasí jen je) BYLI a JSOU naprosto SYSTEMATICKY rozmísťování na rozhodovací pozice nejen v bankovních, ale i ve vládních a vojenských strukturách nejmocnějších i vazalských zemí (vzpomeň na VŘSR a NKVD) a tím, že gojim je pro ně dobytek k odrbání, se cestou svých náboženských ideologů (samozřejmě, s postupným posilováním na hrozbě antisemitismu založeného sionistického vlivu, nepřímo) ani nějak zvlášť netají.

Krásným příkl.symboliky a skryt.vlivu je i znak EU s jeho 12 žlutými hvězdami, kdy v počátcích bylo členských zemí 6 a nyní jejich počet 12 naopak přesahuje. Proč žlutých a proč dvanáct ti ponechávám k osobní úvaze, stejně jako jméno bankéře, který věnoval svůj pozemek ke stavbě budovy OSN, organizace, která později manipulací prosadila vznik siostátu Izrael.

A Peace s tebou,

jansmith[smích]

241627

04.05.2011 22:37

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

jansmith1984 193.?.?.?

I mezi zmrdy se může dostat díky správným vhozením hlasů dostatečného počtu poučených voličů "čertovo kopýtko" dube, které VĚTŠÍM zmrdům zamíchá s plány. Když lidé nesedí na prd-li a zvolí takové kopýtko s dostatečným náskokem, aby to nebylo možno snadno zfalšovat (viz. příklad falšování těsného rozdílů Gore-Bush) a je pro kosher zájmy moc špatně tím, že takový politik dostatečně neprosazuje nebo dokonce sabotuje tyto zájmy, tak se i fyzicky zlikviduje (příklady máme mezi některými US prezidenty).

V českém volebním systému se začalo jen kroužkovat a jaké problémy to pokrytcům v sestavování poslaneckých klubů přineslo jsme mohli vidět na vlastní oči. Nemusí pršet, jen když kape a nechat se porazit pasivitou je přesně to, co pokrytci u nepoddajných občanů, kteří stahují kalhoty před brodem, potřebují.


Že ta, cituji: "šaškárna" může být i pozitivně ovlivněna V ZÁJMU VĚTŠINY na úkor kosher zájmů MENŠINY můžeme pozorovat i v českém Senátu. Jak mysliš dube, že by to dopadlo v Senátu při hlasování o pravicových reformách, pokud by Senát nebyl oranžový v případě, že by ještě více lidí jako pravděpodobně ty nebo pí. Jarmila nešlo volit???

Tady máš příklad, že jít volit má smysl, protože kosher pravice díky tomu utřela a kosher média to byla nucena i patřičně otitulkovalt viz:
Oranžový Senát zařízl vizi reforem, pravicoví senátoři odešli ze sálu.

Co myslí, že by bylo v novinách, pokud by byl Senát díky vám podobným arogantně MODRÝ, příteli a kamaráde???...[smích] Máš ty nebo někdo z rodiny stavebko? Co myslíš, vrátil by ti Kalous státní podporu pokud by se ČSSD neangažovala?..[smích]


Víš Lin, to že ČSSD, přestože vyhrála volby, nemá na trojkoalici dostatek křesel ve sněmovně je přesně důsledek toho, že chybí hlasy obyčejných lidí, kteří nevolili a nevytvořili OPOZICI dostatečný náskok, který by pokrytci (kteří se vždy spojí) nepřeskočili.


Až lidi pochopí, že v jednotě je síla a ROZDĚL (nechoď volit) a PANUJ na ně přestane fungovat, tak teprve začne být hajzlíkům teprve ouzko. Do té doby jsou pro ně běžní lidé (paradoxně masochysticky s jejich příčiněním a poprávu, protože kdo chce kam....) za taoleťák. A Peace se všemi, kteří se v podmínkách ČR domnívají, že sabotováním jediné legální možnosti (voleb), jak šlápnout pokrytcům a nenažrancům na kuří oko něco pro sebe a své děti kdy vybojují.

My two cents, přátelé a kamarádi.

jansmith[smích]

243377

04.05.2011 23:16

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

jansmith1984 193.?.?.?

Taky zdravím Kysučane a souhlasím s tím, co jsi napsal. Well done.


Jediný rozdíl mezi námi dvěma (protože oba nahlížíme pod povrch dění podobně) je v tom, že má cesta je cestou Aktivity, nikoli Pasivity.

Už jsem to napsal: nemusí pršet, jen když kape. A co je nejdůležitější, aktivita (i volební) může zamíchat i předvařenou polévkou, což pasivita neumí a jen po ovčím způsobu trpně přijímá, co ji bylo ovčáky naservírováno...[smích]


Proto je dobře, jak psala Lin, lidem vysvětlovat pozadí dějů a vazby, které za nimi stojí, aby nebyli ovcemi a dovedli se ozvat.

Jak ozvat?

To je jedno, ale OZVAT - dát NAHLAS, viditelně, nepřehlédnutelně, najevo svůj názor. Někdo demonstruje v jednom šiku s odbory, někdo se přiváže aktivisticky k plotu a někdo jde VOLIT proti pokrytcům a VŠICHNI dohromady nějak KONAJÍ ve svém zájmu a zájmu celku proti kosher zájmům menšiny.

Lidé, kteří jen mudrují, kritizují poměry a při pohledu na své příjmy a výdaje skřípají zubama a přitom sedí na prd-li a nejdou ani volit pro OPOZICI proti pokrytcům (která alespoň v rámci možností hájí jejich zájmy), protože jsou znechucení vším a všemi, jsou podle mne bloudi a stejné ovečky, jako ty, o kterých je kreslený vtip o Trevorovi. Mají pocit, že svou "pasivní rezistencí" bojují a přitom jdou paradoxně na ruku svým ovčákům...[smích]

Nehledě na to, Peace se všemi, kterým takový "odboj" vyhovuje

jansmith[smích]

243382

08.05.2011 20:41

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

jansmith1984 193.?.?.?

Nápodobně mirdo, taky si rád přečtu tvé názory a je normální, že se nemusí ve všem shodovat.

Debata, jít za současné situace v ČR volit nebo ne, je právě ten případ a je mi jasné, že obě strany mají pocit, že jejich názor je opodstatněnější.


Nebudu to složitě rozebírat jen pro pořádek ještě jednou PŘIPOMENU, že mne osobně ZAJÍMAJÍ hmatatelné VÝSLEDKY a nikoli jen PLANÉ ŘEČI svých oponentů, které reálně NIKDY NIC pro sebe a ostatní běžné občany NEVYBOJOVALY...[smích]

Osobně raději svým volebním hlasem podpořím OPOZICI a šlápnu tím společně s ostatními stejně uvažujícími pokrytcům na kuří oko, než abych potom zhrzeně s vykulenýma očima sledoval, jak mi arogantní straky sníží skrze zvýšenou DPH životní úroveň, zdraží pobyt v nemocnici, donutí nevratně mě nebo mé děti, abychom povinně dotovali kosher vlastníky privátních penzijních fondů nebo budou dále porušovat recipročně zákony a dohody (viz. stavebko) a za hlasitého křiku o boji s korupcí se zvednutým prostředníčkem ještě radostněji prohlubovat pokrytecké rozkrádání republiky až do kosher konečného vítězství.

Já si to NEPŘEJI a proto na zhrzené prd-li NESEDÍM a kromě toho, že se o své názory dělím s ostatními, JDU a raději fyzicky volím ty, kteří to modrým strakám nejen hubou, ale praktickými činy ve sněmovnách zatrhnou nebo alespoň zkomplikují. Kdo to je jsem vysvětlil prve. A asi na mých slovech něco bude, když kromě tebe se nikdo z mých předchozích oponentů (kteří nevolí nikoho a s po Pilátovsku umytými rukami ČEKAJÍ jak to dopadne), již neozval.

Pradadoxně se jejich čekání dá přirovnat buď k židovskému čekání na Mesiáše (které je coby mýtus pokryteckého náboženství produktem lidské fantazie a tak, jak si to věřící představují nikdy nepřijde) nebo je to čekání poražence, který strčil hlavu do písku a myslí si, že za nic nenese odpovědnost.

Chápu, ale nesouhlasím a Peace se všemi,


jansmith[smích]

243748

20.05.2011 21:56

Demokracie jako náboženství?

RE: Souhlasím s autorem

jansmith1984 193.?.?.?

Vojtu49 mám rád. Je to v mých očích toporně uvažující a na druhou stranu akademicky kultivovaně se vyjadřující mimoň, který nutí ostatní zvědavce aby jen neplácali, ale svá tvrzení dostatečně DOLOŽILI a fundovaně OBHÁJILI.

Jeho zvědavčí přítomnost zde je velmi prospěšná, stejně jako přítomnost HHBB ve věci ostrakizace KC a souběžné obhajoby a zlehčování vlivu košér talmudistů. Buďme vděčni, že zde v debatách tito a jim podobní diskutující vystupují, protože i v jejich v mnohém klouzajících tvrzeních jsou obsažena zrnka Pravdy, které mohou pomoci všem zúčastněným k pochopení celkového obrazu. Za sebe děkuji všem, kteří s nimi dokáží bez emocí a vlivu nezvládnutého ega nekopromisně, ale s humorem a na faktech, v souvislostech, úspěšně komunikovat.

Opět má mirda pravdu, že: Jsme zde všichni proto, abychom se od sebe učili a jako bonus bychom měli mít stále na paměti košér E/elitní snahy o "Rozděl a Panuj", které tito umocňují pokryteckou tezí, že "Pravda není pro všechny" a když, tak jen pro dostatečně vyvolené soukmenovce..[smích] A Peace se všemi,

jansmith[smích]

244429

23.05.2011 00:01

Demokracie jako náboženství?

RE: Souhlasím s autorem

jansmith1984 193.?.?.?

Co jsi napsal, hezky ilustruje jemný omyl v chápání Podstaty problému, mirdo. Nevolit vůbec MÁ SMYSL až tehdy, kdy jsou, cituji tvá slova: "jiná, lepší a účinější řešení" už NALEZENA (nikoli pouze hledána) a začínají spolehlivě fungovat. Já paní Jarmile rozumím a chápu její způsob uvažování, ale cítíš tu jemnou nuanci? Odvěcí kritici se stále nacházejí ve fázi HLEDÁNÍ a bezzubých rebelií, zatímco reálné řešení k dispozici NEMAJÍ, ale to je v jejich očích (z emotivních a podle mne naivních důvodů) opravňuje odmítnout jediné prakt.řešení TADY a TEĎ, které se v možnosti uplatnění svého hlasu proti zvůli banksterů nabízí.

Nebo může ona nebo ty popsat, která, opět cituji: "jiná, lepší a účinější řešení" jsou pro použití TADY a TEĎ většinovým občanům (v době, kdy se ve zrychleném režimu uzákoňují NEVRATNÉ kosher zákony) k dispozici?????


Ona říká: nechoďte volit, ať to dopadne jak to dopadne zahoďte dobrovolně jedinou legální možnost, jak šlápnout pokrytcům a banksterům na kuří oka, buďme radějí úžasňákové v disentu - s holou pr-elí...[smích] Všichni zastupitelé jsou stejní a všichni jsou naší nepřátelé, nevěřte nikomu, všichni jsou slouhové Illuminatů a mafiánů.

Dobrá, jaké řešení na druhou stranu ale pí.Jarmila nabízí?? Podle mne je řešení pí.Jarmily (pokud nepůjdeme do nelegálních a násilných akcí) jediné, tj. planě debatovat nebo čekat na příchod nějakého mesiáše, který většinové občany od arogance a okrádání kosher E/elitami nějak ochrání...[smích]

Já říkám: pokud nemáte TADY A TEĎ k dispozici (a funkční) "jiná, lepší a účinější řešení", tak v současném systému volit CHOĎTE, nenechte se zblbnout bakalovými manipulátory (viz. klip přemluv bábu) a volte levicové zastupitele, kteří vaším jménem ve sněmovnách praktickými kroky uzákonění farizejských a často NEVRATNÝCH zákonů BRÁNÍ. Nenechte se podprahově mainstreamem zdezorientovat a znechutit a v rámci odvěkého programu Rozděl a Panuj postavit proti těm, kteří jsou na stejné palubě jako vy nebo vaším jménem prosazují proti zvůli nenažranců vaše zájmy.

Stačí ti to tak kamaráde??..[smích] Každopádně dobrá debata, která má místo v každém vlákně o demokracii. A Peace se všemi,


jansmith[smích]

To Janko: Mezi nevratné kosher zákony počítám např. snahu o oslabení sociálního státu ve prospěch bankovních kont vyvolených ovčáků např. destrukcí průběžného důchodového systému převedením do (nejraději) povinného připojištění v rámci privátních penzijních fondů (viz. problematika FIAT money a Ponziho schéma) nebo pokus o zprivatizování zdravotního systému (viz. plánované standardy a nadstandardy). Pokud budou běžní lidé proti svému zájmu volit lokaje MMF/SB nebo své hlasy zahazovat, tak k tomu v ČR nevratně dojde, viz (SiCKO) - USA náš vzor..[smích]

244526

10.06.2011 20:50

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

jansmith1984 193.?.?.?

Kdybych byl na tvém místě, Hade, tak bych tu otázku (a věřím, že jsi férový člověk, sdělující ostatním pravdu a nikoli mlžení a který se možná i nemýlí) nejdřive položil tomu, kdo záležitosti duchov.vývoje člověka a tzv. práce na sobě rád v debatách naťukává, tedy přítele HHBB.

Proč se ptáš na mou osob.zkušenost a naopak zkušenosti mého oponenta a svého souznělce, velkého teoretika a sofistu hábečka (o zlepšování jeho života tím i života celého lidstva) nezkoumáš?? Jakou změnu k lepšímu prosazuje ON, kromě toho, že hlásá úplně stejnou tezi jako katolická církev (proti které nicméně tak rád brojí) O TOM, že Pravda není pro všechny? Že stejně jako jinde tato Šaulova církev vytvoří on zde v debatě obratem pera z obětí původce a viníky své mizerie a že síly, které mají farizejství a pokrytectví v rámci honby za Zlatým teletem v popisu "práce" takto upozaďuje a nepřímo obhajuje??

Jeho se ale nezeptáš, viď? Je to proto, že podobně jako on chápeš JINAK zákony Kauzality?? A podobně jako hábečko a pokrytecké establishmenty svět.náboženství viníš obyčejného člověka z problémů ve kterých žije, bez toho abys ses zaměřil na ty, kteří nevědomosti a pudovosti většinového obyvatelstva po věky kosher způsobem vy/zneužívají??

Mám to chápat tak, že se raději (jako hábečko a církve, které ON v jednom případě pranýřuje a v druhém hájí) zaměřuješ na Následky? A Příčiny už tolik nezkoumáš??

Ano, je snažší usebrat se do azylu nekonečného oceánu mystiky, ezoterična a duchovních nauk a tam kontemplovat nad stezkou hýbatele osudu, než konkrétně a na faktech pojmenovávat síly, které naprosto cíleně (pro kosher peníze, MOC do těch správných kapes a pocit vyvolenosti) hýbou osudy mediálně i jinak zblblého většinového obyvatelstva, že?? Mám to chápat tak, že podle tebe je cesta ke zlepšení součas.stavu civilizace uzavření se do svého nitra k postupnému (dá-li nejvyšší a budeme-li dostatečně pilní nebo reinkarnováni) dosažení Nirvány nebo jiného prozření a problémy této Planety budou vyřešeny?? [smích]

Není duchovní cesta (ať rychlá nebo pomalá) jen jednou z více možností, jak lidskou společnost kultivovat a není náhodou zneužívána?

A jak já zlepšuji svůj život a tím i život celého lidstva??? [smích] Možná i tím, co zde píši a také tím, že si to možná přečte někdo, koho to posune dál k zamyšlení a k prospěchu pro VŠECHNY zúčastněné. Že jen planě nedebatuju a nerozjímám, ale když je potřeba, tak zvednu pr-el a něco pro změnu nebo zlepšení stáv.situace a osvětu i prakticky učiním.


A nyní dotaz obrátíme, Hade a hábečko. Jak Vy dva, kromě povídání, zlepšujete svůj život a tím i život celého lidstva, přátelé a kamarádi? Sám sem zvědav, jestli bude následovat mlčení, sofi skluzy a bonmoty nebo naopak férová vyjádření. A Peace se všemi.

jansmith[smích]

245798

11.06.2011 13:44

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá, hábečko, beru, i když si opět neodpověděl na co jsi byl TÁZÁN..[smích] Za to, jsi zastoupil i přítele Hada (který, protože je možná někde v ašrámu, zatím absentuje) a kupodivu si se oproti minulosti zdržel bonmotů a katechizující blahosklonnosti, což je velký pokrok..

Víš kamaráde, Lin zde o něco dříve popsala dojem z naších polemik a vyjádřila politování nad tím, že svůj potenciál DĚLÍME, místo abychom jej (v rámci snahy o osvětu a Dobrou Věc) SPOJOVALI. Napsala to moudře a za sebe s ní souhlasím. A jestli zde na Zvědavci existuje, jak napsala, nějaká debat."elita", tak do ní, pro svou schopnost se citlivě vyjádřit a vhled do Podstaty (za "ženské plémě" ) rozhodně patří i ona. Ale o tom psát nechci.

Chci psát o tom, co jsem X krát vyjádřil již dříve. Že mnohé tvé vstupy a názory oceňuji jako zajímavé a poučné a že bych je i podepsal. Je zde z tvé strany ale jistý přístup, který to pozitivní, s čím zde jako investigativec přicházíš, deklasuje. A to je důvodem, proč jsme v oponentuře a jediné, co mne ještě zajímá, je, z jakého důvodu tyto, podle mne matoucí, názory zde protlačuješ.

Co se týče tvé do modra prolož.reakce, tak by nebyl žádný problém na ni opět bod po bodu reagovat, ale nejsem si jist, jestli to má smysl. Asi bychom se (jako v debatách s pí.Jarmilou, o smyslu zahoz. nebo nezahoz. hlasu) zacyklili ve fázi tvrz. proti tvrz. a tak nechám úsudek na vnímavých čtenářích a omezím se jen na jeden bod.

Píšeš, že, cituji: útočíš na KC jen velmi výjimečně, že jim jen neupíráš jejich zásluhy a že VYNECHÁVÁŠ židy, kde jsi je nenašel. A já tvrdím, že podprahově aktivity mafií, které se jako banksteři za židovství častečně schovávají a mnohem častěji s ním jako sionisté souzní, VYNECHÁVÁŠ víc než je objektivní, férové a sportovní..[smích] A když už je někde zmiňuješ, tak velmi často jen jako nebohé nástroje KC nebo oběti Systému, za který oni v zásadě nemohou. Což je úsměvné již z podstaty.

MoUdrostrak, R.Nohejl, mirda a další zde na faktech (nikoli mediálních, protože mainstream a vlády mnoha zemí mají pod palcem právě sioovčáci a jejich lokajové) předkládají mnoho důkazů, že nikoli KC, ale naopak siomafie tahají za nitky dnešní svět.politiky a divím se, že to ve svých příspěvcích nereflektuješ. Respektivě nedivím a ty se tedy nediv, že jsem v tvém případě obezřetný a že mi tady něco "zavání".

Závěr? Zkus měřit všem stejně (KC a judaističtí talmud-sionisté jedna banda jsou, to neznamená že přímo spolupracují, jen si rozdělili trh s gojímy/goji) a pokud označuješ za původce disharmonie a ovčáckých manýrů Šaulovu katolick.církev, tak to samé se týká (viz.ideologie judaismu, tj. jednoho Boha pro Židy a vyvolenosti) i Rothschildových, Zlaté tele a MOC nahánějících, siotalmudistů. A Peace s nimi i s tebou, přít. a kamaráde,

jansmith[smích]

245827

13.06.2011 20:41

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Nejvetsim ne-pritelem elit/Vrchnosti

jansmith1984 193.?.?.?

Máš pravdu, udo1, ani s těmi velekněžími to není tak jednoznačné, jak by se mohlo zdát a to i proto, že je velmi obtížné jen z ústního podání, hieroglifů nebo NĚKÝM psaných svitků dnes rozhodnout, jak to vlastně tehdy s účastí ovčáků na podílu na reálné moci opravdu bylo. Stačí naše současná zkušenost, kdy už pár dní, měsíců a let staré události jsou podle potřeby překrucovány a falšovány (tj. historie se kosher způsobem přepisuje a některé pochyby lokaji vyvolených E/elit dokonce kriminalizovaný) a tudíž jeden musí být velmi obezřetný, jak interpretuje události několik tisíc let staré. Jinak, v tom mém příkladě šlo spíše o to upozornit, že velekněží nebyli vždy jen nenápadnými stíny oficiálních reprezentantů MOCI...


Nicméně potěšitelné je, že dilema, jak to vlastně s těmi Ovčáky vlastně bylo, je i tématem mnoha debat a rozborů zde na Zvědavci, ale i celosvětově. Problém je, že CO a JAK se (vzhledem k výše napsanému) přesně dělo nikdo s určitostí nemůže rozhodnout a většina analytiků se jen s větší, či menší přesností pouze domnívá... Teorií o oku pyramidy/pyramid, tajných spolků, řádů, lóží apod. je hafo a většina je lokaji Systému mediálně dehonistována jako konspirační. Proto je podle mne dobré se držet zdravého rozumu a intuice, a to se týká i polemiky ohledně podílů na MOCI námi zmiňovaných R&R Ltd. mafií.

Rád bych ale připomenul, že jsme se nebavili o stupni postavení R&R Rotschild & Rockefeller mafií v Pyramidě, ale o tom, zda-li mají nebo nemají REÁLNOU MOC, v návaznosti na jejich profláknutost v médiích.

A zde, ať se souhlasíš nebo ne podle mne platí premisa, kterou jsem vyjádřil prve. Tyto struktury mají skrze hebrew náboženské krytí a kosher naakumulované "oběživo" podíl na MOCI obrovský a jediný problém k diskuzi je JAK VELKÝ a JAK VYSOKO. Těžko explicitně prohlásit, že žádnou reálnou MOC nemají (protože reálně mocní se v mainstreamu nebo jinde neobjevují), když siomafie má svoje lidi takřka na všech (pro politiku, bankovnictví nebo světovou ekonomiku) důležitých postech a nejen mnoha světových vlád států a korporací, ale i takových organizací jako FED, MMF, SB atd. atd. atd. Podle mne to nástroje REÁLNÉ MOCI a VLIVU jsou, udo1 a těžko přijmout hábečkovu kricí teorii, že jsou pouhými zneužitými poskoky nebo bílými koni. Tady se se svým přítelem a kamarádem neshodnu..[smích] Hlavy mafií a jejich organizace fungují na mafiánském principu bílých límečků a "zblblí" bílí koně jsou až v úrovních daleko pod nimi (viz. CEO). A Peace s nimi i všemi ostatními,

jansmith[smích]

245922

15.06.2011 21:04

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

jansmith1984 193.?.?.?

To je pravda, všeho s mirdou. Tedy pardón, chtěl sem říct s mírou, milý pane editore..[smích][smích][smích]


Jenže opakuji, pokud se nemýlím, tak M. žádné interní pravidlo NEPORUŠIL a svým předplatným měl právo vkládat své (jak bylo označeno bulvární, pro mne nikoli) obrázky klidně opakovaně. A pokud jde o jejich (možná kontroverzní) obsah, tak vše je věcí názoru, a to zvláště v kontextu poznámky z jednoho starého příspěvku, kde v jiné souvislosti poukazuji na to, jak může serioznost proklamující webzin na své čelní stránce bez uzardění zobrazovat erotické až perverzní snímky (viz. ten inkriminovaný penis v rohlíku, aj.) a tvářit se, že není Bulvár.

A pokud se bavíme o pí.Merkelové, tak nepatří právě ona do skupiny vyvolených lokajů pokryteckého Systému, který je zde denně na tapetě? Zvláště, když v pozadí MoUdrostrakovy fotografie o několik příspěvků výše nejsou nějaké pomalované děti, ale modrý hexagram na vlajce jednoho nejmenovaného státu, o jehož historii (a co vedlo k jeho vzniku) se tak nějak nesmí nahlas pochybovat?

Pro úplnost je dobré zdůraznit, že mafie a pokrytci, kteří jeho protlačení po WW2 iniciovaly jsou prolezlé jako parazit v celém kolabujícím planetárním Systému, mají svoje lidi ve vládách svět.mocností, korporací a svět.finančních organizací, tragická politika středního východu je jejich dílem (nezapomínejme na různé kosher false flag operations) a raději toho nechám a jen dokončím, že nehledě na FAKTA se v příspěvcích některých zdejších nejmenovaných přátel a kamarádů objevuje názor, že jsou pouhými bílými koni katolické církve. No není to, společně s tvrzením, že Pravda není pro všechny - ale jen pro vyvolené, všechno jedna velká legrace?!?! [smích]

Legrace ale končí, když přijmeme skutečnost, že za Bulvár mohou být označeny MoUdrostrakovy obrázky, stejně jako zastánce a bigotní obhájce katolické církve může označí za zavádějící Bulvár snímky Médi Bédi (mimochodem, také velmi časté a extenzivní) a navíc, když si uvědomíme, že kde jinde by měl být NADHLED a tolerance k názorům jiných doma (pokud neporušují stanovená pravidla), než zde na Zvědavci.


Rozloučení: Dobrá, policie děkuje, zapomeňme..[smích] a pojďme sklopit svá kopí (vždyť i penis v rohlíku byl nakonec rozumně odstraněn) a za sebe doufám, že M. zůstane nad věcí a pokud "velení" svůj BAN velkoryse nestáhne, tak že se sem (ze záchodu, jak mile poznamenal přítel sofista a kamarád HHBB) příští měsíc s úsměvem a svými SS něžnostmi zase vrátí.

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

246118

25.07.2011 19:59

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: No... jdete na to zhurta

jansmith1984 193.?.?.?

Hezky, a jak jsi napsal "smutně" [smích], si pozdravil a rozebral Breivickův profil, hábečko, kamaráde. Čekal sem, kdy se k tragedii v Norsku, a jak, vyjádříš a nemusel čekat dlouho. Škoda, že mám přečerpánu měsíční kvótu, protože jinak bych si s tebou zase rád "popovídal", příteli..[smích]


Každopádně, co jsi napsal stojí za úvahu, dokonce i přemýšlivá a citlivá Lin tě pochválila. Jen mi v tvých řádcích chybí malý DETAIL, který jsi v Breivickovu profilu tak nějak kosher NEZMÍNIL a ten zní: "Breivicka, jako sympatizanta se státem Izrael a sionisty, velmi iritovala podpora Norské společnosti (a socialistů) v záležitosti Palestinských snah o samostatný stát".


Před časem si zde umístil (nebo to byl tvůj klon Jemelík s Křivým??) [smích] společné foto Murdocha a kardinála Mahonyho, které mělo ukázat Murdocha jako věřícího katolíka, pamatuješ? Co tedy říkáš na následující dvě zprávy:

1. -- „Svobodný svět dělá hroznou chybu, když se uchylujeme k přesvědčení, že tohle není náš boj. Koneckonců izraelský národ bojuje s tím samým nepřítelem, jako my: s chladnokrevnými zabijáky, kteří odmítají mír... kteří odmítají svobodu." (Bojovník za „svobodu médií" Rupert Murdoch při přebírání Národní ceny pro lidské vztahy, kterou v roce 2009 dostal od Amerického židovského výboru.)

2. -- Proizraelské organizace se obávají Murdochova pádu.
Murdoch se považuje za oddaného stoupence Izraele a před časem například prohlásil, že se ve světě vede permanentí válka proti Židům. I proto ho jako velkého spojence vnímají proizraelské lobbistické skupiny ve Spojených státech i jinde ve světě.


Tak, jak je to v souvislosti s výše napsaným a v souvislosti s naším starým sporem (co bylo dřív, slepice nebo vejce [smích]) v případě brainwashed Breivicka? Opět jej podle tebe "vyslala" KC (nyní zednáři), aby ukázal na chudáky opakovaně obětované Ž/židy a Izrael pro příští pogromy?

A nebo je vše JINAK a Breivick je false flag sionistů k vyslání signálu těm, kteří by mohli, jako v Norsku, nejen kritizovat jejich kosher politiku, ale ji i praktickými kroky narušovat??


Byť na tebe nemohu reagovat, tak tvé milé sofi kličky by mne (a jistě nejen mne) zajímaly, poděl se. Tvůj přítel a kamarád,

jansmith[smích]

249014

06.08.2011 13:42

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

jansmith1984 193.?.?.?

Ty postrádáš cokoli k věci, hábečko?? To je vážně legrace, kamaráde...[smích]

Ostatně, jestli je to jak píšeš, tak s těmi dojmy jsme potom na tom stejně. Jediný rozdíl mezi námi je v tom, že ty si libuješ v sofistikovaně matoucí rozplizlosti, která má podle mne za cíl uvádět do chaosu neprobuzené podvědomí některých zvědavců (předhazuješ jim komplikované sofi udičky, aby se zacyklili a přehlédli jednoduchost problému) a já narozdíl od tebe argumentuji jednoduchým způsobem FAKTY, ODKAZY a DOTAZY, které se na konkrétních příkladech přibližují Pravdě.

Pravdě, která, PODLE TEBE a určitých Vyvolených, není pro všechny...


Ty to samozřejmě popřeš. Námitky a fakta, která se ti nehodí do krámu ignoruješ, na dotazy kosher neodpovídáš a když je nejhůř, tak zmizíš nebo nasadíš své nicky Jemelíka s Křivým..[smích]

Připadá mi to tak, že když tady v minulosti dostali "napráskáno", a byli odvoláni, někteří méně inteligenčně a argumentačně "obdaření" zástupci lehožumpy, tak centrála zareagovala obměnou těchto "čertů druhé kategorie" za samotného "dr. Solferna"..[smích]

Kdo neví o koho jde, tak podrobnosti ZDE.


Jak debatovat se sofistou, který reaguje větou, cituji: "K tomu se nedá asi nic říci"???? a v dalších svých příspěvcích a vláknech pokračuje, JAKO BY NIC, v předchozím kurzu??? [smích] (podobně se na nižších úrovních, v jiných souvislostech, občas, chová přítel a kamarád Vojta49).

Jedině tak, že se připomenou teze Protokolů, tj. manuál ke zmatení pitomých gojů/gojímů, následuje smích a poté další fakta, příklady a neodbytné DOTAZY, které jejich kosher přístup "doktorům Solfernům" znesnadňuje.


Nelíbí se ti propojení dění v Norsku s děním v Lybii a jinde ve světě, kamaráde??? Nelíbí se ti odkazy na zájmy, vliv a DLOUHÉ PRSTY sionistického Izraele (mossadu) na jejich puppet a wardoga USA, který ovládají a raději bys předhazoval KC a jezovity??


Smůla. Názorů a článků, které tyto vazby diskutují se nezbavíš a čím více je budeš ignorovat, tím více se budou (a také se tak celosvětově děje) šířit. Pokud si jej nepřečtou takoví jako ty, nevadí. Díky debatám s tebou se najde i zde dost zvědavých, kteří tak učiní, viz. následující: Bratia o útokoch v Nórsku.


A Peace s tebou,

jansmith[smích]

249959

08.08.2011 22:11

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

jansmith1984 193.?.?.?

Tak co, Dr.Solferne, kdy vyjevíš svůj názor na "PRAVDU, která není pro všechny"??? a kdy se dočkám tvého jistě zasvěceného rozboru??? ..[smích]


Koukám, že si se místo přímé odpovědi (po vzoru Protokolů) přesunul JINAM, dnes do debaty o Permakultuře a žongluješ slovíčky jako v debatách s quidem2, nyní s Luxorem nebo MoU (kdy tvoje zrcadlo Jemelík/Křivý ti tentokrát pod nickem ppppp zdárně sekunduje).

Líbí se ti Permakultura? Ty si nečetl nadpis? (Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři) a nevidíš, že i její prosazování smrdí Protokoly? Za chvíli, kdo vystoupí proti zneužité a deformované Permakultuře a začne vysvětlovat, jak se věci doopravdy mají, bude označen za popírače. Už jen chybí, aby Permakultura byla podobně jako 4%menšina propagována Pride pochody..[smích] Tím netvrdím, že mi buzíci vadí..[smích] Ať se přátelí a užívají si, vždy tak činili. Ale ať se veřejně a velmi často vulgárně nenatřásají před ostatními a v souladu s Protokoly a podporou shabesGojím politiků nepovyšují úchylku a rozklad rodinných a přirozených partnerských vztahů na normální a přirozené chování.


Ale vraťme se k tvým příspěvkům. Není načase být konečně konkrétnější?

Ptám se tě tímto, KDO tlačí svět a gojímskou populaci do morálních a ekonomických sraček, do kterých se evidentně řítí? Je to podle tebe tak, že Nikdo? Protože ovce si za své problémy mohou samy a měly by více číst toru a pracovat na sobě??..[smích] Nebo je za tím Vojtova evoluce a lidská přirozenost? Nebo je to tvá oblíbená KC a maltézáci? Nebo začne přihořívat a budou to ještírci, kteří ovládají světový bankovní Systém a politiku a po WW2 protlačili skrze London City vznik státu Izrael? A kterým žádná sofi lež a Pokrytectví k obrání a zblbnutí gojů/gojímů není dost dobrá???


Zkusme to tentokrát přes SOLŽENICINA a jeho knihu "200 let pospolu". Nevypadá to, že by koshertisté dopustili, aby byla opakovaně vydávána. Solženicin se v ní totiž objektivně zabývá historií rusko-židovských vztahů v letech 1795–1916 a v letech 1917–1995 (2 SVAZKY). Po jejím přečtení zjišťujeme, že "Kagan" není žádná konspirace, ale čirá pravda a dovídáme se mnohem více detailů o genocidě Slovanů... Co myslíš doktore, proč není po jejím vydání o Solženicina zájem, proč není k mání a proč zmizela?


Popis zde: kosmas.cz

a pokud má někdo zájem, tak ke stažení je zde: 200 LET POSPOLU.

V Rusku pak vyšla kniha V.Uškujnika Kagan a jeho bek vydaná v zahraničí ještě v sovětských časech.


A Peace s tebou, kamaráde a věrný debatní obránce siomafií,

jansmith[smích]

250247

09.08.2011 12:28

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

jansmith1984 193.?.?.?

Hábečko, kamaráde, alias Dr.Solferne, není třeba, aby ses podepisoval jako Jemelík nebo Křivý - HHBB také ujde ..[smích]


Na druhou stranu jako Jemelík si mne značně pobavil. Pokud tě irituje, že tě oslovuji jako přítele a kamaráda, tak snad sem to v minulosti DOSTATEČNĚ vysvětlil. PROSTĚ a jednoduše pro mne budeš debatní přítel a kamarád bez ohledu na spory a nepochopení, které naše polemiky generují a pokud bychom se někdy (což je z různých důvodů málo pravděpodobné) fyzicky setkali, tak bych tě ani neobčůral, ani nezulíbal..[smích] Jsi pro mne jednoduše kamarád protivník do diskuze, se kterým občas souhlasím (ale často pro příklon k sofismu a pokrytectví nikoli) a také tě vnímám jako lidskou bytost v určité etapě cesty osobního růstu, která mi NIJAK nevadí a se kterou se navzájem obohacujeme. Ty se mne na revanš snažíš v očích ostatních kosher způsobem popsat jako solitéra bez partnerky, neschopného navázat vztah s druhým pohlavím a který si na Zvědavci kompenzuje své komplexy. Dovol malý dotaz: Korektní homouš, tahající za pinďoura chlapa by ti na druhou stranu nevadil, kamaráde? [smích][smích]

POCHOP, že je úplně jedno CO JSEM ZAČ. Podstatné je, jaké názory zastávám a to je jediné, o čem se tady můžeme v rámci možností (pokud možno s humorem) PŘÍT. Nedokážeš to? Kroutíš se? Zastáváš se podprahovou dialektikou velmi sofistikovaně a neprůhledně kosher Vyvolených a pokud se ti argument debatního soupeře nehodí do not, tak na něj nereaguješ a přeskočíš dávat rozumy JINAM?? No, není to přesně (v minulosti obohacen blahosklonností a bonmoty) tvůj přístup, příteli??

A abych byl konkrétní, tak jako příklad mohu uvést můj poslední podnět o Solženicinovi (200 LET POSPOLU), kde se hovoří o Ž/židech a který si přehlédl jako "dělnickou třídu". Copak má debatér tvého formátu zapotřebí vyhýbat se dotazům a jasným odpovědím???

ASI ANO. V pořádku, dělej si co uznáš (pro tebe) za vhodné, ale "malého tyrana" se v osobě jendysmithů [smích], pro pobavení jeho i možná ostatních zvědavců, jen tak nezbavíš.

Závěrem poznámka k Permakultuře. Nemám nic proti férové a nedeformované obhajobě a příklonu k Permakultuře. Bohužel i tato oblast lidské činnosti (stejně jako multikulturalismus, práva menšin, glob.ekonomika, atd. atd.) - NEZŮSTÁVA, pro MOC a peníze do těch správných kosher kapes, ušetřena zájmu a zásahů drobných i globálních pokrytců a v tom smyslu byly myšleny mé předchozí řádky.

A Peace s tebou, i s Jemelíkem, Křivým i s , hábečko,

jansmith[smích]

250306

11.08.2011 07:42

Homo consensionis – člověk konspirační

Slibuji, co jsem slíbil.

jansmith1984 193.?.?.?

Možná bychom měli ty výroky s dovolením dopřesnit..[smích]
Pokud máte na mysli konkrétní výrok, cituji: "Odvolávám, co jsem odvolal, slibuji, co jsem slíbil", tak tato replika zlidověla po tom, co ji vyslovil Král (Stanislav Neuman) v pohádce "Pyšná princezna" (1952 - od režiséra Bořivoje Zemana, Námět: Božena Němcová, Oldřich Kautský, Henryk Bloch).

Já bych tedy z toho konspirátora Wericha vynechal..[smích]. Ten ale zanechal další zajímavé citáty, jako např.: "Kde blb, tam nebezpečno", kterýžto výrok bych po tom, co je Dow Jones - 4,62 % (nejníže od září 2010 a sešup pokračuje), lehce pozměnil na konspirativní variantu: "kde kosher pokrytec a kupčík, tam nebezpečno". A Peace se všemi,

jansmith[smích]

250474

11.08.2011 19:59

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Je tu však

jansmith1984 193.?.?.?

Takže opravdu odcházíš, hábečko, kamaráde??


Ne, že bych to tady v debatách bez tebe nevydržel, ale byla to s tebou legrace, a ta mi bude chybět..[smích] Málokterý kosher diskutující tady měl takové charizma jako ty a málokterý byl na tak vysoké intelektuální úrovni. Ne nadarmo jsem tě postupně přirovnal k Dr.Solfernovi (pamatuješ?) a je jedno, jestli tě vyslala lehožumpa nebo si zde byl sám za sebe), kdy ačkoli to bylo z mé strany myšleno jako legrace, tak po zkušenostech s tvým stylem komunikace a klouzajícím užíváním slov, obsahovalo toto mé přirovnání i hlubší podtext... [smích]

NA ROVINU (když už tedy nebude příležitost si věci vyříkat) ti říkám, že z tvé strany stačilo vynechat blahosklonnost a bonmoty, omezit jistou guruidní přezíravost a místo toho raději projevit ochotu bavit se i o "HRÁČÍCH" (které údajně nevidíš), k tomu velkoryse odpovídat na nabídnuté otázky (pamatuješ na nezodpovězenou tezi o Pravdě, která NENÍ podle vyvolených pro všechny???) a můj přístup k tobě by byl mnohem shovívavější a o poznání méně nekompromisní..[smích] Je fakt, že jsi vydržel déle než kamarád joseph blahé paměti. Možná i proto, že ti vypomáhaly další tvé nicky jako Jemelík, Křivý, xB Browser a anonymní a s tím souvisí i problém měnění identity.

Na mé narážce o změnách IP-in si se lapil do vlastní pasti, hábečko, ty můj malý sofisto..[smích] Celou svou bagatelizační odpověď si kosher způsobem zúžil pouze na fenomen IP (točil se kolem slušnosti a používání proxiny a přecházení mezi různými počítači) a přitom ti musí být jasné, že PODSTATA mířila JINAM. V debatách totiž nejde o číselnou IP adresu, ale o NICK, který při férovosti diskutujících (kteří nemají důvod se kosher zapírat), umožňuje vnímat kontinuitu oponenta a také (jak kdysi poznamenal mirda) umožňuje nemluvit do prázdého šuplíku.... [smích]

Nick je totiž na fóru pro každého diskutujícího z vlastního rozhodnutí jedinečný, bez ohledu na to, z které ajpiny přistupuje a neměnný nick je také TO, o čem se tady z hlediska elementární MORÁLKY a ETIKY (čas od času) s některými kosher návštěvníky dohadujeme. Jistě je TOBĚ i ostatním kdo tohle čte jasné, o čem a PROČ hovořím a tudíž to nebudu (viz. možnost dohledat v archivu) dále pitvat.

Proto si byl pro mne v zásadě sioakrobat, který přesně jako zblblý nebo úplatný mainstream (vyber si) míchá guláš informací dílem z Pravdy a dílem ze sofi polopravd, okořeněný neochotou jít do (pro někoho) nepříjemné hloubky, a používá i vyložené LŽI.


Na rozloučenou: DOBRÉ ČTENÍ O PODSTATĚ kosher SYSTÉMU, mezi nickem tecka a Rominj:
Na to by jsi mel asi prijit sam.

A Peace s tebou příteli a kamaráde HHBB. Navždy tvůj přítel a kamarád,

jansmith[smích]

250573

29.09.2011 13:03

Proberme se, Švejkové!

RE: Takových výzev je milion do roka

jansmith1984 193.?.?.?

K tomu, co napsal kamarád Slain bych pro usnadnění pochopení anonyma 89.?.?.? doplnil, že význam slova Revoluce, je možno chápat různě...[smích]


Druhy Revolucí (a prostředků, které využívají) mohou být různé a příkladem je např. Revoluce tzv. "Vnitřní", kde k žádnému násilí na sobě ani jiných nedochází, která je ale předpokladem (pokud k ní dospěje nadkritické množství občanů) pro moudře provedené Revoluce celospolečenské....

Je to tak, že pokud si férovým člověkem a nikoli úplatným lokajem kosher Systému, tak si jednoho dne na své cestě osobního růstu uvědomíš, co si byl za pitomce..[smích], a pokud máš navíc i dost "Castanedovy osobní síly", tak v jednom jediném okamžiku změníš svůj přístup k chápání "reality", ve které se pohybuješ. To je ta vnitřní Revoluce v praxi...

Najednou si (mimo jiné) začneš všímat VÝZNAMU SLOV, pochopíš jak jsou nevědomé lidičky (pro Moc a peníze do těch správných kapes) soustavně, za pomoci např. eufemismů a generalizace, manipulovány a ohlupovány a e j h l e: tímto pochopením si postoupil na další stupínek.

A pokud se bavíme o vnitřní Revoluci, tak tady něco málo podrobností: Jiddu Krishnamurti Vnitřní revoluce.

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

254145

17.01.2012 09:25

USrael ruší společné cvičení

Couvá USA, ne Izrael

193.?.?.?

Jen bych upřesnil, že jsou to USA, kdo couvá, nikoli Izrael. Možná je to i americký nátlak, aby se Izrael vzdal útoku. Těžko říct, jestli nátlak bude úspěšný. Myslím, že ne.

261210

21.01.2012 01:16

Obama píše Ahmadínežádovi dopis: pojďme se domluvit

Obmán chystá boudu, dvě mouchy jednou ranou...

193.?.?.?

Je to gesto jen na efekt, po němž přijde false flag... Podívejte, jaká je ta Amerika hodná, mírumilovná, chce se domluvit. A ten Írán proradný, podívejte na něj, letadlovou loď nám potopil. To byla první Obamanova moucha.

Teď ta druhá - už se to projevuje, Írán si říká, na válku Obojetný nemá koule, budeme mít klid. Chyba lávky, k čemu tedy to útočné uskupení u Perského zálivu?

261440

12.02.2012 10:36

Stav veřejnoprávních médií je důvodem k odmítnutí reformy vysokých škol

RE: trochu přehnaná reakce

193.?.?.?

Strejdo, který si říkáš "janko", odborníku na všechno, zkus výjimečně napsat něco o něčem, čemu rozumíš. A nebo si svou univerzitu založ sám, můžeš si pak říkat profesor. Sice tam žádné studenty mít nebudeš, ale aspoň čichneš k realitě a budeš mít menší elán k tomu střílet od boku a blábolit pitominy.

263063

12.02.2012 18:23

Stav veřejnoprávních médií je důvodem k odmítnutí reformy vysokých škol

RE: v zemi vládne teplej žid z Haliče, čemu se divíte?

193.?.?.?

Kurník, mně je jedno jakou kdo má národnost, za to nikdo nemůže, je to irelevantní. Lidí, kteří se hlásí k židovské národnosti moc neznám, vlastně jen jednoho, a to je slušný člověk, altruista, pomáhá mnoha lidem, a neschvaluje agresivní politiku své (americké) vlády, ani státu Izrael. Neschvaluje tažení do Iráku, ani to, co se dnes děje kolem Íránu. Takže, prosím, neházejme všechny do jednoho pytle.

263076

23.02.2012 23:15

Rusko čelí po volbách „hrozbě oranžové revoluce“

RE: Nepřesný článek

193.?.?.?

Kurgiňan přichází s novými myšlenkami syntézy byzantského dědictví Ruska, křesťanství - především pravoslavného , ale ne jenom - a pozitivní části sovětské minulosti a komunistických myšlenek. Staví se otevřeně proti NWO, v kterém podle něj už žijeme, proti čemu staví projekt SSSR 2.0. V tom se rozchází s Putinem, který hledá místo Ruska na současném Západě. Kurgiňan říká, že takové místo Rusko na Západě nemá, což neúspěch Putinova kurzu v integraci na Západ dostatečně dokazuje. Tvrdí, že jediná šance Ruska je se opět stát supervelmocí, s jinou (a podrobně vysvětluje jakou) ideologií, kterou nabídne Rusko světu jinou alternativu, než současné směřování Západu do NWO a jakéhosi lidského kurníku - "čelovějniku".

Jestli umíte rusky, zajděte si na stránky hnutí Suť vremeni a poslechněte si jeho názory a udělejte si vlastní názor.

263899

24.02.2012 22:45

Rusko čelí po volbách „hrozbě oranžové revoluce“

RE: Nepřesný článek

193.?.?.?

Osobně bych spíše podezříval Zuganova, že je trojským koněm Západu. Nevím sice co dělal Zuganov, když byl likvidován SSSR (a tehdy mně to ani nezajímalo), ale z této strany (KPRF) vzešel pijan Jelcin, který se Západu velmi hodil. Viděl jsem jeden Zuganovův volební klip, na něm je jasný rukopis reklamní agentury západního stylu. V podstatě stylem reklamy na svetr vypraný v Perwolu předkládá divákům, že když zvolí Zuganova prezidentem, na druhý den se probudí do zcela jiné země. To je samozřejmě lež, nestane se nic podstatného, pokud není Zuganov zakuklený Anubis ze Stargate, nebo alespoň reinkarnace Lenina či Stalina. Pokud by chtěl Zuganov (nebo kdokoliv jiný) v Rusku změnit to, za co Putina možná oprávněně kritizuje, dost se zapotí a snadno to určitě nepůjde.

Západ by mohl dokonce vítězství ruských komunistů podporovat jako jednu variant vývoje - konečně by bylo možné Rusko prezentovat jako jasného nepřítele, což za Putina dost dobře nejde.

263958

27.02.2012 22:27

Ať žije Krausokracie

RE: Články pana Bartoše

Ed 193.?.?.?

Na druhou stranu - kdo z nás.... atd.

tam bude asi to jádro pudla

264080

27.02.2012 23:09

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Clanek je staven na historickych nepresnostech,presvecte se samy, bod 1-2

193.?.?.?

tak Churchill priznal, no tak to je neco uplne jineho,
ono se tech 60 mil sejmulo uplne samo, ze? oni nemci vlastne ani neprekrocili svoje hranice, ze? nebo je nekdo vylakal, do vsech svetovych stran?

264084

02.03.2012 02:03

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

Jak jsem cestoval z Brusele :-)

193.?.?.?

Když jsem viděl téma článku, musím se podělit o osobní zkušenost. Cestoval jsem takhle jednou z Brusele a při kontrole zavazadel jsem položil obsah kapes do plastové misky, jak jsem byl vyzván obsluhou. Zatím co se zaobírali mým páskem do kalhot, tak miska vyjela z rentgenu a když mě konečně pustili dál, zjistil jsem, že chybí kožené pouzdro. Tak to povídám obsluze a oni že jsem si to vymyslel a nic tam nebylo. Na to povídám, že bylo, tak atˇse podíváme na záznam z kamery, která je hned nad pásem a kouká přímo do misek.

A najednou začal cvrkot: Pane tady nemužete stát, už jste odbaven tak bežte pryč. Ty kamery tady nejsou kvůli tomu, ty jsou tady, protože teroristi a dívat se na nic nebudem.

Tak povídám ať mi dají alespoň potvrzení pro pojišťovnu a mají mě z krku, protože chci domu. A oni, že mi nic nedaji a mám vypadnout. Tak povídám, že chci vědět jejich identifikační čísla, když už se neumějí ani slušně chovat. A oni že mi nic nedaj a mam vypadnout.

Nakonec jsem skončil venku na policejní stanici a mám doma založenej vlámsky psanej policejní protokol...

Ať žijou kamery a Velký Bratr zvlášt! [smích]

264441

10.03.2012 16:01

Hříchy Tomáše Halíka a boj o češství

RE: Tomáš Halík je pro mě (chtěl jsem napsat absolutní) morální autorita

193.?.?.?

Soudě podle reakce, která se chytá torza příspěvku a to hlavní nechává být:

Když jsme masově debilizovaný, degenerovaný národ, jemuž už nezáleží ani na něm samém, ani na vlastní zemi, národ, jehož hlavním rysem je vychcanost a snaha se nacpat do nějaké, co největší řiti (to je jedno, jestli německé, ruské nebo americké), znamená to, že jsme prohráli svou vlastní budoucnost, znamená to, že naši nepřátele měli pravdu pokud jde o nás (a je už zcela irelevantní, že někteří z nich nežijí).

265002

15.03.2012 21:16

Zákony proti barevným revolucím v latinské Americe

Standadrní postup

193.?.?.?

Čemu se divíte? To je přece standardní postup.

265297

15.03.2012 22:21

Íránsko-turecký boj o Sýrii

Íránské banky přišly o SWIFT kódy

Pete 193.?.?.?

Íránské banky přišly o SWIFT a nemohou provádět mezinárodní převody peněz!
http://proinvestory.cz/financni-valka-eskaluje-ira...
To je jasná agrese.

265308

16.03.2012 03:14

15. březen a dluhový protektorát

I Ty, Britský liste?

193.?.?.?

Protivládní demonstraci (prozatím) ignorují i Britské listy. Zajímavé. Zkorumpovanost českých žurnalistů a novinářů, jakož i jejich oddanost kapitalismu, se zdá neuvěřitelná. Snad ne i Ty, Čulíku? I ty, Britský liste?

265319

10.04.2012 03:56

Důkaz, že libertarianismus je iluminátský komplot

Důkaz

193.?.?.?

si představuji poněkud jinak. Z toho článku bohužel ani neplyne, že ilumináti existují.

Teorie hlásající, že komunismus, fašismus a současné režimy korupční falešné demokracie ve všech svých variantách jsou jen komplotem z jednoho zločinného zdroje mi připadají dost účelové - přesvědčit lidi, že je vlastně všechno jedno, protože na režimu tedy nezáleží, že současná situace nemá řešení a že nic nemá cenu. A to se někomu náramně hodí.

266630

Bohužel, musím konstatovat, že někteří čtenáři zvědavce hlupáci jsou; je takové přísloví, kdo se cítí, ten se vtípí. A to o potrefené huse jistě taky znáte.

Chcete říct, že fakt, že má někdo manžela nebo manželku nějaké národnosti (která se Vám třeba nelíbí) je něco jako kádrová chyba? Možná jste hlupák, fašista nebo provokatér; možná všechno dohromady, možná je to úplně jinak. Ale můžete být klidný, hlupáci jsou úplně všude, takže i když přestanete číst Zvědavce a začnete číst něco jiného, hlupáky tam jistě najdete.

Pro pana duba: Vy jste nikdy sám na nic nezměnil názor? Předpokládám, že se Vám to už někdy stalo, proč stejné právo upíráte jinému? Většině lidí je známo, že vědci, kteří emigrovali do USA a pracovali tam na vývoji atomové bomby, to dělali především s motivem, aby se nestalo, že by Hitler měl A-bombu dřív. Málo kdo na této zbrani pracoval vesele a nadšeně. Člověk může mít na válku ten stejný názor jako Einstein, a přece může být postaven před osudovou volbu mezi zlem a ještě větším zlem. To, že někdo emotivně vyjádří svůj odpor k zabíjení i k vojenskému drilu, který potlačuje individualitu člověka, bych rozhodně neoznačil jako žvásty a tlachání. Za Einsteina mluvit nemůžu, ale přestože mám na vojáctví, armádu a války podobný názor, nakonec bych volit stejně jako pan Bartošek v příspěvku před Vámi. Přečtěte si třeba něco od Lao'C, o těch, kteří bojují s těžkým srdcem.


Pánové (nebo dámy), když na slovo "žid" reagujete jako býk na rudé sukno, vidíte věci křivě, a vy sami jste první, komu to škodí. Nikdo nemůže za to, kým se narodil. Zkuste si to slovo nahradit nějakým jiným, pro vás neutrálním slovem, a pak si znovu přečtěte příspěvek, na který jste reagovali.

267085

23.04.2012 03:54

Velký restart

RE: realny socialismus jen snem

193.?.?.?

Tuhle "pravdu" šíří vítězové, kteří píšou dějiny. Ověřit se to ale nedá. Možná stačilo vydržet a počkat na krizi kapitalismu, jako je tahle. Samozřejmě nejen v Československu, ale především v SSSR, který se neměl rozpadnout. Jelikož na tom SSSR byl za války mnohem hůř, než v době svého rozpadu, evidentně to nebylo ekonomikou. Všichni, kdo tu dobu zažili, vědí, že socialistický blok nevedli žádní lumeni, nasekali spoustu chyb, dopustili se množství nespravedlností, ale je to jen slabý odvar gaunerů, kteří vládnou teď. Celá ta historka o demokracii byl jen podraz na relativně slušné a čestné lidi, kteří vyrostli v mnohem lepší a čestnější společnosti než je ta dnešní a podrazy, které ušila hrstka gaunerů v režii Západu, si nedokázali představit.

Na osmašedesátníky nevěřím, přes líbivý začátek socialismu s lidskou tváří. Nebýt Brežněva a jeho tanků, svinstvo "demokracie" by k nám přišlo o 20 let dřív, jen roli Havla a Klause by si zahráli jiné loutky a figurky.

267541

19.05.2012 01:26

Poprava pro výstrahu

RE: Podivné

193.?.?.?

Hlavně, jak už někdo napsal přede mnou, aby dr. Rath nespáchal sebevraždu 23 bodnými ranami do zad. Žádné důkazy o jeho vině zatím zveřejněny nebyly, okolnosti ale nasvědčují, že jde o pomstu vládnoucí mafie. Snaha zabránit, aby promluvil je více než výmluvná. Doufám, že na krysy, které všechno zinscenovaly, dojde brzy také řada.

269197

14.06.2012 15:11

Ruské varovné výstřely

RE: Spatne datum

193.?.?.?

Hm, takový průzkum bojem - testování protiraketové obrany Ruska balistickou raketou je mnohem větší šílenství, než odpálení Bulavy ze Středozemního moře. Pokud vím, v Rusku existuje systém automatické odpovědi na předpokládaný raketový jaderný úder, takže testovat, jestli už byl aktivován, na to ani Amerika nemá koule.

Je poměrně běžné, že ponorky sledují aktivity potenciálního protivníka, a Rusko nepochybně sleduje 6. flotilu několika ponorkami zcela běžně a neustále. Pokud by Rusko odpálilo ze Středozemního moře balistickou raketu směrem nad vlastní území, jistě by to vyvolalo zvýšený zájem USA a NATO, ale nic jiného, naopak pokus o sestřelení cvičné rakety by byl nepřátelský akt. Navíc, tento pokus by asi byl stěží úspěšný. Nicméně se domnívám, že odpálená raketa nebyla Bulava, ale ohlášený test modernizovaného Topolu nebo Topolu M, odpálený z jižní hranice států SNS. Spirálový efekt je součástí zařízení na překonání PRO protivníka - klamný cíl a skoková změna trajektorie ostré balistické rakety (s využitím zákona zachování hybnosti). Po odpálení klamného cíle získají klamný cíl a dále letící balistická střela navzájem opačné příspěvky k celkové hybnosti, což okamžitě změní trajektorii balistické střely. Z trajektorie klamného cíle by ovšem šlo velmi lehce odvodit novou trajektorii střely, nebýt spirálového pohybu klamného cíle (celý proces oddělení obou částí balistické střely by musel být sledován naprosto přesně, aby bylo možné zjistit okamžitou polohu "ostré" střely). Jinak vcelku souhlasím s názorem pana Bartoška. Odpálení rakety a předvedení systému na překonání PRO v činnosti je jistě zprávou pro USA a NATO, aby se na svůj protiraketový štít nespoléhalo v budoucích akcích, které u nich Rusko předpokládá.

O tom, že Rusko uvedlo do bojové pohotovosti přinejmenším část svého raketového jaderného potenciálu svědčí tato zpráva:

http://czech.ruvr.ru/2012_06_14/78082517/

Znamená to, že mobilní balistické raketové komplexy vyjedou ze svých základen budou a neustále měnit polohu. Připomíná to cvičení ruské armády v roce 2008, kdy Rusko lakonicky ohlásilo přesuny cca 2000 tanků a dalších bojových vozidel na velké vzdálenosti v řádu tisíců kilometrů, blíže neurčeným směrem, ale každý věděl, že v takto vymezeném akčním rádiu leží Evropa. To bylo po válce s Gruzií v době koncentrace flotily NATO u ruských břehů v Černém moři. Samozřejmě, v obou případech to bylo nebo je "jen" cvičení.

270661

19.06.2012 21:27

USA se v Sýrii pokouší začít plnohodnotnou válku v zastoupení

RE: naboso do ohně

193.?.?.?

No, mají dvě verze, chtějí vypadat doma jako velmoc, i před zemičkama jako je ta naše, ale přitom musí chlácholit Velkého bratra. Jednou mu možná vrazí kudlu do zad. Jdu blejt.

270807

04.08.2012 00:08

Křížová výprava na východ

RE: Komunisticka verze historie

193.?.?.?

Kdysi jsem jim z naivity fandil, dnes říkám: ať se oba raději smaží v ohni pekelném, i s Gorbačovem! Strom se pozná po ovoci a z toho jejich nevzešlo nic dobrého - to co rozvrátili, bylo lepší, než to co zaseli. Fuj.

272923

02.09.2012 23:26

Hysterie Pussy Riot nabírá v Rusku nebezpečné formy

RE: Zbytečná hysterie

193.?.?.?

Soudruhu pravicující demokrate? To jste se soudruhu MoUdrostraku poněkud splet... Momentálně jsem spíše příznivec soudruhů Lenina, Stalina a Brežněva, kteří by po zásluze a správně po sovětsku zatočili se současnou verbeží, okrádající pracující lid [velký smích] [velký smích] [velký smích].

Ne, nemyslím si, že by byl režim za komančů ideální a heavy-metalovou kapelu soudruha Brežněva jsem v roce 1968 nevítal, ale teď by se dost hodila. A Kundičky Výtržinice by možná taky šly do polepšovny, ale pánové Kalousek, Nečas, Vondra a spol. by za vytunelovanou a rozkradenou zemi prstíčkem hrabali a špendlíčkem kopali v uranových dolech, což je přesně ta zábava, která by jim svědčila. Případně by si již notovali s neznámým vojínem, čichaje ke kytičkám zespoda. Nebyla by jich škoda, národ by si oddechl.

274254

13.09.2012 14:14

V první řadě jde o prachy

Kde vládne zločin

193.?.?.?

Klaus stejně jako špičky ODS, TOP09, LIDEM patří k organizovanému zločinu (ale iluze si není třeba dělat ani v případě ostatních, tzv. levicových politických stran, kde prožluklost je přece jen snad o něco menší - možná).

Metanolová kauza potvrzuje, že ve státě, kde vládne organizovaný zločin, na lidských životech nezáleží. Je v tomto státě typické a symptomatické, že policie v nejlepším případě chytne malou rybu, obětního beránka, kdežto vzájemně prorostlé špičky byznysu, politiky a zločinu si v klidu užívají peněz namočených v krvi nás všech. Nedivil bych se, kdyby tomu tak bylo i v případě metanolu. Penězovody z prodeje metanolu možná vedou až kdo ví kam nahoru a celého případu bude zneužito i k odvrácení pozornosti od totální neschopnosti vlády řešit ekonomické a správní problémy. Klidně to může být teroristický čin na objednávku, takové malé české 911. Vládnoucí zločinci jsou schopni úplně všeho.

274764

01.10.2012 09:34

Přímý útok na prezidenta

Nejde o žádnou konspiraci

193.?.?.?

ani divadlo pro ovce atd. Jenom se rozpadá stát, nic víc. Ukažte jedinou věc, která v tomto státě funguje. Do jídla se v klidu přidávají jedy a látky pro technické použití, aniž by to někoho vzrušilo, jen kvůli zisku. Zdravotnictví, školství, všechno je v hajzlu. Průmysl nekonkurenceschopný. Armáda - pár žoldáků. Policie a justice žije vyráběním umělých kauz na politické odpůrce, zatímco organizovaný zločin v klidu bují. Politici ultraneschopní, hlavní je pro ně jen plat a pak už se z nich sype jen žumpa a slovní průjem. Důchodové vládní pilíře jsou jen další tunely, a všichni to vědí. Nikdo ze současné produktivní generace nevěří, že by ve stáří bral nějaký důchod. Divíte se, že všichni na všechno serou? To je odpověď na stav prezidentovy ochranky i na to, proč občané resp. ovčané ještě nevzali vidle a nenaházeli vládnoucí garnituru do Vltavy. Bylo by to stejně snadné, jako "zastřelení" prezidenta, snad ještě lehčí, ale proč by se kdo namáhal, co by to komu přineslo? Teď už jede každý jen sám za sebe, prsty už si lidi jednou spálili v roce 1989. Brzký konec totoho státního útvaru přijde rychle, a je to už neodvratné... Kdo může, odjede jinam, kdo nemůže, dělá si zásoby.

275951

07.10.2012 16:00

Syrští teroristé z FSA za útokem „pod falešnou vlajkou“ na Turecko

Proč se přiznávali?

193.?.?.?

Myslím, že to bylo tak: útok provedli tzv. vzbouřenci pod falešnou vlajkou, aby mohlo NATO nakonec internacionálně pomoci Turecku. A jistě v těcht provokacích budou pokračovat. No, a přiznání bylo taky pod falešnou vlajkou, ale jinou. Za "vzbouřence" se přiznal někdo jiný, komu není intervence NATO "po chuti". Kdo už předtím NATO varoval, aby do Sýrie svoje prsty nestrkalo. Také v tom bude pokračovat.

276694

Pane autore, problém malých stran je především v tom, že je nikdo nezná a nikdo neví co, od nich může čekat. Jejich roztříštěnost a nejednota stejně už podle zákonů statistiky nemůže přinést podstatnou změnu. Podobně lidé naletěli už s VV a TOP09, a jak se říká, jen blbec se spálí dvakrát po sobě o stejná kamna. KSČM tu šanci ještě nikdy nedostala, aby se mohlo jít dál, je potřeba je vyzkoušet. Ať dělají co umí, těžko to může být horší, než vláda pravicových zlodějů, blbů a diletantů. Vládu komunistů mnozí z nás zažili, a bylo to lepší, než to, co dokázali reálně nabídnout "demokraté" za posledních 20 let, i když jejich sliby byly pochopitelně mnohem lepší, než komunismus. Jak se říká, nikdo vám nemůže nabídnout tolik, co vám já mohu slíbit. Vypsat biaco šek na moc neznámému hnědému bláznu, to je alternativa, která přijde na řadu hned po tom, co komunisté selžou.

277171

15.10.2012 09:08

Volby

RE: Nic novyho pod sluncem ...

193.?.?.?

Má-li se ukázat, jsou-li komunisti hyeny, někdo je napřed musí zvolit, jinak je to teorie a spekulace, bez které nelze jít dál. Pravičáci by měli jásat, že se jejich ideologický protivník chystá taky znemožnit. Tak k tomu taky přispějte a volte KSČM [velký smích] !!!

Reálně si ale myslím, že pravice nasrala inteligenci, tj. vysokoškolsky vzdělané lidi, podobně jako kdysi komunisti před r. 1989. Následkem čehož se dnes inteligence kloní více doleva. Jelikož "scientia est potentia", je tu jistá šance... Tito lidé nejsou připraveni se potenciálně diskreditovat vstoupením do nějaké politické strany, nicméně spolupracovat na nápravě současné situace s levicí chtějí.

277172

29.10.2012 01:02

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Roman 193.?.?.?

Pane Papež, smekám, že jste se pod svůj názor podepsal, já tolik odvahy nemám. Máte bohužel pravdu. A většina lidí kteří s p. Okamurou měli někdy co do činění, ať osobně či obchodně a on z nich neměl prospěch, má na něho stejný názor. Co se týče jeho příjmů, tak to asi nebude vše v pořádku ale osobně za největší nebezpečí považuji jeho psychopatickou osobnost. Mít moc, byl by z něj asi diktátor. Jenže všechny kritiky jeho osoby berou jeho fanoušci jako pomluvy. Jen si říkám co zase bude zklamaných lidí. Jinak Zvědavec není sice moje parketa ale tentokrát smekám před editorem který p. Okamuru celkem prokoukl. Jen si myslím že p. Okamura není nikým nastrčený, ale důkazy pro to samozřejmě nemám.

278038

26.11.2012 23:42

Bude se Zvědavec stěhovat podruhé? Bohužel ano

UPC blokuje Zvědavce

193.?.?.?

Tak už je Zvědavec přestěhován? Pár dní jsem se nemohl dostat na stránky Zvědavce, přikládal jsem to stěhování serveru, ale pak, na počítači v práci, mi Zvědavec naběhl bez problému. Chyba je tedy na straně poskytovatele internetu, UPC, který blokuje přístup na IP adresu Zvědavce. Zajímavé, tedy v Česku už opět fungují STBácké praktiky?

279626

27.11.2012 00:15

Bude se Zvědavec stěhovat podruhé? Bohužel ano

RE: UPC blokuje Zvědavce

193.?.?.?

Důvod, který uvádí uživatel přede mnou mne nenapadl, možné to ovšem j je taky, že server, na němž Zvědavec běží, blokuje přístup z UPC sítě nebo její části, například české. Pane Stwora, zkuste se na to prosím zeptat svého providera. Občas bývají americké servery paranoidní pokud jde o přístupy ze zemí třetího světa, kam počítají i nás.

279627

28.11.2012 07:04

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

je to blokovany nekde v US

zedd 193.?.?.?

ale zrejme jen pro nektere CZ/SK providery - jmenovite O2. Z datahousu sitelu se na zvedavce dostanu, z 02 adsl nikoliv. Tohle je traceroute pres O2:
traceroute to www.zvedavec.org (173.236.122.8), 30 hops max, 60 byte packets
1 krakatice.krakatice.mprj.cz (10.23.2.1) 1.012 ms 1.520 ms 2.029 ms
2 88.103.200.44 (88.103.200.44) 13.519 ms 18.599 ms 23.279 ms
3 65.196.broadband14.iol.cz (90.181.196.65) 31.196 ms 35.514 ms 39.760 ms
4 194.228.190.177 (194.228.190.177) 48.117 ms 51.844 ms 55.737 ms
5 194.228.190.13 (194.228.190.13) 60.164 ms 64.873 ms 69.049 ms
6 194.228.190.10 (194.228.190.10) 83.859 ms 75.247 ms 86.767 ms
7 194.228.190.193 (194.228.190.193) 82.486 ms 79.428 ms 84.730 ms
8 Ae0-0-grtprach1.red.telefonica-wholesale.net (84.16.7.29) 81.721 ms 74.916 ms 78.307 ms
9 Xe-4-3-0-0-grtfraix2.red.telefonica-wholesale.net (94.142.121.38) 86.389 ms 176.52.250.254 (176.52.250.254) 81.377 ms Xe3-3-0-0-grtpartv1.red.telefonica-wholesale.net (94.142.121.30) 98.112 ms
10 Xe7-0-3-0-grtwaseq2.red.telefonica-wholesale.net (94.142.126.77) 183.495 ms Xe0-1-0-0-grtwaseq3.red.telefonica-wholesale.net (94.142.126.89) 177.426 ms Xe6-1-4-0-grtwaseq2.red.telefonica-wholesale.net (94.142.116.217) 183.318 ms
11 Xe1-3-0-0-grtdaleq1.red.telefonica-wholesale.net (94.142.127.241) 218.838 ms xe10-0-0-0-grtdaleq1.red.telefonica-wholesale.net (84.16.14.189) 216.144 ms Xe7-0-0-0-grtdaleq1.red.telefonica-wholesale.net (94.142.126.125) 212.942 ms
12 xe-3-1-0.er2.dfw2.us.above.net (64.125.12.21) 221.696 ms 218.334 ms 215.779 ms
13 xe-3-0-0.cr2.dfw2.us.above.net (64.125.30.94) 227.897 ms 227.093 ms 234.607 ms
14 xe-1-0-0.cr1.dfw2.us.above.net (64.125.30.77) 222.519 ms 210.698 ms 210.996 ms
15 xe-2-0-0.cr1.ord2.us.above.net (64.125.25.133) 181.852 ms 182.089 ms 186.933 ms
16 xe-5-1-0.mpr1.ord6.us.above.net (64.125.24.233) 190.341 ms 196.999 ms 201.705 ms
17 64.124.146.114.allocated.above.net (64.124.146.114) 212.475 ms 216.432 ms 221.322 ms
18 asw-eo183.ord03.singlehop.net (96.127.143.78) 219.882 ms 223.824 ms 231.707 ms

a dal ani tuk

279665

28.11.2012 23:39

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

RE: problem s dns

193.?.?.?

Ze sítě UPC Zvědavec nefunguje bohužel ani když zadáte přímo jeho IP adresu do prohlížeče. Zřejmě to asi nebude problém s DNS.

Z jiné podsítě v ČR Zvědavec funguje normálně, buď tedy Zvědavce blokují někteří ISP, což ale vypadá divně, že by se takto najednou domluvili, v ČR i na Slovensku, spíš to tedy vypadá, že v US, na serveru, na němž Zvědavec běží, jsou některé úseky adres na black listu. U nás zase bývají běžně na black listech některé adresy z Ruska a Ukrajiny. Snad by pan editor mohl zvážit, jestli by nebylo přece jen lepší, kdyby měl Zvědavec vlastní server. Nebo toto ještě není finální umístění Zvědavce?

279735

29.11.2012 17:12

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (I)

zaměstnávání odsouzených osob v česku

anonym 193.?.?.?

objektivně řečeno, v česku jsme "pozadu" za usa, tady není práce ani pro "neodsouzené" natož pro vězně , tedy osoby vykonávající trest odnětí svobody, nicméně realita je taková, že práce je v českých věznicích, kterých je na tak malý stát kupodivu až moc, luxusní výhodou pro rozptýlení nudy a malým finančním přilepšením pro vězně, zaměstnavatelem je VS ČR ( vězeňská služba ) a ta vězně zaměstnává na vlastních pracovištích nebo je také pronajímá firmám ( takový pseudošwarc systém ) , vězeň má zpravidla hrubou mzdu 4500, - a zpravidla má z toho měsíčně k dispozici cca 500-600 kč na tzv. kapesném přímo k dispozici na útratu v prodejnách k tomu účelu ve věznici zřízených, pokud VS ČR vězně pronajímá, účtuje za něj firmě cca 10000,-/měsíc , takže i pro VS ČR je to výnosný byznys, zatím se to nevymklo jako v usa, ale pokud se poněkud "liberalizují" přepisy , tak rychle doženeme náš vzor, není pochyb, že soukromá věznice je extrémně výnosný kšeft, závěrem taková pikantnost, v jedné české věznici pracují vězni v pivovaru, k všeobecné spokojenosti všech zainteresovaných [velký smích]

279765

30.11.2012 10:42

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

RE: zradce UPC

193.?.?.?

Uvidíme po víkendu, až se Zvědavec opět přestěhuje, jestli to blokování bude pokračovat. TOR je ta správná volba, také se na to chystám.

Spíš si myslím, že jde o neúmyslné blokování někde v USA, kde si myslí, že zmíněné segmenty ip adres jsou využívány hackery, ale zase jak někteří čtenáři signalizují, potíže někomu pomohla odstranit změna dns serveru, což je divné, server Zvědavce by těžko mohl blokovat blacklistem dns dotazy na svoji ip adresu. Blacklist by musel sedět někde jinde, popř. na více místech.


Také jaký by byl důvod blokovat Zvědavce a rozehrát kvůli tomu poměrně monstrózní akci? Leda snad otestovat pozdější filtrování internetu ve velkém. S napětím čekám, jak to dopadne po víkendu [smích]

279784

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 140 čtenářů částkou 23 155 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 5

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 6

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Stát zakázal výrobu dezinfekce Martinu Žufánkovi23.03.20 15:43 Česká republika 1

Rusko a Kuba posílají do Itálie své lékaře22.03.20 17:35 Rusko 4

Blokování čínské pomoci Itálii v Praze22.03.20 16:08 Česká republika 3

Chmelár o prohlášení Stoltenberga: Je to šílené a nepříčetné21.03.20 08:40 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
24,60 Kč
Euro
27,48 Kč
Libra
30,64 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
25,86 Kč
100 japonských jenů
22,80 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
6,04 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
31,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 938,79 Kč
1 unce stříbra
356,21 Kč
Bitcoin
152 909,63 Kč

Poslední aktualizace: 29.3.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?