Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 45 příspěveků, 3 různá jména: Peol, SW, Václav Semerád.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.10.2007 10:02

Jak jsem psal udání

RE: Úplne súhlasím s rozhorčením ohľadom týrania zvierat

Peol 194.?.?.?

Zjevné nepochopení. I když možná by to bylo srovnatelné. Co říkáte v tomto směru na v dnešní době nefungující přirozenou evoluční selekci a výběr ?
Víte jaké to je narodit se proto aby jste v bolestech po 10 letech zemřel a co řeknete takovému dítěti až se vás zeptá jestli smyslem života je bolest ? Možná vás napadne to samé jako když uvidíte na videu zmítající se právě za živa stahované zvíře pro kožešinu - nedalo by se tomu předejít ?

145294

07.01.2008 13:57

Jsme obklopeni pavučinou lží!

RE: Takový odhad

Peol 194.?.?.?

milion mrtvych lidi, lidi co mohli zit a vy se zabyvate jednou fotografii ?
Jste blazen a nebo fasista

150723

24.01.2008 09:41

Války jsou nutné

valka zacne byt nutna vstipi-li se lidem jeji nevyhnutelnost

Peol 194.?.?.?

lidem jako jste napr. vy. Lidska spolecnost muze nabyvat nekonecnych rozmeru, jeji struktura se meni i presto genova struktura jednotlivcu a jejich mozku je temer stejna. Genove se muze lisit v miliontine, treba jen v pocitu pri pohledu na tyrane zvire.
Pokud napr. prijmeme uspesnost agresivnich jedincu ve spolecnosti, popr. pripoustime nasili na zenach, muzeme se pristi generaci dockat nazoru, ze obycejnym pozorovanim spolecnosti lze dojit k faktu - VALKA je dobra, nebot muzi touzi zabijet a znasilnovat.
To ze v miru lidska spolecnost evolucne degeneruje je tichy fakt, nahlas ovsem rikat, ze jedine reseni je valka je silne neeticke, nemoralni a hlavne neni to reseni. Absolutne odmitam tuto cestu jako vychodisko nutnym zlem, celkem mne po precteni zamrazilo a myslim, lide s timto tvrzenim jsou vic fasisticky smyslejici, nez hloupy hajlujici plesoun.

(Autor srovnává s přírodními zákony a nekonečně se omlouvá. Poslední věta: Berte tento článek ne jako oslavu války, ale jako smutné pozorování někoho, kdo si uvědomuje běh věcí. – Moderátor.)

152474

14.07.2008 09:22

Nesnesitelná ubohost BBC

BBC destruována

Peol 194.?.?.?

Bohužel musim souhlasit s článkem, přestávám pochybovat, že by BBC nemělo směrované informace, které pouští do eteru. Některé otázky, a to značně logické, se prostě nepokládají. Do některých problémů BBC prostě neštourá. Obzvláště pokud by mohly znamenat, že západ má ruce od krve.
Pokud se zabývají válkou v Iráku, nejvíce se zajímají o posttraumatickými stavy Amerických vojáků, čísla typu 300 tisíc nasilně zavražděných Iráckých dětí se nedozvíme.
Alespoň víme co bude BBC vysílat až US radar v Čechách smete plutoniová bomba - Počet celkových mrtvých US vojáků je X.
Ale je to obecný trend, který můžeme sledovat skoro v každé Evropské zemi - názory lidí jsou přehlíženy, jasným úkazem je způsob schvalování Lisabonské smlouvy.

165366

19.12.2008 08:02

Proč se Al-Zaidi omlouvá?

RE: Strach

Václav Semerád 194.?.?.?

Nemohou ho ukázat? Je opravdu otázka, jestli už není v márnici a všechno ostatní je jen divadlo. Palach údajně (v bezvědomí) také odvolal...

178514

13.01.2009 09:13

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

Nazývejme věci pravými jmény!

SW 194.?.?.?

Proč by Ježíš nebyl Žid? Vždyť se postavil i vlastním farizeům! Ale Vyvolený národ - to je ta strašlivě nebezpečná konstrukce! Vyvolených národů už bylo! Vyvolení byli přece Germáni - včetně Oswietimi, za vyvolené se považovali Rusové (co Stalin a Strana činí, dobře činí), můžeme jmenovat další (kdysi Egypťané, Římané, Číňané, Japonci, Francouzi, dnes Američané, Židé už tisíce let), všude jde o stejné vynášení sama sebe a pohrdání jinými. Jen bych to zbytečně nenazýval sionismus. To je příliš ohraničené na jediný národ, ačkoliv ten trpí Syndromem Vyvolených nejdéle - už tisíce let. Vhodnější termín je NACISMUS. Je univerzálnější, výstižnější a dnes se (právem!) chápe jako nejodpornější (viz Oswietim, ačkoliv ruské Gulagy nebyly menší a Guantánamo méně odporné, bombardování Waršawy ve jménu herrenvolku jako Bělehradu ve jménu narkomafie a Gazy ve jménu Izraele). Nacismus není jen německý, ale také japonský, ruský, dnes převážně americký a židovský. Nenechme si vnutit pokrytectví "humanitárních bombardérů", nehledejme jiné názvy tam, kde existují dosti výstižné a nazývejme věci pravými jmény!

180765

13.01.2009 09:45

Zákon a tradice

Neodvolával bych se na staré texty

Václav Semerád 194.?.?.?

Ty staré texty! Bible, Korán, Buddhismus, Taoismus... prý přímo sepsané či aspoň inspirované Bohem. Obávám se, že je tomu naopak, že všechny ty knihy sepsali buď hodně nenávistní lidé, nebo rovnou ďáblové (lidského rodu). Mohl by Bůh sám na sebe nashromáždit tolik pomluv, jako je např. v Bibli? Kde je nazýván spravedlivým, ačkoliv velí svým "věrným", aby nepřátele beze slitování zabíjeli včetně kojenců? Kde bude dokonce prokletým ten, kdo zadrží meč svůj (a proviní se zakázaným (!) soucitem)? Není pokrytecké označování za spravedlivé vyvražďování celého světa (potopa)?

Na závěr (tohle už můžete klidně odstřihnout) mám dotaz na autora článku (e-mail na něho se mi vrátil jako nedoručitelný - asi by si to měl prověřit): ptám se na svolení převzít článek (v plném znění, se jménem autora, jen s jiným CSS formátem) do svého webu?

180769

23.02.2009 07:34

Krize

Krize

Václav Semerád 194.?.?.?

Karel Poláček: Bylo nás pět. Péťa Bajza (hrdina knihy) ví naprosto přesně, že Krize je ta obluda na žaludském esu... [chechtot]

184381

25.02.2009 10:08

Morganatická společnost

Kdo nám vládne?

Václav Semerád 194.?.?.?

Jako ateista přiznávám část pravdy křesťanské ideologii. Zemi vládnou ďáblové. Na tom pohledu něco je, jen neuznávám ďábly za odlišný živočišný druh, mimozemšťany, kteří nás okupovali a chovají se k nám jako k poraženým. Jsou to také Homo. Otázka je, zda ještě Sapiens, zda se už nepřevyvinuli (viz Darwin) na druh Homo Diabolus (nebo Homo Morganus?).

Příznaky Syndromu Vyvolených jsou na světě odedávna. Tato nemoc tvrdí, že malá skupinka Vyvolených je něco víc než ostatní, proto je jim dovoleno všechno. Včetně zabíjení podlidí (německy untermensch). Pozor, nevztahuje se to jen na Germány a pádem Berlína to nepřestalo! Podlidem se dnes nenadává jen německy, ale všemi jazyky světa: gójim, gadža, arabáši, kofoly. Syndrom Vyvolených zasáhl v průběhu historie většinu národů. Nikdy jim nezáleží na právu, protože v právu je vždy nadčlověk. Egypťané jako zločin trestali i sebeobranu před Egyptským nadčlověkem, pokračovalo to přes Židy, Římany, na druhé straně světa té nemoci (a rádi!) podlehli Japonci a není div, že to Germánskými továrnami na smrt ani sovětskými gulagy neskončilo, pokračuje to zdárně přes Guantánamo a Gazu. Všimněme si, jak Vyvolení pro sebe tvrdě vyžadují beztrestnost (ani soud v Haagu na ně nemá pravomoc, trestá jen podlidi). Některé národy zasetý vítr sklidily v podobě důkladné bouře, ale že by je to vyléčilo? Kdepak! Germáni dodnes věří, jací jsou ýbrmenš, i ruský člověk se považuje za nejlepšího, Židy to nepustilo ani po tisíciletích a než aby se zamysleli nad nemocí Vyvolenosti, říkají jí (stejně jako korunovaní darebáci) dar od Boha! Ohánějí se křivdami holocaustu, nevidíc, že na nich mají lví podíl, přinejmenším tím, že sami pokračují v křivdách na druhých. Germáni civilisty hnali jako živé štíty před svými tanky, Izraelci palestinské kluky na své obrněnce přivazují. Inu - Vyvolení...

Co s tím? Na tu otázku nenašel za minulá tisíciletí odpověď nikdo. Kdo by ji našel, měl by dostat Nobelovu cenu míru (kterou by asi odmítl, neboť společnost dosavadních hyenických laureátů, jako terorista Jáser Arafat nebo mírotvůrce Chamberlain, není pocta, naopak). Babo, raď!

Obrátil bych to. Což takhle kašlat na pokryteckou Vyvolenou věrchušku a začít si pomáhat navzájem? Vyloučení nemají telefon? Proč nenažhavit svůj a nepomoci jim ve shánění? Byt je dnes větším přepychem než za starého Rakouska? Neměla by tedy pomoci rodina (nejenom s dětmi)? Člověk v nouzi potřebuje málo: postel 2x1m, místo u stolu a židli (po vyštvání z bytu také bydlím u syna). Vyvolení (chcete-li: ďáblové) mají výhodu moci, obyčejní lidé výhodu soucitu. Komu se to zdá málo, měl by se zamyslet, kam sám patří. Syndrom Vyvolených je nakažlivý a imunní není nikdo.

184542

02.03.2009 07:38

Vicepremiér Bursík a Kateřina Jacques napadli petiční stánek Iniciativy Ne základnám

Je to ještě strana Zelených?

Václav Semerád 194.?.?.?

Neměla by se tato strana přejmenovat na Stranu Khaki? To je přece jen jiný (a podle mě výstižnější) odstín zelené. [chechtot]

185130

15.05.2009 08:42

Cesta národní obnovy

Nic nového pod sluncem,

Václav Semerád 194.?.?.?

ale pravda většinou zůstává.

Proč není ideálem parlamentní demokracie? Malý testík: zkuste si představit PRŮMĚRNÉHO VOLIČE. Máte to? A teď si uvědomte, že VĚTŠINA voličů (ta, co rozhoduje!) je ještě pitomější! Navíc si uvědomte, že naši vladaři - a nemyslím loutky jako je premiér, ale ty, pro které je výstižnější název VOLDEMORTI (podle knihy Harry Pottera Ti-jež-nesmíme-jmenovat) - ovládají média, takže zblbnou tu rozhodující většinu (a kdo něco ví o podprahovém ovlivňování, ten se na televizi raději ani nekouká). Hezky to vystihuje heslo jednoho mně neznámého sprejera:

Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali!

Opravil bych velice nepřesnou větu:
...moderní právní stát představuje totalitní moc zákonů, jimiž jsou stanoveny rovnostářské podmínky života pro všechny lidi bez rozdílu...
To se ovšem netýká těch, kdo mají peníze (a moc), neboť nadřazená kasta Voldemortů na nějaké zákony zvysoka kašle. V USA sice neprošel návrh zákona, podle kterého by byl každý s majetkem nad 8 milionů dolarů automaticky absolutně beztrestný, ovšem zdůvodnění toho zákona je pozoruhodné a platí nezávisle na něm: za celou dobu existence USA nebyl odsouzen žádný vrah s tak velkým majetkem, takže soud je jen mrhání peněz (daňových poplatníků, ovšem!). Nač dávat do zákonů, co i beztak platí?

Jsem ale skeptický k názoru, že má smysl bránit se nakupováním dalšího a dalšího území, které by se dalo bránit před cizáky. Možná je to dobrá myšlenka, jenže přišla trochu pozdě. Přesněji - hodně pozdě. Dnes nám v naší zemi nepatří skoro nic, většinu nemovitostí vlastní cizáci (Trautenberkové i jiní), takže je opravdu těžké půdu koupit (vím o čem píšu: syn vlastní 10ha), spíš naopak. Vyvlastňování půdy se stále zjednodušuje. Nedávno byly vyvlastněné cesty, teď náš prodejný Parlament jedná o tom, aby měl zřizovatel kdejakého soukromého letiště pro Voldemorty mít právo nejen vyvlastnit příslušné pozemky, ale také zakázat na sousedních pozemcích všechny překážky - les, stavby... Mluví se o právu státu vyvlastnit půdu "ve veřejném zájmu(!)" pro cizí soukromé firmy - vzpomeňme si na hrubý nátlak včetně anonymního vyhrožování fyzickým násilím těm, kdo nechtěli prodat svou půdu pro Hyundai apod. a navíc nám Evropská Unie brzy zakáže pěstovat neschválené plodiny (schválené budou jen geneticky modifikované, aby byly neplodné a museli jste každoročně nakupovat nové předražené osivo). Indičtí zemědělci už dnes proto páchají sebevraždy, ale tam se to jen testuje, až to spadne na nás, bude pozdě, protože rozhodovací práva právě odevzdáváme Bruselu, odkud nás Voldemorti prostě a bez skrupulí převálcují.

Bible říká, že nám vládnou ďáblové. Já jim říkám Voldemorti. Ti-jež-nesmíme-jmenovat. To slovo doporučuji, zatím (!) není trestně stíhané.

191207

15.05.2009 08:45

Sony oznámila první trátu za 14let

Japonci jsou zřejmě na řadě...

Václav Semerád 194.?.?.?

přesně podle plánů Voldemortů (Těch-jež-nesmíme-jmenovat)... [bliji]

191209

18.05.2009 07:15

Firmy přestaly propouštět, bez práce jsou už všichni Češi

Kdy bude v Čechách dobře?

Václav Semerád 194.?.?.?

Až se Paroubkova vdova půjde do vězení zeptat Topolánka, jestli neví, kdo vlastně na Bursíkově pohřbu zastřelil Kalouska s Filipem... [chechtot]

191357

20.05.2009 07:20

Na židy dojde až pak

Proč odmítám používat slovo Romové?

Václav Semerád 194.?.?.?

Vlastně je to jednoduché. Rom znamená cikánsky člověk. Nerom tedy znamená ne-člověk (cikánsky gádža, německy untermensch). Jsme tedy podlidé? Na to jsem trochu háklivý. Takže tvrdím, že jsem taky rom, ovšem etnicky jsem Čech. Cikán je taky rom, etnicky Cikán. Jak jinak, ne? A pokud se někdo bojí vyslovovat jméno některého etnika, ať používá označení Voldemort - Ten-jehož-jméno-se-nesmí-vyslovit! [zmaten]

191513

21.05.2009 10:21

Ještě jednou k článku Na židy dojde až pak

Austrálie k přistěhovalcům:

Václav Semerád 194.?.?.?

(Je málo věcí, které bychom měli od cizinců převzít, ale tohle stojí za úvahu.)

Muslimové, kteří chtějí žít podle islámského práva Šaría, byli vyzváni, aby opustili Austrálii.

Předseda vlády Kevin Rudd rozhněval australské muslimy prohlášením, že bude i nadále podporovat bezpečnostní agentury ve sledování národních mešit:

"Přistěhovalci, ne Australané, se musí přizpůsobit! Přijměte to, nebo odejděte. Jsem už unavený obavami národa z toho, zda jsme či nejsme ohroženi nějakými jedinci či jejich kulturou. Od teroristického útoku na Bali jsme u většiny Australanů zaznamenali nárůst vlastenectví. Naše kultura se vyvíjela během více než dvou století bojů, pokoušení a vítězství milionů mužů a žen, usilujících o svobodu. Mluvíme převážně anglicky, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakkoli jinak. Tudíž, pokud se chcete stát součástí naší společnosti, naučte se náš jazyk! Většina Australanů věří v Boha. Není to žádný politický pravicový nátlak, ale prostý fakt, neboť právě křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských principech, což je jasně zdokumentováno. A je tedy vhodné, aby to bylo vyobrazeno i na stěnách našich škol. Pokud vás bůh obtěžuje, navrhuji vám, abyste uvažovali o jiné části světa jako svém domově, neboť Bůh je součástí naší kultury. Vaši víru můžeme akceptovat a nebudeme se ptát „proč“. Vše, co žádáme, je, abyste Vy akceptovali tu naši a žili s námi v souladu a pokojném soužití. Toto je naše země, naše půda a náš způsob života. Dáme Vám veškerou příležitost k tomu, abyste toto všechno mohli užívat. Ale jakmile jste si začali stěžovat, naříkat a remcat o naší vlajce, našich závazcích, naší křesťanské víře nebo našem způsobu života, velmi Vám doporučuji využít další přednosti naší australské svobody - práva odejít. Pokud jste u nás nešťastní, odejděte. Nenutili jsme Vás sem přijít. Požádali jste, abyste tu mohli být. Tak tedy akceptujte zemi, která akceptovala vás."

Takhle dnes reaguje Austrálie. Naopak "hrdá Británie" dala nedávno z učebnic dějepisu pokrytecky a zbaběle odstranit zmínky o holocaustu, aby to neuráželo cítění muslimů... (pominu i úvahu o původním obyvatelstvu Austrálie... [smích])

...no jo, ale Austrálie nemá sousedy ani bruselské ouřady, aby jí nesmlouvavě vyčetli rasismus, diskriminaci a kdovíco ještě!

191622

21.05.2009 10:25

Spojené státy pohrozily vpádem do Eritreje

Kdo chce psa bít...

Václav Semerád 194.?.?.?

hůl (i psa) si vždycky najde.

191623

22.05.2009 07:34

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

Stop rasistickým zákonům!

Václav Semerád 194.?.?.?

Je třeba co nejdřív zrušit rasistické zákony, které přijal už i náš Parlament! Jako první je to Zákon o rasově motivovaných trestných činech, který běžné zločiny posuzuje odlišně podle rasy, tedy odporně rasisticky. Stop rasistickým zákonům!

191699

31.08.2009 08:29

Jak jsem si kupoval počítač

RE: Kupujte značkové počítače!

Václav Semerád 194.?.?.?

V současné době žádné značkové počítače nekupuji (leda z bazaru) a z původního COMPAQ mi zůstala jen škatule. Takže nevím, jestli je něco legální nebo ne, ale tenkrát na tom ti lemplové trvali. Podle hesla: Obchodní příručí - náš pán. [smích]

199084

31.08.2009 08:43

Nezaměstnaní nad propastí

Nejlépe to řeší německý státní bordel!

Václav Semerád 194.?.?.?

V Německu se pokusili zdanit prostituci. Udělali z ní legální zaměstnání a těšili se na odváděné daně. Bordelmamá ale reagovaly ještě rychleji a podaly si na pracovní úřad nabídku pracovních míst. Výsledek? Která žena odmítne práci v bordelu, přijde o podporu v nezaměstnanosti. Úřednice na pracáku s tím nemohou nic dělat, bordely jsou přece zaměstnání jako každé jiné.

Ať žije státem německy důkladně řízený bordel! [chechtot]

199087

09.09.2009 07:30

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Hmm.

Václav Semerád 194.?.?.?

Herdek, vy to darebáctví nějak bráníte! [zahanbení] Zřejmě máslíčko na hlavě, což?

199924

11.09.2009 08:09

Ústavní krize se prohlubuje

Být právníkem je výhodné.

Václav Semerád 194.?.?.?

Právník se například nemůže nikdy dostat do pekla. Nemá totiž duši... [chechtot]

Opravdu by mě ale zajímalo, když se Ústavní soud tak bije za ústavu, jestli se za ni bude stejně bít, až přijde na řadu Lisabonská smlouva. Obávám se, že pak naši ústavu nechá zrušit bez náhrady. [zahanbení] Ale co se divím? Právníci přece nemají duši... [chechtot]

200102

15.09.2009 11:19

Děkuji České televizi

Jako študáci jsme se bavili...

Václav Semerád 194.?.?.?

...ale je to už hezky dávno. Vzít známý text, rozstříhat na kousky (tenkrát ještě PC nebyly) a poskládat jinak, aby z toho vznikl text sice obsahující autentická slova, ale úplně jiného význmu. Hitem byla pohádka o Červené Karkulce ve formě televizní reportáže, kde (kontrarevoluční) Karkulka se svou (feudální) babičkou útočily na (socialistického) vlka, kterého zachránil hrdinný (sovětský) myslivec (případně člen Lidových milicí nebo StB?). Ozávorkovaná slova tam pochopitelně nebyla, neb v tom textu nejsou, ale každý si je domyslel. Škoda, že si to pořádně nepamatuji, ale - na dnešní televizi by to sedělo úplně stejně.

Nebo znáte Lipského scénku s Hlustvisihákem, kde při totálním zkomolení věty padlo ono klasické "vysvětlení": "My vozbrojený složky na nějakej slovosled tak nekoukáme?" [chechtot]

Jó - doba se vrací... [pláč]

200378

18.09.2009 08:26

Vzali nám radar

Na ztrátě radaru mě mrzí jen jedno...

Václav Semerád 194.?.?.?

Kolik kolaborantů nad tím pláče... Nemyslím vládní politiky, ti musí strašně smrdět (ryba od hlavy, politik od místa pobytu... [chechtot] ), ale ten národ! 26% dnes brečí pro radar! Jako národ jsme se teda moc nepovedli. Těch 70% proti není špatné číslo, ovcím, kterým je to šumafuk, přeji klidnou pastvu, ale kolaborantů máme víc, než je zdrávo... [pláč]

200641

18.09.2009 12:00

Vzali nám radar

A o co myslíš, že jde od samého začátku?

Václav Semerád 194.?.?.?

Tady šlo především o tu vojenskou posádku! A ta posádka bude chránit. Ne nás, ale vládní kolaboranty proti nám. Pak už se snadno přistaví nějaké to soukromé vězení... [chechtot]

200663

26.11.2009 08:25

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Něco do pranice

Václav Semerád 194.?.?.?

Když zjistíte něco, co nevyhovuje teorii, je vhodné zbystřit pozornost. Změřte to tedy znovu, pětkrát, desetkrát a pokud pořád dostáváte výsledky odlišné od teorie a jste si jistí, že neděláte v měření chybu, pak jste možná objevili skrytou vadu teorie. Nejste-li schopni to vysvětlit, nevadí, ale NIKDY neupravujte výsledky podle teorie, zveřejněte je tak jak jste je naměřili. On už se někdo najde, kdo to objasní, když na to sami nestačíte...

(Akademik František Běhounek, známý radiolog i spisovatel pro mládež, ke studentům).

Už je to skoro zapomenuté, ale Běhounek se účastnil výpravy vzducholodi Italia k severnímu pólu. Výprava ztroskotala, účastníci prožili nějakou dobu na kře ledové v malém stanu, pak byli zachráněni. Běhounek tam z dlouhé chvíle měřil radioaktivitu. Ke svému zděšení naměřil tak velkou úroveň, jaká tam podle teorie prostě neměla co dělat (voda radioaktivní není, pevnina i mořské dno daleko, tenkrát nebyl radioaktivní spad po atomových pokusech). Zveřejnil to ale a dočkal se pochopitelně posměchu. Až po roce 1960 se mu 162 amerických vědců za ten posměch slavnostním dopisem omluvilo. Toho roku, kdy ztroskotala Italia, byla totiž zvýšená činnost slunečních skvrn a radioaktivita Van Allenových pásů (objevených až družicemi) sestoupila až ke hladině - právě v místech, kde plula ona ledová kra. Tím se potvrdila Běhounkova vědecká poctivost.

Poučení (pro všechny): Když zjistíte nějaký nesouhlas teorií se skutečností, může to být slabina teorie. Hlavně NEMĚŇTE naměřené výsledky podle toho, aby někdo neremcal, nebo aby té teorii vyhovovaly! Poctivost se vyplácí. [smích]

205750

26.11.2009 16:05

Zveřejněné emaily důkazem konspirace mezi vědci, tvrdí skeptikové

RE: Slunce sviti vice nez predtim???

Václav Semerád 194.?.?.?

Fyzika z páté pomocné rozhodně nestačí. Ano, Země má ještě (na rozdíl od Marsu, kde mraky nejsou, i od Venuše, kde jsou mraky plně saturované), jakési samoregulační možnosti. Ale pozor! Když slunce svítí víc (a to bude fakt, když se zvyšuje teplota Země, Marsu, Venuše i měsíců Jupitera), pak sice ustojí pomocí mraků rovnováhu, ale na vyšší úrovni než předtím. Buďme rádi i za to, že se Země vlastně ohřívá méně než Mars. Nicméně o té vyšší úrovni nemá cenu pochybovat.

Jenže o to nejde! Tady jde o to, že se toho chytla klika komerčně zaměřených vědců (pokud to jsou ještě vědci), která se rozhodla svalit to na antropogenní (lidmi vyráběný) CO2, což se teď snaží pěkně zpeněžit. Pomocí Odpustků (pardon, povolenek), uhlíkových/zelených/palivových/hovězích daní, jen se jim kapsy mastí. Např. Al Gore, velekněz Zeleného náboženství, na tom sám vydělává miliony. Al Gore se tím přiřadil k držitelům Nobelovy ceny na úrovni Chamberlaina, Arafata a Peréze (o jejich přínosu míru víme své). Fór je v tom, že jde o cyklický jev, jsme poblíž vrcholu a brzy to začne zase samo klesat. A bude to klesat dlouho, asi do roku 2400 (kdy bude menší doba ledová). Jenže to už budou peníze dávno rozfofrované. Žijeme přece dnes!

Je třeba se už konečně tomu podvodu postavit!

205783

27.11.2009 15:25

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Jedinečná kniha

Václav Semerád 194.?.?.?

Jako správný český heretik musím uvést některé věci na pravou míru:

1) Nejprodávanější kniha - budiž. Připomínám zde nesmrtelný výrok: Musí to být pravda, protože to všechny říkáme! (Opice Bandar-Lóg z Knihy Džunglí o vlastním tvrzení, že jsou nejmoudřejší na světě). Podle další nejprodávanější knihy Dänikena za všechno mohou vesmířané! [chechtot]

2) Starý neznamená nutně pravdivý. Musíme si naopak uvědomit, že Bible byla po tisíciletí majetkem jednoho z nejprolhanějších národů starověku. Ačkoliv - nejstarší zachovalý text na jedné sumerské destičce tvrdí: Kamkoliv pohlédnu, všude na tomto světě vidím stejné pitomce! Což je pravda přímo nesmrtelná! Přitom je starší než Bible!

3) Velký vliv na umění měl i nacismus. Co monumentálních soch a staveb nacisté postavili! (Škoda, že většina jich zmizela při bombardování Německa [smích] ). Co to vypovídá o povaze a pravdě nacizmu? Nic. Naše největší socha byla, pokud se nemýlím, Stalin na Letné. Že by to byl nezpochybnitelný důkaz Stalinovy pravdy? To se mi nějak nechce věřit. [chechtot]

4) Nejvíc knih ovšem spálili Jezovité. Pravda, byly mezi nimi i Bible. Zejména ty české, Kralické.

5) Spisovatelé Bible byli čestní muži... hmmm... proč tedy Boha tak soustavně pomlouvali? Z dnešního pohledu jsou tam pasáže, kdy Židům byla Božím jménem (ale jistě ústy kněží) nařizována přímá genocida sousedů (kterou pak ochotně provedli), což se s představou spravedlivého Boha nějak nekryje. Jeden z hlavních hrdinů - král David - je mj. proslavený smrtícím podrazem na svém příteli Uriáši, kvůli Davidovu zálusku na Uriášovu ženu. (Mravnost nade vše!) Za to je dosud oslavován jako největší král! Divný to věru pohled na čest! Čest hrdinů Bible příliš často spočívá v podvodech, které byly podle spisovatelů Bible v pořádku. Podraz bratra (mísa čočovice) i slepého otce (vydáváním se za bratra) vedly k velkolepé oslavě podvodníka, správného to muže. Inu, vrána vráně oči nevyklove!

6) Bible není vědecká kniha. S tím se dá souhlasit. Jeruzalém je určitě skutečné město, ale jako důkaz vědeckosti knihy je to málo.

7) Bible je plná proroctví. Mark Twain je charakterizoval takto: Vezměte rozum do hrsti, odložte stranou v suchu a chladu, potom uvolněte dolní čelist a nechte ji dělat, co ji napadne. Výsledek se nazývá proroctvím. Podle Bible měl být už asi stokrát velice perfektně předpověděný konec světa. Pokaždé, když se k danému termínu nekonal (ale až poté, co ovečky věnovaly majetek chrámům), bylo proroctví odloženo. Vzhledem k tomu, že ani svět nemůže být nekonečně dlouho, proroctví se ovšem musí naplnit. Vy ale zemřete za vaše lži dřív! Tomuto mému proroctví neutečete! [chechtot]

205857

30.11.2009 09:30

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Jedinečná kniha

Václav Semerád 194.?.?.?

Bibli napsali lidé, kteří tvrdili, že je to Boží dílo. První části výroku věřím, druhé ne. Vykládat Bibli Biblí je typický kruhový, logicky nepřípustný důkaz (na tom se asi neshodneme). Je to naopak: Bible si protiřečí, PROTO není stoprocentně pravdivá. Je v ní spousta pravdy, jinak by nebyla udržitelná, ale i rozporů. Proto tvrdím, že ji nenapsal Bůh, ani k tomu lidi nevedl. Shodneme se snad, že Bůh je spravedlivý a pravdomluvný. Tomu chci věřit, ale kdyby platilo, že je Bible od Boha, jak by v ní mohlo být tolik míst, kdy se Bůh (údajně) choval nespravedlivě? I kdyby si Ezau nevážil prvorozenství (asi ne, když je prodal za čočku), je spravedlivé, aby mu Jakob podvodem sebral i otcovo požehnání? To je typicky cikánské: Okradený si za to může sám! Nechme Ezaua, ale podvodník Jakob nezmizel v pekle, byl oslavován jako patriarcha mocného rodu... chce se mi zvracet nad tou spravedlností a na rozdíl od Vás věřím, že to mělo Boha urazit. Co se týče Davida, on se kál... pravda, i nějakého trestu se dočkal, ale podrazáctví mu neodpářete. Odpustit mu Bůh mohl, ale proč si pak pro své záměry nevybral spravedlivějšího? Nebo byli všichni ještě horší? Leda tak. Jiný příklad: potopa světa. Likvidace hříšníků by se dala považovat za akt spravedlnosti, nebýt těch milionů nemluvňat, které ještě nemohly být hříšníky! Jen pro ten první, dědičný? (Neseděla by Potopa světa lépe ďáblům?) Jiný případ: Hospodin nařídil andělu vyhubit Jeruzalém, pak si to rozmyslel a přikázal andělu ušetřit město. Spravedlivé bylo buď hubit, nebo nehubit, ale spravedlivý vševědoucí nemůže měnit názory z minuty na minutu jako politik! Tato pomluva proti Bohu podle mě pochází od Vašeho Satana a tím, že na ni nevěřím, se Boha vlastně zastávám (na rozdíl od Vás, kteří ho tvrdošíjně pomlouváte). Podle mě od Boha nepochází ani příkazy k důsledné genocidě nepřátel (zabiješ muže, ženy i nemluvňata a bude zlořečený, kdo zdrží svůj meč od krve!). Válečné zločiny pochází od lidí, přesněji od Vůdců vyvražďujícího národa a do Bible se to dostalo z jejich, ne z Boží vůle! (Otázku, zda je při tom vedl Satan, nechám milosrdně stranou!). Chcete-li vážně spolupracovat s Bohem, přestaňte obhajovat Satanovy pomluvy! Dvěma pánům nelze sloužit! Pokud jsou v Bibli pasáže od Boha, koukejte je tam hledat, ale nechci slepě věřit tomu, co tam propašoval Váš Satan! Mohlo by se stát, že sloužíte jemu a ne Bohu! [chechtot]

Není smutné, když se proti údajným křesťanům zastává Boha - heretik?

206005

30.11.2009 09:39

Vítej doma, válko! Vytváření „domácího šmírovacího státu“

Lidské štíty tam byly používány!

Václav Semerád 194.?.?.?

Lidské štíty tam byly používány!
Vložený obrázek
Ne že ne!

206006

30.11.2009 12:28

Zveřejněné emaily důkazem konspirace mezi vědci, tvrdí skeptikové

RE: Ještě k editorově poznámce

Václav Semerád 194.?.?.?

Milý Hestroy, difuze opravdu funguje a je schopna dostat CO2 až do stratosféry. Promiň mně, bývalému atomovému fyzikovi (nyní na penzi) ujistit tě, že každý plyn si sleduje něco, čemu se říká parciální tlak a to všude. Může to znamenat, že parciální tlak CO2 rozpuštěného v mořské vodě závisí na teplotě, lidově řečeno, stoupne-li teplota, CO2 vyšumí. Tím se ale může do ovzduší dostat víc CO2 než spálením všeho co obsahuje uhlík.

O tom to ale není. Ani o tom, zda globální oteplování vyvolává CO2, nebo se naopak CO2 uvolňuje z moří díky globálnímu oteplování? Někdo tady psal, že je třeba udělat vědecký pokus a ten pak zabalit do matematiky. Ono to vždycky nejde. Atomový reaktor musíte pečlivě spočítat, než přejdete k pokusům. Mohl by vám při pokusu pod rukama explodovat. Pokusy typu Černobyl - jděte někam! Teorie, vysvětlující zvýšení slunečního záření vlivem planet, je čistě spočítaná a těžko si někdo začne pokusně pohazovat Jupiterem. Což nemusí znamenat, že ji máme ignorovat jako klimatologové. Už proto, že našla potvrzení mimo Zemi, na planetách a ještě více na měsících Sluneční soustavy, kde se otepluje také. Ano, sluníčko víc hřeje. Slapové síly jeho vyzařující povrch na obě strany rozšiřují až o 5000 km, což by vysvětlovalo nejen tyto jevy, ale i mé obavy, že CO2 má na to vliv asi jako plivnutí na povodeň. Jistě to něco přidá. Ale kolik?

Oč tady jde? Především na prvním místě o PRACHY. Upřesním: o NAŠE prachy a o to, jak je přestěhovat do kapes Al Gora a jeho bandy podvodníků. To je, oč tu běží! Tady si myslím, že se editor projevil jako slepý vedoucí slepého. Doufám aspoň, že neúmyslně. [chechtot]

206014

03.12.2009 08:17

Pozvánka na hlavní líčení

Štěstí? Spíš spravedlnost!

Václav Semerád 194.?.?.?

Přeji Vám spravedlnost - pozor, ta není totožná se zákony. Takové Norimberské, komunistické i jiné -istické zákony jsou sice černé na bílém a mnohé dokonce platí, ale se spravedlností (a už vůbec ne se svobodou) nemají nic společného.

Přeji Vám proto Spravedlnost. Myslím, že chápete, kterou.

206199

04.12.2009 11:26

Pozvánka na hlavní líčení

RE: Podpora

Václav Semerád 194.?.?.?

Hanba soudci? Trochu brzy, ne? To může být až podle rozsudku. Hanba podle mě už dnes patří:
udavači, který to předal policii a
policii, že to tomu udavači nehodila na hlavu jako nesmysl (už tak je to dost tristní). [zahanbení]

U soudu se teprve ukáže, komu patří hanba největší! Jestli máme nějakou spravedlnost nebo ne! Nechci předjímat rozsudek soudu (čti: nemohu s jistotou tvrdit, co řekne soudce). Jen jsem přesvědčen, že nic jiného než osvobození nemůže být spravedlivé. Na názor mám snad pořád ještě právo! Nebo už ne? Uvidíme! [smích]

206292

07.12.2009 08:23

Pozvánka na hlavní líčení

RE: Obvinění

Václav Semerád 194.?.?.?

Do takové restaurace chodit = IQ tykve.

206442

07.12.2009 08:26

Jak je to s tou Gruzií, pánové?

Čeština

Václav Semerád 194.?.?.?

Mezi námi, existuje někde počítačová kontrola české gramatiky? Co já vím, všechny kontroly sledují jen slovíčka, nikoliv vazby mezi nimi. Shoda podmětu s přísudkem je pro ně španělská vesnice a text s hrubkami tohoto druhu projde kontrolami jako správný!

206443

09.12.2009 09:43

Oficiální sexuální věda

RE: v skorom detskom veku

Václav Semerád 194.?.?.?

Nebudu sem dávat narážky na Cikány. Ale celkový smysl Vašeho příspěvku vidím jako vášnivou obhajobu pedofilie. Jestli se mi budete motat kolem mých dětí, očekávejte ode mě protiakci. [naštvaný]
P.S.: obhajuji volné používání karate.

206558

09.12.2009 16:06

Oficiální sexuální věda

RE: v skorom detskom veku

Václav Semerád 194.?.?.?

Pedofilie je nejen provozování, ale i propagace sexu s nezletilými. U nás je to do 15 let, v Anglii 18 a skoro všude na světě je to trestné (s výjimkou muslimů, neboť sám Prorok byl pedofil, ženatý s nezletilou). Pak se stává, že v Africe hulváti provozují sex už s miminky (s následky potrhání rodidel, je to dost otřesný pohled i pro lékaře). Tady jde o dvě věci: zralost fyzickou a zralost sociální. Dítě v 8 letech může být matkou (tedy: může to přežít), ale je naprosto nezralé a nedokáže samo vlastní dítě vychovat. Proto jsou pedofilové jako Vy stíháni, ačkoliv se snaží dosáhnout stejné výsady jako homosexuálové - uznání za normální stav. Takže žádné rudé vidění, ale chladný zdravý rozum.

Pedofilové (jako Vy) patří zkrátka za mříže! [naštvaný]

206575

10.12.2009 15:19

Osvobozen!

Připojuji se.

Václav Semerád 194.?.?.?

Nejsme papoušci ani naprogramovaní roboti.

Jen mě trochu nadzvedlo, co se o tom píše. Podle mluvky soudu je soud víceméně dementní. Nu - i on má právo na názor! [chechtot]

206655

11.12.2009 08:12

Osvobozen!

RE: Ufff

Václav Semerád 194.?.?.?

Bože, chraň nás před právním systémem, kde záleží víc na kvalitě právníků, než na právu!

206765

16.12.2009 10:35

Ateistický národ v banánové republice

Víru mám, ale vlastní.

Václav Semerád 194.?.?.?

Charakterizoval bych ji jako Český Heretik. Pravda je, že lidem chybí biblické poznání - aby se od té knihy odvrátili. Obávám se totiž, že ta kniha pochází od opačného protipólu a mám pro to logické důvody. Nejen ten, že tisíce let patřila nejprolhanějšímu národu světa. Chtěl bych alespoň věřit, že Bůh existuje a je pravdomluvný a spravedlivý (jinak by přece nemělo smysl v něho věřit, ulhaných a nespravedlivých bohů mělo smysl se bát a pokrytecky se před nimi přetvařovat). Beru tedy tyto klíčové vlastnosti jako axiom (tj. výrok, který se nedá vyvrátit ani dokázat, prostě se přijme za platný - takových je plno i v tak exaktní vědě, jakou je matematika). To ale automaticky vylučuje Boha jako autora Bible - pravdomluvný a současně spravedlivý by nemohl pravdivě popsat desítky případů, kdy se sám choval (podle Bible!) nespravedlivě. Tedy - některým to nevadí, ale mně ano - vraždění nemluvňátek při genocidách (údajně nařízených či dokonce i provedených Bohem!) se mi jako spravedlivé nejeví.

Jsem ale ochoten věřit v existenci ďáblů. Nemusí mít ani nadpřirozenou podstatu, stačí, jak nám (světu) vládnou. Dokonce se tu pro ně ujalo mé označení - Voldemorti (jak se zdá, nejsem tu sám)... A jestli Bibli sepsali oni? Možné (a logické) by to bylo. Byla v jejich moci. Je v ní plno pravdy - bohužel tak mistrně propletené se lží, aby lidé uvěřili především těm lžím. Vyvolený národ je jejich vrcholem. A to je, oč tu běží! Jistý břídil Hitler měl od koho opisovat!

Úplný ateista tedy nejsem a trochu víc bych věřil Novému Zákonu. Proč? Chápu to jako pokus vymanit Bibli ze spárů jejich pravých tvůrců a dát jí lidštější tvář (komu to připomíná socialismus s lidskou tváří? mně taky!). Jenže pokus strašně zpackaný - nejenže se ve jménu pravdy a lásky vedly a vedou další kruté války, ale ještě se jim žehná. Ježíš za to ale (jako za celou Bibli) nemůže - on hlásal něco opravdu lidského, zpackali to později (kdo? Voldemorti? nevím! ale nejspíš!).

207133

16.12.2009 10:40

Spiknutí proti umění, část II

RE: Milan Knížák (cenzurováno) likvidující české umění

Václav Semerád 194.?.?.?

Výborně cenzurováno! [chechtot]

207134

16.12.2009 11:02

Ateistický národ v banánové republice

RE: Ateisté a reinkarnace

Václav Semerád 194.?.?.?

Reinkarnaci a karmu nám sem kdosi podstrkuje pode dveřmi až v poslední době. Nemyslím si, že na ni někdo opravdu věří. Také občas o naší kočce říkám, že musela být v minulém životě opicí (je drzá a leze po výškách, vyleze i na ledničku). Ale nemyslím to vážně. Nemá totiž chápavý ocas! A reinkarnace, kdy si nikdo nic z předchozích životů nepamatuje (především minulé chyby) nemá vůbec žádný smysl. Je to jen příkaz: Nereptej, můžeš si za všechno sám, i za to, za co si nemůžeš. Udělal sis to sám v minulém životě, tak teď drž hubu a krok! Buď zkrátka ovce.

207136

18.12.2009 08:27

Ateistický národ v banánové republice

Vítej !

Václav Semerád 194.?.?.?

Vítej mezi námi - Českými Heretiky! (nebo ne, ale názor heretický máš, což je dobře!) [smích]

207355

18.12.2009 08:31

Ateistický národ v banánové republice

RE: Víru mám, ale vlastní.

Václav Semerád 194.?.?.?

Víme přece, že se Kristovo učení zvrhlo a převrátilo. Není to jeho vina. Naštěstí Kristus nezůstal v hrobě, to by tam musel rotovat, co s tím později taky-křesťané udělali!

207356

13.01.2010 08:03

Holandská komise potvrdila nelegálnost irácké války

To snad víme od začátku!

Václav Semerád 194.?.?.?

Je příšerné, že na to někdo přijde až po tolika letech! Hned po začátku invaze bylo pozdě! Ačkoliv - aspoň teď!

209514

13.01.2010 08:10

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

To není všechno!

Václav Semerád 194.?.?.?

Až někdo přijde na to, že se dá znitrovat prakticky jakákoliv bavlna na střelnou bavlnu, bude odhalení takového "pokusu" možné jedním jediným způsobem:

Cestující leteckou dopravou budou smět do letadel nastupovat pouze a jedině nazí. Co kdyby chtěli vyhodit letadlo košilí nebo třeba kalhotkami! [chechtot]

A budou nastupovat nazí, ale uvědomělí! [zahanbení]

209515

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
417 336,79 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?