Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 452 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Karel z Čech.

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.09.2009 15:34

Janouškův hřebík do rakve české „demokracie“

RE: Co s tím? Jedno řešení je...

Karel z Čech 88.?.?.?

Tak tento názor propaguji několik posledních let. Na druhou stranu však nejsem ani proti hlasům malým stranám. Piráti nebo dělnická strana mají šanci nejen dostat zaplacené volby, ale možná i na nějaké to křeslo v parlamentě. Rozhodně bych však nevolil žádné účelové předvolební koalice, kam se nacpou ti současní poslanci, na které v zájmu inovace image nezbylo volitelné místo na kandidátkách současných parlamentních stran.

Volbou současné vládní strany jen volič dává najevo, že o žádnou změnu nestojí, že mu současný stav vyhovuje. Většině národa však nevyhovuje. Kdyby jen polovina nespokojených voličů dala hlas novým stranám, tak bude v parlamentu poprask, protože někteří zasloužilí privatizátoři by přišli o kooryta. Jedině takový způsob by mohl být účinnou výstrahou, aby všichni poslanci začali přemýšlet i o lidech, které zastupují. Jedině tak se z volební frašky stane institut demokratického výběru našich zástupců. Přitroublí skalní fandové vládních stran sice pár svých oblíbenců do parlamentu prosadí, ale průvanu v parlamentu nemohou zabránit.

200046

11.09.2009 18:19

Ústavní krize se prohlubuje

RE: za vším hledej Havla

Karel z Čech 88.?.?.?

V rozhodnutí ústavního soudu má Veškrna prsty zcela určitě, byť osobně u soudců jistě nelobboval. Na špinavou práci má své lidi.

200148

16.09.2009 14:55

Sobota sova

RE: „Sobota“ má prostě šábes

Karel z Čech 88.?.?.?

Šábes jako šábez. Šábez práv a svobod - stručně jen šábez - to mi připadá jako dobré rozpracování Lischkovy myšlenky. Dobře by se to pamatovalo a je to srozumitelné jistě každému - šábez - bez - tedy bez práv a svobod. A naše vlády takovýto šábez nám zavádějí již léta. Bohužel někteří lidé jsou nedůvtipní a s hloupostí sobě vlastí trvají na to, co je v předmětné Listině doslova napsáno a navíc by chtěli taková práva prakticky pro každého. Lidé nechápou, že žijeme v kapitalismu a tedy že jsme si všichni rovni úměrně vlasněnému majetku. Čím víc kdo vlastní, tím úměrně víc (lépe i neúměrně víc a víc a ještě víc) musí mít práv a svobod, aby svůj majetek ochránil a dále zmnožil.
Kdo nic nevlastní, žádná práva nepotřebuje - k čemu by mu byla? Jen by extrémisticky narušoval volnou ruku trhu při přidělování výhod a práv podle zásluh.
Pro naprostou většinu občanů je proto šábez nejen spravedlivý, ale i přiměřený jejich oprávněné potřebě. Jejich oprávněná potřeba má prostě také šábez.

Ty vojenské rabíny nepotřebujeme, jejich úlohu bohatě zastane mainstreamový tisk a televize.

200501

16.09.2009 21:08

Sobota sova

RE: OPRAVA

Karel z Čech 88.?.?.?

Žádné omluvy nejsou na místě. Je to samozřejmě pouze vina autora, že článek nenapsal tak, aby i "sova" (sova z nudlí) byla na první pohled srozumitelná a jednoznačně sem patřící. Konečně autor může být rád a měl by být vděčný, že mu někdo jeho výmysly tiskne, když nevymýšlí na smlouvu a za honorář, amatérský jeden pisálek. [smích]

Naprosto správně autor brojí proti amatérské činnosti v oblasti veřejného sova. Za komunistů se to řešilo zkušebními komisemi, které dávaly dobrozdání, že se autor může projevovat i veřejně. Bohužel takovéto komise dnes již nejsou a tak autorské známky by mohly být adekvátním řešením v systému kapitalismu - jde přece o peníze. Nelze přece připustit už z hlediska vyšší spravedlnosti, aby stejnou sobotu sova měl zkušený, dobře placený profesionál, vázaný pouze chlebem za svůj zpěv, jako amatérský anarchista, který bez nároku na finanční úplatů si píše, co mu volná inspirace a slina na jazyk přinese. Již to, že amatér je ochoten cokoliv psát bez nárokování finančního stimulu a odměny, je samo o sobě podezřelé a svědčí o myšlení sebevražedného atentátníka. V sobotní společnosti by pro takové fundamentalisty a potenciální teroristy nemělo být volné místo.

Proto se již nyní těším na logické pokračování článku - o sobotě po jevu. Samozřejmě, že článek nesmí být psán o šábesu, kdy je zakázáno pracovat, ale naopak musí být psán o sabatu, kdy se podvratné, podzemní, přímo ďábelské síly nejsilněji projevují.
[velký smích]

200527

18.09.2009 15:04

Vzali nám radar

RE: Domnívám se,

Karel z Čech 88.?.?.?

On celý ten článek je úsměvný. Pan Stwora nemá vůbec tušení, jak to v diplomacii chodí. Samozřejmě ten telefonát nebyla žádná rychlovka, ale důkladně předem předjednaný a pak dojednaný diplomatický akt, kdy na obou stranách poradci předem písemně připravili co Obama přesně řekne a co Fišer na to odpoví, aby nevznikl nějaký diplomatický skandál. Hovor byl také zcela jistě nahráván. Tedy diplomatičtí pracovníci při jejich známé pracovitosti na přípravě telefonního rozhovoru pracovali několik dnů. O to víc vyniká, že pro rozhovor byla zvolena tak pro nás nezvyklá hodina. Je docela dobře možné, že místo a čas rozhovoru byly z naší strany dojednávány s ohledem na propagační mediální využití. V diplomacii se žádné nepředvídané náhody nekonají.

200682

18.09.2009 16:58

Děkuji České televizi

RE: Překvapení

Karel z Čech 88.?.?.?

>Tvrdí Tydlitátová v diskuzi. Ne, že by zrovna byla
>zákonodárkyně, ale asi se to tak nějak bere.

Chazarka Tydlitátka je přece víc než nějaký připotento nechazarský zákonodárce. Je to prostě chazarka=nadčlověk a tak má pravdu, kterou služebný lid - goyimové - musí povinně respektovat.
Ona se tím nejen netají, ale vystavuje své chazarství a svojí služebnost rasistickému a fašistickému Izraeli jako přednost. Je správný člověk na správném místě. Mezi hlavními činiteli naší republiky již mnoho goyímů nezbývá. Vymeteni budou jistě všichni. Pak jistě bude změněn i oficiální název na Českou chazarskou repliku - nápodobu Chazárie.

200696

23.09.2009 16:05

5. díl – Globální válka a umírající demokracie: Revoluce elit

Výborný článek

Karel z Čech 88.?.?.?

a jenom dva příspěvky.
Je zřejmé, že bilderbergové myslí na všechno, přímo podvědomě hlavně na naše dobro a dělají to pro nás. [chechtot] Pomocí postupného mírného tlaku se snaží lidstvo odvést od plného žlabu k vyšším hodnotám. Věřím, že se jim to nakonec podaří i když mnoho lidí si stále bude říkat, že ještě není tak zle, aby nemohlo být hůř a je proto dobré nevyčnívat z davu.

Za závěru článku bych vypíchnul :
Čím více lidí myslí za sebe, tím hůře pro kartel. Lidé, svobodomyslní jedinci, jsou pro tento kartel a jeho válku pozic největší hrozbou. To je důvod, proč otázky a řešení při odhalování supra-hegemonistické války pozic, postavení se a triumf nad novým světovým řádem leží na svobodomyslných jedincích. Výzva je globální a globalizovaná; řešení je lokální a lokalizované. Problémem je konformita a kontrolované myšlení; odpovědí je individualita a svobodné myšlení.

Ti svobodomyslní jedinci současným vládcům leží a budou ležet v žaludku. Proto jim leží v žaludku i tento svobodomyslný nekonformní web a jeho editor.

200998

23.09.2009 16:48

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: kdo se boji??

Karel z Čech 88.?.?.?

>Kdo je slusny tak se samozrejme nema ceho bat, ale
Snad jste chtěl napsat Kdo je blbý, tak se nemá čeho bát,..

>panika nastane u teroristu
[chechtot] No to snad ani ne, ti svojí činnost přizpůsobí sledovacímu systému, aby se na ně nepřišlo.


>a vsech ostatnich, kterym se nelibi vydobytky nasi civilizace
V tom je jádro problému. Výdobytky vaší siokonzumní civilizace se dnes nelíbí miliardám lidí na celém světě. Zejména se nelíbí milionům těch, kteří v současné bankami zinscenované hospodářské krizi přišli o práci, majetek a celoživotní úspory, aby ti nejbohatší mohli ještě víc zbohatnout. V zájmu ochrany těch nejbohatších (vyjmenujte si je např. v naší republice) zločinců by ostatní lidé měli žít ve vězeňském režimu? To snad nemyslíte vážně? Není jednodušší a spravedlivější poslat za katr ty zločince?

>radi by nas vrhli do podruci feudalnich risi zla.
[chechtot] [chechtot]
Ten smích je skutečně na místě, když je řeč o feudálních říších zla. To máte z bible nebo z projevu GWB? Tak primitivně hloupě nemůže mluvit ani pastor v nedělní škole pro retardované fanatiky.

201001

01.10.2009 00:03

Obama rozhodl, že Karzáí zůstane u moci

RE: Nemám slov...

Karel z Čech 88.?.?.?

>Pro Boha, jakým právem má kdokoliv nařizovat cizímu státu
>cokoliv? Obama je ředitel Zeměkoule?

Bušístán přece vyhrál válku - ovládá Kábul (aspoň přes den).

201418

01.10.2009 13:03

USA a Velká Británie platí 10 bilionů dolarů za udržení iluze o stabilitě

40.000 USD zahraničního dluhu

Karel z Čech 88.?.?.?

připadajícího na hlavu každého američana, bohatí američané jistě snadno zaplatí. Jsou zvyklí na charitu a tak ti bohatší zaplatí i za ty méně šťastné exekučně vystěhované z bytů.
Ty skoro desetitisícové charitativní sponzorské dárky zchudlým bankéřům od každého američana jsou jen nácvikem na splácení dluhů.
Naší republiku naši vládci zadlužovali dvacet let. V USA jsou lepší, stačil k tomu GWB ve funci prezidenta za 8 let.
My jsme si těch 20 let zadlužování užívali v poměrném blahobytu. To se o američanech v posledních 10 letech říci nedá.
My jsme peníze prožrali, američané je proválčili. Zdá se tedy, že my jsme na tom přece jen líp.
O Británii je škoda mluvit - ta své bohatství v rámci charity předala USA k utracení.

Kdybych věřil v boha, tak řeknu, že spravedlnost dochází svého naplnění. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě a v současné době je boží mletí v závěrečné fázi.

201441

06.10.2009 21:30

Bývalý velitel pákistánské armády: Blackwater byl zapleten do útoků na Bhuttovou a Harírího

Je jen přirozenou potřebou doby,

Karel z Čech 88.?.?.?

že nadnárodní koncerny potřebují k prosazování svých globálních cílů nadnárodní armádu. Koncerny jsou soukromé a tak i ta nadnárodní armáda je soukromá. Anachronismem je, že nadnárodní armáda by měla podléhat nějaké národní - lokální - justici. Jistě nebude trvat dlouho, kdy globální elita pomocí soukromých armád srovná národní justice do latě, stejně tak, jak srovná národní (lokální) vlády a parlamenty.

Holý (w)úd nám sice bude ještě nějakou dobu vyprávět pohádky o demokracii, ale již dnes převažuje produkce opěvující sílu neohroženého muže - dobyvatele, který má nárok (a sílu) kdekoliv si vzít co chce nebo potřebuje.

201880

07.10.2009 00:03

Bývalý velitel pákistánské armády: Blackwater byl zapleten do útoků na Bhuttovou a Harírího

RE: Je jen přirozenou potřebou doby,

Karel z Čech 88.?.?.?

Pst, takhle se to říkat nesmí. To by ty ligy vyvolených udavačů hned měly pohotovost.
Holý úd to také takhle přímo neprezentuje, ale oklikou - jako vývoz civilizace a demokracie. Sice je to civilizace a demokracie sui generis, ale vyvezou ji do zájmových zemí i kdyby tamnní domácí obyvatele měli úplně vyhladit.

Dnes přece již každý uzná, že je naprosto správná věc poslat ozbrojené komando do jiného státu, aby tam zlikvidovalo pro nás nevhodného politika, vládu či jen známého kritika našeho způsobu vývozu civilizace nebo našich oprávněných zájmů a nároků na tamní suroviny.
Rovněž domácí kritiky je třeba demokraticky eliminovat - nejlépe přesnou dalekonosnou puškou.
samozřejmě je legitimní podporu domácího obyvatelstva získávat jakýmkoliv způsobem - hlavně to musí být způsob účinný. Pokud to pár stovek či tisíců našich lidí zaplatí životem, tak je přece samozřejmé, že každý vlastenec by měl být hrdý na to, že své vlasti (a její vládě) pomůže zajistit bezpečnost.
A když si zaplatíme opozici našim zájmům nenakloněné vládě v daleké zemi, tak je to jen a jen naše věc, protože investujeme naše peníze. Tamní vláda přece do použití našich peněz nemá co mluvit.

201896

07.10.2009 11:11

Japonsko prověří tajné bezpečnostní dohody s USA

RE: Japonsko a Německo bylo poraženo a okupováno!!!

Karel z Čech 88.?.?.?

Jen pro upřesnění:
Zaváděním demokracie se dnes označuje nastolování státního režimu a vlády příznivě nakloněné politickým a ekonomickým zájmům USA a nadnárodním korporacím USA ovládajícím. S demokracií ve smyslu jejího chápání v minulých stoletích současný pojem "demokracie" nemá nic společného.
V minulých stoletích by současnou amerikou šířenou "demokracii" označili za polofašistickou demokraturu - tedy zrůdu.

Když jsme tady v minulých letech začali diskutovat ekonomické záležitosti, byl jsem poučen, že americká měna není založena na hodnotě jakéhokoliv majetku, ale na důvěře, kterou požívá. Během minulých let jsme se všichni měli možnost přesvědčit, že to je pravda. Důvěra je ošidná věc. Tak, jak důvěra v dolar mezinárodně klesá, tak klesá i hodnota dolaru.

Myslím, že hodně podobné je to i s mezinárodně politickým postavením USA. O tom, že síla USA jde do háje v minulosti diskutovali jen konspirátoři a disidenti. Dnes to veřejně prohlašují představitele ekonomicky a vojensky nejsilnějších států světa. Je to jistě neklamná známka toho, že zanedlouho se již na názor vlády USA nikdo ve světě nebude nejen ptát, ale ani ohlížet. Mezinárodní důvěra v (ekonomickou, politickou i vojenskou) sílu USA kvapem upadá. Přetrvává jen nostalgická vzpomínka v hlavách méně přemýšlivých, méně inteligentních, bojácných lidí - přizdisráčů, strachujících se o nakradený či podvodně získaný majetek a uzurpovanou politickou moc. Micichtiví deprivanti jsou známí tím, že snadno mění své názory podle větru, který právě fouká. Můžeme proto brzy očekávat opětné hromadné převlékání kabátů.

201921

07.10.2009 12:15

Ekonomické zotavení je iluze

Nepříjemnou pravdu

Karel z Čech 88.?.?.?

je třeba lidem servírovat po špetkách, aby si zvykali postupně. Příliš pravdy najednou by mohlo vyvolat neočekávanou (vlastně očekávanou a předvídanou - koncentrační tábory a opatření pro stané právo jsou již v USA připraveny) bouřlivou reakci. Normálně je člověku jasné, že na dluh se dlouho žít nedá. Dnes svět řeší nadměrné zadlužením ještě větším zadlužením. Jak to může fungovat by si člověk mohl být ze zkušenosti vědom.
Když budu zadlužovat rodinu, tak mi to může procházet do doby, než mi věřitelé řeknou dost a o všechen majetek pak najednou přijdu. U států je to velmi podobné.
Bankrot však není pro bankrotující příjemná záležitost, státní bankrot není příjemný ani pro politiky. Naděje umírá poslední a proto je líbivější čekat a utěšovat se, že přiletí Anannukové a naše dluhy za nás zaplatí.

Kdo s námi nevěří, je náš nepřítel a terorista.

201922

07.10.2009 12:28

Íránská jaderná hrozba za účelem odvedení pozornosti

RE: Kocourkov v České televizi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karel z Čech 88.?.?.?

Už i Eretz píše Ahmadinedžád nebyl Židem – senzační bublina splaskla, sotva se nafoukla

ČT je v rychlosti informování poněkud zpozdilá, protože ta dezinformace o Ahmadinedžádově židovském původu pochází již z doby prezidentských voleb v Íránu počátkem letošního roku.

Šiřitelem těchto dezinformací je Ahmanidedžádův zapřísáhlý nepřítel Mahdí Chazalí, kterého poté, co začal tyto lživé výroky šířit, bojkotoval i jeho vlastní otec ajatolláh Abulkasem Chazalí, který prohlásil, že se od činů svého syna distancuje.

201923

08.10.2009 22:25

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Bankovní krize vs. krize z nadvýroby

Karel z Čech 88.?.?.?

Nevím sice koho se autor článku Andrew Gavin Marshall bojí či nebojí, ale problém je skutečně mnohem hlubší, než se někomu může zdát.
Současná krize by byla běžnou krizí z nadvýroby, kdyby již kapitalismus nevyčerpal všechny možnosti, jak těmto krizím čelit. Proti krizím se vymyslely soukromé instituce FED a nadnárodní BIS a další (MMF aj.), vymyslely se deriváty, které nástup krize z nadvýroby oddalují. Bohužel oddálená krize pak působí s větší silou, její dopady jsou zákonitě nejen tvrdší, ale mají i větší rozsah. Vidíme to na vlastní oči, jak se původně lokální problém s hypotékami v USA rozšířil na světovou finanční a pak i všeobecnou hospodářskou krizi z nadvýroby.
Není pravdou, že krize se jen okrajově týká hospodařících ekonomických subjektů. Naopak, týká se každého výrobního podniku – není odbyt, nutné propouštění pracovníků, což vede k poklesu všeobecné kupní síly a k dalšímu omezování odbytu a tedy i výroby (a samozřejmě zisku).
Postup krize nezastavil ani v minulosti osvědčený prostředek - válka (v Iráku a v Afganistánu), naopak americké válčení na dluh se negativně promítlo do hloubky krize finanční. K tomu se nám připojily souhrou osudu důsledky probíhajících klimatických změn – sucho a neúrody značného rozsahu – tedy krize potravinová, s hladovými bouřemi v cca 35 státech světa. A konečně tu máme i hrozbu vyčerpání energetických zdrojů a v jeho důsledku podstatný nárůst ceny ropy a plynu z nějakých cca 20 USD na současných 70 (s výkyvem na loňské maximum 140 USD).
Finance (a nějaká finanční krize) jsou pro osud lidstva záležitostí pouze okrajovou, nedůležitou. Hrozba nedostatku potravinových a energetických zdrojů jsou však záležitostí pro lidstvo existenciální. A protože dnes již kapitalismus nemá kam expandovat, tak je evidentní, že ekonomický růst narazil na svůj strop – a s ním i kapitalismus jako společenský řád, na ekonomickém růstu založený.
Málo a jen někde se píše o tom, že nastal čas změnit přístup k hodnocení efektivity ekonomiky Neomezený růst? .
Bohužel možná ne každému dochází, že společenský řád KAPITALISMUS je pojmenován podle společenské třídy, která v daném období vládne – tedy podle vlastníků kapitálu. Tito vlastníci mezi sebou soupeří o větší podíl na moci pomocí většího podílu na celkovém kapitálu ve společnosti. Zkuste těm lidem říkat, že by se měli snažit méně vydělávat a zmenšovat množství svého kapitálu. To už je jistě lepší radit politikům, aby se snažili mít menší politickou moc. Politik by vás měl za blázna. Kapitalista ve vás bude v takovém případě vidět osobního nepřítele.
Je tedy logicky evidentní, že vyřešení současné krize není v silách společnosti, organizované podle množství vlastněného kapitálu. Pokud dál budeme v systém...

Automaticky kráceno

202041

08.10.2009 22:31

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Bankovní krize vs. krize z nadvýroby

Karel z Čech 88.?.?.?

dokončení

Je tedy logicky evidentní, že vyřešení současné krize není v silách společnosti, organizované podle množství vlastněného kapitálu. Pokud dál budeme v systému kapitalismu, bude se současná krize jen flikovat a konečný závěr – naprostý rozvrat kapitálu – oddalovat.
Pro úplnost si dovolím poznamenat, že kapitalistou není ani vlastník nějakého krámku, továrny, pekárny či zemědělského podniku, ale vlastník kapitálu. Že kapitál nejsou jakékoliv peníze, ale jen peníze vydělávající další peníze jistě netřeba zmiňovat. Řešením krize je pouze zrušení kapitálu. Pro takové řešení dnes žádný politik nezvedne ruku – nedostal by peníze na další volební kampaň.

Řešení krize je tedy v nedohlednu a výhled na ekonomické zotavení je jen iluze. Jaký bude ten nový společenský řád, který současnou krizi vyřeší, asi dnes ještě nikdo přesněji nepopíše.

202042

14.10.2009 13:01

Pod terorem trpaslíků

Jsou období v životě lidském,

Karel z Čech 88.?.?.?

kdy se zdá, že nastává historická změna, která bude trvat navždy. Za poslední století jsme si takových období zažili dost. Říjen 1918 – vznik ČSR, březen 1939 – připojení k říši, únor 1948 – vítězství komunistů, listopad 1989 – pád komunistů, abych zmínil ty minulé, nejvíce zřejmé. Současná doba je podobná – upevnění celoevropského státu.
Jsou lidé, kteří přicházející změnu vítají a spojují s ní svoji budoucnost. Vše a hlavně lidi, kteří s takovou změnou nesouhlasí, příp. ji i brzdí, by nejraději pověsili na šibenice nebo poslali do gulagu. Neuvědomují si dostatečně, co se nám z pohledu jednoho lidského života zdá změnou historickou, může být jen pouhá krátkodobá epizoda, kterou zanedlouho vystřídá změna přímo opačná.
Čeští vítači Hitlera v r. 1939 jistě nepředpokládali, že v r. 1945 skončí jako zrádci národa před lidovými soudy. Ani propagátoři amerického radaru nečekali, že jejich spasitelská velmoc bez mrknutí oka otočí o 180 stupňů a v zájmu urovnání vztahů s Ruskem na prosebné dopisy našich vlastizrádců nebude brát pražádný zřetel.
Co nás čeká ve sjednocené Evropě vidíme z reakcí velkých evropských států na Klausův požadavek ohledně nezrušitelnosti Benešových dekretů, který se někomu může jevit jako historicky překonaná malichernost, která se nikoho jiného, než nás netýká. Pokud se nikoho netýká a nikdo do této historie nechce zasahovat, není nic snazšího, než Klausův požadavek odsouhlasit. Bylo to však jak píchnutí do vosího hnízda – tedy asi to tak překonaná minulost nebude. Že Unie nebude zasahovat do minulosti a rušit staré právní předpisy? Ani naše polistopadové parlamenty nerušily staré překonané znárodňovací právní normy restitučními zákony. Právě v našem právním řádu má Unie vzor pro legální vrácení majetku a náhradu škod tím vzniklým kolaborantům a zrádcům, jak ladsmanšaft a pravdaláskovci požadují.
Sionisté celého světa se spojili a celá byrokratická totalitychtivá Evropa je proti Klausovi - proti nám. Klaus jistě časem podlehne totalitní lidmi nevolená EU zvítězí. Ale již dnes víme, že to nebude na dlouho. Za pár let přijde zúčtování s kolaboranty a zrádci, jako v r. 1945. Rozdiel medzi demokraciou a komunizmom, EU a SSSR

202424

Ano, USA jaderné zbraně použily, ale použily je preventivně při své obraně a v nejzazším možném termínu.
Kdyby se v důsledku špatného počasí start letadla s atomovou bombou opozdil, tak by dřív dorazila státům čtyřdohody depeše, že Japonsko kapituluje.
Kde by pak USA své atomové bomby zkoušely a hlavně na kom? Byl by přece nesmysl atomové bomby shazovat na koncentrační tábory se zavřenými Japonci v USA.

Rusko sice nevylučuje „V situaci ohrožení národní bezpečnosti použití jaderné zbraně proti agresorovi preventivně,“ ale zatím ještě nevede proventivní války proti státům potenciálně připadajícím do imaginární OSY ZLA. V tomto směru má Rusko ještě hodně co dohánět, aby se přiblížilo USA.

202663

16.10.2009 20:09

Malicherné problémy naší blaženosti

RE: .

Karel z Čech 88.?.?.?

Nebyl bych tak tvrdý při hodnocení Hofhanzlova článku a neoznačoval bych ho za "intelektuální blábol, který se nedá dočíst do konce". Faktek však je, že je to slabší odvar nedávno kolujícího článkuá Jiřiny Šiklové, raději se mýlící s Bushem, než by měla pravdu s Putinem, od kterého se J. Šiklová distancovala.
Čestmít Hofhanzl je odborníkem ve své zelené profesi. V politice je jeho orientace poněkud slabší. Přes hlouposti v článku uvedené si myslím, že jeho úmysl byl dobrý. Že ve skutečnosti není po krvi žíznící antikomunista, jen není smířen s tím, že nám v současnosti vládnou ti samí mafiáni, kteří před r. 1989 nosili rudé kabáty. Mylně však tyto po moci a majetku toužící bezzkupulózní prospěcháře označuje za komunisty. Komunisté (přemýšliví i ti natvrdlí) zůstali v KSČM nebo nejsou v žádné straně. Prospěcháři rychle změnili stranické kabáty. Sametové předání moci bylo jediné možné, aby nebyli bráni k odpovědnosti i ti převlečení, kteří za OF přebírali do svých rukou státní moc.
Konečně ani skončení moci fašistů ve Španělsku po smrti generála Franca nebylo žádnou krvavou revolucí. Jen tam na rozdíl od nás aspoň část vinníků represí byla podle zákona postižena.

Pomineme-li formulační bludy v Hofhanzlově článku, tak s mnohým lze podle mě souhlasit. Především s tvrzením, že zločin mafiána nebo příslušníka nové elity se u nás stal beztrestným. Fakticky nejsme (i když právně ano) a nemůžeme být právním státem, neboť smyslem dnešního právního systému není hledání práva a spravedlnosti. Zákony jsou u nás vykládány v zájmu silnějšího a podle potřeby vládnoucí moci. A pravdivé je tvrzení, že "Politická garnitura, která byla autorem a realizovala „sametovou perestrojku“, spáchala větší zločin a vlastizradu, než byl komunistický puč v únoru 1948."
Článek p. Hofhanzla na mě působí dojmem autorovy sebelítosti nad tím, že se propůjčil k dělání bílého koně nyní vládnoucím parazitům.

Neznám případ pana Hušáka, ale naprosto souhlasím s tím, co píšete o V. Železném. V jeho případě šlo o jediné - za jakoukoliv cenu mu sebrat nashromážděný majetek a práva a toto darovat mnohem vlivnějšímu božímu vyvolenci z USA. Republiku to stálo pouhých deset miliard.

202675

03.11.2009 11:16

Americké globální síly dobra potřebují dalších 30 miliard dolarů

RE: Nejde o zvyseni.

Karel z Čech 88.?.?.?

30 miliard ze 650 miliard jsou pouhá 2 procenta? Takže ami-noví koně mají i novou, patrně americkou aritmetiku? [zmaten]
Člověk se pořád musí učit novotám v tom americkém novém století. Jediné štěstí, že americké století jen začalo, tak už jde do kytek. [velký smích]

203969

03.11.2009 11:52

Ameriko, přestaň se plazit před Izraelem

RE: Naivita

Karel z Čech 88.?.?.?

Staré přísloví říká, že "za blbost se platí".
Jestliže někdo není ochoten a schopen poučit se z minulosti, tak jaképak copak, musí ve vlastním zájmu, v zájmu svého prozření, opět zaplatit.
Ono je hezké nechat se pár let vydržovat jako bílý kůň. Jednou však spadne klec a následky stihnout právě toho koně. USA dělají bankrot a příliv peněz i vojenská ochrana skončí.
Elita vyvolenců se z Londýna a z NY nehne a odskáčou to ti hlupáci, kteří se nechali zbulíkovat báchorkami o své boží vyvolenosti a dočasnou možností, že si mohou dovolit úplně všechno, včetně genocidy domácího národa. Nechtěl bych být v jejich kůži. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě a že je semelou, je na bíledni, ani jaderné hlavice raket jim nepomůžou.

Větším nebezpečím pro budoucnost světa, než ti v za segregační zdí, jsou ti, co tahají za provázky a žijí v Evropě a v USA.

203972

04.11.2009 16:34

Prezident podepsal

RE: respekt

Karel z Čech 88.?.?.?

Naprosto s vámi souhlasím.
Lidé, kteří tady V. Klaese obviňují, že podlehl a proti své vůli podepsal, nežijí v realitě, vůbec současnou realitu nechápou. Dnes není doba, aby jedinec dělal hrdinu a nechal se upálit jako Jan Hus v Kostnici. Nestojí to za to. Politika je zkorumpovaná a špinavá. Každého idealistu nemilosrdně převálcuje.
Klaus není idealista, ale realista, pragmatik. Dost na tom, že se dokázal veřejně postavit proti proevropskému proudu. Je si však vědom, že hlavou zeď neprorazí. Využil všech svých možností, aby obhájil svůj názor, ale nedostalo se mu žádné reálné podpory. Sám proti všem musel ustoupit a podepsat. Žijeme v jakés takés demokracii a prezident nezastupuje jen sám sebe. Všechny ústavní orgány - parlament, senát i vláda LS schválily a Ústavní soud to posvětil. Klaus jako prezident neměl možnost nepodepsat, aniž by popřel principy zastupitelské demokracie.

Ti naivní idealističtí hlupáci, kteří dnes Klause osočují, by měli především sami sobě položit otázku, co a s jakou účinností udělali pro to, aby Klaus ratifikaci LS podepsat nemusel. Prezident není shůry nám daný spasitel, ale jen jeden z řady ústavních činitelů republiky.

204147

06.11.2009 13:25

Alžířané a Marokánci ve výcvikových táborech al-Qá‘idy v Izraeli

RE: Zní to celkem logicky

Karel z Čech 88.?.?.?

Islámští teroriské by skutečně měli útočit především na západní cíle, ale není přece možné, aby dvojčata padala každý den. To by obyčejní američané CIA a Mossadu neodpustili, až by to prasklo.
Proto je dobré využívat náhradní cíle, muslimské. Na tržištích, v arabských školách ani na arabských svatbách moc američanů nezařve a správně poučená sionistická media konzumentům ideologicky vysvětlí, že je to terorismus z říše zla, která se protiví židokřesťanskému pánubohu.

Když skutečné islámské teroristy nemáte, tak je jen pochopitelné, že si musíte nějaké vyrobit. Přece tu vyhranou válku neskončíme hned, jak jsme ji začali. Čím bychom pak krmili konzumenty, zvláště v současné krizi? Dnes již samotné Rusko jako pořádný strašák na lidi nestačí a Čína, která nám dodává všechno potřebné pro náš pohodlný život, je jako demonstrativní strašák ne příliš vhodná.

204285

06.11.2009 14:06

Ďalší hon na čarodejnice

RE: Bláboly

Karel z Čech 88.?.?.?

Vy to nevidíte ideologicky správně. Kdo je a kdo není terorista, je naprosto jednoznačné. Kdo brblá proti nadvládě sionistů je jednoznačně terorista. Kdo zvoní klíči nebo třeba i vraždí ve státě, kde sionismus nevládne, je hrdina a pronásledovaný disident.

V souvislosti s těmi zadrženými teroristy Novinky napsaly, že u nás to mají teroristé těžké, protože se nikde neschovají. To je samozřejmě pravda. Ovšem nedořešenou otázkou je, kam by měli chtít ti nezletilí teroristé schovávat unesené Židy, např. Fischerova syna nebo dokonce Fischera samotného? Mučírny teroristů provozované CIA a Mossadem po Evropě jsou již většinou zrušené a tak naši teroristé by s unesenými měli dost velký problém. Jsem dost zvědavý, co naši policejní odborníci v tomto směru vymyslí. Budu dost zklamán, pokud ty připravené skrýše pro unesené označí za státní tajemství.

204290

12.11.2009 18:37

Iluze demokracie v moderním světě

RE: Soudruzi vpřed!!

Karel z Čech 88.?.?.?

>odkud je tenhle?

Zcela jistě z lehového panoptika směšných figur.

Ovšem když už sem zmíněný leháč zavítal, mohl by mi odpovědět na otázku, co dělá bušistánská armáda v Afganistánu, když úkol, se kterým tam šla v r. 2001 - tedy porazit Taliban - splnila během několika týdnů. Co tam tedy dalších 8 let od porážky Talibanu bušistánští žoldáci dělají kromě vraždění civilistů?

A to si připomeňme, že ani vůdce blbů generalissimus GWB jr. nikdy ani náznakem nezmínil, že by Taliban mohl mít cokoliv společného s pádem dvojčat. Taliban měl být potrestán za to, že sympatizoval s bývalým agentem CIA Usámou, který se otočil proti svému zaměstnavateli.

To je demokracie jak víno. Jako ředitel zeměkoule (a zástupce Boha a Nanuků na Zemi) násilím zničim režim v cizí zemi na opačném konci světa jen proto, že sympatizuje s člověkem, který mě zklamal. A to prosím jistě demokraticky, protože "kdo nejde se mnou, jde proti mě", jak pravil Klement Gottwald a GWB jr.

204644

13.11.2009 13:36

Venezuela se chystá na válku s dalším státem Unie

RE: To je komedie

Karel z Čech 88.?.?.?

V Kolumbii je to klasický boj mezi dvěmi drogovými mafiemi - zahraniční proti domácí. Kolumbijská vláda je na straně zahraniční - CIA, protože od ní dostává zbraně a peníze, od domácí mafie nedostává nic.
CIA kromě zajišťování zdrojů drog pro svůj obchod sleduje i další cíle - podkopávání stability vlád v Latinské Americe, které dobře lokajsky neslouží severoamerickým korporacím a finančnímu kapitálu. Venezuela dnes již není jediná, která se USraeli vzpírá. Dá se čekat, že EU (NATO) bude vyzvána, aby dodala své žoldáky i do LA pro prosazení bušistánských zájmů.

204709

16.11.2009 14:37

Vtip nebo provokace?

RE: OMG

Karel z Čech 88.?.?.?

Koho? No přece jistého veterináře z lehowebu.
Ovšem přestože je dědula senilní, tak je ještě tak inteligentní, že ho nenapadne, že někdo může takovýto e-mail brát vážně.
Napsán je dobře česky, takže u toho jistě byla spolupráce Petra Mauleho.

Policejní vyšetřování pochopitelně nic nezjistí, protože bušistán do Evropy žádné údaje nesděluje.

Na lehowebu se teď budou těšit na informace, jak policie a příbuzní paní Stworové očekávali návštěvu 20 holohlavých a nikdo se nedostavil.

204926

20.11.2009 14:05

Bratr afghánského prezidenta je na výplatní listině CIA

RE: Neni zadnou nahodou,

Karel z Čech 88.?.?.?

Narkotika jsou stejně výnosný obchodní artikl jako ropa. Proto bušitán v tomto druhu podnikání nemůže zůstat stranou. Pro CIA je to hlavní zdroj příjmu s nespornou výhodou, že ani kongres nemůže kontrolovat, jak CIA s penězi z drogových obchodů nakládá.

205352

27.11.2009 16:23

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Všechno lze vysvětlit

Karel z Čech 88.?.?.?

> Američané, kteří jsou také jedna rasa. Sjednoceni >myšlenkou. [velký smích]

Samozřejmě ne myšlenkou vlastní - toho nejsou schopni. Myšlenkou vnucenou jim reklamou o tom, jak jsou prostoduší fangličkáři sqvělí. Bez americké vlajky nejdou ani na záchod. [velký smích]
Blahoslavení chudí duchem, neboť to jsou správně poslušní otroci.

205865

07.12.2009 21:03

Zelená se line záře…

22 komentáří a ani jeden pochvalný pro SZ

Karel z Čech 88.?.?.?

Tak se musím zelených zastat.

Skončil sjezd a SZ zvolila staronové vedení. Po vládním debaklu měli na zvážení návrat k ekologické politice a její čestné prosazování se Stropnickým anebo státoprávní politikaření, které stranu přivedlo k nevolitelnosti. Tři čtvrtiny delegátů se vyslovilo pro pokračování v Bursíkových stopách v zájmu získání korýtek. No co? Mají na to přece nárok. Komunisté u zelených 20 let čekali, než se dostanou aspoň trochu k lizu a teď by nějaký Stropnický na nich chtěl, aby byli skromní. Skromnost se do současného kapitalismu nehodí. Naopak, dnes musí mít člověk ostré lokty, aby se uplatnil a musí umět dělat státoprávní kompromisy - handly. Dnes je jen něco za něco. Politik se musí umět vzdát toho, co voličům nasliboval, aby dostal vládní funkci.

Proto vážení, zapoměňte, co zelení před volbami slibovali a co pak ve vládě prosazovali. Nyní opět naslibují hory doly a za vládní funkce budou opět dělat, co dělali Bursíkovci s Topolánkovými kmotry. Už to mají nacvičené.

Křesťanství nás učí : Když dostaneš po hubě, tak nastav druhou tvář, abys dostal znovu. Dejme proto zeleným ve volbách hlas, ať nás mohou zadupat do země. Když jim ty naše hlasy nedáme, tak se do parlamentu a do vlády nedostanou a s kým pak volební vítěz udělá koalici za účelem prosazování sionistického NWO? Bez zelených se trvalého usídlení cizích žoldáku u nás nedočkáme. Bez zelených bude vláda jen liknavě prosazovat rozšiřování drahé a na ropu náročné zelené nafty. Jen zelení jsou zárukou, že přibudou nové druhy daní. Proto optimisticky a po křesťansku nastavme druhou tvář, ať nám na ni mohou zelení plivnout.

206469

08.12.2009 13:32

Zelená se line záře…

RE: Shalom

Karel z Čech 88.?.?.?

Předpokládám, že se mýlíte, že pan Alfon Mucha skutečně židy ve straně zelených nepočítá. To by pak musel počítat židy i v ostatních politických stranách a nedopočítal by se.
V naší republice žije 10 milionů lidí a podle statistik a odhadů 10 tisíc z nás jsou židé (i Židé). Tedy jedno promile - názorně řečeno jeden člověk z tisíce je žid(nebo Žid nebo obojí).

A přestože si židé u nás stěžují - tedy jen někteří židé - že jsme rasisti, xenofobové, antisemité a já nevím co ještě, tak se podívejte do našeho parlamentu, do vlády, do politických stran, kolik je tam židů. Při spravedlivém poměrném zastoupení všech u nás žijících národů a národností by v parlamentu a vládě dohromady - cca 300 lidí - měla být jen pouhá necelá jedna třetina jednoho člověka židovského původu. A kolik jich je tam skutečně? - Desítky lidí. To je jistě dost názorný příklad, jak jsou u nás židé utlačováni a že ty jejich nářky jsou oprávněné.

No přestože multikulturisti nás přesvědčují, že všechny národy jsou si ve všech schopnostech a předpokladech rovné (kromě cikánů, kterým údajně záměrně bráníme v přístupu ke vzdělání), tak normální člověk ví, že každý národ má své specifické zvyky a tudíž i předpoklady pro výkon jistých specifických činností. V některých oborech lidské činnosti žida nepotkáte, v jiných oborech jich je naopak jako naseto.

Prostě, jak nám hlásal pan Topolánek se svojí svitou - Někdo umí pracovat a jiný zase umí vydělávat (na druhých lidech). Tak už je to na tom světě zařízené.
Samozřejmě jsou i čestné vyjímky, které potvrzují pravidlo. Lze jmenovat desítky mezi lidmy známějších židů, kteří nejen pracují, ale pracují či v minulosti pracovali ve prospěch České republiky a českého národa. Jiní zase naopak dávají přednost zájmům států jiných, jak nám dnes (tedy v posledních letech) parlament a vláda názorně předváděly.

206513

15.12.2009 18:14

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

RE: a co je to vlastně za jídlo?

Karel z Čech 88.?.?.?

Letos končí krize v Bušistánu [chechtot] - to je nejlepší fór roku 2009.
Svět chce být klamán a když je u toho legrace, tak to přispěje lidskému zdraví. (Prasečí chřipka američanům ten kladný příspěvek zase odčerpá.)

U nás očekáváme, že příští rok se krize výrazně zviditelní. Počty nezaměstnaných stoupnou. Na rozdíl od amerických žebračenek jsou u nás nezaměstnaní zajištěni příspěvkem v nezaměstnanosti, který dostanou všichni, co na něj budou mít nárok.

207060

21.12.2009 15:09

Klima mění člověka

RE: Poslední moudrost Josefa Velenovského

Karel z Čech 88.?.?.?

No ne, to zírám - další Karel z Čech - pardon z Cech. Že by nová násada z lehowebu na narušování zdejší diskuze? A už má 3 příspěvky.

207619

21.12.2009 15:12

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Je editor ignorant?

Karel z Čech 88.?.?.?

On není z Čech, on je ze žumpy lehowebu. Jen používá moji přezdívku. Není z Čech, ale údajně "z Cech".

207620

21.12.2009 15:18

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Je editor ignorant?

Karel z Čech 88.?.?.?

Nejsem vyloučený, ale vzpomínám si, že před více lety jsem měl nějakou patálii s heslem a pak jsme to s panem Stworou vykorespondovali.
Děkuji přátelé, že jste se mě proti agentu z lehowebu zastali.

207621

23.12.2009 14:50

Proč pevný dolar předznamenává útlum v roce 2010

RE: USA páchájí ekonomickou sebevraždu!

Karel z Čech 88.?.?.?

Se současným ekonomickým systémem je dnes nemožné cokoliv rozumného udělat. Kapitalismus jako ekonomický i politický systém vyexpandoval do svého vrcholu, nemá se již kam dále rozpínat. Nemůže tvořit zisk, ze kterého by splatil své dluhy. Současné státní dluhy jsou nesplatitelné. Normálním řešením v situaci předlužení v minulosti bylo vyhlášení bankrotu. Je však nepředstavitelné, aby USA a VB jako státy vyhlásily bankrot a jejich majetek byl rozprodán v konkurzu. Na likvidaci dlužníků nemají zájem ani jejich věřitelé, protože tím způsobem by i oni utrpěli značné škody. Nezbývá proto, než tu narůstající kouli dluhů valit před sebou dál a živit se nadějí, že to rozsekne někdo v budoucnu, aby odpovědnost za následný rozvrat a chaoz padla na něj. V USA si finanční oligarchie již svého obětního beránka zvolila - Obamu. Má za úkol pokračovat v dosavadní cestě narůstání dluhů co nejdéle to půjde, jak dlouho ještě to svět strpí. A svět je nerozhodný, přešlapuje a bude ještě nějaký čas přešlapovat na místě, protože jediným řešením je vyvlastnění sionistických majitelů bank, anulování dluhů a nastolení jiného ekonomického (a tím i politického) systému. Nového systému, ve kterém nebudou peníze vládnout lidem, ale lidé penězům.

207773

28.12.2009 17:14

Proč pevný dolar předznamenává útlum v roce 2010

RE: USA páchájí ekonomickou sebevraždu!

Karel z Čech 88.?.?.?

>Kapitalizmus že je politický systém ? Čím je politicky
>charakterizován ?
Tím, že ve společnosti na rozdíl od jiných období dějin vládne kapitál. A co je kapitál si snad nemusíme vysvětlovat.

>Provází lidskou společnost po
>celou její historii (a asi i prehistorii),a to včetně
>bolševického "socializmu" ,
To je vskutku zajímavý názor. Zvláště v té prehistorii kapitál jistě dělal ve společnosti divy. Nebo i dnes v rodové společnosti zapadlých kmenů, kde neznají peníze, se jistě kapitál maskuje asi zvířecími maskami, že? A během 40 let "socialismu" nás kapitál skutečně provázel, ale byl za železnou oponou. Mohli jsme ho tedy sledovat jen jako diváci z povzdálí.


> Kapitalizmus je dobrý služebník; dokázal ty nejširší
>vrstvy zbavit bídy a umožnil jim podílet se na blahobytu
Zvláště v dobách prvotního rozvoje kapitalismu ten blahobyt se 16 hodinovou pracovní dobou a dětskou prací byl byl jistě rájem konzumu. O blahobytu se více než 90 % lidí mohlo jen zdát.
V pozdějších dobách se materiální úroveň lidí v metropolích zvýšila, když na ně dělali otroci a nevolníci v koloniích.

Dnes jsme součástí toho blahobytu, který nám zajišťuje otrocká práce číňanů. Ti nás zásobují vším potřebným pro náš život, přičemž sami živoří. Bez laciných čínských výrobků bychom hned měli po blahobytu.

>který přinesl lidem rozvoj myšlení. Je to ale zlý pán; a
>pánem zůstane pokud se nezbavíme marxistického bludu, že je
>to totiž politický systém.
Rovněž velmi zajímavý a podnětný názor. Přestaneme kapitalismu říkat politiský systém a hned bude jistě ve světě po krizi. Že taková prostá myšlenka nenapadne politiky? Přejmenovávají dnes kde co, ale přejmenovat kapitalismus, abychom vskočili do ráje, je ještě nernapadlo. Měl byste si dát tento nápad patentovat.

>Až se toho bludu zbavíme,
>zaženeme kapitalizmus do jeho správné služebné role a budeme
>moci využívat jeho výhod ve prospěch všech
Kapitál bude využíván ve prospěch všech - no to bude skutečný ráj na světě. Navrhuji zavést to již od 21.12.2012, jakmile přiletí Nanuci. Ti by mohli svojí prací tvořit kapitál a my bychom si jen užívali dobrodiní kapitálu. Doporučuje to 8 trpajzlíků ze sedmi. [chechtot]

208220

31.12.2009 14:38

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Karel z Čech 88.?.?.?

>Napsal jste to překrásně pane jansmithi. Není k tomu co
>dodat.

>To oni vynalezli judaismus, křesťanství i islám, aby si
>podmanili většinové obyvatelstvo a změnili ho na poslušné
>ovce. Takže ani svobodní zednáři ( kteří ve skutečnosti
>nejsou svobodní, protože jsou to jen tajní vykonavači vůle
>mocných- jsou to jejich zločinní lokajové)
>

Zcela souhlasím, jen bych poopravil paní Jarmilu - oni nevynalezli, oni si ta náboženství (církve) přivlastnili - koupili, aby pro ně a jejich bohatnutí pracovaly stejným způsobem, jak dnes pro ně pracuje mainstreamový tisk a televize, politické strany i státní i nadstátní orgány a instituce.

To koupení je snadné - stačí koupit vrcholové špičky, mnohdy stačí jen dát služebným duším naději, že mohou také zbohatnout, že se mohou stát součástí vyvolených.
Takové pozvání na dovolenou do soukromé rezidence v Toskánsku dává služebné duši již pocit přináležitosti k vyvoleným, za který se vyplatí prodat národ i stát.

208438

04.01.2010 23:24

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: PF 2010

Karel z Čech 88.?.?.?

Dobré, optimistické předpovědi na letošní rok. Zejména závěr se mi líbí. Pasáž o šokové terapii v USA je také dobrá.

208855

05.01.2010 12:06

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: PF 2010

Karel z Čech 88.?.?.?

Krize přece je a bude se nadále prohlubovat. Nemůže však trvat věčně. Zároveň s probíhající krizí se musí hledat její řešení, což se myslím děje.
Na 21.12.2012 já přece nevěřím. Naopak spolu s P. Gejdošem jsme se shodli, že v uvedený den se nic zvláštního nestane, život poplyne normálně dál. Kapitalismus nezanikne ze dne na den. Bude to dlouhodöbý proces trvající roky a desetiletí. Akutní světová krize by měla trvat ještě nějakých cca 5-7 let, ale vyřešení této krize systému lze čekat až začátkem druhé poloviny tohoto století. Pokud to bude dřív, tak to bude jen dobře.

208899

08.01.2010 23:23

Propaganda

RE: Dotaz na znalce Koukolíkova díla

Karel z Čech 88.?.?.?

Na stránce http://www.hvezdarna.cz/index.php3?s=11&subs=1 jsou mimo jiné ke stažení Koukolíkovi přednášky
- Vzpoura deprivantů, 15. 5. 2007, 75 minut http://www.hvezdarna.cz/prednes/150507b.avi
- MUDr. František Koukolík, DrSc., Příspěvek k filosofii stupidity, 5. 5. 2009, 85 minut http://www.hvezdarna.cz/prednes/090505.avi

209301

11.01.2010 22:43

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Varuji

Karel z Čech 88.?.?.?

Dnes, tj. 65 let po válce, jsou již kremace vymakané, moderní a spálení jednoho člověka trvá přes hodinu. Spálení mrtvoly je moderní způsob pohřbu, nikoho to nijak nepohoršuje, naopak lidé si dopředu na své budoucí spálení léta platí ve Spolku přátel žehu.
Tehdy za války to musela být náročná záležitost, protože jednak plynu patrně nebyl nadbytek (plynovod z Ruska ještě neexistoval) a jistě i kapacita spalovacích pecí nebyla nafukovací. Naopak mrtvých bylo v té válečné době jistě až moc a v koncentračních táborech zvlášť.
S pohřbíváním žehem nezačal nějaký Hitler či jeho služebně podřízení. Z archeologických výzkumů je patrné, že ve starověku dávno před známými pojmenovanými národy žili v Evropě lidé označovaní jako lid popelnicových polí. Již ti své mrtvé zpopelňovali. Nikoliv v pecích, ale patrně podobným způsobem, jako to dodnes činí Indové - na hranicích ze dřeva. Tedy pohřeb žehem je prastará kulturní tradice, dodnes velmi moderní a mezi lidmi oblíbená. Rozumný kulturní člověk proto zpopelnění nikdy nebude považovat za nějakou újmu nebo dokonce oběť. Pouze starověký náboženský fanatik je schopen a ochoten svému bohu přinášet lidské oběti.

209439

11.01.2010 23:13

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Popírač holokaustu vyklouzl

Karel z Čech 88.?.?.?

Tydli píše : Neschopných aktérů tohoto zhudlařeného procesu ostatně bylo víc, od zbabělých soudních znalců až po chabou obžalobu. Kdo jen na chvíli nahlédl do Stworova webu, nemůže pochybovat, že jde o silně antisemitskou propagandu, jaká je snad tolerovaná v Kanadě, ale v našem společenském kontextu, kam tento v češtině vydávaný web míří, je trestná. Na to není třeba konat dlouhé výzkumy, vědí to všichni, kdo se rasismem a antisemitismem trochu důkladněji zabývají. Nevědí to asi jen ti, kdo jsou z našich daní placeni za to, aby nám dopomáhali ke spravedlnosti.

Vida, jak je Tydli chytrá, je nad všechny právníky. A to ani diplom z plzeňské právnické fakulty nemá. A dojemná je její starost o to, co vědí ti, kteří jsou placeni z jejích daní. Myslím, že jako vyvolená moc daní neplatí. Tedy její obava o toho, koho ona ze svých daní platí, je zcela zbytečná.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

Podle statistik žije v ČR 10.000 židů. To je 1 promile z obyvatelstva ČR.

209440

14.01.2010 14:19

Irák požaduje odškodnění za izraelský nálet

RE: Proč ne

Karel z Čech 88.?.?.?

Tak to by mohl chtít Irák odškodnění za škody, které mu během 1. a 2. války v zálivu způsobil bušistán.
Oficiálně šel bušistán do Iráku hledat atomové bomby a hlavice raket, ale po osmiletém hledání tam našel prd. Nakonec se přiznal Blair, že ZHN v Iráku byl jen výmysl k ospravedlnění agresivní války pro ovládnutí iráckých ropných polí. Nárok Iráku na náhradu vzniklých škod je tedy evidentní. Bušistán by měl cálovat a to okamžitě.

209597

21.01.2010 18:05

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Karel z Čech 88.?.?.?

Ano, to je správný názor křesťanské ovce. Trp a po smrti budeš odměněn. Dostaneš-li facku, nastav druhou tvář. Nic jiného chamtivé světové elity od lidí nepotřebují, jen aby tady na Zemi ovčani šlapali, jak elita píská. Křesťanství je proto to správné náboženství, aby se chátra udržela v poslušnosti. Co bude po smrti - ... ha, ha, to se zeptejte toho, kdo se odtamtud vrátil. Důležité je, aby ovčani tady a teď pořádně a poslušně makali za pár šestáků a drželi huby.

To co píše Venda o ježíškovi, karmě a dalších životech, je naprostá volovina. Křesťanství žádné převtělování neuznává. Pro správně (v)zdělaného křesťana žádný návrat po smrti opět na Zem neexistuje. Křesťan ví, že kdo žil zbožně a poslušně přijde do nebe mezi anděly, kde mu hurdisky budou zpívat a kdo hřešil půjde do pekla a tam se navěky bude smažit v ohni pekelném. Nic takového jako příští život, zejména nějaký další život v podobě pozemského červa, pro křesťana neexistuje. Takové myšlenky jsou přímo kacířské.

210138

21.01.2010 18:22

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Karel z Čech 88.?.?.?

>Predpokladá sa, že duša (nie duch) vstupuje do telíčka v
>polovici gravidity, teda medzi 5. a 6. lunárnym mesiacom,
>pričom gravidita trvá 10 lunárnych mesiacov.

Tak to potom interupce do 5. měsíce těhotenství žádnému božímu přikázání neodporuje a tedy církev proti ní nic mít jistě nemůže.
Divné je, že se takové věci učí ve škole a přesto to naši křesťanští politici nevědí a chtěli by prosadit naprostý zákaz interupcí, jaký bigótní katolická církev udržuje třeba v Polsku. Zřejmě by to chtělo poslat ty lidovecké partajníky na opakovací kurz do základní školy.

210141

21.01.2010 19:57

Jak elity ovládají svět

RE: CESTA VEN

Karel z Čech 88.?.?.?

Mluví se o 200 rodinách, které vládnou světu. Samozřejmě i mezi nimi jsou rodiny mocnější a méně mocné, žádná rodina sama neovládá celý svět, resp. celý ovládnutelný svět.
Náš černokněžník mě na jednání bilderbergu nevzal a tak nevím, zda volí nějaký svůj výbor. Lze však předpokládat, že nějaký úzký koordinační orgán mají, aby někdo organizoval jejich sedánky.

Mocenské elity také mají svojí hierarchii. Každý asi víme, kdo patří do mocenské elity v našem městě a okrese, méně budeme vědět o mocenské elitě krajské a z republikových, evropských a světových mocenských elit známe zpravidla jen některé jednotlivce.

Moc sice blízce souvisí s množstvím vlastněného majetku, ale záleží hlavně na druhu vlastněného majetku a jeho významu v záležitosti, o kterou právě jde. Příslušnost k elitě nemusí být vždy podmíněna pouze majetkem, zejména ve státech, kde vládnou vojenské režimy k mocenské elitě nesporně patří i lidé, kteří disponují státními mocenskými prostředky - policií a armádou. Proto rozhodnout o tom, kdo ještě je a kdo už nepatří k elitě na tom kterém stupni je značně komplikované, záleží to na řadě dalších i momentálních okolností.

Specifičnost elity je v tom, že není volena, je jen uznávána především vlastní komunitou. To myslím platí obecně o všech elitách - kulturních, uměleckých, odborných - vědeckých aj., tedy nejen o elitě mocenské. V tom je i slabina elity. Přestanou-li její špičky být komunitou uznávány a budou-li ignorovány, tak je po jejich moci. Problém je v tom, aby se lidé domluvili, že konkrétní elitu najednou přestanou uznávat - nepůjdou si do bank konkrétních vlastníků uložit nebo vypůjčit peníze, přestanou kupovat zboží dané firmy. Pokud bychom byli schopni se všichni v celé republice domluvit, že třeba od firmy Shell si nikdo benzín ani naftu nekoupí, tak to tato firma musí u nás zabalit - a je po elitě. To jako příklad, nic proti Shellce. Pokud bychom jako občané byli schopni se takto domluvit, tak nám existence jakýchkoliv elit může být ukradená. Elity by šlapaly podle potřeb občanů - nebo by zanikly. Řešení teoreticky jednoduché, ale v praxi u nás těžko uskutečnitelné. Jinde ve světě - v Evropě - se takový způsob řešení osvědčil.

Podobně, jako se osvědčilo používání vlastní komunitní měny, nezávislé na penězích, vydávaných státem. Není to nic nelegálního. Každé kasino má svojí vlastní měnu v podobě žetonů.

To instruktážní video je velmi dobré. Stačí si ty zásady jen vzít za své a řídit se jimi.

210150

21.01.2010 20:12

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Karel z Čech 88.?.?.?

Jak jste si možná nestačil všimnout Vanguarde, reagoval jsem na část příspěvku nono2, kterou jsem do svého příspěvku zkopíroval.

Jinak co katolická církev evidentně předpokládá nebo nepředpokládá mi je naprosto volné, protože naštěstí žiji ve státě, kde katolická církev nemá žádnou jinou moc, než bulíkovat své důvěřivé ovce. A těm dobře tak, že se bulíkovat nechají. Za blbost se platí. Tak ať dětinští důvěřivci platí.

210151

26.01.2010 19:23

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Karel z Čech 88.?.?.?

>FAKT je, že již vyvíjející se
>život člověka (nejlépe přirozeně, jak to Bůh zařídil
>spojením buněk otce a matky) nelze svévolně zastavovat.

Když jsme s manželkou počali své děti, tak nám do toho žádný třetí nekybicoval, žádný bůh nic nezařizoval, bylo jen na nás, abychom si řekli Teď dítě ano nebo Teď dítě ne. V boha nevěřím a tak nemám důvod se domnívat, že pro mě nějaký bůh pracuje a plní mé pokyny - tedy kdy dítě ano nebo kdy dítě ne. Dávali jsme si pozor a tak manželka na interupci nikdy nemusela.

Pokud se však v boha věřícímu stane nehoda a počne nechtěně díte, snadno si zdůvodní, že bůh pro něj pracoval špatně, neposlechl příkaz a tak žena musí na interupci. Tedy za následky - přerušení vývoje plodu - může bůh svým lajdáctvím. Ať si to pak bůh se svým svědomím srovná, jak chce.

>A navíc vám není (možná proto) požehnáno/dáno,

Co to je nějaké boží požehnání?
To mají snad jen naši největší zloději, kterým se již léta drží skrývat se před spravedlností v cizině - samozřejmě s požehnáním našich policejních orgánů, kteří jim útěk do ciziny umožnily. Boží požehnání má i expremiér Standa Gross, který v době svého premiérování nebyl schopný doložit, odkud sebral jeden milion a nyní se ho na vlastněné stamiliony již nikdo neptá. Tady se dá skutečně hovořit o božím požehnání, které policii brání konat to, co je její povinností.

>co vy tvrdíte a planě vykřikujete (že zvíře má duši jako
>člověk), to je přece úplně lhostejné...
> jen člověk byl stvořen k obrazu Božímu,
>"Zbytečně se člověk vyvyšuje nad přírodu" ...a dodávám "a nad >stvořitele", dokonce se i zbytečně pyšný člověk snaží
>rovnat se stvořitelem.

Není tak úplně jedno, kdo duši má a kdo nikoliv. Patrně se na tom teologové podle zdejší diskuze neshodnou.
Má-li duši pouze ten, kdo je podobný bohu, tak duše je skutečně hodnotné vlastnictví, které člověku dává právo rovnat se se stvořitelem, svojí činností se snažit napravit chyby, které stvořitel při tvoření nadělal.
Jsme-li stvořiteli podobní nejen vnějškově (ruce, nohy, hlava), ale i duší, tak jistě i schopnosti máme podobné a je jen na nás, jak se svými schopnostmi dokážeme naložit. V tom množství lidí za zemi se jistě najde i pár jedinců schopnějších, než bůh.

Tolik na vysvětlenou nemyslícím věřícím ovcím, poslušných svého pastýře s bičem.
Pro samostatně myslící lidi odkaz na video Čo je nebezpečnejšie Islám alebo jeho cenzúra vedeckých poznatkov v EU ? dokazující, že islamista je pro lidstvo méně nebezpečný, než cenzuru nevhodných názorů požadující fanatický křesťan, mormon, baptista, jehovův svědek, žid či jiný takový zabedněnec ve vrcholné státní funkci ve vyspělém světě.

210708

26.01.2010 19:36

Globální trendy a Česká republika

RE: hm...

Karel z Čech 88.?.?.?

>... jedno vím ale jistě -
>kapitalismus je pro lidskou přirozenost nejlepší systém.
>Nemusí se vám to líbit, ale to je asi tak všecko, co s tím
>naděláte.

Být duševní mrzák je jistě i pro postiženého mnohem horší, než telěsná vada. Jen to není na první pohled viditelné. Jak se takový postižený člověk bude srovnávat se systémem, který co nevidět nahradí zanikajícíkapitalismus? Snad bude lepší, aby se takové otrocké duše nového uspořádání světa ani nedožily. Scházel by jim bič, který zbožňují. Takový člověk mi hodně připomíná islámské a hinduistické fanatiky, kteří se v procesí bičují do krve - čím víc jejich krve, tím lépe se cítí.

210709

29.01.2010 12:48

Získává Izrael na Haiti lidské orgány?

RE: HOAX

Karel z Čech 88.?.?.?

Samozřejmě, je to jen bledá závist goyimů, že bohem vyvolení jsou šikovnější a podnikavější, že dokáží zpeněžit i to, co se goyimům ekluje. Proč nesebrat peníze, které leží na ulici - na Haiti v troskách? Každé zboží má svého kupce, záleží jen na ceně.

>telo bieleho cloveka neprijme krv ani organy od negroida
ovšem jen podle ministerstva propagandy Izraele. Nevhodnost takové transplantace platí pro jen pro vyvolené, protože by přijmutí orgánu nebylo košer. V praxi je již léta experimentuje s transplantacemi zvířecích orgánů, především od prasat, protože dobrovolných lidských dárců orgánů je trvalý nedostatek.

210966

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 5

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
389 478,80 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?