Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 368 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Jarmila, Kubátová.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

01.07.2010 20:21

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Co máte všichni pořád s tím Ruskem? Už jsem někde jinde odepsala panu Quidovi, že Putin a spol. není žádné Rusko. Tako jako třeba Topolánek, Paroubek, Vondra či Trautenberk není žádné Česko. Anebo Obama a jeho sionistický tým není žádná Amerika.

Rozlišujte laskavě prodejné politiky od většinového obyvatelstva- je v tom fakt velký rozdíl! Rusko to je ruský národ, ruský lid, nikoliv hrstička zazobaných politiků a superboháčů, kteří si je tam dosadili. Jak už jsem víckrát řekla, Putinovi nevěřím ani nos mezi očima. Prý velký vlastenec!! Pche! Bývalý špion KGB a komunista. Takového člověka si nemohu nikdy vážit. Jako velkého vlastence si například představuji K.H. Borovského, který za svou vlast skutečně trpěl. A již tenkrát napsal: Nechoď Vašku s pány na led, mnohý příklad známe, že pán sklouzne a sedlák si za něj nohy zláme.

Putin patří mezi proradné pány, mezi elitu, které je osud ruského lidu lhostejný. Jsou to pro ně jen daňoví poplatníci jako všude jinde. Co se týče těch záhadných výbuchů, tak ty skutečně zůstaly záhadou, protože pachatelé nikdy nebyli dopadeni- jako vždy když v něčem má prsty tajná služba.

223193

01.07.2010 14:23

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Je možné, že se mýlím. Ale na druhou stranu mi připadá mnohem pravděpodobnější, že je ruská politická „elita“ (Putin) lokajem skutečných vládců světa, úplně stejně jako americká politická „elita (Obama). Jenom klamou víc tělem, aby oblafli světovou veřejnost.

Kdo viděl graf zbrojení Ameriky a Ruska, tak v tom má pravděpodobně jasno jako já. Americké výdaje na zbrojení představují jeden metr dlouhou úsečku. Kdežto ruské výdaje na zbrojení jsou vedle toho jen jeden decimetr dlouhá chudinka. To je podobné, jako kdyby ve třídě stáli proti sobě dva nejvýznamnější třídní rváči, kde ovšem jeden z nich je dva metry vysoký, kdežto ten druhý měří sotva půl metru. Každému je z tohoto poměru sil hned jasné, kdo s přehledem terorizuje celou třídu, ne?

Putinovi a ruským tajným službám jsem přestala věřit v okamžiku, kdy použili stejně špinavé metody proti ruskému lidu, jako je používá CIA proti lidu americkému. To znamená, že aby mohl Putin zmasakrovat Čečence, tak bylo napřed pozabíjeno dost Moskvanů při záhadných výbuších v domech. Pak ještě byli Moskvané bezostyšně pozabíjeni při masakru Čečenců v divadle. Při masakru v Beslanu se vyskytlo rovněž příliš mnoho záhad a nesrovnalostí, které naznačovaly, že hlavním vrahem byly ruské tajné služby. No a to s tou polskou vládou jsem již okomentovala jinde.

223157

01.07.2010 07:41

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Dali jsme se s manželem na pláži do řeči s polskými turisty a dozvěděli jsme se od nich, že si ani nemohou zajet na jednodenní výlet do Jeruzaléma. Tedy mohli by si zajet, ale pak by prý museli zahodit pasy a tvrdit že je ztratili. Dál se o těhle věcech nechtěli bavit, měli strach jen vyslovit jméno Izrael. Ruští turisté jsou prý na tom ještě hůř. Ti nejsou do Izraele na hranici vpuštěni vůbec. Jakmile Izraelci zjistí, že mají ruské pasy, nepovolí jim vstup a oni pak musejí celý den na hranici čekat na zájezdovou skupinu, než se v noci vrátí z Jeruzaléma.

Co se týče tajných služeb, můj osobní názor je, že již od dob studené války mezi Ruskem a USA existuje jediná globální tajná služba (CIA+Mossad). Tato tajná služba je nadřezena všem tajným službám světa a provádí všechny největší teroristické akce ve světě, takže má na svědomí i 911. Jen nejvyšší vládci světa znají skutečnou situaci, která je podle mě taková, že i ruské tajné služby jsou podřízené té jediné globální tajné službě.

McCarthy byl patrně vysoký činitel CIA, jehož úkolem bylo zastrašovat občany USA, aby je nenapadalo navazovat přátelské vztahy s občany Ruska. Vládci světa totiž potřebovali z mnoha důvodů mít komunistický svět neprodyšně uzavřený a aby byl považován za „nepřítele“. Jedním z velkých důvodů bylo to, že měli důvod zbrojaři na obou stranách neomezeně zbrojit. Taky tím pádem mohli beztrestně a neomezeně řádit ve Vietnamu, z kterého si udělali pokusnou zemi, ve které Monsanto jedy zničilo zemi až do dnešních dnů.

V současnosti vládci světa potřebují opět mít nějakého velkého nepřítele- aby opět mohli neomezeně zbrojit, válčit a ničit. Tím nepřítelem má být zase Rusko. Ale pozor! Domnívám se, že jejich finta bude tentokrát taková, že všestranně zničí Ameriku a potom jako kobylky se přesunou do čistého Ruska. Mají ho již dnes obklíčené ze všech stran základnami, jejichž úkolem bude v budoucnu chránit Rusko před nájezdy zoufalců z celého světa.

Nepopírám, že tato moje vize může být jen moje čirá fantasmagorie.[cool]

223134

28.06.2010 18:32

Kolabující západní způsob života

RE: Co se děje v Řecku, neobejde ani ostatní země

Jarmila 88.?.?.?

Jednu usměvavou pokladní v supermarketu jsem našla zde:
http://www.youtube.com/watch?v=txEVAOnBVY4

222960

28.06.2010 16:38

Polsko připravují na válku s Německem a Ruskem

RE: Katyň

Jarmila 88.?.?.?

To je přece nad slunce jasné, že to byla jasná vražda polských představitelů. Byli tak nesmírně drzí, že chtěli veřejně vzpomínat na 22 tisíc zavražděných polských důstojníků. Taková obludná drzost se přece nepromíjí! Ti vrazi prý dodnes sedí v Knesetu. Proto z prezidenta Kaczynského po smrti udělali vola, který tam údajně poroučel pilotovi. Tak jako třeba ze zavražděného Haidera po smrti udělali teplouše. A aby to bylo ještě o něco víc věrohodnější, tak si mainstream vymyslel historku, jak ruští vojáci okradli mrtvé o kreditky. Že ty mrtvé vůbec nikdo neviděl, nad tím nikdo nepřemýšlí.

222954

26.06.2010 20:00

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

Jarmila 88.?.?.?

To by mě taky velmi zajímalo, taky předem děkuji za podrobnější informace.

222857

25.06.2010 18:09

Kolabující západní způsob života

RE: Co se děje v Řecku, neobejde ani ostatní země

Jarmila 88.?.?.?

Píšete jako vždy jako prvotřídní hajzl. Nezklamal jste. Pan Mirda měl pravdu: diskutéři by si Vás neměli vůbec všímat, vůbec na Vás reagovat. Jste provokatér a prvotřídní demagog, stačí? [bliji]

222818

24.06.2010 20:26

Kolabující západní způsob života

Píseň

Jarmila 88.?.?.?

Autor článku, profesor Kozy (to je mi tedy jméno) napsal: Pokud by lidstvo bylo moudré, a ne pouze chytré, většině člověkem způsobených katastrof by se předešlo. Que sera sera! Ať se stane cokoliv, staniž se. Budoucnost je zřetelně vidět, a není hezká.

To mi připomnělo písničku, která se jmenuje Que sera sera. Sice nevím, co se tam přesně zpívá, ale ta píseň se mi líbí a tak ji sem pro zpestření diskuse dám:
http://www.youtube.com/watch?v=xZbKHDPPrrc
A tady je ještě v takovém smutném provedení:
http://www.youtube.com/watch?v=JlfPY8lzwMk
A tady ještě kreslená:
http://www.youtube.com/watch?v=ubxRITtgh10

222740

24.06.2010 07:25

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

Jarmila 88.?.?.?

Neodpustím si ještě takovou malou poznámku. Ti Vaši evoluční biologové to jsou další takoví pavědci šířící v mainstreamu ( řekla bych že naprosto úmyslně) ty největší bludy pod sluncem. Člověka příliš biologizují, dělají z něj pouhé zvíře řízené geny, robota bez rozumu. Neberou ohled na to, že člověk se již dávno řídí převážně danou kulturou (lidskými zákony) nikoliv zákony přírodními (geny). Člověk, to je pouze 30% vrozeného softwaru, ale 70% vtištěného, naučeného umělého softwaru (specificky lidského kulturního naučeného chování).

Takže s těmi prsními bradavkami máte pravdu, ale s tím útlým pasem plácáte evoluční kraviny. Evoluční biologové mají ve zvyku vlámat se do otevřených dveří a vysvětlovat různé životní jevy naprosto zcestným způsobem, místo aby používali normální logické uvažování. V mnoha věcech neuvěřitelným způsobem matou lidem hlavy. Nejen mladé dívky, ale i mladí jinoši jsou krásně útlí v pase. A když zestárnou (a už rodit nemohou [velký smích]), jsou z nich staří dědulové, kteří jsou rovněž v pase velmi objemní, stejně jako staré babky. Jestli ono to mládí u obou pohlaví není přitažlivé tím, že jsou prostě krásní, hladcí, svítící novotou. Připomínají nové krásné zboží v supermarketu, kdežto starý člověk připomíná starou rozvrzanou almaru vhodnou již jen k vyhození na smetiště. Se sexuální přitažlivosti a plodností nemá štíhlý pas nic společného. Rozhlídněte se, kolik mladých tlustých holek bez štíhlého pasu pobíhá po světě a kolik naopak štíhlých stařenek si udržuje figuru až do smrti. U mužů je to stejně tak.

222697

22.06.2010 07:18

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

Jarmila 88.?.?.?

Evoluční teorie nestojí na vodě, ale je na 100 procent dokázána. Dnes již vědci (ti opravdoví, ne ti ve službách mainstreamu) mohou s naprostou určitostí tvrdit, že se člověk vyvinul z nižších organismů evoluční cestou. Vy tvrdíte, že myšlenka předchází hmatatelné skutečnosti. V přírodě tou Vaší myšlenkou, která neustále mění organismy, jsou ZMĚNĚNÉ přírodní podmínky. Daný organismus se té ZMĚNĚ buď přizpůsobí, nebo vymře. Tento proces se děje díky přírodnímu výběru nebo mutaci. Tyto procesy se neustále a běžně v přírodě vyskytují a fungují dodnes.

V 21.století se ovšem znenáhla vynořili „mainstreamoví vědci“, kteří horem dolem propagují Inteligentní Design (ID). Tito pavědci ho propagují z toho důvodu, aby jim ve světě neubývaly věřící ovce, které věří v jediného Boha stvořitele.

222547

22.06.2010 06:57

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

Jarmila 88.?.?.?

A Vy téhle mainstreamové lži, co jste zde napsal, věříte? Aby byla uklidněna světová veřejnost, že se nekradou černouškům na Haiti orgány, tak světový mainstream, který je jednotně v jedněch rukou, napsal, že se orgány černých nemohou transplantovat do bílých těl. Pravda to ovšem není, praví vědci, praví genetici Vám řeknou, že pod kůži jsme všichni stejní. Jak již psal Kipling: Jsme jedné krve Ty i já. V knížkách o genetice se dočtete, že kolikrát mezi dvěma Čechy jsou větší genetické rozdíly než mezi Čechem a Afričanem. Jestli věříte třeba i globálnímu oteplování, tak je mi jasné, kdo Vám vymývá mozek a jaké tiskoviny čtete.

222546

21.06.2010 17:39

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

Jarmila 88.?.?.?

Na planetě žije jediný druh člověka a to je homo sapiens sapiens. Takže žádní nadlidi a podlidi- pouze lidi. Není to tak, že by nějaká sorta lidí vznikla z Adama a Evy, čili že byli stvořeni přímo Bohem, kdežto ostatní lidé, ti nevyvolení, z opice.Všichni lidé bez rozdílu se vyvinuli evolucí z předchůdců člověka. To že má někdo tmavou nebo světlou pleť, to je způsobené tím, v jakém podnebí žil, nic víc.

222473

21.06.2010 14:55

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

Jarmila 88.?.?.?

Já o voze a Vy o koze. Nechápu, proč jste mi odpověděl tak, jak jste odpověděl. Tak ještě jednou po lopatě, co se dnes ve světě děje. Naše planeta Země je sužovaná hmyzem, parazitními sarančaty (latinsky parazitus elitus), které ničí všechno na co příjdou. Je jim totálně a naprosto všechno jedno, ničí životy stamilionů lidí, celé národy, přírodu, zvířata, pralesy, oceány, prostě všechno. Modlou tohoto parazitického hmyzu jsou pouze ZISK, ZLATO, PENÍZE. Výkonným orgánem tohoto zločinného organizovaného hmyzu je MMF.

Kdyby tohoto hmyzu nebylo, svět a planeta by byla úplně někde jinde, než kde je dnes. Zaostalé země by byly dávno civilizované a rozvinuté, obyvatelstvo vzdělané a spokojené. Ženy by tam rodily nejvýše dvě děti, tak jako ženy Západu.

222464

21.06.2010 07:22

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

Jarmila 88.?.?.?

Položil jste si někdy otázku, jak je možné, že dodnes, ve třetím tisíciletí, existují země, kde je polovina populace negramotná? Napadlo Vás někdy, že muslimské státy jsou prachobyčené tvrdé totality- policejní státy, řízené úzkou skupinou náboženských diktárů, nikoliv „kultury“ širokých mas obyvatel?

Samozřejmě, že zadarmo nikdo nepracuje. Ale antikoncepci může koupit vláda a rozdávat ji chudým lidem zdarma. Vyjde ji to vše rozhodně mnohem levněji, než pak živit široké masy nezaměstnaných lidí ze sociálních podpor. Nebo je nechat chcípat hlady a páchat kriminalitu.Vy tvrdíte, že antikoncepce a léky pro zaostalé země stojí ročně civilizovaný svět miliardy dolarů. To si děláte legraci, viďte? Místo antikoncepce a léků vyvážejí „civilizované země“ do zaostalých zemí zbraně, války, chudobu a zmar. A pokud má rozvojová země nějaké nerostné bohatství, tak ho „civilizovaná elita z civilizovaných zemí“ zdarma rozkrade.

Zde se podívejte na padesátiminutový film, co je zač, takzvaný Mezinárodní měnový fond. A jakým způsobem pomáhá chudým zemím (do hrobu). To video je na 14.místě:

http://ok-team.cz/sekce/tajemstvi/tajemstvi.php

222438

20.06.2010 18:27

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

Jarmila 88.?.?.?

Já jsem něco psala o tom, že by se lidem mělo něco přikazovat, zakazovat, nařizovat, nebo jim do jejich života násilím zasahovat? Přečtěte si laskavě můj příspěvek ještě jednou.

222414

20.06.2010 13:34

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

Jarmila 88.?.?.?

Chudí by se také rádi chránili, kdyby měli za co. A zde se dostáváme k jádru problému, jak globálně řešit nežádoucí přílišný růst populace. Chudí lidé na celém světě by totiž měli mít přístup k antikoncepci ZDARMA. Je to mnohem humánnější řešení, než když se pak superbohatá světová "elita" (jinak organizovaní zločinci), rozhodne řešit přemnožení lidstva válkami nebo španělskými, ptačími či prasečími chřipkami.

222404

20.06.2010 06:52

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

Jarmila 88.?.?.?

Bohatých taky.

222391

19.06.2010 07:57

Netanyahuv psychiatr spáchal sebevraždu

RE: Náboženská sekta

Jarmila 88.?.?.?

Ten jeho syn Jan se marně mermomocí vtírá do židovské obce. Podle těch jejich nevídaných rasistických zásad není čistokrevný žid, protože má nežidovskou matku. Takže on pouze konvertuje k židovství- a s takovými oni zacházejí s nedůvěrou a jako k druhořadým členům.

Samozřejmě že je Fisher hajzl jako každý jiný politik. Včera komunista, dneska žid. Kam vítr, tam plášť.

222332

12.06.2010 17:05

Kravská úvaha

RE: Jsme netvoři

Jarmila 88.?.?.?

Podívala jsem se až do konce. Bohužel já sama bych nemohla tyhle lidské hyeny vraždit. Ale s potěšením bych se dívala, kdyby za své činy byli po zásluze potrestáni. Třeba že by se skupina lidí finančně složila, najmula by si placené zoro mstitele, kteří by je naprosto stejným způsobem mučili. Šlapali by jim na tu jejich sprostou držku, píchali je vidlemi a přitom by je moudře nabádali: Tohle už nikdy zvířatům nedělej, jinak příště dopadneš hůř, věř tomu. Budeme tě sledovat až do konce života, šmejde, převlečený za člověka!

221863

12.06.2010 16:40

Pohľad späť

RE: Trocha optimizmu a menej frustrácie, kamarát

Jarmila 88.?.?.?

Sákryš, stránka nenalezena. Tak to zkusím vzít z google jinde. Ale bude to bez té hezké písně od Jarka Nohavici- Pane prezidente!

http://cs.gloria.tv/?media=39338

221862

12.06.2010 16:34

Pohľad späť

RE: Trocha optimizmu a menej frustrácie, kamarát

Jarmila 88.?.?.?

Hezky jste to napsal pane Antiseptiku. Až na to, že lze všechno svést na zprofanované politiky. Neb jak známo, ryba smrdí vždycky od hlavy- takže co ta hlava vymyslí, tím se pak bohužel celé tělo řídí.

Zde zanechávám dva aktuální linky k téma článku:
www.minimaxzn.cz/prispevky/Bilancovani.pps
http://janoch.borec.cz/nemoci/cholesterova_lez.htm...

221861

09.06.2010 08:21

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Meleš blbosti, Strigo!

Jarmila 88.?.?.?

Bác! A máte to od Strigy hezky zpátky. [velký smích]

221564

09.06.2010 07:15

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Izraelské zločiny

Jarmila 88.?.?.?

Pochybovat se má v dnešní prolhané době úplně o všem pane steve. Ovšem o určitých věcech se ze zákona pochybovat nesmí, a tak nepochybuji a držím ústa a krok.

221560

09.06.2010 07:10

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Izraelské zločiny

Jarmila 88.?.?.?

Od té doby pane quido2, co celý svět s úžasem přihlížel, jak byly za bílého dne zbořeny tři mrakodrapy, tak od té doby už nevěřím světovým „elitám“ žádné důkazy jakýchkoliv událostí. Od té doby vím, že se dá zfalšovat úplně všechno a tajné služby mohou vyrobit pro širokou veřejnost třeba i „autentické záznamy“ z černých skřínek, nebo „autentické záznamy“ pořízené Izraelci, kde jim aktivisté nadávají a posílají je do Osvětimi.

Existují na internetu názory (už to nemohu najít), že letadlo polské vlády přistálo na vedlejším letišti a ve Smolensku bylo pouze narafičeno pár trosek z jiného letadla. Zvláštní bylo, že nepřijely žádné sanitky, žádné pohřební vozy- kde nic tu nic. 100 lidí mrtvých a nikde o tom žádné záběry, žádná dokumentace. Jen tři ruští kluci prý zahlédli pád letadla.

Na Novinkách byl zveřejněn tento článek: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/202414-pil...
V tomto článku kapitán Cichon prohlásil: Strach a hrůza, stres a adrenalin z toho, co se za chvíli stane, změnily jejich hlasy natolik, že je nedokážou rozeznat ani nejbližší příbuzní," uvedl kapitán Cichoń.

Zvláštní: strach a hrůza změnily jejich hlasy natolik, že je ani nejbližší příbuzní nepoznávají. To je mi ovšem podezřelé. Pochybuji, že by Poláci tu havárii měli důkladně vyšetřenou. Pokud byl na polskou vládu spáchán atentát, tak nemají vyšetřené VÚBEC NIC. Tak jako není dodnes vyšetřené 11/9.

Pane quido2 já v žádném případě nesvaluji vinu na Rusko. To ani náhodou. Já jen nevěřím jeho vládnoucí „elitě“ (Putinovi, Medveděvovi) a jejich tajným službám.

221559

08.06.2010 20:46

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Izraelské zločiny

Jarmila 88.?.?.?

Mám taký pocit, že ruská flotila nic neumravní, protože v tom jede s nimi. Neumravnila ani humanitární bombardování na Srbsko, neumravnila nikdy vůbec nic. Dokonce tam kdesi u nich skončila i celá polská vláda- a již se nikdy nedozvíme, jak to vlastně všechno bylo. Ty jejich černé, nahrané skřínky jsou k smíchu, když dnes víme, že se dá zfalšovat úplně VŠECHNO.

221534

08.06.2010 20:30

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Meleš blbosti, Strigo!

Jarmila 88.?.?.?

Ano, a přesně tohle jsem se snažila tak nějak hodně podobným způsobem Strize (česky čarodějnici) vysvětlit. Jenže ona stále nechápe a tvrdošíjně si mele svou o tom, že si za své "znásilnění" mohli aktivisté sami. Neměli vůdce Izraele provokovat. Byla to jejich chyba,neboť měli vraždění aktivistů speciálními komandy Izraelců na palubě předvídat.

Takových lidí jako je Striga je bohužel hodně. Ano, je to přesně ten typ lidí, kteří řeknou mladé holce: Dobře ti tak, že jsi byla znásilněna. Neměla jsi mít minisukni, máš chodit oblečena v pytli a nemáš se co malovat.

221532

07.06.2010 06:41

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Chudák maminka s miminkem....

Jarmila 88.?.?.?

Vložený obrázek

221413

06.06.2010 17:18

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Chudák maminka s miminkem....

Jarmila 88.?.?.?

Je mi jasné, že chcete mít poslední slovo. Máte ho mít.

221363

06.06.2010 06:37

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Chudák maminka s miminkem....

Jarmila 88.?.?.?

Nechte už toho Strigo! Vy jste hned se vším energicky a nelítostně hotova. Psa bez předních noh byste dala utratit, přestože ten pes je očividně rád na světě, dítě byste okamžitě bez milosti odebrala matce, protože ta matka SCHVÁLNĚ A PROMYŠLENĚ použila to dítě jako lidský štít, aby byla mediálně slavná. Tohle jste napsala, tak se pořád z toho nevykrucujte jako hadice.

221339

05.06.2010 19:29

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Chudák maminka s miminkem....

Jarmila 88.?.?.?

Ale jo Ajo, třeba má Striga pravdu, že na tu loď neměla ta paní brát to dítě- o tom žádná. Jenže se měla vyvarovat tak velmi tvrdého odsouzení té ženy. Patrně neví nic o tom, co to s dítětem udělá, když ho urvou od mámy a strčí ho do děcáku. Ona to určitě neví- ale já to vím. Vykřikovat, že matce by měla sociálka sebrat dítě je pro mě hodně silné kafe. Jak je vidět, ani dnes, v mém pokročilém věku, nejsem psychicky srovnaná s tím, že mě sociálka kdysi v raném dětství urvala od mé mámy. Takže by Striga příště měla vážit svá slova a ne tak lehkomyslně vykřikovat hovadiny namířené proti dětem i proti mladým, nezkušeným matkám.

221297

04.06.2010 13:21

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Chudák maminka s miminkem....

Jarmila 88.?.?.?

Dobrá paní Strigo, znovu si zopakujme Váš první příspěvek a já Vám znovu podrobně vysvětlím, co mě na něm tolik podráždilo. Napsala jste toto: Když s malým děckem jde do akce, kde se čeká, že dostane přes čumák, já bych jí ještě přidala. A děcko nechat sebrat sociálkou, protože ho vědomě vystavila nebezpečí smrti.Ale pro média vypadá matka s nemluvnětem v náručí velice vděčně...Tím nijak neschvaluji akci Izraelců. Ale ta žena byla maximálně nezodpovědná a domnívám se, že dítě s sebou brala jako živý a mediální štít. Určitě ne proto, že neměl kdo hlídat...

Mě rozlobilo to, jak jste vůči té mladé mamince použila velmi tvrdé odsouzení. Zatímco vrahům a gaunerům jste věnovala jedinou krátkou větu, že jejich akci nijak neschvalujete, tak mamině byste dala nejen přes čumák, Vy byste jí ještě přidala. A děcko byste jí nechala sebrat sociálkou- to znamená, že byste ho nechala dát do děcáku. A to přesto, že je ta mamina vdaná a otec dítěte by s tím určitě nesouhlasil, aby bylo jeho dítě strčené do děcáku. Je strojníkem na lodi a s pobytem své manželky a dítětem patrně souhlasil. Dále jste napsala, že se domníváte, že ta matka sebou vzala to dítě jako živý a mediální štít a vědomě ho vystavila nebezpečí smrti, protože pro média vypadá matka s nemluvnětem v náruči velice vděčně. Čili Vy jste z té ženy udělala nikoli jen prostou mladou, hloupou, nezodpovědnou mámu, Vy jste z ní udělala rovnou zákeřnou svini, ochotnou vědomě ze svého dítěte udělat štít- asi tak jak to běžně podle izraelského tisku dělají matky palestinských dětí, že.

Ale abyste zas neměla pocit, že Vám zase vkládám do úst něco, co jste neřekla, tak budu pokračovat už jen konkrétními otázkami na Vás. Zajímá mne, jestli Vám připadají i všichni ostatní aktivisté (asi 400 lidí) nezodpovědní, že zbytečně ohrožovali své životy? I ti čeští novináři jsou nezodpovědní, že tam vůbec lezli? A je Vám milejší přístup, že svět zavírá obě oči a dělá, že nevidí žádné vraždění Palestinců? Nebo je správné, že se někdo konečně pokusil situaci řešit a veřejně Gazanům, zavřených v obřím koncentráku pomoci? Nebo si myslíte, že je to všechno jen hra mocných, kteří tímto způsobem možná jen rozpoutají další nějakou válku, která jim bude dlouhodobě vynášet velké prachy?

221194

04.06.2010 06:52

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Chudák maminka s miminkem....

Jarmila 88.?.?.?

Dostaly jsme se spolu do fáze, kdy těžce mlžíte Strigo. Odvádíte pozornost od tématu a zaměřujete se na kritiku mé osoby. Tak já tu naši diskusi uzavřu takto: Ne, ti mladí lidé nejsou nezodpovědní, nezodpovědní jsou vládnoucí činitelé státu Izrael. Chovají se ke světu jako praví a nefalšovaní zločinci, gangsteři a fašisti. To, že z Gazy udělali jeden obrovský koncentrák, kde vraždí obyvatelstvo jako myšičky uvězněné v kleci, nad tím svět přivíral oči. Ale to, že začali vraždit i lidi kdekoliv po celém světě (viz. incident v Dubaji nebo tenhle v mezinárodních vodách), to už přesahuje všechny meze!

Ale Vy jste hned na začátku chtěla odvést od těchto izraelských zločinců pozornost a naopak přitáhnout pozornost na nezodpovědnou matku s dítětem i na jejího nezodpovědného muže.

221165

03.06.2010 20:17

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Chudák maminka s miminkem....

Jarmila 88.?.?.?

Cha cha, tak to mě Strigo těší, že jsem ve Vašich očích vážená paní. Přiznám se, že já bych Vás takto nenazvala. Zde vůbec nejde o to, jak média informovala dopředu, jak Izrael vnímal vyslání flotily. Zde jde o to, že vládnoucí zločinci, kteří vládnou řadovým občanům Izraele (neboť s lidem si všude všichni vládci dělají co chtějí) si s mezinárodním právem klidně vytírají zadek. O to tady kráčí.

Ta paní s dítětem tam byla na té lodi se svým manželem, který proti tomu, jak je vidět, nic neměl, aby s nimi bylo i jejich dítě. Z toho vyplývá, že i on měl pocit, že o nic nejde, a že je to bezpečná akce. Pokud by ten pocit neměl, tak by to své ženě zakázal a byl by tam radši sám.

Na tu jednoduchou otázku ohledně mé dcery Vám klidně odpovím. Obě mé dcery jsou dospělé a svéprávné, tudíž já nemám právo jim do života kecat nebo dokonce jim něco zakazovat. Ale zdá se, že Vy byste klidně byla schopna odsoudit tu aktivistku, co ji přejel ten buldozer ( a odsoudila byste i její rodiče), místo abyste odsoudila zločinecký fašismus v Izraheli.

221119

03.06.2010 16:05

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Chudák maminka s miminkem....

Jarmila 88.?.?.?

I když je situace velmi vážná a je to celé velmi smutné, tak vybavovat se s Vámi Strigo je vcelku úsměvné, řekla bych že až velmi směšné. Vy svým psaním dáváte najevo, že považujete Izraelce za šílené teroristy, před kterými si musí celý svět dávat velkého bacha a radši nikam sebou nebrat do mezinárodních vod ani malé děti. Vy je zkrátka pojímáte jako nebezpečné a divoké šelmy, přirovnáváte je k divé zvěři v africké džungli. [chechtot]

Takže vlastně Vy jste daleko horší než já, která si o Izraeli nedělá žádné iluze. Ale až dosud jsem se přece jen domnívala, že by až tak daleko přece jen nikdy nezašli, že by veřejně začali vraždit neozbrojené civilisty z celého světa na jejich vlastní lodi a v mezinárodních vodách.

221090

03.06.2010 07:35

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Chudák maminka s miminkem....

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste to očekávala, že ti míroví aktivisté dostanou v mezinárodních vodách od Izraelců přes čumák? Mně by to na rozdíl od Vás v životě nenapadlo. Takovýhle strašný gangsterismus a vraždění civilistů bez výstrahy neprovádějí ani ti somálští piráti. Ale Vy nevíte nic lepšího než šmahem odsoudit matku s dítětem a hloupě ji podezírat, že vědomě a promyšleně vzala své vlastní dítě, aby ho rafinovavaně použila jako živý a mediální štít. Styďte se paní Strigo za takovýhle typ myšlení, který jste právě projevila. To snad ani není pravda, takovýmhle cynickým způsobem přemýšlet!!!

221031

02.06.2010 20:40

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Matematická zákonitost

Jarmila 88.?.?.?

No jo no. Tady alespoň vidíte, že i úplný počítačový analfabet má šanci kdykoliv vymyslet něco skutečně geniálního.[smích]

Výsledek voleb není vůbec dobrý. Do roka a do dne budou všichni občané ČR zase velmi na vládnoucí mafiány nadávat. Ale co už, lidé jsou neopoučitelní a pořád budou chodit důležitě k volbám v domnění, že mohou něco změnit.

Zde je zajímavá odezva dámy Bobošíkové. Ne že bych tu dámu milovala, ale má stejný pocit jako já, že volby byly v konečných výsledcích zfalšovány:
http://domaci.eurozpravy.cz/politika/9754-bobosik...

220990

01.06.2010 14:05

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Matematická zákonitost

Jarmila 88.?.?.?

Představte si, že byste sázel sportku, kde by se vítězná čísla losovala nikoliv veřejně před očima všech sázejících, ale tajně a za zavřenými dveřmi. Takto podobně dodnes v podstatě probíhají i volby- tajně a za zavřenými dveřmi. Je pravděpodobné, že u sportky tímto tajným způsobem tažené, by zázračně vyhrávali první a druhou cenu různí spříznění lidé, kteří se kamarádí s panem ředitelem Sportky- Hušákem. Taktéž to možná probíhá i u tajného sčítání konečných výsledků voleb- vyhrávají spříznění mafiáni.

Váš argument, že si to strany mohou všelijak pokoutně a oklikou ohlídat neobstojí. Neohlídají si to! Nemají k tomu žádné páky. Takže vůbec nemohou těm nahoře dokázat, zda někomu potají nepřidali vítězná procenta.

220830

01.06.2010 07:20

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: ????????

Jarmila 88.?.?.?

Dobrá, nechme to být pane jansmithi. Za rok si povíme, k čemu jsou volby dobré. Většina občanů zase jako vždy zjistí, že byli podvedeni. Zase zjistí že domluvení mafiáni opět beztrestně kradou miliardy ze státního majetku a dál jako vzteklí utahují šrouby. Opět jako vždy zjistí, že jsou volby na dvě věci, protože absolutně nic neřeší. Děje se tak již 20 let od bolševického puče- ale některým lidem to dodnes nedochází.

220778

01.06.2010 07:11

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Matematická zákonitost

Jarmila 88.?.?.?

Link, který jste zde předložil nedokazuje, že ti nahoře nešvindlují a nefalšují konečné výsledky. Aby bylo sčítání hlasů průkazné, mělo by to správně probíhat tímto způsobem: předsedové volebních komisí by ty konečné výsledky ihned po sečtení a po svém podpisu za správnost vyhotovení, je hodili volně na internet všem občanům k plné dispozici. Aby si občané ty výsledky mohli všemi směry sami volně prostudovat.

Takže já jako občanka bych si klikla na volební středisko, kde jsem měla volit a podrobně bych si prostudovala, jak konkrétně v naší čtvrti volby dopadly. Taky bych si zkontrolovala kolik lidí z celkového počtu volilo a kolik lidí nevolilo. Pak bych si namátkově vybrala ještě několik dalších autentických volebních středisek z celého Česka a porovnávala jejich výsledky s výsledky voleb v naší čtvrti. Pak bych ty výsledky sečetla a zprůměrovala.

Pokud by mi vyšly jiné výsledky, než jak je sečetla úzká skupina lidí ve vrcholných orgánech statistického úřadu, pak bych věděla, že něco není v pořádku. Kupříkladu kdyby mi vyšlo, že TOP O9 v deseti místech republiky zcela propadl, ale ti nahoře by měli sečteno, že dostal od občanů 11% hlasů, tak bych měla jistotu, že lžou a že jsou konečné výsledky zfalšované.

220777

31.05.2010 21:13

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Matematická zákonitost

Jarmila 88.?.?.?

Pokud neexistuje ze všech stran transparentní všeobecná zpětná kontrola voleb, tak lze volby na samém vrcholku kdykoliv zfalšovat a né že ne! Copak brání našim statistikům, že nezveřejní výsledky voleb ze všech volicích středisek na internetu? Vždyť by to měla být v dnešní době naprostá samozřejmost! Pokud se to neděje a volby jsou stále v rukou malé zasvěcené skupinky lidí, která ty výsledky sčítá, ale nezveřejňuje je, pak je to velká podivnost.

V celé republice je dejme tomu 10 000 volebních míst. Vůbec by nebyl problém zveřejnit výsledky hlasování ze všech těchto volebních míst na internetu. Proč je to vlastně tajné, když to tajné být nemá?

220727

31.05.2010 20:59

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: ????????

Jarmila 88.?.?.?

Už tady bylo řečeno mnohokrát, že systém je nastaven tak, že se ani absencí 95procent voličů nezhroutí.

Představte si pane jansmithi situaci, že by poslanci odsouhlasili zákon, ve kterém by stanovili, že za dokázanou loupežnou vraždu stačí dát zločinci podmínku. Připadal by Vám takový zákon normální? Že byste jako nad ním krčil rameny a říkal: No to víte, nedá se nic dělat, tak jsou nastaveny podmínky Systému a proto je musíme dodržovat.

Mně na rozdíl od Vás nepřipadá normální, že jsou podmínky voleb nastaveny tak neuvěřitelně benevolentně, že jsou platné i v případě i kdyby se k nim dostavil jeden volič. To je zajímavé, ale u referend (která se stejně žádná nekonají, protože nejsou absolutně žádoucí), tam jsou naopak podmínky velmi přísné. Tam je stanoveno, že se musí dostavit nadpoloviční většina obyvatel, jinak je referendum neplatné.

220724

31.05.2010 14:44

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Matematická zákonitost

Jarmila 88.?.?.?

Ty volby dopadly skutečně zvláštně. Kdybych byla zasvěceným mafiánem na statistickém úřadě, kde jen velmi úzká skupina lidí ty výsledky sčítá a tím rozhoduje o konečném výsledku sčítání- tak by ty volby dopadly přesně tak, jak dopadly. Je to náramný výsledek- přesně podle představ vládnoucích organizovaných zločinců!!! Čili já osobně se domnívám, že ty výsledky voleb byly sprostě zfalšované. A ať mi ti nahoře dokážou že nikoliv. Oni mi ale nic pochopitelně dokazovat nebudou, i když by mohli. Protože v dnešní době internetu už dávno ty výsledky voleb měly být zveřejněny všem k dispozici, takže by si každé volební středisko a každá obec mohla ty výsledky zkontrolovat. Ale nikdo si nic kupodivu veřejně zkontrolovat nemůže. Čili jak říkám, celé volby jsou podvod na entou. A ti co chodí stále tvrdošíjně volit nejsou voliči, ale bohužel praví a nefalšovaní VOLOVÉ. [oči v sloup]

220655

29.05.2010 07:57

Volby zla

RE: Dotaz

Jarmila 88.?.?.?

Ta Vaše úvaha je pane Méďo Béďo velmi zajímavá,ale já takhle neuvažuji. Když by měl být život šíleně nekvalitní a strastiplný, tak nemá cenu ho dál žít.

220505

29.05.2010 07:50

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

Matematická zákonitost

Jarmila 88.?.?.?

Matematická zákonitost podvodných voleb tkví v tom, že vládnoucí organizovaní zločinci nemohou volby nikdy prohrát. Obyvatelstvo je rozloženo tak, že 10 procent lidí, kteří jsou bohatí a mají se velmi dobře, jde vždy volit automaticky ODS. Jiných 10 procent voličů, kteří se mají hodně špatně, jde naopak vždy automaticky volit ČSSD nebo komunisty. Zbytek voličů různě experimentuje, což jim ale není nic platné, protože velké parlamentní strany mají vítězství tak jako tak automaticky zaručeno. Je to způsobené právě tím podvodem, že se neberou do úvahy nevoliči a strany vítězí ve volbách i v případě, když by přišlo k volbám jen pouhých 10 procent voličů a 90 procent obyvatelstva by nikoho nevolilo. Čili z toho důvodu je zastupitelská demokracie podvod, protože nemá žádný limit, kdy by měly být správně volby NEPLATNÉ. Volby by měly být neplatné v případě, když by se dostavilo k volbám méně než 50 procent voličů. Pak by se měly konat druhé volby, ve kterých by nefigurovaly strany, ale ucházeli by se o post do poslanecké sněmovny na svou vlastní zodpovědnost JEDNOTLIVCI, nezávislí na žádné politické straně.

Až Vám zase nějaký Kalousek pošle složenku, že máte zaplatit 150 tisíc dluhu, tak si nestěžujte na jeho drzost a poslušně tu složenku zaplaťte, protože budete spoluvinen. Budete spoluvinen proto, jelikož jste ty organizované zločince, co rozkrádají úplně všechno, poslušně zvolil a tím zlegalizoval. Kdežto my co je nevolíme, s klidným srdcem můžeme říci: Já jsem tyto organizované mafiány nevolil, tak ať si ONI ty dluhy, co nadělali bez našeho souhlasu, zaplatí sami.

220504

27.05.2010 11:08

Nejvážnější konflikt mezi Ruskem a Íránem

RE: Zmizel...

88.?.?.?

Tak se dneska na Vás marně snažím dovolat a Vy si tady zatím vesele diskutujete.[smích]

Jarmila

220309

27.05.2010 08:06

Volby zla

RE: Dotaz

88.?.?.?

Na Osudu jsem si přečetla před časem dlouhý článek pojednávající o tom, jak přežít případný všeobecný chaos. Uvědomila jsem si po přečtení toho článku, že bych nechtěla přežívat žádné případné chaosy, nechtěla bych žít v pevnosti Malevil a bránit své základní životní potřeby. Já bych to prostě zabalila, než žít takový život. Takže si žádnou pistoli ani kuš pořizovat nebudu, ani čističku vody, ani zásobu potravin, nechám to vše osudu.

Ale během včerejška jsem se definitivně rozhodla, jak naložím s volbami. Máte pravdu, je to ztráta času jít k volbám. Nebudu u voleb šaškovat s nějakým popsaným papírkem, radši k volbám vůbec nepůjdu. Vlastně už jenom tím, že kdybych se tam dostavila, tak bych jim zvýšila návštěvnost- a to je špatně.

Pro všechny, kdo si stále myslí, že něco změní, když půjdou volit nějakou stranu, tak zde zanechávám dva linky, které velmi pravdivě popisují, jak to chodí ve VŠECH stranách. Ve všech stranách, i v těch nejmenších, jsou velmi vítaní idealisti (trefnější název je užiteční idioti), kteří tam zdarma pracují. Ovšem když má strana naději dostat se do sněmovny, tak jsou idealisti vždy vykopnuti z kandidátky a dosazeny jsou ty správné figurky, které byly od počátku určeny, že se mají dostat ke korytu:
http://www.novinky.cz/domaci/201440-john-musi-bart...
http://www.novinky.cz/domaci/201387-z-vv-chteji-ud...

220293

26.05.2010 14:25

Volby zla

RE: Dotaz

88.?.?.?

Přesně tak pane HHBB, politické strany byly v nedávné minulosti vládnoucími světovými parazity (diskrétní elity je špatný název) rafinovaně vymyšleny proto, aby nikdo nenesl za nic odpovědnost a aby mohli domluvení organizovaní zločinci (lokajové světových parazitů) nerušeně rozkrádat státní miliardy, aniž by většinová společnost proti tomu mohla sebeméně zasáhnout. Proto je zbytečné volit i pirátskou stranu, neboť v tuto chvíli i tato maličká pidistrana je již v okamžiku voleb infiltrovaná těmi správnými piráty, žraloky a zloději. Koneckonců, Vy jako znalec jezuitských mocenských praktik, které oni používají pořád dokola již po staletí, máte o jejich historické činnosti dobré povědomí.[smích]

Pan Dan napsal na adresu mého příspěvku, že můj způsob protestu mu nepřipadá silný ani šokující. Tak to je jasné, že jedna kapka moře neudělá. Jenomže kdyby začala uvažovat většina obyvatel stejně jako já, že volby jsou jasný podvod a provedla by u voleb totéž co já, teprve potom by byl výsledek voleb pro vládnoucí mafiány šokující. Představme si takový výsledek voleb, že 70 procent lidí by k volbám vůbec nešlo a z těch 30 procent lidí, co by k volbám přišlo, by vhodilo do urny 20 procent lidí roztrhanou obálku s neplatným hlasem. Mafiání by museli veřejně přiznat, že NEDOSTALI od národa žádný mandát k vládnutí. Že nemají nárok nastoupit na legální rozkrádání majetku patřícího všem.

Nechci být tak pesimistická jako Méďa Béďa, ale je fakt, že situace je vážná. Zasadila jsem alespoň ovocné stromy, když ne brambory. A sestra vlastní studnu. No, ještě by to chtělo alespoň jednu pistoli....[zmaten]

220197

26.05.2010 07:28

Volby zla

RE: Dotaz

88.?.?.?

Možná má autor na mysli ten samý hlas protestu, který provedu já. Přijdu do volební místnosti, nechám zaznamenat volební komisi, že jsem se účastnila řádně voleb, ale do urny vhodím oznámení tohoto znění: Zastupitelská demokracie je dokonalý podvod na občanech. Je to ve skutečnosti organizovaný zločin domluvených mafiánů, kteří kradou beztrestně miliardy jako straky- je to zastupitelská totalita. Žádám přímou demokracii švýcarského typu.

Pokud se někdo odhodlá protestovat podobným šokujícím způsobem jako já, tak ať nezapomene roztrhnout vejpůl orazítkovanou obálku a teprve potom ji vhodit do urny. To je důležité, protože v tom případě nemůže nikdo z volební komise případně podvádět a vhodit tam nenápadně hlas za Vás. Ovšem jiná situace je již při sčítání hlasů. Tam se může podvádět ve velkém, protože to sčítání provádí jen úzká skupinka zasvěcených lidí. O tom by mohl bývalý statistik a komunista Fischer jistě vyprávět, kdyby chtěl a mohl.

Jarmila

220151

28.04.2010 07:20

Solis: Nový světový řád? Připravuje se už dlouho

RE: Je mi to líto...

88.?.?.?

Tak hloupé a bezobsažné kecy jste si skutečně mohl odpustit. Naopak příspěvek, na který tak nehorázným způsobem reagujete, je pravdivý a hodnotný. Polepšete se!!!

Jarmila

218170

28.04.2010 07:05

Solis: Nový světový řád? Připravuje se už dlouho

RE: what the .....?

88.?.?.?

Takových hrdinů jako je pan Solis již tady byla celá řada.[smích] A co se potom ukázalo jako skutečná pravda? Že kdokoliv, kdo se dostane do nejvyšší politiky je vždy velmi pečlivě vybraná figurka. Tato figurka slouží k přesně určené roli, jakou má odehrát, a tu roli ji stanoví zákulisní, nevolení loutkaři- skuteční vládci. To oni přesně určují, kdo bude zrovna v nejvlivnější pozici a kdo bude v jeho opozici. Prostě oni mají obě zdánlivě nepřátelské strany pevně v rukou a dělají to tímto způsobem už velmi dlouho, snad od dob Francouzské revoluce.

Vzpomeňme na roli Gorbačova, na roli disidentů typu Havla, na roli „statečného“ Walesy, na roli Sládka, své pevné místo v té vypečené šaškárně má i „statečný“ Klaus, či ten „statečný“ šašek z Evropského parlamentu, na jehož jméno si teď nemohu vzpomenout. Ti lidé z opozice mají budit zdání skutečné demokracie a skutečné opozice, ale VÝSLEDKY jejich činnosti jsou vždy takové, že jsou namířené proti lidu, proti většinové společnosti a že si nakládají s veřejnými financemi jak se jim zlíbí, takže miliardy mizejí v bezedných hlubinách, aniž by lid z toho něco měl, aniž by mohl proti těm velkorozkrádačkám sebeméně nějak zasáhnout.

Jarmila

218168

22.04.2010 13:13

Kdyby, kdyby, kdyby…

RE: Nesmysly mluvíte Vy

88.?.?.?

Z poučné publikace Jiřího Maška jsem nečerpala, protože jsem ji nečetla.[smích] Jak to všechno skončí pochopitelně taky nevím. Jedno je jisté, že pro mocné tohoto světa (superboháče nebo tzv. diskrétní elitu), žádné hranice států neexistují. Proto je zbytečné ptát se, co udělá Rusko nebo Čína. Otázka zní lépe, když se zeptáme, co provede pár čínských, ruských, evropských či amerických vládnoucích superboháčů. Teď nám momentálně předvedli další pěkný kousek, že sundali polské letadlo s polskými představiteli. Patrně se jim nelíbilo, že polské vedení se několikrát vzepřelo „týmové spolupráci“ v EU a upřednostnili vlastní zájmy národa. A na co si nikdo z diskutérů Zvědavce taky nikdo nevzpomněl, že odmítli i tvrdě vakcíny a nenakoupili je. Taky mohlo hodně vadit vládnoucí „elitě“ to, že chtěli zbytečně rozmazávat, kdo že to tam v té Katyni ve skutečnosti tenkrát vraždil.

Jarmila

217677

22.04.2010 11:20

Novodobá inkvizice?

RE: Tak nevím

88.?.?.?

Tady nejde ani tak o neodpovědnost lidí, jako o přehnané okrádání občanů za bílého dne. Je to velmi promyšlené lupičství, ze strany justiční mafie, spolčené s exekutory, posvěcené z nejvyšších míst. Je vytvořené na objednávku lupičů u zkorumpovaných poslanců. To oni jsou zodpovědni za ty vytvořené, paskřivné lupičské zákony.

Je naprosto nenormální, aby si člověk musel schovávat 10 let jakýkoliv ústřižek o zaplacení jakékoliv sebemenší pokuty, dopravním podnikem počínaje a třeba poplatkem v knihovně konče. To s takovou občan neví dne ani hodiny, kdy mu zaklepou exekutoři na dveře a okradou ho o desetitisíce za zapomenutou knihu v hodnotě padesáti korun před deseti lety. Správně by ta lhůta, kdy ta instituce vymáhá po občanovi nějakou tu drobnou minipokutu, měla trvat nejvýše rok. Rok je dostatečně dlouhá doba na to, aby občana dohnali a přinutili pomocí výhružky, že to dají k soudu, zaplatit, včetně přirážky za ten výhružný, doporučený dopis. Když se jim to do té doby nepodaří, tak by měla ta pokuta propadnout.

Je dobré, aby si lidé konečně uvědomili, jak otřesná svoloč nám vládne. A hlavně aby si uvědomili to, že je naprosto jedno, koho budou teď v knětnu volit. Že prostě jen jedny svině vystřídají druhé svině, které jsou tam již na nás nachystané, a jen se třesou na to, až se dostanou k poslaneckým korytům a opět budou okrádat český lid tím nejotřesnějším způsobem. [bliji]


Jarmila

217663

18.04.2010 09:26

Kdyby, kdyby, kdyby…

RE: Nesmysly mluvíte Vy

88.?.?.?

Mezi těch 300 nejbohatších, co ovlivňují svět, patří tyto neviditelné rodiny: dynastie bankéřů R+R, dynastie amerických a evropských zbrojařů (jméno Vám nepovím, protože jsou utajení), dědičné dynastie farmaceutických korporací, olejářské dynastie, šlechtické a královské dynastie, globální mediální magnáti, neviditelní a naprosto utajení vrcholní vlastníci katolické, islámské i judaistické korporace, korporace Monsanto, drogový globální organizovaný zločin spolupracující s globálními tajnými službami (zvláště CIA a Mossad). Jestli jsem něco vynechala tak mě doplňte.

Všichni tito mocní superboháči spolu bratrsky spolupracují, jsou spolu domluvení, mají mezi sebou dohody, neválčí spolu navzájem. Naopak se jednotně spikli proti zbytku lidstva, aby ho mohli ještě lépe paraziticky vysávat a libovolně s ním manipulovat. Zkrátka a dobře, nikoliv proletáři všech zemí se spojili, ale superboháči všech zemí se spojili. Jak to dělají? Prostřednictvím svých nastrčených lokajů, tak jak to popsal pan Kadubec ve svém článku:“Mnohem důležitější budou gubernátoři jednotlivých oborů podnikání. Ti ovšem nebudou sloužit v nějakých hranicích bývalých států, kdepak, jedni budou mít pod palcem banky, druzí energie, třetí průmysl, další média a zábavní průmysl, jiní zase… “

Když si chtějí přijít na své mezinárodní bankéři, stačí odborně vyvolat celosvětovou krizi. Nebo prostřednictvím MMF zadlužit celý svět. Nebo beztrestně ukradnou český zlatý poklad, nebo když chtějí získat pár drobných na přilepšenou, poručí Topolánkovi, aby vydal 26 miliard, které už nikdo nikdy z nás neuvidí....Když si chtějí přilepšit zbrojařské korporace, stačí v nějaké trapné zemičce vyvolat dlouhodobou válku- a nekonečný proud peněz se jen hrne. Tajné služby jim se vším bratrsky vypomohou a jen tak mírnyx týrnyx pro začátek, aby byla nějaká ta sranda, zboří 3 mrakodrapy i s lidma...Když si chtějí přilepšit farmaceutické korporace, vynaleznou prasečí chřipku, světová masmédia jim bratrsky vypomohou a rozpoutají kolem toho celosvětovou hysterii a poslušní lokajové, sedící ve WHO, vyhlásí šestý stupeň ohrožení- a miliardy za vakcíny se pak už jen hrnou do těch správných košér kapes, jak by řekl jansmith.[smích] Mám pokračovat, nebo to takto pro začátek na vysvětlenou stačí?

Jarmila

217413

17.04.2010 19:17

Kdyby, kdyby, kdyby…

RE: Nesmysly mluvíte Vy

88.?.?.?

Ještě Vás čeká hodně studování pane Mrkvo.[smích] Pro začátek si pečlivě až do konce vyslechněte přednášku sociologa pana Jana Kellera o diskrétních a lokajských „elitách“. Ano, ten článek je velice přesný a je výborně napsaný. Je zkrátka skvělý. Jenže to ocení lidi, kteří mají již bohatě z internetu spoustu věcí nastudováno a již dávno opovrhují směšným, prodejným, lokajským mainstreamem. Bohaté lidi, které Vy popisujete- tak to jsou v podstatě stejní nemohoucí chudáci a otroci jako kdokoliv z nás, to je právě ta sloužící lokajská elita, co slouží těm neviditelným superboháčům. Jestli jste si nevšiml, tak autor článku hlavně kritizuje těch 300 nejbohatších „neviditelných“ rodin světa, které tím světem neblaze manipulují- dalo by se říct přímo hororovým způsobem. Mezi nimi a lokajskou elitou je ale ve vlastnění majetku ( a tedy i moci) takový rozdíl, jako byste srovnával délku jednoho centimetru s délkou 50 kilometrů. Pak samozřejmě autor článku zcela pochopitelně a LOGICKY kritizuje tu lokajskou elitu, která zahodí své svědomí a těm superboháčům bezpáteřně posluhuje ( je jejich výkonnou mocí) a to jenom proto, aby se mohli vytahovat nad většími chudáky než jsou oni, v luxusním autě, zvaném lombardini, nebo jak se ten krám jmenuje. [smích]


Jarmila

217381

14.04.2010 12:38

Americký imperiální plán. Rychlý globální úder

RE: Americky globalni uder s Israelskym politicko-vojenskym vedenim.

88.?.?.?

Já se domnívám, že táhnou za jeden provaz, protože kdyby netáhli, tak by se v těch vrcholných pozicích nikdy neoctli. Oni musí táhnout za jeden provaz, protože jim nic jiného nezbývá. Dnešní svět si můžete představit jako ručně pletený svetr. Když se v tom svetru uvolní byť jen jediné oko, tak hrozí, že se celý svetr znehodnotí, když se na základě toho roztrženého oka uvolní ostatní oka a struktura svetru se nenapravitelně rozjede. Proto majitel svetru musí okamžitě jednat a to jediné roztržené oko pečlivě vyspravit, aby ten svetr dál sloužil svému účelu. I přímo všechna ta oka se v tom svetru vzájemně aktivně hlídají, aby se některé to oko nerozjelo jiným, nekontrolovaným směrem, než jakou funkci má určenou. Lze si to taky představit jako práci v tajných službách, kde se rovněž všichni vzájemně hlídají a všichni jsou vůči všem ve střehu.

Takže Putin a spol. jsou taky taková jednotlivá oka v pevně vystavěné světové síti. Musí poslouchat mezinárodní bankéře, jinak by skončili jako Kennedy, Bhuto, Haider, princezna Diana, Lennon či náš Kryl. Jak by mohli být rivaly světových superboháčů, kteří v tom umí chodit už od starověku, když Putin i Medveděv měli ještě nedávno holý zadek a byli to neznámí, bezvýznamní, nemajetní nýmandi?

Připomenu zase české poměry. Rozeberme si tajemného českého miliardáře Kellnera:
http://ekonomika.idnes.cz/eko_profily.asp?r=eko_pr...
Kdo umí číst mezi řádky, tak ihned pochopí, jak to bylo s tou jeho závratnou kariérou směrem k pohádkovému bohatství. Prostě ten člověk poctivě slouží mezinárodním bankéřům, je to takzvaný ekonomický voják. Taky je zajímavé, jak tento pochybný miliardář velmi pečlivě tají svou minulost. Asi má proč.

Je pravda, že s tou krizí nemám ještě tak úplně jasno. Chce diskrétní elita ukončit krizi klasickou válkou? A to v případě, pokud se jí nepodaří holokaust lidstva? V každém případě je jisté, že nejhorší společeskou vrstvou světa je tzv. pomocná elita. Bez této pomocné elity by si superboháči ani neškrtli. Takže budoucnost lidstva závisí právě na pomocné elitě (lokajích mocných), zda se někdo z těch lokajů vzpamatuje (šéfredaktory mainstreamu počínaje a generály vojsk konče) a uvědomí si, že on je tím největším planetárním zlem, protože je z něho poslušný lokaj.

Jarmila

217138

14.04.2010 07:30

Americký imperiální plán. Rychlý globální úder

RE: Americky globalni uder s Israelskym politicko-vojenskym vedenim.

88.?.?.?

Tak naděje zůstává vždycky pane Pepo, a to i v těch nejbeznadějnějších případech. Můj problém je v tom, že Putinovi ani Medveděvovi vůbec nevěřím. Nejsou pro mě důvěryhodní. A proč taky. Putin byl obyčejný bezcharakterní komouš a špion KGB. Medveděv je superboháč, propojený s ruským nerostným bohatstvím.

Mocní v Rusku nemohou zradit superboháče v USA, protože se k moci a bohatství vyšvihli právě díky nim. Berte to podle našich poměrů. Kdo se u nás po převratu dostal k moci a bohatství? Byli to snad chudí a charakterní disidenti a političtí vězni? Ne! To samé se dělo ve všech postkomunistických zemích, podle naprosto stejných scénářů. K moci a bohatství se dostali zpět bezcharakterní komunisté a americké oligarchii to vůbec nevadilo.

Naděje spočívá v tom, že z nějakého důvodu budou jejich plány přece jen neproveditelné. Podívejte se na tu jejich uměle vyprovokovanou hospodářskou krizi. Taky se jim nepovedla tak, jak by si přáli. Lidé nepropadli panice jako v roce 1929 a na krizi jim kašlou- proto se jim ta krize nepovedla.

217124

13.04.2010 16:31

Americký imperiální plán. Rychlý globální úder

RE: Americky globalni uder s Israelskym politicko-vojenskym vedenim.

88.?.?.?

Potíž je v tom pane Pepo xy, že takřka všichni internetoví diskutéři včetně Vás, tvrdošíjně používají velmi nesprávný a úmyslně zavádějící slovník mainstreamu. Marně na to já a pan jansmith co chvíli poukazujeme. Píšete, že USA usilují o jaderné odzbrojení, ale že Rusko si pro strýčka Příhodu radši jaderné zbraně ponechá. Jenže když se oprostíme od lživého newspeaku mainstreamu, tak se nám zjeví jiná skutečnost. Třeba ta, že 50 nejvyšších zasvěcených superboháčů USA je perfektně domluveno na kooperaci s nejvyššími 50 superboháči Ruska na tom, že to roku 2012 celosvětově spustí. Takže žádné USA, žádné Rusko, ale 100 skutečných zasvěcených vládců světa. Všichni ostatní jsou pouzí lokajové těchto 100 lidí a o prostém lidu, který nemá vůbec žádnou moc a jen bezmocně plká na internetu, není třeba mluvit jako o USA nebo Rusku.

Na planetě je pouhých 195 států. A když ty státy vezmete jeden po druhém, tak zjistíte, že ve skutečnosti v podstatě takřka všem těmto státům vládnou mezinárodní bankéři. Superboháči tedy mají již celý svět v hrsti. Teď už jim jde jenom o to, aby všechno klaplo tak, jak si naplánují. Úmyslně rozšířili představu, že v roce 2012 se zastaví internet a něco se stane. Ano, mohlo by se stát. To oni zastaví celosvětově internet, aby se lidé nemohli nijak spojit a začnou svět „čistit“. Rozpráší ze svých základen, vystavených na celém světě, s pomocí letadel chemtrails, v kterém bude obsažený antrax. Výhodou antraxu je, že se proti němu dá předem vzít protilátka. Takže vyvolení budou mít protilátku předem a pak budou milostivě poskytovat ostatním lidem protilátky, výměnou za jejich majetek. Chudý plebs nechají zahynout.

Tímto odpovídám i aristokratovi.[vyplazený jazyk]


Jarmila

217096

13.04.2010 07:44

Americký imperiální plán. Rychlý globální úder

RE: Americky globalni uder s Israelskym politicko-vojenskym vedenim.

88.?.?.?

Atomová válka je v dnešní době nereálná, spíš použijí globální vládnoucí superboháči (diskrétní elita) proti lidstvu biologické zbraně. Pokud se rozhodnou vyhubit 5 miliard lidstva, tak to budou mít určitě všechno do poslední mrtě dokonale a do detailu, ba přímo ďábelsky, promyšleno. Jsou již poučeni ze dvou světových válek, kde udělali jaké chyby a kde se co osvědčilo. Tu pravou, nezfalšovanou historii mají totiž ukrytou ve svých tajných soukromých archivech a z té se oni učí, jak příště už neudělat v ničem chybu. Vrhat na lidstvo atomovky se jim nevyplatí, protože by si sami sobě zničili pro budoucnost planetární životní prostředí. Takže asi použijí velmi levné a velmi efektní biologické zbraně. Když se jim podaří vynaleznout smrtelnou nemoc (pokud už ji dávno nevynalezli), u které by nehrozilo sebemenší zmutování, ale přitom by se dala dobře zastavit očkováním, tak rozhodně použijí tento typ „války“ proti lidstvu. Navíc by zabili hned několik much jednou ranou. Jak by lidé postupně na tu nemoc umírali, tak ti ještě žijící by své mrtvé příbuzné pohřbívali (první vychytaná moucha-měli by ušetřený problém, co s tolika mrtvolami). Pak by začala velká rvačka o vakcíny. Oni by jednoduše řekli, že jich mají velmi málo a že je mohou dát jen těm lidem, kdo si nejvíc zaplatí. Kdo má nejvíc majetku. A tak i ti největší boháči by jim poslušně odevzdávali svůj obrovský majetek celí diví, jen aby přežili. (to by byla druhá vychytaná moucha- aktéři války by neskutečně zbohatli, neboť by přebrali od přeživších, od těch, kterým by poskytli vakcínu, veškerý jejich majetek). Chudí lidé by mřeli bez vakcíny po stamilionech (třetí moucha- zbavili by se celosvětové chudiny, nebo-li zbytečných jedlíků, jak řekl Kisinger). Posléze by řekli, že aby v tom nebyl zmatek a měli okamžitou kontrolu, kdo vakcínu dostal a kdo ne, že je potřeba, aby vakcinovaní lidé byli očipovaní. (čtvrtá vychytaná moucha- celý zbytek lidstva by měli očipován, tak jak si o tom už dlouhou dobu sní). Na světě by zůstala očipovaná miliarda lidí a jejich vysněné NWO by se stalo realitou.

Jarmila

217073

11.04.2010 07:20

Co může obsahovat kosmetika

Opalovací krémy

88.?.?.?

Teď, když již víme, jaký hoax, uměle vytvořený byznysovými vědci, bylo globální oteplování, tak bychom se snad mohli zpátky vrátit k přirozenému opalování se na sluníčku. To znamená, přestat používat ty umělé krémy s různými ochrannými faktory, které zabraňují průniku vitamínu D do těla. Vitamín D je totiž nesmírně důležitý pro celkové zdraví, v podstatě chrání tělo před veškerými nemocemi, včetně třeba tolik medializované chřipky všeho druhu.

My jsme s mužem od počátku těm krémům s ochrannými faktory proti sluníčku nikdy nevěřili a celý život se mažeme pouze obyčejnými mastnými krémy. Je fakt, že na přímém slunci se nikdy nevystavujeme, jsme vždy pečlivě ve stínu, protože víme, že i tak se dokonale opálíme. Díky tomuto přístupu, že máme po celý rok dostatek vitamínu D, nevíme co je to nemoc. V zimě se nám ještě osvědčilo užívat na noc rybí tuk v ampulkách, neboť to také posiluje dostatek vitamínu D v těle i v zimním období.

No a pochopitelně, že všecky ty „zázračné“ kosmetické sra.ky, které slibují omlazení, krásu a já nevíc co ještě, jsem nikdy nekupovala, nekupuji a kupovat nikdy nebudu.

Jarmila

216913

06.04.2010 07:42

Změny jsou nutné, ale možná je nyní důležitější, kdo a jak je provede

RE: jak provést změny - nápad je již na světě

88.?.?.?

Po zkušenostech s reálnou politikou již nikdy nechci být členem žádné strany, ani té internetové. Stranický systém, to jsou všechno jen takové tanečky a divadélko pro naivní veřejnost, aby se měla čím zabývat a hlavně aby se v co nejhonějším počtu dostavila k volbám a zvolila loutkaři předem vybrané loutky, nemorální floutky (Podívejte se třeba na ksicht Béma, já myslím, že to mluví samo za sebe). A když se náhodou voliči nedostaví v hojném počtu, tak to taky vůbec nevadí, protože jsou volby platné i v případě, i kdyby přišlo jen 1 procento voličů. Což opět samo o sobě mluví za sebe, jaký jsou volby ohromný podvod, když jsou takovéhle podmínky ze zákona nastaveny. Ale když chtějí občané pořádat referendum, tak jsou jim házeny pod nohy nikoliv klacky, ale přímo klády. Když se totiž k referendu dostaví méně jak 50 procent oprávněných voličů, je referendum neplatné. Nad takhle nastavenými podmínkami přímo žasnu. 50 procent voličů představuje 3,5 milionů lidí- ale referendum je přesto neplatné. Kdežto kdyby se k volbám dostavilo 1 procento voličů, čili pouhých 70 000 lidí, tak jsou volby platné. No, nechám toho lamentování, jen jsem chtěla naznačit, že současný stranický systém a současné volby jsou mi naprosto ukradené, jsem již někde úplně jinde. Ale kdybyste si chtěl o těch věcech ještě něco prodiskutovat, tak Vám ráda odpovím a taky Vám ráda podepíšu ten podpisový arch. Moje adresa: kubata1@seznam.cz.

Jarmila

216489

05.04.2010 08:35

Změny jsou nutné, ale možná je nyní důležitější, kdo a jak je provede

RE: jak provést změny - nápad je již na světě

88.?.?.?

Držím Vám palce, ať se Vám vše podaří, tak jak si přejete. Je fakt, že jednou se nějak začít s internetovou přímou demokracií musí a průkopníci čehokoliv to mají vždycky těžké. Třeba byste tam pak mohli použít i ten můj nápad dotazních anket, spojených s losováním o peněžní ceny.[smích] Je možné, že když se Vám ten projekt podaří v brzké době zrealizovat, že Vás okamžitě začnou napodobovat i všechny ostatní strany. Tím pádem by se přenesla veškerá stranická činnost do veřejného prostoru internetu, kde by lidé měli vše na očích a mohli o všem veřejně hlasovat, což by bylo naprosto skvělé.

Pokud budete potřebovat můj podpis, ráda se podepíšu, aby tato nová internetová strana mohla vzniknout. Snad by bylo dobré, kdybyste vytvořil formulář, kde by lidé mohli zapsat své jméno, adresu, rodné číslo a jejich podpisem by bylo to, že by ten formulář zaslali ze svého počítače, takže by tam byla jejich originální IP adresa. Ovšem nemám tušení, jak by se k tomu postavilo MV. Tyhle věci si musí člověk, zakládající novou stranu, všechny pečlivě zjistit, aby něco neudělal špatně.

Taky je zde možnost zkontaktovat nějakou již existující, schválenou ministraničku a navrhnout jim, zda by svou činnost nechtěli převést do virtuálního prostoru a používat všemi směry přímou, internetovou demokracii. Nedělat to ovšem jako strana VV, která již nyní falšuje výsledky.

Jarmila

216429

04.04.2010 10:04

Změny jsou nutné, ale možná je nyní důležitější, kdo a jak je provede

RE: jak provést změny - nápad je již na světě

88.?.?.?

Pardon, to pokračování mělo být zde:

pak by se ovšem musely změnit předpisy na Ministerstvu vnitra. Vzhledem k tomu, že MV je součástí veškeré té falešné hry na demokracii, tak ONI své nařízení a předpisy zásadně měnit nebudou.

Jarmila

216371

04.04.2010 08:58

Změny jsou nutné, ale možná je nyní důležitější, kdo a jak je provede

RE: jak provést změny - nápad je již na světě

88.?.?.?

Kdyby to mělo být tak jak si to přejete Vy, pak by se ovšem musely změnit předpisy na Ministerstvu vnitra. Vzhledem k tomu, že MV je součástí veškeré té falešné hry na demokracii, tak ONI své nařízení a předpisy zásadně měnit nebudou.

Jarmila

216366

04.04.2010 08:56

Změny jsou nutné, ale možná je nyní důležitější, kdo a jak je provede

RE: jak provést změny - nápad je již na světě

88.?.?.?

Jak jsem již dříve naznačila, stranický systém jsem definitivně zavrhla, neboť je to promyšlený podvod na voličích. To z toho důvodu, že technologie moci je perfektně MATEMATICKY propočtena tak, aby se k ovládnutí společnosti dostaly pouze předem pečlivě vybrané loutky, které jsou pak řízeny nevolenými loutkaři ze zákulisí. Jak jen to ti loutkaři dělají? Jednoduše. Máme zde asi 200 zaregistrovaných stran a ministraniček. Do voleb se nakonec přihlásí asi 25 stran, protože splní všechny předepsané a povinné náležitosti. Volič si probírá lístky a odkládá stranou všechny neznámé malinkaté straničky, o kterých nikdy neslyšel. To z toho důvodu, že ví, že kdyby některou z nich volil, tak jeho hlas propadne, protože se ministranička nepřehoupne přes stanovenou pětiprocentní hranici pro vstup do parlamentu. (to je ta první, dobře matematicky propočtená rafinovaná sviňárna, která zabraňuje jakýmkoliv demokratickým změnám.) Tím odpadne víc jak polovina malinkých a neznámých stran. Voliči zůstane v rukou 10 větších stran. Nechce volit profláknuté velké strany a tak odloží stranou ČSSD, ODS, KSČM, lidovce i zelené. Neskočí na špek ani pochybným novým stranám, které mají bilboardy na každém rohu a slibují hory doly. Odloží tedy stranou i TOP 09 a Věci veřejné. Zbudou mu v ruce tři strany. Jednu z nich vybere a vhodí do urny. Po volbách zjistí, že jedna z těch tří stran se dostala do parlamentu, ale získá pouze jedno křeslo, což absolutně nijak neovlivní budoucí hlasování o čemkoliv. Volby zákonitě vyhrají, jako vždy, největší profláknuté strany a k nim se přidruží tři noví minivítězové, kteří získali v parlamentu pár křesílek. Tito minivítězové jsou TOP 09, VV a jedno křeslo neznámé ministraničky. V průběhu 4 let se ukáže, že lídři TOPu i VV jsou stejné svině jako kdokoliv jiný. Zklamaný volič tedy za 4 roky opět volí nějakou jinou stranu, aby za 4 roky opět zjistil, že byl opět oklamán. No a takhle to u nás již běží celých 20 let a loutky v parlamentu a ve vládě, řízené loutkaři, mají absolutní moc, dělají si neomezeně co chtějí, odsouhlasí jakýkoliv paskřivný zákon namířený proti zájmům lidu, také si pro sebe odsouhlasí ty největší platy a prebendy a řídí stát k neodvratnému krachu, aniž by byl kdokoliv za cokoliv sebeméně zodpovědný. To je ta jejich zástupná demokracie!!!

Ještě pár slov k té vaší internetové straně. Pokud se budete deklarovat jako strana, tak budete muset dodržovat všechny předpisy stanovené Miniosterstvem vnitra. To znamená, nejen posbírat 1000 podpisů, ale každý rok podávat povinně zprávu o účetnictví strany, zprávu o zvolení řídích orgánů strany, zprávu o programu strany, o sjezdech strany a já nevím co všechno ještě. Čili by ste se museli stát klasickou stranou se vším všudy. Kdyby to mělo být tak jak si to přejete Vy, pak by se ovšem musely změnit před...

Automaticky kráceno

216365

> Pokud to neudelas a svuj hlas zahodis, tak prosím. Ostatní to
>ale udelají. A Ty nemas nasledujici 4 roky právo si na nic
>stezovat.

Ono je to přesně naopak. Ten kdo chodí volit ty parchanty nahoře, tak potom už si nemůže na nic stěžovat, protože ty mafiány a zloděje, kteří za 20 let nadělali bilion dluhu a rozkradli republiku, sám a dobrovolně zlegalizoval.

Kdežto kdo nevolí, nedal nikomu pravomoc, aby za něj o všem, jak nějaký absolutistický vládce, neomezeně rozhodoval. A ještě ke všemu bez možnosti odvolání, když se dopustí nějakého zločinu. Takže právě ten kdo nikoho nevolí, má právo si kdykoliv stěžovat na úmyslně špatně zavedený systém zástupitelské totality, která funguje bez kontroly a bez odvolání politiků.

Pane Choronzone, mně připadá, jako byste neměl zájem se ze žádných zdejších příspěvků poučit jak chodí svět. Vás to v podstatě nezajímá a vedete si pořád jen tu svou.

216324

02.04.2010 20:21

Změny jsou nutné, ale možná je nyní důležitější, kdo a jak je provede

RE: jak provést změny - nápad je již na světě

88.?.?.?

To jsme si momentálně vůbec nerozuměli. Tento můj nový nápad, co jsem jen tak narychlo načrtla, by se netýkal žádné nově vznikající internetové strany. Bylo to z mé strany myšleno jen jako takový nezávazný a zábavný anketní web. Díky tomu webu, nazvanému Přímá demokracie, by si lidé mohli porovnat výsledky oficiálních agentur veřejného mínění, s naprosto svobodným internetovým hlasováním o čemkoliv. Jsem přesvědčena, že oficiální agentury, které provádějí výzkum veřejného mínění, velmi často lžou a výsledky různě falšují. Často prohlásí kdejakého politika za nejoblíbenějšího a já se té jeho oblíbenosti v mainstreamu nestačím divit.

Ti co by zaplatili 100 Kč poplatek by si tím pochopitelně nekupovali žádné hlasy, ale možnost dvacetkrát hlasovat v různých anketách o různých a rozdílných věcech. A při té příležitosti by měli dvacetkrát naději, že mohou vyhrát peněžitou částku. Byla by to tedy napínavá hra, která by všechny bavila, nikdo by se nenudil a všichni se zaujetím sledovali výsledky anket a ještě by přitom dělali užitečnou věc, že by projevili na konkrétní jev v politice svůj názor.[smích]

Jarmila

216242

02.04.2010 15:15

Změny jsou nutné, ale možná je nyní důležitější, kdo a jak je provede

RE: jak provést změny - nápad je již na světě

88.?.?.?

Ano, přesně tak Lin, provoz politických stran stojí velké peníze a jak se říká, bez peněz do politiky radši vůbec nelez. Taková kampaň ToPu musela stát nejméně 100 milionů korun. Stejně tak i kampaň nové strany VV, která se taky vehementně tlačí do parlamentu. A mě by zajímalo, kde ty obrovské peníze na to ti hoši vzali?

Těch stranických fint a křiváren je nepřeberné množství, jak účinně zlikvidovat protivníka. Malá nepohodlná stranička se dá efektivně zlikvidovat třeba i tak, že je do ní infiltrováno několik provokatérů. Ti tam přímo odborným způsobem provokují na stranických schůzích hádky všeho druhu, až členů postupně ubývá, přestávají na schůze chodit, protože jsou znechuceni, a strana nakonec pro nezájem zanikne.

216223

02.04.2010 15:04

Změny jsou nutné, ale možná je nyní důležitější, kdo a jak je provede

RE: jak provést změny - nápad je již na světě

88.?.?.?

Zrovna jsem dostala jeden nápad a tak Vám ho tu v rychlosti načrtnu. [smích]

Web s názvem: PŘÍMÁ DEMOKRACIE
Ten web by spravovalo několik počítačových odborníků, kteří by za tu správu webu brali normální plat. Kdo by je platil? Lidi.

Jak by to probíhalo. Na tomto webu by se hlasovalo o politicích, o zákonech a třeba o všem možném, meze se nekladou. Hlasovalo by se tím způsobem, že ten kdo by chtěl hlasovat, musel by zaplatit ze svého účtu 100 Kč. Za tuto částku by mohl dejme tomu dvacetkrát hlasovat.

Například jedna z nesčetných otázek by zněla: Souhlasíte s tím, že politici zakoupili předražené pandury za 14 miliard korun? Ano, by dostalo dejme tomu 20 hlasů, což by představovalo 100 Kč. Ne by dostalo 2000 hlasů, což by představovalo 10 000 Kč.
Pod Ano i Ne by byly zveřejněny nicky hlasujících lidí. Každý by si mohl rychle zkontrolovat, zda se tam nachází, tím způsobem, že by do okénka napsal svůj nick a vyhledávač by ho okamžitě našel v dlouhém sloupci jiných nicků. Vedle jeho nicku by byl zveřejněn počátek jeho IP adresy počítače a taky číslo, kolikrát ještě může hlasovat (třeba pětkrát)
Když by si svůj kredit vyčerpal, musel by znovu zaplatit 100 Kč, aby mohl znovu o čemkoliv hlasovat. Každý přihlášený nick by byl originál, nesměly by se tam nikde vyskytnout dva stejné nicky.

Aby byli lidi více motivováni k hlasování, tak u každého ukončeného hlasování by proběhlo losování. Zatím nemám představu, jak by mělo to losování probíhat, aby bylo naprosto průhledné a nedalo se nikde podvádět. Výherci by se jeho výhra zaslala na jeho účet. Představovala by 50 procent z 10 100 Kč (vybraná částka z otázky o pandurech). Zbývající částku by dostali jako plat za vedení webu ti počítačoví odborníci.[smích]

Také Vám přeji hezké Velikonoce a slunečné dny.[smích]

216222

02.04.2010 10:39

Změny jsou nutné, ale možná je nyní důležitější, kdo a jak je provede

RE: jak provést změny - nápad je již na světě

88.?.?.?

Skutečně jste idealista, protože nemáte tušení, jak to v politických stranách ve skutečnosti chodí.
I když se Vám nakrásně podaří sehnat 1000 podpisů a založit stranu, stejně to vše bude po čase odsouzeno k zániku. Technologie moci ve stranách je dokonale promyšlena- je to dokonale vymyšlený podvod. Bez peněz strany nemohou existovat. Schází jim peníze na propagaci strany, na propůjčení sálů, kde by se mohli všichni scházet, atd., atd. Do několika let tyto živořící pidistrany samy od sebe zaniknou. Pokud strana sežene nějaké sponzory, kteří do ni cpou miliony, pak to není pochopitelně zadarmo. Ti sponzoři si tam nasadí své lidi, kteří jsou nesmírně pracovití a dřou na rozdíl od autentických nadšenců, kteří mají činnost ve straně jen jako svého mimopracovního koníčka, ve dne v noci. Automaticky se vyškrábou do vedení strany a začnou v ní vše řídit. Když má strana naději, že ve volbách uspěje, je těsně před volbami očištěna od nežádoucích, nepohodlných lidí (obvykle to bývají ti idealisti, ti autentičtí zakladatelé strany). Dělá se to formou stranických pučů, tak jako se to stalo v ODS, ČSSD, DEU, v ODA, v SZ, v PB a v mnoha dalších stranách. Do voleb už jdou jen zákulisními loutkaři (sponzory, investory) přísně schválené figurky, které trůní na kandidátkách na předních volitelných místech. To vysvětluje podivný fakt, jak je možné, že ODS i ČSSD má tak nemožné lídry. Proč voličům není divné, že tyto strany, které mají několik tisíc členů, nenajdou ve svých řadách charakternější a slušnější lidi?

Takže Vaše strana, která by propagovala přímou demokracii, by nejpravděpodobněji dopadla tak, že by se dříve nebo později rozpadla. Pokud by se nerozpadla a dostala by se dokonce do parlamentu, tak už by v ní byli na vedoucích pozicích lidi, kteří by před volbami naslibovali hory doly, ale po volbách by si dělali co chtěli a na přímou demokracii okamžitě zapomněli.

Z té situace, do které se dostala většinová populace celého světa (99 procent běžných lidí proti 1 procentu světových superboháčů), zatím není žádného úniku.

Jarmila

216189

29.03.2010 19:41

Problém jménem zadluženost

RE: Zadluženost je nová okupace mírovými prostředky

88.?.?.?

Můžete mi prozradit, kterému že to mocnému a silnému státu dluží Česká republika?

Jarmila

215971

29.03.2010 19:33

Explozivní dluhové domino: nadcházející finanční katastrofa - část 3.

RE: Idealni material pro uskutecneni cistky.

88.?.?.?

Připadá Vám naprosto normální, že si americká oligarchie a americké zbrojařské korporace dodnes neporadily se Severní Koreou? A dodnes Vás taky nikdy ani ve snu nenapadlo, že by mohla být americká oligarchie v čele s loutkou Obamou ve skutečnosti s iránskou náboženskou oligarchií POTAJÍ jedna ruka? A napadla Vás vůbec někdy provokativní myšlenka, že čínská i ruská oligarchie by mohla být ve skutečnosti v pevném područí americké (ale spíš mezinárodní bankéřské) oligarchie? Totiž nic z těchto možností my normální běžní občané nemůžeme vyloučit, protože se na nás hraje habaďůra již přinejmenším tisíc let. Celá historie, kterou jsme se učili ve škole, je totálně vylhaná. A totálně vylhané jsou v současné době i masmédii podávané události.


Jarmila

215970

28.03.2010 08:19

Práce je lidstvu vrozena nebo vnucena?

RE: vzpominky na mladi

88.?.?.?

Ano, napsal jste to naprosto přesně. Jako dnes si pamatuji, jak Dlouhý i Klaus nám tenkrát věšeli bulíky na nos a vyprávěli nám, že si musíme utáhnout opasky, aby se pak ekonomika odrazila ode dna. Dlouhý k tomu přidával průpovídky, že se musí do podniků napřed investovat, aby pak mohli prosperovat. Místo investicí je však nechali naši porevoluční vládci (pečlivě vybrané loutky), záměrně zpustnout, aby je pak vzápětí mohli za hubičky rozprodat nadnárodním korporacím. Dnes se ovšem Klaus tváří jako velký státník, který má nárok být oslavován v učebnicích a ve tváři má stálý nevinný výraz- já nic, já muzikant.Pak se mi někdo diví, že Klause nesnáším. A to jsem ho po převratu původně nesmírně obdivovalala. Krásně to všechno popsal Jan Kukačka v tomto článku:
http://dolezite.sk/Jan_Kukacka_Sametova_ekonomika....

A zde si můžete přečíst v jakém prostředí se vytváří politická rozhodnutí, v jakém prostředí se kují ty správné pikle, jak co nejlépe a co nejmazaněji ožebračit lid. Kdo je znalý problematiky, tak se tam toho nejvíc dozví, co je napsané mezi řádky. Taky se tam dočtete, že z Dlouhého se za odměnu stal bankéř v americké bance.
http://ekonom.ihned.cz/c1-39876240-kde-se-schazeji...

Jarmila

215903

23.03.2010 13:54

Mnoho povyku pro nic

RE: Znáte tenhle vtip?

88.?.?.?

Aha. Jenže teď ale nevím, jestli jste na mé straně, nebo na straně těch mainstreamových novinářských blbů, kteří se snaží záměrně zavést do většinové společnosti praštěné a neadekvátní termíny homofob a metrosexuál. Slovo homofob je totiž rafinovaně vymyšlená buzerační nálepka, kterou bude v mainstreamu okamžitě onálepkován každý normální člověk, který se oprávněně, stejně jako pan Dušek, ozve proti protěžovaným buzerantům. To máte jako s úmyslně vymyšleným slovem skener. On je to ve skutečnosti nezdravý rentgen, ale mainstream to úmyslně nazval skenerem, aby se zakryla ta skutečnost, že lidi budou na letištích ozařováni rakovinotvorným zářením z rentgenu.

Mimochodem, když napíšete: homo sexuál, tak to skutečně znamená člověk sexuální. Takže nejsem až zas tak mimo, když jsem se domnívala, že homosexuál rovněž znamená člověk sexuální. Když s někým mluvíte a říkáte slovo homosexuál, jak ten druhý má vědět, jestli je to slovo dohromady, nebo jsou to dvě slova zvlášť? To mu budete extra vysvětlovat, že u homosexuálů je to z řeckého slova, ale u člověka je to latinského původu? Když napíšeme slovo homosapiens dohromady, tak to asi budeme moci přeložit jako stejnoteplý moudrý, ne?[smích] Zkrátka a dobře, vědecká terminologie má být vždy naprosto přesná, nikdy ne zavádějící. To máte jako s antisemitismem. To je taky takové podivuhodné slovo.
Jarmila

215697

23.03.2010 07:08

Mnoho povyku pro nic

RE: Znáte tenhle vtip?

88.?.?.?

Tak Vy jste to všechno ještě více zamotal, než jak to bylo. [smích] Ale máte pravdu v tom, že je to z řeckého slova homós, kdežto homo sapiens pochází z latiny. V tom případě ale nechápu člověka, který toto slovo vymyslel. Vždyť musel vědět, že nastane zmatení jazyka. Ten název homofob je pochopitelně úplně špatně, protože když už to mermomocí chtěli mainstreamoví novináři používat, tak měli použít slovo homosfob. Aby z toho bylo jasně zřejmé, že nejde o člověka, který se bojí všech lidí bez rozdílu, ale o člověka, který se bojí homos-sexuálů.

P.S.: tímto odpovídám i panu Maximovi. Není přece moje chyba, že nějakej blb vymyslel slova, kde slovo homo jednou znamená člověk a podruhé stejný. To řecké slovo homos mělo totiž zůstat zachováno, nemělo být nesmyslně zkráceno na homo.

215678

23.03.2010 06:57

Mnoho povyku pro nic

RE: Znáte tenhle vtip?

88.?.?.?

>Nic proti nim, ale nevíte o nějakém vznešeném
>názvu pro starýho sviňáka? [chechtot]

Tak samozřejmě, nějaké termíny mě napadly, ale nejsou vznešené.[smích]

To je jasné, že nikdo tam nahoře nebyl, není a nebude potrestán za kradení a korupci- ať už hetero či homos. ČSSD s ODS si prý rukou svornou a nerozdílnou mezi sebou rozdělily miliardu úplatku za pandury, nehledíc přitom napravo, ani nalevo. Jejich letošní obrovská volební kampaň, kdy obě strany utrácí obrovské částky za bilbordy a reklamu v masmédiích, svědčí o tom, že peněz mají skutečně nadbytek.

215677

22.03.2010 08:32

Mnoho povyku pro nic

Znáte tenhle vtip?

88.?.?.?

Zvířátka v lese se usnesla, že by si měly nechat zavést veřejnou dopravu až k nim do lesa, kde lišky dávají dobrou noc. Všechna souhlasila, že je neúnosné, že musí všude chodit pěšky po svých. Vyslaly do města mazanou lišku, aby tam ten požadavek vznesla k příslušným kompetentním orgánům. Liška se vrátila uondaná, se staženým ocasem a celá zničená povídá: „Oběhla jsem všechny dopraváky, dokonce jsem se je snažila podmazat úplatkem, ale obořili se na mě, co že si to dovoluji, že žádné úplatky neberou, že si sami nakradou, co potřebujou“.
Poté zvířátka vyšlou medvěda. Je nejsilnější, takže by mohl ledacos zařídit, řekla si. Medvěd se vrátil celý zničený a vystresovaný a říká: „Vyhrožoval jsem jim vším možným, řekl jsem jim také, že na ně podám trestní oznámení, ale oni se mi vysmáli a řekli mi, že mají ty nejšpičkovější právníky a že se pak nedoplatím. Prostě doprava sem zavedena nebude.
V tom se přihlásil zajíc, že by to rovnou zkusil vyřídit na nejvyšších místech, až přímo v Praze. Zvířátka se pobaveně pousmějí: Ty nezkušený zajdo? Když to nezařídila mazaná liška ani silný medvěd, ty nemůžeš uspět, a natož v Praze. Ale zajíček se nedal odradit a vyrazil na Ministerstvo dopravy. Vrátil se coby dup a s potvrzením, že doprava bude zavedena v nejbližším termínu. Zvířátka se radují a diví zároveň: „Zajíčku, ty takový mladý a nezkušený, jak jsi to dokázal“?

„Jednoduše,“ povídá zajíc, „přijdu na Ministerstvo dopravy a říkám jim mazlivě: Hóóši, uděláme vlááček, uděláme mašinku až k nám na lesní mýtinku? Ššššš....souhlasíte miláčkové?
No, a oni hned souhlasili.

Taky by mě zajímalo, který mainstreamový blbec hbitě a čerstvě vymyslel novotou svítící termín homofob. V doslovném překladu to znamená: bojící se lidí, nikoliv bojící se teplých. Tak já jsem tedy na oplátku vymyslela slovo: heterofob.[smích] Heterofobové jsou ti homosexuálové, kteří mají hrůzu z toho, když na ně šáhne nějaká ženská.[velký smích]

Ale i další termíny jsou pěkně ujeté. Slovo homosexuál v doslovném překladu znamená člověk sexuální. To jsme ale všichni. Homo sapiens znamená člověk moudrý. Heterosexuál, to asi není člověk, když postrádá v názvu základ homo. A to už vůbec nemluvím o dalším uměle vytvořeném mainstreamovém slově: metrosexuál. To je stejně praštěné jako slovo jako homofob.

Jarmila

215592

20.03.2010 20:01

Nebude na důchody, ale banánů a toaletního papíru bude dostatek

RE: jednoduché počty

88.?.?.?

Ale Kateřino, jako byste nevěděla, že normální občané jsou naprosto bezmocní. Jak jsme si měli co pohlídat? A proč Vy si nehlídáte dnešní poměry? [smích] Vždyť jste taky dospělá a v produktivním věku- no tak huž, do toho, nandejte to těm sviním nahoře! Pokud proti tomu nic neděláte, tak jste občansky rovněž nevyzrálá.

To je asi pravda, že místo důchodu budete mít hovno. Tak se podle toho zařiďte. Jestli je ta možnost, tak jim prostě nic neplaťte. O budoucím důchodu vůbec nepřemýšlejte, a prostě celý život počítejte s tím, jako byste ho vůbec neměla dostat. Stejně se svět řítí do řiti a kdo ví, jak to všechno bude.

Já jsem čerstvý důchodce a pobírám 4300 Kč. No řekněte, není to k popukání? [velký smích] Přitom jenom holý nájem bytu mě stojí 7200 Kč. Ten důchod pobírám za 31 let práce. Proč tak málo? Počty jsou jednoduché. 20 let jsem měla odpracováno v komunismu, ale to se vůbec nepočítalo. Důležitých bylo těch 11 let v „demokracii“. Poslední roky před důchodem jsem pečovala o nemocnou mámu (pochopitelně naprosto zadarmo) a to se podepsalo na mém důchodu.

Takže Kateřino, doufám že nebudete jako pan Bílý, který by mě nejradši nepustil ani k volbám. To by mě fakt strašně mrzelo. Zvláště když si uvědomuji, jak jsou volby nesmírně důležité. Co by si chudáci ti zločinci bez nás počali, kdybychom je nevolili? Pan Bílý jistě zvolí pravici a tím si tedy fakt velmi pomůže. [chechtot] Někdo zvolí levici a tím si tedy taky velmi pomůže. [chechtot] A zase někdo jiný zvolí ministrany, které se vůbec nevyhrabou přes 5 procentní hranici a tím si tedy taky velmi skutečně pomůže. [chechtot]

No, aspoň jsem se od srdce zasmála a teď si půjdu pohryzat ten suchý rohlík k večeři.

Jarmila [smích]

215476

20.03.2010 19:19

Dopis prezidentovi

RE: Moc pěkně napsáno...

88.?.?.?

Co navrhujete Vy? [smích]

215469

20.03.2010 07:31

Dopis prezidentovi

RE: Moc pěkně napsáno...

88.?.?.?

Jediné řešení jak zachránit svět je to, vyhubit těch několik stovek spřízněných globálních bankéřských a korporátních rodin, které vládnou světu. To ony sedí na zeměkouli jako žáby na prameni a ničí vše, na co zaměří svůj ziskuchtivý bankéřský a korporátní zrak. To ony dělají všem běžným lidem peklo na Zemi, to ony pořádají všechny války, aby ještě více zbohatly. Přibrala bych k nim i usměvavého Billa Gatese, který by nám, prostým občanům, tak rád naočkoval humánní vakcíny. Bez těchto superboháčů by byl zkrátka ráj na Zemi a náhradní energie místo ropy by již bylo taky dávno všude dost:
http://chromik.wz.cz/27_o_lacinych.html

215418

19.03.2010 16:35

Dopis prezidentovi

RE: Rozdíl mezi pravicí a levicí

88.?.?.?

A já bych jen dodala k Vašemu výstižnému přirovnání ještě jeden příměr: mezi dnešní pravicí a levicí je ten samý rozdíl jako mezi pravou a levou půlkou téhož zadku. A ten otvor uprostřed- ano, tak přesně tam nás naše "politická elita", jinak sprostí zločinci a mafiáni, vede.

Jarmila

215384

18.03.2010 07:54

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Je na nápravu pozdě? Nikdy není pozdě.

88.?.?.?

Celý stranický systém je dobře vymyšlený podvod pane Vojto. To z toho důvodu, že se do čela státu dostávají figurky, které jsou předem v zákulisí odsouhlaseny a schváleny loutkaři, a to již dávno před vlastními volbami. Mezi komunistickými totalitními volbami a dnešními volbami tak není vůbec žádný rozdíl. Obojí je stejná volební fraška, kde občané nemohou rozhodovat čtyři roky VÚBEC O NIČEM. Dokonce nemohou ani odvolat politika, který se dopustil nějakého zločinu, třeba korupce. Ano jistě, politici se hněvu lidu strašně obávají- asi jako dneska vysmátý milionář Gross.

Vzpomeňte si na nedávný článek na Zvědavci, který popisoval osud Dubčeka. Přesně tak to v zákulisí chodí. Dubček byl oblíbený u lidu, ten by ho volil, ale byl nežádoucí pro Gorbačova a místní „vyvolené“, kteří se po puči okamžitě nahrnuli do vysoké politiky. Proto Dubček musel zemřít, když nepochopil situaci, nevnímal záporné signály kolem sebe a včas sám neodstoupil. Kdežto Havel byl velmi dlouho pěstěná figurka, připravovaná loutkaři pro budoucí okamžik, kdy ho budou moci použít. Takhle se ve skutečnosti „volí“ politici pane Vojto.[pláč]

Kdo že má být v parlamentu? Stranický systém by měl být zrušen, jelikož je to sprostý podvod a místo toho by měli kandidovat jednotlivci sami za sebe. Tito jednotlivci by nejprve museli vyhrát volby ve svých krajích a teprve vítězové by se utkávali na celostátní úrovni. Utkávali by se spolu veřejně při TV besedách, všichni by dostali k dispozici naprosto stejný čas ke své prezentaci.

Když by byli tito jednotlivci lidem zvoleni do parlamentu, měli by být kdykoli odvolatelní a kdykoliv potrestatelní za kriminální činy. Nejdůležitější zákony by měly být schváleny lidem v referendech, tak jako je tomu ve Švýcarsku.Ale i při švýcarském referendu se dá švindlovat s výsledky, protože občané nemají zpětnou kontrolu. Kdežto v mém internetovém účetním hlasování zpětná kontrola výsledků hlasování existuje, takže by se švindlovat nedalo.[smích]


Jarmila

215259

17.03.2010 21:03

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Asi je na nápravu pozdě.

88.?.?.?

Tak tak, je to přesně tak. Většinová společnost proti těm vládnoucím psychopatickým parazitům nemá šanci. A ještě je ti pitomci (lid) chodí pokorně volit, aby jejich lokaje (politiky) formálně zlegalizovali.[smích] A pan Vojta 49 spěchá volit v prvních řadách a jen se třese štěstím, až vhodí lístek do urny a bude moci svobodně rozhodnout o té demogracii. Že pane Vojto, že je to tak? [velký smích].


Jarmila

215229

16.03.2010 14:51

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Stručný komentář 2

88.?.?.?

Tak ta teorie memů mě taky hodně zajímá. Zvláště když někteří prodejní mainstreamoví manipulátoři davů v prodejném mainstreamu rádi tvrdí, že je člověk (jako nějaké tupé zvíře) řízen převážně geny. Místo aby přiznali, že je člověk bytost nadaná myslícím rozumem, takže je naopak na rozdíl od zvířat, převážně řízen memy.

Ano, to 11.září se stalo přelomovým datumem, neboť po něm si celý svět uvědomil, že nám vládnou naprosto bezskrupulózní organizovaní zločinci a psychopatičtí paraziti. Až do toho datumu si celý svět naivně myslel, že vše celkem funguje jak má a že nám vládnou normální lidi. Také jsem se původně, na základě lživých informací z mainstreamu, domnívala, že ty budovy WTC zbořili fanatičtí zlí muslimové. Kdyby neexistoval internet a nezávislé zdroje informací, tak bych v tom bludu žila doteď. Musela to být dřív hodně těžká situace v minulosti, když lidé byli odkázání pouze na informace z masmédií. To se to vládcům tenkrát lhalo! Až se jim od huby prášilo. Není divu, že většinová společnost v té době kdykoliv skočila na jakýkoliv špek a naivně uvěřila jakýmkoliv úskokům mocných, jako třeba v případě útoku na Pearl Harbor. Prostí američtí muži se pak vlastenecky vrhli do války a mnoho jich zbytečně zahynulo, zatímco zločinec Roosevelt byl jistě na sebe pyšný, jak je chytrý a mazaný.

Takže spiknutí mocných boháčů proti zbytku světa samozřejmě existuje. Na to přijdete v brzké době pane Choronzone sám, stačí ještě chvilka samostudia na internetu a budete z toho všeho zděšen stejně jako my všichni, co už jsme prozřeli.[smích] Ne, my nepliveme na bankéře, židy, zednáře a ilumináty, to oni plivou na nás. A kdyby jenom to. Spiknuté fašistické korporace nám usilují rovnou o život. Vzpomeňte si na uměle vyrobenou prasečí chřipku a celý ten humbuk kolem toho, jak nám kvůli svému zisku a byznysu nutili své jedovaté vakcíny.

Tak to jste teda dobrej, když za osmihodinovou směnu dostanete do hlavy 200 stran textu. To s takovou budete v obraze raz dva. Je vidět, že jste hladový po informacích, akorát mě trochu překvapuje, proč jste nestudoval, když na to evidentně máte? Ale zas mě to tak nepřekvapuje, znám lidi s přirozenou inteligencí, kteří také raději pracují rukama, než by seděli kdesi jako neužiteční úředníci.

Já mám výhodu, že mám zkušenosti ze socialismu i z kapitalismu. Takže mohu zodpovědně prohlásit, že jeden režim za 18 a druhý za 20 bez dvou. Naštěstí je to přesně tak jak píšete- spokojený život není o bohatství.

Zapomněla jsem se minule podepsat:
Jarmila

215098

16.03.2010 07:35

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Stručný komentář 2

88.?.?.?

Líbí se mi Vaše upřímnost, a to úplně mění situaci, okamžitě jste se mi tím stal sympatickým.[smích] Jestli si mohu dovolit Vám trošku poradit, tak zahoďte vysokoškolské učebnice své přítelkyně a hledejte si radši různé zdroje informací na internetu. Internet je v současnosti nejpravdivějším zdrojem informací všeho druhu, kdežto ty učebnice jsou spíš manipulativní oblbováky mladých lidí.

215066

15.03.2010 08:16

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Zastupitelská totalita a korporátní fašismus

88.?.?.?

Tu soudnost byste si měl zachovat Vy, nikoliv já, pane Koňasi. Já Vám žádné Vaše nápady nekradu, tak jako Vy je sprostě kradete mně A ještě jste navrch ke mně drzý jako štěnice. To se hned tak nevidí, takovýhle přístup. [bliji]

Jarmila

214992

14.03.2010 15:17

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

Zase jsem zaskočena

88.?.?.?

To jsem z toho zase jelen. V mém archivu už dnešní tři příspěvky napsané hned zrána, jsou, ale v diskusi ještě nejsou. Je to nějaká chyba, nebo ty příspěvky stále teprve čekají na schválení moderátorem? Ale proč už jsou v tom archivu? Schválně se hned podívám, jestli se tam tenhleten příspěvek okamžitě zobrazí, nebo nikoliv.

Jarmila

214905

14.03.2010 10:06

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: komentář

88.?.?.?

Hezky jste vyhmátl toho výlupka Payneho pane jansmithi.[smích] To jsem ani netušila, že by se taky rád protlačil tento hajzl zpátky do vysoké politiky.

Pokusím se panu Choronzonovi na jednoduchém příkladu vysvětlit, proč je zastupitelská demokracie podvod na entou. Občan si za těžce našetřené 2 miliony korun koupil byt v paneláku do vlastnictví. V tomto paneláku je dalších sto vlastníků bytů. Zákonem je tam stanoveno, že jsou si povinni zvolit pětičlenné představenstvo, které pak po čtyři roky má právo neomezeně rozhodovat o všem. Celé čtyři roky se nekonají žádné schůze, kde by se představenstvo zodpovídalo vlastníkům bytů, jak naložilo s penězi z fondu oprav. Na konci čtyřletého období vlastníci bytů zjistí, že je fond rozkraden a že se za ty peníze v baráku nic podstatného neopravilo. Přesto nejsou podle zákona oprávněni zažalovat a potrestat za rozkrádání veřejných peněz těch pět výtečníků z představenstva. Jediné co mohou udělat je právo zvolit nové pětičlenné představenstvo. A tak tedy zvolí nové představenstvo, které naslibuje hory doly. Nové představenstvo již nemá co rozkrást, protože je fond vykraden předešlým představenstvem, a tak barák bez svolení všech vlastníků zadluží u bank. Za získané půjčky si vybaví své byty a nakoupí si luxusní bouráky. Na konci čtyřletého období opět nemají možnost vlastníci bytů zloděje potrestat, opět jediným trestem je to, že je vykopnou z funkcí a zvolí nové pětičlenné představenstvo..... Tak vážený pane Choronzone, přesně takhle funguje zastupitelská demokracie. [naštvaný]

Jarmila

214888

14.03.2010 09:39

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Zastupitelská totalita a korporátní fašismus

88.?.?.?

Pane Semeráde, já nepíšu o prázdných lístkách. Já jsem napsala o tom, že vhodím do urny lístek s nápisem, že považuji zastupitelskou demokracii za podvod a že žádám internetovou přímou demokracii.[smích] V tom je rozdíl. Volební komise by ten lístek sice musela vyřadit, ale také by musela o tom podat hlášení, že se v urně vyskytly nesouhlasné hlasy s volbama. Když by to udělalo hodně občanů, nastal by pro vládnoucí papaláše jistý problém, co s tím. Asi by uzákonili, že házet do urny nesouhlasné lístky je trestné. Ale byli by si vědomi toho, že ten zákon je k ničemu, protože jsou volby tajné a lidi by možná o to víc nesouhlasné hlasy do uren házeli.

Ano, naprosto s Vámi souhlasím, že žádná skutečná opozice ve skutečnosti neexistuje. S prosazením častého referenda taky souhlasím. S druhým krokem taky souhlasím. A s třetím krokem samozřejmě taky naprosto souhlasím.

Jarmila

214882

14.03.2010 09:22

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Zastupitelská totalita a korporátní fašismus

Kubátová 88.?.?.?

Teď jste mi tedy ale hnul pořádně žlučí! Pane Koňasi znovu Vás důrazně varuji, že nejste oprávněný porušovat moje autorská práva a ničit a přepracovávat na tupé nesmysly, můj internetový účetní volební systém. Na to jsou zákony, uvědomte si to!!!

Je mi jasné, že abyste si dodal důležitosti, tak se mě vždy snažíte co nejvíce shodit. To jsou ty Vaše plotny a kuchyňská jasna, čímž jste ráčil obdařit i chytrou Lin. Řekla jsem Vám na rovinu, že danit stroje a chtít po občanech aby platili 380 Kč za nesmysly a hovadiny, je čirý nesmysl.

Co se týče stran, tak je to od samého začátku dobře vymyšlený podvod, tam vůbec nejde o to, že bych se já soukromě domnívala, že tam lidé vstupují z touhy zbohatnout. Je to dobře vymyšlená technologie moci, kdy do čela stran se vždy a zásadně dostanou lidé předem schváleni loutkaři v zákulisí. To samé platí i pro volbu prezidenta či vlády.

214880

13.03.2010 17:34

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Zastupitelská totalita a korporátní fašismus

88.?.?.?

Ale paní danielo, prosím vás to nemyslíte vážně, že je zednářství staré několik milionů let? Myslíte že již homo eerekti, co objevili oheň, se věnovali okultnímu zednářství? [smích] Vašim ostatním řečem taky moc nerozumím jako třeba- budete-li znát pravidla tohoto jazyku i vy, dodržovat jisté rituály téhle magie, můžete dosáhnout osobních úspěchů stejnou měrou.

S těmi volbami: když by vhodilo do urny lísteček, že je zastupitelská demokracie podvod třeba 40 procent voličů, pak by se to již nemohlo utajit a politici by tuto velmi prekérní situaci museli začít řešit. Už by se nemohli blazeovaně tvářit, že jsou řádně zvoleni a že všechen lid považuje volby za adekvátní řešení celospolečenské situace.

214810

13.03.2010 17:17

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: komentář

88.?.?.?

Z letargického snění se lidé dostanou, až budou mít reálnou možnost o všem rozhodovat sami. Vzhledem k tomu, že žádnou takovou možnost nemají, tak jim zbývá jen to nadávání u piva, či to snění u televize. [bliji]

To že jste mi neodpověděl na to, koho že byste volil, aby se vše změnilo k lepšímu, svědčí o Vašem velkém pokrytectví. Vy pane chromozome moc dobře víte, že je dnešní systém prohnilý a neuudržitelný, akorát zde trapně čeříte vodu.

214806

13.03.2010 17:09

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: komentář

88.?.?.?

Napsal jste to dobře, s většinou toho co jste napsal souhlasím. Jenom bych Vás chtěla upozornit, že pokud by došlo k nejhoršímu, tak nakoupit pole, koně, krávu a slepice není to nejlepší řešení. Nejlepší řešení je, když byste se již dnes preventivně spojil dohromady s pár svých nejlepších přátel, s kterými si naprosto důvěřujete a opatřili si zbraně. Jaký význam by pro Vás mělo, že i když byste byl i s rodinou nakrásně ozbrojený, že když by k Vám vlítla skupina po zuby ozbrojených chlapů, takřka vycvičená polovojenská jednotka ( asi jako dnešní ozbrojenci ČEZu) a vyhnala Vás z Vašeho majetku pryč jen s holým životem i zadkem?

Přesně takhle to totiž probíhalo kdysi v prehistorii, když mírumilovné zemědělské oblasti byly napadány prehistorickými nomádskými lupiči. Tito nelítostní a krutí lupiči zemědělce pobili a z jejich žen si udělali otrokyně- takhle vznikal postupně starověký otrokářský řád. No a z potomků těchto prehistorických i starověkých lupičů pak vznikla feudální šlechta, z které se do dnešních dnů vyvinuli zdegenerovaní psychopatičtí paraziti, kteří nás, většinovou společnost, dnes nesmírně souží.

Takže jak říkám, vytvářet potají dobře ozbrojené malé jednotky a pak se zařídit podle dané situace. Nejlépe přepadat zazobané bezcharakterní boháče typu dnešních politiků, jako je Paroubek či Topolánek, kteří budou mít jistě nasyslené velké zásoby potravin.[velký smích]

214805

13.03.2010 14:19

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Zastupitelská totalita a korporátní fašismus

88.?.?.?

> Jestli chcete svůj volební lístek znehodnotit jak jste psala
>je to vaše věc. Nevyřešíte tak ale nic.

Stejně jako Vy, když tam ten lístek vhodíte. [chechtot]

Jarmila

214779

13.03.2010 08:44

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

Zastupitelská totalita a korporátní fašismus

88.?.?.?

Tohle je moudrý a velmi pravdivý článek! V dnešní době jsme skutečně my všichni, celá většinová společnost naprosto bezmocní jak mimina. Dostali jsme se do pozice pravých a nefalšovaných nevolníků- takřka otroků. Zastupitelská demokracie není žádná demokracie, ale je to ve skutečnosti zastupitelská totalita, která poctivě slouží nadnárodnímu korporátnímu fašismu, čili několika vládnoucím světovým rodinám. Zastupitelská totalita je prostě podvod na entou, mazaně vymyšlený zednáři už někdy po francouzské revoluci. Mezi „zastupitelskou demokracií“ a pravou demokracií je takový rozdíl jako mezi kazajkou a svěrací kazajkou, jak správně poznamenal pan spisovatel Semerád.

Jak známo, v květnu budou volby a již nyní je nachystáno 7 stran, které mají šanci dostat se do parlamentu. A v těch stranách jsou na volitelných místech instalováni ti největší hajzlové, které tato zem nosí. Takže hloupý občane nezapomeň jít k volbám a tyto nachystané bezcharakterní hajzly nezapomeň zvolit, abys je řádně zlegalizoval.

Já však navrhuji řešení, aby občané šli k volbám, ale do urny vhodili lístek, že zastupitelská demokracie je velký podvod a že žádají internetovou přímou demokracii.

Jarmila

214739

08.03.2010 16:23

Návrh postupu pro likvidaci státního dluhu aktivitou občana

RE: Statistický úřad?

88.?.?.?

Tak pro jste cosi mektal o plotně? Odhaduji Lin na vysokoškolačku ekonomie, ale Vy nejste schopen žádnou ženu vidět jinak, než jak stojí u plotny. Kromě toho ten Váš nápad je divný a Lin i Méďa mají pravdu v tom, že by člověk akorát zaplatil poplatky a houby z toho.

Jarmila

214379

28.02.2010 14:53

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Komu se USA brání?

88.?.?.?

Pro začátek nemůžeme pane Mirdo chtít od vývojového výrobku kdovíjaké zázraky.[smích] Ale zkusme si představit, že je to skutečně umělá inteligence. V tom případě se ale této umělé inteligenci podařilo oklamat řadu diskutérů- a to už je velký úspěch. Pokud je Antoninus robot, pak se nedá mluvit o zvrácené, či žádné logice. Z jeho hlediska, čili z hlediska umělé inteligence, jsou ty jeho názory v pořádku, protože svou logiku mají. Představte si, že do něho jeho tvůrci, bez ladu a skladu, naházeli obrovské množství informací a on má za úkol z toho složit jakýsi logický výsledek. A tak skládá a vše různě kombinuje, až z toho vzniká svým způsobem unikátní řeč, kterou omlouvá tím, že kdesi četl jakési studie, ale nejmenuje jaké.

Z našeho, čistě lidského hlediska, nám samozřejmě ty jeho názory připadají zvrácené a nelogické. To proto, jelikož my lidé vedle logického myšlení ještě používáme své životní zkušenosti, naučenou morálku a emoce, které jsou tak rády zatracovány, ale přitom jsou ve skutečnosti k celistvému chápání světa velmi důležité.

To mě právě nejvíc u Antoninuse zarazilo, ty jeho podivné jazykové schopnosti. On se vyjadřuje tak strašně divně, jako by spadl z Marsu nebo z Měsíce, jako by nebyl z téhle planety. Tak podivně se nevyjadřují ani emigranti, kteří žijí již dlouho v cizině. Nejde samozřejmě o ty hrubky, ale o takové jakési neosobní strojové vyjadřování.

Ještě jsem chtěla poznamenat k těm atomovkám, že můj názor je ten, že ve skutečnosti už všechny atomovky světa jsou soustředěny v jedněch rukou. A mohlo by to dopadnout tak, že jeden jediný generál by dal povel k jejich spuštění nikoliv lidské obsluze, ale právě umělé inteligenci- robotům.

Já Vás taky ráda vidím pane Mirdo a hlavně ráda čtu Vaše příspěvky, které mají hlavu a patu a rozhodně nepocházejí od robota.[smích]

Jarmila

213691

28.02.2010 07:46

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Komu se USA brání?

88.?.?.?

Vždyť to říkám, že to není člověk, ale umělá inteligence- robot. Oni už si prostě zkouší tyhle hračičky přímo v diskusích.
Zrovna včera jsme se dívali na Primě na sci-fi film podle předlohy Isaaca Asimova- Já, robot. Velmi zajímavý film. Ale něco se změnilo, už to není sci-fi, ale skutečnost. Když umí hrát současní roboti šachy, proč by nemohli jako Antoninus diskutovat v diskusích?

Jarmila

213665

26.02.2010 19:46

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Komu se USA brání?

88.?.?.?

Se mi zdá, že Antoninus je robot, nikoliv člověk. Už jsem se s tímto podivným způsobem myšlení setkala. Asi před rokem či dvěma mi podobný robot psal maily a bylo to velmi zvláštní.Ihned jsem poznala, že něco zde nehraje, že mi to nepíše člověk.

Jarmila

213572

26.01.2010 07:38

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Nádherně napsané!!

Jinak já se tímto posledním příspěvkem loučím s diskutéry Zvědavce. Nelze přispívat někam, kde Vám editor napíše mail: Jarmilo, prosím vás, nechte té diskuse. Neslouží to ke cti ani vám, ani Zvědavci.

Odepsala jsem panu Stworovi v naději, že mi v druhém mailu vysvětlí, co jsem tak strašného napsala, že mi zakazuje pokračovat v diskusi. Ale za další odpověď jsem mu už nestála. Hlavně, že mě při minulém napomenutí nabádal, že nemám psát své připomínky přímo do diskuse, ale vyříkat si s ním vše v mailech.

Než se takhle nechat pořád buzerovat a napomínat, tak to radši nic. Vzpomněla jsem si na pana hestroye. Toho pan Stwora taky zcela nepochopitelně vyštval. Pan Táborský se kdysi taky naštval a odešel, protože byl co chvíli napomínán. Takže sbohem a šáteček.

210643

25.01.2010 16:22

Jak elity ovládají svět

RE: nevím, proč neustále popíráte rozhodující podíl genů

Jarmila 88.?.?.?

Napsal jste to moc hezky pane jansmithi a já jen dodám, že pan Zrzavý je ten samý zkorumpovaný byznys-vědec jako pan Weiss. Mohou si spolu podat ruce, jak již celých 20 let obhajují neobhajitelné nesmysly typu, že muž má nárok být „od přírody“ kdykoliv nevěrný, protože má mnoho spermií, kdežto žena je monogamní, protože má jen jedno vajíčko. Takovíhle „vědci“, kteří ABSOLUTNĚ, ale skutečně absolutně ignorují poměry v přírodě, kde 99 procent savců obojího pohlaví je promiskuitních, bez ohledu na vejce či spermie, to se hned tak nevidí. Proto jsou to vědomí manipulátoři davů, kteří mají kupodivu přístup kdykoliv do mainstreamu, kam ale nemají přístup skuteční vědci. Oba jsou podobní zkorumpovaným „vědcům“, kteří hlásají oteplování planety, přestože planetě hrozí přesně pravý opak- ochlazení a malá doba ledová.

O té obřízce, kterou pan Weiss tolik vychválil, jsme si spolu již vše potřebné řekli. Možná že Američané jsou skutečně natolik zblblí propagandou, že se nechávají ve velkém obřezávat, myslím si ale, že tohle Čechům vůbec naštěstí nehrozí, nejsou to žádní blbci, aby je ohlupil jeden Weiss, vydávající se za vědce.[smích]

210596

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 140 čtenářů částkou 23 155 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 5

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 6

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Stát zakázal výrobu dezinfekce Martinu Žufánkovi23.03.20 15:43 Česká republika 1

Rusko a Kuba posílají do Itálie své lékaře22.03.20 17:35 Rusko 4

Blokování čínské pomoci Itálii v Praze22.03.20 16:08 Česká republika 3

Chmelár o prohlášení Stoltenberga: Je to šílené a nepříčetné21.03.20 08:40 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
24,60 Kč
Euro
27,48 Kč
Libra
30,64 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
25,86 Kč
100 japonských jenů
22,80 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
6,04 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
31,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 938,79 Kč
1 unce stříbra
356,21 Kč
Bitcoin
152 909,63 Kč

Poslední aktualizace: 29.3.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?