Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 11 příspěveků, 1 jméno: josef.maly.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.12.2009 22:39

Pozvánka na hlavní líčení

Poptejte sdružení k213.cz !

josef.maly 84.?.?.?

Jak je vidět z diskuse, nevíte co soud v ČR vůbec obnáší, viz debaty o nahrávání apod.. Dle mého mínění už dávno jste měl podniknout procesní kroky, aby byl umožněn nejen zvukový ale hlavně obrazový záznam, v tomto případě bude obtížné zdůvodnit odmítnutí.
Vaše jediná šance je dostat to na veřejnost, toho jediného se orgány bojí. Za zavřenými dveřmi si s Vámi udělají co budou chtít a právník je tam pouze k tomu, aby Vás konějšil, kasírovat bude v každém případě.
Vaší důvěru v právníka vnímám, také jsem začínal, ale byla to chyba. Nebo snad už máte žádost o obrazový záznam podanou ?! Ne ? Hmm, "dobrý" právník. Tak rychle, ještě to stihnete.
Doporučuji minimálně konzultovat postup s občanským sdružením k213.cz, to co se jim daří proti justiční mafii je skutečně obdivuhodné.

206328

06.12.2009 18:08

Slobodan Miloševič - Moje pravda, část 1.

Tak to teda koukám !

josef.maly 84.?.?.?

Děkuji za tyto informace. Najednou si uvědomuji, že mě nikdy ani nenapadlo chtít slyšet obhajobu protistrany, vnímá-li ovčan zprávy tak nějak mimochodem, skoro se diví, jak se může ten masový vrah ještě obhajovat ! A najednou, při podrobnějším informování je skutečnost jiná.. Děkuji za to.

206408

10.12.2009 18:19

Osvobozen!

Skeptik.

josef.maly 84.?.?.?

Teď pod vlivem euforie potvrdíte spravedlnost a nezávislost a pravdu a lásku a dobré soudce a všechno nej.

A v dalším kole Vás semelou a v mediích pustí Vaše vlastní nahrávky z prvního kola. Závěr tohoto článku Vás pak bude mrzet.

Soudce Vám nedovolil pronést celou obhajobu ?!
Takže Vám jí nedovolí pronést i podruhé, když prohrajete a proti Vašemu odvolání bude namítat, že jste nic nenamítal ani poprvé.

Myslím, že Vám začla šňůra podobných akcí, pozice protivníků je silná, živí se tím a chtějí se živit co nejdéle.

Jinak samozřejmě gratuluji, jste hrdina, ano, opravdový a hmatatelný hrdina a držím Vám pěsti. [smích]

206678

13.12.2009 20:05

Osvobozen!

ŽÁDNÝ ÚSPĚCH ! ! !

josef.maly 84.?.?.?

REPORTÁŽ O PROCESU

No fanclub, no mainstream.

http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=1924Nezávislá reportáž od soudních bitevníků, bez znalosti osvětové činnosti webu, nutno od této "vady" odhlédnout.


[překvapení]

206921

14.12.2009 14:25

Velká hra: USA, NATO a válka v Afghánistánu

Bojují za naše peníze !

josef.maly 84.?.?.?

Známý je profesionální voják a když se nám v létě svěřoval, že asi bude muset jít v zimě na půl roku do Kábulu s CZ ARMY, moc se mu nechtělo. Poté, co zjistil jaké benefity ho očekávají, mu to přestalo vadit. Nakonec nebyl vybrán, takže najednou ani neskrýval své rozhořčení a vypočítával o jaké peníze přišel!

Podobnými roboty bohužel disponují společnosti bez morálních hodnot v hojné míře, vzrůstající nezaměstnanost tento jev ještě umocní. V případě jejich ztrát je otázkou, zda jsou náklady vynaložené na eliminaci spodiny tímto způsobem efektivní a zda neexistuje lepší a humánější řešení. [zmaten]

206955

21.12.2009 22:41

Cigán či róm? Alebo slová, slová slová

RE: Je to složitější

josef.maly 84.?.?.?

Cochise bravo !

Přesně tak, plně souhlasím. Kauzalitu problému většinová a skutečně rasistická česká společnost neřeší, což dokládají reakce této diskuse, přitom na jiné články bývají zušlechťující.

Také se směji při poslechu zvukové scénky "CD-ROM", viz výše, i když ve skutečnosti bych měl plakat, kam jsme ty chudáky až dostali. [pláč]

207648

28.12.2009 15:10

Vážený pane prezidente, přeji Vám vše dobré v roce 2010!

RE: Klaus

josef.maly 84.?.?.?

Myslím si, že to Vanquard v prvním odstavci vystihl docela přesně. Opravdu není za VK vidět výrazný přínos, nepovažujeme-li za přínos již to, že skutečně dokázal flirtovat i s kontroverznějšími tématy, vždy však do určité meze, takže je otázkou, zda těmto tématům neudělal medvědí službu.

S polemikou o dogmaticky stanovené věkové hranici profesí však nesouhlasím, jedná se o fatální odvádění pozornosti od jádra problému a tím je řešení skutečné způsobilosti k výkonu povolání, kde věková hranice nesmí být prioritní.

Přijmeme-li však i tuto polemiku je VK opět nezpochybnitelně konzistentní, protože počet odpracovaných hodin 30.-ti letých členů bankovní rady jistě není menší jak počet odpracovaných hodin 40.-ti letých soudcokratů. [cool]

208212

28.12.2009 16:21

Několik vánočních postřehů

RE: Technická poznámka

josef.maly 84.?.?.?

Odposlouchávání pomocí vypnutého mobilu nevěřím z těchto důvodů a osobních zkušeností :

- technicky jistě možné, ale to musíte být minimálně Bin-Laden
- všechny mobily na trhu vybavené štěnicí ? ekonomický nesmysl
- štěnici do mobilu musí tedy někdo dát a to chce více času a mít mobil k dispozici, půjčovali jste někomu mobil na delší dobu ?
- zkuste mluvit do telefonu z větší vzdálenosti, hovor bude nesrozumitelný
- kapacita šmíráků, není 1:1 ku šmírovaným obětím, ale aby to mělo smysl, musel by si někdo všechny nahrávky osobně poslechnout, nebo přečíst a to i přes technický pokrok je časově náročná záležitost
- souhlasím s názorem, že při vysílání rezonují některé domácí spotřebiče, snadno tedy zjistit
- ano, poloha již není problém, nejen ve městě, ale musí dojít ke kontaktu - prozvonění, propípnutí

Takže to je klasická podezřívavost, psychologicky řečeno PARANOIA, na tu Vás dostanou mnohem dříve a mnohem snadněji, než na nějaký mobil..

PS: Pánové, v této souvislosti jsem nažhavený na článek o té ženě, co narušila obřad ve Vatikánu a byla okamžitě prezentovaná jako psychicky-labilní.. Dle mého mínění to byla nějaká aktivistka a někde musely vyskočit na veřejnost její www stránky. Hodně by mě to zajímalo, kdo je tak dobrý, a tohle si dovolí.To je zase moje podezření..

208216

28.12.2009 19:34

Interview s Evou Golinger

RE: pre vsetkych pochybovacov ohladom politiky vo Venezuele.

josef.maly 84.?.?.?

Canario447 ( via Zvědavec ) dělá opravdu neocenitelnou službu systému Venezuely a musím přiznat, že jsem byl také překvapen poskytnutými informacemi. [překvapení]
Určitě by to chtělo mnohem více informací z různých stran, nespolehnout se pouze na tyto. Červené vlajky, uniformy, obrázky vůdce, hesla o revoluci, solidaritě, apod., jsem už zažil a mám na ně vrozenou alergickou reakci. Dokáži si i představit, že tímto způsobem pracovali jiní agitátoři cca před osmdesáti lety.
Je obtížné oprostit se od podvědomé touhy v takový "ráj na zemi" uvěřit, když vše ostatní spěje opačným směrem, čehož právě agitace zneužívá. [zmaten]

208227

08.01.2010 13:04

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: opatrne

josef.maly 84.?.?.?

Typicky přízemní postoj, který preferuje dlouhověkost se špinavým svědomím před krátkověkostí se svědomím čistým, tedy kvantitu života ( fyzickou )nad jeho kvalitou ( duchovní )..

Vladimíre máte zkušenost s televizí, tedy se závislou televizí. Osobně jsem byl také vyzván závislou televizí, dokonce slibovali možnost autorizace. Byl jsem rád, chtěl jsem problémy na které jsem upozorňoval ukázat veřejnosti, ale měl jsem štěstí. Podíval jsem se na předešlou tvorbu této TV, tedy konkrétního týmu a rozmyslel jsem si to a odmítl jsem a dodnes toho nelituji. Vaše články zde mi to jenom potvrzují.

No ano, ale já chci informovat veřejnost, takže jak to udělat, aby se to nezneužilo ?
- upřednostnit pouze nezávislou TV, která se může pochlubit podobnými referencemi
- upřednostnit tisk, kde se předá písemný projev a uplatní podmínka autorizace před zveřejněním, opět nutnost nezávislosti a podobných referencí
- využít dobrého známého, potom to může být i ČT1, nebo I-dnes.

V případě nevyhnutelné nutnosti sdělit něco TV:
- připravit si sdělení na maximálně 1-2 minuty, maximálně stručné, výstižné a omluvit se, ukončit a odejít ( musíte uznat, že ze dvou hodin materiálu najde každý co se mu hodí ).

Potíž je v tom, že i toto mohou zneužít a suďte se potom s televizí ! A u našich justičních mafiánů ! Takže Mainstream TV lépe ignorovat a prohlášení poskytovat výhradně nezávislým reportérům. [cool]

209237

19.01.2010 17:46

Haiti: Taková menší Gaza

RE: Ten inspirativni clanek s fotkami Jana Sochora.

josef.maly 84.?.?.?

Ten HAARP mi vrtá hlavou. Z reportáže pana Sochora je evidentni, že na Haiti není NIC, co by mohlo elity zajímat.
- základny, stačí ty co v oblasti už jsou
- nerostné bohatství žádné
- turistika, v oblasti je tisíce levnějších míst, které se nemusí draze detoxikovat
- lidské orgány, nepoužitelné příšernou životasprávou
- minimum zájmů třetích stran, takže jedině snad z tohoto důvodu je lokalita přeci jen vhodná pro akci HAARP, bude minimum případných vyšetřovatelů. Mít tam nadnárodní koncern produkci čehokoliv už by se mohlo hledat a pak by se obchodovalo, za zavřenými dveřmi samozřejmě..
Děkuji panu Královi, nastíněný kontrast mezi přístupem mainstreamových medií ke Gaze a Haiti je do očí bijící a nepřehlédnutelný. To ale potvrzuje vážnější krizi, než jenom ekonomickou.. [oči v sloup]

209932

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 68 čtenářů částkou 9 439 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Německo šílí: Durynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfD06.02.20 15:51 Německo 5

Vylodění okupantů v Pozzallo - Itálie 2.2. 202005.02.20 10:30 Itálie 4

K čemu cvičí černoši střelbu na střelnici v Praze Michli?04.02.20 21:23 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
22,93 Kč
Euro
24,84 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
15,35 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
20,90 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,83 Kč
100 maď. forintů
7,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,03 Kč
1 unce (31,1g) zlata
36 380,94 Kč
1 unce stříbra
410,05 Kč
Bitcoin
224 855,10 Kč

Poslední aktualizace: 18.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?