Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 176 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, hanzschmit, HHBB, ôlô.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.07.2009 11:38

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Dokončení

ôlô 88.?.?.?

Sionisté?
Kdo je to? Židé?
Kdo jsou židé? Chazaři? Izraelité? Izraelci? Judeánci? Hebrejci? Sefardi?
Nebo jsou to vyznavači židovství?
A co to vůbec je? Mají v tom sami jasno? Nebo je to jedno? Záleží jen na slově?

Na koho tedy ukázat prstem ? (A jakým právem. Právem ukřivděných? To jsou přeci oni také) Těžko říct, že… Na žida? Nebo na ty tajně spolčené? Zednáře? Jsou to zakuklení židé? Nebo židé jsou zakuklení zednáři? (to je ale hovadina).
Nebo ti zakuklení mezi zakuklenými, ilumináti… Ozářená parta z Bavor. Jsou to ti echt židi? Co iluminát to sionista? Byl Weishaupt vůbec žid? Byl vůbec první osvětlenec? A co teda byli sakra ti Alumbrádos dávno před nimi? Jen shoda náhod? Kryptožidi a kryptosionisté? Kam až to vůbec vede… Uff.

Čím více světla z pochodní vpředu, tím více dýmu vzadu. Zatímco jeden vidí, zbytek si protírá oči. A teď v tom kloudně na někoho ukázat. Čím více spravedlivých, tím více viníků. Potrestáme se všichni. Zrušíme nekompetentní antisemitismus a označíme se kompletně za židy a kryptožidy a provedeme finální sebeholokaust… [mrknutí jedním okem]
Amen.

194618

01.07.2009 13:29

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

ôlô 88.?.?.?

>Zkuste raději rozdupat nějaká ta dokola omílaná fakta. A pokud možno ne do očí bijící nesmysly
[zmaten]
Fakta, nebo nesmysly?
Fakta = stále dokola omílané nesmysly (obecně přijaté)
Fakta = obecně přijatá stanoviska
Fakta = mnou přijatá stanoviska
Fakta = mnou odmítnutá, jinými přijatá stanoviska (z pohledu jiných mnou nepochopená fakta)
Fakta = objevy, má nová stanoviska (pro jiné mohou být do očí bijící nesmysly)
Fakta = skutečnosti
Skutečnost = mé vidění světa, názor, stanovisko…
Nesmysl = nemající souvislost
Fakta = nesmysly v souvislostech dávajících smysl
Smysl = souvislost
Souvislost = příčina-následek
Pochopit = vidět souvislost
Společně pochopit = najít společně smysl = rozdupat bývalá fakta

prostě nadlidský úkol [mrknutí jedním okem]

194628

01.07.2009 16:17

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

ôlô 88.?.?.?

>Dále bych se chtěl zeptat, co si o tomto raistickém nacistickém siowebu myslíte.
Pokud si nemyslíš nic, budeš ve výhodě, je to návnada…
(autoři mají zcela zřejmě něco proti teploušům)

>Nakolik dle vašeho názoru vyjadřuje mínění židů jako celku?
Není to důležité. Rozohnění židů je cílem tak jako tak, stejně jako nežidů, protižidů, kryptožidů, sebenenávistných židů apod.
(postrašení je z pohledů autorů určitě také dobrý výsledek)

PS.: Vojta je objektivní neutrál [cool], jeho názor bude veskrze nenázor, nebo poučka ze středoškolské učebnice, nejspíš něco o konkurenci a úspěšnosti druhů…

194641

02.07.2009 08:57

Skrytá vojna medzi bohatými elitami

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

ôlô 88.?.?.?

>Faktem je, že na světě existují i jiné významné mocenské struktury, než ty sionisticko-zednářské.
Každý může být taková struktura. Jde o uchopení moci sám nad sebou. Jednoduchý, ale hůře proveditelný princip.

Uvěřím-li na spiknutí proti mně, proti světu, jsem už jedním krokem v průseru. Součástí spiknuti je i teze o spiknutí, která tvoří za viditelnou scénou clonu kouře. Snažit se to osvítit je stejně zoufalé jako svítit baterkou v mlze.

Je tedy nějaké spiknuti?
Jistě že je, pokud tu clonu vnímám. Někde se vzít musela. Fascinující na tom je, že aktivní účastník spiknutí je vždy i jeho oběť a oběť se často nevědomky podílí právě na vytvoření té clony, kdy je téměř nemožné se ze sítě vycukat, aniž by se oběť ještě víc nezamotala. Prostě systém.

Sionismus je výborná kouřová clona. Židé proti světu. Korupce jako nástroj destrukce. Peníze v hlavni roli. Žid a mamon - tak to krásně zapadá dohromady. Důkazy jsou tak jasné. Jak to, že jsem byl tak slepý…
Jenže.
Uvěřím-li v moc peněz, jsem již také slabý a korumpovatelný. Takže také oběť spiknutí. Možná i svého vlastního.
A co když je tu ještě vyšší hra…
Hra, která počítá s touto slabosti, hra, ve které už vůbec nejde o peníze. A do této hry již mamonící žid nějak nezapadá… (Má to snad logiku, ne?)
Žid, spoutaný zacykleným systémem regulí všeho druhu nemá již šanci na spředení sítě mimo své spoutané vnímání. Stejně je to s každým vědomím svázaným konstrukcí zákonů. Zvyk je železná košile, horší jak vězení. Zase ten systém.

Ach ti zednáři. Samá tajná gesta, tajné seance, záhadné obličeje… Zase systém. Od picmocha po samotného nejvyššího. Zná to nakonec každý. Je to jak na ouřadě. A ti dole si šuškaj‘, co to plichtí tam nahoře, a ti „šťastní“ se možná i jednou podívají do vyšších pater… A proč by to měla být zrovna židovská, nebo sionistická záležitost? Jen proto, že nejsou katolíci? No…

pokračování

194726

02.07.2009 09:01

Skrytá vojna medzi bohatými elitami

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

ôlô 88.?.?.?

pokračování

>Evropa je prakticky kompletně sionizovaná, jen pár států ještě není zcela ovládnutých. Jde o Irsko, Slovensko, Španělsko a Itálii
A proč ne Česko. Protože Klaus, co se chce kamarádit s Putinem, je vlastně kryptosionista? A Havel je siozednář? Hmm…
A proč ne rovnou celá „svatá říše“?

Takže to máme potvrzeno a sečteno! Ted už jen poslední krycí manévr a je to. Cituji:
9.5.1991 při udělení ceny Karla Velikého Václavu Havlovi v Cáchách, předcházela “na přání pana prezidenta slavnostní koncelebrovaná mše svatá v Cášské katedrále. Katedrála pochází z Karolínské doby a bývali v ní korunováni císařové Svaté říše římské, mezi nimi i český král a německý císař Karel IV. ... Čestným hostem byl i pražský arcibiskup Miloslav Vlk. ... Po mši svaté pak následovala v budově staré cášské radnice vlastní slavnost předání ceny Karla Velikého panu prezidentovi. Zúčastnily se významné osoby politického života Evropy: královský pár ze Španělska a Lucemburska, spolkový kancléř Kohl a prezident BRD von Weizsäker, francouzský prezident Mitterand, zástupce Severoatlantického společenství a další vážení hosté.” (Katolický týdeník č.22, 2.6.1991, str.1)
(Pozn. k citátu: No ještě že jsou dějiny fantasmagorická fikce, pak nás samozřejmě ani nemůže rozhodit, že mezi římské císaře je vpašován i císař…asi, ehm, ze slušnosti k hostiteli… „německý“ Karel, dokonce už čtvrtý.)

Hypnotické divadlo… A teď zpátky. Kde že jsme to skončili… aha, sionisté…

194727

02.07.2009 15:56

Skrytá vojna medzi bohatými elitami

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

ôlô 88.?.?.?

>Nevím jak z toho ven. Vy víte, která víra je ta správná?
Jasně, vždy jen ta má. Jiná vlastně ani není.
Pokud mi začne mou víru někdo nálepkovat, začne mi ji „upravovat“, je to sice stále má víra, ale již se na ní někdo začíná popásávat.
Jelikož víra je síla, je jasné co to tedy znamená…
>Svět je antagonistický a vždy byl
Pokud ho tak vidím. Svět je prostě takový, jak ho vidím. Dobro a zlo? Ále. Vždyť i pohádkový čertík vlastně slouží dobru. Jakej pak Devil
Mám prostě moc věci stavět tak, aby dávaly smysl, z antagonismů vytvářet nové celky opět sloužící vyššímu účelu. Jen se zbavit strachu a nějak to půjde.
Plus a mínus? Každé plus je také mínus pokud ho tam uvidím. Každým okamžikem tak mohu doslova měnit celý vesmír. A to se také děje. No a také čistý antagonismus mohu použít k rozkladu čehokoliv, má-li to význam.
>že vlastně žádná spiknutí neexistují. Vše jsou jen clony.
I tak je to možné. Nemusí to pro mě vůbec existovat. Mohu se ponořit do jiných světů, pro mne zcela průzračných. Ovšem ty clony, to mlžení, plácání se v nejasnostech, to právě může představovat má vlastní omezení. Nezáleží už ani na tom, jestli jsou vnucená. Prostě jsou, a to zase není bez příčiny.
A teď ten oříšek:
>Zaručuje nám systém takovou PLNOU informační svobodu ?
Systém a svoboda se prakticky vlastně vylučují. Jen systém, kterým vládnu, mi toto může zajistit. Když já a bůh bude totéž…(to je z pohledu svobodného – všemohoucího)
Svoboda může mít i čistě účelově pozemský (přízemní) rozměr. Pokud se vzájemně dohodneme ve smyslu oboustranné prospěšnosti (radosti), jistě nás to povznese a budeme se cítit svobodněji.

194751

03.07.2009 09:26

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

ôlô 88.?.?.?

Fajn otázky. Na to ať se odpoví cokoliv, tak to působí „divně“.

>Jak na to když ani nevím a nemohu s jistotou vědět KDO A CO JSEM JÁ ?
Já=podstata
X
Já=jednotka

Tvé je sakumprdum to samé, jako mé . Nebo jeho . Je to všeprostupující . Přesně jak ho cítím, takové je. Chvějící se moře , veškeré vlnění vesmírného oceánu, jehož smysl je jsem.
Oddělené , jednotka v davu všech , je zmírající a protivné . Udržovat své oddělené (jeden mezi mnoha) zatěžuje to podstatné , je jeho vězením. A svět je pak shluk rozdílných nesourodých a cizích .

Těžko přijmout něco, co je na hranici a za hranicí toho, co je nám známo jako hmatatelné bytí. Označit to za blábolení je celkem oprávněné. Takové pomatené blouznění … [mrknutí jedním okem] (A což teprve účel tohoto stavu. Co pak je za tím? Všechno navazuje, tedy i tento stav je něčeho součástí.)
Ale není hmotné tělo se svým vymezeným takové nenarozené mimino, děsící se smrti /porodu a normálně odmítající přijmout existenci něčeho jiného, než je břicho? Sice tuší něco tam venku, ale…

>Jak hledat PRAVDU mezi fakty a pseudofakty?
No, ta naše objektivní pravda je vlastně ranec, ten všichni nacpáváme vším možným, a pak ty podivný tvary pozorujeme a hodnotíme. [smích]

Pak je tu ale pravda jako způsob bytí. Jsem o pravdě přesvědčen, a přesto žiju v nesouladu s pravdou, přestože jí znám. Tedy proti svědomí a ve lži. A to je asi praktická stránka věci, o kterou nám sem tam asi běží.

194808

03.07.2009 13:45

Pozor na obávané íránské prokletí

RE: Jako vždy

ôlô 88.?.?.?

>jedná se o „krásný“ příklad tolikráte zde vzpomínaného přístupu židovských prominentů k ostatním lidem na této planetě!
I tak se to dá vysvětlit.

Ale co takhle druhý (trošku hlubší) pohled. Například začít třeba jmény William Casey, nebo James Angleton.
A to už se dostaneme do kruhů, kde No Jews allowed . Ale řekl bych, že na víkend je to moc silný (a nedobrý) kafe, zvolil bych něco pohodovějšího.
A což teprve třetí pohled… [mrknutí jedním okem]

194826

08.07.2009 10:19

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

RE: Rus

ôlô 88.?.?.?

>ale může existovat ještě třetí plán, větší hra, o níž nemáme třeba ani potuchy... na to nám třeba nestačí fantazie, a nedostalo se nám ani jediné malé informace, aby bylo možno začít nějaké spekulace či teorie.
Výborně, svět spiklenců a jejich odhalovačů, to je nikdy nekončící hra, která může být dvojí, trojí…
Pak jsi přesně tam, kde máš být. Na čelo už jen umístit nálepku „jsem paranoik“ a dílo je hotové. Avšak jako paranoik vím, že součástí hry je i to, že mám být paranoiky označován za paranoika a je úplně jedno co se tím myslí, v každém případě jsou všichni v očích těch druhých „paranoidní psychopati“.
A máme dokonalý výsledek. Teď už jen počkat na konec světa a příchod spasitele. [smích]

Ale…
Co když je to spiknutí naprosto zřejmé a veřejné! Vlastně není ani žádným spiknutím! Co teď!
Co když je skutečným spiknutím hra na spiknutí!
Tak o co jde?
O majetky? Peníze? Území? Jde o komunisty, fašisty, liberály, nacisty, rasisty, konzervativce či sionisty?
Nevypadá to nakonec, že o ty pentličky nejde? Že by šlo o dušičky? Že by to mohla být až takhle vysoká hra…
Jeden nikdy neví. [mrknutí jedním okem]

195132

09.07.2009 16:15

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

RE: mimo téma

ôlô 88.?.?.?

Souvislosti bych tu asi nehledal. I když…
"Obyčejná nula" slušně změnila náhled lidí na věc, pokud by se jednalo o to numero. Proč by nemohla i "Obyčejná nula" někde na webu.
ôlô [smích]

195259

10.07.2009 10:10

Zlověstné místo - Astana

RE: govind

ôlô 88.?.?.?

>Říkám jen, že to, na co usilovně myslím, to si k sobě také přitáhnu.
Je v tom „chyták“. Nejde tak ani o to, co se mi honí hlavou, ale jaké to vyvolává pocity. Pak jde o sílu těch pocitů, což právě způsobí zaměření se na určitou představu. To ovlivní mé vidění světa (skutečnost tak jako tak vychází ze mě) a následně i to co dělám, a jak to dělám. Mohu tedy být ve vleku představ, nebo je ovládat. Což znamená ovládat i své pocity.
Jinak řečeno. Budu-li se snažit třeba zahnat ošklivé myšlenky, může být tato činnost tak úporná, že způsobí pravý opak toho, co bych si jinak přál.

Trochu blížeji k tématu.
Symbolika staveb je opět pocitová. Jiný význam bude mít pro okultistu, jiný pro jeho odpůrce a jiný pro někoho kdo skončil u Neználka, který určitě v Astaně uvidí Sluneční město. Paradoxně Sluneční město mohou vidět všichni, avšak budou ho vnímat s jinými pocity a významy. A co je zřejmé, že by sám vrchní stavitel rád „předal“ svou vizi, přičemž není jisté, jakým způsobem se mu do hlavy dostala a podržel-li původní význam.

(A kdo se v našich krajích pozastaví třeba nad symbolem kříže. Pro někoho může být slunce, pro mnohé spasení, ale pro málokoho horší věc než šibenice, přičemž to nijak neskrývá, o pocitech které vyvolává nemluvě…)

195332

10.07.2009 13:14

Kalifornská prázdná pokladna by mohla být příležitostí

RE: tolik prace nam to dalo ..

ôlô 88.?.?.?

>když už něco píšeš, mělo by být podloženo
Já to teda pochopil, podložit se to dá již jen osobní zkušeností.
Pekárna – banka
Pekař – věřitel
Pepek-dlužník
Veka-úvěr
Zvratky-splátka
Sousedovic koláč-úrok
Klystýr-penále

Co by mohlo být nejasné, je ten úrok. Proč zrovna od souseda.
Nemůže to nakonec být tím, že pečení chleba (zde srovnání s pekařem kulhá) není tak docela to samé jako tisknutí peněz? Pak samozřejmě nemůže být ani to samé cena za rohlík a úrok. Celé to pochopitelně z toho srovnání vyplývá (je to myslím tímto srovnáním podloženo).

Protože si nemohu pečivo upéct (natisknout peníze), tedy je musím někde získat (třeba v sousedství, jedno jakou metodou). Lidé si nemohou běžně tisknout to, co banka požaduje navíc (to může jen ta banka), tedy si to musí znova půjčit, jelikož trh má jen to, co tam banka dala před tím (ale již zatížené úrokem).
Je jasné, že kdyby to takto dělali pekaři, lidé budou hladovět a pečivo bude tvrdnout v trezorech těch, co ho půjčují.

195356

17.07.2009 10:24

Zásady Zásad… vydávání Zásad

RE: Ještě jedna zásada

ôlô 88.?.?.?

Jsem pro. Teď jen sestavit Zásady pro vydávání článků se Zásadním obsahem. Tyto Zásady by se neměly vymykat všem dosud přijatým Zásadám, a to nejméně až do Zásad sumerského krále Urnammy.

195899

22.07.2009 10:58

Partnerský život, manželská morálka

RE: Článek je naprosto perfektní!

ôlô 88.?.?.?

>mýlí se prakticky ve všem. bude to asi tím, že ke všemu přistupuje ne podle faktů, ne objektivně, ale pouze samožersky dle hlediska "tohle si myslím, to jsem vymyslela já... a proto to musí tak být, a je to dobré".
Mýlí se z pohledu koho…těch co se nemýlí? [smích]
Fakta, objektivita, to je něco jako pravda? Byl bych v takových závěrech opatrnější.
Přijít se svým názorem, a tak ho také prezentovat, je sice subjektivní záležitost, ale bez té se žádná objektivita nevyskytne.
(Zdá se, že averze vůči jarmile zde vítězí nad střízlivostí.)

Abych jen nechodil okolo, něco k věci:
>demokracie je z podstaty úpadkový společenský řád (vláda spodiny, která je jen v malém procentu kulturní, vzdělaná a ušlechtilá)
Souhlasím, ale ne tak docela. Demokracie je iluze, která právě umožňuje pohodlnou manipulaci v prostředí řízeného bezvládí. Proč? Protože to, co zde bylo nazváno spodinou, je spodinou právě proto, že to není schopno vlády (skutečné moci, která vyplývá ze schopnosti ovládat sám sebe).
Jenže manipulace, něco jako skrytá vláda, je podmíněna obecnou zaostalostí. A to je asi naše potíž, neboť sociální úpadek je v „zájmu“ takového uspořádání společnosti.

196174

22.07.2009 13:51

Partnerský život, manželská morálka

RE: Článek je naprosto perfektní!

ôlô 88.?.?.?

>samozřejmě z pohledu mého
Ach tak, myslel jsem, že jde o jiného přispěvovatele. Používání nicku by diskuzi zprůhlednilo…

Připadalo mi z toho „vláda spodiny“, že to tak je myšleno. Taková vláda sice možná je, ale jen s oporou někoho, kdo ví, co je moc. Potom je to vláda někoho jiného v pozadí, kdo předstírá „demokracii“ a poskytuje tak sobě alibi. Diskutovaný marast je tak nutný následek.

196186

24.07.2009 09:28

Úloha moci

RE: Občas někdo umí současný bordel aspoň pojmenovat

ôlô 88.?.?.?

Nástroje je možné mít, získat je, udělat je… ale umět je použít… Lokty, matematika, slova, peníze, zbraně, nástrojů je nepřeberné množství, ale jedna věc je o klacku vědět, druhá je klacek mít, třetí je pak umět ho použít.
A tak se jedni honí za vědomostmi, druzí mamoní, zatímco třetí praktikují.
Můžeme vědět, můžeme mít, ale moc je i věc ryze praktická.
Moc – moci – můžu.
Bezmoc – nemoci – nemůžu.
Zdroj moci je elementární (základní). Vyplývá z prapodstaty bytí. Cesta k moci nejde tedy jen venkem, ale jde především vnitřně.
A zase, jedna věc je to vědět…
Moc se především praktikuje. Od úplných drobností a zaběhaných všedností. Jde od vědomí až k činům.

196286

03.08.2009 08:23

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

ôlô 88.?.?.?

Není potřeba hned do katolických novin, začal bych třeba třeba odtud

197093

03.08.2009 09:38

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Nedá mi to, abych se do toho nevmísil

ôlô 88.?.?.?

>Sami výrobcovia priznávajú, že dodávajú ku tabaku v cigarete okolo 500 iných látok.
Upozorňuji, že toto nejsou má slova.
Další věc je jejich skutečný motiv, proč je do tabáku začali přidávat. Navíc, zjistí-li se dodatečně nejaká škodlivost, je to přeci až dodatečně, pak je i úmysl neprokazatelný, přeci "to jsme nemohli vědět".

197101

04.08.2009 10:15

Cheneyho tajný tým zapleten do sabotáží a atentátů

RE: Cheneyho plán, je vlastně Bushův plán, oba jsou z jednoho hnízda.

ôlô 88.?.?.?

>Nejsmutnější na té věci je to ,že mnoho"křestanských " a ještě s označením "demokratických" států ,následuje Ameriku
Možná by nebylo od věci položit si otázku, co a kdo je zpravodajská služba, kde se tu vzala, kdy se objevila, kdo ji vynalezl, kdo jí vede nebo vedl, a pak bude i jasnější, komu a na co má sloužit. Je skoro jedno jaká, podobají se, neboť mají společné kořeny. Docela daleko v minulosti. Při hledání informací je také užitečné si všímat, kdo in-formaci vypustil a proč, co tím asi mohl sledovat. Dobré je podržet si co nejširšší obraz v co nejširším kontextu, nejde a nešlo o žádné lokální hrátky.

197167

04.08.2009 10:33

USA nemají v byznysu vraždění co dělat

RE: Par poznamek o clanku

ôlô 88.?.?.?

Otázka však zní, kdo a proč to navlékl tak, aby bylo jasné, že jde o spiknutí. Takto nešikovná operace mohla být přeci „nešikovně“ připravena. Máme zde evidentně nastrčené viníky a máme zde i nakonec jasné spiklence (kteří se ještě přiznají, viz prohlášení Silversteina).
Kdo se tedy tak dovedně ukrývá, že mu na to skočí i „prohnaný žid“.

197169

05.08.2009 09:05

Písně kosmické ve vesmíru

Odchod ven, je dobrý začátek

ôlô 88.?.?.?

Když by vám někomu zazvonil u dveří člověk se stříkačkou v ruce, se slovy, jdu Vám něco píchnout, těžko se ubráníte pocitu, že něco není úplně v pořádku a budete přinejmenším váhat.
Pokud to ale zazní z obecního tlampače, situace se začne měnit. Je-li pak něco šířeno světově, již se jedná o takřka jistou záležitost.
Přitom, záruky „poctivosti“ jsou stále stejné. Totiž žádné. Jenom je tu tendence podlehnout tomu, co dělá stádo a jeho vůdce, přičemž vůdce prakticky nikdo nikdy nevidí stejně jako v tom stádě. Všechno co se pak děje, je prostřednictvím šumu.
Obecně se to týká všeho, nejen očkování.

Prostě nemůže nikdo čekat nic víc, pokud pouze šumí na základě šumu.

197221

Není ani možná důležité, co sem tam říká Balls, jako to, že ono to už patrně omezeně běží, píše se o tom i jinde, a navíc to lidé zcela vážně diskutují jako eventualitu. Zajímavé.

197224

07.08.2009 08:49

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Nebojte se, není čeho...

ôlô 88.?.?.?

Možná by stálo zamyslit se nad tím, co zanmenají slova "Novus Ordo"
Jestli to nezabírá, tak tedy "New Order". Teď už si to jen řící česky.
(Už to zapadá?)

197392

07.08.2009 10:44

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Z vlastní zkušenosti.

ôlô 88.?.?.?

To je taková blbůstka, kterou šarlatáni označují za šarlatánství.
Každý organismus má svou biofrekvenci kterou vysílá do okolí. Pokud obdrží pozitivní elektrické šoky ve své biofrekvenci tak, no, zajde.
Parazitické organismy žijí v symbióze s jinými, a postupně si tvoří své prostředí v organismech další. Stačí, když je zasažen jeden, pak pokape postupně i to další, když je to nuceno opouštět své prostředí hostitele, tedy (nemoc se jakoby vrací). Vtip té věcičky spočívá ve frekvenci vysílané v podobě nízkého pozitivního napětí do těla. Zasahuje tak vše, co se toulá, tam kde nemá. Viry obvykle doprovází bakterie a ty zase větší parazity. Týká se to i plísní. Nemoc je vlastně kombinace „zamoření a znečištění“ Zajímavé…
Potíž je s těmi potvorami co se zakuklí v cystách nebo místech, kde je účinek odstíněn (kořeny zubů apod.). Tam musí, zasáhnou kombinace bylinné kůry či jiné násilnější akce (až po tu mechanickou).
Zkráceně, je to takový „radar“.
(Navíc to tropí z medicíny šoufky)

197400

07.08.2009 10:55

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Z vlastní zkušenosti.

ôlô 88.?.?.?

Prostě si to dělá z medicíny blázny.
(Chvátám a vypadávají mi slova a i to, co jsem chtěl ještě dodat - stačí zadat "Hulda Clark" a hledat.)

197402

12.08.2009 11:08

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

Do hry jsou zataženi mimo jiných i židé

ôlô 88.?.?.?

Jako americký prezident mohu mít ještě menší možnosti, než pisálek u klávesnice compu. Já tu na rozdíl od něj, mohu aspoň říci, co si opravdu myslím a asi mám i větší šanci na počet těch co uvěří, než těch druhých.

Otázka dluhu je vedlejší. Je to stejně fikce. Rozhodující je geopolitická moc a ta je dána reálnou šancí do něčeho kecat. Opírá se o zpravodajce, vojáky, korupci, mafii a zákulisní manipulaci, kdy jedni vědí to, co chtějí, druzí se vezou a ti třetí třeba ani neví, která bije. HDP je vycucáno z prstu již jen tím, jak je výpočet nastaven. Pokud se reálné hospodaření bude pohybovat mimo faktory výpočtu, tak ekonomika jako by neexistovala (případ Ruska)… Dluh se dá třeba také odepsat tím, že věřiteli rozbiju hubu (fakticky i obrazně řečeno), a tak jak může být vyroben, tak může být vygumován. Ti co chtějí uplatňovat moc nad tímto světem, určitě nejsou jednotni (vlastně uvnitř dění je tomu často právě naopak) a sem tam si také dávají na frak. A je jisté, že do toho chtějí namáčet každého. Je zase na ostatních, jestli se nechají. A ti se bohužel velice často nechají.

Nedá mi, abych nezmínil vystoupení Evelyn Rothschilda v TV někdy vloni. Napadly mě tenkrát dvě věci. Vlastně říkal, že jim už fušuje do řemesla kde kdo, a tak si to teď ti packalové musejí vyžrat jako důsledky za to svoje diletantsví…Tak to je jakási ukřivděnost. Co mě však ale docela udivilo je samotný fakt, že se náš starý známý „zákulisník“ objevil v televizi. To totiž znamená, že tomu vlastně velí někde někdo jiný…(není prostor to rozebrat, ale jen námět na zamyšlení).

Prostě penězoměnci ztrácejí půdu pod nohama. (A nemusí to být židé, naopak to, že to padá na jejich hlavy, je součást hry).
Na první pohled to může být důvod k radosti. Avšak jen na první, který by byl spíše důsledkem naivity a planých nadějí na „darovanou svobodu“. Něco by mohla napovědět i „opoziční“ postava Rona Paula, či „ivestigativce“ A. Jonese. Od nich totiž vedou klikaté nitky zpět do Evropy. Teď už jen, co je to ta Evropa. Něco by mohl napovědět i tento obrázek. Tak se podívejte.

Vložený obrázek

197697

12.08.2009 11:25

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

ôlô 88.?.?.?

Vše co zavání těmito tipy náboženství, je mi protivné. Křesťanství toleruji jen do té míry, že tato odnož judaismu je již více srostlá s naší kulturou, avšak rozumě oddělit se to stejně nedá a ani již nevidím důvod. Spíš bych se s tím snažil smířit.
Ale tyto náboženství (katolického typu), jako je židovství, islám, křesťanství jsou ze své podstaty netolerantní. Proto ta odvěká rivalita, a tak snadno propukající zášť. Tolerance je tady v důsledku často chápána jako oslabení toho kterého vyznání.
Tak snad proto...

(Nějaký nápad jak z toho ven?)

197699

12.08.2009 15:19

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Otázka

ôlô 88.?.?.?

Takto by se to patrně moc dlouho neudrželo, i kdyby to tak vůbec mohlo vzniknout. Také si rád přečtu nějakou tu spikleneckou literaturu, ono na každém šprochu…
Ale raději si to promítnu, jestli to odpovídá tomu, co se opravdu odehrává kolem mě. Pak to zkusím dát do souvislostí s tím, co si přečtu, a jestli to nějak zapadá. Když ne, tak si pak vytvořím vlastní pracovní hypotézu a zkouším dál sesazovat obrázek.
To oko opravdu není ani jednoho R. Rozhlédněte se po městě, zajděte si do některého z kostelíků, či většího kostela, jistě tam na oko narazíte. A visí tam už dlouho. To k tomu oku.
Teď k Iluminátům. Tento pojem používali zrovna ti, kteří používali i to oko, a to dávno před tím, než se první Bauerové objevili na scéně.
Vzývání zlatého telete je starý trik jak svět sám, co předhodit masám k uctívání a držet je tak v jejich omezenosti. O těch mamonících židech toho každý ví víc než dost. Jak dlouho je vůbec možné se s takovým renomé vůbec držet u moci…Žid tahající za provázky, hm, no nevím kdo mu to ještě spolkne, aby mohl dělat to oko na vrcholu pyramidy…
Finanční oligarchie ano, ale ta je dávno zmapovaná, průhledná, a proto dělá jen to co má. Hraje svou roli a je pěkně začleněna do pyramidy. Mají své rodiny, svá obydlí, své kanceláře své dědičné kariéry atd.
Oko je však odjinud. Na to jsou tu jiní, s velice dlouhou zkušeností aby věděli, že musí být oblíbení, chudí, láskyplní a vlídní, aby je někdo vůbec baštil. Pak teprv můžu dělat "oko". [mrknutí jedním okem]

197713

13.08.2009 08:22

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

ôlô 88.?.?.?

Je to tak. Přesně tady moje tolerance končí.
Důvod je jednoduchý. Katolicismus si nárokuje všeobecnost (tím jsou si ta náboženství podobná) a svá pravidla tak aplikuje na každého, ať v pozitivním, tak v negativním směru. Skutečný vyznavač je dogmatik, je to totiž podstatou jeho náboženství vždyť jeho pravidla jsou přeci pravidla samotného nejvyššího. Proto vyžaduje bezmeznou toleranci, respekt, pokoru vůči svým pravidlům a tedy pravý opak k těm, kteří se cítí být mimo.
Já nemohu být tolerantní vůči bezmezné netoleranci. To je totiž přesně to, co ale po mě chce nejen náboženství, ale každý takový systém. Je tu nerovnost vztahu ve své podstatě. A i kdyby vyznávala celá planeta to samé, pro mě je to pořád jako jeden. Nebo má snad více životů větší platnost než jeden?

197782

13.08.2009 09:25

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Otázka

ôlô 88.?.?.?

Pokud by platilo, že peníze znamenají moc, tak by ta struktura mocných tomu odpovídala. Ale asi budu hodně radikální, neboť si to nemyslím. Moc nepochází z peněz, ale z víry. Víra je vůle a vůle je moc. Být majetný se zdá být mocný, ale ta samá věc dělá majetné zranitelné.
Skutečnou moc má ten, kdo ovládá víru. Odtud bych také se strukturou moci začal. Tím nechci říct, že se R nepohybují vysoko v této struktuře, tam je také posouváme tím, že věříme v moc peněz, bez toho by se jim to rychle sesypalo.
Co mě připadá, že jsou příliš zřejmí a viditelní v tom, jakou hrají roli. Proto mám důvod si myslet, že jejich moc se musí opírat ještě o jiný a důmyslnější systém, aby se udržela, a tam již mají svou vymezenou roli.

197787

13.08.2009 09:44

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

ôlô 88.?.?.?

Já vím, že to bude znít asi hodně paranoidně (co nezní), ale pořád se mi to tam vrací.
Jestliže systém spěje k úpadku a budeme předpokládat, že je to řízené, pak by dosazování "typických" židů do pozic oddaných služebníků systému mělo najednou úplně jiný význam s ohledem na budoucnost, nebo se v něčem pletu?

197789

13.08.2009 10:07

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Do hry jsou zataženi mimo jiných i židé

ôlô 88.?.?.?

Tenhle sedí. Tam toho postavili, aby se to nepletlo a stejně se to plete... [mrknutí jedním okem]

197792

13.08.2009 11:13

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

ôlô 88.?.?.?

Shovívavost vůči zvůli je uvolnění prostoru pro takové jednání. Proto je možné výcvik pokorných oveček považovat za vytváření jednostranně orientovaného společenství, tedy pán a otrok, kdy otrok nekonečně toleruje zákony pána.
Vědomá netolerance je jediný nástroj jak dojít k rovnováze. Pokud se na druhé straně objeví tolerance, rovnováhy je dosaženo a další uplatňování vědomé netolerance není nutné.
To je ale opravdu věc osobních kvalit a teprve potom můžeme dosáhnout tolerantní společnosti.

197802

14.08.2009 08:40

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Do hry jsou zataženi mimo jiných i židé

ôlô 88.?.?.?

Tady na tu by mu stačilo těch 20, nemá kšilt...

197886

14.08.2009 09:26

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Fyzičnosť

ôlô 88.?.?.?

Někdy to vypadá velice složitě a zašmodrchaně, máme pocit, že se všechno spiklo a svět se nám mstí. Tak přesně od tohoto pocitu to začíná. Pokud ho začneme prožívat, tak se nám to začne naplňovat.
Pak se tento stav kolem člověka šíří a zvláště ženy mají na něj vyvinutý čich. Proto pak ten dotyčný nemůže o žádnou pořádně zakopnout, i kdyby byl krasavec. Je prostě „něčím odpudivý“.
Už holky ve škole pokukují po „nezkrotných parchantech“. Jsou bezstarostní a svět se jakoby točí kolem nich. A opět to vyplývá z jejich postoje k životu. A vůbec nemusí být krasavci, majetní nebo nějak zázrační.
Z příspěvku je patrný úbytek vitality. Odsává energii a to nikoho netáhne. Každý se hrne tam, kde je energie na rozdávání. Tady je nutno to začít otáčet. Změnit stav mysli.

Z článku je patrné, že svět je plný ženských (neuspokojených [mrknutí jedním okem] ), které někoho chtějí, žabák nežabák, vzhled je opravdu podružný. Znám mraky žabáků (nepolíbených [mrknutí jedním okem] ) s holým zadkem, ale krásnou ženskou.
Ale nikdo nechce vysavač síly. A ženské už tuplem ne.

197887

14.08.2009 12:30

Americký obranný raketový systém je nejdražší podvod století

Jen klid, obrana bude

ôlô 88.?.?.?

Však oni to dohoní v Hollywoodu, o tom nemám pochyb. Tam se dá vyrobit i galaktický deštník… [cool]

197898

24.08.2009 09:11

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Jak dál

ôlô 88.?.?.?

Hrajeme na té šachovnici, protože sebou necháme hýbat. Nehýbeme se sami. Pokud hrajeme svou hru, jsme ze šachovnice venku, jednotlivec i společenství. Jestli chci pohnout společenstvím, musím nejprve pohnout sebou.

Zdánlivý rozpor, jak o něm píše jansmith, je dán dualitním chápáním, tedy zbraní „rozděl a panuj“. Tímto vnesu do celku destruktivní sílu, která v konci zasahuje všechny. Vymanit se, je přestat chápat věci pouze duálně, ale naopak ve svých celcích. Tedy ne my a oni, ale jak to dát do celku. Tedy že i my, jsme oni a naopak. To znamená pochopit, co je dělá oněmi, a nás námi. Prostě v tom vždycky jedeme všichni, ale s různě vymezenými rolemi. Pokud si ji sám nezačnu vybírat, zcela jistě mi bude přidělena.

Ve svém důsledku to dojde vždy k poznávání sebe sama. A jedině tak začnu putovat ven ze šachovnice.

198537

24.08.2009 10:53

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Problém

ôlô 88.?.?.?

Od doby, co se v hospodě cítím sám, již diskutuji jen po internetu. A tady se problém začal rýsovat v celé nahotě. Jeho jádro vězí totiž mezi židlí a klávesnicí. Pokud ho budeme chtít likvidovat, budeme muset začít právě tam. Veškeré snahy o nápravu selhávají, tedy jsem pro nástup do fronty při příštím hromadném očkování. Necháme chorobu zničit chorobou a nastartujeme tak ozdravný proces v zájmu zachování vesmíru, dřív než metastázujeme i tam.
Škaredé ženy se pak mohou svobodně prohlásit za krásné, ty druhé budou označeny za nečisté zrůdy, a také utraceny očkováním v rámci ozdravení všehomíra. Bude tak vyřešen problém nejen škaredých žen. [cool]

198541

24.08.2009 12:06

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Milý chlapi, prispievatelia

ôlô 88.?.?.?

Jsme prostě od přírody ohavní, včetně mě. Já bych třeba upřednostnil čínskou koulařku před ruskou tyčkařkou...

198548

26.08.2009 13:55

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Milý chlapi, prispievatelia

ôlô 88.?.?.?

Je to tak, ze mě je také idiot během okamžiku a vědecký zájem je fuč…
Vložený obrázek
(ta čouhající cedulka mi leze na nervy)

198720

02.09.2009 11:10

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Svět bez hranic

HHBB 88.?.?.?

To ses dotkl podstatné věci v tom, jak se vůbec může náboženství slučovat s kulturou a soužitím vůbec. Žít v souladu se vším, co diktuje náboženství, je jednoduše fundamentalismus a praxe i teorie se shoduje v tom, že se různí fundamentalisté prostě neshodnou. Brát zřetel na zvyky druhých je pak vlastně odklon od kořenů konkrétního náboženství.
Z hlediska ovládání je pak výhodné podporovat sekty a různé vyhraněné náboženské proudy, neboť je snadné je radikalizovat, stavět proti sobě a z toho mocensky těžit.
Ještě jedno doplnění. Aškenázové odvozují svůj původ od Gomera, tedy jsou árijci. Je to vlastně podloženo i souběžným osídlením společně s některými germánskými kmeny v severní Evropě i Skandinávii. Právě jejich „ židovská víra“ je vyhraněná a radikalizovaná trvalým křesťanským tlakem. Co tomu však přidává ještě navrch je judaismus Chazarů odvozující svůj původ od Gomera také. Jsou však evidentně turkického původu, tedy nejen jiný národ, ale nejspíš i jiná rasa. Tato skupina usídlená severně od Kavkazu aplikovala na svůj šamanismus jak judaismus, tak křesťanství a konečně i islám, s čím se jim poměrně úspěšně dařilo mocensky operovat.
Takže to konvertování je vlastně stará mocenská praxe, ať útočná, tak obranná. Proto se mi zdá, že kdyby se cokoliv jako náboženství stalo vnitřní záležitostí jednotlivce, svět by nejspíš vypadal jinak.
S tím souvisí i satanismus jako polarizování náboženství, což je poměrně častá okultní praxe. S vnějším nepřítelem boha se náboženské cíle stávají jaksi zřetelnější. S obrácenou symbolikou se lze setkat i u římskokatolické církve a to někdy i dosti okázale. A tady můžeme jít ještě dál s otázkou, co vlastně stojí v pozadí katolicismu a náboženského praktikování a kdo je skupinka zasvěcených v pozadí duchovního výcviku populace dnes zvané mind kontrol, tedy legálního způsobu úplného zotročení.

199352

02.09.2009 11:57

Janouškův hřebík

RE: hezké,

HHBB 88.?.?.?

Je to pořád totéž, kW, kg, Kč, USD. Nic se tím nemění. Kryté peníze museli jít z důvodů jejich nedostatku v oběhu. Stejně tak by zmizelo i obilí v sýpkách mocných, lidi by chcípli hlady jako kdykoliv, kdy obilí krylo měnu. Zlato zmizelo z těch samých důvodů v pokladničkách také. Stejně zmizí elektrárny či benzínové pumpy a ropná pole. Haló, tudy ne-é.
Peníze se musí stát měřidlem, ekvivalentem s absolutní hodnotou, ať je to co je to, stejně jako závaží na váze. A bankéř má po ptákách. Jenže ze stejného důvodu se to právě nestane, nikdo jen tak nezahodí takovou šikovnou hůl, jako je finanční systém.
A tak tu znovu opakuji, peníze jsou jenom jednou z holí, kterými systém vládne. Bankéř na vrcholu systému je uměle pěstovaný mýtus. Tak by to nefungovalo, nikdo by mu to nezbaštil, proto říkám, že pes je zakopaný v myšlení a jeho kontrole.

199354

02.09.2009 15:52

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: HHBB

HHBB 88.?.?.?

[chechtot]
Já je naprosto chápu. Ale kopáním do RL se nic nezpraví a už vůbec nic nevyjasní. Možná by bylo účinnější držet se konkrétních výroků než jeho osoby, případně jeho temné minulosti a zhrouceného zázemí. (Nemá někdo jeho fotku, jak se válí opilý v parku?)

No jinak:
Volební právo – blbost, rád přenechám.
Instituce matky - ?? Bez matky jistě ne (i přes její pozdější, obvykle otřesný vliv na výchovu). Asi jde nejspíš o obnovu instituce rodiny v širším významu, kde je nějaká role hlavy rodiny asi nutná.
rada "starších" (samozřejmě mužů) "by ženy uvolňovala k plození" – tak to bych si rád nechal popsat [cool] (ale nevím, jestli bych byl schopen se pak k tomu ještě vyjádřit [chechtot] )

199376

03.09.2009 08:19

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: HHBB

HHBB 88.?.?.?

No to jsem byl naivní, to jde ještě dál, než jsem tušil.
(Kdyby to tvrdila žena, znělo by to jinak, že...)
Samozřejmě, že rodina v širším smyslu je skutečný základ nějakého silnějšího společenství, které je tak daleko hůře podrobitelné. A o to nám snad jde. Navíc v tom nevidím absolutně nic protiženského a dovedu si představit, že asi velmi mnoho žen by takový stav vítalo. Toto však nejde ovšem nadiktovat (ani si nejsem jist, že je to tak myšleno).

199433

03.09.2009 14:20

Jsem extrémista

Extrémista?

HHBB 88.?.?.?

> Trest smrti
Ještě sekání končetin funguje. A veřejně. A kdo bude katem, stát? Nebo lidový komisař? Nebo pomocník inkvizitora?
> Monarchie sama o sobě je lepší způsob vlády než demokracie.
To asi ano, ale církev a monarchie je v rozporu. Vždy se pak jedná o skrytou nebo otevřenou formu teokracie.
> Stát nemá schvalovat svazky homosexuálů, ale naopak trestat sodomity a ty, kdo šíří…
A opět, stát šíří, stát povoluje, stát trestá… A kdo má být ten stát?
> Je třeba klást odpor současnému liberalismu
Ale jak by měl ten „odpor“ vypadat? „Extrémisticky“? Ale vždyť to je přesně po čem ten systém pase a nutně potřebuje. A když tu ti „extrémisti“ nebudou, tak si je nakonec systémový servis vyrobí.
> Je třeba podstatně omezit imigraci…
Potřebujeme otroky funkční, kdo nemaká, ať táhne odkud byl dotažen, asi něco v tom smyslu že...
> Proti těm, kdo svým způsobem života obtěžují slušné občany, ničí cizí majetek, neplatí…
To jo. Do koryta začíná být hluboko…Ale kterým parazitem začít? Co třeba tím parazitem, od nějž to povstává. Ale to ten cikán stoprocentně není.
(Nakonec za parazita lze označit kde-koho i toho, co odmítne otročit)
> Liberalistické pojetí tzv. lidských práv je zvrhlostí a je v rozporu s Božími právy, které neuznává a o kterých nehovoří.
Boží právo se mi líbí, to je to právo, které někdo na zemi obvykle zastupuje, nějaký ten „zástupce boha na zemi“. A ten má vždycky pravdu. To bude asi sám nejvyšší inkvizitor.
> Stát Izrael by měl co nejdříve zaniknout.
Sám od sebe?
> Česká republika by měla vystoupit ze špatných mezinárodních organizací, jako jsou OSN a EU, protože je nelze reformovat zevnitř.
No dobrá, možná nám nějaká ta udělená sankce pomůže se konečně probudit, jsem pro, stejně už nikam nejezdím…
> Tam, kde většina obyvatelstva je katolická, je vhodné, aby katolické náboženství bylo považováno za jediné státní náboženství a jiné veřejné způsoby kultu nebyly trpěny.
Aha, já to tušil…Bude stačit trest smrti pro ty nevěřící?
> Církev se nemá smířit a dohodnout s pokrokem svobodomyslností a moderní civilizací.
Však se nesmiřuje. Skutečné vědění je přeci osvícení a osvícení to je moc. Ti, kteří stojí v pozadí církví, to moc dobře vědí.

Já bych řekl, že se autor nemá čeho bát. Stát jistě volání po silném státu ocení, církve volání po silné církvi také. „Extrémisté“ jsou na jedné lodi a od těch ostatních nehrozí vůbec nic. [mrknutí jedním okem]

199467

04.09.2009 09:35

O sionismu a jeho historii

Na upřesnění.

HHBB 88.?.?.?

Možná to není důležité, ale také možná důležitější, než by se zdálo.
Početná skupina Semitů vzešla ze semitizovaných Hamitů. Hamité jsou potomci Hama (Cháma), tedy nejsou Semité potomci Séma. Právě zmiňovaní Kánanité jsou jednou z větví Hamitů (nejsou Semité). Kánanité ovládli a asimilovali starou civilizaci Egypta a na východě založili Babylon, kde také asimilovali předchozí starší rasu. Středomoří ovládli jako Féničané a založili Palištan (Palestinu).
A tady začíná komplikace. Semité se často prolínali z Hamity a přebírali i jejich kulturu. To je případ i semitských Chaldejců, kteří vzešli z kultury babylonské a od nich pak pochází i Abram (Abrahám) jako první Žid.
Na článku se mi líbí, že se nebojí dát do spojitosti zřejmé propojení žido-křesťanství. Ovšem možná by stálo za povšimnutí, že právě římské pojetí kultu nese zjevné stopy právě toho, co jsem zmiňoval výše, tedy egyptsko-babylonského kultu, který daleko předchází zmiňovaná náboženství. A možná právě to nám schází do ucelenějšího obrázku

199531

07.09.2009 10:52

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

HHBB 88.?.?.?

Co má třeba společného bavorský korunní princ Jindřich Wittelsbach s Heinrichem Himmlerem?
Vychovatele. Byl jím jezuita Gebhard Himmler, Heinrichův táta…

A co má společného toto následující spojení?
Lee Harvey Oswald měl za ženu Marinu Oswaldovou, neteř plukovníka KGB Vasilije Chritinina, který byl podřízený Kima Philbyho (SIS/KGB, jezuitský “Cambridge Spy Ring” a maltézský rytíř), blízkého přítele a spolupracovníka Jamese Jesuse Angletona (CIA/NKVD/KGB/Mossad šéf všeho možného a maltézský rytíř, muž Vatikánu). No, společné mají nejméně to, že určitě nejsou židé… [mrknutí jedním okem]

(na obr.11 je 29. generál jezuitů, černý papež, hrabě Kolvenbach).

199684

07.09.2009 12:39

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

HHBB 88.?.?.?

[smích]
Zjednodušeně. Zodpovědnost bankéřů za transakce bank je stejná, jako přepravců za přepravu…
Rothschildi jsou stále „dvorními židy“ impéria, dnes jen hůře viditelného.

199686

07.09.2009 14:50

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

HHBB 88.?.?.?

Odpověď na protokoly by se mohla začít hledat v Les Mystères du peuple ou l'Histoire d'une famille de prolétaires à travers les âges od Eugène Sue. Předloh je však více. Metody a program plus/mínus podobné, akorát se nám mění „autoři a vykonavatelé“.
(Myslím, že dokonce hned po vydání to bylo zakázáno a on za záhadných okolností zemřel.)
Dnes již tyto plány prosakují jako „židovské“ a jsou patřičně modernizovány, základní schéma však zůstává.

PS.: V románech francouzských spisovatelů té doby najdeme spoustu přímých nebo zakódovaných odpovědí na dnešní otázky. Není divu, mnoho z nich bylo členy tajných lóží a často viděli i pod povrch.

199692

07.09.2009 15:59

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

HHBB 88.?.?.?

a ještě upřesňující dodatek
>kdo usiluje o křeslo jedné světové vlády?
Nevím kdo ještě, ale toto určitě neřeší v Římě. Tam je to dáávno vyřešeno. Papež je velekněz pontifex maximus sedící na papežském trůně a jako nejvyšší soudce Sancta Sedes je neomylným zástupcem Ježíše Krista na Zemi. Výš už může být snad jen...jen nejvyšší vymítač a inkvizitor, samotný Praepositus Generalis tovaryšstva… [cool] [mrknutí jedním okem]

199696

08.09.2009 08:59

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

HHBB 88.?.?.?

Vysvětlení, že jsou všichni za někoho převlečení, to se vcelku nabízí. Tedy i to, že papež je převlečený žid. On se tomu ani bránit nebude, stejně jako tomu, že jednoho dne z něj bude převlečený ajatolláh. To je i skrytá politika katolicismu a jedné globální víry. A i v tomto duchu je veden islámsko-židovský konflikt. A papež chce být prohlašován hlavou světa přesně v duchu římské tradice.
Když se podíváme na zednářskou strukturu, která není nikterak tajná, tak zjistíme, že na vrcholu jsou výhradně uzavřené křesťanské řády (už jsem to zmiňoval jinde) podléhající papeži.
Co se týká „osvícených“ (iluminátů), tak to je oddělená jezuitská tradice tzv. „alumbrados“, ovšem nepochybuji, že jejich tradice bude určitě mnohem a mnohem starší.
Pro mě by bylo snadné i odkývat spiknutí bankéřů (včetně bankovek Kenedyho), přesněji bankéřů-židů (sionistů), ale Marxovo střídáni řádů je účelový konstrukt, který má zastřít podstatu teokratického systému. Musel bych jednoduše ignorovat, jak je imperiální moc skutečně postavená a to od nepaměti.
Samozřejmě, že se to i takto dá navléknout výhradně na židy-sionisty, ale proti tomu stojí historická pozice této skupiny. Jejich tradice je nedávná a spadá do kontextu evropských „národních obrození“. Navíc to byla z většiny záležitost vystrašené židovské chudiny, která se už nestačila asimilovat. Celé to bylo vyprovokováno (jistě ne náhodou) právě z několikrát zmiňované Francie a skrytý důvod je i obsahem analýzy od pietroo na počátku vlákna.
To celé však vůbec nevylučuje obratné využití finančíků proti tomu, co se dříve nazývalo "světská moc".

199751

08.09.2009 11:58

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Tak nějak nevím...

HHBB 88.?.?.?

Určitě bych se také odvolal, už jen z principu. Nejde o předmět článku, ale o podstatu jakéhokoliv vyjadřování a sdělování čehokoliv.
Protože umístit překlad k článku k přečtení a diskuzi neznamená:
1. Veřejné zpochybňování genocidy
2. Podporu propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka
K bodům
Dokonce, kdyby platil bod 1. obecně (netýkal se genocidy), museli bychom se vším pouze souhlasit. Tedy i zpochybňování genocidy jako nedovolená činnost je přinejmenším diskutabilní.
Kdybychom měli bod 2. chápat doslovně, jedná se o kterýkoliv státní aparát, neboť jeho činnost je založena na výkonu moci, tedy omezování, represi, potlačování. A takto nelze potlačovat nic jiného, než svobodu člověka. Samotný „trestní příkaz“ k odsouzení je toho důkazem.

199779

11.09.2009 09:52

4. díl - Ukování „nového světového řádu“ pod jednou světovou vládou

RE: něco ke komunismu

HHBB 88.?.?.?

Dnes na to odpovím jen krátce.
Mě připadá z článku celkem zřejmé, odkud globalizace a snaha o vytvoření jednoho světového impéria vychází (i když to nebylo přímo vysloveno).
S tím souvisí i to, co se týká bolševiků…Pravoslaví představovalo vždy velký římský problém v jeho cílech. Snaha o postupnou infiltraci a latinizaci tu byla daleko dříve, ale nesplňovala všechny představy. Nalezení vnitřního nepřítele je vždy účinná metoda. A tak se objevuje židobolševik. Následuje pak zrod inkvizičního systému na základě převráceného hegeliánství a postupná likvidace i židovských vykonavatelů (samozřejmě v celém bloku. Také si pamatuju na tiché mizení synagog a židovských hřbitovů z našich měst). Podobná likvidace pravoslaví probíhá i v Srbsku (za pomoci každého vnitřního rozvratu a „přirozených“ nepřátel). Dnes se zdá být ruská církev již plně pod římskou kontrolou.
Velkým problémem Říma je však získání Jeruzaléma a tamní arabská přítomnost. A tak nalezený „přirozený“ nepřítel vykonává co má. Čistí území. Až dočistí tak bude opět obětován, je totiž na trvalém seznamu nepohodlných také. Obětován bude velice snadno, již dnes je nejvýše na žebříčku všeobecné nenávisti.
Abych ještě podpořil, co jsem napsal, tak v rychlosti jeden příklad. Rockefeller, často zmiňovaný exemplář globalizátora, je kromě členství ve všem možném také odměněn členstvím ve velice uzavřené „Pilgrim Society“, která je vnitřním kruhem SMOM (maltézští rytíři - johanité), kteří jsou tradiční oprou Říma.
Avšak motivy, které vedou Řím do Jeruzaléma, jsou na jiné povídání.

200112

15.09.2009 08:50

Děkuji České televizi

RE: Překvapení

HHBB 88.?.?.?

To je dobrý postřeh Jarmilo, neboť tato hra byla již (asi někdy v 70. létech) nastavena na "4 nebo 6".
Proto je evidentní, že jde úplně o něco jiného (protože i kdyby se jednalo byť o jediného žida/nežida, na podstatě absurdity takové diskuze to nic nemění).
Pět až šest je vlastně podle této logiky stále šest, neboť nebylo zmíněno to zapovězené "čtyři".

200355

15.09.2009 11:06

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Carlos Irwin Estévez (Charlie Sheen) je synem Ramon Gerarda Antonia Estéveze (jinak Martina Sheena), který adoptoval jméno arcibiskupa Fultona J. Sheena. Charlie Sheen spolupracuje s Alexem Jonesem a oba jsou součástí širšího a staršího projektu.
Právě jezuitský koadjutor Jones dělá z Sheena tvář hledačů pravdy o 9/11. O co však jde. Je to hra na pravdu, kdy ke lži je postavena alternativní lež lidmi obvykle akceptovaná jako pravda (předpoklad je, že lidé jsou naučeni, že proti lži je pravda).
Abych přiblížil.
Jak si vysvětlit třeba spojení Pat Buchanan a Alex Jones v „alternativních“ pořadech?
Totiž Pat Buchanan a Tom Braden založili „Congress for Cultural Freedom (CCF)“, přes který však byly masivně financovány mediální projekty CIA v rámci operace „Mockingbird“.
A kdo je Pat Buchanan ? Kromě toho, že byl spolupracovníkem protřelého CIA Toma Bradena je i tento jesuity vyškolený žurnalista od roku 1987 maltézským rytířem. Je také účastníkem „The McLaughlin Group“. (O jezuitovi McLauglinovi jsem se zmiňoval už jinde).

Nevysvětluje se tím, tak trochu, nejlépe placená role v televizi pro Sheena po jeho angažování v hnutí hledačů pravdy?

200377

15.09.2009 15:59

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Antiseptiku, poukazuji jen na velice pokročilou sepsi lidského společenství. Pokud se vystavíme vlivu médií, vystavujeme se vymývání mozků. Pokud se vystavíme alternativním médiím, hrozí nám zasvinění mozků…
To, co jsem napsal, jsou méně známé (ne však tajné) věci v souvislostech, které nikdo servírovat nebude. Vycházím z určité dějinné rekonstrukce, která mi dává nějaký smysl.
Jestli je pravdivá?
Tak to je pouze otázka přesvědčení, já to nechávám otevřené a za nějakou svátost to nevydávám. Ať si s tím každý dělá, co chce. [smích]

PS.: můžu to podpořit celou haldou dalších souvislostí, které opět někdo bude těžko nabízet...

200402

16.09.2009 15:42

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

[smích]
Hele, zcela upřímně. V klidu usedni a začni si představovat, jak lidem třeba kolem roku 88 vysvětluješ, že Svobodná Evropa, Hlas Ameriky, chartisti a disidenti, že to všechno je pořád tatáž maškaráda ve hře o ovce…
Absurdní, že… Když už vůbec budou vědět o čem mluvíš, tak tě budou mít za politruka, nebo rovnou za agenta.
No a teď si přiznejme, že jsme se zas tak moc nezměnili... [mrknutí jedním okem]

Tak ať žije Charlie Sheen, náš nový disident a pravdohledač! [cool]

200504

17.09.2009 09:34

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Udělal to ten a ten. Tak to se patrně nikdy nedovíme. Z jednoduchého důvodu. Prostě tzv. demokracie je fašizmus jak vyšitý. To je kolektivní forma vlády, čímž je prosáknutý celý systém. Takže kde jaké spolky a skupiny jsou tu od ubíjení populace jednotlivců. Kdo je však za něco skutečně zodpovědný, je v takovém systému naprosto nemožné se dopátrat a dočkáme se pouze mlžení. Ale to je jen forma výkonu moci.
Proto skutečně vládne ten, kdo ovládá vědomí. A proto je tu také školství, zvláště to „elitní“. A že tam učí „venkovský učitel“ nebude zrovna přesný popis. A tady se pak líhne ta „elita“ té dnešní lidské pospolitosti.
Neříkám nic o tom, co je dobře, nebo špatně, jen chci naznačit, jak funguje systém. A vůbec mi nejde o démonizaci třeba jezuitů. Pokud se však chceme zamyslet nad stavem třeba v USA a jeho „elitami“, tak musíme vzít v úvahu především toto .
Takže nejen modlit, ale také i to další... [mrknutí jedním okem]

200573

17.09.2009 12:44

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

To byl jen takový vtípek směrem k podezřívavcům…
Jsem rád, že se někdo zajímá se mnou, i případně oponuje, bez toho by to bylo nezáživné.

Jinak souhlasím s Antiseptikem v tom, že Charlie nedělá nic, než že žádá vyjasnění přinejmenším nejasného. Potud dobré, legitimní, ale my už víme svoje… [mrknutí jedním okem]
A tak mě hned poprvé, co s tím vylezl, napadlo, že to je již divadlo v rámci širokého mlžení. (Určitě nejen mě). No a čistě ze zvědavosti co za tím vězí, jsem se v tom trochu pošťoural (samozřejmě šťourají i jiní) no a ejhle, Alex Jones. No a tenhle týpek je mi divnej už dost dlouho. Jeho reportáže a „vyšetřovací“ metody jsou stejně podivné, jako jeho „informátoři“. No a pak jsem si poslechl pár jeho relací s Buchananem, a tam se to Jonesovo „výtržnictví“ směrem k mocným změnilo na to „yes sir“.
No a odtud vane ten větřík „alternativních“ médií. To není jen agent Jones. To je celá síť vydatně sponzorovaná z daní lidí v rámci dezinformačních operací schovaných do „bohulibých“ projektů na své vlastní „alternativní“ oblbování. I ti samotní žurnalisté patrně netuší, kdo všechno na ně věší „zaručené“ informace. A přiznejme si, že takový dezinformační agent bude spíše „ukřivděný strejda“, než James Bond.
V tom samotném hnutí se již objevila téměř desítka „bývalých“ agentů tajné služby, co také „hledají pravdu“. Samozřejmě i samotnému hnutí se nevyhnula záhadná úmrtí.
No tak i toto je pozadí toho, čemu propůjčil tvář Charlie.

200589

18.09.2009 08:30

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Přeci se nezapojuješ do diskuze, aby jsi ji stále ukončoval. Moje povídky jsou sci-fi, tvoje zase pravda…Vlastně se krásně doplňujeme. [smích]
Nemá cenu, abych se dál utajoval, vlastně jsem na sebe všechno už prásknul v těch protokolech. Tak já se vzdávám, skutečně, jsem to oko v tom trianglu. [mrknutí jedním okem]

200642

18.09.2009 11:32

Vzali nám radar

RE: Pane Stworo, děkuji

HHBB 88.?.?.?

[chechtot]
Ale ono to je opravdu tak, ač tomu smrtelník s nepoškozenou mozkovou tkání přirozeně odmítá uvěřit.
Skutečně se odevzdáváme do moci retardovaných klaunů. Toto těžce uvěřitelné absurdní divadlo přitahuje zvláštní figury, které jsou pak cezeny sítem všelijakých lokálních bratrstev kočičí pracky, takže na výsluní se dostávají ti praví exoti k té správné kulturní potěše zbytku populace, která pak v němém úžasu zírá na tu svojí elitní jednotku pomatených bavičů…
Na této komedii je podivuhodné i to, že do poslední chvíle si nejsme jisti, jestli není horor.

200658

18.09.2009 15:54

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

88.?.?.?

Už se ti někdy přihodilo, že tě prostě někdo nějak podvedl, nebo oblafnul, nebo tak něco? Třeba jen při hře. Mě už mockrát. A prostě jednoho dne jsem si řekl, že na to dlabu, ať si podvádějí. Není mi to fuk, ale nijak se tím netrápím, prostě to beru jako když si natrhnu rukáv.
No a prostě některé věci nejsou tak svaté, jak někdy vypadají.
A jak napsal aristokrat v příspěvku pode mnou:
>vůbec nepochybuji že se v KC nachází velká spousta čestných a dobrých lidí jsem přesvědčen že je jich drtivá většina
No a je mi jasné, že jsi jedním z nich. Ale je tam také to bohužel a určitě i to má nějaký svůj smysl.

HHBB, tvůj přítel a malinký mouřenínek ve službě [mrknutí jedním okem].

200690

21.09.2009 09:36

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Kompletně není to pravé slovo. Jde o určitá klíčová místa, která jsou pro chod a vůbec poslání, nebo smysl takových celků rozhodující.
Začalo to destabilizací evropských monarchií z Francie (revoluce, Napoleon, obd. v Americe) a postupnou výměnou neloajálních za loajální, kdo se nepoddal, záhadně zemřel, nebo byl zastřelen fanatickým vrahem odněkud, či něco špatného snědl. Tento šířící se teror, často zvaný revoluce, byl ideologicky zpracován do tezí o sociální spravedlnosti a střídání společenského uspořádání, vzniku tříd atd.
A právě tento řád měl velice blízko k pohlavárům na mnoha místech v Evropě. Když se jich někdy okolo poloviny 18.st. zkoušeli zbavit, prostě změnili taktiku. Ještě jinde jsem zmiňoval, kdo skutečně stojí za vznikem bavorských iluminátů, kteří vlastně stáli v pozadí fanatiků v různých pozicích zednářstva.
Vlastně kompletní infiltrace – míněno doslova, by byla i tak k ničemu. Lepší je dočasně nastolit vládu „demokracií“, které se ve skutečnosti stávají fašistickým diktátem skupin, což postupně populaci znechutí jakkoliv se dále zabývat myšlenkou nějakého podílu na moci, byť dočasně nabyté. Protokoly jsou v tomto směru celkem trefná analýza, ať si už o autorství myslíme cokoliv, ale předpokládám, že se zde autor nehodlal udat.
Dnes zcela evidentně tzv. válka proti teroru nepřináší nic jiného, než plíživou instalaci inkvizičního systému.
(Ještě bych dodal, že i za tímto řádem by se dala očekávat dobře skrytá síla, která bude ztělesňovat určité nadčasové poslání, ztělesněné v pokrevní linii.)

200857

21.09.2009 13:11

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Generální zástupce jednotek Špitálníků Černá-voda je Joseph Schmitz (přirozeně maltézský rytíř).
Vložený obrázek
Ten byl také donedávna generálním inspektorem Pentagonu. Co je však ještě zajímavé, je také členem Opus Dei.
[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

200871

25.09.2009 10:07

Česká republika chce dělat drahoty s podepsáním Lisabonské smlouvy

RE: CO ZAČAL HITLER, DOKONČUJE MERKELOVÁ!

HHBB 88.?.?.?

Tady je snímek z mezipaměti. [mrknutí jedním okem]

201062

30.09.2009 08:26

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 88.?.?.?

>Zlo v naší současné společnosti triumfuje jenom proto, že dobromyslní a mírumilovní lidé proti zlu nic nedělají
První potíž je ukázat na to zlo. Druhá pak, co s ním. Bojovat proti zlu může být snadno samo to zlo. Takže co se tím myslí…
Naopak, většina „dobromyslných a mírumilovných“ lidí se podřizuje systému, čímž zlo vydatně živí jako jeho nedílná armáda, pokud je systém to Zlo.
A co s tím?
Vše, co stojí za to, je postaveno na schopnostech a dovednostech. Pokud se budeme seberozvíjet, nic tím určitě nezkazíme. Tedy pokud se neztotožňuji se systémem, je asi dobré na sobě pracovat mimo rámec systému, což mi ho umožní i lépe vidět.

201373

30.09.2009 08:31

Mizí i místa na zkrácený úvazek

RE: Vitejte do noveho tisicileti s temnym stredovekem, s novymi otrokari.

HHBB 88.?.?.?

>prvni krok je prestat hrat ty hry kolem
[cool]
obecně se to dá říct o jakékoliv hře, kde nemám šanci vidět a kecat do pravidel

201374

01.10.2009 09:51

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 88.?.?.?

Ještě bych jen doplnil MeduBedu.
Íránci jsou potomci Médů (Madai), blízkých příbuzných Skytů a Sarmatů (Magog). Původ slova Médové je sanskrtský a znamená mezi, uprostřed, tedy obyvatelé středu. A Slované odvozují svůj původ od Magoga. Obě skupiny patří k árijcům, tedy potomkům Japhita.
Potomci Sema (semité) jsou jejich tradiční sousedi, dnes známí převážně jako arabské národy. Co však stojí ještě za zmínku je to, že se stále jedná o tutéž rasu, tedy rasu bílé civilizace, ať se jedná o semity nebo árijce. Rasa jiná jsou třeba indiáni, křováci nebo Mongolové.
Už z tohoto letmého pohledu je třeba český rasizmus v souvislosti s Židy (neřku-li židy) absurdní termín.

201433

02.10.2009 08:42

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 88.?.?.?

[velký smích]
Vlastně je to dobrý trik, jak uvádět věci na pravou míru.
Současný svět je přehuštěný, a tak se to již těžce rozděluje. V době Mojžíšově patrně tak nacpáno nebylo, takže to muselo být daleko přehlednější. Navíc sám zmiňuje další čtyři prameny, které dnes neexistují (?).
Celé to rozebírá Fabre d’Oliveta v Tabuli Národů. Nicméně to nemám, jen pouze komentáře. Ale mám Genesis v našem jedinečném překladu, a to je běžně k mání i na internetu. Jenže je potřeba si z toho vycucat nějaký schematický přehled, a ten kupodivu zapadá do mnoha encyklopedických prací, nebo dokonce se díky tomu dají odhalit i nesrovnalosti a protiřečení, a těch zrovna není málo.
No, beru to s určitou rezervou, ale nezbývá nám zatím než to odkývat, není totiž jiný takový pramen, o který by se dalo opřít. Nakonec kdybychom to o to seškrtali, tak nám ubude i mnoho pojmů a souvislostí, které často nevědomky používáme jako výchozí. A konec konců vše ostatní je taky říše dohadů a genetika sama potřebuje také obyčejný lidský výklad. Takže myslím, když si to sem tam tou biblí doplníme, tak aspoň máme nějaká další tvrzení k vyvracení. A Slovany tam můžeme dolepit třeba Nestorem. [mrknutí jedním okem]

201508

>Nějak jsem se nesoustředil
Chyba, to je vlastně daleko důležitější, než celý předmět diskuze. Patřičné soustředění udělá z problémů a nejasností hotovou a vyřešenou věc. Pravdu má ten, kdo se víc soustředí. [mrknutí jedním okem]

201509

02.10.2009 09:36

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 88.?.?.?

Já přesně nevím ten název toho díla, kde to d´Olivet pojednává (franštinou nevládnu).
Ale začít se dá i tady, a pak se to začne nabalovat a už se neskončí. [smích]

201512

02.10.2009 10:28

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 88.?.?.?

>Zdá se, že si pletete pravdu s většinovým názorem
No to se opravdu zdá, já si za svou Pravdou budu stát třeba i sám na celičkém světě (i v tom neexistujícím), dokud to uznám za vhodné. A sem patří i to, že většina obvykle kváká, aniž by jí pravdivost toho kvákání nějak zajímala.
>takže pokud se snažíme pochopit Univerzální Pravdu, snažíme se především pochopit sami sebe
No, to už tak nadpozemsky nezní (ale zase abych nepřechválil)
>kdybyste pořádně četl, co píšu, a nehádal se se svými projekcemi.
Tomu se asi nikdo nevyhneme, udělat si cizí projekci je jaksi nadlidské...
>A co se týče relativity dobra a zla
Tak teda tu relativitu odkývu, ať taky prokážu svou „nekonečnou dobrotu“. A uznávám své veškeré chyby, ať mám taky jednou „absolutní pravdu“. [mrknutí jedním okem]

201517

02.10.2009 11:17

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

HHBB 88.?.?.?

[cool]
Aspoň, že nebudem smrdět, čtyřicet dní deště by mělo stačit. [mrknutí jedním okem]

Bohužel asi už nebude k mání to další pokračování od Kabeláka, patrně to bude někde zašité v nějakém soukromém archívu i s celým rozuzlením.

201521

02.10.2009 13:28

Íránská jaderná hrozba za účelem odvedení pozornosti

RE: S trochu humbuku, lží a vydíráním oblbnou svět

HHBB 88.?.?.?

Proč by vůbec nějakou jadernou bombu vyráběl, to postrádá smysl. Použil by jí stejně jen jednou (a naposled), a kdyby jí přece jen "nutně potřeboval", tak mu jí určitě někdo ochotně zapůjčí. Ono přeci nakonec stačí místo toho pekelného stroje vyrobit jen jeho iluzi. Ta poslouží stejně a je levnější.
Stejně jako stačí vyrobit iluzi letu na měsíc, nebo iluzi protijaderného deštníku.
Pak ještě zbývá spolknout iluzi nepřítele, iluzi spojenců, demokracie, spravedlnosti, peněz, boha, no a pak se nejspíš ocitneme v realitě. [mrknutí jedním okem]

201526

06.10.2009 08:51

Heil EU!

Marjápana?

HHBB 88.?.?.?

Možná se pletu, ale neřekl bych, že až tak moc...

Vložený obrázek

Nebo kdo to je?
(Ten stařík vlevo je Ota Habsburg, Uprostřed pod sochou papeže je Blair podepisující ústavu EU v Římě, ale ta postava napravo...)

201830

06.10.2009 11:12

Heil EU!

RE: Mám rád vlajku EU

HHBB 88.?.?.?

To je naprosto popletené a na hlavu postavené, už jenom proto, že Praha je z podstatné část i historickým produktem Moravanů. To je jako obviňovat Slováky z nějakého průseru v Čechách, protože se tam motal Husák, čím si kdo asi tak pomůže…
Až položí Brusel moravské vinaře, protože lepší podmínky pro umístění dotací byly ve Španělsku, tak zato budou asi moci Švédové, nebo kdo, kýhovýra. Až kůň bude mít málo ve žlabu, tak se přirozeně nasere na koně stojícího vedle, ale asi si moc nepomůže… Co má proboha obyvatel třeba z Jižního města z toho, že Dačice jsou „české“? Nebudou potíže ležet nejspíš jinde? [mrknutí jedním okem]

Ten klín se tam nepřidal, ten tam někdo přidal.
Praha nic nekrade, někdo to tak zařídil.
Češi nic neukradli, někdo to přerozdělil.
Sice nechápu, jak obhájíš své zájmy přes preferovaný Brusel (asi je plný Moravanů jako Praha), ale když si to myslíš...

Jinak co se týká českých úřadů, na ty nádavají všichni, Pražáky nevyjímaje. Kdyby jich většina ležela v Brně, asi by to nebylo jinak.

201836

06.10.2009 11:49

Heil EU!

RE: Marjápana?

HHBB 88.?.?.?

Dobrý odkaz a leccos napoví.
Je jisté, že budovatel nového Jeruzaléma (Prahy) král Karel o tom něco věděl.
Nelze si nevšimnout také zvláštní pečlivosti, kterou KC věnuje zaklínání kostí knížete Václava. [mrknutí jedním okem]

201843

06.10.2009 12:01

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

HHBB 88.?.?.?

Bude to znít asi divně, ale co není. Myslím, že existuje nějaký rituální důvod, proč má být LS odklepnuta nakonec právě v Praze.
(proto to divadlo s protahováním)

201844

06.10.2009 16:27

Heil EU!

RE: Marjápana?

HHBB 88.?.?.?

>a o naprosté hlouposti, ba přímo pomatenosti a nepodloženém fanatismu svědčí snaha podstrkovat pod 12 hvězd na vlajce EU pannu Marii [velký smích] to už mi přijde tak nespojité a křečovité, že se zdá, že dotyčný utekl z psychiatrické léčebny.

Arsène Heitz was a draughtsman, born in Strasbourg, who worked at the Council of Europe. He is the author of the Flag of Europe (that of the Council of Europe and the European Union).

Heitz worked in the postal service of the Council of Europe while the flag was being chosen between 1950 and 1955 and he had submitted 20 of the 101 designs.

He proposed a circle of fifteen yellow stars upon a blue background; inspired by the twelve-star halo of the Virgin Mary, the Queen of Heaven of the Book of Revelation, often portrayed in Roman Catholic art, which can be seen in the Rose Window that the Council of Europe donated to Strasbourg Cathedral in 1953.


Překládat ti to ale nebudu. Příprava nic moc, tak dnes je to za 4 s odřenýma ušákama, tak aspoň něco za snahu, pepku. [mrknutí jedním okem]

201859

07.10.2009 08:30

Heil EU!

RE: Mám rád vlajku EU

HHBB 88.?.?.?

Já ti rozumím. Ale ty ve skutečnosti voláš po něčem jiném. Přečti si ještě jednou tu formulaci výše, která již moc nekoresponduje s tím, jak jsi to formuloval níže.
Pokud mi ale dopřeješ roli všemocného bruselského úředníka, dostaneš všechno, čeho si žádáš a zlé Česko i s Prahou dostane co proto. V další fázi se ale připrav na příliv různých barev a jistě svrchovaných entit na Moravu, kde pak nejspíš nastane další spravedlivé dělení.

201915

Nejsem si jist, jestli si mi porozuměl, ale nechám to tak. Mirdo, tyto „zaručené“ vědomosti jsou sice dobré do diskusního fóra, a jsem rád, že ti nějak pomůže vědomí, že ti velí Rockefeller, ale pro mě je to spíš jen zajímavost. Proto chápu, že tě i trochu nadzvednou jiné pohledy na věc, které ti „snižují velkého šéfa“. Nakonec kdybych říkal, že tomu velí papež (já to ale ve skutečnosti vůbec netvrdím), tak by mě také mrzelo, že je zase jen figura v očích jiných. Je to jak ta šachová hra, kdy ten druhý znevažuje mého krále. [smích]
Ale stejně, jsem už asi tak zamlžen svou mlhou, že mi uniká souvislost toho videa s tím, co jsme probírali výše, s ohledem na vyjasnění problému. Naopak, vnesl jsi tam nové podivuhodné postavy, jako je třeba ten Fullford. No to je další týpek, který stojí za obzvláštní rozbor, aby bylo vůbec jenom trochu jasné, kde na té hrací ploše stojí a co to vlastně s DR sehráli. (Srovnej to třeba s mým zamlžujícím příspěvkem, který se týká začlenění Blackwater v systému.)
Teď v týdnu už to nestihnu, ale celou tu maškarádu z videa můžeme rozebrat jindy, ale obávám se, že to tvé figury až tak neposílí. [mrknutí jedním okem]

202015

08.10.2009 11:50

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Prezident je skutečně jen symbolická figura, jež pouze prezentuje ostatní

HHBB 88.?.?.?

>moravskými stavy naverbovaný pluk německých žoldnéřů
ti jediní se den před tím nevožrali [oči v sloup] [mrknutí jedním okem]

202016

08.10.2009 16:01

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Bankovní krize vs. krize z nadvýroby

HHBB 88.?.?.?

Rád odpovím. Nepostihuje. Vlastně se bojí toho, co řekne BIS, protože nějak tuší, že BIS tahá za nitky makroekonomických nástrojů.
Problém je to někoho jiného. Tento makroekonomický a naprosto zbytečný parazit dosahuje stropu svých možností a někdo půjde od válu. No a je mezi nimi panika, kdo to bude, protože to patrně postihne podstatnou část molochu. Nám to může být úplně jedno, ale jen do doby, kdy se nás budou chtít jednotliví, upozorňuji, že pro nás z podstaty zbyteční aktéři, zatáhnout do své hry, kde nás samo sebou bez milosti kdykoliv utratí. Mělo by nás to nechat chladnými a celý ten mumraj pozorovat zpovzdálí a raději se věnovat svým vlastním schopnostem se zabezpečit.
Hospodařících subjektů ekonomiky se dotýká vlastně jen proto, že byly do hry systémem zataženy jako nezbytný zdroj sil, bohužel mnohdy za všeobecného naivního potlesku. Podstata celé krize začíná již u způsobu myšlení.

202022

Vidím to přibližně-podobně-stejně. Ale na jezovity, na ty mi nesahej, ti maj totiž pod palcem ty další jmenované entity. Ale nepochybuju, že má ještě někdo pod palcem i je… [mrknutí jedním okem]

202023

13.10.2009 11:05

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Osud U.S. Dollaru se bude odvíjet trochu jinak

HHBB 88.?.?.?

Když má být energie zachována, na což někdo vyslovil zákon, tak to znamená, že se energie neztrácí. Tedy je nezničitelná, a potom celé to divadlo je perpetum mobile, o čemž se zase někdo vyslovil, že neexistuje.
No vtip je v tom, že se všechno musí přeměňovat, aby to bylo, jinak to nebude. A máme to. Tak se přeměňujeme a zároveň přeměňujeme a tím ženeme to perpetum mobile kolem rovnovážného středu. Když měníme třeba věci tuhé na plynné, tak oni zase mění okolí, což se vše děje formou vlnění, které je vlastně předávání neboli výměna mezi shluky sil, které vnímáme díky nějakému uspořádání v určitém okamžiku a zase způsobem nějaké výměny.
Tedy výměna a přeměna je to perpetum mobile zvané bytí, takže to jsou v podstatě kouzla a čáry. [překvapení]
[mrknutí jedním okem]

202330

13.10.2009 15:28

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Osud U.S. Dollaru se bude odvíjet trochu jinak

HHBB 88.?.?.?

což by znamenalo, že zhmotňování lze provádět z ničeho [smích]

202347

14.10.2009 10:15

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Osud U.S. Dollaru se bude odvíjet trochu jinak

HHBB 88.?.?.?

Jestli systém uzavřeme (teoreticky), tak bude jeho další setrvání záviset na vlastní výměně uvnitř systému, která vlastně ten systém tvoří. Jestliže se zastaví, zanikne systém.
Zastaví se zcela uzavřený systém, nebo nezastaví…
Každý systém, který známe, je otevřený. Pokud by se ho podařilo nějak uzavřít, tak je to samostatný vesmír. Z toho asi vyplývá, že vesmír je nejspíš uzavřený systém, který tedy nemůže mít ztráty a ani vnější zdroje, tedy je to samohyb.
O co však jde, je hledání vnitřních zdrojů (zásob) uvnitř systému, které by byly pohotově volně využitelné. Zatím našemu systému není nejspíš umožněno ho nalézt (oni ale jsou), neboť společnost zaměřená na bezbřehé plýtvání by tak narušila rovnováhu drastickým způsobem, což se nyní děje již za hranicí únosnosti. Při určité mentální kvalifikaci budeme schopni i přejít na tyto zdroje, aniž bychom si definitivně uřízli větev. Základním předpokladem je totiž nejen umět vytvářet, ale i krotit své potřeby, kdo to ale dnes umí…
Hmatatelný svět je jen zlomek vesmírných sil. Obrovská část je mimo naše schopnosti vnímání. Co je však ještě zajímavé, síly zanikají a zase se objevují z oblasti, kterou jsme zcela trefně pojmenovali věčnost. Síla spočívající ve věčnosti nemá uspořádání, tedy nepodléhá času a přestává být známou silou a stává se zdrojem i úložištěm všeho. A tak i my se pohybujeme v rámci nekonečných možností, ale naše omezenost nám brání se jich chápat. [smích]

202412

14.10.2009 15:05

Pod terorem trpaslíků

RE: Jsou období v životě lidském,

HHBB 88.?.?.?

Co se stalo, se neodestane. Za to se dá dostat jedině…odpouštěním.
Jinak jsme stále v něčem, co se stalo dříve. Chceme-li teď něco udělat proti lisabonskému diktátu, musíme ho teď podržet, ať se stalo před tím cokoliv. Je teď totiž jediným politikem na scéně, který má možnost zvrátit proces, a to v celém evropském kontextu. Musí mít ale naší podporu. Mezi národem a prezidentem leží bariéra všech možných řiťolezců, které je nutno přejít s lehkým úsměvem a svou vůlí musíme teď hlavu státu podržet. Očekává to od nás i spousta již odepsaného obyvatelstva v jiných zemích, kteří mají tu smůlu, že nikdo z jejich politiků v jejich zájmu dostatečně nejednal.
Teď už nemá smysl rozebírat co je skryto před tím, za tím, pod tím a nad tím, jelikož jeho úsilí je teď v souladu s národním zájmem.

202439

14.10.2009 16:17

Pod terorem trpaslíků

RE: Prast jako uhod

HHBB 88.?.?.?

Asi jsme tím museli projít, patrně i Klaus. Ale teď nepotřebujeme rozebírat Klause, ale postoje hlavy státu. Nevidím nikoho na obzoru, kdo by reálně mohl zvrátit, nebo aspoň brzdit současný sešup, kromě Hradu, nás a nám podobných po Evropě.

Můžeme Hrad podpořit, nebo odepsat. Jeho snaha mi už prašť jako uhoď moc nepřipadá, právě naopak... A navíc už máme 2009, tak je zase načase tím evropským bahnem trochu zakvedlat, klaus neklaus, jde o nás, tak ať to nemaj s náma zase tak jednoduchý. [mrknutí jedním okem]

202448

15.10.2009 12:34

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Svět patří Izraeli

HHBB 88.?.?.?

Ale kde že, vždyť je to celé opět hra někoho v pozadí, koho by nikdo nečekal, proto to funguje vydatně napájeno nevědomostí…
Ale i na Izrael dojde nejspíš již brzy.

Východisko je však jinde, a to přesně v duchu toho, jak psal elerik níže. [cool]

202542

15.10.2009 13:23

Pod terorem trpaslíků

RE: Pan Stwora protestuje, protože mu to velí jeho iracionální intuice

HHBB 88.?.?.?

Vzhlížej si, ke komu chceš, ale další do toho netahej, zůstaň raději u toho „tajně“.

202548

16.10.2009 13:07

Pod terorem trpaslíků

RE: Pan Stwora protestuje, protože mu to velí jeho iracionální intuice

HHBB 88.?.?.?

Vím, že není jedno, co si lidé myslí, proto raději hovořím za sebe a já nikam pryč nevzhlížím.
Vytušit, k čemu lidé vzhlíží, je jaksi snaha chytit kočku za ocas, což se také děje a snaha je značná a často se potkává se snahou populaci přesvědčit, co si vlastně myslí.
Myslím, že představa EU jako ochránce slabých je poměrně pokroucená, neboť jako silní budou vystavováni především ti poslušní. [mrknutí jedním okem]

202635

19.10.2009 08:50

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 88.?.?.?

Myslel jsem si, že se ještě ozveš. [smích]
Zkusím to ještě odjinud. Nebudu rozebírat tu spršku ukřivděnosti. Ale pokus se o určité zamyšlení.

Kdo podlézá šéfy a šéfy těch šéfů.
Kdo nadává na politiky, aby se stal tím samým.
Kdo posílá děti do školy a trýzní je za špatné známky při vymývání mozků.
Kdo volá po více represe, protože se bojí.
Kdo chce mít větší auto než soused.
Kdo čumí na TV, i když ho to dere.
Kdo nadává na mamonáře a sám chce to samé.
Kdo čeká na spasitele, aby nemusel vzít zodpovědnost.
Kdo viní mocné za svou nemohoucnost.
Kdo v sobě živí méněcennost, zlobu a nenávist, aby pak střílel po sobě podobných.
Kdo se odvolává na osud, aby ho nemusel vzít do svých rukou.

Pokud si na to odpovíš, tak zjistíš, že pokud tu je chobotnice, tak jen proto, že chceme být její součástí. Pokud přestaneme tu chobotnici živit obdivem, strachem, závistí, nenávistí, zlobou, servilností, atd., pak bude slábnout. Největšího parazita živíme obvykle právě v sobě.
Na tom co jsem tu chtěl upozornit je, že se nejedná jen o hru s penězi, ale v prvé řadě o hru s duší. Pokud na to přijdeme, můžeme se od těch, co zachází s mocí i leccos přiučit a případně i leccos překonat, tedy hlavně sebe. [smích]

202805

19.10.2009 14:23

Malicherné problémy naší blaženosti

RE: Hra se slovy ?

HHBB 88.?.?.?

Prostě to nemohu nezmínit. Na světě je téměř 6 miliard lidí vyznávajících nějaké náboženství. Pro nás jistě zajímavé číslo je asi 3,4 miliardy věřících hlásících se k tzv. abrahámovským náboženstvím.
>stejně tak se dnes nikdo neodváží veřejně rozebírat pojmy jako kapitalismus, demokracii atd. Všichni se tváří, že se jedná o svatý grál a debatuje se o hloupostech
Ač se to na první pohled nezdá, tak většina ideologií má oporu právě v náboženských systémech a jejich otevřených, nebo i skrytých hodnotách. Takže s tou svatostí se to opravdu nemusí vylučovat.

202821

19.10.2009 15:32

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 88.?.?.?

Ale ono to spolu velice souvisí. Snažím se na určitých souvislostech ukázat, že vše je provázáno nejen teď, ale i do minulosti, z čehož se odvine i budoucnost.
Zatímco vláda finančníků je odvozena z teorie postavené na materialistickém principu (jde o bohatství, peníze, energ. zdroje, hmotnou životní úroveň atd.), já to od duchovního principu neodděluji. Naopak tvrdím, že pro jakoukoliv hierarchii je nutno vytvořit duchovní (potažmo ideologické) předpoklady. Z toho důvodu bych musel bankéře znásilnit do role duchovního, nebo ideologa, ale to už přeci není bankéř.
A protože je do této role populace zpracována duchovně (formou nějaké závislosti na určitých potřebách odvíjejících se od hodnot), musí se z toho i duchovně vymanit. To je to, o čem je ten poslední příspěvek.
Proto říkám, že upínat se na nějakou vizi nepřítele, toho nepřítele utvrdí v jeho roli a situaci vyhrotí a uzavře na dlouhou dobu. A protože je vše provázáno, tedy i ta případná chobotnice je prorostlá vším, nemusím zdůrazňovat, kam povede snaha o její likvidaci jako nepřítele. Prostě tu zůstane jen těch pár set tisíc přeživších.
Nevedu diskuzi vlastně s Mirdou, ale s myšlenkovým konceptem, který je z mého pohledu potenciálně zničující.

202827

20.10.2009 08:33

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 88.?.?.?

Trošku jsem možná přecenil své schopnosti něco podat. Tedy to zkusím ještě skrze to přirovnání.
Ovce nic nevypátrá, ovce chce být ovcí. Chce-li ovce svůj osud ovce změnit, ať přestane být ovcí. Pak zmizí i ten pes s ovčákem.

202865

20.10.2009 15:38

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 88.?.?.?

Jak to bylo před tím?
Protože si cením každé ženské duše v takových diskuzích, vlastně mají můj obdiv, tak ještě ušetřím chvilku, abych dal ten článek do trochu historických souvislostí, a také s tím, co jsem naznačil v diskuzi.
Prošel jsem si mnoho diskuzí v britských denících za články týkajících se této věci. Mnoho Britů vidí poslední záchranu v krocích u nás, dokonce některé názory jsou až „staří dobří Čechové nás podrží“.
Proč si to myslí? Historie.
Když probíhalo za dob otce vlasti intenzivní začleňování českých zemí do sv. říše evropské, souběžně docházelo i k tlaku latiníků sem (něco jako dnes bavorští křesťané). To se ale nesetkávalo příliš s pochopením tuzemců, a tak docházelo ke vzpourám „pohanů“ a „barbarů“ a „valdenských“ a „wycliffeistů“ a „pikardů“ a vůbec všelijakých „kacířů“ a „heretiků“. Latiníci si chtěli na věc posvítit, a tak využívali své rozvinuté sítě inkvizicí pověřených agentů. Z jejich záznamů je také patrno, že naše země měly na mnoha místech velice daleko do těch „křesťanských“ v latinském, či římském pojetí. I tenkrát bylo zřejmé, že romanizace, latinizace a germanizace (před tím frankizace) je prakticky totéž co římské, či evropské impérium.
Když pak Karlův (Václavův) syn Václav se ocitl před přímou konfrontací se sv. stolicí a jejich sítí špionů, bylo by opravdu divné, kdyby on sám podobnou sítí nedisponoval. Proto odhalení pro Nepomuckého dopadlo, jak dopadlo (pročpak je asi dnes jezuity tak uctíván) a taktéž se zdá, že tu musela být nějaká vazba či síť přes Moravu do Polska a přes Evropu až do Anglie, dle šíření jistých událostí, které vůbec nevypadají náhodně. Co se týká sítě krále, stojí určitě za zmínku dokument zajišťující prakticky Žižkovu nedotknutelnost, vazba Žižky na moravské pány a jich na Polsko (MedaBeda zmiňuje porážku Teutonského řádu v pobaltí, kde polští kronikáři zapsali rozhodující podíl právě moravsko-českého kontingentu). Řím ztrácí sever a pomalu i České země.
Proto mě nepřekvapuje, že strakoničtí Johanité (maltézští rytíři), pořádají hon na Žižku a dostihnou ho u Sudoměře i s průvodem několika sedláků, chudiny z Plzeňska, žen, dětí. Je naprostá záhada, že je Žižka porazil (byl jsem se tam i několikrát podívat). Mám jediné logické vysvětlení, a tím je podivná role královského vojska vedeného Bohuslavem Švamberkem (údajně se topící v bažině), že ve skutečnosti možná Žižku tajně podpořil, sám se totiž posléze objevuje jako jeden z jeho hejtmanů. Počínaje táborskou republikou začíná evropský obrat. Známo je i to, že křížové výpravy do Čech přivedli římskou pokladnu na buben.

1/2

202883

20.10.2009 15:44

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 88.?.?.?

2/2

Zvrat pak nastává se vzchopením latiníků a nástupem katolické protireformace, což není nic jiného než nový postup sv. říše evropské při „sjednocování“ Evropy (dnes známou jako EU), kde svou rozhodující úlohu hraje právě jezuitská síť. U nás začalo defenestrací a skončilo usekanýma hlavama a úprkem, kdy se mnoho emigrantů zastavilo až v Americe. Není bez zajímavosti, že to Valdštejn, který byl manipulován mágy, mohl zvrátit na obě strany, ale to je kdyby. Pak už stačlio jen dosazovat latinsky úslužné (obvykle německy hovořící) úředníky. Řím se tak odpíchl a během několika let se právě s pomocí jezuitů stal koloniálním impériem.
Jenže ta záhadná síť oponentů tak docela nezmizela a v polovině 18st. setřásají jezuity v jedné zemi za druhou. Totiž mimo jejich řádu, tu ještě operuje několik řádů jiných, a to v takovém utajení, že historie se k nim zná jen velice letmo. Pokud tu byla řeč o zednářích a jejich síti, tak ta vlastně vznikla z části sítě templářů na britských ostrovech a o ně se patrně opírala i Ažběta proti jezuitům. Kontinentální část přešla na Johanity. V 18st. jezuité byli za většinou toho, co se na scéně šustlo. Proto snaha o jejich eliminaci musela skončit v konfliktech, tak jak to pokračuje patrně i dnes. Není náhoda, že právě ve Francii se spustil návrat černého hraběte z Kristovy hory (jak to Dumas trefně pojmenoval). Další akce už byla odplata všem, co se chtěli bez nich obejít. Jak to, že to mohlo probíhat ve vlnách po celé Evropě? To jsou ty sítě agentů a také právě to školství, kde si připravovali své budoucí revolucionáře a politiky, a kde se také vařily všechny ty pozdější -ismy. A tak se svádí revoluce a války, abychom tu zase měli to svaté EU a teď už nejlépe napořád. Tento plán na rozklad a následné nastolení popsal Sue ve svém posledním díle, jehož vydání přežil jen o chvilku. Dnes ten plán známe jako protokoly. Stejně jako Napoleon, tak i Hitler byly jen loutky v rukách tohoto řádu a události vedoucí k první sv. by také stály za extra pojednání, včetně toho, proč byly likvidovány celé větve rodin.
A tak dnes máme znovu latiníky za dveřmi a čeká se opět na naše vlezení do ohrady. Co je symbolika EU a kdo za ní stojí, jsem znázorňoval nedávno. Ostatně to trčí na každém mariánském sloupu po celé naší zemi.
Já třeba nejsem proti sjednocené Evropě, jde jen o to, kdo a proč to dělá. A co si s tím má počít prezident… Bez nás asi nic. Nejde o Klause, ale o nás, abychom podpořily kroky, které cítíme jako správné. Ostatně prezident sídlí na zvláštním místě, a i to může v určité době vytvořit jisté změny v osobnosti. [mrknutí jedním okem]
A tímto vyprávěním bych tu diskuzi tady za sebe asi uzavřel.
A jestli je to pravda? Kdo ví... [smích]

202884

22.10.2009 09:44

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 88.?.?.?

Fiknu to sem, aby se to neztratilo v niti.
Ku podivu ta diskuze má ještě další čtenáře. Protože mám taky ještě jiné zájmy, tak jsem už dál nechtěl protahovat to nafukování HHBB profilu, od kterého duo jenda a mirda už nehodlá upustit, natož se věnovat věcně tématu. Jinak bych pro další čtenáře nějaký ten argument upustil.

Právě ta představa Velkého nepřítele dokáže dokonale vymýt mozek. Jen tento samotný fakt úžasně funguje. Pak už jen stačí zasévat haldy kravin, které dokonale zasviní mozek a nadělají z lidí nejen ovce, ale i pracovité agenty systému (to k té poznámce "mirda-agent" a té urputnosti). A. Jones je jen jeden z těch populárních šiřitelů, ale je zde celý seznam ještě daleko sofistikovanějších a také vědomějších pracantů na zcestných konceptech, mnoho se jich přebírá a překládá do zvědavce (proto i dávám přednost místním autorům a přispěvovatelům, často zase zatracovaným) a všechno to diskutovat je nadlidský výkon, zvláště když se tvoří různá nadšeně tleskající či bučící uskupení, které jsou pak víc než názor jednotlivců (fašistická klasika).
Aby ale nedošlo zase k všelijakým přitroublým omylům a výkladům, tak jen dodám, že to není o tom, že ta tvrzení jsou nějak lživá nebo pravdivá v jednotlivostech. Jde většinou o nějaká tvrzení, často velice pravděpodobná, která jsou však dovedně sestavená (často velmi dovedně) do drobných analýz a vlastně skrytých návodů myšlení, které jsou ale i částí dlouhodobých plánů. Bez vlastního přístupu, který se tak stává modlou, je téměř jisté, že se stanu závislý na nižším, či vyšším stupni manipulace, kdy právě náboženství (víra) a od něj odvozené ideologie, bývají tím zdaleka nejčastějším způsobem, ať je předmětem uctívaní co chce. Pak ale také nejde jen o slepý respekt (či pokoru), ale o snahu nejen vyladit sebe, ale vyladit se i s okolím.

Ještě takový jeden malý klíček.
Nejen analýza, ale i syntéza je nutným předpokladem posunu v kvalitě, a to vše postaveno na vůli dávající věcem záměr.
Použiju ty ovce.
Ovce sice rozebírá kvalitu trávy, přívětivost ovčáka a jeho psa, ale to jí nikam neposune. Ani jí neposune vztek z ostříhané vlny a strach ze psa, naopak, to jí nutí shluknout se do stáda a být povolnou a úslužnou ovcí, protože tehdy zažívá úlevu spojenou se spokojeností.
Je zde však i ovce trochu jiné barvy. Nebojí se a má záměr. Zdolá svůj úděl ovce a strach z neznámého. Bude něčím novým. Tím spouští ten Vojtův evoluční mechanismus. Pro ten je ale také nutný ten božský záměr, uplatněný právě přes vůli ovce, která není ke svému božství lhostejná. A tak se jí promění srst, změní zuby, zrychlí běh, zbystří zrak, zvětší mozek… A pak, nebude-li ovce, nebude ani ovčáka.

202984

22.10.2009 10:07

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 88.?.?.?

Trochu to odbočím...
No je pravda, že jsou tu rejdy skutečně mocné. Naše země leží v srdečním shluku, a centrum země je v jeho centru. Zájem nepoleví a je na nás, jak vysokou hru chceme hrát. Kliky, řády, lóže… no dobrá. Jenže my máme (poměrně mnoho z nás) všechny předpoklady hrát i tu hru nejvyšší. [mrknutí jedním okem]

202986

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 6

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,39 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,36 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,04 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 871,75 Kč
1 unce stříbra
522,63 Kč
Bitcoin
412 058,19 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?