Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 27 příspěveků, 1 jméno: Saša.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.11.2009 06:01

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Všechno lze vysvětlit

Saša 74.?.?.?

> vědeckou studii problematiky ras,

Právě vyšel překlad knihy z hebrejštiny do angličtiny od profesora historie z Tel Aviv jménem שלמה זנד
Shlomo Sand: Invention of the Jewish People.

Originál byl v Izraeli překvapivě bestseller, kniha totiž popírá označení Židů jako Židovského národa. Na obecně známých a uznávaných podkladech prof. Sand vysvětluje, že Židé nemají žádný společný původ, kulturu a až na pouze možná zcela řídké výjimky žádnou genetickou vazbu. Jsou jen a jen příslušníci jednoho náboženství. Je pravdou, že po druhé světové válce a právě zásluhou Hitlera je spojuje jistá pospolitost, ale to je jediné – prof. Sand vše ostatní považuje za sionistickou lež a podvod. V New Yorku je poprask, prapůvodní Židé mohou být geneticky bližší arabským příslušníkům Hamas. Více v angličtině na směrnících:
http://www.nytimes.com/2009/11/24/books/24jews.htm...
http://www.versobooks.com/books/nopqrs/s-titles/sa...
http://www.haaretz.com/hasen/spages/966952.html

205746

27.11.2009 08:24

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Všechno lze vysvětlit

Saša 74.?.?.?

Souhlasím s Vámi, že sionisté jsou rasističtí, ovšem především díky své ideologii dovedené do nekriticky fanatického extrému. Poznali jsme řadu -ismů a ve fanatické formě jsou bludné. Je to kvalitativně stejné jako udělat modlu z chvályhodného národnostního cítění a dojdete k nacismu. Je to vypiplaný extrém. Obhájci daného –ismu vždy na něm najdou opravdu něco dobrého, ale ve fanatické formě je zhoubný, postrádá totiž míru zdravého selského rozumu.
Perfektní a úsměvnou odpověď Vám dal pan Hestroy.

205825

28.11.2009 11:03

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Jedinečná kniha

Saša 74.?.?.?

V Izraeli právě vyšla populární kniha "The King's Torah" od Yitzhak Shapiro vysvětlující bibli a navádějící Židy k zabíjení „gójů“ (nežidů) včetně dětí a dokonce novorozeňat, kteří mohou ohrozit Židy. Řada významných rabínů jako Yithak Ginzburg a Yaakov Yosef knihu doporučuje (autor je rovněž rabínem). Podrobněji šetrně oznámeno na a méně šetrně [url=http://www.eutimes.net/2009/11/book-about-killing-gentile-children-becomes-bestseller-in-israel/] Kniha o vraždění nežidovských dětí bestseller v Izraeli

S tou biblí je to všelijaké, různé verze se tisknou a tisknou, rozdávají po ulicích, hotelové pokoje jsou vybaveny biblí…. V USA si všimnete, že všude jsou banky a kostely, v New Yorku pak ještě pojišťovny soutěží, která má větší zlatou střechu.

205895

29.11.2009 00:00

Kleopatra

RE: Nechci dělat reklamu

Saša 74.?.?.?

Alergie jsou sice nevyzpytatelné, ale obvykle se kontaktem alergie zvyšuje. Pří mírné alergii a když nejde jinak, alespoň zavírat ložnici a nespat se čtyřnohou kočkou [smích]. Některé přítulné a nebojácné kočky lze jednou za měsíc vykoupat, je nezbytné, aby voda byla 37° až 38°C (zkusit loktem nebo teploměrem) a kočku nevyděsit. Neponořte ji nikdy hlavu, nesprchujte a jen v malé míře použijte specielní šampon na kočky. Nepoužívejte polštáře a nic s peřím! Vím, že každou kočku prostě koupat nelze, ale koupal jsem od kotěte siamské kočky 20 let a dokonce si je žena brala do vířivky. Jde o snížení mikroskopických částí lupů a organického prachu v ovzduší.

Někteří jednotlivci si pochvalují různou a často protichůdnou vlhkost vzduchu, jiní elektronické filtry, ale myslím, že důležitý je pozitivní přístup a nezaručeně dříve zmíněné.

205935

30.11.2009 09:48

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Jedinečná kniha

Saša 74.?.?.?

>Tak se má pan abc vyjadřovat k věci

To jsou „svědci Jehovovi“ se speciálním výkladem bible s původním jménem a výtisky Zion's Watch Tower, dnes Strážná věž. Organizace má typické znaky kultu, vyžadující poslušnost a zákaz pochyb. „Myšlenky“ jsou jim dodány týdně z ústředí v New Yorku a členové na pěti schůzích týdně a ve svém volném čase je mají „studovat“. S výjimkou šíření zmíněných kázání z ústředí a získávání nových členů se nemají stýkat s veřejností (vedlo by je to ke hříchu) a účastnit politického života. Nezpívají hymny ani národnostní písně, neslouží v armádě a nemají pracovat ve vojenském průmyslu. Využívají strachu předpovědí konce světa a „zachránění“ pouze členů kultu v „království nebeském“. Odmítají transfuzi krve a krevních produktů. Neslaví křesťanské a ani „pohanské“ svátky. Věří, že pouze oni jsou opravdoví křesťané a boha máme nazývat hebrejským jménem יהוה
Těch se nezbavíte, je jim uloženo najít další co budou odevzdávat desátky do New Yorku a tak on musí podat padesát příspěvků měsíčně ze Strážné věže.

206007

01.12.2009 09:39

Finanční krize v Dubai: Směrem ke katastrofickému scénáři?

RE: Len otázka.

Saša 74.?.?.?

V anglické Wiki http://en.wikipedia.org/wiki/Steorn
Jedná se o perpetum mobile, „konspirace“ okrást investory firmy. Soudný člověk z takového nápadu dostane kopřivku. Dle zákonů fyziky je něco podobného nemožné a nemá žádnou souvislost s článkem.

206058

02.12.2009 00:29

Katastrofálny stav spoločnosti a hľadanie východísk z neho

RE: Omezte, prosím, počet svých příspěvků

Saša 74.?.?.?

>porad urazel,

To snad jenom Vás, nebuďte tak nedůtklivý a zrovna Vy [zmaten]

>zdravil Shalom

Slušný pozdrav se Vám nelíbí, antisemito! Pouze jednou a ve správné spojitosti:
[chechtot] A chce vás zabít poté, co jste mu vyvraždil rodinu? To je to vaše právo na život? Zdravím na ústředí! Shalom! [chechtot]

>v jeho uvahach jeden zabloudil

Kdybyste v sobě neživil nenávist a byl schopen lidského cítění tak byste ho pochopil. [cool]

206123

02.12.2009 10:49

Směrem k alternativě globalizace

RE: Ach jo, už zase...

Saša 74.?.?.?

>cílem kapitalismu není maximalizace výroby, ale maximalizace zisku

Ano, ta maximalizace zisku, za každou cenu. Pod vedením našeho nalezeného bratra USA, s hazardním kapitalizmem a Americkým snem.

Tak jsem si poslechl velkého řečníka, kterého si Amerika zvolila na základě lživého slibu z 27. října 2007 kdy slíbil davu : „I will promise you this, that if we have not gotten our troops out by the time I am president, it is the first thing I will do. I will get our troops home. We will bring an end to this war. You can take that to the bank.“

O dva roky později, po roce vlády a po osmi letech války nám Obama, nositel Nobelovi ceny míru, slibuje ještě další léta boje s horaly v Afganistanu, navyšuje počet vojenských jednotek proti primitivním partyzánům třetího světa na sto tisíc. Obama je výmluvný řečník, ale poselství je stejné jako od George W. B.. Začal jak je to americkém „životním zájmu“, ke konci připomenul, že jsme (USA) byli napadeni a 9/11, s obvyklým bůh žehnej Americe na konci. Životním zájmu? Není to v zájmu smrti? Ach, vždyť mrtví Afgánci se nepočítají a Američanů padla v Afganistanu „jen“ asi "pouhá" tisícovka a Obama vlastnoručně podepíše kondolenci rodičům. Afganistan nebo snad alespoň Talibán napadl Ameriku? I kdyby celá 9/11 nebyla zinscenovaná, všichni únosci letadel byli ze Saudské Arábie, ne? Válka na dluh, ale výzbroj bude „made in USA“ a krvavý zisk půjde těm několika co vlastní Ameriku.

206136

02.12.2009 18:56

Směrem k alternativě globalizace

RE: Vtip roku

Saša 74.?.?.?

>Toto už přece sovětští soudruzi zkusili v

Máte pravdu, staví to na minulém „modelu“ až moc doleva a tvrdý kapitalismus je svým způsobem přirozený krkavým vlastnostem člověka. Pokud se však nemáme sežrat jak krysy vzájemně, alespoň pojištění, zdravotnictví a přírodní zdroje by měly patřit státu. Stejně tak ta naše přirozená krkavost musí být někde nějak omezena jako progresivní daní apod. Současný hazardní kapitalismus je přímo kriminální a odměňuje podvod a všechny špatné lidské vlastnosti.

206158

02.12.2009 19:45

Katastrofálny stav spoločnosti a hľadanie východísk z neho

RE: Omezte, prosím, počet svých příspěvků

Saša 74.?.?.?

Pane Gösta, Vy jste důkazem, že je třeba více Hestrojů [velký smích]
Když to sedne tak to považujete za demagogii [chechtot]

206165

02.12.2009 20:09

Směrem k alternativě globalizace

RE: Vtip roku

Saša 74.?.?.?

>Zdravotní péče na základě všeobecného pojištění

To zdravotnictví bez spoluúčasti funguje ve většině civilizovaných zemí a přes všechny potíže a nářky funguje dobře. Porovnejte země s nedelší délkou života, všechny mají zdravotnictví bez spoluúčasti.

V nějak porovnatelných příjmech dejme tomu jen pro příklad do desetinásobku, můžete mít rovnou daň, ale kde nic není nic nebere a v současném systému, právě ti s tisícinásobným příjmem se dani prostě vyhnou. Máte pravdu, že není alternativy, ale pokud kapitalismus ideově soutěžil (s „komunismem“) byl lidštější, pracovní doba se zkracovala, sociálních výhod přibývalo apod.

>SOučasný kapitalismus má do dokonalosti daleko

To ano [chechtot]

206167

04.12.2009 10:51

Pozvánka na hlavní líčení

RE: Paradoxy

Saša 74.?.?.?

Mně to připadá, jako kdybych přišel do knihovny a požádal o překlad nějaké zřejmě strašlivé knihy, a ani mě nenapadá příklad, snad „děsivého Koránu“ [chechtot] a dle „zákona“ by někdo chtěl spálit celou knihovnu i s knihovnicí, která mně tu knížku zapůjčila.
Státní zástupce předčí středověk!? Snad zdravý rozum zvítězí!

Přeji zdar a obdivuji statečnost a sílu pronásledovaného editora Zvědavce.
Je to vykonstruovaná šaráda. Kontraproduktivní způsob jak dovést k extremismu.

Ano stíhat někoho, kdo se každého utiskovaného zastává a to i včetně Židů, kteří jsou utiskováni a umlčováni většinou extrémními soukmenovci je paradoxní.

10. prosince je den lidských práv a předseda OSN Ban Ki-moon k šedesátému výročí sepsání těchto práv prohlásil: „Je naší povinností zajistit, že tato práva jsou živou a dobře známou skutečností pro každého a všude. Často ti co nejvíce potřebují ochranu svých lidských práv, potřebují být rovněž informováni, že Deklarace existuje a právě pro ně.“


Article 19

Everyone has the right to freedom of opinion and expression; this right includes freedom to hold opinions without interference and to seek, receive and impart information and ideas through any media and regardless of.
Každý má právo na svobodu svého názoru a jeho vyjádření; toto právo zahrnuje svobodu názoru bez překážek a právo hledat, získat a sdělit informace a myšlenky skrze každé informační prostředky bez hranic.

Ovšem to jsou jen hezké řečičky stejně jako cena míru válčícímu presidentovi s úplatnými horaly; že si je Obama nekoupí, přišlo by to levněji.

206288

04.12.2009 19:30

Protestné ukončenie štúdia na Prešovskej univerzite

RE: Igore neblbni

Saša 74.?.?.?

Včera Richard Goldstone získal ve Stockholmu od the International Legal Assistance Consortium, the Swedish Bar Association a the International Bar Association cenu za obhajobu lidských práv.
To se také v českých novinách nedočtete.
http://jta.org/news/article/2009/12/04/1009535/gol...
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3814959,...

206322

04.12.2009 19:39

Protestné ukončenie štúdia na Prešovskej univerzite

RE: Naplácat frackovi na zadek a nechat ho zaplatit studia....

Saša 74.?.?.?

Chápu Vaše rozhořčení jako matky, ale přisluhovači systému ho stejně nenechají dostudovat i kdyby tlouk hlavou do zdi nářků. Mléko je rozlité.

206323

07.12.2009 06:42

Oficiální sexuální věda

RE: Psycholog Hubálek je rasista!

Saša 74.?.?.?

Rasista Hubalek:

>psychologie národů. Já jsem tvrzení, že existuje psychologie
>Čecha, psychologie Němce či Rusa, dlouho odmítal, dnes se
>také domnívám, že existuje. Stejně jako jisté vzorce
>chování u toho kterého národa.

http://zpravy.idnes.cz/psycholog-hubalek-nedivte-s...

Psycholog Slavomil Hubálek si na závěr v popisu jeho osobního vztahu protiřečí: „Moji rodiče se totiž seznámili 28. října 1939 na Václavském náměstí, když je odsud hnali Němci. Ale přes to všechno, svůj národ mám hořce rád.“ Pokud přečtete celý rozhovor, nějak z něj čiší arogantní pohled nadčlověka, buď tu lásku ke svému národu nemyslí vážně anebo má na mysli jiný národ. Snad národ s nadlidským IQ?

Nejdříve podsouvá a téměř otevřeně tvrdí, že Češi jsou blbci, burani a nikde se nedomluví. Dojde k závěru, že 20% Čechů „svobodu k životu moc nepotřebuje“ a dovolává se, že výzkumy to prý ukazují; což tedy možná dokazovat mohou neb ta pětina národa na něm vyzdvihované cestování prostě nemá a žije se jí stejně mizerně jako za každého nebo jiného režimu. On neb je sytý, tak pohrdá sociálními jistoty a naznačuje, že ty ocení jen ta luza. Odvolává se na IQ testy s tím, že třetina národa jsou prostě pitomci a ač ví, že to platí o každém národu, ti čeští jsou pro něj nějak pitomější. To, že Češi jsou doma i v cizině skeptičtí považuje za nešvar, on si myslí, že jen on ví a tak nikdo jiný se snad nemá na nic ptát? Pan Hubálek má štěstí, že zásluhou rodičů vystudoval v Anglii, to mu zaručilo teplé místo. V té Anglii a všude jinde by to měl jako přistěhovalec asi méně růžové. Psycholog podává polopravdy psychologicky, abychom jim uvěřili. Asi si nevšiml, že Češi jsou všude ve světě a jediné co se jim dá vytknout je, že rychle splynou s národem, kam emigrovali. Jistě doma i venku jsou úspěšní a dle něj někteří blbí, tedy ti co neměli to štěstí.

206435

07.12.2009 09:51

Oficiální sexuální věda

RE: ó genua genua ...

Saša 74.?.?.?

To jsem jediný pervert, kdo přečte celý článek o sexu a ještě se těší, jak přijde se svojí troškou do mlýna? [chechtot] Naneštěstí mě vyčerpal pan sxg s rasistickým psychologem a sexuologem Hubálkem.

Pokud jste se někdo svým dětem pokoušel vysvětlit něco o sexu, nedávaly vám děti najevo, že o tématu na rozdíl od nich nemáte zdání? Neměli jste ten pocit? Jistě snad jako rodiče pokládáme za povinnost vysvětlit včas základní skutečnosti… Nějak však naše přání je otcem myšlenky, že naše děti by měly zůstat asexuální co nejdéle. Příroda je mocná a pracuje proti nám a možná je až na škodu do toho přidávat moc naší morální zátěže. Z hlediska nezadržitelného vyspívání dítěte a našeho podceňování jeho potřeb a mentálních schopností je nebezpečí být v principu amorální. [zmaten]
Je to lechtavé a pro muže často úsměvné téma a nikdo k tomu nemá co dodat nebo se stydí či obává odsouzení? Psát o sexuální výchově dětí je nějak tabu a to i když jsme tím obdobím více méně bezradně prošli. Jsem překvapen, že zde není žádný sexuolog amatér [velký smích]

206447

09.12.2009 06:05

Zelená se line záře…

RE: bože

Saša 74.?.?.?

>http://www.watchtower.org/

Budu příkrý, ta organizace zavinila nesčetně sebevražd a vražd. Jděte s ní „studovat“ prostudované.

abc máte právo na svůj názor, nejsem si jist, jestli máte právo na víru, která často nutí umírat, rozuměj, zabíjí vlastní děti, ale zcela jistě nemáte právo zde agitovat. Sekta, jejíž ovečky díky jen jejich výkladu bible mají sklony k pedofilii a sekta je skrývá a donedávna se o nich v „církvi“ nesmělo ani mluvit.

Ač tato sekta je sympatická odporem k vojenské službě, zároveň kolaboruje s každým režimem a nese tedy spoluvinu. Diktátorské vedení, vám ukládá v nejlepších šatech otravovat u dveří a cíl je jediný, získat více peněz a moci pro samozvané vedení v New Yorku.

Nejvíce zla bylo vždy spácháno ve jménu dobra a jednostranném výkladu nějaké „svaté“ knihy bez možnosti pochyb.

206549

09.12.2009 09:59

Prasečí chřipka - historie nemoci a možností jejího léčení

a jinde ve světě...

Saša 74.?.?.?

Ve Spojených Státech a v Kanadě začínají mít přebytky očkovací látky proti H1N1. První kdo jak to dítě vyřkl „císař je nahý“ byl kanadský Calgary Herald s článkem Expert questions continuing H1N1 vaccinations.
Dnes opatrněji sděluje totéž televizní stanice CTV a ještě opatrněji americká FOX News H1N1 May Be Less Severe than Feared.

Ze zmíněných zpráv vyplývá, že svinská (H1N1) chřipka je daleko méně často smrtelná než běžná sezónní, na jejíž komplikace zemře téměř 40x více nemocných. Rovněž míra nakažlivosti je menší a v současné době statisticky jeden nakažený svinskou chřipkou nakazí méně než jednu další osobu a nebezpečí je na ústupu.

Prof. RNDr. Anna Strunecká je dobře informována a ve ve zprávách mainstreamu to z nich poleze jak z chlupaté deky pomaleji a s podbarvením jak jsme zase zahnali jedno velké nebezpečí.

206559

10.12.2009 06:56

Zelená se line záře…

RE: bože

Saša 74.?.?.?

>Saša máte právo na svoj názor, ....

Pane abc, s Vaším názorem ke kterému dospějete vlastním myšlením lze diskutovat a zaslouží si respektu, ať již jej pokládám za správný nebo ne. S dogmatem není diskuze a tej Vaší propagandy "totáča" strážné věže sme si tu užili víc než požehnane. Většinový názor je, že Váš druh víry je velice mírně řečeno okrajový. Vaše "vrchnost" Vám nařizuje ohnúť chrbticu a získávat další „svědky“, aby posílali peníze do pokladničky nemravné vrchnosti. Máte právo na Vaši víru, ovšem musíte respektovat, že každý nějaké přesvědčení včetně ateismu má.
Každá víra je ta „jediná a pravá“.
Nezávislé informace o svědcích Jehovových
Nové světlo v otázce krve

206623

10.12.2009 19:53

Osvobozen!

Co mně kazí radost je, že musíme bojovat

Saša 74.?.?.?

Samozřejmě jásám, že v ČR nepálí "čarodějnice" hned, gratuluji!
Tu euforii podkopává myšlenka jak je v legálním státě možné:

podat falešné obvinění

policie ho vyšetřuje

soud se s tím zabývá a to nejednou

existují tam soudy, odsuzující bez soudu a obhajoby, a to odsuzující na svobodě

v druhém jednání státní zástupce se odvolá proti svobodě projevu

médii je to ignorováno s výjimkou náboženského webzinu

ten dodává výhrůžně “Podrobnosti o dnešním jednání soudu přineseme později.“


Máte představu, co to dělá s člověkem? Vyvolat strach, upalovat pomalu, v tichosti! Nesmíte si ani pomyslet a "svobodu" tu máte, myslet si jen jedno a to co my chceme. [naštvaný]

206705

11.12.2009 20:06

Osvobozen!

RE: popierac holokaustu - nalepka made in zionism

Saša 74.?.?.?

Sprostota a nenávist Tydlitátové je stejně vyzobaná a sprostá jak Mikin a pár podobných pitomců. Neměli bychom spadnout na její úroveň je to až provokace. Ona se nestydí propagovat nejsvinštější druh nacismu pod rouškou bojovnice proti nacizmu.

206810

12.12.2009 02:22

Osvobozen!

S nebezpečným fanatikem nemůžete žertovat

Saša 74.?.?.?

Katolíci v Jeruzalémě by si přáli, aby jim Židé přestali plivat do tváře. Tím plivajícím Židem je u nás mgr. Věra Tydlitátová.

Myslím, že se za ni Židé s malým i velkým (ž) stydí. Ne, nestydí se všichni, stejně zfanatizovaní nadlidskou rasou se všemi právy na ni budou hrdí a většina ostatních bude mlčet, protože je přeci jejich. Stejné argumenty a pocity měli nacisté, stejně bude možná kvílet nějaký muezzin z minaretu. Ona nenávidí pro ni méněcenné nesouvěce (infidel) a stejně jako předešlé víry, či myšlenkové („ideologické“) směry by měla jen potěšení, kdyby je mohla mučit a zabíjet. Dle jen jejích zvrácených dojmů jí totiž sahají na „svaté“ dogma, že Židé jsou stále pronásledováni, na šoa. Tydlitátová není schopna sebereflexe, že fanatismus sionismu vede ke stejným koncům a historie se opakuje. To, že ona na ostatní plivat smí, ukazuje, kam se „ručičky hodin“ svobody a spravedlnosti naklánějí.

206828

13.12.2009 06:38

Osvobozen!

RE: Chtěl jste vyvolat diskusi?

Saša 74.?.?.?

Lživý a extrémní názor smíte projevit na stránkách Věry Tydlitátové a tam musíte být souhlasný a lichotivý. Obdobně Vás uvítá Jewish Defence Legue oslavující Barucha Goldsteina ברוך גולדשטיין který z pouhé nenávisti postřílel 50 bezbranných a zcela nevinných lidí a dalších 150 těžce zranil. Byl to dokonce lékař vystudovaný na Albert Einstein College of Medicine v USA. Nějak podobně jak dr. Josef Mengele byl Baruch Goldstein znám odmítáním léčit góje. Sionista o něm pietně píše: „Nikdy nezapomeneme! Dnes je to jedenáct let co se jeden z nás rozhodl obětovat pro svůj lid. Šel na jistou smrt, ale věděl, že to musí udělat. Kdo někdy stál před takovým dilematem jako On - ani na vteřinu nepochybuje o čistotě jeho úmyslů. Jeho ruce jsou nevinné a jeho srdce je čisté. Bůh pomstí krev toho, kdo věnoval svou duši Židům! Baruchu Goldsteine nikdy na tebe nezapomeneme!“

Citace z blogu slečny Věry
Věra Tydlitátová Says:
Vzkaz pro těch pět anonymních zbabělců, kteří tady se mnou chtějí stále diskutovat:
Vaše další vzkazy padají rovnou do spamu a nevidím je. S výkaly totiž nikdo normální nediskutuje, výkaly se rovnou splachují do odpadu.
--------

Editor je zde příliš slušný a tolerance větší než jinde. Jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá.

206889

14.12.2009 04:48

Osvobozen!

RE: Chtěl jste vyvolat diskusi?

Saša 74.?.?.?

> tato paní spíše potřebuje psychiatra...

Nejdříve jsem si myslel, že se nakazila vzteklinou a mozek nepracuje. I Židé snad musí kroutit hlavami, nenávist totiž vyvolává zase jen nenávist. Zakladatelka české větve Ligy proti antisemitizmu se pod rouškou víry, že Židé musí být stále pronásledováni, uchyluje k nejpodlejším prostředkům a lžím zcela záměrně. Ona musí vyprovokovat a najít někoho kdo se otře o Židy. K čemu by byla její liga? Tak zvané „pronásledování“ a nekonečná šoa je nejsilnější účelová zbraň moci. Nebezpečný fanatik nemusí být jen Muslim, paní Věro! Svini najdete v každém náboženském směru. Bojovnice za lidská práva jen některých lidí. To prý není nacismus a zrodila se nová „víra“!

Čím více poznávám lidi, tím raději mám psy – prý to řekl básník Heinrich Heine (1797 – 1856) někteří tvrdí, že to vyřkl již Socrates.

Lidé dobré vůle, ať jste kdekoliv, spojte se! Lidé zlé vůle se proti vám spolčili už dávno! (Jiří Žáček)

206933

Obama, nositel Nobelovi ceny míru navýšil stav armády bojující s horaly na druhém konci světa. Na rozdíl od svého předchůdce, on to umí hezky podat, hlavně tu lítost nad ztracenými životy Američanů, každé matce pošle dopis s vlastnoručním podpisem za jejího syna nebo dceru.

Tak 30 000 žoldáků má práci + dalších 60 000 „kontraktorů“ + americké zbrojovky budou možná přibírat nebo nepropouštět a jsme zachráněni. [chechtot] The U.S. House of Representatives on Thursday approved a $387 million boost for the IRS.

Obliba presidenta Spojených Států prudce klesá.
Vložený obrázek

206940

14.12.2009 21:38

Velká hra: USA, NATO a válka v Afghánistánu

RE: Zda se ze Gorbachev prisel prilis brzy,

Saša 74.?.?.?

Jasným cílem pana abc je získávat další „svědky“ pro blaho organizace za mořem. Sekta jim to ukládá, proto otravují u dveří, stojí na rohu a vstupují do diskuzí. Jemu jde v každém příspěvku o neplacenou reklamu té hlídací věže. On Vám odpoví citací z té jejich verze „svaté“ knihy. Neberu mu jeho přesvědčení, ale děkuji, nechci. Hlídací věž má na vše odpověď, domáce štůdium, žádná diskuze a basta. Je to jak Tydlitátové hlídací bouda antisemitizmu, prostě je to svaté. On to ve své naivitě myslí dobře, ale měl by vstoupit se svými citáty do „diskuze“ právě té Tydlitátové, ona je odbornice na náboženství.

206974

16.12.2009 10:04

Ateistický národ v banánové republice

RE: Nabozentsvo obmedzuje mysel cloveka

Saša 74.?.?.?

>A proc Einstein tvrdil, ze neveri, ze Buh hraje v kostky.

Citovaným výrokem Einstein pouze řekl, existují fyzikální zákony a pravidla přírody.

Albert Einstein napsal: "My position concerning God is that of an agnostic. I am convinced that a vivid consciousness of the primary importance of moral principles for the betterment and ennoblement of life does not need the idea of a law-giver, especially a law-giver who works on the basis of reward and punishment."

Rabínovi řekl do očí: "I believe in Spinoza’s God, who reveals Himself in the lawful harmony of the world, not in a God Who concerns Himself with the fate and the doings of mankind."
(Spinoza’s God lze snad v kratkosti popsat jako etiku existence.)

Einstein nikdy nepotvrzoval ani nevyvracel existenci Boha a byl dle vlastního vyjádření agnostik. Odsuzoval všechny formální náboženské směry, rozuměj církve.

Existuje spor, zdali Boha v našem slova smyslu připouštěl a jestli měl na mysli jednoho Boha.

Zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Religious_views_of_Albert_Einstein

Tedy církevní výklad náboženství může omezovat mysl člověka. Totéž neplatí o samotné víře. Kdyby zde žádná víra nebyla, hned ji někdo vynalezne (je po ní poptávka je potřebná - chceme mít jasno i když je nejasno :lol[smích]. Svým způsobem ateismus je přesvědčení bez dogmatu, názor lze definovat jako víru. Většina z nás existenci Boha připouští, alespoň jako to co nikdy nepochopíme a nepoznáme. Přesnější označení je tedy agnostik.

Bůh miluje ateisty, protože ho neobtěžují svými problémy. [chechtot]

207127

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 3

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
387 762,50 Kč

Poslední aktualizace: 28.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?