Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 16 příspěveků, 3 různá jména: iluze, Václav Semerád, zelkarta.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.03.2006 09:19

Lesbický par vinen vraždou

RE: Co to je?

iluze 194.?.?.?

Ano, pokud tento článek má být jako argument celoké zaujatosti článků na zvědavci proti reg. partnerství, tak je to opravdu hodně pod úroveň... [oči v sloup]

100927

26.08.2008 13:30

Poslední hřebík

problém

zelkarta 194.?.?.?

Přijdou sem cizinci, měsíc budou makat, pak je to přestane bavit a do práce přestanou chodit. Nečas řekl toto:
"Přijde-li držitel zelené karty o zaměstnání, má dva měsíce na to - a chci zdůraznit, bez sociálních dávek, bez podpory v nezaměstnanosti a bez ostatních sociálních dávek - aby si nalezl nové místo, které je přístupné pro zelené karty. Pokud ho nenalezne, nenastoupí na toto místo, ztratí povolení k pobytu a musí opustit území ČR.
Otázkou je, jakým způsobem se tihle nepracanti vystěhují z ČR když nebudou mít kam jít. Co s nimi?

169051

05.10.2009 08:33

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

Patříš k nim, že?

Václav Semerád 194.?.?.?

Tu komedii hraješ, přiznej si to, u čerta! Jen nevím, proč.

K té kuponové privatizaci: "každý má, co si vybojuje..." to je kravina, pohádka pro dospělé (ovce). Jak to tedy bylo s tou kuponovkou?

První kolo: Více takových Kožených! Můj otec, dej mu pámbu pokoj, svěřil své kupony Koženému. Se známým výsledkem: Koženého gang ho sprostě okradl. Takže Kožený si "zasloužil a vybojoval..." přestaň už konečně s těmi kecy, ano? Nazvěme ho pravdivě: ZLODĚJ!

Druhé kolo: zákon, podle kterého smí majoritní akcionář beztrestně odkoupit akcie od minoritních (tak jsem přišel o větší část akcií já). Šlo proti tomu něco dělat? Proti Zákonu? Když žraloci potřebují, jdou Veliké Kydy o "nedotknutelnosti majetku" samosebou stranou. Je šumafuk, jestli bez náhrady jako po Velikém Únoru, nebo za almužnu odhadnutou "podle zákona" spřátelenou agenturou (nebo rovnou majoritním žralokem).

Jinými slovy - CELÁ kupónovka byla podvod, ne že ne! Jediný rozdíl mezi prvním a druhým způsobem je ve způsobu okradení "proti zákonu" a "podle zákona", jenže výsledek je (prakticky) stejný. Toto jsou argumenty! Na tom nic nezměníš ani svým křivením a manipulováním - parchante!

201727

07.10.2009 07:01

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Patříš k nim, že?

Václav Semerád 194.?.?.?

Je mi opravdu smutno, když v rámci multi-kulti přebíráme jen to nejhorší.

ad 1,4) Okradený je si sám vinen, že je hloupý a ti chytří ho okradli - to je přece filosofie Cikánských chmatáků!

Přebrali jsme to od nich, nebo oni od nás? Ono je to jedno, tahle zlodějská filosofie je nejspíš starší než celá naše civilizace.

Ale přiřadil ses k nim sám! [chechtot]

201912

07.10.2009 07:12

Japonsko prověří tajné bezpečnostní dohody s USA

RE: Japonsko a Německo bylo poraženo a okupováno!!!

Václav Semerád 194.?.?.?

O podstatě těchto "dohod" si můžeme myslet své - na základě našich zkušeností se "Smlouvou o pobytu sovětských vojsk na území ČSSR"... [naštvaný] A měli bychom, je to přece totéž!

201913

13.10.2009 09:00

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: technicka poznamka

Václav Semerád 194.?.?.?

Pak by přece naším sousedem vůbec nebylo Rusko - nač potom ty obavy? [chechtot] Nebo je soused míněn (jak je tomu obvykle na vesnicích) jako každý, kdo je víceméně dostupný? Není tedy sousedem států spíš každý, kdo je na dostřel?

202322

14.10.2009 07:20

Pod terorem trpaslíků

Přísloví

Václav Semerád 194.?.?.?

Nejlépe podrážejí nohy trpaslíci. Je to jejich zóna. (Stanislaw Jerzy Lec)

202396

16.10.2009 10:42

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

Václav Semerád 194.?.?.?

Obávám se, že si pletete pojmy. Zaměstnanci bank (možná včetně vrchních manažerů - ačkoliv už o nich by se dalo pochybovat) asi opravdu za nic nemohou, to jsou jen úředníci, nebo chcete-li, stádo bílých koní. Bankéř je ale skutečný (!) majitel banky a to je něco naprosto jiného. A nemusí být nikde uveden, v tom je asi ta největší potíž.

202626

23.11.2009 07:56

Zveřejněné emaily důkazem konspirace mezi vědci, tvrdí skeptikové

Oteplování existuje, to je prostě fakt.

Václav Semerád 194.?.?.?

Jenže spor je o příčinách. Doporučuji pohled úplně jiným směrem: ne se rozhlížet po Zemi, ale do vesmíru. Za posledních 30 let, co existuje měření z družic, stoupla globální teplota Země o 0,5°C. Ano, ale tatáž globální teplota Marsu stoupla o 0,6°C a u Venuše to dělá 2,8°C (zdroj:NASA). Teplota Země tedy stoupla nejméně! Ano, zmenšuje se severní polární ledová pokrývka Země, ale stejně se zmenšuje na Marsu (zdroj:NASA). A nezpůsobuje to nic menšího než slunce, které svítí víc než předtím. Jenže i to je naprosto normální. Podívejte se např. na http://sw.gurroa.cz/predn/globalw.htm nebo (kdo nevěří) přímo na zdroje uvedené tam na konci. Za globální stav odpovídá orbitální rezonance planet, a pokud k tomu lidstvo přispívá, pak asi jako plivnutím do povodně!

Pak je tu už jen otázka Cui bono... Především jde o "ekologické daně", které platíme všichni. Cenu benzínu, tepla i následné ceny zvyšují z velké části daně. Dále jde o obrovské kšefty s odpustky (pardon: povolenkami emisí), které jdou do kapes těch šikovnějších, kteří se na novém náboženství zdatně přikrmují. A nakonec jde o alternativní paliva. Byla by jistě vysoce žádoucí, kdyby s nimi nebyl spojen největší ekologický zločin planety - vykácení deštných pralesů v Brazílii, kde se dnes pěstuje monokultura cukrové třtiny, zajišťující Brazílii paliva.

Podle všeho jde o ekologické zločiny, ne o záchranu planety. Proto naprosto nesouhlasím s editorem, že je třeba tyto kšefty podporovat, protože ...co kdyby... Není žádné co kdyby, globální oteplování je normální cyklický jev, působený interakcí slunce s planetami, jsme před jeho vrcholem, pak ale bude teplota klesat, což také nikdo nezastaví, protože poroučení větru a dešti už tady bylo, protagonisté této frašky to vědí a jde jim jen a jen o jejich kapsy. Nemá smysl je omlouvat, nebo dokonce za ně agitovat ...co kdyby! Spočtěte si to sami, kdo máte PC a umíte si sestavit program, budete překvapeni! Nepotřebujete tisíce Pišvejcových konstant, jako mají ve svých modelech klimatologové, potřebujete znát jen poměry ve sluneční soustavě (tj. hmotnosti planet a slunce, parametry orbit - vše poměrně přesně změřené) - a z konstant jen gravitační konstantu, která se zpochybňovat dost dobře nedá.

Videant consules!

205483

23.11.2009 08:03

Nový evropský prezident chce celoevropské daně

A je šídlo z pytle venku!

Václav Semerád 194.?.?.?

Daně, nové (a zelené!) daně! Už nestačí příspěvky, které platíme coby členské státy, a z nichž dostaneme nazpět jako milost jen část, navíc s velkou hlásnou troubou o štědrosti EU fondů! Daní se jim zachtělo! Tady aspoň všichni vidíme, zač naši zapálení stoupenci Lisabonu v našem parlamentu tak usilovně bojovali!

205485

23.11.2009 13:08

Zveřejněné emaily důkazem konspirace mezi vědci, tvrdí skeptikové

Oteplování existuje, to je prostě fakt.

Václav Semerád 194.?.?.?

Jenže jeho původ není vůbec neznámý, jak se mnohde tvrdí, ale naprosto reálný. Když už jste líní se podívat na odkaz: http://sw.gurroa.cz/predn/globalw.htm
podívejte se na obrázek odtud vytažený:
Vložený obrázek
Ukazuje souběh globálního klimatu (modrá křivka) a vlivu orbitální gravitační rezonance planet na slapové síly na Slunci (černá křivka). Tu černou si nakonec můžete spočítat i sami. Tvar hokejky je v modrém grafu zřejmý, jenže je tam lépe vidět, že to hokejka vlastně není. Gravitační rezonance má podle všeho vliv větší než CO2, nehledě k tomu, že u vztahu CO2 a teplot jde spíš o obrácenou závislost - když je tepleji, uvolní se z oceánů rozpuštěný CO2 - a je ho tam víc než dokážeme vyrobit spálením všeho co obsahuje uhlík. (Proto asi nemají na IPCC rádi hochy z NASA). Dalším zanedbaným vlivem je elektromagnetický vliv planet na Slunce (tam se projevuje především Jupiter). Skleníkové plyny nemají vliv na Mars (kde přesto teplota stoupá o 0,6°C / 30let), ani na Venuši (tam je naopak úplná saturace, ale teplota také stoupla o 2,8°C), polární čepičky se zmenšují na Zemi jako na Marsu a na měsících Jupitera. Zkrátka je vidět, že Slunce je největší král nad počasím. Vliv CO2 je obrovský podvod s děsnými následky. Zahrnuje totiž zločinné ničení přírody ve jménu ekologie (!) - je to sice šílený protimluv, ale už se to děje - viz brazilské pralesy, kácené aby bylo kde pěstovat biopalivo... Nemám rád Klause, ale v tomhle má pravdu!

205530

24.11.2009 08:25

Zveřejněné emaily důkazem konspirace mezi vědci, tvrdí skeptikové

RE: Podvod století

Václav Semerád 194.?.?.?

O povolenkách jsem se přece zmínil, ne že ne! Jenomže je nazývám "Odpustky", lépe je to vystihuje... [chechtot]

205595

24.11.2009 08:44

Pro děti jen to nejlepší

Když to nejde jinak, vyhlásí se pandemie!

Václav Semerád 194.?.?.?

Organizace WHO (viz NWO) prosadila vyhlášení pandemie, což je stav, kdy smí na trh nevyzkoušené látky, protože "je nebezpečí z prodlení". Totéž se děje v případě moderních chřipek: ptačí, vepřové, ovčí (ta teprve bude, i když ovčí jsou už ty první [smích]). Pandémie je, když na světě zemře pár desítek lidí, ačkoliv na jiné druhy chřipek umírá až milion. Ať žije byznys! [naštvaný]

205597

25.11.2009 09:06

Zveřejněné emaily důkazem konspirace mezi vědci, tvrdí skeptikové

Plutokrati je terminus technicus

Václav Semerád 194.?.?.?

Plutokracie = vláda peněz. Je šuma-fuk, jestli to používal Hitler proti Anglii, je to prostě dost výstižný termín.

Máme snad chodit bosi, protože Hitler chodil obutý? [chechtot]

205665

25.11.2009 09:18

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Dostanem jen to o co jsme se zaslouzili, proto neplacme, kde jsme dnes

Václav Semerád 194.?.?.?

Vložený obrázek
Tohle už, bohužel, přestává být vtip... (Marčák)

205667

25.11.2009 09:26

Politologové oznamují propad pověsti USA ve světě

Podle činů poznáte je...

Václav Semerád 194.?.?.?

Pokud nechtějí být Izraelci obviňováni, že jsou nacisty, tak ať se jednoduše přestanou jako nacisté chovat.

(Norman C. Finkelstein, židovský intelektuál, jehož rodiče se stali oběťmi holokaustu.)

O Američanech (Rusech) platí bez výjimky totéž.

(Vlastně o komkoliv, ani Češi nejsou svatí...) [chechtot]

205669

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 1

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
23,02 Kč
Euro
27,26 Kč
Libra
30,01 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,41 Kč
100 japonských jenů
21,97 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 704,05 Kč
1 unce stříbra
565,50 Kč
Bitcoin
297 681,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?