Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.11.2009 10:18

Vtip nebo provokace?

čuchám v tom nějakého amatéra

67.?.?.?

pouličního přizdisráče, možná někoho z návštěvníků Nezvědavce (nejpravděpodobněji), zmínka o paní Stworové do toho zapadá, lehožumpapárty na ní také nenechala nit suchou ...

profík to není, ta dikce i styl neodpovídá, 88 by trkla i vola, spojování s nacionalisty rovněž

Tipuji to na další ze zoufalých pokusů jako 1Euro, poklonkování před kanadskými úředníky ap. Nejpravd. Ben Hur.

204901

17.11.2009 09:31

Vtip nebo provokace?

RE: Dajte si pozor p. Stwora,

67.?.?.?

Souhlas.

Naopak to vypadá, že tajní sem občas zabrousí, ale v dobrém, ne všechno jim na ústředí povědí a zde se často formulují velmi netradiční názory, které se mohou stát vodítkem (a zároveň se nemohou stát pro svou přílišnou neobvyklost ideologií oslovující davy)

Zvědavec leží v žaludku převážně našincům co vyletěli oknem a spadli přitom na hlavičku, a pár nervově labilním jedincům, co vidí v revizi holocaustu jeho popírání.(a de-facto ohrožení holocaustového penězovodu a antisemitského obušku) Taková je jejich karma.
Může být sice občas ideologickým střelivem pro skutečné extrémisty, ale chceme-li psa být, hůl se najde vždy a využít se dá cokoliv.

Zvláštní je, že si jako Češi všichni jdeme po krku z téhož důvodu. Ze strachu o naši vlast. Po krku proto, že každý by to chtěl udělat jinak. Někdo ochraňovat Američanama, někdo zas prostřednictvím EU... Někdo zas vzpomíná na komunismus, jiný by chtěl pravicovou orientaci, někdo další třeba levicovou bez komunismu.. Cíl je stejný. Tento stát. A kvůli němu všechno tohle pozdvižení.

205030

23.11.2009 07:52

Hodina času

RE: Majetek a moc

67.?.?.?

vidíte HHBB dokud nenapíšete R+R tak i kdyby jste se posral, Jan Kovář žádnej váš argument neuzná. On má totiž předem "jasno" a serepetičkama typu peace jen zakrývá to nevyřčené. Že by strašně rád věděl ale na druhou stranu to odmítá poněvadž by musel uznat tu smutnou pravdu, že ví prd a proto je na vás tak arogantní

tandem ostatních jeho přikyvovačů názor taky nechce měnit, poněvadž už sou to starší ročníky, a potřebujou aspoň krapet pevné půdy pod nohama, když se má hovořit o sračkách dnešního světa

nemarněte čas s nimi, je to marné, oni už jsou hotoví a mají jasno, tak proč jim ho rozptylovat "klouzáním", že?

205482

23.11.2009 08:13

Nový evropský prezident chce celoevropské daně

to už tu bylo

67.?.?.?

Vložený obrázek

205488

23.11.2009 09:17

Hodina času

RE: Nezapomínejme

67.?.?.?

vy se Mirdo usvědčujete sám a máte to ve stejném příspěvku

"A jak za ty svoje iluze bojují, můžeme pozorovat nejlépe na Nezvědavci. "

1) Silně mi to zavání rothschildovinou.,

2) Pro nás konspirátory, pro nás byl Zeitgeist jenom potvrzením toho, co jsme už dříve věděli

3) Vytvořit psychologickou depresi, která spojením s uměle vytvořenou ekonomickou krizí vytvoří davy sebevrahů a tím pádem se splní těm na vrcholu pyramidy

4) kdo trochu logicky uvažuje a dá si dvě a dvě dohromady, tak mu musí zákonitě vycházet R+R

5) Copak jsi zapomněl, proč se tady v diskuzích HHBB producíruje? On se už vykecal ... a důvod jeho přítomnosti je zřejmý. Nic víc se od něho nedozvíš.

6) Qui Bono?


To bychom se měli pane Mirdo, ptát především VÁS a Vašich přikyvovačů. [cool]

205494

23.11.2009 17:22

Hodina času

RE: Nezapomínejme

67.?.?.?

Vložený obrázek

205551

23.11.2009 19:47

Hodina času

RE: Nezapomínejme

67.?.?.?

Vložený obrázek

205560

30.11.2009 23:00

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Jedinečná kniha

67.?.?.?

plný název knihy je "Torat Hamelech: Dinei Nefashot Bein Yisrael Le'Amim" (The King's Torah: Laws of Life and Death between Jews and the Nations)
ale byla záhy rozebránaRed Rag Column

206042

01.12.2009 16:16

Politici versus právníci

RE: A co válečné reparace?

67.?.?.?

Aby je rozkradli naši kapitalistííí? [velký smích]

Vždyť se ani neumíme pořádně obout do toho, na co máme nárok ještě od 1. světové války ... Vložený obrázek

Český přístav v Hamburku čeká na zmrtvýchvstání
Český přístav duchů v moři prosperity
Český přístav v Hamburku – daňový ráj?
fotos vom Moldauhafen
Moldauhafen

Vložený obrázek

206086

16.06.2010 09:59

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

67.?.?.?

latinská nenávist k pravoslaví

222123

17.06.2010 13:43

Pohled z Istanbulu

co je dobré vědět

67.?.?.?

Eric Margolis- tento autor, jehož články se na Zvědavci ukazujou poměrně pravidelně, je absolventem
jezuitské Edmund A. Walsh School of Foreign Service, což je součást nejstarší university SJ na severoamerickém kontinentu

že by další podílník NWO? [velký smích]

222223

18.03.2012 11:19

Evropa nad propastí

Milikowski a jeho gang právě odhlasovali válku

67.?.?.?

Tzv. "bezpečnostní rada" Chazarské ozbrojené entity vedená p. Milikowskim (v ZioMédiích často uváděn pod svým uměleckým jménem "Netanyahu") v pátek odhlasovala poměrem hlasů 8:6, že chtějí vojensky napadnout Írán.

Jako oficiální důvod jsou uvedeny neexistující Íránské jaderné zbraně.

Ano je to ten samý Milikowski, který před pár týdny v teatrálním projevu v US kongresu řval na kongresmany: "a v Jeruzalému vykopali prsten a na tom prstenu bylo vyryto Netanyahu, ehm A JÁ, JÁ jsem Netanyahu, to je naše země, ta musí být naše !!"

Pro čtenáře Zvedavce - nezapomeňte, že až banksteři a další spekulanti prudce zvýší cenu US Crude (WTI) a Brentu na světových trzích, tak po neznámém počtu hodin/dnů/týdnů tuto cenu zase prudce sníží jaknile jejich "mainstream" média budou mít povoleno sdělit prostému lidu to, co je stovkám subjektů, firem a entit známo již X měsíců: že superčisté převratné Free Energy a LENR technologie jsou vyvinuty, funkční a již se pro ně staví výrobní linky.

Pozn.: v tuto minutu není zcela jasné, zdali banksteři, Luciferiáni a Talmudisti budou hrát nejprve hru válka a ceny nahoru a potom dolů anebo naopak. Není jasné zdali nejprve začnou válku a až potom zveřejní fakta o čistých technologiích nebo naopak.

265411

18.03.2012 16:05

Evropa nad propastí

RE: Milikowski a jeho gang právě odhlasovali válku

67.?.?.?

Nejprve jsem měsíce měl velké obavy o osud prostého íránského a indického lidu, protože pokud Chazarští vrazi zaútočí na íránské jaderné elektrárny, mraky radioaktivního prachu může vítr odvát až nad západní části Indie a následně rozfoukat po celé severní polokouli. Např. režisér Avataru to pochopil tak, že se odstěhoval z Hollywoodu a koupil statek na Novém Zélandu.

Berte to takto: Hitlerovce také nebylo možné legálně korektně zničit předtím, než sami začli válku. Pokud nyní chazarská ozbrojená entita začne válku dívejme se na detaily:

Pečlivě si prohlédněte konfigurace nejmodernějších strojů Chazarského letectva: F-16 verze I. S konformními nádržemi nahoře na trupu a přídavnými nádržemi na hlavních křídelních podvěsech jim zbývají podvěsy na 2ks 1000 liberních pum.
Pro dnešní absolventy SŠ a VŠ, kteří nezvládají násobilku připomínám to jsou 454 kg pumy. Taková puma shodí 10 patrový panelák nebo jeden reaktor. Nepronikne 40 metry zeminy a následně 10 metry betonu, aby zničila centrifugy.

Chazaři tak mohou zničit pár reaktorů a vyvolat mrak radioaktivního prachu.

Pro Íránce by nejlepší odpovědí bylo: odmontovat hlavice jejich raket s doletem 2000 km a nahradit je kontejnery s posbíranýcm radioaktivním prachem, který "vyrobili" Chazaři svými útoky a poslat to Chazarům zpět do jejich přechodného letního sídla.

Chazaři, kteří žili tisíce let na Západní sibiři a nejsou zvyklí na Středomořská vedra a nadměrně se tam potí by najednou měli další problém: Jimi vyrobený radioaktivní prach by jim asi nedělal dobře.

Asi by masívně žádali o re-azyl. Milikowski jim před týdnem slíbil Druhý Holocaust. Milikowski neumí počítat, jednalo by se již od Desátý Holocaust. Čtenáři Zvedavce vědí, že Sionisté fanaticky před Chazarskou populací tají, že mezi r. 1900 a1938 proběhlo dalších 6 Holocaustů a vždy přesně s 6 milióny zavražděných - tak to Sionisti tehdy detailně popisovali v New York Times, The American Hebrew a dalších novinách.

Bylo by nezbytné odhalit identitu knížete Šlafenberga jakožto agenta Bilderbergu - agenta zločinecké organizace, aby mohla být anulována dohoda o přijetí miliónu Chazarů do ČR. Jen si představte, všichni sloužili 3 roky v armádě, navykli si střílet po Sémitském obyvatelstvu. Přijmou milión vrahů, kteří navíc budou světélkovat, to by i na flegmatické české obyvatelstvo asi bylo moc. Pochopte, oni si navykli střílet po Gojímech aniž by mrkli brvou. Oni nás vidí v souladu s Talmudem jako "nikoliv lidské bytosti".
Je nezbytné šířit osvětu. Odhalovat zločiny Sionismu. Přestat zatajovat informace o 3.,4.,5.,6.,7. a 8. Holocaustu.
Toho se Sionisté bojí nejvíce.

265419

18.03.2012 22:37

Evropa nad propastí

V detailu je schován ďábel

67.?.?.?

ano nejspíše máte pravdu,

vyplývá to z posledního prezidentského Executive Order,
který Obumba podepsal v pátek.

Krátce: Obumba podepsal výnos, kterým sám sobě povoluje vyhlášení STANNÉHO PRÁVA v celých USA v době MÍRU.

V dokumentu, který je nezbytným atributem kteréhokoliv fašistického / diktátorského režimu je velmi zajímavý jeden detail:

- US administrativa tak strašně moc chce platit za konkrétně neuvedenou komoditu/produkt VĚTŠÍ cenu, než bude cena na trhu,
že si to taxativně vyjmenovali přímo do onoho prezidentského výnosu.

Doslova: US administrativa si dopředu vyhrazuje právo platit za (neuvedenou) komoditu VÍCE než bude tržní cena.

Docela šok, I zkušený Luciferián by spíše čekal vyhrazení si práva platit méně, oni mermomocí chtějí platit více.

Takže co je to za komoditu, kde tržní cena se zhroutí natolik,
že to vyvolá chaos, možná stanné právo a vláda bude svým byznys kumpánům ze zednářské lóže platit více než je tržní cena, aby kumpány zachránila ??

Vždyť pluky Chazarských "ekonomů" nás už roky přesvědčují, že bude hyperinflace. Pokud bude hyperinflace, proč chce US vláda platit více než bude tržní cena ???

Odpověď: US administrativa již 4 a půl měsíce ví, že LENR technologie je reálná a funkční. Poté co bude dovoleno mainstreamu toto zveřejnit, ceny některých komodit se nejspíše zhroutí (možná pomalu postupně, možná rychle - to si zorganizují "tradeři" ap.).

Hroutit se budou i energetické firmy, byť k jejich definitivnímu bankrotu je ještě čas pár let. Hoši z Exxonu a elektráren a plynáren však budou zoufale potřebovat pomoc. A jak kamarádům ze zednářské lóže pomoct ? Vláda bude kupovat jejich "produkty" za ceny vyšší než bude cena na trhu.

Jak to zařídit, aby nešli za takovou šílenost do vězení ??
Taxativně to vyjmenovat jakožto povolené věci v prezidentském výnosu:

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=45339

265443

18.03.2012 23:44

Evropa nad propastí

RE: Milikowski a jeho gang právě odhlasovali válku

67.?.?.?

Ano, je to strašná nespravedlnost.
Sionisté fanaticky odmítají světovou veřejnost informovat o celé řadě dalších holocaustů, které byly také strašlivými tragédiemi.
V každém z těchto holocaustů bylo zavražděno vždy přesně 6 miliónů "jews". Tragédie strašných rozměrů a sionisté o nich nenatočili ani jeden film, ani jeden seriál, nesmí se to vyučovat na školách atd.
Jde o nehorázné zamlčování Holocaustů, snad až zpochybňování.
A to ze strany elementů, které by naopak měly o tom šířit maximální povědomí a osvětu.

My přátelští Gojímové to však napravíme:

Fakta:

11.6. 1900 v The New York Times na stránce 7 popisuje Rabbi Wise události charakteru holocaustu, kde vykrvácelo přesně 6 milionů "Jews" (patrně 3. Holocaust)

25.3. 1906 v The New York Times popisují redaktoři další Holocaust (patrně 4.) kde je vyhlazeno přesně 6 milionů "Jews"

1911 Max Nordau zakladatel World Zionist Organisation popisuje detailně další Holocaust (patrně 5.) kde jako hlavní parametr určuje 6 miliónů zavražděných "Jews"

31.10. 1919 v The American Hebrew popisuje guvernér státu New York detailně další Holocaust, který právě probíhá s přesně 6 milióny zavražděnými "Jews" (6. Holocaust)

20.7. 1921 v The New York Times a Chicago Tribune je popisován další právě probíhající Holocaust (7.), konkrétně jde o vyhlazení přesně 6 miliónů "Jews"

24.3. 1933 světové Sionistické centrály veřejně vyhlásily válku Německu - v následujících 4 létech nebyl zaznamenán žádný Holocaust. Německo v té době disponovalo 0 bombardéry a 1 cvičnou ponorkou, nebylo proto technicky schopno bombardovat světové centrály Sionistů.

9.1. 1938 v The New York Times publikoval Dr. Kahn další právě dokonaný Holocaust s přesně 6 miliony zavražděnými "Jews" (8. Holocaust 4 roky před konferenci ve Wannsee)

pozn. Za 1. Holocaust lze datovat Holocaust detailně popsaný v Talmudu s přesně 4 miliardami zavražděných, slovy: 400 tisíc myriád (1 myriáda = 10.000)

2. Holocaust je největší záhadou, avšak muselo při něm zahynout mnoho miliónů osob Judaistické víry Chazarského původu někdy mezi 13. až 18. stoletím. Dnešní Chazaři fanaticky popírají, že by byli Chazary. Mlčky tím naznačují, že milióny Chazarů z obrovské Chazarské říše se musely zaživa "vypařit" (tj. Holocaust)

Takovéto tragédie si musíme navždy připomínat, nesmíme dovolit Sionistům jejich zamlčování. Jejich pomocní agenti Sayanim infiltrovali ministerstva školství mnoha zemí, aby zabránili výuce o těchto zamlčovaných Holocaustech. Milióny obětí si však nezaslouží takový osud v zapomnění. Díky osvětě, my Gojímové uctíme vaši památku !!

265449

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 12

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 11

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
24,04 Kč
Euro
26,74 Kč
Libra
30,01 Kč
Kanadský dolar
17,73 Kč
Australský dolar
16,32 Kč
Švýcarský frank
25,00 Kč
100 japonských jenů
22,31 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
6,08 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,81 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 808,14 Kč
1 unce stříbra
438,02 Kč
Bitcoin
242 559,10 Kč

Poslední aktualizace: 2.6.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?