Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 130 příspěveků, 4 různá jména: korutan, revolta, tora, tora85.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

03.03.2011 16:53

Americká inflace způsobila nepokoje v Alžíru, Tunisu, Egyptě a Libyi

RE: asi si kupim voucher

tora 81.?.?.?

>z textu pod clankom:
>Z původních 1527 je zobrazeno pouze 1560 slov.
> [chechtot]


jj diky kamo. kdyz jsem to rozeslal znamym aby vedeli o tomto dobrem serveru a meli jasnou predstavu o clancich zde (po dlouhe dobe byl tento tak nejak uceleny a mel jsem pocit ze je to vazna informace na to aby to bylo kraceno), tak tys to prokecnul a me se ted vali na hlavu stiznosti,ze co je to ze si z nejakych par slov u kazdeho clanku nikdo neudela predstavu.
tak hlavne ze ti to chechta.

238859

26.01.2011 15:21

Co udělat s Izraelem?

RE: Hmm, hmm, izraelští a palestinští Arabové v jomkipurské válce

korutan 81.?.?.?

> Arabové mají totiž dobře vyvinutý
>"čuch" a velice záhy si uvědomili, že kdyby se chovali jako
>tzv. pátá kolona a vráželi Izraelcům kudlu do zad, že by to
>s nimi mohlo velice špatně dopadnout.

Prosím o objasnění, o co hůře by mohli dopadnout, než-li dopadají dnes!? Ti arabové s vyvinutým "čuchem"? A nebo ho zase tak moc vyvinutý nemají? A nebo byli pouze loajální, což je verza pro Vás nepřijatelná? [smích]

236840

25.01.2011 16:46

Co udělat s Izraelem?

RE: Bojkot, politická a obchodní izolace.

korutan 81.?.?.?

Nějakou dobu jsem stránky zvědavce navštěvoval pouze orientačně, abych neztratil přehled o probíraných tématech. Popravdě mne překvapilo, jak minimálně se posunula probíraná témata za tu dobu. Je pravdou, že běh života se stále ubírá silně obdobnými cestami a problémy zůstávají. Jenže zůstávají i návrhy na jejich řešení. Nápad s embargem zboží vyrobeného v Izraeli jsem se zde setkal již před dvěma roky. A vzal jsem si jej k srdci. Ale dnes nemám pocit, že se jedná o něco podstatného.
Možná, že se pletu, ale myslím, že daleko podstatnější a účelnější by bylo ignorovat ty, jež pan Bartoš ve svém článku označuje jako „pravdoláskovce“. Ti jsou na naši „přízni“ daleko závislejší, něž-li export státu Izrael. Proto je také tak silně pobuřuje jakékoliv sumární vyjmenování ať v nějakém seznamu, či jiným způsobem. Aby v jejich „sestavě“ neměli ostatní lehkou orientaci. A jejich urputná snaha dehonestovat označením za antisemitu každého, kdo toto učiní, mluví sama za sebe. Pokud jsou jejich úmysly tak křišťálově průzračně a andělsky čistém proč se tolik brání, aby veřejnost znala jejich provázanost a zařazení v mocenské struktuře?
Na základě tohoto názoru jsem si zavedl jednoduchou praxi. Pečlivě sleduji, kdo z těchto lidí jak se k čemu staví a jaké má vazby na ostatní z této grupy. To je pro mne do velké míry směrodatným ukazatelem, abych se k tomu, či onomu, postavil zády, nebo minimálně s maximální pochybností a ostražitostí. A tak navrhuji doplnit odmítání izraelského zboží odmítáním podpory našim „pravdoláskovcům“, kteří jsou předvojem Izraele zde, mezi námi a kteří jeho zájmy a zájmy jeho spojenců, prosazují velmi vehementně, vytrvale a bohužel úspěšně.

236782

17.11.2010 11:43

USA - HOMOSEXUÁLI vychovávajú zo svojich detí homosexuálov - tvrdí ŠTÚDIA

Proč tolik reklamy homosexualitě 2

korutan 81.?.?.?

Pokud však to je výchovou ovlivnitelná orientace, třeba jenom u části této populace, je opravdu v pořádku, když se této deviaci, dělá taková reklama?!
Jsou etnika, která tuto odchylku netolerují. Je zajímavé, že jedno z nich, ačkoliv ve vlastním společenství tvrdě odsuzující homosexualitu, v diaspoře ji prostřednictvím vlastněných médií nejen toleruje, ale i propaguje a staví se do role jejího obhájce.
Proč asi?

232493

17.11.2010 11:41

USA - HOMOSEXUÁLI vychovávajú zo svojich detí homosexuálov - tvrdí ŠTÚDIA

Proč tolik reklami homosexualitě

korutan 81.?.?.?

V poslední době byly uměle vytvořeny „menšiny“. Cikán už není občanem České republiky, je menšinou zvanou Róm. Teplouš, buzík, je menšinou zvanou „homosexuálně orientovaní“. Asi by bylo možné takových menšin selektovat ze společnosti celou řadu. Je jenom otázkou, jaká kritéria se hodí, co potřebujeme zdůraznit. Pan Prezident prohlásil jako reakci na postoj soudců ke snižování platů, že se rozdělili společnost na soudce a ty ostatní. Vznikla snad další „menšina“? Jsou bezdomovci menšinou? O těch se moc nemluví. Možná proto, že tam vede naše cesta a časem se stanou skupinou většinovou? Možná, kdo ví?
Co ty propagované a inzerované menšiny spojuje? Podle všeho naprostá nezbytnost jejich ochrany ze strany těch, jež „představují“ stát a ty „správně, korektně“ smýšlející, před ostatními, těmi zatraceně většinovými! Že se 65 % cikánů živý pravidelnou čórkou? A že dalších 15% příležitostnou!? Kdo tedy potřebuje ochranu? Oni, nebo většinová část společnosti?
A proč potřebují ochranu homosexuálové? Snad aby se mohli volně sdružovat, pochodovat městem ve sporém šatstvu, případně pro svou orientaci agitovat ostatní? Získávat nové členy? Obtěžovat hetráky? Obsazovat ministerstva? Údajně jich jsou celá 4% populace. Nevím, nepočítal jsem je. Vím však, že když jednám s člověkem, který se prezentuje jako homosexuál, klade na to ještě důraz svým chováním, mám s tím problém. A když takto orientovanou osobu potkám ve sprchách veřejného bazénu, kde s naběhlým přirozením demonstruje tuto svou orientaci, mám chuť ho do toho vercajku kopnout! Kdyby muž takhle „rozjařený“ vstoupil do dámských šaten, byl by bleskově eliminován a policí odveden. Tady se producíruje a když mu něco řeknete, dopouštíte se pomalu trestného činu napadání a omezování menšiny na jejích právech.
Přitom znám několik lidí takto orientovaných a vážím si jich. Sám bych se postavil na jejich obranu, kdyby bylo potřeba. Ale není, chovají se tak, že to opravdu není nutné.
Nemám ponětí, zda výchovou lze změnit, nebo upravit či nakopnout sexuální orientaci. Řečí, které se kolem tohoto problému vede je tolik, že se v tom nedovedu orientovat. Z logiky věcí obecných mi vyplývá, že pokud se jedná o genetickou odchylku, tak tomu tak nemůže být. Ale v oblasti sexuálních odchylek je jich hned celá řada. Proč v tomto případě legalizovat jednu a ostatní ne!? Podle jakého klíče budeme rozhodovat, že tato odchylka je legitimní a ta druhá již nikoliv. Společenskou nebezpečností se v tomto případě ohánět asi těžko můžeme, když například za valnou většinou pedofilních trestních činů je homosexuální základ.

232492

02.11.2010 15:51

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Máme spravedlivé soudy.

korutan 81.?.?.?

Přemýšlel jsem, jak tomu anonimnímu mamlasovi odpovědět a než-li jsem to vymysle, tak jste to brilantně udělal Vy. Děkuji Vám, protože bych to lépe nezvládl.
A ještě, gratuluji panu Stworovi k vítězství, byť dílčímů, ale velmi důležitému! Korutan

231725

01.11.2010 17:59

Přímá demokracie

RE: Demokracie???

korutan 81.?.?.?

Nemohu se zbavit dojmu, že základem úspěchu přímé demokracie ve Švýcarsku a neúspěchu „demokracie“ v ostatních státech je míra osobní angažovanosti každého jednotlivce ve věcech společenských! Pokud budeme neustále jenom čumět na televizi, hlídat naplněnost ledničky a s „nadhledem“ diskutovat o problémech světa v pohodlí domácího ušáku, případně nepohodlí hospodské židle, tak jakákoliv změna je čistě iluzorní možností. A kdyby k přímé demokracii švýcaři přistupovali stejně jako mi k té naší demokracii, tak by byly přesně tam, kde jsme dneska my, v prdeli!.

231567

28.10.2010 12:23

Pozvánka na soud

RE: Já si nedělám illuse

korutan 81.?.?.?

Pan Stwora žádný zákon, ani český, neporušil!! Uveřejnil článek, který se pouze snaží upřesnit, kolik vlastně těch lidí židovského původu bylo holokaustováno. Vzhledem k oficiálním změnám počtu mrtvých v některých likvidačních zařízeních se jedná o zcela logickou otázku, která však v žádném případě nepopírá ani nezpochybňuje to co se za II. Světové války odehrálo. Na druhé straně mi přijde jako zcela evidentní naplnění toho § 261a, když se hovoří pouze a jen o obětech holokaustu, ačkoliv se jedná o pohých 16% všech obětí této války.

231223

04.06.2010 00:50

Potřebujeme vůbec tento Izrael?

čulik

tora85 81.?.?.?

ze by byl placen ze stejnych zdroju jako hybaskova, ci pehe, nebo vondra?

k clanku. myslim, ze pokud by mainstream opakovane kopiroval zpravu jakehosi izrealskeho profesora ze izreal muze znicit kazde hlavni mesto v evrope,protoze je proti nam trvale namiren jeho jaderny arzenal, pak bychom ten radar velmi radi chteli.akorat by skenoval prostor smerem na jihovychod.

221153

31.05.2010 23:21

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: Demonstrace proti postupu izraele - policie v téměř stejném počtu co demonstranti.

korutan 81.?.?.?

Je vidět perfektní připravenost nohsledů na odražení čehokoliv, co by mohlo jenom vypadat jako protest proti sebeobraně „humanitárním dobytkem“ napadených přepadových komand. Není vám to divné, že jsou tak připraveni, tak pohotoví, a v tak hojném počtu!? Proč? Proč je potřeba tak horlivě stát na straně voldemordů!? Už při početí našeho novodobého státu, mám na mysli první světovou válku a roli legionářů v ruském dramatu režírovaném židy Tráckým a Leninem, kdy bylo v silách a možnostech legií zachránit carskou rodinu ze spárů židovských vrahů. Proč se tak nestalo? Opravdu to vše bylo tak, jak se traduje? A pak dál, při vzniku Izraelského státu sehrál náš stát tak podstatnou roli a to prakticky už ovládán komunisty!? A teď, deprivanti jako Hubáčková, Schvajneberg a humanitární bombarďák! Proč tito lidé jsou naprogramovaní na účelovou slepotu!?

220745

31.05.2010 23:03

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: fakticky

korutan 81.?.?.?

Proč si myslíte, René, že se jednalo o chybu, nebo dokonce o hromadění chyb? Izrael, zpracovaný rabíny a vlastní propagandou postupuje přesně podle plánu a v intenzích, které jsou jemu tak charakteristické. Jsem přesvědčený, že už dopředu měli představu o tom, kolik lidí mají zabít a zranit. A nebylo to bezúčelné. Někdo to už tady v diskuzi napsal. Ať všichni, kdo se pokusí o něco podobného ví, co je čeká! Tohle bylo jasně řečené“ „Sereme na vás na všechny, ať jste kdo chcete! Na vaše zákony, právo a svobody! My budeme určovat co se bude dít! Mezinárodní vody!? Mezinárodní právo!? Kdyby poštovný tolik nestálo, tak každému gojímovi na světě pošleme hovno rekomandem!!!“ A teď budou v klidu a pohodě koukat, jak jsou úspěšní v ovládnutí administrativ jednotlivých států! Podle toho, jak kteří představitelé budou reagovat poznají, ale nejen oni, jak je mají ochočené! Obávám se reakce našich papalášů!
Jiný, myslím že to je Hestory, vyslovil otázku, KDO chce takhle rafinovaně židovstvo zničit. Nemyslím si, že se jedná o takto rafinovaný záměr a jestli, tak to bude ten samý, kdo s Hitlerem domluvil čistku v třetím a čtvrtém kruhu židovského společenství. Ne oni, centrální kruh voldemordů a jejich tandemistů je přesvědčený, že díky zkrocení amerického mustanga může úplně všechno!! A zatím mu to, jak je vidět, všechno prochází!

220742

15.04.2010 10:27

Alespoň krátce k pádu polského letadla

RE: Vubec se mi to nelibi

korutan 81.?.?.?

Ano, události posledních dní nastolují zajímavé otázky a jejich nezodpovězením se nabízí ještě zajímavější materiál pro spekulace. Asi se nikdy nedovíme,jak to ve skutečnosti bylo. Ale určitě budeme mít možnost zblízka sledovat, jak bude této katastrofy využito!
Pokud odsunu stranou teorie o terorismu ať toho oficiálního, nebo toho skutečného státního, co mi zůstane jako nejpravděpodobnější příčina této havárie? Příběh dvou osob. Jsem přesvědčený, že se jedná o příběh svou podstatou i svým výsledkem velmi charakteristický a varovný! Nebýt té žně smrti, dal by se přirovnat k poučné bajce.
Na straně jedné v tomto příběhu figuruje osoba politika, vysokého politika, dá se říci že jednoho v jeho zemi, co do politické důležitosti z nejvyšších! Se vzrůstem, charakterem, lidskou kvalitou to je už horší. Na svůj post se dostal na základě politikaření. Svého i jiných, přítel i nepřátel. Jeho postavení ve společnosti je výsledkem snažení cca 0,01 -0,1% občanů státu kde žil! Politiku dělal proto, že nic jiného, kloudného, neuměl.
Na straně druhé je zaměstnanec. Pilot s nejvyšší, nebo jednou z nejvyšších kvalifikací v oboru! K této kvalifikaci se dopracoval na základě svých znalostí, zkušeností! Jinak by, ani s protekcí, toto místo nemohl zastávat!
Ten příběh vypráví o střetu, kdy Politik autoritářsky, z titulu svého společenského postavení, prosadil proti Pilotovi, člověku s kvalifikací, okolnostem, technickým možnostem a zdravému rozumu svou. Z malicherných politických i lidských příčin přiměl Politik Pilota přistávat! Kdyby Politik byl jako člověk na výši, charakter, nebyl by Pilota takto nutil za okolností, které byly! Byl by respektoval jeho osobu, zkušenosti a odbornost!! Ale zase by asi nebyl president!
I Pilot ale nese svůj díl viny! Kdyby byl charakter, neohrozil by životy stovky lidí pro uspokojení ješitnosti Politika!
I tento příběh, stejně jako bajka, má pro nás poučení! . Protože tak, jak se zachovali ti dva, tak se chováme každým dnem. Necháme politiky všeho druhu, aby nás přesvědčovali, že ví lépe než-li my, co se má jak dělat, jak máme žít své životy, co je špatné a co je správné, koho máme nenávidět a koho musíme milovat , že bílá je černá a naopak. Pokud se takto chováme, nemáme právo očekávat konec jiné kvality než-li ten od Smolenska!

217202

06.04.2010 09:19

Dekadence

Je s podivem

korutan 81.?.?.?

kolik podobností lze najít mezi popisovaným v článku, probíhajícími ději u nás a popisovanými v knize Moje Probuzení od D. Duka! Stejný scénář, stejný způsob realizace pod stejnou taktovkou stejného dirigenta! Jednou v USA, kde Američané již dávno nejsou pány své země, u nás, kde stát vedou pracovníci (s zasloužilí) Mosadu. Na jedné straně stát s 350 mil. obyvateli a na druhé straně s pouhou desítkou! Tím chci pouze říci, že ta zrůdná choroba Jákobova napadá stejným způsobem giganty, i trpaslíky! Nevynechá nikoho! Zatímco nás děsí prasečí chřipkou, rozežírají jednotlivé národy a státy chorobou tisíckrát agresivnější, na kterou žádná protilátka neexistuje! Vše, co by mohlo na jejich snažení poukázat, co by mohlo poodhrnout závoj utajení je okamžitě vyšokuje do nepříčetnosti a původce takové situace je okamžitě tvrdě ztrestán! „!Námi prováděnou likvidaci všech ostatních národů si rozvracet nedáme!“

V knize Supertřída jsou popisované principy fingování systému. Autor v ní hovoří o sítích, které mocní světa vytvářejí a které za posledních pár let získaly globálné charakter! I když hovoří o sítích vztahových a informačních, začínám mít pocit, že nejsou o nic nebezpečnější, než kdyby byly z ocelových lan a to především ve své schopnosti ochromení možnosti jakékoliv sebeobrany jimi omotaného společenství!

216496

28.02.2010 22:44

Jak může japonský premiér zastavit fackování Japonska

atom

tora85 81.?.?.?

ja bych rozhodne vytahl stare tabu hirosima nagasaki. kdyz zide mohou 65 roku po valce neustale propirat holokaust, nevidim duvod opet nevytahnout tento absolutne nehumanni a zbytecny akt. a dat ho do kontextu s dnesni situaci, kdy je to usa a izrael, odkud se muzem bat atomoveho zla.trochu srazit amikum jejich hrebinky. tim samozrejme nesnizuji zavaznost ztrat zivotu ve vadnych autech. ale predce jenom je potreba chytit sama trochu pod krkem.

213718

a nejenze to odesle vasi ip, ale jeste to pry donedavna sbiralo info o poslednich 4 strankach co jste prohlizeli. nicmene, udelal bych asi to, ze si to nainstaliji do exploreru, ktery stejne nepouzivam a budu si intenzivne prihlizet stranky statni spravy a intenzivne je nahlasovat a zahlcovat tak system a nejake anonymni pitomce, co si dovoluji rozhodovat o tom co je vhodne a co ne. zacnu napriklad tady:
http://www.vlada.cz/cz/clenove-vlady/ministri-pri-uradu-vlady/michael-kocab/default.htm

nejlepe bojovat proti systemu jeho vlastni zbrani.

212179

04.02.2010 00:17

Smrt západu na pohřebišti impérií

RE: To nejlepší, co můžeme udělat,

korutan 81.?.?.?

Vážená Osle, a kdy se probudíš Ty!? Ty by jsi na obranu své země asi zbraň nepozvedl, co? Protože pak by jsi, podle vlastních slov, už nebyl nevinný, ale zasloužil by jsi smrt, jako ty statisíce lidí v Afganistanu a Iráku! Co jenom brání svou svobodu! Ale víš ty o co se to vůbec jedná? Co to je, taková svoboda? Nebo znáš jen a jen tu kurvu demokracii, která umožňuje prostřednictvím 1% obyvatel hnát zemi do bankrotu a hrstce politických sráčů umožňuje nás všechny zadlužit takovým způsobem, který v historii týhle země nemá obdoby!?
Opravdu nechápu ty, Tebou tolik nenáviděné muslimy (snad jim nezávidíš ono mnohoženství), že po takém nádherném „demokratickém“ životě neprahnou a raději vedou válku s nejlépe vyzbrojenou armádou světa!?

211396

03.02.2010 13:31

Zdivočelá země

RE: Tak to beru

korutan 81.?.?.?

Vážený pane – dámo?
Podle obsahu Vašich ctěných příspěvků mám pocit, že jsem rozluštil význam Vaší značky 8-P! Pokud chcete posuzovat zločinnost ideologie podle počtu mrtvých, nenajde v Evropě nezločineckou partaj, ani církev! Neexistuje ideologie, za kterou by se netáhla krvavá stopa! Ale to není omluvou pro jednání žádné z nich, natož té komunistické ve dvacátém století! Jenom, prosím Vás, nezaměňujte židovské vyvražďování pravoslavných křesťanů v Rusku pod rouškou Revoluce za důsledek ruského komunismu!
Ale jedna, naprosto podstatná, věc zde zatím stále uniká, není tu nikde uvedená! A to, že drtivá většina vládnoucí komunistické elity a jejich tandemistů – čekatelů na funkci v partaji, dál pokračuje v zahřívání nejteplejších míst v řídicích funkcích tohoto státu. A z toho opět jako za komunistů, sedí na klíčových pozicích Fischerovi bratři ve víře! Opravdu si myslíte, že je to náhoda a že důsledky tohoto faktu nás nedostihnou!? Že ta negativa, která zajisté vidíte i Vy, 8-P, ale z osobních důvodů jim nevěříte, nebo nepřikládáte důležitost, jsou jakýmsi vedlejším produktem nezřízené hrabivosti některých z nás!?
Ta čísla, která jsou v článku uvedena, ta srovnání jsou tendenční. Zajisté. Ale kdy naposledy jste dostal netendenční, nezaujatou, nic nepreferující informaci, sdělení!? Třeba z ČT? Že se tak tváří, jako nezaujaté zpravodajství!? To jedna věc, ale dáváte-li trochu pozor, slyšíte, jak Vám podsouvají nejrůznější dezinformace, jak říkají věci tak, aby bylo slyšet jenom to, co chtějí, aby se k Vám dostalo!
Pokud nezaujaté sdělení chcete z této televize získat, musíte počkat na půlnoční vysílání a doufat, že se trefíte zrovna do dne, kdy „něco“ z důvodu vyváženosti jsou nuceni uveřejnit! Většinou ve spojení s tím nejtendenčnějším komentářem , jaký k uvedenému tématu mohou sehnat!
Žil jsem v té době, a stále si pamatuji, co mne tehdy štvalo a kvůli čemu jsem se hádal! Jenže žiji dále a bohužel, těch věcí, které mne štvaly tehdy neubylo. Změnily se,. jsou to věci jiné, ale jsou podstatnější protože jsou existenční a jejich víc!

211355

22.01.2010 12:13

Jak elity ovládají svět

RE: pane editore

tora85 81.?.?.?

zvlastni, toto je diskuse k clanku kde chapeme hierarchii, chapeme segregaci, ale nesouhlasime aby nekdo byl vyvolenym a vladl nasim zivotum. tak nejak sme si vsichni rovni s pravem mit informace a mit moznost rust.
proto s lehkym usmevem, janko, sleduji zaverecnou vetu "je určen těm, kteří ví, co mají sledovat" coz mi zni tak trochu jako samopasovani se do spolecnosti ktera vi a rozumi a tudiz to ma lehky podton nadrazenosti. ve vztahu k clanku je to celkem absurdni a smesne.

210238

21.01.2010 13:06

Jak elity ovládají svět

RE: JAK NA TO

revolta 81.?.?.?

A CO SE STANE KDYŽ NEBUDOU LIDI PLATIT BANKÁM?

210092

19.01.2010 00:21

Haiti: Taková menší Gaza

RE: Nadace Člověk v tísni při České televizi - modrý soudruh Pojar

korutan 81.?.?.?

Pokud usuzujeme na zarytého komunistu u každého, kdo byl na stáži ve Svazu, proč se stážistou z Tel Avivu nepostupovat adekvátně? Takových, kteří si jezdí do světa pro rozumy a potom je tu prezentují jako jediný správný světonázor, těch jsou tu mraky. A podle okolností navozených dobou jsou nalezlí všude tam, kde je jejich hlas maximální měrou slyšet, a odkud mohou z plna hrdla řvát: „S …. na věčné časy a nikdy jinak“!!!! A je putna zda se jedná o komunisty za minulého režimu, nebo současné vlezdoprdelky! Jejich charakter je tak shodný a pružný, že řada z nich stihne „pochopit“ ten správný světonázor za svůj život hned několikrát!
Takže, nezlob se, ale je mi potom, kdo kde a s kým studoval, nebo stážoval! Zda to bylo v Tel Avivu, Moskvě, nebo Plzni! Pak se totiž můžu zorientovat v to, z čí prdele mu koukaj polobotky a do jaký zadnice se snaží narvat zbytek společnosti!

209884

18.01.2010 13:27

Haiti: Taková menší Gaza

RE: Nadace Člověk v tísni při České televizi - modrý soudruh Pojar

korutan 81.?.?.?

Je velmi dobré a prospěšné, ptám-li se na podstatu jakéhokoliv článku, kroku, postoje, vědět, kdo je člověk, který jej předkláád, prezentuje, a zastává!
Pak se dostáváte do pozice člověka čtoucího cizojazičný text, ale v ruce držícího slovník! Děkuji r.m. za příspěvek do mé zbírky. [cool]
Korutan

209832

13.01.2010 18:50

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: Všechno je to velký podvod!

korutan 81.?.?.?

Válka proti terorismu znamená válku proti výzvědným službám a systému, který chrání a prosazují! Proti lidem, kteří z titulu své moci jejich činnost kryjí a financují, protože tyto výzvědné služby, jejich nájemní pacholci nejrůznějších bezpečnostních agentur, potažmo tento systém, to jsou jejich bojové jednotky na cestě k totalitnímu ovládnutí co největší části světa! Ti, které tato sebranka označuje za teroristy bojují za právo národního sebeurčení, svobody vyznání, za základní právo na život.
Deformace myšlení "civilizovaného" občanstva však vede k tomu, že se hravě nechalo přesvědčit, že je tomu přesně naopak! Z titulu své předjímané, ale nikterak odůvodněné, nadřazenosti považujeme svůj způsob života, vyznání atd. za jediný správný a hodný předání zbytku populace za každou cenu. A tenhle pohled je příčinou toho, že voldemrdi mohou provádět to, co provádějí a způsobem, jak to provádějí!
Ale kdo si myslí, že ON není pro konečné řešení určen, je podobný člověku, který si, padaje volným pádem ze 100 patra mrakodrapu, říká: 80, ještě je to dobrý!

209552

11.01.2010 11:28

Írán označil 5 obžalovaných výtržníků za teroristy

RE: Blokada ,je vlastne vyhlaseni valky,dle mezinarodnich pravidel.

korutan 81.?.?.?

Díky, kozorohu, výborně navozená souvztažnost příčin a důsledků. Ale "hrozně" nekorektní!
Korutan

209398

30.12.2009 02:00

Interview s Evou Golinger

RE: Venezuela bohužel asi padne

korutan 81.?.?.?

,Dobrý den, předně vám chci poděkovat za hromadu zajímavých informací o Venezuele. Tady se buď korektně miluje na věčné časy, nebo stejně korektně nenávidí. Také na věčné časy. Čtyřicet let života našich Jelit v prdeli Sovětského svazu vystřídalo, zatím, dvacet let jiných Jelit v prdeli USA. Zoufalý to pohled na třepotající se nožky našich představitelů a trvá s výjimkou pár dnů až týdnů, již šedesát roků!
Páni H-link, Pražák a spol. (bez r.o.) jsou svou hlubokou znalostí všeho a čehokoliv, schopností hluboké a detailní analýzy, vinikající až famózní dedukce a nejširšího shrnutí a syntézy, perlami mezi přispěvateli tohoto webu. Jeden musí ocenit jejich jednoznačnou, až myšlenkově jednoduchou linii směrování proti všemu, co nechválí jejich Velkého bratra, případně by na něho mohlo vrhnout stín pochybnosti o jeho dokonalosti! Co na tom, že z jejich argumentace a způsobu vedení diskuze by jeden mohl vrhnout šavli!
Diskutovat s nimi, polemizovat o čemkoliv, je zoufalou ztrátou času. Jejich pravda je jediná správná, pevná a na věky, tak jako byla pravda komunistů. A nejspíš dopadne stejně!
Za Vaše příspěvky ještě jednou děkuji. Korutan

208344

29.12.2009 11:06

Dopis Dolores Umbridgeové

Dolores, nebo úslužní idioti

korutan 81.?.?.?

O Vánočních svátcích jsem zahlédl několik segmentů z různých českých pohádek. Většinou jsem pak koukal do konce. Především proto, jak jsem byl fascinován hloubkou zrcadlení se skutečné společnosti v jejich příbězích.
Když zde, pane Stworo, ve svém kouzelném dopise oslovujete Doloros, oddanou pohádkovou bojovnici za věci Voldemorda, nemohu si nevzpomenout na jednu nedávno prožitou situaci!
Při diskuzi a přítelem, jsem jím byl osočen ze spřádání spikleneckých teorií. Než-li jsem si uvědomil marnost svého snažení, zkoušel jsem argumentovat proti jeho výpadům. Aniž by se zabýval jediným z nich, znovu a znovu mi vytýkal moje názory, jejich nesmyslnost. Obracel oči v sloup nad jejich blbostí. Namítal jsem mu, ať si něco o té věci přečte, ať si ověří mé argumenty. Už opravdu značně rozčílený na mne křičel, že na takové kraviny nemá čas, ani huť !! Když mi pak vytkl, že jsem vždy v opozici proti systému, pochopil jsem! On byl vždy na správné straně. Před listopadem a po nějaké době znovu i po listopadu. Pro něho má smysl a cenu jen a jen ten správný postoj. Jakmile by něco, cokoliv, zpochybňovalo správnost jeho úhlu pohledu, jeho převzatého názoru, znamenalo by to pro něho principielní ohrožení jediné jistoty, kterou má! Jeho příslušnost k systému. Sám jej v detailech kritizuje a v tom jediném je asi lepší než-li Doloros. Ale jinak je to bohužel postava ztvárněná Duškem z filmu „ Musíme si pomáhat“, jako vyšitá.
A tak si kladu otázku, kdo je pro osud společnosti lidí nebezpečnější, zda taková bojovnice Doloros, všem na očích, a nebo ti, pocitem sounáležitosti k někomu silnému, zkorumpovaní mudlové, přítomni v anonymitě a velkém množství mezi námi!? Autoři literárních děl z nejrůznějších dob se ve svých dílech zamýšlí právě na přerodem takového jedince, ve své původní podstatě „slušného člověka“, v krvežíznivou bestii, sloužící po přerodu již aktivně, do roztrhání těla, Pánu Zla!

208268

Imperiální magnáti a vůdcové nastupují k masivní ofenzívě! Důkazy o tom jsou všude kolem nás. Dokonce jsou i zcela jasně formulované příčiny tohoto dění! Je úplně jedno zda jim dáme krycí jména voldemrdi, vyvolení, neokonc, nebo jiné, ještě přiléhavější! Jejich touha po moci nad celým světem, zaštítěná božím slibem, jim, společně se skutečností jejich strategického umístění ve vládách nejdůležitějších zemí světa a jejich gigantického majetku, otevírá cestu k finálnímu nástupu!
Už si neberou servítky, které ještě nedávno byly součástí jejich rétoriky a postupů. Mezinárodní právo!? dohody!? principy!? Jdi se světe bodnout i s OSN! Dodržují jenom ty, které jsou pro ně výhodné!

208206

15.12.2009 06:25

Osvobozen!

RE: Chtěl jste vyvolat diskusi?

korutan 81.?.?.?

Ano, dobrý zkoušející! Ale nebylo by to dnes, v tomto případě, bráno jako popírání podstaty kolegovi odpovědi!? [smích]

206999

14.12.2009 23:56

Osvobozen!

RE: Chtěl jste vyvolat diskusi?

korutan 81.?.?.?

Pane Bartoško, díky za inspiraci, kterou jste mi poskytl svým odkazem na eretz.cz. Člověk upadne do určitého stereotypu ve svých pohledech a chápání věcí a dějů. A pak se začne ptát sám sebe, zda je na správné koleji, či nejede-li někam, kam ani ve své podstatě jet nechtěl.
Když jsem se začetl do článků uveřejněných na tom blogu, ocenil jsem především fakt, že jsou zde uvedeny v původní podobě i články, které jsou předmětem sžíravé kritiky domácích příznivců. Díky tomu jsem mohl konfrontovat obsah kritizovaných článků s ohnivou filipikou neuvěřitelné úrovně.
Znovu a znovu jsem pročítal jednotlivé komentáře například k článku „Proč pomáhat Izraelcům“ od pana Zítka. Byl jsem fascinován! Bylo to poučné čtení! A tak mi to tak nějak připomnělo doby mého studia. Tehdy někteří ze studentů používali trik, který spočíval ve zvládnutí jedné zkušební otázky a nádavkem umění odpovídat na naučené téma, ať se tázající ptal na cokoliv. Podobný systém ovládá i ty reakce na článek pana Zítka. Ať autoři příspěvků rozebírají jakýkoliv argument z článku, vždy skončí u holocaustu! Ať argumentují k čemukoliv, vždy se nakonec dostanou k oblíbenému schématu. „Všichni jsou na nás zlí a mi jsme tak hodní a plní lásky“! Ale já se, i na základě způsobu vedení té jejich argumentace, znovu utvrdil v přesvědčení, že s tou jejich láskou je to jako s medem v prdeli! Také ho tam budete marně hledat!
Co se týče diskuze s lidmi typu tydlitát, je těžká, velmi těžká! Málokdo umí tak fantasticky metat myšlenkové výkruty a salta, aby s nimi udržel krok. A udržel glanc!

206982

11.12.2009 09:10

Osvobozen!

Gratulace je na místě

korutan 81.?.?.?

Možná se jedná pouze o dílčí úspěch, protože hydra je vytrvalá a důsledná, a má prostředky na to, otravovat lidem život podle své libosti. Přesto Vaši výhru této bitvy považuji za nesmírně důležitou. Umožnila Vám říci do společnosti ty správné myšlenky. Přesto, že se je nejrůznější komentátoři snaží zpochybnit svými stupiditami, byly slyšet!
Fakt kombinované policejní asistence svědčí o další důležité skutečnosti! A to, že zájem „kruhů“ se neomezuje na telefonní instrukce žalobci ve věci odvolání, ale že zahrnuje i sběr dat, v tomto případě podob, účastníků na tomto soudním líčení. Skvělá příležitost pro nástroj moci si udělat obrazovou kartotéku aktivních sympatizantů s někým, kdo je jim osinou v prdeli. Nezklamali, využili toho! Skutečností je, že i my bychom měli si dělat kartotéku honicích psů, abychom je včas poznali! Ten vzorek ze včerejška stál za povšimnutí!
Nicméně to pouze bokem.
Především Vám chci gratulovat a popřát hodně úspěchů v dalším konání! Jsem rád, že jsem Vám mohl stisknout ruku!
Korutan
[smích]

206766

07.12.2009 11:58

Pozvánka na hlavní líčení

Snaha o zachování linie bude velká

korutan 81.?.?.?

Samozřejmě, že zachová! Zachování, a nejen zachování, ale i utvrzení a prohloubení pro Izraelské linie, to jsou důvody, proč Český stát, a většina dalších Evropských států má ve svém vedení vyvolené, nebo jejich stoupence!
Pokud před pár měsíci bylo ještě možné zaslechnout sice sporadickou, ale přece jen jakousi kritiku počínání Izraele, dneska si už prakticky žádný politik takový „luxus“ vlastního, nekorektního názoru neriskne!
Ústava Českého státu jasně hovoří, z jakých důvodů může být omezena svoboda slova a jeho šíření. Zcela jasně vyjmenovává šest důvodů. Nedotknutelnost historického „faktu“ mezi nimi není! Jak může být souzen člověk za „naplnění“ § zákona, který je hrubě v rozporu se zákonem vyššího principu!?
Odpověď na tuhle mou otázku je ve svém důsledku děsivá!! Protože takto lze postupovat pouze a jen ve státě, který sám své vlastní zákony nerespektuje!! A proč je nerespektuje! Protože o jejich uplatňování či neuplatňování rozhodují lidé, kteří ten stát ve svém srdci nepovažují za svůj!! Pak mohou zcela svobodně na jeho zákony kálet a modifikovat je pro svoje vlastní cíle a potřeby!
Nejsem nábožensky založený, ale z Bible často čerpám odpovědi na otázky i dnešní doby. Mějme na paměti proroctví Izáka, ale i počínání Josefa ve Starém Egyptě! Bohužel, nemám pocit, že se tu, někde, nachází možný nový faraón, který by jejich řádění učinil přítrž!

206453

03.12.2009 09:43

Pozvánka na hlavní líčení

RE: Hodne stesti,

korutan 81.?.?.?

Nebudete sama.
Korutan

206205

26.11.2009 06:24

Vítej doma, válko! Vytváření „domácího šmírovacího státu“

RE: Tertium non datur.

korutan 81.?.?.?

Pokud se z celé země stane jeden gulag, tak kulka do týla bude vysvobozením! A možná asi jediným možným!
A jinak, každá vláda má možnost vládnout tak dlouho, jak dlouho bude ctít a respektovat potřeby lidu, kterému vládne. Pokud zájmy lidu bude ochotna prodávat za osobní výhody vládních jelit, musí postupovat tak, jak je popsáno v článku! To však naprosto neznamená, že je to správné, a že se s tím nedá nic dělat, Jak pravil tem blbej Klasik!

205748

22.11.2009 20:15

Jak se rodí v Čechách

moje postrehy

tora85 81.?.?.?

moje zkusenost jako otce v porodnici v kladne.
excelentni porodni personal, doktorka sestricka ve 3 hodiny v noci.
pak pece na pokoji taky vyborna. pred kladnem nas par lidi strasilo, ale naopak ti co uz meli zkusenost byly taky nadseni. ale je to asi pripad od pripadu.
co se tyce separace v nadstandardu, zvazoval jsem ale polovicka sama nechtela.
pry je naopak lepsi kdyz je zena spolu s ostatnima, pac jsou tam rodicky ktere rodi 2-3 dite a hodne rad ktere vam zadny doktor ani sestra neda se dozvite prave od spolurodicek. reklamni kufriky, sami sebamed za stovky. to ze je to vsechno k hov...nu se dozvedela prave na pokoji. stejne tak ze na hodne veci je nejlepsi rybilka za par kacek.
dite zdrave a uplne vse bez problemu. ano, prostredi s kachliky jako na pitevne.ale vsechno klise kolem jako krasne pastelove barvy v pokoji s priplatkem, eventuelne ruzne hokusy na porodnim sale jsou jen vasim pocitem ze delate neco pro dite, ale je to jen marketing. odrodit vas personal musi a musi to udelat co nejpecliveji a nejbezpecneji.takze vsechny ty priplatky jsou mi k smichu. ono ani to maso za priplatek otci neni prave od reznika, ale pekne pekne odlezele a tvrde.

zaver:
1.
misto tem vyzirkum ve vlade,parlamentu, v čez-u a tak dal, penize maji jit tem ktere skutecne potrebujeme. a to jsou i doktori, sestry.ale i ty uklizecky, bez kterych by se to v tech nemocnicich podelalo. toto jsou skutecne dobre investovane penize do lidi kteri nam pomahaji a castokrat to nedelaji jen pro prachy (spis almuzny).
2.
svoji zodpovednost projevte predevsim vhodnym vyberem partnera (aby nebyl za rok rozvod), zodpovednym pristupem v tehotenstvi a osobnim pristupem.toto vam ty penize jako nadstandart nenahradi
3.
otcove jsou pekne dikriminovani. nechapu, proc mam platit za ucast pri porodu. personalu jsem byl skutecne k ruce a maximalne pomahal. ani pri pohledu na hodne krve po nastrihnuti a podobne jsem se nezkacel a byl stale napomocen. nechapu ten argument, ze tech 1500 je pry proto ze se musi o otce jeste postarat kdyz kolabuje. v tomto state jsou totiz muzi diskriminovani celkem dost. mohl bych vypravet.
ale to je jina kapitola

205460

19.11.2009 18:42

Hodina času

RE: Nezapomínejme

korutan 81.?.?.?

Tak jsem ten článek asi nepochopil. Já jej vzal jako zrcadlo naší doby! Honíme se stále za čímsi, svou uspěchanost a honbu si dovedeme zdůvodnit. Až do doby, kdy se stane něco skutečně vážného. Ty poslední tři řádky jsem pochopil jako takové shrnutí, s kterým díky své životní zkušenosti bezezbytku souhlasím. Fyzické zrcadlo našich rán, nás také ukazuje zcela pravdivě, ale bez zdůvodňování nebo hledání příčin stavu našeho obrazu v něm! A vytýkáme mu to snad? Vyčítáme mu snad, že neobjasňuje příčiny našich kruhů pod očima!?
O vyjádření nějaké viny na straně matky jsem naprosto neuvažoval, a nyní se zamýšlím nad tím, kde jsem udělal ve svém příspěvku chybu, že byl Vámi tak krutě nepochopen!?
A pak ještě jedna věc, domnívám se, že plno lidí tady na těchto stránkách má principielně shodný pohled na řadu věcí, řekl bych na většinu. Jenže, mimo některé příspěvky, které jsou jednoznačné svou podstatou i osobami na „druhé straně“, je zde velké množství nejrůznějších připomínek, neshod v detailech a lapidárnostech od lidí, kteří ale vlastně, v podstatě, souhlasí se zveřejňovanou myšlenkou! Nakonec to potvrzuje i bodové ohodnocení článku! Jsou to kritické připomínky myšlenkových odchylek o ½ stupně, nebo po češtinské, či pravopisné vyjádření přispěvatele. To je důvod mého povzdechu nad neochotou nás lidí zde na stránkách, z hlediska vyššího principu na stejné lodi, stejného názoru, pohledu na věc, nebo jak tomu chcete říkat, povznést se nad detaily, blbosti, kolikrát ani neovlivňující podstatu probíraného tématu, ale úspěšně drobící názorovou jednotu!

205275

19.11.2009 12:07

Vtip nebo provokace?

RE: Jaké jsou dnes, po 17.11. zprávy?

korutan 81.?.?.?

Děkuji za informaci! Tento průběh se asi dal předpokládat a byl tím nejpravděpodobnějším scénářem od začátku! Autorům této provokace jde o !jakékoliv! Vaše poškození, diskreditaci, způsobení problémů jakékoliv formy a rozsahu. Pokud začnu přemýšlet odkud vítr vane, asi se dostanu k nějakému fundamentalistickému sdružení ochraňujícímu za každou cenu, i cenu vlastní trestné činnosti, pochybná a spíže protiprávní a protimorální „práva“ zcela konkrétního etnika. Tento způsob se velmi výrazně kryje z již mnohokrát použitou metodikou postupu proti lidem, kteří měli tu odvahu se o ně otřít! Viz nedávno David Duke, Irving a další! Jejich slušná řádka, spíše několik archů!
Bohužel je pravdou, že jsou ve svém konání velmi vytrvalí a důslední. Je to dáno jednak nenávistnou výchovou ke všem „mimo“, ale i z nutnosti, protože jestliže nechtějí, aby se jejich fabulace rozpadly na prach a obnažily holou pravdu o jejich snažení, metodách a především cílech, musí se snažit zadupat do země jakýkoliv náznak formulace pravdy a její prezentace. Proto ty obrovské investice do masmedií, nakladatelství apod. A Vy, pane Stworo, jim jimi pracně budovaný obraz zářících andělů s hvězdou nabouráváte, znehodnocujete jejich investice a obraz morálního neposkvrnění! Za tuto činnost Vám ze srdce děkuji a doufám, že vytrváte!! Má nabídka platí!

205242

19.11.2009 07:33

Hodina času

RE: Nezapomínejme

korutan 81.?.?.?

Promiňte, ale já tomu nerozumím! Proč i v takové jednoznačnosti máte potřebu vnášet rozpor, pochybnosti!? Jak se máme pak, jako společnost, shodnout na něčem, čehož pravda ani zdaleka není tak jednoznačná, jako v tomto případě!??

205225

18.11.2009 09:11

Vtip nebo provokace?

Jaké jsou dnes, po 17.11. zprávy?

korutan 81.?.?.?

Pane Stworo, máte informaci, co se skutečně odehrálo v tu nesmyslnou 2 - 14 hodinu v té dědině? Jestli ano, mohl by jste nás také informovat? Jenom pro zajímavost, abychom věděli, zda to opravdu byla jenom e-mailová provokace, nebo to dotáhli do reálu!? Děkuji.
Korutan

205134

17.11.2009 19:02

Podle izraelského rabína judaismus dovoluje zabíjet nežidovské děti

RE: Mírněte se, pánové!

korutan 81.?.?.?

Právě proto by mne zajímal názor pana premiéra! Protože ono je důležité znát na takovou hrůzu názor někoho, kdo víru toho rabína vyznává a přitom řídí náš stát.
Mimochodem, domnívá se snad někdo, že by křesťan mohl řídit Izrael!? [chechtot]

205084

17.11.2009 18:51

Život po 20 letech kapitalismu

RE: A pamatje te si

korutan 81.?.?.?

Chápu Vás i Vaši nenávist. Pravděpodobně na ni máte plné právo a člověk nemá na bezpráví zapomínat! Bohužel, pokud má člověk příliš hlubokou a zlou zkušenost s něčím, např. s komunisty, může mu to na vždy znemožnit nadhled a objektivitu v určité oblasti lidského konání. V naší rodině jsme také postiženi 50 lety, kdy sebranka pochopivší možnosti poskytované novým systémem se chopila příležitosti a krutě řádila. Píšu jsme, protože to, co se v té době dělo, je i dnes stále živé.
To mi ale nebrání si uvědomovat, že dnes zase řádí určitá sebranka! A co je při detailnějším pohledu zajímavé, že se jedná o sebranku spřízněnou s tou z 50 let. Nikoliv ideově, ale pokrevně! A zvěrstva se dějí zase. Nejsou tolik na očích, protože je media nevyhledávají, vykonstruované procesy zde máme s „gangstery“ a budou s „extremisty“. Justice a média s ní, se už dostali do fáze snahy trestání za myšlenkové zločiny: Jak dlouho bude trvat, než si svůj záměr podloží právní technologií se dá jenom odhadovat! Při současném posilování represivních složek a jejich orientace na vymyšlený extremismus to určitě dlouho trvat nebude.
Dnes deprivantní etablišment dostává další argumentační materiál pro represi. Potyčka na Národní třídě mezi policií a extremisty bude „dobrým“ argumentem pro následující úpravy zákonů a represivní kroky proti dávno vytipovaným osobám atd.! Je jenom nepodstatnou a také neřešenou otázkou, kolik z oněch revoltujících extremistů jsou v pracovním povolání také policisté!? A vyvolání bitky dostali jako pracovní úkol!?

Co se týká nechutného zprasení Prahy, máte-li na mysli hradby šedivých paneláků, dopravní spojnici sever – jih, jsem s Vámi zajedno! I pokud tím myslíte minimální údržbu historického fondu. Jsem však toho mínění, že prasení dále úspěšně pokračuje! Bloky administrativních monster na Pankráci jen sporadicky obsahují objekt označitelný za architekturu! Plantáže skladů okolo přístupových komunikací je také úžasným projevem stavitelského umění!! Stejně tak neřízená kobercová zástavba rodinnými domy bezprostředního okolí Prahy a zahušťování starých sídlišť. Bez řešení dopravy a všeho co k tomu patří! To vše je prasení srovnatelného kalibru!

Mně nejde o obhajování minulého režimu! Naprosto ne! Ale jde mi o, v mých možnostech objektivní, analýzu současného dění! O hledání příčin. Proto na zvědavce chodím, abych mohl vnímat různorodé názory a pohledy, a přemýšlet o nich. A skládat si jakési putzle obrazu současné společnosti. V tomto směru je Váš pohled opravdu spíše agresivní, než-li zajímavý!

205083

17.11.2009 09:35

Podle izraelského rabína judaismus dovoluje zabíjet nežidovské děti

Je to vůbec pravda!?

korutan 81.?.?.?

Nenávistnost jejich učení je fantastická, ale především hrůzná!
A to bez souvislosti s tímto článkem. Ten je jenom dalším zrnkem v moří písku hlásané nenávisti!
Velmi rád bych znal názor na tuto problematiku pana premiéra. Jak on se k takovému názoru staví!? Bude se vytáčet, a nebo taková názor kategoricky odmítne!? Protože autentičnost článku není v této chvíli důležitou, ale jeho postoj by jasně ukázal pozici, v které dnes jsme!

205031

17.11.2009 09:23

Život po 20 letech kapitalismu

RE: A pamatje te si

korutan 81.?.?.?

Vy jste zvláštní postava xmane! Ten Váš optimistický pohled umožňující bagatelizovat všechno co se nehodí do krámu, a nebo to obrátit v potvrzení svého pohledu na věc, ten je až obdivuhodný! Protože podle Vašeho způsobu vyjadřování určitě nejste žádný Paroubek, nebo Pražák či Vojta, víte sám velmi dobře, v čem Vaše rétorika pokulhává. Proto si myslím, že nemá smysl Vám tady znovu předkládat další a další proti argumentaci.
Pokud ale má být diskuze alespoň trochu na úrovni, musí být zachována určitá míra objektivity. A to plití určitě i pro ten diskutovaný článek – soupis negativ vývoje posledních 2O let. Problém je v tom, že když si začnete dávat dohromady soupis pozitiv a dokážete si udržet nadhled, zjistíte, že ta pozitiva nejsou zdaleka čistě křišťálová.
Tak například:
1. Podstatně vyšší životní úroveň. Spočívá naprostou většinou jen ve výrazně vyšší konzumaci. Co se týká vztahů, vzdělání, morálky, práva a bezpečnosti; sám dobře vidíte jaký je stav! A doufám, že uznáte, že tyto aspekty k vyšší životní úrovni také patří! Nezmiňuji zde bydlení! To je kapitola sama pro sebe a Havlovi nezapomenu jeho prohlášení, že takové králíkárny (bylo myšleno Jižní město) nejsou pro naše lidi vhodné a že si zaslouží něco jiného, lepšího. Tehdy jsem netušil, že tím myslí asi stany, protože když nejste hodně v balíku, tak si byt nekoupíte, a nebo sebe a svou rodinu zadlužíte na dalších 20 – 30 let a byt o 65 % přeplatíte! Nebo máte jinou zkušenost!?
2. Možnost cestování, a to i za vzděláním. Ano, to je určitě obrovské plus, když na to máte. A to nejen peníze, ale i čas. Zůstává ale skutečností, že po plyši mladí lidé vyjíždějící za studiem se velmi rychle, po překonání jazykových bariér, umisťovali v hodnocení studijních výsledků na předních pozicích. Stejně tak přední příčky v hodnocení v různých porovnávacích studiích a soutěžích patřili našim dětem! Takže asi ty základy co měli, nebyly až tak špatné!? Bohužel, zde se v důsledku geniálních zásahů a vylepšení jasně projevuje výrazně sestupný trend! Zrovna tak, po pádu železné opony, byli lékaři a zdravotní personál okamžitě, bezproblémově zaměstnáváni ve velké části západní Evropy.
3. Máme svobodu slova. Ano, až na drobné výjimky jako je např. protiústavní § 261a, ale co můžeme chtít, když máme Rychetského? U něho si lze dobře ukázat, jak je holocaust důležitý i v tak, jeho podstatě vzdálené polemice. Ten je tak universálním argumentem, že se jeden nedivý, že musí být chráněn speciálním zákonem!
Doufám, že jako ukázka ty tři příklady stačí!?

205029

16.11.2009 09:24

Život po 20 letech kapitalismu

Je to důsledek boje

korutan 81.?.?.?

Je to až děsivé, jak se bilance naší země podobá bilanci, kterou provedl David Duke o Spojených státech ve své knize. Jsou tam sice odchylky, ale z celkového pohledu nepodstatné.
Principy a metody provádění, ale především výsledek je výrazně shodný! Sice v doktríně je popisován postup boje proti Rusku, které je a to mi přijde velmi zajímavé, nazýváno „nejvzpurnějším národem na zemi“, nejvzpurnější proti komu, či čemu!? Jenže, naprosto stejná metody a postupy byly použity, a stále jsou používány, na rozložení společnosti Států. Viz. ona kniha Duka!
A nyní nastupuje stejný scénář, postavený na stejných principech jako jsou rozepsané v doktríně Allana Dullese, i pro státy Evropy a sjednocenou Evropu. Ne snad, že by byla vzpurná, ale proto, aby byla lépe ovladatelná!
Doktrína sice navozuje pocit, že se jedná o otázku boje Států proti Rusku a jeho satelitům, ale užití jejích principů i uvnitř Států samotných a na státech Evropy, jasně signalizuje, že se jedná o boj někoho jiného!
A aby tento zkurvený bojovník nemohl být snadno pojmenován, označen a hnán k odpovědnosti, je tu snaha o potrestání i pouhého pohledu jeho směrem! Na druhé straně, on může cokoliv, jakkoliv, bez sebemenších zábran odstraněných jeho společensko náboženským názorem již v ranném mládí, podporován systematicky narůstající mocí politickou i represivní jeho spolubojovníků!
Duke označuje za pachatele těchto zvěrstev určitou část židovského etnika a já se v této věci s ním plně ztotožňuji!!!

204897

15.11.2009 23:37

Vtip nebo provokace?

Gratuluji, a nemyslím to škodolibě!

korutan 81.?.?.?

Pane Stworo, Vy je ale musíte štvát, když jim stojíte za to, se takhle angažovat! Podle toho, jak je to napsaný, podle formy a použitých výrazů, si myslím, že se jedná o rádoby vtipnou provokaci. Už jenom ten název e-mailu. Hendryk88hail je jasnou snahou o vyvolání asociace s němci, SS a hailováním. Je to ubohý, ale věřím, že někoho to mohlo dost dobře nasr..! Prostě se snaží škodit, jak mohou! Když jste mimo dosah jejich možností, obrací se proti těm, u kterých mohou předpokládat, že Vám to bude vadit! Je otázkou, kam až se odváží jít. Zatím je to ve verbální podobě, ale takhle to začínalo v historii už několikrát.
Dojdete-li k pocitu, že bych Vám mohl nějak ve Vašich věcech pomoci, máte můj e-mail!
Korutan

204866

Stát? Kdo je stát? Snad těch pár individuí pochybného původu a charakteru, kteří se k postavení ve vedení státu dostali nejasnými čachry v různých politických partajích, a prostřednictvím jejich nikdy neplněných programů?
Nebo miliony lidských bytostí žijících v jeho prostoru, se svou historií, se svými vazbami, pracovní a společenskou strukturou a povědomím!? Jejichž většinové názory na nejrůznější problémy státu jsou těmi individui samozvaně nazývanými ELITY ignorovány!?
Tak kdo je stát!!??
Ti, kteří schvaluje zákony, které jsou v rozporu s ústavou, jako § 261a TŘ?
Ti, kteří cpou do těch nejvyšších a nejdůležitějších pozic v řídicím aparátu lidi, jejichž neloajálnost vůči hostitelskému státu je historicky a notoricky známá!?
Ti kteří zneužívají své postavení ke strašení lidí za účelem jejich lepšího ovládání, ať se jedná o nesmyslný extremismus, který v našich zeměpisných polohách nahrazuje terorismus, nebo šílené krávy, ptačí a prasečí chřipku?
Ti, kteří dělají vše proto, aby lidi totálně zadlužili!?
A ti mají mít právo se distancovat od těch, kteří s nimi zcela legitimně nesouhlasí a trestat je za to!!? Na základě čeho? Toho, že jsou u moci? Z titulu svého strachu o tuto moc, kterou tak bezpříkladně zneužívají!!! Jděte do háje s jejich „právem“, které se dá daleko spíše pokládat za zneužívání moci!!

204862

Jacob – znamená to správně přeloženo Úskočný, ten od něhož se počítá vznik jednoho etnika stejných vlastností a charakteru? Jste to vy? Vaše rétorika je fascinující! Neuvěřitelně podobná té fašistické i komunistické, tedy respektive některých jejich skalních soudruhů! Kdo nám nevyhovuje tomu dáme poznat naši sílu všemi prostředky!! Jak můžete někoho, kohokoliv kdo projevuje odlišný názor vašeho, označovat za nácka, když používáte náckovskou argumentaci! Vždyť na začátku toho holocaustu stáli tvorové jako vy, Jácobe!

204804

14.11.2009 22:34

Davidu Irvingovi zničili webové stránky, ukradli a zveřejnili osobní poštu včetně hesel

Jdou do útoku, strach je žene!

korutan 81.?.?.?

Mé možnosti jsou hrubě omezené, přesto bych rád znal způsob, jak je panu Davidu Irvingovi možné pomoci. Právě zastrašováni, uvržení odvážných do samoty a nouze a rozesetí strachu mezi jejich příznivci je cílem zmrdů, ať si říkají jak chtějí a zaštiťují své jednání jakýmikoliv důvody! Tomu je nutné se postavit! Budu vděčný za jakýkoliv podnět!
Určitě není náhodou, pane Stworo, že vám tuto informaci poslali. Chtějí, aby jste se začal bát.

204797

13.11.2009 01:17

Spiknutí proti umění, část I

RE: Podle mne perfektní článek o umění

korutan 81.?.?.?

Tak jo! Nevystihuji to, co umění je! Dokonce je, podle Vás, zjemněle prospěchářky, neumělecky a měšťácky zneužívám! Pokud můj přístup vyprovokuje nějakého umělce k vzedmutí jeho tvořivého génia k ještě odvážnějšímu navršení pytlů, nebo snad k vytvoření ještě daleko šokéznější kraviny, nechť! A dokonce mu přeji, že našel, nebo případně najde, pár „na slovo vzatých odborníků“, kteří jeho dílo ocení a odmění!
Za umění lze vydávat totiž cokoliv, když se k tomu dá ta správná omáčka, zdůrazní se hloubka umělcem vnímaného nekonečna nebo naopak, smysl pro detail nebo jindy zase celek! Pomáhá tajemno obklopující „umělce“, žádoucí je servilní legenda vyhovující současnému společenskému klimatu! Vydávání za umění pak výrazně podporuje právě onen, zde opakovaně zmiňovaný šok! A hlavně, když ty soudy pronáší na slovo vzatý „odborník“! Většinou člověk, který nikdy nic nevytvořil, ale za to přesně ví, kdy má tít, kdy pochválit a kdy zpustit hurónský řev obdivu!
Ale nemějte mi za zlé, že si domů nepořídím umělecké dílo, které mne bude nasírat, nebo zaplavovat pesimismem! Proč bych to měl dělat!? Domníváte se, že by mne to obohatilo!? Čím!?
A ještě jeden postřeh, díla, jejichž umělecká hodnota je prověřená staletími také šokují, geniálním souladem obsahu a formy! Dokonalostí vyjádření myšlenky! A je úplně jedno, o jaké umění se to zrovna jedná.

204666

11.11.2009 23:18

Spiknutí proti umění, část I

RE: Podle mne perfektní článek o umění

korutan 81.?.?.?

V hodnocení článku se k Vám přidávám!
Je mi líto těch lidí, co si v Torontu chtěli koupit Vaši bronzovou sošku, ale nekoupili! Ošidili sami sebe o možnost, těšit se z její krásy při každé možné příležitosti!
Myslím si, jsem o tom hluboce přesvědčený, že umění je strašně důležitým prvkem života. A to jak pro umělce, tvůrce, z jehož stavu mysli a díky jeho schopnostem to dílo spatří světlo světa, tak pro toho, který je přijme a těší se jím ve svém vlastním životě.
Dílo vypovídá o nich obou! Dívám-li se na umělecké dílo, dívám se i do duše autora! A taky tak trochu do duše budoucího kupce! Co asi tak může o svém autoru vypovídat Pochcaný Kristus nebo plechovka výkalů!? Co to je za člověka, jakých kvalit morálních a lidských se mu dostává? A co to je asi za člověka, který si tyto „díla“ koupí, a lidé, kteří se pro hrst stříbrných okolo motají a pějí chválu!?
Pokud mi to peněženka dovolí, rád se obklopuji krásnými věcmi, které mi něco říkají, oslovují mne. A tak mám například obraz, který mi vždy připomíná jeden nádherný první jarní den roku 1992. A skrze ten obraz se mohu znovu a znovu těšit i z onoho zážitku, který se k tomu dni váže!
A to je, podle mne, smysl umění. Povznést mysl, potěšit srdce, kladně nabít! A tak mne opravdu mrzí, jestli jste své tvorby nechal úplně! Doufám, že ne a že i dál tvoříte, alespoň pro sebe a své blízké!?

204547

09.11.2009 23:42

2. díl – Barevné revoluce a původ třetí světové války

RE: Bolševická revoluce...

korutan 81.?.?.?

Pane Mirko D, ve svém příspěvku jste to velmi pěkně shrnul a mé osobní znalosti mne vedou k vyjádření svého souhlasu s Vámi! Jenom nemám pocit, že by se mělo těm různým Linkům odpouštět! Nezdá se mi totiž, že by se snažili nějakým marastem prokousávat, spíše mi přijde, že jej ze všech svých sil vytvářejí. Že jako pilné včeličky skládají svůj jed do úhledných příspěvků a pak jej vrhají na stránky jako je zvědavec a jiné. Hlásají princip neuvěřitelného morálního bahna, ospravedlňují vraždění, zpochybňují každý argument či důkaz o páchaných zvěrstvech na lidech i dětech. Vše co se děje s cílem „prosazení vývozu pseudodemokracie západního typu“ je pro něj a jemu podobné ospravedlnitelné a správné! Předem posvěcené! Půjdete-li do archívu po jeho příspěvcích, dohledáte plno důkazů mého tvrzení!
Stojím cele za jejich právem ty myšlenky a názory mít a říkat, či psát je! Ale současně stojím za svým právem na hnusotu těch myšlenek poukazovat a psát o ní! Ale pro odpuštění už ve svém srdci ani mysli nemám místo!
[naštvaný]

204425

09.11.2009 09:37

2. díl – Barevné revoluce a původ třetí světové války

Soudruhu H Linku,

korutan 81.?.?.?

asi to pro Vás není jednoduché číst tak dlouhý text a pochopit jeho smysl!. Neboť jak jinak si vysvětlit Váš příspěvek?
A tento způsob jeho vysvětlení je ještě přijatelným. Protože, jste-li totiž ochoten připustit použití jakéhokoliv prostředku proti někomu, koho nenávidíte, jenom aby bylo dosaženo poškození jeho zájmů, nebo přímo jeho likvidace, nejste vůbec o nic lepší než-li ti, Vámi tolik kritizovaní komunističtí aparátčíci a fízlové! Ti měli také hesla, kterými se řídili, že když se kácí les, létají třísky a účel světí prostředky!! A byly mezi nimi opravdu ukázkový svině! Takže, přestože proti nim brojíte, dávejte si pozor, ať s nimi nestojíte v jedné ideové linii!

204396

07.11.2009 23:40

Ďalší hon na čarodejnice

a k tomu...

tora 81.?.?.?

je potreba neustale poukazovat na holocaust.
jdu spat a posledni prepnuti na ct1, zpravy asi v 3 nad ranem. reportaz o znicenych hrobech v trutnove (nebo turnove, vzdy se mi to plete), kazdopadne misto strazi i policie. sice nevim, co se vlastne znicilo, ale hned je to prilezitost o propagacni akce o holocaustu.
vzbudim se rano a asi po 10 pri koukani na tv prepnu na ct24. opet. holocaust a pokladani nejakych kostek pripominajici obeci.reportaz se starou zidovskou babickou a cislo, kolik uz se kostek polozilo. cca. kazdou druhou vetu slovo holokaust.
na ct a ct24 je holokaust ve zpravach ci vysilani uz skoro kazdy den. a k tomu kazdy den slovo extremizmus. [bliji]

204361

06.11.2009 08:07

Ďalší hon na čarodejnice

Děkuji všem

korutan 81.?.?.?

Kdysi, je to už hodně dávno, jsem se svým kamarádem za humny nacvičovali pár hmatů sebeobrany. Koupili jsme si knížku „Sebeobrana“ a podle obrázků a popisu jsme se navzájem zkoušeli cosi naučit. Když pak přišel další kamarád a ptal se, co to tam děláme, hrdě jsem mu smysl našeho snažení vysvětlil. Reagoval po svém a se slovy: „ tak se braň!“ mi vypálil takovou facku, že se mi zatmělo před očima. Teprve na třetí pokus se mi podařilo jeho ránu vykrýt a „skolit“ jej příslušným chvatem na zem.

Na to jsem si vzpomněl při zhlédnutí „tréninkového videa extrémistů“ v ČT. Úroveň jejich cvičení byla opravdu, ale opravdu hodně podobná té naší tehdy. Došlo mi, jak jsme tenkrát neuvěřitelně riskovali, když jsme se teroristicky a extrémisticky vzdělávali, a také mi došlo, že ten komunisty řízený režim nemohl dopadnout jinak, než-li dopadl, když byly tak slepí a neodhalili nebezpečí pro stát, spočívající v námi provozované aktivitě. Děkuji zároveň všem, že mně nikdo z mého okolí na faktický smysl mého počínání neupozornil, protože jinak, bůh ví, co by se ze mne stalo, jak bych dopadl!!
Děkuji, Korutan
[smích]

204254

03.11.2009 19:57

Ameriko, přestaň se plazit před Izraelem

Jak to vlastně všechno je

korutan 81.?.?.?

Je opravdu těžké vyznat se v dnešní době jak v historii, tak v současném dění. Klam na klam, desinformace stíhá vyloženou lež. Dopátrat se pravdy je prakticky nemožné. Jedni horují proti židům, druzí proti jezuitům, Další proti rusům a jiná parta proti američanům nebo němcům. Někteří zpochybňují holocaust, jiní bagatelizují současné vraždění ve jménu demokracie, ale připomínají zločiny minulosti, jenže jenom některé a některých. Na jejich zpochybňování vytvořili i speciální paragraf!!
Svoboda slova má být pouze pro někoho, hlásání názorů, které se nelíbí mocným je trestné. Pomlouvat a označovat jedince za extrémisty, neonacisty ústy politických rychlokvašek a mediálních šašků je nejnovější módní trend! Politická, morální a orální korektnost je patřičnou uniformou dneška. Stejně jako neschopnost samostatného, medii nepředžvýkaného názoru a jeho více či méně halasného hýkavého opakovaní!
Do toho ještě vstupují lidé s „vlastním“ názorem, jenž z pohledu vyššího morálního principu je neoddiskutovatelným hnojem. Přesto jsou to lidé veřejně činní a nikoliv málo!!
A tak, abych se alespoň rámcově zorientoval v dění, snažím se pochopit historii a pro současnost si kladu základní otázku: „V čí prospěch?“ Nastává průšvih! Odpověď je stejně zmatená jako vlastní dění! Dávám si doplňující otázku: „Kdo je tak dobře organizovaný a semknutý, dá se říci etnocentrický, aby se dokázal prosadit a vytvořit sílu likvidující svět tak jak jej známe a rádi bychom jej zachovali?“ V tomto případě je odpověď daleko jednodušší a jednoznačnější! Jenže stále nemám jistotu, že správná!

203995

Pane Stworo, nevím sice co je to flaming, ale to, co ti přispěvatelé jako Pražák, H Link, a další zde produkují, to je neuvěřitelný humus! Při pokusu vnějšího předstírání kvality a serióznosti, se chovají principiálně morálně hůře, než-li jakýkoliv popírač holocaustu!!! [naštvaný] [bliji]

203976

Není mým zvykem psát vulgarity, napadat diskutující nebo zpochybňovat jejich zdravý rozum, či je jinak zesměšňovat. Ani v přímé diskuzi, ale ani v této anonymní, internetové. Tento Váš příspěvek však ve mne vyvolal potřebu upustit od těchto dobrých zvyků a touhu, Vám dát za Vaše slova :
>autor vydira verejnost domelym utrpenim deti, ktere jsou
>promyslene vrazdeni
přes držku!
Pražáku! Editor zde zakazuje napadání, urážení jednotlivých přispěvatelů! Nepřejte si, co bych Vám napsal, kdyby tomu tak nebylo! Tak Vám alespoň řeknu, že většinou mi zvracení dělá problém! Po přečtení Vašeho příspěvku jsem se pozvracel zcela spontánně! Škoda jen, že to nemohlo být na Vaši DU obohacenou hlavu! Máte-li nějakou!? [bliji] [bliji] [bliji]

203906

14.10.2009 23:51

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

korutan 81.?.?.?

Na tom ajntopfu trvám. Je to naprosto přesná charakteristika směsi, kterou jsi zplodil ve svém příspěvku 202345 i 202416. Začínáš Karlem IV. Ano, pozval je do Českých zemí, ale nikoliv jenom do pohraničí. Množství Německé populace, které přišlo na Karlovo pozvání a množství, které sem naběhlo v době nadvlády Habsburků, to jsou dvě veličiny dost těžko srovnatelné!
pak tam dlouho v míru žili s českým obyvatelstvem
Jasně, pokud zapomeneš na fakt nutnosti zásahu Václava – syna Karla IV, aby se mohlo na Vysokém učení také přednášet česky, tak to bylo přímo idylka soužití! Jakým způsobem ovládl území Čech německý živel po Bílé Hoře ti je asi ukradené. Stejně jako to, že v té době museli Čechy opustit statisíce Českých rodin. Zase idylka, co? Mírové soužití v pravdě Evropsko unijní!
pak přišlo rakousko-uhersko, kde stále všichni v míru žili (až do 1918)
Ta podstata toho tvého ajntopfu spočívá právě v tom, jak to mixuješ a kořeníš! V době změny Rakouska na Rakousko – uhersko, bylo jednáno i o autonomii Čech. A byli to právě ti „hodní, v míru žijící“ Němečtí občané na území Čech, kdo tato jednání zmařil svými požadavky a odmítnutím návrhů císařského dvora.
pak se nějací čeští šovinisti chtěli trhnout
Tomu už ale vůbec nerozumím!? Kam se chtěli trhnout, vždyť byli v Čechách!? Žili zde, ve své vlasti a měli zde minoritního spoluvlastníka (když užiji terminologii dnešní doby) kterého sem z části pozvali, ale z větší části se jim tam nacpal!? Tak kam se chtěli trhnout!? Lze jim snad vyčítat, že nechtěli akceptovat jeho snahy o ovládnutí ekonomického i společenského dění ani rozdělení státu?!
Takhle se dá rozebrat každý tvůj „argument“ nebo za co ty své plky máš!
Jenže na to už opravdu žaludek nemám! Asi proto, že jsem ten chcípáček a spodina!
No a ještě jedna poznámka na okraj. Jestli miluješ, jako argumentuješ, tak se nediv, že tě nikdo nemá rád!!

202505

14.10.2009 22:50

Pod terorem trpaslíků

Karel D.je Vůl!

korutan 81.?.?.?

Pane Stworo, děkuji za Váš příspěvek. Popravdě, Nietzscheho rád čtu s vysvětlivkami. Jsem technický typ a jinotaje mi dělají trochu problém! Stejně tak mi dělá problém pochopit řadu uveřejněných diskusních příspěvků: Nepodstatné blábolení, argumentace bez argumentů, ale volání po důkazech, zabíhání do slepých uliček pochybného samomoudra a zpochybňování čehokoliv, to vše by bylo možná přípustné někde v pánském či dámském „intelektuálním“ klubu, kde jde vcelku o hovno, maximálně o zabití času!
Že se stejným způsobem lidé vyjadřují k zhovadilému urážení svého presidenta a k otázce, která bytostně poznamená lidi celé Evropy, i naší země, na neznámo jak dlouhou dobu, je děsivé až zrůdné! Nebudu zde snášet zcela konkrétní důkazy zvůle EU gangsterů, kteří již dnes nerespektují, obchází a ignorují zákony a závazky plynoucí z přístupových dohod EU! Přestupování zákonů, jimi samotnými vytvořených i zákonů jednotlivých států, je naprosto jasným signálem, co bude následovat po zaklapnutí ocelové obruče zvané Lisabonská smlouva! Jak to někdo, do háje, může bagatelizovat, nebo přímo nevnímat!!
Článek Karla Dolejšího je smutnou ukázkou schopnosti zajisté inteligentního člověka, používat fakta a smyšlenky, lži a pravdu ve své fabulaci tak, aby dosáhl zamýšleného působení svého textu! V jeho jednání lze vysledovat taktiku, starou jako příběhy Starého Zákona. Jaký je rozdíl mezi jednáním Karla Dolejšího a biblickým Jákobem, synem Izákovým, když dvakrát úskokem podvedl svého bratra? To, že lidem, kteří ví a znají alespoň některé vstupy, jako např. ústavu, je na zvracení, svědčí o tom, že svou roli nezvládl! Že v křeči touhy po zdiskreditování pana presidenta přestřelil. Tak moc chtěl, až to pos…!
Jestli někdo je vlastizrádce, jsou to ti, kterým je přes jejich přísahu poslanců a senátorů ukradený osud naší země a jejích lidí! Těch kteří se dnes chtějí ptát presidenta, proč LS nepodepsal! Ti by se měli zodpovídat z toho, že podepsali proti vůli většiny lidí!!
Nashledanou v pátek 16.10.2009, 14.00 na Hradě.
Korutan

202497

14.10.2009 01:47

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

V pátek 16.10.09 v 14.00

korutan 81.?.?.?

Celá tahle „reakce“ politických Jelit dává svědectví, jak leží naší politické reprezentaci na srdci jméno a prospěch republiky, nedej Bože, jejích občanů . Co si o tom myslí zbytek společnosti se dá vyvodit z ankety, která proběhla při hromadném televizním kydání špíny na pana presidenta! 92 % souhlas s presidentovým postojem bylo plivnutí do tváře solidní ráže všem těm politickým zrůdám.
Jenže! Bestie je už přesvědčená, že i u nás již sedí velmi pevně v sedle svého krvavého oře, cválajíc vstříc úsvitu své konečné vlády nad světem. Pan president je nevítaným zdržením na jejich vítězném pochodu. Je sice sám, ale otravuje houževnatě a je tak drzý, že si dovolí jím, synům Bestie, pomazaným hlavám s patentem na rozum, znepříjemňovat život!
Jak se věci opakují! V jiných kulisách, v jiném čase, ale se stejnými aktéry! Byl jsem hlupák, když jsem chodil v listopadu 1989 na Václavák! A ještě k tomu slepý! Ne proto, že jsem souhlasil s koncem éry socialismu, ale že jsem neviděl, KDO tu „revoluci“ dělá!
Zažil jsem Jaro 1968. A tehdy mi byl nepochopitelným negativní postoj mého otce k probíhajícím událostem. A zapomněl jsem jak mi jej zdůvodňoval. „Vždyť to jsou stejní lidé, kteří dělali 48 rok!“ A přišel rok 1989 a oni jej dělali zase stejní lidé, nebo jejich potomci, či příbuzní. Kmen Bestie to prostě z ruky nepustí!!
A proto navrhuji, tento pátek, tj. 16.10.2009 přijít ve 14.00 hod. na nádvoří Pražského hradu a klidnou 30 minutovou demonstrací své přítomnosti vyjádřit panu presidentovi svou podporu! Situace se přiostřuje a není možné zůstat doma!! Já tam budu a děkuji všem, kdo také přijdou!
Korutan

202392

13.10.2009 18:33

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

korutan 81.?.?.?

Ty se chlapče opravdu nezapřeš. Ten ajntopf, co jsi tu namíchal, ten je opravdu na zvracení. Ale není nad to umět používat fakta takovým ekvilibristickým způsobem, jak to děláš ty. Až budeš večer přát starý dobrou noc, nezapomeň to říct německy!

202365

13.10.2009 09:11

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

Další podvod

korutan 81.?.?.?

Že se jedná o podvod, strašení staronovým vnějším nepřítelem, když ten základní, nazvaný terorismus, chcípá na úbytě, to je asi hodně lidem jasný! Že se jedná o kecy, jejichž jediným cílem je rozšíření teritoria ovládaného Bestií!!
Hra podvodů, úskoků, klamných akcí, lhaní a zákeřností je Bestii vlastní! Historie to ukazuje zcela jednoznačně. Sice se o ní praktiky nehovoří, je deformovaná filmovou produkcí Bestie, její propagandou, ale existuje, je dohledatelná v literatuře, v muzejních archívech.
Je nutné na existenci Bestie a její praktiky stále upozorňovat! Dávat věci do souvislostí, aby byly děje odehrávající se ve světě pochopitelné.
V článku se hovoří o aktivitách USA, Británie a Francie. Ale to je šíleně, Bestii vyhovujícím způsobem, zavádějící!! Ono to vypadá, jako by tyto aktivity pocházely z vůle Američanů, Britů, nebo Francouzů! Ale oni jsou pouze nemocní zhoubným nádorem bujícím v nejvyšších řídicích centrech jejich společnosti. Jsou ochromeni, zmanipulováni Bestií Její touha po krvi a ovládnutí všeho, celého světa, je tak silná, že touha lidských bytostí po svobodě prohrává na celé čáře!
Jediná věc, která mi nechává trochu naděje, jsou fyzikální zákony, přesně zákon o akci a reakci. Doufám, že až dojde k ponížení, stlačení, lidských svobod ještě více, dojde k odpovídající reakci! Na tuto naději mi vrhá ale stín historická zkušenost s koncentračními tábory. Kde je ten bod, za nějž nelze jít. Za který se lidstvo nenechá Bestií zatlačit!? Co vše si lidé nechají líbit, než-li Bestii setřesou!?

202323

11.10.2009 22:52

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

korutan 81.?.?.?

Nevím Vojtěchu, proč bych měl přehánět. Ke své rodině mohu říci jen tolik, že k nim žádný esesák na odpolední kávu nechodil, a že mého otce na kolenou nehoupal! Takže mu nemohl nabídnout, že může toho, či onoho umělce lépe využít v propagaci věci Německa, než někde na odklízení trosek!
Nevím kolik lidí starý Havel zachránil. Správy se hrubě rozcházejí!
Ale vím jedno, otec mého přítele zachránil tři utečence z koncentračního tábora. S nasazením svého života jim nosil jídlo do lesa, schovával je a ten život, ten jim zachránil doslovně, za cenu ohrožení toho svého. A takových lidí, jako je otec mého přítele, znám víc. A vím, že dodnes za jeho rodinou jezdí rodiny těch zachráněných. Protože je velký rozdíl, když vám někdo pomůže s nasazením vlastního života a nebo přímluvou u SS důstojníka mezi dvěma doutníky, kde riziko bylo v nejhorším případě odmítnutí!
Tím nechci shazovat záchranu byť jednoho jediného života, kterou takto starý Havel zařídil!
Možná ale uznáte sám, že vazby Václava Havla na Německo jsou opravdu silné! Proč pak asi!? Nehrají v tom přeci jenom Haydrichova kolena určitou roli?! Nejedná se o navázání dějů současných na ty minulé? Nesplácí „humanitární bombarďák“ své dluhy!? Ptám se, třeba mi, otevřete oči nějakým doloženým vysvětlením. Škoda že nemáte ty seznamy! Třeba to doženete. Ale zatím si myslím to, co jsem napsal. Protože jeho činy hovoří naprosto jasně!

202246

09.10.2009 09:50

Současný Irák: Policejní stát vytvořený Amerikou

Proč

korutan 81.?.?.?

Na všech těchto událostech mne děsí, že je dnes možné aby někdo, někde, něco takového prováděl, rozséval bolest a utrpení a lidských srdcí se to dotklo tak málo! Svědčí to o několika skutečnostech.
Především o tom, jak mají (vládnoucí elity s vyvolenými) zmáknute informační technologie, jak mají média pevně v rukou, že dokážou ze sviní udělat anděly, z normálních lidi ovce na porážku, nebo grázly do vězení a ze sebe nedotknutelnou eliti, ačkoliv by už dávno měli být sami buď v kládě, nebo Bohnicích!
Ale co mne děsí úplně nejvíc, je lhostejnost lidská! Je něco zrůdného na tom, jak lehce společnost, i jednotliví lidé, přechází správy o šíleném utrpení mučených, vražděných lidských bytostí. Ačkoliv se dovedou rozplakat nad osudem nosnic ve slepičích koncentrácích, nad přejetou zvěří, týraným psem, jsou jim u prdele tisíce mrtvých v důsledku okupačních válek, vyvolaných hladomorů apod.
A pak se objeví ještě všelijací deprivanti požadující na všechno důkazy stylem, jak jej popisuje Kanadský novinář
No, leželi v posteli? Ano? A měli na sobě deku? Ne? A leželi na sobě? Ano? A viděl jste průnik? Ne vadil mi jeho zadek. No tak jak můžete tvrdit, že souložili!?
A tito lidé jim dávají prostor pro manévrování, uhýbání před nutností se těmito věcmi zabývat. „Vždyť vono to nemusí být vůbec pravda!!! Link se ptal a voni mu žádný důkazy nepředložili, i ten článek nepřeložili!! Tak proč se tím zabývat!!
Lidé jako by si mysleli, proč se tím zabývat, je to tak daleko! Jako kdyby už nepamatovali, jak rychle se všechno změní. Nedávno, a nikoliv tak daleko, se všechno změnilo z hodiny na hodinu pro lidi v Jugoslávii, Kosově. Kdo si myslí, že nás to nemůže postihnout je idiot!

202080

09.10.2009 09:44

Současný Irák: Policejní stát vytvořený Amerikou

Proč

korutan 81.?.?.?

Na všech těchto událostech mne děsí, že je dnes možné aby někdo, někde, něco takového prováděl, rozséval bolest a utrpení a lidských srdcí se to dotklo tak málo! Svědčí to o několika skutečnostech.
Především o tom, jak mají (vládnoucí elity s vyvolenými) zmáknute informační technologie, jak mají média pevně v rukou, že dokážou ze sviní udělat anděly, z normálních lidi ovce na porážku, nebo grázly do vězení a ze sebe nedotknutelnou eliti, ačkoliv by už dávno měli být sami buď v kládě, nebo Bohnicích!
Ale co mne děsí úplně nejvíc, je lhostejnost lidská! Je něco zrůdného na tom, jak lehce společnost, i jednotliví lidé, přechází správy o šíleném utrpení mučených, vražděných lidských bytostí. Ačkoliv se dovedou rozplakat nad osudem nosnic ve slepičích koncentrácích, nad přejetou zvěří, týraným psem, jsou jim u prdele tisíce mrtvých v důsledku okupačních válek, vyvolaných hladomorů apod.
A pak se objeví ještě všelijací deprivanti požadující na všechno důkazy stylem, jak jej popisuje Kanadský novinář
No, leželi v posteli? Ano? A měli na sobě deku? Ne? A leželi na sobě? Ano? A viděl jste průnik? Ne vadil mi jeho zadek. No tak jak můžete tvrdit, že souložili!?
A tito lidé jim dávají prostor pro manévrování, uhýbání před nutností se těmito věcmi zabývat. „Vždyť vono to nemusí být vůbec pravda!!! Link se ptal a voni mu žádný důkazy nepředložili, i ten článek nepřeložili!! Tak proč se tím zabývat!!
Lidé jako by si mysleli, proč se tím zabývat, je to tak daleko! Jako kdyby už nepamatovali, jak rychle se všechno změní. Nedávno, a nikoliv tak daleko, se všechno změnilo z hodiny na hodinu pro lidi v Jugoslávii, Kosově. Kdo si myslí, že nás to nemůže postihnout je idiot!
[pláč]

202078

08.10.2009 23:29

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

korutan 81.?.?.?

Ten článek je výborný a je smůla, že se nedostane na stránky oficiálních tiskovin! Zazářil by mezi těmi nahnědlými a nažloutlými slaboduchostmi jako perla!
Jenom mne udivuje, že dosud nikdo nepojmenoval ten pravý důvod Havlova chování, jeho skoro nenávisti ke všemu, co nějakým způsobem klade důraz na český původ, národní hrdost nebo státnost!
Mně ten důvod objasnila jedna stará fotografie. Ta zachycuje malého kloučka Václava Havla na kolenou protektorátního šéfa Haydricha.
Dovedu si přestavit, že tento pán nikdy nezapomněl na čokoládu nebo bonbóny pro malého kloučka, když šel na návštěvu za jeho rodiči! Na kolenou jej pohoupal, německy mu povyprávěl! Byl tak milý, slušný a fešák!
A potom přestal chodit! Najednou, z ničehož nic! Nějaký Der Terorist jej zabil u Bulovky!! Co se Vašík naplakal, v koutku svého pokoje!
A tak mám pocit, že za ty bonbóny, za hodného strýčka Haydricha se nám ten literární velikán mstí! A nepřestane, dokud republiku nepohřbí!

202050

08.10.2009 01:47

Japonsko prověří tajné bezpečnostní dohody s USA

RE: Japonsko a Německo bylo poraženo a okupováno!!!

korutan 81.?.?.?

Máte, Linku, pocit, že by v Gruzii měli Rusové uvolnit prostor žvýkači kravat k demokratickému doražení obyvatelstva Abcházie a Osetie? V době útoku Sakašviliho tam byli ti Rusáci na základě mandátu OSN! Ten dosud zrušen nebyl! Takže co to vlastně srovnáváte!

201991

07.10.2009 23:50

Kdo byl za bombovým útokem v Bali?

RE: Uplna hloupost

korutan 81.?.?.?

Linku, jeden zdroj, jsem uvedl, ale asi jste to přehlédl. V tom dokumentu je shromážděna celá řada důkazů a dost jasně přednesena. Dále jsem o okolnostech založení Al-Kaidy četl v několika, přesněji ve dvou, navzájem nesouvisejících pojednáních. I o tom, že CIA AL-Kaidu zakládala prostřednictvím Pakistánské tajné služby a spolupracovníci CIA na středním východě je varovali, že budují monstrum, které se jim může vymknout z kontroly! Bohužel čtu toho tolik, že názvy zdrojů mi dělají trochu problémy. Takž nejsem schopen přesně odkázat na zdroj, ale obsah si pamatuji velmi přesně. Budu muset právě pro tyto případy laciného zpochybňování své studijní metody zlepšit.

201985

07.10.2009 23:33

Japonsko prověří tajné bezpečnostní dohody s USA

RE: Japonsko a Německo bylo poraženo a okupováno!!!

korutan 81.?.?.?

Pokračování
Jenže jejich cesta je již přichystána i pro další. Nyní je na řadě Evropa. Zatlačení států Evropy do unijní formace je cestou výrazného zjednodušení ovládání. Národní státy, jejich lokální, ale přirozené zájmy, byly pro Bestii nemalým problémem při snaze o jejich ovládnutí. Přesto, že ve většině států Evropy, rádoby křesťanských nebo socialistických, už dávno sedí na všech důležitých místech členové kmenu, nebylo dosaženo uspokojivých výsledků. Vždy se našlo pár států, kde se záměry nezdařily, nebo jenom omezeně! Opakovaně vyvolávané válečné konflikty, včetně dvou světových, nesplnily očekávání. Úspěch strategie uplatněné ve Státech byl inspirací pro řešení v Evropě!
Ať žije EU! I se svou vlajkou se symbolem 12 kmenů, chapadel!! Kolik synů Bestie bude EU komisaři a za zavřenými dveřmi, tak jak je zakotveno v LS, budou rozhodovat o životě nás, 500 milionů podřadné rasy, nevyvolených? Jenom za naši republiku jsou jejími syny všichni navrhovaní!
A tak se neraduji nad osudem Států a je mi smutno z toho, že v této chvíli nás od totální vlády Bestie v Evropě dělí jenom podpis pana presidenta! Až své dílo v Evropě dokončí, Věnuje Bestie trochu času na své opevnění, na zafixování svých pozic a pak vyrazí dál! Nebojte se, na všechny se její Láska a Dobrota dostane!

201981

07.10.2009 23:31

Japonsko prověří tajné bezpečnostní dohody s USA

RE: Japonsko a Německo bylo poraženo a okupováno!!!

korutan 81.?.?.?

>Je to jistě neklamná známka
>toho, že zanedlouho se již na názor vlády USA nikdo ve
>světě nebude nejen ptát, ale ani ohlížet. Mezinárodní
>důvěra v (ekonomickou, politickou i vojenskou) sílu USA kvapem
>upadá. Přetrvává jen nostalgická vzpomínka v hlavách
>méně přemýšlivých, méně inteligentních, bojácných
>lidí - přizdisráčů, strachujících se o nakradený či
>podvodně získaný majetek a uzurpovanou politickou moc.

Amerika již není potřebná, proto jde, ba přímo je strkána do háje, tedy respektive do hajzlu! Amerika, jako země Američanů! Jako státní útvar řízený Bestií ale zůstává a i nadále bude tvrdě prosazovat cíle Bestie! A ti, z Vašeho pohledu přizdisráči, především synové Bestie, ví co dělají!

Jako nejmladší z velkých státních útvarů byly Spojené státy svým charakterem dlouhou dobu nejrevolučnější a nejdemokratičtější silou ve světě. Nejen v tom, co se týká techniky a ekonomi, ale i ve společenském uspořádání a lidských svobodách. Bohužel otcům zakladatelům se nepodařilo 100% odpoutání od starého kontinentu. Bestie bankovních gangsterů, vedená známými klany (nebo snad kmeny?) se, po několika odražených pokusech, přeci jenom ve Státech usídlial a od založení FEDu postupně, polehoučku začala pracovat na jejich ovládnutí. Po II. Světové válce frontálně zaútočila na všechny, pro zdraví společnosti důležité oblasti jejího života.
Podmanila si propagandu, aby o ní nemluvilo špatně a nepoukazovalo se na její praktiky a cíle! Ovládla film, sdělovací prostředky, nakladatelství. Díky ohromné finanční síle plynoucí z ovládání měnové politiky Států, získané nejrůznějšími machinacemi a podvody, ovládla ekonomiku a v neposlední řadě i politiku. A měla to v bedně! Kde se šprajcl, dostal kulku, Lincoln, Kenedy, dva nejznámější. Bylo jich ale požehnaně.
Díky unijnímu zřízení se nemusela tolik starat o jednotlivé státy, ale s různou mírou úspěchu pracovala z centra na všech najednou. Už pár let je si Bestie svým konečným vítězstvím jista a tak výrazně přitvrzuje ve své neomalenosti! Odhazuje poslední zábrany, měla-li kdy jaké, a osud jejího hostitele začíná být jejímu centrálnímu mozku u zadku. Státy jsou nyní tak ekonomicky i společensky rozložené a jejich vláda tak podmaněná Bestii, že jejich obranné schopnosti proti ní jsou velmi malé, ne-li nulové!
Státy splnily úlohu, kterou jim Bestie přiřkla. Staly se silným, poslušným nástrojem pro uskutečňování jejích cílů a přestaly být svým demokratickým charakterem pro její fašistické záměry nebezpečím. To je důvod, proč Státy jdou cestou, kterou jdou, lépe, po které se nyní potácí, jsou Bestií vláčeni a postrkováni. Proto ztrácí mezinárodní důvěru, že jsou ovládány.

201980

Když jsem četl knihu „Právo zabíjet“, kterou napsal Robert Y. Pelton, byla to pro mne naprosto cizí oblast. Začal jsem vyhledávat další správy o těchto soukromých armádách. Dá se říci, že se jedná o regulérní privatizaci války. Stát, jako už v řadě jiných oblastech, nasazuje za sebe soukromé subjekty, kterým platí nehorázně větší částky než své vlastní armádě a od jejichž činnosti se může kdykoliv politicky distancovat! Že žoldáci nejsou povinni se řídit mezinárodními konvencemi, to asi není nutné zdůrazňovat.
I kdyby se nakrásně prokázalo, že uvedené obvinění je pravdivé, bude se společností Blackwater zodpovídat před Americkou justicí, možná zaplatí symbolickou pokutu a pojede dál v zajišťování choulostivých potřeb vlády! Jenže s největší pravděpodobností nic takové se nestane. Všichni všechno popřou a bude po vyšetřování. Všichni, kdo na tento průběh budou věřit označí média za konspirativce a konec.
Málokdo z nás je asi schopen docenit ohromný potenciál a šíři pole působnosti těchto vojenských bojůvek. Na jedné straně se bojové aktivity přesouvají do pomezí atmosféry a vesmíru, na straně druhé vzniká nová bojová síla partyzánského, nebo chcete-li přiléhavěji, tak teroristického typu.
Pokud byly ztráty na životech civilistů v I. světové válce 10% ze ztrát na životech celkem a stouply přes veškerou dokonalost vojenské techniky na 90%, jak to asi bude vypadat při řádění těchto žoldáckých skupin v zázemí nepřítele si dovedeme dnes představit jen stěží!
Zajímavé bude, za jak dlouho se provalí, že USA měla, byď zprostředkovaně, prsty i v tom útoku v Indii!? Sázím se, že tak do roka!

201861

06.10.2009 13:31

Kdo byl za bombovým útokem v Bali?

RE: Uplna hloupost

korutan 81.?.?.?

Jaké důkazy pro můj názor chcete? Respektive, jaké důkazy by Vás přesvědčily nebo alespoň uspokojily, Linku? Doznání s ověřeným podpisem zakladatele? Stůl, místnost, nebo snad barák plný písemných materiálů? Co vše by to muselo být, aby to byl pro Vás dostatečný důkaz? Aby jste o tom neprohlásil, že se jedná o podvrh, nesmyslnou konspirativní teorii, komunistickou propagandu?
Své přesvědčení jsem si utvořil na základě řady drobných správ, dost často spíš vedlejších produktů nejrůznějších mediálních masáží. A potom i na řadě filmových dokumentů a knih. Abych dostál Vaší potřebě konkretizace mohu uvést například film Italského europoslance – Zero. Je mi jasné, že to nebude zdroj informací podle Vašeho gusta!
Ale když jsme u těch důkazů, Vy jste snad nějaký argument či důkaz pro svůj názor doložil!? Takže, proč sám nekonáte podle pravidel, která vyžadujete na druhých??

201852

05.10.2009 18:08

Kdo byl za bombovým útokem v Bali?

RE: Ja nevim, staci se projit po zapadni Evrope a clovek zjisti, ze muslimove

korutan 81.?.?.?

Je rozdíl, a dost podstatný, mezi muslimy žijícími v Evropských zemích a těch v jejich národních státech.
Do Evropy byl těmto lidem umožněn původně příchod jako levné pracovní síle, která měla zalepit díry v hospodářském systému a zaplnit pracovní místa tam, kde „domácí“ nechtěli makat!
To, že jsou jiní, ať náboženstvím, zvyky, chováním a nakonec i vzhledem, vede jednak k jejich ztíženému začleňování do společnosti, která je nepřijímá, a jednak ke sdružování se navzájem. První generace, ta příchozí, přinášející si sebou svou životní zkušenost a mající v paměti existenční problémy se kterými se potýkali v původním rodišti, přijímá to, co je místní společenství ochotné se svého jim postoupit, s pokorou a možná i vděčností.
Avšak jejich děti, vyrůstající v jiném prostředí a považující se za příslušníky té místní společnosti, nemající tuto základní výbavu, postoj svých rodičů nechápou, nesouhlasí s ním a odsuzují jej. Nechápou, proč jsou stále místní komunitou strkány na a za okraj společnosti. Cesta k revoltě je vydlážděna. Tímto jejich chování nechci v žádném případě obhajovat, ale pouze konstatuje, že situace která v zemích s muslimskou menšinou existuje, je důsledek určitého jednání místní společnosti! V tomto směru naprosto souhlasím s vyjádřením Australského premiéra. Respektujte zdejší společnost, nebo se spakujte a jděte jinam! Tito lidé jsou nebezpečím. A snahou EU je jejich počty a tím i nebezpečí znásobit dalšími 50 mul. Přistěhovalců z Afriky! Kdo je tedy základní příčinou ohrožení Evropské populace!? Přečtěte si DUKA, kdo a jak provádí rozklad společnosti v USA!!! Zde volí stejný recept!

Něco naprosto jiného je ale muslimská společnost v jejich původních zemích. Tyto země, přes veškerá tvrzení našich G-elit a medií nikoho neohrožují. Války vedené mimo jejich teritorium jsou, na rozdíl od expanzních válek USA a spol. hlubokou historií a všechny války mezi nimi, které stojí za řeč, jsou vyvolávány tajnými službami mocností, právě oním lstivým a poťouchlým způsobe za účelem hospodářského ovládnutí! Pokud někoho dlouhodobě atakujete, s délkou útoků stoupá pravděpodobnost odvety. Celkem logické! To že se straší muslimi jako militantními blázny, že se jim podsouvají nejhorší úmysly má jediný cíl, a to aby si lidstvo včas nevšimlo skutečného nepřítele, skutečného nebezpečí, který se jako žlutý mrak stále rychleji snáší na společnost za účelem skutečného konečného řešení!

201789

Mám jedinou otázku. Jak se bude nadále v EU respektovat právo, když i na své vlastní zákony představitelé EU masívně kálejí už nyní, při zřizování jednoho molocha a desítek protektorátů? Jaké to dává záruky, či naděje do budoucnosti?

201734

05.10.2009 09:47

Kdo byl za bombovým útokem v Bali?

RE: Uplna hloupost

korutan 81.?.?.?

Článek má k dokonalosti daleko, ale celkem logicky navazuje na informace, které k této problematice jsou publikovány a to i médii „oficiální“ manipulace. Frekvence solidních informací je v nich sice velmi nízká, ale přece jim něco občas uklouzne. Že Al-Kaida byla tajnými službami USA vytvořena a řízena pro potřebu boje proti ruské přítomnosti v Afganistanu je známá věc. Že v její instalaci a jejím řízení sehrál velkou roli Bin Ládin, příslušník rodiny propletené společnými zájmy s rodinou Buschů je také známé a před 11. zářím několikráte uvedené v našich sdělovacích prostředcích. Vámi zmiňovaná materiální a logistická podpora se týkala Talibanu.
Že Afghánci umí bojovat a navíc jsou lstiví, to je notoricky známá věc už z dob pokusů Anglie o jejich ovládnutí. Ale lstiví nejsou jenom Afghánci!
A když tohle všechno pominu a položím základní otázku: „Kdo z toho má prospěch?“ Dostávám odpověď naprosto jednoznačnou! Jediným, kdo na této situaci, na fenoménu terorismu, nepopiratelně vydělává, je skupina nejbohatších. Peníze tečou proudem, válka vždy stojí velké peníze! A oni je státům válku vedoucím půjčují za mastný úrok! No a díky hrozbě terorismu je možné upravovat, omezovat, případně rušit občanské svobody. Řekl bych, že pro ně skoro ideální konstalace hvězd. Bohatnou a snáze ovládají. Již chybí jenom uzákonit zákaz pochybování o realitě terorismu, třeba vytvořením § 261b, a je to dokonalost sama!
A pak kdo tady píše hlouposti! A nebo provokuje!?

201733

29.09.2009 11:04

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Dotaz!!!

korutan 81.?.?.?

Jestli se nepletu, tak v Talmudu se mluví o sexu s 3,5 letou. Takže jsem zmaten, s tím pedofilem! [mrknutí jedním okem]

201330

23.09.2009 09:26

5. díl – Globální válka a umírající demokracie: Revoluce elit

Děkuji za Závěr

korutan 81.?.?.?

Ten článek je vynikající! Termín „válka pozic“ a to jak jej autor článku aktualizoval je velmi výstižné. Jsem ale rád za ten Závěr článku. Protože kdyby jej nebylo, jdu kupovat vojenský protiatomový kryt a končím se vším, protože cokoliv dělat jiného by ztrácelo cenu! Ale ten Závěr dává neději! I když ten kryt bude stejně potřeba!
Jenom hluboká znalost věcí a dějů, spojená se schopností analýzy, nám dává šanci uspět v tom, co nás čeká!
Američané říkají; „Bůh ochraňuj Ameriku“! a já prosím; „Bože ochraňuj naší planetu a nebo probuď lidi a vrat jim zrak aby viděli!!!!“
Lhostejnost a slepota, to jsou největší pomocníci všech násilníků, uchvatitelů a diktátorů!

200982

18.09.2009 02:35

Vražedné nano částice v netestované vakcíně proti viru H1N1

Nejde o ojedinělý případ

korutan 81.?.?.?

Dneska již existuje pár příkladů tzv. „ochrany zdraví“ v podobě norem a právních předpisů, které ve svém důsledku mají úplně opačný efekt. Například taková vymoženost, jako jsou vodou ředitelné barvy, jiné se mohou používat pouze omezeně a v nejnutnějších případech. Z jejich zbytky dnes mají problémy nejen čistírny odpadních vod, ale i lidské plíce. Koupíte si ekologický sprej a jdete si opravit odřený blatník od auta. Kdyby jste tento krok učinil před pár lety, byl by jste odkázán na štětku, případně stříkací pistoli a syntetiku, předtím ještě aceton. Vyjel by jste a autem z garáže a pamětliv bezpečnostních předpisů provedl zamýšlenou práci. Dnes si koupíte bezfreonový sprej s ekologicky vodou ředitelnou barvou. Opravu provedete v garáži, aby se nelepily mouchy, protože tahle barva schne pěkně dlouho. Pokud jste se nadýchal syntetiky, tak jste postupně z plic to nadýchané zase dostal. Ale tyhle nové barvy se v plicích vysrážejí, zalepí je, a dostat je ven je nemožné! Zbytek barvy se vylije do odpadu, vždyť jsou vodou ředitelné, tak se přece úplně rozředí, a je vymalováno. Jenže oni se zase vysráží do emulze a motají se u čistíren jako vítr v bedně a nikdo neví, co s nimi!? Takže, opravdu ekologie, a nebo blbnutí lidí. V případě té vakcíny je to dost vážný! Je-li to pravda!?

200625

18.09.2009 02:05

Děkuji České televizi

RE: Překvapení

korutan 81.?.?.?

A zase máte pravdu, paní Jarmilo! A ta podoba není ani trochu náhodná! Možná, že to bude tím, že v podstatě oba paragrafy, jak ten dřívější §100, tak ten dnešní §261a iniciovali a nakonec i schválili stejní lidé!

Totiž, jak se v dnešní době člověk může konečně dočíst, i když zdroje těchto informací musí někdy pracně hledat, za revolucí v Rusku, ale i za převratem v 1948 roce u nás, stáli lidí ze stejného společenství Kočičí pracky. Stejně tak za Jarem 1968 a Sametkou 1989. V některých případech to byli i fyzicky stejní lidé, případně jejich potomci. Jeden příklad za všechny, pan soudruh Pelikán, jako mladý svazák vyhodil mého tchána z vysoké školy pro jeho živnostenský původ. Jeho role v Jaru 1968 je všeobecně známá a že se snažil reorganizovat naší společnost po roce 1989 je také známé. Obdobně je na tom i rodina Mlynářů, Rumlů a dalších. Jejich opravdu hodně.

Lze se potom, paní Jarmilo divit, že když jsou stejní lidé, jsou stejné též myšlenkové pochody a tudíž i výsledky těchto pochodů!? Bohužel, myšlenková produkce těchto lidí směřuje jen a jen k naplnění jejich cílů! Bohužel, by svou produkcí strhali i Pražskou čistírnu odpadních vod.

200620

17.09.2009 00:31

Děkuji České televizi

RE: ústava na toaletním papíru, popření základních práv člověka

korutan 81.?.?.?

Jardo, Jardo, dobrý přemet! Už jsi shodil pár kilo, že metáš taková salta!? V čem je podle Tebe podstatné pro chování policie co dělala, nebo třeba i dělá, pisatelka toho článku. Nebo je Tvým přesvědčením, že se má policie chovat podle životopisu zadrženého, jeho původu, nebo rasy a nikoliv podle zákona!? To by byl dost nešťastný názor, chlapče obézní. Představ si, že by jsi narazil na policajta, co nemá rád Jardy a už vůbec ne obézní Nováky. A podle toho by s Tebou jednal !? Byl by jsi rád, že by na Tebe řval „ty zasranej špekoune“, nechal Tě stát u zdi s rukama nad hlavou a nedal Ti to, co Ti podle zákona patří!?

Možná, že při své horlivosti, s jakou jsi zde uvedl odkaz na ty fotky, by jsi si na dlaždičky lehl sám, možná, že by jsi i suchý chleba odmítl. I když u Tebe by to nebyl z principu, ale z rozežranosti, Ty přece suchý chleba nejíš, viď Bohouši!

200540

16.09.2009 23:46

Děkuji České televizi

RE: Překvapení

korutan 81.?.?.?

Paní Jarmilo, tady není co vysvětlovat. Ten zákon celý vznikl účelově a § 261a pak specielně. Ve své podstatě Vámi uvedené příklady fakticky § 260 a 261 trestního řádu naplňují. Ale na znepříjemňování života rozezlených otců nikdo nemá zájem. Do komunistů, třetí nejsilnější partaje, si dovolí jen verbálně vandrovat.

A o to jde. Ty zákony jsou stavěny ÚČELOVĚ, tak aby umožňovaly stíhat nepohodlné lidi, lidi odporující, nesouhlasící, nechovající se korektně a nemající politicky korektní názory. Naši šašci se rozhodli jít tímto směrem a účelové zákony přijímají jak potřebují. Viz. fraška okolo voleb!

200536

08.09.2009 23:30

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Zaměřte se na historii, na středověkou Christianitas

korutan 81.?.?.?

Faktem je, že ghetta vyhovovala i rabínům, protože v nich měli svůj lid pod kontrolou. V ghettech byl rabín a jeho rozhodnutí nad místní zákony! Jeden z nedávných pokusů umístit škodící židovské obyvatelstvo do vymezeného prostoru, byť velkého jako část Evropy, uskutečnil Ruský car. Ve zdůvodní Májového dekretu, kterým chtěl tento nutný krok učinit, jasně uvádí jako příčinu tohoto kroku chování židovského obyvatelstva vůči Rusům. O pár let na tento krok zaplatil životem svým, i celé rodiny!

199905

08.09.2009 13:12

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Hra slov v rukou

korutan 81.?.?.?

Ano, zákony a i z nich nejvyšší; Ústava, hovoří jasnou řečí! Svoboda slova je zaručena! A tak zde vyvstává zásadní otázka: Jak mohli zákonodárci navrhnout a schválit zákon, který této nejvyšší právní normě České Republiky odporuje.

Snad se mnou budete souhlasit, že přijatý § 261a nesplňuje podmínky možného omezení svobodu slova zaručenou Ústavou, uvedené v Článku 17, Politická práva, odst. 4. Článek! Jeho naplněním zajisté neohrozím mravnost a zdraví veřejnosti, veřejnou bezpečnost ani bezpečnost státu! Co se týká ochrany práv a svobod demokratické společnosti, ty zcela jasně ohrožuje sám § 261a! Už jenom faktem, že zakazuje pochybovat a diskutovat o historické události, jako kdyby pouhá diskuze mohla ohrozit její podstatu! Principielně je to v hrubém rozporu ze zákony nadřazenými, i principem těch nejzákladnějších!

Ale určitě neohrožuje práva a svobody demokratické společnosti, je předmětný článek; „Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta“! Ten pouze vede diskuzi a dochází k závěrům, které nemusí být někomu příjemné! Ale tím nikoho na jeho právech a svobodách neomezuje! Zákazy názorů a diskuzí jsou vždy používány v případech, kdy zakazujícím chybí argumenty, fakta a důkazy pro jejich „ jedinou pravdu“, nebo když účelově vyžadují, aby nebyla zpochybňována. Z nedávné minulosti máme ještě v paměti řadu pravd, které byly tabu a měli i právní ochranu. Taková „pravda“ zjednodušená až do hesla: „Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak“, znemožněná historickým vývojem, je jednou z nich. Vyslovit kritiku SSSR v nedávno minulých dobách mělo za následek popotahování nepodobné tomu, kterému je vystaven pan Stwora! Časy se opakují? Není to třeba tím, že mají společného jmenovatele!?

199786

04.09.2009 15:42

O sionismu a jeho historii

RE: Sionisti zuří

korutan 81.?.?.?

Tomu se říká; „Pro spravedlivé rozhořčení nevidět pravdu“! (podstatu věci). Jednoznačně větším nebezpečím pro Evropu a tudíž i pro Vás, představují mocenské hry sionistů a nikoliv Arabové. Přečtěte si, prosím, alespoň kousek z knihy Davida Duka „Moje Probuzení“, aby jste na základě zkušenosti americké společnosti pochopil metody a způsoby jejího rozložení zevnitř. Aby Vám došlo, že dnes, a už pár let zpátky, ty samé síly, těmi samými prostředky, kterými dovedly Ameriku k vnitřnímu rozkolu, prudkému nárůstu zločinnosti, ekonomickým a společenským problémům těžko zvladatelného rozsahu, makají jako diví na stejném rozložení společnosti evropské. Zkuste od strany 255 a chvíli vydržte! A možná se také probudíte?!

199565

04.09.2009 15:40

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

korutan 81.?.?.?

Byli vykonavatelé Židé? Jenom vykonavatelé, nebo také strůjci! Kdo například do Ruska přivezl peníze na zaplacení revoluce?! A od koho byly!? Je opravdu nutné stále dokola opakovat základní historická fakta!? Jestliže někdo něco vymyslí, (Marx, Engels), jiný to zaplatí, (Rothschild, Wartburg) a další to zorganizuje (Trocký, Lenin) a všichni jsou z jednoho pytle, dá se hovořit o tom, že to byli využití až zneužití vykonavatelé vůle někoho jiného!?
Koho považujete za onoho imperiálního utlačovatele, jehož zastupují!? Nerozumím!

[zmaten]

199564

01.09.2009 10:31

Janouškův hřebík

Podoba čistě náhodná?

korutan 81.?.?.?

Krásný den pozdního léta navozuje atmosféru klidu a pohody. Všechno člověka přesvědčuje, že svět je v pořádku a vše je, jak má být! Ale je tomu tak opravdu?

Před chvílí jsem udělal chybu, která mi ten příjemný začátek dne dobře nakopla! Vzal jsem si do ruky knihu kterou mám již delší dobu rozečtenou, a začal jsem číst na náhodně otevřené straně. Jedná se o knihu „Vznik a pád Třetí Říše“ od autora Williama L. Shirera. Ten, na straně 55 popisuje složení Hitlerových spolupracovníků jak ve vedení strany, tak ve vládě! Popisuje jejich morální a osobnostní vlastnosti, jejich vztah k Hitlerovi a moci. A ejhle, samý gauner, zvrhlík, prostě obyčejný lidský odpad! A jak daleko, nebo vysoko, se dostali!? To, že dnes máme k dispozici nespočet literatury zobrazující pravdivě tyto osoby, to je důsledek výsledku II. světové války. Nedopadnout tak, jak dopadla, asi bychom, ti kteří by měli to štěstí, že by se přesto narodili, měli možnost a povinnost číst o jejich vysoké morálnosti, osobní kvalitě blížící se božství! Ve filmech donekonečna sledovat příběhy z jejich příkladného života. Jejich sochy by byly na každém vhodném i nevhodném místě a v dny výročí jejich narození a úmrtí bychom k nim za zpěvu přinášeli květiny a připomínali si jejich hrdinské činy, které nejspíše nikdy nevykonali!
Blbost? Ó nikoliv!! Jenom si vzpomeňme zcela shodného scénáře z doby nedávno minulé, sice s jinými protagonisty, ale stejného charakteru!

To nakopnutí mi způsobilo, že jsem spatřil paralelu mezi tehdejší dobou nástupu fašismu a dneškem! A to především ve shodě charakterů části představitelů společnosti. Tak zvaných elit. Možná nás čeká doba, kdy se budou publikovat články o doloženém napojení Langra a jeho rodiny na českou mafii. Možná se dočkáme studií na téma vzestup a pád Kočko-Paroubkova impéria, aneb jak z kolotočáře premiérem! Taky by se dala očekávat kriminalistická studie jak zašantročit Sjezdový palác! Těch témat by bylo asi nekonečně. Jak Koukal koukal, až se k miliardám dokoukal! A komu z toho poplatil!? Nebo „ Bordel a 300mil. Grosse“, „Hřebíčkův senzační prodej a nákup nemovitostí“, „Kalousek a jeho dojné krávy“! Myšleno tím ministerstvo obrany a později celá republika! Určitě by byla zajímavá pravdivá životopisná kniha současného pana premiéra „Žid, komunista, agent Mossadu premiérem České republiky.“

Jediný rozdíl, kromě časového posunu, vidím v tom, že dnes nemají Vůdce, který by je sjednotil a usměrnil k cíli realizace velké vize! Ale možná, že se pletu, že ten vůdce již je, v podobě některého EU komisaře. Ještě je ale nesjednotil, i když!??

199213

31.08.2009 18:16

Naši synové byli oloupeni o své orgány

Babo raď!

korutan 81.?.?.?

V žádném případě nejsem přítelem zevšeobecňování. Ani si nemyslím, že je správný statut kolektivní viny! Souhlasím s příspěvky propagujícími a požadujícími vyšetřování a nalezení konkrétních viníků!
Je tu však otázka a to dost podstatná, až zásadní! Jak takové oddělení zrna od plev provést ve společenství, v kterém platí, že jakýkoliv náznak podezření, pochybností o jedinci, je napadením celé komunity, je nenávistným, je projevem rasizmu, antisemitismu!? A teď, babo raď!?
Problémem je, že když po dlouhodobém upozorňování jsou příslušné úřady dokopány k činnosti a konkrétního viníka naleznou, je zpuštěn povyk jeho soukmenovců ve smyslu kolektivní obrany! Pokud to společenství není schopno sebereflexe a přiznání vlastních chyb, je těžké nezevšeobecňovat atd.

A tak se rozjede mohutná diskuze o reálnosti, detailech nakládání s orgán, o nesrovnalostech v líčení události. Začne spekulace proč to či ono! Přitom není pochyb, že s orgány se kšeftuje ve všech válkách. A to i ve válkách, kdy na své nepřátele pohlížejí strany jako na lidi, nikoliv jako na podřadný druh, nelidi, dobytek!

199146

31.08.2009 01:47

Jak jsem si kupoval počítač

RE: DELL

tora85 81.?.?.?

no, win a mac. ehm, obzvlast na tu hudbu. different asses, the same shit. sorry, ale neco s tou hudbou delam a moc bych minimalne v tomto ohledu macka nechvalil.

199065

18.08.2009 01:55

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Seznámení přes Internet ...

tora85 81.?.?.?

nevim co vam na to odepsat. moje mila neni ani za penize, ani na sex, teda pokud myslite ciste to pudove ukojeni, ci vyprazdneni zasobniku. pokud by jste si precetl co jsem psal, tak mozna toto nenapisete. ano, souhlasim s vami, na netu hledaji vetsinou slabe existence,anebo naopak ti, co nemaji cas chodit kazdy vecer za zabavou a neustale nekoho "lovit".
nemyslim,ze oba dva citime potrebu aby to za kazdou cenu vyslo.spis je to prijemna cesta objevovani.stale nemohu rict ze bych nebyl skeptik, ale je nadherna a je to moc zajimavy clovek. nevyvracim vam vas nazor, ale ja zustavam prijemne zamilovany.

198085

16.08.2009 13:54

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

podelim se se svou zkusenosti

tora85 81.?.?.?

mam za sebou velmi traumaticky vztah s byvalkou, ze ktereho mam malou dceru kterou nesmirne miluji, presto, s jeji matkou to uz bylo destruktivni.
v jeden vecer jsem sedl za komp a nasel seriozne vypadajici seznamku. ta na lidech mi pride pro lidi kteri se chteji vic exhibitovat, nez skutecne seznamit.
prochazel jsem spis profili zen, jsem nejak tradicionalista. uz od zacatku chci zenu dobyvat. necekat az si ona ulovi me. nekdy v noci jsem nasel skutecne inzerat ktery me zaujal. byl od starsi zeny. ne ze by ty mladsi na tom byly spatne, ale ja jsem roky mentalne stradal a je pro me moc dulezite si s partnerem rozumet intelektualne, i kdyz je to moc vznesene slovo pro obycejnou ale plodnou kazdodenni komunikaci.nejak jsem nemel stesti toto s temi mladsimi naplnit, ale nemyslim, ze je to vekem, spis zivotnimi zkusenostmi.zeny posledni roky kladou velke naroky na muze, ale sami maji castokrat jen malo co nabidnout.
takze, odepsal jsem zene skoro o 9 let starsi. spis jsem myslel ze s nekym dobre pokecam.nehledal jsem chvilkove uspokojeni pudu, ale souzneni. odepsal jsem, jeste v noci dosla odpoved, nechapala proc ji pise mladsi muz, ale byla mila. 2 dny jsme si psali, pak volali skajpem. v obraze mi prisla moc usedla, ale vyborne jsme se mluvenim bavili a pro mne to byla doslova informacni nirvana. moc rad pouzivam hlavu k premysleni.
o vikendu jsme se domluvili, ze donesu neco z KFC (uf,zadna romantika, jen ciste doplneni uhlohydratu [smích] ) a pokecame.
kdyz jsem dorazil na motorce (neprikladal jsem tomu extra vyznam,takze jsem se nenamahal s kosili, proste jen vytahl hlavu z prilby a bylo), stala u vchodovych dveri moc pritazliva drobna pekne opalena a moc vkusne oblecena zena, ktera vypadala mladeji nez ja a ja byl ve vizualnim soku.je moc charizmaticka, vzdelana a hlavne vi co chce.po letech absence techto hodnot jsem od prvni chvile nevychazel z udivu. vek uz neresim, je na tom kondicne a vzhledove o dost lepe nez ja, ktery mam sice sportovni postavu a ducha, ale spis si radeji vozim pozadi na motorce.vypada to ze se nam stale oboum chce toho druheho objevovat.a ja si preji aby to nebylo jen okouzleni, ale postupne z toho byl skutecne pevny vztah.
takze vladimire, preji moc stesti. jde to. co z toho bude v budoucnu zalezi jen na nas.
drzim vam palce.

197992

12.08.2009 23:59

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Otázka

korutan 81.?.?.?

Dobrý večer, pní Jarmilo. Myslím si, že ta stavba pyramidy bude ještě složitější. Ale to je můj názor a není proto, co Vám chci říci, podstatný.
Představuji si, že celý ten systém pracuje na principu hromadění moci a peněz. Čím více peněz, tím více moci a naopak. To jsou ty hrátky zvané krize, kdy dochází k masivním přesunům peněz a tím k upevňování moci vyvolených! Mezi krizemi se jenom vydělává. Ty peníze, respektive bankovky vnikají, jak jsme si tu už mnohokrát dokladovali, jako dluh. Dluh jednotlivce, ale i společnosti – státu. Ten systém je propracovaný a spolehlivě funguje. Soukromé banky tisknou, dávají do oběhu, nebo z oběhu stahují peníze podle svých finančních strategií apod. Lidé za peníze makají a odvádí daně. Ze svého podílu na vytvořené hodnotě odvedou v podobě zákonných daní a poplatků 75% státu. Z těch zbývajících 25% uhradí veškeré své potřeby a osobní závazky jako jsou půjčky, úvěry apod. Někteří jsou schopni i ušetřit! A z toho, co stát vybere, platí svoje dluhy,nebo alespoň úroky z těch dluhů. A platí je oněm soukromým bankám! Mnohdy na splácení vlastního dluhu už ani nezbude!
Když v období minulé Velké krize v 30 letech si začali pomáhat některá města vytvořením, na bankovnictví nezávislého „finančního „systému, byl z toho ohromný poprask! A rychle jim bylo bankéři s přispěním podplacených soudů, takové jednání zatrhnuto: A to je podle mne cesta, jak se z té nadvlády „vyvolených“, ale spíše voldemrdů dostat!! Prostě jim zatípnout přísun financí! Oni jsou ukrutně bohatí, ale také mají nezřízená vydání a potřebují ždímat co nejvíce ovčanů! Tam pramení jejich moc a síla! Zatípněme jim přísun peněz a budou v řiti dřív než se nadějí!! Představuji si, že tohle by mohla být cesta k řešení!

197756

12.08.2009 11:36

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

korutan 81.?.?.?

Promiňte mi moji nevědomost, ale k Vašemu příspěvku mám jednu, pro mne velmi zásadní otázku, v jakém smyslu jste židem? Národní smysl tohoto pojmu je, i podle výsledků výzkumů Izraelských vědců, velmi diskutabilní. Pokud jste vyznávající judaismus, a tím se hlásíte k židovství, jste obeznámen nejen s Vámi vyjmenovanými přínosy lidstvu, ale zajisté i s talmudským učením. A potom Váš výčet a výtky mi přijdou dosti pokryteckými! Protože pak Vám musí být znám dvojí metr, který uplatňujete uvnitř a vně své komunity!

Vámi vzpomínané Židovské zákony jsou ve své podstatě velmi dobré! Bohužel, jejich platnost a řízení se podle nich, je závazné pouze pro židy uvnitř komunity! Určuje pravidla jednání a chování mezi členy židovské obce, komunity, společenství, říkejme tomu jak chcete! Vůči vnějšku, vůči gojimům, tyto zákony závazné nejsou! To, že křesťanství tyto zákony z velké části převzalo a některá pravidla pokroutilo, je pravdou. Ale nezapomínejme, že i tvůrci Židovských zákonů čerpali se zdrojů daleko starších! V době, kdy Mojžíš dával základy vašemu náboženství na základě pokynů hořícího keře, a tím začal formulovat první židovské zákony, existovala na Zemi společenství již tisíce let stará, namátkou například Čína, ke kterým se dají vystopovat prameny oněch Vámi vzpomínaných židovských zákonů. Ale bez dvojího metru a teorie a vyvolenosti! A tento váš postoj, jako komunity, byl a vždy bude zdrojem oněch, jak vy označujete „nenávistných“ postojů ostatní společnosti! Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá!

197700

12.08.2009 10:25

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Dobrá, ale těžká otázka!

korutan 81.?.?.?

Omlouvám se, jaksi jsem to zašmodrchal! Opravdu to vypadá, jako kdyby se oficiální armády problém netýkal. Ale opak je pravdou. Stejně jako v Iráku budou oficiální armády tvrdou rukou šířit demokracii a DOBRO jako takové! Všemi prostředky, konvenčními zbraněmi počínaje a chemií a atomem konče. Nakonec jsme toho svědky již nyní na řadě míst na Zemi. A zase stejně jako v Iráku, Afghanistánu, budou speciální a soukromé jednotky provádět operace, od nichž se v krajním případě můžou vlády té které země distancovat! Budou bojovat proti vytvořenému vnějšímu nepříteli, a pomáhat potlačit opozici – nepřítele vnitřního! Bude to pěknej čurbes! Jak píšete; co nejblíže epicentra, ať to máme za sebou!

197692

12.08.2009 09:21

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

Otázka

korutan 81.?.?.?

Je tu ještě nejedna zásadní otázka. Je společnost schopna a ochotna pravdivě analyzovat a definovat skutečné příčiny této krize? A pokud ano, bude schopna přijmout potřebná opatření?

V článcích, ale i v diskusních příspěvcích, se zde rozebírají nejrůznější důvody krize. Občas zde probleskne snaha o komplexnější pohled, ale jenom probleskne, aby v zápětí byla přebita množstvím malicherných příspěvků bazírujících na detailním rozpitváváním jednoho dílku skládačky, nebo pravopisu, slovosledu, gramatice! Mimo zvědavce pak diskuze na toto téma je ještě komplikovanější. Ve valné většině případů nemožná. Masmedii zpracovaná populace není ochotna si pokládat jakékoliv „přebytečné“ otázky! Natož na ně hledat odpovědi!

A když se sám pokouším nalézt odpověď na otázky po příčinách krize, nacházím jako první jednu, která zde i často zaznívá; za vším hledej žida! Ale jakého!? Žida jako náboženské hnutí? Nebo žida jako národní příslušnost? Jenže židovský „národ“ jako takový prý neexistuje! Kolik je židů v moři 7 miliard obyvatel planety? To jsou opravdu tak „dobří“, že dokáží manipulovat skoro celým světem? A nebo se jedná o staré označení pro člověka který dokáže vytěžit pro sebe maximum, bezohledně, tvrdě, případně úskokem a za každou cenu?! Bez specifické národní nebo náboženské příslušnosti! Tím se dostávám ke své druhé odpovědi na základní otázku po příčině krize! Není tou příčinou naše hrabivost, bezohlednost, ochota prodat vlastní babičku pokud z toho bude „profit“, co způsobuje právě tuto a všechny ostatní krize!? Nejsme to mi sami, kdo připuštěním úpadku morálních principů dláždí cestu probíhajícím dějům!? Ve filmu „Vyšší princip“ je postoj profesora oceněn i gestapákem! Kdo by jeho hledisko vyššího principu morálního ocenil dnes!? Nebyl by většině populace k smíchu jako nepraktický, nemotorný člověk neschopný pochopit potřeby dneška!? Nestal by se okamžitě předmětem manipulace, zneužití? Nejsme těmi židy vlastně mi sami!?
Že v příčinách krize hrají nemalou roli zájmy nejrůznějších skupinek, skupin, národů, náboženských a jiných společenství je určitě pravdou! Jsem ale přesvědčený, že i zde hraje nejdůležitější roli základní morální výbava každého jednoho člena těchto uskupení!!

197682

12.08.2009 01:50

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

Dobrá, ale těžká otázka!

korutan 81.?.?.?

Na to, rozseknout to nyní, kdy si stále ještě lze nalhávat, že existuje jakási pochybná šance „vyřešení“ (třeba se stane zázrak, nebo katastrofa, která to vyřeší za něho) by bylo asi potřeba víc osobní odvahy, než kolik se jí dá nasbírat v celém Bílém domě!

Ale nejde právě o to, aby to „řešení“ bylo co nejdrastičtější?! Nešlo o to i v poslední opravdové krizi v třicátých letech minulého století!? Nejrůznější studie a publikace o tom dost přesvědčivě píší a v kontextu předchozích i současných globalizačních snah to dává smysl a má logiku. Stejně jako názory na umělou podstatu krize současné. Takže řešení se bude oddalovat, co to půjde a pak, ať se děje vůle boží! Tedy pardon, voldemrdí! Myslím, že se spoléhají na vlastnictví finanční i reálné moci, které díky této řízené krizi ještě prohloubili: Masivně vznikající, špičkově vyzbrojené, soukromé armády budou v nastanuvším konfliktu dobrým nástrojem prosazování nejrůznějších soukromých zájmů! .Jejich postavení jim umožní kašlat na jakékoliv konvence a v duchu vlastního kodexu budou používat všechny myslitelné i nemyslitelné způsoby ovládnutí a likvidace neovládnutelných: Nakonec, právě probíhá v přímém přenosu detailní školení v tom, jak lze ignorovat jakékoliv právo, zákon, o dohodách nemluvě!! A to na všech úrovních!!

Americká společnost je na takový druh konfliktu připravená daleko lépe, než-li lidé v Evropě, či Asii. Proto si myslím, že právě oni budou první obětí tohoto konečného řešení! Jestliže druhá světová válka měla za důsledek snížení počtu obyvatel v Evropě, masivní likvidaci smíšené židovské populace a vznik Izraele, co se dá očekávat jako výsledek exploze spojené s co nejdéle oddalovaným řešením současné krize?? Tipoval bych něco obdobného, ale v „globálním“ rozsahu!
[bliji]

197669

07.07.2009 19:48

Nemístná zvědavost se trestá

RE: Vzkaz pro pana Stworu - pozor na rizenou diskreditaci

korutan 81.?.?.?

Nemám pocit, že by zpívali písně těch, jejichž chleba jí! Přesto, že jsou placeni z daní odváděných lidmi této země, pějí písně úplně někoho jiného! Zájmy, které by měli hájit, ochraňovat, pro agenty (nelze je nazvat pracovníky) BIS a jiných bezpečnostních „služeb“ nic neznamenají. Pro ně jsou rozhodující zadání nadřízených a ti již jsou z voldemrdí party. Takže potřeby voldemrdů jsou tím, co tito agenti sledují, podle nichž jednají! A to, o čem zde píšeme, je výsledek. Tady je důležité hledat příčiny boje proti všemu, proti čemu dnes, v závidění hodné jednotě vystupují média, policie, justice a politici!! Čtyři ze sedmi jezdců apokalypsy!! Čtyři demoliční zmetci zrazující tento stát, jeho lidi! Všechny! Bez rozdílu barvy pleti, náboženského vyznání nebo původu, či majetkových poměrů. Jejich kroky se dotknou všech a všech v tom nejnegativnějším slova smyslu!!!

Je nutné si uvědomovat, a stále mít na mysli fakt, že voldemrdi ovládali tuto zemi v průběhu celé totalitní republiky a že ji mají dnes ještě ve větší moci, než-li kdy v minulosti měli!! A jejich náhled, jejich potřeby, zájmy, jsou určujícími pro veškerá rozhodnutí, která činí jakoby naše, ale v podstatě jejich vláda A co dříve činili z druhého plánu, dnes dělají z přední linie, z postů nejvyšších a naprosto se tím netají!! Naopak!

195086

02.07.2009 11:00

Pozor na obávané íránské prokletí

Jako vždy

korutan 81.?.?.?

Celý článek je velice zajímavý a domnívám se, že jeho logika argumentu je velmi dobrá. Nejvíce mne zaujal odstavec:
„Podle toho, co mi řekl bývalý íránský prezident Bani Sadr, jeden z vysokých úředníků Národní bezpečnostní rady USA měl velmi těsné vztahy s Izraelem. Tento úředník předal informace o chystaném puči izraelské výzvědné službě Mossad a Mossad na obrátku informoval Chomejního vládu prostřednictvím třetí strany. Je-li to pravda, k tomuto dech beroucímu cynismu došlo jen proto, že Izrael byl právě v procesu vyjednávání kontraktu o prodeji amerických zbraní Íránu v hodnotě pěti miliard dolarů.“

Je-li to pravda, jedná se o „krásný“ příklad tolikráte zde vzpomínaného přístupu židovských prominentů k ostatním lidem na této planetě! Příklad proniknutí do nejcitlivějších bezpečnostních složek státu a pak o používání získaných informací způsobem, který vyhovuje právě jen a jen jejich zájmům. Kdo přitom tratí, kdo zemře, to je úplně jedno! V zájmu vlastního kšeftu zradí kohokoliv, nakonec i USA!

A autor článku má pravdu, byl to dech beroucí cynismus, ale také dech beroucí ukázka principielního přístupu vysoce postavených lidí hlásících se k sionistické myšlence! A je bláhovostí si myslet, že v principu stejné, nebo velmi podobné hry se v současnosti po celém světě nehrají ve stovkách repríz! Směr, princip a úsilí o dosažení cíle zůstávají!! Jenom proragonisté se mění.
Korutan

194732

01.07.2009 08:08

Obama financuje protivládní elementy v Íránu

RE: Bože

korutan 81.?.?.?

Nač rozum!? Když se řídíte Americkým heslem; „Když to nejde silou, tak to půjde ještě větší silou!?“ A Obama má v záloze atomovou sílu! A to je už pěkná pecka// A protože ví, že Irán ji nemá, tak si na něj vyskočí v očekávání svého velkého vítězství!!

Už mnohokrát zde byl uveden princip postoje voldemordů; „ Když nebudeme svět ovládat my, tak nikdo!!“ Kam asi tohle spojení, amerického hesla s voldemordím postojem, může vést, když Amerika je voldemordy ovládaná!?

194597

30.06.2009 10:41

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Pravda jim nevoní

tora85 81.?.?.?

pojdme zorganizovat sbirku ze ktere se zaplati kvalitni pravnik. jak na to? nebo bude stacit poslat vic penez nad ramec mesicni sazky?

194470

30.06.2009 00:48

Nový strážce myšlenek

RE: Nutné změnit optiku

korutan 81.?.?.?

Prosím, nešlo by to doposlat?

194435

30.06.2009 00:12

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Přátelé, § 165 Trestního zákona platí ovšem pro každého z nás,

korutan 81.?.?.?

Správně pane Jeane! Nejenže Pan Stwora nebyl odsouzen, ale on ani žádný trestný čin nespáchal!! A to, že policie se snaží jeho činnost kriminalizovat neznamená nic jiného, než-li že vykonávají příkaz nějakého uslintaného politického poskoka (UsPP)! Kdyby v tomto státu bylo vše v pořídku a moc nad sdělovacími prostředky nedržela parta zmetků, tak by články uveřejňované na Zvědavci byly publikovány zcela běžně! Vždyť naprostá jejich většina je přebírána z nejrůznějších oficiálních zahraničních zdroů!!

Ale to si opravdu myslí, že ten jejich korektní skřekot, to sborové opakování neudržitelného, zdeformovaného podání „jejich“ pravdy, nepřivede lidi k hledání jiných zdrojů informací, než-li které jim nabízí schválená masmédia? Ale oni si to asi nemyslí! Ví, že lidé ty zdroje odlišných názorů hledat budou a proto konají jak konají a jedním z mnoha kroků jejich programu je i zakázání Zvědavce!

To jim ale nesmí vyjít! V zájmu zachování zdravého rozumu nás všech!!
Korutan

194423

29.06.2009 23:49

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Přituhuje...

korutan 81.?.?.?

Ale tohle tady už bylo, komunisté také měly pocit, že když nezakážou Plastic Pipls a řadu dalších kapel, tak že bude ohrožena jejich moc!!
Vždy jsem se domníval, že jsme vyměnili špatný systém za nový, lepší! Ale jak tomu mám věřit, když dnes ten „nový“ začíná používat metody toho špatného, zavrženého systému!
Jenom názvosloví je obměněné!
Místo starého „třídního nepřítele“ a „nepřítele státu“ tu máme extrémisty, ale metody boje proti nim zůstaly!
Místo SSSR tu je USA, ale lezení do análu politiky se spíš prohloubilo!
Místo zákona na ochranu republiky tu je § 261 a t.ř. Obé uplatnitelné podle potřeby!
Místo StB tu je BIS, ale metody zůstaly!
A to nemluvím o lidech! 20 let po „StBáckém sametu“ tu máme, tehdy mladé a nadějné komunisty v nejvyšších funkcích státního i politického aparátu! Asi už dozráli!! [bliji]
Korutan

194419

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

77

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 158 čtenářů částkou 26 788 korun, což je 77 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím, zvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Zbývá poslední den do konce měsíce a v pokladně chybí čtvrtina potřebné čásky. Jsme bez reklamy, tudíž plně závislí jen na tom, co se vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 0

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 1

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 0

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 6

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Měnové kurzy

USD
24,94 Kč
Euro
27,47 Kč
Libra
30,90 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
15,32 Kč
Švýcarský frank
25,96 Kč
100 japonských jenů
23,07 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,03 Kč
100 maď. forintů
7,65 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
31,24 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 399,85 Kč
1 unce stříbra
349,71 Kč
Bitcoin
158 541,75 Kč

Poslední aktualizace: 30.3.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?