Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 290 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Erwin.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

10.11.2016 06:54

Budoucí prezident Trump

Téměř

91.?.?.?

vůbec se nazajímám o nějaké volby v Americe, ale schválně jsem pozoroval české sračkomety (ČT24), jak moc si přejí Hillary, jak s nadšením referují, o kolik procentních bodů vede (od 15 přes 6 až po 3% dva dny před volbami).
Pokud tento ksindl (sračkomety a zde umístění sluníčkáři) tak mocně drží Clintonové palce, vychází mi jediný možný závěr : že výhra Trumpa je výhrou slušných lidí a běžných Američanů a mám z toho docela příjemný pocit, ačkoliv o tom člověku nevím téměř nic.
Pravda a láska nemůže být nikdy na straně slušného člověka.

353266

15.09.2016 07:45

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

RE: pane PětiPé ...

Erwin 91.?.?.?

To, co píšete, pane Vojto, má logiku. Jistě. Vaše úvahy bývají často logické, ale mnohdy se mi zdá, že z nich vyvozujete nesprávné závěry.
Nicméně v této souvislosti by Vám neměl uniknout další logický prvek. Ve škole jsme se učili o zákonu akce a reakce - tedy že tělesa na sebe působí stejnou silou opačného směru. A v případě pádu dvojčat mi to nějak nehraje. Pokud se uvolnil vršek budovy řekněme o hmotnosti sto tisíc tun, působil na dolní zbytek budovy, řekněme o hmotnosti milion tun. Tedy i zbytek budovy musel zákonitě působit na vršek zcela totožnou silou. Nedokážu si pak představit, že řekněme 10x hmotnější blok se svalil téměř volným pádem a nepředstavoval pro daleko méně hmotný vršek žádnou překážku. Vím, že zde hraje jistou roli hybnost, gravitace a zřejmě i další síly, ovšem jejich vliv, jak je často vysvětlováno, se mi zdá přehnaný a jako vysvětlení příčiny pádu neobhájitelný.
Dokážu pochopit, že v případě nárazu Trabantu do Tatry dojde k destrukci Trabantu a jistě částečně i Tatry, ovšem překvapilo by mě, pokud by i z Tatry zbyla hromádka trsátek, stejně jako zákonitě vznikne z Trabantu.

351855

04.08.2016 13:13

V prázdných slovech z Říše vlají falešné vlajky

RE: Nevím,

Erwin 91.?.?.?

Ale jo, máte pravdu. Nějak se nemohu zbavit, v posledním roce či dvou, pocitu, že by se mělo začít něco dít. Jaksi divně, bez možnosti jejich ovlivnění, probíhají v Evropě děje, které se mi vůbec nelíbí a je mi na blití z řečí, zda volit Sobotku či Babiše.
Chci říci, nechť už se začne dít cokoliv. Třeba i nějaké vyhrocení konfliktu obyvatel Evropy vůči muslimským imigrantům. Následně použitá síla může být usměrněna třeba i pro zájmy Evropy. Nelze to vyloučit. Myslím, že mezi mnoha vojáky/policisty je řada vlastenců, kteří to sice nedávají najevo, ale v nějaké chvíli, kdy je třeba vážného rozhodnutí..., kdo ví ? Považuji to rozhodně za nadějnější, než žvanit o nepodstatných hovadinách, tvářit se, že se nic neděje a problémy se jen neustále prohlubují.

351085

04.08.2016 06:18

V prázdných slovech z Říše vlají falešné vlajky

Nevím,

Erwin 91.?.?.?

co vidí autor špatného na tom, že nahromaděné problémy bude řešit armáda či jiné bezpečnostní složky. Určitě část problémů je vyvolaných uměle, ovšem jsou skutečné a reálné.
Dokážu si lehce představit, že armády Evropy budou doprovázet "jaderné inženýry" do člunů, které je povezou zpět někam do Tramtárie, odkud připluli.
Pokud jsou neřešitelné problémy v soužití bílé populace a negrů v USA, nechť je armáda garantem vytvoření nějakého černého státu na jihu a bude pokoj.
Jiná alternativa stejně neexistuje.

351075

02.06.2016 06:59

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Objektivita

Erwin 91.?.?.?

Divím se, že zrovna Vy na takové bláboly reagujete. Reakcí na tyto vyčpělé žvásty s jasnou snahou pouze vyprovokovat nějaké kontrareakce, mělo býti spíše kolektivní mlčení.

349123

19.04.2016 07:12

Evropské hodnoty

Pěkně

Erwin 91.?.?.?

napsáno a formulováno, ale je to stále jen žvanění o tom, co už dávno víme.
Raději bych slyšel výzvy lidu : "Ujmi se nyní, osvícený panovníče, vesel svých a ukaž každému z nás své místo, kde máme na stráži státi. Dej nám úkol hodný našeho ducha při obraně našich rodin, hodnot a národa. Zde je nyní náš domov, v bojové vřavě a nepolevíme, neustoupíme a nezakolísáme, dokud nezvítězíme."

347823

12.04.2016 07:17

Dnešním vzorem dětí je poseroutka

RE: Dřívější generace

Erwin 91.?.?.?

Ale, no tak, pánové. Je všeobecně známo, že doma není nikdo prorokem. To v zahraničí jsou Mašíni obdivováni a uctíváni. Dokonce slavná britská kapela Yes zpívá o Mašínovi coby Spasiteli https://youtu.be/PbrO7rO2_rw?t=10m17s ( v závěru písně zpěvák naznačuje pohybem své kytary, jakým způsobem bylo provedeno toto spasitelské dílo)

347625

29.03.2016 09:35

Boj proti tabáku jako zastírací manévr

Někdy vloni

Erwin 91.?.?.?

byl na ČT24 jakýsi horlivec, který statisticky dokazoval, jak se v západních restauracích zvýšil majitelům zisk poté, co byl vydán zákaz kouření.
Tak jsem našemu hospodskému sdělil, že je vůl. Nechápal. Snažil jsem se mu tedy vysvětlit, že pokud vyhlásí zákaz kouření, budou mu chodit rodinky s dětmi, budou u něj utrácet a jeho prosperita prudce vzroste. Své argumenty jsem podpořil statistikami z ČT24. Tím, že toleruje kouření, se tak dobrovolně připravuje o zisky.
Dopadlo to tak, že mi vynadal do kreténů a vyhodil mě z hospody.
Chuj s ním. Tam, kde není rady, není ani pomoci.

347217

21.01.2016 07:50

Změna pravidel demokratické hry v Evropě

Neuvěřitelně hloupé

Erwin 91.?.?.?

žvanění předvádí tento autor článku. Prý : ... Prodej součástí oděvu, určených k zahalování tváře bude postaven mimo zákon...
Toto je naprosté zoufalství. Všechny neevropské kultury je třeba vypakovat pryč. Ty, kteří prchají před válkou, je třeba ubytovat v první zemi, kde válka není a souhlasil bych s pomocí pro stravování atd. Po válce by se vrátili.
Uvědomil jsem si totiž jedno - francouzský muslim nebude nikdy Francouzem. Jeho děti taktéž ne a jsou vychovávány k nenávisti k zemi, kde se narodily. Nikdy se Francouzy vnitřně nestanou. A to je problém celé Evropy.

344729

20.01.2016 06:54

Den, na který Západ rád zapomíná

RE: Kdy konecne se odhali pravda o valkach?

Erwin 91.?.?.?

Měl bych k Vašemu příspěvku jen dvě poznámečky :
V památném projevu v Říšském sněmu z dubna 1939 Hitler mluvil mj. o tom, jak moc si přeje přátelství s Anglií (i přesto, že to bylo těsně poté, co Anglie dala Polsku v podstatě bianco šek, aby si dělalo, co se mu zlíbí) a jediným požadavkem, který měl vůči Anglii bylo navrácení afrických kolonií (pro vás jsou bezcenné, pro nás důležité).
Hitler celou dobu prohlašoval (viz smlouva s Pilsudskim), že nemá vůči Polsku žádné územní požadavky. Tedy netrvá na navrácení území po prohrané 1. sv. válce, ovšem chtěl se dohodout s Poláky na koridoru mezi říským územím a odtrženým Východním Pruskem a aby svobodné město Danzig (Gdaňsk), kde žilo 97 % Němců, bylo zpět navráceno Německu. Bianco šek (popsaný slovy jednoho britského diplomata : "Nikdy nebyl osud Anglie vložen do rukou několika nezodpovědných hochštaplerů tak, jak se stalo nyní." - myslel tím Poláky) způsobil sebevědomí Poláků a odmítli koridor, hospodářsky likvidovali Danzig a vyhnali stovky tisíc Němců. Na to Hitler odpověděl napadením Polska. V tuto chvíli přišlo ultimátum Anglie a návrh Mussoliniho zprostředkovat urychleně konferenci k řešení tohoto problému. Hitler souhlasil, Anglie odmítla a vyhlásila Německu válku.
Ten požadavek Anglie tak byl pouze : "Stáhněte se". Jednat nechtěla.

344681

19.01.2016 07:17

Den, na který Západ rád zapomíná

RE: Tak zvaný západ zradil

Erwin 91.?.?.?

Dostala se k Vám někdy informace, že týden před Minichovskou konferencí schválila Hodžova vláda odstoupení Sudet ? Pokud ano, nabízí se sama otázka, o čem vůbec konference byla, že ?

344610

19.01.2016 06:58

Den, na který Západ rád zapomíná

RE: tendencne, ale budiz

Erwin 91.?.?.?

jen bych doplnil malinkou poznámku, která vždy ve mě vyvolává lehký úsměv - jak národnostní skupiny milovaly ČSR a zvláště Čechy tak mocně, že v březnu 1939 zůstali nakonec Češi jaksi úplně sami.

344609

08.01.2016 06:37

Židovská náboženství a vyhlídky na disent

Nové náboženství

Erwin 91.?.?.?

holocaustu je láskyplné a všeobjímající. A i nám, nevěřícím gojímům, bylo takto dovoleno podílet se na utváření nových nebeských struktur ku spasení našich bloudících a téměř již beznadějně ztracených duší.
Ovšem jen do chvíle, než se rozhodnete toto náboženství opustit. Na to jsou, pane, paragrafy.

343996

07.01.2016 07:11

Úžasný objev: V budoucnosti lze měnit minulost

Kvantová fyzika

Erwin 91.?.?.?

je v tomto směru těsně spjata s historií a tvoří nepochybně spojené nádoby. Historické události se taktéž mění až v budoucnosti. Průkopníkem této teorie je spisovatel David Irving, který napsal : " Historici jsou obdařeni schopností, která je odepřena i bohům - měnit to, co se již stalo".

343945

29.12.2015 08:26

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

Pěkně to

Erwin 91.?.?.?

napsal pan Stwora, souhlasím s jeho úvahou do puntíku. Neodpustím si ovšem jednu ironickou poznámku.
Píše : ...Musíme dát migrantům jasně a hlasitě najevo, že tahle země není jejich a nikdy nebude. A že zde nejsou vítáni.
Až v blízké budoucnosti díky vlně a následnému množení těchto hord vznikne muslimské Němeco, muslimská Francie, muslimské Švédsko atd, čekají nás těžké časy. Žádný z těchto chalifátů nebude chtít s námi, tedy ďaury, nevěřícími psy, obchodovat. Bye bye Německo - ty odbytiště našich skvělých produktů.

343576

07.10.2015 07:48

500 milionů rukojmích

Moc dobrý

Erwin 91.?.?.?

článek, pane Vladimíre, moc dobrý. Cítím silný vlastenecký náboj a velkou míru pudu sebezáchovy. Pokud nemáte nic proti, budu šířiti dále.

340310

mi byli teplouši ukradení, dnes jsou mi protivní.
Velmi bych poprosil admina, aby odstranil tu odpornou fotku u názvu článku. Byl to pro mě velice nepěkný pohled při otevření ranního Zvědavce. Málem jsem se poblil.

338267

28.07.2015 06:58

Je to o integraci Eurasie vs. Říše chaosu

Jo,

Erwin 91.?.?.?

vláček. Z Číny. A do Madridu. Může být. Jen by mě zajímalo, co mu tam ti kluci španělští tak mohli naložit na zpáteční cestu.

337208

08.07.2015 06:03

Řecko může opět zachránit Západ

RE: Informace

Erwin 91.?.?.?

Nedošlo Vám, že je to náš Steve ? Už se jen nepodepisuje.

336188

03.07.2015 07:20

Epizoda 4. Kdo zažehl první světovou válku? (3. část)

Jenom technická

Erwin 91.?.?.?

připomínka. Je nesmysl použít z původního anglicky psaného článku slovo Wehrmacht a uvádět jej zde jako Wehrmacht. Měl být opsán překlad tohoto slova jako branná moc.
Wehrmacht, jak jej známe ne coby překlad, ale jako název armády, vznikl až tuším v roce 1934 přejmenováním armády Reichswehru.
Tahá to oči.

335937

27.05.2015 08:29

Kdo vlastní zemědělskou půdu na Ukrajině?

RE: K Tem Studnam

Erwin 91.?.?.?

Ono není třeba hledat informace z druhé ruky. Postačí si přečíst Stalinův rozhlasový projev z 3. července 1941. Tam je to jasně popsáno (...agresorovi nelze ponechat ani kilogram obilí, ani litr nafty... atd). Jen v Bělorusku bylo zřízeno cca 800 partyzánských skupin, které měly na okupovaných územích vše likvidovat.
Před postupující frontou to byla samozřejmost.

333611

12.05.2015 07:20

Za bezvýhradnou podporou Izraele je náboženský fanatismus Američanů

Mnozí křesťané

Erwin 91.?.?.?

mají k tzv. židům vztah, který by se dal charakterizovat citátem : "...kdo ubližuje židům, dotýká se zřítelnice mého oka...".
Pokud si ovšem uvědomíme, že dnešní sionismus a skrývání se za židovství je dílem potomků Chazarů, je pohled mnohých velmi úzkoprsý. Tito potomci Chazarů nemají po rodové linii s židy nic společného a biblická proroctví pro ně neplatí.
Pokud si toto křesťanská společenství uvědomí, zmizí i nekritické chování vůči tomuto slizkému elementu.

332656

05.05.2015 06:46

Historie, kterou nás neučili

David Irving

Erwin 91.?.?.?

napsal v úvodu své jedné knihy : "Historici jsou obdařeni schopností, která je upřena i bohům - měnit to, co se již stalo".
Mnoho historiků postupuje tak, že mají nějakou myšlenku či zadání od těch, kteří jej platí a následně hledají pro svou teorii důkazy v archivech apod. Pochopitelně to, co se jim do konstrukce nehodí, ignorují.

Takový historik nemusí nutně lhát, ale zamlčení určité události, která má vliv na to, jaký obrázek si pak člověk o této události udělá, je totéž, jakoby lhal přímo.
Žádná historie totiž objektivně neexistuje, existuje jen v našich myslích, stejně jako spousta dalších věcí. A mnohdy tak historie žije svým vlastním životem zcela jinak, než to doopravdy bylo.
Běžně pak určité bláboly opisuje jeden od druhého a takový pohled na historickou událost se stává neměnnou skutečností.

332320

že níže podepsaní pánové trpí trošku rozštěpenou myslí (schizofrenií). Současná vláda na Ukrajině (dle mnohých nacistická/fašistická) zavádí zákaz propagace nacismu a komunismu. Stejně tak je tomu přece i u nás a je to dle Unie jen a jen správně. V čem je tedy problém ?

331702

09.04.2015 06:44

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: WTC7 kolaos

Erwin 91.?.?.?

Pan poslanec píše : ... na demolici dalšího podlaží s jeho výškou asi 3m, stačí energie svislého posunu nadložených podlaží o zhruba 30cm....
Kdysi dávno jsem mluvil s jedním známým, který se věnoval odstřelům budov. Popisoval mi, jak se to dělá. Po letech jsem si na něj vzpomněl, když běžel nějaký dokument o způsobu provádění takových demolicí. Pečlivé přípravy, tuny výpočtů, rozmístění náloží v dostatečné gramáži, důležitá místa,kam přesně nálože umístit apod.
Budu mu muset zavolat, že je hlupák a dělá to špatně (pokud to ještě dělá, nevím). Postačí přece umístit nálož do vrchního patra tak, aby začal padat tento horní strop. Následně se chalupa svalí jako podťatá. A pěkně do svého půdorysu. A samozřejmě volným pádem. To je ale osel, že na to již dávno nepřišel sám.

330749

08.04.2015 07:21

Multipolární světový řád – nová etapa globalizace

RE: Úděsná naivita

Erwin 91.?.?.?

Neodpustím si jednu poznámku ad hominem : pan Vojta má pravdu. Musí mít pravdu. Úrok je správná věc. Úrok totiž odmítali nacisté a odmítají i Mohamedáni - naši nepřátelé.

330698

03.03.2015 06:37

Kdo šíří pro-ruskou propagandu?

RE: podpora Zvědavce

Erwin 91.?.?.?

Proč by měli mít strach se někam přiřadit ?
Můžeme svobodně volat společně : Jsem Zvědavec, Ich bin Berliner, Je suis Charlie či úplně nejčerstvěji I am a Jew.

328143

02.03.2015 11:21

Kdo šíří pro-ruskou propagandu?

podpora Zvědavce

Erwin 91.?.?.?

Pátá kolona složená ze slouhů válečných štváčů pod taktovkou Washingtonu tedy začala připravovat proskripce. Sestavují seznamy nepohodlných webů, aby je mohli včas umlčet, protože dobře vědí, že nic tak nenaruší bojovou morálku mas, jako odhalování nízkých pohnutek těch, kteří ženou lidi do možná poslední totální války.

Mám obavu, že v budoucnu bude zaslání příspěvku na provoz Zvědavce kvalifikován minimálně jako podpora terorismu, či spíše jako terorismus sám.

328077

20.02.2015 07:21

Novinářka CNN: „Vlády nás platí za falšování událostí“

RE: Další článek placený za falšování událostí

Erwin 91.?.?.?

...Proto položím otázku, jak lze prokázat/vyvrátit, zda se z ruského území střílelo? Teď můžete mluvit k věci.
Vyvracet to lze jen velmi těžko. Důkazní břemeno je na tom, kdo tvrdí, že se střílelo. No a pokud něco takového tvrdím, musím nutně předložit důkazy. Jinak jsem oprávněně vystaven posměchu.
Domnívám se, že Rusko podporuje Doněckou a Luganskou republiku i vojensky, ovšem už jsme od UA, EU a USA slyšeli tolik lží, že se nelze divit reakci pana/paní vj66.

327495

20.02.2015 06:58

Únor 48

RE: Beneš prezident

Erwin 91.?.?.?

Možná, že se opravdu Hácha za prezidenta nepovažoval, moc o to totiž nestál. Nicméně jím byl.
Beneš v roce 1938 píše dopis Háchovi a oslovuje ho : "Pane presidente..." To asi jen tak z legrace.

327491

No, nevím, jestli je to jen plácnutí do vody. Když jde do tuhého, končí srandičky a mnozí dokáží přemýšlet správně. Nicméně vyčkejme. Po ovoci poznáme je. Pokud budou v klidu krást a žvanit o demokracii, bude vše ze strany USA/EU v pořádku.
Jakmile však začnou provádět politiku a ekonomické kroky ku prospěchu obyvatelstva, budou rychle odstraněni. Prostředky k tomu mají evropští bafuňáři vskutku sofistikované (barevné revoluce, snajpeři atd).

325977

22.01.2015 06:57

„Charlie Hebdo“ a jeho protigojští spojenci

Nakreslit

Erwin 91.?.?.?

karikaturu Mohameda je svoboda projevu. Nakreslit karikaturu potomka Chazara je nenávist a antisemitizmus.
V Norimberku (1945-1946) byl odsouzen k odjezdu do věčných lovišť jistý Julius Streicher. Jeho obvinění bylo dle bodu 4 - Zločiny proti lidskosti. Těchto zločinů proti lidskosti se dopustil tím, že vydával časopis Der Stürmer. To je oficiální důvod oběšení.
Stačí ?
Nutno ještě uvésti, že tento časopis nenabádal k nějakému násilí, vraždám apod. Šlo vesměs o protichazarské zesměšňující kresby a texty.
A taktéž, že v době války nezastával žádné politické funkce, takže se nemohl podílet například na přípravě války apod.

325640

16.12.2014 06:36

Fenomén celosvětového dluhu a další ekonomické „záhady“

RE: Pár poznámek

Erwin 91.?.?.?

Omlouvám se, coby naprostý laik, ovšem chtěl bych nějak kostrbatě vyjádřit, jak to chápu já.
Vláda si půjčuje. Nemyslím si, že by někdo z banky přivezl do Strakovky peníze na dvoukoláku a nekde to tam vysypal. Asi se ty prachy někam připisují jako číslice.
No a co brání tomu, aby si někdo sedl k počítačí a výši dluhu napsal do příslušné kolonky a dal - odeslat.
Někdo jistě namítne, že ty prachy nemáme, abychom je někam mohli odeslat. A já se sám sebe ptám : opravdu ? Opravdu musím mít nějaké prachy, abych napsal do klávesnice určitou částku ? Oni, když nám je připisovali, taky je neměli. Vytvořili je z ničeho. Proč by to nešlo opačně ?

323489

05.12.2014 08:15

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Jak fungují české mediální agentury pro průzkum veřejného mínění? Machinace, podvody, spin doctoring...

Erwin 91.?.?.?

Tak to je, pane kolego, poslední hřebíček demokratickým naivům do jejich rakvičky růžových představ o demokracii.
To, že mají (plným právem) pochybnosti o prospěšnosti a nějakém smysluplném cíli demokracie v oblasti hospodářské, ekonomické, politické a hlavně morální, není pro ně dostatečným argumentem, aby tu demokracii stále ještě nechválili. 25 let je stále nepřesvědčilo o tom, že tento režim je nereformovatelný.
Doufám, že tento článek, pokud není z vlastní dílny aeronetu, jim zboří i poslední naději, ke které se upírali a doufali, že zde mají ještě "svobodné volby" a mohou tak něco ovlivnit.

322736

04.12.2014 07:58

Ještě jednou k hikikomori

RE: Systémový prístup, boj s veternými mlynmi a znechutenie!

Erwin 91.?.?.?

...je pasivita hikikoririho právě nejúčinějším bojem proti systému...
Naopak, mají je tam, kde je chtějí mít. Pasivní, odevzdané, nesamostatné a ustrašené jedince. Ovšem inteligentní, kteří pochopili, že volbami nelze nic změnit. Tak sakra vezměte meče, řemdichy, sudlice a cepy a vyžeňte je. Nojo, ale kde vzít tu malou kapku jakéhokoliv zájmu o cokoliv ?

322654

20.11.2014 07:36

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Aeronet HOAX!!

Erwin 91.?.?.?

Souhlasím, hádky o krabičce jsou směšné.
.... rozpoutat peklo v Evropě resp. v Praze... V tom případě vsadili na špatnou kartu. Češi jsou poserové a nenajde se nikdo, kdo by se postavil za Zemana. Neviděl bych to tak dramaticky. Domnívám se, že bude jednoduše odstraněn bez výrazného zájmu jeho voličů.

321518

13.11.2014 07:05

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: Přerozdělování je čistá zlodějina

Erwin 91.?.?.?

Pamatuji si to velmi přesně. V jednom z minulých životů jsem byl včelou. Dle vyprávění náš úl vždy fungoval tak, jak bylo v naší branži zvykem. Po celé dny generace včeličky pečlivě sbíraly nektar a jiné pochutiny. To ovšem nebylo všechno. Některé se staraly o královnu, některé opravovaly úl, některé nás chránily apod. Když nastala zima, včeličky žily z toho, co v létě nasbíraly. Jednou, těsně před tím, než jsem se narodila, došlo v úle k divným věcem. Hrstka SCHOPNÝCH kolegyň řekla, že vše, jak dosud funfuje, je nespravedlivé, že některé pracují více a zásoby zprivatizovaly.
Abych to zkrátil. Umřel(a) jsem hned začátkem zimy. Hlady. SCHOPNÉ kolegyně, jako jediné, zimu přežily. Zemřely však brzy na jaře, když došly zásoby a přitom louky byly již plné slaďounkého nektaru. To už si samozřejmě nepamatuju, poněvadž jsem již byla mrtvá, ale přišel mi do nebe e-mail od kolegyně, která zimu přežila v jiném úlu, kam na podzim emigrovala hned po privatizaci.

320954

Je jasné, že ho odstraní. Je to kuřák a alkoholik (přiznané 3 sklenky vína denně a dvě štamprle slivovice - v reálu tipuji tak přiznanou třetinu toho, co do něj skutečně vteče) a něco mu jistě brzy "selže" s vysvětlením coby důsledek kouření a chlastání. Je to stejný lump jako ostatní, ale aspoň je tu někdo, kdo jim (pravdoláskovcům) způsobuje drobné sečné rány a jejich reakce ukazují, co jsou zač.

320850

05.11.2014 06:36

Totální válka kvůli petro dolaru

RE: Nesmysl - Rusko válku nechce

Erwin 91.?.?.?

Domnívám se, že jeden důvod by tu byl. Pokud jsem obklíčen základnami nepřítele a tento chřestí všemi zbraněmi, je lepší zahájit úder jako první. Mohu si zvolit čas a místo - tedy velmi důležitý moment překvapení. Nečekat, až nepřítel zahájí útok v čase, který mu vyhovuje a do míst, zde může očekávat úspěšný průlom.

320345

23.10.2014 06:26

Pokus o revizi výsledků 2.světové války

RE: Co se týká hladomoru, je to prostší...

Erwin 91.?.?.?

To, co jste napsal, splňuje všechna kritéria popírání genocidy. Silně trestné. Předpokládám, že některý z prokurátorů si již na Vás posvítí (třeba Petrásek), stejně jako na Vladimíra před lety. Nebo budete předmětem hlubokého nezájmu ? Není genocida jako genocida.

319611

14.10.2014 06:41

Volby do Senátu: Byla to pro mne úžasná zkušenost

RE: ANO, tupost.

Erwin 91.?.?.?

Netuším, jestli je to z Vaší strany ironie nebo to myslíte vážně. Dnes podle mě vůbec nezáleží na tom, co má která strana ve volebním programu, ale na tom, jak ji prezentují média. Proti některým jsou vedeny soudní tahanice (DS), někteří jsou zesměšňováni (např. monarchisté) či ignorováni (zastánci přímé demokracie). To běžnému hltavci ČT, Novy apod. úplně postačí, aby volil toho, kdo má být zvolen.
Takový volič má samozřejmě "bohatý výběr". Buď si zvolí pannu nebo orla. Je to ovšem tatáž mince.

319064

02.10.2014 06:55

Svět proti jadernému nebezpečí

RE: Jaderné odzbrojení

Erwin 91.?.?.?

Proč by to měla být utopie a nesmysl ? Dokážu si docela klidně představit, že budou pod dohledem likvidovány postupně všechny JZ všech států jedna po druhé na každé straně až do nuly.
To je ovšem jen první krok k odzbrojení. Následně by byly podobným způsobem odstraňovány všechny zbraně útočné (letectvo, balistické rakety apod.).
Každý stát by měl jen zbraně k obraně svého území, velmi vyspělé a moderní, zaměřené na likvidaci zbraní útočných, pokud by se někomu podařilo je tajně vybudovat. Velmi účinné útočné zbraně by se ovšem nikomu nepodařilo tajně vyvinout, mezinárodní kontrola by byla taktéž vybudována s velkými pravomocemi a díky vyspělé technice i účinná.

318363

11.09.2014 07:27

Chci vedle vlků žíti, nechci s nimi výti. Půjde to?

No to je

Erwin 91.?.?.?

sice od Vás pěkné, že chcete svými skromnými silami přispěk k vymetení Augiášova chléva, ale co Zvědavec ?

317205

05.09.2014 08:32

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: Impulzem vyhrocení Ukrajinské eskalace bylo sestřelení dopravního letadla 2.

Erwin 91.?.?.?

Vy jste si nevšiml tu ješte živou ženu v červeném, pri útoku na Luhanské ministerstvo, jak mela odtrženou nohu a krev nikde?

Olej mohl lidi postríkat ješte v letadle...


Můžete mít klidně pravdu, ovšem je třeba zohlednit více aspektů. Například možnost přístupu nezávislých odborníků k prozkoumání a umožnit jim nezfalšované výsledky zveřejnit. Vše se snažíte řešit "vědecky", ale je též třeba se zamyslet nad další spoustou věcí. Kdo brání vyšetřování a hlavně proč a komu to může posloužit. Nedostatek informací vyvolává spoustu dalších otázek (záznamy z černých skříněk, letová komunikace atd.), které jsou logicky předkládány. Následně se dozvíme, že se státy, které mají co dočinění s pádem letadla, dohodly, že informace zveřejněny nebudou. Není to důvod přemýšlet i v jiné rovině ?

316779

01.09.2014 07:07

Provokace jako nástroj politiky Západu (I)

RE: sa cudujem

Erwin 91.?.?.?

Zajímavá úvaha. Polské vojáky zajala Rudá armáda v roce 1939. Mohl byste uvést nějaké informace, jakým způsobem a kdy se tito zajatci dostali do rukou Ukrajinské osvobozenecké armády ? Nikde jsem dosud na podobné informace nenarazil.

316529

26.08.2014 08:09

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Morálka v období socializmu

Erwin 91.?.?.?

To, co se píše v článku, skutečně probíhalo. Nelze ovšem srovnávat převrat 1917, dvacátá léta s napříkalad šedesátými léty. Nejde o stejný komunismus. Původní byl opravdu brutální vládou potomků Chazarů. Jakmile se jich Stalin zbavil a následně i například u nás v 50. letech, vznikl čajíček, odvar původních nelidských záměrů potomků Chazarů. Proto musel být na konci 80. let zničen. Dal se totiž jinou cestou, než bylo původně plánováno. Dnes jsou záměry stejné, ovšem způsob provedení je zcela odlišný.

316132

21.08.2014 06:48

USA daly Kyjevu volnou ruku k jakékoliv akci

RE: Na každou svini se vaří voda.

Erwin 91.?.?.?

Není důležité, zda jsou zákony lepší či horší. Důležitá je jejich vymahatelnost. Dnes je všeobecně známo, že DOBRÝ právník vás ze všeho vyseká. Tedy jde samozřejmě o peníze. A tak to skutečně funguje. Lze říci, že se špatným právníkem (tedy bez peněz) prohrajete ? Ano, je to téměř jisté.
Neměly by to být spíše zákony a vymahatelnost práva, které určují vinu či nevinu ?
P.S. Svoboda nesouvisí s režimem, je to stav mysli.

315860

04.08.2014 07:29

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Erwin 91.?.?.?

Předložil jste svůj názor, pan Saša sdělil svůj. Již to dále komentovat nemusíte, pokud nemáte další doplňující informace k tématu. My si názor uděláme sami. Váš názor se mi nelíbí a nechtěl bych žít v takové společnosti.

314749

30.05.2014 07:17

Za co bojují polské eskadry smrti na Ukrajině?

RE: Pravý sektor a jeho postoj k Polsku

Erwin 91.?.?.?

Domnívám se, že Droan předkládá správné úvahy. Nemyslím poznámky na Zvědavce, tento informační zmatek a zjednodušování se objevuje všude. Pan Stwora před nedávnem varoval před slovním spojením Kyjev = Banderovci/nacisté/fašisté.
Majdan, to byli především demokraté (tak, jak je dnes jíž všichni známe), dále nespokojení občané, Banderovci, komunisté a další.
Již si nemyslím, že kyjevská vláda je vládou Banderovců. Myslím, že se již jasně ukázalo, kdo je u moci. Demokraté, kteří před tím, než uchvátí celou zemi, využijí ke svému cíli všechny možné složky.
Banderovci půjdou se všemi, kteří jim pomohou dosáhnout svých cílů (jako ve WWII spolupracovali s Němci na svržení komunismu) a půjdou též proti všem, kteří jim budou v dosažení těchto cílů bránit (jako ve WWII šli nakonec proti Němcům, když pochopili, že Němci si nepřejí samostatnou Ukrajinu).

310837

15.05.2014 07:23

Chudák Marek Benda - zaměstnanec českého národa

RE: Tady máte inteligenta Bendu.

Erwin 91.?.?.?

Jen velmi obtížně lze zajistit, aby jablko padlo dále od stromu.

310122

02.05.2014 11:54

Americká politika v Euroasii: hlavně rozvracet!

Vychází mi,

Erwin 91.?.?.?

že největší překážkou šíření a konečného vítězství svobody a demokracie je Putin. Mám obavy, aby nebyl proveden atentát. Byl by to nejjednodušší způsob, jak vyřešit neřešitelný problém, kterým současné Rusko je. Na Ukrajinu by se mohlo v klidu zapomenout.
Nejsem si totiž jist, zda by mělo Rusko adekvátního nástupce. Úplatných darebáků je všude příliš mnoho.

309294

02.04.2014 07:19

Jak (ne)přicházejí peníze

RE: Jsem taky padesátkář

Erwin 91.?.?.?

Víte, ono je jednoduché radit druhému to, či ono, co by měl, jak a kdy. Vážím si na editorovi, že nepodléhá podobným radám, dělá si Zvědavce dle svého a nesnaží se sklouznout na vlně momentální líbivosti podle hesla kam vítr tam plášť . Je to jedna z oáz, kde není třeba užívat autocenzury, kde se nelže do vlastní kapsy, kde není cítit vztyčený prst politicky korektního cenzora. A to již po řadu let beze změn a veletočů.
Již se opakuji, nechme editora, ať si dělá to, co dělá a způsobem, který si určí sám. Kdo nechce, ať nechodí a nepřispívá. Mnoho lidí to pochopilo, berou tyto podmínky a jsou ochotni zaplatit. Výsledkem je to, co můžeme denně vidět : poměrně kvalitní příspěvky většiny čtenářů mnohdy s vysokou informační hodnotou jako produkt myslících hlav.
K tomu je ovšem třeba jistých moderátorských zásahů. Píšeš kraviny, provokuješ, urážíš ? Máš výzvu se nad sebou zamyslet. Ne ? Tak po druhé. Pak bye bye.
Nedá mi to, abych nevzpomněl ukázkový odstrašující případ. Kdysi jsem si se zájmem přečetl knihy od T.Krystlíka Zamlčené dějiny. Je to člověk z mnoha stránek zajímavý a do jisté míry kontroverzní. Asi před rokem jsem narazil na jeho blog. Zaradoval jsem se, kolik příspěvků jsem viděl pod jeho články. Po přečtení několika jsem nadobro a zcela zhnusen upustil od čtení příspěvků. Nevyhodil trolly, namaže příspěvky bez jakéhokoliv informačního obsahu, jde tam jen o ego přispěvatelů a urážky, vulgarismy a zase jen urážky. Nedovedu si představit, kdyby měly vypadat diskuze na Zvědavci podobně. Našly by se jistě stovky ochotných k podobným praktikám.

307732

Jeden známý, Ukrajinec, mi nedávno říkal, že má hlavu v kumštech. Původem někde od Doněcka, otec Rus, matka Ukrajinka. Neví, kam se má zařadit. Cítí se více Rusem, než Ukrajincem (mluví rusky). Rozhodně je však pro něj Ukrajina vlast.
Necítí se jako menšina v cizí zemi, jako kupříkladu Sudetoněmec v ČSR. Politika Ukrajiny nebyla nikdy pro něj nepřátelská, ale má neochvějný pocit, že se bude muset nějak rozhodnout. Neví jak, s tímto jsme se rozloučili.
Snažil jsem se vžít do jeho pocitů. Kdo je nyní vůči němu nepřátelský ? Bude brzy vystaven situaci, kdy se bude muset nějak rozhodnout ? Kdo jej bude nutit k zásadnímu rozhodnutí ? Bude to obyvatelstvo východní části s dalšími referendy nebo majdanisté s heslem na Ukrajině ukrajinsky?
Zdá se mi, že mnoho obyvatel Ukrajiny se ocitne mezi mlýnskými kameny. Podle textu „opatření v souvislostí s vojenskou agresí“ může být prohlášen za zrádce kdokoliv.

307007

14.03.2014 13:43

Rusko nebo Amerika: Kdo je skutečný agresor?

RE: Nacionalisté Ukrajiny

Erwin 91.?.?.?

...Ted uz to jsou jenom bezcenne loutky, budou poskakovat podle rozkazu, kdo nebude ochoten - bude zlikvidovan...

To bude platit v případě, pokud se dostanou k moci demokraté. Sami pod bičem EU budou šlapat, jak hodinky. Pokud by ovšem zvítězili nacionalisté, je zde šance na samostatnost, pokud se to takto nazvat dá. V případě uchopení moci (vítězství ve volbách) budou proti Východu (ruská podopra Krymu) i Západu. Z tohoto pohledu se mi zdá vyhlášení samostatnosti Krymu a přijetí ruských zákonů pro možnost přičlenění území za zbrklé a předčasné. Putin asi netuší, jak to dopadne. Mohl tak bez unáhlených kroků dostat pod svůj vliv Ukrajinu i s nacionalisty u vlády. Nebo ne přímo vliv, ale nabídku ke spolupráci bez strkání rypáku Západu. Toto mu trošku vyčítám.

306626

14.03.2014 11:08

Rusko nebo Amerika: Kdo je skutečný agresor?

RE: Nacionalisté Ukrajiny

Erwin 91.?.?.?

Je zajímavé, že zastánci odtržení Krymu a akcí ruských vojsk na Ukrajině nazývají majdanisty nebo vládu v západní části fašisty/banderovci/nacisty a podporují politiku Ruska.
Na druhé straně příznivci EU (USA) prohlašují, že na západě Ukrajiny vládnou demokraté, které je třeba podporovat (půjčky, NATO, privatizace…) a jsou ostře proti Rusku.
Jsem více zastáncem práva národů na sebeurčení, než práva na ochranu celistvosti státu a tak je mi bližší podpora ruské politiky (bože, jak jsme ty rusáky kdysi nenáviděli, ale nějak to samovolně vyprchalo). Ovšem nazvat majdanisty fašisty/banderovci/nacisty ? Nezdá se mi to tak jednoduché a jednoznačné. Copak by Západ podporoval takové uskupení ? Možná pro roli mouřenína, roli užitečného idiota. Může být. Vše protiruské je pro pozici Západu dobré a za jakýchkoliv okolností ospravedlnitelné. Pak mohou být tvrdě odstraněni.
Pokud však známe kořeny ukrajinského nacionalismu, musí nám být jasné, že ukrajinští fašisté/banderovci/nacisté nebudou nikdy uznávat proEU vládu a její představitele. Ze samotné podstaty jejich nacionalismu jsou jakékoliv líbánky s těmito zrádci národa vyloučeny. Tak jak je to sakra? Vládnou tam demokraté nebo banderovci ?

306609

05.03.2014 07:22

Ukrajinský nacionalismus – jeho kořeny a povaha

RE: Zajímavý článek, bohužel se realistickým vyzněním

Erwin 91.?.?.?

Vaše teorie bude platit v případě, pokud, jak píšete, Západ nebude sanovat Ukrajinu. Dle mého názoru ji však sanovat bude a první nabídka půjčky od MMF je toho důkazem. Co bude následovat, si můžeme lehce domyslet. Nekonečné zadlužování Ukrajiny může být otázkou mnoha let bez toho, aby se rychle položila a nejsem si jist, zda je tak čas na Putinově straně.

306015

14.02.2014 08:16

Ústavní soud: pochybovat je trestné!

Téměř neuvěřitelně

Erwin 91.?.?.?

se mi jeví část odůvodnění : "... stěžovatel pro svůj nesouhlas se závěry obecných soudů neuvádí prakticky žádné relevantní ústavněprávní argumenty,jimiž by se mohl Ústavní soud zabývat..."

Copak argumentace porušováním základních článků Ústavy není dost relevantní argument ?
Toto je vyjádření arogance moci, nic jiného.

304651

23.01.2014 06:43

Den oživlých mrtvol

RE: Do riti,

Erwin 91.?.?.?

A máš to, drzý, prostořeký Steve. Ty Tvé hnusné vulgární kecy a urážky prvního prezidenta zachránce už někoho tak zaujaly, že se máš ozvat a identifikovat. To nemístné a sprosté hanobení naší milé, pravé a skutečné demokracie nemůže pro Tebe dopadnout dobře. Urychleně opusť planetu nebo brzo skončíš v šuplíku.
(omlouvám se za tykání, toto nelze napsat v množném čísle)

303057

15.01.2014 06:44

Mossad a Bush naplánovali a provedli 9/11

Jako klíčová událost

Erwin 91.?.?.?

se mi jeví prohlášení nájemce - jakéhosi Silbersteina, že budovu č.7 nechali odpoledne strhnout (kvůli požárům a údajně značnému poškození této budovy). Pak to samozřejmě zakecával. Nicméně je to doznání z hlouposti. Ani si neuvědomil, jak dalekosáhlé je toto prohlášení.
Každý, kdo pracuje na demolicích budov ví, že je to týden práce s rozmísťováním náloží, počítáním velikostí náloží, vrtání do konstrukce pro umístění výbušnin apod. Muselo to tedy být dopředu připraveno. A to mi stačí.
K tomu není třeba studovat statiku konstrukcí.

302579

02.01.2014 10:04

Rozdělení Československa

Pokud například

Erwin 91.?.?.?

naši hokejisté vypadnou na mistrovství světa příliš brzy, fandím Slovákům. Považuji to za samozřejmé, jsou to pro mě naši.
Jinak ovšem je nutno poznamenat, že společného jsme v minulosti neměli historicky mnoho (bráno v řádu staletí). Byli jsme ovlivněni každý trochu jiným kulturním prostředím.
Co nás sbližovalo byl podobný jazyk a možná i společná obrana před silným vlivem Německa (cz) a Maďarska (sk).
Souhlasím s Moudrostrakem, že to byl stát uměle vytvořen. Jeho životaschopnost však nelze popřít.
Jsem jednoznačně pro to, aby národ žil na svém suverénním území jako hrdý a jedinečný subjekt dle práva na sebeurčení. Referendum dle mého mělo proběhnout po cca 10 letech ve společném "svobodném demokratickém" soužití.
Domnívám se, že by zvítězila touha po samostatnosti. Na Slovensku by byla podpora samostatnosti daleko větší než v Čechách. Je to dáno náturou Čechů, kteří by rádi ovládali národy jiné (viz krásným příkladem je tzv.První republika).
Nechápu tak příliš nostalgické vzlyky nad společným státem.
Po letech mnohých přátelství s kamarády na Slovensku se nyní na ně (po rozdělení) dívám trochu jinak, než tomu bylo dříve. To kamarádství je trochu silnější s větším respektem jako k příslušníkům samostatného a hrdého národa. Tak nějak to cítím.

301743

27.12.2013 08:36

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Vy jste mi ale obranář. Jasně že sověti nebránili čáru, když se za ni chystali vyrazit

Erwin 91.?.?.?

Jenom technická. Už jste o tom několikrát psal, ale nevěnoval jsem tomu dosud pozornost. Milsteinem myslíte samotného Keitla nebo některého z náčelníků štábu pozemního vojska (Heer)? Nikde jsem se dosud k podobné informaci nedostal. Díky.

301434

20.11.2013 06:30

Kvasí v tichosti ve Francii revoluce?

Pěkná

Erwin 91.?.?.?

agitka. Francouzi prý pochopili, že je pro ně přistěhovalectví požehnáním. Buď ten chlap lže nebo už jsou frantíci skutečně zdegenerovaní.
A tak jim zřejmě nezbývá nic jiného než švejkování.

299692

07.11.2013 06:35

České zlato ukradené nacisty? To nic...

RE: moc dobre

Erwin 91.?.?.?

Ta podpora průmyslníků a bankéřů je známa. Často šlo o peníze od potomků Chazarů. Dokázal byste najít ten okamžik, kdy si začal "dělat co chce", jak píšete ? Abych se přiznal, mě se to zatím nepodařilo. Připomněl bych 2 události, které s tím souvisejí. V roce 1922 se sešel AH s několika průmyslníky a jejich rozhovory byly stenografovány. Hitler zde hovoří o tom, že se z něj "stal přes noc zanícený antisemita,....judaismus rozvrací národ.... jistě nastane doba, kdy se bude muset tento problém vyřešit... ". Až za rok napsal Mein Kampf, kde své názory opakuje. Druhá věc je vyhlášení odchodní války Německu potomstvem Chazarů 24.3.1933, jak často připomíná pan Nohejl. Zdá se mi, že jeho názory zůstaly stále konzistentní a uniká mi příčina, která měla za následek vyhlášení této války.

299288

15.10.2013 07:07

Právo nevolit

RE: Všem voličům

Erwin 91.?.?.?

Jakou změnu systému máte na mysli ? Tento režim odstranit nelze - viz Ústava :
Čl. 5 Politický systém je založen na svobodném a dobrovolném vzniku a volné soutěži politických stran respektujících základní demokratické principy...
Čl. 9 (2) Změna podstatných náležitostí demokratického právního státu je nepřípustná.
(3) Výkladem právních norem nelze oprávnit odstranění nebo ohrožení základů demokratického státu.

Tak, jako byla v Ústavě zakotvena vedoucí úloha KSČ, tak je dnes zakotvena vedoucí úloha demokracie. Běda, pokud by někdo uvažoval o jiných principech fungování společnosti. Je tedy logické, že u nás nemůže ani vzniknout politický subjekt, který by neuznával tu jejich jakousi demokracii. Takže hledat v programech změnu systému je nesmysl.

297876

03.10.2013 07:05

Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

RE: Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

Erwin 91.?.?.?

Kolik lidí takto artikulujících denně syn potká ? ..jen se ptám ..
Možná, že nepotká za celý měsíc nikoho, ale rozhodně neudělá chybu, když bude vzdělán v jazyce od rodilého mluvčího s přízvukem jazyka, kde je jeho původ.

297261

30.08.2013 07:43

Budeme nuceni ukončit činnost

Pan Stwora

Erwin 91.?.?.?

má na dveřích napsáno téměř neviditelným písmem "Měsíčně za stovku".
Buď to respektuji nebo do těch dveří nelezu. Je to jako použití pisoáru ve chvíli, kdy není hajzlbaba ve střehu.
Bože, kolik žvástů, "skvělých" rad a kritiky musím přečíst, jak a co by měl dělat. Co by měl psát a jak by měl spravovat SVÉHO Zvědavce.
A tak, milý radile, nejdříve zaplať za vstup a můžeš zde psát o tom, jak by bylo vhodné vést Zvědavce.

295245

14.08.2013 07:15

Po Lavabit zavírá další šifrovaná internetová služba

RE: Souvisí to s více zprávami

Erwin 91.?.?.?

Ukázkový příklad konspirace. Není myšleno útočně nebo vyvolat dojem, že zesměšňuji.
Stavíte na předpokladu, že má Snowden nějaké další důležité informace. Jestliže má informace tohoto charakteru, pak je celý Váš popis naprosto logický (přiznám se, že mě tyto souvislosti nenapadly, ačkoliv se to nabízí) a jednotlivé události do sebe velmi dobře zapadají.
Co když ovšem Snowden již nemá nic v rukávu ? Pak bohužel celá stavba padá.
Napsala jste velmi pěknou úvahu, která může být reálná, ale opakuji - stojí a padá s jednou zásadní vstupní nejdůležitější informací.

294368

25.07.2013 07:18

Děsivý neexistující terorismus

RE: Současný

Erwin 91.?.?.?

Ještě by se dala k této pěkné hyperbole připojit poznámka, že firma, která dodává prošlé spreje, dostává dotace na jejich ekologickou likvidaci.

293866

25.07.2013 07:06

Děsivý neexistující terorismus

RE: Snadno napadnutelná logika

Erwin 91.?.?.?

Připadá mi to jako starý vtip, kdy jeden člověk, například stojící na louce pod Řípem, šermuje zuřivě rukama. Příjde k němu pocestný a ptá se, co to provádí. Muž odpoví, že odhání krokodýly. Pocestný mu sdělí, že zde žádní nejsou. Načež náš hrdina odvětí : "Vidíš, jak je to účinné".
Pokud si sundali sami ty tři chalupy a rozpoutali "boj proti terorismu", musí vykazovat nějaké výsledky.
Co jsem se zatím dočetl a pokud to trošku zjednoduším, omezuje se činnost na likvidaci a odhalení příprav teroristických útoků na případy typu, že přistěhovalec do USA z "potencionálně teroristické země" si prohlížel stránky výroby bomby. Je pak samozřejmě ihned zatčen a protiteroristická jednotka si připisuje zářez na pažbě svého Derringeru.
Absence teroristických útoků na občany největší demokracie tak může být dle principu Occamovy břitvy vysvětlena tím skutečně nejjednodušším způsobem.

293865

18.07.2013 12:01

Nejvyšší soud s porozuměním pro kupčíky

Díky Bohu

Erwin 91.?.?.?

za náš Nejvyšší soud. Dal tak už konečně jasně na zřetel a demokraticky rozsekl, kde se smí korumpovat a kde ne. Na ulici ne, za zdí parlamentu ano. Nelze to přece dělat chaoticky a bez pravidel, jak by potom naše protikorupční vlády mohly v klidu pracovat na potírání korupce.

293472

16.07.2013 13:43

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

Erwin 91.?.?.?

No, já jsem se jen tak asi hloupě zeptal. Neleze mi totiž do makovice jedna věc.
Moji prarodiče byli ročníky 1894 resp.97. Narodili se v R-U, pak přišla První republika, pak Druhá, pak Protektorát, pak Třetí, pak Komunistická a tu náhle v požehnaném věku v 80.letech minulého století, aniž by se dožili svobody a demokracie (SaD), jednoduše zemřeli.
Kdyby se byli dožili toužebně očekávané SaD, dalo by se říci, že díky SaD se dožili tak vysokého věku.
To, že došli požehnaného věku, muselo být díky účinkům blahodárného vlivu Druhé republiky nebo snad Třetí ? Teď si nejsem zcela jist. Nebo to bylo všechno jinak ? Možná to bylo nakonec R-U, které mělo největší vliv na délku života. Čert aby se v tom vyznal.

293390

16.07.2013 06:24

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

Erwin 91.?.?.?

Mě by spíše zajímalo,jakým mechanismem dospěl pan Bubin ke zjištění, že ti, co se narodili za dnešní demokracie se dožili vyššího věku než například ti, kteří se narodili na Rakouska-Uherska.

293382

10.07.2013 06:45

Jak na extremisty?

Zdá se mi,

Erwin 91.?.?.?

že to pan Král trošku zlehčuje. Vzpomeňmež, jak náš státní prezident při nástupu hovořil o ostrovech negativní deviace.
Naše města jsou přece plná neonacistických bojůvek a nějakých 500 - 600 extrémistů musí být nutně počet velmi, ale opravdu velmi, podhodnocen.
Až tedy půjdeme večer domů (zvláště v posledních dnech v Českých Budějovicích), dejme si pozor, abychom nezakotvili u nějakého takového ostrova.

293019

21.06.2013 06:48

Korektnost plodí pokrytectví a nenávist

RE: proti prirode

Erwin 91.?.?.?

Je to přirozená reakce organismu, které se říká xenofobie. Tedy naprosto přirozená obava ze všeho cizorodého. A demokraté z ní udělali sprosté slovo.
Mám pocit, že mnoha lidem v západní kultuře byl tento instinkt amputován či odoperován.

291869

05.06.2013 06:55

Pokud tzv. církevní restituce platí, je špatná Ústava

Doufám, že se v této

Erwin 91.?.?.?

zemi najde politická síla, která si dá do svého programu zrušení tohoto zákona. Není na tom nic neobvyklého, zákony prostě vznikají a zanikají. Měli by jasně říci, že pokud vyhrajeme volby, tento zákon jednoduše zrušíme. A s tím by měli ti, kteří se již nemohou dočkat majetků, počítat.
Pokud je 80% občanů proti tomuto zákonu, měla by to demokracie umět nějak podchytit a prosadit.
Nedělám si o tomto režimu už žádné iluze, ale pohrozit by se mělo (podobně jako ČSSD ohledně druhého pilíře).

290831

28.05.2013 06:22

Zápas v bahně – USA versus EU

RE: Říše zla

Erwin 91.?.?.?

Vypadl Vám z příspěvku jeden odstaveček :
Podobně se paktovali s Hitlerem Češi. Pražské povstání byl především zastírací manévr, který někdo diplomatický honem zavedl proto, aby se Protektorát neocitl právem na straně poražených států, tedy těch, co bojovaly a pracovaly na straně Hitlera

290346

17.04.2013 07:07

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Mám poprvé pocit, že by to mohlo vyjít!

Erwin 91.?.?.?

Ale něco podobného tu již přeci léta existuje :

Odmítáme přijetí jednotné evropské měny eura.

Vypovedet ilegalni pristehovalce.

Podporovat mladé rodiny, aby si mohly dovolit mít děti .

Zavedení odvolacího práva voličů vůči poslancům.

Jen je to vše účelově, za pomocí silného tlaku médií, překrucováno jako fašistické.
AfD bude též brzy takto onálepkována a bude přežívat na periferii zájmu.

288221

16.04.2013 07:51

Totalita

RE: Terminologie

Erwin 91.?.?.?

Nedivme se tedy, oni mají naprostou pravdu. Demokracie je zcela přesný termín. Vláda nadřazených nad otroky (jak říká můj přítel - mluvícím dobytkem).

288122

05.04.2013 13:21

Konfiskace úspor v Kanadě?

RE: >Čekal jsem, co se stane … Nedošlo to nikomu

Erwin 91.?.?.?

Pokud banka obdrží informace, že někdy v budoucnosti Vám bude moci ukrást např. 20%, tak si bude každého předcházet a nabídne k založení účtu klidně 50 dolarů. Možná i více, jen získat co najvíce klientů.

287664

12.03.2013 06:59

Česká televize připravila neseriozní diskuzi o přímé demokracii

RE: co je to přímá demokracie

Erwin 91.?.?.?

Vždycky, když sleduji vážné tváře diskutujících o demokracii, přímé demokracii, nepřímé či já nevím ještě jaké, napadají mne slova Josepha Goebbelse : Lidé si neumí sami vládnout a ani o to nestojí. Chtějí jen vládu, které mohou věřit.

286217

05.03.2013 07:12

Velezradil Klaus?

Připadá mi to

Erwin 91.?.?.?

jako nějaké nepovedené divadélko. Ty důvody obvinění jsou dle mého velmi upjaté a chabé konstrukce.
Pokud by byla vláda a část parlamentu, která schválila Lisabonskou smlouvu, okamžitě obviněna z vlastizrady a Klaus za svůj podpis z velezrady, bylo by vše na místě a důvody by byly zcela oprávněné.

285824

06.02.2013 07:23

Spletl se Stwora?

jen mne tak napadlo,

Erwin 91.?.?.?

zdali by nebyl unser Karl Ritter von Schlafenberg užitečnější jako ministerský předseda.
Rozkol v koalici kvůli TOP09 a jejich požadavek na fiskální pakt by mohl být důvodem k rozpuštění vlády a jmenováním Karla předsedou vlády. Klaus by to ještě mohl stihnout.

284348

31.01.2013 07:41

Hříchy proti Duchu rozhodly volby

RE: Analýza

Erwin 91.?.?.?

Možná, že to nikdo neřekl ani nenapsal proto, poněvadž skutečnost byla trochu jiná.
Možná, že by Vám k utvoření trochu objektivnějšího názoru pomohla kniha pana Bartoše Okupované pohraničí a české obyvatelstvo 1938 -1945.
Ve stručnosti je několik zajímavých zhuštěných informací například zde :
http://vrz.707.cz/texty/k_otazce_vysidlani.html

284044

11.01.2013 08:27

A vy jste náčelník Papuánců?

pokládám si

Erwin 91.?.?.?

otázku, vlastně dvě. Byl by vůbec Franz někým navržen na kandidáta, pokud by nebyl pokérovaný ? Získal by vůbec potřebný počet podpisů a mohl tak kandidovat ? Domnívám se, že jde o průměrného člověka, který nemá jiné, než výše uvedené předpoklady pro zviditelnění.

282056

04.01.2013 11:38

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

Erwin 91.?.?.?

Omlouvám se za off topic, pokusil jsem se Vám poslat soukromou zprávu, ale zřejmě něco nefunguje správně. My se známe ?

281587

03.01.2013 11:38

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

Erwin 91.?.?.?

Zřejmě jste v té době žádnou půjčku neměl. Musel byste tak vědět, že splátky byly nízké, téměř žádný úrok a hlavně ! měl jste vždy práci, pokud jste pracovat chtěl a lehce tak splácel. I v případě změny zaměstnání jste našel odpovídající nové a pokračoval se splácením.
Dnes je strach ze ztráty zaměstnání téměř likvidační a z dlužníků jsou tak tvární a poddajní lidé, kteří budou za pár šupů dělat cokoliv, přesně v takové pozici, kde je chce naše demokracie mít. Strach, nejistota, obavy z budoucnosti, lidé odkládají založení rodiny a příchod potomků, to jsou ty pravé ctnosti v demokracii, jak by řekl por.Dub.

281457

03.01.2013 07:48

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

spravedlnost

Erwin 91.?.?.?

Mzdou zločinu je trest. Pokud má být vykonána spravedlnost za spáchaný zločin, je třeba, aby byla míra trestu naplněna.
Jestliže dá vladař člověku, který spáchal zločin, milost, je třeba však učinit spravedlnosti zadost a to tím, že si zbytek trestu za něj sám odsedí a příjme odpovědnost za náhradu škod. Takto chápu pojem spravedlnosti.

281441

21.12.2012 09:35

Pozitivní revoluce Karla Janečka

Nechápu dost dobře

Erwin 91.?.?.?

obavy páně Bartoše. Co by nás tak mohlo postihnout horšího, než je dnešní svoboda a demokracie.

Na jednu stranu je moudré, když politici zatím k Janečkově kampani mlčí a nepolemizují s ním. Nedělají mu tak zbytečnou reklamu. Obávám se ale zároveň, že jejich mlčení je spíše odrazem nepochopení vážnosti situace. Strany zprava doleva (včetně KSČM) by se měly domluvit, jak organizovanému tlaku, až vypukne, čelit.

To jako, že zloději by měli křičet : "Chyťte zloděje"? Pravice je v zadeli, ovšem svůj program "reforem" musí nějak dokončit. Teď, když ztrácejí, co se dá, je zřejmé, že budou muset uskutečnit rozkradení toho posledního, co zbývá dovykrást (sociální, zdravotní) jiným způsobem. Možná loutovodiči nyní osedlají namísto ODS Janečka a hurá do "reforem".

280941

21.12.2012 07:21

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Feminismus zacal od doby Spanelske obcanske valky.

Erwin 91.?.?.?

Vytýkáte panu Nohejlovi, že nečte Marxe a sám doporučujete ne Marxe, ale jakéhosi Fromma.
Pojďme však přímo k Marxovi a jeho Manifestu :
"Charakteristickým rysem komunismu není odstranění vlastnictví vůbec, nýbrž odstranění buržoazního vlastnictví.Avšak moderní buržoazní soukromé vlastnictví je posledním a nejúplnějším výrazem vyrábění a přivlastňování výrobků, které spočívá na třídních protikladech, na vykořisťování jedněch druhými.V tomto smyslu mohou komunisté shrnout svou teorii v jedinou větu: zrušení soukromého vlastnictví."
a ještě :
"Ale vy komunisté chcete zavést společenství žen, křičí na nás sborem celá buržoazie.Měšťák vidí ve své ženě pouhý výrobní nástroj. Slyší, že výrobní nástroje mají být dány do společného užívání, a nemůže si ovšem představit nic jiného, než že stejný úděl postihne také ženy.Nemá ani potuchy, že jde právě o to, zrušit postavení ženy jako pouhého výrobního nástroje.
Není ostatně nic směšnějšího než přemravné zděšení našich měšťáků nad domnělým oficiálním společenstvím žen u komunistů. Komunisté nepotřebují zavádět společenství žen, to tu bylo skoro odjakživa."
Nechť si pt.čtenář udělá sám vlastní úsudek.

280936

13.12.2012 13:02

Tři tisíce amerických vojáků se tajně vrací do Iráku přes Kuvajt

RE: Potřebujeme

Erwin 91.?.?.?

Jo pane, ten, kdo seje svobodu a demokracii, sklízí svobodu a demokracii.

280487

05.12.2012 07:00

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je a bude také univerzálně zotročeno!!!

Erwin 91.?.?.?

Skutečně bude lepší, když poslechnete svého lékaře a přestanete. Je to přece odborník. Jde mu zcela jistě o vaše zdraví.

280023

31.10.2012 06:54

Řecko není chudé

RE: žijeme pod vodou

Erwin 91.?.?.?

Děkuji za myšlenkové nasměrování. Pokud je to tak, jak uvádíte, je judaismus jen maskován náboženstvím. Z hlediska národnostního se pak nejedná o Židy, ale židy. Dnešní potomci Židů již většinou vyznávají islám a jejich roli převzali židé. Pak ovšem biblická proroctví budou muset vyplnit potomci Chazarů. Nebo se potomci např. dnešních Palestinců vrátí zpět ke svým kořenům ?
Omlouvám se, je to mimo téma, z Řeckem to nemá nic společného, ukončeme to.

278175

30.10.2012 07:11

Řecko není chudé

RE: žijeme v podvodu

Erwin 91.?.?.?

Pane Udo, domníváte se, že Starý zákon ( a citace, které uvádíte), platí též pro potomky Chazarů ? Nějak mi neleze do hlavy, jak tehdy autoři SZ mohli tušit, že jeden národ za tisíc let příjme židovskou víru, rozleze se po Evropě (a nejen Evropě) a prohlásí se za židy. Vždy jsem se domníval, že stará nařízení platí pro židy, kteří jsou židy po krvi. Děkuji za Váš případný názor.

278113

19.10.2012 08:01

Reakce na článek \"Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?\"

RE: Prosim vysvetleni

Erwin 91.?.?.?

Pokusím se Vám ve stručnosti nastínit, jak to vidím já. Použiji pro odlišení slova komunismus a socialismus. Běžně ovšem nazývám režimy, kde vládli komunisté jako komunismus.
Komunismus měl být konečná,totální zotročení (viz cíle ideových vůdců komunismu : vše je všech, neexistuje rodina, soukromí, vlastního nemá člověk vůbec nic). To ovšem předpokládá, že někdo to musí řídit, tedy totální otrokář. Přesně dle plánů vyvolených.
Postupně od konce 50.let jde ovšem vývoj socialismu (jako předstupně komunismu) úplně jinam. Komunismus je již jen naoko cílem. Vidíme postupné uvolnění a směřování soc.zemí spíše ke skutečné sociální spravedlnosti a pokusu o vybudování států, kde by mohli lidé normálně žít bez obavy, že stát někdo vykrade a zotročí. Jsem přesvědčen, že proto byla nakonec vystavena socialismu stopka.
A ještě něco navíc. Dnes ti samí, kteří stáli za vznikem ideí komunismu, nás denně přesvědčují v novinách a TV o tom, že má na svědomí miliony zavražděných. To oni je mají na svědomí při pokusu o největší zotročení v dějinách.
Jak píše osa x, je mi jedno, zda vládne Fanda nebo Panda, chci žít v zemi, kde mám důstojné podmínky pro žití a vím, že mé konání má nějaký smysl ve vztahu ke společnosti a národu.
Kdybych nevolil léta jednu drobnou socialistickou stranu, dal bych hlas ve volbách komunistům. Protože mohu srovnávat. Ne, že by byli ideálem, ale protože se mi dříve žilo lépe. Jen jsem to nevěděl. Teď, po zkušenostech žití ve dvou režimech to mohu, zcela střízliv a při smyslech, zcela klidně prohlásit.

277454

18.10.2012 07:12

Rudý říjen

RE: Vláda ( čeho? )

Erwin 91.?.?.?

Špatně není nic. Vše je v nejlepším pořádku - dle zákona. Zákon je špatný, to snad tuší všichni. To musely být ale hlavinky, které to vymyslely, že ?
Přitom by to bylo tak jednoduchoučké.
Příklad voleb do parlamentu : máme 200 poslanců. Máme 7,5 mio voličů. Pokud mne kalkulačka neklame, tak na zisk jednoho mandátu stačí, aby strana (občan) získala 37.500 hlasů. Při účasti 50% voličů pak stačí hlasy 18.750 občanů pro obsazení jednoho poslaneckého postu. Jak elementární, můj drahý Watsone.
To by byl parlament, to by byla změť jazyků jak v Babylóně. Něco takového není možné přece připustit. Zapotili by se kluci a holky, než by dali dohromady 101. No a aby dali dohromady 101, musel by každý zákon, který má být schválen, opravdu vypadat trochu k světu.

277376

02.10.2012 12:19

Přímý útok na prezidenta

RE: ohajoba tuněláře ????

Erwin 91.?.?.?

Nejste sám. Je to přece člen stejné smečky, jako ti ostatní. Tím, že za posledních pár let pronesl a pouze jen pronesl několik slov, která zní líbivě, mě neopije. Slušný člověk by smečku zlodějů dávno opustil nebo by proti nim tvrdě bojoval.
Dodnes nedokážu pochopit, a dosud mi to nikdo nedokázal objasnit, proč brojil proti Lisabonské smlouvě, kterou nakonec podepsal. Udělal by toto slušný člověk, který ji skutečně podepsat nechce ? Takové do nebe volající pokrytectví mi též hlava nebere.

276095

06.09.2012 14:06

Sauronovo oko

RE: Podlé mého šmírují každého.

Erwin 91.?.?.?

Měl jsem stejný problém. Poslal jsem zmíněné agentuře kopie smluv a v kopii též Kanceláři pojistitelů. Odepsali mi(KP), že to prověří. Za týden přišla zpráva, že si vše ověřili u zmíněné pojišťovny a vše je v pořádku. Zřejmě taky bylo. Poslali na EOS KSI storno a slušně se omluvili.
Co se týče telefonů, zde stačí použít selský rozum a dát si "neznámé" do souvislostí.
Někde žijete. Tam se většinu času nachází i Váš telefon. Kde se nachází Váš telefon v každém okamžiku oni vědí. Komunikujete se stejnými čísly, jako komunikoval Váš starý mobil se starým číslem. I když si pořídíte nový a jednou si zavoláte, už se jim velmi zúží okruh. Pokud se bude nové číslo nacházet po určitou část dne na stejném místě jako starý (např.zaměstnání), mají Vás. Každé nové číslo, které přibude do sítě, je tak rychle přiřazeno konkrétní osobě. Jestliže navíc připojíte kdekoliv ke svému jménu i číslo telefonu, pak je to hračka.

274478

29.06.2012 14:40

Odcházející svět dýmek

RE: m

Erwin 91.?.?.?

Taktéž by mě docela zajímaly nějaké statistiky, či spíše, jak se tvoří. Bavil jsem se kdysi na toto téma s jedním kamarádem lékařem, a ten v podstatě tvrdil, že člověk, který vykouří za svůj život jakékoliv množství cigaret (1 - x) je veden i při vysokém věku úmrtí za předčasně zesnulého v důsledku kouření. Jak potom vypadají statistiky, si dovedu živě představit.
Otec je již velmi starý muž a celý život kouřil. Ne moc, ale kouří ( cca krabička na 2 dny). Byl na nějakém vyšetření plic a lékař se jej zeptal, zda kouří. Jako starý šprýmař odpověděl, že nikdy nekouřil. Doktor se podíval na snímky a řekl, že je to vidět, že má zdravé nekuřácké plíce. Docela jsme se tomu chechtali.
Ne každý kuřák je duševní mrzák. Duševním mrzákem je tehdy, když se nedokáže zbavit kouření, které se stalo závislostí a pořádá každoročně na Silvestra silná předsevzetí.
Většina kuřáků, které znám, nemá důvod přestat kouřit. Kouření je pro ně jistým druhem požitku, stejně jako pro někoho například doušek lahodné slivovice, jiného nějaká pochoutka, horolezení či akvariní rybičky. Dýmka či kvalitní doutník patří u mě ke svátečním a mimořádným požitkům.

271288

08.06.2012 06:36

Exekutor na steroidech

RE: Exekuce na exekutora?

Erwin 91.?.?.?

Něco takového je rozumná věc. Ano, dostal jsem dopis, kde je uvedeno, že nic nedlužím a přesto je mi v následujících řádcích vyhrožováno. Na to by měl být nějaký paragraf.
Pán z Brna by měl podat na tu podepsanou JUDr ihned trestní oznámení za vydírání, vyhrožování nebo snahy se neoprávněně obohatit. Právník by měl poradit.

270362

Nemyslím, že elity jsou všemocné. Příkladem buď v dnešní době například Jižní Amerika. Prostředky boje elit se dle vzniklé situace mění. Cíl ovšem zůstává stejný. Nevyšla sázka na komunismus. Experiment s vývozem této ideologie do celého světa se nepovedl. Mělo to být válkou, tedy vlastně celosvětovou revolucí. Ale vychází to nastejno, je to jen jiný název pro světovou válku.
Cíl – otroctví tak musí přijít jiným způsobem. Bude to nakonec samozřejmě znovu válka, ale způsob, jak se k ní dopracovat, bude jiný. Dnešní doba ukazuje, že by to mohlo být způsobem daleko chytřejším a nenápadnějším. Je to dluhový kapitalismus a zotročení přes peníze.
Byl zdánlivě vybudován blahobyt, lidé si dnes mohou koupit tolik všeho možného haraburdí, jako nikdy v minulosti možné nebylo. Ztrácejí tak ovšem přirozené pudy sebezáchovy. Pomocí velmi chytře nastavených zákonů, práce sdělovacích prostředků, které na první pohled dává pocit plurality názorů, je ohloupeno ohromné množství lidí a jsou ochotni bránit tento plíživý a velmi sofistikovaný způsob zotročení.
Zdánlivá ochrana práv občana, svoboda názorů a možnost si svobodně zvolit své politické představitele má zapůsobit, že žijeme ve spravedlivé a (téměř) dokonalé společnosti. Nebo tedy alespoň nejlepší ze všech nedokonalých. Mnozí tomu skutečně věří a navlékají si oprátku sami. Nemohou za své nevědění, pod tak ohromným a chytrým tlakem mnozí nedokáží rozeznat realitu od té virtuální. Budou prosit elity aby se chopily moci (ochranu před – určitě nějakým ismem – antagonistický Svět je třeba zachovat). To přesně chtějí, válka tak pomůže zlikvidovat mnoho zbytečných ujídačů chleba.
Nechci malovat čerta na zeď, ale pokud by došlo ke znehodnocení peněz, lidé příjdou o všechno. Elitám zůstanou skutečné hodnoty, které si koupily za natisknuté peníze.
Díky vyčerpání či pozastavení základních zdrojů (ropa, voda, potraviny, vypnutí elekřiny), budou důsledky nedozírné. Zvláště ve městech. Zchudlý Svět tak uvidí nějakého viníka, který mu bude ukázán a ochotně se půjde bít za své dřívější „jistoty a bohatství“.
Domnívám se, že toto je jeden z dalších způsobů, jak vytvořit otroctví na této Zemi. Pokud se postavíme proti a nevýjde jim to, bude v budoucnu další pokus. Obávám se však, že toto je konečná. Stačí se podívat kolem sebe – chamtivost, zlodějina, neúcta k člověku. Přesně dle známého rozděl a panuj. Sjednocení lidí se neobávám.

270020

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 1

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 9

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 16

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 1

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 7

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 7

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
24,83 Kč
Euro
27,35 Kč
Libra
30,92 Kč
Kanadský dolar
17,58 Kč
Australský dolar
15,24 Kč
Švýcarský frank
25,79 Kč
100 japonských jenů
23,09 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,01 Kč
100 maď. forintů
7,58 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
31,90 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 974,96 Kč
1 unce stříbra
353,74 Kč
Bitcoin
160 426,91 Kč

Poslední aktualizace: 31.3.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?