Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 2623 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, famme, hestroy, chytráknadchytráky, Vopice.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.07.2012 15:01

Smrt americké ústavy

RE: Toho berete jeste vazne?

hestroy 77.?.?.?

Ty woe, tak to je síla. Tohle už není obyčejná paranoia. To už je diagnóza. A neschopnost porozumět psanému textu. Protože obviňovat aristokrata z podpory bolševismu, to může jen někdo, kdo už nevnímá. Samozřejmě, rozebírat s panem Lindsayem, kdo vlastně stojí za těmi bolšivky a vůbec různými ismy, že jsou to vlastně studenti jezuitských univerzit, to už je prostě zbytečné. Starého psa novým kouskům nenaučíš.

271867

12.07.2012 15:13

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

A pane Mnichove, co konkrétně děláte pro to, aby se zlo (o kterém vy víte naprosto vše, pravděpodobně ze stránek o spiknutí proti církvi a lidstvu), odstranilo a jaké máte výsledky? Já jen, abych vám měl za co děkovat.

Jinak jsem samozřejmě vděčný, že se v té záplavě zmanipulovaných lidí najde pár jedinců jako vy, kteřá na základě dlouhodobého studia textů katolických autorů, dokáže vzdorovat a účinně bojovat se zlým židem, který je sice tak mocný, že ovládá úplně vše, ale nakonec to bude tak, že David (Mnichov) porazí Goliáše (zlý žid). Je to fascinující a jsem upřímně udiven vašimi znalostmi a skrytou silou.

271868

12.07.2012 15:16

Piráti na internetu

RE: k cemu je clanek plny nepresnosti

hestroy 77.?.?.?

Výborně. Tak jste si postěžoval, ale klidně jste mohl napsat i něco co má hlavu i patu. Ale trochu vás podezřívám z toho že vlastně nic nevíte, jen se učeně tváříte a chcete být za to obdivován. Nebo se pletu?

271869

07.08.2012 14:18

Křížová výprava na východ

RE: Komunisticka verze historie

hestroy 77.?.?.?

Dobře jsi to napsal, Jirko, dobře. Je vidět, že jsi zůstal uvedomělým a pracovitým soudruhem i dnes. Tedy vymytá kebule, nulový rozhled, ještě méně pochopení souvislostí atd. Obdivuji, že s takovým základem dokážeš obhajovat své "názory".

A nezapomeň si dát 10 zdrávasů, aby ses nedostal do pekla. Zkusil bych ti i něco vysvětlit o tom tvém pámbíčkovi, ale vím, že tvůj vývoj už je u konce a zmůžeš se tedy jen na opakování starých manter, na víc už nemáš. [chechtot]

A ještě ti řeknu, že jsem moc rád, že komunisti dokázali část populace ochránit od agentů Vatikánu (někdo jim říká kněží) a tím chránit národní zájmy. To, že ty nejsi Čech, ale emigrant, který by svoji vlast zaprodal za pár hostií, to už je na jinou debatu.

Náboženství je největší zlo a římskokatolická sebranka je nejhorší zločinecká organizace. [bliji]

273103

07.08.2012 14:48

Křížová výprava na východ

RE: Vymité mozky

hestroy 77.?.?.?

>tak proč byl obehnaný ostnatým drátem s kulometnými hnízdy jako nacistický koncentrák

Třeba proto, aby se sem nedostaly podobné elementy, jako je například "svobodná syrská armáda", tedy banda všehoschopných grázlů placených západem. A proč se cinkalo klíčema? Protože soudruzi z STB na NT ubili studenta Šmída, než se přišlo na to, že to byl vlastně agent STB Zivčák. Kapišto?

273105

08.08.2012 14:45

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

RE: sociální sítě jsou skvělá věc

hestroy 77.?.?.?

>sociální sítě vidím jako obrovskou příležitost do budoucna vzhledem k možnostem interaktivního informování přímo od zdroje událostí obyčejnými lidmi kteří událost znají ze svého osobního pohledu

>mohou tak nahradit korporátní média jež lze ovládnout a manipulovat s nimi veřejné mínění úplně snadno

No jasně. Vždyť i dnes si můžeme na profilech lidí například ze Sýrie (předtím Libye) přečíst čistou pravdu a nic jiného. Myslím, že jsi vedle, jak ta jedle. Ale to nic. Spi dál.

273155

08.08.2012 14:47

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

RE: Fízl buk je fine

hestroy 77.?.?.?

> i díky jí a Fízl buku jsem se postaral o investice a projekty, které tím byly ovlivněny

To je dobře, soudruhu, že jsi se postaral o všechny projekty. Jednalo se o domy v Praze, nebo o přestavbu vaší synagogy?

273156

13.08.2012 11:32

Aspen “007″ Institute

RE: Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.

hestroy 77.?.?.?

>Cikánovi je to jedno. On se množí i v případě že žije ve špatných podmínkách, a to je z dlouhodobého hlediska ohromná konkurenční výhoda !

O jakých špatných podmínkách mluvíš? Myslím, že dostávat peníze za haranty je sakra dobrá podmínka. To, že je jim jedno, že jim nezajistí vzdělání a nějaké slušné podmínky, v tom máš pravdu.

> Takže cikán na tento sofistikovaný nástroj tiché genocidy neskočí na rozdíl od bílého blba a vesele dál se množí. A v budoucnu bude vítěz. Umí alespon v něčem rozlišit skutečně důležité věci v životě od těch nedůležitých.

Vítěz bude v čem? Že ho nebude mít kdo živit? Neboj se, pak jejich počet zase rychle poklesne. Myslím, že jsi tu svoji myšlenku hodně, hodně nedomyslel.

Jinak co se týká článku, je to prostě hnus. Vlastizrádci by měli viset. Bartoš si jen neuvědomuje, že za tím nestojí nějací židi, ale Vatikán. Židi jsou jen vymyšlený "národ", který dělá pro Vatikán špinavou práci. I v Izrahelli.

273262

13.08.2012 15:44

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Ani se nedivím, že pánové ze Světové banky nepojmenovali pravou příčinu

hestroy 77.?.?.?

>civilizační efekt byl nesrovnatelně větším přínosem

Jistě. Civilizační přínos Říma je vždy ku prospěchu. Napríklad na dobytých slovanských územích se hned jak to šlo, zavedly církevní desátky - což je velký přínos, všichni musí víc pracovat. Dále se zavedly další nezbytné civilizační výdobytky, jako jsou tuny odpadků, plýtvání zdroji, vykácení lesů, vyrabování nerostných zdrojů, nezbytná je také stavba dálnic (jsou drahé a proto mjsí všichni ještě více pracovat), převážení zboží z místa na místo po těchto dálnicích (ropa je drahá, proto musí všichni ještě více pracovat), atd, atd. Naprostým výdobytkem římské civilizace je tedy velké množství práce navíc, což se Slovanům, kteří v podstatě nic nedělali, neboť neměli utkvělou představu, že si musí pořídit nejnovější televizi, kvůli čemuž je potřeba pokácet celý les, znečistit zdroje vody, udělat obří krátery do země atd., vůbec nelíbilo. Naštěstí i Slované se těmto civilizačním výdobytkům podřídili, takže zbývá už jen ta Afrika, kde by bez římské civilizace černoušci nic nedělali, takže je nutné to okamžitě změnit.

273268

13.08.2012 15:55

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

Editorův dodatek

hestroy 77.?.?.?

(Cenzurováno. Váš komentář lze považovat za osobní útok. Editor)

273269

13.08.2012 21:58

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Editorův dodatek

hestroy 77.?.?.?

(Znovu cenzurováno. Pokud to tu dáte po třetí, počítejte s trvalým zablokováním vašeho id. Editor)

273284

14.08.2012 13:11

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Že Vás to baví, častovat editora Hirschfeldovou nadávkou

hestroy 77.?.?.?

> I v Čechách zbyla po třicetileté válce cca 1/2 populace a nebrečíme kvůli tomu zbídačeni u Rakušanů o reparace a podpory - naopak si obnovíme pamětní sloupek.

Je vidět, že jste dobrý katolík. Ano, Čechy jsou již zcela kolonizovány, slovanská kultura nahrazena římskou. Je vidět, že se to soudruhům z Vatikánu povedlo na jedničku, když se původní Slované, kteří by se z římské násilné a krvelačné "civilizace" s chutí poblili, dnes snaží dohnat vše, co jim prohnilý a proti přírodě jdoucí "západ" nabízí.

Tedy vraždění, plundrování, pokrytectví nejhoršího zrna atd.

>Černochy už před příchodem Evropanů zdatně civilizovali arabští otrokáři a jistě by jim předali alespoň něco z civilizace islámské, takže by se stejně nemohli tak šťastně a přírodně mordovat jako dřív.

Je zcela přirozené, že pokud chcete dobít nějaké území a vyvraždit původní obyvatelstvo, je potřeba nejdříve vytvořit dojem, že jsou to stejně odporní divoši, kteří se zabíjejí mezi sebou. Pan anonym záměrně zapomněl napsat, že otrokářství tady bylo daleko dříve, Řím otroky používal běžně, vytvářel je z obyvatel území, která dobyl. A samozřejmě, v civilizovaném "Římě" nebylo po násilí, vraždění a mordování ani slechu ani vidu. To pan anonym také správně nastínil.

Pan anonym samozřejmě ví, že poslední křížové výpravy na blízký východ byly také "ospravedlněny" snižováním hodnoty lidského života, jelikož Iráčani jsou zlí, krutí barbaři a proto bylo potřeba jich párt stovek tisíc vymlátit. Vždyť se na ně podívejte jak málo pracují, staví málo dálnic a navíc se mordují mezi sebou. Fuj. Je nutné je civilizovat, aby vraždění mělo správnou formu a ty, co se civilizovat nedají, je nutné povraždit.

Bílý muž samozřejmě žádnou vinu nemá, neboť desítky miliónů vyhubil zcela oprávněně, půdu která jim patřila také ukradl zcela oprávněně a to jen díky tomu, že římská civilizace je ta nejlepší a vlastně je to jediná civilizace, neboť pod pojmem civilizace si člověk představí vždy Řím, popřípadě Řecko, z něhož Řím čerpal, ačkoliv se mu nikdy nepřiblížil.

273310

14.08.2012 13:44

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Editorův dodatek

hestroy 77.?.?.?

Je úžasné, jak Zvědavec, který tolik bojuje za pravdu a svobodu, cenzuruje věci, které se mu jaksi nehodí do krámu. Nevadí. Pokrytectví je také výdobytek civilizace, neboť bez pokrytectví by římská (tzv. žido-křesťanská) civilizace nemohla existovat!

Tož vezmeme si to ještě jednou. Část místních zvědavců, pro které je největším nepřítelem civilizace (nebudu pořád opakovat, že civilizace jako pojem pro většinu lidí znamená - římská neboli žido-křesťanská) zlý Žid, který tahá za drátky a zoufale se snaží civilizaci (která je napůl jeho) zničit, jak si můžeme s chutí přečíst i na stránkách s názvem Spiknutí proti církvi a lidstvu, se "po právu" na zlého internacionálního Žida zlobí. Vadí jim, že by chtěl zničit naši úžasnou civilizaci, sebrat nám naše peníze, práva a jako podřadné góje nás zotročit. V tomto se se mnou jistě shodne velká část zdejších.

To, že ovšem římská civilizace dobyla skoro celý svět, velkou část původního obyvatelstva vyhladila, jejich zemi ukradla a zbytek populace "zcivilizovala", to je v naprostém pořádku. Takže jak to je? Zlý žid, ten tyto věci dělat nesmí, zatímco ta hodná půlka (křesťanská) to dělat může?

Takže když někdo řekne, že Palestinci jsou líné vši, co se množí jak kobylky, je nutné se za jejich práva bít, neboť ten, kdo jim zabraňuje v jejich rozvoji, ať již blokádou nebo průběžným pleněním zbytků jejich území, je zlý Žid.

Ovšem pokud jde o například o Indiány, tam je věc jiná, neboť ti samí, kteří chápu Palestince, proč nejsou schopni žít normálně, Indiány, případně čenoušky opovrhují. Jaký je v tom rozdíl? Pár set let. Nic víc.

Zakončil bych to jen tím, že všechny kecy o tom, že Zvědavec hledá pravdu, jsou jen a jen obyčejné pokrytecké kecy.

273312

30.08.2012 12:45

Líza

RE: ach jo

hestroy 77.?.?.?

>Hledala jsem odkazy na sterilizaci v březosti (i v AJ) a nikde ani zmínka.

Myslím, že vaše hysterie není na místě, Kateřino. Jde o zcela běžný zákrok, který se nedoporučuje pouze v pokročilém stádiu březosti.

Osobně nechápu, proč ta kočka umřela.

274132

04.09.2012 11:37

Asociální stát

RE: Síla rodiny

hestroy 77.?.?.?

>Když už jsme u rodiny, tak rodinu v prapůvodním smyslu zlikvidoval právě tzv. socialismus (zespolečenštění), protože takový stát má ambice rodinu suplovat,

Možná, nicméně si dobře pamatuji, že za socialismu byly rodiny daleko více soudržnější než dnes. Nesrovnatelně více.

> Tento proces začal již dávno s příchodem tzv. křesťanské morálky, kdy instituce přebírá odpovědnost za rodinu a vytváří z ní jakousi závislou a podřízenou jednotku systému s účelem odchovat pohotové množství lidských zdrojů.

Tak s tímto bych naprosto souhlasil. Všechno zlo totiž pochází z Římské říše. Slovanská rodina byla zcela odlišná od té "křesťanské", která je založena na vlastnictví. Manipulace se sexualitou je velmi silným způsobem, jak ovládat lidi.

274321

04.09.2012 14:16

Přední ekonom: Island to udělal správně … A všichni ostatní to dělají špatně

RE: Kristo-ilumináti na Zemi

hestroy 77.?.?.?

No, myslím, že jste přesně tam, kde vás chtějí mít. Tedy totálně zblblý, zato dvojnásob horlivý a přesvědčený o své "pravdě". Ideální ovce - přesně tak, jak ti "žido-ilumináti", které s takovou úctou jmenujete, chtějí. A příště si zkuste zjistit, ČÍ peníze to ten pan Rothschild spravuje. Jestli si je vytiskl sám atd. Třeba se vám v kebulce rozsvítí. I když, starého psa novým kouskům nenaučíš, jak se můžeme přesvědčit například na tzv. Lehožumpě, kde ti dobří emigranti také neustále melou tu svoji, nelišíte se od nich absolutně v ničem. Ti už mají také "jasno".

274334

04.09.2012 15:38

Asociální stát

RE: Další

hestroy 77.?.?.?

A kam se řadíte vy, jako důchodce (který si nárokuje "svá práva", ovšem nemá žádné povinnosti ani odpovědnost), Vojto? Z jakého titulu vás musím živit a platit vaše léčení stařeckých chorob? Kde jsou moje práva jako odpovědného pracujícího člověka, který vybudoval svou firmu, neměl nemocenskou již 15 let a v životě neviděl od státu ani korunu podpory? To by mě opravdu zajímalo.

Kdybych byl takový demagog jako vy, tak bych vás nechal, jako nepotřebného starce, který nevytváří žádné hodnoty a jen užírá, odvézt někam na skládku. To by mě zajímalo, co byste potom "chytrého" vymyslel. [chechtot]

274339

06.09.2012 20:57

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - už někdo viděl tunelovat něco jiného, než stát?

hestroy 77.?.?.?

No to jste mi to "nandal". Ani jsem to moc nečetl, neboť vaše příspěvky jsou jak přes kopírák již mnoho let. Nic nového jste tu neřekl, jen jste si opět dokázal, jak "vzdělaný" a "kultivovaný" jste člověk.

Vezměme například, že infantilně věříte, že si myslím, že Škoda měla zůstat v českých rukou. Napsal jsem to někde? Ne. Já mluvím o něčem, čemu vy stejně nebudete rozumět, tedy o problému, který to vyvolá v budoucnosti. Tedy až se výroba přesune do Číny a Ruska a stát tomu nebude moci nijak zabránit. Co se asi stane s ČR (která je zcela závislá na tom, že ji živí a šatí VW, jak tvrdíte)? A to v době, kdy stát je zadlužen tak, že nestíhá splácet ani úroky. Ne v době, kdy mohl financovat rekvalifikaci lidí a podpořit rozvoj drobného podnikání, které je naprostým základem prosperující ekonomiky?

Už vůbec se nebudu vysilovat snahou vysvětlit vám, že český průmysl byl zlikvidován zcela cíleně. Již jste tu mnohokrát dokázal, že jakokoliv myšlení, které se odchyluje od oficiálního je pro vás nepřijatelné. Třeba to, že věříte tomu, že historie proběhla tak, jak se o ní píše v knihách.

>Uvedl jsem Vám přesvědčivý příklad toho, jak je Vaše víra k ničemu.
Přesvědčivý příklad čeho? Toho, že vy si myslíte, že já si něco myslím a tomu pak věříte? Ale no tak...

>Oni se prostě musejí v těch oblastech, kde jsou jejich znalosti chatrné, spoléhat na své víry.
Tím máte na mysli vaše sebevědomé tvrzení o tom, že počet písmen na skenovaném dokumentu nemá vliv na velikost komprimovaného souboru? Nebo vaši nacistickou rasovou teorii?

Nicméně jste mi v záplavě "moudrého" balastu neodpověděl na žádnou z mých otázek, ostatně to je vaším "dobrým" zvykem.

Proč jste tu hořekoval, že někdo z vaší rodiny byl v koncentráku, když tu otevřeně podporujete nacistické dělení lidí založené na rasovém původu a nepřímo vyzýváte k likvidaci "zbytečných" jedinců?

Dále bych rád věděl, zda jste důchodce, případně váš názor, co uděláte, až jím budete a stanete se jedincem, který je zbytečný. Půjdete si to hodit sám, nebo bude potřeba vás zavřít do koncentráku? Případně se pochlubte, čím se živíte, když jste tak úspěšný alfa jedinec.

Také by mě zajímalo, zda jste podnikal, vlastníte nějakou firmu, když jste ten důležitý alfa jedinec, což si o sobě bezpochyby myslíte. Pokud ne, jak se opovažujete tvrdit, že má "výsledná rozhodnutí jsou katastrofálně špatná"?

>Většinu diskutujících ovšem více zajímá, když ... , co on ví, ostatní neznají.
Zaplaťpámbů pro vás, že tu nejsou jen ti lidé, o kterých píšete. Pak by si totiž nikdo vaše příspěvky nečetl. Protože vy s radostí píšete o něčem, o čemž nevíte nic a pak, když vás tu usvědčí z omylu přímo citací z nějaké vaší brožury, jaksi se nenápadně odmlčíte. Ale pokrytci nic jiného ani neumí.

274494

06.09.2012 21:35

Asociální stát

Ještě poslední dotaz

hestroy 77.?.?.?

Ještě mě napadlo. Vojto, vy jako moudrý kmet, který vše "bezpečně ví", byste mi mohl odpovědět na jednu záludnou otázku, s kterou si opravdu nevím rady.

>VW nikdy nebyl nikým tunelován.

To je dosti odvážné tvrzení někoho, kdo "bezpečně ví". Prosil bych odkaz na něco, co 100% prokáže toto tvrzení. Jinak bych se mohl o tomto výroku domnívat, že se jedná o "stupidní, diletantskou či iracionální" víru někoho, kdo ani netuší, jaké strašné protimluvy ze sebe souká a ještě se u toho tváří jako kdovíjaký ynteligent s rasově čistým původem. [chechtot]

Také jsem si ještě jednou přečetl tvrzení člověka, který "bezpečně ví", "každé své rozhodnutí opírá "o své znalosti, vědomosti, zkušenosti" a "to, co on ví, ostatní neznají".

>Jestliže ovšem naskenujeme či nafotografujeme stránku knihy, nejedná se z hlediska jejího uložení na disku o text, ale o obrázek. A tak zde ukládáme grafický soubor typu BMP, JPEG, ... U jeho velikosti není rozhodující, kolik písmenek obsahuje. O jeho velikosti rozhoduje výhradně a jen VELIKOST ROZLIŠENÍ, s nímž byl OBRÁZEK nafocen či naskenován.

Přeci jen, jsem člověk věřící a má rozhodnutí jsou katastrofálně špatná, takže jsem nyní zmaten, když jsem si přečetl ta moudrá slova o věcech, o kterých nikdo nic neví, ale naštěstí se najde někdo, kdo "bezpečně ví" a proto může laskavě a skromně poučovat ostatní.

Jelikož nemůžu tvrdit, že "bezpečně vím", zkusil jsem se zamyslet na tvrzením, že "O jeho velikosti rozhoduje výhradně a jen VELIKOST ROZLIŠENÍ".

Co to asi ta velikost rozlišení je? Je to něco jako velikost rychlosti? Nebo velikost hmotnosti? Těžko říci. Ale stejně mě zaráží, že na velikost kompimovaného souboru dle tohoto učence NEMÁ VLIV stupeň komprese a dokonce ani počet písmen na papíře. Ve výsledku je tedy jedno, zda skenuji prázdný papír nebo papír plný písmen. Také je jedno, zda zvolíme vyšší nebo menší stupeň komprese.

Neboť člověk, který naprosto nepochybuje o svém vzdělání v oblasti digitálních technologií "bezpečně ví", že "o jeho velikosti rozhoduje výhradně a jen VELIKOST ROZLIŠENÍ", přižemž ty vědecky znějící slova raději napíše velkými písmeny, aby jeho nezměrné znalosti náhodou neunikly oku neznalého čtenáře.

No, teď když jsem vás pochválil za vaše odborné "znalosti", můžete být se sebou opravdu spokojený. [mrknutí jedním okem]

274497

06.09.2012 21:54

Putin na cestě k psychotronické válce

RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost

hestroy 77.?.?.?

>Asi ťažko, pretože pri patentovaní treba mať aspoň fungujúci model, ktorý sa dá rozobrať a preskúmať, okrem dokumentácie (to záleží od patentového práva danej krajiny čo ešte).

Opravdu? Jste si jistý?

Apple bežně patentuje myšlenky, které se technologicky ještě nedají vytvořit. Patentovat si totiž můžete nechat v podstatě cokoliv, co ještě patentováno nebylo.

A zde máte více patentů, které zcela jistě nefungovaly, když je patentovali.

Myslím, že jste tímto "argumentem" zcela dokreslil situaci kolem onoho každou hodinu očekávaného vynálezu. [chechtot]

274499

07.09.2012 10:52

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - už někdo viděl tunelovat něco jiného, než stát?

hestroy 77.?.?.?

Pane p, bohužel vůbec netuším, o čem mluvíte. Moje námitky k Vojtovi byly ty, že mi podstrkuje něco, co jsem neřekl a tím je zcela pod vlivem své víry. Naopak jsem mu tvrdil, že to, že u nás je větší korupce než v Německu je dáno tím, že se tu nevynucuje právo, nikoliv tím, že je něco státní, soukromé, levicové nebo pravicové. Tak nevím.

Nicméně jsem nelenil a zapátral, zda je VW tunelován, když tady pan Vojta, který má vždy pravdu, řekl s naprostou jistotou, že "VW nebyl nikdy nikým tunelován".

A kdyby se Vojta, dříve než se upne na svou víru, byl schopný podívat do vyhledávače a napsal například "vw scandal", vyjede mu 4.000.000 odkazů. Pak se může dočíst, jak je VW naprosto klasicky tunelován, například vyplácením fiktivních odměn, jak jsou podpláceni nákupčí VW jeho dodavateli (asi ne proto, aby byly jejich ceny nižší, že?) atd, atd. To ale asi Vojta netušil, že 20 % VW vlastní Dolní Sasko, takže nyní může v klidu říci, že to vlastně potvrzuje jeho slova, že státní firmy se lépe tunelují.

Takže jsem dal důkaz k tomu, co jsem Vojtovi napsal výše, nicméně pro něj to bylo nezajímavé. Samozřejmě. Protože jak jinak označit to, co naprosto vyvrací jeho víru, že všechno ví nejlépe, přičem pravý opak je pravdou.

274539

25.09.2012 09:43

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane, fascinuje mě, že jste schopen ten nepřehledný text plný rádoby vědeckého balastu číst. Já to nedokážu, ani když se k tomu snažím přinutit. Teprve když to rozkouskujete na menší sousta, dá se to s velkými obtížemi nějak přelouskat, nicméně to stejně nedává smysl. Pan udo zřejmě miluje cizí slova a rád z nich vytváří sáhodlouhé traktáty, v kterých se nakonec sám ztrácí.

275443

01.10.2012 10:48

Izrael usiluje o válku s Íránem, aby udržel pod pokličkou 9/11

RE: Doba klamstiev

hestroy 77.?.?.?

To nic. Tenhle člověk sem zabloudil "diskutovat" z Lehožumpy. Logicky uvažující člověk jaksi pozná rozdíl mezi řízenou demolicí a volným pádem. Ale tento "mistr" jaksi zapomněl vysvětlit, jak spadla ta třetí budova. Spadla stejně jako ty ostatní a byla shozena řízenou demolicí. Ještě štěstí, že jsou schopni připravit tu demolici během pár minut. Lidi jako tenhle anonym mě naprosto fascinují, jak jsou schopni tvrdit úplné hovadiny, ale s naprostou jistotou. Copak ho asi žene sem psát tolik příspěvků? To ho tak rozčiluje, že někdo nevěří oficiální propagandě?

275955

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 5

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,58 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,65 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,64 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 299,52 Kč
1 unce stříbra
558,22 Kč
Bitcoin
749 852,09 Kč

Poslední aktualizace: 21.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?