Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 2623 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, famme, hestroy, chytráknadchytráky, Vopice.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.07.2010 13:05

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Tak jsem se na to podíval a hrubým součtem počtů v tabulce jsem zjistil, že se jedná o cca 600.000 lidí v období 9 měsíců od konce roku 1938. Což se od 700.000 příliš neliší, i když každý má vnímání nastavené jinak.

Jinak jsem se nikde nedočetl, že by si rolníci mohli na zádech odnést své grunty, takže zřejmě zůstaly na odstoupených územích. Nevím, jak to chcete nazvat, když nesouhlasíte se slovem "zabaven", zkuste něco navrhnout.

S přátelským pozdravem Sieg Heil! [smích]

223514

09.07.2010 08:13

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Člověče, narovnejte si knírek, zahajlujte si před zrcadlem a dejte pokoj. Tuhle nacistickou propagandu známe jak své boty. Od jiné propagandy, například od bolševické se neliší ani o malinko. To, že umíte česky, z vás ještě Čecha nedělá. Také byste si měl uvědomit, že ti židi, na které nadáváte, spolupracovali se soudruhem Hitlerem. Co myslíte, že znamená Nazi? Konkrétně to zi?

Tohle je naše území, Němci sem přitáhli, pokud to chcete popírat, jděte raději se svými německými sousedy na pivo, zazpívejte se Deutschland, Deutschland über alles, pak odříkejte párkrát Zdrávas a nám, Čechům, dejte pokoj. S přátelským soudružským pozdravem Sieg Heil! [smích]

223600

09.07.2010 08:17

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Přemýšlím, jak se dá odvézt takový dům s pozemkem. A zcela bezplatně. Už jste se někdy zamyslel nad tím, jestli jste schopen uvažovat v rámci alespoň základní logiky? Pokud je vše, co tu prezentujete ovlivněno tímto vaším úhlem pohledu (ať plácnu, co plácnu, vždycky mám pravdu, ať je to sebevětší trotlovina), pak se už ničemu nedivím... A vážně, jděte si diskutovat na nějaký nacistický server, tam budete mezi svými Němci.

223601

09.07.2010 08:27

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Dej si deset zdrávasů a uvidíš, že ti to pomůže. My dobře víme, kdo za tím vším stojí a co znamená Svatá říše římská. Tady žádné kydy a propaganda nepomůžou. Katolická sebranka stála vždy na straně, pro kterou byl český národ jen velký problém, protože se nechtěl vzdát svého území ve prospěch německých soudruhů, kteří trpělivě ukrajují ze slovanského území...

223602

09.07.2010 08:38

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Ještě řekni, že tu byli Němci před Čechy a asi spadnu na zem. Tyhle trapné kydy, tuhle propagandu šířenou německými soudruhy už velmi, velmi dlouho, od té doby, kdy se začali srát na naše území (já vím, že na pozvání, ale tím hůř, protože hosté mají držet hubu a šoupat nohama tam, kde jsou hosty) už znáááááme! Jsou jí plné stránky tzv. českých "národovců", kteří první, co udělají, když ráno vstanou, zahajlují před zrcadlem a zazpívají si nějakou hezkou německou písničku. Pak spustí jak kolovrátek přesně ty kydy, které tu předkládáš.

Tak znova. Kdo tu byl první. Němci nebo Češi? A kdy sem Němci začali na pozvání přicházet. A bez vytáček. Ale co, s někým, kdo tvrdí, že Sudety byly Německo se nemá vůbec cenu bavit. I když mluví česky.

Sieg Heil!!!

223606

11.07.2010 17:53

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

hestroy 77.?.?.?

>nováckobolševické žgryndy o KC

Zkus něco nového, tohle už je ohraný a hodně nudný...

>Ta tvá všeliká svíjející a páchnoucí odporná žoužel a havěť vylejzající na světlo

Já vím, máš pod postelí žida. Tak už ho konečně sejmi a dej pokoj...

A vůbec zatíám jsi tu málo brečel o tom, jak už Zvědavec není co býval. Tak sem nechoď, existuje spousta krásných katolickcých webů, kde si s ostatními můžeš recitovat Zdrávas do úmoru.

P.S. Husa samozřejmě nepopravili katolíci, ale televize Nova, to už taky víme...

223874

13.07.2010 11:48

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Tak ty máš dost. Už delší dobu pozoruji tvé ubohé příspěvky, nakonec je dobře, že tě editor bloknul, člověk aby se bál, že zde uklouzne po tvém smradlavém trusu. Posdrafuj u fas a dej si deset zrdávasů, ať se trochu zklidníš. [chechtot]

223961

Koukám, že se zde začínají Sudeťáci (obvykle silně protižidovští a s velkým obdivem pro Adolfa a jeho Mein Kampf) nějak srocovat.

Musím vás opravit, to vy, němečtí katolíci jste k diskusi naprosto nezpůsobilí. Vaše trapné argumenty týkající se tvrzení, že vy, Němci, jste tu byli před námi Slovany, jsou naprosto směšné.

Takže klid, dejte si dobré německé pivo, zahajlujte si před zrcadlem, pak deset zrdávasů, odplivněte si nad tou českou lůzou a jděte raději na nějaký váš (nacistický) server. Tam najdete "způsobilé" k "diskusi".

A pokud nevíte o čem píši, přečtěte si styl "diskuse" vaší party - německých katolíků - a porovnejte ho s kultivovaným projevem pana Anonymuse. Pak tu možná nebudete tvrdit úplné nesmysly, na hlavu postavené...

Opravdu, pokud toho nenecháte, nebudeme vás mít rádi...

> Volili snad odsunutí sudeťáci v osmařtyřicátém roce Gottwaldovu zločineckou KSČ? Ne - byli to ti "čistí" češi, a titíž tu stranu zbaběle drželi po 40 let.

A kdo volil komunisty v NDR? Češi? Člověče, dejte se do kupy, mluvíte úplně z cesty. Raději si jděte číst Mein Kampf. To vám udělá moc dobře. Diskutovat o naprostých nesmyslech, které tu prezentujete, opravdu nemá cenu...

224060

19.07.2010 13:29

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: Co vlastně chtějí kuřáci?

hestroy 77.?.?.?

Klíííd. Osobo, raději si zahajlujte před zrcadlem...

> samostatně a kvalitně myslící.

Tím máte na mysli sebe? Ale no tak, to přeci nemyslíte vážně. Po tom, co jste tu předvedl v diskusi o Sudeťácích k této skupině rozhodně nepatříte...

224439

19.07.2010 17:01

Kleopatra se vrátila!

Zajímavé

hestroy 77.?.?.?

O čem tento příběh vypovídá? Že dokud se za blbost platí penězi, vše je v pořádku?

Jedna kočička se už zabydlela u lidí, kteří ji mají rádi a pak se ten, kdo jim ji dal rozhodne, že ji vlastně chce a začne vytahovat bankovky na stůl? Tomu se říká morální chování? A to jsem si myslel, že má editor správně nastavený vnitřní kompas.

Ti lidé měli tu kočičku určitě moc rádi, když ji nechtěli vyměnit za peníze.

V útulku čeká na smrt mnohem více kočiček a ty nemají žádnou šanci.

S ženami to děláte podobně, Vladimíre?

Mimochodem, po dvou letech mám nové koťátko Sašenku. Penězi se nahradit nedá.

224451

19.07.2010 21:04

Kleopatra se vrátila!

RE: Zajímavé

hestroy 77.?.?.?

Uklidni se soudruhu. Ty klidně někomu něco dávej a pak si pro to zase choď, já to nepovažuji za normální, i když u vás, soudruhů, to možná normální je. Něco jako bys dal dítě pěstounské rodině, protože bys ho nechtěl a pak bys za rok přišel a začal sázet prachy na stůl, aby ti ho vrátili. Jo, to by na tebe sedělo.

>pro někoho, kdo si myslí, že by mohl z dotyčného vyrazit víc
>Není to jenom projev vychcanosti, lhostejnosti a nenažranosti, než lásky?!

Četl jsi článek? Asi ne, podle toho, co tu plácáš za úplné kraviny. Pokud vím, vedli kvůli tomu velice dlouhou debatu a ty prachy vytáh editor. Jo, asi si je dotyčný neměl vzít, ale on mu je neměl dávat. Takhle kšeftovat s živými bytostmi je dost podivné!

>...jí nechávali doma dlouho samotnou?
Tvrzení editora.

>Soudíš podle sebe?
Ne, soudím podle tebe, ty chytráku.

Dej se do kupy, Lesove! [mrknutí jedním okem]

224471

19.07.2010 21:07

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: tolerance

hestroy 77.?.?.?

Kouření je v přímém vztahu s rychlostí na silnici? Kam na takové geniální myšlenky chodíš? OMG... [překvapení]

224472

20.07.2010 12:58

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Chybi logika

hestroy 77.?.?.?

Ne, logika nechybí. Kouření je pro někoho velký požitek, zatímco auta jsou u mu zadku.

Už jste si někdy dal pivo? Měl jste z toho nějaký užitek? Asi ne, že? Už jste si někdy dal například salám místo zdravé zeleniny? Měl jste z toho nějaký užitek?

Ale já předpokládám, že vy jíte jen zeleninu, pijete čistou vodu, alkoholu se vyhýbáte jak čert kříži a víceméně všemu, co jen trochu zavání tím, že to nemá žádný užitek, například takový sex jen tak pro radost, že? Má to nějaký užitek? A doufám, že se nekoukáte na televizi, nechodíte do kina, atd. A jestli jezdíte na kole, tak až budete mít rakovinu plic, tak se zkuste zamyslet nad tím, jestli to bylo z kouření nebo z mikropopílku z dieselů, případně z radioaktivního spadu.

Dle mého je kouření věc jednotlivce a to i ve vztahu k ostatním. Chápu, že někoho kouření obtěžuje a i já nerad smrdím po příchodu z hospody, ale vím, že jsem tam šel dobrovolně a tak nemám právo se rozčilovat a kvíkat jako nějaká ženská s nervama v kýblu.

Jen sem znovu dám dva obrázky, ze kterých lze snadno vyčíst, jak to asi je s tím kouřením a rakovinou plic... Žlutá je rakovina plic...

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Jinak bych chtěl podotknout, že až si Striga přečte nadpis článku (článek je samozřejmě zbytečný číst, jako obvykle), bude zuřit . To bude zase prča. [chechtot]

224543

21.07.2010 14:56

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

hestroy 77.?.?.?

Zbytečně ztrácíte čas. U Sudeťáků to možná chodí jinak...

224634

22.07.2010 12:39

Do války proti terorismu je zapojeno 3,100 firem a agentur, uvádí zpráva

RE: Mimo téma, ale....

hestroy 77.?.?.?

Několikrát po sobě jsem si přečetl váš příspěvek, ale jaksi jsem neporozuměl v podstatě vůbec ničemu. Mají jednotlivé věty dávat dohromady nějaký smysl, nebo jsou poskládány za sebe zcela náhodně? Nebo je to nějaký kód? Nevím...

Co se týká financování Zvědavce, nechápu, proč chcete vědět, jak to vypadá. Copak nechápete, že tento web je komerčním podnikem pana Stwory? To není žádné sdružení nespokojenců, jak mnozí mají tendenci si myslet.

Ale když už se to nakouslo, vyjádřím k tomu také svůj názor. Osobně si myslím, že Sázka na Zvědavce byla lepším řešením, než současný systém. Stačí se podívat na diskusi... Pan Marek Turza sice tvrdí, že:

>Jsem neplatící čtenář a Zvědavec je na velmi dobré úrovni. Články jsou aktuální a diskuze kvalitní...

Ale, jak pro koho. Pro něj je sice diskuse pod zamčeným článkem, kde jsou všehovšudy celé 4 příspěvky kvalitní, já si to nemyslím. Pro něj jsou 4 články rozjetá diskuse, pro mě je to umíráček. Ale je opravdu zajímavé, jak se názory liší od člověka k člověku a jak mají různí lidé různé pohledy na věc. Pan Turza asi nepoznal Zvědavce před tím, než přešel na komerční mód.

Editor sice mazaně skrývá zdroj na článek až dole, kde není vidět, dokud se na článek nemůžete podívat, ale při troše snahy lze zdroj nalézt a podívat se přímo na něj. Tak to dělám já. Takže já své informace najdu, ale s kým mám o nich diskutovat? Pokud tedy pominu naprostou zbytečnost této diskuse, ale to je na delší povídání.

Nynější koncept Zvědavce je sice daleko více komerční, nicméně bych řekl, že Zvědavci škodí. Viz. ona "rozjetá" diskuse pod uzamčenými články.

224683

22.07.2010 14:12

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

hestroy 77.?.?.?

Paní Jarmilo, to s tím dorozumíváním, to je u koček fakt legrace. Mikeš, kterého rodiče mají, se například hlasitě rozčiluje, když venku prší. Přijde domů a začne to rodičům "vyčítat"... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Nebo když sněží, to je to samé. Hrozně se rozčiluje a stěžuje si rodičům.

Pokud se člověk chová ke kočce s náležitým respektem, povídá si s ní a celkově k ní přistupuje jako k inteligentnímu tvoru, kočka se stane velmi společenská a lidi miluje. A je jí nakonec jedno, zda je pořád zavřená doma, nebo běhá po zahradě.

Moje Myška, která odešla a už se nevrátila asi před 2 roky, vždy věděla, že přicházím domů - pokaždé, když jsem zahnul do naší ulice, ať již pěšky, nebo autem či na kole, odněkud vyrazila a běžela domů. Trvalo dva roky, než jsem se odhodlal k pořízení nového koťátka Sašenky. Bál jsem se, že mi Myšku žádná kočka nenahradí.

224685

22.07.2010 16:54

Kleopatra se vrátila!

Obvyklé pokrytectví, nic jiného

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane,

co myslíte, že se na vesnici dělo s koťaty před tím, než se kočky začaly kastrovat? Dávno před nástupem "moderní" doby.

Nevíte? Bylo to hrozně humánní. Buď se daly do pytle a praštilo se s nimi o zem, nebo se daly do pytle a utopily. Kterou variantu byste si vybral vy? Co by vás víc uspokojilo? Fláknout s nima o zem, nebo je utopit?

Nebo si snad myslíte, že si je venkovani nechávali? Pokud si to opravdu myslíte, pak samozřejmě nemá smysl vám cokoliv vysvětlovat.

Zeptám se tedy jinak. Co je lepší. Zabíjet koťata, nebo nechat kočku vykastrovat?

A zeptám se vás ještě jinak. Když nedám naši kočku vykastrovat, budete si koťata odebírat? Že je to nesmysl? Ale, ale... A já myslel, že už máte řešení na stole... Tak sem s ním...

Značkující kocour je také super zážitek. Už jste nějakého doma měl? Nechal jste ho značkovat celý byt? Nesmrdělo vám to pak trochu doma?

Váš přístup mi přijde podobný, jako dnešní politici praktikují k Cikánům. Všichni mají plnou hubu keců o tom, jak je potřeba je integrovat, ale nikdo z nich by si je nevzal do své ulice. Pokrytectví? Ale jděte... A jak je to tedy s vámi? Mohu vám ta koťata posílat? Nebo je snad mohu posílat panu Kadlecovi? A jak s těmi Cikány... Nechat je rozmnožovat jak králíky? Budete jim platit dávky? A vážně, prosím o vaše odpovědi!!! Je vidět, že jste studovaný člověk, rád se něčemu přiučím...

> I někteří "moderní" rádobykočkomilové (produkovaní zjevně Systémem k jeho obrazu) by se nad vším tím "dobrem" (a nad sebou) zamyslet.

Jděte se podívat na vesnici, jak se vesničané ke kočkám chovají. Naše kočka byla také vykastrovaná (i když až po koťatech) a milovala mě úplně maximálně. Prožila plnohodnotný život, i když byl zkrácen konzumací průmyslové potravy pro kočky. Kočky by měly jíst syrové maso, ne obiloviny v granulích. Po nich se jim ve střevech vytváří hnijící vrstva.

Takže asi tolik k zabíjení koťat a kastrování koček. Pošlete mi adresu (každý, kdo je proti kastraci), ať vím, kam mám koťátka posílat... A bude jich hodně, to vám povídám...

224697

22.07.2010 20:38

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

hestroy 77.?.?.?

Paní Jarmilo,

pokrytců, kteří křičí, že by se kočky neměly nechat kastrovat, je tu dost. Někteří velice moudře usuzují, že pokud bychom se kočky zeptali, zda chce kastrovat, asi by odpověděla, že ne. A co kdybychom se jí zeptali, zda chce raději vykastrovat, nebo utopit? Co by na to asi odpověděla?

A co by na to odpověděli zdejší moudří pokrytci? Co by asi s těmi koťaty, které by se jejiich nevykastrované kočce narodily dělali? Dali je do útulku, kde by je po čase utratili? Nebo by opět velice moudře navrhli, že další možností je ji zavřít a nepouštět ven? Ach, to je ten "humanismus".

Jejich další argument je pravděpodobně tento: Když nevíte co s koťaty, neměli jste si kočku pořizovat. Aháááá! To je ale logika na úrovni. Takže já jsem měl nechat naši Sašenku v útulku? Zdejší humanisté pravděpodobě moudře přikývnou, že ano. Lepší, než nechat kočku vykastrovat, je nechat ji usmrtit. Inu, není nad moudrost, nejlépe těch, kteří žádnou kočku nemají, ale zato tomu rozumí nejlépe ze všech, jak už to tak na světě chodí.

Ještě odbočím, zdejší "humanisté" by pravděpodobně dovolili mentálně nebo fyzicky postiženým párům, u kterých je 99% pravděpodobnost, že jejich dítě bude vážně postižené, aby se nezřízeně množily a své debilní děti odkládaly do útulku. Samozřejmě by tito moudří zasvěcenní byli proti jakémukoliv omezení jejich plodnosti, neboť to není "lidské". Ale dementa z útulku by si nikdy nevzali, protože by je to unavovalo. Jak se tomu říká? Pokrytectví nejvyššího ražení. Inu, není na pokryteckého "humanistu". [bliji]

224707

23.07.2010 15:18

Kleopatra se vrátila!

RE: Obvyklé pokrytectví, nic jiného

hestroy 77.?.?.?

Važený pane,

děkuji, že jste mi nakonec v té zaplavě slov okolo odpověděl/neodpověděl. Takže preferujete zabíjení koťat. Tedy vlastně nepreferujete, nebo jak to mám chápat? Lepší než kočku, jak říkáte "zmrzačit", je ji zabít (i když je ještě slepá a malá)?

> Otevřel jste jen další problémy (samostatné témata), o tom pak cosi píšete, ale totálně mimo obsah mého textu (takříkajíc "já o voze ty o koze" ), ovšem strefujete se do mne.
Jaká témata? Já řeším otázku přemnožení koček. V čem se do vás strefuji? Že nesouhlasím s tím, že by se měly kočky nechat množit volně?

> vypíší nějaké voloviny ve snaze vzbudit dojem reakce na příspěvek.
Víte, já to vidím jinak než vy a hned jsou to voloviny.

> Řešíte si svůj vlastní mindrák
Jaký máte konkrétně na mysli?

>někoho jiného napadnete - když to nejde jinak, forum snese všechno
>po střetu s vámi ovšem zřejmě nikdy více
Čím jsem vás konkrétně napadl, že jste se tak příšerně urazil? Tím, že jsem s vámi nesouhlasil? Tak to se velice omlouvám...

>Proč do debaty u ušlechtilých tvorech taháte cikány?
Odpovím vám vaší vlastní větou: Ti cikáni nejsou odbočka. všechno je to propojené

>To co dělají tyhle útulky a spol, je normální deviace, přistupovat jako k psovi, držet zavřenou v baráku,
Ano, proto je potřeba víc koťat, aby útulky nezely práznotou...

> nebo i oslovovat lidským jménem je aburdní (na oslovení než čiči nebo pár podobných nereaguje).
Kočky reagují na č a š. Jak jste přišel na to, že je absurdní oslovovat kočku jménem? Pokud jméno obsahuje č nebo š, tak na to kočka slyší. Říkat kočce čiči je pěkná hloupost, pak na to slyší i od cizích lidí...

> pokud máte rád telecí, jehněčí nebo jiné maso
Telecí a jehněčí jsem neměl ani nepamatuju. Vy maso nejíte? Jak jste přišel na to, že bojuju proti chovu zvířat na maso? Jediné co mi vadí, je to, jak se ke zvířatům přistupuje.

>K člověku přijde kočka, je jím lapena, omámená, vykleštěná protože ji chce vlastnit (což je právě ten problém!) a je tvrzeno že je to pro její dobro
Co navrhujete? Nechat kočky volně běhat? Ale ony potřebují ke svému životu lidi. Co máte na mysli tím omámená? Kdo tvrdí, že je to pro dobro kočky? Je to v zájmu člověka, nemyslíte?

> I někteří "moderní" rádobykočkomilové (produkovaní zjevně Systémem k jeho obrazu) by se nad vším tím "dobrem" (a nad sebou) zamyslet.
To říká kdo? Ten kdo má pravdu? To jste vy?

>> pokytec (=pseudomumanista) produkovaný Systémem totálně odtržený od reality
Ještě malinko odbočím... Jaký postoj máte k tomu, že koně jsou chováni v ohradách nebo stájích a nemohou se volně pohybovat po krajině? Není to jejich týrání?

224745

23.07.2010 16:34

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

hestroy 77.?.?.?

>Kdyby si kočka mohla vybrat, jsem si jistý, že by si zvolila kratší, ale intenzivnější život venku.

Můžete se přijít zeptat naší Sašenky. Ta by vám to rychle vysvětlila. Zrovna teď má otevřené dveře ven, ale kupodivu leží u mě na stole. Jako každý den...

Stejně jako má předchozí kočka Myška. Když jsem nebyl doma, chodila po okolí, ale když jsem přišel domů, byla jen se mnou.

>Kočky totiž byly designovány na to, aby žily venku.

To je pouze vaše domněnka. Já mám na to úplně jiný názor, který je na delší povídání. Dle mého byla kočka vytvořena přímo pro člověka. Proč je to kočka domácí? Kočka bez člověka určitě není šťastnější, než kočka se člověkem. Proč by si jinak kočky vynucovali mazlení?

Omlouvám se za množství příspěvků, ale toto téma mě zajímá.

224755

23.07.2010 16:44

Kleopatra se vrátila!

RE: Obvyklé pokrytectví, nic jiného

hestroy 77.?.?.?

Omlouvám se, i když si nejsem vědomý toho, že bych tohoto pána nějak napadal. Jen jsem reagoval na jeho "pravdu", kterou prezentoval jako absolutní. A co jsem konkrétně nepochopil? Tvrzení, že kastrovat kočky je špatné a každý, kdo to podporuje, by se měl nad sebou zamyslet? Lepší je zabíjet koťata?

224756

27.07.2010 14:51

Afghánské válečné deníky: Masivní únik tajných souborů odhaluje pravdu o okupaci

RE: Vždy je potřeba najít nějaký impuls,jak ukončit okupaci,alespoň s nejmenší možnou ostudou!

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Už dlouho jsem se tak nezasmál. A teď zkuste jiný vtip, třeba o fousáčích, co zbořili WTC... Konečně svěží vítr zde na Zvědavci... Už jsem si myslel, že všichni vtipálci vymřeli. Ale tohle? [chechtot] [chechtot] [chechtot] Neuvěřitelné...

>Americane v Iraku vyhrali a s nimi vyhrala i tamni demokracie.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

>Doufam, ze vam nevadi, ze si tam lide konecne mohou zvolit sve zastupce.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

A vám doufám nevadí, že při "osvobozování" Iráku bylo pozabíjeno 1.300.000 iráckých civilistů, zničena infrastruktura, rozkradeno národní historické bohatství a země uvržena do etnické války... [bliji]

224981

29.07.2010 13:21

Klimatické zbraně: Více než pouhá konspirační teorie?

RE: Zločinná konspirace

hestroy 77.?.?.?

Pane Aristokrate, prosím, neberte slova Biskuppa na lehkou váhu. Onehdy jsem se podíval na stránky Spiknutí proti lidstvu a církvi a tam jsem se dočetl hrozné věci. V podstatě jde o to, že židé vytvořili obrovské spiknutí, při kterém dokonce přesvědčili lidi díky médiím, že katolická církev je špatná! Dokážete si to vůbec představit, co je to za zlomyslnost? Někteří lidé se v současnosti dokonce domnívají, že ve jménu KC byly povražděny milióny lidí, z toho desetitisíce zaživa upáleny, srovnány celé vesnice se zemí, desetitisíce mučeni, jejich majetek ukraden, vyčištěny celé oblasti od "pohanů".

Ale jak řekl pan Takyjeden, (který mi minule vysvětlil, že Mistr Jan Hus byl obyčejný hospodský povaleč, který jen žral a pil a komunisti z něj pak udělali hodného člověka) nic špatného, co je připisováno KC se nestalo, protože to je jen blud vysílaný na židotelevizi Nova.

Ve skutečnosti židé ovládají vše a ti jezuiti, co jsou na vedoucích místech všude možně jsou ve skutečnosti taky židi, protože dnes už je žid skoro každý, protože se infiltrovali a nyní škodí lidstvu i církvi.

Katolická církev šíří pravé Kristovo poselství, hlavně to "No sex until marriage!", protože vědí, že potlačování lidské sexuality je dobré a lidé se musí očistit od hříchu a tak je dovoleno šukat jen chlapečky do zadku, což je ale také jen blud, který šíří židotelevize a ve skutečnosti ti kněží, kteří šukali ministranty byli jen převlečení židé. Ve skutečnosti není na učení KC s.r.o. vůbec nic pokryteckého, neboť ovládání lidské sexuality vůbec není vynikající prostředek, jak každému vnutit vinu za to, že má své pohlaví.

Takže bych vám doporučoval, abyste tady Biskuppa poslouchal, protože nám má mnoho co říci, přesně jak mu to farář vysvětlil... A také to tu jde od desíti k pěti, protože už sem nechodí žádní slušní katolíci, jako to bývalo dříve a dokonce jsou tu i lidé vašeho ražení, kteří si myslí, že židovské spiknutí proti církvi a lidstvu neexistuje a to je opravdu smutné, protože Zvědavec už dávno není, tím čím býval, tedy debatním serverem dobrých katolíků, kteří vědí, že česká lůza tu byla až dávno po Němcích, atd...

225109

30.07.2010 12:05

Populace, eugenika a moc

RE: Jsme jenom dobytek, co se naučil sčítat...

hestroy 77.?.?.?

Lesove, oceňuji tvoji sebereflexi... Lépe bych to nenapsal já sám... Málokdo je schopen se označit pravým jménem. Klobouk dolů! [chechtot]

225181

30.07.2010 12:07

Populace, eugenika a moc

RE: Jsme jenom dobytek, co se naučil sčítat...

hestroy 77.?.?.?

Proto ani nemá smysl o tom uvažovat. To je velice moudré zhodnocení.

Sice to tu bylo, než imperiální moc ovládla celý svět, ale proč se k tomu vracet, že? Koneckonců není nad výdobytky Svaté říše římské...

225182

03.08.2010 18:49

Spomienka na Kysuce

RE: Jaka dan je dostatecne vysoka?

hestroy 77.?.?.?

Zapomněl jste dodat, že jste právě odříkal 10 zdrávasů, pane anonyme.

Pokud se diskuse motá kolem toho, zda je spiknutí proti církvi a lidstvu organizováno světovým židem, pak samozřejmě chápu, že vás mrzí, když někdo nesouhlasí s tím, že za to ten židák může.

MB se určitě polepší, v okamžiku, kdy nasadí světového žida, budete spokojeně diskutovat, vážený anonymní příteli? [chechtot]

225553

04.08.2010 16:06

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

Pane katolíku, mohl byste tu prosím rozvést, proč katolická církev, která má přes miliardu oveček a jako taková má značnou sílu, nedokáže své ovečky ochránit před zlým židem? To by mě opravdu zajímalo... [oči v sloup]

225612

04.08.2010 18:06

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

Mám tomu rozumět tak, že přes miliardu katolíků je ovládáno zlým židem? A přesto si katolická církev vymiňuje svoji vedoucí úlohu mezi křesťanskými církvemi? Takže vy uznáváte, že KC (je jen jedna a má své faráře po celém světě) je vlastně velké zlo?

Ajaja, tak to je hodně špatné. Jediná hráz proti zlému židovi už neplní svoji funkci. To se divím, že poctiví katolíci, jako jste vy, s tím něco nedělají... Když se podívám, kolik se jich vždy na náměstí před papežem sejde... Aj, vaj...

Jestli to zmatení ale nakonec nebude tím, že:

"Nebyl jsem poslán jinam než ke ztraceným ovcím z Izraelova domu." - Matouš 15:24

Takže Ježíš tu vlastně vůbec nebyl pro gojim, ale výhradně pro židy. Tím se ovšem celé křesťanství posouvá někam úplně jinam, že?

Takže ve finále je KC celá založená na učení židů (apoštolové byli židi) a pak proti ní ti samí židé udělali spiknutí? To je opravdu velice zajímavé. Začínám v tom mít trochu zmatek...

Křesťanství je určeno pro židy, sepsáno židy, šířeno židy a najednou dokonce infiltrováno židy? Co to má vlastně znamenat? Není nakonec KC také jen židovským spiknutím, od samého začátku? [překvapení]

225624

04.08.2010 18:43

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

Pane Dube, proč jste tak sebekritický? [oči v sloup]

225627

04.08.2010 19:49

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

Lesove, už zase plácáš? A neříkej mi před ostatníma tak, jak jsi z domova zvyklý, jestli tě můžu poprosit. Na každý pochází z "dobré" rodiny.

Pokud vím, tak jsem se tě na nic neptal. Na druhou stranu chápu, že musíš Biskuppa podržet, aby náhodou zlý žid neskončil na smětišti dějin.

>Ale muselo by to být, pro začátek, něco jednoduššího, abys to pochopil i ty!

Tím máš na mysli svoje tvrzení, že kouření souvisí s rychlostí jízdy? To jsem tedy koukal, co jsi to zase vymyslel. Nebo když jsi ze sebe vypotil, že někomu něco dát a pak si pro to za měsíc zase přijít, je úplně noumální, že jo Uďo... Jo, jsi prostě machr, to je vidět...

Ale něco mi tu nesedí...

>Platí to i o křesťanství, které dávno není tím původním učením, jakým bylo v počátcích hnutí.
>Můžu tě ale uklidnit, že Ježíš vůbec neexistoval

Co si z toho mám vzít za bernou minci? Že křesťanství vzniklo jen tak? Bez Ježíše, na kterém to všechno stojí? Nebo to byla od začátku sprostá lež? Máš v tom zmatek, hošánku...

225633

04.08.2010 23:56

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

Nečeť? Nečeť a stejně rozmrazil? Chytrý, chytrý, jsi Lesove. [smích] Je vidět, že už jsi se naučil vše, co je potřeba k tomu, abys byl na diskusi za machra... Zatím jsi tu sice nic moc nepředvedl, ale jo, beru to, ty filuto z Ústavu. Ale už mě nevotravuj, jo? Blbečků a debílků je všude dost, nejen v tý Emérice, ale to víš koneckonců sám nejlíp, ne? [vyplazený jazyk]

225655

05.08.2010 10:58

Mikročipy pod kůži možná nebudou třeba

RE: Na rozdil od mikrocipu

hestroy 77.?.?.?

>Nicmene, proc by se elity zabyvaly dataminingem ze socialnich siti,

Dokonale postihnout psychologii davu, to byl vždy základ úspěchu.

>kdyz maji daleko pristupnejsi data s daleko vyssi relevanci. Bankovni zaznamy.

Tam nic o vlastnostech davu nenajdou. Navíc větší část mládeže, která je pro ně kriiticky důležitá, žádný účet nemá...

225680

05.08.2010 14:25

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

225684

16.08.2010 18:10

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Priama demokracia vs. priama teokracia.

hestroy 77.?.?.?

A co bys čekal od vůdce takové pošahané sekty, Méďo?

(I když katolíci nejsou o moc lepší.) [chechtot]

226389

17.08.2010 15:12

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Priama demokracia vs. priama teokracia.

hestroy 77.?.?.?

Kteří katolíci? Všichni, kteří věří těm povídačkám, co jim cpou jejich faráři. Celkově je ta ideologie úplně na hlavu. Kdyby si jen ti chudáci, kteří těm totálním nesmyslům věří, uvědomili, že je to pouze jiný způsob ovládání lidí. Místo vojáků a katů stačí banda farářů, kteří strachem z věčného zatracení ovládají své hloupé ovečky.

Samozřejmě je to na delší povídání, ale ta jejich strategie je geniální. Lhát lidem o tom, že po smrti se budou mít buď dobře, pokud budou poslouchat, případně půjdou do pekla, pokud poslouchat nebudou, je jednoduché a nenapadnutelné, protože každý ví prd, co bude po smrti. Jen církevní činitelé vědí, že můžou lhát, krást, vraždit a šukat chlapečky a vůbec si dělat z lidí srandu, protože dobře vědí, že žádný soud po smrti nebude. Je to banda pokrytců, kteří se zaštiťují učením, z kterého nezůstal kámen na kameni. Ti dobytci dělají přesně to, co ostatním zakazují a co je v přímém rozporu s tím, co říkal Ježíš. Pokud někdo takový vůbec existoval.

Co se týká Svědků, to je banda neťastníků, kteří se nedokáží postarat sami o sebe, jsou úplně ztraceni, tak se chytají dalších pohádek... No je to prostě otřesný, jak hloupost vládne světu. Těchto omezených vyděšených dogmatických fanatiků je mi opravdu líto. A zobecňovat můžu úplně v klidu, protože mezi těmi, co uvěří takovému nesmyslu, není rozdílu.

226433

17.08.2010 16:28

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Priama demokracia vs. priama teokracia.

hestroy 77.?.?.?

>VĚTŠINA lidí do konce druhé světové války jména Osvětim, Buchenwald, Dachau a Sachsenhausen neznala; čtenářům časopisů Zlatý věk a Útěcha však byla dobře známa. Zprávy od svědků Jehovových se s velikým nebezpečím podařilo dostat z táborů; byly uveřejňovány v literatuře společnosti Watch Tower a odhalovaly vražedné záměry Třetí říše.

Nějaký důkaz by nebyl? Takhle může plácat kdekdo... Vy jste opravdový věřící, to je vidět... Věříte úplně všemu... Jste dokonalý Svědek, už jste jim odevzdal svůj majetek? [překvapení]

226436

17.08.2010 19:54

Eva Cironisová

Smutná zpráva

hestroy 77.?.?.?

To je opravdu smutná zpráva. Budiž paní Evě země lehká!

Zde jsou její články.

226448

17.08.2010 21:00

Eva Cironisová

RE: Hyena 188 je nechutná!

hestroy 77.?.?.?

Je opravdu zajímavé sledovat, jaká špína se zde občas objeví ze zapáchající žumpy. Ta ohavná stvoření nemají s lidmi vůbec nic společného. [bliji]

(Nesmíte urážet diskutující. Zbytek cenzurován pro velké množství sprostých slov.)

226455

18.08.2010 09:57

Písnička jako zbraň

Zajímavé

hestroy 77.?.?.?

Po dlouhé době konečně děco nového. Článek má špatné hodnocení, nechápu proč. Myslím, že to editor docela dobře vystihnul. Ano, to je věc, která je zde obvykle pomíjena. Židi jsou zpracováváni cíleně od malička a ta propaganda myslí na všechno.

Jejich příběh je tak dojemný, že dojemnější už ani být nemůže. Jsou to prostě chudáci. Od začátku chudáci, co nic zlého neudělali, ale ostatní je nemají rádi. Takové dobráky...

My máme podobnou písničku, která je neméně emotivní, i když nemá ten nádech toho strašného "neštěstí", s kterým se potýkají židé.

Jmenuje se Kde domov můj...

226493

18.08.2010 13:30

Obama se připravuje bombardovat Írán, 3. část

RE: Psychopat

hestroy 77.?.?.?

>Světu vládnou psychopati a Obama je jedním z nich.

Tak tohle je opravdu velký omyl. Domnívat se, že tato loutka něčemu vládne, je úplně chybné. Ten člověk vládne maximálně tak svému svěrači, ale ani to není úplně jisté.

Světu vládnou lidi, kteří tyhle figurky připravují a pak dosadí do vedoucích funkcí. Ano, tyto figurky sice podepisují papíry sloužící k ožebračování jedněch a zabíjení druhých. Nicméně v pozadí stojí jejich "učitelé" například z jezuitských univerzit, které jsou líhněmi takových figurek. Tím netvrdím, že Obama byl vyškolen jezuity, to je jen černoušek, který se hodí těm dobytkům do krámu...

226512

18.08.2010 14:52

Písnička jako zbraň

RE: Pavlína Jíšová

hestroy 77.?.?.?

Pane udo. Jen malá technická.

Ty vaše sloupky,
které mají být asi
něco jako básničky,
jsou naprosto nečitelné.

Možná bych si je
i četl, ale nejde to.

Slovenštině docela rozumím,
ale tak, jak to podáváte vy,
je to opravdu k nečtení.

Nic nepomáhá ani tučný
font
, protože přeskakovat z řádku
na řádek je úmorné.

Chápu, že si dáváte záležet
i na vizuální stránce,
ale možná byste se měl
zamyslet nad tím,
zda jsou vaše příspěvky určeny
také někomu jinému,

nebo si je píšete jen
sám sobě
pro radost.

226518

18.08.2010 16:22

Písnička jako zbraň

RE: Velmi zajímavé, co se děje v Lize proti antisemitismu a kdo dává

hestroy 77.?.?.?

Pane Laskavý Montážníku Mucholapko Protone 64,

to co píšete je velice zajímavé. Že by Věrka začala procitat ze svého snu? Asi už pochopila, že se do žádného zadku nevejde, takže obrátila? Pochopila, že nedostane žádnou funkci, jako dostal například snaživý nácek Joch?

226525

Pokud kabel není optický, pak je to sranda. Pokud se jedná o standardní šifrování - sranda. Lokální wifi? K čemu, čemu? Stejně je to napojené na Internet, nebo? GSM? Velice jednoduché odposlouchávat. Šifrování sranda!

226730

25.08.2010 15:57

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

hestroy 77.?.?.?

Existuje úplně jednoduché řešení. Stejná práva a povinnosti pro všechny. Nemakáš? Kradeš? Pak jdeš do basy. Ale my tě živit nebudeme. Je spousta práce například v dolech atd. Pokud ne, stačí šlapací stroj, který bude generovat elektřinu. Našlapal jsi elektřiny dost na to, abys měl světlo a jídlo a teplo? Nenešlapal? Pak je nám líto. Chcípni hladem nebo zimou. To je řešení pro zloděje.

Ti, co nemají práci, můžou vždy nějakou dostat. Uklízet je pořád co, veřejně prospěšné práce je ideální zaměstnání pro asociály. Ti pak můžou bydlet v hezkých minidomcích postavených obcí. Budou platit nájem a vše bude ok.

Ale pokud se asociálním nemakačenkům bude ustupovat, za chvíli padne i systém, který se o ně má starat. Stačí, když počet asociálních vyžírků přesáhne počet lidí, co na ně mají makat. Pak se vaše hezké řeči o sociální společnosti rozplynou jak pára nad hrncem, ale to je vám, jako humanistovi, zcela jistě jasné...

Stačí se podívat do USA, jak se barevní šmejdi posunují blok od bloku a bílí před nimi utíkají. Místa, kde žila bílá komunita a byly obchody a čisté ulice, se během chvíle stávají hrůznými smetišti, kde nejen že nejsou už žádné obchody, ale také už se tam neodváží ani policajti.

Integrace barevného šmejdu je obtížná, neboť oni bílé nenávidí a rozhodně nemají sebemenší snahu se začlenit. Pracovat pro bílé je pro ně nepřístojné.

Všichni, kdo mají plné huby keců o tom, že barevný odpad je potřeba hýčkat, by si je měli vzít domů a starat se o ně jako o vlastní. Ne. Oni to nechají na bedrech chudáků, jejichž jediným proviněním je to, že si barevní vybrali jejich bydliště za svůj rajón. Klasické pokrytectví... [bliji]

226758

25.08.2010 17:44

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

hestroy 77.?.?.?

Zbytečné, zbytečné cokoliv vysvětlovat. Samozřejmě, že ti nejbližší jsou mafiáni v politice. Celá politika je jeden obrovský špinavý byznys ovládaný mafií.

Kdo chce vidět, vidí, kdo nechce, tak jen civí. Případně se hloupě ptá...

226765

25.08.2010 22:16

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

hestroy 77.?.?.?

>Ti, co nemají práci, můžou vždy nějakou dostat.
>Vážně? O tom tedy silně pochybuji. Zejména v dnešním uspořádání světa a možnosti najímat otroky ze zemí Třetího světa.

Tím samozřejmě nemyslím současnou situaci. Tím myslím, že ta možnost existuje, stačí chtít. Jak jste koneckonců napsal, lepší prevence, než represe.

>Konkrétně kde?

Například Detroit... Mí známí tam byli 6 let a několikrát se museli stěhovat, jak se postupně měnily bílé čtvrti na černé.

V každém případě je současný způsob "začleňování" barevného odpadu do bílé společnosti zcela proti jejímu zájmu.

Pokud mluvím o barevném odpadu, nemyslím tím barevné jako celek. Někteří se chovají jako normální lidé...

226773

27.08.2010 18:59

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

hestroy 77.?.?.?

Pane Zezdisrale, je zbytečné reagovat na sudeťácké provokatéry. I když jste jim to napsal hezky. To se musí nechat. Pobavil jsem se. Na rozdíl od toho, když jsem si četl sudeťácké vejšplechty. To je prostě moc patné, abych zůstal slušný. Tmo je ještě víceméně v pohodě, ale ten sudetonácek 88, ten mi moc nesedí... [chechtot]

226840

29.08.2010 14:03

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Krestanstvi, obet na krizi a tak vubec

hestroy 77.?.?.?

To je vcelku jednoduché, pane Antiseptiku [smích] Pokud je něco dokonalého a navíc pouze jedno, pak je to hrozná, ale opravdu hrozná nuda. Aby se Stvořitel trochu pobavil, rozdělil se a "zapomněl" na to. A teď se baví. A jde mu to docela dobře, co myslíte?

226947

30.08.2010 10:45

Nebojte se

RE: Ano, světové mocenské Židovstvo...

hestroy 77.?.?.?

No, myslím, že je na to jen jedna jediná odpověď... [chechtot]

227008

30.08.2010 10:51

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Teoria

hestroy 77.?.?.?

Super. Nakonec se pár osvícených najde... To je velice potěšující... [smích]

227010

30.08.2010 12:13

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

Sráči, nic než sráči

hestroy 77.?.?.?

Omlouvám se za ten výraz, ale nějak nemůžu najít jinou alternativu. Tenhle svět jde rychle do kytek, za nadšeného potlesku stád úplně dementních ovčanů... [bliji]

227013

31.08.2010 11:09

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Zoufaly otec ?

hestroy 77.?.?.?

Ano, smutné je, že ho ta cikánská banda otravovala, v tom s vámi naprosto souhlasím. Smutné je, že možná postřelil i nějaké bílé. Smutné je také to, že nakonec zemřel. Jinak jsou to samá pozitiva, nebo ne? [cool]

227102

31.08.2010 16:20

Šílený vrah nebo něco jiného?

Technická poznámka

hestroy 77.?.?.?

Když už jsme u toho samopalu...

Já chápu, že ne každý ví, jaký je rozdíl mezi samopalem a útočnou (automatickou) puškou a tupí novináři nejsou ani svéprávní. Ale určitý rozdíl v tom je. Samopal střílí náboji do pistole (například 9mm), zatímco útočná puška používá náboje do pušky. Tolik technická...

227140

31.08.2010 16:26

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Vrah? nebo spíše oběť? /2 pokračování

hestroy 77.?.?.?

Naprostý souhlas... Pokud nezakročí stát, nakonec zbyde špinavé řešení na obětech řádění barevného šmejdu... Ten člověk neměl jinou možnost. Pokud by zvolil nějakou lehčí variantu (zpřelámání všech hnátů), skončil by v base a cigoši by dostali odškodnění od státu.

227141

01.09.2010 13:03

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

>Ja si myslim ze cikansky problem se vyvolava umele a hodne lidi se na tom prizivuje (stejny problem z indianama)

Ano, souhlasím s vámi. Ten problém se vyvolává uměle od té doby, co se sem ta sběř nacpala. Již od Rakouska Uherska se na tomto problému přiživovala spousta lidí. Různí zmocněnci pro lidská práva a tak. Porozuměl jsem vám správně?

Stejný problém s Indiánama? Člověče, proberte se, vy jste na jejich půdě, ne oni na vaší. To je jeden obrovský a podstatný rozdíl. Já chápu, že se vám to jako imigrantovi nelíbí, ale je to tak!!! Vy jste jim tu půdu ukradli, ne oni vám!!! Vy jste je dostali do situace, ve které jsou, ne oni sami. Takže pozor na laciná srovnávání.

Jediným a opravdu jediným řešením cikánské otázky (oni se nasrali k nám, ne my k nim) je princip nulové tolerance, zastavení dávek a zavedení pracovních táborů. To, co navrhuje pan Laskavý Montážník Proton 64, je nesmysl. Žádná integrace není možná!!! Až tu toho šmejdu bude víc než nás, co se bude dít? Necháme si rozvrátit zemi, kde žijeme již po tisíce let? Jen proto, aby se nějaká tmavá sebranka měla dobře bez práce?

Proboha lidi, proberte se.

227233

01.09.2010 14:41

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

Pane Anonymusi,

ono mnoho míst, které bílý vyčistil od původního obyvatelstva není. Vlastně se jedná převážně o Ameriku (700 000 vyvražděných Maorů na Novém Zélandě se již obnovilo a chystají se si vyřídit s Anglány účty). Pokud se jedná o migraci mezi zeměmi, na kterých stále žije (a vlastní tu zem) původní obyvastelstvo, pak na ní samozřejmě není nic špatného, pokud se imigrant chová podle pravidel oné země. Takže například bílí, kteří migrují po Evropě nebo i do jiných civilizovaných zemí, obvykle vědí, že tam zadarmo nic nedostanou a pokud se nebudou chovat slušně, se zlou se potážou.

Jiná věc jsou barevní, kteří mají často jiné kulturní zvyky a nemají chuť se nějak integrovat, protože je to proti jejich přesvědčení (nenávidí bílé). Mě by ani nevadilo, že nenávidí bílé, protože mají často pádný důvod. Ale ať pak zůstanou doma. A neserou se k nám. Proč se sem cpou, když nás nenávidí, že? Horší je, že pak kvůli jejich barvě kůže (a ničemu jinému), je na ně pohlíženo jako na oběti rasismu (bílý člověk se kaje, ale bohužel ne ten, co to celé zavinil) a mají různá privilegia.

Integrace barevných NENÍ možná. A sebevětší humanista může mlet kraviny do omrzení, dokud si pár cigošů nevezme domů a nepředvede, jak se to má dělat, ať je radši zticha!

Schwarzenberg si vezme rumunské Romy na zámek Orlík

Ale je tu jeden důležitý rozdíl mezi cigoši (a jinými barevnými, co zamořují Evropu) a Indiány. Tam to totiž není tak, že by přicházeli do míst, kde bílí žili tisíce let. Tam je to přesně naopak. Kdyby se jim tam bílí nenasrali, nemuseli by teď řešit, co s nimi. Moc jich už stejně nezůstalo.

Závěrem bych chtěl říci, že musím uznat, že jsem rasista, neboť chci, abych kolem sebe viděl to, co vždy, tedy bílé lidi. Asiati jsou sice pracovití, ale zde nemají co dělat! Mají svoji zem a my se jim tam taky necpem.

O černých už raději nemluvím, Arabášů tu zatím naštěstí moc nemáme. Ale soudruzi v Bruselu s tím brzy určitě něco udělají.

Jo a nakonec bych chtěl říct, že někteří cigoši jsou bílí, takže to nakonec zas takový rasismus není. I bílá rasa má svůj odpad.

P.S. S vaším řešením souhlasím, mám na to totožný názor! Ať se falešný humanisti třeba pokaděj!!!

227248

01.09.2010 14:56

Socialismus a filmová kultura

RE: Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

hestroy 77.?.?.?

A pane Nohejle, mluvíte o Židech, nebo o židech? Pochybuju, že by někdo z nich měl obřezanýho pindíka, uměl hebrejsky, četl Tóru, chodil do synagogy atd. Takže o jaké ž/Židy vlastně jde? Dle jakého principu se to má posuzovat?

Vzhledem k tomu, že Žida s velkým Ž definovali až Němci, do té doby nic takového nebylo, máte na mysli pravděpodobně židy s malým ž, tedy ty, co praktikují židovské náboženství. Jsou však židi s malým ž, kterým je nějaká Tóra u zadku, stále ještě židy s malým ž? Asi ne, že ano? Takže pak musí být Židy s velkým Ž. To by ovšem museli mít společný jazyk, kulturní zvyky a území (tak je obvykle definován národ). Mají to ti ž/Židi u nás? Nemají... Takže jaký národ?

Je v tom trochu zmatek...

Nebýt toho, že si každá vláda o "svých" židech vede neustále seznamy, tak už by snad ani žádní židi nebyli, tak jako se například Ashkenazi zoufale snažili integrovat mezi Němce a hlavně už nebýt židy! Ale jelikož existují seznamy, není jim to dovoleno a v případě, že je nějaký průser, vytáhnou se seznamy a hned máme koho předhodit rozzuřené společnosti, kterou ovšem okradl a obelhal někdo úplně jiný. A to židi rozhodně nejsou, i když jako prostředník mohou figurovat.

227249

01.09.2010 16:37

Hamouni, poskokové, otroci, vyžírky a spodina

RE: Hamouni versus vyžírkové

hestroy 77.?.?.?

Je dobře, že to vysvětlujete, i když naprostá většina lidí to pochopila hned po přečtení...

Tedy alespoň doufám. Já to tedy pochopil naprosto jasně.

227264

01.09.2010 17:15

Socialismus a filmová kultura

RE: Autor nás má za hlupáky?

hestroy 77.?.?.?

Nevím, jestli má smysl reagovat na tyhle nesmysly, ale zeptám se vás jasně, Vojto. Kolik procent vámi uvedených autorů tvoří denní vysílání českých televizí? [oči v sloup]

227266

02.09.2010 14:16

Socialismus a filmová kultura

RE: Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

hestroy 77.?.?.?

Chápu, že se vaše znalost historie omezuje na články z nacistických serverů, ale možná jste už někdy slyšel o Norimberských zákonech.

Já to říkám pořád. Studovat, studovat, ale snažit se vyhnout propagandě, která je obvykle šířena černoprdelníky.

Teď mi poslal kamarád pěknou říkanku.

Chceš-li blahobyt míti,
ber za kostelní kliky,
chceš-li nešťastným býti,
drž se židovy putiky.

To je skoro jak lidová moudrost, že? Kdepak, není nad poctivé katolíky.

Ale vám to nemá smysl vysvětlovat. Vy už "víte"...

227349

02.09.2010 14:52

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

Pane Larouxi,

díky za vyjádřené sympatie, mám k vám stejné.

Onehdy jsem četl, teď si ale nevzpomenu kde, jak to funguje ve Švýcarsku. Víte o tom, že tam nedostanete dávky, pokud jste předtím 5 roků v kuse nemakal?

Ony ty pracovní tábory by nebyly jen pro barevné, ale celkově pro vechny, kdo makat nechtějí a kradou.

Obecně má člověk několik možností.

1. Makat a mít se tak nějak v pohodě.

2. Nemakat a chcípnout hlady.

3. Nemakat a krást.

4. Chtít makat, ale nemít práci.

Nás trápí hlavně varianty 3 a 4.

Ad 3. Vězení, ale za svoje. To znamená, že pokud někdo nemaká ve vězení tak, aby se uživil, nemůže mít komfort. Bezdomovci mají také prd, tak proč by měl mít nějaký zloděj teplo a světlo a jídlo? Nevydělals dost na pěknou cimru? Jdeš do mikrocimry bez světla a tepla. Nemakáš? Chcípni hlady!!! Rotopedy na výrobu energie by mohly řešit nedostatek práce.

Ad 4. Dle mého by se nějaké dávky vůbec neměly proplácet. Stát by místo nich měl postiženým poskytnout práci. Dobře, můžeš uklízet bordel ve městě, dostaneš peníze. Nechceš makat? Nedostaneš nic. Přídavky na děti? Zrušit! Buď makej, ať je uživíš, nebo je prostě neměj. koneckonců je ti pořád rotoped na výrobu energie.

Už to chápete? Stát na bezdomovce sere, ale nemakačenkům vyplácí šílený peníze. Tak co to je? Je vidět, že stát umí být krutý k těm, co to opravdu potřebují, zatímco vytěžuje mazané vyžírky.

227353

02.09.2010 16:08

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

No, pane Tmo, je vidět, že v tom máte docela jasno, protože jste naprosto správně odhadl, kolik je člověk za hodinu schopen vyrobit elektřiny. Je to opravdu 1kWh.

Stát by za tuto elektřinu platil dejme tomu 10 Kč/hod. (proč ne, když daňoví poplatníci dotují 10 korunami každou kWh vyrobenou solárními článkami, kteréžto peníze tečou rovnou do daňových rájů...

Miliardy ze sluneční energie končí na Kypru, u ČEZ i uhlobaronů

Takže by si vězeň mohl vydělat cca 100 Kč denně. A za to již může mít opravdu vydatné jídlo a trochu tepla. Ve vězení není za odměnu, ale za trest.

227370

02.09.2010 19:45

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že se sudeťáky se opravdu nedá diskutovat, herr tmo. Příště už na ty vaše pindy nebudu reagovat. Sieg Heil! [bliji]

227392

02.09.2010 19:50

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

A komu se za tu půdu platí? Indiánům? To asi těžko, že? Vy víte stejně dobře jako já, že Indiáni tam byli před bílýma. A ti jim tu půdu jednoduše ukradli. Ne, vlastně jim za to dali pár flašek chlastu a pokrývek infikovaných neštovicemi. [mrknutí jedním okem]

227393

03.09.2010 15:06

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

No, někdo, kdo tvrdí, že cyklista jedoucí rychlostí 30km/hod vydává 75 W, tak to už musí být minimálně inženýr. Nebo? Napadá mě ještě jedno slovo, ale to nemůžu použít.

Zkuste vymyslet kolo s výkonem 75 W a trochu se na něm projeďte...

Opravdu mě někdy udivuje, jak někteří chytráci dokáží tvrdit takové nesmysly a ještě se u toho tvářit, že mají pravdu.

Osobo, měl byste se nad sebou opravdu vážně zamyslet!!!

Ale vy jste měl možná na mysli 75 W tepelné energie, kterou člověk vytváří v klidu?

No nic, opravdu to nemá smysl. Nečtu si vaše příspěvky, a teď už vím i proč. Jsou totiž plné totálních nejapných nesmyslů.

227441

03.09.2010 16:48

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

Jistě. Já na to zapomněl. Když přišli bílí do Ameriky, tak tam bylo všehovšudy asi tak 20 až 30 Indiánů. Za tu dobu, co přišli bílí, tak se jejich počet začal prudce zvyšovat.

A bílí byli samozřejmě v Kanadě už před Indinány. No vidíte, co se tu člověk nedozví...

Děkuji, nebýt vás, žil bych v úplných bludech.

Ne, já vím, že Indiány by měl někdo konečně vymýtit, abyste nemusel utrácet těžce vydělané peníze za jejich chlast.

227451

03.09.2010 16:50

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

Jarmilo, kdybyste nemusela odevzdávat půl peněz státu, myslíte, že byste potřebovala nějaké přídavky?

227452

03.09.2010 16:57

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

Jsi schopný připustit, že je určitý rozdíl, když někdo přijde na pozemek někoho jiného a začne tam dělat bordel a mezi tím, když příchozí ten pozemek tomu prvnímu sebere a začne mu nadávat, že tam dělá bordel?

Pokud se domníváš, že je to to samé, pak by ti nemělo vadit etnické čištění nikde na planetě. Ale ono ti to asi nevadí, že?

Připomínám, že zde někdo prezentoval příměr mezi Cikány a Indiány, ale dle mého názoru se to srovnávat nedá.

227455

03.09.2010 16:59

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

Jsi schopný připustit, že je určitý rozdíl, když někdo přijde na pozemek někoho jiného a začne tam dělat bordel a mezi tím, když příchozí ten pozemek tomu prvnímu sebere a začne mu nadávat, že tam dělá bordel?

Pokud se domníváš, že je to to samé, pak by ti nemělo vadit etnické čištění nikde na planetě. Ale ono ti to asi nevadí, že? Tak to řekni jasně, že ti etnické čištění a vyhánění někoho z jeho pozemku nevadí a máme v tom jasno.

Připomínám, že zde někdo prezentoval příměr mezi Cikány a Indiány, ale dle mého názoru se to srovnávat nedá.

227456

03.09.2010 17:41

Spravedlivý stát

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

>Pokud někdo nechce být označován za lháře, neměl by lhát. Je to základ slušnosti. A přemýšlení má předcházet nějakému tvrzení.

Tím máte na mysli své tvrzení, že cyklista jedoucí 30km/hod vydává energii 75W?

227461

03.09.2010 18:12

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

Dobře, takže Armstrong šlapáním dokázal vydat 600 W. Tedy jen nohama. Pokud se připočtou ruce, jsme zase někde jinde.

Ale dobrá, průměrný chcípák dělá 75 W, normální člověk bez problémů 300 W.

"1 watt je výkon, při němž se vykoná práce 1 joulu za 1 sekundu. Jedná se o výkon potřebný například pro zvedání tělesa o hmotnosti 102 gramů (tj. o tíze 1 newton) rychlostí 1 metr za sekundu."

Ale to je mi ve finále jedno. Mně jde o to, aby vězeň, který není ve vězení za odměnu, ale za trest, musel něco dělat. Šlapání je poslední věc, kterou by mohl dělat, pokud by nechtěl dělat něco jiného. Samozřejmě že ideál by bylo naučit vězně dělat nějakou práci, kterou by mohl vykonávat i po odpykání trestu. Ale o to nikdo nestojí, protože je to moc přemýšlení.

Takže jsme u šlapání. Ty to možná René pochopíš, co jsem chtěl říct tím, že když je stát schopen z peněz daňových poplatníků platit 10 Kč za 1kWh spekulantům se solární energií, proč by nemohl dotovat tuto energii například 30 Kč? Stejně na hlídání vězňů dává obrovské částky, takže by to alespoň mělo smysl. Narozdíl od toho, když peníze z našich kapes odchází do daňových rájů.

Opravdu zajímavé je to, že někteří inteligenti považují kritiku něčeho (dotace solární energie) za podporu, ale tak už to chodí, zejména u mlžičů, kterým nejde o nic jiného, než se "blýsknout" svými "znalostmi", i kdyby měli základ problému přesunout někam úplně jinam. Ale jsem rád, že už tu má herr tmo své obdivovatele, to je velice potěšující, ja se tu nezvědavci šíří jak lavina.

227463

03.09.2010 18:20

Spravedlivý stát

RE: jean

hestroy 77.?.?.?

>Dělejte jak myslíte. Mluvte ale laskavě za sebe, a ne tím stádním způsobem "až se nám něco nebude líbit" nebo "si uvědomíme že je to nejlepší možné".

>Už to prosím pochopme všichni. A nedělejme si plané naděje, že tentokrát se vše podaří lépe...

Zajímavé... Vy stádním způsobem uvažovat můžete a někdo jiný ne?

227464

05.10.2010 15:01

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

hestroy 77.?.?.?

Neuvěřitelné. Opravdu se zdravý rozum úplně vytratil? Poplácávání po zádech a vzájemné ubezpečování o tom, že znáte PRAVDU ještě ani v nejmenším neznamená, že ji opravdu znáte!!! Je smutné, když někdo nedokáže ani po shlédnutí naprostých faktů změnit svůj názor.

To, že Jarmila už svůj život dožije ve svých přestavách, které si někde přečetla a kterým naprosto uvěřila, je pochopitelné. Už se jí nechce přemýšlet a hlavně měnit svůj pohled na svět, protože by musela začít úplně od začátku a to by přeci byla škoda, když své iluzi věnovala tolik času. Člověk se těžko smiřuje s tím, že většinu života žil pod vlivem někoho jiného.

I Jansmith už se nic nového nenaučí. Ale on ani nechce. Proč taky, když má svoji teorii a ta je jen jeho!!! (I když ji nevymyslel, ale jen a pouze uvěřil někomu jinému.)

Je opravdu těžké si vytvořit nějaký smysluplný názor, když na jedné straně oficiální média a historici lžou jak když tiskne a na druhé straně "alternativní" servery řízené těmi, co ovládají i oficiální média, šíří další dezinformace, které nakonec smetou opravdovou pravdu do kanálu i se všemi, kdo ji hledají.

>které mají oddělování se, pokrytectví, dualismus trestajícího Boha a návod na hrabání majetku pod sebe (na rozdíl od soucit a spravedlnost hlásajícího křesťanství) vepsáno už ve svých svatých manuálech

Co dodat? Je katolická církev, která hlásá to samé, tedy trestajícího mstícího se Boha, křesťanská? Je křesťanská i přesto, že je pro ni majetek důležitější než pravda?

Ale abych se také vyjádřil k tématu, kterým je pan Stwora a jeho soud, který "bude stát statisíce". Je vidět, že první reklama na Zvědavce (tu, co odvysílali v televizi) nebyla tak účinná a "vylepšení" Zvědavce zamykáním jeho obsahu nepřineslo penizky do prázdné kasičky. To je velký div. Místo náporu nových čtenářů došlo k tomu, že už sem nikdo nechodí a proč taky... Je potřeba oprášit starou dobrou židovskou notu, aby se sem vrátili dobří katolíci, kteří jsou zvyklí financovat podobné aktivity.

Na Zvědavci je už jen pár lidí, kterým se nedá říkat stádo... Ale to nejsou ti, co drží nastavenou linii spiknutí proti církvi a lidstvu a navíc je jim líto vypláznout drobné za informace, kterých je plný internet a které jsou uveřejňovány i na českých serverech, které jsou zadarmo a vždy budou, protože jim nejde o kšeft, ale o hledání pravdy.

A Jane, kolik židů se asi schází v Bilderbegu? Máš nějaké tušení? Asi to budou všichni, včetně našeho knížete, že? [oči v sloup]

229383

08.10.2010 08:25

Odešel člověk a kamarád

Je to opravdu velice smutné...

hestroy 77.?.?.?

Znal jsem DavidaZ pouze z diskuse. Vím, že to byl slušný člověk. Je mi opravdu velice líto, že se rozhodl vyřešit své problémy tímto způsobem. Asi se dostal do slepé uličky, z které neviděl východisko. Jen doufám, že nebyl katolík.

A ještě bych rád vyjádřil svůj nefalšovaný odpor k názorům paní Strigy. Ona musí být hodně nešťastná. Z jejich příspěvků lze cítit opravdovou nenávist, netoleranci a naprosté nepochopení. Není to hezký pohled...

229562

08.10.2010 14:43

Odešel člověk a kamarád

RE: Je to opravdu velice smutné...

hestroy 77.?.?.?

Herr tmo, já chápu, že vám přijde naprosto normální začít mrtvého pomlouvat, že byl příživník atd. Striga napadá vše, co se neshoduje s jejím viděním světa. O tom by mohl vyprávět například pan Liška. Hyenismus, to je jediné, jak se dá neomluvitelné pomlouvání Strigy nazvat. A vůbec, nereagujte na mě. Já na ty vaše nesmysly také nereaguji. [bliji]

229607

08.10.2010 16:25

Odešel člověk a kamarád

RE: Člověk, kterého zabil systém

hestroy 77.?.?.?

Pane Lhotáku, naprosto chápu vaše rozhořčení, když se objeví lidé, kteří začnou mrtvého pomlouvat a označovat ho za příživníka. Je to nepochopitelné, neuvěřitelné a hlavně velice, velice odporné. Přijměte prosím moji omluvu za tyto "lidi". Jsem si jistý, že Striga nikdy nic podobného nezažila, přesto si dovoluje urážet. Ale koneckonců víte, jaká je a vůbec mě to od ní nepřekvapuje.

229617

11.10.2010 15:07

Odešel člověk a kamarád

RE: Člověk, kterého zabil systém

hestroy 77.?.?.?

Jarmilo, myslím, že vysvětlovat základní principy lidské slušnosti někomu, kdo si dá tak výstižný nick, je naprostá ztráta času. Nemějte jí to ale za zlé. Nešťastní lidé často svoje neštěstí ventilují urážením a napadáním ostatních a jelikož nechápou ani sebe, jak můžou chápat ostatní?

Ale vystihla jste to přesně. Striga už by měla nechat tohle téma na pokoji, nechápe, že se odkopává čím dál víc.

229820

13.10.2010 11:26

V Evropě končí sociální smír

RE: Socialni smir...

hestroy 77.?.?.?

Vy toho pána znáte? Že píšete zrovna VY? Víte, být prostým člověkem je v pořádku. Ale být prosťáčkem, to už není úplně ideální. Ale to byste měl zrovna VY vědět nejlépe, že? Ale jsem rád, že se najde někdo, pro koho práce prostých lidí nemá žádnou cenu. Je vidět, že si se soudruhem krokodýlem dobře rozumíte! A to je moc dobře. Jen více takových jako jste vy a krokodýl. Pak bude na zemi úplný ráj. Nebo je to přesně naopak?

Původně jsem vůbec nechtěl na krokodýlí úplně nesmyslné žvásty reagovat, ale jak se tu začíná krokodýlí rodinka zvětšovat, tak jsem nemohl odolat. To byl můj poslední příspěvek. Tak si toho važte.

229931

20.10.2010 14:50

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: obět 62let

hestroy 77.?.?.?

Nezlobte se na editora. Je to prostě jeho práce, nic jiného. Potřebuje popíchnout lidi, aby zvýšil sledovanost. Kontroverzní názory jsou k tomuto cíli ideální. Je to stejné, jako když editor kritizuje postoj Izraelců k Palestincům. Když jim Izraelci kradou půdu, tak mu to vadí, ale to, že žije na půdě, která je již kompletně ukradená Indiánům, mu nevadí, protože Indiáni jsou špína. Tedy tvrdí přesně to, co Izraelci tvrdí o Palestincích. To není nehomogenní názor, to je prostě byznys.

A navíc editor určitě nežije z podpory, protože tu odpírá Indiánům, takže jako rovný chlap podporu nebere. Naštěstí zpoplatnění Zvědavce zaplatí i mnohastatisícové účty za soud, kočky nepočítaje. [chechtot]

230322

20.10.2010 15:02

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Dovětek za článkem nemá pravdu!

hestroy 77.?.?.?

Zatímco socialismus plodil VŽDY jen bohatství, kritickou rovnost a místo problémů řešení, které se ukázaly jako geniální - například výrazné zlepšení životního prostředí, zdravou konkurenci, vyšší průměrný věk, plné obchody atd.

Jediným řešením je totální regulace, aby měli všichni stejně, tedy prd. Jediným řešením pro hloupé ovčany je jejich řízení radou moudrých, kteří budou určovat, co si má člověk vzít na sebe, jak dlouhé lejno vyprodukovat, případně kterou rukou salutovat.

V Afghánistánu chlapi přejdou z produkce máku na produkci konopí a bude klid. Bude více lásky a pravdy, přesně tak, jak si pamatujeme z období před 20 lety u nás, kdy režimem hýčkaní Havlové nakonec byli jednohlasně zvoleni komunistickým parlamentem do čela státu.

Jedině třídní boj! Levice ať zvítězí po celém světě, ta zaručí, že se do vedoucích funkcí konečně dostanou čistí a poctiví lidé, tedy ne ti bolševici a stbáci, kteří teď ve vládě jsou a které vůbec, ale vůbec nevyprodukoval socialistický systém. [chechtot]

230324

21.10.2010 12:55

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

hestroy 77.?.?.?

Samozřejmě. Od té doby, co hliník přerazí mnohonásobně silnější ocel, od té doby je možné vše. Americká armáda například na ničení betonových bunkrů používá zásadně hliníkové hlavice. Co víc dodat? Snad jen, hloupému napověz, blbého kopni.

230418

21.10.2010 17:49

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Zajimavé odkazy k tématu

hestroy 77.?.?.?

Dáš za to hlavu na špalek? Můžeš tvrdit na 100%, že chemtrails nejsou? Pokud ano, chci důkazy. A jak jseš na tom s 911? Taky si myslíš, že hliník přefikne ocel? Případně udělá díru do betonu? Už jsi zkoušel vybourat betonovou podlahu hliníkovým majzlíkem? Případně přestřihnout hliníkovými nůžkami ocelový drát? Pokud si to myslíš, tak samozřejmě nějaká diskuse na téma co si "elita" může dovolit přímo před našima očima nemá cenu.

Jinak můj názor na chemtrails je takový, že přidávat svinstvo do leteckého paliva není žádný problém. Není to dohledatelné. Prostě někdo někde nalije kanystr do cisterny a je to. Kolik myslíš, že je společností, co dodávají letecké palivo?

230453

Jak pro koho. Trapas jsou vaše názory (no, vlastně spíš bláboly, jak rád hodnotíte ostatní), vážený anonyme. No, vlastně je to spíš hodně smutné a rozhodně to není k smíchu, číst si něco takového.

230492

22.10.2010 13:47

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: obět 62let

hestroy 77.?.?.?

Honzo, promiň, ale tvé názory, že Obama je zachránce lidstva a Bobošíková je ženská s vyvinutou morálkou, to prostě neskousnu [smích]

230564

22.10.2010 16:41

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

hestroy 77.?.?.?

Ale prosím vás. Až budete chtít bourat beton, pořiďte si na to hliníkový majzlík. Tím se totiž beton prorazí nejlépe. Ono totiž letadlo, které proletí i s křídly betonovou budovou a přitom přerazí několik masivních ocelových nosníků, je dost podivné, ale jak pro koho. Někteří mají klapky na očích, jak jste naprosto správně řekl.

http://www.septemberclues.info/

Zde je v "živě" odvysílaném přenosu (úvodní video, čas 3:48) vidět ten neuvěřitelný úkaz. Letadlo proletí skrz, ale naštěstí soudruzi rychle stáhnou video do blackoutu. Chcete li desítky důkazů zpackané iluze o tom, jak do TT narazila letadla, prohlédněte si ty stránky pořádně. Samozřejmě, pokud umíte anglicky. Jinak je samozřejmě těžké cokoliv dohledávat, protože soudruzi v českých médiích vám pravdu neřeknou. Najdete tam VŠECHNA videa, která zachycují letadla narážející do TT. Kupodivu ani jedno nebylo natočeno amatérem, ale všechna byla natočena zaměstnanci médií. Což je ale samozřejmě zcela normální.

Omamžitě po "útoku" (ve skutečnosti řízené demolici) byly zablokovány všechny přístupové cesty kolem TT a policajti brali všem lidem foťáky a kamery, prý v zájmu národní bezpečnosti.

Ale co bych vykládal člověku, který věří, že po pádu letadla se nenajde NIC, žádné trosky, žádné mrtvoly, prostě nic, jen díra v zemi, ale "naštěstí" se najde jediná věc a to neporušený pas jednoho z únosců. Samozřejmě, tomu může uvěřit jen člověk se silnou náturou, případně slabomyslný jedinec.

A teď šup, odchod na Nezvědavce!

230578

22.10.2010 17:05

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Doplnění editora je nesmyslné a egoistické

hestroy 77.?.?.?

Hezky to bylo vidět na demonstraci policistů a hasičů. Během chvíle se z nich v médií stali vandalové a ztratili podporu veřejnosti. Divím se, že to pořád nechápete!

230582

22.10.2010 20:09

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: No to není dobrá reakce

hestroy 77.?.?.?

Jo to máš naprostou pravdu, Pepku. Když vidím ty tvé výplody, tak si říkám, že tenhle svět jde rychle do kytek. Co příspěvek, to perla. Vrať se raději na Nezvědavce, tam najdeš podobně smýšlející idvidua. Předpokládám, že BenHur je tvůj nick tam.

230606

22.10.2010 22:23

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

hestroy 77.?.?.?

Dobře, dobře. Ještě štěstí, že ty budovy byly stejné, protože pravděpodobnost, že u obou nastane úplně to samé poškození je jaká? Vysoká nebo nízká?

Co se týká pasů, které byly hlavním důkazem, že za celou akcí stojí fousáči z jeskyně, zde si můžete přečíst, jak na to šli fousáči chytře. Nechali si poslat nové pasy a uměle je nechali zestárnout, aby nebyli podezřelí. Kde je ale nechali, že je mohli vyšetřovatelé najít? Jo, oni vlatně nebyli v letadlech, ale úplně živí někde jinde, že? Nebo byli v letadlech? No zaplaťpámbů, že se našly všechny ty pasy...

The commission released pictures of hijackers' visas -- including the charred remains of Ziad Jarrah's visa, plucked from the wreckage of United Flight 93 near Shanksville, Pennsylvania.

Vložený obrázek

Je zázrak, že to našli tam, kde nebylo skoro nic. Naštěstí ten pas neshořel úplně, to by byla velká škoda...

Lidské ostatky byly nalezeny míle daleko od místa dopadu letadla. Což není nic neobvyklého, že? Je naprosto normální, když něčí ruka letí míle daleko.

Ne vážně, je vidět, že o tom hodně víte, civilní agentury přeci NELŽOU (i když začnou prozkoumávat zbořeniště až po třech týdnech vytvalého odvážení trosek), stejně jako přeci nemůžou lhát v televizi (ta je taky civilní, ne?)... Můžete mi prosím osvětlit, jak to bylo s těmi pasy, podle kterých během pár hodin věděli, že za tím stojí fousáči alias Al Kakajdá? Také mi není úplně jasné, jak ty lidské ostatky mohou odletět míle daleko. Pokud jste schopný mi to vysvětlit, pak už uvěřím opravdu všemu. Ještě byste mohl přidat vysvětlení, jak byl Irák propojen s Al Kakájdou a kam se Saddámovi povedlo ukrýt ty zbraně hromadného ničení schopné během pár minut napadnout Evropu.

230611

25.10.2010 11:02

Tajemství peněz

RE: Hezký

hestroy 77.?.?.?

Nechci vás rušit v debatě, ale ve skutečnosti je to hrozně jednoduché.

1. Pokud bude peníze vlastnit stát a stát budou vlastnit občané, pak občané budou vlastnit i peníze. Jelikož přírodní bohatství musí patřit státu, pak patří i každému občanovi. Takže z každého kilogramu vytěženého uhlí, železa, z každého pokáceného stromu patří odpovídající část každému občanovi. To je naprostý základ. Dalo by se tomu říkat životní renta.

2. Zrušit politiky, hned máme ušetřeny desítky miliard. Zrušit armádu, hned máme další desítky miliard. Tyto peníze snadno zaopatří všechny bez práce. Jakmile bude ve společnosti nastolen spravedlivý systém pro všechny, vše se srovná samo. Ti schopnější budou nabízet produkty nebo služby těm méně schopným a tím pádem budou bohatnout, ale nedojde ke zbídačení ostatní populace na jejich úkor. Naopak, celá ekonomika se bude vytrvale zvětšovat.

3. A hlavně! Veškeré zákony země musí být na jedné A4! Aby jim porozuměl každý. Daň jednotná, 10% z příjmu. Zrušit všechny úřady, zachovat pouze poštu, kde každý vyřídí vše, od zaplacení daní, po prodej svého auta. Tenhle byrokratický systém, co tu vládne, je neproto neuvěřitelný, pozůstatek R-U.

P.S. Jsem zaměstnavatel a zaměstnanec v jedné osobě, takže vím, kolik zaplatím státu na daních, sociálním a zdravotním. Je to asi 48%. Tedy půlku odevzdám hned, dalších 20% na DPH, další procenta na spotřební dani atd. Dávat státu 70% všeho co vydělám, je mého názoru šílené a opravdu nevím, zda to nekdy v historii bylo víc. Armáda je úplně na hovno, nikdy jsme jí nepoužili. Politici jsou banda obyčejných mafiánů, nevěřím ani jednomu z nich. Jsou to obyčejní zločinci, stejně jako většina dnešních "podnikatelů". Ti většinou začínali s výpalným, dnes jsou z nich ctihodní občané. Je to hnus.

230866

26.10.2010 16:22

Tajemství peněz

RE: Hezký

hestroy 77.?.?.?

Jste to opravdu vy, pane Vojto? Nevěřím svým očím! Dnes k vašemu příspěvku nemám, co bych dodal. Opravdu jste mě překvapil. [smích]

231048

26.10.2010 17:37

Tajemství peněz

RE: Omezte počet svých příspěvků

hestroy 77.?.?.?

Tady má tu někdo tu drzost, že se opovažuje tvrdit, že má pravdu? Tu pravdu, co vyčetl z novin? OMG, to je neuvěřitelné. Vy tu chcete někoho UČIT??? Vy?

A ještě máte tu drzost označovat ostatní za tupánky? Měl byste si, herr tmo, konečně uvědomit, že ty vaše přechytralé (a z vašeho, ale jen z vašeho pohledu smyslupné a důležité) příspěvky mají obvykle nulovou hodnotu. Pokud někdo chce slyšet něco podobného, co tu prezentujete, pak si stačí přešíst oficiální propagandu šířenou všemi médii. Opravdu si můžete ušetřit čas opakováním oficiálních nesmyslů.

231054

27.10.2010 12:06

Pozvánka na soud

RE: Já si nedělám illuse

hestroy 77.?.?.?

Hele, BenHure (Mikine, nebo jiný nezvědavče). Ty podporuješ vraždění, mučení a znásilňování v Iráku a Afghánistánu, jsi odpovědný za smrt miliónu lidí. Ty podporuješ loupení, vraždění a mučení v Izraeli. Pan Stwora na rozdíl od tebe nikdy tyto svinstva nepodporoval. Nepodporoval ani žádné jiné zabíjení. Ani nepopíral nacistické zločiny (jimž se americké vyrovnají a ještě je předeženou). Takže odochod mezi své prostoduché soukmenovce na Nezvědace, do té žumpy, kam patříš. Zaplaťpámbů, že nežiješ u nás. Tím se stupeň debility českého národa podařilo výrazně snížit. [bliji]

231149

27.10.2010 12:12

Pozvánka na soud

RE: Je to těžké se ve vás vyznat

hestroy 77.?.?.?

A co to je jiného? Zmlátil někoho? Okradl někoho? Zabil někoho? Na jakém základě byl odsouzen? To se můžou zavírat lidi jak ve středověku? Určitě jste jásal, když byly otištěny karikatury Mohameda a hrozně se rozčiloval, když se Arabové vztekali. Tím jsem si jistý. Pokrytec jak se patří.

231153

28.10.2010 19:31

Pozvánka na soud

RE: Je to těžké se ve vás vyznat

hestroy 77.?.?.?

Jistě, ten kdo krade, tak ten vlastně za nic, ale opravdu za nic nemůže... Nenavrhnete zrušit vězení? Co kyby se tam rozšířil tyfus?

231251

29.10.2010 11:15

Přímá demokracie

RE: Česko

hestroy 77.?.?.?

OMG, zase Moravák. Tak jak bychom se asi tak měli jmenovat? Česko-Slezsko-Morava? Federativní republika středoevropských států? A co když je těch území ještě víc? To máte východní Čechy, západní Čechy, atd.

Kdo nechce co uznat? Co je v našem státním znaku? To chcete další parlament pro Moravu a ještě pro Slezsko? Nestačí, že je premiér Moravák?

O co vám jde? [zmaten] Naštěstí takových zarputilých Moraváků moc není a většina normálních lidí chápe, že když mluví česky, tak jsou Češi. Vy snad mluvíte moravsky?

231286

01.11.2010 17:02

Přímá demokracie

RE: Paní Jarmilo

hestroy 77.?.?.?

ÁÁÁ, tady se někdo hrozně urazil. A nepochopil, co mu to vlastně ten mtk píše. Naštěstí to mtk vysvětlil, takže to snad pochopili i ti, co si stáli na vedení. Nebude nakonec frustrován někdo úplně jiný, než mtk, který je těžce nad věcí? A když pan quido není schopen pochopit tenhle jednoduchý příspěvek, jak to bude s tím vším ostatním? Jen se ptám a frustrován nejsem, pane quido... [chechtot]

231561

02.11.2010 12:17

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Máme spravedlivé soudy.

hestroy 77.?.?.?

Už dlouho jsem nečetl takovou slátaninu nesmyslů. Ale co od primitiva z lehožumpy čekat, že?

231700

02.11.2010 12:24

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Uz tim jak napisete

hestroy 77.?.?.?

Je to ono známé anti-anti. Takový místní glum, nešťastné stvoření, které se zmítá v oficiální propagandě a samostatné přemýšlení ho děsí. Je to vlastně chudák, stejně jako mnoho jiných, kteří zůstanou v zajetí virtuálního světa připraveného vládnoucí elitou. Chce snad prosťáčkovi někdo něco vyčítat? Vždyť on za to nemůže! A zbabělec není, pokud by mohl, rád by udával a dokonce by se i potom chlubil, kolik lidí dostal do vězení. Je škoda slov, na tohoto nešťastného, zapšklého tvora.

231701

02.11.2010 13:27

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

hestroy 77.?.?.?

René, pochop, že tmo se jen snaží vysvětlit, že by si nikdy sám nebyl schopen vládnout a starat se sám o sebe. Proto potřebuje, jako výstavní člen lůzy, pomoc někoho, kdo mu řekne, co má dělat. Jen nechápu, proč to musí psát tak zdlouhavě. Stačí napsat. Jsem nesvéprávný a neumím si představit, že bych se o sebe musel starat sám. Místo toho píše takové dlouhé elaboráty, možná proto, aby bylo vidět, že se tolik snaží se zavděčit těm nahoře. Třeba mu taky pustěj drobek od stolu.

231708

02.11.2010 14:36

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

Vše jde podle plánu

hestroy 77.?.?.?

Rozsudek dopadl dle očekávání. Takže žádné překvapení.

Jen mi není jasné, proč některá média vytahují tak senzacechtivé titulky. Veřejně popíral holokaust. Co tím mají na mysli? Ten, kdo se zajímá o přesný počet obětí a nechce věřit magickému, ničím nepodloženému číslu 6.000.000, je popírač holokaustu? To je něco jako když se člověk snaží dopočítat počtu aut v hromadné havárii a když řekne, že jich nebylo 100, ale "jen" 90, tak popírá to, že se ta havárie odehrála? Je to pro mě další důkaz naprosté debility "novinářů", kteří ovšem ve skutečnosti žádní novináři nejsou, jsou to jen cvičené opice, které přepíšou to, co jim někdo nadiktuje. To je opravdová ubohost a dost to vypovídá o stavu dnešní demokratury.

Závěrem jen doufám, že se seženou ty statisíce, které soud stál, to je hrozná drahota dneska, kdo by to byl řekl, že to může stát tolik. [zmaten] [překvapení] [oči v sloup] No, je dobře, že se alespoň někdo napakoval.

Zajímalo by mě, kdo nese náklady na soudní líčení, když to pan Stwora vyhrál, tak by to asi měla nést žalující strana, tedy ten debílek Jakeš?

231719

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Káva pro Zvědavce

78

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 105 čtenářů částkou 27 150 korun, což je 78 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mluvčí ministerstva zahraničí Price: USA nebudou Rusku ustupovat v otázce bezpečnostních záruk25.01.22 07:41 USA 0

Jak Britové dodávají na Ukrajinu zbraně24.01.22 19:23 Británie 4

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 1

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 5

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 3

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 2

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 10

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,72 Kč
Euro
24,57 Kč
Libra
29,27 Kč
Kanadský dolar
17,17 Kč
Australský dolar
15,49 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,10 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,38 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
27,57 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 015,59 Kč
1 unce stříbra
517,18 Kč
Bitcoin
782 026,16 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?