Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 2623 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, famme, hestroy, chytráknadchytráky, Vopice.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.03.2009 17:47

Prý je zamilovanost choroba

RE: Josephe nedej se a bojuj (!!!)...

hestroy 77.?.?.?

> vaše výblitky jsou opravdu nestravitelné a pro mě zcela nadbytečným čtením

Ano, takto píše člověk, který si dovolil nadřadit se ve stylu psaní nad Janasmitha...

Ale líbí se mi, jak ho rozzuřilo to, že se zde našli lidé, kteří si dovolili pochybovat o kvalitách Systému, na který Joseph nedá dopustit. Celou tuto debatu jsem se snažil ignorovat, neboť dohady o tom, zda by se měl člověk chovat podle PRAVIDEL SYSTÉMU, nebo spíše dle toho, co cítí, že je správné, mi přijdou naprosto nesmyslné.

Je to asi stejné, jako kdyby se vzbouřenci proti Matrixu začali hádat, zda jeho pravidla jsou v pořádku nebo ne. A není trochu směšné bojovat proti Matrixu a přitom se řídit jeho zákony?

A malá kontrolní otázka na závěr... Z jaké skupiny lidí se nejčastěji rekrutují psychologové, jejichž "moudré" argumenty zde používají příznivci Systému?

185084

01.03.2009 18:02

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

hestroy 77.?.?.?

Souhlasím. Pan djb tu napsal do písmene můj názor. Je nás tu víc, kteří byli oznámkováni bandou spolčených bláznů, kteří si dovolí pochybovat o tom, nakolik je oficiální "věda" Systému smysluplná. Nečekal jsem, že se Zvědavci rozdělí do dvou skupin, z nichž jedna bude bojovat se Systémem tím, že odmítne jeho pravidla a druhá, která bude Systém bránit do skonání těla. Je to opravdu zajímavé.

Asi jako kdyby se několik antikomunistů hádalo o tom, zda jsou názory Marxe podnětné nebo nikoliv. [zmaten]

185090

01.03.2009 18:03

Prý je zamilovanost choroba

RE: Josephe nedej se a bojuj (!!!)...

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

185091

01.03.2009 18:16

Svět podle lišek

RE: Jak pejsek a kočička vařili dort....

hestroy 77.?.?.?

Já čekal, že sem Striga hodí svou jedovatou slinu, s tím jsem do diskuse šel. A vida, nezklamala. Cokoliv je nad její chápání, je nesmysl. Ale když to vysvětlí pán z televize, navíc s titulem (nejlépe psychologa), tak už to pravda být musí. Občas si říkám, co tu ta Striga na Zvědavci vlastně pohledává? Proč se nespokojí s tím, co jí Systém běžně dopřává? Proč si nečte svoji MFD a neoddá se Systému úplně? [oči v sloup]

185093

01.03.2009 18:18

Svět podle lišek

RE: ???

hestroy 77.?.?.?

Přemýšlet hlavou? Měl byste si uvědomit, že tohle není komerční nalejvárna vaší oblíbené televize Nova. Takže málo nablýskaných cingrlátek a více prostoru k vlastnímu názoru. Doufám, že víte, o čem mluvím...

185095

01.03.2009 18:23

Svět podle lišek

RE: Jenom idioti odsuzují školství a vzdělání!

hestroy 77.?.?.?

Pan Černý přemýšlí úplně jako pan Lischka. [chechtot] Velmi dobré! Chválím jej a jedním dechem chválím i pana Lischku. Jen tak dál. Minimálně jednu osobu - paní Strigu - jste již dostal na svojí stranu!
[chechtot]

185096

01.03.2009 18:25

Signoraggio nebo-li panské – a frakční rezerva

RE: ČNB je nezvěstná.

hestroy 77.?.?.?

Díky Vanguarde... Víte, vy možná nejste průměrný, ale přímo nadprůměrný školáček!

185097

Bolševický synáček Bursík se ukázal jako "pokrokový" oportunista, jeho podržtaška Katka Jauvajs je hloupá koza, ovšem také z "dobré" (bolševické) rodiny. Tito lidé jsou nejodpudivějšími parazity ve vládě.

185161

02.03.2009 11:11

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Nevím jak to slušně nepsat

hestroy 77.?.?.?

Díky milý siosoudruhu za obvyklé nesmysly. Nyní zkuste pro změnu tu pohádku o těch zlých teroristech, co se jim podařilo to samé, totiž udělat s minimálními prostředky něco, na co by jiní potřebovali prostředky téměř neomezené. Pak můžete pokračovat v tom, že máme demokracii a pravá je zásadně odlišná od levé, to znamená, že v našem parlamentu nesedí banda bolševiků pod různými názvy. A pokračujte dál, Systémem opakovaných "pravd" jsou tisíce. A pokud nevíte, co byste nám měl vyprávět, zavolejte na ústředí, tam vám poradí a možná přidají i nějaký ten shekel navíc...

A ještě k tomu 911... To například musí být také pravda, když to Číňani (bolševická diktatura) nenapadli, že? Víte co by vám možná pomohlo? Zkuste si jít s Pražákem a dalšími siosoudruhy diskutovat na stránku omezených spolehlivých patolízalů Systému, tam najdete mnoho lidí se stejně omezenými, ale Systémem schválenými názory.

185165

02.03.2009 11:23

Prý je zamilovanost choroba

RE: Josephe nedej se a bojuj (!!!)...

hestroy 77.?.?.?

Tady je někdo v defenzívě? Co tím máte na mysli? To, že tu pár lidí, kteří vědí, o čem mluví, má svatou trpělivost vysvětlovat něco lidem, kteří jen dokola opakují oficiální "pravdy" Systému, znamená, že jsou v defenzívě? Možná tak v počtu zmatených lidí, kteří na ně útočí, nikoliv kvalitou jejich argumentů. Jediné, na co se zmůže parta do krve bránící Systém, je opakování slov oficiálních "autorit".

A dejte si pozor, aby vám ten váš "pobavený" úsměv nezhořkl. A jestli si chcete zvyšovat sebevědomí tím, že najdete více lidí, kteří budou s vašimi "názory" (ve skutečnosti názory Systému) souhlasit, zkuste tuhle stránku - společenství podržtašků a oficiálních pochlebovačů Systému. Tam najdete nepřeberné množství lidí na vaší úrovni. Velmi vám to doporučuji, je to místo přesně pro vás, tady je vás škoda.

185170

02.03.2009 11:28

Prý je zamilovanost choroba

RE: Josephe nedej se a bojuj (!!!)...

hestroy 77.?.?.?

Tyhle řeči si nechte mezi své soudruhy z party rozvášněných omezenců a siobolševiků, odkud jste přišel a kam se zase s velkou slávou navrátíte a budete vyprávět, jak jste tu "řádil" a jak jste nám to "nandal" vašimi argumenty z MFD. [chechtot]

185174

02.03.2009 11:32

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Gemar Rudolf

hestroy 77.?.?.?

Tak tak, proč by to sovětští vědci neodhalili, že? Například bourání baráků řízenou demolicí také nikdo neodhalil, přestože to všichni viděli v televizi na vlastní oči, že? [chechtot]

Jinak, co se týká nějakých sond, ty vám dnes vyfotí doslova cokoliv, po odpovídající fotomontáži... [oči v sloup]

185175

02.03.2009 14:19

Prý je zamilovanost choroba

RE: Josephe nedej se a bojuj (!!!)...

hestroy 77.?.?.?

Jane, myslím, že tahle diskuse, do které jsem se původně nechtěl zapojit kvůli tomu, že to sklouzlo k dohadům typu "bylo dříve vejce, nebo slepice", případně, "je život sám o sobě dostatečným důvodem pro jeho existenci", nakonec ukázala, že s námi nesouhlasí nejen vyslanci z party zasloužilých správců Systému, ale i řadoví zvědavci.

Ono tu občas dojde k lámání chleba a nastolení základních otázek:

1. Je Systém nastavený na ZLO záměrně?
2. Je možné, aby Systém řídilo jen pár "vyvolených"?

Při takto položených otázkách se i někteří zvědavci přidávají na stranu Systému. Je možné, že prostě neumějí uvěřit tomu, že VŠECHNO, co jim bylo kdy řečeno, je jedna obrovská lež. že jim lhali rodiče, učitelé, média, zkrátka všichni.

Jak dlouho trvá, než se ze lži stane "pravda"? Jednu generaci? Dvě? Tři?

A v kolikáté generaci LŽI již žijeme? Já vcelku chápu, že i někteří zvědavci se zastaví na určité hladině "víry", neboť pokud by se chtěli vydat dál, museli by přijít o VŠECHNO, co si v Systému našetřili (tím nemám na mysli jen peníze).

Takže se nakonec ukázalo, to co je tu delší dobu patrné a několik z nás se dostalo až do opozice s většinou zvědavců, kteří ovšem začali bránit Systém houževnatěji než ti, co věří tomu, co říkají v novinách.

Konkrétně si zopakujme, oč jde. Většina zvědavců se přiklonila k názoru, že zamilovanost je "choroba", že geny určují, jací budeme a že věhlasní "odborníci" na život mají pravdu, neboť jsou to VĚDCI! Že život je nesmírně komplikovaný a k tomu, aby člověk pochopil, co se děje, potřebuje studovat stohy knih od "uznávaných autorů". Dokonce ani po takovém studiu však není život jednoduchý, neboť je "nesmírně komplexní". Bohužel však nikdo neřekne jiný důkaz pro jeho tvrzení, než citaci některých "uznávaných autorů"... To, že k pochopení života stačí selský rozum a otevřená mysl, zřejmě není dostatečně "na úrovni". Přitom, pokud by se člověk zamyslel nad skutečnými hybnými silami, které ho vlečou životem, dokázal by je spočítat na pár prstech.

Takže budiž, přijmeme tedy ta vlídná slova, kterých se nám dostalo od "domobrany" Systému a nechme je dál nechat formovat jejich životy dle oficiální propagandy, že Systém to s nimi myslí dobře.

Koneckonců, proroků, kteří tvrdili to samé, co my, tu bylo již nepočítaně. A stádo dál vesele bučí svoji naučenou písničku.

185194

02.03.2009 19:18

Nové jaro ve starém mocnářství

RE: Ja vam mam,

hestroy 77.?.?.?

Ale, ale, slečno Ájo, nebuďte paranoidní. To by potom mohl být pan Lischka i Petr Černý, který také občas reaguje, naposledy např. na Svět podle lišek... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

185230

02.03.2009 19:22

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Co na to říká svědomí?

hestroy 77.?.?.?

Máš pravdu, Mirdo... Takhle vpadají lidé, co dokázali něco úžasného? Smutně, zamlkle, s pohledy dolů? Obehdy jsem se právě koukal na Capricorn One (Kozoroh jedna) a říkal jsem si, nakolik to asi odpovídá skutečnosti...

185231

02.03.2009 19:29

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Nevím jak to slušně nepsat

hestroy 77.?.?.?

Opravdu? [oči v sloup]

185232

03.03.2009 11:28

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

Demagogie? Jak co! Zeptám se vás přímo. Dovolil byste si říci učiteli: "ukliď si to sám, šmejde?"

Osobně jsem až do konce střední školy zažíval socialistické školství. Dva roky po pádu bolševismu se již po chodbách proháněli smradi bez jakéhokoliv vychování.

Ano, nebyli jsme svatí, osobně jsem to na ZŠ dotáhl až na dvojku z chování, třídní důtky jsem dostával pravidelně, ředitelskou jednou do roka.

Ale NIKDO si nikdy nedovolil to, co je dnes "normální", totiž tykat učitelům a drze jim oponovat. To si NIKDO nedovolil.

Takže pokud jsem byl schopný posoudit obrovský propad vychovanosti studentů jako student, neznamená to, že je něco špatně?

Inu, když tak na to koukám, váš příspěvek neobsahuje žádný originální argument, je to spíš takové přežvykování. Co se dá dělat...

185309

03.03.2009 11:36

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

A generace vašich strýců a otců (to je zajímavé spojení, kolik jste těch otců měl?) so dovolila učiteli tykat a drze ho urážet? To jste zde raději nezmínil, že? Zkuste se na to vašich otců a strýců zeptat a také se jich zeptejte na to, zda by dostali facku, nebo by byli rovnou vyhozeni ze školy...

Tento článek není jen o fackování. Já ho chápu tak, že dnešní učitelé nemají v podstatě žádné možnosti, jak se s drzými smrady vypořádat. Obvykle se navíc jedná o dětičky zazobaných STBáků, které mají beztrestnost zajištěnou. Je to jako všude jinde, v celé společnosti, kdy právo je vymáháno jen na těch, co se nemohou bránit.

Je to zoufalý rozklad společnosti. A žádný přenos matematické olympiády to zachránit nemůže.

185310

03.03.2009 11:41

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Uz js stim pochybovanim trapni.

hestroy 77.?.?.?

A teď nám pane Vodníku zkuste něco říci o 911. Také nepochybujete o tom, že se dva mrakodrapy identicky zřítily po nárazu letadel? Také nepochybujete o tom, že budova č. 7 se zřítila dokonce bez toho, aby do ní nějaké letadlo narazilo?

Myslím, že se najde jen málo lidí, kteří sledovali pád WTC na vlastní oči a nebylo jim hned jasné, že je to dílo Bin Ládina. A všechny otázky ohledně toho, jak je možné, že ty baráky spadly, byly následně fundovaně zodpovězeny, že?

Jen tak dál a svět bude jasný a krásný a bez jakýchkoliv pochybností.

[chechtot]

185311

03.03.2009 11:44

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Uz js stim pochybovanim trapni.

hestroy 77.?.?.?

Lepší je nepochybovat. Sledovat televizi a věřit všemu, co tam dávají, že pane Satai. Vy musíte být šťastný člověk. A já vám to přeji. Také věříte tomu, že v Sovětském svazu rozdojili kozla? To přeci v televizi také bylo, nebo ne?

185313

03.03.2009 11:54

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Co na to říká svědomí?

hestroy 77.?.?.?

Milý Van Gulde, myslíte, že má smysl se dohadovat s někým, kdo věří tomu, co mu dávají v televizi? Vy jste se tu již vyprofiloval tak, že věříte všemu, co v televizi je, pokud to vysílá ta strana, ke které patříte. Takže dnes byste možná nevěřil tomu, že soudruzi ze SSSR rozdojili kozla, ale před revolucí byste to sovětským bolševikům věřil. Dnes, když se soudruzi bolševici ze SSSR přestěhovali do Izrahelle a z pouští, které zbyly po původním obyvatelstvu udělali oázy klidu a míru, byste jim onu historku také uvěřil.

A co se týká těch myšlenek, Mirdovy příspěvky je pro mě tisíckrát hodnotnější než ty vaše, protože ty vaše jsou jen a pouze OPAKOVÁNÍ OFICIÁLNÍ SIOBOLŠEVICKÉ PROPAGANDY, kterou si můžu poslechnot KDYKOLIV si pustím televizi.

Takže pokud jednou vím, že v televizi jen JEN A POUZE ODPORNÁ LEŽ A SIOBOLŠEVICKÁ PROPAGANDA, nebudu jí věřit ani slovo, ani jedno slovo a raději budu myslet na základě jednoduchých principů. Stačí mi k tomu dvě věty. ROZDĚL A PANUJ a ČÍ PROSPĚCH.

185316

03.03.2009 12:04

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

Ano, generace našich otců je běžný obrat. Generace mých otců zas tak běžný obrat není. [mrknutí jedním okem]

Víte, já nemám nic proti tomu, že děti ve škole zlobí. Já jsem zlobil také a hodně. Nicméně jsem si NIKDY nedovolil učiteli tykat a urážet ho. Vy snad ano?

Patřil jsem k nejzlobivějším dětem, nicméně mě učitelé měli rádi, neboť jsem projevoval zájem o učení a můj prospěch byl s vyznamenáním.

Neodvážil jsem se učiteli nadávat, protože jsem věděl, že mě vyhodí ze školy a pak mě dají přinejlepším na učňák. A když jsem zlobil, věděl jsem, že je to férový boj, protože učitel má možnosti, jak mě potrestat.

Jak už jsem psal, ještě když jsem na škole byl, viděl jsem, jak mravy upadly, a pokud jsem to byl schopný vidět já, ze své perspektivy zlobivého studenta, nemyslíte, že na tom něco bude? A všechno to souvisí s tím, že učitelé nemají žádné možnosti, jak nevychované spratky krotit. Jestli chcete, dám vám kontakt na otce mé přítelkyně, který učí na učňáku, který vám rychle vysvětlí, na jaké úrovni odcházejí absolventi dřevařského učiliště do pracovního procesu.

185321

03.03.2009 12:06

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Uz js stim pochybovanim trapni.

hestroy 77.?.?.?

Pane Satai, víte jak funguje raketový motor? Už jste někdy odpaloval rachejtli? Víte, co zbyde pod tryskou? Zkuste přidat šestkrát menší gravitaci a vzduchoprázdno a jestli pd tryskou nic nebude, pak je asi něco špatně, nebo ne?

185322

03.03.2009 12:49

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Tohle všechno dohromady nemá cenu,

hestroy 77.?.?.?

Který stát dnes oficiálně zpochybňuje oficiální verzi 911?

185326

03.03.2009 12:52

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Pochybovači se ještě nevyrovnali s faktem

hestroy 77.?.?.?

No, kdybychom se dozvěděli pravdu, pak by WWII vypadala úplně jinak, než o ní psali v siobolševických učebnicích na celém světě.

185327

03.03.2009 12:58

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Tohle všechno dohromady nemá cenu,

hestroy 77.?.?.?

Dobré je také, jak někteří lidé pořád věří tomu, že USA a SSSR byly velmi nepřátelské. To, že ve skutečnosti spolupracovaly, neboť jsou řízeny stejnými lidmi, je natolik "neuvěřitelné", že tomu raději nikdo nevěří...

Rozděl a panuj. Zapoměňte lidé na svoji podstatu a poslouchejte propagandu. Teprve pak budete naplno šťastní a už nikdy nebudete pochybovat.

185329

03.03.2009 13:13

Americká ekonomika byla od počátku navržena tak, aby selhala

Krize, krize, krize

hestroy 77.?.?.?

Už od chvíle, kdy se místo zlaťáčů začaly používat papírky, od chvíle, kdy banky začaly půjčovat z cizího a poté i z ničeho, muselo být každému jasné, kam to povede. K převzetí moci nad celým světem bandou bezcitných, nemorálních bankéřů, kteří nic netvoří, jen vydělávají na válkách, ožebračování celých národů a nakonec musí svoji nenažranost mírnit stovkami miliard peněz daňových poplatníků, kteří se tak dostávájí do dašího dluhu a tím otroctví.

Jmenujme alespoň rodinu Rothschieldů, kteří jak pijavice či jako jiný obtížný parazit otravují a likvidují přirozený běh života na Zemi, sosají, vyhrožují, lžou, podvádí, ale hlavně NIC dobrého nevytvářejí.

185334

03.03.2009 13:16

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Tohle všechno dohromady nemá cenu,

hestroy 77.?.?.?

Představte si, že jste od svého zrození zavřen v tmavé kobce bez okna. Také byste potřeboval důkaz, že venku je slunce a život? S vaším přístupem byste spíše přijímal "důkazy" o tom, že tomu tak není. Bylo by to pro vás daleko jednodušší, než zjistit, že celý váš život žijete ve lži.

185335

03.03.2009 14:23

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Tohle všechno dohromady nemá cenu,

hestroy 77.?.?.?

A vy důkazy máte? Jestli máte na mysli "důkazy", které byly zprostředkovány hlásnou troubou propagandy, těmi samými médii, které dokázaly, že je možné leteckým benzínem tavit ocel, pak máte jistě pravdu...

185344

03.03.2009 14:38

Odvrácená tvář Měsíce

RE: No, co dodat

hestroy 77.?.?.?

Pusťe si televizi, a věřte všemu, co tam dávají. Pak konečně dosáhnete poznání. Hlavně nepochybovat o tom, co dávají v televizi. To byste Systém nepotěšil...

Z 6.000.000 židů byly udělány lampičky a mýdlo. V SSSR rozdojili kozla. V USA padají mrakodrapy, ať už je trefí letadlo nebo ne. Některá letadla se doslova vypaří.

V Iráku mají tuny anthraxu a další ZHN. V Afghánistánu jsou podzemní komplexy, kde jsou milióny fanatických muslimů připraveny zničit západní svět. V Íránu už mají skoro hotovou bombu, kterou se chystají hodit na USA. Stát Izrahell je se svou etnickou a náboženskou segregací a jejich koncentračními tábory pro původní obyvvatelstvo perlou demokracie na BV.

Věřte tomu, věřte tomu stejně, jako že Ježíš chodil po vodě a papež je přímý zástupce Boha na zemi.

Věřte tomu, že peníze jsou vlastně dobrá věc a je potřebné si koupit tu novou hračku, kterou ukazují v reklamě tisíckrát za den.

Věřte tomu, že politici to s lidmi myslí dobře a že existuje něco jako pravice a levice. Věřte tomu, že člověk může za globální oteplování, i když se vlastně ochlazuje.

Věřte tomu, že GMO zachrání svět. Věřte tomu, že jsme řízeni geny a nic s tím nenaděláme. Věřte tomu, že dnešní medicína léčí.

Zkrátka věřte všemu, co v televizi řeknou a budete osvícen pravým a nefalšovaným poznáním. Hlavně o ničem nepochybujte a pokud budete o něčem pochybovat, pak najděte někoho, kdo má certifikát Služebník Systému, aby vám to vysvětlil.

Obraťe se na svého faráře nebo rábiho. Nebo na svého poslance. Nebo na svého lékaře. Případně na svého finančního poradce. Hlavně se neobracejte sám k sobě. Nesmíte si pokládat otázku: čí prospěch... Zasekněte se na deteilech. Nechoďte k podstatě.

A hlavně! Nechoďte na Zvědavce, neboť byste mohl o svou víru přijít.

185349

03.03.2009 14:44

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Nevím jak to slušně nepsat

hestroy 77.?.?.?

Ježíš zase chodil po vodě a papež je přímým zástupcem Boha na Zemi.

Zdroj? Bible. Samá pravda, že, pane Takyjeden. Jó, když něco tvrdí autority, například banda z katolické církve s.r.o., pak to musí být pravda, to se nedá nic dělat. Stejně jako že Země je placatá atd.

185351

03.03.2009 14:47

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Tohle všechno dohromady nemá cenu,

hestroy 77.?.?.?

Takže udělat největší podvod přímo před očima 6 miliard lidí, na jeho základě rozpoutat dvě války, pozabíjet milion, miliony vyhnat z domovů, to JE MOŽNÉ.

Zatímco udělat podvod, který nikdo nevidí, žádní přímí svědci, vše je jen vysíláno v televizi, to MOŽNÉ NENÍ.

Chápu. Ubil jste mě argumenty...

185352

03.03.2009 14:50

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

Škoda, že jste nepochopil ironii. [smích]

185353

03.03.2009 14:54

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

Pane, vy asi ŽIJETE V REÁLNÉM SVĚTĚ! Možná by nebylo špatné, kdyby lidé typu baybee občas vylezli ze své kanceláře nebo svého bytu a rozhlédli se kolem.

Naprosto souhlasím s každým vaším slovem!

185355

03.03.2009 14:56

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: Studentíci

hestroy 77.?.?.?

Tak, tak... Je vidět, že je nás tu víc, kteří žijí a vidí...

185356

03.03.2009 14:59

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: No...

hestroy 77.?.?.?

Víte pane, ono je to trochu jinak s tím tykáním. Nebo vy jste snad začal tykat na ZŠ svým učitelům bez toho, aby vám to nabídli? Na střední jste jim tykal předtím, nebo až poté, co vám to nabídli?

185357

03.03.2009 15:27

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Co na to říká svědomí?

hestroy 77.?.?.?

Ale paní Jarmilo! Co to tu plácáte? Jak to myslíte, uvažovat svým vlastním rozumem? Co si to vůbec dovolujete? Copak nevíte, že všechno, co nám řeknou v televizi a v jiných médiích je pravda, svatá pravda a nic než pravda? Jak se můžete takhle ztrapňovat před tolika lidmi, kteří věří televizi každé slovo? Nestydíte se?

Každý, opakuji KAŽDÝ slušný člověk ví, že ta samá televize, ti samí politici, ti samí bankéři, co nám sdělili, že člověk stanul na Měsíci, nám poté tvrdili, že parta několika fousáčů z jeskyně dokázala s pár dolary jinou nemožnou věc a to úspěšně zaútočit na nejmocnější stát na světě. Ta samá média, která nám zprostředkovala let na Měsíc, nám zprostředkovala záběr na budovu, která se hroutí úplně přesně, jako by byla odstřelena, druhá naprosto identicky a třetí budova spadla dokonce bez toho, aby do ní narazilo letadlo.

Ta samá média, ti samí politici, nás informovali o tom, že je možné, aby se letadlo VYPAŘILO! To je prosím oficiální varianta útoku na Pentagon.

Ta samá média nám potom sdělila, že Irák je krůček od útoku na západní svět, že vlastní zbraně, které mohou do několika minut zničit Londýn atd.

Takže se vás naposledy táži. Jak můžete zpochybňovat něco, co nám bylo sděleno těmito médii, těmito politiky, těmito bankéři? Styďte se, přestaňte chodit na Zvědavce, je vidět, že vám to vůbec nesvědčí, vždyť se rozhlédněte kolem, po těch lidech, kteří VÍ, co je pravda, neboť média jsou přeci svobodná, to ví každý bambula.

Nesvobodná jsou přeci jen v totalitních systémech a my přeci patříme k demokracii, vždyť se podívejte, jak jsme povznesli Irák a další země, které se předtím topily v zaostalosti a barbarismu (promiňte, dnes se vlastně říká terorismu)...

Chápete vůbec, co se vám snažím naznačit? Podívejte se kolem sebe, na ty šťasné lidi, kteří nepochybují.

Pusťte si raději tuhle písničku: Mrs. Robinson

Místo paní Robinsonové si dejte paní Jarmilu, je to přesně pro vás:

A teď k vám, paní Jarmilo,
Ježíš vás miluje více, než si dokážete představit,
Bůh vám žehnej, paní Jarmilo.
Nebesa drží místo pro ty, co se modlí
Jo, jo, jó...

Rádi bychom o vás věděli více do našich spisů
Rádi bychom vám pomohli, abyste si pomohla
Podívejte se kolem a uvidíte mnoho chápavých očí
Projděte se kolem, dokud se nebudete cítit jako doma.

Atd...

185360

03.03.2009 15:58

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Co na to říká svědomí?

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

185367

03.03.2009 16:02

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Co na to říká svědomí?

hestroy 77.?.?.?

Pan Satai patří mezi každodenní čtenáře a plodné diskutéry tohoto webzinu a jsem si jistý, že vám brzy pošle nějakou tu stokorunku. Jako člověk, který zastává tržní principy, si jistě uvědomuje, že zadarmo ani kuře nehrabe. [cool]

185369

03.03.2009 16:04

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: indigove deti

hestroy 77.?.?.?

K té poslední otázce... Mrkněte kolem sebe a odpověď je nabíledni...

185370

03.03.2009 16:11

Americká ekonomika byla od počátku navržena tak, aby selhala

RE: Revoluce Rona Paula pokračuje (!)

hestroy 77.?.?.?

Mirdo, díky za překlad! Ron Paul se asi nedívá na televizi, jinak by nemohl plácat takové nesmysly, to ti zde vysvětlí každý druhý... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

185374

03.03.2009 16:13

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Co na to říká svědomí?

hestroy 77.?.?.?

A jakým zákonem fyziky dokáže lunární modul přistát tak, aby pod tryskou jeho raketového motoru nezůstal žádný kráter? Ve vzduchoprázdnu, v 6krát menší gravitaci? [zmaten]

185375

03.03.2009 16:31

Americká ekonomika byla od počátku navržena tak, aby selhala

RE: Krize, krize, krize

hestroy 77.?.?.?

Obávám se, že zlaťáčky nejsou formou dluhových peněz... Monopolu? Kdo má monopol na zlato? A navíc monopol na ražbu zlaťáčků by měl mít stát...

Co jsou to kreditní peníze?

185381

03.03.2009 17:56

Americká ekonomika byla od počátku navržena tak, aby selhala

RE: Revoluce Rona Paula pokračuje (!)

hestroy 77.?.?.?

Mirdo, to je přeci ironie [chechtot] Kdyby se koukal na televizi, tak by věděl, že je všechno v pořádku [mrknutí jedním okem]

185394

03.03.2009 18:27

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Co na to říká svědomí?

hestroy 77.?.?.?

Ano, není nad oficiální propagandu. Koneckonců jsme se z oficiální propagandy mimo jiné dozvěděli, že:

1. Je možné, aby se hliník a další kovy vypařil vlivem teploty hořícího benzínu.
2. Po zásahu letadlem dva mrakodrapy spadnou naprosto totožně, stejně jako by byly odstřeleny řízenou demolicí - palačinkový efekt.

Samozřejmě jsme se dozvěděli mnoho dalších věcí... Někteří jim dodnes věří...

185398

03.03.2009 18:48

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Milý pane, když nevěříte tomuto, dám vám příklad, který mi byl sdělen od mého kamaráda, který navštěvoval stejnou školu jako já, SPŠE v Pardubicích, dva roky poté, co jsem ji dokončil, tedy v roce 1992.

Učitel odchází ze třídy a říká: "za 10 minut jsem zpět, do té doby budete mít vypočítaný tento příklad."

Jeden z žáků odvětí: "přijdeš za půl hodiny a budeš držet hubu!"

Kdyby si tohle někdo dovolil za bolševika, byl by okamžitě vyhozen ze školy.

Ano, to jsou ti vaši chudáčci, kteří to mají s internetem tak těžké. Podobných příkladů znám mnohem víc, to že vy o nich nevíte, ještě neznamená, že se nedějí. Možná, že žijete v úplně jiném světě.

Otec mé přítelkyně dělá mistra v dřevařském učilišti. Kdybyste ho slyšel hodinu mluvit, možná byste za svůj příspěvek hluboce zastyděl.

Jděte učit, po roce tu můžete zodpovědně říci, nakolik je situace vážná.

185403

Mirdo, tohle já přesně chci. A musím se přinutit k tomu, abych na tom začal pracovat! Jsem líný, jak ta veš!

185405

Zblblá telata s ujetými ideály? Prosím vás, co to povídáte?

Ti lidé jsou děti z "dobrých" (rozumněj bolševických) rodin, rození oportunisté. Ideály? Ti mají tak možná jeden ideál a to je dostávat peníze bez práce.

185406

03.03.2009 18:59

Signoraggio nebo-li panské – a frakční rezerva

RE: Stojí za to si tyhle věci připomínat

hestroy 77.?.?.?

Perfektně vystiženo!

185407

03.03.2009 19:04

Signoraggio nebo-li panské – a frakční rezerva

RE: ČNB je nezvěstná.

hestroy 77.?.?.?

Vanguarde, co to melete? Pokud vás někdo považuje za žida, pak to rozhodně nesouvisí s tím, že byste byl chytřejší, prostě jen lžete a mlžíte, jako žid. Kapišto?

A pokud byste byl katolík, pak byste nenechal masakrovat křesťanskou minoritu v Palestině a nevykřikoval tu pořád dokola o tom, že židé jsou nejschopnější banda pod sluncem. Kapišto?

185409

03.03.2009 22:31

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Opět opakuji, já sám jsem byl jeden z nejzlobivějších studentů ZŠ i SPŠE. Měl jste někdy dvojku z chování? Kolik jste měl ředitelských důtek?

Přesto bych si NIKDY nedovolil, co si dovolují dnešní spratci. Vy jste snad učitelům na ZŠ tykal a oslovoval je šmejde? Řekl jste někdy učitelovi, ať drží hubu?

Jestli ano, pak máte samozřejmě pravdu. Pokud ne, pak neplácejte kraviny!

185431

03.03.2009 22:35

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Co na to říká svědomí?

hestroy 77.?.?.?

Koneckonců to odfouknutí je perfektně vidět, že?

185433

03.03.2009 22:45

Svět podle lišek

RE: Jak pejsek a kočička vařili dort....Pan Hestroy

hestroy 77.?.?.?

Jasně že stojím... Díky! Kde je můžu rozměnit na Kč? [mrknutí jedním okem]

185435

03.03.2009 22:50

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Ptám se vás znova a prosím odpověď. Tykal jste učitelům na základce a oslovoval je šmejde?

185438

03.03.2009 23:00

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

A schvalujete, aby smradi tykali učitelům a říkali jim, ať drží hubu (osobní zkušenost mého o dva roky kamaráda)?

185440

03.03.2009 23:07

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

o dva roky mladšího kamaráda

185441

04.03.2009 11:23

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Víte, já také nejsem příznivcem násilí. Nicméně, když jsem vyrůstal, párkrát jsem dostal od mamky na zadek a vždy jsem věděl, že jsem si to zasloužil.

Na ZŠ byl učitel tělocviku jménem Hanik, ke kterému nás občas posílali, když jsme zlobili opravdu hodně. Dostali jsme rákoskou přes ruce a zase jsme šli.

Nikdy jsem to nepociťoval jako nějakou újmu, neboť jedna rána přes ruce byla lepší než třídní důtka.

Pokud se najde učitel, který bije žáky jen tak pro radost, nepatří do školy.

Současný stav, kdy učitel nemá žádné možnosti, jak se drzým smradům bránit, rozhodně nepovede k tomu, že se z dětí vychovají slušní lidé.

Rozhlédněte se kolem sebe, co se s lidmi děje. Dobré vlastnosti jsou potlačovány, naopak je v nich zvzbuzován dojem, že čím víc budou bezohlední, tím jsou vlastně úspěšnější.

185491

04.03.2009 11:35

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Pane Nováku, co to pořád povídáte? Já jsem byl vychováván přísně, to mi nijak nezabránilo být sakra zlobivé dítě. Už ve školce jsem zamknul učitelku ve sklepě.

Víte o čem mluvím a myslím, že to ví i většina lidí, s kterými tady nesouhlasíte? O tom, že tehdy existovaly možnosti, jak někoho potrestat. Každý ví, že když dělá něco špatně, asi nedostane pochvalu, ale trest. Pokud se trest nedostaví, bude ten člověk pokračovat v tom, co dělá špatně (beztrestně) a vyroste z něj například politik.

Opakuji, že já jsem vždy věděl, za co jsem trestán. Nikdy jsem to nepociťoval jako křivdu. Nikdy jsem si nepřipadal jako v kleci. Prostě jsem chápal vztah mezi špatností a trestem.

Nikdy jsem se nesetkal s tím, že by učitel někoho nepřiměřeně trestal. NIKDY! Proto si myslím, že když zoufalý učitel, který už neví, jak si vynutit pořádek, dá smradovi (a pokud někdo řekne, ukliď si to sám šmejde, pak je to smrad a spratek, i kdybyste tvrdil tisíckrát opak) lepáka, je to skutečně tak nepochopitelné?

Zkrátka. I s vidinou trestu za své špatné chování, jsem měl krásné dětství, které jsem si jaksepatří užil. V kleci jsem nikdy nebyl. Vychovaný jsem dobře.

Takže?

185492

04.03.2009 11:41

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Uz js stim pochybovanim trapni.

hestroy 77.?.?.?

Pane Vodníku, vy to spojení možná nevidíte. Nicméně jde o to, že JE možné vytvořit megalež před očima miliard lidí.

Nečetl, pane Vodníku. Šup sem s tím. Předpokládámn, že jste také dal přednost oficiální verzi, tj palačinkovému efektu.

Chemtrails? To určitě nemůže být pravda. To prostě není možné. Vždyť oni to s námi přeci myslí dobře. Proto také přidávají fluorid do vody, stejně jako to dělal Hitler v koncentračních táborech.

Víte poane Vodníku, já se také raději kloním k tomu, co nám říkají v televizi. Přeci by nám nemohli lhát, že? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

185493

04.03.2009 11:45

Signoraggio nebo-li panské – a frakční rezerva

RE: ČNB je nezvěstná.

hestroy 77.?.?.?

Omlouvám se, pane Vanguarde. Nechal jsem se unést svými dojmy.

A jaký že je váš vztah k sionismu?

185494

04.03.2009 12:56

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Filmíky:

hestroy 77.?.?.?

Pane Vodníku, a jak se vám líbí záběry čínských kosmonautů ve vesmíru? To je zajímavé, jak tam ty bubliny poletují. Samozřejmě to nemůže být podvod, vždyť to žádná země oficiálně pododem nenazvala.

Inu, nakonec máte asi pravdu a ve vesmíru je možné úplně všechno.

Jak se vám líbí tenhle obrázek? Dělal jsem ho cca 5 minut.

Vložený obrázek

185503

04.03.2009 13:12

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Nevím jak to slušně nepsat

hestroy 77.?.?.?

Pane Takyjeden, viděl jste ty číňany ve vesmíru? Jak kolem nich poletují bubliny? Dovolil si nějaký stát oficiálně zpochybnit jejich věrohodnost?

Tedy pokud mi řeknete, že ve vesmíru bubliny jsou, tak je to samozřejmě v pořádku...

Atd, atd, atd...

185507

04.03.2009 13:28

Bibi a Evet

RE: Bibi rozdrví Hamas a podobnú pakáž

hestroy 77.?.?.?

Výborně, žid sid. Zkuste ještě nějakou jinou lež, například byste nám mohl říci, že před příchodem chazarů v Palestině nikdo nebydlel.

Samozřejmě že my víme, že podporujete nezákonné osidlování, to nám tu nemusíte pořád vykládat.

Vaše siobolševické lži jsou tak otřepané, že není co bych k vaší smutné postavičce dodal...

Raději se dál věnujte chazarskému způsobu podnikání, to vám půjde perfektně.

Je mi z vás opravdu špatně, vy sionacistickobolševická zrůdo. [bliji] [bliji] [bliji]

185509

04.03.2009 20:07

Bibi a Evet

RE: 100 miliard dobrých, ne?

77.?.?.?

Ale no tak, žid Sid, a co ti vaši chazarští bankéři, kterým vyplácejí stovky miliard USD a Euro z daní obyčejných lidí? To vám nevadí, vážený siosoudruhu? Je to tisíckrát více, jestli vám to nedochází...

185569

04.03.2009 20:11

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Filmíky:

hestroy 77.?.?.?

Hvězdy jsem tam nedal záměrně, aby to bylo věrohodnější... To snad chápete...

Myslíte, že tato Země byla vyfocena od měsíce?

185570

04.03.2009 20:17

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Jane, opět jsi to rozvedl do podrobností a není co dodat. Samozřejmě, že s tebou naprosto souhlasím [smích]

185571

04.03.2009 20:21

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Pavle, předpokládám ale, že jsi nikdy nebyl drzý na učitele tak, jako onen chlapeček, který učitele tituloval šmejde. Jak říkám, pokud je mezi učitelem a žáky určitá slušnost, obvykle jsou učitelé velice tolerantní. Docela se divím, že na ty léta nevzpomínáš v dobrém. [mrknutí jedním okem]

185575

04.03.2009 20:36

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Vy mě asi bohužel nechápete. Jde mi o princip. Pokud se v dětech nebude pěstovat úcta ke starším, kam ten svět povede? Vy prostě spoléháte na to, že lidé jsou všichni dokonalí a chápu, co dělají. Z mé zkušenosti to možná platí tak pro 50% lidí.

Co byste dělal vy, kdyby vás potkala parta 14letých výrostků a začala vám sprostě nadávat? Řekl byste jim: Chlapci, ale to se přeci nesluší, apeluji na vaše vychování. Co myslíte, že by se stalo? V okamžiku, kdybyste ukázal slabost, by vás možná zkopali a okradli, jako se už mnohokrát stalo.

Pokud by mé dítě ve škole řeklo učitelovi "šmejde" a učitel by mu dal facku, řekl bych mému dítěti, aby si to dobře zapamatovalo. Rozhodně bych nebyl na učitele naštvaný, maximálně bych mohl fackovat sebe za to, že jsem nezvládl výchovu.

Můžete mi prosím vysvětlit, proč se těch smradů tak zastáváte? Stalo se vám ve škole, že vás někdo bil pro nic za nic? Měl jste někdy potíže s učiteli? Zkuste se zamyslet, proč ne!

A znovu opakuji, že k těmto politováníhodným excesům dochází proto, že není možnost, jak ty smrady (obzvlášť děti stbáckých papínků) usměrnit. Dvojka z chování? Pch... To tyhle malé drzouny rozhodně bolet nebude. Papínek jim zařídí pěkné místečko...

Vy jste to viděl? Máte na to odkaz?

185581

04.03.2009 20:48

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: reakce slabého idiota

hestroy 77.?.?.?

Než tu plakat nad svým osudem, byste tu raději mohl říci, zda vás někdo fackoval ve škole jen tak pro radost. Jestli ne, tak co to tu proboha říkáte?

A jestli to píšete proto, že učitelům sprostě nadávate a pak jste za hulváta a nějaká vám občas přiletí, pak nechápu, proč se cítíte ukřivděn.

Nejste sám, kdo prošel školou, nejste sám, koho ředitel nepozdravil, ale věřte, málokdo se cítí tak ublíženě, jako vy.

Do armády raději nechoďte, tam by z vás měli domácího mazlíčka. Možná by po vás i někdo něco chtěl a vy byste musel volat domů, ať si pro vás přijedou...

Počkejte až dokončíte školu, realita je ještě daleko krutější. Až budete mít např. firmu a nedostanete zakázku jen proto, že někdo uplatil odběratele, budete tu také tak plakat a stěžovat si? Upozorňuji vás, že tyhle věci váš charakter automaticky nezkazí, pokud se k těmto věcem budete stavět dle svého vlastního přesvědčení a morálky.

A když budete v nějaké firmě, ředitel bude imbecil, zkuste mu jen tak pro radost nadávat. Uvidíte, jak tam dlouho vydržíte.

Takže, jestli budete držet hubu a krok, záleží jen na vás. Pokud chcete mít život úplně bez problémů, doporučuji stát se bezdomovcem. Pak vám na hlavu určitě nikdo srát nebude.

Jen tak mimochodem, já jsem prošel všemi školami bez problémů, nikdo po mně nechtěl, abych mu lízal prdel, zachoval jsem si vždy svou důstojnost. Svůj názor jsem dokázal sdělit i bez urážek a drzostí, kupodivu jsem se domluvil i s těmi, které jsem považoval za mizerné učitele. Jestli on ten problém nakonec nebude ve vás a v té vaší ublíženosti.

[oči v sloup]

185584

04.03.2009 20:49

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Snad mi nechcete říci, že máte také co do činění s elektrotechnikou, pane Kramáři? [smích]

185585

05.03.2009 10:49

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Filmíky:

hestroy 77.?.?.?

Samozřejmě, že vím, jak se s grafikou pracovalo před 10 lety. Měl jsem Macintosh Quadra 800 a Photoshop 2.5.

A dokonce vím, jak se to dělalo i před tím...

A copak na těch filmech bylo, pane poblijóne?

185659

05.03.2009 10:56

Jak si Wall Street zaplatil vlastní pohřeb

RE: .

hestroy 77.?.?.?

On se tam mít špatně nebude, stejně jako mnoho dalších pohůnků Systému.

185660

05.03.2009 11:03

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Ale pane Nováku, máte pocit, že nejsem schopný vnímat svět kolem sebe? Máte pocit, že zrovna já patřím k těm, co podporují Systém? Dokonce si dovoluji tvrdit, že jen málokdo si tak dobře uvědomuje, co se kolem nás děje. Zkuste si přečíst některé moje příspěvky... [chechtot]

185662

05.03.2009 11:06

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: reakce slabého idiota

hestroy 77.?.?.?

Pokud za problémy nepovažujete 2 z chování na ZŠ, každý rok minimálně 2 třídní důtky, každý rok ředitelská důtka. Na střední moje kázeňské přestupky dá se říci ustaly, neboť jsem se začal soustředit na jiné věci a to počítače.

Upozorňuji, že jsem studoval za bolševika, maturoval jsem v roce 1990.

185663

05.03.2009 11:10

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: Chléb a hry

hestroy 77.?.?.?

Souhlasím. Ale nechápu, co s tím má společného náš starý dobrý známý John Locke?

185665

05.03.2009 11:50

Čočka a makaróny by mohly ohrozit bezpečnost Izraele

Perla demokracie a svobody na Blízkém východě

hestroy 77.?.?.?

Ano, ano, ten z největších národů, hned po muslimech, křesťanech, budhistech, hinduistech a dalších, je skutečnou ukázkou svobody a tolerance. Sice si žid nemůže vzít nežidovku, ale to se s primitivním islámem nedá srovnávat, neboť zde je to z bohumilého důvodu. Míšení ras je totiž velice špatné, to se židé dozvěděli koneckonců i od jejich vzoru - Adolfa Hitlera.

Dále je nutné méněcené rasy (muslimy) segregovat, aby nešlapali svýma špinavýma nohama po posvátné židovské půdě. Dále je nutné kolem nich postavit obří zdi s kulometnými věžemi, aby se ta špína nerozutekla.

Dalším důležitým bodem je vyhladovění této špíny v ghettech, přesně dle jejich německého vzoru. Nesmíme zapomínat, že ideologie bolševismu, nacismu a sionismu jsou v podstatě totožné, vždyť mají společné tvůrce...

A konečné řešení muslimské otázky? Bombardování fosforem a radioaktivní municí.

Ano, židé, jako ta nejčistší rasa, která je dokonce i nad rasou křesťanskou, neboť se nesmí mísit ani se špinavými gojim, má právo dělat přesně to samé, co dělali ti zlí nacisté za WWII.

Naprosto chápu, když židovský voják rozstřílí malou palestinskou holčičku. Vždyť dle jejich slov ta špinavá muslimská rasa nemá právo na existenci.

A je také velmi dobré, že nadřazená židovská rasa ovládá téměř každý stát, který na Zemi je. Díky tomu má dostatek prostředků (v poslední době museli gojímům trochu pustit žilou a přejít od skryté bankovní zlodějiny k okázalé zlodějině státních peněz, čili peněz daňových poplatníků) na to, aby si své vedoucí postavení udržela a dokázala konečně ovládnout miliardy gojímů, z kterých po jejich totálním ožebračení udělá své otroky, přesně tak, jak bylo v židovských svatých knihách předpovězeno.

Sláva Izraeli a jeho stvořiteli Rothschieldovi. Sláva Sidovi, sláva Vojtovi49, sláva Van Guldsteinovi, sláva Pražákovi, sláva Kafiášovi a dalším čistokrevným vyvoleným nadřazeným. Sláva jim, nechť jim jejich bůh peněz, zlodějiny a lži, dá dlouhý, vyvolený život, plný pokrytectví, ale hlavně peněz, peněz, peněz bez práce.

185670

05.03.2009 12:26

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Janko, děti mají svoje vnímání, to máš pravdu. Nicméně záleží na tom, kdo se v té skupině stane jakýmsi vzorem pro ostatní. Pokud se jím stane člověk na úrovni, pak jistě nebude nazývání učitele šmejdem to pravé ořechové.

Pokud však bude tím vzorem "okouzlující" mazlíček ze zbohatlické rodiny, který ostatním imponuje nejdražším oblečením a telefonem, který bude učitelům říkat šmejde, pak se bude dít co? Ty holčičky, pro které bude vzorem, začnou přijímat toto chování za něco, co je hodné chlapa.

Janko, je vidět, že jsi ze školních lavic už hodně dlouho. Já si dobře pamatuji, jak hodně dělalo třeba jen oblečení a to bylo za bolševika, kde všichni měli v podstatě to samé.

Takže nejlépe oblečený chlapeček, který má z domova obrovské seběvědomí, je nerovným konkurentem chlapečkům ze sociálně slabších rodin, kteří žádné sebevědomí nemají.

Ty holčičky, které se těmto neduživým chlapečkům líbí, ale koukají na toho hezkého bohatého chlapečka a na ně se ani nepodívají.

Tento chlapeček z "dobré" rodiny se s ničím nemusí párat, to má naučené z rodiny, kde mu do hlavy vštěpují, že ty socky kolem něj, jsou dobré tak akorát jako pracovní síla v kolbence.

Takže s učiteli se také nepárá, papínek to vyžehlí. Učitele nazývá šmejdem, holčičky vidí svůj vzor, jak se nebojí a považují to za chování hodné následování. Ostatní chlapečci nemají jinou možnost, než začít napodobovat někoho, kdo má úspěch.

Janko, mrkni na Sněženky a machři... Pak to vynásob tisíci a máš současný stav školství.

Ale o jednu věc tě prosím, nesnaž se z dětí dělat dospělé lidi s utvořeným názorem. Jestli si myslíš, že 14leté dítě má stejný pohled na svět, jako někdo, komu je o 40 let více, tak se hrozně pleteš. Mluvím ze své vlastní zkušenosti, k důležitým poznatkům o životě jsem došel až ve svých 25 letech, dnes ve svých 36 se ještě hodně, hodně učím. Samozřejmě, pokud ty jsi ve svých 14 letech věděl to samé, co dnes, pak má tvoje uvažování jistou logiku. Rozhlédni se kolem sebe a najdi lidi, kteří jsou na tom jako ty. Kolik jich je? Kolik lidí přemýšlí stejným způsobem? Jdi se projít do města a dívej se kolem sebe. Vyjeď autem na silnici, pusť si televizi, rádio, cokoliv. Jestliže všude vidíš hlubokomyslné úvahy, morálku, slušné vychování, sounáležitost atd, pak mi napiš, kde žiješ, já se tam odstěhuju.

...

185680

05.03.2009 12:27

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

... dokončení

hestroy 77.?.?.?

...

Pokud ne, pak si nemysli, že děti vyrůstají někde jinde, v prostředí, které na ně má dobrý vliv. Jdi mezi ně a začni jim vyprávět to, co tu píšeš. Zeptej se jich na jejich hodnoty, třeba té 12leté holčičky, co si zrovna listuje v Bravogirl, kde píšou o tom, jak co nejrychleji přijít o panenství, případně se zeptej toho 14letého kluka, který celé dny hraje CounterStrike, případně té partičky, která kouří za školou, v lepším případě tabák. Zeptej se jich, jak často se dívají na televizi a jak často si čtou knížky. Zeptej se jich, zda jsou pro ně důležitější peníze nebo svoboda. Zeptej se jich, zda je lepší chodit ve značkových hadrech nebo se učit. Pak nám zkus poreferovat o tom, jak jsi pochodil. To myslím vážně!

Nakonec jedna otázka. Patřil jsi mezi ty kluky, po kterých holky jely? Patřil jsi mezi vůdčí osobnosti ve třídě? Pokud ano, na základě čeho?

185681

05.03.2009 12:40

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

Josephe, nesouhlasím s vámi. Otroka samozřejmě z člověka udělat jde, naprosto jednoduše, tak jako to šlo vždy. To, že se dnes nepoužívají důtky a meče k dosažení tohoto bohulibého cíle, ještě neznamená, že to není možné.

Otroka jde udělat z člověka televizní reklamou. Hypotékou, půjčkou.

Jde ho z něho udělat samotným systémem, který tvrdí, že úspěch je to hlavní. Workoholici jsou otroci práce, peněz...

Holčičky jsou od malička učeny, jak si vybrat toho krásného, bohatého, aby vypadal jakoti kluci z Bravíčka. Chlapečci se chca nechca musí přizpůsobit.

S geny to dle mého nemá moc společného, jsem si jistý, že pokud by byl někdo odmalička vychováván v jiné společnosti, než v této, která mu odmalička vymývá hlavu reklamou, vyrostl by z něho úplně jiný jedinec. Tou reklamou myslím i rodiče, kteří to předávají už po generace.

Víte, Josephe, dříve se s lidmi nesrali. Neposloucháš? Tady máš. Tvůj domek zapálíme, ženu znásilníme, tebe zabijeme, děti prodáme do otroctví.

Po desítky generací bylo lidstvo vychováváno terorem a strachem. Rodiče pak sami svým dětem říkali, že mají pána poslouchat, že je to tak od počátku, že existují vrstvv, které se mohou brát jen mezi sebou atd.

Vaše hříchy budu trestat po desítky generací. A je to pravda.

Jsem si jistý, že naši předci žili úplně jinak před příchodem křesťanství, které bylo nastoleno velice krvavým způsobem. Takže s geny to nemá nic polečného.

185684

05.03.2009 12:46

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

Já si čtu příspěvky Janasmitha rád, pane editore. Alespoň se tím kompenzuje počet článků, kterých není zrovna mnoho a jejich kvalita také není vždy úplně jedinečná...

Už se vám podařilo vyštvat pana Nasredina, ten mi tu dost chybí... [oči v sloup]

A ty Jene, zkus zašmátrat v peněžence a pošli nějaký příspěvek! [mrknutí jedním okem]

185685

05.03.2009 14:21

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: ... dokončení

77.?.?.?

Janko, je jisté, že se naprosto shodneme na této věci:

>Jejich vědomí nedosáhne na vztahy, které předcházely této době, tomu, že se kdysi dávno skupina mocných rozhodla z lidí udělat své téměř otroky. Dřív pomocí válek se zbraněmi, dnes ve válce slov a obrazů skrze media.

To je bohužel smutná skutečnost. A také naprostý základ dnešního marasmu.

Samozřejmě, že někteří mladí lidé dosahují poznání daleko rychleji, než my, nakolik to ve své budoucnosti využijí, je jiná otázka.

Myslím, že se naše názory liší pouze v tom, že ty jsi optimista a věříš, že tenhle Systém padne, já jsem v tomto směru spíše pesimista. Tenhle systém je tu už sakra dlouho, a do cesty se mu připletlo desítky, stovky, tisíce, možná i víc lidí, kteří VĚDĚLI a přesto je Systém převálcoval tak, že Ježíš by dnes jen valil oči, co jeho jménem církev provádí.

Musíme počkat a uvidíme [smích]

185699

05.03.2009 14:25

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

77.?.?.?

Proč, paní Jarmilo? Já souhlasím s tím, co teď Joseph napsal. To s těmi homosexuály dokonce znám ze své vlastní zkušenosti. Ne tedy, že bych byl homosexuálem já, ale v poslední době se kolem mě množí homosexuálové jak houby po dešti. To, že s tím má co společného extáze a další drogy vám asi nemusím vysvětlovat...

185701

05.03.2009 14:48

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Tak znova. Spratek je podle mého naprosto specifický druh nevychovaného hulváta, který vůbec, ale vůbec nerevoltuje proti Systému, neboť je mu to za prvé jedno, za druhé o něm nemá ani tušení.

Vy tu generalizujete děti na velmi odpovědné lidi, kteří si naprosto uvědomují, jak je Systém válcuje. Zkuste si přečíst Bravo. Už jste ho asi dlouho nečetl.

Jestli jste VY byl znásilňován na škole, pak mluvíte ze SVÉ zkušnosti. já jsem prošel všechny školy bez toho, abych se cítil znásilňován. Učivo mě bavilo, zejména matematika, dějepis, čeština. Učitele jsem měl rád, ve velké většině to byli inteligentní, rozumní lidé. Ty, co byli na svém místě omylem jsem sice nemusel, nicméně jsem k nim byl SLUŠNÝ! S nikým jsem neměl problémy, nikdo si na mě nezasedl tak, aby mě to vadilo. Učitelka češtiny mě sice u maturity potopila, protože mě měla ráda, nicméně se mnou díky mému vcelku dobrému prospěchu nemohla nic jiného dělat.

Ale už chápu, v čem se naše úvahy rozcházejí. Já zastávám názor, že člověk by měl být slušný a pokud slušný nebude, ponese za to následky, které si sám přivolá. Vy naopak zastáváte názor, nechat děti dělat si co chtějí, i kdyby měli umlátit babičku kvůli pár korunám a spoléhat na to, že se dají do kupy samy. S předpokladem, že člověk dosáhne nejvyšších kvalit tím, že se mu nechá naprosto volný protor a bude s nimi jednáno jako v bavlnce, tj. bude se jim tolerovat, když budou učitelům tykat a nazývat je šmejdy.

Až budete mít děti, které budou na perníku, budete jim dobrovolně dávat peníze na fet? Budete tolerovat, když vám budou vykrádat peněženku, prodají vaši televizi?

Budete si říkat: Chudáci, byli moc skřípnutí, občas dokonce museli dělat něco, co se jim nelíbilo, třeba se učit počítat, nebo psát spisovně. Jsem si jistý, že vaše metoda totální tolerance jim bude v bv jejich životě velmi prospěšná, neboť až přijdou do zaměstnání, tak je tam budou také rozmazlovat a HLAVNĚ je nebudou nutit dělat něco, co se jim nebude líbit.

Jesli nejste schopen posoudit rozdíl mezi normálním dítětem a spratkem, pak spolu asi stejnou řeč nenajdeme. Řeknu vám ještě jednu věc. Když jsem byl na střední škole, jednoho takového spratka jsem znal. Měl sice dobrý prospěch, ale jinak to byl namyšlený frajer. Byla mezi námi určitá rivalita, každý jsme byli jiný, ale oba jsme patřili k těm, které na škole nešlo přehlédnout.

...

185709

05.03.2009 14:52

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

...dokončení

hestroy 77.?.?.?

Jednou do mě strčil, když jsme šli do šaten, tak, že jsem narazil ramenem do futer. Za odměnu jsem ho strčil ze schodů, což on považoval za něco, co si na něj nikdo nemůže dovolit (to že on strčil do mě první, to mu nějak nedocházelo), takže přiběhl a rovnou mi dal pěstí na ohryzek. Vy byste možná použil několik vlídných slov, abyste ho ubezpečil, že jste měkota připosraná, ale já si tyhle věci líbit nenechám... Takže jsem mu dal pěstí do zubů, on mi to chtěl vrátit, uhnul jsem hlavou a on narazil pěstí do zdi.

Celé to proběhlo před zraky téměř všech studentů... Druhý den jsem ho potkal na chodbě s modrou pusou a rukou v sádře. Od té doby jsem s ním neměl jediný problém a bavili jsme se dál. Jeho pozice se ovšem značně změnila, už to nebyl takový frajírek, co si může dovolit vše. Každý viděl, kam to dopracoval.

Takže ano, byl to spratek, kterého pěkná rána do zubů sakra vychovala!

A s tím pláčem nad úrovní školství máte možná pravdu, já jsem studoval za bolševika, takže to v té době bylo asi lepší, že? To, že Systém dělá z lidí poslušné otroky, to je jiná věc, ale pokud si myslíte, že k nápravě Systému dojde tím, že žáci budou učitelům tykat a nazývat je šmejdy, opravdu si myslíte, že to něčemu pomůže? Není to náhodou přesně to, co Systém chce? A vy ho v tom ještě podporujete! [bliji]

185710

05.03.2009 14:57

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: ... dokončení

hestroy 77.?.?.?

No, je to sice trochu jinak, než píšete, ale rámcově s vámi mohu souhlasit.

Ti bohatí, slavní, úspěšní, co jsou v novinách a v bulváru, obvykle dosáhli svého postavení skrz rodiče, atd. Na tomhle světě není spravedlnost.

A navíc si myslím, že ty násilnosti byly vyprovokovány... Kdo se proti nim rázně postavil? A kdo se pak stal prezidentem?

Konzum a bulvár, to je to, co nahrazuje opravdové lidské hodnoty... A kdo za tím stojí? Přeci naši staří známí šéfové Systému.

185711

05.03.2009 14:58

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Tady nás je skutečně velmi hodně, co studovali elektrotechniku. Je to zajímavé...

185712

05.03.2009 14:59

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

Souhlas!

185714

05.03.2009 15:03

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: ... dokončení

hestroy 77.?.?.?

Janko, musím se přiznat, že ti občas nerozumím... Ale snažím se... Předpokládám, že ti došlo, že reaguješ na můj příspěvek, přesto, že jsem nebyl přihlášen.

Rád bych věřil tomu, že se to může překlopit, ale kdy k tomu naposledy došlo na Zemi?

Na Chobota se podívám [smích]

185715

05.03.2009 15:19

Čočka a makaróny by mohly ohrozit bezpečnost Izraele

RE: Perla demokracie a svobody na Blízkém východě

hestroy 77.?.?.?

Hitler měl za svého lékaře žida. Za svého astrologa, který mu mimojiné dobře poradil, kdy má zaútočit na Stalingrad a u Kursku, měl také žida. (???)

Víte pane, já mám o všech těchto "vůdcích" své mínění. Adolf Hitler byl jistě moudrý muž, vždyť zakázal kouření, budoval dálnice, do pitné vody začal přidávat fluor, zavedl jednotnou propagandu, odstranil opozici, teplouše, bezdomovce, tělesně a mentálně postižené atd. Vše samozřejmě v zájmu přírody a pokroku.

Ano, byl údajně proti židům. Ale proč? Protože stejně jako dnes by to byl dobrý volební program?

Jistě víte o tom, že jeho babička - židovka - pracovala jako služebná u páně Rothschileda, pak jí vyhodili, když byla těhotná a pak když malý Adolf psal Rothschiledovi, že je jeho vnuk, nedostalo se mu odpovědi.

Nicméně je zajímavé, že Adolf dokázal to, co dokázal, což by bez peněz šlo velmi těžko. Kdo mu tedy tyto peníze poskytl? Kdo měl v té době v Německu peníze?

Hitler byl jako každý vůdce, římské impérium bylo stejně nemilosrdné ve vyvražďování "barbarů" a dnes se na něj díváme div ne jako ideální říši.

Anglie vyvraždila miliony lidí ve svém "bohulibém" rozšiřování demokracie... Opět se o tom nemluví nijak špatně. A to vynalezli koncetrační tábory!

Je pravda, že Adolf, který dělal v podstatě to samé, co mnoho jiných "vůdců" je dnes označován skoro jako pekelník, ačkoliv všichni ostatní byli jedno a to samé.

Ale představovat si ho jako lidumila, kterému šlo o to, aby se měl každý dobře, to snad nemyslíte vážně. Zeptejte se na to lidí, co byli v koncentračních táborech, co byli popraveni jen za blbé legrácky (Vyšší princip), co byli totálně nasazeni, atd.

Hitler jasně dokázal, jak moc se chce učit od ostatních tím, že zavřel naše vysoké školy.

Já jsem Čech a obsazení pohraničí a následné vytvoření protektorátu nepřineslo NIC dobrého, protože dobra se nedosáhne zlem.

Jinak samozřejmě souhlasím s tím, že historie byla v Norimberku změněna k nepoznání a jistě by mě i zavřeli, protože o holokaustu mám také své mínění...

185717

05.03.2009 15:26

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

Předtím jsem nebyl přihlášen, takže jste reagovala na mě. No vidíte, sama jste tu uvedla, jak to s těmi buzíky bylo a je. Takže není nutný genetický základ k tomu, aby se člověk stal teploušem... [mrknutí jedním okem]

185718

05.03.2009 15:53

Jak si Wall Street zaplatil vlastní pohřeb

RE: Neviděl bych to jako pohřeb ,spíše trik, vyklidit bojiště s plnými kapsami.

hestroy 77.?.?.?

Jako vždy jste trefil hřebíček na hlavičku, Kozorohu!

185726

05.03.2009 15:54

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: Chléb a hry

hestroy 77.?.?.?

Aha, jsem trochu trouba [chechtot]

185727

05.03.2009 15:56

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: SOUHLAS

hestroy 77.?.?.?

Jojo, Shakespeare věděl, zač je toho loket... A to prosím už v 16. století!

185729

05.03.2009 16:11

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Tím snižováním mezilidské slušnosti máte konkrétně na mysli co?

Ukliď si to sám, šmejde? Ale právě vy tu bojujete za to, aby se tyto věci neřešily! Těmito drobnostmi to začíná a pokud si bude moci každý dělat, co bude chtít, pak se stane co? Víte, možná je to tím, že si každý představujeme svobodu konání nějak jinak.

Já si svobodu rozhodně nepředstavuji tak, že bych mohl někomu nadávat. Vy ano? A jesliže mu budu nadávat, musím počítat s nějakou reakcí...

Nemyslíte, že svobodné je to, že když někomu něco uděláte, může on udělat na oplátku něco vám? A každý MUSÍ počítat s tím, že za svoji svobodu a svoje činy ponese zodpovědnost. Pokud si někdo dovoluje na staršího, většího a silnějšího, musí počítat s tím, že ten větší a silnější mu může jednu vrazit. Takže když si někdo dovoluje a pak začne fňukat, že se mu to vrátilo, je to prostě jelito.

Jak to probíhá u zvířat? Když štěňata začnou svoji matku kousat více než je zdrávo, co si myslíte, že se stane? Myslíte, že jim dá dvojku z chování?

Copak nechápete, že je to pro jejich dobro? Někde na autoritu, která je nad nimi prostě narazit musí. A čím dřív, tím lépe! Jinak by se také mohlo stát, že příště, až si tenhle spratek (dle vás slušný chlapec) bude dovolovat na někoho v hospodě, vyrazí mu za to pár zubů. A až bude domů utíkat s brekem za maminkou a tatínkem, co se mu zase stalo, bude už jen za rozmazleného drzého spratka (dle vás slušného mladého muže, který vyjádřil svůj názor).

185732

05.03.2009 16:23

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: Kdy to začalo ?

hestroy 77.?.?.?

Ano, ano, velice výstižné až do morku kostí!

185736

05.03.2009 18:51

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: je to nezmysel,

hestroy 77.?.?.?

Takže Eriku 1977, jdem si to trochu probrat.

Přepokládám, že jste ročník 1977. Před 17 lety byl rok 1992. V tu dobu vám bylo 15 roků.

Takže to, co popisujete se stalo až po pádu bolševika. Kdybyste si přečetl moje příspěvky, zjistil byste, že jsem tam doslova psal, že dva roky po pádu bolševika se už po chodbách proháněli drzí smradi.

Nevím, kde by mohli někoho dokopat, možná na Slovensku, já jsem to nezažil za celý svůj život a nikdy jsem o tom neslyšel.

Takže vám můžu jednoduše sdělit, že to, co si pamatujete, je už rozklad, nikoliv to, co bylo předtím. Já jsem maturoval v roce 1991. Do té doby žádná ganja, nikdo ani nevěděl, co to je. Také jsem v životě neslyšel, že by někdo souložil se spolužačkou na záchodě.

A to už vůbec nemluvím o ZŠ. Takže jste tu dokázal jen to, co jsem tu už řekl, a to, že po pádu bolševika šlo školství od desíti k pěti.

185749

05.03.2009 19:06

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: ...dokončení

hestroy 77.?.?.?

Tak dobrá, mohu tedy shrnout to, jak chápu to, co se snažíte sdělit?

1. To, že se žáci chovají jako hulváti, je chybou školy.
2. Problémy mezi učiteli a žáky vznikají z toho, že škola děti NUTÍ se učit.


Vy asi nechápete, co tu celou dobu říkám... Já jsem NIKDY NEMĚL se školou a s učiteli problém. Proč? Dokonce jsem podobné chování NIKDY nezažil! Proč? Protože jsem studoval za bolševika?

Nikdy jsem neměl pocit, že by mě škola nějak omezovala, nutila dělat to, co nechci (ano, byl jsem líný se učit, ale to byla lenost). Proč?

Zkuste mi odpovědět na tyto otázky. Proč si myslíte, že jsem nikdy nezažil takovou drzost k učiteli? Proč jsem nikdy učitelům netykal a nenadával jim, přestože jsem měl v žákovské jednu poznámku za druhou?

Proč, když jsem dostal přes ruce rákoskou, jsem to nepovažoval za nějakou křivdu?

Zkuste mi prosím odpovědět na moje otázky, já vůbec nechápu, proč jeden příklad, kdy žák tyká učiteli a nadává mu, obracíte tak, že je to chyba učitele? Proč se snažíte naznačit, že ho ten učitel surově zmlátil? Co tím sledujete? Proč ostatní studenti nedělají to samé, proč to byl jen jeden příklad? Protože byl ten člověk morálně nejvíc na výši?

Opravdu nechápu, co se snažíte naznačit. Pokud se tím snažíte naznačit, že Systém stojí za pendrek, tak proč chybu svalujete na učitele? Myslíte, že ten je jediný, kdo za něco může?

Rozhodně se vás nenenávidím, jak jste na to přišel? Já tu s vámi diskutuji na základě svých vlastních zkušeností. Vzhledem k tomu, že jsem tyto věci nezažil a naplno vypukly až po pádu bolševika, znamená to snad, že za bolševika to bylo v pořádku?

Jak si představujete, že by tedy mělo školství vypadat? Zatím to vypadá, že podporujete metodu hulvátského odporu. To máte ze školy tak negativní vzpomínky? Co se vám tam stalo?

185751

05.03.2009 19:20

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

hestroy 77.?.?.?

Takže ještě jednou. Tím, co tu říkáte, vlastně tvrdíte, že školství za bolševika bylo volnější, než teď. Chápu to správně? Že za bolševika byla pravidla méně tvrdá?

Protože já jsem se NIKDY s ničím podobným neshledal. Nikde jsem netvrdil, že by se mělo něco zpřísňovat, ukažte mi to...

Jediné co tvrdím a tím naši diskusi asi uzavřu, je to, že by se k sobě měli lidé chovat slušně a zejména mladší ke starším. Vy naopak tvrdíte, že ten chlapeček měl vlastně svaté právo tomu učiteli nadávat, vždyť je vlastně oběť systému.

Přitom jste sám přiznal, že jste nikdy žádnému učiteli nenadával. Zřejmě tedy oběť systému nejste.

Zkrátka se lišíme v tom, že já jsem pro zachování hodnot, jako je slušnost, úcta ke stáří, smysl pro fair play (když někomu něco udělám, mohu počítat s tím, že mi to vrátí).

Zatímco vy jste pro hulvátsví jako prostředek odporu a to, že jeden spratek je drzý na učitele a dostane se mu negativní pozornosti, převádíte rovnou na celou mládež, jako by se snad chovali všichni stejně.

Klidně své děti vychovávejte v tomto duchu, řejněte jim, že až se jim ve škole nebude něco líbit, ať to dají najevo nevybíravou formou, ať je vidět, že jsou z dobré rodiny.

Já bych své děti učil bojovat se Systémem daleko sofistikovanějšími metodami.

185752

05.03.2009 19:35

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Filmíky:

hestroy 77.?.?.?

Pane Vodníku, možná jste si toho nevšiml, ale já jsem nikde netvrdil, že díky absenci hvězd na obloze jsou ty fotky podvrh. Já tu jen argumentuji absencí ďolíku pod tryskou a také tím, že je možná jakákoliv blamáž veřejnosti nez jakýchkkoliv problémů (argument, že kdyby tam nějaká chyba byla, Rusové by to hned hlásili).

Schválně si přečtěte všechny moje příspěvky. O hvězdách jste začal vy, když jste se mě na to zeptal. Já jsem vám jen odpověděl, aby to bylo věrohodnější. A vy mi tu začnete vykládat něco o tom, že tam ty hvězdy být nemůžou a vysvětlovat proč. Ale já se s vámi o hvězdách přeci vůbec nehádám a nikdy jsem tento argument nepoužil.

Dobře, věřte si čemu chcete, když si přečtete moje příspěvky, zjistíte, že jsem nikde neřekl, že tam Američané nebyli! To je překvapení, že? Jen si nemůžu být tak jistý, jako vy. Položil byste svůj život za tvrzení, že ty záběry pocházejí z Měsíce? Já už po svých zkušenostech věřím jen tomu, co sám uvidím.

Je dobře, že se bavíte. Škoda, že na svůj účet... [chechtot]

185755

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 3

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
22,49 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,04 Kč
Švýcarský frank
24,46 Kč
100 japonských jenů
19,94 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,02 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 176,83 Kč
1 unce stříbra
505,45 Kč
Bitcoin
1 318 836,96 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?