Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 104 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, HHBB.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Pokusím se doplnit článek, již kvůli pocitu nějakých souvislostí.
Samozřejmě, že se nikdo skutečně zodpovědný nějaké US justici zodpovídat nebude.
Tady je obrázek.
Vložený obrázek
Je souvislost patrná? Je jen náhodná?
Obrázek vlevo se vztahuje k maltézským rytířům se sídlem v Římě (v Praze sídlí jeden ze šesti velkopřevorů), obzázek vlevo pak ke zpravodajské službě.
Co jiného mají společné? Prakticky vše. Od svých otců zakladatelů až po současné pohlaváry. Psal jsem o tom již jinde.
Jak souvisí CIA s Blackwater? Dokonale. Stačí se podívat na jejich potentáty, příkladem budiž třeba Cofer Black.
Jak souvisí maltézští rytíři (Suverénní vojenský hospitální řád sv. Jana v Jeruzalémě, na Rhodu a na Maltě) s Blackwater? Blackwater mu patří. Majitel Erik D. Prince je totiž maltézský rytíř. Náhoda? Možná... Co si pak ale počít s bývalým generálním inspektorem Pentagonu, dnešním ředitelem Blackwater Joseph E. Schmitzem, který je nejen v Opus Dei, ale také samozřejmě maltézský rytíř. No to už máme nějak moc náhod. A aby to nebylo málo, tak tyto jednotky operují právě z Malty, kde má ten to řád dodnes jednu ze svých pevností.
Zmiňovat analogii s křižáky z 12 st. snad ani není třeba. Připomínám, že současný papež je také členem tohoto řádu. Tento řád disponuje nejen nesčetným množstvím privilegií mezinárodního charakteru, ale jeho členové kontrolují dozorčí rady voj.prům. komplexu a rozhodujících bank. Pokud bychom do toho hodně pošťourali, tak nám začnou vylézat velice podivé souvislosti s 9/11. No, to jen na doplnění k Xe.
Předpokládám, že si tito chlapci na nějakou lavici jen tak honem sednout nepůjdou [smích]

201876

06.10.2009 21:27

Heil EU!

RE: Marjápana?

HHBB 85.?.?.?

Rád se usmívám na ty, co se na mě také usmívají. [velký smích]

Zde tedy slovníček:

Arsène Heitz- Arsène Heitz
author of the Flag of Europe – autor evropské vlajky
chosen between 1950 and 1955 – vybrána mezi 1950 a 1955
inspired by the twelve-star halo of the Virgin Mary – inspirován dvanáctihvězdnou svatozáří Panny Marie
which can be seen in the Rose Window – může být viděna v rozetě
that the Council of Europe donated to Strasbourg Cathedral in 1953.- co jí Evropská rada darovala Štrasburské katedrále v r.1953

Nemůžu za to, že jsem se to náhodou dočetl, tedy ani za to, že to někoho někam svádí. Ale pořád mi to nebrání v tom, abych zase hodil [velký smích]

201878

pozozný čtenář si zajisté všiml... obr. zpravodajské sl. je samozřejmě vpravo

HHBB

201886

06.10.2009 23:41

Heil EU!

RE: Marjápana?

HHBB 85.?.?.?

Ale chlapci, já vám to tu objasňuji slovy autora Arsène Heitze, který se svou inspirací nijak netají, a ten obraz darovala katedrále sama Evropská rada, která si na základě toho motivu i tu vlajku vybrala.

Pokud se do toho zamotáte, tak vám z toho nakonec vypadne sám satanáš i s Róčildem na zádech… [chechtot]

(pepku, ty jsi se zase převlíkl? [mrknutí jedním okem] )

201892

07.10.2009 00:26

Heil EU!

RE: Marjápana?

HHBB 85.?.?.?

Ty jsi studoval evidentně pilněji, je to tedy na pochvalu a obrázek, jen tak dál. [smích]

Vložený obrázek

Na obr. je patrně to, o čem sám autor vlajky hovoří, jelikož se to nachází přímo v Cathédrale Notre-Dame de Strasbourg.
(možno uložit a použít i jako tapetu)

201898

>Můžeš mi objasnit, HHBB, proč se tolik ošíváš (a nebo to nevíš), ale nikdy nenapíšeš, kdo tomu velí?
Mirdo, roli dvorních židů a jak se k ní historicky dostali, jsem už popsal jinde. (nakonec jsme tam měli spolu i diskuzi)
Stránky H. Makowa znám, mohli bychom jeho kontakty a zdroje rozebrat , míří to v podstatě tam, kam str. A.Jonese, D.Icka a mnoha dalších. Není to jen záležitost těchto žurnalistů, je to šikovně odstupňováno, odměřeno a rozděleno, aby si každé pozorné a pátrající oko přišlo na své. Už jsem i jinde naznačil mechanismus, jak se různé varianty a verze konspirace a uspořádání moci šíří. Je to hra na pravdy a její alternativy.
Neříkám však, že je to vše zcela jinak, to určitě není, mnoho věcí i tak stále do sebe zapadá. Co mi však často nesedí, je příliš okatá zkratka, která se zahnízdila i zde na fóru a svádí k náhradnímu jednoduchému uvažování. A to je samozřejmě i účel těchto informačních alternativ, a i kdyby Zvědavec a jeho fórum třeba i nechtěli, tak do této polohy budou určitými silami tlačeni.
A tak jsem si řekl, že budu šířit i nějaké jinačí verze. A pokud možno hůře vyvratitelné, bez ohledu na to, kolik lidí to hlásá se mnou, nebo třeba vůbec nikdo.
Blíže k tvým připomínkám.
Je to dost široký záběr na to, aby se daly nějak solidně všechny body rozebrat. Tak vyberu třeba toho Marxe. „Rothschild si nechal na zakázku od Karla Marxe vypracovat komunistický manifest (r. 1848)“. To by teoreticky možné bylo, agentury takto i obvykle pracují, ale revoluce z toho nebývají. Ve skutečnosti jde o hlubší záležitost. Revoluční nálada, zvraty, změny apod. mají svůj základ ve vědomí společnosti. To vzniká dlouhodobě a nelze to vyvolat jedním pamfletem (obrazně řečeno). A od vědomí se dostaneme k výchově a vzdělání, ke školství a duchovnu. Zdá se ti stále možné, aby to provedl Marx na zakázku Rothschilda? Sám Marx byl produktem školství a těch, kteří ho mají ve své moci, byl tedy přirozeně podle místa studií hegelián a ti kdož ho vycvičili, tak ho i následně použili. Já osobně jsem si vcelku jist, že to Rothschild nebyl (nakonec by to bylo podivné už jen pro ten obsah).
A tak se vrátím k tvé původní otázce. Já nevím, kdo tomu velí. Protože se tím, kdo tomu velí, také s nadšením občas zabývám, vím také, jakým způsobem a jak se dá k moci směřovat. Proto poukazuji na ty z mého pohledu nejpravděpodobnější varianty. A jelikož to dělám i pro sebe, abych byl schopen se z cizí moci vymanit, vím také, že takové odpoutávání je možné. A proto si i myslím, že nakonec tomu nikdo tak docela nevelí. [smích]

PS.: Všimni si, co to vlastně ten náš kolega "abc" tady hlásá. Je to nádherný studijní příklad, jen se vydat po stopách... [mrknutí jedním okem]

201972

07.10.2009 21:11

Heil EU!

RE: Marjápana?

HHBB 85.?.?.?

Jak ale katolíkům citlivě sdělit, že
>Vlajka EU - dle kardinála Vlka - symbolizuje Pannu Marii
Napadá mě určitá omluva na adresu kardinála Vlka, a to,
>že dotyčný utekl z psychiatrické léčebny
a zde asi KC dluží určitá vysvětlení svým ovečkám, a
>to opravdu vyloudí jen shovívavý úsměv

201975

[chechtot]
No a už se začíná pomalu rýsovat, kde se líhnul ten nápad s židovským králem…
to s tím čuňkem, to jsem nevěděl, aspoň tušíme, kdo nám postrkuje tohodle pinďu. [překvapení] [mrknutí jedním okem]

202027

Tak ten týpek, až na ten lehce psychotický projev, tak to je určitě výborný vypravěč.

Jak už jsi naznačil, tak studoval Sophia University Tokyo. Počátky této školy jdou do roku 1549, kdy sv.František Xavier dorazil do Japonska. Ze jména je patrné, že se jedná o mé favority. Není proto divu, že jezovitský koadjutor Benjamin Fulford bude skvěle připraven pro své poslání. Hovoří jistě několika jazyky, ale jde o to, co. Mnoho těch povídání jde na svět právě přes stránky H. Makowa a samozřejmě leccos také knižně.
Zde je jedna z nesčetného množství jeho perel v originálním znění: „I have had visions recently (without using any drugs) so powerful and so unusual, that I am pretty sure G.T. is really a ghost. Impossible memories are also coming back to me (like being frozen and hungry on a boat in the St. Laurence river in my early days or like my love for Eleanora - the lady I knew of as my great-aunt Eleanor)
On je nějak posedlý duchem předka G. T. Fulforda (G. T. Fulford & Company), průkopníka patentové medicíny, tedy zřejmě nějaký společný koníček s Rockefellery.
No celý vtip je v tom, že to celé vlastně nelze brát vážně, tedy ani v případě, že by v tom bylo něco opravdu vážného, což jistě Mirda potvrdí, že Rockefellerové nejedou jen v dobročinnosti. Ale abych jen nedráždil, tak Rockefeller jako bohabojný člen křesťanské rodiny je i členem Pilgrim Society, která operuje pod křídly maltézského řádu, tedy vše je opět doma a pod kontrolou, sychrováno tovaryši ze sousedství. [mrknutí jedním okem]

PS.: přiznám se, že to video teď už nestíhám, ale v budoucnu se určitě k němu vrátím, srandy není nikdy dost... [smích]

202039

Tady je funkční ten Edmond.
Ale, jak jsem už řekl, jezoviti ti to mají pod palcem [mrknutí jedním okem] , ale maltézští rytíři, to je jiná, tu čest někteří opravdu měli, a to sám Mayer Amshel, a třeba také Mayer Carl

Jak k tomu hoši přišli, jsem psal již dříve.

202047

09.10.2009 00:14

Heil EU!

RE: Marjápana?

HHBB 85.?.?.?

O mě přeci nejde, já už jsem ztracen, nevěřím téměř ničemu. Jde přeci o vás, věřící, abyste zase nevěřili úplně všemu… [mrknutí jedním okem]
(jinak souhlas, a je jen dobře, že si také kladete i nepříjemné otázky [cool] )

202053

14.10.2009 17:52

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

>Skutečnými vládci jsou banky a jejich majitelé (plus kluby typu Bilderberg, CFR apod.)
Nejsou.
To si máme myslet, a proto byla sepsána (mimo jiné) marxova materialistická filosofie jako nástroj manipulace vědomí v tomto smyslu.

202465

14.10.2009 18:04

Pod terorem trpaslíků

RE: Prast jako uhod

HHBB 85.?.?.?

Nemáme jiné než osobní zájmy. Ty druhé jsou zprostředkované přes ty osobní.
Osobní zájem může být i náš společný národní a klidně se může shodovat i se současným postojem hlavy státu.
Zapomeňme na nějaké majetky, o ty stejně už přišla většina všude, teď se už jedná o prostor a zbytky identity.

202466

14.10.2009 18:10

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Takze male schrnuti

HHBB 85.?.?.?

Tak, tak...
Dle tradice se defenestruje úředník, ne král.
A vůbec nejde o Klause, jde o hlavu státu jako symbol a do toho si můžeme šťourat pouze sami. [mrknutí jedním okem]

202467

14.10.2009 18:18

Pod terorem trpaslíků

RE: Křivé zrcadlo

HHBB 85.?.?.?

Petře Muku, už jsi někdy viděl zloděje, co před tím, než jde krást, to těm obětem vytroubí? [chechtot]

202469

14.10.2009 18:32

Pod terorem trpaslíků

RE: POD TEROREM MÉDIÍ

HHBB 85.?.?.?

Britové a nejen oni, už vidí jedinou šanci v nás (doporučuji diskuze za články a videi na tato témata). Nevyvlečeme se.
Není teď potřeba dělat nic víc, než upevnit svou vůli podpořit nynější kroky prezidenta. A budou se dít věci… [mrknutí jedním okem]

202471

14.10.2009 18:50

Pod terorem trpaslíků

RE: kdo za koho kope

HHBB 85.?.?.?

I vzhledem ke zmiňovanému, Blisty na mě působí jako marxistická alternativa BBC pro Česko. Ani mě to nepřekvapuje vzhledem k tomu, kdo BBC řídí. (celá pointa je hned v odstavci 1.) [mrknutí jedním okem]

202473

14.10.2009 21:12

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

Nebudu nudit nějakými důkazy. Zkusím jen zamyšlení.
Banky jsou nástrojem, nic neovládají. Bankéř je tedy ztělesněním tohoto nástroje a je plně závislý na jeho fungování. Je to tedy určitá konkrétní služba. A majitel banky je prostě někdo, kdo je uveden ve vlastnické struktuře tohoto nástroje.
Někdo jiný je však ten, kdo skutečně tento nástroj ovládá. Ten ale vůbec nemusí být zřejmý, protože moc je stav vědomí, stejně jako podřízení se. Vyvolám-li potřebu peněz tím, že jim přidělím samostatnou hodnotu a ostatní uvěří, pak ovládám plně funkční nástroj moci. Spočívá to v ovládnutí vědomí těchto věřících, a tak se stává třeba i peníz jedním z nástrojů moci.
Ale neřekl bych, že ovládání vědomí je předmětem činnosti bankéřů. Ti jsou jen součástí jednoho z nástrojů. Tím se již po věky zabývají jiní, v této profesi mnohem zdatnější a zkušenější než bankéři a celý finanční systém je tak podřízen opravdu těm, kteří jsou mocní.
A to nakonec vůbec nevylučuje, že jím může být i nakonec někdo třeba ze zdejších diskutérů, protože prostředí, nebo rozsah majetků vůbec nemusí s mocí přímo souviset. Naopak, skrze majetky je možno vyvolávat závislost, což není moc, ale nemoc. [mrknutí jedním okem]

202485

14.10.2009 22:40

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

[chechtot] no dobrá, konec konců pokud tomu věřím, tak ano...
(osobně mi to však připadá jako příliš zůžená charakteristika)

202496

15.10.2009 21:57

Pod terorem trpaslíků

RE: Prast jako uhod

HHBB 85.?.?.?

Alexo, jak začneme řešit náš kurník přes EU lišáky, bude nejspíš opravdu rychle vyřešen. Ale to zrovna třeba já si nepřeju stejně jako Klaus a je skoro jedno, jestli máme každý jiný důvod.
Jinak tu námitku chápu, nejsem v žádném Klausově fanklubu, ale tady musíme stát za hlavou státu, jinak se nám to vrátí v podobě nějaké tragické loutky v budoucnu, a to se napravuje těžko, přičemž budeme oškubáni taktéž a navíc potupně.

Ten tlak na prezidenta sílí. Zákeřné podpásovky ze vnitř kurníku se objevily dnes znovu. Když vidím a slyším Vondru, který je v mých očích sliz vzdáleně se podobající člověku, vím, že podporou Klause se aspoň vzdaluji něčemu odporně slizskému. [mrknutí jedním okem]

202585

16.10.2009 09:40

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

Chceš po mě to, co dělat nebudu. Mám snášet důkazy, aby je jiní vyvraceli? To je příliš mnoho energie a navíc to zatvrzuje všechny ty obhájce pravd, včetně mě, přičemž to není cesta.
Konec konců jsem tu již k tomu sepsal dost a při troše snahy si lze dohledat i jednotlivé aktéry a jejich styčné body, včetně historické kontinuity, která je daleko delší než 200 let.
Mirdo, myslíš, že když „sestřelíme“ bankéře a poženeme je k „odpovědnosti“, tak máme vyhráno a bude ráj na zemi? To je právě ta zkratka, kdy se právě na cestě ztratíš (ostatně mám pocit, že tak nějak to vyústí i v těch protokolech).
Podívej se třeba jen letmo na některé teze z materialistické dialektiky a následně jak je na to napasováno celé to sociální učení. Vždyť to je přesně ta „alternativní“ manipulace vědomím. Avšak ta manipulace je o stupně výše.
Pokud bagatelizuješ roli duchovních a vojensko-duchovních řádů, je to tvoje věc, ale přicházíš o velkou část pointy, včetně toho, co je to náboženství, ideologie a moc obecně. Proto se ještě jednou (a pečlivě) podívej, kdo kontroluje ten tzv. elitní vzdělávací systém třeba zrovna v US.

202618

16.10.2009 15:12

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

On totiž ten "bankéř - majitel" (otázka je, co si pod tím představit), je jen více vepředu toho stáda "bílých koní". [smích]

Pokud ten majitel nad těmi "majiteli" je kontrolován ještě jiným subjektem, je to stále bankéř? [mrknutí jedním okem]

202641

16.10.2009 17:50

Pod terorem trpaslíků

RE: Jsou období v životě lidském,

HHBB 85.?.?.?

Taky s tím mám trošku potíže, ale třeba taky zdravím lidi co zrovna nemusím...[mrknutí jedním okem]
(Spíš než podporu jeho osoby mám na mysli podporu jeho kroků. No a srovnat si myšlení je možná více, než by se na první pohled zdálo [smích] )

202655

16.10.2009 19:15

Pod terorem trpaslíků

RE: Jsou období v životě lidském,

HHBB 85.?.?.?

Je zajímavé sledovat, jak jsou ty průzkumy i protichůdné. Referendum by určitě leccos napravilo (proto ho asi někdo brzdí). Ale nemyslím, že je to univerzální řešení. Určitě by nám také prospěla přímá volba hlavy státu.

202666

16.10.2009 21:09

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

Ty jsi poznal, že rád diskutuji. Fajn. Tak to teď budeme guglovat a hledat co tropí Rothschild se svou partou satanášů. A kdo vygugluje větší „trumf“, tak vyhrál. Nebo se budeme přebíjet množstvím zaručených info a kdo naplácá větší hromadu, tak ten bude vítěz?
Ale Mirdo, to je přesně to, na co ti tvoji informátoři a šiřitelé zaručených zpráv čekají. Tam si nevystačíš ani se čtením mezi řádky, neboť tam není „mezi řádky“. Z většiny je to informační ping pong pro internetové pátrače a šťouraly.

To co jsem tu před tím k tomu napsal, tak to je často těžko doložitelné, neboť jsem vycházel z vlastního konceptu ve snaze se vyhnout manipulaci. Navíc stále připouštím (a je to velice pravděpodobné), že to podstatné může unikat (podstatné myslím z pohledu předmětu diskuze). I ty tvoje R+R jsem ti začlenil do struktury, aby nepřišli zkrátka [mrknutí jedním okem] i s poukazem na díry v otřepaném výkladu „finanční oligarchie“. Ale nikde neříkám, že to není potíž, ale říkám, že to prokletí spočívá v něčem jiném, což je právě stav vědomí. Samozřejmě, že vzývání zlatého telete s tím dost souvisí, ale ani to není vše.
Toto motání se v kruhu, že za všechno může bankéř, povede jen k pádu do nalíčené pasti již připravovaného inkvizičního systému (je jedno jak se má jmenovat), kde sice nemá být lichvář - parazit, ale o to více tuhého řádu dost podobnému svěrací kazajce. To samozřejmě neklapne, protože i ve zdejších diskuzích se najdou tací, kteří vědí o sférách, do kterých se proniká přes brány vlastního vědomí, tedy jde o jiné brány než jsou ty pro IP pakety, a tím fakticky brání širší izolaci vědomí a jeho zacyklení.

Nějaké naše vědomosti o tom, co můžou podnikat R+R či parta bilderbergů, nebo konec konců politik v lokálním kruhu mafiánů z křivé čtvrti jsou dobré opravdu tak akorát pro tlachání v diskuzích, a je úplně jedno jak odborně se to tváří, pokud nemám návaznost na nějaký smysluplný koncept. Dobré na tom je, že je nejspíš v mém zájmu na tomto plánu sám pracovat. S tím souvisí i pojetí co je dobré a špatné. Překvapím tě asi i tím, že si nemyslím, že ti jmenovaní do toho jdou s nějakým pocitem páchání zla. Jsou na tom patrně podobně jako populace z opačné části mocenského spektra.

(případnou námitku rád zodpovím i s tou kebulí v písku) [smích]

202677

17.10.2009 12:59

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

Jak globalisté fungují? Tady je malý namátkový výčet některých postav a jejich funkcí.

Lord Guthrie - velitel SAS, velitel obrany, A. Haig JR. velení DCSOPS Pentagon, asisten obrany, generál U.S. Army, U.S. Secretary of State, náčelník štábu bílého domu, WINEP, SACEUR, China COSCO, atd., Allen Dulles – ředitel CIA, A.Ch. Zinni – Papežský zlatý kříž, CFR, USMC generál, CENTCOM, atd., Burton Gerber - CIA ředitel sovětské a východoevropské divize, CFR, D. Rockefeller, - bankéř, ředitel CFR, Order of Merit, Knight Commander's Cross of the Order of Merit, TC, atd., Edward L. Hennessy, Jr. - řád sv. hrobu, ředitel New York Stock Exchange, ředitel Federal Reserve Bank of New York, atd., Emilio T. Gonzalez - ředitel USCIS, Vernon. A. Walters, ředitel CIA, DIA, atd, G.H.W.Bush - rytíř velkého kříže, CFR, TC, C 300, ředitel CIA, atd., Gerard R. Roche - výcvik v Jesuit 'Military Fortress' University of Scranton, 40 let praxe hlavního náboráře pro stovky korporací, rozmístil klíčové CEO prakticky ve všech oblastech průmyslu, působil ve vedení mnoha globálních společn. m.j. ABC, Kordite, Exxon, AT&T, výběr ředitelů m.j. pro Office Depot, Home Depot, IBM, 3M, PriceWaterhouseCoopers, Coca-Cola, Chubb Corporation, the Walt Disney Company, Sears Roebuck & Company atd., atd., sám je členem vedení i mnoha neprůmyslových společností jako Anti-Drug Coalitions of America, Gulfstream Aerospace, atd., Harold A.R. 'Kim' Philby - NKVD, KGB, MI5, CIA, spoluzakladatel poválečné špionážní sítě, James Jesus Angleton - ředitel US kontrašpionáže a CIA, John Robert Bolton - AEI, JINSA, PNAC, East-West Dynamics, NRA, CFR, atd., John C. Gannon - člen Jesuitských dobrovolníků, ANSER, Intellibridge Corporation, ředitelství CIA pro evropské analýzy, ředitel zpravodajského odboru CIA, atd., John Jakob Raskob - 'Wizard of Wall Street', finanční vedení DuPont, General Motors, stavitel Emp.St.Building atd., spoluzakladatel US větve Malt. řádu, člen římského řádu mlčenlivých katolíků, John McCone - ředitel CIA, komisař pro atomovou energii, Joseph Peter Grace - US velení Malt. řádu, průmyslník (transatlantická přeprava), operace paperclip (stěhování 3.říše z Evropy), Joseph Retinger - prošel jesuitským seminářem, tvoří vazby Dragon Court (European Council of Princes) na CIA, MI6, Bilderberg group pro projekt Evropské Unie, zakladatel projektu EU (Holy Roman Europe), Bilderberg Group, European Movement, Juan Carlos I - Král Španělska a Jeruzaléma, Lee Iacocca - předseda vedení GM, Chrysler, CEO, Ford, Licio Gelli - hlava P2 lóže, vysoké post. v Malt. řádu, John McShain - stavitel Washingtonu (vč. Pentagonu), papežský komorník, rytíř velkého kříže, řád sv.hrobu, Michael J. Donohue - Grand Knight of KofC Council #90, člen světové asociace soudců, Reinhard Gehlen - generál Wehrmachtu, velitel východní zpravodajské služby,
pokr.

202717

17.10.2009 13:00

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

pokr.č2
převeden pod US službu, zakladatel špionážního kruhu a mossadu, Rick Santorum - Opus Dei, US senat, předseda Senate Republican Conference, Ethics and Public Policy Center, Fox News Channel contributor, Robert Zoellick - ředitel Světové banky, Rupert Murdoch - jesuitský coadjutor, rytíř sv. Jiří, papežský rytíř, britská SIS, média (Sky, Fox Tv, Reuters, 20th CF, London Times, NY Post, Harper Collins,) ředitel News Corporation, Tony Blair - UK pm, 33dg., MI5, blízký vztah s R. Murdochem, Victor Emmanuel - neapolský princ, P2, člen mnoha elitních katolických řádů, William F. Buckley, Jr. - jesuitský koadjutor, CFR, důstojník CIA, majitel National Review, William J. Casey - ředitel CIA, vybudoval vazby na CBS a ABC, William Egan Colby - ředitel DCI, později šéf CIA pro dálný východ a civilní operace, Wild Bill Donovan - tajná aliance (Vatikán – OSS, předchůdce CIA).
Co ti však Alex J. a podobní zamlčí, že všichni z vedení CIA a britských služeb prošli jezuitským výcvikem a i to co popíšu dál.

Sečteno a podtrženo, tento výčet má jeden styčný bod. Všichni jmenovaní jsou (byli) členové Suverénního vojenského řádu maltézských rytířů. Tento řád sídlí v Římě vedle řádu Ježíšových tovaryšů. Jeho struktura je starobylá a je odvozena z dob křížových výprav ze starověkých řádů orientu. Již ve středověku zřídili mezinárodní finanční a obchodní síť dle starověkých tradic syrských a fénických obchodníků. Má svého velmistra, koncil a světovou síť včetně šesti velkopřevorů. V Praze sídlí velkopřevor Eduard Paar, který je i členem římského koncilu. Do vysokých funkcí řádu lze postoupit jen přes stupně zasvěcení a vnitřní kruhy jsou vyhrazeny pouze rodové šlechtě.

Někteří další zajímaví členové řádu:
Augusto Pinochet, Benito Mussolini, Fidel Castro, Franz von Papen, Valéry Giscard d'Estaing, Konrad Adenauer, Kurt Waldheim, Winston Churchill, Nelson Mandela a další.
Na jiném místě jsem uvedl i významné členy klanu Rothschildů, kteří byli jako konvertité také členové řádu z pochopitelných důvodů, jakožto významní správci pokladny impéria.

(Tímto výčtem chci dát i Mirdovi najevo, že stopováním Sorose zjistí prd, bude to asi chtít poněkud širší záběr... [mrknutí jedním okem] )

202718

17.10.2009 21:46

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

Toto je jen zlomek, ale nechtělo se mi dělat z toho desetipříspěvek. Už jsem psal, že je to vlastně plýtvání energií, pokud nemám nějaký plán, jak toho využít, neboť nějak proti tomu bojovat se nedá, pokud nemám alternativu, která to překoná.
Upnout se na ty historky o zlých židech, znamená celou tu hru posilovat bez ohledu na její nějakou pravdivost. Třeba abc je jimi dokonale nakrmen, neboť má poměrně duchovně blízko k místům, kde třeba takové „boží pravdy“ vznikají. Konec konců je tu mnoho diskutérů (kozoroh), kteří rádi citují teologické kapacity, patrně proto, že asi mají pocit, že k té pravdě musí být nejblíže (asi něco jako zjevení? [mrknutí jedním okem]).
Konec konců toto fórum je legendami o zlu nacpáno, i když se tu objevují diskutéři poukazujíce na nebezpečnost této tendence, jsou však často ubiti vodopádem nesmyslů ke škodě tohoto fóra. Celá ta manipulace má mnoho úrovní, a je vždy složité se vyhoupnout o něco výš, pokud jsem pohlcen informačním šumem.
Ale já se třeba na Mirdu, nebo na abc nemám důvod nějak mračit, nebo ty příběhy vyvracet, protože i moje verze mohou být součástí hry další úrovně, proto to koneckonců beru s rezervou, a to podstatné raději hledám u sebe.
Jinak jsem tu Mirdovi už snesl pytel argumentů poukazující na děravost teze o všemocných židobankéřích, jenže on to nějak nečte, nebo co… Jestli se už do toho obrazu nepřítele nezabouchnul. [smích]

202741

17.10.2009 22:12

Pod terorem trpaslíků

RE: Jsou období v životě lidském,

HHBB 85.?.?.?

A to se pak přitlačí na pilu, aby novinky přispěchaly s vychytralým průzkumem, kde je pak zase všechno postaveno nahlavu, aby se náhodou stádo nekontrolovaně nepoplašilo. [mrknutí jedním okem]

202744

17.10.2009 23:27

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

Zavraždění papežů Klimenta XIII., Klimenta IV., a Jana Pavla I. je jen špička ledovce. U prvních dvou šlo o snahu omezit moc jezuitského řádu, který dnes tvoří prakticky paralelní stínovou strukturu k té papežské (jezuité jsou zpovědníci i papeže), kdy skutečnou hlavou Vatikánu je černý papež. U posledního se nejspíš jednalo o neshodu v Liberation Theology a politice komunistických geril, kdy v čele některých stáli přímo členové řádu, což se nejspíš neshodovalo s představou Jana Pavla. JP byl obklopen členy lóže P2, kde klíčovou roli hráli Jean kardinál Villot a biskup Pavel Marcinkus z vatikánské banky (mafiánské pračky peněz), tedy duchovní z blízkosti černého papeže Pedra Arrupeho. Oni byli také poblíž papeže v době jeho otravy. Konec konců otrava je typický způsob odstranění neposlušného papeže, často vypadající jako vleklá choroba. Někteří papežové byli také nahrazeni dvojníky.
Dobrodružné ne? [smích]

Tak ještě aspoň k jednomu dotazu Mirdy:
>Proč by potom gongresman Jay Rockefeller prosazoval cenzuru internetu a prohlásil. "internet neměl vůbec vzniknout"...a já dodám - kazí nám to naše plány. Ale tohle HHBB asi nevidí?
Ale vidím. Je to legrační logika. Přeci kdyby ti borci byli jen z poloviny mocní jak jim Mirda připisuje, tak ho už včera stopli. Právě že nejsou, páč je tu daleko fikanější struktura, která internet vesele využívá ve svůj prospěch, ohlupuje Mirdy, a tím také drží v šachu některé figury pro případ, že je bude nutno obětovat. Ty to čujou, moc se jim to nelíbí, tak to zkoušej aspoň ubrblat přes parlament. [mrknutí jedním okem]

202749

18.10.2009 11:12

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

>Tohle snad nemuselo být ???
Pro ty, kteří se nad tím zamyslí, by to mohlo mít i nějakou informační hodnotu, konec konců to bylo pro vegana Honzu, ročník 1983.
>Všechno je připraveno, včetně koncentračních táborů pro teroristy, tedy neposlušné občany. Jako za Stalina - nepřítele státu.
Omyl, Stalin byl velký přítel státu, nevlídný ke státu jsem třeba já, jelikož jsem přítel národa.
>Tady se opakujeme. Na tohle jsem ti už dříve odpověděl, že R+R nenechali nic náhodě.
Vidím, že i zopakování se po tobě sveze jako voda po pláštěnce, což jsem trochu tušil, nicméně to bylo pro vegana, případně náhodné kolemjdoucí.
>Nikoliv, CIA založil J.D.Rockefeller a ten znak si k tomu jednoduše vybral". NÁHODA? …
I z toho jak dál pokračuješ, je zřejmé, že náhody můžeme vyloučit. Ale nezdá se ti, že pořád tu logiku věci stavíš na hlavu? Samozřejmě, že R+R se podílí, ale byli vtaženi do hry daleko zkušenější strukturou v otázkách moci, která je opět, až se to bude hodit, obětuje v zájmu vyšších zájmů.
>Byl to právě Soros, kdo převážně financoval (z Rothschildových fondů) rozklad komunistických režimů.
Ale Mirdo, to je jako obviňovat taxikáře, že dovezl pachatele na místo činu. Můžeme se pak už jen legračně dohadovat, jak dalece byl ve zločinu namočen. [mrknutí jedním okem]
>Snad neočekáváš, že sem plácnu seznamy lidí "ve hře
To je fajn, ani mě to nebaví...
>Vypadly ti karty z rukou, HHBB. Nikde jsem neuvedl jejich původ. Přitom J.D.Rockefeller žid není, ani J.P.Morgan a zcela jistě se najdou i další. O tohle ti tedy šlo ??? Takže je načase, HHBB, abys změnil nick Nehraješ poctivě.
No jo no, trochu jsem to na tebe upekl, ale je to fér vůči fóru, aby vůbec k diskuzi došlo, což třeba jansmith, zdá se, již oceňuje. [smích]
Podívej, aby ta hra o zlých bankéřích měla smysl, musela dostat i duchovně – etnický náboj, jinak by byla nevěrohodná. Nebudu už šťourat, kde jsem tě na omyl s původem upozornil, ale netýká se to zdaleka jen tebe, je to obecný jev, který je trvale ve hře, proto to tak dlouho funguje (po dlouhá staletí). Pokud jsi to již zaregistroval, tak to je jen dobře.
>Na závěr snad jen k tvému výroku, že je toto fórum nacpáno legendami a historkami.
Pokud má naše diskuze nějak fungovat, je záhodno skutečně číst a vnímat, co ten druhý chtěl sdělit. Tedy ještě jednou:
toto fórum je legendami o zlu nacpáno
Cítíš ten rozdíl?
Ta věta se totiž dotýká jádra našich potíží, ale filozofování nechám na jindy.

202769

18.10.2009 21:18

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

Nevím, jestli by mě teď nemělo mrzet, že ničím Mirdovu vizi chobotnice, je to skoro jako bych mu pošlapal košíček. [chechtot]
A ty teď po mě chceš, abych ti vymaloval chobotnici novou? K čemu ti asi tak bude… [oči v sloup]
Není žádná chobotnice, pokud v ní nevěříš. Já v žádnou nevěřím, proto jsem chtěl ukázat, že je vždy vyšší hra a zájem, pokud ten svůj nenadřadím. Tak jako lze rozbít ta Mirdova chobotnice, tak půjde rozbít i každá jiná. Všechny ty struktury se prostě tvořily a tvoří v hlavách lidí a je jen na nás co hodláme udržovat při životě svou energií. Mirda vyvádí, jako bych mu bral hračku, tak se teď zaměřil na můj nick jako na životní odhalení (jistě že si ho měním, taky nemusím používat žádný, je to prostě internetová diskuze a jde především o názory, když mi bude chtít napsat, klidně, nakonec když přiletí, klidně můžeme na pivo, to je pak ale o něčem trochu jiném).

Pokud si projdeš mé příspěvky dozadu, tak jsem tam nasypal informací včetně ilustrací, že bych z toho udělal encyklopedii (už jsem se na to chtěl vybodnout, ale to jsem přeci nemohl Mirdovi udělat [smích] ), stejně to je bez nějakého vlastního přístupu naprd, a pokud to jen trochu někoho podnítilo k přemýšlení, tak to považuju za úspěch. To co jsem zkusil podat, není za účelem strašení, ale pro pochopení, co by mohlo na jedné straně vést k moci, ale také na druhé k nemohoucnosti a závislosti.
Hlavně to chce být nad věcí, ber to v klidu a drž si úsměv. Je to i trochu legrace pozorovat, jak hlubší úvaha vyvolá pocit filozofování, popis zákulisních rejdů jako mlžení, výčty jmen a funkcí jako klouzání po povrchu, jen mi proboha neberte mého čerta! A rozhodně tu nechci být osobní, fórum bude účelnější, pokud bude o názorech!

A ještě něco; povrchy jsou tu přeci od toho, aby se po nich klouzalo, jak se zaboříš, tak uvízneš, sice něco vyhrabeš, ale taky se můžeš zahrabat. [mrknutí jedním okem]

202793

19.10.2009 17:18

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

Jendo, Jendo…
Čti to raději pořádně, už jsem na to upozorňoval i Mirdu, ta povrchnost zdržuje v postupu v diskuzi…
Ještě jednou:
Pokud přestaneme tu chobotnici živit obdivem, strachem, závistí, nenávistí, zlobou, servilností, atd., pak bude slábnout. Největšího parazita živíme obvykle právě v sobě.
A ty:
>HHBB mirdovi podsouvá, že pokud se na "chobotnici" nebudeme zaměřovat a tím ji živit, tak ona bude slábnout
No tak si to zase srovnej, cítíš ten rozdíl?
A protože jsi nepozorný a jen po těch příspěvcích bruslíš jako zde:
>....,aby dělný lid moc nepřemýšlel a příliš se nešťoural ve věcech, které mu nepříslušejí.
, tak ti ještě jednou zvýrazním to o patro výše:
... že se nejedná jen o hru s penězi, ale v prvé řadě o hru s duší. Pokud na to přijdeme, můžeme se od těch, co zachází s mocí i leccos přiučit a případně i leccos překonat, tedy hlavně sebe.

Ještě nic? [mrknutí jedním okem]

202830

19.10.2009 18:00

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

[chechtot] No dobře, já vím, že Mirda je kámoš…
Už jsem několikrát psal, že to není osobní, proti nikomu nic nemám (dokonce ani proti jezovitům, jestli tu je nějaký v diskuzi [mrknutí jedním okem] ), jde mi o názorové klání, pokud možno se šťastným koncem.
Podívej, mafiánské metody používá kde kdo. Kdejakej pytlík co šéfuje firmě si zajišťuje vnitřní ochotné donašeče (zpravodajská služba), informace pak používá k upevnění moci v podniku, rozvracení opozice atd. A kedajakej výpalník z ulice ho se svou partou vydírá v rámci boje o místo v systému (mafie), kdy ani uvnitř pytlíkovi firmy si není nikdo jistý, o co se nakonec podnik snaží, a kdo je kdo. Nechcete s Mirdou začít tu čistku u nich na prvním rohu? [smích]
A kde vůbec bereš to neochvějné přesvědčení, že tenhleten kecá, a tamten je chodící pravda? Protože je kámoš? Nebo je v tom sex? Nebo temná minulost jeho babičky? Nebo to skandoval dav?
A jak víš, co je dobré?
A tak se tě ptám, co myslíš touto interpretací:
>Tzn. neposilovat svou pozorností zlo a negativní energie, ale působit právě naopak.
Máš možnost mudrovat, já tě pak zhodnotím… (neboj, jen mě to zajímá) [mrknutí jedním okem]

202834

19.10.2009 21:57

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

Teď už stručně.
Jediného názoru, kterého ses dopustil, je opět jen:
>Mne opravdu více zajímá …
Na všechno po čem tak voláš, jsem tě navedl asi tak z padesáti úhlů nejméně ve stovce všelijakých příspěvků. Další už by bylo skutečně jen mrhání časem. Protože jestli chceš ještě vědět, jaký ta parta R+R nosí plíny, na to fakt už nemám chuť. Ale obávám se, že sem tam budeš muset zapojit i sebe, aby ses pohnul tam, kam chceš.
Jinak A.G.Marshall vaří z toho sloupce, co je pod článkem, ti v tom sloupci zase z dalších sloupců pod svými články a najednou se ty sloupce vyčerpají a začnou se potkávat. Pokud bych se k tomu chtěl vyjádřit, udělal bych to tam.

A k tomu zbytku, pokud snad tvůj záměr byl mě utahat, tak se ti to povedlo podobně jako s nickem 85.?.?.? ve zmiňovaném filozofování o pravdě. Teď se zase můžete s Mirdou plácat po zádech, jak jste tu chobotnici nekompromisně rozklíčovali, sem tam to bývalo i zábavné. [cool]

202847

19.10.2009 23:05

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

Ah, ještě tady... Kdyby to nedávalo smysl, tak tam opravdu má být pytlíkovy firmy. ( no... ,jsem jen prostý pobíječ much')

Tu odpověď zkus aspoň pro sebe, časem, až ti půjde opravdu o věc, já zas na ní tak tvrdošíjně netrvám. Smajlíci tě mají motivovat k přemýšlení, že by marná snaha? [mrknutí jedním okem]
PS.: Zase jsi to popletl, už i mirda snad pochopil, že to s těmi vyvolenými by mohl být trik, a že jde i o tvojí prdel. [oči v sloup]

202849

19.10.2009 23:09

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

>Snad jsem to nasvítil lépe k pochopení
doufejme, já jdu spát [mrknutí jedním okem]

202850

20.10.2009 06:16

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

ach jo, gumpe, to není ani joseph a ani ta 85.?.?.? co jsem zmiňoval...

202861

20.10.2009 22:12

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

Pokud jste, jendo a mirdo, už přestali pracovat na profilu ulhaného, slizkého, povrchního a vůbec sofistikovaného mlžiče-manipulanta davů, planého tlachala a hada HHBB, tak bysme mohli konečně učinit pokus o věcné zhodnocení zádrhelu v tématu. Odpovědi na otázky ani nečekám, jen mi jde o nějaké stručné vyjádření k tématu, jestli je tedy záhodno si nechat líbit ten útok na hlavu státu, nebo ne a co dělat (ještě kromě hlubokého analyzování), aby se to otočilo.

Jenda to vyjádřil takto:
>jak se z otroctví mysli i těla (nejlépe studiem a duchovní prací na sobě) pokud možno co nejdříve vymanit.
To sice navrhnul, ale u mě by to mohlo být povrchní, protože podstatné je:
>nekompromisně rozklíčovávat VAZBY
a nakonec
>rozkrýt, kdo je tím Ovčákem je i smyslem našich debat zde
Tady bychom to potřebovali asi trošku harmonizovat, bez nekonečných překladů a vysvětlovaček výroků druhých, (jestli to tedy vůbec půjde).

A zatímco co mě jenda utahával, mirda moudře mlčel, tak snad by teď mohla být příležitost nastínit řešení týkající se tématu, která nemohu u mirdy rozkrýt (spoň v tomto vlákně).
Jenda to tedy skusil, mirda mnohokrát pochválil, jenda mirdu pochválil, ale ještě tomu přece jenom něco chybí. Snad to nenecháme tak rozjebaný. Když už nic jiného, tak aspoň pokus o urovnání...

PS.: Mirdo, jestli se ještě pořád zlobíš tady proto, cituji: „Nikde jsem neuvedl jejich původ. Přitom J.D.Rockefeller žid není, ani J.P.Morgan a zcela jistě se najdou i další“, tak o to mi skutečně nešlo. To opravdu nebylo předmětem, a jestli jsi to někde tvrdil, tak je mi to šumafuk, protože to na podstatě diskuze stejně nic nemění, pokus se přes to tedy přenést... Nebo je zde ještě něco, co tě snad trápí více?

202908

22.10.2009 18:20

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

>Když o diskutovaném předmětu nevím, to ještě neznamená, že ono diskutované nebezpečí neexistuje.
=
Satan dokáže lidi přesvědčit, že není.

Pěkný příklad, na kterém se dá ukázat strašení v praxi. Vždy je zde nějaké nebezpečí, o kterém nevím. A protože o něm nevím, tak je strašné.
Obvyklá řešení:
1. Poběžím s nějakým stádem, to má vepředu někoho, kdo ví, co dělat. Jenže. Ať je to skutečnost, nebo iluze, vždy jsem vydán napospas.
2. Pátrám po nebezpečí. I když ho vypátrám, vždy je tu přece další, skryté, ještě strašnější. Jenže. Ať je to nebezpečí skutečné nebo ne, vždy si ho nakonec sám vyrobím.
3. Vybodnu se na to, a až o něco půjde, tak se o to postarám. Jenže. Když něco zahrozí, budu v pytli.

Neobvyklé řešení:
... ?

202999

22.10.2009 21:11

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

Ale jak se prokryndapána odvěků zneužívá takový obyčejný človíček aboridžin[zmaten]

Jinak něco najdeš v tomto vlákně (mirdovy a svoje kusy už vynechej).

A loučím slovy sympatického ve všem namočeného blba, co ho snad lidstvo chce následovat:
>že je to asi tak všechno, co bych na závěr této debaty chtěl říci...
[smích]

203012

23.10.2009 22:17

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Stále dokola

HHBB 85.?.?.?

>Myslím, že vrcholem našich možností a snažení zde ve stvořeném světě je uvědomit si to, že nejde ani o to, abychom byli ovládáni, ani o to, abychom ovládali. Nebo lépe řečeno jde o to, že "ovládneme" v ten moment, kdy pustíme (necháme být, let be).
Tak s mnohým bych se byl schopen ztotožnit. Je v tom i jeden z klíčů. Ale je už asi daleko mimo rámec této diskuze, toto rozebrat.
K té první části bych však měl výhrady, ale to je myslím i patrné z mých jiných příspěvků.
[smích]

203076

23.10.2009 23:19

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

HHBB 85.?.?.?

Máme tu určitý nesoulad. Žádáš od druhých, čeho jsi nebyl schopen. Příspěvky obvykle postrádaly věcnost, a ta byla nahrazována komentáři k osobě diskutujího. Proto nejdříve letmý rozbor toho posledního příspěvku ke každému odstavci.

>To je fajn…
Nízká sebedůvěra a nutkání spoléhat se na druhé.
>Jendův věk…
Snaha odvést pozornost od sebe smíšená se zmateností.
>Nebo opět…
Dojmy z nepřátelského spiknutí nicků, kteří brání nějakému odhalení.
>Ještě je tady…
Lítost nad neschopností porozumět se snahou ji ukrýt za jiné diskutující.
>Ale prosil bych…
Potřeba uspořádat své povědomí o realitě a chytit se pevných bodů jako „Voldemortí marast“ a „E/elity“.
>Jen buď…
Snaha přesunout iniciativu od své osoby - „nechat někoho posuvat“.

Ani v jednom odstavci nebylo nic k předmětu diskuze.

Něco k věci.
Nejspíš již tento měsíc, možná příští, dojde na lámání hole nad US ekonomikou, do teď se tvářící jako hospodářství (ne že by to bylo jinde zásadně jiné). Sleduj, jak se panika projeví i u těch „elit“. Na mnoha je vidět, že sami nevědí, která bije. US ekonomika je taktéž hrou čísel, která je řízena mimo US systém. Ti co si mysleli, že něco řídí, budou asi značně vyjevení.
Američané si již uvykli na materiální korupci laciným šmejdem z otrockých zemí, která udržovala nějaký sociální smír mezi skupinami obyvatel. To zkolabuje také a nechci už domýšlet následky.
Je ale možné, že se pletu, to by však bylo jen plánované odložení kolapsu.

(Jestli se udržíš tématu, tak ti přidám i něco "zpoza opony" )

203077

24.10.2009 11:00

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

HHBB 85.?.?.?

>Neočekával jsem jednoznačnou odpověď na R+R a spol.
To by asi sice nějak šlo, jako třeba: „jsou strašně, strašně zlí a zlí“. To se zdá, že mnoho posluchačů uspokojí…
Proč?
Chytíme je, zatočíme s nimi, zlo bude udoláno a na světě bude dobře…
No k této pitomosti (tam to totiž vede) jsem se už tady nejen já rozepsal.
Konfrontace v diskuzi by se mohla konat, pokud by probíhala věcně aspoň ze dvou stran. Jinak je to pracný monolog s mizivou jistotou, že to vůbec někdo louská. Z toho, jak se to obvykle dál odvíjí, tak spíše ne (nevadí, jako převážně rukama se živící si aspoň cvičím psaný projev).
Pak je možná dobré, vzhledem k budoucí věcnosti, tu diskuzi i trochu „pošmodrchat“. [mrknutí jedním okem]
A co se ti nechce dělat zítra, klidně šoupni na pozejtří. [smích]

203091

24.10.2009 13:22

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

HHBB 85.?.?.?

Ani to není jistý… vypadá na první pohled jako žid, ale může být kryptojezovita převlečený za žida, a proto střez se maltézáčka. Za oponou je ještě několik opon, a tam se dějou tak strašný věci [překvapení] , že čarovné putování řití do mozku je procházka rozkvetlou kolonádou.

203106

24.10.2009 15:32

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

HHBB 85.?.?.?

[oči v sloup] zasekává se ti Caps Lock (tlačítko vlevo na klávesnici)

203111

24.10.2009 15:55

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

HHBB 85.?.?.?

nešlo by to ještě více do hloubky, tam někde v pekle musí být zakopaný nějaký voldemort, tohle je příliš okaté... [mrknutí jedním okem]

203115

24.10.2009 19:22

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

HHBB 85.?.?.?

Ty mi dáváš. Nejdřív taháš kluka do ringu, a teď mu tam házíš ručník (ještěže nejsem valujev). Má tam zase sedm bezpředmětných odstavců. Začíná mi dělat starosti…
Sakra jak to řešit. Záchranné sítě se ukazují často jako kontraproduktivní. [oči v sloup]

No, dole jsi nechal odkaz na čl. v lidovkách, který by sklidil úspěch asi semtam i mezi zvědavci. To nějak neštymuje, že… Trošku to vypadá, že nám nějaký ten „vládce planety“ půjde do nějaké té penzičky.

Možná bych poslal nějaké koláčky poštou, ale pak si zase budu připadat jak nadržená dvacítka, co dělá drahoty. [chechtot] [mrknutí jedním okem]

203129

24.10.2009 19:24

Vakcína je možná nebezpečnější než samotná chřipka

RE: odpoved pre Marjura

HHBB 85.?.?.?

[cool]
A ještě ten Rumsfeld bez sfelda s horkou vodou, trochu koření, a je to.

203130

24.10.2009 22:29

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

HHBB 85.?.?.?

>To, co Vás spoutává, není křesťanství, ale výhradně vaše vlastní ochota nechat se spoutat.
Ano, nástrojů je více. S tím souvisí i samotný pojem „křesťanství“. A nástroje se dají použít mnoha způsoby.
Ta ochota tam hraje skutečně prim. Pouhá neochota však nestačí, není tvořivá, proto vede nakonec k podrobení se. S tím právě souvisí ta nutnost si vládnout (diskutováno již dole).

203147

25.10.2009 01:02

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Stále dokola

HHBB 85.?.?.?

>to se ale přece netýká nás
Asi většinou týká. Třeba jen kolik lidí dělá to, co nechce, protože „potřebuje peníze“. Dělali by to, kdyby je nepotřebovali?
>jak žít v tomto nesmyslném světě
Nesmyslný je proto, že mu dal někdo smysl, který není mým smyslem. Jestli mu dám smysl, už nebude nesmyslný. To bylo právě v tom „Dělám něco, kde je už pseudoúčel. Tedy jiný zájem, který je vydáván za můj“. To je i to „jak žít“, a to je to „dám tomu smysl“.
>bez toho, aniž bychom se z něj vydělili.
No to je další krok, kdy se nový účel stane účelem společným. Ale bezúčelnost nemá šanci, je to vlastně zánik. Naopak zase různorodé účely se dokážou harmonizovat.
>Můžeme vůbec něco zezdola ovlivnit?
Zezdola znamená podřízenost. Podřízenost je také přijmutí zájmů někoho jiného za své, aniž bych ten zájem skutečně sdílel, z čehož se pak stává závislost. Právě proto je často snaha ten cizí zájem podsunout, skrýt za jiný, který já snadno mohu akceptovat jako můj zájem, zvláště pokud tomu nedám ten vlastní smysl či účel. Vlastní zájem mě naopak vynese zezdola nahoru, nebo dole a nahoře bude mít jiný význam.
>Mně vadí právě ta bezmoc
Bezmoc je ta závislost, vyplývající z té pokročilé podřízenosti. Je to dáno účastí v takto nastaveném systému, kde nevidím smysl, či jeho účel není v souladu s tím mým, pokud vidím jiný.
>a také nejistota.
Společnost založená na konkurenci, kde soutěž a boj je tím účelem (pseudoúčelem), nemůže produkovat jistotu. Jistota provází spolupracující společenství, tedy sladěné úsilí, kde obvykle nechybí skutečný smysl, společný či vlastní.

203160

25.10.2009 02:21

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

HHBB 85.?.?.?

>A Jeho Království není jak známo z tohoto světa
komu je to známo...
Jestli je to někomu známo, tak musí být z tohoto světa.
Jestli to není nikomu známo, pak ani není z tohoto světa. My tu ale převážně diskutujeme tento svět.
Tento svět je proto, protože dostává uspořádání, je tvořen.
Pokud není, nemá uspořádání, není ztvořen a klidně může být královstvím krále, který není, nemá uspořádání tedy ani účel atd. Ale to už není ani žádná sranda. [mrknutí jedním okem]

203163

25.10.2009 08:20

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

HHBB 85.?.?.?

>dobrovolně přijmete nutnost
Nutnost je, že něco, nebo někdo, nutí. Třeba jeden druhého. Pokud jeden druhého nutí otročit, ten druhý to pozná a přijme, stane se tak svobodný...Hm, jako bych ten názor od někud znal.

203173

25.10.2009 11:23

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Stále dokola

HHBB 85.?.?.?

>Někdo moudrý pojmenoval zákon příčiny a následku a tady v debatách se debatují hlavně ty důsledky následků...
Svět je řetězec příčin a následků. Ale proč je to toto dobré vědět, co si s tím počít?
>Bavit se ale bez vlivu ega a podléhání sebedůležitosti a sebelítosti tzv. na dřeň o příčinách již dokáže málokdo.
Ano, raněné ego bolí, a tendence si ho foukat bývá nesnesitelné nutkání.
Ego vytvoří hradbu vnímání, a ta mi pak neumožňuje poznávat jednotu světa. Proto bývá i nemožné pochopit, že příčinou všeho jsem já, jako součást nevyděleného jednotného já.
Nelze tedy ovlivnit následky zpětně. Je nutné vytvořit příčiny, které plodí následky. To je přičinit se. Tedy uplatním schopnost já zasahovat do příčin, a tím měnit následky. Tedy celý řetězec, proto i svět.

203178

25.10.2009 12:32

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

HHBB 85.?.?.?

> judaisti vynalezli monoteistického boha a otrokářské manýry jako první
To asi určitě ne.
>Další hlavní myšlenkou mého diskusního příspěvku bylo tvrzení, že aby se svět změnil k lepšímu, tak musí změnit svůj přístup ovčáci a jejich hlídací psi
Jarmilo, tento stav trvá celé epochy proto, že jen zlomek lidí pochopí, že takto to prostě nejde. Budeme tedy nejspíš nuceni to opakovat a opakovat a opakovat...
>Logicky přece vězeň nemůže sám rozlomit své okovy pouhým zdokonalováním své duše a meditací, ale bude zbaven pout až tehdy, když se umoudří jeho věznitel
Pokud jsou ty okovy fyzické, použije adekvátní formu překonání.
Pokud jsou okovy duševní, bude třeba se opět chovat adekvátně. Jenom naříkání obvykle končí jen potokem slz. Ten věznitel je třeba spokojen, a kdo by ho chtěl otravovat brekotem, křikem, odmlouváním a vztekáním, dostane na zadek.
>Ano, vládnou nám mezinárodní židovští bankéři, nikoliv maltézští rytíři a jezovité. I oni jsou infiltrováni placenými agenty (lokaji) všemocných bankéřských rodinných klanů.
To je úplně jedno. Uznáváním své podřízenosti se utvrdím ve svém lokajství, a třeba toho židobankéře nakonec k nějaké té moci přivedu. V hlavě to začne a pojmenováním to už přivádím k hmotné skutečnosti.
Áhh… Buď budu lokaj, uřvaný, ubrečený, pokorný, vzteklý, závistivý, nebo klidně dobrý a spravedlivý, ale pořád lokaj (emoce tomu dodají příchuť, tedy směšný, tragický, či prostě nějaký slouha).
Jestli chci zjistit, jak se moc dělá, tak to bude chtít odměřenost a nadhled, struktura moci se mě pak přestane dotýkat osobně, bude ji tak snadnější prošťourat, a pak se i poučit, jak se s ní vypořádat.

203179

25.10.2009 17:47

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

HHBB 85.?.?.?

>tento stvořený svět… je jen stínem či odrazem světa nestvořeného
Stvořené je uspořádané. To nevypadá jako odraz neuspořádaného, tedy toho, co nemá nic, co by to určovalo, tedy to není a nemůže to nic odrážet.
>s přesahy do Onoho světa jen tak občas koketujete a matete spolubojovníky i protivníky, a možná i sám sebe
Pokud Onen svět má nějaké určení, tedy je stvořený, pak jistě může přesahovat do tohoto světa. Proto je stále širším pojetím světa. Matoucí je něco, co svým uspořádáním odporuje celku, jehož to je částí. Pokud budu chtít nějaké světy oddělit, musím určit nějaká vymezení, ale stále to má určení, tedy je to stvořené.

203194

25.10.2009 17:53

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

HHBB 85.?.?.?

>Nutnost je, když já sám nahlédnu a pochopím, že existuje zákon, princip, který je mi nadřazen, který mě převyšuje, a dobrovolně se mu podřídím (ke svému vlastnímu prospěchu i k prospěchu jiných).
Kdo určí co je nutné a co ne. Jen já, nebo někdo jiný. Tedy se podřídím sobě, nebo jinému. Vždy to však vyžaduje můj přístup. Pokud ho nemám, jako bych nebyl a jsem tedy vždy jen trpící kolečko v soukolí, snažící se smířit s údělem, který mi někdo určil, což je bezděčné otroctví nevědomého.
>S nějakým nucením někoho k něčemu to nemá zhola nic společného.
Nutnost vznikne jen nucením. Jako suchost sušením, horkost hořením atd. Nenucenost ale vznikne nenucením. Poznám-li nutnost, tak jen proto, že je zde nucení. Nucení třeba k otročení…
>Nedospělé a luciferské osobnosti mají samozřejmě s uznáním autority problém, proto se často dětinsky vztekají a pletou si destruktivní svévoli se svobodou.
Autorita je to, co nutí? Měl bych i jiný výklad.
Stále je to však o tom, že je pouze na mém rozhodnutí se podřídit, či nepodřídit. Tedy jsem-li nucen třeba k otroctví, zda se mu podřídím, či ne.
>A proto také samy nikdy nedospějí a nestanou se autoritou.
Opět, kdo určuje autoritu… Je to zase na mě, klidně si mohu za autoritu určit svůj palec u nohy, což mě může činit svobodným, nebo otrokem. Prostě smysl svobody je jinde... [mrknutí jedním okem]

203195

25.10.2009 22:54

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

HHBB 85.?.?.?

Dobře, dobře…
To nebylo o mě, diskutérech jiných, co já vyžaduji, nebo jak je někdo vyspělý, nebo se vzteká.
Pouze konfrontuji názor, který se zdá být rozporuplný. K tomu musím použít slova, která mají svůj význam a svou logiku. Dětinské je to snad z hlediska „autority“? Jestli chci něco sdělit, tak to musí být konzistentní a logické. Jinak by nad vším musel soucitně zasednout koncil a prohlásit to za svaté, a kdokoli by výrok „autority“ zpochybnil, byl by nucen přijmout, nebo odvolat a nejlépe „DOBROVOLNĚ“. [smích]

203224

25.10.2009 23:00

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

HHBB 85.?.?.?

třeba z té neuchopitelnosti dětinštím a docela si to užívám [chechtot]

203225

25.10.2009 23:04

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Stále dokola

HHBB 85.?.?.?

pěkně zjednodušeno [cool]

203226

25.10.2009 23:29

Vakcína je možná nebezpečnější než samotná chřipka

RE: odpoved pre Marjura

HHBB 85.?.?.?

Něco jsme probrali tady a tady a dál také, mnoho pravd, mnoho jader pudlů a furt nic ?

203227

26.10.2009 06:30

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Obyčejná lidská vlastnost

HHBB 85.?.?.?

To dokonce se zdá, že dává i místy smysl.
Co mi však tady nějak uniká, je, jak se ty kousky stanou soucitnými vědoucími kousky, když se formují do dravce, stále dokola přijímajíce dospěle a moudře nutnost být dravcem, což ho má navíc činit "svobodným".

Třeba je v tom plánu ještě něco… [mrknutí jedním okem]

203242

26.10.2009 12:23

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

HHBB 85.?.?.?

[smích] [mrknutí jedním okem]

203256

26.10.2009 15:41

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Obyčejná lidská vlastnost

HHBB 85.?.?.?

>Uniká vám toho víc
uniká, jsem jen člověk, a také prostý…
>vy považujete za dospělé a moudré přijímat stále dokola nutnost být dravcem
Aplikoval jsem nějakou tezi na praxi, jestli by to tak mohlo vyhovovat (zdá se, že tedy ne). Jestli teda to heslo má mít nějakou obecnou platnost, zkusím ještě jednu aplikaci.
Zajímavá je i představa hostujícího vědomí, sbírajícího zkušenosti parazita, jak se stává moudrým a citlivým parazitem, což dobrovolně přijímá jako nutnost, a stává se tak svobodným parazitem, zatímco vysávané vědomí přijímá dobrovolně svou roli citlivého a moudrého nevzpírajícího se hostitele, taktéž si užívajícího svobody. Je to vlastně krásný harmonický stav, kdy vše plyne směrem ke království nebeskému, kde to takto bude navěky, páč spolu pěkně soucítí, plně chápajíc jeden druhého…
>míra jejich pochopení je totožná s mírou jejich vědění a soucitu.
Pokud cítím parazita, docela s ním soucítím, když dostává přes sosáček. Asi moudřím, stejně jako on, když dostal svou „výchovu hmotou“. Nejspíš tak směřujeme oba k té „objektivní dospělosti“, jelikož zcela dobrovolně svou „výchovnou“ přijal, a ani mě nepřišlo nějak proti mysli mu uštědřit nějakou tu „výchovu hmotou“.
Myslím, že mi již začíná svítat, navzdory mé „objektivní nedospělosti“. Což je vlastně divné, neboť i to zatemnění jsem již dobrovolně přijal jako nutnost, cítě se takto svobodný.
(a to jsme ještě neprobrali vražedníka a nebohou oběť) [smích]

203266

26.10.2009 16:14

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Stále dokola

HHBB 85.?.?.?

[smích]
>Nepsal jsem to zde jen pro tebe
vím, ale díky
>že jsi schopen se nad věcmi zamýšlet
občas to zkouším i z úhlů
>tak hlavně pro tebe
[zahanbení] dík
>Ať je ti to tedy k užitku
zužitkovávám, děkuji

203274

26.10.2009 17:52

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Obyčejná lidská vlastnost

HHBB 85.?.?.?

>Zřejmě jste zamilován do své vize zatím anonymního parazita
Miluji své vize, dělám je i barevné a velice živé, dokonce i na pokračování. Je nutné to zkrouhnout na soucit?
>nejméně stejně silně, jako jenda, mirda a jarmila do svých již pojmenovaných,
Netroufám si jejich vášeň odhadnout, budu však doporučovat soucit
>takže podle vaší zde mnohokrát dokládané teorie jistě ve vaší realitě takovéto hostující parazitické vědomí existuje.
Jednalo se o hypotetický příklad parazit-hostitel. Je však možné, že se v našem stvořeném světě (neplést s tím nestvořeným) toto vůbec nevyskytuje, pouze jen v podobě studijního materiálu v mé hlavě, pro jistotu to však budu harmonizovat a soucítit i s touto formou jak cucáka, tak i vycucávaného (jeden nikdy neví, co kdo může být zač)
>V mém chápání by takovéto vědomí se mnou netvořilo krásný harmonický stav, tak ho raději nepodporuju tím, že bych na něm úpěnlivě lpěl.
Hlavně nelpět, důležitý je moudrý soucit
>Ale chápu vás stejně dobře, jako vy chápete jendu, mirdu a jarmilu
Soucítím s tou veškerou chápavostí a také s jendou, mirdou, jarmilou, všemi nicky, a s tou škrkavkou
>Vážně nechápu, proč je pro vás tak nepřijatelné připustit, že je možné rozeznat "pravou" nutnost,
Soucítím i s tou nechápavostí (pravá nutnost bude napravo od levé)
>které je vhodné a moudré se podřídit
Ano, mrkneme zleva doprava a máme tu pravou nutnost a moudře se podřídíme, plni soucitu
>nebo přinejmenším věřit, že tu taková nějaká laskavá, neparazitální a soucitná "nutnost", které podřídit se je čest a slast,
To zní skoro jak z upířího románu… budeme však raději věřit, že je to moudrá autorita, co také soucítí
>pokoušet se ji pochopit, podřídit a tím se osvobodit.
Pokouším, soucítím, již malinko chápu, připadám si i malinko svobodnější
>Podle vašich teorií přeci jedině tímto způsobem takový stav stvoříme, ne?
Pořád říkám, že na tom něco musí být
>Jestli on vás ten váš parazit už nějak neinfikoval
Ta škrkavka? Už s ní raději také soucítím…

203285

26.10.2009 18:21

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: PS

HHBB 85.?.?.?

Chápu, ale přece jen tento svět má i jiné stránky, her je nespočet a co bytost, to pravidla a nutnost je také se s tím nějak vyrovnat [smích]

203289

27.10.2009 11:27

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Jak to vidí naši němečtí sousedé a jak to vidíme my...

HHBB 85.?.?.?

K bodu 2. a 3.
Přičinit se ve svém zájmu

K bodu 1.
Setkání neslučitelných plánů

203341

27.10.2009 15:27

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

HHBB 85.?.?.?

Není to hezké téma. Znám také babičky a dědečky, jak si balily uzlíčky a táhli ještě jako caparti z pohraničí dovnitř Československa. To bylo ještě nějaký ten rok před tím...
No a tak bychom mohli jít až k praotci Noe. Mělo by se všechno vracet? [mrknutí jedním okem]

203357

27.10.2009 15:43

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: xxxxx

HHBB 85.?.?.?

Někdo už je opravdu netrpělivý. I také u nás začíná být čím dál zřejmější, odkud vítr fouká.

203360

27.10.2009 19:06

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: xxxxx

HHBB 85.?.?.?

...radoval bych se z Tomáše Halíka jako z prezidenta a vím nejméně o sedmi dalších lidech, kteří by mohli být podobně skvělými prezidenty...” (Stanice Praha, relace “Hovory z Lán”, 30.5.1998, 16.30)

nevím, co k tomu dodat...

203379

27.10.2009 20:47

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: pralesní usedlíci,pamětníci,Kyrril

HHBB 85.?.?.?

Jenže je to pořád jen povrch. Už od starověku jde o podvratnou taktiku při rozvracení kultur a tradic při použití ideologie a náboženství ukryté za národnost. Příkladů je nespočet.
Zneužití migrování k podvracení a ovládnutí je skryto za fasádou celé EU. Od dob Římské říše se to nezměnilo, jen to dostává jiná zabarvení. Romanizace, latinizace, frankizace, germanizace. Kdo to tam doteď živil potichoučku a pak nahlas (třeba v Bavorsku)…
Již dávno se latinizovaný němec často osvědčoval jako užitečný úředník impéria, a ať se to ukrývalo za jakékoliv vznešené tituly, pořád to byli jen poskoci třetího vzadu, a teď to není jiné.

203387

27.10.2009 20:55

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: xxxxx

HHBB 85.?.?.?

Neblázni... to je kryptovoldemort [mrknutí jedním okem]

203392

27.10.2009 21:48

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Tohle s tim take primo souvisi

HHBB 85.?.?.?

Po schválení LS půjde nejspíš celý US finanční systém k čertu, nahradí ho jiný, již připravený BIS (opět malt. řádem kontrolovaný systém), ale k jásotu to asi nebude.
Jendo, věřit možná, ale nestačí to. Už by to chtělo se začít zbavovat naivního prvoplánového myšlení.

Ještě jednou, co jsem už zmiňoval dříve.
Ron Paul je více než pravděpodobně výše postavený zednář. O zednářství svého otce se vyjadřoval vždy s respektem. Jeho žena Carol je členem Velasco Order of the Eastern Star. Jejich dcery byly Rainbow girls.
Sám RP byl čelenem Reaganovy administrativy, kde se podílel na užším propojení Washingtonu s Římem. Obrázek je z kampaně 2008 při jeho projevu na jezuitské Georgetown univerzitě.
RP je klasický představitel kontrolované opozice, která připravuje půdu novému režimu. Jak myslíš, že dalece do toho vidí prostý montér od forda.

Nepíšu nic o tom, co je dobré a co špatné, ale prostý Američan zůstane ještě nějaký ten pátek stejně využívaným, ale patrně také daleko chudším. Peníze se stěhovat budou, většinou však do kanálu.

Tady máš ještě ilustraci.
Vložený obrázek
Na vrchním obrázku je zřetelně vidět, co zednářské symbolice vévodí uprostřed nahoře. Nahoře vpravo pak znak lóže, ve které RP působí. Na dalších obrázcích je patrné, jak kandidáti dodržují důsledně „pravou a levou ruku těla“ (tělo představuje Edward Egan, kardinál a maltézský rytíř).

(případnou reakci se pokus aspoň s 50% k věci, pokud tě to tedy vůbec bude zajímat)

203396

27.10.2009 22:28

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: xxxxx

HHBB 85.?.?.?

[překvapení] Patrně něco na tom bude. Sám Halík o sobě prohlásil, že je absolventem duchovních cvičení pod vedením “jednoho jezuity” působícího tajně v NDR. Je také absolventem papežské Lateránské univerzity v Římě. Tato univerzita je plně ovládána a řízena jezuitskými špičkami.
Halík vede Českou křesťanskou akademii. V čestné radě Akademie se ojevují často římskokatoličtí duchovní vystupující hodně na veřejnosti, jako například: rektor emeritus University Karlovy Prof. Dr. Radim Palouš, Dr.h.c.; prezident Katolické university Eichstätt Prof. Dr. Nikolaus Lobkowicz, Dr.h.c.; teolog mons. ThDr. Oto Mádr, Dr.h.c., filosof Doc. PhDr. Jan Sokol, astronom Dr. Jiří Grygar atd.
Zajímavé je, jakou politiku hráli a hrají Lobkowiczové v dějinách Evropy a asi není náhoda, že se tento projezuitský a římskokatolický rod také dostal opět k moci. A ani náhodná nebude dnešní role Schwarzenbergů, kteří působili při katolizaci zemí království Českého a dědičného odchovance jezuitů K. Schwarzenberga, kterého si „vybral“ na hrad kdysi sám humanitární bombarďák.

203400

27.10.2009 22:55

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: xxxxx

HHBB 85.?.?.?

>emeritní profesor univerzity v Bostonu Erazim Kohák
aby to tu někdo z diskutérů zase nepopletl, tak Bostonská univerzita je chlouba školství v US a jako napotvoru ta voldem...ortí. [překvapení] [mrknutí jedním okem]

203403

28.10.2009 11:01

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: Rozmíšky mezi Čechy a Němci v ČSR - zásadní důvody a ty byly především sociální!

HHBB 85.?.?.?

> pokládali druhé jinak hovořící sousedy za naprosto normální přirozenou součást jejich života
To ještě není přesné… Spousta našich pratetek a prastrejdů hovořila dvojjazyčně i v jednom domě.
>Je hrozné , jak jedna zrůda, jako byl Hitler, dokáže rozvrátit společnost a napáchat tolik zločinů!!!
To právě není vůbec o Hitlerovi, protože opravdu platí to následující -
>Je dobře znát historii a nenechat se od nějakých diletantů a pisálků opíjet rohlíkem
A to je tu totiž odpradávna. Pokud si lidé nechají věšet bulíky na nos, hrozí to kdykoliv, národ nenárod. To oblbnutí dokáže rozvracet nejen národy, ale i rodiny, prostě cokoliv. Pak se ztratí lehce i kulturní integrita, která má právě u němců ten umělý charakter. Jejich národní povědomí se vyvíjelo v závislosti na romanizaci a latinizaci. Tedy nebylo stejné jako u nás. Národy v našich zemích si v povědomí uchovaly prastarou integritu. Uvědomovaly si to již ve středověku, kdy o nějakém podobném národním cítění němců nemůže být řeči.
Důkazem budiž opět historie, kdy titíž co národ záměrně rozvraceli, tak ho znovu budili, avšak již překrytými hodnotami.

Toto si uvědomit je v tomto směru velice důležité, proto znovu cituji ty, co mají s naší integritou velký problém:

“Nábožensko - národní zvyky. V českém národě se zachovalo dodnes mnoho nábožensko - národních zvyků. Svůj vznik mají většinou v době baroka. Tehdy kněží, národní buditelé v lásce k národu a k církvi vytvářeli ve svých farnostech různé zvyky a v nich vždy spojovali prvek národní s náboženským. Zvláště v tom vynikali jezuité. ... Přicházejí předně s působivou liturgií, lidovými pobožnostmi a s mariánskou úctou. Za vesnicemi a městy budují poutní kostely, kapličky, křížové cesty a boží muka. Tato doba národního obrození dala našemu národu i překrásné národní kroje, písně a tance, jimiž se jistě i dnes chlubíme ve světě. ... Při těchto nábožensko - národních zvycích a poutích se člověk důvěrněji setkával s Bohem, Pannou Marií a s církví.” (Katolický týdeník č.15, 12.4.1998)

Proto ještě jednou. Jsme tu takoví, jací jsme. A právě proto jsme někomu velmi nevhod. Není to náš, ale jeho problém. Proto pořád buďme klidně svoji, i když jsme sem tam nějaký ten zvyk poupravili. [smích]

203464

28.10.2009 12:38

H1N1: Genocida v přímém přenosu nebo omyl?

RE: Ještě je možné

HHBB 85.?.?.?

Kromě této, může mít ještě obecněji využitelné úrovně (a pravděpodobně využívané).

Zvyšování psychické závislosti populace na systému pomocí priorit jako je zdraví.
Zvyšování fyzické závislosti na systému oslabením imunitních schopností populace umělými zásahy.
Zvyšování materiální závislosti populace rostoucím hmotným zatížením zdravotního systému.
Překrytí podstatnějších dějů výstražnou informací (přesouváním její důležitosti)
Výcvik k poslušnosti využitím strachu.

203476

28.10.2009 15:37

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: Moc pěkně napsaný článek a mnoho českých blbů

HHBB 85.?.?.?

Vtipně napsáno, jen si myslím, že je tam úplně zbytečná skromnost, vznešený Čech vesele může překonávat i vznešené Němce. O počtech to přece není. Je to o tom, co považujeme za vznešené.
Na ty židy bych to nesváděl už vůbec, mnoho židů bylo a je hrdými vznešenými Čechy. Otázka je, komu to tak vadí… [mrknutí jedním okem]

203489

28.10.2009 17:13

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: vladnouci trida

HHBB 85.?.?.?

Nijak. V tom to není. Systém požírání menších většími je scestný, příkladem budiž GM a zdevastovná populace detroitské oblasti. Už tam není ani ten GM, který byl stejně v rukách imaginárního nadnárodního vlastníka.

Vlastenecká podnikatelská elita je třeba pekař, který poctivě peče housky aby se uživil a nakrmil, nebo třeba hospodář, který nesype jedy do země aby se stal "elitou", ale který chce zdravé zrní pro sebe a svůj zdravý národ.

203501

28.10.2009 18:35

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: xxxxx

HHBB 85.?.?.?

Možná by stálo za to vzít do úvahy, že to takto nemusí stát. Mnoho z nás je o svém poslání a údělu přesvědčeno, dělá to s nejlepším vědomím, přesvědčením a v dobré víře. A přes to, nebo právě proto, se mohou některá přesvědčení, představy a činy také střetávat.
Prostě někdo upřednostňuje jiné hodnoty, než někdo druhý a týká se to i národního cítění.

203510

29.10.2009 07:46

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: xxxxx

HHBB 85.?.?.?

Už jsem ne to odpověděl vlastně v 203510 - „Možná by stálo…“, tak jen ještě něco dodám.
„Myslet dobře“; „neuniknout trestu“; apod., jsou morální kategorie vyplývající z určitých hodnot. Těmito hodnotami se nezabývám, proto ani neříkám, jestli jsou dobří, nebo špatní. Jestli to chceme zhodnotit, tak musíme vzít do úvahy i tu hodnotu, ke které je to vztaženo. Tento článek je o národním zájmu, tedy jedná-li někdo v nesouladu s tímto zájmem, je to nejspíš špatně. On ovšem nejspíš jedná v souladu se zájmem jiným, a z toho pohledu je to zase dobře. Nedá se tedy určit, zda je dobrý nebo špatný bez toho „B“. To platí na zednáře, jezuity, katolíky, a také vlastence včetně mě.

203577

29.10.2009 17:48

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Tohle s tim take primo souvisi

HHBB 85.?.?.?

Tak dobře jendo, zkus nějaký to samoštúdium:
kopíruj a zadej do gůglu
nejdřív - JBS Rockefeller
potom - JBS Ron Paul

Ale zase úplně všemu taky nevěř, nikdy nevíš... [mrknutí jedním okem]

203630

29.10.2009 22:06

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Tohle s tim take primo souvisi

HHBB 85.?.?.?

Podle velkého počtu otázek, na které nejspíš hledáš odpovědi, si říkám, že se v tom ten jenda asi motá a potřebuje nasměrovat. Některé věci, jendo, prostě za tebe nikdo neudělá. Příliš velké mezery je třeba dohnat studiem, ale především, klást si otázky sám a občas se na ně pokusit odpovědět. Tomu se říká také přemýšlet. Zkusil jsi to aspoň? (Myslím s tím guglováním.) [mrknutí jedním okem]
Ale nějak jsem si tě oblíbil, tak ti tu naférovku splním tvé přání. (No uznej, že se to sem všechno nevejde.)
A teď zkus otázku a odpověď sám s těma "E/elitama" [chechtot], jestli jsi si jistý, že víš o čem mluvíš... [velký smích]

203652

30.10.2009 19:26

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: culik

HHBB 85.?.?.?

V této souvislosti mě napadá… Jak dopadly severní kmeny Srbů a ostatních Slovanů při dolním toku Labe, když podlehly definitivně latinizaci franky, kdy pak následovala germanizace a přepisování dějin jako pojistka vykořenění. Dnes již neexistují, jsou z nich němci, které je snadnější posílat na válečná jatka, vytvářet z nich autoritám přičinlivé enklávy, či výkonné byrokraty.
Jenže to evidentně stačit nebude. S islamizací (které má EU otevřít dveře ve velkém), dojde i na němce. Myslím, že většinou již tuší, ale jejich identita je uměle vytvořena právě aktivitami Říma, tedy přesně těmi, co je toho zase právě proto snadno zbaví. To vše stále za účelem vykořenění a snadné manipulace.
Organizované náboženství je totiž vynikající nástroj takové manipulace. Také Islám je ovládán těmi, kteří ho vytvořili, a ti mají k latiníkům velice blízko. A ze stejného soudku je i manipulace židy a židovskou identitou.
V každém případě taková činnost vyžaduje určitý druh spolupráce, kterým je i odevzdanost, rezignace na své etnicko-kulturní kořeny a tradice, pocit malosti, podřízensti apod.

203719

30.10.2009 20:26

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: xxxxx

HHBB 85.?.?.?

To je nedorozumění. To co já si myslím, zrovna s tím, nemá co dělat. To totiž řekl Havel (těžko říci, co tím mohl myslet ještě jiného, než to, co řekl). Jestli je to hloupé nebo ne, jak se to vezme...

203725

30.10.2009 21:41

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: xxxxx

HHBB 85.?.?.?

Vyspělá konzumní společnost je výmluvné označení. Její vyspělost je totiž především v konzumování. Jednoduše vyměnila schopnosti ducha za vizi hmotného pohodlí. Naivní a krátkozraké, tedy důsledkem musí být i ztráta suverenity.
Kdo má kapitál v rukách. Fráze jak poleno. Podívám se na ruce, a co nevidím, to samé, jako každý jiný. I kapitálem ale vládne ten, kdo je schopen vládnout. To nejde bez ducha. To opět souvisí se schopností uchopit moc (suverenitu).
Pokud jde o tu výjimku, je jasná jako facka. Není možné uplatňovat nároky v naší zemi přes soud mimo naší zem. Klíčový bod v otázce suverenity.
Fašizující je jednoduchý termín. Skupina nadřazuje svůj zájem nad jednotlivce. V praxi to pocítí každý třeba při pokusu se dohodnout s úřadem, korporací nebo třeba mafií. Zastupitelstva preferují politický zájem strany nad obecným zájmem jednotlivců, a tím je vyřazují z rozhodování. Petice argumentuje rozhodnutím parlamentu, který fakticky obchází občany. Smysl by mělo podat petici obcházející parlament, tedy uplatnit občanský princip.

203730

30.10.2009 21:52

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: xxxxx

HHBB 85.?.?.?

Tohle taky stojí za zopakování a na konci je úplně zahalíkováno
[mrknutí jedním okem]

203732

31.10.2009 15:15

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: xxxxx

HHBB 85.?.?.?

Ještě přidám pár drbů, kdo se to tu tedy zasloužil o stát…
Kardinál Tomášek byl jezuita. Rokování s Adamcem vedli s Havlem také římskokatoličtí kněží. V první vládě seděl J Hromádka, předseda ekumenické rady církví. Po zvolení Havla se hrálo Te Deum. Spor mezi Klausem a Halíkem hned od počátku noviny držely pod pokličkou. KDS se sloučila s ODS, tím se dostali k vlivu projezuitští Lobkowiczové. Katoličtí I. Pilip a J. Ruml (ministr vnitra s vazbou právě na jezuity) rozvrátili ODS a požadovali Klausův odchod. Ve funkci m. vnitra se pak také objevil i římský katolík C. Svoboda (silně pro EU, restituce, lidská práva, stát-církev). J. Zieleniec spolupracoval s Luxem na eliminaci Klause, důvodem byla politika vůči katolickým silám v Německu a Německu samotnému. Zielencův poradce a ředitel kanceláře byl projezuitský Lobkowicz (také min. obrany). Římskokatolické trio Kočárník-Talíř-Bratinka se vehementně zasazovalo o vydání majetku katolíkům. Kočárník také tajně spolupracoval s Luxem. Ruml a Pilip založili provatikánskou Unii svobody, která podnikala mnoho kroků zcela nelegitimně. Právě Zieleniec pilně pracoval na vstupu do NATO a EU jako člen správní rady Euroatlantické nadace, založil i banku se zajímavým zaměřením… atd., atd. [překvapení] [mrknutí jedním okem]

203757

31.10.2009 15:48

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: xxxxx

HHBB 85.?.?.?

Vložený obrázek
[mrknutí jedním okem]

203758

01.11.2009 11:18

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: xxxxx

HHBB 85.?.?.?

Tak MirkoD, sem s nima (těma obrázkama), ať je ta groteska úplná. Nakonec mě je celkem jedno, jestli jsou sudeťáci sebenenávistní židé...
Vložený obrázek

203797

01.11.2009 11:57

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: xxxxx

HHBB 85.?.?.?

Třeba mě ten starý voják Ignác, pilný žák dominikánské inkvizice a Ježíšovi milice až tak netrápí. Do Jeruzaléma se tlačí kde kdo. Kromě tvých milých tovaryšů se tam tlačí stavitelé Šalamounova chrámu zednáři (bývalí templáři), a také Vatikán se svou johanitskou milicí. Tradičně i Židé, možná někteří židé, a navíc ti muslimové se odtud nechtěj hnout, něco je tam táhne také.
Mě to tam moc netáhne, a tak se nechci do tohoto hokeje nechat zatáhnout. Jestli máš ty, Mirko D, na sobě nějaký ten jejich dres, tak chápu, že jsi už ve hře, nebo zatím fandíš na tribuně.
Máš ale potuchu, o co tam vlastně hrají?

203800

01.11.2009 14:15

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: ...ještě dodatek....

HHBB 85.?.?.?

Pokud jsem tedy získal tvou důvěru, tak věnuj pozornost těmto dvěma mapám.
Německo roku 962
Německo za Barbarossy konec 12st.
Proč to sem dávám. V té době žádné Německo neexistovalo. Na té první mapě je za Německo vydáváno plně slovanské území severozápadních Slovanů. Zbytek jsou různá etnika včetně německých, které byly součástí uskupení zvané Římská říše, jehož formální hlavou byl Římský král, papeži korunovaný na Římského císaře jako hlavu veškerého křesťanstva.
Na druhé mapě jsou naše země součástí Barbarossova Německa. To je naprostý nesmysl, jednak že takové Německo vůbec nebylo a titul Římského krále se v té době opíral právě o České království, bez jehož pomoci (Vladislav II.) by jeho pozice byla téměř nulová. A právě i tenkrát to již byla hra toho třetího vzadu, sedícího v Římě, na čemž jsme již tenkrát tratili.
Tyto mapy jsou však podklady pro fiktivní dějiny, které jsou prostřednictvím jezuitů vysílány do světa. Fordham je totiž jejich univerzita v NY. Už ti to začíná zapadat i do souvislostí Havel-Schwarzenberg-Bilderberg-Halík-jezuité-Řím-Německo-landsmanšaft-Sudety-Evropa?

203806

01.11.2009 19:17

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: HHBB je taky zednář...

HHBB 85.?.?.?

Ale Mirdo, vždyť už i Mirko D kápnul na to, že někteří, zvláště dobře se orientující jezuité, mohou být i zednáři. Ostatně jak k tomu nejspíš došlo, jsme pojednávali již dříve.
Zvláště za Rudolfínské doby se to hemžilo agenty obou sítí jak na dvoře Alžběty, tak i Rudolfa. Je jasné, že již tenkrát muselo docházet k infiltraci. Naprosto nemůžeme vyloučit, že na svém vrcholu si nejen konkurují, ale nejspíš také spolupracují. Jako starej El Alumbrado o tom snad musim něco vědět. [mrknutí jedním okem]
(Jsem rád, že tě máme zpět v diskuzi [smích] )

203829

01.11.2009 21:44

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: HHBB je taky zednář...

HHBB 85.?.?.?

Zajímavý odkaz, který ukazuje, že reformní hnutí se týkala i Moravy. Ale je důležité ještě dodat, že katolická protireformace byla uplatňována právě přes jezuity. Protestanti a jezuité, to je jak oheň a voda. Nicméně veškeré počínání není jednoznačné. Jezuité byli kolonizátory ve velkém a zakládali jednu misii za druhou po celém světě a počínali si všestranně. Od studia místních poměrů, přes zakládání škol až po organizování mezinárodního obchodu, ale také budování vyhlazovacích tzv. redukčních táborů. V zásadě se však dá říci, že pokud chceš budovat moc, nlze nic pomíjet, tzn. v prvé řadě počínat si vstřícně zvláště při projevené pokoře (ale v té době, byli Bauerové ještě v ghettu). O moc nad světem usilují posledních několik tisíc let, dá se říci, titíž. Používají k tomu jak metody násilí, tak i výhod, ale hlavně náboženství, přes které je snadné si člověka získat duševně. Tedy vyšší forma zotročení, či podrobení se.
Co chci však stále říci, je, že o majetky jde také, ale až v druhé řadě. V té první jde o duševní znevolnění, hmotné statky pak přijdou sami. Proto ani nikde neříkám kdo je hodný a kdo zlý, jedeme v tom v zásadě všichni, nebylo tedy co zapírat, tudíž ani přiznávat. Stále tvrdím, že vzchopit se musíme směrem od sebe, a to dnes vymanit se především duševně. Proto jsem rád, že jsi napsal přesně toto:
>Nakonec je to i jedno, neboť to mají jedni a ti samí všechno důkladně infiltrováno
[cool]

203845

02.11.2009 16:33

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: HHBB je taky zednář...

HHBB 85.?.?.?

Mirdo ty jsi jedinečný informační dealer. Tobě to ještě stále není jasné, kdo ty skazky vyrábí? Nebo to jenom hraješ? [oči v sloup]

203903

02.11.2009 19:26

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: pokr.

HHBB 85.?.?.?

>Ilumináti se tak nejspíš stali krásným překlenutím do doby, než byl jezuitský řád obnoven
Vložený obrázek
No jak jinak, zasvěcenci v tomto řádu si již dávno před tím říkali Alumbrados - Ilumináti

203921

02.11.2009 19:52

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: HHBB je taky zednář...

HHBB 85.?.?.?

Jarmilo, záhada je to proto, že si mraky lidí nechá věšet bulíky na nos, místo aby pořádně čučeli, co je ještě před tím bulíkem.
Mnoho evropských židů asimilovalo a stále chtěli konvertovat a zcela se ztratit. Ani mě by nebavilo se stále „obětovat“ a živořit v ghettech pod dozorem.
Totiž kdykoliv prelát utahoval šrouby a lidé naříkali (jako dnes), tak byl viník po ruce (jako dnes). Proto jim nebyla asimilace nikdy zcela umožněna, proto také byli drženi stranou pro tyto účely, byly vedeny o nich záznamy a zapisovány jejich „strašlivé skutky“ pro budoucnost (hádejte kým). Tam se taktéž líhnou i ty etnické fabulace.
A také proto se rádi dávali do služeb aristokracie, neboť jim to umožňovalo udržet si vliv a určité výsady, proti enormnímu vlivu římské církve. On je také ten tlak utužoval ve víře, proto se dodnes říká, že něco drží jako „židovská víra“. Nicméně se u nich vypěstovaly i vlastnosti, které nejsou zrovna v kurzu, jenže totéž můžeme pozorovat nyní na sobě sem tam i my.

203925

02.11.2009 20:18

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: HHBB je taky zednář...

HHBB 85.?.?.?

Ale Mirko D, tato organizace byla založena až 1843. Jak tedy mohla vytvářet nějakou hráz řádům, které měly staletou historii a v té době ani neexistovala.

203927

02.11.2009 22:05

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: HHBB je taky zednář...

HHBB 85.?.?.?

Tak příště přesněji čoveče, vycházím z toho, co zrovna diskutujeme, což byla doba před fr. revolucí. Takhle z toho naděláš guláš...To ale snad nechceš, ne? [mrknutí jedním okem]

(No a jak jsi přišel na to, že tedy dnes něco zahrazují, když už jsme u toho. Máš taky tak dobrej odkaz jako mirda? [chechtot] )

203931

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 1

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
24,23 Kč
Euro
26,91 Kč
Libra
29,84 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
16,09 Kč
Švýcarský frank
25,19 Kč
100 japonských jenů
22,48 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 037,48 Kč
1 unce stříbra
432,01 Kč
Bitcoin
227 664,02 Kč

Poslední aktualizace: 29.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?