Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 37 příspěveků, 1 jméno: Prazak.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.10.2009 03:41

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Jedine reseni

Prazak 76.?.?.?

>Mrzí mne Váš pohled na tento konflikt. Židé si za holocaustu
>užili strašného příkoří a strašných obětí. Nyní toto
>příkoří a oběti uplatňují na jiném národě. Viděl jsem
>na jiných servrech, jakých nepravostí se Izrael dopustil na
>Gaze. Izrael se nepoučil na svých obězech za 2.WW a provádí
>státem řízenou genocidu na jiném národě.

To je porad dokola do omrzeni. Izrael se vzdy v historii branil. A branil se naprosto adekvatne, daleko mirneji, nez utocici islamsti, zurivi agresori, kteri se nestitili vrazd na detech a mladezi. Zadny holocaust Izraelci na nikom neuplatnuji a zadne prikori nikomu nezpusobuji. Narozdil od palestinskych teroristickych zlocincu maji zajem o mir a dobre sousedske vztahy. Sirenim lzive islamske propagandy a napomahani teroru nic nevyresite. Vam samotnym prece musi byt zle z tech lzi, konspiraci a nekontrovatelne rasisticke nenavisti. Ja vim, je ted moderni a korektni, ala co vase svedomi a moralka?

202595

16.10.2009 06:44

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Jedine reseni

Prazak 76.?.?.?

>Ano, jedna se o moderni obranou strategii zalozenou predevsim na
>preventivnich uderech,

Ne, zadne preventivni udery se nikdy nekonaly, to je propagadisticka lez. A obrana Izraele neni strategie a neni moderni. Je to proste nutnost a boj o preziti.

>sikane, propustkach, stanem pravu,
>nelegalnim obranem zaboru pudy, vystavbe osad podobnych
>pevnostem

zadne nelegalni zabory ze strany Izraele neexistuji. Golanske vysiny byly anektovany po valce bez vyhlaseni, tudiz agresi a je v souladu s mezinarodnim pravem. Vystavba osad podobnych pevnostem je jen ve vasi fantazii. Uz jste videl nekdy, jak Izraelsti vojaci takovou osadu likviduji. Je to par chudaku, kteri se usadili v privesech na kopecku v pousti a kteri nemaji kam jit. Usadi se proto zase jen kus dal.

>, humanitarnim bombardovani, vynalezu modernich
>teroristickych metod, masove bourani domu, niceni infrastruktury,

K zadnemu bombardovani na uzemi Gazy a ni Zapadniho Brehu nikdy nedoslo. To je lez a propaganda. Doslo k presnemu niceni teroristickych infrastruktur, jejich predaku a paserackych tunelu rizenymi strelami. Dukazu ve forme videi je na netu tuny. Zrovna tak jako lzive tvrzeni o masovem bourani domu. Domy byly bourany rodinam, ktere privazali sve dite na pumovy pas a poslaly ho vrazdit nevinne civilisty. Videl jsem par takovych bourani. maminka stale vedle s sekem 25 tis dol, ktere si vydelala vrazdou sveho vlastniho ditete, na kterou ho pripravovala s pomoci Hamasu od narozeni, a usmivala se. Nabytek a vse si mohla predem vystehovat. I techto filmovych dukazu je vice nez dost.

> Tady je jeste velmi mirny hodnoceni v kostce bez
>znepokojujicich detailu. Ale znate me mladenci, dodat detaily je pro me jako lusknout prsty.
>http://www.blisty.cz/art/31508.html

To je naopak hodnoceni fanatika, nicim nepodlozene, jen propagandou dzihadu a korektnimi vylhaninkami fasounu a komunistu. Mate take jine zdroje, nez korektni propagandu BL? Asi ne, proto takhle blbnete, ze? Zvasty Vaclava Jumra, komunistickeho zpravodaje Rudeho prava (Halo novin), na jehoz clanek tu nechavate odkaz mohou byt s lusknutim prstu potravou pro vas, ale ne pro soudneho cloveka, ani nahodou.

202602

17.10.2009 02:47

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Jedine reseni

Prazak 76.?.?.?

>Vy budete zrejme expert na mezinarodni pravo a pravdepodobne
>naprosty unikat, ktery se odlisuje od zbytku odborne verejnosti
>ve veci o tom, co to vlastne je mezinarodni pravo. Ze by
>nepochopeny genius? [překvapení] [velký smích]

Pane Bartosek, na mezinarodni pravo expert nejsem, ale staci mi priklady z nedavne historie. Agresor, ktery prohral valku se zemi, kterou napadl bez vyhlaseni valky, nema prava temer zadna. To by clovek s minimalni moralkou chapat mohl. Ja jsem zil pet let sluzebne v Kuwaitu a region znam za ty roky dost dobre. I problemy o ktere se zajimam nezaujate dost dlouhou dobu, abych mel o Strednim Vychode uceleny obraz. Pokud nevnimate, co se v soucasne dobe deje v Pakistanu, Afganistanu, Iraku, Iranu, Syrii, a Libanonu, tak jste raneny naprostou slepotou. Porozhlednete se po Evrope, jak se mohamedani roztahuji a jak si vymahaji svou barbarzskou kulturu a zakony kazdodenim vrazdenim nevinnych lidi. A tomu vy napomahate papouskovanim nesmyslu zrozenych v lebkach komunistickych novinaru. To, ze vubec nerozumite soucasne politice nasvedcuje i vase reakce na muj prispevek, ve ktere se venujete me osobe a ne tomu o cem je rec.

202692

17.10.2009 08:16

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Jedine reseni

Prazak 76.?.?.?

>No, já si tady připadám jako jeden z největších místních
>přátel Izraele, ale takovou kravinu jako Vy bych tedy
>nevypotil.

Uz radeji nic nepotte. To co jste vypotil ve vete :

>Vysvětlete mi, jak se někomu přihodí, že pouhou adekvátní
>obranou zněkolikanásobí své území?

- to opravdu stoji za to. Mohl byste se svymi geografickymi a zemepisnymi znalostmi hloupemu vysvetlit pojem "znekolikanasobene uzemi"? Zdojnasobene, zpetinasobene, zestonasobene. Pokud ne, tak nemam zajem bavit se o vypocenych kravinach zrovna s vami. Uz jen z teto vety je totiz patrne, ze na poceni kravin jste expert vy. Videl jste vubec nekdy mapu Stredniho vychodu a mate pojem o rozlehlosti uzemi o kterych je tu rec? Asi tezko, jinak byste vedel, ze Izrael i s "nakradenymi" kusy pouste zabira 0.2% uzemi na Strednim Vychode. A i to je pro hamizne Araby a fasisticke islamisty porad jeste moc, ze?

202707

17.10.2009 08:23

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Jedine reseni

Prazak 76.?.?.?

>A Lieberman je pouze kontraverzni politik, on neni
>zadny fasista, ze ano? [velký smích] [velký smích]

>http://zpravy.idnes.cz/nazyvat-vznik-izraele-katas...

Pane Bartosek, opet jste predvedl v jakych vodach lovite. Lieberman je rusak privandrovaly do Izraele, odkojeny bolsevismem. On rozhodne Izrael nereprezentuje.

202708

18.10.2009 00:55

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Jedine reseni

Prazak 76.?.?.?

>0.2% území na Středním Východě, ještě že jste nám to
>nedal v procentech vzhledem k celé rozloze Země. Tím mám
>rozumět, že podle Vás by měla Izraeli ta oblast patřit
>úplně celá, nebo proč do toho pletete něco o čem vůbec
>není řeč?

Nemohu za to, ze vase zemepisne znalosti vam neumoznuji chapat o cem je rec. Rec byla o rozloze Golanskych vysin, ktere rozhodne nekolikanasobne neprevysuji rozlohu Izraele, jak vy tvrdite. Gaza Strip je zpet v rukou palestinskych teroristu. O to uzemi se take Izrael rozrostl, ze. Jeho rozloha se od jeho zalozeni nerozrostla ani o procento, natoz nekolikanasobne. Tak ztlumte vasne a neprebijejte jednu blbost dalsi.

>Mapu jsem viděl. Zkuste se podívat i do starších vydání,
>nejlépe průběžně od vzniku Izraele do dnes. Na to Vám,
>Pražáku, nestačí jen Školní atlas z r. 2008 a 2009. Pokud
>trpíte pocitem, že za celou dobu se Izrael rozrostl jen
>neznatelně, amen s Vámi.

Nikde jsem nenapsal, ze se Izrael rozrostl neznatelne, to jste si v pudu sebezachovy honem vymyslel. Jen jsem reagoval na vas chaby pokus o zesmesneni toho co jsem napsal ja, vasim tvrzenim, ze Izrael se od sveho vzniku rozrostl nekolikanasobne. Je zrejme, ze nechapete ani vyznam slov ktera pouzivate, natoz geograficke proporce statu vyznaceneho na mape. No nic, nevzdavejte to. Fanousku na vase nesmyslna tvrzeni, jimiz podepirate sve vymysly tu porad najdete dost. Na jake mapy se mam podivat? Na tu co vyrobil ve Photoshopu Trodas a postoval ji sem dvestekrat? Dekuji, nepotrebuji, ja mam atlas po tatovi ze stredni skoly jako pamatku z povalecnych dob. Uzemi Izraele je na ni presne stejne jako dnes. Rozloha i poloha.

202753

18.10.2009 18:56

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Jedine reseni

Prazak 76.?.?.?

>Jo takhle to berete. Částečně omluva ze nedorozumění,
>nicméně spíš si myslím, že si jen hrajete na hloupého.
>Samosebou je řeč o území spravované Židy oproti
>Palestincům. Někteří tam holt vidí Palestinu vs Izrael, neb
>státy by měly být dva. Pro Vás to je holt celé na věky
>Izrael.

At se divam na kteroukoliv mapu, tak na ni zadny stat jmenem Palestina nevidim. Je to proto, ze zadny takovy stat neexistuje. Existuji jen dve enklavy zlocincu vyhnanych Egyptem a Jordanskem, Gaza Strip a West bank. Etnikum, ktere nazyvate Palestici zije v Jordansku, to je puvodni Palestina, Britsky Mandat prejmenovany novodobe na Jordansko. To jestli se z vrahounu a teroristu obyvajicich Gazu a umirnenejsich arabu obyvajicich Zapadni Breh stane stat Palestina zalezi jen na nich. Ne na Izraeli. Ten uz pro to udelal maximum, zatim bezvysledne. Pokud se to stane tak ale rozhodne nebude Jeruzalem hlavnim mestem teroristickych organizaci Hamas a Hezboallah. To by museli opravdu Izrael vyhladit, jak maji v planu do budoucnosti.

>Což by ovšem člověku, kterému jde o diskuzi bylo jasné, ale
>o tu Vám Pražáku nejde, že.

Proc myslite? Vy uz touto vetou zdelujete, ze o diskusi naopak nejde vam. Co jste tu uvedl jako argument na fakta, ktera zde uvadim ja? Venujete se prevazne kritice me osoby a ne tomu o cem je rec.

>Ostatně na slovíčkaření jste expert, jak ukazujete v jiném
>příspěvku, kde bombardování nahrazujete řízenými
>střelami. Ono je tak nějak jedno, jestli Vám do domu narazí
>řízená střela, nebo spadne bomba. Obojí se dnes dá zacílit
>se stejnou přesností. Rozdíl žádný.

Zda se ze rozumite bojove technice stejne jako geografii a politice. Jestli nerozumite rozdilu mezi plosnym kobercovym bombardovanim a strelou rizenou elektronicky, ktera zasahne v davu pred mesitou teroristickeho zlocince na vozicku a zabije jen jeho a nejvys par bodyguardu, tak to ani dal rozvadet nebudeme, ne?

202790

21.10.2009 02:24

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Avigdor Lieberman

Prazak 76.?.?.?

>není v žádném případě Rus, je to žid narozený v Kišiněvu, Moldavské sovětské republice.

Lieberman je rus jako poleno. V bolsevickem ruskem rezimu vyrostl, rusky mluvi a pise lip nez heberejsky a to mu nikdo neodpara. To ze se Moldavie odtrhla s tim nema co spolecneho. A to ze je dnes ministr z nej reprezentanta Izraele take rozhodne nedela. Jeho vyroky, pokud jsou autenticke rozhodne nemohou reprezentovat demokratickou zemi, kterou Izrael beze vsech pochybnosti je.

202921

22.10.2009 01:42

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Jedine reseni

Prazak 76.?.?.?

>Konečně to někdo nakousl - Izrael má přeci tolik majetku,
>že by si klidně mohl nějaké to území někde, v nějaké té
>okoní zemi pro svou přebývající enklávu koupit.

Ted jste me tedy rozesmala. To by me zajimalo od koho by si Izrael mohl v sousedstvi koupit nejake to uzemi, kdyz sousedi je chteji vymazat z mapy. Navic si nemyslim, ze Izrael je tak bohaty jak si vy ve sve fantazii predstavujete. Izraelci ziji nesrovnatelne lepe a kulturneji, nez arabovve, ale za cenu tvrde prace.

>Proč to neudělá, bylo by to humánější než organizovat genocidu
>palestinského národa, že?

Izraelci zadnou genocidu na nikom neorganizuji. Jste zfanatizovana dzihadistickou korektni propagandou. Brani se sprostemu primitivnimu teroru a islamskemu fasismu pri kterem se matky muslimu nestiti vrazdit sve deti za cenu, ze zavrazdi deti tech, koho rasisticky nenavidi bez vazne priciny.

>Myslím, že arabské státy by na to přistoupili výměnou za klid a trochu prostoru pro
>Palestince - o které se bohužel nechtějí jako o nemajetné
>starat majíce vlastní nezaměstnanost často na 30-40%, ale je
>jim jich líto.

Ubohe Arabske chude staty. Ted jsem se rozbrecel naplno. Asi jste nebyla nikdy v Emiratech, Kuwaitu, Saudske Arabii, ale jen v mesite na Cernem Moste. Ty by jiste Izraeli i nejakym dolarem prispeli, aby si mohli koupit kus pouste, zkulturnit ho, obdelat a pak se nachat vyhnat linymi araby, kdyz uz tam budou zit ctvrtou generaci a budou tam narozeni, jako osadnici v Gaze, jejichz krasne usedlosti a hospodarstvi zdevastovali Palestinci behem nekolika tydnu.

202969

24.10.2009 05:36

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

To budou nejake lacine, nejspis pojizdne zakladny.

Prazak 76.?.?.?

>Pro základnu v Rumunsku vyčlení Pentagon 50 milionů dolarů a pro základnu v Bulharsku 60 milionů.

To bude tak stacit na stavbu telocvicny a Mac Donalda. Ne na vojenskou zakladnu. Autor clanku je z lacineho kraje.

203084

24.10.2009 17:50

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Podmanění si světa

Prazak 76.?.?.?

No a vam staci k vyhlaseni krizacke vypravy, kdyz ji vybubnuje na namesti obecni policajt Sergej Balmasov.

203125

25.10.2009 04:21

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: To budou nejake lacine, nejspis pojizdne zakladny.

Prazak 76.?.?.?

>Podle nejnovějších informací z vojenských expertních kruhů
>se bude jednat o Potěmkinovy základny třídy C. [překvapení]

Jo, ale z mekkeho dreva a papundeklu.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

203168

26.10.2009 05:09

Dolar se nezhroutí

RE: Musim se smat nad timto clankem.

Prazak 76.?.?.?

>Jo jo Vojtiku, ty jsi opravdu Vojta. Jestli jsi si nevsiml Cina vlastni 40 proc. dluhu USA,

Vy jste opravdu legracni. Cina nema ani na uroky toho co USA dluzi. Veskere tovarny v Cine jsou vlastnictvim investoru, predevsim zamorskych. Kdyby Cina ztratila zamorsky market na jeden mesic, tak je na hunte. Skutecnost je tedy takova, ze cinanum v Cine nepatri temer nic. Jen ta pracvovni sila. Nadeje, ze zacne vyrabet kvalitne a ze to nekdo bude kupovat jsou uz dnes tak jedine v rozvojovych zemich. Proto Cina dnes zoufale hleda a snazi se ziskat trh v Africe. Nevim co vy kupujete cinskeho, ale ja tak akorat Kung-Pao, papir a obycejnou tuzku. To vymysleli a to je jedine co funguje. Myslim samozrejme tuzku obycejnou, ne propisovaci. Mezi lidmi ktere znam je to obdobne.

203238

26.10.2009 05:35

Vakcína je možná nebezpečnější než samotná chřipka

RE: Kde jsou nase svobodna media?

Prazak 76.?.?.?

>Ale prosim vas, bezte s temi nesmysly do haje. Kazda vakcina se pred pouzitim poradne testuje.
>Ja mival chripku kazde 2-3 roky a vzdycky jsem po ni byl jeste nekolik mesicu strasne zeslably.

Ja jsem byl jeste pred dvema roky zasadne proti ockovani na chripku. Mel jsem ji dvakrataz trikrat do roka a jak se rika s doktorama jsem ji lecil tyden a bez nich sedm dni. Je pravda, ze si telo samo pomuze, ale za jakou cenu. Presne jako vy po tom tydnu jsem byl vycerpany dalsi mesic. Ted jsem se nechal uz podruhe ockovat a dva roky jsem chripku nemel. Moje rodina je na tom stejne. Na ockovani proti praseci chripce jdu pristi tyden. Reci, ze je vakcina nebezpecna jsou naprosty nesmysl. Kdyby se jen jednomu cloveku neco po ni stalo, tak by se to neutajila a byl by z toho jeste vetsi hubuk, nez jsou reakce na tento clanek. Ockovani je dobrovolne a paranoicke reci o zazracnych vydelkach jsou smesne. Ja jsem kuprikladu nezaplatil za ockovani ani penny. Kazdy at se rozhodne svobodne za sebe a at neodrazuje hloupym tmarstvim ty, co chteji zit zdrave. Samozrejme, ten kdo chripku nedostal za deset let, pro toho je to zbytecne, ale kazdy ma imunni system jiny a je nachylny na neco jineho. Jeho podpora spravnou vakcinaci je pro zdravi vyznamnym faktorem.

203240

27.10.2009 01:29

Vakcína je možná nebezpečnější než samotná chřipka

RE: Kde jsou nase svobodna media?

Prazak 76.?.?.?

>>Na ockovani proti praseci chripce jdu pristi tyden. Reci, ze je
>vakcina nebezpecna jsou naprosty nesmysl. Kdyby se jen jednomu
>cloveku neco po ni stalo, tak by se to neutajila a byl by z toho
>jeste vetsi hubuk, nez jsou reakce na tento clanek.

>
>http://aktualne.centrum.cz/report/stalo-se/clanek.phtml?id=651025

Nikde nevidim zadny dukaz, ze tohle pomerne dost vzacne ochrnuti ma svedomi ockovani proti chripce. Samozrejme, ze kazdy clovek muze mit odlisne alergie, ale na to se lekar pred ockovanim pta. Lide kteri maji alergii na vejce by se ockovat nemeli nechat. jinak skutecnost je takova, ze v rijnu meli zdravotnicka zarizeni v USA obdrzet 40 mil vakcin a do dnesniho dne jich dostali jen 16 mil. Na ockovani cekaji u lekaru zajemci tri az ctyri hodiny a denni pocet ockovanych je znacne nizsi nez zajemcu. Ti vsichni jsou samozrejme hloupi, naleteli, protoze nedokazi jako zdejsi domaci lecitele rozchodit tuberkulozu, lues, detskou obrnu, encefalitidu, kapavku, tetanus, vzteklinu a dokonce ani blbou rymu, jako ja. Az zacnu chodit po ockovani pozpatku, tak vam dam vedet. Prisaham!

203319

27.10.2009 05:17

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

Opet pripalena kachnicka

Prazak 76.?.?.?

Zadny Sabáh al-Baghdádí neexistuje. Je to zase poropaganda a hoax zoufalce. Podle techto statistik by v Iraku uz nikdo nezil. Je sice pravda, ze se muslimove mezi sebou vrazdi, ale tento proces je pro spolecnost vice mene ozdravujici. Jedna se radove o tisice.

203322

28.10.2009 00:18

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Ani tito ludia su obeti islamskeho fasismu

Prazak 76.?.?.?

>... vobec neexistuju. Specialne ti, ktori sa narodili bez oci, po
>oziareni uranom. Nemam k tomu titulky, ale verim, ze si s tym
>poradis

>http://video.google.com/videoplay?docid=5146778547681767408#

Poradil jsem si s tim bez problemu. Obvykla propaganda islamskych fasistu. Predvadeji snimky deti zasazenych Sarinem, ktery Sadam pouzival k vyhlazovani Kurdu s prolhanou propagandou, ze to zpusobili Americane v prvni Perske valce. Tu ma notabene na svedomi Sadam a s ni i vsechny obeti. Ja bych vam zase mohl ukazat, jak jeho jednotky vrazdili a drancovali Kuwait. Jak vyvrazdili nemocnicni perzonal, ktery byl svedkem kradeze inkubatoru z kterych vyhazeli nemluvnata a roslapali je na zemi. Jste obeti zlocincu, kteri svadi sve zlociny naz nevinne a pomahate jim kryt jejich vrazdy a smyvat krev z jejich paratu. Mise americanu v Iraku neni a nebyla vrazdit civilisty. To je zpusob boje, ktery uz po tisicileti vedou s civilizaci fanaticti nabozensti, islamsti silenci. Nemci sfanatizovani fasistickym kanclerem Schroederem s podporou alkoholika Chiraca, rozpoutali nenavistnou, lzivou propagandu v druhe Perske valce, nebot chteli zakryt zbabelost pred 52 staty, ktere vytvorili protisadamovskou koalic, svrhli tuto zrudu, predali ji iracke spravedlnosti. Timto zpusobem se zbabele vyhli pomoci, kterou svetu dluzi jeste z dob fasismu.

203409

28.10.2009 00:20

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Privitani

Prazak 76.?.?.?

>Z toho se cloveku zveda kufr(teda
>krom ruznych Prazaku).
Opet, zadna zverstva americanu na filmu nejsou k mani. Jen kecy, lzi a propaganda. Ale z te uz me se davno kufr nezveda.

203410

28.10.2009 00:35

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Americké

Prazak 76.?.?.?

>Jenze to tak bohuzel neni. Pokud budou existovat lide jako jste vy, lide kteri se nejsou schopni poucit z historie, budou existovat i valky, vrazdy, muceni a roztrhana detska telicka nekde na trzisti.

To je naprosto presne napsano. A srozumitelne i pro ty co si hraji na humanisty a pritom kolaboruji se sprostymi vrahy. Stejne jako zrudny komunismus mohl prezivat diky zbabelosti tech, kteri z prospechu (ja prece nejsem zadny komunista, ale kluka by nevzali na skolu) ho zivili a nesou stoprocentni zodpovednost za jejich zlociny, prestoze si dneska nasadili masku slusnych lidi, tak diktatori ktere tu zminujes vyrobili a drzeli pri moci lide jako je Hestroy, Peleska a spol, kteri tu vedou lzivou propagandu proti, slusne a poctive casti lidske civilizace. Oni jsou spoluviniky a proto ten jejich narek nad likvidaci techto zrud. Jsou jen sprosti, nasili cisi z kazde napsane vety, ale maji drzost poukazovat na ty, co odsuzuji jejich kolaboraci s nasilim a terorem.

203411

28.10.2009 00:40

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: První bod! A co roky?

Prazak 76.?.?.?

>Tak hned první bod mě opravdu rozesmál cituji "Milion ovdovělých iráckých žen" no to vypadá jako obrovské číslo že? Ale co to vypovídá? Muži v průměru umírají dříve než ženy a tedy většina žen své muže věkově přežije a stane se z ní vdova

Navic muslimove maji tri manzelky. Takze po kazdem zemrelem jsou tri vdovy. Neni to vesele, je to k placi. Vrazdi se mezi sebou a pokud se jich vyvrazdili miliony, tak je to zrejme jeste malo, nebot v tom kazdodene pokracuji a nejen v Iraku, ze?

203412

28.10.2009 04:01

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Privitani

Prazak 76.?.?.?

>http://www.youtube.com/results?search_query=us+tro...,
>ivilian&search_type=&aq=f[/url] tecj videi jak zabiji civili pro
>legraci je tam spousty jsou tam i horsi videa., ale vy se je
>pravdepodobne namahat hledat nebudete.

Podival jsem se na prvni dva snimky. Ani na jednom americane nevrazdi civilisty. Na prvnim konfrontuje civilisty, kteri po nich hazi kameni Afganska policie, na druhem vesnican hovori o o zlych americanech pred kamerou a za nim stoji dva talibani se samopalama. Typicka propaganda dzihadu, kterou bastite i s navijakem a podporujete tak vrahy. Znovu opakuji, mise slozek OSN a mise koalice v Iraku neni zabijet civilisty, ani neco krast. Pokud nepochopite zaklad, neprehoupnete se dal a budete porad hledat takovehle nesmysly a presvedcovat sam sebe o zlocinech lidi na kterych si chcete vybit zlost. Je to ovsem moderni a vecery jsou dlouhe, ze? Co takhle zajimat se o to, co za svinstvo se opravdu ve svete deje. Co vite napr. o Sudanu, Alziru a dalsioch Africkych statech, kde bylo jen letos islamci zavrazdeno 1.3 mil civilistu? To vas ale nezajima, vy jste posedly tim dosvedcit neco, co je lez a zla pomluva.

203428

28.10.2009 23:58

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Ani tito ludia su obeti islamskeho fasismu

Prazak 76.?.?.?

>Oprav si materiály Prazaku...[smích] Tu propagandistickou lež o dětech vyhazovaných z inkubátorů do světa rozeslala myslím BBC (nebo co to byl za plátek) na základě srdcevroucí výpovědi dcery jednoho z místních diplomatů v KuvajtCity a tato lež byla později světovými médii oficiálně pod důkazy dementována.

Nemam si co opravovat. Cela udalost, a nejen ta byla zdokumentovana fotograficky i na videu a probehla medii. Ty zverstva videl cely svet a presto, ze ubehlo par let, lide si to pamatuji, ja nejsem jedinny, a na to, abyste to vy obhajci masoveho vraha Husseina nahazeli pod stul jeste neuplynulo dost casu. Nechapu moralku cloveka, ktery naprosto vedome lze, aby zakryl zlociny takove zrudy a jeho pochopu, jakopu Sadam byl. To uz si ale vyridte jednou se svym svedomim.

203535

29.10.2009 04:11

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: Tady je to trochu rozepsano.

Prazak 76.?.?.?

>A jeste bych mel na pani historicku jednu otazku. Jak je mozne,
>ze cesky nacionalismus se neprojevil pri pokojnem rozpadu
>Ceskoslovenska?


Asi proto, ze rozdeleni obema stranam vyhovovalo. Doslo k nemu prave diky nacionalismu obou statu. To vam nedoslo?

203552

30.10.2009 01:18

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Ani tito ludia su obeti islamskeho fasismu

Prazak 76.?.?.?

>Na druhej strane ti skutočne unikajú súvislosti.
>Hovoríme o tom istom zlom Saddámovi, ktorý bol do prvej vojny
>"dobrým" Saddámom, na výplatnej páske CIA?

Sadam o kterem mluvim ja, nebyl pro USA nikdy spojencem, natoz dobrym. Kratkou dobu ho zapad toleroval pri valce s Iranem, proto, ze volil mensi zlo. To trvalo ovsem jen do doby, nez Sadam pouzil pri teto valce chemicke zbrane. Nebyla to nikdy pomoc materialni, zbrane mu vzdy dodavali rusaci. Byla to pouze pomoc verbalni, politicka. Pro vasi informaci, CIA je placena pridely z federalniho rozpoctu a tom rozhodne nejsou zahrnuty penezni dary jednomu z nejbohatsich lidi na svete, kterym Sadam diky oleji byl. Tak ze tato vase "modni" informace prevzata od nekoho, kdo neni schopen pouzivat rozum je naprosta konina. Dnes uz je znamo, ze prave naopak Sadam uplacel, kde koho, aby dostal olej pres hranice a pres vyvoz limitovany rezolucemi OSN. Chapete jiste, ze vase uvodni poznamka, ze nechapu souvislosti, me vzhledem ke skutecnostem, ktere zna kde, kdo, jen vy ne, dost pobavila.

>Ak zvrhnutie svojej bývalej bábky má za následok smrť
>desaťtisícov ľudí, neviem, čo treba riešiť, či ićh sú
>stotisíce alebo viac ako milión

Sadam a jeho synacci maji na svedomi za svou karieru smrt dvou milionu lidi. Jeho synove byly jeste krutejsi a primitivnejsi nez on a je jasne, ze by v dile sveho tatika pokracovali ve zvysene mire. Jestli se vam nezda, ze byli takovi lide odstraneni, tak je s vami neco spatneho. Sektarianske vrazdy a pumove atentaty nejsou dusledkem svrzeni diktatury Sadama, ale vedomeho udrzovani barbarstvi a primitivity u muslimske komunity. To uz budou muset vyridit Iracane sami, mezi sebou. Dostali k tomu prilezitost a to ja pokladam za spravedlive.


>Zodpovednosť za situáciu je jasnejšia, ako ti tvoje
>demagogické myslenie ozrejmuje.

Myslim, ze zrovna vy, clovek temer neznaly pomeru na Strednim Vychode, byste mel zachazet se slovem demagogie opatrne. Krome korektni propagandy kopirovane od chudaku co se denne jeduji nenavisti k USA jste nic jineho nepredvedl.

>100 rokov mocenských intervencií do blízkovýchodných
>vnútroštátnych záležitostí kvôli rope. To je realita.

Svrzeni Sadama nebylo kvuli rope. To je opet zvast tech, co uz nevedi kudy kam a absolutne nerozumi Strednimu Vychodu. USA olej od Iraku nekupovaly a nekupuji. Hlavnim dovozcem je Sadska Arabie. Ceny urcuje OPEC. USA se lehce mohli zmocnit Kuwaitu, kdyz ho vycistili od vrahounskych zoldaku diktatora, ktereho tu hajite, a pozadovat od Kuwaitske kralovske rodiny, vic nez vdecnost. Nikdo by se nad tim nepozastavil.

>Aj tvoj fašistický a zaslepený prístup k Arabom a Islamistom
>ako taký, je realita. V oboch prípadoch smutná.

Muj pristup k teroru a islamskemu fasismu by mel byt fasisticky. Ucinna obrana proti nim je pouziti jejich zbrani. Ja s nimi ovsem nebojuji, to necham na vas, co je dnes hajite. Ja teror, diktaturu a fasismus jako slusny clovek pranyruji. A jestli to se vam nezda spravne, tak jste bud srab, nebo nejste slusny clovek...

Automaticky kráceno

203669

30.10.2009 01:36

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: Tady je to trochu rozepsano.

Prazak 76.?.?.?

>Jenomze skutecne ostri nacionaliste by zadny pokojny rozklad
>nedovolili, at uz se nahore nekdo dohodl.

Skutecne ostri nacionaliste se do toho dali take. V nekterych hranicnich vesnicich se i v hospode porvali o to jestli jsou cesi nebo slovaci.

>Navic je znamo, ze vetsina lidi si rozpad neprala, ale nikdo se jich na to neptal.

No to je znamo vam, me ne. Ja jsem referendum nedelal a obe vlady pokud vim teke ne. me je naopak znamo, ze naprosta vetsina slovaku si to prala uz od konce valky.

>Takze jak to je s tim ceskym nacionalismem?

S tim je to o mnoho horsi, nez s ceskym furiantstvim. Ale jedno maji spolecne. S obojim se setkate nejcasteji jen v hospode.

203670

31.10.2009 01:29

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: Tady je to trochu rozepsano.

Prazak 76.?.?.?

>Mnoo, ja jsem videl statistiky verejneho mineni, proto nikdo nevyhlasil referendum. Zrejme ani Meciar nemel tu vasi jistotu o tom, co by v tomto bode zvolila vetsina Slovaku.

Po celou existenci komunisty umele drzene federace byli slovaci presvedceni, ze je cesi vyuzivaji a cesi, ze na slovaky musi delat a ze na ne doplaci. Takove to bylo a klidne si hrajte na to, ze to nevite. Z nejakymi statistkami se muzete nechat tak akorat vyfotit. Ja jsem osobne s rozpaderm souhlasil proto, ze si myslim, ze kazdy narod ma narok na samostatnost a svebytnost a nema se mu v ni branit. Rozdeleni nic neznamena. Slusni lide zustanou slusnymi, svinaci svinakama. Dobri sousede muzeme byt i jako dva samostatne staty. Doby Stefanika a Masaryka uz davno oval cas. Drzet nasilim nejake spolecenstvi je diktatura a jen lide se sklonem k ni palicate trvaji na tom o cem vedi, ze to padesat let nefungovalo. Nacionalisticke kecy nejsou ukazkou vlastenectvi, pouze ukazkou naduteho vlastenceni.

203738

31.10.2009 01:44

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Ani tito ludia su obeti islamskeho fasismu

Prazak 76.?.?.?

>Prazaku, Prazaku... Ta udalost byla
>vymyslena firmou
>Hill & Knowlton.

>
>Christi
>[url=http://findarticles.com/p/articles/mi_m1316/is_n9_v24/ai_12
>Dalsi popis zde: n Science Monitor
. Nebo podrobneji
>529902/]zde[/url].

>
>A zde je nas
>svedek.

>
>Mate-li nejake citovatelne zdroje ktere jsou v rozporu s vyse
>uvedenymi, prosim poskytnete odkazy. Jinak se neni o cem bavit.

Dva roky po tom, co Sadamovi vrahouni vyvrazdili nemocnicni personal a vyrabovali ne jednu, ale i dalsi nemocnice se objevili svedci, kteri tvrdi, ze se to nestalo. Kolik za to dostali? Znovu opakuji, videl jsem z toho dokumenty. Americane v te nemocnici samozrejme nebyli hned po udalosti a spousta dukazu uz byla znicena civilisty, ale svedku bylo dost. Nekdo si dal hodne prace, aby to zpochybnil i na weikipedii. Je to ovsem jen povidani lidi, kteri dostali zaplaceno za sve lzi.

203739

>Škodlivost DU není vůbec sporná. Jedná se o alfa zářič a
>navíc vysoce toxický.

A skodlivy je pouze pro deti ze, jak napovida uz titulek tohoto nenavistneho dzihadistickeho hoaxu.

>Pokud jde o vaše tvrzení že ji Rusko použilo ve válce s
>Gruzií tak doufám že máte i nějaký relevantní zdroj
>informací jinak jde o propagandu z vaší strany.

Pokud by ten zdroj byl stejne kvalitni jako propaganda tohoto nesmyslneho clanku, tak at sem s tim radeji nechodi.

>Rusko ji samozřejmě ve výzbroji má ale k jejímu použití
>nebyl v této válce důvod.

Kdezto v kazde valce vedene proti USA od pocitacu, tech co nemaji do ceho pichnout se vzdy ten duvod najde a pripadnym zajemcum o sireni nenavisti a lzi se uz nejak vysvetli. Treba tak hloupe jako to delate vy?

>Holt zase jste to zkusil a zase to nevyšlo ...

Prave naopak, nevychazi to vam konspiratorum siricim nenavist a propagandu islamskych fasistu proti USA. Clanek ve kterem zoufaly autor vydira verejnost domelym utrpenim deti, ktere jsou promyslene vrazdeni a zdurazni to uz v titulku je uz predem odsouzen jako lez a nenavistna propaganda. Americane napr. v Iraku uz nevystrelili nekolik mesicu. V Afganistanu jsou jednotky OSN. Vsichni vrazdi ochuzenym uranem, nebo jen ti krveziznivi kluci z USA? A jak jste dokazal, ze prave jen oni? Nijak! Vy jste se jen ochotne zaradil do stada, ktere nemuze v noci spat nad tim jak americane vrazdi deti po celem svete, ze humanisto. Holt jste zkusil oblbovat necim co jste okopiroval od druhych a ono se to u kazdeho nechyta, ze?

203768

31.10.2009 22:12

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: Tady je to trochu rozepsano.

Prazak 76.?.?.?

>>Z nejakymi statistkami se muzete nechat tak akorat vyfotit.
>Píše se "s" a ne "z".

Opravdu, a na to jste prisel sam, nebo jste se musel ujistit v pravidlech. Kdyz nemam co rici, tak je dobry i preklep, abych predvedl svou nadvladu, ze ano. V osobnich zajmenech se uz davno nepise velke pismeno a to ani v dopisech. Tak se radeji podivejte do pravidel, az budete nekoho oslovovat na netu s Vy, Ty.

>Sakra chlape, to jste měl napsat rovnou, že Vaše slovo a Vaše
>zkušenosti jsou Boží a neměnná jediná PRAVDA a p.Bartošek
>by ušetřil zbytečně ztracený čas.

Ja jsem vyslovil svuj nazor na rozdeleni, ne nejakou pravdu. Vy jste do teto chvile nerekl nic, jen se tady vytahujete jak prvnacek, mudrlante.

>Všechny průzkumy a statistiky mluví opak, ale Pražák zná
>jediný pravdu.

O jakych statistikach mluvite. O tech z vasi a Bartoskovy hlavy. Ja se ridim zkusenostmi a tim co slysim kolem sebe.

>>Po celou existenci komunisty umele drzene federace byli slovaci

>>presvedceni, ze je cesi vyuzivaji a cesi, ze na slovaky musi
>>delat a ze na ne doplaci. Takove to bylo a klidne si hrajte na
>>to, ze to nevite.

>Ano, víme, to je právě těch 26% Slováků, co
>podle(pochopitelně irelevantních, relevatní by bylo podle Vás
>jen 100%) průzkumů souhlasilo s rozpadem.

Kde jste si vycucal zase ta procenta. Z nejakeho soukromeho referenda. Vy jste teda opravdu hodne smesny. I s tim vasim "relevantnim a irelevantnim" slovnikem, jak se snazite vzbudit pouzivanim cizich slov, jejichz vyznam zcela zjevne nechapete dojem nadprumerne inteligence. Pro tyto slova ma cestna krasne vyrazy "vyznamny a bezvyznamny"

>Ale to že jste na to skočil Vy a pár dalších lidí(k Vašemu
>dobru potřeba uznat, že v řádu milionu, ovšem stále
>menšina ), to neznamená, že si to myslel každý.

Ja jsem na nic neskocil. Dost me ovsem bavite tim, jak mate spocitano tech par lidi co ja znam a ty miliony co znate vy (velke V podle NPCPDBJ - nova pravidla ceskeho pravopisu podle dbj) mezi kterymi jste udelal tak presny pruzkum. jeste ze mame takove statisty jako jste vy. Hned se nam lepe dycha.

203777

01.11.2009 17:51

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: Tady je to trochu rozepsano.

Prazak 76.?.?.?

>Velké "V" nejsou nová pravidla. To je odvěké pravidlo
>zdvořilosti. Což jest jev Vám zcela cizí.

Tak me najdete jednoho cloveka, ktery zde nekoho oslovuje s velkym pismenem. Jste jediny. To znamena, ze vsichni jsme negramotni, nezdvorili a vy jste zdvorily vzdelanec, ze? Podivejte se laskave do pravidel. Psat male pismeno neni chybou uz ani v osobni korenspondenci. To byla jedina vyjimka, kde se oslovovalo z velkym pismenem. Smi se pouzivat oboji. Je to logicke. Zdvorilosti se nedopracujete zmenou pismene, vime? Vy jste toho krasnym prikladem. O tom, ale neni rec. To je jen reakce na vasi "zdvorilost" s kterou jste se zde znazil machrovat, abyste vyuzil meho preklepu. Preklep a neznalost ceskeho jazyka v tom je podstatny rozdil, ze?

>A ještě jednou se musím nad Vámi rozplakat, jak celý svůj
>příspěvek jste postavil na tom, že jsem si statistiky vycucal
>z prstu a přitom už tu máte dva dny ode mě odpověď včetně
>odkazů na oficiální média.

Jeste jednou vam musim napsat, stejne jako panu Bartoskovi, jdete se se svymi statistikami nechat vyfotit. Vime dobre jak se delaji a upravuji k potrebe toho ktereho chytraka. Pro me se rozdelenim nic nezmenilo. Pratel na Slovensku mam nekolik, ja jezdim k nim a oni ke me. Zadne problemy s tim nemame ani jedna strana. Uz jste slysel nekdy o spolecenstvi statu ktere se nazyva Evropska Unie? Vite o tom, ze maji stejne pltidlo a ze muzete volne cestovat, jako byste byl porad v jedne zemi. Jestli ne, tak zvednete zadek opd pocitace a rozjedte se nekam za humna, ono vas to vlastenceni k nicemu mozna trochu prejde.

>Nejprve čtu, pak teprve odpovídám - berte to jako zlaté
>pravidlo tohoto dne.

Nezlobte se, ale vy jste jeden z poslednich, kdo by nekde mel urcovat nejaka pravidla. To mate jeste z dob totality? Tedy naposledy na vysvetlenou : Me zajimaji nazory lidi, okolo me, kteri jsou mi sympaticti a ne statistiky blbu, kteri museji vyvijet cinnost aby neprisli o praci, protoze by se jinde neuzivili.

203823

>Skutecnost je trochu jina, nez pisou v Halo Novinach. Staci
>naslouchat lidem, kteri o tom vsem neco vi z vlastni zkusenosti.

>http://nezvedavec.org/files/tyden.pdf

Vyborny a zajimavy clanek. Konecne neco, co je z prvni ruky. Myslim, ze by si to mel v prve rade precist pan Peleska, ktereho strasi ve dve v noci nejaci okupanti. Je to dukaz toho, ze vojak muze byt vzdelany a inteligentni a ne jen cvicena opice lidove demokraticke armady, i kdyz pochazi ze zeme, ktera vojenske blby produkovala na pase.

203825

01.11.2009 20:58

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: Tady je to trochu rozepsano.

Prazak 76.?.?.?

Muj nazor :
>Me zajimaji nazory lidi, okolo me, kteri jsou mi sympaticti a ne

Vase odpoved :
OK. To beru. Nezajímá Vás co si myslí ostatní,

Neskodilo by, kdybyste si po sobe precetl jak si protirecite. A to jste tu chtel urcovat nejaka pravidla.

>zajímá Vás (když víte, že se to takto psát může a není to chyba, tak si na to nestěžujte, mě zas nezajímá jak zde píší ostatní)

Nejste schopen chapat ani zakladni pravidla ceskeho jazyka. To co jste napsal hruba chyba je. Velke pismeno se pise jen v osobni korenspondenci, ne v debate jako je tato. Ale ani tam se uz dnes psat nemusi. Je neuveritelne, ze nechapete tak jednoduchou vec. Ze vy jste Rus? Kdyz vas nezajima to, ze vsichni pisi spravne a vy s hrubkama, tak nikomu neopravujete preklepy. To je prinejmensim neslusne a ve vasem pripade i hloupe. Kdybych vam ja opravil vase texty, tak byste se nestacil divit.

>Vy a Vaši přátelé jste byli pro rozdělení Československa a proto podle Vás tak uvažovala většina Čechů a Slováků.

Vy ste totalne zaseknuty a zabedneny. Napsal jsem, ze vychazim z nazoru lidi, ktere znam osobne a s kterymi jsem se o tom bavil. Vetsina se rozdeleni nebranila. Vy tady porad operujete vasimi vycteninkami a vlastni nazor zadny. Jeste tak prekroutit co rekl druhy abych vycouval ze cti, ze? Na to co jsem vam napsal o EU uz asi vubec rozumem nestacite. Soude dle vasi nulove reakce a stereotypniho kvokani o tom co jste nekde vycetl. Ja mam takovy dojem, ze v dobe o ktere se bavime jste jeste ho*nu rikal papu a ted si tady hrajete na vlastence. No to se vam to teda povedlo. Priste reagujte jen mate li co rici. OK?

203837

02.11.2009 04:08

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: Tady je to trochu rozepsano.

Prazak 76.?.?.?

>Jak to myslite, ze to obema stranam vyhovovalo?

Presne tak jak jsem to napsal. Obe strany se na tom dohodly svobodne, demokraticky a bez nasili. A nezacnete mi tu vykladat, ze proti vasi vuli.

>Vzdyt o rozdeleni nebylo zadne referendum.

Vpadl jste do debaty a nevite co jsem napsal vyse. Pisi tam, ze referendum se nekonalo.

>Nikde jsem nevydel
>pravdive statistiky, ze to opravdu lide chteli.

Zrejme jste dalsi kdo stejne jako pan dbj, videl(mekke i) jen statistiky v kterych to lide nechteli. Vy jste asi take zaspal dobu jako on a placate se po bojisti deset let po bitve, ze vlastence? Vite co je to EU a ktere staty jsou jejimi cleny a cim jsou spolu spojeny?

203861

02.11.2009 06:16

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: Tady je to trochu rozepsano.

Prazak 76.?.?.?

>Kolik je ten okruh vasich znamych se stejnym nazorem na rozpad
>Ceskoslovenska? Dva lidi, deset lidi, sto lidi, milion lidi?
>Ohledne cestiny a zpusobu vyjadrovani pan DJB pise s
>interpunkcemi a zpusobem, ktery vas minimalne o tridu prevysuje.
>Byt na vasem miste, tak bych se v otazce slohu i stylistiky
>zdrzel komentare, vypadat pri tom stejne dobre jako kdyz se
>snazite hodnotit logickou stranku veci.

Ja jsem o stylistice zadne komentare nevedl, pane Bartosku, jen o tom, ze clovek, ktery dela hrubky by nemel nikoho napominat za preklep a jeste tvrdit, ze je to slusnost. Clovek, ktery nechape jake pismeno ma napsat v osobnim zajmenu pri bezne psane konverzaci a tvrdi, ze pise velke ze slusnosti je negramot a rozhodne me v ceskem jazyce neprevysuje. Ani tim, ze nahrazuje krasna ceska slova cizojazycnymi pasvily. To je dalsi vec kterou se vy radobyvlastenci radi vytahujete, ale vetsinou je vase cestina na velmi bidne urovni. Interupci se pri normalni konverzaci nezdrzuje nikdo. Vy sam muzete hovorit nejmene. Jen v tech trech vetach co jste vyse napsal vam chybi dve carky. A to jeste nevidim jak datlujete dvema kolikama na repu do klavesnice rychlosti hodinoveho kyvadla. Vase cestina je na urovni chachara. Vase grafomanske litanie jsou srozumitelne casto jen vam a pochybuji, ze je nekdo lusti. Takze jen stezi muzete posuzovat gramatiku moji. A co se tyce chapani demokrackeho rozchodu cechu a slovaku, kteri se stejne v EU opet sesli, na to uz vase chapani a vzdelani nestaci zrejme vubec. Proto tu jen trolujete a delate obhajce jeden druhemu. Rozumnou uvahu z vas clovek nedostane. Jen internetove vycteninky, statistiky a grafy, kterymi si dlazdite svuj zivot. Kolik cita okruh mych znamych, o tom take nebyla rec. Pan dbj hovori o milionech s kterymi zrejme delal pruzkum mineni. Ja se priznam, ze tolik znamych nemam a taky tak blbe nekecam jako vy dva. Koho na me jeste poslete, abyste se predvedli sohajove?

203866

03.11.2009 01:44

Zbraně s ochuzeným uranem: Mrtvé děti v Iráku a Afghánistánu jsou smutnou skutečností

V podstatě je to čistý flaming.

Prazak 76.?.?.?

(Nesouvisí s článkem, příspěvek zrušen. - Moderátor.)

203946

03.11.2009 02:01

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: Tady je to trochu rozepsano.

Prazak 76.?.?.?

>Prazaku(vlastence) a ted me rekni kde zijes?
>Ja ziju v Kanade jiz nakej patek a o EU opravdu moc nevim. Ani me
>to moc nezajima.

Je to tak duklezite, kde ziju? Jestli vas to opravdu zajima tak stridave v Cechach (zde jsem se narodil), v USA (moje bydliste) a ve Svycarsku(kde zakotvil jeden z mych potomku). EU, to je asi takove spolecenstvi, jako Spojene kralovsvi, nebo Spojene staty. Volne hranice a jedna mena. To se ale zdejsim koumakum nezda a placi tady nad rozdelenim dvou zemicek, ktere uz budou v brzku mit zase spolecnou i tu menu. Hranice problem nejsou.

>A to ze jsem udelal ve slove VIDET pravopisnou chybu, by az zase
>tak nemelo vadit vid, uciteli? [mrknutí jedním okem]

Ne to opravdu nevadi, (Pane Pražák, šťastný to člověče, stěžoval jste si na "flaming", vyvarujte se ho prosím. Část věty vypuštěna. - Díky, moderátor v Tampě, FL.) Takze to bylo jentakovce pratelske upozorneni.

203948

04.11.2009 06:25

Prezident podepsal

To je zase diveni

Prazak 76.?.?.?

>to co jste napsal o VK.není vůči němu fér...on udělal všechno co mohl

Jestlize ten komunisticky sasek svym podpisem vedome ohrozil suverenitu ceskeho naroda, tak at vypadne z Hradu. Napred machroval, vsichni jsme vedli ze jeho odpor je divadlo, navic protiustavni a ted se divime ze podepsal. Teda vy, ja ne.

204066

Káva pro Zvědavce

74

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 148 čtenářů částkou 25 993 korun, což je 74 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 5

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 7

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Měnové kurzy

USD
24,37 Kč
Euro
26,97 Kč
Libra
30,03 Kč
Kanadský dolar
17,70 Kč
Australský dolar
16,24 Kč
Švýcarský frank
25,27 Kč
100 japonských jenů
22,63 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,72 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
34,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 003,05 Kč
1 unce stříbra
425,74 Kč
Bitcoin
231 288,46 Kč

Poslední aktualizace: 28.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?