Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 21 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Alis, Filla.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.09.2009 14:33

4. díl - Ukování „nového světového řádu“ pod jednou světovou vládou

RE: Co je ukováno, to taky rezaví !

Filla 94.?.?.?

Snad vám nebude vadit, že do toho vstupuji, ale například zde: http://karolinaloskotova.blog.cz/0901/zakony-vesmi... jsou ty přírodní a vesmírné zákony popsány.
Hezký den všem [smích]

200038

10.09.2009 14:38

4. díl - Ukování „nového světového řádu“ pod jednou světovou vládou

RE: mimozemská aktivita

Filla 94.?.?.?

Pane insider (opravdu příhodný nick [smích] ), už dlouhou dobu s radostí vyhledávám vaše příspěvky, protože je vidět, že VÍTE. Myslíte, že bysme si mohli vyměnit mailové adresy? Díky za jakoukoliv odpověď a pěkný den [mrknutí jedním okem]

200042

14.09.2009 09:06

Dalajlámovštění

Dalajlama je "jejich" hlásná trouba...

Filla 94.?.?.?

takže není se co divit, že se k určitým tématům nevyjadřuje. Nechtělo se mi tomu zpočátku ani věřit, ale je tomu skutečně tak. Děkuji autorovi za článek, považuji to za výbornou ukázku toho, jak se nenechávají někteří lidé ještě pořád oblbovat tím, co jim řeknou v TV a jinde.
Obzvlášť trefná je část, kde se zmiňuje o široké propasti mezi slovy (mír, demokracie, lidská práva) a činy (skutečností).

Málokdo si dnes uvědomuje, že spolu s konzumací zpráv dlabe i obrovské množství propagandy. Ten, kdo to postřehne, už v konzumaci nepokračuje, bo by se akorát tak řádně [bliji]

Je smutné, že stačí otevřít hranice, nacpat obchody k prasknutí čínským a jiným šmejdem - a lidi přestanou tu diktaturu, ve které žijí, vidět. Listopadová fraška 89´žádnou totalitu nikdy neukončila. Ale spousta lidí věří, že jo.
To je možná ta iluze, ta virtuální realita, o které se zmiňuje buddhismus. A největší roli v tom sehrávají právě média, díky kterým se celá ta holografická konstrukce "zatím" (!!!) nezřítila. "Zatím" (!!!) ještě natírají bílou na černo a naopak.

200259

14.09.2009 09:37

Dalajlámovštění

RE: Vše je příliš relativní....

Filla 94.?.?.?

...Tak už jen to, že dostává tolik prostoru a pozornosti v západních médiích (a u politiků) zcela jasně naznačuje, že pro ně není nebezpečný. Skutečných zastánců pravdy a svobody se totiž zbavují (v nejlepším případě naprostou ignorací).
Pokud by Dalajlama skutečně chtěl a mohl píchnout do vosího hnízda, už by to dávno udělal.

200262

29.09.2009 16:27

Mizí i místa na zkrácený úvazek

RE: Jedna dobra rada

Filla 94.?.?.?

Chtěla bych vám, pánové (elerikovi a osmdesátdvojce) poděkovat za tyto příspěvky. Je nesmírně povzbuzující vědět, že takových lidí, kteří VĚDÍ a VIDÍ, je víc [smích] Spojme jako lidstvo síly, a nemůže to dopadnout špatně [mrknutí jedním okem]

201352

04.10.2009 19:35

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

I bez zbytečného strašení..

Filla 94.?.?.?

.. je jasně znát, že v Evropě začíná být horká půda pod nohama. Teď budou tlačit na pana prezidenta, do pár týdnů chce švédsko protlačit Blaira do funkce prezidenta EU, a do konce roku to spečetí se vším všudy. Od nového roku začne platit Codex Alimentarius a kdo ví, s čím ještě vyrukují (vlády světa zbrojí jako o život).

Takoví lidé, kteří si uvědomují klec, do které celá Evropa se sklopenou hlavou pochoduje, budou brzo čím dál víc naobtíž. Mám tu sedět a čekat, až skřípnou internet, až zavřou hranice..?

Sama v sobě jsem řešila dilema, jestli by přece jenom nebylo lepší zůstat a bránit naši zem do posledního dechu všemi dostupnými prostředky. A šla bych do toho hned. Jenomže, když vidím všude kolem sebe, s jakou svorností se spící ovečky mění ve vlky a vrhají se na každého, kdo šťourá do jejich jistot a pohodlíčka, jak ochotně věří tomu, že protestující jsou samí extrémisté a zločinci, tak za koho bych vlastně bojovala..? Za těch pár tisíc lidí, kteří vědí totéž co já? (a kteří by se nejspíš sami postavili na odpor). Mám se prát za někoho, kdo o to vlastně nestojí? Vnucovat nevyžádanou pomoc? Jak tu správně někdo napsal - je jim úplně jedno (a říkají to otevřeně), jaký svět připravili svým dětem.

Takoví ignoranti, odevzdávající svou svobodu bez sebemenšího odporu, sedíc přitom u televize s pocitem "po mě potopa" a škrábajíc se poklidně v zadku, si ten NWO opravdu asi zaslouží... [pláč]

201656

04.10.2009 19:54

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Prehnané obavy?

Filla 94.?.?.?

Paní Jarmilo, nic ve zlém, ale to, že to tu tak chodí už 50 let, má být omluva proto, že v tom budeme "vesele" pokračovat?

201661

04.10.2009 20:22

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Prehnané obavy?

Filla 94.?.?.?

No, já jsem k těm 20ti porevolučním letům připočítala ještě předchozích 30 let komunismu (i když ono je to spíš 40).

Nápad na řešení bych měla, je to zatím jediné, co mě napadlo, jak ukázat, že my, obyčejní lidé, nejsme zase tak bezmocní.. Představte si, že bychom všichni, jako jeden muž začali tu jejich hru bojkotovat. Systém je funkční jen tehdy, když mu poslušně sloužíme. Stačilo by přestat poslouchat.
Co třeba stávka, jakou svět ještě nezažil? (Pro začátek buďme skromnější a vztáhněme to jen na ČR) Všichni lidé by jednoho dne (a více následujících dní) zkrátka nepřišli do práce. (vyjma např. nemocnic). Nejezdily by vlaky, autobusy, metro... Nic. Nepekly by pekárny, zablokovaly by se dálnice,.. Jen si to představte, celá ČR stávkuje [smích]

Asi mnozí namítnou, že je to blbost atd.. Ale máte nějaký jiný nápad, jak aktivně ukázat vrchnosti, že zase tak úplně bezmocní nejsme? Přestaneme-li plnit svou roli v soukolí systému, zůstane proti nám akorát pár dědků. A poslat armádu a policii na 9 milionů lidí? Ha [smích]

201665

04.10.2009 20:57

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: I bez zbytečného strašení..

Filla 94.?.?.?

Pane Smithi, souhlas s vámi ve všem. Měla jsem ale na mysli spíš skutečnost, že chcete-li těmto "zpracovaným" lidem nabídnout pohled za oponu (aby už tedy následně sami dokázali rozpoznat, že se je někdo snaží obelstít a porobit), vrhnou se na vás a zuřivě brání systém. Takže moje úvaha směřovala spíš k tomu - proč křičet na všechny strany pravdu (nemyslím zrovna tu Jedinou Správnou, protože k té jsem se zatím nedopracovala [smích] ale třeba jen ten fakt, že jsou lidé obelháváni), když to nikdo slyšet nechce?

201669

04.10.2009 21:01

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: I bez zbytečného strašení..

Filla 94.?.?.?

Jen dodatek - já sama sebe přece mezi ty obyčejné lidi počítám také [smích] Jsem ráda obyčejným člověkem [mrknutí jedním okem]

201670

04.10.2009 23:25

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Prehnané obavy?

Filla 94.?.?.?

Hezky řečeno, díky za reakci [smích] Jen bych dodala, že nám tu chybí někdo, kdo je "velký" nikoliv svým kontem nebo vlivem, ale svou moudrostí a konstruktivním přístupem, kdy se zohledňuje na prvním místě Člověk. A ten někdo by dokázal vytvořit obraz budoucnosti, novou vizi, založenou na duchovních (nikoliv náboženských!) základech, a která je v souladu s Matkou Zemí a vším živým - se samým Životem. Která dovolí lidem se nadechnout a osvobodit se z otroctví.
Ten někdo by to, co říká, potvrzoval svým vlastním životem. Čestný a upřímný. Silný, ale přitom láskyplný.
Někdo, kdo by neusiloval o to nám vládnout, ale povzbuzoval by nás v tom, abychom se dokázali postavit na nohy a převzali život do vlastních rukou.
Zní to skoro jako pohádka, ale několik lidí, kteří se velmi blíží tomu, co jsem popsala, už určitě existuje.
Kdyby se pak skutečně někdo takový objevil, věřím, že by se obroda dařila ještě lépe [smích]

201695

04.10.2009 23:36

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: I bez zbytečného strašení..

Filla 94.?.?.?

Opět souhlas [smích] Pane Smithi já to nedokážu tak hezky formulovat jako vy, ale jde mi o to, že jsem si už dříve uvědomila, že začít změnu je v první řadě třeba u sebe, pak jít příkladem a popřípadě promlouvat k uším, které chtějí slyšet. A pracovat na co největší nezávislosti na systému. Že zkrátka nejde měnit svět odshora (nic se vlastně nepohne k lepšímu změnou vedení, pokud ostatní vrstvy zůstanou stejné jako byly).
Jen si tak pořád říkám, co dělat aktivně..! Až půjde opravdu do tuhýho, možná bude pozdě na to, začít se bránit. Zajímá mě, co dělat tady a teď.

201696

05.10.2009 09:32

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Prehnané obavy?

Filla 94.?.?.?

Je to naprosto přesné [smích]

201731

05.10.2009 09:35

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Prehnané obavy?

Filla 94.?.?.?

Tak jste to tak měla sama napsat [smích] Ptala jste se mě na možné řešení, a já vám odpověděla jak nejlíp jsem v tu chvíli uměla. Nemusíte ze mě hned dělat "nastrčeného manipulátora". Díky [mrknutí jedním okem]

201732

15.02.2010 13:59

Olympiáda z pohledu laika

RE: Velké zklamání - dvojí metr na Zvědavci

94.?.?.?

Souhlas, není k tomu co dodat.

212608

18.02.2010 10:46

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Zvedavec..

94.?.?.?

... a mě zase baví vaše hrubky [smích] (Nebo snad hrubki?) [chechtot]

212853

08.04.2010 10:17

Kristus na tapetě

RE: Děkuju...

Alis 94.?.?.?

Milá Lin, tvoje příspěvky mi mluví z duše.. Člověk nepotřebuje instituce ani zástupce, kteří ho spojí s Bohem. Navíc ani není nikde nad námi, ale v nás a všude kolem nás, protože Bůh je vše, co je. [smích] Já v Boha nevěřím, já VÍM, že tu je [smích] Víra je zapotřebí pouze tam, kde není vědění.
Každý člověk má přímé spojení s ním přes otevřené srdce. Netřeba rituálů, placení poplatků ani podobné nesmysly. Nikdy po nás nechtěl, abychom trpěli, abychom v "jeho jméně" umírali, bojovali. Ani nám nemá co odpouštět - odpustit bychom měli my sami sobě. Zrovna tak je nesmysl princip sebeobětování - dřít sám ze sebe kůži, aby se někdo jiný měl dobře. V první řadě člověk miluje sám sebe, aby mohl milovat druhé. Pokud se sám k sobě chovám zle, nemůže být o lásce ani řeči.
A takových omylů, které jsou v lidech hluboce zakořeněny, jsou tisíce, a bohužel jim jen ztrpčují život.

Kdo chce vidět, ten vidí. Kdo chce slyšet, ten slyší. A skutečně moudrý člověk nemá potřebu komukoliv cokoliv dokazovat, přesvědčovat, pošlapávat jeho názor atd. Moudrý člověk rozumí tomu, že každý má svou cestu, kterou může ujít jen on sám, nikdo jiný to za něj neudělá. A respektuje svobodnou vůli každého jedince.
Koneckonců, všichni jsme Jedno, k tomuto poznání směřujeme všichni, jen někdo tam dojde dříve, jiný později [smích]

216608

08.04.2010 13:20

Kristus na tapetě

RE: Děkuju...

Alis 94.?.?.?

Skvěle řečeno, jen dodám, že člověk by měl stavět především sám na sobě. Sám sobě má být oním pevným bodem. Protože jakékoliv hledání jistot vně sebe je jen projevem strachu, který není tvůrčím impulsem, spíše naopak. Stavět cokoliv, a dělat cokoliv na základě strachu je odsouzeno dříve či později ke krachu, k pádu, k zániku.

216620

07.05.2010 19:19

Budeme se podepisovat třemi křížky?

RE: A teď k článku

Alis 94.?.?.?

Také se připojím. Mám to sice "z druhé ruky" - známá povídala, že její kamarádka povídala - takže neručím za to, že situace je skutečně taková, jak se ke mě doneslo. Ale po přečtení příspěvku Lin se mi to zdá velmi pravděpodobné, že zdroj nekecá [smích]

Učí v mateřské školce v satelitním městečku. Děti neumějí ani jíst příborem (lžící), neumějí se obléci, zavázat tkaničky, zkrátka nic. Mnoho dětí zůstává ve školce do nejzazší možné hodiny, rodiče je doma jen posadí k večeři a pak jdou hned spát - čili společně strávený čas s rodiči prakticky nula. Někteří rodiče dokonce nepokrytě očekávají od učitelek, že děti všechny tyto základní návyky naučí. Otázkou pro mě zůstává - proč takoví lidé vůbec děti mají?

Současný trend podporující co nejranější ústavní výchovu má dle mého jediný cíl - zpřetrhat vazby mezi dítětem a rodiči, nejlépe ještě dříve, než se stačí zpevnit. Výsledkem budou děti strádající citově, odcizení od rodičů, žijící ve vlastním světě - dokonalý polotovar otroka.

Jen malé, neobjektivní srovnání: Už někdy ve 3-4 letech jsem kreslila princezny, kosmické rakety, domečky.. Ještě ve 14 letech jsme si s holkama hrály s panenkama, s igráčkama atd., lezly po stromech, nosily mikinu s Mickeymousem a móda bylo něco, co šlo mimo nás. Dnešní čtrnáctky vypadají jako dvacítky, a spíš než na stromě je potkáte s makeupem a nebo na diskotéce. Moje čtyřletá neteř stěží namaluje sluníčko. Za to mi ochotně hlásí, že má nové botičky, a ty jen tak někdo nemá.

Hodně se toho během pouhých 20ti let změnilo.

218911

29.06.2010 12:47

Až na Vondru dobrý

Klukovská tvář :-)))

Alis 94.?.?.?

V článku mě mimořádně pobavila hláška o Vondrově "klukovské tváři", díky které nevypadá jako typický kšeftař a zákulisník.

Nevnucuji svůj názor nikomu, ale já když se na něj podívám, tak vidím, že z něj křiváctví a vlastnosti plastelínového panáčka přímo čiší, nehledě na sliz odkapávající z jeho šosu. Když mluví, má nakřivo hubu, což je dosti výrazný signál nedůvěryhodnosti - často lže. A nemusím být zrovna expert na fyziognomii, abych věděla, že co je uvnitř, to se promítá ven. Z tváře se dá vyčíst mnohem více, než ze slov.

Jestli Vondra vypadá jako neviňátko, tak v tom případě Hitler měl vzezření zasněného poety. [chechtot]

Jinak článek dobrý [smích]

222998

30.10.2010 18:13

Česko Slovensko má talent?

RE: Mnoho lidí na televizi nekouká ...

Alis 94.?.?.?

Bod [smích]
My jsme bez ní 4 roky a tento stav bych už nevyměnila! Když jsem před nějakým měsícem viděla televizi u rodičů, tak jsem po 30 minutách musela tu bednu vypnout. Jelikož mám onen 4-letý odstup, mohu vám říci, že prošla vývojem. Reklamy jsou vlezlejší a křiklavější, skladba programu klesla na samé dno, a úroveň pořadů..? Pro mě absolutně nekoukatelné. Ani jako kulisa při žehlení prádla se to nedalo použít.

Vtipné je, že když se někdo baví o pořadech v TV, jestli jsme to či ono viděli, tak když řekneme, že TV nemáme, následuje véééélikééé divení a otázky typu "Vy na ni nemáte?" nebo "Nejste jehovisti?". Málokdo si dovede představit, že někdo tento přístroj nevlastní ze svobodného rozhodnutí, prostě protože to tak chce. Tak daleko to zašlo. Nemít doma vyplachovač hlavy už vás řadí mezi podivíny, a div ne sektáře. Přitom ještě naši rodiče vyrůstali bez ní, a nijak je to nepoznamenalo.. Zato dnešní děti televize poznamenává až příliš.. a ještě se budeme divit, jak moc..

231398

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,94 Kč
Euro
26,24 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,02 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 153,71 Kč
1 unce stříbra
501,25 Kč
Bitcoin
426 318,99 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?