Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 30 příspěveků, 4 různá jména: Asik, Jirka R., Lee, Miloš Brabenec.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.07.2006 09:02

Chmurná tradice pokračuje

co to ma znamenat?

Lee 82.?.?.?

Tendle clanek(hlavne uvodnik) me zde dost prekvapuje. Spis bych takove reci cekal nekde v Rudem Pravu a jemu podobnych..
Byl autor nekdy na nejakem vetsim festivalu? napr. Rock for People? nebo na nejakem vetsim konzerte? Treba Depeche Mode nebo Rolling Stones? kdyby ano tak by vedel ze stejne veci se deji ktere on oznacuje za spatne se deji i na jinych statem podporovanych (protoze z toho dou dane narozdil od cztekteku) stejne velkych akcich.
Nezpochybnuju vliv letosniho cztekteku na zivotni prostredi konkretne na nejake ptacky ktere zijou v tom prostoru ale zase si nemyslim ze by to nejaka katastrofa. A ze se vse do tydne max 14 dni vrati do puvodniho stavu.
Velice by me zajimalo co ma byt zajimaveho na te fotce prilozene k clanku? Dva lide se libaji a co? to je spatny ? nebo dobry ? nebo co?

111873

11.07.2008 01:20

2008 - Když zavelí roboti aneb kam se poděl český humor?

RE: Vše je to hezké

Asik 82.?.?.?

Ještě se jako lidstvo budeme muset cca 1000x (prostě hodněkrát) zklamat, než zjistíme, která pravda je ta správná

165129

06.02.2009 23:37

Delegace Hamásu přijela do Teheránu

RE: Delegace Hamásu...

Jirka R. 82.?.?.?

Nejsem předpojatě antisemitský - ale fakta hovoří velmi jasně.

Každému kdo alespoň zběžně přečetl Starý zákon - zejména knihu Jozue musí být jasná podstata a hlavně kauzalita genocidy spáchané ve 20. století na Izraelitech. Je to pouze akt vesmírné spravedlnosti za vyhlazení 7 kmenů. O tom, proč zrovna Německo bylo tím "katem Izraele" můžeme vést spor, ale podstatné je, že již před 2.000 lety byl položen základ kolektivní karmy Izraelitů - nelze v tom hledat žádné jiné souvislosti, a tento čin obhajovat, nebo naopak z něj někoho obviňovat.

Před Vesmírnou nestrannou spravedlnost = Karmou není úniku pro nikoho z nás, bez ohledu na majetky či postavení. Kolektivní karma Izraele byla předurčena již v době, kdy Jozue vyhladil na pokyn svého krvelačného Boha původní obyvatele "zaslíbené země".

Ony tanečky "na čí straně barikády stojíme" jsou jen prázdnou ideologickou berličkou - každý skutek, jakkoliv slavný, či naopak hrůzný je v očích pravého Stvořitele (záměrně se vyhýbám srovnání s kolektivním egregorem Izraelitů JHWH) striktně neutrálním - to jen naše ideové "klapky na očích" ho vidí jako dobrý, nebo zlý...

Náš národ kdysi říkal, že smrt na tyranovi není vraždou ...

Platí to v obou "táborech" stejně. Je lhostejné, zda jste příznivcem nebo odpůrcem Sionismu, ale Izrael si za posledních 60. let zadělal svými výboji na další vybití kolektivní karmy této nešťastné země. Která ruka pozvedne meč je dávno dané Sibyliným proroctvím - Armaggedon bude válka Izraele (a jeho US vazalů) proti Rusku.

Děkuji Bohu, že do vlády obou zemí nyní Osud přivál právníky - protože tito "Ďáblovi kněží" si (vedeni svoji Vírou v Racionálnost)snad nenechají svoje země uhořet v jaderném ohni.

V těchto souvislostech se ovšem může plánované snížení počtu střel na 1.000 jevit nikoliv jako odzbrojení (demilitarizace), ale spíše jako racionálně vedenou snahu obou velmocí přežít případnou jadernou válku, kterou Izrael bude dříve či později iniciovat svým útokem na Irán, který bude chráněn smlouvou s Ruskem. Těchto vazeb si je Barack Obama vědom (dle jeho jednání s Rusy) a snaží se - a my všichni bychom mu v tom měli fandit - toto nebezpečí eliminovat dle hesla "nepřítel mého nepřítele je můj přítel".

Rusko již dříve deklarovalo, že úder Izraele na Irán bude mít za následek vymazání Izraele z mapy - v rámci udržení velmi křehké celoplanetární jaderné rovnováhy je existence problémového státu v tomto regionu, kterým Izrael bezpochyby je příliš velkým rizikem (nutí to ostatní státy usilovat o jaderné odstrašení) a vede to k nárůstu napětí a rizika jaderného "omylu" který by měl celoplanetární následky.

BTW omluva za offtopic - ale snažil jsem se o hlubší pohled v souvislostech.

Jirka

183263

16.03.2009 23:36

NSA nabízí miliardy za vyřešení odposlechů Skype

Čekání na Godota?

Jirka R. 82.?.?.?

Kontrola dat v INETU je všita pod kůži už od počátku jeho Tvůrci. Vždyť ARPANET(předchůdce INETU) byl vojenský systém koordinovaného velení USA. Jediná naše naděje a svoboda (a to lze chápat ZCELA jako obecně platné)je, že POKROK nezastavíš !!! Jen neustálý pokrok a vývoj zaručí, že JEJICH technologie nebude stíhat ty neustálé odbočky od JIMI nastavené trati do ochrádek vedoucích k našemu ZOTROČENÍ !!!

To právě jedině díky překotnému vývoji docházelo na NETU k explozím nových možností, a jediné v čem tkví slabina NWO je FAKT, že ONI nemohou hlídat VŠE !!! Oni nás nejdřív musí pochytat hezky do JIMI nastavených klecí zábavy, "levného" konzumního způsobu života na dluh a stejně laciného kolektivního otupování, které hrdě nazýváme "vzděláváním" ...

Čím více zlepšováků a odklonů stranou od hlavní trasy, tím lépe!!! Jen si všimněte, že za posledních 5 let pokrok USTRNUL !!! Moorův zákon, že technologický pokrok v IT se zdvojnásobí co dva roky přestal platit - to je důležitý signál, protože tento "zákon" platil (ač neplánovaně) celých 40 let, po kterých nám naši "hostinští" připravovali naše zatím pokoje (později cely).

Tahle pakáž se bojí jen jediné věci - prosté lidské odvahy vystoupit z davu a "jít na smrt" s vědomím, že umírám za právo a pravdu. ONI se bojí abychom se nestali zvědavými a svéprávnými občany, kteří vnímájí právo na svá práva (zejména pak skutečnou svobodu), právo nemuset se bát souseda a kolegů v práci, s kým a o čem se baví Vaše děti,schovávat za ustrašený anonym...každému z nás je jasné, že hra na ANONYM je absolutně zbytečná - IP adresa je Váš otisk prstů, a Zvědavec je jedna z posledních barikád na cestě NWO, tudíž jsme všichni MONITOROVÁNI (zatím)...

SMĚŠNÉ je, že stačí TAK MÁLO, abychom společně ukázali na fakt, že náš VELKÝ BRATR je nahý !!! Klíčem je podporovat veškeré aktivity, které povedou k DIVERZIFIKACI moci a znemožní hochům v NWO nás zavřít do svých "entertainment to death" klecí !!!

186699

16.03.2009 23:43

NSA nabízí miliardy za vyřešení odposlechů Skype

Our Future Will NOT be User Friendly

Jirka R. 82.?.?.?

Na titulek jsem si vypůjčil trefný citát z paranoidní Bible 21. století Matrixu:

4 zásady, které možná změní (nejen Váš) Svět !!!

1) Každý z nás má možnost sabotovat STATUT QUO pomocí nenakupování produktů spojených s CORPORAČNÍ MAFIÍ. Když to bude dělat jednotlivec, nikoho tím neohrozí, pokud ale vytvoříme OBČANSKOU SPOLEČNOST, které se nejen náš stát TOLIK bojí, a bude nás dost na odhození strachu z perzekuce ze strany současné MOCI,
pak budeme mít dostatečnou sílu na likvidaci čehokoliv, co je drží u moci. GANDHI ukázal cestu - jediná trvale otevřená cesta je občanská neposlušnost !!!

2) Vzdělávejte své blízké - otevřete jim oči, trpělivě snášejte pocit výsměchu a ťukání na čelo, protože události jsou již tak v běhu, že dříve nebo později Vaše argumenty spolu s přehledem o situaci narazí na opožděné ozvěny z "CORPORATE WORLDNEWS" a otevřou mnoha lidem oči a i oni budou chtít přidat pomocnou ruku a budou jiné učit žít v tomhle "premade Matrixu".

3) Žijte střídmě - konzum je RAKOVINOU Vašeho těla a duše !!!
Právě neřízený konzum z nás dělá JEJICH otroky, čím menší má člověk FYZICKÉ potřeby, tím méně tuto RAKOVINU živí !!!
Člověk zatížený úvěrem nebo Hypotékou je dokonalá a poslušná verze OTROKA 21. století !!!

4) Bojkotujte volby - přesvěčte co nejvíce lidí, že volit kohokoliv není řešením, dokud systém "nevypneme" a "nerestartujeme" - teprve drtivá neúčast u voleb otevře těm prasátkům u jejich sněmovních korýtek oči !!!

186700

26.04.2009 23:10

Projev íránského prezidenta Ahmadinejada na Durbanské konferenci OSN o rasismu

Hodnověrnost Ahmadinejada

Jirka R. 82.?.?.?

Pár faktů o panu profesoru Ahmadinejadovi:

Já osobně nerad soudím knihu podle obalu - spíše se ač ateista řídím: "podle skutků poznáte je"

převzato z Wikipedie:

Ahmadinejad became the first president of the Islamic Republic in twenty-four years who was not a religious cleric.

Stal se prvním prezidentem, který není církevní hodnostář po 24 letech. (Už tohle je v teologem Chomejním zcela ovládnutém státu raritní a ukazuje to na proces "demokratizace" Iránu. To logicky mnoha "zaťatým" stoupencům církví ovládaného státu dost vadí a proto je prezident ve stejné pozici jako např. Vojciech Jaruzelski při stanném právu v roce 1981 v Polsku kterým svoji zemi zachránil od okupace státy Varšavské smlouvy ...

Jinými slovy pokud hovoří "verbálně agresivně" proti jediné jaderné velmoci na středním východě a jejímu destabilizačnímu vlivu na ostatní země (ano Steve a spol. YOU CAN BOMB OSIRAK, but Iran could not bomb Israel?? Tím získává body doma, kde lidé vědí z vlastní zkušenosti o čem mluví,ale ztrácí je venku u neinformované a proizraelsky zmanipulované světové veřejnosti ...

During the presidential campaign in 2009, political opponents have speculated that the name was changed in order to cover Jewish roots.

Během prezidentské kampaně v roce 2009 jeho političtí odpůrci spekulovali, že si nechal změnit jméno, aby zakryl svůj údajný židovský původ ...

Když už NIC nezabírá, udělejme z něj Žida [smích](koukám, že i v Iránu mají své PR machry formátu Marka Dalíka) ...

His campaign motto was, "It's doable and we can do it."
Motto jeho politické kampaně, se kterou vyhrál volby:

Málo platný, lidi milují "YES WE CAN" a když už kandidát není balík z Texasu, co lidi utáhne akorát na svoji "vesnickou bodrost a tupost", tenhle pán se za to, že má klasické vzdělání a sečtělost nemusí stydět a pokud mu nějaký propagandisti cpou do huby, že nemyslí, co říká, prosím aby nám někdy retro rozklíčovali projevy G. W. Bushe o zbraních hromadného ničení v "Evil Empire" Iráku ... [velký smích]

WoW - zajímalo by mně, s čím vyhrály první demokratické volby v Izraeli Moše Dajan a Golda Meyrová?? Jak by asi Steve and his Israeli boys reagoval na 60. starou písničku Moše Dajana o tom, že: "Izrael musí být jako vzteklý pes, příliš nebezpečný, než aby si na něj někdo dovolil." To by bylo křiku, kdyby to zaspíval interpret z opačného strany táboráku co?? [bliji]

Já mám v osobě pana prezidenta Iránu jasno, co Vy??

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

189561

28.04.2009 17:45

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

Nelze vyvinout celosvětově působící nákazu

Jirka R. 82.?.?.?

1) Na planetě je mnoho uzavřených skupin genů, je dokázáno, že jednotlivé "rasy" mají zcela odlišnou rezistenci na různé podněty - např. Španělé = bílá DNA "importovali" k původním obyvatelům Ameriky = červená DNA pro Evropu banální nemoc, která však původní Indiány téměř vyhubila. Stejně tak pandemii dýmějového moru v Evropě přežili jen lidé, kteří byli geneticky "slabší" = klíčem byla špatný příjem železa v krvi = hemofilie, která neumožnila dýmějovému moru sytit se železem obsaženým v krvi - takže každá sebebanálnější nemoc má svůj pevný řád a smysl a ačkoliv se může jevit jako zlo, v konečném součtu se může objevit jako DAR !!!

Příroda stejně jako "šílení vědci" svůj produkt cílí na VĚTŠINOVOU POPULACI - ideální podhoubí pro pandemii je podobný genom, což je v Latinské Americe ukázkový případ !!!

2) Příroda sama se chrání před oslabením genomu neustálou mutací genofondu = ačkoliv nejsem příznivcem mísení ras, fakta jsou jasná - možná teď někoho "pravověrného" naseru, ale to co plánoval "Vůdce" by lidstvo spolehlivě vyhubilo - tzv. "Árijský" neboli Nordický plavý DNA typ představuje geneticky nejslabší DNA - modrá barva očí a plavé vlasy a s tím spojená světlá pokožka představují nejmenší ochranu před zhoubným vlivem UV záření - a jak víme, mnohé Severské státy v tomto úsilí o "šlechtění" rasy pokračovaly až do 70. let nedobrovolnou sterilizací "ne-nordických žen"...

3)Obyvatelé střední Evropy představují unikátní genetický "mix" - zejména naše země byla historicky mnohokrát dobyta a genom "dobyvatelů" se mísil s původními Geny Keltů, kteří zde původně žili. Dokonce i Slované, od kterých odvozujeme svůj původ nejsou původním kmenem žijícím na tomto území.

3) Pokud ve svém rodokmenu můžete vystopovat Ugrofinskou stopu (Maďary nebo Finy jako nejméně četný genofond)- pak máte 90% imunitu na většinu epidemií. Důvod je prostý - pokud jde o přírodní mutaci (v kterou tak jako Vy nevěřím) i laboratorní vir bude mít stejného "GENIA LOCI" = jeho zacílení a snaha vyhubit majoritní GENOM dané cílové skupiny !!!

4) Prevence = jak již bylo řečeno - vynechat očkování "PROTI" protože chřipkový pra-virus je prvotní příčinnou evoluce druhu HOMO SAPIENS - tudíž každý z nás má v těle receptory ale čím se lišíme je míra RESISTENCE vůči nim - daná geneticky - čím "úzkoprofilovější" GENOM - tím vyšší míra resistence.
Sportovat, protože tělo je unikátní antibiotikální laboratoř, jenže nefunguje "na povel" ale IMUNITA se buduje celoživotně.

Pro ty z Vás, kteří v něco Věří - Víra je spouštěcí autoimunitní mechanismus č.1 !!! viz. legendární "Věř a Víra Tvá tě uzdraví" !

189741

30.04.2009 20:14

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Rasista?

Jirka R. 82.?.?.?

David Duke je přirozeně kontroverzní osobnost. V posledních 10 letech mám dost hnusný pocit, že každý kdo má dost vysoké IQ na to, aby byl schopen formulovat vlastní názory je pro Mainstream nežádoucí ... Co se mně týče, středobodem a ústředním mottem jeho přednášky nejsou "narážky" na Honzu z Husí ... ale FAKT,že zmínil tolik opomíjený fakt,že pouze intelektuál dokáže argumentovat i proti stanovisku, které je mu z duše protivné - důstojně a s nadhledem a noblesou.

JEN IDIOT umírá NEPOUČEN - Scio me nihil scire.

Umět pochopit opozitní názor a případně ho převzít za vlastní, když si uvědomím celou váhu své mentální slepoty je hlavním měřítkem intelektu. Kdo není schopen názorové evoluce není schopen myslet. Na druhou stranu pokud vím, že stojím na správné straně - nesmím sklouznout do praktik primitivů - čím víc něčemu nerozumím, tím hlasitěji to dávat najevo ...

I názorový oponent na úrovni je mi milejší než přitakávající užitečný idiot. V tomto kontextu pan Senátor Duke intelektuálně dospěl a já ani Vy nejste Poslední Soud, aby jste řešili hříchy jeho mládí.

Slovy Miroslava Štěpána - stranickou legitimaci v téhle zemi mělo 2.000.000 obyvatel, kteří poctivě platili příspěvky. Co je k tomu vedlo je LHOSTEJNÉ - ZRADA může mít mnoho podob - strach o sebe nebo o své bližní, touhu po moci, víru, že to "rozložím zevnitř" - tohle všechno jsou jen IKONY, kterými si ti dotyční omlouvají ZRADU svého SVĚDOMÍ !!!

Tihle ocáskové ihned po revoluci nakoupili OF legitimace a pak ty krásné s růží, nebo modrým opelichancem ...

Soudruh Štěpán byl souhrou osudu jeden z mála těch, které SLEPÁ MOC vynesla na vrchol "v rozpuku mládí" = ještě před senilitou. Celá ta listopadová fraška byla zinscenovaná GRU - o zvolení Václava Havla prezidentem bylo v Rusku rozhodnuto už v říjnu 1989 a tohle bylo soudruhům sděleno !!!

Kdyby tady šlo o demokracii, tak nezvolí Čalfu, Kočárníka, Tošovského, Salzmanna a všechny ty nomenklaturní kádry !!!

"Kontinuita převzetí moci" = Havlovo věčné zaklínadlo je podvodem na nás všech !!! Mrzí mně jen jediná věc, že Karel Kryl - kterého po Janu Palachovi považuji za druhého VLASTENCE umíral v totálním zapomnění a on sám naši "Post Plyšovou Éru" vnímal jako největší úpadek od doby NORMALIZACE !!! Už to, jak dojemně zpíval nomenklaturní kádr Gott na jednom balkónu spolu s Krylem státní hymnu nás mělo varovat.

Rozhodně nestojím o žádné "radikální řezy" typu kulturní revoluce soudruha MAA v ČLR ale mám fakt pocit, že porevoluční mamon a strach v nás definitivně ZLOMILI to jediné, co dělá život důstojným = naši ČEST !!! Komančové se o to marně 42 snažili a těmhle "pravdo láskovcům" se to podařilo už za 19 let??

Je smutné, když bývalému rasistovi není těmi "politicky korektními" současnými dovolit říci svoji pravdu ...

189973

05.05.2009 21:26

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

ZOPA - future bank killer !!!

Jirka R. 82.?.?.?

V přesném protikladu Židovskému systému úroků z úroků a toxické měny, která devalvuje v důsledku neřízené obligace dalších a dalších "virtuálních peněz" do systému je Arabský model,
který už tisíce let neotřesitelně odolává tlaku "řízených krizí".

Základní fakt je, že pro Araba je LICHVA v Koránu oceněna trestem smrti - což je vzhledem k povaze LICHVY sice drakonický ale přesto zcela adekvátní trest.

V Arabském světě je úrok neměnný - je to přesná procentní částka odvislá od Vaší platební historie a morálky splatná předem.

Evropský model, který původní arabský model významně optimalizoval z hlediska sdílení rizik se jmenuje ZOPA a má extrémní potenciál !!!

http://www.e15.cz/burzy-trhy/zopa-vyuziva-problemu-bank-92413/
http://uk.zopa.com/ZopaWeb/

190435

05.05.2009 21:34

Vláda táhne do boje proti extremismu

Kdo způsobil požár Říšského sněmu??

Jirka R. 82.?.?.?

Koukám Íčko se chodil inspirovat přímo k Vůdci [velký smích]

Koukám už je zase před volbami, a žádný další Kubice v dosahu, no tak se toho náš GEROJ ve jménu svobody názoru (toho Modrého) Ivan ujal sám [velký smích]

Možná by stálo natočit remake Trainspottingu, kde je scénka kdy BEGBIE hodí krígl do tančícího davu a pak to jde vyšetřovat ...

Tohle je přesně náš Kačer Ivan !!! [velký smích]

Ivanovo životní motto
- zdroj: http://www.langer.cz/texty.php?menu=4&texty_id=11

Proč jsem se zapojil do politiky

Cením si svobody, jako praktické možnosti ovlivňovat svůj život a zodpovídat za něj. Je pro mě důležité, aby existovaly podmínky pro svobodné rozhodování každého z nás a pokládám za správné, abych k jejich vytvoření a udržení přispíval. [bliji]

190438

07.05.2009 00:44

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: ZOPA - future bank killer !!!

Jirka R. 82.?.?.?

Pro Vojtu - skusme se zamyslet, kde v Rakousko - Uherském mocnářství císař pán ráčil vybudovat centrum průmyslové výroby?

Většinu průmyslové výroby strategicky umístil do samotného srdce habsburské monarchie - do Čech a na Moravu. To byl docela příjemný dárek na rozloučenou, co myslíte?
S tím není zase až tak těžké být GEROY - zvláště, když místní obyvatelé nejsou zrovna negramotní neandrtálcí, nýbrž velmi talentovaní chmatáci.
Z hlediska historické spravedlnosti lze separaci Česko-Slovenska z náruče Mocnářství brát jako splátku historického dluhu, který nám vzniknul po exemplárně prohrané bitvě na Bílé Hoře.

Ani ortodoxní košér řezník nevyřeže z krávy více než 4x kopyta.
Ale jen košér obchodník dokáže z jedné krávy prodat kopyt 6, někdy i 7 ...

Princip lichvy spočívá v tom, že s každou výměnou oběživa se násobí jeho "hodnota". Víte milý Vojto proč Arabský svět má tolik peněz? Protože je stejně jako USA a Rusko prakticky těží ze země v podobě ROPY. Jaký je rozdíl v Arabském a USA modelu refinancování zisků z ROPY? Arabové si sakra rozmyslí, komu své petrodolary půjčí.Skuste přijít do Arabské banky a chtít milion. Bez předchozí platební historie a dalších lidí, kteří se zaručí za Vaši bezúhonnost a platební morálku Vám nepujčí ani penny.

Ekonomika USA je založena multiplikačním efektu "virtuálních dolarů", která je přirozeně - od roku 1971 je vše kryto dalšími emisemi této měny, nikoliv však něčím hodnotným, případně směnitelným. To znamená, že je v jejich zájmu, aby tuto dolarovou rakovinu rozšířili co nejvíce, protože jen tím dokáží sanovat samoinflační mechanismus nekryté měny. Dolar funguje pouze z důvodu, že spousta zemí se rozhodla ho sponzorovat jeho používáním jako mezinárodního směnného platidla. Pouze TOHLE dělá s dolaru víc, než cár kokainem zašpiněného toaletního papíru. [velký smích]

190553

11.05.2009 16:33

Lisabonský hon na Klause Zdroj: CTK

RE: Proč je Lisabonská smlouva špatná?

Jirka R. 82.?.?.?

Princip sjednocení Evropy by - pokud by nebyl prosazován Tvůrci NWO byl velmi rozumnou myšlenkou. Sama smlouva, byla-li by prosazována morálními lidmi, kteří dokáží odolat obrovskému tlaku korporací na její vykládání dle korporačních zájmů by měla jednu stranu A4 a stálo by tam něco ve smyslu US ústavy z roku 1776 ... (ikdyž to podepsalo ze 44 signatářů 33 Svobodných Zednářů řízených z Anglie, furt to má jakousi vypovídací hodnotu.

Pokud přihlédneme k době kdy US ÚSTAVA vznikala = sjedocuje 50 zcela odlišných států získaných buď coby Válečná kořist na Velmocech z Evropy, nebo byla zakoupena za bohatství původních obyvatel Ameriky, pořád je to snaha vnést Řád do Chaosu (byť vyvolaném těmi samými lidmi)...

Důvody proč číci LISABONU NE:

0) ve smlouvě je jasně řečeno, že odmítne-li ji JEDEN stát, je neplatná a tento základní princip svobodné volby již byl pošlapán zpochybněním IRSKÉHO NE v referendu.

1) smlouva je zbytečně rozvleklá - aby se zachovalo zdání "demokracie" - každý stát (a hlavně Masters of puppets) si tam pomocí své LOBBY zaháčkoval "své jisté" takže ve své podstatě půjde o větší "mrdník" než STATUT QUO.

2) Smlouva je psána tendenčně - záměrně znemožní jednoznačný výklad - je psána tak, aby se nastolil v Evropě neznámý princip "PRECEDENTU" - takže druhý důvod proč NE.

Zkrátka a dobře - chceme li tady mít EVROPSKÉ USA??
- stačí opsat a časově aktualizovat US Constitution + 27 dodatků ... není na to třeba mít popsáno tisíc stran právního kryptojazyka.

Koho tedy volit?? Určitě volitelné strany - rozhodně NE statut QUO v podobě ODS + její oranžové sestře ČSSD.

Komu je lhostejné, kdo tam bude, hlavně když vymete ten bordel, co tam je teď = DECLAN GANLEY a LIBERTAS (u nás zastupuje Vlasta Tlustý a Jan Schwippel) ideový partner této strany je Europoslanec Železný:

např. dle Europoslance Železného smlouva umožní prolomit tzv. Benešovy dekrety - cituji:

"Zatímco teď rozhodovaly s konečnou platností české soudy a zamítaly restituce majetku sudetských Němců ze známých důvodů, pak by se o tom mohlo rozhodovat u Evropského soudního dvora v Lucemburku. Tam Malťan, Fin a Portugalec budou rozhodovat o tom, zda sudetský Němec, který tam už přijde jako evropský občan, je nadán stejným právem k restituci jako český občan na našem území. Na základě principu rovnosti budou podobní lidé tvrdit, že jsou diskriminováni, a podle toho může být rozhodnuto".

Kdo nechce dělat zase "až takový vítr" ale změnu přeci jen chce doporučuji přečíst si, co k problematice LS říká ideový korunní princ našeho osamělého bojovníka Václava Klause - Petr Mach

http://www.eportal.cz/Articles/1821-jak-cist-lisabonskou-smlouvu.aspx

Ideový partner této strany je Europoslankyně Jana Bobošíková

190884

13.05.2009 03:23

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

z dokumentu vyplývá obava před Libertas - o důvod víc je zvolit

Jirka R. 82.?.?.?

“One of their concerns is addressing and neutralizing the anti-Lisbon treaty movement called “Libertas” led by Declan Ganley. One of the Bilderberger planned moves is to use a whispering campaign in the US media suggested that Ganley is being funded by arms dealers in the US linked to the US military,” reports CFP.

Po tomhle já mám jasno, strany, které bych volil raději mají 0,0001% šanci, Libertas - ať už to bude cokoliv představuje skutečnou opozici a nabízí reálnou alternativu, která je volitelná napříč EU.

Jejich (Bilderberg) spin doctoři a opinion makeři to tady v ČR zkoušeli s "pochybným" zdrojem peněz pro p. Ganleyho - údajně z Ruska, teď koukám že se pro tuhle roli hodí víc USA [velký smích]

Jediné, co mě malinko vrtá hlavou (ale tak chytří snad zase nejsou), jesli to není nastrčená figurka, takový maják v bouři, který odfiltruje "nejspokojence" a pak je názorově prodá mainstreamu
(protože EU nezná slovo opozice) podobně jako to tady u nás udělala ODSka se svojí Modrou Šancí.

O Ganleym nic nevím, ale tady to vede Vlasta Tlustý a toho si s ODS dnes nedokáže spojit NIKDO - a to je pro mně dostatečnou zárukou jakési elementární poctivosti - způsob,
jakým z Vlastovýma reformama po volbách "vyjebali" (promiňte ale není přesnějšího výrazu) mě utvrzuje v tom, že LIBERTAS jdou skutečně PROTI EU a spolu s prezidentem chrání národní zájmy ČR.

191012

13.05.2009 22:01

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: z dokumentu vyplývá obava před Libertas - o důvod víc je zvolit

Jirka R. 82.?.?.?

http://www.ceskenoviny.cz/domov/zpravy/zelezny-i-pres-rozsudek-zustava-na-kandidatce-libertas-cz/376717

Nabídnul odstoupení ze své funkci - což je normální krok slušného člověka. Causa "okrádání státu" je ve skutečnosti nedoplacené DPH za obrazy - navíc byla uhrazena - sice "po termínu" ale žijeme v zemi s chronickým neplacením závazků vůči státu - lidé typu Kožený, Pitr, Krejčíř si na tom postavili živnost - proti nim je případ Dr. Železného jen účelovou manipulací ho hodit do stejného pytle.

Cituji: "Z vyjádření celníků, které si odvolací soud vyžádal, vyplývá, že ačkoli za obrazy nebylo nutné platit clo, vztahovala se na díla DPH. Podle pravomocného verdiktu státu na dani vznikla škoda ve výši téměř šesti milionů korun. Někdejší právníci Železného daň zaplatili krátce poté, co si jej kvůli kauze pozvala policie. Podle Macha to bylo ovšem až po několika letech a ve chvíli, kdy Železnému hrozil trestní postih".

191077

14.05.2009 21:04

Banka KBC čelí vážným problémům

Tak už to ZAČALO pánové !!!

Jirka R. 82.?.?.?

Nedávno jsem byl v pobočce Komerčky a dali mi mimo jiné k podpisu tenhle papír - prý "rutinní" záležitost ...

ve smyslu zákona 4. odstavce 5. zákona č. 253/2008 Sb. o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu nejsem v kontaktu z žádnou
"politicky exponovanou osobou" ani osobou blízkou této osobě.

Co k tomu říká Ministerstvo Financí ČR?

Zjišťování, zda klient je či není POLITICKY EXPONOVANÁ OSOBA:

Pojem „politicky exponovaná osoba“ (zkráceně „PEP“) viz § 4 odst. 5 zákona č. 253/2008 Sb.; pro účely zákona jsou sledovány pouze „cizí“ politicky exponované osoby, tedy takové,
které mají bydliště mimo Českou republiku nebo významnou veřejnou funkci vykonávají mimo Českou republiku.

Nebo tohle:

Zda je klient PEP lze zjistit: použitím některého ze systémů pro kontrolu a vyhledávání „rizikových“ klientů, které jsou založeny na veřejných zdrojích a které jako placenou službu
poskytují některé specializované podnikatelské subjekty,
vlastním šetřením např. za využití otevřených zdrojů informací apod., nebo prohlášením klienta při identifikaci na počátku obchodu/obchodního vztahu; současně je vhodné klienta zavázat (např. ve všeobecných smluvních podmínkách) i k oznámení případné změny,pokud by nastala v době trvání obchodního vztahu.

Teď mi prosím řekněte, copak tady KURWA někdo podepsal THE PATRIOT ACT?? Něco mi uniklo?? [bliji]

191173

18.05.2009 23:27

USrael to dokázal

RE: Z rozhovoru Jaromira Jagra v iDnes:

Jirka R. 82.?.?.?

Já zastávám názor, že Jarda prošel myšlenkově opravdu (a na hokejistu zvlášť) velký kus cesty a rozhodně to už není rozcapanej 19 letej mladíček, co "žere USA" - je to pán v našich letech, co mohl srovnávat a VÍ - nikoliv TUŠÍ kde je pravda.

Už jen to, že si vybral PRAVOSLAVÍ svědčí o jeho dobrém vkusu. Od Nikosijského papežského schismatu je PRAVOSLAVÍ (jak už název napovídá) ideově nejvěrnějším pokračovatelem toho, co původně soudruzi kolem Jezuse from Nazareth měli za lubem. Můžete si myslet co chcete o RUSKU, ale to původní RUSKO - před importem německého profesionálního provokatéra Uljanova v zapečetěném vagonu se 100.000 říšskými markami, TOHLE RUSKO byla naše slovanská RODINA. Oni nás nikdy nezavrhnuli, zatímco my je ve své "demokratické slepotě a zášti" ano. Bůh suď co by se stalo v roce 1968 kdyby to u nás Sověti "pustili" jako to udělali v roce 1989 a nechali to divadlo dohrát až do hořkého konce. Tenkrát "studená válka" byla sakra horká a obě strany hledali kulisy pro další kolo měření sil.U nás bylo dost jaderných střel zamířených na Západ na to, aby Jestřábové ve White House měli svoji III. World War už v roce 1970. Naštěstí Tohle Rusko umřelo v agonii "demokratizace" zinscenované loutkovými vládci Gorbačovem a Jelcinem. To, co z Ruska zbylo se podařilo plukovníku KGB Putinovi v roce 1998 alespoň probrat z KOMATU, když už ne resuscitovat. A o tom JARDA mluví.

Uvědomte si fakt, kolik národností má Ruská Federace - 56 tuším.
Kolik jich se vším tím importem má USA?? I kdyby každý indiánský kmen reprezentoval jeden národ, pochybuji, že bychom se dopočetli půlky. Demokracie jedince začíná a končí tam, kde začíná demokracie druhé osoby. Pak musí nastoupit despocie - a moudrý despota (báťuška CAR)představuje historicky nejvýkonější státní zřízení jaké Rusko poznalo. A i tohle Jarda pochopil.

191418

19.05.2009 21:16

Amerika píchá v Pákistánu do vosího hnízda

Rozděl a znovu Sjednoť - aneb jak zneužít touhu po svobodě pro svůj prospěch

Jirka R. 82.?.?.?

Kdysi platilo "Rozděl a Panuj" - jak ukázal nově vznikající superstát uvnitř EU - pod záminkou osvobození od okupantů - přitom každý jen trochu vzdělaný člověk ví, že po tisíc let bylo toto území Srbské a okupanty jsou právě Albánci... dochází k plíživému sjednocení etnických Albánců - nová "VELKÁ ALBÁNIE roste za vydatné podpory EU = Albánie, Kosovo a nyní jen zbývá odtrhnout Albánskou menšinu žijící na území Makedonie, Černé Hory a Řecka. http://cs.wikipedia.org/wiki/Velká_Albánie

US médii je Kosovo prezentováno jako "ostrov svobody a demokracie" - ve skutečnosti však totálního morálního rozkladu, pod vlajkami nacionalismu, kde se bude dát "protektorovi" prosadit vše, co v daném regionu potřebuje. Už nyní se z dříve neklidného regionu stala dálnice pašování opia a heroinu do Evropy, dále zde kvete díky obrovské nezaměstnanosti obchod s bílým masem a to vše za tiché podpory a logistického zastřešení USA pomocí CAMP BONDSTEEL http://cs.wikipedia.org/wiki/Camp_Bondsteel

Dalším učebnicovým příkladem jsou "nepokoje" v Gruzii - tady je Rusko vykresleno Západem coby agresor usilující o rozbití Gruzie. Přitom právě jedině Rusové respektují původní hranice státu z před Sovětské éry =(ikdyž jsou bezpochyb vedeni ambicí kromě obrany svých občanů hlavně zachovat strategickou rovnováhu sil v regionu). Tyto dvě "vzbouřenecké provincie" byly ve skutečnosti "darem" největšího Gruzince - Josifa Visarionoviče Džugašviliho rodné svazové republice.

Naštěstí nepovedený pokus G.W.Bushe o "sjednocení" nového státu pod vládou etnické menšiny Kurdů - tím i získání doživotního práva na novou "Bondsteel" a zřejmě i ropných polí na území nového státu za "barter price". Tady vše ztroskotalo zřejmě na odporu Turecka, které si nehodlá rozbít územní celistvost, ikdyž kdo ví, co udělá úplatek v podobě přijetí do EU a tranzitní ropovod NABUCCO. Ze "zbylým" osazenstvem tohoto státu by USA udělali to co praktikují již nyní - zavlečeni do krvavé náboženské války by se Šiíté i Sunnité vybili k všeobecné spokojenosti "nových vládců regionu".

Kurdové - etnikum "uvězněné" v hranicích Turecka, Iráku, Iránu a Sýrie - http://cs.wikipedia.org/wiki/Kurdistán

Stejná situace je v mnoha dalších místech Světa - nejblíže "Civilizované Evropě" Baskové, původní národ uvězněný mezi Francií a Španělskem, Belgie rozkližená spory mezi Vlámy a Valony, atd. to vše jsou pootevřená vrátka, kde Mocní tohoto světa rádi vstrčí své dva prstíčky a hned zase půjdou ...

191491

21.05.2009 21:14

Ještě jednou k článku Na židy dojde až pak

Existuje jedno území, kde by Romové nikomu nevadili

Jirka R. 82.?.?.?

Je to území s plnou infrastrukturou - školy, panelové domy, vše postavené v roce 1970 - tedy na současné Romské poměry prakticky ZÁNOVNÍ !!! Jde o město pro 50.000 obyvatel - jmenuje se PRIPJAŤ - dokonce by Romský stát měl i vlastní zdroj el. energie !!! Na tomto území byla UNESCEM vyhlášena dokonce rezervace, protože se sem navrací v Evropě již vyhynulé druhy zvířat jako je medvěd, vlk a rys !!! Na toto území si žádný stát na světě nebude činit sebemenší územní nárok (minimálně několik dalších set let).

Pokud máme Romy dotovat z fondů EU, tohle je ideální místo pro dotace. http://cs.wikipedia.org/wiki/Pripjať_(město)

191676

29.06.2009 22:08

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: Myslím, že je třeba protiúder.

Jirka R. 82.?.?.?

Dobrý den pane Stworo,

řvoucí a svojí stádností opilý dav v podobě vilné Salome - milenky Ďáblovy si žádá další hlavu Jana Křtitele. Vy jste pro mně ztělesněním objektivní novinařiny, bijete se za pravdu, hledáte ji jako Hrabal na dně prasečích výkalů mainstream mass žurnalistiky, coby tu pomyslnou perličku na dně.

Tady nejde o Vás - Vy jste jen další Milada Horáková - loutka určená k umlčení - Váš proces již byl secvičen, šaškové se sešli, mnozí z nich si rádi plivnou, aby tak zakryli vlastní rozmazaný make-up a nepevný třídní původ svých dětí, pro které se přeci sluší ohnout hřbet a charakter - hlavně aby ONY vyrůstaly v "lepší společnosti" ... Charakterní rodič přeci zradí kohokoliv, aby ochránil vše co je mu drahé ...

Navrhuji založit veřejnou sbírku na Vašeho obhájce a najmout toho nejdrsnějšího GOJIM žraloka, který půjde koupit !!!

194404

09.07.2009 02:20

Zlověstné místo - Astana

Vhodně zvolená lokalita

Jirka R. 82.?.?.?

Co člověka hned praští do očí je výběr lokality -laik si řekne, kdesi v pustině, pozemky tam byly levné ...

1) Strategická pozice Kazachstánu (druhého největšího státu bývalého SSSR), který díky své extrémně dobré poloze vlastní kosmodrom Bajkonur - kdokoliv s atomovou zbraní ovládá a kontroluje Čínu, Rusko i Evropu - vše v dosahu super rychlých střel středního doletu, které jsou schopné letu pod hladinou radaru a nejsou sestřelitelné konvenčními antiraketami.

2) Kazachstán se stal terčem spin negative PR propagandy - film BORAT vybudoval v myslích konzumentů patřičnou averzi, takže průměrný obyvatel Země si díky bravurní satiře p. Saschy Barona Cohena = (dědičné jméno pro Vyvolené) udělal jasnou představu největšího buranova na planetě, přesně v souladu s plány NWO.

3) Zvláštní, celá planeta se pod hrůznými údery ekonomické recese hroutí a lidé houfně přicházejí o práci a střechu nad hlavou, dokonce došlo i na neuvěřitelně na ropě zbohatlou Saudskou Arábii, pyšnou Británii a 6. nejbohatší ekonomiku planety, US stát Kalifornie, zatímco kdesi "na východě" se místní sultán utápí v luxusu a potíže spojené s nějakou globální krizí ho zjevně netrápí??

4) Právě na území Kazachstánu ležela bájná Hyperborea - http://en.wikipedia.org/wiki/Hyperborea prapůvodní místo osídlení předatlantské civilizace, možná pro Vás známější pod jiným jménem Shamballa, http://en.wikipedia.org/wiki/Shambhala odkud dle mystiků pochází původní lidstvo předatlantské éry.

195211

09.07.2009 13:15

Zlověstné místo - Astana

RE: Ale tohle už tu přeci bylo.

Jirka R. 82.?.?.?

to MedWet: díky moc - skutečně jsme lidstvo páté Kalpy - níže uvádím, jak skončily naše 4 předchozí verze:

to Martin1: doplnil bych ještě pár dalších "vzpomínek" poněkud více zajímavých, než relativně "poklidně" opuštěné ruiny.

První doložené použití atomových zbraní ve Starověku (pokud vynechám obligátní Biblí dokumentovanou zkázu měst Sodomy a Gomory)
... popis lokality v eposu Mahábharata včetně popisu výbuchu a vědecky přesných následků ozáření.

Indický subkontinent - Mohenjo Daro: 4.000 let před Kristem

http://www.bibliotecapleyades.net/ancientatomicwar...

Více důkazů o zásahů "Bohů" Starověku a jejich technologie:

Např Vimanika Shastra - http://www.bibliotecapleyades.net/vimanas/vs/defau...

nejcennější dílo Starověku - technický popis výroby meziplanetárních letounů ... dosud jsme jako lidstvo
nedosáhli jejich úrovně technických znalostí !!!

Např. tento masivní sloup z lité oceli starý 1.600 let beze stopy rzi ... http://www.bibliotecapleyades.net/egipto/esp_elect...

195241

10.07.2009 01:13

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

Paradigma vzdělání mas

Jirka R. 82.?.?.?

Pane Kučero, k Vaší brilantní polemice bych přidal jednu věc, která by také stála za to rozvést. Touha Elit po vzdělání mas.

Skoro by se nabízela nepřímá úměra - čím méně má člověk "do huby" tím více tíhne k duševnímu růstu jako k prostředku přežití. Pokud Vám jde o život, každý se naučí cokoliv, aby přežil. Proto Ti,
co tahají za nitky loutek světa zvolili na jedné straně Země smrt hlady pro lidi prahnoucí po vzdělání a na druhé straně Země smrt ducha z obžerství pro lidi prahnoucí po majetku. Obojí vede ke stejnému cíli
- rezignaci na cokoliv kolem sebe, což je prazáklad dobré ovladatelnosti mas elitami.

Proto je PYRAMIDA tak mocným symbolem, je to znázornění jak si ELITY představují distribuci informací, protože informace jsou sama MOC. Přečtěte si jakýkoliv článek o krizovém řízení státu.

Stačí úmrtí pouhých 18% obyvatelstva na to, aby se Systém začal hroutit(zkolabují veřejné služby)a již po úmrtí 24% dochází k návratu do středověku bez energií, pitné vody a jídla.

Jak říká ten starý vtip:

V jedné firmě zaměstnali kmen kanibalů a při přijímacím pohovoru každému nařídili, že odteď nesmí nikoho sežrat. Všichni to podepsali a vydrželo to dva měsíce a pak se ztratila uklízečka.
Začalo vyšetřování, kdo jí sežral - nikdo se veřejně nepřiznal, ale náčelník si je vzal mimo firmu a tam jeden mladý kanibal vyšel z pravdou ven. Náčelník mu řekl: "TY IDIOTE, to jsi musel sežrat zrovna uklízečku?!?
Už dva měsíce žereme manažery a Ty musíš zrovna sežrat někoho, kdo tady doopravdy pracuje?!? [chechtot]

Jirka R.

195298

11.07.2009 18:32

Co čtete?

Pravdivě o událostech 17.11.1989

Jirka R. 82.?.?.?

Pro lepší pochopení podvodu ze 17. listopadu 1989:
http://www.casodej.cz/analyza17.htm#i

Oba dva (zejména druhý) svazky díla Vítězové - Poražení?
První díl (Havlova parta)jak jinak než beznadějně vyprodán, druhý (Komunisté k dostání v Levných knihách za 10,- Kč

http://www.kosmas.cz/knihy/127134/vitezove-porazeni-iii-dil/

Cituji z bravurní statě již zesnulého disidenta p. Miroslava Dolejšího - vybral jsem část o důvodu listopadových událostí:

" V polovině roku 1988 bylo informováno o přípravě politického převratu v Československu 12 lidí z nejvyššího orgánu KSČ. V říjnu 1989 se tento počet zvětšil přibližně na 90 lidí, z nichž většina nebyla přímo z aparátu KSČ. Naprostá většina členů KSČ byla převratem a ztrátou své moci překvapena a označovala postup svého vedení za zradu. Od února do dubna 1990 nastalo v řadách členů KSČ znatelné uklidnění informovaností, kterou jim zprostředkovalo vedení až na úroveň okresních výborů.Došlo k všeobecnému pochopení faktu, že moc 1,5 milionu členů KSČ, 250 tisíc mužů plně vyzbrojené armády, 60 tisíc mužů FMV, 150 tisíc ozbrojených členů Lidových milicí a půl milionu občanů sympatizujících s režimem, nebyla poražena, a že události jsou taktickou formou změn, jinak v krátké době neproveditelných.
V prosinci 1989 byli všichni rozhodující funkcionáři KSČ, armády, LM a FMV přesně informováni o situaci a jejím smyslu. Latentní pohotovost byla udržována pouze do března 1990, kdy byla situace stabilizována zákonem č. 15/90 z 23. 1. 1990, který zaručoval KSČ veškerou právní ochranu, garantovanou novou vládou. Veřejnost se proti zákonu nepostavila na odpor a situace byla zvládnuta".

Tyto informace jsou potvrzeny např. Miroslavem Štěpánem v druhé knize Vítězové - Poražení [velký smích]

195452

24.07.2009 01:20

Internetoví surfaři dostávají plat za šíření izraelské propagandy

Megafon - možnosti mírového využití

Jirka R. 82.?.?.?

No, rozhodně by stálo za to si "Megafon" stáhnout a mrknout na zdrojový kód. Pokud ho dělalo stejné oddělení Mossadu, které v roce 1984 naprogramovalo ICQ, tak to bude kvalitka, kdysi mě v bývalé práci odstřihnuli od netu, ale spyware made in Israel si s firemním firewallem hravě poradil a fungoval i přes HW blokovaný přístup na internet. [velký smích]

Tak jako každá věc ve Vesmíru má i tento program své zatím skryté "mírové využití" = svůj opak. Stačí si uvědomit, že ARPANET - praotec Internetu byla původně jen malá vojenská síť, která měla 200 přípojek a měla koordinovat jadernou odvetu USA, a díky pár nadšencům se plíživě přerodila v největší zdroj stále ještě svobodných informací celé planety.

Nic neslouží 100% zlu nebo dobru, vždy je tam kvantový faktor, který i těm největším šajbám - spin doctorům a opinion makerům zamotá hlavu. Největším nepřítelem svobody a demokracie je sama ochrana lidí ve jménu svobody a demokracie. Tuto ve virtuálním světě reprezentuje Echelon - http://www.echelonconspiracy.com/
ale i jeho nesmírná filtrovací kapacita při online filtrování x set tisíc klíčových slov bude jednou překročena a toto nejvíce sofistikované zařízení bude poraženo neskutečně primitivní a tím pádem i účinnou technologií a opět zvítězí lidská intuice a "selský rozum" nad nadnárodními vojensko - průmyslovými komplexy. [velký smích] Největší hřích by byl zahodit samu myšlenku použít technologii "druhé strany" jen pro to, že je to "druhá strana". Už ve Vietnamu US Delta zajatcům kradli AK-47 a kouřili jejich "papirosy" a jedli jejich jídla, aby je nezvyklý zvuk a odlišný pach neprozradil.

196269

25.07.2009 15:51

Novinářka žaluje světové elity za bioterorismus

Jak redukovat lidstvo na konkrétní počet?

Jirka R. 82.?.?.?

Základní problém je, že pokud je virus "swine flu" opravdu smrtící, a není to "kachna" tak by muselo existovat funkční očkování pro tu zbylou "miliardu" jak o ní sní Rotschildovci.

Miliardu otroků...

Tohle je opravdu drahý způsob a navíc je ve hře možnost nekontrolované mutace patogenu - daleko levnější je vyvolat dojem, že je virus "swine flu" je opravdu "smrtící" a pak naočkovat předem vytipované jedince skutečným smrtícím virem - ať už se bude jmenovat Tamiflu nebo jinak. Tohle je vysoce sofistikované, velmi levné a ještě více spolehlivé. Základem "vakciny" musí být vir, který umře spolu s naočkovaným, jinak by mohlo dojít k nechtěné mutaci, nebo přenosu na "miliardu otroků" kteří byli vybráni, aby mohli sloužit svým Osvíceným pánům v NWO.

Takže zadání je velmi jednoduché a dokonale kopíruje současnou situaci ... lokality určení k "vylidnění" byly díky ovládání médií vystrašeny natolik, že byl spuštěn pandemický plán celopopulačního povinného "očkování" - viz. Británie.

Tyto lokality budou následně zalidněny "vybranými" otroky a jejich pány...

196346

11.08.2009 17:43

Putin nařídil vyplatit zbytek dluhu SSSR

RE: PROČ CHCE PUTIN SPLATIT DLUH, KDYŽ SVĚT ČEKÁ I-N-F-L-A-C-I ?

Jirka R. 82.?.?.?

Kdo vymyslel paradigma, jak inflace "spolkne" dluhy?? To by platilo pouze v případě Systémového Kolapsu, Systémová "krize" NIKDY nedojde tak daleko, aby to vyvolalo selské bouře - to jde proti principu kapitalismu !!! LID je potřeba udržet přehlcené smyslovými vjemy ve stádiu APATIE vůči čemukoliv !!!

Princip selských bouří, coby "očisty" od krize je možný pouze za principu "Good Guys vs. Bad Guys" po vzájemné dohodě - příklad rok 1987 dohoda o budoucím uspořádání Evropy mezi Mr. Reaganem & Soudruhem Gorbačovem, kde bylo předem domluveno, kdo bude "nosit na stůl" = kdo ho bude virtuálně vytvářet, a hlavně kdo to "zaplatí" = akumulace státního kapitálu mimo dosah mas, až dojde na sérii "Revolucí", které umožní přerozdělení bezcenných nadprodučních výrobků za celoživotní úspory těch "hlupáčků z Východu".

Principem "KRIZE" je opětovné přerozdělení majetku od chudých k bohatým. KRIZE umožní lidem vlastnící volný kapitál nakoupit hodnotné firmy, byty, pole, cokoliv za trapně nízkou cenu. Krize je jen virtuální - pokud mi někdo půjčí další "KREDITY" = virtuální oběživo typu DOLLAR, za které koupím skutečné hodnoty, pak pro mně KRIZE nemá, čím by mě ohrozila !!!

Máte-li volný kapitál, nebo přístup k půjčkám (KREDITŮM),pak sami vnímáte "krizi" jako virtuální, což je vlastně reálně viditelná skutečnost !!!

Existují 4x možné scénáře vývoje krize:

1) Deflace - nejnebezpečnější - smrtící verze.

2) Stagnace - Japonsko - druhá nejvíce nebezpečná verze.

3) Neřízená inflace - libovolná latinskoamerická či africká země, jejíž hospodářství je ovládáno mezinárodním dluhem vůči inflačnímu US Dollaru.

4) Mírný průběh - nesmíte jako stát mít dluh vázaný na dolar = rozumněj žádnou nesplacenou půjčku u OSN, FAO, WHO, nebo jakékoliv jiné "US pračky na špinavé prachy" a musíte mít hospodářství, které není závislé na původci Krize, tedy orientované na export do zemí krizí zasažených nejvíce, případně mít něco, co si lidé musí pořídit i v době krize - např. Strategické Suroviny ...

Bohužel za prvních 10 let rozkrádání Ruska pod maskou "demokratizace" zůstává zázrakem, jak moc a v jak krátké době dokázal plukovník KGB Putin zastavit bezedné kohoutky tekoucí na Západ a alespoň pozastavit Západem řízené rozkrádání a zkázu své rodné Rusi.

Paradoxně od toho "nejhoršího" = (průběh Krize ala USA nebo UK) nás zřejmě ochránila série sanačních opatření (hlavně bank) p. Milošem Zemanem v roce 1998, poté co předčasně vyšlo najevo, zač jsme si mezi lety 1989 - 1997 za krále Václava žili nadluh !!! Řečeno spolu s Tolkienem, někdy i to největší ZLO může mimoděk splodit velké Dobro.

Ono ne nadarmo se praví, čím výš vyletíš, tím hlubší bývá pád !!!

197654

25.08.2009 22:16

Vymazali jste si cookies? Opravdu?

RE: A jak to udělat

Jirka R. 82.?.?.?

Ccleaner je fajn, je to easy, a čistí cookies i neplatné zápisy do registru. Aspoň se tak tváří, ale ačkoliv Zvědavčí cookie vymaže, pár stránek mi přesto v Opeře zůstává... tak nevím.

Obecně si myslím, že Opera je nejlíp zabezpečená, ale nejlepší ochranou, dosud ničím nepřekonanou (ačkoliv náročnou na čas) je tradiční čistá instalace jednou za čas...

198682

http://www.whowillsurvive2012.com/

Tento asi nejvíce spektakulární katastrofický film přijde do ČR v listopadu 2009. Jak jistě víte, od "přistání" na Měsící zinscenovaném a zrežírovaném NASA ve spolupráci s geniálním režisérem 2001 - Vesmírné Odysey Stanleym Kubrickem http://www.csfd.cz/film/5393-2001-vesmirna-odysea-2001-a-space-odyssey/

(oboje se natáčelo paralelně) ... je Lidstvo cíleně mediálně očkováno a cíleně připravováno na "nevyhnutelné" - Blízká setkání 3. druhu, roztomilá Drew Barrymore v E.T., Akta - X na počátku 90. let, dlouhá 20 let trvající odmkla vyplněná Drtivým Dopadem a Armaggedonem a pak ... Apokalypsa 2012. Když umíral v U.S.A. Werner von Braun, otec Nazi leteckého programu a posléze US kamufláže APOLLO varoval na smrtelné posteli, že poslední trik, kterým Vláda bude zastrašovat lidi na celém Světě bude "hrozba z Vesmíru" - i sám Ronald Reagan v roce 1987 vyzval v době vrcholící studené války CCCP aby spolupracovali proti "Vesmírné hrozbě" - proti tomu mediální předehra v podobě pandemie viru je jen "předskokan" před ohlášenou hlavní hvězdou - NIBIRU [velký smích]

Je lhostejné, jaký strach použijete k vylákání enormních finančních prostředků z kapes Lidstva ... strach z Boha, strach ze Světové Války se už okoukal, právě se okoukává i strach z Globálního oteplování a Terrorismu, je na čase pustit ze řetězu strach z Globální Pandemie, a když už ani TO nezabere - no tak vyrukují s NIBIRU.

198746

26.09.2009 03:15

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

Historie Iránu v mezinárodních souvislostech

Jirka R. 82.?.?.?

Tento prezident je jeden z nejvzdělanějších politiků naší doby. Peršané nikdy nebyli Arabové a skutečně jsou kolébkou Indo-Evropské civilizace. Jejich matematici donesli do tehdy ještě post - Římské velmi zaostalé Evropy v 10. století vědy, na základě kterých později opětovně vznikala Civilizace. Pravda je ta, že Irán - dokud tam vládnul pro-americky orientovaný Muhammad Rezá Pahlaví, byl výrazně antisovětsky orientovaný, obával se (právem) odtržení svého Perského souseda Ázerbájdžánu do Sovětské sféry vlivu, tudíž ho pragmaticky podporovali USA. Poté, co byl Ajatoláhy svržen a země byla ovládnuta radikálním duchovním Rúholláh Chomejním, který tváří v tvář instaci loutkového režimu USA v sousedním Iráku, které ztrátou vlivu v Iránu přišly o vstupní bránu do Ropného světa, zemi orientoval opačně - tedy nastal odklon a démonizace USA se k jeho spojencům přidal Sovětský Svaz, který tuto zemi zbrojil při Iránsko - Iráckém konfliktu. Pojďme se nyní podívat na situaci v sousedním Iráku, kde v době svržení Šáha vládnuly rychle se stridajici vojenské režimy. CIA zde jako "obranu" proti pro Sovětsky orientovanému režimu instalovala mladého a ambiciozniho plukovníka Saddama Huseina, který byl ochoten orientovat zemi proamericky, jako protivahu Iranu. Zde si také obě velmoci zopakovaly svůj test moderní výzbroje na civilním obyvatelstvu cizího státu (proxy-war) tak jako před lety v Koreji, Vietnamu a později i Avghanistanu.

To, že po neuvěřitelně dlouhé době diktatury Ajatolaha Chomejniho bylo vůbec možné Irán orientovat znovu alespoň částečně sekulárně (bohužel i zde se plně projevily mocenské ambice Ajatoláhů skryté za duchovní vírou) je vůbec fakt, že zemi navenek může zastupovat sekulární kandidát s prestižním západním vzděláním velký úspěch v demokratizaci této země. Pokud z historie víme, jak moc tato země trpěla pod taktovkou velmocenské hry, současné úsilí o suverenitu tváří v tvář opětovným snahám USA u upevnění vlivu v zemi formou "revoluce" musíme současné hlavě státu popřát klidnou vyrovnanou mysl a Víru.

201114

21.01.2010 14:01

Jak elity ovládají svět

Elity dříve a nyní

Miloš Brabenec 82.?.?.?

Nemohu si odpustit tři připomínky k článku:

Zřízení socialismu nemělo za cíl odstranění elit, ale naopak nastolit moc těch "správných" elit. Proletariát to nebyl, jak se nám ty elity snažily namluvit.

Příslušnost jednotlivců k dnešním elitám se nedá specifikovat podle jejich majetku. Jsou stále ještě majetní lidé, kteří s dnešními elitami nemají nic společného a je zde dost lokajů, relativně nemajetných, kteří jen disponují mocí a elitám posluhují.

Hlavní je, že dnešní elity, které ovládají slušnou část světa,
jsou zodpovědné za mravní úpadek lidstva a fyzické poškození planety. Samozřejmě nás budou poučovat, že se nejedná o spiknutí, ale zákonitost vývoje a důsledek pokroku technologií.

210099

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 5

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
389 478,80 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?