Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 8 příspěveků, 6 různých jmén: filmek k věci, M Skapik, Martin Škapík, Souhlas, Upřesnění, židé.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.04.2009 12:12

Znalecký posudek na knihu Mezinárodní Žid od Henryho Forda

:-(

Upřesnění 90.?.?.?

Rád bych v té věci dodal, že Henry Ford napsal předmluvu k Hitlerově "knize" Mein Kampf v anglickém jazyce, která je podnes součástí vydání a jeho vztahy s asi největší zrůdou minulého století byly úzké a obdivné, to je asi korektní dodat k posudku

189125

30.06.2009 10:26

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

Trestní stíhání bude odloženo, nebo jej zastaví soud...

Martin Škapík 90.?.?.?

Nejprve bych chtěl nesouhlasit se zdejším příspěvkem, že jen činy působí zkázu. Také nepromyšlená či hůře promyšlená, nebo podsunutá slova mohou způsobit doslovné tragedie. Kdyby nebylo rétoriky zrůdného Hitlera a v historii mnohých dalších, nenávistné davy by se nejen těžko zorganizovaly, ale také vedly pogromy, kterých je plná historie.

Zvědavec vnímám jako velmi podnětný server, kterého práci velmi dehonestuje zjevná protižidovská agitace, to je objektivní fakt a to v článcích i diskuzích. Židovský národ protrpěl prakticky celé dějiny a je fascinující jak zde, ale i na Osudu jsou znovu a znovu židé jako národ obviňováni prakticky ze všeho zlého a to skutečně je chybou (nikoliv věřím trestným činem) a poškozováním tohoto serveru. Upozorňoval jsem na to v bezpočtu příspěvků. Můj názor je, že věc neskončí ani před soudem, nebo tam a to bez trestu. Jistě pan Stwora bude umět vysvětlit svou práci a obhájit. Stejně tak ale je moudré si přiznat, že protižidovství skutečně je na tomto serveru znát a to dosti, což je velká škoda a u čtenářů, kteří jsou méně hloubaví to může vést k probouzení takových postojů a jejich neverbálnímu, tedy třeba fyzickému vyjádření, to je fakt.

194468

30.06.2009 18:26

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Trestní stíhání bude odloženo, nebo jej zastaví soud...

Martin Škapík 90.?.?.?

Já s Vámi naprosto souhlasím, ale i ty dobře profinancované války musí někdo pronést, získat pro ně veřejnost... Chtěl jsem to zmínit v úvodním příspěvku, ale to není argument proti mému názoru.

194528

30.06.2009 18:31

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Dokončení

Martin Škapík 90.?.?.?

Můj názor je, že když žid, arab, Čech nebo kdokoliv jiný způsobí nějaký zločin, tak za něj není odpovědný nikdo další z národnostní komunity. Židé jsou národ beze sporu a v celé historii na ně byly pořádány opravdu odporné štvanice, nejen papeži katolické církve, ale také prakticky všemi totalitními režimi. Nevím co to je politická korektnost, politiku chápu jako nemoc více než řízení komunity, mé sympatie jistě nemají ani FED ani bankéřské klany často profitující podle dostupných informací na obou stranách válečných konfliktů či uměle vyvolaných "krizí" jako je třeba lze se domnívat i ta dnešní. Podle Vaší teorie ale by národ měl odpovídat za excesy jedinců, to nemohu přijmout, stejně jako údajné seznamy židů, které jsem kdysi odsoudil na Osudu a byl za to z něj hned 2x vyloučen, na což jsem vcelku hrdý jsou mi ze srdce odporné, pominu-li fakt, že nemohou mít antropologickou ani jinou relefanci, tedy jsou vymyšlené právě za účelem poškození židovského národa.

194531

13.07.2009 07:29

Idiotské hry v Pamploně

RE: hmm

M Skapik 90.?.?.?

1) Pokud se nestalo něco mimořádného? jsou baskové součástí Španělska? Žije jich tam asi 2 000 000 a podle průzkumu v roce 2005 se jich basky "cítí" cca 20%.

2) Místní corrida nemůže být součástí církevního svátku, neboť popírá vše co je učením křesťanů a to od A až po Zet [smích]. Tedy je to tradice přejatá a nemá jakékoliv reálné křesťanské pozadí (podobně jako kupříkladu Vatikánská show, provázená po tisíciletí doslovně protikřesťanskými praktikami.

3) Třetí bod pana anonymního pisatele je ale nejsmutněji mimo, dovolte názor. Tyto "hry" jsou ukázkou davové manipulace od A až po Zet, opět. Záměrně probouzí v mladých lidech zvířecí pudy, legalizujíce (mimochodem běhají jak baskové tak španělé [smích] je tradicí "kdo neutíká" není baska [smích].

4) Encierro (běh býků ulicí), nikoliv tedy Corrida má dlouhou historii. Vznik - "Kdysi honáci každé ráno hnali býky na trh, prodat je řezníkům nebo do corridy. Všechny okna a dveře se zavřely a my se dívali jen škvírami." Postupem let se objevovali mladíci, kteří schválně na tento moment čekali, aby dokázali svou odvahu, a běhali na dosah od zahnutých špičatých rohů. Na začátku 20. století se oblékli do bílo-červených kostýmů na počest svatého Fermina (podle legendy červený šátek značí krev, která vytryskla, když mu usekli hlavu, a červená šála kolem pasu je místo, kde mrtvé tělo rozčtvrtili) a z lokální události se stala největší fiesta ve Španělsku.

5) Podobné svobodné volby lidí mohou dopadnout například jako Rwanda, stačí více protoru a fanatismu. Myslím si, že tradice lze dělit na přínostné, nepřínosné a šílené - do třetí kategorie bych si dovolil zařadit tento "církevní svátek"

195542

06.08.2009 08:25

Písně kosmické ve vesmíru

RE: Neúčastnit se ?

Souhlas 90.?.?.?

Podepisuji tento příspěvek a dovoluji si přidat názor: Lidé se nedomluví ani v rodinách, naopak nejvíce nepěkností a duševních "zranění", vždyť zranit city může jen ten, komu to v důsledku umožníme. Absentuje náznak výchovy k racionalitě, já raději užívám slovo rozumnosti [smích], mizí vztahy mezi lidmi, vztahy k přírodě (zkuste dnes pozvat slečnu na houby nebo procházky či k zasazení stromu a jak pěkně jdou u nás už i meruňky [smích] a budete za podivína).

Nikdo nemůže zakázat v jakýchkoliv podmínkách, aby k sobě a životu měli lidé úctu - zde je při všech popisovaných jevech relativní blahobyt a kde jsou mezilidské vztahy, úcta k člověku?

A objektivní pravdou je, že spolu s odhaleními různých odpudivých praktik mocných na dosud svobodném internetu nepřichází řešení, protože nemůže. Vzhledem k absenci výchovy se téměř výlučně dnes mladí i starší lidé učíme metodou zkušenosti, někomu se zadaří a někdo vnímá osobní negativní zkušenost jako důvod pro jeho nepěkné chování k druhým. Chybí tady výchova snad ke všemu praktickému, včetně k tomu jak prožít pěkný život ve vztazích i hodnotách, celý systém je už nasměrován na zavedení člověka k honbě za "požitky" a věcmi, které nás v důsledku mohou zotročit a uctivání a ideologické zbošťování k našim otrokářům, kteří si berou čím dále tím menší servítky. To vše je důkladně propracováno a název systému, státu, kraje, vše se může stále přejmenovávat, jenže ta parta je stále stejná. Tedy část připravená vyrazit za dalšími "vůdci" ale nic víc. Klíčovou věcí je potom umělé a provokované prodlužení všech, tedy závislost a systémová byrokratická místa, kdy jsou armády lidí, kteří neumí nic, než přijímat "peníze", výhody a chodit do "práce", ten systém je geniální a smutné je, kolik lidí dnes díky technologiím i technologiím moci na něm participuje a změny se myslím bojí. Nemá to řešení jednoduché, ale výchovou, změnou hodnot a od toho nás "mocní" systémem "vzdělávání" cílevědomě vzdalují.

197307

06.08.2009 10:55

Písně kosmické ve vesmíru

RE: ...

filmek k věci 90.?.?.?

http://video.google.com/videoplay?docid=3719610459164146264 Unikátní přednáška k věci, nebo-li finanční odborník a manažer o ekonomice, zábavné s nadhledem - odhaluje absurditu na datech a nezpochybnitelných faktech, dovoluji si doporučit

197319

12.08.2009 10:52

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

židé 90.?.?.?

Ekonomika je jistě víra, naprosto nezaložená na jakémkoliv exaktním přístupu k oběživu. Prostě se tisknou peníze tam, kde je reálná moc, o tom jistě není pochyb už pro většinu z nás.

Proč ale opět protižidovská rétorika. Jsem žid a věřte mi, že Vaše argumenty velmi ztrácí zjednodušenou protinárodnostní optikou, navíc klamavou. Proč si myslíte, že židé mají v rukách to a to? To opravdu připomíná nenávistné seznamy údajných židů v kultuře, či politice etc. Dovoluji si připomenout, že veškerá rozumná legislativa, tedy preventivní je z Židovských zákonů.

Například povinnost ponechávat desetinu ze sklizně na polích pro méně majtené (katolici z toho pěkně udělali desátky zcela proti smyslu tohoto opatření). Židovské zákonodárství řešilo hygienu a skutečná protiepidemická opatření skutečně odborně dávno před tím, než kdosi "náhodně" objevil vir (Vir je v překladu jed [smích].

A tak bych mohl pokračovat dále od hlubokého smyslu pro funkční rodinu, přírodu a přirozenou selekci schopnotí. Myslím, že je velmi fanatické opírat se pořád do židů, kteří skutečně trpí pogromy už tisíciletí. Mrzí mě, že pořád to do lidí kdosi cpe, nyní tedy Vy, proč?

197695

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 3

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
24,24 Kč
Euro
26,92 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
25,21 Kč
100 japonských jenů
22,49 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,55 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 924,27 Kč
1 unce stříbra
432,89 Kč
Bitcoin
227 600,84 Kč

Poslední aktualizace: 30.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?