Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 1 jméno: Saša.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

06.08.2009 05:45

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

>vnuknout svuj nazor

Nikde jsem nepsal o prospěšnosti kouření ohledně zdraví, spíš opak je pravdou. (Pro společnost je možná prospěšné a tak to relativně donedávna viděla právě americká vláda.) Věříte svým scestným vnuknutím. Nepochopil jste článek, ač již ze samotného názvu je to zřejmé, že jde o nenávist a nesnášenlivost, hate crime. Přehnané až lživé vystrašování s nulovou tolerancí nevede ani k vašemu cíli, zastávání a sekundování příspěvku pana Pražáka svědčí o Vaší „lásce“ k lidem. Lidé nejsou perfektní a přichází ve všech barvách, vírách a přesvědčení. Článek není propagandou kouření, jak mylně tvrdíte, je o toleranci. Ve jménu tak zvaného „dobra“ bylo napácháno nejvíce zla.

>obcesni nenavist k Izraeli

Jako k zemi, se šeredně mýlíte, moji nejlepší přátelé a dokonce příbuzní jsou židé a pravděpodobně i Židé v Izraeli. Kdyby jeden z mých dědečků byl tehdy babičkou tak jsem možná dnes byl tak zvaný žid. Každý fanatismus, ať již národnostní, náboženský nebo ideologický je rasistický, nebezpečný a zhoubný. Politika Izraele se vyznačuje všemi třemi jmenovanými fanatismy a obávám se o osud Izraele a jeho obyvatel. Žádná nenávist. Hate crime ve státě Izrael je dvojnásobně smutný a na důkaz, že každý národ může trpět nenávistí k lidem, (obzvláště pokud se jen zdánlivě liší) právě Vám uvádím příklady Izraele a zde je ta souvislost s Vaší nenávistí ke každému kdo se od Vás zdánlivě liší.

197298

05.08.2009 07:22

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

Pane Semerád, vím, že si s panem Pražákem rozumíte. On popsal skupinu osob (kuřáky) dle něj s nedostatečně prokrveným mozkem, s poruchou paměti a myšlení. Dle něj je osvobozující (a bylo by tedy lépe), kdyby vyzvraceli své plíce a zemřeli udušením na silikózu nebo rakovinu. Jste oba plní lásky asi jako vrah sedmnáctileté dívky a hocha v klubu teploušů v Tel Avivu.
Vaši logikou příkladem tolerance a lásky je třeba vystěhování rodin z jejich domovů v Jeruzalémě a s tím ani OSN impotentně nesouhlasí.
Článek je o nenávisti pane Semerád a Vy s panem Pražákem jistě milujete svého bližního.

197215

04.08.2009 10:07

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

>je vlastne silikoza, nebo
>rakovina, kdy clovek vyzvraci sve plice rano do umyvadla a zemre
>udusenim, osvobozujici.

Silikóza nemá zcela nic společného s kouřením. Dle World Health Organization ve Spojených Státech je přes milion zaměstnanců vystaveno prachu SiO2 a nejméně 59000 zemře na silikózu. Silika je nejčastějším minerálem na zemském povrchu, prach může být tak lehký, že si ho nevšimnete a jeho vdechnutí je klasifikováno v první skupině plicních karcinogenů. Vynechal jste ještě celou řadu dalších podobných onemocnění jako z prachu asbestu atp. Konečnou fázi onemocnění mohou opravdu provázet zažívací potíže a cukrovka. Cukrovka v USA nabývá epidemických proporcí, přesný důvod je neznámý; kupodivu kouření ještě nebylo jmenováno jako jeden z důvodů, ale podezření je na nesprávnou výživu a otylost. Článek je o nesnášenlivosti a nenávisti, přání silikózy, rakoviny a rdoušení je svým způsobem symbolické mysli autorů. Někde je tu příspěvek od „onkologa“ a ten suše konstatuje, že za rakovinu si mohou lidé sami. Nedostatek empatie od „lékaře“ je neočekávaný a je to zevšeobecnění. Snad přispívající faktor, ale nestyděl by se to napsat o melanoma, kde slunce je ten přispívající faktor. Značná část lidí v sobě dusí nenávist a tak věřím, že fašisté opravdu dělali ta stínítka na lampičky z lidské kůže.

197164

04.08.2009 05:55

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

Kde sušíte ty mrtvoly? [překvapení] Který Elev Vám pomáhal? Chcete se panu 85 pochlubit? [oči v sloup]

197156

03.08.2009 23:01

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

Článek je o nesnášenlivosti a nenávisti. Něco blízkého rasizmu a antisemitismu. Někteří Pepíci si myslí, že sežrali všechnu moudrost, mají nedotknutelnou boží jedinou pravdu a nebetyčné IQ. Jsou manipulativní, každý utiskuje a ubližuje jenom a právě jim. Je to zloba, potřeba nenávidět. Nadávat a kamenovat, je celkem jedno koho, Araby, židy, cikány, kuřáky, „lůzu“ atp. Teď tu čtu, že zločin nenávisti se může stát i v nejdemokratičtější zemi na Středním východě. Lidé se snad přemnožili a teď bude žrát jeden druhého.

Tak nějak pane Google [mrknutí jedním okem]

197147

03.08.2009 21:26

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Nedá mi to, abych se do toho nevmísil

Saša 74.?.?.?

>Opravdu to urážení potřebuješ pro svou duševní rovnováhu?
>Tak to potom ano - je ti to přáno...

Anonymové začínají trpět samomluvou. [mrknutí jedním okem] [zmaten]

197141

03.08.2009 11:15

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

>Pane sašo, já vím, v těch anonymních 85kách je bordel,

Když mě tak hezky oslovujete, bylo by pěkné zdůraznit, že jste nepepek, aby se jeden jen nesmál a namáhal se odpovědět. Mohu jistě argumentovat oběma směry, rozumný argument má pan Kadeřávek. Různé návyky zákazy nevymýtíte, asi jste slyšel o zakázaném ovoci. Návyky a závislosti jsou tak staré jak lidstvo. Článek je o pronásledování kuřáků a snad mně odpustíte osobní názor, že zákazy pokládám za nesmyslné a kontraproduktivní. Do hospody si lidé chodí zakouřit, právě proto, aby nesmrděli doma. Ďábel mně napovídá, to byste si tam poklábosil s nějakým Pepkem. V USA si dnes v hospodě nezakouříte, návštěvnost poklesla, několik málo jich muselo zavřít a ve většině část personálu byla propuštěna. Restaurace musely zvýšit ceny „nápojů“, aby se udržely nad vodou. Lidé se schází, chlastaj a kouří v garážích a domácnostech. Vláda a hospody se snaží nalákat zpět do hospod na hrací (gambling) mašiny. Vaše oblíbená hospůdka se změní v drahou nekuřáckou hernu. Dobře nebudete sice smrdět, ale nějaká část těch nejchudších získá návyk na hraní hazardních her. Vím, je to bez toho smradu, ale společensky více destruktivní. Zdražení cigaret sice pracuje, dle zkušeností nese sebou černý obchod s tabákem, čuchání benzínu a toluenu. Vím, možná byste to svým bližním přál, ale nešťastníkem může být i syn nebo dcera. Některé kuřáky (obdobně s nebezpečnějšími závislostmi) přesvědčíte jen tehdy, když problém budete vidět z jejich pohledu, nebudete přehánět a nebudou vás podezírat ze lži a hlavně dobrovolně budou chtít. To chtění nevynutíte strachem, u nějakého procenta se ho domůžete důvěrou. Po nějakou dobu to bylo moje povolání.

197110

02.08.2009 11:35

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Zvrhlá demokracie

Saša 74.?.?.?

>No dokud bude mít hřích tak fikané zastánce,

Svatá panno, kdo nikdy nezhřešil?
Chybovat je lidské, ale odpouštět je Božské [chechtot]

197007

02.08.2009 11:17

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

>právě TOTO je fundamentalistická lež kuřáků!

Ten kdo má patent na pravdu je vždy lhář, jinak by připustil možnost omylu.

Gratuluji Vám, že jste alespoň po pět let přispíval na naše společné daně a stal se nekuřák, většina bývalých kuřáků přiznává i po mnoha letech touhu si zapálit. Dopustil jste se sice daňového úniku, pravděpodobně Vás zdaní jinde, ale prodloužil jste si opět pravděpodobně život. Těší mě, že si již nesmrdíte ač zcela jistě smrdíte jiným. Zbývá snad jen pracovat na totální dokonalosti, neodvažuji se ani ptát, jste jistě bez chyby.

>fotky plic a cév (rozdíl u kuřáků a nekuřáků).

Důvěrně znám (u osob těch více než 20x20 a pracujících s asbestem nebo v dolech)

>LASKAVĚ TU NELŽETE o věcech, které naprosto přesně vím, protože jsem je sám prožil

Vaše subjektivní pocity mohou být stejně vážné jako fyzické nebo objektivní, zůstanou však pouze subjektivními pocity a příznaky. Udělal jste dobře, že jste přestal kouřit, vůči společnosti je to sice sobecké, ale to pochápu a je to míněno s úsměvem. Z psychologického hlediska je velký omyl zveličovat různá nebezpečí, nutit nebo dokonce zakazovat.

>začíná mě zajímat, kdo ten agitátor za nickem Saša

„Nick“ Saša je mé skutečné jméno. Mnohokrát jsem zde zveřejnil moji email, mám rovněž schránku na Fóru Zvědavce. Na požádání emailem Vám dám moji adresu, telefon i čísla bot. Adresa je @mts.net pochopitelně za skutečným jménem sasa. Dokonce na Vaše přání bych Vám i zatelefonoval, jen abych dal možnost Vašim osobním výlevům a zůstaly tak osobní.
Nedostatek tolerance, dupání a řev jak malé dítě je vážným nedostatkem mezilidských vztahů. Dokonce vážnějším než celá řada zlozvyků. Vyjádřil jsem žertovně vyvážený názor a bullying není na místě. Nemusí se Vám líbit, nechte si však Vašeho agitátora a ve vlastním zájmu hledejte u lidí to, co s nimi máte snad společné a ne to co nás rozděluje.

197003

01.08.2009 23:56

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

Škodlivost pasivního kouření nebyla nikdy prokázána a to se fundamentalisté opravdu snažili. Kouření je sice jistě nezdravé, ale dokonce statisticky nelze potvrdit ani poškození zdraví při kouření do deseti cigaret denně. Sváteční kuřáci kouřící jen, aby mohli lépe na stolici, nemusí mít obavy. Než mně to napíšete, možná musí - nikotin je pro drtivou většinu vysoce aditivní, jsou však řídké výjimky, které zcela nepodlehnou a to záleží na osobnosti. Poškození zdraví lze statisticky sledovat až u kuřáků po 20 letech a kouřících v průměru 20 cigaret denně. Pochopitelně s dávkou a léty stoupá, ale těch 20x20 ještě většinu prokazatelně nepoškodí (plicní funkce mohou být stejné nebo lepší než u nekuřáka), zase ne všichni, ale většina prokazuje poškození při dalším zdvojnásobení po 40ti letech a 40ti cigaretách denně. Prakticky mírného kuřáka z hlediska zdraví lze považovat za nekuřáka a u velmi silných kuřáků lze očekávat zkrácení jejich života v průměru o 4 roky. Je to podobné jako se sedavým způsobem života a celé řady zlozvyků a návyků. Nobody is perfect. Kuřáci jistě jedincům s darem čichu čichacího psa smrdí, odvádí však za ně pravidelnou daň státu a nekuřáci by jim měli být vděčni za ušetřený peníz na daních. Lze tedy říci, že jde o společensky prospěšnou a charitativní činnost na rozdíl od ku příkladu požívání zmrzliny, což je vyloženě sobecké a po létech jejich poživačnosti nás zbavuje plného sexuálního vyžití (obzvláště pokud jsou břicha dvě :lol[smích]. Společenská nebezpečnost motocyklisty je markantně větší; starci u silnice ohluchnou a on se často zabije v mladické nerozvážnosti ještě než stačí splatit své vzdělání. Měli by jsme nechat žít jen perfektní lidi bez zlozvyků a vášní.[zahanbení] Kdyby to nebylo proti zákonu tak bych snad měl ukončit známým fašistickým pozdravem Übermenschen. [zmaten]

196968

01.08.2009 00:34

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

>jsem v důchodu, čučím víc na televizi a dokonce chodím
>nutkavě nakupovat.

Pozor na obesitu, v USA na ni umírá vice osob než na následky kouření. Radši běhat do trafiky [mrknutí jedním okem]

196911

01.08.2009 00:06

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Zvrhlá demokracie

Saša 74.?.?.?

Ještě před necelými čtyřiceti lety se v Americe, zemi neomezených možností, kouřilo do slova a do písmene všude. V kině jste přes kouř neviděli na plátno, na operačním sále se lékaři uklidňovali cigaretou nebo doutníkem, u každého nemocničního lůžka byl popelník a pacient si hned po probuzení z anestezie zapálil a promptně se pozvracel. Dávno se vědělo, že kouření je škodlivé, ale co není, že? Bylo to vlastenecké/patriotic; USA je předním výrobcem a vývozcem cigaret, pro stát a daňové poplatníky je prodej tabáku velmi výhodný, drtivou většinou zisku jsou daně a co zaplatí kuřáci, nemusí platit nekuřáci a podnikatelé. Kuřáci rovněž v průměru umírají o 4 léta dříve a zde je maximalizace zisku, ta poslední léta člověka jsou vždy nesmírně nákladná. Je až neuvěřitelné, co ušetříte státu, tedy ostatním daňovým poplatníkům, když se vám podaří zemřít dříve než později. Kuřáci i nekuřáci byli spokojeni. Jenže vládou hýbou nejmocnější a ti si všimli, že u běžícího pásu se čvaňhákem v hubě zaměstnanec není tak hbitý, pak se musí větrat, to vše stojí peníze a oni žádné daně stejně neplatí! Tedy nekuřáci by měli být kuřákům vděčni, že díky závislosti za ně pravidelně platí daně - až na to, že krkavost vlád je nenasytná porovnatelná jen k několika americkým rodinám vlastnícím 40% Ameriky. Ne, nejsou to podnikatelé nebo milionáři, ti jsou příjmem a osudem stále daleko blíže bezdomovcům.

196909

31.07.2009 17:45

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Zvrhlá demokracie

Saša 74.?.?.?

Každému z nás něco vadí.
Vtip: ke konci již minulého tisíciletí jede cikán v kupé ve vlaku a kouří. Spolucestující ho osloví „prosím vás pane, já jsem sedmiměsíční nedonošený, mohl byste přestat kouřit, mně kouření vadí“.
Cikán típne cigaretu a otevře okénko. Spolucestující na to, „prosím vás pane, já jsem sedmiměsíční nedonošený, nesnáším průvan, mohl byste zavřít to okno“.
Cikán zavře okno a za chvíli vytáhne z kapsy kus špeku a začne jíst. Spolucestující zezelená a povídá, „prosím vás pane, já jsem sedmiměsíční nedonošený, nemůžu ten špek, mohl byste laskavě…“
Cikán už naštvaný, sakra chlape vlezte mně do prdele, já vás tam donosím a budete moct žrát všechno.

196862

31.07.2009 06:37

Skrytá pravda za izraelským gangem zlodějů ledvin

Omertà

Saša 74.?.?.?

Rabín Israel Dwek – otec informátora FBI - se veřejně zřekl svého syna a na sobotních bohoslužbách citoval pasáž z „the Talmudic Law of Moser“ zakazující židovi udat žida. Emocionálně truchlil za mrtvého syna. Ha'Makom Yenacham Otcha B'Toch Sh'ar Aveilei Tzion V'Yerushalayim. Takto informoval v pondělí Haaretz spolu s výzvou k záchraně reputace. Dnes čtu články, že Israel Dwek prý truchlí za oběť a ne za mrtvolu svého syna. Nepochopil jsem čí a v čem ta oběť tkví. Čtu články jak důležité je zdůrazňovat co dobra nadělali židovské organizace peroucí špinavé peníze pro Židy postižené terorismem. Divím se, že papež se nezastane křesťanské mafie a Italové nepíší na Twiter. Mafie může mít každou víru a národnost, nikdo by se nepozastavil nad třeba čínskou mafií a každý stát i náboženství by ji odsoudilo. Ne však Izrael, tam je to antisemitismus.
Není to vinou judaismu nebo Izraelců, jedinou a plnou vinu nese zvrhlá ideologie extrémně egoistického sionismu. Dle ohleduplně senzitivních zpráv při prvním stání novináři měli dojem, že jsou na sjezdu nejvýznamnějších a nejdražších advokátů ze Spojených Států. Většina obžalovaných byla propuštěna na kauci mezi $300,000 a $3 miliony US.

196795

31.07.2009 00:18

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Zvrhlá demokracie

Saša 74.?.?.?

>ve svatých knihách či lidských zákonících zapsáno
>svaté právo

Zákony „zbožně“ fanatických náboženských států mají něco do sebe. Dovolil bych tak ještě vodní dýmku se zeleným čajem.. Vyhovět přirozeným fobiím fanatiků by znamenalo spojit „vědecké a spirituální poznatky“ dohromady, a vyhovět tak všem náboženským směrům. Kouření je jen jedním z malých nešvarů a dav bude o to více kamenovat nedodržování ostatních přikázání, jejichž porušení má „dalekosáhlý společenský“ dosah. Denně čtu o prospěšnosti obřízky. Nadace Billa Gatese nechala obřezat přes půl milionu afrických černochů a sice se potvrdilo, že čerstvě obřezaní nakazí AIDS častěji své partnerky, ale je to velkým krokem v boji proti AIDS a zvýšeni osobní hygieny.

Na AIDS umírá prokazatelně více lidí než na následky kouření a tak začněme s povinnou obřízkou. Prase je prokazatelně nečisté inteligentní zvíře a uzené má těch karcinogenů jak ta cigareta a zákaz vepřového spolu s očkováním proti svinské H1N1 je tedy logický. Jak již zde bylo zmíněno alkohol je zhouba lidstva a po příkladu pokrokového Afganistanu a Iránu by jsme s ním měli mít nulovou toleranci. Ostatně jsem viděl již i ve vyspělém Utahu sem tam nejen hotely ale i činžáky, kde je zakázáno kouřit a pít i doma. Tiché většině fanatiků vyhovuje trest smrti. Konec konců naše ženy by měly chodit v pytlích se zahalenou tváří neb sem tam jejich necudné obnažení tváře rozrajcuje obecního blázna a on pak obtěžuje chlapečky s podobnou tváří. Nemravný SEX pro zdraví národa a zabránění šíření chorob by měl být eliminován s výjimkou početí a to jen pokud nemáte na umělé oplodnění. Lid si zákazy žádá a mravnost nade vše. Vyhovíme skoro všem náboženským směrům. Netýká se politických a jiných elit, které budou požívat imunitu a ostatně obvinění souvěrce si žádá trest smrti. Naši vůdci si budou smět i nadále pokouřit tu „vodní dýmku“, popřát mnohoženství a chlapečky, ale bohabojný plebs jim je nenakazí . Kouření je jen test, stejně jako očkování nastávajících matek proti prasečí a svinské chřipce. Život není bez rizika a lid chce žít v bázni. [vyplazený jazyk]

196780

Káva pro Zvědavce

25

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 32 čtenářů částkou 8 801 korun, což je 25 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zázračný americký lék na koronavirus09.04.20 08:46 USA 1

Nejnovější dezinformace....08.04.20 18:10 Česká republika 5

Hamáček chroptí blahem: asi se podaří prosadit 10 tisíc pokuty vybírané mestapem a policií08.04.20 17:36 Česká republika 9

Pandemie povzbudila plány na budování vysokorychlostních sítí 5G08.04.20 12:13 Neurčeno 0

Revoluce nese smrt?08.04.20 09:26 Neurčeno 4

Ve Španělsku se policie vymkla kontrole07.04.20 21:40 Španělsko 5

Zemřela novinářka Tereza Spencerová07.04.20 18:12 Česká republika 4

Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci07.04.20 14:18 USA 4

Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?07.04.20 13:51 Austrálie 4

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”07.04.20 07:56 USA 5

Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!06.04.20 17:13 Rusko 5

Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska06.04.20 16:48 Venezuela 0

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 9

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 8

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 7

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 5

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 3

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Měnové kurzy

USD
24,98 Kč
Euro
27,15 Kč
Libra
30,97 Kč
Kanadský dolar
17,81 Kč
Australský dolar
15,58 Kč
Švýcarský frank
25,71 Kč
100 japonských jenů
22,92 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,99 Kč
100 maď. forintů
7,57 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
33,29 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 195,22 Kč
1 unce stříbra
376,88 Kč
Bitcoin
182 129,21 Kč

Poslední aktualizace: 9.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?