Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 49 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Robert Nohejl.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.09.2003 04:52

Pravda nebo předsudek?

Pravda nebo předsudek?

Robert Nohejl 202.?.?.?

For a Jew, the admitted guilt of one Jew would turn all Jews into guilty ones. That is why for Jews, all Christians (or all Germans, all Palestinians etc) are guilty for an offence committed by some of them. That is why non-Jews are always guilty in Jewish eyes. Americans are guilty because their fathers did not collect all the Jews to their bosom in 1930s. Christians are guilty because their ancestors did not like to be cursed and occasionally mistreated the cursers. Germans and Palestinians, Russians and French - everybody is guilty towards Jews in Jewish eyes.
Tak ,to bezi po tisicileti,vsechny zeme a vsichni kralove ,co vyhnali zidy ze svych zemi,jsou a budou vzdy antisemitisti,nikdy se nebude psat o pravem provineni tak zvanych zidu,kdo pozvedne kriticky hlasproti Israelu,tak je automaticky zarazen i svymi prodejnymi spoluverci do kategorie rasistu,ovsem ,jen cas da odpoved ,kdo byl spravny a kdo spatny ,ale to pro mnehe bude jiz pozde,cokoliv v tom napravit.
Jasne je ,ze i v senatu USA jsou hlasy ,ktere jsou umlcovany ,ze USA se nechalo unest zidovskym vlivem do tak zvane valky proti terrorismu,dnes Morganova zidovska banka bud etrat hlevni roli v muslimskem asiatskem state-kozel ,zahradnikem!!!

19005

03.09.2003 05:23

Pravda nebo předsudek?

Pravda nebo předsudek?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Prevzato s novin Politika.Nakonec posudte sami?

„Jo bulíci když jste byli pod Rakouskem nebylo to špatný a kdyby Metternich nemusel poslouchat vídeňského žida Rothchilda tak to mohlo být ještě lepší. I za Hitlera jste to neměli špatný a měli jste se lepší než němci a rakušáci. Podívejte se co se všechno postavilo, ty nejhezčí vilky v republice byly postaveny za Protektorátu a bratři Havlovic nejvíce zbohatli během okupace. I dálnici do Brna vám začal stavět Adolf a zadarmo. Po válce na vás čeští židé (Gottwald, Slánský, Fierlinger, Nosek, Clementis etc., etc.) dělali podvod Masaryka vyhodili z okna a stali jste se satelitním státem žido-bolševického Ruska. Dokonce tito pacholci nahnali svobodně smýšlející Čechy co politické vězně do Jáchymova kopat uran pro komunistickou velmoc a zakázali vám křesťanské náboženství.

Po 40 letech, když už nebylo co drancovat, se souhlasem tovaryše Gorbačeva, židé z prognostického ústavu ČSAV vám udělali plyšovou revoluci. (Nezapomeňte že i to tzv. Pražské jaro v 68 byla záležitost českých židů-komunistů).

Dnes, židé v ČR zrovna tak jako po 48, jsou zase v popředí českého politického, hospodářského a kulturního života. Vůdci každé politické strany jsou židé (Dienstbier, Žantovký, Pehe, Lánský, Rychetský, Tigrid, Dlouhý, Kavan, Langer etc.etc.), media vlastní žide (Železný, Porybný, Neff), ve vedeni ČNB a dutých bank byli a jsou židé Tošovský, Salzman, Kollert) a dokonce někteří židé jako Kocher a Kožený se vrátili z USA kde byli jako špioni KGB nebo jako umělci (Forman, Jasný), pomoci místním židům při nastoleni židovské nadvlády v republice.

Proto dnes na hradě sedí zednář Havel s židovkou a její dcera Ninočka měla svatbu na Lánech se židem za vaše peníze. Příští prezident bude také samozřejmě žid, měla to být židovka Albrightová, ale když se ji čeština pletla se srbštinou, tak se české židovstvo rozhodlo pro Klause. Oni vám dokonce vybrali i Klausova nástupce v 2010, samozřejmě žida Vláďu Mlynáře jehož žido-bolševický dědek přivandroval za prvé republiky z Ukrajiny do Prahy šířit komunismus a jehož matka židovka-komunistka byla vyslankyni v USA.

Po 48 nebylo ani máslo na chleba ale Československa republika zadarmo vyzbrojila novy Izraelský stát a žid Robert Maxwell narozeny v podkarpatské Slatine jako Lev Hoch při tom hodně zbohatnul. Kdyby Stalin nezakročil tak by ti vaši židé do Izraele odstěhovali i Hradčany. Jožka Stalin se již na to nemohl dívat, nechal popravit Slánského a tucet dalších vysoce postavených židů z KSC a tak jste od nich měli až do Pražského jara pokoj.

Dnes vám nejen Izraelec Alon vykradl Komerční banku ale Izraelci vám modernizují českou armádu a počítají vám za to nekřesťanské peníze (miliardy dolaru). České pošty budou používat izraelský software a vybavení na posílání peněz a účtenek. Dokonce vám teď Izraelci budou stavět dálnici do Ostravy na které budou od vás vybírat mýtné. Když si čeští republikáni začali na židy stěžovat tak Havel nechal jejich vůdce zavřít a rabín Kraus podal na ty ostatní žalobu za hanobeni rasy. A tak nebude dlouho trvat a na každé věži r

Kráceno
(Editor)

19006

14.09.2003 12:13

Pravda nebo předsudek?

Pravda nebo předsudek?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Kdyby tohle zfilmoval Spilberg,tak nez z acne ,tak to bude oceneno na filmovem festivalu.
----------------
Now the Talmud contains (Midrash Rabbah) an ostensibly historical account of the atrocities perpetrated by the diabolical Romans at the time of the Jewish revolt that was led by a christ named Bar Kokhba in 132 of the Christian Era. The Jews who read that Midrash were told, on the authority of named Rabbis, that in the town of Bethar, which had a total area about equivalent to five of our city blocks, the awful Romans slew no less than 800,000,000 (eight hundred million) of God's Chosen; that the precious blood thus shed was so deep in the street that the Romans' horses were immersed to their nostrils; and that the sacred gore became a raging torrent that rushed down forty miles to the Mediterranean, dislodging boulders from its path and staining the waters of the sea crimson for four miles from shore.

Now to our minds -- if we are so "anti-Semitic" as to question the word of great Rabbis -- it seems strange that the five square blocks of Bethar housed (in comfort and luxury, we are told) eight times as many Jews as the total population of the entire Roman Empire at that time, and a quick calculation will show that those 800,000,000 godly Jews cannot have been larger than our grasshoppers

19635

14.09.2003 12:30

Pravda nebo předsudek?

Pravda nebo předsudek?

Robert Nohejl 202.?.?.?

[překvapení] Podivne veci se deji v te zemi na vychode, ale zarne zitrky to asi nebudou.
---------------
Also on September 10, UCSJ’s Moscow Bureau reported that a new antisemitic novel is on sale in the State Duma’s bookstore, which in the recent past has openly sold such works as David Duke’s “The Jewish Question Through the Eyes of an American” and an array of antisemitic newspapers. Evgeny Chebalin’s novel “The Nameless Beast” was published this year by the Veche publishing house in Moscow. The author compares Jews and other non-Russians to “parasites” warning that: “Having been expelled by Him from the Temple, they have settled inside other peoples throughout the centuries, crawling inside them, changing their outwards appearances… What Satanic mind let loose upon the world this viper hybrid?” Mr. Chebalin also doesn’t fail to mention a favorite antisemitic bogeyman—“the world financial-kike” conspiracy. (z zidovskeho tisku prevzato)

19636

08.01.2004 03:04

Amerika terorizuje planetu

Amerika terorizuje planetu

Robert Nohejl 202.?.?.?

Ja si nemyslim ,ze Bush je kreten,ten dobre vi ,co dela.Za prve on sam se ulil nekolik mesicu z valky ve Vietnamu,cili,on osobne je deserter,take se nepodrobyl lekarske prohlidce ,protoze byl asi na dragach a prislo by se na to,sam priznal,ze jeden cas byl na kokejnu.Kdyz nahledneme na jeho rodinne pozadi,kde v roce 1765 v tak zvane "nedulezite revoluci,jak byla oznacena v zidovskem kalendari pro vojaky a namorniky,tak na strane 15 najdeme jmeno Mathius Bush,jez byl dan za priklad k nasledovani "hrdinskych cinu",na strane 16 najdeme tri majory ,George Bush,Luis Bush a Simeon Bush,takze ...

‘We shall drive the Christians into war by exploiting their national vanity and stupidity. They will then massacre each other, thus giving room for our own people.’ Rabbi Reichorn in Le Contemporain, July 1, 1880

24043

08.01.2004 05:05

Na koho čekají?

Na koho čekají?

Robert Nohejl 202.?.?.?

"DIRTY BOMB" FEARS SPARKED MAJOR MOBILIZATION FOR NEW YEARS EVE!
TOP NUCLEAR SCIENTISTS WERE DISPATCHED TO MAJOR CITIES WITH SOPHISTICATED DETECTION GEAR!
Government was - and still is - very worried about a dirty buke being detonated in a major U.S. City. A "dirty nuke" is not an atom bomb as one might think. Rather, it is a conventional explosive which is surrounded by some type of radioactive material. When the conventional explosive detonates, it disperses the radioactive material into the air and surrounding area, making that area uninhabitable for YEARS!

Zatimco nepritel neni v dohledu ,tak miliony ilegalnich pristehovalcu dostanou amnestii k triletemu pobytu v USA ,co budou delat "Domaci" nezamestnani neni zatim znamo, a tak se americka spolecnost jeste vic rozdeli na chude a bohate.

24048

11.04.2004 03:53

Váleční magnáti vzkazují kritikům: "Držte huby!"

Váleční magnáti vzkazují kritikům: "Držte huby!"

Robert Nohejl 202.?.?.?

Konecne mame zarny priklad ,tak zvane "americke demokracie" ,ktera s i s nicim nezada s komunismem "Drz hubu a krok".Proste ,cely nas zivot v tomto tak svobodnem svete,jez nikdy svobody nepoznal je vlastne jen reklamou na pravdu,a jako kazda reklama ,cim honosnejsi a stale opakovana,tak zbozi musi byt pekny kus smejdu ,kdyz to nikde nemuzou prodat,proto tolik kriku ve zdelovacich prostredkach.Zkuecna svoboda a nebo demokracie ,nepotrebuje reklamu,ta se predvede svetovemu publiku sama a nepotrebuje velmi dobre placene rvouny do sveta.Nakonec Americane sami maji moznost se presvedcit ,kde je konec jejich revoluce za nezavislost a kde je konec jejich boje za svetovou demokracii,mozna ,ze dojdou poznani ,ze vysledky druhe svetove valky jsou znat teprve ted na jejich "zadech" a v jejich vsednich dnech az ted ,po vice ,jak 55 letech.

27635

11.04.2004 04:05

Chvála internetu

Chvála internetu

Robert Nohejl 202.?.?.?

Kdyby nebylo internetu ,mohli byste si precist tohle;

As our official deliberations were ended, an orderly announced, “Officials! Leaders! The gentlemen have arrived.” Some sixteen or seventeen serious looking Jews were ushered in, introduced and took their seats around a large oval table. In a festive short hour, recognition was given these Jews with personalized certificates (on white hard paper, 40 by 40 cm). On the left was a large golden national insignia with letters in Gothic and a seal with the original signature of Adolf Hitler. These certificates assured the full protection of these Jews, their families and properties by the Greater German Reich. Included were words of thanks and blessings by Hitler in the name of the German people. Around this table with its distinguished Jews and in this festive hour, one sensed no hatred, no war and no conspiracy.

27636

11.04.2004 04:14

Krvavá lázeň - zlověstná hrozba pro koaliční jednotky

Krvavá lázeň - zlověstná hrozba pro koaliční jednotky

Robert Nohejl 202.?.?.?

Petr Veliky ma zarucene historicke zpravy za tech vic jak 55 roku vymyvani mozku,takze o holocaustu bylo napsano vic ejak 2500 knizek ,filmu,zarucene pravdivych a ocenenych,kdo by se vubec dovolil je neocenit,to vubec nepripada v uvahu je nekolik stovek a to vse pro udajnych 6 milionu zidu,ale ,at mi Pert Veliky jmenuje jednu knihu a jeden film o 8 milionech hadem uhynulych Ukrajincu a o 100 milionech vyvrazdenych Rusu,tak zvanou bolsevickou-neocon bandou?!?
Mimo jine ,za 30 000 chteli zide odkoupit tuto zpravu ,jez nemela spatrit svetlo sveta.
------------

As our official deliberations were ended, an orderly announced, “Officials! Leaders! The gentlemen have arrived.” Some sixteen or seventeen serious looking Jews were ushered in, introduced and took their seats around a large oval table. In a festive short hour, recognition was given these Jews with personalized certificates (on white hard paper, 40 by 40 cm). On the left was a large golden national insignia with letters in Gothic and a seal with the original signature of Adolf Hitler. These certificates assured the full protection of these Jews, their families and properties by the Greater German Reich. Included were words of thanks and blessings by Hitler in the name of the German people. Around this table with its distinguished Jews and in this festive hour, one sensed no hatred, no war and no conspiracy.
*jen ,tak na okraj k tvemu vzdelani,Hitleruv ridic byl Mauricius SS prislusnik a jeho diabeticka kucharka ,jez denne mohla osvobodit lidstvo od diktatora byla take se zidovskym pozadim,ze ano ? Rikali Ti tohle ve skole a nebocetls to v novinach a nebo v encyklopedii?

27637

11.04.2004 05:40

Chvála internetu

Chvála internetu

Robert Nohejl 202.?.?.?

Anebo si precist tento artikl;COMMUNISM IS JEWISH
WE HAVE all been led to believe that the Communists are the implacable enemies of the Capitalists, especially the super-wealthy, and seek to rob them of their fortunes. The truth is very different. In his book Zionism Rules the World Henry Klein, a Jewish New York lawyer, wrote: “In 1917, Schiff, Warburg and their associates (super-rich New York Jewish Bankers) financed Trotsky [Bronstein] and Lenin [Ulyanov] who overthrew the Russian government. Their revolutionary followers murdered the Czar and his family and millions of persons in the Ukraine ... Communism is no menace to money control—it is an instrument of money power.”
An official American Intelligence Report at the time of the ‘Russian’ Revolution revealed: “In February 1916, we learned for the first time that a revolution was being fomented in Russia. We discovered that the persons and concerns given below were engaged in this work of destruction:
Jacob Schiff, Felix Warburg, Otto Kahn, Mortimer Schiff, Jerome Hanauer, Charles Guggenheim and Max Breitung—Jewish Directors of Kuhn Loeb & Co (Jewish Bank, Rothschild subsidiary, New York). There is scarcely any doubt that the Russian Revolution, which broke out a year after the above information reached us, was worked up and launched by distinctly Jewish influences.”
The Report listed all of the people who came into prominence in the first Soviet Government from Zinovieff [real name Apfelbaum] to Zibar [real name Martinow]. ‘A’ to ‘Z’, they were all Jews. (A full text of the report appears in the book Plans of the Synagogue of Satan.)
The Russian General Arsene de Goulevitch in Czarism and Revolution confirms that it was Jewish Bankers who financed the Revolution. Later on, (according to F. J. Irsigler in Who Makes Our Money?) the financing was handled by a syndicate of international Bankers which included J.P. Morgan and Rockefeller interests and Lord Rothschild. Rothschild “spent over 21 million roubles in financing the ‘Russian’ (sic) Revolution.
The financiers’ participation in the Communist take-over of Russia was well known among Allied Intelligence services, but not a finger was lifted to stop them because they are the real masters of the world.”
In a letter published in The Times on 14th November 1919, a British Army officer in Southern Russia—an eye-witness of the Bolshevik Revolution wrote: “The Bolshevists form about 5% of the population of Russia—Jews. (80-90% of the Commissaries are Jews). In towns captured by the Bolshevists the only unviolated sacred buildings are the synagogues, while churches are used for anything from movie shows to slaughter-houses.* If a commissary, steeped in murder and rape, with mutilation, happens to be a Jew, as most of them are, should he receive exceptional treatment?” His letter goes on to describe in horrific detail the bestial tortures and mass killings inflicted on the Russian peop

Kráceno
(Editor)

27640

27.07.2004 11:27

Hlavní zprávy: Muž na mostě

Hlavní zprávy: Muž na mostě

Robert Nohejl 202.?.?.?

Tomu rikam vysledek:


Record 6.9 Million Adults
In US Corrections
By Curt Anderson
7-27-4

WASHINGTON (AP) - A record 6.9 million adults were incarcerated or on probation or parole last year, nearly 131,000 more than in 2002, according to a Justice Department (news - web sites) study.

Put another way, about 3.2 percent of the adult U.S. population, or 1 in 32 adults, were incarcerated or on probation or parole at the end of last year.

A record 4.8 million adults were on probation or parole in 2003, about 73,000 more than the year before. About 70 percent of adults involved in federal, state or local corrections systems fall into this category. The states of California and Texas together accounted for about 1 million.

The number of adults on parole after serving a prison sentence rose by 3.1 percent from 2002 to 2003, to more than 774,500 people. That compares with an average annual rise of about 1.7 percent since 1995 for those on parole, a figure that has been increasing at a much slower rate than those in jails (4 percent a year), in prison (3.4 percent) and on probation (2.9 percent).

Since 1995, states around the country have increased the use of mandatory parole after prison release and cut down on use of discretionary releases overseen by parole boards, the report says.

The report, released Sunday, focused most on the characteristics of those on probation or parole. Its findings include:

Almost half of all probationers were convicted of a felony, with 25 percent convicted of a drug violation.

Washington state had the highest number of people on probation per 100,000 population, at 3,767. New Hampshire had the lowest rate at 426.

Of the 2.2 million people discharged from probation in 2003, three out of five met the conditions of their supervision. Another 16 percent were jailed because of a rule violation or a new crime, with 4 percent becoming fugitives.

About 95 percent of those on parole had been convicted of a felony.

* Of the 470,500 parolees discharged from supervision last year, 38 percent went back to jail for a new crime or a rule violation, with 9 percent becoming fugitives

31451

27.07.2004 11:29

A prosím pěkně, kde ty stránky vlastně jsou?

A prosím pěkně, kde ty stránky vlastně jsou?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Zeme ,neomezenych moznosti:


Record 6.9 Million Adults
In US Corrections
By Curt Anderson
7-27-4

WASHINGTON (AP) - A record 6.9 million adults were incarcerated or on probation or parole last year, nearly 131,000 more than in 2002, according to a Justice Department (news - web sites) study.

Put another way, about 3.2 percent of the adult U.S. population, or 1 in 32 adults, were incarcerated or on probation or parole at the end of last year.

A record 4.8 million adults were on probation or parole in 2003, about 73,000 more than the year before. About 70 percent of adults involved in federal, state or local corrections systems fall into this category. The states of California and Texas together accounted for about 1 million.

The number of adults on parole after serving a prison sentence rose by 3.1 percent from 2002 to 2003, to more than 774,500 people. That compares with an average annual rise of about 1.7 percent since 1995 for those on parole, a figure that has been increasing at a much slower rate than those in jails (4 percent a year), in prison (3.4 percent) and on probation (2.9 percent).

Since 1995, states around the country have increased the use of mandatory parole after prison release and cut down on use of discretionary releases overseen by parole boards, the report says.

The report, released Sunday, focused most on the characteristics of those on probation or parole. Its findings include:

Almost half of all probationers were convicted of a felony, with 25 percent convicted of a drug violation.

Washington state had the highest number of people on probation per 100,000 population, at 3,767. New Hampshire had the lowest rate at 426.

Of the 2.2 million people discharged from probation in 2003, three out of five met the conditions of their supervision. Another 16 percent were jailed because of a rule violation or a new crime, with 4 percent becoming fugitives.

About 95 percent of those on parole had been convicted of a felony.

* Of the 470,500 parolees discharged from supervision last year, 38 percent went back to jail for a new crime or a rule violation, with 9 percent becoming fugitives

31452

11.09.2004 02:13

Likudizace světa

Likudizace světa

Robert Nohejl 202.?.?.?

Mnozi zide se nedockali te demokracie.

100,000 Radiations - A Review
by Barry Chamish


On August 14, at 9 PM, Israeli television station, Channel Ten, broke all convention and exposed the ugliest secret of Israel's Labor Zionist founders; the deliberate mass radiation poisoning of nearly all Sephardi youths.
The expose began with the presentation of a documentary film called, 100,000 Radiations, and concluded with a panel discussion moderated by TV host Dan Margalit, surprising because he is infamous for toeing the establishment line.

Film Details:

100,000 Radiations, released by Dimona Productions Ltd. in 2003.

Producer - Dudi Bergman
Directors - Asher Khamias, David Balrosen


Subject:

In 1951, the director general of the Israeli Health Ministry, Dr. Chaim Sheba flew to America and returned with 7 x-ray machines, supplied to him by the American army.
They were to be used in a mass atomic experiment with an entire generation of Sephardi youths to be used as guinea pigs. Every Sephardi child was to be given 35,000 times the maximum dose of x-rays through his head. For doing so, the American government paid the Israeli government 300 million liras a year. The entire Health budget was 60 million liras. The money paid by the Americans is equivalent to billions of dollars today. To fool the parents of the victims, the children were taken away on "school trips" and their parents were later told the x-rays were a treatment for the scourge of scalpal ringworm. 6,000 of the children died shortly after their doses were given, the many of the rest developed cancers that killed them over time and are still killing them now.

33428

11.09.2004 02:22

Odposlechnuto - skutečně ze života

Odposlechnuto - skutečně ze života

Robert Nohejl 202.?.?.?

V roce 1911 zidovska anarchistka Emma Goldman,pritelkyne Lenina -Scrull razila heslo,ze :"Kazda zena bude zenou kazdeho muze a kazdy muz bude muzem ,kazde zeny".Jeji nazory se ujmuly nejdrive ve Spanelske obcanske valce,ovsem po prikladnem zakone v bolsevickem Ruku ,kde vsechny zeny starsi 16 let byly "majetkem statu".(Jak dobre je nahlidnout do komunistickych archivu ) Tato ,pokrokova zidovka rovnez rekla,ze pomoci feminismu znici krestanske rodiny.V roce 1919 v jinem dokumentu se dokonce uvadlo dopodrobna,jak to bude vse provedeno.
Kdyz ,muz pracuje a jeho partnerka nema praci ,tak je samozrejme ,ze zije za jeho penize ,ale ,co se stane ,kdyz ona ma praci a jeji partner zije z podpory v nezamestnanosti,ve vetsine pripadu je tak zvane oznacen ,ze je " k nicemu" a partnertka se jej ,jak priteze zbavi,prece jej nebude zivit ,to da rozum.
Kdyz ,muz pracuje tezce a dela hodne hodin navic ,tak jeho partnerka prohlasi ,ze nema zadny cas pro ni!!
Kdyz , si hledi jen svych hodin a po praci chce mit odpocinek a klid, tak jeho partnerka prohlasi, v ramci jeho zakladniho prijmu ze je tak dobry na nic a k nicemu.
Kdyz ,muz rozhodne ,bez sve zeny,tak prohlasi ,ze je despota a zensky sovinist.
Kdyz ,vsak zena udela rozhodnuti ,bez toho ze by informovala jej,tak je to znamka "osvobozeni se od muzu."
Kdyz ,muz narika ,,tak je to ufnukanec,ale kdyz nenarika,tak je to necita.
Kdyz ,se muz chce neco ,co ona nema rada,tak rekne ,ze on representuje svoji nadrazenost nad ni v opacnem pripade je to jeji prednost.Takze nas zivot v modernim prostredi se da zhodnotit na poctu rozvodu dnes a tech ,co zili pred nami,pred sto roky,kazdopadne muz ztratil sve vedouci postaveni a v mnohych rodinach po prichodu deti ,uz se stal zbytecnym zarizenim v domacnosti

33429

11.09.2004 02:27

Svět je zase o malinko horší

Svět je zase o malinko horší

Robert Nohejl 202.?.?.?

Na co ,jsou vsechny ty manevry na Strednim Vychode a neumerne vyzbrojovani umele vytvoreneho statu,nejsou to jen kroky k priprave velkeho konfliktu,tak ,jak nam rekl Israelsky general,ze : "At chceme a nebo ne ,tak se treti svetove valce nevyhneme.

MER FLASHBACK - Mid-East Realities - MiddleEast.Org - Washington - 10 September 2004: Just days before the date now etched in history, 9/11/2001, MER published this information about how the U.S. Army Corps of Engineers was for the first time (non-secretly anyway) building military bases in Israel and that a huge arms purchase -- 52 more super-modern Jet fighter/bombers -- had just been made to Israel with additional U.S. grants and loans. In reality the Palestinian uprising to throw off the military occupation is against both Israel and the United States more directly than ever.

33430

11.09.2004 02:50

Likudizace světa

Likudizace světa

Robert Nohejl 202.?.?.?

To ,co ve zkutecnosti nici "krestansky svet" je korupce byrokratickeho systemu k tomu pridame placene zoldnere ochotne zabijet,kam je poslou a co muzem ocekavat v budoucnu za odpoved za nasili pachane nasimu experty na zahranicni politiku,az dojde k odplate,tak se zide "vypari" a odskace to jen krestansky trouba,zid ,ktery tohle vse zpiskal z Washingtonu proxi "Americkou vladu" a jinde,bude kricet ,ze je v tom nevinne ,ze on mel holocaust.Dnesni obeti v muslimskem svete nebudou zapomenuty,Chazarska rise se rozpadla ,kdyz jejich vyboje zacinali vse dostavat zpet,jako odplatu za to,co delali jinym.

CORRUPTION

Many Russians say corruption among the security services is partly to blame for Beslan and other attacks, since heavily armed separatist fighters managed to infiltrate areas hitherto untouched by the decade-long Chechen conflict.

Muscovites surveyed by the respected Levada center, an independent polling institute, felt overwhelmingly that the state could not protect them, with 77 percent of the 500 people interviewed after Beslan saying the security services could not guarantee their security.

The same survey showed 34 percent of people blamed the FSB and police for the hostage-taking, compared to 33 percent who blamed militants.

Putin has made clear tough measures will be adopted to rein in separatists and stop their attacks. In a hint of what might be discussed by parliament later this month, an influential regional leader demanded the return of the death penalty for terrorism scrapped under Putin's predecessor Boris Yeltsin.

"Terrorists should not be captured," Interfax quoted Aman Tuleyev, the governor of Urals Kemerovo region as saying. "They should not be allowed to survive through life sentences."33431

11.09.2004 03:49

Likudizace světa

Likudizace světa

Robert Nohejl 202.?.?.?

Moderni "Herodes".

We believe George W. Bush, Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Paul Wolfowitz, Colin Powell and the members of this administration have much to answer for. Defenders of this invasion point to the casualty rate of Operation Iraqi Freedom and compare it to the casualty rates in other wars. "1,000 deaths is nothing" compared to Normandy, we hear.

To be sure, this is true. But the invasion of Normandy, for one example, was undertaken to destroy a regime that had ravaged much of Europe, slaughtered millions of innocent people, and was determined to spread its darkness across as much of the globe as they could reach. The threat was as real as the bricks that formed the gas chambers at Dachau and the steel of the tanks that had roared into Poland. The men who died putting and end to that gave their lives in a cause that guaranteed the liberty of millions.

Iraq was not a threat to the United States, or to any of their neighbors. The sanctions put into effect after the first Gulf War had turned that regime's conventional military into a large collection of paperweights. There are no weapons of mass destruction of any kind in Iraq. There were no connections whatsoever between Saddam Hussein, Osama bin Laden and the attacks of September 11.

33434

30.10.2004 10:19

Klamné vítězství

Klamné vítězství

Robert Nohejl 202.?.?.?

Udalosti na Floride zpusobyla u mnohych Americanu prevrat v jejich mysleni o americke spravedlnosti a demokracii,na coz byli Americane velmi hrdi.
Ted mnozi pozaduji nejvyssi soud ,aby zahajil rizeni proti soudcum ,co ustanovili Bushe byt presidentem v Bilem Dome a zaloba zni,ze soud ,ktery tak rozhodl okradl americke obcany o zakladni pravo voleb,ve kterych obcanstvo melo rozhodnout a ne nastrceni soudcove a tak bude zajimave ,kam az udalost dojde ,zda zkonci nekde zametena pod kobercem a nebo v ramci konstituce a volebniho prava americkych obcanu stane nekolik soudcu pred soudem nejvyssim.
At se to vezme z jakekoliv strany ,tak poskozeni o americke demokracii zde je a uvidime do jake miry se rozroste ,jakmile dojde k provedeni soudu na zaklade zaloby obcanu statu Florida a co s tim udela tisk.

35907

30.10.2004 10:30

Kdo vlastně unesl paní Hassanovou?

Kdo vlastně unesl paní Hassanovou?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Petr Veliky,napsal;kteri zde vehementne tvrdili ze to provedli zidi (dokonce pry neprisli do prace v WTC v ten den)..
To nejsou blaboli,to je zkutecnost kterou nesmazou ani ty nejvetsi zidovska media,nebot ,pomnik obetem 11 Septembra hovori jasne ,v ten den na 3000 zidu neprislo do prace a to nikdo nemuz evyvratit ,ze zide vedeli o utoku a nechali krestany nastoupit do zamestnani a pokrytecky slzeli,jakoby ,simpatizovali s obetmi,pritom vedeli a nerekli,jen sami o sebe se postarali.

"Kdo jeden lidsky zivot zachrani,jakoby zachranil svet" se tyka jen zivota zidu ,ale ne krestanu.

Jen Židé jsou lidé. Nežidé jsou zvířata (Baba Mezia 114a-114b) /142/.
Za vraždu, ať už cutheana (nežida) cutheanem anebo Izraelity cutheanem je vyvozen trest; ale při vraždě cutheana izraelitem trest neexistuje (Sanhedrin 57a) /143/.
I nejlepší z nežidů by běli být zabiti (Babylonský Talmud) /144/.

Ja se divim ,ze tem uplakanym pokrytcum,nekdo ,hned na miste nedal par ..........

35909

30.10.2004 10:49

Kdo vlastně unesl paní Hassanovou?

Kdo vlastně unesl paní Hassanovou?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Senators, presidents, law enforcement officials, and journalists. Conversely, they also have the power to advance the careers of those who serve their interests. We have seen that they have the ability to block investigations as well misdirect and thwart existing investigations. We have established that the Zionists were the beneficiaries of the 9-11 attacks whereas the Arabs have been hurt greatly by the 9-11 attacks.
We have exposed numerous lies linking Arabs to 9-11. We have established how evidence against Arabs was planted and contrived in order to misdirect investigators (wording of anthrax letters, phony passports, stolen passports, Korans and Arab flight manuals left conveniently behind for FBI filed agents to find in cars and "forgotten" suitcases, AttaÔa passport surviving the blast and floating down to earth, etc). We have established that 7 of the 19 hijackers are alive and well. We have established that a small army of Mossad agents was caught planning terror acts in America and Mexico. We have seen how anxious the Zionists are to use 9-11 as a pretext to crush the Palestinian resistance and to have the US attack Iraq and other nations. We have established all of this and so much more. In addition, there is a plethora of even more damning facts which, in the interests of time and space, weren't even included in this paper!

35910

30.10.2004 11:01

Válka proti terorismu jak ji definoval E.Goldstein v Orwellově románu 1984

Válka proti terorismu jak ji definoval E.Goldstein v Orwellově románu 1984

Robert Nohejl 202.?.?.?

Jen pro silne zaludky.Bohem "Vyvoleni "samozvolenci na vrazebne ceste,podporovane Bushem a jeho zakonem v boji proti antisemitismu.

*Confirmed and confessed, B. Michael
Yediot Aharonot
October, 2004

(This article was translated from Hebrew by The Other Israel)

Between Sept 29 and Oct 15, fifteen days in all, I killed thirty children. Two children per day.

Two dead children per day is more or less four bereaved parents per day. Why more or less? Because some of them were brothers. So, two dead children for one pair of bereaved parents. Perhaps that's better, because these parents are bereaved anyway, so they are just bereaved twice, and another pair of parents is released from being bereaved. But perhaps it is less good, because to be bereaved is worse than being dead, and being twice bereaved is twice worse than being dead. So I don't really know what to decide.

All these children I killed in the Gaza Strip, and all of them I killed by mistake. That is, I knew that there were children there, and I knew I would kill some of them, but since I knew it would be by mistake I did not feel so pressured about it. Because everybody makes mistakes. Only the one who does nothing does not make mistakes. Mistakes happen, we are all human beings. That is what I think is so nice about my mistakes, they make me so human and fallible, is it not so?

The 30 children I killed by all kind of mistakes. Each child with his special mistake. There was one about whom I thought by mistake that he was not a child. And there was one which I hit because he insisted on standing exactly on the spot at which I decided to shoot. And there was one who threw stones and did not at all look six years old.Zkraceno.35911

30.10.2004 11:03

Válka proti terorismu jak ji definoval E.Goldstein v Orwellově románu 1984

Válka proti terorismu jak ji definoval E.Goldstein v Orwellově románu 1984

Robert Nohejl 202.?.?.?


And there was one who from the air looked like a wanted terrorist. Or like a Qassam rocket. Or like a terrorist holding a Qassam rocket. And there were some children who by mistake got into their heads some of the shrapnel from the shell I shot into their house. And there was one who by mistake hid under her bed exactly when I blew up the bed in order to expel the terrorist squad which was hiding there. But this does not count, it was her mistake, not mine.

I remember it was the most hard with my first mistake. I shot and shot and shot, then they told me I had killed a child. I became pale, and my mouth was dry, and my knees were shaking, and in general I did not sleep very well that night. But with the passing of time, and of mistakes, it became much easier. Now I make mistakes with hardly any side-effects. It was very helpful that my friends, my environment, everybody, did not make so much fuss over every small mistake.

Here, just last week, when I killed by mistake one girl, I shot two more mistakes into her head, just to make sure that I was making a mistake. And then the rest of my magazine, full of mistakes. Once, I would not have been able to do that.

True, some people tell me that I am making a mistake in making this confession. They tell I have not been in Gaza at all, and did not shoot any bullet, and did not bomb, and did not shell, and did not snipe. That's true, I did not. But who paid for the bullets? Me. And who bought the gun? And financed the shell? And the missile? Me. Me. Me. Also me.
35912

30.10.2004 11:03

Válka proti terorismu jak ji definoval E.Goldstein v Orwellově románu 1984

Válka proti terorismu jak ji definoval E.Goldstein v Orwellově románu 1984

Robert Nohejl 202.?.?.?

And also, who is not growing pale any more with every new mistake? Whose mouth is not getting dry when one more child is laid in the earth? Whose knees do not grow weak when another nameless baby lies dead in a bloody cradle? Who goes on sleeping soundly even when the number of mistakes reaches thirty in two weeks? Me. Also me. So, don't tell me I didn't kill. Dokonceni.

35913

03.11.2004 00:50

Volby

Volby

Robert Nohejl 202.?.?.?

Tyto volby ,jako mnohe jine v jinych statech probihaji na zaklade oklamat volice pocitem ,ze o necem rozhoduje,ze neco ovlivnuje ,ale ,co ovlivnuje ,kdyz oba kandidati jsou ze stejneho hnizda,jeden vetsi Chazar nez druhy,takze ,jakapak volba.Pripocteme k tomu zaruky dane konstituci,se kterymi si nejvyssi soud dela co chce a meni je a nebo vubec nedodrzuje,takze ,obcan je vlastne saskem nekolika mocnym a vlivnym,kdyz tento cirkus prohlidne ,tak nechce jit k volbam ,proc taky,ze ano ?Ale i tento akt nezucastnenosti jim hraje do rukou a zase jediny ,kdo na to doplati je volic -obcan,tudiz jedno reseni ,volit sve vlastni kandidaty a nenechat si vnutit vyber ,jez je provadeny elitou,ktera prehlizi dav v ramci sve financni a vlivne moci.Jak je vydet ,bude touto cestou vice a vice pribyvat anarchije proti stavajicim rezimum ,ktere s demokracii nebudou mit naprosto nic spolecneho a ovsem ,rezim elity se bude branit povidackami o terrorismu a o bezpecnosti obcanstva pred timto vlivem ,zavinenem predevsim elitou a vyuzivany ,touto elitou k jejich zamerum ,doma ,ale i celosvetovym zamerum,vysledkem bude novodobe otroctvi,kde v konecnem provedeni ani "sasek" nebude uz prizvan k cemukoliv.

36077

03.11.2004 01:11

Irácký konflikt z hlediska mezinárodního práva – kdo je teroristou?

Irácký konflikt z hlediska mezinárodního práva – kdo je teroristou?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Myslim,ze pan "Had" nerozumi,jedne zakladni veci,ze nic na svete se nedeje nahodou ,vse je dopredu organisovano a lidem se to predhodi ,jako "vyvoj udalosti".Zadny kral nemohl jit do valky ,kdyz nedostal prislib od svych bankeru,banker nedodal penize ,takze at uz byl jakykoliv problem mezi kralostvimi ,tak se valka nekonala.Kdyz vypukla druha svetova valka ,tak pro lidi zasvecene vypukla drive nez nam obycejnym lidem rekli ve zdelovacich prostredcich a v prohlaseni politiku,prikladem k pochopeni je cast cetby z Chicago Herald,jez v 8 rijnu v roce 1944 pan Karl von Wiegand napsal doslova:ze v dubnu ,ve dne 25 ,roku 1939 ,ctyri mesice pred nemeckou invasi do uzemi Polska,velvyslanec William Christian Bullit zavolal jej na americke velvyslanectvi a rekl mu;Valka v evrope je uz rozhodnuta,ze se bude konat!!
My jsme rozhodli,ze Polsko dostane pomoc ze strany Francie a Britanie a tak bude politicky odmitat jakekoliv mirove usporadani ze strany Nemecka.Amerika vstoupi do valky ,az Britanie a Francie ji zapocnou s Nemeckem."
Conrad.K.Grieb,Uncovering the Forces for War.
A ,tak se to s nami hraje dodnes,nic se v tomto systemu nezmenilo.
Takze na zaver,ze Nemecko zapocalo valku je uplny historicky nesmysl,ktery se dodnes naleva lidem do hlavy a dodnes sena nem zivy media a statu poplatni historici.
Nemecko bylo oznaceno ,jako agresor v Nurimberskem procesu a v lavici soudcu sedel representant bolseviku,kteri napadli Polsko z druhe strany,ale ten uz agresor nebyl.

36081

01.01.2005 10:04

Přiznávám se – jsem sociopat

Přiznávám se – jsem sociopat

Robert Nohejl 202.?.?.?

Cela ta katastrofa nam spolecne s ruznymi vydaji na zbrojeni a vedeni valek,rika jedno,proc svet radeji neprestane valcit a neda penize na pronikani do vesmiru.Proc ,clovek stale uvazuje o katastrofe ,ktera ma znicit nekoho druheho,proc vynaleza genetickou bombu a nebo se snazi manipulovat pocasi ,ale i zemetreseni ,jako zbran v masovem provedeni.
V roce 1976 ,9 unora,bylo projednani o "Prohibition of Whether Modification as a Weapon of War"pred "Commettee on International Relations House of Representatives",nejvetsi zbran a nejucinnejsi je hlad z neurody,to dokazali s Ukrajinou-8 milionu mrtvych ,hlad,nemoce z hladu a kanibalismus.Stale pres vsechnu "inteligenci" mame lidi ,kteri chteji byt pany sveta,je jasne ,ze 10 000 jedincu ridi svet pomoci sveho 90% bohatstvi ,co nashromazdili,takze ,feudalsni rad,kapitalismus ,socialismus ,demokracie ,komunismus ,judaismus,krestanstvi anebo cokoliv jineho tak i treba totalitni rezimy, nic vlasten nevyresily ve prospech cele spolecnosti,za to prozili krasna leta za dobre platy pro sve dobro a ne nikoho jineho,stale menime jmeno firmy ,ale za vikladem je stale jedno a to same zbozi.

39335

01.01.2005 10:17

Puč v pražské židovské obci

Puč v pražské židovské obci

Robert Nohejl 202.?.?.?

Neplodne hadky nevedou nikam,to je hrob naseho naroda,nikdy se jako jednotlivci a ani narod nemuzem dohodnout,nedovedem si vladnout samy,jen ,kdyz nekdo jiny prevezme odnekud vladu,tak potom jsme zticha.
Chci psat o tom ,co se deje kolem nas ,kazdy den,coz mnozi nevidi,psal jsem ,jak nam pripravili program na Stedry Vecer a ted Vam napisi ,jak nam pripravili Novy Rok na stanici SBS ,tady v Australii,abychom se zasmali a poterili silvestrovskym veselim ,tak nam od 10 hodin do trictvrtena dvanac promitali zidovsky film"Train Of Life " ,jak chytri zide si udelali vlastni vlakovy transport pres Evropu do Ruska primo pod nosem nacistu,ktere balamutili vlastni strazi v nemeckych uniformach,reknu Vam trhak,k popukani,literarne nenapodobytelne dilo a zejmena ,kdyz cast marxisatu a anrchistu se chce oddelit a davaji si sraz v Moskve,opravdu zazitek,jak necele jedno svetove populace dokaze manipulovat na Silvestra s 99% sveta,doufam ,ze se nasi politici koukali povinne a po znovu zahajeni politicke cinnosti budou z toho preskouseni rabbinatem,samozrejme nepochybuji ,ze film ziska i nejakou cenu,bez konkurence,take doufam ,ze par myslicich se pri shlednuti filmu zridili v oslavovani k nepoznani,tedy,zabit urcitou cast mozku,ktera nam dela potize v nasem vsednim zivote.

39336

01.01.2005 11:52

Přiznávám se – jsem sociopat

Přiznávám se – jsem sociopat

Robert Nohejl 202.?.?.?

The 1970 book, BETWEEN TWO AGES, by Zbigniew Brzezinski stated: "Technology will make available, to the leaders of major nations, techniques for conducting secret warfare, of which only a bare minimum of the security forces need be appraised... TECHNIQUES OF WEATHER MODIFICATION COULD BE EMPLOYED TO PRODUCE PROLONGED PERIODS OF DROUGHT OR STORM,"
1971 US/Soviet Joint project The United States and the Soviet Union began secret cooperation on world weather-engineering in 1971. The next year, US and Soviet scientific teams conducted research in the Bering Sea. The second project was POLEX, the Polar Experiment of the Global Atmospheric Research Program. In 1973, both nations secretly cooperated on AIDJEX, the Arctic Ice Dynamics Joint Experiment...
Kdyz prijde zemetreseni,muzem vedet ,zda je to prirodni ukaz a nebo cast planu nasich pristich svetovladcu ?
Jak se zda ,tak inteligence -vedci jsou nejvetsimi kriminalniky v lidske historii,nebot sveho rozumu a nebo nerozumu uzivaji jen ke skaze jinych ,mozna ,omylem i sve.
Najdete si ,jako zvlastnost "Westboro Baptist Church" prohl;aseni k Tsunami zkaze.
The statement, which was posted on their website Wednesday alongside dozens of other archived "press releases," thanks God for the tsunami and for the death of any gay Swedish vacationers who perished at the time.

http://www.libertyforum.org/shawflat.php?Cat-&Board-news_news&Number-293229006

39343

01.01.2005 12:08

Přiznávám se – jsem sociopat

Přiznávám se – jsem sociopat

Robert Nohejl 202.?.?.?

Thai villagers say wealthy tourists got higher priority

Thu Dec 30, 6:41 AM ET


Ban Nam Khem, a poor fishing village hemmed in by expensive tourist resorts on the Thai coast, wasn't missed by the devastating tsunami waves, but its people complained that aid efforts are bypassing them.

http://www.usatoday.com/news/world/2004-12-30-tsunami_x.htm

Sorawat Kraipao, 42, manager of a fish processing company, was bitter as he pulled what was left of his furniture from his wrecked home. He said wealthy foreign tourists had gotten much more attention - and help - than the village's Thai and Burmese fishermen.


"Help? It was slow in coming," he said. "As for the tourism, the authorities gave that higher priority. Here it was quiet. The problem was everywhere, but they focused on the tourist areas. The people here, our lives don't have the same meaning as theirs."


39344

30.03.2005 03:26

Možná vidím světlo na konci tunelu

Možná vidím světlo na konci tunelu

Robert Nohejl 202.?.?.?

Ono to ,tak v zivote chodi,ze v nasem zivote je vic toho spatneho ,nez toho lepsiho,podle toho ,jak to kdo posuzuje,jeli nekdo sobec a vidi jen sam sebe ,tak je svet pto nej mnohem ruzovejsi,nez ten ,ktery si dela starosti z budoucnosti pro svou rodinu a pratele a obcany,tedy,je to clovek vidici dal ,nez na spicku sveho nosu.
Kdosi to shrnul do jednoduche rovnice:
Optimista je osoba jez zije z informaci ,jez se dotykaji jen jeho,pesimista je ta sama osoba,ale matech informaci mnohem vic a zije i za druhe,ne jenom za sebe.
Kazdopane ,clovek zotpovedny ke svym detem by nikdy nemel rici ;"Po nas potopa!"
Je velmi spatne pro celou spolecnost ,kdyz dobry clovek nedela nic.

47413

30.03.2005 03:41

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Robert Nohejl 202.?.?.?

Mr. Bush, Mr. Blair, Forget Iraq, We Want Freedom at Home!
Filed under:
· General
— @ 11:05 am
Elizabeth Hunt (head covered) being led to jail for daring to say “Britain for the British!”
Mr. Bush, Mr. Blair – Don’t Tell Us Anymore that You Believe in Freedom!
The latest assault on freedom of speech for European-Americans. Mother-of-three faces up to 7 years in prison on racist speech charges Jan 28 2005
A young woman from Merseyside near Liverpool in Great Britain was one of six people jailed for free speech offenses in Great Britain. Elizabeth Hunt, 36, a mother-of-three from Southport, and five others are accused of publishing propaganda for the Racial Volunteer Force, an organization in their own words says that it wants Britain to stay “British".
Full story
See also article in the British press

Lidska blbost ,zacina kvest,zejmena ta krestanska s uplne vymytymi mozky,ted ,budeme platit za svou lenost myslet,za to ,ze jsme politikum dali volne ruce delat s nasim narodem ,co chteji.

Horst Mahler-Interview with the Bulgarian Magazine "Politika" 17 Nov 2004. Politika: In an interview, you refer to Democracy as "Hypocrisy."

Mahler: What is generally meant by "Democracy" is actually Jewish rule, which Jewish plutocrats exercise through their control of global finance, the monetary system and the media.

47417

30.03.2005 04:27

Terri Schiavová, vražda v přímém přenosu?

Terri Schiavová, vražda v přímém přenosu?

Robert Nohejl 202.?.?.?"This is not Stalinist Russia where the state owns your body, and the United States House of Representatives is not the politburo. They don't own Terri Schiavo's body and they can't force her to have life support continued against her wishes, nor can they override court orders.... I don't believe there is any way that Congress can intervene to stop the removal of the feeding tube."

—Michael Schiavo's attorney, George J. Felos
Amerika se rozdelila na dva tabory,tak ,jak delili svet na zapad a vychod-rozdel a panuj!
Dnes jsou Americani ve varu ,se vsim ,co je k disposici ,od krestanske lasky,az po pravnicky -byrokraticky aparat,ale nikdo znich nevidi svet,kde Amerika bez vypovezeni valky a bez duvodu zabila na 130 000 Irackych obcanu,kde ,blokadou a rozkradani UN pomoci,ze mrelo na 500 000 deti,to Amerika nechce videt a vedet a ostatni svet take.Cely tento cirkus stoji za premysleni,k cemu vlastne spejeme,jaka bude nase budoucnost na zaklade vsech techto veci,Amerika neni Stalinistike Rusko,ale Stalinicticke Rusko se stalo pricinenim Ameriky-Bronstein a spol ,udelali Stalinisticke Rudko za dolary z Ameriky.

47427

24.04.2005 04:47

Strýček Sam se zabydluje v bývalém SSSR

Strýček Sam se zabydluje v bývalém SSSR

202.?.?.?

Rumsfeld Surrounding Iran
With New US Bases
What was the purpose of Donald Rumsfeld's visits to Azerbaijan and Kyrgyzstan last week?
My Israeli sources say that the IDF is preparing against a multi-nation Arab attack on Israel in 2006.

'While it may be difficult and long and at times even far away, there will be a road to democracy in Belarus. We admire your courage, and we admire your dedication and we want you all to know you are in our thoughts,' Miss Rice told a group of seven dissidents who drove from the Belorussian capital of Minsk for the meeting." That's no small provocation to Russia, even though almost all "dissidents" the US chooses to meet with are plants provided by Moscow-like Vaclav Havel turned out to be in the phony "Velvet Revolution" in Czechoslovakia. Once again, despite the soothing words, it appears as if there is a globalist strategy to antagonize Russia into someday striking out at the West, and simultaneously facilitating that strike."Azerbaijan is seen as one of the launch pads for launching an attack on Iran, which some see coming as early as June.

At this same NATO meeting, Russia and NATO signed an agreement that allows Russia access to transit routes for transporting troops and military equipment through NATO countries.
Upraveno -zkraceno.
http://www.rense.com
V podstate se jedna o nuklearni elektrarnu v Iraku,kterou na radu zida Kissingera,Rumsfelda ,Wolfovicz a jinych zacali Iranci budovat,ted zid Rumsfeld organisuje valku proti Iranu,protoze dali vydelat Rusum a ne "Americanum".

50387

13.05.2005 05:27

Budou lidé hromadně a dobrovolně přijímat znamení šelmy?

Budou lidé hromadně a dobrovolně přijímat znamení šelmy?

Robert Nohejl 202.?.?.?

SREBRENICA: HOLLAND'S HOLOCAUST IN COURT
Thu May 12, 2005 08:12
62.194.203.18
''The largest civilian massacre in Europe since the Holocaust.''

by Henk Ruyssenaars

FPF - Amsterdam - May 12th 2005 - In the Netherlands a court has started hearings in a civil case against the State of the Netherlands, concerning the 8,000 men which were slaughtered by Bosnian Serb troops, while the Muslim enclave Srebrenica was under dutch military protection during the Bosnian war. A massacre for which the Dutch rightfully are blamed, and for which the people which have been - and still are responsible - must be jailed.

Today the court will try to come up with an explanation for the fact that the dutch military intelligence service (MID) destroyed a film roll with pictures of the massacre in Srebrenica: through ''human error''. Which in reality only is part of the 'cover up' by the guilty govt.

It was Israeli journalist and writer Manfred Gerstenfeld, who four years ago - 15-07-2001 - compared the Israeli slaughter of the Palestinian refugee camps Sabra and Shatila [http://tinyurl.com/9vg97] with the Dutch NATO war actions in former Yugoslavia. "In the UN safe area of Srebrenica, 6-8,000 Bosnian Moslems were murdered in July 1995 by the Bosnian Serbs, making it the largest civilian massacre in Europe since the Holocaust",

Idealy stranou,tem 8 000 uz nikdo nepomuze ,otazkou je proc museli zemrit,ale to byrokraty take nezajima soudnim procesem za neci penize si zastanci nezakonnosti-zakona zase prijdou na sve a o to tu v podstate jde,jako vsude ,o penize!

52434

22.06.2005 12:49

Komentář ke kauze bankovních poplatků

Komentář ke kauze bankovních poplatků

202.?.?.?

Jak je to v Australii.Tak ,kdyz pouziji kartu na vybrani z automatu ,tak zaplatim 1.50 $,Take mi daji poplatek za vybrani,kde taxa-dan statu se zaplati 1.90 $,kdyz vyberu ze sveho konta 8 X za mesic ,tak se nic nedeje ,ale navic vybrani ,tak uctuji zvlastni polatek,kdyz pouziji automatickou masinu jine banky,tak rovnez platim poplatek,to se vubec nezminuji,kdyz udelate omyl a napisete sek ,na vic ,nez mate ulozeno i kdyby to delalo o 10 dolaru NAVIC,TAK ,JSTE POTRESTAN,citelnym poplatek.Kdyz jsem se stehoval,tak ,jsem vse s manazerem dohodnul,abych byl financne cisty,po mem odjezdu si bencard ,vzpomela s 0.02 centu za nejaky polatek,za dva mesice ,jsem dostal na novem pusobisti upozorneni,ze bance za neplaceni poplatku dluzim 20 dollaru,cartu jsem rozlamal,vlozil do obalky i s sekem na 20 dollaru a odtech dom nemam zadne karty,to vsechno je jen hra ,kde banka vyhrava na cele care a Vy proti ni nemate obrany.Jednou jsme potreboval napsat sek v amer. dolarech,ale za vystaveni seku jsem platil vic ,nez stal ten sek.
Neni divu ,ze banky priznaji ,pokud tomu verime i vydelky na sta milionu,neexistuje zadna statni kontrola pres ne,kdysi byla ,ale dnes maji volne ruce k cemukoliv.

57736

22.06.2005 12:54

Kauza Zündel: Obvinění v nedohlednu

Kauza Zündel: Obvinění v nedohlednu

Robert Nohejl 202.?.?.?

Jsou lide ,co rekli mnohem vic ,nez Zundel a nejsou ve vezeni.

And US religious leader Billy Graham and President Richard Nixon once had the following exchange, which was caught on tape:

GRAHAM: The Jewish stranglehold on the media has got to be broken or this country's going down the drain".
NIXON: "You believe that?"
GRAHAM: "Yes, sir."
NIXON: "Oh boy. So do I. I can't ever say that but I do believe it" 38

But enough of quoting others. Let's look at the facts of Zionist control.

FACT: ABC, NBC, CBS, CNN, UPN, The Washington Post, The New York Times, The Wall Street Journal, The New York Daily News, Time Magazine, Newsweek, People Magazine, US News and World Report and countless other media and Hollywood companies all have either a Zionist CEO, a Zionist News Chief, or are owned by a media conglomerate which has a Zionist CEO. 39 Have you ever noticed how Hollywood movies always seem to portray Germans and Arabs as a bigoted fanatics or as terrorists? Now you know why!

FACT: AIPAC, the Israeli lobbying organization, is the most feared lobby in Washington DC. By their own admission, they are capable of unseating Congressmen and Senators that do not carry out their requests. The majority of Congressmen from both political parties receive large donations from AIPAC. Writing for the Nation Magazine, journalist Michael Massing explains:

"AIPAC is widely regarded as the most powerful foreign-policy lobby in Washington. Its 60,000 members shower millions of dollars on hundreds of members of Congress on both sides of the aisle. Newspapers like the New York Times fear the Jewish lobby organizations as well.

57738

22.06.2005 13:20

Povstání v Iráku sílí

Povstání v Iráku sílí

Robert Nohejl 202.?.?.?

http://www.antiwar.com/rep2/HealthcareUnderOccupationDahrJamail.pdf
Z americkeho tisku.
Today, they are in the White House and the office of the vice president, where they are busy "creating new realities." The families of the 1,700 killed and tens of thousands horribly wounded have certainly had a whole new reality created for them – and they don't like it. The people of Iraq, too, have an even harsher new reality to contend with – and they don't like it, either, which is why the indigenous insurgency is growing.
dnes ze sta dotazanych Americanu je 60 pro to ,aby Americane sli domu z Iraku.Dnes mnozi Americane prehodnocuji politiku USA a tak zvanych neocon ve Washingtonskem vedeni.Zde mate priklad,jak se zide jisti ,kdyby Americani prokoukli:THE WORLD-TRADE CENTER BOMBINGS HAVE UNLEASHED A VIOLENT REACTION IN AMERICA...WHICH, ALTHOUGH NOW MAINLY DIRECTED AT MUSLIMS...CAN QUICKLY TURN AGAINST JEWS! SHUVA (RETURN)
CAN A HOLOCAUST HAPPEN IN AMERICA?
by SHIFRA HOFFMAN-Among the fondest myths held by American Jews, perhaps the most treasured and sacrosanct is their inviolate belief that a HOLOCAUST could never happen in the United States.
The myth of America being a tolerant society - in exatly that, - a myth.
On the surface, things seem to be "I"m O.K. - Youre O.K.
In reality however, many gentiles perceive the Jews as having as 'having too much money and too much power." "Jews run the media." " Jews are all communists or spies like Pollard"; and the coupe de grace " Jews corrupt christian values by deviant social behavior"!
SHUVA (RETURN) BELIEVES TIME IS RUNNING OUT FOR THE AMERICAN JEWISH COMMUNITY, AND THAT JEWS MUST EMIGRATE NOW TO ISRAEL, THE JEWISH HOMELAND,
BEFORE IT IS TOO LATE!


57742

26.06.2005 10:55

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Robert Nohejl 202.?.?.?

Criticising Israel´s mistakes is acceptable. But questioning whether Israel is a Jewish state with a racist apartheid system that renders non-Jews second rate citizens - that is not acceptable. It makes little difference whether the criticism is based on facts. Few people who cannot claim Jewish descent would dare to criticize publicly. They are afraid of being accused of "anti-semitism".
In spite of its advanced plans to bomb Iran, Israel is not seen as a threat to the surrounding world. The media regularly criticizes severely various religions, especially Islam, but never Judaism. Catholic pressure through lobbying, or the Pope´s speeches on political issues are discussed and criticized. The fight in South Africa against the Boers involved a whole world. Not because they were a "race" with undesirable characteristics, but because they were the social group who in their own interests formed and administrated a racist apartheid system.
All types of social, ethnic and religious groups defend their own special interests. It is considered quite legitimate for their spokesmen to do their best to promote these interests; just as it is quite legitimate to criticize the same. But the moment Jewish spokesmen and their organisations are criticised, the legitimacy vanishes into thin air. The mention of "Jewish power" makes most people´s blood run cold, but it is quite alright to discuss "gypsy power" or rather the lack of it. "Jewishness" has become taboo. This applies particularly to the combination of "Jewish" and of "power" . All kinds of power can be examined and discussed, questioned or rejected - but not the Jewish.

58547

02.07.2005 02:42

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Robert Nohejl 202.?.?.?

V roce 1919 ,v maji,Bavorsko uz spadalo pod okupacni sily ,ale co se nestalo ,v bource byl zasazen ciklista na kole bleskem a pri ohledani jeho tela nasli u nej dokumenty ,dnes nazyvane Dusseldorfske dokumenty ,muz byl poslem Illuminaty-osvicenych,jeho jemno bylo Lanze ,spojenci z prvu neverili ve stesti nalezu,ale okamzite zacla akce proti temto lidem,jez pomoci komunisticke strategie v deseti bodech revolucniho navodu maji ovladnou tento svet
Prvnim bodem tohoto dokumentu:
Zkorumpluj moralku mlade generace,obrat jejich pozornost na sex,podporuj pouzivani drag a podporuj homosexualitu,znic jejich mladistvou stydlivost,udelej je ve spolecnosti nadrazenymi.
Dokument lze najit pod nazvem "Destroying Nation " a nebo Dusseldorf document 1919,rovnez lze jej najit na "Liberty-Tree.ca
V podstate v prvnim bode jde o to ,uplne moralne zkorumplovat mlade lidi a zavest svetovy nihilism,jez prejde do anarchie totalitnich jedincu a nebo celych skupin s plany na ovladnuti jinych .Dnesni uzakoneni nemoralnich zakonu je to ,co se planovalo o mnoho desetileti pred dnesnimi udalostmi.Jde jen o to ,zda lid epouzivaji rozum a nebo se zacinaji chovat ,jak zviratka.

59428

02.07.2005 03:04

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Robert Nohejl 202.?.?.?

Stabbings at Jerusalem gay march
A religious protester has stabbed three people taking part in an annual gay pride parade in Jerusalem.
The attack happened as hundreds of scantily-clad revellers danced and kissed their way through the city.
A Jerusalem court lifted a ban on the parade by the city council, which warned the event would be "provocative" and set off unrest.
Jewish, Muslim and Christian leaders in the city had protested against the march.
At the entrance to the city, protesters erected a banner that read "Welcome to Sodom", while opponents set off a stink bomb at the parade's starting point.

The march continued despite the violence.
It took many years for Jerusalem to have the gay pride parade," participant Moshik Toledano, 39, told AP news agency, "but once it happens it makes no difference if the ultra-Orthodox come here and try to stop it."
Israel has sworn in its first openly gay member of parliament in a landmark move denounced by the country's far-right parties but welcomed by the gay community.
Even has promised to campaign for gay rights
Despite fears that ultra-Orthodox MPs would disrupt the ceremony, 61-year-old Uzi Even was appointed without incident, the Israeli newspaper Haaretz reported.
---------
Despite death threats, a Muslim gay and lesbian group called al-Fatiha has chosen San Francisco's Gay Pride weekend to go public and call on fellow Muslims to demonstrate greater tolerance.
Naveed Merchant
The group has been set up to help gay followers of Islam to reconcile their sexuality with their religion.
Homosexuality is forbidden in Muslim cultures; in certain Islamic countries it is regarded as a criminal activity punishable by death.


59429

25.01.2006 03:23

Íránská ropná burza hrozí

RE: Jak se do lesa vola ,tak se i ozyva,to je snad vystizne proti zido-americke valce.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Mate pravdu v tom ,ze graf je deset roku stary,ale sezente novy, z posledni doby.
Tento graf jenom napovida ,kolik se da v USA na zbrojeni,nakonec ,jeho akce ,kdekoliv v zamori v ramci ,tak zvane demokracie,kterou maji velmi poskrovnu v samotne Americe se nam odrazi u prvni benzinove pumpy,jen si vzpomente na ceny za dob vlady Hussejna,co jsme platili a co platime dnes a bude to jeste horsi.
Pokud si jeste vzpomenet na doby komunismu ,tak se Cesky narod ve veku vojenske povinosti,pokud meli nejaky prehled ,tak se trasli strachy,abyse to na Usury nezmenilo v jedno velke bojiste ,kde by nase mala armada byla ,co by "presnidavka pro Cinany",zatim jsme tam meli jen raketova vojska,tak tobylo pod diktaturou Kremlu a lokajstvi komunistu.
Ted mame "svobodne a demokraticke " zrizeni v Ceske republice a v mezich prechodu jsme volali v ramci nasich narodnich zkusenosti po neutralite,abychom uz nikdy nebyli nuceni tahat horke kastany za velmoci sveta a vysledek?
Ceska republika poslala vojaky do Jugoslavie ,kde lide hynuli pod NATO bombami,kde ,krestane vrazdili krestani a ovsem nase demokraticka vlada nemohla stat stranou,take v Afganistanu a take v Iraku jsme zucastneni ,tedy ,spoluviniky na vrazdeni ubohych lidi ,jez jsou tak ubozi ,jako my ,kdyz nam karabac skakal po zadech,asi jsme tyto casy zapomeli,ze ano?
Dnes se nasi demokrate lisaji k panskym botam,tak proc jsme nezustali v komunismu?
Proc jsme "bourali" Rakousko -Uhersko,kdyz stale musime nekomu lizat boty za jidassky baksis a nedovedem si vladnout sami a nedovedem chranit nasi generaci ,aby nekrvacela na cizich bojistich za cizi zajmy,nebo pristi velkou valku s Iranem ,automaticky"svobodne a demokraticke " Cesko ,posle okamzite sve vojaky na "pomoc",jednou pro NATO podruhe pro "demokraticke " Americany,od Pisecne boure az po okupaci ciziho uzemi.
Pane Vcelicko ,vyberte si ,kam chcete byt poslan politiky natahnout "sva brka "ve jmenu neceho o cem ve svetove politice cesky clovek ,natoz politik ,nema VUBEC ZADNOU PARU.
Nevim ,jak VY ,ale ja uz mam toho lokajstvi plne zuby,myslite ,ze nasi bojovnici proti nacizmu ,jako napriklad stabni kapitan Moravek padl proto,aby za nekolik desetileti cesti zoldneri-vojaci umirali za Ameriku a nebo nekoho jineho v ramci nejake doktriny plne lzi a propagandy.
Mam silny dojem ,ze velmi levne mrhame s narodni hrdosti a svobodou naseho naroda a svym zpusobem jsme si asi tu svobodu nezaslouzili,ani ,nikdo z tech dnesnich o ni nebojoval a, to ,co nespocetny pocet obeti se zaslouzili o svobodu nasi zeme,tak utracime ,jakoby nikdy zadnych obeti nebylo,vzpomenem si na vyroci,to ano,zejmena poplatnym,ale jinak ,jsme sladce ,lenive ,zapomeli.
Prodavame neco ,na co jsme si nevydelali,nedivim se politikum,ti nemaji zadnou prislusnost ,to jsou dnes globalisti,to nejsou vlastenci,ale ,co ostatni lide.
Proc si myslite ,ze tak zvana "Americka " vlada usiluje ,aby vsud emeli pomoc z Evropy,od spanelskych jednotek ,pres bulharske a danske a jine,to je priprava zatazeni Evropy do valky v zajmu ,jakoby "americanu",co pak jsme se nepoucili ze dvou s...

Kráceno (Editor)

90282

25.01.2006 03:57

Jak by to mělo být a není

Lewis Welshofer,co to ,asi musi byt za "cloveka",co myslite?Ze by Bozi.......

Robert Nohejl 202.?.?.?

Officer "docked pay" for torturing Iraqi to death
| January 24 2006

Chief Warrant Officer Lewis Welshofer, the highest ranking US Army official charged to date in the death of an Iraqi detainee, was convicted of negligent homicide on Saturday after it decided the death was not murder.

Welshofer, following broader army guidelines tortured an Iraqi General named Abed Hamed Mowhoush by covering his mouth and placing him head first into a sleeping bag then sitting on his chest during an interrogation.

The man died. How is that not murder?

The interrogation technique itself completely defies logic, how are you going to get information from someone who's mouth is covered and has been placed inside a sleeping bag?

We also know that any informatin extrapolated via the method of torture is highly suspect at best and most likely completely unreliable.

Yet the globalists still defend the method as effective.

The officer was fined $6,000 in salary and was largely restricted to his barracks and workplace for 60 days.

The leniancy of the sentance highlights the fact that US forces can literally get away with murder and that the use of torture is deemed to be permissable due to the fact that officers who carry it out are simply "following orders".

Where are the punishments for those responsible for these orders?
--------------
Bolton: Bush won't tolerate nuclear Iran

Jerusalem Post/HERB KEINON | January 24 2006

US President George W. Bush will not accept a nuclear Iran, John Bolton, the US ambassador to the United Nations, said Monday.

Bolton, speaking from New York via video hook-up to the Interdisciplinary Center's Herzliya Conference, said that Bush was determined to pursue the issue through peaceful and diplomatic means, "but has made clear that a nuclear Iran is not acceptable."

According to Bolton, Bush worries that a nuclear-equipped Iran under its current leadership could well engage in a nuclear holocaust, "and that is just not something he is going to accept."

http://www.texemarrs.com/george_w_bush_zionist_double_agent.htm

Ja ,verim ve slova israelskeho generala ,jez prohlasil doslova,ze ,at se krestani snazi sebe vic ,jak treti svetove valce neuniknou,ja mu verim na sto procent,kdyz to dnes s manipulaci s krestany neni naprosto nic tezkeho.

http://www.texemarrs.com/images/jewish_calendar.jpg
This publication of the National Jewish Welfare Board lists a Major George Bush, Major Louis Bush, and Major Solomon Bush, as Jews participating in the American Revolutionary War against the British. It also reveals the money connection of Rothschild agent, Haym Salomon, to what it describes as the "weak U.S. government."
http://www.texemarrs.com/images/kosher_kitchen.jpg
This official photo shows First Lady Laura Bush, December 6, 2005, "kosherizing" the White House kitchen. Present is the Bush family rabbi along with two other rabbis, approved Jewish chefs, and assistants. (whitehouse.gov/news/releases/2005)

90283

25.01.2006 04:24

Íránská ropná burza hrozí

Jak, jde o dragy a olej,tak je konec veskere legrace.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Tuesday, January 24, 2006 6:31 PM EST

Another war!
U.S. and Israel To Attack Iran "Before April"
There is no declaration of war. There is no Congressional Authorization to use force aginst Iran and there is no UN Security Council Resolution
Folks, somthing must be done to rein-in this madness. In my opinion, a quick and effective solution would be a few well-placed bullets fired at certain "select" people here in the United States. Believe me, it would be a far less severe price to pay for shooting some people here, than the nation as a whole would pay if we engage in another war.

ISRAELI NUCLEAR TERRORISM
ecostar7@riseup.net
--------------------------------------------------------------------------------


The State of Israel is the 4th largest military power in the world. The State is believed to possess the largest and most sophisticated nuclear arsenal outside of the 5 declared nuclear powers- the USA, Russia, France, China and the UK.

A nuclear reactor and plutonium production facility was built by France back in the late 1950's and early 60's in the southern desert of Israel called the Negev Nuclear Research Centre, or simply "Dimona".

Since that time, the state has subsequently developed an extensive array of tactical nuclear weapons, nuclear artillery shells and nuclear-tipped medium range ballistic missiles (the Jericho 1 and 2). Arsenal estimates range in the order of between 2000-5000 warheads- many of them FIRST STRIKE weapons, most of them nuetron bombs, designed to maximize human kill ratio and minimize physical damage, since Israel is such a small nation.

The United States provides the State of Israel with an annual US$4 billion in financial and military aid- by far the largest recipient of US foreign aid of any country in the world. Extensive nuclear and military collaboration has occured between the two nations since Israel's birth as a nation in 1948.

The race to develop the world's first atomic bomb began at the Los Alamos National Laboratory in the USA in the 1940's. J. Robert Oppenheimer, who headed the Project, succeeded in developing the world's first atomic bomb with the 'Trinity' blast in New Mexico at that time. Edward Teller soon afterward developed the Hydrogen bomb, followed by Sam Cohen who, in years following, invented the Nuetron Bomb. All 3 were Jewish. Connect the dots and you have the nuclear founded and bred nation of Israel- the ties couldn't be stronger.

Israel is now the only state in the world with nuclear weapons that does not admit to having such weapons.

http://www.rense.com/general137/taji.htm


90286

17.04.2006 02:55

Dopis Davida Irvinga z vězení

Utrpeni je vzdy na obou stranach,jestlize dnes Americani vitezi ,tak jednoho dne......

Robert Nohejl 202.?.?.?

http://www.infoukes.com/history/famine/gregorovich/thumb03.jpg
Kde je ten problem ve vedeni valek,propagandy a delani nenavisti,jednoho ,vuci druhym?
The Small Soviet Encyclopedia of 1940, in which it is stated that Ukraine had in 1927 a population of 32 millions, and in 1939, only twelve years later, a population of 28 million. Where had the 4 millions gone to, apart from what should have been the natural increase of at least another 4 million?"
Evropa vzdy mela problem s valkami a ma jej dodnes ,jenze ,ted pomaha te spravne strane,az se najde vitez nad tou spravnou stranou ,tak se stane spatnou a narody a vlady a apolitici prejdou na stranu vitezu a zase budou na spravne strane,ze umiraji lid ea jakym zpusobem ,to je nezajima ,kazdy vetsinou razi ke sluchu jinych sve nestesti a o druheho nema zajem.Ukrajina,nebyla v evlace a umreli miliony,Nemci,meli sve horke zelisko v Sudetech a propagand a sehrala svou roli,chudy clovek ,nema cas na politiku, ma plno starosti sobzivou rodiny,proto se stane ,ze snadno padne do pasti propagandy politiku,tak je to z jedne i druhe strany,vitezstvi a pravo rozhodovat o druhych dela z lidi zvirata,jen do te doby dokud nedojde na nej ,potom je zase uslaplym chudakem ,ktery drive take uslapoval sv echudaky,proste,chci tim rici,ze koncentraky a vsechno ostatni ,uz bylo jen druhoradym problemem,prvoradym je to ,kdo tu valku zacal a kdo ma z ni prospech.
Pro priklad nemuseme v techto dnech chodit daleko,Amerika,ale v podstate zide vladnouci v Americe,bombarduje zeme daleko pre socean ,jez nemuzou Ameriku nijak ohrozit,kdo je utocnik a kdo je napadeny?
Zcela jednoducha odpoved,ze ano?
Bombardovala SE JUGOSLAVIE,ale Ceska republika ,jako i s Nemeckem v ramci spojenectvi se uz spolecne zucastnili vojensky proti Srbum,zadny rozpor ,zadna nenavist mezi Cechya Nemci pod jednou valjkou,jak se na to divaji Srbove,nenavidi ted Cechy a Nemce a ostani dohromady?
Myslim,ze Vam utika historicka podstata problemu,kde nenavist zacloni pohled ,kdo vlastne ma prospech z techto nanavistnych situaci,kdo tezi ze situace,plno lidi vini Hitlera ,ale nikdo nevini strycka Stalina,nikdo nemuze ani vinit zidy ve Washingtonu,ze delaji valku a zabijeji nevinne lidi,muzete se ve sve zemi postavit pred americky konsulat a protestovat ,kricet na sve politiky ,ze jsou vrazy,kricet na firmy,ktere vydelavaji biliony na vyzbroji pro armadu ,ze maji krev na svych rukach?
Politici si vse zaridili tak,ze vetsina lidi je manipulovan a,tak ,ajk za Hitlera,Tak za Stalina a tak i za dnesnich vlad ,ktere mame a to vse za pomoci medii,ktera nikdy pred zadnym soudem nikdy nestala za svou podvratnou cinnost,sireni nenavisti,lhani a potirani pravdy a dnes by chteli naprostou kontrolu nad celym svetem.
"4 Brezna 1933 zidovsky kongres vyhlasil bojkot a valku na Nemecko a tady to zacalo,driv ,nez se budovali prvni koncentraky a driv nez prisliy nenavistne utoky v Sudetech z jedne i druhe strany a to je zasadni historicka vec ,kterou lide neznaji a podle toho i tak spatne posuzuji veci nasledujici.
Proto venujte cast sveho casu pravdive historii a uvi...

Kráceno (Editor)

103590

17.04.2006 03:56

Zpráva o izraelském vlivu na USA rozpoutává širokou debatu

Celosvetove lobby,jako predzvest ,Jedne Svetove Vlady,jez uz ted je v cinnosti a nebo ne?

Robert Nohejl 202.?.?.?

http://www.middleeast.org/pictures/aipac1.jpg
The American Israel Public Affairs Committee (AIPAC) is the lead organization lobbying for Israel on Capitol Hill in Washington
Americko-Israelske predstavenstvo ve verejnych zajmech vede ,tak zvane lobby-prednost-predevsim vse pro Israel v Capitol Hill ve Washingtonu.
jak muze mit 2% americke populace takovy vliv ve vedeni valdy Americkeho lidu,kde je tech zbyvajicich 98% obyvatelstva,jak je mozne ,ze v te demokracii maji 2% vice rozhodovani ,nez tech 98%.
Mame Velikonoce,takze ctu jak president Bush srdecne blahopreje,ne k Velikonocum,ale zidovskemu Passover,to je bUsh ,nedivte se jeho minulost je rovnez zidovska,vis,zidovsky, namornicky kalendar.
V Rusku,president Putin pronesl pozdrav k zidovskemu Passover a slibil jim boj proti antisemitismu.
Rovnez ,kolik zidovske ,tak zvanych jejich v Rusku,oproti pravoslavnym obcanum?
jak je to s celosvetovou populaci,kdyz zide,tak zvani,zaujimaji 0.8% v poctu vsech obyvatel teto zeme,proc takova pozornost v ramci spravedlnosti a demokracie k tem 0.8% oproti tem 99.2% obyvatel tohoto sveta,to neni jen zidovske "lobby" v Americe ,to je celosvetove zidovske "lobby".
Vzdy jsem cetl ,ze demokracie se zaklada na vetsine hlasu,ze to je hlas lidu,ze by 0.2% byl hlas lidu,tak ,jak nam politici predvadeji,jak Bush ,tak Putin a samozrejme po jejich blahoprani se okamzite pridali ostatni demokraticky vudcove,jez v koutku cekali,az se vyslovi elita.
Jsou vudcove ,tak zvaneho krestanskeho sveta ,vubec ve sluzbach krestanu?
Jak je to s Vatikanem ,krestanskym dnesnim centrem,co papez rika v ramci zidovskeho "lobby"[vyplazený jazyk]ope Benedict XVI endorsed Israel’s right to exist as well as Palestinian statehood hopes.
Prakticky svou reci napomaha legalisovat zidovskou kradez palestinskeho uzemi.To je take dobry priklad pro krestanske Palestince ,co jsou uz vrazdeni tolik desitek roku,pod dohledem ,mezinarodniho soudu,Amnesty International,Spojenych Narodu a vsech ostatnich humanitarnich spolecnosti a kostelu a vericich ,na co?
Knez v Polsku se musel omluvit ,za to ,co rekl do radia Maria-We did not mean to hurt anyone’s feelings,” said Tadeusz Rydzyk of the statements made on Radio Maryja in which a commentator called demands for land restitution for Polish Jews a “Holocaust business” and said Jewish groups sought bribes in the early 1990s in exchange for Jewish support for Poland’s entry into NATO.
Skracene rekl,ze vsup Polska do NATA byl rovnez "lobby",tak ,jak ve vsemocne Americe.
Nakonec ,zprava z Cech,kde se rika toto:The Ministry of Culture lists more than 7,000 items in its gallery collections that the Nazis stole from their original owners. Ministerstvo kultury bude vracet ,tak zvany ukradene obrazy "puvodnim majitelum",zajimave svym zpusobem ,ze vynalez zidu-komunismus,ze zde take komunisti nevraci ,co nakradli u nekomunistu,mnozi komunisti -zide,spalenim archivu ministrestva vnitra se takto pojistili do budoucna,aby je nikdo nemohl zalovat.
V celku ,dojdete k nazoru,ze uz neni ,politika vychod ,zapad,ale jen a jen zidovske "lobby"-...

Kráceno (Editor)

103591

20.05.2006 03:44

Výbušné tajemství

Svetova historie musi byt podle zidu prehlusena holocaustovym krikem a trikrate denne.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Historicka tajemstvi,nejsou tak velkym tajemstvim,jen to chce cas a veci si priblizit a poznat ,kdo je kdo,nenechat se plest krestansky znejicimi jmeny,ale presne urcit,kdo cim ,je ve zkutecnosti.Potom ,i skolni historii muzem vzit a jen ,jmena falesna,krici,doplnit jmeny pravymi ,representujici zkutecnost a zkutecnou osobu v jejim historickem podani.Mnozi ,rikaji,kdo nema kontrolu nad minulosti ,nemuze dostat kontrolu nad budoucnosti.
V mnohem Vam pomuze zidovska encyklopedie odhalit mnoha tajemstvi osobnosti,takovy Lenin,byl ve zkutecnosti Blank, jeho financnikem byl zid Purvus,jinak jako Israel Lazarevic Helphand,jez se take zabyval obchodem se zbranemi, Leninovu nasledovniku Stalinovi se prisuzuje prizvisko"zidovsky chlapec"Dzugasvilli,take jsem nase" syn zidu"jeho tchan byl Kaganovic,zde je to jasne,zadna pretvarka,jen dostal prizvisko "Kremelsky vlk" i kdyz Stalin byl pro Kaganovice krestanem,nebot v mladi navstevoval krestansky seminar,nebyl cisty kosher pro neho,ale jak to mezi nima chodi ,si pripomenme slova parisskeho kardinala ,Lustinger:Ja jsem Krestan,ale zustavam zidem!"Mnozi tvrdi ,ze napriklad Molotov ,byl ve zkuecnosti Hammer-kladivo, byl si velmi podobny americkemu multimilionari ,zidovi Hammer, na fotografiich ,take, drive si nechal rikat tento "bolsevik" Vjeceslav Skriabin, jeho synovec se jemnem Vasily Kokosyn se dostal Nemcum do zajeti a nasel jsem zaznam ,ze byl udavacem a ze svou cinnosti mel podil smrti na Stalinove synu Jakov Drugasvilliho. Zajimavy byl osud jeho zeny-Polina Zhemchuzhina,jez byla v funkci komisare ,jez hebrejsky "pipla" pred Golda Mayer-ovou a za to ji Stalin poslal na Sibir ,vratila se az po Stalinove smrti.Polina mela milionarskeho bratra v New Yorku,jez se jmenoval Sam Karp,vsimnete si tech jmen ahlavn e"delnickych puvodu v rodine",aby rodina byla uplna tak dcera Molotovova se talcila doprizne Stalinova syna Vassila,vsichni si muzem domyslet ,proc?
.Cisty pripad je ,ovsem v pripade Trocky-Bronstein ,co by velitel cele "Rude armady",, Trocky byl udajne financovan zidem Dr. Herzenstein,posila do rodiny byl Kamenev ,co se prizenil-koser do Trockeho-Bronsteina rodiny byl ve zkutecnosti Lev Borisovic Rosenfeld. Bronsteina ,Trocky sam nakonec byl zavrazden v Mexiku na Stalinuv prikaz ,bylo to 20 srpna 1940,ale jeho pravnuk zijici v Israelu pod jmenem David Axerolrod,je vinen ,ze v listopadu 1990 zastrelil palestinskeho chlapce. Svet tise vzpominal ukrajinskeho hladomoru ,ale malo ,kdo vi ,ze tou dobou tam byl premierem Isaac Mazepa, dalsi postavou revolucionaru a bolseviku a take "diplomatu" byl krasne znejici Maxim Maximovic Vallach-Litvinov,pravym jmenemMayer -Finklestein,jez zapocal svou karieru loupeznym prepadenim banky ve Tbillisi,spolecne se Stalinem-Dzugasvillim,dostal za svuj "vykon" odmenu,co by cestne-Kahillas-lampa zidovstva,velice dobre pronikl do zapadniho zidovstva,jeho prateli byli Albert Einstein,ganster Harold Lansky,platil tez presidske volby pro Rosenfelda-Roosvelta, nejvyssi soudce USA,Felix Frankfurt,rabbin Finklestein a mnoho jinych "krajanu-mafie"
...

Kráceno (Editor)

106463

20.05.2006 04:20

OBSE v „kritickém bodě v boji proti antisemitismu“

Co, vsechno nam pod pojmem boje proti antisemitismu vymazou z nasi historie.

Robert Nohejl 202.?.?.?

"First, who are those 'internationalists' who want to take over the planet? THE ONES WHO WANT TO SET UP A WORLD GOVERNMENT ARE 15 FAMILIES OR SO, WHO ALREADY GOVERN ALL OF INTERNATIONAL FINANCE AND KEEP A TIGHT LEASH ON MOST GOVERNMENTS THROUGH THE ABSOLUTE CONTROL OF THEIR FINANCES AND THEIR DOMESTIC ECONOMY.
Komunisti se svym zidovskym vynalezem komunismem, nam urcili,ze dejiny Ceskoslovenska zacali az kvetnovou revoluci a prichodem "rude armady" o Americanech jsme neslyseli,ze ano?Ruska revoluce,tedy vesmes zidovska ,co stala na 100 milionu krestanskych zivotu,tedy bude take vymazana,protoze by u ruskych lidi vyvolavala antisemitismus ackoliv ,tak zvani zide uz ted maji 25000 jmen zidu ,nez se nejakym zpusobem odrodili a nebo nechteji prijmout novy svetovy poradek,nebot az ten prijde ,tak lide budou vzivat Hitlera ,jako svateho,nakonec i bible rika ,ze prijde cas ,kdy zivi budou zavidet mrtvym,co budou mit za "stastny" zivot,az to vsechno,celosvetove prevezmou do ruky.Takze svetove dejiny budou mit plno bilych stranek,za to vezeni budou plna ,jak uz se zacina dit v USA dle noahide zakonu vtelenych do zakonu USA a provadene bohem vybranymi soudci.Spravne se rika ,ze lide dostanou to ,co si zaslouzi,ja osobne myslim ,ze mnoha zidomilu obrati kormidlo,pokud jeste budou moci,az prijde ten "soudny den" v novem uspporadani,nebot pro mnohe mozecky 100 milionu obeti je min ,nez tech falesnych 6 milionu,plus ,min 60 milionu krestanu padlych v posledni valce a bude jich o to navic ,uz v novem poctu 2400 Americanu padlych nedavno a dalsi pribyvaji,takze ,od vyvrazdeni carske rodiny az po poledniho z Vas budou ke cteni jen prazdne stranky i kdyz v Americe se ozyvaji hlasy ,ze se valcit pro zidy-Israel nebude, kdo odmitne valcit pro dobro Israelu ,tak bude oznacen antisemiticky take.
V Polsku budou muset zavrit celou vladu:National Socialists, Catholic Nationalists Take Power In Poland
Deputy Prime Minister Says He Will "Smash Jewish Communism", Shut Down Auschwitz, Treblinka, and Majdanek

Nezda se vam nekdy ,ze ta nejvyssi bozi spravedlnost by byla ,kdyby vsichni ,co nerikaji si zide vymreli a cela tato planeta zustala jen a jen jim,ze by to bylo tak nejlepsi,jak by se nakonec sezrali mezi sebou.Aby nikdi nezbyl,kdo by na ne delal,koho by mohli vyssavat,na koho nadavat a koho oblbovat preskolovanim,to by byl prece spravedlivy trest,po tom vsem ,kdy krestansky svet jim dal rovnopravnost obcanu ,byt clenem spolecnosti ,ze ktere se sami vyluciji svou propagovanou odlisnosti,jak jim rabbini vtloukaji do hlavy: ze zid je clovek ,ale nezid neni clovek.
Proc ,ve svete neni celosvetova konference o antikrestanstvi a boji proti nemu?
Jak ,je mozne ,ze na teto planete 0.8 svetove populace ovlivnuje a chce kontrolovat 99,2% jinych lidi, nezda se Vam to divne?

106468

20.05.2006 05:12

Dopis íránského prezidenta Ahmadínežáda Bushovi

Valka,to je zlata zidovska sklizen-Kdo chce valku,uz kdekoliv na svete,ne jenom Iranu a jinde?

Robert Nohejl 202.?.?.?

http://img.timeinc.net/time/quotes/2006/05/0519holocaust.jpg
Friday, May. 19, 2006
“This is reminiscent of the Holocaust. Iran is moving closer and closer to the ideology of the Nazis.”
— Rabbi Marvin Hier
The dean of the Simon Wiesenthal Center in Los Angeles, referring to a new law some Iranian exiles claims has been passed by the Iranian parliament that would require the country's Jews and Christians to wear colored badges to identify them and other religious minorities as non-Muslims.
Kdo,dal zidum ,tak zvanym ,pravo kritisovat a soudit Iran,kdyz z Washingtonu president Bush rikal,kolik desitek zemi na svete potrebuje predbezna opatreni v ramci akce preventivniho utoku?Co jim je do Iranu,kdyz v samotnem Israelu neni povoleno aby si zid vzal za zenu nezitovskou zenu, a naslednici rabbinu Cohen,se nesmi zenit ani ne s neplnokrevnou zidovkou,tedy vetsi zakony naz byly Nurimberske zakony v Nemecku.Kritikou zidu,propagandou ,vytvareji ve svete propagandu nenavisti,pritom je to jen ajen otazka zidu proti Iracanum,do ktere se snazi zavlect cely svet ,tak ,jak to delaji pres americkou zahranicni politiku s Irakem a Afganistanem,jez chteji ve sve valce dat punc mezinarodnosti,ackoliv president Spojenych Narodu Annan zcela jasne oznacil valku proti Iraku zcela nelegalni,je pan Annan take antisemiticky?
Rabbini ve vsech zemi predstavuji patou kolonu zidu ,vrazenou do vsech demokratickych zemi sveta,jez svym vlivem v tisku a TV podnecuji k valce,tudiz dle Nurimberskeho procesu,neco,za co byli souzeni nacisti,za ohrozovani miru a podnecovani k valce.

106475

20.05.2006 06:07

OBSE v „kritickém bodě v boji proti antisemitismu“

Antisemitismus apovesti o holocaustu ,k pouziti ,jako ideologicke zbrane.

Robert Nohejl 202.?.?.?

http://www.canada.com/nationalpost/subscribe/index.html
V rubrice ,zahranici ,najdete po strane i otisknutou prvni stranku techto novin ,nesouci obrazek oznacenych zidu v dobe druhe svetove valky.

http://www.canada.com/scripts/frontpage.aspx?name=National%20Post&thumb=true

Moralne,pred svetem oznacit nepritele velmi spatnymi pridavky,znemoznit jej na poli moralnim a principu ,v tom maji zide zkusenost,kterou praktisuji od doby prvni svetove valky,useknute ruce belgickych deti ,Hunove,uz v roce 1919 sest milionu zidu,naprosto nic noveho ,ale tentokrate od Weisenthal centra strana s obrazky plynovych peci v Iraku ,co na ne udajne chystal Saddam Hussein se prislo s necim proti Iranu ,ke zduvodneni vojenskych zasahu proti teto zemi.
http://prisonplanet.com/articles/may2006/190506_c_badges.htm
National Post v Kanade uverejnil clanek na titulni strane,ze Iran zavadi noseni oznaceni pro zidy a krestany,coz ma schvalit iransky parlament.
Hned na pocatku reporter Meir Javedanfar na Israel a Stredni Vychod expert ,jez se narodil v Teheranu ,rekl doslova ,ze to je vymysl,(dost nebezpecny,ze ano?) v New 940 Montreal.
Bylo by zajiste dobrym opatrenim zjistit ,kdo valstni tento The National Post ,tak ,jak se zjistli malir karikatur proti muslimskemu nabozenstvi,myslim ,ze cas ukaze ,nakolik se tato historka zaklada na pravde.
Jedno je vsak priznacne ,ze zidovske utoky se provadeji z ciziho uzemi ,ne z Israelu,tak ,jak byl odnacen uz zmineny krestansky predpokladany kreslic karikatur v danskem tisku a takovych pripadu je hodne,tak by meli krestanske staty zostra dohlidnout na tuto zaskodnickou a PROPAGACNI CINNOST, podnecujici k nenavisti a konecne k valce s pouzitim pozadi holocaustu na provadeni novych.

http://www.canada.com/scripts/frontpage.aspx?name=National+Post&thumb=false

106477

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 0

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 0

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 9

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,10 Kč
Euro
25,06 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
15,31 Kč
Švýcarský frank
23,62 Kč
100 japonských jenů
20,70 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,04 Kč
1 unce stříbra
427,31 Kč
Bitcoin
228 029,98 Kč

Poslední aktualizace: 23.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?