Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, Had, kosk, prostej člověk, Protiproud, Sophia, vinny.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.02.2007 11:55

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: nadeje lidstva

Had 89.?.?.?

>Neznate nahodou nejake priklady?
Možná jeden za všechny - když se jednoho z Rockefellerů ptali, jak to udělal, že je tak bohatý, odpověděl:"Nechal jsem svědomí už v kolébce..." takže toto je velmi výstižné pro potomky Chazarů - hnáni pocitem výlučnosti a nadřazenosti krmeným nenávistným Talmudem "zapomínají" svědomí, když jim zdáli kyne zisk.
Nebo si také zjistěte historii zbohatnutí "Rotes schildů" - též velmi poučné a příznačné pro ty Vámi obdivované, vzdělané, ovšem bezskrupulózní potomky Chazarů.
>Je tam jeden problem, zivot je setsakramentsky kratky.Jenom jedna >prilezitost.
Jeden z velkých omylů této civilizace odkojené zparchantělým církevnictvím. I fyzika, která nedosahuje poznání "příčin všeho dění" zavedla termín "zákon zachování energie". Tudíž nenaplněné touhy, přání, osobní vztahy (tedy jemné energie-zárodek dalšího zúčtování) ženou po smrti to, co oživuje tělesnou schránu dále k nějaké opětné konkretizaci - neboli novému zrození.
Toto zjištění a ještě lépe vlastní poznání (vhled) již v malém rozsahu je na jednu stranu velmi úlevné-SPRAVEDLNOST EXISTUJE- na druhou stranu velmi varující-SPRAVEDLNOST JE VELMI SLEPÁ, AUTOMATICKY KONAJÍCÍ, vyrovnává staré účty, dokud již jedinec unavený touto komedií, nezačne "splácet" všechny dluhy.

Vy ani potomci Chazarů ovšem do té kategorie unavených žitím ani přes svůj věk samozřejmě nepatříte - klouzaje na povrchu hmoty, obdivujíce hmotný blahobyt a všechny metody vedoucí k získání vnější moci, budete muset ještě mnohokráte "klopýtat" životy k únavě z toho všeho...

127739

04.03.2009 21:23

Smrt dogmatu

RE: 2000 let

Sophia 89.?.?.?

Dobrý večer pane Kramáři, jsou to ale tarot - tarotové karty, ne taroky, ty sice taky existují, ale existují i troky. S Kolem máte ovšem pravdu.Jestli jste náhodou nečetl Wiesnera - tam je i vize budoucnosti. Tak jako vždy, když začne člověk zasahovat tam ,kam by neměl, vznikne poušť.Teď jde o to, jestli přítomné entity též příliš neexperimentovali-y s genomem. Nejspíš ano, tak to nás čeká pěkná vize. Hlavičky jak makovičky, očka jak opály, no prostě super. Anorekticky budeme vypadat díky modifikovaným plodinám, a domodeluje to nedostatek vody. Ale já tomu fakt nevěřím, věřím, že speciálně český člověk uměl vždy pěkně z nadhledu, sice ne příliš brzy, ale přece zvednout svou tvrdou "palici". [smích] [smích] [smích]

185592

04.03.2009 22:33

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Co na to říká svědomí?

89.?.?.?

Hlásí se 89tka. Formulaci odfouknout, jsem musel zvolit ve smyslu argumetace 185384 - neboť to je skutečně argumentace nelogická.
Myslím, že tu nikdo nemá pocit, že je chudák. Já se tu lecos naučím tak jako ostatní. Díky. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

185610

04.03.2009 23:42

Smrt dogmatu

RE: 2000 let

Sophia 89.?.?.?

Tedy pane Kramáři s těmi pašíky jste se seknul. Pokud vím, jsou našlechtění a sice jim jakýmsi způsobem nechali narůst nějaká žebra navíc. No a to je genetika. Něco nám natáhnou, něco zkrátí a hlavně se nás zapomenou zeptat. Jaksi to bude fungovat - v ž d y - k obrazu kohosi,čehosi a zdůvodněno to bude infantilní iluzí krásna a dobra.Pro slabší jedince je to na silnou depresi. [smích]

185622

04.03.2009 23:51

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Co na to říká svědomí?

89.?.?.?

To by jste ale musel dopadat při došlapu vždy v 90° úhlu a taky tak zpět. No ale fakt je, že to je jenom logika, žádná odborná studie.

185625

11.03.2009 09:09

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

Sophia 89.?.?.?

Dobrý den pane Kramáři, myslím,že vám rozumím.Mužská "nadvláda" se dá definovat jako trojúhelník, kdy moc se soustřeďuje na vrcholu a dole vlastně vykořisťuje - to je model diktátorství a utlačování.Popírání rovnoceného vztahu, způsobuje hlubokou frustraci muže, který pak hledá svou ztracenou polovici na samých špatných místech - násilí,moci,materializmu, "rozkoších" - aniž by pochopil, že vše najde ve vztahu s ženou.Tam kde stále žhne slunce, je dole poušť.
Už na začátku bylo dáno, že celek tvoří stejnou měrou oba. Každý je jiný a teprve spojením naprostým provázáním a oceňováním nádání každého vzniká partnerství - jednota protikladů.
Hierarchický model patriarchálních institucí, kde veškeré rozhodování a moc náleží autokratickému vládci či oligarchii, ztrácí svou vitalitu při probouzení mocného ženského povědomí, které se v moderním světě rozvíjí.Vůdci patriarchálních společenství nechápou, že když v boji na ochranu své moci a statu quo popírají ženský protějšek, zraňují sami sebe.
Mít hodnotný vztah je velmi "náročné na jedince" a proto je snaha nezralých mužů řešit to ovládáním. Mějte se pěkně.

186269

26.05.2009 21:48

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Take je to

vinny 89.?.?.?

cau Kefaline,dej se k zium,ale ja osobne si dam radeji RIZEK Z PRASETE,za to mi to nestoji a s tou freedom to vyresis s trochou inteligence taky,v Emerice neroste ani nikde jinde,kdyz zasadis do zeme kulku 7:65 zrezavi,tedy nakupuj pod pultem,nenech je zrezivet a cekej a pomahej at uz FREEDOM jednou vyroste nejen v Evrope.Pozor na provokatery a donasece,byli jsou a budou.§§§úú

191978

14.07.2009 21:08

Idiotské hry v Pamploně

Myslím, že to není jen nechutná, krutá etc. tradice, jak uvádí autor.

kosk 89.?.?.?

Předně býk je zvíře. Myslím to v tom smyslu, že je od přírody zvyklý bojovat, samotný boj mu tolik nevadí (ve srovnání s lidmi). V přírodě by na tom nebyl lépe. Bojoval by celý život (ať už o samice, nebo o život)

Stres to pochopitelně je. Ale býk ho snáší bez emocí, ty tomu dodáváme my, lidé. Zvířata také obecně lépe snášejí bolest. Cítí jí, ale neprožívají ji tolik emocionálně, jako lidé. Myš, se kterou si hraje kočka také nijak nepláče. Na jejím místě bychom byli zoufalí, jelikož si uvědomíme, co nás čeká. Myš tohle nedokáže a tak se sice snaží utéci ale brečet nebude. Není dobré se snažit se zvířatům za každou cenu importovat naše lidské vlastnosti. Oni je mít nebudou.

člověk svým biologický založením není masožravec, ale ani býložravec. Nejenom délkou střev, ale i neschopností tvořit některé aminokyseliny (http://cs.wikipedia.org/wiki/Esenciální_aminokyselina) Nejspíše odpovídá všežravci. Takže p. Stwora je v tomto ohledu atypický jedinec, podle kterého se řídit nemůžeme [mrknutí jedním okem]

Osobně bych nechal tyto tradice jak jsou a nepohoršoval bych se. Zvíře přitom neprožívá nic horšího, nežli by prožilo v přírodě a lidé se na to nechodí dívat z touhy po krvi. Možná pár deviantních jedinců, podle kterých nemůžete soudit celý zbytek. Taková moderní slepičárna je mnohem horší.

Jinak musíte totiž zakázat i ty kočky (například je nějak "humálně" [velký smích] vyhubit). Aby nemohly trápit ty myši...

195697

10.08.2009 09:59

Kdo vlastní TV média

LG za 30 000 Kc,SONY Home Cinema

vinny 89.?.?.?

kdyz jsem se vratil z UK,koupil jsem si vyse zminene.Drahe , mozna ale ja koukam na filmy typu Horempadem ap. na ty slataniny na Nove,Prime,CT nejsem zvedavy.
Nekdy si na pivku pripadam jak Vul,kdyz si lide povidaji o nejake telenovele,ale alespon mam relativne cistou hlavu.Radeji hledam zpravy na netu a doporucuji vsem ucit se jazyky alespon angl.Da to praci ale vyseledek-nemusim poslouchat zpravy o Rumunskem princi,kdyz se neco zajimaveho dozvim na pivku,kliknu na net a odplivnu si z okna doufajic ze pod nim prochazi alespon jeden neprizpusobivy.

197542

10.08.2009 12:40

Kdo vlastní TV média

je objektivnejsi TV nebo napr tanto clanek

vinny 89.?.?.?

http://www.panna.cz/panna/clanek/331--romove---cikani---ztracene-narody.html

197552

23.01.2010 08:53

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

89.?.?.?

Tady jde o nepochopení.Pokud tě někdo udeří do tváře nastavíš druhou ale ne proto aby se z tebe stal fackovací panák, ale aby jsi ukázala, že tě sice zranil ale nezničil, že přetrvává dost nepokořeného, zdravého a máš dost sil se zlu postavit. Tady se to pouze špatně vysvětluje.

210314

26.01.2010 00:05

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

sophia 89.?.?.?

Docela zajímavé čtení je C.G.Jung -Odpověď na Joba.Je to klasická analýza chování (z pohledu lidského chápání)Boha.
Vždy,všechna náboženství nabízejí lidem cosi krásného, po čem lidé touží, lásku, naději aby v závěru manipulovali lidskými bytostmi.
V Bibli vlastně popisují Boha jako lidskou bytost.Je nejdřív tvořivý,milující,vraždící,atd... Jako vysvětlení vyvraždění prvorozených je vyvolení jednoho národa.Teď se hodně poukazuje na potraty,a přitom věřící má akceptovat smrt tolika již narozených.Hlava to nebere- svátek neviňátek.Lidé touží po lásce,ta je nabízena Bohem aby lidé kteří zneužívají tyto zraněné jedince jimi manipulovali. Přitom tolik násilí jako je ve SZ je skličující.Hodně pozorně čtu v Bibli,sleduji všechny dostupné informace které rozkrývají manipulace v textu.Je dnes doloženo,že text je rozhodně staršího data než je stanoveno v Bibli.Co s texty z Nag Hammádí?Těch knih co bylo napsáno aby vysvětlovaly jak to Bůh myslel.Když někomu řeknu:"nekraď" tak myslím maximálně - neber co není tvoje.Ale co k tomu je ještě potřeba říkat, pokud nechci jaksi ospravedlnit to, že to nedodržuji? Zneužité děti např.v Irsku?A Bůh to vidí a nic.Ale snad dost.Rozhodně by se mělo hodně mluvit.A Bohu to určitě nebude vadit, pokud budeme mluvit pravdivě.

210632

05.03.2010 10:02

Demokracie nebo demokratura? Čast 2.

RE: Slovensko bude zkoumat majetek lidí - kdy se bude zkoumat a zabavovat u nás!!!!!

prostej člověk 89.?.?.?

Hele, ale to musí být docela blbé si myslet, že pořídit si nějaké bohatsví jde jenom skrze zlodějiny. No jo no, ale pán je soudruh, že. Koukám socialismus nebo kapitalismus, voni myslejí pořád stejně. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

214095

30.07.2010 17:23

Klimatické zbraně: Více než pouhá konspirační teorie?

RE: Útok globálních klimateroristů na území Moravy v přímém přenosu dnes v noci 29.-30.7.

Protiproud 89.?.?.?

To je Váš pohled na věc pane. WIFI rušení ano to je jasné,ale ty kruhy mají další možná vysvětlení,viz. odkaz. Byl jste se někdy u těch radarů podívat osobně? Je to pěkné svinstvo,co vyzařují a citlivější člověk to i na sobě pocítí. Jsou určitě využívány pro manipulace s počasím. Podívejte se občas od svého monitoru i nahoru na oblohu!

225208

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I trpaslíci mohou škodit: Lokální nuly škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 0

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 2

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Měnové kurzy

USD
23,15 Kč
Euro
25,05 Kč
Libra
29,95 Kč
Kanadský dolar
17,45 Kč
Australský dolar
15,30 Kč
Švýcarský frank
23,60 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,83 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
35,95 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 471,09 Kč
1 unce stříbra
432,25 Kč
Bitcoin
226 073,10 Kč

Poslední aktualizace: 24.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?