Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 13 příspěveků, 1 jméno: Jiří Táborský.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.09.2003 16:48

Washington k OSN: Pomozte nám

RE: Washington k OSN: Pomozte nám

Jiří Táborský 209.?.?.?

Matěji,

Vaší vytrvalosti si, jako jistě i všichni ostatní, nesmírně vážím. Stejně tak Vašeho neutuchajícího přínosu k vybrušování jazyka českého. Budis, Te to pripocteno ke cti.

19174

06.09.2003 19:12

Washington k OSN: Pomozte nám

RE: Washington k OSN: Pomozte nám

Jiří Táborský 209.?.?.?

Paní Ajo,

Vy jste tak milé stvoření, že nemůžete být potvora, ani kdybyste se o to snažila, jak jste zrovna dokázala. To "budiš" byla citace z tvorby doktora Matěje Brodského-Řehořka z jeho komentáře (druhý zpátky od Vašeho).

Já tedy nevím, jak ten negramot mohl s jeho českou gramatikou vyštudovat v Brně zvěrolékařinu, jak tady tvrdí, ale v praxi, jestliže je opravdu tím, za co se vydává, by mohl tu jeho gramatiku používat místo sedativu - stačilo by, aby na zvíře před ošetřením promluvil a i prase by upadlo do mdlob.

19180

06.09.2003 19:51

Pravda nebo předsudek?

RE: Censura na Sprše?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Vodníku,

já jsem se tedy pro jistotu ještě jednou podíval do sprchy a tam to stojí černé na šedivém: "Administrace Sprchy si vyhrazuje právo mazat příspěvky, o kterých její členové usoudí, že zásadním způsobem narušují příjemnou atmosféru a slušnou úroveň zdejších diskusí." Mno, cenzura by se dala jistě definovat i jinak.

Mno, a když jsem tam už byl, tak jsem zahlédl příspěvek jednoho člena Sanhedrinu, pana Aleše Zemana, an se špindírsky otírá o nepřítomného kanadského Toma, i když ví lépe než kdo jiný, že jeho sugestivní vývody je přízemní podraznictví. Co je to Sanhedrin Vám už proto z naučného slovníku citovat nemusím. A kromě toho - někdo z předřečníků sem dal link na horse's mouth.

19184

06.09.2003 20:03

Pravda nebo předsudek?

RE: Pravda nebo předsudek?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Poslyšte Matěji,

když chcete někoho citovat, tak to dělejte pořádně, abyste nevypadal jako lhář. Napsal jsem následující:

"Za ty tři, čtyři nebo kolik tisíc let, co si Židi fandí, že se zapsali do lidské historie, nepřispěli k civilizaci naprosto ničím, přestože žili obklopeni národy, které daly základ naší civilizaci; hospodářství, vědě, umění, literatuře. Tři tisíce let pásli kozy a troubili na beraní roh a nikdy nepřispěli lidstvu ničím vlastním, ani kozím sýrem, dokud se nezačali přiživovat na nějaké cizí vyvinuté kultuře."

Jinak Vám děkuji za příležitost to tady zopakovat.

19185

06.11.2003 17:06

Masakr delfínů v Japonsku

RE: Delfin je inteligentni bytost

Jiří Táborský 209.?.?.?

Copak potkan! Prase je považováno za inteligentnějšího tvora než delfín a jak si lidé dávají do nosu u talíře s vepřo-knedlo-zelo. Nevím jak chutná delfín, ale velrybí steak jsem již ochutnal - nic moc. K debužírování na rostovaném potkanovi jsem se ještě svést nenechal, ale nebude to asi moc velký rozdíl od divokého králíka.

Ono ale nejde vždycky jen o chuť nebo tradici při výběru potravy. Miliony lidí nemají ani moc výběru a jsou šťastni, že mají alespoň něco, co se dá nějak strávit. Takže kořínky, opražená sarančata a různé ponravičky, žáby a myši nejsou vždycky jen zvrhlou pochoutkou.

U zvířat, mezi které patří i člověčí druh, diktuje výběr potravy Matička Příroda a organismus zvířat je přizpůsoben jejich optimální potravě úpravou zažívacího systému - zubů, žaludku, střev a především schopností produkovat specifické enzymy. Savci se proto někdy podle toho dělí, ne příliš přesně, na masožrace, býložravce a všežravce; to se pak může dále (nebo jinak) škatulkovat například na šelmy, hmyzožravce, chodozubé a tak všelijak.

Dáme-li na Darwina, že vznikl z opice, tak člověk je všežravec jako prase, přestože některý je i chudozubec. Vegetariánství tedy vegetariáni mají, biologicky vzato, jen v hlavě a vyvinulo se u moderního člověka buď z nouze, nebo když nevěděl roupama co dělat. Navíc existují anthropologické hypotézy, že vyšší inteligence u primitivního člověka se začala vyvíjet při větší spotřebě živočišných bílkovin - a ne tedy prací, jak tvrdil Engels, ale žraním masa se polidštila opice. Dokonce existují i hypotézy, založené na empirických studiích, že lidské populace s nedostatečnou spotřebou živočišných bílkovin jsou intelektuálně méně vyvinuté. Takže ne jen o chlebu má žíti člověk.

21336

06.11.2003 17:33

Proč se radovalo pět Izraelců 11.září 2001?

RE: Proč se radovalo pět Izraelců 11.září 2001?

Jiří Táborský 209.?.?.?

To je naprosto správné upřesnění, pane dub. Máme za poslední čtvrtletí jen velký nárůst GNP, který je jen jedním z ekonmických ukazatelů a jehož podstatná část je jen rekordní nárůst národního dluhu. Snad by se mohlo jen dodat, že katastrofání vývoj Bushovy ekonomie je držen nad vodou především rekordně nízkou, uměle udržovanou úrokovou sazbou. To je jistě dobrá iniciativa pro růst průmyslu, především stavebnictví, ale splaskne v okamžiku, kdy Alan Grýnšpán utáhne měšec - a proto je Bush tak poslušný.

21340

06.11.2003 17:49

Proč se radovalo pět Izraelců 11.září 2001?

RE: Proč se radovalo pět Izraelců 11.září 2001?

Jiří Táborský 209.?.?.?

To se dá samozřejmě zjistit dost přesně a naše vláda by mohla velmi jasně rozptýlit všechny konspirační hypotézy a varování zaměstnanců. Z mně neznámých a nepochopitelných důvodů to dosud odpovědná místa neudělala. Možná, že by to prokázalo (v nejlepším případě) trestuhodnou neschopnost nebo nedbalost našich bezpečnostních služeb, které dostatečně nereagovaly na obdržené varování. Po bitvě může být každý prozřetelným generálem a rozhodnout pro evakuaci budov před útokem a přijmout následky superblamáže v případě falešného varování, nebo to nechat spadnout, by se dnes težko vysvětlovalo.

21341

06.11.2003 18:34

USA k Rusům: Ne, váš IL-76 k hašení požáru nepotřebujeme. Unese příliš mnoho vody.

RE: emericke statistiky

Jiří Táborský 209.?.?.?

"... v obdobi 1945-2002 USA mely 613 krachu a pres 10 tisic mrtvych a Rusko 151 krachu a pres 5 tisic mrtvych."

Pane Jane,
takhle zavádějícím způsobem nelze takové statistiky používat.
Férovější by bylo uvést, kolik kterých letadel havarovalo třeba na 10 milionů nalétaných hodin.

21342

13.01.2004 17:27

Hrách na stěnu házet

RE: Ale ale.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Přecedo bláznožroutů Nováku,

Vy jste se musel před Vaším včerejším blábolením zase přežrat těch karbanátků z psychiatrickýho oddělení! Až Vás musel i viacej zozhl´adeny dotóre Murt napomínat! Já jsem si tedy všim´ už dávno, že myslíte jinudy než hlavou a trochu jsem se cítil zaskočen Tomem, když Vám nedávno napsal, že prdelí píšete. A Vy teď píšete, že si ode mne nenecháte krmit uši. Čoveče, zaveďte si do těch Vašich tělních otvorů a dutin nějaký normální funkční pořádek!

Už minule jsem Vám napsal, že nafukovací jedovatou rybou jsem nemyslel žádnou specifickou japonskou nafugovačku. "Nafukovacích ryb” (čeleď Tetraodontidae), angl. puffer nebo blowfish, fish, něm. Kugelfish (a mimochodem, Fugu je neplatné synonymum pro rod Takifugu, až budete zase dělat chytrýho), je spousta rodů a druhů, především v teplejších mořích celého světa, někde i v brakických a sladkých vodách. Neznám žádný druh, který by se vyskytoval jen kolem Japonska, ale Vaše eventuální poučení bude, jako vždycky, všemi místními srandymilovnými čtenáři jistě vítáno.[smích]

Vaše omezená kvalifikace Orientálců na obyvatele Egypta a Blízkého Východu je hodně archaické, řečeno milosrdně. Orientem (lat. oriens) označovali staří Římané východ; země, kde vychází slunce, protože dál na východ než na Blízký Východ se zřídkakdy dostali. Pravým orientálním kobercem se myslí obyčejně peršan nebo afgán (i kdyby byl z Liberce) a to už jsme na Středním Východě, žejo. A když uvidíte inserát, že petite orientální kráska hledá štědrého muže, tak to není tlustá chlupatá Turkyně nebo židovka, ale většinou Vietnamka, Thaika nebo Japonka. A to jsme už v té zemi vycházejícího slunce, Vy jeden agente se žluklým máslem.

24306

27.01.2004 16:53

V dnešním Washingtonu nelze nevidět ducha doby

RE: Očím mužů se jen zdá, že vidí, i když nevidí,

Jiří Táborský 209.?.?.?

Poslyšte Tome,

já jsem z Vás někdy ouplně zperplexovanej, jelen, jak říkáte. Píšete: "To vomrzám ouplně celej ..." a já jsem vždycky myslel, že Vy Canukové tak snadno nevomrzáte. Já si tedy pamatuji, pokud strejda Alchajmr dovoluje, že jste jednou psal, že si na vyhřívání držíte v igloo šest rozhicovanejch Eskymaček, ale nesnažte se mi namluvit, že jsou rozhicovaný v jednom kuse těch celejch devět měsíců, co tam u Vás mrzne. Zvlášť když jim dáváte žužlat jen kousek kůže, jak jste taky prozradil.

[Jo, když už jsem se dotknul těch Vašich Eskymáček, dostal jsem emajlem jeden pertinentní, politicky nekorektní ftip: Dva Eskymáci jdou k večeři ulovit mrože. Vysekaj v ledu díru a čekaj´, až se přijde nedejchnout, napíchnou ho na harpůnu, vytáhnout z díry a táhnou ho za ocas (správně, samozřejmě, za zadní ploutvonožky; soudnej člověk za ocas mrože netahá i kdyby vypadal stokrát jako mrtvej) domů. Ona to ale není sranda táhnout takovýho desetimetrákovýho macka a tak je uplně vyplivaný, už jen kousek od igloo, potká velkej bílej lovec a povídá, že takhle, za ploutvonožky se mrož netahá, protože je to jednak proti srsti a za druhý, že jim drhne za kly o led, a ať ho táhnou za ty kly. Tak ho teda táhnou za kly a za hodinu si ten chytřejší z nich pochvaluje, jak se ten mrož za kly dobře táhne a jaká to byla dobrá rada. Hovno dobrá rada, odporuje mu ten druhej, bílej muž nás zase podved´ - podívej se, už jsme zase u tý díry v ledu.]

Mno, to jsme se ale dostali, nechca, od krásných hlubokých očí muslimek do eskymáckýho harému. Jo, když tam ale už jsme, je to pravda, Tome, že Eskymačky mají jen takové úzké, šikmé štěrbinky, ze kterých nejde nic vyčíst?

Taky píšete, že "muslimský zákon přikazuje zakrývat si vlasy všem příslušnicím něžného pohlaví vyznávajícím islám."
Jest-li jde jen o vlasy, tak ten islám snad není zase tak ouplně hroznej, ne?

25040

04.03.2004 16:43

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Gibsonův film bude mít v ČR premiéru 8. dubna. V Polsku byla před ním uváděna ještě Gibsonova předmluva. V ČR bude ale spíš film doplněn politicko korektními vysvětlivkami z Majzlovky.

26182

04.03.2004 17:09

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Kájo Maříku,

Vám je zřejmě prdlajz platný něco opakovat nebo vysvětlovat. Gibsonův film distribuje v Americe nezávislý distributor, protože židáci, jak jim říkáte, jeho distribuci odmítli a vší silou ji sabotovali.

Když teď vidí, jaký prachy jim utekly, a Gibsin jim asi nedá licenci na sequel, jak tady vtipně poznamenal Bertíkčertík, oprášili teď jakýsi starší, propadlý film "Jidáš" a doufají, že si tím trochu finančně šmrncnou zaparazitováním na Gibsonově úspěchu. Film má nejdříve běžet nějak teď na televizi a zabývá se důvěrným vztahem Krista a Jidáše. Nepodivil bych, kdyby homosexuálnám, když jim jejich propaganda neklapla s tou Maří Magdalenou.

26183

04.03.2004 17:29

Kacíř z Hollywoodu

Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Poslyšte Sidoniusi, nebo jak se pátým pádem voláte,

Vás musel ten Gibson taky pěkně vzít, když jste se teď dal na Bibli.

Samuelovu knihu znám, zpívali jsme ji v kostele. Samuelova kniha nám povídá, jak na Žida přišla veliká bída, jak ti bídní Filištíni válku vést nebyli líní, až přili na Davida. David šel do války nevolky (protože všichni Izreaelité jsou, jak známo, od přirození ten nejmírumilovnější Volk ohne Raum na Zemi chtěl jenom ve Filištýně štípnout nějakou truhlu) a po cestě si vzal tři šutry do tobolky (úplně čirou náhodou, z důvodů jak zpředu uvedeno. A kromě těch tří šutrů si vzal ze stejných důvodů taky třicet tisíc zbrojnošů z židovského Peace Corpsu). Héééj, kam se valej, dyž sou malej, tak se nikam nedovalej, tak Goliáš ho provokuje, David slušně salutuje (a zase, protože jsou učiněný holubičky a furt chtěj´ mírový řešení i když jim furt někdo ubližuje). Když mu ale obr plivne do očí (no, řekněte, koho by něco takovýho spravedlivě nenasralo), David se otočí, prakem zatočí (zase jen jako preventivním akt), já sem malej, tysi velkej, já mám kuráž, no tak tumáš a jakej byl Goliáš.

Jenže, "fffšecko je jinak", jak jste správně citoval moudrého rabína (sakra, není ten Váš rabín ten současnej českej koktavej srandista?). Ten filistýnský problém začal tím, že Samson Filistýncům ukrad´ fortnu od jejich města Gaza. Když se pak připravoval šlohnout ještě něco jinýho, tak špatně dopad´, protože se nedržel židovské věrouky smilnit jenom v rodině a filištínská Delajla, nebo jak se ta mrcha, co ho svedla, jmenovala, mu ušmikla vlasy (jó, vlasy, to bylo asi taky jinak) a tím z něj vyprchala všecka síla. Filištínci mu pak eště vydloubli voči a zavřeli ho otročit do mlejna. Když mu pak dorostly vlasy a voči a mužnost, tak zdemoloval někde nějaký sloupy a společně s mnoha bídnými Filištínci hrdinně zahynul v troskách baráku a vstoupil tak do dějin Středního Východu jako první sebevražednej terorista. Až teprve potom přišel ten David s prakem.

Mno, dejte nám zase vědět, až vyštudujete ve Starém Zákonu zase něco nového, Vy náš newborn písmáku.

26185

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 0

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 0

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 9

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,10 Kč
Euro
25,06 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
15,31 Kč
Švýcarský frank
23,62 Kč
100 japonských jenů
20,70 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,04 Kč
1 unce stříbra
427,31 Kč
Bitcoin
228 029,98 Kč

Poslední aktualizace: 23.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?