Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 12 příspěveků, 1 jméno: Jiří Táborský.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.08.2003 19:21

Jídlo? Nemáte na vybranou

"pointa mé zmínky o pilotech byla v tom,

Jiří Táborský 209.?.?.?

že i když máte inteligenci na pilotování vojenské stíhačky, neznamená to nutně, že si zasloužíte přízvisko inteligentní a jste kvalifikován na úřad presidenta."

To máte naprosto pravdu, pane Juchelko, zvlášť když byl sestřelenej, nebo je střelenej. Já jsem, vlastně už jen na štěsti byl, nepokrevně spřízněnej s jedním, který tvrdil, že lítal s taťuldou Bushem. Tak mám o jeho leteckých bitvách představu. Opravdický pilot byl ale Rumcajz, a podívejte se, jakej je z něho taky ulhanej piece of shit. Takže já nevím, jak komu to lítání pomáhá, snad je pro politika lepší, zůstat oběma nohama na zemi.

17820

15.08.2003 23:00

Kdo ovládá české soudnictví?

RE: Pane Taborsky,

Jiří Táborský 209.?.?.?

Nešťastná panno Olgo,

především jsem nikdy nepředstíral, že o kocourkovské spravedlnosti všeobecně, nebo o kocourkovském trestním řízení partikulárně, něco vím - proto jsem se Vás vyptával a Vaše odpovědi s povděkem kvitoval. Tím jsem snad dost jasně naznačil, že o tom vím "prdlajs", jak jste to kvalifikovala správně legálně i gramaticky (já jsem se až doteďka mylně domníval, že "prdlajs" se píše "prdlajz", se "z", podle vzoru "trpajzlík", ale podle Ouředníkova Šmírbuchu jazyka českého máte alespoň tohleto správně).

Mno, a jinak jsem se potom jen divil, že kocourkovské trestní řízení je tak odlišné od amerického a moje divení jste vyprovokovala především Vaším sdělením, že v dotyčném principu je to stejné u Vás jako u nás. A informovala-li jste mě správně, tak to rozhodně není. Mimochodem, naposled jste psala, "ze jeho [Zítkův] skutek byl soudem prekvalifikovan." Tak u vás po zrušení rozsudku přepracovává žalobu soud? Ne státní zástupce (nebo jak se mu u Vás říká)? Anebo mi to budete vysvětlovat, že soudem se v Kocourkově rozumí ten velkej barák sakumprásk se vším všudy uvnitř a kolem? A jak je to tedy s tím, že “soud překvalifikoval” jeho skutek, jak jste to napsala? Anebo skutkovou podstatu, jak jste mě tady ve dvou lekcích poučovala (“pojmy skutek a skutkova podstata se od sebe zasadne lisi, ackoliv zneji podobne se od sebe zasadne lisi, ackoliv zneji podobne”[mrknutí jedním okem]? Jenom se ptám.

Mno, a s tím prdlajsem (sledujete, jak se nechám poučit, když máte pravdu?), co vím o americkém právu, jsem před časem vyhrál soudní řízení, načisto z jedný vody právě na principu protiústavního “překvalifikovávání” žaloby. Po dvou dnech líčení mi to dal soudce technikalitu, když viděl, že by mi to porota dala na merit. A jednoho z účinkujících prokurátorů, když se pokoušel argumentovat jako Vy, doslova usadil slovy: “Sit dawn, sir. It’s finished. Finito. Kapishto? If you say one word more, I’ll will find you in contempt of court.” Já, na rozdíl od něho, Vás ale se zájmem a s respektem vyslechnu.

18108

05.09.2003 16:25

Pravda nebo předsudek?

RE: Pravda nebo předsudek?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Matěji, i Vy jeden žertéři,

tak už jen o hnědokošiláčích zase přívtípkaříte? A o hoších v rádiovkách na Staromáku v osmačtyřicátém - o těch, které měla na povel sionistická parta Slánského, Reicina, Gemindera, Pavla a Smrkovského? No, to jste tu zase jednou předvedl věru podařenou taškařici.

A že se mám "někde informovat o tom jaci lide jsou rasiste"?
Čoveče, netvrdím to tady o Židech dost často?

Až Vás přepadne zase nějaká sranda, hoďte to sem pro pobavení publika. Jo, co říkáte třeba tomu, že cenzůru pod Sprchou (mno, ta zatím jen ukapává) teď řídí Sanhedrin, rada siónských mudrců? Měl byste tam přispěchat s nějakou tou Vaší moudrostí do protokolu, aby bylo dalším generacím co podvrhovat.

19128

05.09.2003 16:55

Klasický vojenský puč

RE: Klasický vojenský puč

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane brňák,

co tak hrozného jste si zažil mezi arabama na vlastní kůži, že trváte na tom, že i ostatní si s nimi musí svoje zažít na vlastí kůži, než se s nimi budete bavit? Snad tam z Vás neudělali eunucha v harému? To tedy raději opravdu zůstanu u mého mno a nemám Vám vůbec za zlé, že je nemáte rád a chtěl byste je pětkrát pověsit za nohy.

19130

05.09.2003 23:19

Washington k OSN: Pomozte nám

RE: Washington k OSN: Pomozte nám

Jiří Táborský 209.?.?.?

Určitě ne ta Murtova, z té musejí místní Slováky bolet zuby.

19149

02.10.2003 19:37

Stále zbytečnější akt

RE: Stále nejdůležitější akt v demokracii.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tak se podívejte, Tome, jak Vám za tu dobu, co lovíte v Canucku medvědy, unikl vývoj slovenského jazyka:

Dotóré Murti sděluje, že "Slováci vo chvílach najvyššie rozkoše" a v době voleb, nevykřikují "Boha mu!", ale "Pičovina, pičovina". Tomu říkají slavisté zásadní odklon od tisovského klerikalismu. Všimněte si, že se to píše s krátkým "i", aby to vyjadřovalo králičí staccato vrcholícího aktu. Měl byste dotóré Murtimu poděkovat za apdejt.

20259

02.10.2003 20:20

Stále zbytečnější akt

RE: Stále nejdůležitější akt v demokracii.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Promiňte, paní Ajo, že odpovídám skrz Vaše okénko Tomovi, protože se něco děje s mými a Tomovými okénky na odpovídání (jaksi se neobjevují); skoro mi to připomíná ten hint, když hospodský začne dávat židle na stůl. Ale Tom měl ještě důležitou připomínku, ještě než někdo tuhle diskuzi zatlačí do konečníku - totiž, že k těm volbám by to potřebovalo nějakou muzikální kulisu. A to se nějak v cyberspacu minulo s opravnou připomínkou dotóré Murtiho, že Slováci skandují v okamžiku největšího vzrušení "pičovina, pičovina", což naše současné volby perfektně charakterizuje a mělo by se to uzákonit jako národní a panstátní volební lajtmotif a vysílat ho jako hudební pozadí od zahájení předpředvolební kampaně, se zpětnou platností pro Kalifornii.

Tom by měl propracovat správné kanadsko-americké hláskování, aby se při přepisu nepotratil ten originální šmrnc.

20260

08.01.2004 20:00

Amerika terorizuje planetu

RE: Amerika terorizuje planetu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Obrázek Bushe, čtoucího knihu vzhůru nohama, je podařená taškařice; Bushova podřízenost zájmům Izraele už ale k smíchu není, zvlášť když si ve svém znovuzrozeném křesťanském blouznění věří, že je to boží vůle.

24071

15.01.2004 03:05

Zákon padajícího h*** se naplňuje - zastavilo se to u Bushe

RE: Zákon padajícího h*** se naplňuje - zastavilo se to u Bushe

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Jozef, Vy náš českej koumáku!

Píšete, že když za sto Eur koupite 127 dollarů, tak po stoupnuti dollaru k Euru na 100-100 budete mít profit 27% profit. Já vím, že se snažíte, nám blbcům, finančnictví a i prostou matematiku co nejvíc zjednodušit, abychom mohli Vaše koumáctví pochopit. Já si toho cením. Dovolte mi jen podotknout, že v tom případě (když k tomu dojde[velký smích]) bude Váš profit jen 27 dollarů a nikoliv 27%. Rovněž, Euro ne"slo dolu minule z 1.17 az na 85centu", nýbrž nahoru, popletl jste si zřejmě konverzní tabulky.

Doufám, že pochopíte, no hard feelings, že se proto vzdám Vašich rad jak snadno dělat peníze a Vašich ponaučení, jak se děla v Americe federální rozpočet a dluhy.

24435

02.02.2004 05:38

Izraelský profesor: Můžeme zničit všechna evropská hlavní města

Izraelský profesor: Můžeme zničit všechna evropská hlavní města

Jiří Táborský 209.?.?.?

Já tedy nevím, zda Moshe Dajan řekl, že "Izrael musí být jako vzteklý pes. Příliš nebezpečný, aby se někdo odvážil ho obtěžovat." Nevím ani, jak reprezentativní je pro Izraelce výsledek veřejného průzkumu, že 44% Izraelců je pro deportaci Palestinců. Také nevím, zda vyhrožování izraelského profesora zničením evropských měst je autentické.

Kdyby to byla pravda, tak by bylo na místě tu epidemii vztekliny v zájmu světového zdraví co nedřív zlikvidovat. Nechci chytat Mojše za slovo a nenavrhuji nechat to vyřídit s Izraelem pohodnému, který ví, co se se vzteklými psy musí udělat. Začít ale sypat Izraelcům místo dolarů hranolky s protivzteklinovou vakcínou by bylo naprosto humánní a účinné řešení. Úspěšně se to u nás dělá mývalům.

25311

11.02.2004 05:53

Jak válka ochránila americký dolar

RE: Jak válka ochránila americký dolar

Jiří Táborský 209.?.?.?

"ja jsem si vzdycky naivne myslel, ze na duo musi byt dva."

Z toho si nic nedělejte, pane zdenku, normálně jo. Duo ale může provozovat třeba břichomluvec. Někdo to může mít od split personality syndrómu. Podle toho, jak pěkně Vám to jde, bych hádal, že Vy to máte od přirození. Jenom s tím tady nemrhejte.

25556

09.03.2004 16:07

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tome,

píšete: "I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. Což je také jedna z možností velikosti.”

Vy mi už s tím okecáváním scvrkajícího vlivu canucké zimy začínáte lízt na nervy. My tady dole máme jiné problémy, které potřebujeme řešit. Soused chtěl jít onehdá na maškarní ples za Adama (jestli jsem Vám tohle už psal, tak mě zadržte). Jde si tedy koupit fíkovej list do našeho jediného květináství na okrese, vysvětlí slečně za pultem o co jde, ona mu přinese fíkovej list, on si ho vyzkouší a prej, že není dost velkej, jako ten fíkovej list. Slečna mu přinese větší a furt je malej. A třetí, ten největší na krámě, jakbysmet. Slečna je chvíli v rozpacích a pak povídá: “Poslyšte, co kdybyste šel místo za Adama za benzínovou pumpu?”

Už Vás čtu, jak mi píšete, aby k Vám do Canucka přijel na letní byt a může pak jít za Kašpárka. Vy si vždycky dělate z vážných věcí demagogickou srandu a jste v tom nepřekonatelnej. Já to vzdávám. Taky proto, že se tematický článek už přesunul někam dozadu a i s pomocí strejdy Alchajmra těžko hledám Vaše komentáře. To na Sprše je to jiné, mnohem přehlednější. Tam je nový článek tak jednou za dva měsíce, vydrží tam dva roky a je tam jen rozumný počet pěti a půl stejných, navzájem se známkujících komentátorů. Jeden ví na čem je a nic se mu neplete. Akorát jsem tam nenašel to oznámení, že jste ode mne chytil Alchajmra.

26400

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 1

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 10

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,15 Kč
Euro
25,05 Kč
Libra
29,95 Kč
Kanadský dolar
17,45 Kč
Australský dolar
15,30 Kč
Švýcarský frank
23,60 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,83 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
35,95 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 471,09 Kč
1 unce stříbra
432,25 Kč
Bitcoin
226 073,10 Kč

Poslední aktualizace: 24.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?