Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeny 3 příspěvky, 1 jméno: kozoroh.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.05.2009 03:18

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

Co se dozvíme o dnešních tajných manipulacích, později, za padesát let

kozoroh 61.?.?.?

Článek ve Zvědavci o setkání BILDERBERG společnosti v 23 - 25 Září,roku 1955, jen potvrzuje, co je v základu mého mnohem dřívějšího příspěvku, že svět je řízen z pozadí a s vyhledem do budoucna, lidmi , jež chtějí svoji moc uplatnit nad "zbytkem " populace. Jen v příkladu moci bohatství můžem zjistit,že prakticky více jak 70 procent světového minerálního bohatství ovládá, vlastní, celosvětově, asi tři sta rodin, méně, jak třicet procent připadá na sedm billionů lidí, kde dnes už jeden bilion lidí, žije v naprostém nedostatku potravin a hladoví.Takže, né jenom Bushova účast ve společnosti " Lebka a skřížené hnáty",Romský klub, Bohemská společnost,Iluminaty "Osvícení" a Svobodní zednáři a mnoho jiných, kteří se nedemokratickou formou snaží řídit svět k obrazu svému a hlavně i osobního prospěchu. Evropská Unie je teda podle slov belgického člena Bilderberské skupiny v pozadí tohoto uskupení s tím i souvisí jedné evropské měny Euro, což "prozradil" o dva týdny později, po srazu G20, které se konalo ve dnech 19 Března, tohoto roku, 2009. Takže si můžem klást otazku, k čemu jsou volby, k čemu vůbec jsou naši politici,a koho vlastně naši politici respektují,světově vlivné a nebo své voliče, což je ode mne dost pošetilá otazka, že ano? Rovněž, tak, trochu pokoutně získaný material o tak zvaném "tajném celosvětovém židovském sjezdu v Karlových Varech", kde se dohodli, tak zvaní židé o budouím rozdělení Československa,na dva státy, aby po rozdělení Slovenska,co by bývalý fašistický stát v letech druhé světové války, mohlo zaplatit reparace židům,bez rozdělení to politicky nebylo uskutečnitelné.A, tak, Bilderbergská skupina se podílý více a nebo méně na řízení světa v plné tajnosti, nebot , je samotné toto hnutí dělá více a více bohatšími, když víte předem, co bude následovat, tak, jak to dělá mnoho "židů" uvnitř finančního světového centra obchodu, bursy a tak se snadno, tak zvanou "židovskou chytrostí" kriminalitou, stavají velmi snadno millionáři a billionáři.
Kdo, řad "prostých " občanů věří na demokracii, vládu lidu, svých politiků a jejich politických stran, tak si ani neuvědomuje, že mnozí z těchto representantů práva a zákona, jsou tajní členové těchto světově tajných organisací, která je dosazuje do jejich "zvolených" a nebo jmenovaných funkcí k provádění plánů těchto ve stínu skrytých organisací, "prostí lidé, občané nemají naprosto žádný vliv na příštím řízení světa, jestliže se něco občan dodatečně dozví,tak je pozdě ,cokoliv už měnit.Lidé, jež mají zájem o historii, ekonomii a politiku nemůže přiznání nějakého "vikomta" překvapit o nějaké Garmish - Partenkirchen konferenci, před 54 roky, při setkání G-20, tam, jsou rovněž zastoupeni, radobyvládci této planety, v mnohé podstatě jsou to jedni a ti samý lidé.

191011

13.05.2009 04:03

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Maskovaný projev/ Roby a budu nam hovorit o ludskych pravach

kozoroh 61.?.?.?

Ministerstvo pravdy, už nic nemusí přepisovat, pokud se historicky, v rámci své paměti a v ramci své inteligence stanete pro byrokraty neúnosný, nebo dokonce Vaše řeči budou nastolenému režimu označené za nebezpečné,tak si Vás zalolají a nebo si Vás nechají předvést,dají Vám na hlavu elektrody a v několika minutach Vám tak vyprázdní mozek,jako to nedokáže ani dvouměsíčné bezvědomí, to ,už mají vynalezené a vyzkoušené na pacientech trpící nezdravou představivostí, nebo se to dá použít ve chisofremii a je pokoj.
Po "ošetření , Vás dovezou domů,protože si nepamatujete své jméno,kde bydlíte a další,za čas až se znova poučíte s pamětí jen ode dne,kdy Vás předali manželce, což se ona představí, co by Vaše žena a popřípadě i Vaše děti,tak se budete klidně usmívat za stolem a čekat jen na večeři,nic ,víc Vás už nebude naprosto zajímat, kdo vladne a nebo jestli je pondělí a nebo středa, bude z Vás nový člověk, takový ,jakeho si přáli mít ti ,co vládnou, Orwel je už překonán, podkožní "čipy"jsou další částí použití,kdy můžete na určité fregvenci být veselý,ale , take smrtelně nebezpečný a nebo se stát živou bombou,aniž byste o tom sám měl tušení,vše je k disposici, ve jménu civilisace.
Jsou ovšem ještě mnohem lepší věci v oblasti drag o čemž jen se můžem dohadovat a tak nám odcháyí tiše ze světa několik desitek mokrobiologů a jiných a to za dost podivných zkutečností,kdo s čím zachází,mnohdy s tím i schází.
Pro svět takové "ztráty" ani po pravdě řečeno ani ztrátami nejsou.
Upřimně řečeno,se my obyčejní lidé bey takové "kriminální" inteligence obejdem.

191014

19.12.2009 04:52

Klima mění člověka

Porucime vetru desti, kdy ma prset a kdy vat.

kozoroh 61.?.?.?

Pamatuji si zcenku ze silvestroveho poradu.
JZD Pitivajzli zotpovidali otazku verejnosti a tak padla otazka:Muzeme porucit vetru dest?
Otazku prevzal pokladnik JZD (herec Lir): Muzeme, ted jde jen o to zda nas ten vitr s tim destem poslechne, takze , muzeme.
---------
Tady v postate jde o velky podnik,jak vydelat na duverivosti obyvatel k expertum a specialistum, jinymi slovy ,vydelat penize na hlouposti druhych.
Jeste vaznejsi pozadi je to , zmanipulovat lidi natolik, aby ze strachu sohlasili se vsim ,co jim politici,media, experti, inteligence ,predlozi k odsouhlaseni,dukazem je akce na americkych universitach ,kde profesor Pincas prednasi o prelidnenosti planety a tim,dokazuje ,ze pro tuto Zemi by stacilo jen jeden a nebo dav billiony lidi, z tech 7,5 billionu a u rad studentu ma to velky ohlas ,jeho prednaska se konci potleskem a uznanim jeho "vedecke " prace.
Kdo, si z tech adeptu pristi inteligence,odborniku,expertu pripusti otazku,ze by to mohl byt on ,co by musel byt v ramci zredukovani populace, aby "odesel", byl usmrcen a nebo uz nesmel mit deti,co by nasledovniky?
Kazdy student mysli,ti druzi pujdou, na mne takova vec nepadne, abych byl nucen odejit z tohoto sveta, tak mluvi i experti,ti druzi pujdou,ja ne!
Slavny francousky potapec Custoa tvrdil to same a anglicky princ Filip sam rekl,ze by chtel byt bacylem ,ktery by ty neuzitecne jedliky vyhubil, proste, elita sveta ma plany, jak "pomoci" teto planete, jen jde o to ,jak to tise a nenapadne zaridit, treba epidemii na kterou vetsina lidsva dozlova zajde.
Pokusem a studiemi vzorku Spanelske chripky,ziskane z mrtvych v ledu Aljasky a Spilberskych ostrovu ,dokazuje,ze se na takove veci pracuje, proto, cas od casu propukaji epidemie, ktere jsme nikdy pred tim nemeli, vzorem je AIDS, ktery vzesel z laboratore , uz drive s pozadovanym ucinkem znicit muzum defensivni obranu tela, mnohem drive ,nez dostal nazev AIDS.
V Australii a v Africe ,uz byl doktor jez mel dobre vysledky v leceni AIDS a, v Africe jej neznamy pachatel zastrelil, v Australii doktor odesel dopenze, kdyz, pred tim navrhnul vlade sve poznatky v leceni rakoviny a chtel dobrovolne pred svou penzi vyskolit doktory, vysledek, nikdo z vlady neprojevil naprosto zadny zajem,pan doktor Hold byl na 60 minutach TV programu s komentatorem "Raj MARTIN" a vysledek, Martin nahle byl odvolan z poradu a doktor odesel do penze, pan doktor Hold uzdravil a z kliniky opustil sveho posledniho pacienta, sam o sobe uz byl moc stary pokracovat dal, i tak ,uz presluhoval cele roky.

Dr Holt MB ChB MRCS LRCP DMRT FRCR FRACR, one of the most qualified specialists in this country, began treating cancer patients with chemotherapy as early as 1952. As a qualified radiotherapist, he gained enormous, wide-ranging experience over the ensuing years in all forms of cancer treatments.

www.holtclinic.com is a site dedicated to Dr Holt

Both the Clinic founders have had cancer. Whilst mine is more terminal, both of us have benefited from radiowave therapy. Dr John Holt invented radiowave therapy over 30 years ago, so when...

Automaticky kráceno

207474

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 1

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 9

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,10 Kč
Euro
25,06 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
15,29 Kč
Švýcarský frank
23,61 Kč
100 japonských jenů
20,70 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,04 Kč
1 unce stříbra
427,31 Kč
Bitcoin
228 746,39 Kč

Poslední aktualizace: 23.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?