Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 12 příspěveků, 1 jméno: Jiří Táborský.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.08.2003 22:39

Skrytý význam „profesionalizace“ armády

Matěj se diví:

Jiří Táborský 209.?.?.?

"Proc ten pan Taborsky vzdycky pise zde veci o kterych nic nevi ? Jen tak pro zajimavost. Ale asi nas jen tak zkousi, co vime a co nevime."

Pane Brodský, Vás a Váš triumblbát nemusím zkoušet. Mám (a myslím, že i většina ostatních tady) docela dobrou představu o tom, co víte. Lze to vyjádřit jedním slovem.

17826

04.09.2003 20:33

Pravda nebo předsudek?

RE: Pravda nebo předsudek?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Honzo,

já tedy nevím, ale řekl bych, že v době francouzského osvícenství bylo už trochu pozdě bránit se židovskému rozežírání společnosti, i když se o to osvícenci jako Voltaire, d'Holbach, Diderot a Marat, například, pokoušeli. To by ranější Věstonická Venuše byla mnohem učinnější - zavřít s ní na noc do jeskyně každého Žida, který by zabloudil do českých zemí a ten by se jim pak dosmrti vyhýbal jako čert kříži. Chtěl bych se vsadit, že by ji potom přijal za bohyni zbytek světa.The Origins of Modern Anti-Semitism

Arthur Hertzberg

Hertzberg develops his daring thesis that the "modern, secular, anti-Semitism was fashioned not as a reaction to the Enlightenment and the Revolution, but within the Enlightenment and Revolution themselves." He finds that modern anti-Semitism owes less to Christian theological mentality than to doctrinaire libertarianism of figures such as

19089

04.09.2003 20:48

Pravda nebo předsudek?

RE: Pravda nebo předsudek?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, a ten otřesný zážitek z čekárny u zubaře mi vyvolal vzpomínku na líčení Victora Huga o mladé matce, která si nechala vytrhat všechny její krásné zuby na falešný chrup nějakého majetného, aby mohla nakrmit své děti. Takže ona měla ta doba francouzského osvícenství také temné stránky, zvlášť když tenkrát neměli nic na umrtvení (tedy bolesti při trhání zubů, jinak na běžné umrtvení měli guilottinu).

19090

04.09.2003 21:33

Klasický vojenský puč

RE: Klasický vojenský puč

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane brňák,

ještě, že jste omezil ten problém terorismu na posledních 30 let. Předtím totiž, to byl židovský způsob politiky. Do Palestiny zavedli terorismus Židi, kteří tehdy masově vraždili tím nejbarbarštějším způsobem a bez jakékoliv provokace arabské obyvatelstvo - jako "ethnic cleansing". Židi si později zvolili dva z oněch hlavních teroristů za ministerské předsedy a starý terorista a masový vrah Šáron byl znovu zvolen v současné době - takže predikát národ teroristů Židům sedí jak přišitej. Když jakýsi Baruch Goldstein postřilel v mešitě automatickou puškou něco přes třicet modlících se Palestinců a o něco víc zranil, tak mu izraelští Židi postavili pomník, který se stal židovským poutním místem; a přes padesát procent newyorkských Židů jeho teroristický akt veřejně schválilo v novinové anketě.

Mno, a když to vezmete na kusy, tak v teroristickém vraždění vedou i dnes několikanásobně Židi nad Palestinci. A kdyby vraždění Palestinců (mimořádně zvrhlí cynici tomu říkají "collateral damage") izraelskými vojáky nebyl izraelskám státem organizovaný teror, co to asi je? Pacifikace? Jo, za takovou se v Norimberku vešelo.

19094

04.09.2003 21:44

Pátek

RE: Pátek

Jiří Táborský 209.?.?.?

I sakra, sakra, pane Písecký, to je ta znovuotevřená (?) sprcha v takovém svrabu, že uveřejňuje opakovaně staré články?

19095

04.09.2003 21:55

Pátek

RE: Pátek

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, tak jsem si zrovna všiml před malým okamžikem, pane Písecký, že jste se vrhl na historickou četbu. Ten článek pod sprchou je byl postován 30.06.2003 16:47:36 MET. Mno, Jiráska mám přečteného, ale stejně děkuji za informaci.

19096

10.01.2004 20:56

Hrách na stěnu házet

RE: K tomu kanibalismu

Jiří Táborský 209.?.?.?

"Pověra o přenosu síly a schopností získaná sežráním jejich nositele..."

Jak tak čtu Vaše příspěfky, přecedo, tak mám dojem, že ten "přenos síly a schopností" je víc než pověra a že Vaše maminka chodila stát frontu na maso do márnice ve cvokhauzu.

V Koránu se nevyznám a tak nevím, zda muslimům v severní Africe dovoluje pít krev a jíst lidskej léberwurst. Ale Idi Amína docela určitě nepodporovala zbraněmi Velká Británie, ale Izrael - a na začátku právě proti Velké Británii. Dokonce mu postavil letiště, protože Amin byl nejosvícenějším politikem a proto nejvěrnějším spojencem Izraele v Africe - dokud se jednou na nějaké recepci nevyjádřil obdivně o Hitlerovi, protože mu Izrael za zbraně účtoval nekřesťanské (jaké, blbec, čekal?) ceny. A bylo po spolupráci a nejosvícenější státník v Africe se ze zoufalství dal přes noc na lidožroutství, jak odhalili jeho izraelští důvěrníci. A taky hned dostal syfilis ve třetím stadiu, jak sdělil světu jeho izraelský lékař. A Vy to tady, zřejmě v důsledku žraní karbanátků ze schizofrenickejch kadáverů, jen papouškujete. Copak si neumíte udělat ani svůj vlastní schizofrenickej úsudek?

24175

23.01.2004 18:29

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tome,

kvituji s povděkem, že se snažíte odvést diskuzi od těch Igorovo a Píseckého blábolů o nekultůrních smradlavých machometánech do rozumnější roviny. Mně už ty jejich kecy připomínaly jednu tetu z Čimelic, která, když se čeledín uprdnul v seknici, imrvére vzdychala: Fuj, to je vůně jak když Arab stůně. Asi proto, že se taky nikdy nedostala z Čimelic dál než do Písku na jarmark.

Tak tedy s muslimkami bez pohlavního pokrytce nemám naprosto žádné zkušenosti, ale o machometánské čistotnosti (nakonec, každý kulturní člověk zná turecké záchody, nehygieničtější sociální zařízení po záchodcích sibiřských) mě informoval před mnoha lety už otec.

Na jeho předposlední cestě do zahraničí pobýval v anatolském Turecku a protože to bylo krátce po únoru 48, proamerčtí Turci přidělili jeho studijní skupině študáka z ankarské univerzity jako "průvodce", aby komunističtí entomologové neprováděli nějaké špionážní rejdy. Hamdi byl pravověrný machometán, který se poctivě několikrát denně modlil a každé ráno odběhl s nádobou vody někam za skalisko nebo křoví, asi si v klidu vyčistil zuby. K tomu mu jeden otcův kolega, jako projev přátelství, půjčoval svoji osobní jídelní misku, kterou si udržoval v naprosté, dalo by se říci machometánské, čistotě.

Jenže jednou si ten kolega šel ráno ulevit, a nedopatřením za stejné křovisko, kam si předtím odešel čistit zuby Hamdi. Přiběhl hned zpátky a sháněl se po flintě: "Pánové, tomu nebudete věřit! To prase mohamedánský tam chodí každý ráno srát a potom si meje prdel v mým ešůsu!"

To tedy k těm postovaným hovadinám, že machometáni nejsou na kultůrní úrovni. Mno, a k těm obrázkům ulice s otlučenými zdmi baráků v Damašku či kde - no, tam by se mohlo jíst se země, ve srovnání s některými čtvrtěmi ve většině amerických velkoměst. A ani nemusíte jezdit do Ameriky, o Praze v době panování Antonína Římského (jehož predikát byl odvozen od padajících říms a omítek, odklízených samorozpadem) ani nemluvě. A ten smrad v pochcaných a posraných průjezdech a průchodech historických míst Matičky Prahy? Vůně, jak když Arab stůně.

24900

23.01.2004 18:34

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Jiří Táborský 209.?.?.?

Samozřejmě má být správně: ...turecké záchody, nejhygieničtější sociální zařízení po záchodcích sibiřských.

24901

19.03.2004 17:35

Tisíciletá válka mezi Ruskem a Chazary

RE: Tisíciletá válka mezi Ruskem a Chazary

Jiří Táborský 209.?.?.?

Nepletete si to s Krymem, pane Štefane? Říkalo se tomu plán "krymskája Kalifórnija". (Ten byl pro ně slibnější než předchozí plán "homeland California", protože v Kalifornii bylo už všechno zlato vydolovaný, pozemky vykolíkovaný, bylo tam moc antisemitskejch Mexikánů, zemětřesení, lesních požárů, moc sucha anebo moc dešťů a hlavně se tam muselo makat.) Nakonec z toho ale byla Jevrejskaja autonomičeskaja narodnostňaja oblasť Birobidžan, protože i mezi Židy jsou sobci a moskevská nomenklatura se nechtěla dělit o dači se sionistickými pionýry z Ameriky a jiných úpadkových krajin.

Jenže Birobidžan, jako země zaslíbená, zrovna neoplývala mlékem a strdím a parazitovat tam nebylo na kom a tak se po Velké vlastenecké válce, s křížkem po funuse, oprášil krymský plán. Stalin si dokonce pro to vymyslel záminku, jak pro ně etnicky vyčistit prostor a vystěhoval krymské Tatary na Sibiř.

To bylo ale už pozdě na lezení do prdele, protože vůně petroleje byla lákavější než si opalovat šunky na Krymu pod nejistým patronátem Džugašviliho a Lazara Mojšejeviče. Starý Herzlův plán na Velký Izrael padl jak prdel na hrnec do snahy Ameriky vystrnadit Francii a Británii z olejových polí a Moskva, v bláhové naději na nějaký ten barel nafty a vděčnost sionistů, ho ze všech sil začala taky hned podporovat. Až později, když Izrael přelezla do teplejší americké postele, přišel Stalin na svůj omyl. V posteli mu zůstala jen Rosa Mojšejevna a i ta se mu nakonec odvděčila jedem na krysy.

Konečně, pane Štefane, Žid na Sibiři - nezní Vám to jako Žid horníkem?

26777

19.03.2004 18:06

První týden kampaně přinesly necelé čtyři tisíce Kč

RE: První týden kampaně přinesly necelé čtyři tis

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Petře H.,

to tady píšete to stejné už podruhé, nějaký korektnější nebo nekorektnější rozdíl v tom nevidím.

Ale když už je Zvědavec tak blbej, pošlete sem něco chytrýho. I třeba link na Vaši zevšechnejlepší webovou stránku. Mne by to zajímalo i z profesionální zvědavosti, nejen k rozptýlení pochybností, že tu jen zadarmo kecáte. Mno, a teď, když Vám pan Stwora tu grátis publicitu nabídl, nemusíte se obávat, že Vám za to bude něco účtovat.

26779

19.03.2004 18:45

První týden kampaně přinesly necelé čtyři tisíce Kč

RE: První ty´den kampaneˇ prˇinesly necelé cˇtyrˇ

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ach, Mede Tureckej,

já mám spíš dojem, že jsou Vám Turci sympatičtí, protože jsou to stejně vychcaní free-loaders jako Vy. Amerika jim tam od pětačyřicáteho staví základny, každé kolečko betonu za dvojnásobnou cenu, mimo jiné i na jejich obranu proti Rusku, a když chce Amerika pomoc proti Iráku, tak jim ani úplatek dvaceti milionů není dost.

Že se Ván zdají tolerantní protože nevraždí Židy, může být třeba taky tím, že Židy nemají po ruce a měli vždycky plné ruce práce vražděním Kurdu, Arménců nebo kyperských Řeků.

26781

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 14

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 11

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
23,80 Kč
Euro
26,58 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,61 Kč
Australský dolar
16,36 Kč
Švýcarský frank
24,74 Kč
100 japonských jenů
21,92 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
34,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 174,54 Kč
1 unce stříbra
425,36 Kč
Bitcoin
225 621,73 Kč

Poslední aktualizace: 2.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?