Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 9 příspěveků, 1 jméno: Tsignotschka.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.04.2009 12:04

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

proc NWO?

Tsignotschka 89.?.?.?

Nejde mi do hlavy proc chcou ustanovit NWO, kdyz uz vlastne "je"? Kdyz uz "ovladaji" skoro cely svet? To je opravdu tak nutne, aby byla jedna vlada, jedna celosvetova instituce? Se jim prece vladne dobre i pres ty staty/statniky co tu jsou ted, ne?
Prece diky ruznorodosti narodu/etnik/nabozenstvi si muzou hrat ty jejich hry. Nemyslim, ze to delaji kvuli moci (kterou uz maji), protoze kdyz dosahnou absolutniho vrcholu moci a znici vsechny nepratele, tak zacnou hledat nepratele uvnitr a NWO se rozpadne...(pro dobre fungovani diktarskych rezimu je potrebny strach a nejlepe strach z nepritele). Co kdyz duvod ustanoveni NWO je nekde venku, ve vesmiru. Neni potreba NWO kvuli komunikaci s jinymi civilizacemi? jako organ zastitujici cele lidstvo? Nebo si jen opravdu nekdo chce dokazat svou moc a potrebuje, aby cely svet klanel hlavu pred pyramidou s ocickem kdyz si on/oni usmysli?
koukam ze jsem samy otaznik [velký smích] [bliji]

188503

06.05.2009 12:36

Krize moci

RE: Poloha dole....

Tsignotschka 89.?.?.?

já děkuji panu Lhotákovi za krásné přirovnání:
"Tak jako rovnoprávný spolek muže a ženy postrádá hlavu rodiny,..."

Čím více perel moudrosti napíšete, tím lépe.

190493

07.05.2009 09:02

Krize moci

RE: Poloha dole....

Tsignotschka 89.?.?.?

V harmonické rodině není potřeby "HLAVY" rodiny, buď se manželé při rozdílných názorech shodnou na kompromisu nebo manželství zanikne - záleží co je pro ně přednější. Záleží na hodnotách a prioritách a hlavně na lidech samotných. Jsou lidé a je jich dost, kteří ke svému životu potřebují autoritu, která za ně rozhodne v důležitých otázkach jejich bytí, protože je jednodušší nepřemýšlet, nepřemýšlet nejenom nad vlastní existencí, ale hlavně nad existenci druhých.
Je těžké najít správnou cestu, když jsme médii denně informováni, co je špatné a co dobré, kteří jsou dobří a kteří zlí. Znám osobně lidi, co jsou přesvědčeni, že když je něco v televizi, tak to musí být pravda - není přece možné, aby v demoracii byly v médiích lži. A bohužel to, co vidí považují za normální a správné a snaží se podle toho žít a uspořádat svůj život. Většina občanů jsou ovčani, a nás pár mravokárců to bohužel nezmění. Nejhořší na všem je, že jsou všeci spokojení a nechcou nic měnit, protože se bojí, bojí se sami rozhodovat a mají strach, že by se nemuseli mít pořád stějně dobře, že nebudou moci plýtvat.
Jsem chtěl říci, že základ společnosti je v rodině a dokud budou vztahy v rodině deformovány, bude deformována i společnost. A takové společnosti může vladnout jedině tvrdá ruka a morální hodnoty ovčanům vtlouci do hlavy, stějně jako jim je v tloukáno sobectví, honba za penězi atd...Jen je otázka, jak moc velkou moc má moc na člověka a jak moc ho dokáže změnit.

190576

15.05.2009 10:11

Cesta národní obnovy

RE: Krásně napsané.......

Tsignotschka 89.?.?.?

Já jsem si normální babu vzal. A jak to pan Lhoták píše, tak to nějak u nás funguje. Je to o lidech, někdo přemýšlí a většina ne, ale možnosti mají všichni stejné. Holt je jednodušší jít s manipulovaným davem než vlatní cestou. My se stěhujem do hor na samotu chovat zvířátka a včeličky. Jenom si člověk musí zvyknout na posměch a pohrdání okolí (Se mnou se už nikdo v práci nebaví, dokud jsem surfoval na zvědavci a oni na xmanu, super.cz atd, tak jsem byl jenom divný, teď už jsem prý úplný pošuk). Jsme z velkého města, pár let bydlíme na vesnici u malého města no a dospěli jsme k tomu, že příroda je naše životní cesta. A v dnešní době všemožných technických vymožeností i bydlení na samotě v horách může být kvalitní, pohododové a hlavně skoro zadarmo.

Bydlení je skoro zadarmo (vlastně jen net, elektřina, voda ze studánky, teplo ze dřeva z vlastního lesa), za jídlo dáme taky mnohem méně, neboť už teď máme skoro všechno domácí, kromě sýrů, rýže a těstovin. A navíc to domácí je jaksi mnohem sytnější a výživnější, jako kdyby ty kupované věci byly ředěné nějakým balastem či co, u mléčných výrobků to jde nejvíce poznat. Není nad jogurt, tvaroh, šlehačku, zmrzlinu, pribináček, termix atd. z dobrého domácího mléka. Jezdím pro 10 litrů mléka 1x týdně 20km a dotyčný prodejce má problémy s odbytem a přitom čerstvě nadojené mléko se ani po týdnu v ledniččce nezkazí a ta chuť hmmm (a vůbec nijak nesmrdí). Chce to jenom chtít, např. jsou obchůdky kde lopatu mají o polovinu levnější než v baumaxu v mega akci, chce to jenom chtít, hledat a najít. Lidé by měli následovat svoje sny za každou cenu (teda jestli neomezují někoho jiného) jenom potom budou opravdu šťastní a spokojení. I když sen většiny je asi mít co nejvíce peněz [pláč] a přitom jim při té hondbě za pěnezma uteče život a jeho smysl. K čemu jsou malé děti, když je vidíte třeba jen 15 min večer před spaním? Jaký budou mít potom k vám vztah až budou větší?

Základ všeho je v rodině, potom už půjde všechno samo.

191216

15.05.2009 11:23

Cesta národní obnovy

RE: !!!

Tsignotschka 89.?.?.?

však tak je to myšleno, vychovat uvědomnělé jedince, novou generaci a národ je tu sám od sebe, žádného führera netřeba, lidé jsou spjatí s krajinou. Já i moje žena jsme hned poznali, že se chceme stěhovat zrovna k těmhle kopcům, jsme se hned v těch končinách cítili oba úplně nádherně, jako doma. No a později jsme zjistili, že naši dědové odtud pocházejí. Tím krajem myslím 2-3 vesničky mezi kopci.
Ono všechno souvisí se vším.

191224

15.05.2009 11:33

Cesta národní obnovy

důvody

Tsignotschka 89.?.?.?

Škoda, že každý hned hledá a najde milióny důvodů proč by něco nešlo a nemělo nefungovalo, místo toho aby se snažili hledat důvody a cesty aby to šlo. A s panem Lhotákem naprosto souhlasím, základ je rodina, potom vesnice, kraj, národ! jestli bude národů na světě milión nebo jeden je úplně jedno. Záleží jak daleko jsou různé skupiny lidi, z různých krajů schopny přehlédnout rozdělující prvky a stmelit se na těch společných, jít za společnými cíli a hodnotami. A když se nedomluví, tak se měli navzájem respektovat a uznávat. My jsme malá země, ale těch různých mentalit by se člověk nedopočítal, třeba vzít stan a spacák a projet naší krásnou zemičku a poznat lidi.

191226

18.05.2009 09:24

Cesta národní obnovy

RE: důvody

Tsignotschka 89.?.?.?

Já děkuji moc za podporu, je to vlastně zásluha zvědavce a Vás všech. Až objevení zvědavce před 3/4 rokem mi dodalo sebevědomí, že člověk má žít, tak jak to cítí, jak si to přeje, že má realizovat své sny a že nemusí být chycen ve světě peněz (hypotáka na králíkárnu na 30 let a už to fičí). Váš email si taktéž ukládám. A o cenu se nebojte, nebudeme to dělat komerčně pro peníze, chceme to dělat pro radost ze života. Kdyby nám šlo o peníze, tak bych nikdy nedal výpověď(ji dám do konce měsíce) v nejlepší firmě v oboru s rozjetou kariérou (fuj, kariéra křiví charakter nebo spíše ten tlak zkorumpovaného okolí). Jestli mi půjde práce od ruky, tak možná stihnu ještě letos rozšířit chlívek i pro kravičku. Příští rok budu mít pro hosty samostatný pokoj na spaní a jestli budeme mít takové štěstí(karma, anděl) jako doposud, tak by mohly být i 2 samostatné chatky.
Ono to všechno vypadá zatím pěkně, ale peníze máme tak na rok živobytí a do té doby budu muset vymyslet nějaký příjem, neboť nebudu mít ještě tolik vlny a medu, aby nás to uživilo. Přinejhorším půjdu zase do nějaké práce [velký smích] No a taky ten baráček ještě není úplně celý náš, ale to by musela být opravdu velká zlovůle, aby to už nevyšlo.
I když jak tak surfuju po německých webech, tak třeba lama trecking ci lama crossing jsou celkem žádané. Myslím, že to nějak zvládneme, jako zatím všechno doposud. Nejhorší ze všeho je to lítání po úřadech [pláč].

PS: Nechci nějak shazovat bydlení v paneláku, někomu to může naprosto vyhovovat. Já jen, že jsem v něm bydlel skoro celý život a pro mě to opravdu není. Ať si každý žije jak chce, kde chce, jen když nebude do života kecat, zasahovat ostatním. Svůj názor samozřejmě říci může.

191371

18.05.2009 09:54

Cesta národní obnovy

RE: Krásně napsané.......

Tsignotschka 89.?.?.?

je to velmi těžké, ja sám hledal 1/2 roku skoro po celé ČR. Ale občas se objeví levná nabídka, třeba když někdo umře a pozůstalí nechcou, aby ta nemovitost chátrala, nevidí hned za to velké zisky, tak ji prodají zalevno.
Nemovitosti na samotě jsou na Vysočině a směrem HK, prostě předěl Čechy/Morava. V ostatních regionech jsou velmi poskrovnu. Také záleží na ceně, já hledal maximálně do 2M s velkým pozemkem(min 1ha) a to už bývají i jen ruiny na zboření, ale třeba za 10M Vám najdu krásný penzión na samotě i s chovem koní.

My chtěli barák, aby se v něm dalo rovnou i bydlet (teď máme úplně luxusně udržovanou 70 let starou chaloupku ve vynikajícím stavu) a hlavně náročný na lokalitu (samota na doslech, na dohled, krásná krajina, hory) no a taky jsem to chtěl velmi zalevno.

Jestli po něčem takovém toužíte, tak musíte hledat, doporučuju si vyhlédnout třeba 10-20 velkých realitek a koukat každý den na novinky. Já tím zabil každý den minimálně hodinu. Když jsem si nějaký baráček vyhlídnul, tak jsem ho hned hledal na google earth a to řekne hodně o lokalitě. A neklesejte na mysli když nic nenajdete, ono se něco určitě objeví a když si něco vyhlédnete, tak třeba o to bojovat. Náš domeček už byl zarezervovaný (pár dní potom, co se objevil v nabídce), ale jsem pořád trval, že ho chceme a ti před námi na něj naštěstí nedostali hypotéku [velký smích]D

Na nemovitostech pěkně uvidíte jak jsou ty peníze relativní.

191373

18.05.2009 10:03

Cesta národní obnovy

RE: Krásně napsané.......

Tsignotschka 89.?.?.?

vůbec nechápu Váš komentář k mému příspěvku [překvapení]

191374

Káva pro Zvědavce

49

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 115 čtenářů částkou 17 255 korun, což je 49 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
24,66 Kč
Euro
27,03 Kč
Libra
30,38 Kč
Kanadský dolar
17,90 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,94 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
6,09 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 137,98 Kč
1 unce stříbra
421,21 Kč
Bitcoin
218 040,10 Kč

Poslední aktualizace: 27.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?