Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 218 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Jiřin, MedaBeda.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.06.2009 23:56

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: Proslov Benjamina Freedmana

MedaBeda 77.?.?.?

Sladké je uvědomění si, že úder bývá veden proti tomu, kdo je považován za nebezpečného, zdroj nestability oficiálnímu výkladu světa a dějin, psaného vítězi, nikoliv poraženými.

Sladké je uvědomění si, že tento útok je reklamou par excellence, která může přinést netušený profit a publicitu.

Sladké je uvědomění si, že proces skončí tak rychle jak začal.
Obraťme sílu úderu proti útočníkovi, znásobenou silou a specifickými druhy odvety.

Sladkým pocitem je pak, že navenek tichá internetová komunita, navenek roztřístěné stádo, začíná spolupracovat.

Nyní si krásně můžeme všimnout, kdo je na jaké lodi. I to poznání je velmi cenné.

Úžasné. [smích]

194565

01.07.2009 00:09

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Dokončení

MedaBeda 77.?.?.?

"Takže můžeme jen spekulovat - pokud nám to ovšem sionisté a někteří židovští jedinci umožní."

To není o nich. Je to o nás, co jim umožňujeme. A to zejména filosionističtí zrádci uvnitř našeho národa. Všichni ti obdivovatelé izraelské armády, vojenské techniky, kultu predátorů, adorace bezpráví a silných svalů, brutality, maximální efektivity; osminkoví židé jejichž předek neviděl Izrael ani z jedoucího vlaku; novináři s jarmulkami z netshopu, křesťanští sionisté slabikující písmenka Starého zákona doslova, a další fanatici.

Bez páté kolony mezi námi, by si neškrtl nikdo, ani Němec, ani Žid, ani Rus, ani Američan, opakuji nikdo! [naštvaný]

194570

01.07.2009 00:14

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Dokončení

MedaBeda 77.?.?.?

Pche. Celý jejich pokřivený mentální svět talmudského supremacismu a textového fanatismu prostého obřezaných srdcí bychom strčili do kapsy, jako trofej do vitríny, jen držet při sobě!

Žádná jejich pátá kolona by neobstála, protože by se neměla kde uchytit.

194571

01.07.2009 00:33

Obama financuje protivládní elementy v Íránu

Bože

MedaBeda 77.?.?.?

Obama ztratil rozum, pokud ho kdy měl. Namísto, aby usiloval o maximální spolupráci (kaspická ropa a plyn pohodlně dopravené produktovodem na pobřeží Indického oceánu, vliv Íránu v Afghánistánu a Tádžikistánu a protiváha arabskému světu), dělá si z něj dalšího nepřítele.


Navíc v Íránu šlo nyní od začátku o souboj dvou frakcí (klerici i politici na obou stranách barikády) íránské Chomejního revoluce, nikoliv o pokus o prozápadní revoluci.
To že to názorově minoritní (o to viditelnější v západních médiích) dav 3.000 teheránských měšťanů Musávímu (který mimochodem pomáhal stavět libanonský Hisballáh) zbaštil, je věc jiná.
Jistě napomohly Obamovy dolary, řekl bych, že zejména v médiích.

Podobné je to i s Tibetem. Dalajlama byl do r. 1959 vysokým činitelem Komunistické strany Číny. Pak se poštěkal se svým idolem Mao-ce-tungem, a odskákal to opět naivní dav. Ovšem medializovaný Západ a dolary CIA (každý rozkol frakcí se hodí, ať již v Číně, nebo v Íránu) vykonávají opět svoje.
A to by ještě řada snílků by chtěla z Tibetu skanzen, na který by se zálibně jezdili dívat s CK Osvícenzadesetdní, kteří tu a tam vyvěsí tibetskou vlajku v představě, že zachraňují světový mír. Kdyby jen tušili...!

Mám neblahý pocit, že pokud Západ nevystřízliví, přerazí mu páteř padající balvan jeho vlastní blbosti a ignorantství, který ke své smůle pravděpodobně přehlédl.

194575

02.07.2009 02:48

Obama financuje protivládní elementy v Íránu

RE: Bože

MedaBeda 77.?.?.?

CIA Circus napsal Ramananda Sengupta, což je indické jméno. Inda bych z propagandy ve prospěch Číny rozhodně nepodezříval.
jeho profil

Hidden past napsal/a Norm Dixon, který mimojiné píše i o vyzbrojování Saddáma Američany, jak CIA vytvořila bin Ládinovský mýtus, jak Američané financovali Hitlera ... viz. google, takže tam je propaganda také sporná, protože tato témata jsme zde na Zvědavci široce diskutovali s využitím řady autorů.

Jak filtrovat? Vycházejme z toho, na čem se shodne širší řada autorů, pokud možno z více zemí, nebo z různých časových období. Nejde o to, jít za každou cenu do kontroverze, ale demytologizovat účelově vykládané dějiny.


Na dalajlamovském mýtu je pikantní také to, že titul dalajlama pochazí z dob mongolské okupace Tibetu, je to mongolský protektorátní způsob nadvlády nad Tibetem (spojení politické i duchovní moci), titul je využívaný jak vidno dodnes.

"Titul „dalajláma“ byl poprvé udělen mongolským vládcem Altanem-chánem, který jím v roce 1578 obdaroval Sönam Gjamccha. Sönam Gjamccho byl vysoce postavený láma, představený klášterů Sera a Däpung. Byl považován za převtělence (tibetsky tulku) Gendün Gjamccha (1475–1541), což byl zase převtělenec Gendünduba (1391–1474). Altan-chán pozval Sönam Gjamccha v 70. letech 16. století k mongolskému dvoru. Když až na druhé pozvání Sönam Gjamccho nabídku přijal, vydal se roku 1577 do Mongolska. Na dvoře Altan-chána začal s výukou buddhistické nauky a i sám Altan-chán brzy buddhismus přijal za svůj. Když byla učitelská činnost Sönam Gjamccha v Mongolsku u konce, Altan-chán se rozhodl, že na oplátku Sönam Gjamcchovi udělí titul, který zněl dalajláma.

Titul pak byl zpětně přiznán také Sönam Gjamcchovým dvěma předchůdcům, takže za prvního dalajlámu je dnes považován Gendündub. Když s v roce 1642 stal Ngawang Lozang Gjamccho oficiálně pátým dalajlámou, stal se jako první dalajláma i světským vládcem Tibetu."

"Samotné slovo dalajláma se skládá ze dvou slov: z mongolského dalaj, což znamená „oceán“ a láma či lama, což je tibetský ekvivalent sanskrtského slova guru."

Dalajláma

Původní duchovní linií Tibetu je však nejspíše instituce karmapů.
1. karmapou byl Düsum Khjenpa(1110 – 1193). Oproti prvnímu (nezpětnému) dalajlamovi z 16. století se jedná o rozdíl 4 století, což je poměrně značný časový odstup.

k autokracii v Tibetu viz. také heslo na Wikipedii, se zajímavou bibliografií
Serfdom in Tibet controversy

194715

03.07.2009 17:36

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: Myslím, že je třeba protiúder.

MedaBeda 77.?.?.?

Mě slovní hříčky nevadí, takže se nemusíte omlouvat. Naopak, občas je to dobrý nadhoz na smeč, hra se slovy a jejich (občas komplikované) řetězení má také svoje kouzlo [cool]

Problém, který vidíte v Hestroyovi, je i Váš problém. Pouvažujte nad tím.

Radikální jste oba, Vy výrazivem, on celkovou dikcí. Trocha synkreze, zaobalených věcných faktů, a máte z toho (společně vyvinutou) řízenou střelu. [velký smích] Třeba proti tomu Pecinovi, ale ten se tam ohřeje jen během úřednické vlády. Po odvedení špinavé práce budou odveleni všichni, a nový chlívek bude zas na voličích.

194848

03.07.2009 17:55

Piráti středomoří

RE: Brzy budou tito piráti i u nás ...

MedaBeda 77.?.?.?

brzy? minimálně jednu židovskou pevnůstku už u nás máme, oficiálně je krytá jako starobinec

Vložený obrázek

Hagibor: pevnost uvnitř Prahy

194853

04.07.2009 21:27

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: facebook- skupina na podporu Zvedavce

MedaBeda 77.?.?.?

Akorát že Hus byl katolík taky, stejně jako husité. Všichni reformovaní(husité, kalvinisté, lutheráni) se považovali a považují za (ty pravé) katolíky.

194915

04.07.2009 23:15

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

MedaBeda 77.?.?.?

Jen pozor na okamžik, kdy je izraelská pospolitost zaměňována za Boha. K tomu občas dochází, nejenom v judaismu. Jsou to ty věty typu: "Bůh si přeje, aby...", "Bůh vás zatratil.", "Boží vůle je taková a maková" ap. (Kde vůbec takoví lidé berou tu drzost hovořit o tom, co si Bůh přeje?)

Ti vyznavači si neuvědomují, že do pojmu "Bůh" projektují svoje vlastní přání, a ten "skutečný" (v uvozovkách proto, že jakákoliv výpověď o Něm je opět subjektivní) je tak vytlačován na okraj, či úplně mimo jej vyznávající pospolitost.

V případě Izraele (zápas s Bohem) i sionistů (vytlačování Boha na okraj -což jim nebrání zaštiťovat se Biblí coby údajným oprávněním k okupaci Palestiny- a projekce vlastních přání), mi to docela zapadá. Dochází tak k paradoxu, kdy původní (transcendetní, stvořitelský) Bůh, je vytlačován "Bohem" subjektivních přání a vlivů pospolitosti (skupinovým egregorem). Zde má podle mě kořeny "nekritizovatelnost" a arogance některých sionistů a některých židů.

194920

04.07.2009 23:40

Nemístná zvědavost se trestá

hmmm

MedaBeda 77.?.?.?

že by počátek nové normalizace? [cool]

Zákaz KSM, přepjatý antikomunismus po 20ti letech, směšování revizionismu s nacismem či fašismem, pozitivní diskriminace nepřizpůsobivých menšin, útoky na svobodu slova ruku v ruce s "demokratickou" diktaturou oficiálních médií (mediokracie), neodůvodněný zásah proti squatterům (na druhou stranu snad začali chápat, nakolik jsou na systému sami závislí- Kocáb se činil), "antisystémoví" anarchisté ve službách Systému (Antifa)...

Nazvěme to sametovou normalizací.

1. normalizace komunistická - od srpna 1968
2. normalizace sametová - od ledna 1993

Kádrový posudek už jste dostali?

194923

05.07.2009 08:32

Nemístná zvědavost se trestá

RE: hmmm/Milý MedoBedo prečo stale do týchto záležitostí

MedaBeda 77.?.?.?

"Ale kľudne bojujte proti zlým komunistom, nakoniec oni za toto všetko môžu."

Nikde jsem explicitně nenapsal, že za všechno mohou. Jim jsem svěřil jen jisté období.

Stejně jako nyní svěřuji jisté období totality antikomunistům.

"Treba si uvedomiť, že štát ako "organizované násilie" /Lenin/ musí existovať"

Tak za to Vám pěkně děkuji, jeden z členů mojí rodiny vyfasoval rok a půl na uranu o chlebu a vodě jen proto, že neudal spolužáka, který se chystal utéct do Rakouska. [pláč]
Poznamenalo ho to mimochodem na celý život.

194928

05.07.2009 17:38

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

MedaBeda 77.?.?.?

rozumím

194961

06.07.2009 21:12

Kalifornská prázdná pokladna by mohla být příležitostí

RE: A bude hur...

MedaBeda 77.?.?.?

díky za zajímavý příspěvek!

nejvíce mě zaujaly tyto věty: "Pracovat v Rusku znamená platit nižší daň z příjmu a žít na vyšší úrovni. Navíc je tu méně dotěrná vláda,"
to hovoří samo za sebe [cool]

195005

07.07.2009 05:48

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

RE: Rus

MedaBeda 77.?.?.?

Také si to myslím. Stačí trošku sledovat, jakým způsobem tu či onu situaci řeší. A jak nakonec, často mimo povšimnutí médií, taková situace skončí.

"Ďábel vězí v detailu", loučil se Putin s Bushem na jedné konferenci.

195032

07.07.2009 18:21

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

RE: Rus

MedaBeda 77.?.?.?

Obamovi bych nevěřil. Má kolem sebe stejné lidi. Jen kosmetická změna navenek, a zlého Bushe vystřídal hodný Afroameričan. Myslím, že politická linie USA se příliš nezměnila, sice je teď tlačí finanční krize a předtucha fiaska v Afgánistánu, ale ještě stále by se chtěli svými prackami hrabat v cizích kapsách. Pokus o revoluci v Íránu, a nejspíš opět, po roce, v Číně- Ujgurská autonomní oblast, nevěstí nic dobrého.

Číňané zabili 156 Ujgurů, jejich protesty pokračují

195080

08.07.2009 15:44

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

RE: brífink na Ct24...

MedaBeda 77.?.?.?

"Saúdové dovolí Izraeli zaútočit na Írán "

z toho se všichni muslimofobeři a muslimobijci zcvoknou - pro ně jsou všechno arabášové - od Maroka až po Pákistán, Írán nevyjímaje [velký smích] [velký smích] [velký smích]

195154

08.07.2009 16:16

Zajímavý cvičební materiál pro studenty informatiky

RE: No ..

MedaBeda 77.?.?.?

"O strašáku holokaustu a sionistické mediální propagandě zde není už snad ani třeba psát. Holokaustu na každém kroku si musí všimnout snad už i hluchý a slepý."

Měli bychom se od sionistů učit: Slovanům (zejm. Rusům) se během dvacátého století stal co do rozsahu holocaust mnohem větší. Na tom by šlo vytřískat značný kapitál. A viníci jsou tu dva - ruská bolševická revoluce byla v režii Židů, Německý nacismus v režii Němců - ze dvou zdrojů by to mohl být solidní cashflow.

Nám Čechům zase chybí adekvátní podoba militantního nacionalismu (ty strany co máme jsou jen slabý odvar) srovnatelného se sionismem.
Navrhuji začít výrazně zbrojit, a začít s podobnou politikou, jako sionisté v Palestině - jak proti menšinám, tak proti sousedům (Rakousku máme co splácet za temelínské provokace a Německo vlastní značnou část našich podniků)- také ať vrátí Lužici, Korutany a NDR - to vše je původní slovanské osídlení a do jisté míry částí historických území koruny české. Ideologie nechť se nazývá řípoismus [velký smích] -idea Česka jako nábožensky, etnicky a kulturně slovanského státu, se staroslověnštinou psanou v cyrilici jako úředním jazykem a hlavní svatyní na Řípu (rotundu odstranit). Etnicky čistá a nedělitelná Praha.

Chce to druhé národní obrození jako sůl. Doufám, že sionisty trumfneme- košer pivo, košer vepřo-knedlo-zelo, různé slovanské ADL, lobby typu AIPAC v USA za naši věc, výstavba lóží-svatyň národním bohům po celém světě [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

195156

14.06.2011 12:28

Pravici nebo levici

chyba?

Jiřin 77.?.?.?

nerekl bych, ze je chyba, ze nevime koho volit. ono totiz volit mezi gaunery nema smysl a defacto ani moralku. pojdme nevolit, at ukazeme, ze o gaunery nestojime!

245972

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 0

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?