Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 218 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Jiřin, MedaBeda.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

14.06.2011 12:28

Pravici nebo levici

chyba?

Jiřin 77.?.?.?

nerekl bych, ze je chyba, ze nevime koho volit. ono totiz volit mezi gaunery nema smysl a defacto ani moralku. pojdme nevolit, at ukazeme, ze o gaunery nestojime!

245972

08.07.2009 16:16

Zajímavý cvičební materiál pro studenty informatiky

RE: No ..

MedaBeda 77.?.?.?

"O strašáku holokaustu a sionistické mediální propagandě zde není už snad ani třeba psát. Holokaustu na každém kroku si musí všimnout snad už i hluchý a slepý."

Měli bychom se od sionistů učit: Slovanům (zejm. Rusům) se během dvacátého století stal co do rozsahu holocaust mnohem větší. Na tom by šlo vytřískat značný kapitál. A viníci jsou tu dva - ruská bolševická revoluce byla v režii Židů, Německý nacismus v režii Němců - ze dvou zdrojů by to mohl být solidní cashflow.

Nám Čechům zase chybí adekvátní podoba militantního nacionalismu (ty strany co máme jsou jen slabý odvar) srovnatelného se sionismem.
Navrhuji začít výrazně zbrojit, a začít s podobnou politikou, jako sionisté v Palestině - jak proti menšinám, tak proti sousedům (Rakousku máme co splácet za temelínské provokace a Německo vlastní značnou část našich podniků)- také ať vrátí Lužici, Korutany a NDR - to vše je původní slovanské osídlení a do jisté míry částí historických území koruny české. Ideologie nechť se nazývá řípoismus [velký smích] -idea Česka jako nábožensky, etnicky a kulturně slovanského státu, se staroslověnštinou psanou v cyrilici jako úředním jazykem a hlavní svatyní na Řípu (rotundu odstranit). Etnicky čistá a nedělitelná Praha.

Chce to druhé národní obrození jako sůl. Doufám, že sionisty trumfneme- košer pivo, košer vepřo-knedlo-zelo, různé slovanské ADL, lobby typu AIPAC v USA za naši věc, výstavba lóží-svatyň národním bohům po celém světě [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

195156

08.07.2009 15:44

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

RE: brífink na Ct24...

MedaBeda 77.?.?.?

"Saúdové dovolí Izraeli zaútočit na Írán "

z toho se všichni muslimofobeři a muslimobijci zcvoknou - pro ně jsou všechno arabášové - od Maroka až po Pákistán, Írán nevyjímaje [velký smích] [velký smích] [velký smích]

195154

07.07.2009 18:21

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

RE: Rus

MedaBeda 77.?.?.?

Obamovi bych nevěřil. Má kolem sebe stejné lidi. Jen kosmetická změna navenek, a zlého Bushe vystřídal hodný Afroameričan. Myslím, že politická linie USA se příliš nezměnila, sice je teď tlačí finanční krize a předtucha fiaska v Afgánistánu, ale ještě stále by se chtěli svými prackami hrabat v cizích kapsách. Pokus o revoluci v Íránu, a nejspíš opět, po roce, v Číně- Ujgurská autonomní oblast, nevěstí nic dobrého.

Číňané zabili 156 Ujgurů, jejich protesty pokračují

195080

07.07.2009 05:48

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

RE: Rus

MedaBeda 77.?.?.?

Také si to myslím. Stačí trošku sledovat, jakým způsobem tu či onu situaci řeší. A jak nakonec, často mimo povšimnutí médií, taková situace skončí.

"Ďábel vězí v detailu", loučil se Putin s Bushem na jedné konferenci.

195032

06.07.2009 21:12

Kalifornská prázdná pokladna by mohla být příležitostí

RE: A bude hur...

MedaBeda 77.?.?.?

díky za zajímavý příspěvek!

nejvíce mě zaujaly tyto věty: "Pracovat v Rusku znamená platit nižší daň z příjmu a žít na vyšší úrovni. Navíc je tu méně dotěrná vláda,"
to hovoří samo za sebe [cool]

195005

05.07.2009 17:38

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

MedaBeda 77.?.?.?

rozumím

194961

05.07.2009 08:32

Nemístná zvědavost se trestá

RE: hmmm/Milý MedoBedo prečo stale do týchto záležitostí

MedaBeda 77.?.?.?

"Ale kľudne bojujte proti zlým komunistom, nakoniec oni za toto všetko môžu."

Nikde jsem explicitně nenapsal, že za všechno mohou. Jim jsem svěřil jen jisté období.

Stejně jako nyní svěřuji jisté období totality antikomunistům.

"Treba si uvedomiť, že štát ako "organizované násilie" /Lenin/ musí existovať"

Tak za to Vám pěkně děkuji, jeden z členů mojí rodiny vyfasoval rok a půl na uranu o chlebu a vodě jen proto, že neudal spolužáka, který se chystal utéct do Rakouska. [pláč]
Poznamenalo ho to mimochodem na celý život.

194928

04.07.2009 23:40

Nemístná zvědavost se trestá

hmmm

MedaBeda 77.?.?.?

že by počátek nové normalizace? [cool]

Zákaz KSM, přepjatý antikomunismus po 20ti letech, směšování revizionismu s nacismem či fašismem, pozitivní diskriminace nepřizpůsobivých menšin, útoky na svobodu slova ruku v ruce s "demokratickou" diktaturou oficiálních médií (mediokracie), neodůvodněný zásah proti squatterům (na druhou stranu snad začali chápat, nakolik jsou na systému sami závislí- Kocáb se činil), "antisystémoví" anarchisté ve službách Systému (Antifa)...

Nazvěme to sametovou normalizací.

1. normalizace komunistická - od srpna 1968
2. normalizace sametová - od ledna 1993

Kádrový posudek už jste dostali?

194923

04.07.2009 23:15

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

MedaBeda 77.?.?.?

Jen pozor na okamžik, kdy je izraelská pospolitost zaměňována za Boha. K tomu občas dochází, nejenom v judaismu. Jsou to ty věty typu: "Bůh si přeje, aby...", "Bůh vás zatratil.", "Boží vůle je taková a maková" ap. (Kde vůbec takoví lidé berou tu drzost hovořit o tom, co si Bůh přeje?)

Ti vyznavači si neuvědomují, že do pojmu "Bůh" projektují svoje vlastní přání, a ten "skutečný" (v uvozovkách proto, že jakákoliv výpověď o Něm je opět subjektivní) je tak vytlačován na okraj, či úplně mimo jej vyznávající pospolitost.

V případě Izraele (zápas s Bohem) i sionistů (vytlačování Boha na okraj -což jim nebrání zaštiťovat se Biblí coby údajným oprávněním k okupaci Palestiny- a projekce vlastních přání), mi to docela zapadá. Dochází tak k paradoxu, kdy původní (transcendetní, stvořitelský) Bůh, je vytlačován "Bohem" subjektivních přání a vlivů pospolitosti (skupinovým egregorem). Zde má podle mě kořeny "nekritizovatelnost" a arogance některých sionistů a některých židů.

194920

04.07.2009 21:27

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: facebook- skupina na podporu Zvedavce

MedaBeda 77.?.?.?

Akorát že Hus byl katolík taky, stejně jako husité. Všichni reformovaní(husité, kalvinisté, lutheráni) se považovali a považují za (ty pravé) katolíky.

194915

03.07.2009 17:55

Piráti středomoří

RE: Brzy budou tito piráti i u nás ...

MedaBeda 77.?.?.?

brzy? minimálně jednu židovskou pevnůstku už u nás máme, oficiálně je krytá jako starobinec

Vložený obrázek

Hagibor: pevnost uvnitř Prahy

194853

03.07.2009 17:36

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: Myslím, že je třeba protiúder.

MedaBeda 77.?.?.?

Mě slovní hříčky nevadí, takže se nemusíte omlouvat. Naopak, občas je to dobrý nadhoz na smeč, hra se slovy a jejich (občas komplikované) řetězení má také svoje kouzlo [cool]

Problém, který vidíte v Hestroyovi, je i Váš problém. Pouvažujte nad tím.

Radikální jste oba, Vy výrazivem, on celkovou dikcí. Trocha synkreze, zaobalených věcných faktů, a máte z toho (společně vyvinutou) řízenou střelu. [velký smích] Třeba proti tomu Pecinovi, ale ten se tam ohřeje jen během úřednické vlády. Po odvedení špinavé práce budou odveleni všichni, a nový chlívek bude zas na voličích.

194848

02.07.2009 02:48

Obama financuje protivládní elementy v Íránu

RE: Bože

MedaBeda 77.?.?.?

CIA Circus napsal Ramananda Sengupta, což je indické jméno. Inda bych z propagandy ve prospěch Číny rozhodně nepodezříval.
jeho profil

Hidden past napsal/a Norm Dixon, který mimojiné píše i o vyzbrojování Saddáma Američany, jak CIA vytvořila bin Ládinovský mýtus, jak Američané financovali Hitlera ... viz. google, takže tam je propaganda také sporná, protože tato témata jsme zde na Zvědavci široce diskutovali s využitím řady autorů.

Jak filtrovat? Vycházejme z toho, na čem se shodne širší řada autorů, pokud možno z více zemí, nebo z různých časových období. Nejde o to, jít za každou cenu do kontroverze, ale demytologizovat účelově vykládané dějiny.


Na dalajlamovském mýtu je pikantní také to, že titul dalajlama pochazí z dob mongolské okupace Tibetu, je to mongolský protektorátní způsob nadvlády nad Tibetem (spojení politické i duchovní moci), titul je využívaný jak vidno dodnes.

"Titul „dalajláma“ byl poprvé udělen mongolským vládcem Altanem-chánem, který jím v roce 1578 obdaroval Sönam Gjamccha. Sönam Gjamccho byl vysoce postavený láma, představený klášterů Sera a Däpung. Byl považován za převtělence (tibetsky tulku) Gendün Gjamccha (1475–1541), což byl zase převtělenec Gendünduba (1391–1474). Altan-chán pozval Sönam Gjamccha v 70. letech 16. století k mongolskému dvoru. Když až na druhé pozvání Sönam Gjamccho nabídku přijal, vydal se roku 1577 do Mongolska. Na dvoře Altan-chána začal s výukou buddhistické nauky a i sám Altan-chán brzy buddhismus přijal za svůj. Když byla učitelská činnost Sönam Gjamccha v Mongolsku u konce, Altan-chán se rozhodl, že na oplátku Sönam Gjamcchovi udělí titul, který zněl dalajláma.

Titul pak byl zpětně přiznán také Sönam Gjamcchovým dvěma předchůdcům, takže za prvního dalajlámu je dnes považován Gendündub. Když s v roce 1642 stal Ngawang Lozang Gjamccho oficiálně pátým dalajlámou, stal se jako první dalajláma i světským vládcem Tibetu."

"Samotné slovo dalajláma se skládá ze dvou slov: z mongolského dalaj, což znamená „oceán“ a láma či lama, což je tibetský ekvivalent sanskrtského slova guru."

Dalajláma

Původní duchovní linií Tibetu je však nejspíše instituce karmapů.
1. karmapou byl Düsum Khjenpa(1110 – 1193). Oproti prvnímu (nezpětnému) dalajlamovi z 16. století se jedná o rozdíl 4 století, což je poměrně značný časový odstup.

k autokracii v Tibetu viz. také heslo na Wikipedii, se zajímavou bibliografií
Serfdom in Tibet controversy

194715

01.07.2009 00:33

Obama financuje protivládní elementy v Íránu

Bože

MedaBeda 77.?.?.?

Obama ztratil rozum, pokud ho kdy měl. Namísto, aby usiloval o maximální spolupráci (kaspická ropa a plyn pohodlně dopravené produktovodem na pobřeží Indického oceánu, vliv Íránu v Afghánistánu a Tádžikistánu a protiváha arabskému světu), dělá si z něj dalšího nepřítele.


Navíc v Íránu šlo nyní od začátku o souboj dvou frakcí (klerici i politici na obou stranách barikády) íránské Chomejního revoluce, nikoliv o pokus o prozápadní revoluci.
To že to názorově minoritní (o to viditelnější v západních médiích) dav 3.000 teheránských měšťanů Musávímu (který mimochodem pomáhal stavět libanonský Hisballáh) zbaštil, je věc jiná.
Jistě napomohly Obamovy dolary, řekl bych, že zejména v médiích.

Podobné je to i s Tibetem. Dalajlama byl do r. 1959 vysokým činitelem Komunistické strany Číny. Pak se poštěkal se svým idolem Mao-ce-tungem, a odskákal to opět naivní dav. Ovšem medializovaný Západ a dolary CIA (každý rozkol frakcí se hodí, ať již v Číně, nebo v Íránu) vykonávají opět svoje.
A to by ještě řada snílků by chtěla z Tibetu skanzen, na který by se zálibně jezdili dívat s CK Osvícenzadesetdní, kteří tu a tam vyvěsí tibetskou vlajku v představě, že zachraňují světový mír. Kdyby jen tušili...!

Mám neblahý pocit, že pokud Západ nevystřízliví, přerazí mu páteř padající balvan jeho vlastní blbosti a ignorantství, který ke své smůle pravděpodobně přehlédl.

194575

01.07.2009 00:14

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Dokončení

MedaBeda 77.?.?.?

Pche. Celý jejich pokřivený mentální svět talmudského supremacismu a textového fanatismu prostého obřezaných srdcí bychom strčili do kapsy, jako trofej do vitríny, jen držet při sobě!

Žádná jejich pátá kolona by neobstála, protože by se neměla kde uchytit.

194571

01.07.2009 00:09

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Dokončení

MedaBeda 77.?.?.?

"Takže můžeme jen spekulovat - pokud nám to ovšem sionisté a někteří židovští jedinci umožní."

To není o nich. Je to o nás, co jim umožňujeme. A to zejména filosionističtí zrádci uvnitř našeho národa. Všichni ti obdivovatelé izraelské armády, vojenské techniky, kultu predátorů, adorace bezpráví a silných svalů, brutality, maximální efektivity; osminkoví židé jejichž předek neviděl Izrael ani z jedoucího vlaku; novináři s jarmulkami z netshopu, křesťanští sionisté slabikující písmenka Starého zákona doslova, a další fanatici.

Bez páté kolony mezi námi, by si neškrtl nikdo, ani Němec, ani Žid, ani Rus, ani Američan, opakuji nikdo! [naštvaný]

194570

30.06.2009 23:56

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: Proslov Benjamina Freedmana

MedaBeda 77.?.?.?

Sladké je uvědomění si, že úder bývá veden proti tomu, kdo je považován za nebezpečného, zdroj nestability oficiálnímu výkladu světa a dějin, psaného vítězi, nikoliv poraženými.

Sladké je uvědomění si, že tento útok je reklamou par excellence, která může přinést netušený profit a publicitu.

Sladké je uvědomění si, že proces skončí tak rychle jak začal.
Obraťme sílu úderu proti útočníkovi, znásobenou silou a specifickými druhy odvety.

Sladkým pocitem je pak, že navenek tichá internetová komunita, navenek roztřístěné stádo, začíná spolupracovat.

Nyní si krásně můžeme všimnout, kdo je na jaké lodi. I to poznání je velmi cenné.

Úžasné. [smích]

194565

30.06.2009 23:46

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Jak pan

MedaBeda 77.?.?.?

Na Blistech nevycházím z údivu. Došlo na kauzu Zvědavec, a názorová otočka vybraných autorů o 180 stupňů:
Čulík hájí právo na problematický názor, Kotrba s Dolejším kádrují.
Svět se zbláznil, držte se! [překvapení]

194563

30.06.2009 23:39

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: je to paradox

MedaBeda 77.?.?.?

"Pojem holocaust je možné přeložit do češtiny jako „celopal“ a je označením
pro náboženskou oběť, která se celá spálí. Autorem termínu je nositel Nobelovy
ceny míru Elie Wiesel, který je poprvé použil ve svém románu Noc (La Nuit,
1958)
ve smyslu „zničení ohněm“. Židé preferují biblický výraz šoa, který je však
omezen na druhou světovou válku."


http://theses.cz/id/9nrhek/downloadPraceContent_ad...

Nechápu, proč údajný maďarský žid Wiesel použil řecký termín. Navíc není jasné, zda on sám byl obětí utrpení- kauza jeho spoluvězně, který odhalil, že Wiesel není Wiesel, ale úplně někdo jiný, se tu už probírala.
Navíc nechápu, jak mohl použít termín pro celopal, který byl náboženskou praxí Hebrejců.

Posouvají se zde záměrně významy, aby to v důsledku celé vyznělo hrozivěji, mystičtěji ap. Komu ku prospěchu?"Výraz holocaust je řeckého původu – slovo holokaustos je složenina slov holos (celý, úplný) a
kaitein (spálit, shořet). Z řečtiny přešel výraz do latiny (holocaustum), potom do
francouzštiny (holocauste) a angličtiny (holocaust). Z filologického hlediska je tedy
holocaust pojem, který znamená úplné zničení, zvláště ohněm, naprostou zkázu nebo zápalnou
oběť. Do obecného povědomí vstoupil v 70. letech, kdy byl tímto termínem nazván americký
televizní seriál
o vyvražďování evropských Židů v oblastech ovládaných nacisty v období 2.
světové války. Vzhledem ke globálnímu šíření angličtiny, se tento pojem brzy prosadil i
v jiných jazycích."


http://is.muni.cz/th/13087/pedf_m/DipLoMka_FiNaL-V...

Zapátrejme, zda se pojem holocaust ujal i mimo anglicky mluvící svět. Myslím, že to bude opět jedno procitnutí z Západocentrismu, který si o sobě myslí, že hovoří za celý svět.

194561

30.06.2009 06:04

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: Proslov Benjamina Freedmana

MedaBeda 77.?.?.?

Katolicismus oproti judaismu to má aspoň stříknuté řeckou filosofií a některými pohanskými zvyky (Vánoce- Slunovrat, způsoby slavení Velikonoc- poh. svátky jara) a dalšími božstvůmlibými prvky, tak aspoň něco [velký smích]

194450

30.06.2009 00:58

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Krásný to večer

MedaBeda 77.?.?.?

"ukázkou malého ducha."

jste si jist, že dotyčný na kterého reagujete nějakého vůbec má? [velký smích] [chechtot]

194441

30.06.2009 00:49

Rusko už je unaveno neustálou kritikou a peskováním Evropy

jestli

MedaBeda 77.?.?.?

chce Evropa dohnat Rusko plné realizace idejí neoeurasianismu, tak si tím kope vlastní hrob!
Protože v tom okamžiku bude zaplavena nejen muslimy, ale i Číňany, Tatary, Paštuny, Uzbeky, Kazachy, Azery, Mandžuy, Indy, Íránci a spoustou dalších národů, katolicismus a ateismus začnou být masivně vytlačovány pravoslavím, konfucianismem a mnohem větším náporem buddhismu než je nynější pokojný stav, islám se obohatí o řadu nových škol o nichž drtivá většina obyvatel Západu nemá ani tušení; kapitál převezmou čínské a ruské firmy, se spoustou pilných a usměvavých zaměstnanců, jejichž brebentění nikdo nebude rozumět. To co tu máme dosud, je slabý odvar toho, co nás jinak může potkat. Okcident tak může být velice snadno pohlcen Orientem. A Rusko je jedinou hrází, která to zadržuje. Kritika a peskování EU stavidlo nadzvedávají ...

Bruselkratický pavouk by měl začít přemýšlet, jinak ho ten ruský s čínským vystěhují do Atlantiku.

Hvězda Chaosu coby znak Neo-eurasianistického hnutí
Vložený obrázek

SCO a pozorovatelé
Vložený obrázek

194436

30.06.2009 00:23

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

podle mě

MedaBeda 77.?.?.?

Nejde ani tak o sionisty a Chazary jako o zkur. filosemity a konvertity! Ti jsou mnohem proradnější sběří! [bliji] [bliji] [bliji]

194429

30.06.2009 00:21

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Pán Jakeš je rodina bývalého tajomníka KSČ

MedaBeda 77.?.?.?

vypsat! [smích]

194427

29.06.2009 23:58

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: Myslím, že je třeba protiúder.

MedaBeda 77.?.?.?

1. přes kanadskou ambasádu pozvat českého velvyslance na kobereček, proč je kanadský občan stíhán v ČR, zvláště, je-li server zvedavec.org mimo území ČR (!)

2. KDE JE ODŮVODNĚNÍ (tj. znalecký posudek!)nynějšího procesu ?

3. žaloba z důvodu podezření ze spáchání trestného činu pomluvy (od Jakeše až po celou policejní byrokracii) či námitka pro podjatost (nejsem právník, ale něco takového snad je)

4. prolustrovat financování tzv. Ligy proti antisemitismu

5. žaloba na Ligu proti antisemitismu z důvodu podněcování nenávisti k muslimům a Arabům

6. prozkoumání zda některý člen ligy nesloužil v izraelské armádě a zároveň má české občanství- jednalo by se o porušení zákona o zákazu služby v armádě cizí země(pokud výjimku neudělí prezident)

K útoku dochází při vládě Fischera. Podle mě má za úkol špinavou práci, na kterou se po zvolení nové vlády zapomene: Radikalizace alternativního myšlenkového proudu a jeho následná nemilosrdná likvidace. Ať je to útok na Vítkově pravděp. v režii tajných služeb (připraveno předchozí vládou), zatýkání a bránění v demonstracím různým stranám, které jsou radikálnějšího charakteru, až po stíhání myšlenek (nikoliv činů) jako v tomto případě.
Proto byl povolán i robocop Komorous. Seek and destroy.

Znamená to jediné:
1. Nedopustit žádnou radikalizaci ve smyslu násilí, aby nedošlo k sympatiím či semknutí s prokazatelnými extremisty. Násilí také otáčí bleskurychle veřejné mínění.

2. O to drtivější úder a znepříjemňování každodenního života legální cestou:

a) soudy, žaloby, propouštění aktivistů z Ligy proti antisemitismu spřátelenými zaměstnavateli, daňové kontroly, a mnoho dalších jiných možných

b) narušování jakýchkoliv jejich aktivit a zázemí, narušování jejich nočního i denního klidu, hovínka či vepřové kůže (kosti, zbytky) na klikách a na rohožce, zámek od auta zalepený žvýkačkou, zápalka ve zvonku, naolejované čelní sklo, atd. Psychologický boj.

Garantuji vám, že ta partička je na dlouhodobé tažení nepřipravená, cítí se jistá v kramflecích jen v přesile.

c) kyberprostor- několik návrhů už tu padlo, rozvíjet je, zvažovat další

To hlavní: Zvědavec míří správným směrem (odkrývání zatuchlého podhoubí dnešní "demokracie" ), proto tolik kvikotu okolo. Hlavně beze strachu a sklíčenosti. A neunáhlit se, bez nenávisti a rozpoutávání vášní, které jen zbytečně odebírají energii. Vše musí být účelné, s přesně vymezeným efektem.Vložený obrázek

„Jak to, Ardžuno, že jsi zde na bojišti, upadl ve sklíčenost tak nedůstojnou Árja? To je věru veliká úhona a překážka na cestě k nebi. Neoddávej se strachu, tobě nesluší! Odhoď zbabělost, Ardžuno, a vzchop se, ó hubiteli nepřátel.“"
Bhagavadgítá II, 1-3

194421

29.06.2009 06:10

Nový strážce myšlenek

RE: ze stránek odpor.org

MedaBeda 77.?.?.?

"Možná mohl autor příspěvku s titulkem "ze stránek odpor.org" přidat i nějaký komentář. "

Komentář? [smích] Vy si koledujete o rejpanec! [velký smích]

194218

29.06.2009 06:01

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

vhodné by bylo

MedaBeda 77.?.?.?

Prolustrovat "Policejní orgán Územní odbor SKPV Praha venkov Krajského ředitelství policie Středočeského kraje", třeba někdo odtamtud vyloví nějakou perlu.

Je dobré si též uvědomit, že útok přichází ve chvíli, kdy je u vesla Fischer s Pecinou a že vyšetřovatel M.Š. to může mít nařízeno -bez ohledu na kladné posudky- shora.

194216

28.06.2009 22:13

Nový strážce myšlenek

RE: ze stránek odpor.org

MedaBeda 77.?.?.?

Pokud Vás správně chápu, jste kralsumavy, a text jste posílal pro Zvědavec a ocitl se nepatřičně na odpor.org, odkud jsem ho vylovil a linknul sem, nemýlím-li se?

Originál jsem nyní po Vašem příspěvku našel na (Vaší domovské stránce)http://kralsumavy.wordpress.com/2009/06/03/dopis-p..., je datovaný 3.6.2009, kopie na odporu.org má datum 9.6.2009. [oči v sloup]

Pan steve se ve svém příspěvku snaží naznačit, že by rád častěji četl Vaše texty [velký smích]

PS: Text se objevil 11.6.2009 také zde: http://svobodnyprostor.wordpress.com/2009/06/11/do...
na Zvědavci oproti tomu zveřejněn jak vidno nebyl.

194168

28.06.2009 21:17

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

MedaBeda 77.?.?.?

Horák do značné míry spekuluje. Chtělo by to serióznější literaturu z oboru, i když je odborného charakteru:

Třeštík, Dušan. Mýty kmene Čechů. Praha: Nakladatelství Lidové noviny, 2003. ISBN: 80-7106-646-X
Třeštík, Dušan. Počátky Přemyslovců. Praha: Nakladatelství Lidové noviny, 1999. ISBN: 80-7106-138-7
Téra, Michal. Perun. Bůh hromovládce. Sonda do slovanského archaického náboženství. Červený Kostelec: Pavel Mervart, 2009. ISBN 978-80-86818-82-5
Podborský, Vladimír. Náboženství pravěkých Evropanů. Brno: Ústav archeologie a muzeologie FF MU, 2006. ISBN 80-210-4178-1
Lutovský M., Petráň Z. Slavníkovci - mýtus českého dějepisectví. Praha: Libri, 2009. 2. vydání. ISBN: 978-80-7277-291-9

ve slovenštině pak třebas

de juxta Hornad, Vladimirus. Dejiny gréckokatolíkov Podkarpatska (9.-18. storočie). Košice, 2004. 954s. ISBN 80-969168-0-7

[mrknutí jedním okem]

194162

28.06.2009 20:38

Dětské názory na lásku

RE: Mozna...

MedaBeda 77.?.?.?

"ANO, VIAC, VIAC POZITIVNYCH SPRAV PROSIM!!! Aj v ostatnych mediach."

Pozitivní noviny
Vložený obrázek

[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

194159

27.06.2009 19:07

Něco pro příznivce multikulti

RE: To je sice všechno hezký a pravda

MedaBeda 77.?.?.?

Chtělo by to dostat do smrtelného nepřátelství islám a Čínu. Zaděláno už mají v Ujgurské AO (Ujguři jsou muslimové). V Pákistánu jsou zatím, stejně jako v řadě afrických zemí, kamarádi.

Historicky spolu bojovali snad jen jednou -Bitva na řece Talas- díky které máme přenosem přes Araby technologii výroby papíru; a největším čínským admirálem byl muslimský kleštěnec Zheng He z provincie Yunnan,

Vložený obrázek

který možná objevil Ameriku již před Kolumbem. Tudíž toto sepětí nebude snadné narušit a jejich společný potenciál je děsivý(!). Čínský a arabský kapitál, čínské a muslimské davy.

194107

27.06.2009 18:41

Nový strážce myšlenek

ze stránek odpor.org

MedaBeda 77.?.?.?

Dopis pro Jiřího Komorouse

[překvapení] [překvapení] [překvapení]

194106

27.06.2009 12:19

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Co to ma bejt?

MedaBeda 77.?.?.?

"zemi, o ktere toho vi strasne malo"

tak šup sem s nějakým článkem, ať se vzděláváme! [cool]

194089

27.06.2009 12:16

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

MedaBeda 77.?.?.?

Cokoliv od Solženicyna, dále kniha Češi a Evropa od Václava Makrlíka, nebo Světový étos pro politiku a hospodářství od Hanse Künga. Zajímavý může být i sociolog Jan Keller, ale od něj nic přečteno nemám, stejně jako knihu Vůdcovství českých elit od Pavola Friče, takže nemohu poreferovat.

Pak mám ještě v záloze bibliografii europoslance Miloslava Ransdorfa, celou škálu tematicky zajímavých knih pak poskytuje Centrum demokracie a kultury.

Záleží na tom, co Vás zajímá. [smích]

194088

26.06.2009 18:02

Shrnutí průběhu domovních prohlídek, zatýkání a obvinění údajných pořadatelů koncertů

RE: LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD

MedaBeda 77.?.?.?

problém je v tom, že Pán v kř. pojetí může znamenat něco jiného než Pán třebas v hinduistickém pojetí.

Ale Vaši odpověď beru jako vyčerpávající a děkuji.

194067

26.06.2009 17:06

Shrnutí průběhu domovních prohlídek, zatýkání a obvinění údajných pořadatelů koncertů

RE: LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD

MedaBeda 77.?.?.?

souhlas, na druhou stranu se nehodlám bít za lidi, kteří o to nestojí

194063

26.06.2009 16:56

Shrnutí průběhu domovních prohlídek, zatýkání a obvinění údajných pořadatelů koncertů

RE: LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD

MedaBeda 77.?.?.?

"Ale to je opravdu na dýl a mně se o tom opravdu nechce tady diskutovat."

škoda, těžko obhajovat nějaký nástřel o hodnotách, bez argumentů


"Ale to je opravdu na dýl a mně se o tom opravdu nechce tady diskutovat. "

jen jsem chtěl, abyste ty křesťanské hodnoty blíže specifikoval.

"Znáte ten citát od Nietzscheho: Bůh je mrtev? Málokdy se uvádí následující věta: A my ho zabili!, což naprosto mění význam tohoto citátu"

jak ten citát chápete Vy?


Teologii smrti boha doufám znáte:

"teologický radikalismus pokračoval v šedesátých letech v "teologii smrti Boha" a latinskoamerické "teologii osvobození". Tito teologové konečně zdvihli rukavici, kterou na konci devatenáctého století křesťanům hodil Nietzsche: transcendence v jejich pojetí není zradou pozemskosti ve jménu "onoho světa", je to transcendence uprostřed světa, překročení egocentrismu, ježíšovský krok k druhým. Není těžké poznat, že kmotrem jejich pojetí víry je Kierkegaard: víra je odvaha k radikálnímu vnitřnímu přerodu, vášnivá a odhodlaná účast celé osobnosti; její pravdivost posoudíme podle toho, nakolik mění život v konkrétních situacích."

194062

26.06.2009 10:09

Nový strážce myšlenek

K tomu šalom

MedaBeda 77.?.?.?

Komorous je člen a spoluzakladatel Landova pseudořádu (skutečný řád vzniká z posvěcení papeže, biskupa či krále) Ordo Lumen Templi.
Taková hra na křižáky. Všichni jsou údajně hluboce věřícími křesťany.(i Komorous[velký smích] [velký smích] [velký smích]),(Landa ale už řád opustil a věnuje se přípravě mládežnického projektu "Zlatý drak" - něco jako skauting či Sokol v elitářské podobě-)

Komorous také v nedávné době založil Antidrogovou agenturu Médea Security.

O co jde: vypátrat mladistvého na drogách, se souhlasem rodičů ho unést mimo prostředí ve kterém se pohybuje, a "napravit" ho v křesťanském internátu. Tato služba se jmenuje "Vypátrej a zachraň".

Spíše mi to připomíná okřídlené: Vypátrej a znič. (Seek and destroy)
Důsledky na psychice mladého mohou být totiž nedozírné(!).

[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

Komorous bude pátrat po drogově závislých dětech
Médea Security připravuje tři služby: Vypátrej a zachraň, Drug Free Zone a Preceptor
Bývalý šéf protidrogové centrály Jiří Komorous pokřtil svou novou knihu Lovci smrti
MÉDEA SECURITY, s.r.o.

tohle skutečně stojí za přečtení [překvapení]
Představení Antidrogové agentury

Zda ono šalom souvisí s křesťanským filosemitismem či užšími sympatiemi Komorouse k judaismu či židům netuším, je to ale silná káva. [oči v sloup]

194038

26.06.2009 09:14

Izraelská mluvčí: Kontrolujeme hloupé Američany

RE: židovize, faceSTBook a spol.

MedaBeda 77.?.?.?

"Jak poznáte, kteří z těch vašich "nových přátel" jsou skuteční noví přátelé a kteří z nich běží ještě za tepla donést to, co jste s nimi probíral jejich nadřízeným do lóže skotského či jiného ritu?"

1. společný zájem. Brzy poznáte zda se dotyčný v dané oblasti vyzná či ne. (příp. zda má o ni skutečně zájem)
2. intuitivní pocit

3. přístup k světu, lidem a věcem - jaké má názory - nemá-li žádný, nebo pokud je nekonzistentní

4. vyčkávání v čase (divadýlko se dlouhodobě těžko hraje)

a to hlavní
5. naprostá absence tajných informací u vlastního okruhu lidí- není se pak čeho chytit a přinesení informace o partě zahrádkářů chovajících králíky a slepice, sem tam popíjejících pivo, s občasnými spanilými nájezdy na blízký dívčí privát; provádějících jógové sestavy a občas i hlubokomyslné diskuse a praktiky (které se tak jako tak můžeme dovědět z řady knih) má za následek, že si zbytek lóže ťuká na čelo, s čím to ten magor chodí, a dotyčný se buď z vašeho života vypaří, nebo se z lóže trhne a přejde k vám [velký smích]


"Přitom jediná možnost, jak s dnešním světem něco udělat je vytvořit co největší sociální síť spřízněných lidí."

Nesouhlasím. Stavěl byste novou říši na troskách té předchozí, která by dopadla podobně.

Jedna z možností je podle mě funkční kooperace názorově spřízněných, myšlenkově a prakticky více či méně specializovaných malých( cca do 20 lidí) až středních komunit(cca do 100 lidí), v rámci stávájících států, neboť ne všem tato myšlenka vyhovuje a spokojí se se statutem občana chodícího v volbám a pouštějícího stařenky v tramvaji(bez naprosto zbytečných pokusů o spásu lidstva či pomatené revoluce), a na druhé straně je tak prostor k praxi vlastních cílů a vizí.
Od světů jako je Ježíšův Nový Jeruzalém, přes světy Brahma, Krišnovu Vaikunthu, čínská Nebesa, buddhistickou nibbánu, světy předků, Slovanský Mir, či ateistický "definitivní konec". Každému co jeho jest. [cool]

194036

25.06.2009 19:11

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

MedaBeda 77.?.?.?

"Proto budoucnost Ameriky bude taková, jak ji ukazují postkatastrofické hollywoodské filmy. Vždyť to točí američané o američanech a ti vědí nejlépe, co se do američanů dá čekat."

Ani náznak naděje jste nezaznamenal? Amerika potenciál má, akorát ho prožírá a investuje energii do nesmyslů. Především do hraní si na robocopa. Měli by objevit Evropu, tak jako Evropa kdysi objevila Ameriku. Zde se začaly tvořit jejich známé dějiny.

Leccos by je také mohly naučit indiánské ostrůvky těch, kteří udrželi odkaz svých předků (nepíši o těch, které zlomil alkohol a poflakování se na sociálních dávkách) - je to o souhře s okolní přírodou, specifickým podnebím, biotopem a s nimi spjatými energiemi.

Zajímavé jsou též různé usedlické komunity - Amišové, Mennonité, Hutterité (Mirda o nich psal)a jiní.

Což ovšem kontrastuje s průměrným Američanem městského typu, spoléhajícího na systém.

Možná to chce jen tu katastrofu a po ní stavět na zelené louce.

194004

24.06.2009 23:07

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Vzali jste mi iluze

MedaBeda 77.?.?.?

Východní Evropa má ohromný potenciál. Je třeba ho umět uchopit a rozvinout.
Amerika může být vzorem v některých oblastech, a zároveň odstrašujícím případem v oblastech jiných. Velkým vzorem však rozhodně ne. Nemá kořeny, na rozdíl od nás. A to je velké bohatství, které vnitřně jedince stabilizuje. Proto jsou Američané jací jsou.

CO se týče vzorů, zajímavým může být Německo. Kulturně, ekonomicky, ap. Ale raději jen inspiraci, germanizace jsme si užili až až. [cool]

193953

24.06.2009 23:01

Izraelská mluvčí: Kontrolujeme hloupé Američany

RE: židovize, faceSTBook a spol.

MedaBeda 77.?.?.?

"člověk denně chodící do práce musí znát mediální matrix ve kterém žije většina spoluovčanů aby nebyl považován za podivína"

v jádru podle mě máte pravdu, to ovšem neznamená, že se k tomu musí používat židovize. Mě stačí internet, na TV nekoukám, a sem tam si přečtu mainstream typu Metro(je zadarmo), nebo chmátnu po něčem obvyklém někde v čekárně pro doplnění toho, o čem píšete.

Podivínství nic neznamená, takže s chutí do něj. V okamžiku, kdy ho přestanete řešit, začnete se osvobozovat od Matrixu. Jinak to vidím tak, že jste ovčan taktéž, ač probouzející se.
Buďte hrdý na to, že jste podivín, nezávisle a neortodoxně uvažující člověk. Přijdete sice o mnoho "přátel" ale najdete zároveň nové, na podobné myšlenkové úrovni. Funguje to spolehlivě. Vrána k vráně sedá, podobné přitahuje podobné.


"Dnes je člověk nepoužívající mobil ani email, dalo by se říct, sociální mrtvolou."

Psát a volat si však nejste nucen s ovčany, takže zkuste tyto činnosti provozovat s neovčany. Nebudete tak ani ovčanem ani mrtvolou. [velký smích]

"Jenom doufám, že se nedostaneme do stádia, kdy bude sociální mrtvolou člověk neregistrovaný na Facebooku či Twitteru "

Tyto sběrače osobních informací osobně bojkotuji (pasivně, za svou osobu), a stále nemám pocit umírání. Kde je chyba? [velký smích]

193951

24.06.2009 22:49

Irán pod vlivem amerických psychologických operací?

RE: stačí se podívat na diskuze v

MedaBeda 77.?.?.?

Až mu to povíte Vy [chechtot]

193949

24.06.2009 19:51

Shrnutí průběhu domovních prohlídek, zatýkání a obvinění údajných pořadatelů koncertů

RE: LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD

MedaBeda 77.?.?.?

"Evropská civilizace stojí již několik století na křesťanských základech."

Bezva. Zkuste to prosím rozvést, o jaké základy/hodnoty se jedná. A nepište ty, které mají universální platnost v jiných civilizacích, a které křesťanství pouze za svoje vydává.

Za další: jsou-li rozbitné politikou multikulturalismu, pak jsou chybné už ve svém počátku, neboť nejsou schopny čelit aktuálním problémům nynější epochy. I v tomto duchu se táže jezuita Karl Rahner ve svých knihách: proč řada lidí odešla od křesťanství, co na něm bylo chybné.

Tudíž jsem zvědav na Vaši odpověď.

193946

23.06.2009 21:34

Příběh dvou od sebe se vzdalujících ekonomických světů

RE: Ale...

MedaBeda 77.?.?.?

Bolívarovská vize Latinské Ameriky, ve spojenectví (BRIC) s obrozeneckými proudy Eurasie, nezávislými na Pax Americana (např. ŠOS) uštědřují nyní neokoloniálním predátorům sérii porážek. Rusko rozehrálo desítky geostrategických her. Vzniká multipolární svět. Světový četník bude mít práci sám se sebou, chtěl poručníkovat celý svět, bude muset poručníkovat sám sebe, aby zachránil holou existenci. Jeho nástupce Čína je za dveřmi.

Pohled na mapku napoví, jak to dopadne s válkou v Afghánistánu. [mrknutí jedním okem]
Letiště Manas je ze hry, nestabilní Pákistán je na hraně občanské války, mediálně fackované Rusko může říct ne, Írán z pokusu o zelenou revoluci pochopil, že Obama lže ... jakpak to asi dopadne?[mrknutí jedním okem]

Vložený obrázek

Ano, můžeme ...
Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

193889

23.06.2009 21:01

Dôkaz o izraelskom úsilí destabilizovať Irán

RE: izrael

MedaBeda 77.?.?.?

"Jo ja vím. Neumím číst mezi řádky a nevidím ty jasné souvislosti. "

jak to vidíte dnes, s odstupem několika dní?

"Jsem si na 99% jist, že jste od počátku nepochyboval o zapojení Izraele do této kauzy. Neniž-li tak? Když už jste jednou přesvědčen, tak pak stačí hledat nějaké "důkazy" na podporu vašeho přesvědčení."

Zmýlil jste se. Írán obvinil především Británii a USA. Z Izraele zafungovalo pouze několik twitterů a dalších internetových aktivistů, tudíž, dokud nebudou další informace, budu to považovat spíše za akci výše zmíněných, než akci Izraele, kterému však chtě nechtě napětí v Íránu nahrává do karet (je-li skutečně s Íránem na štíru a nehrají-li na nás dlouhodobé divadýlko, jak už jsem mimochodem hned na začátku této kauzy poznamenal).

"Máte to všichni trochu pomotané. První jste si jistí s tím, kdo za to může. A pak teprve hledáte důkazy."

No, jestli si nutně potřebujete bouchnout, klidně si bouchněte. Co nezabije, to posílí, můžete pokračovat, mě to docela vyhovuje.


"Říkejte tomu extrém...ale u mě to je, svět se div, přesně naopak."

Pevně věřím, že tak i činíte. Prohlášení nemusí nic znamenat.Možná to tu už zaznělo, ale jaký názor na věc máte Vy? Kdo podle Vás přilévá olej do ohně? Pomáhá nynější situace Izraeli či ne?

193888

23.06.2009 20:52

Izraelská mluvčí: Kontrolujeme hloupé Američany

RE: Urážíte čtenáře

MedaBeda 77.?.?.?

Já to naopak beru jako jemný politický humor se zajímavými nuancemi. Dobrý materiál na zamyšlení, i kdyby to bylo vycucané z prstu.

193886

23.06.2009 20:50

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Můj názor

MedaBeda 77.?.?.?

tyto snahy existují:

Montana Freemen, na které mne navedl jeden z místních čtenářů, a jejichž kauza stojí za hlubší povšimnutí, asi stojí za to, posuďte sám.

193885

23.06.2009 20:46

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: to je teda trefa !!!!

MedaBeda 77.?.?.?

"Vzdycky sa ne lybi jak nejaky hejsek kery si vyjede na vylet ze sve vysky ,a kery nema ani paru, umy kritizovat."

Berte to jako černý humor. Když se to naučíte, zmizí pozdvižení nad podobnými individui a nastoupí smích. [mrknutí jedním okem]

193884

23.06.2009 20:44

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

MedaBeda 77.?.?.?

odpověděl jste si sám:
"Mate co rici k tematu, nebo se budete zase jenom vztekat jako harant a nadavat jako dement? "

193883

23.06.2009 20:43

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

MedaBeda 77.?.?.?

Ignorovat.

A budovat spolupráci s okruhem Vám nejbližších lidí, příp. ho rozšiřovat.

193882

23.06.2009 20:41

Izraelská mluvčí: Kontrolujeme hloupé Američany

RE: Bohužiaľ článok nehovorí nič nové o čom by sa nevedelo.

MedaBeda 77.?.?.?

Dá se k tomu přistoupit jiným způsobem. Na židovizi se jednoduše nedívat. Zmizí jak ona, tak ti, o nichž je řeč. Což je dvojnásobný užitek- mozek nebude opruzován neužitečnými podněty a bude se moci věnovat užitečnějším věcem. Třebas osobnímu růstu, či budování přátelství.

Je to o prioritách. Když je přesuneme do jiné sféry, nebudeme se stačit divit. Věnujme se tomu, co jsme schopni změnit.

193881

18.06.2009 18:20

Dôkaz o izraelskom úsilí destabilizovať Irán

RE: izrael

MedaBeda 77.?.?.?

Izrael volá po útoku na Írán stále. Jeho hegemonie si vyžaduje oběti z řad okolních národů.

Nepokoje v Íránu tomu přímo nahrávají a souhlasí i se snahou jej destabilizovat, lhostejno zda vojenským útokem, či zaplaceným pučem. Na to už se ovšem ptát nebudete. Vám stačí, že je Vámi milovaný Izrael obviňován, ale nezkoumáte důvody, zda oprávněně, či nikoliv.

193607

14.06.2009 21:37

Kdo stojí za tzv. sektářskými bombovými útoky na civilisty v Iráku?

RE: Proč to přetiskujete?

MedaBeda 77.?.?.?

My si tykáme frajere?
Vložený obrázekZapnou mozek!!!

193293

14.06.2009 12:03

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

MedaBeda 77.?.?.?

>Ahmadínežád řekl ještě něco, co je solí v očích jak EU, tak >Izraeli: "Pokud holokaust existoval, musí Izrael ležet v Evropě >a ne v Palestině."
>---------------
>No vidíš...tohle mi uniklo.

myslím že neuniklo, možná si to jen nepamatuješ: rozhovor s Ahmadínežádem pro Der Spiegel, ve kterém věta zazněla je i zde na Zvědavci, v článku

„Jsme silní a rozhodní“

Vložený obrázek

193271

14.06.2009 11:47

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

RE: tahle reakce asi nepotřebuje komentář...

MedaBeda 77.?.?.?

obdivuje se jeho technologiím a efektivitě

193270

14.06.2009 11:42

Kdo stojí za tzv. sektářskými bombovými útoky na civilisty v Iráku?

RE: Proč to přetiskujete?

MedaBeda 77.?.?.?

Zvědavec není osoba. Zvědavec je platforma, přebírající články různých autorů z celého světa.

193269

14.06.2009 11:30

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

druhá možnost

MedaBeda 77.?.?.?

je prostá lingvistická záměna, zejm. v angličtině

Khomeini
Khamenei

to leckterý člověk může poplést, souhláskový kořen je stejný: KHMN

193267

14.06.2009 11:24

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

MedaBeda 77.?.?.?

Napadlo mě: odkaz, nastavená linie, kterou mají jeho následovničtí ajatolláhové udržovat. Také je démonizován kvůli fatwě na Rushdieho a spojován s protišáhovskou íránskou revolucí.

Druhou věcí je nynější ajatolláh Alí Husejní Chameneí (علی حسینی خامنه‌ای). Možná se o něm nehovoří proto, že vydal fatwu proti výrobě a používání jaderných zbraní.

Vložený obrázek

"Ayatollah Ali Khamenei has issued the Fatwa that the production, stockpiling and use of nuclear weapons are forbidden under Islam and that Iran shall never acquire these weapons." (čerpáno z Wikipedie)

viz. také Iranian fatwa approves use of nuclear weapons

Kritici poukazují na to, že se o ní pouze hovoří, ale že její znění nelze nikde dohledat.

Já jsem jistý text našel.

Na druhé straně má fatwa charakter doporučení, nikoliv rozkazu, takže jednoznačně rozhodnout, jak se věci mají, je velmi obtížné. Možná je zde záměr, aby měl Írán zadní vrátka, pokud by šlo skutečně do tuhého.

193266

13.06.2009 21:33

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

MedaBeda 77.?.?.?

tak je to černé na bílém, Ahmadínežád obhájil post prezidenta.

Musáví se mi jeví jako agent nové barevné revoluce: stačí zpochybnit výsledek voleb a vyvolat nepokoje. To se pak dějí věci a demokracie jde stranou. Své už o tom ví Ukrajina a Gruzie, móda se nyní přenesla k Peršanům.

Kdoví, kdo ho financuje.


Ahmadínežádovo znovuzvolení už přivítala Sýrie a palestinská partyzánská strana Hamas.

Oproti tomu Izrael znervózněl.

193246

13.06.2009 21:10

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Kde je Osama Bin Laden?

MedaBeda 77.?.?.?

jsem slepej jak patrona, stárnu Mirdo, a omlouvám se za nepozornost [zahanbení]

193245

12.06.2009 20:30

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Kde je Osama Bin Laden?

MedaBeda 77.?.?.?

Bin Ládin je dávno mrtev. Ty "zaručeně pravé" videonahrávky jsou už trapné.

193201

12.06.2009 16:18

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

MedaBeda 77.?.?.?

Ahmadínežád řekl ještě něco, co je solí v očích jak EU, tak Izraeli: "Pokud holokaust existoval, musí Izrael ležet v Evropě a ne v Palestině."

Nabral tak na vidle především jak Němce (tvořící jádro a motor EU), tak sionisty vztahující se k Palestině. A to se neodpouští.

A nabral tak na vidle i nás, protože žádný soudný Evropan Izrael v na území Evropy nechce. Jedinou větou tak odhalil mnoho nahých císařů. [cool]

Svým způsobem je to génius.

193192

12.06.2009 06:03

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

MedaBeda 77.?.?.?

Mirdo, já tomu vyhrožování vůči Íránu příliš nevěřím. To není izraelský styl.

Vytrubovali snad např. útok na Osirak předem? Oni útočí jako hadi. Bez výstrahy, po precizním naplánování, na nejslabší místo. Kolik už bylo výhružek zde??? Celá řada.

Zajímavě se rovněž doplňují. Kdyby Ahmadínežád neexistoval, museli by si ho vymyslet: jeho revizionismus, antisionistická konference. Naoko to zapadá dobře. Ale proč nyní? Proč existuje Ahmadínežád a proč existuje Lieberman?

Spíše si myslím, že pnutí Izrael/Írán má odvádět pozornost od něčeho jiného. Je to příliš přepjaté.
Taky vyvolává strach, obavy - po každém izraelském či íránském prohlášení na účet druhého ihned skáčou ceny ropy vzhůru.

Tyto dvě teokracie hrají s námi podivnou hru. Neměli bychom jim tolik věřit. Spíše zkoumejme, co tímto divadýlkem sledují (příliv dolarů jako chlácholení? rotschildův pokus o likvidaci izraele a zároveň ovládnutí rusko-indické severo-jižní obchodní trasy? ap.)

Napadá tě něco?

193157

04.06.2009 19:11

Bush, Bůh, Irák a Góg

hihi

MedaBeda 77.?.?.?

a to nám média stále tvrdí, že je pro nás hrozbou militantní islamismus

o militantním křesťanském sionismu známém především z USA se převážně mlčí. A to mají USA stovky jaderných hlavic. Muslimové s výjimkou několika desítek v Pákistánu žádné.

o islámském sionismu se raději nepíše skoro vůbec

Fundamentalismus má mnoho podob.

192650

04.06.2009 18:49

Nikdy se nevzdávat

RE: ???? Tak utrpení je škola života....

MedaBeda 77.?.?.?

paní Jarmilo, i když nejsem odborník na kočky ani paní Striga: nechytil staroušek druhou mízu a nechce se mu za nějakou kočičí krasavicí ven? [smích] [smích] [smích]

192647

04.06.2009 17:58

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

MedaBeda 77.?.?.?

ptejme se spíše, jak se Hitler dostal k mocičerná perla nakonec: po té, co byly v září 2008 odtajněny dokumenty sovětské rozvědky, bylo z nich zjištěno, že "Moskva nabídla před Mnichovem Francii a Británii vojenskou spolupráci proti Hitlerovi, do níž byla připravena nasadit pět tisíc tanků. Francie a Británie však - uvedl S. Ivanov - obětovaly Československo v naději, že to nasměruje Hiltera do války proti SSSR, což se také stalo".(!!!!)
[bliji] [bliji] [bliji]zdroj: právě vyšlé číslo 122 měsíčníku Slovanská vzájemnost, str.4, odkazuje se i na obsáhlejší článek "Byl SSSR připraven pomoci?" uveřejněný v čísle 115 (listopad 2008)

192645

02.06.2009 22:09

Rothschildovská chobotnica

RE: .

MedaBeda 77.?.?.?

má moc jen nad tím, kdo ji akceptuje, v tom je jádro pudla

192531

02.06.2009 22:02

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

MedaBeda 77.?.?.?

Tady máte příspěvek pana Mirdy, pokud sem teď zavítá, může ho i vyzdrojovat, vycházím z něj.

192529

02.06.2009 21:56

Nikdy se nevzdávat

RE: ???? Tak utrpení je škola života....

MedaBeda 77.?.?.?

víte paní Strigo, ono to může být myšleno i v tomto smyslu: přijmout svoji smrtelnost a být smířen s tím, že jednou umřu a nemít z toho strach

192527

02.06.2009 20:41

Rothschildovská chobotnica

RE: Vynikající článek

MedaBeda 77.?.?.?

otázkou je, jak konkrétně na nás tato chapadlovitá obluda má vliv. Nemá-li ho bezprostředně, a spokojí se s pocitem nadvlády, nezdá se být vše ztraceno. Ovšem na druhé straně jsou jejím důsledkem vymazané mozky a války vedené ve jménu její moci a kapitálu. Což už je ovšem důsledek par excellance: žít ve společnosti blbých lidí, či hynout kulkou náhodného snipera nebo po dopadu "zbloudilého" dělostřeleckého granátu či "chytré" pumy...

Kdo se tomu umí vyhnout, bezprostředně pod nadvládou chobotnice není, a může žít relativně v klidu a zbytečně se nevzrušovat tím, co sám stejně nemůže změnit. Důležité ale je, být poučen, a nevzdávat se. Každý poctivě vykonaný pidikrok vykoná své.

192523

02.06.2009 20:36

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

MedaBeda 77.?.?.?

"pitomého a antisemitského"

pitomého a antisemitského je argument vyvracející vše co je v článku napsaného a argumentovaného? Ja já bych chtěl být tak jednoduchý jako Vy!!! [velký smích]

192522

02.06.2009 20:34

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

MedaBeda 77.?.?.?

rakouský žid, jeho otec Alois levoboček přímo Rotschilda. Nebo se snad dá uvěřit, že ze svobodníka a malíře by to dotáhl jen tak na kancléře? [cool]

192521

31.05.2009 20:30

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: VÝZVA K POKRAČOVÁNÍ REVOLUCE

MedaBeda 77.?.?.?

paráda, posílám e-mailem dále [chechtot]

192449

29.05.2009 17:15

Doublespeak o Severní Koreji

RE: Nostradamus se asi netrefil .

MedaBeda 77.?.?.?

DIVIDE ET IMPERA

192317

25.05.2009 20:38

Na židy dojde až pak

RE: Mame kyvnout na klece.

MedaBeda 77.?.?.?

cca 100 Švýcarů chrání i papeže [mrknutí jedním okem]

191915

21.05.2009 22:05

Ještě jednou k článku Na židy dojde až pak

RE: Existuje jedno území, kde by Romové nikomu nevadili

MedaBeda 77.?.?.?

jsem pro [smích]

"Navzdory všem předpokladům v radioaktivitou silně zamořených oblastech rostliny vzkvétají a zvířatům se daří. Vypadá to, že se černobylské ekosystémy po dvaceti letech od doby, kdy je zdevastovala unikající radiace z poškozeného reaktoru, vrací do zdravím kypícího života. Výzkumníci, kteří zkoumali prostředí v okolí poškozené jaderné elektrárny, tvrdí, že nyní je tam biodiverzita větší, než jaká byla před katastrofou."zdroj

191678

21.05.2009 17:41

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

MedaBeda 77.?.?.?

Myslím Mirdo a pane Vojto, že jsme se dostali do bodu, kdy si to půjde v klidu vyříkat. Z Vašich příspěvků to na mě dýchá.

Stanovme si pro to s Vojtou pro diskusi nějaká pravidla, která všichni budeme respektovat.

Např.

1) když po druhém budeme chtít odpověď, řekneme si o ni v příspěvku. To zamezí zlé krvi ohledně mrtvých brouků.

2) slizký had: odpovídat věcně, k tématu a nehladit jen po povrchu.

3) neurážet se. To platí plošně. Dojde-li na slovo lež, bude toto tvrzení argumentováno, nikoliv považováno za samozřejmé.

4) nemizet z diskusí, dochází-li argumenty. Přiznat: nevím ap.

Mirdo, ty dodej zdroj ohledně té komunistické vlády v Německu, a Vy pane Vojto napište Mirdovi svůj názor na videodokument Jima Condita. Ne jen ve smyslu líbí/nelíbí, ale hlouběji- co a proč ano, co a proč ne, a tímto způsobem můžeme pokračovat v diskusích dále.

Souhlasíte, nebo se budem škorpit dál? Chcete něco doplnit nebo upravit z toho co jsem napsal?

191665

21.05.2009 15:58

Spojené státy pohrozily vpádem do Eritreje

RE: no to je dost

MedaBeda 77.?.?.?

teď jsem si ještě uvědomil následující:

Mezi Djibouti a Jemenem je úžina Rudého moře, čímž se stává ten, kdo je ji schopen zablokovat i pánem suezské trasy.

Navíc z Jemenu do Djibouti má vést napříč touto úžinou 30 km dlouhý most stavěný mimojiné saúdskoarabským podnikatelem Tariq Bin Ládinem, který skupuje i okolní pozemky.

Construction begins on Yemen-Djibouti Bridge

Bridge of the Horns/ Wikipedia

Vložený obrázek

Vložený obrázek

To je jednoznačné rozšíření vlivu Saúdské Arábie- tradičního amerického spojence, do Afriky. Američané nedělají nic náhodně, nenechme se mýlit.

191657

21.05.2009 15:32

Spojené státy pohrozily vpádem do Eritreje

RE: no to je dost

MedaBeda 77.?.?.?

možná tam chtějí vybudovat základnu. Je to rozhraní arabského poloostrova a Afriky, blízko je Súdán s velkým nerostným bohatstvím, hlavně ropou.

V sousedním Djibouti už fajnovou základnu mají. Eritrea je suchozemskou spojnicí Súdánu a Djibouti.


Vložený obrázek

Jde též o americké vojenské velitelství pro Afriku.

Spojené státy vytvoří své nové vojenské velitelství pro Afriku

Jmenuje se United States Africa Command, nebo také AFRICOM homepage

V zásadě jim jde opět o ropu (Súdán) a omezení vlivu Číny, která masivně v Africe investuje. Kolem nás zuří válka, ale ani to nevnímáme. To je kouzlo NWO.

mapa americké voj. přítomnosti

191656

21.05.2009 15:00

Ještě jednou k článku Na židy dojde až pak

RE: neřešitelný problém

MedaBeda 77.?.?.?

"podle tohoto vzorce bychom měli vyčlenit např. Žatecko, Lounsko až po Most Rómům/Cikánům"

Výborný nápad. Sestěhovali by se tam ti nepřizpůsobiví, tím pádem by klesl tlak na náš sociální systém a kriminální činnost (pohraničníci by to už museli uhlídat-stačilo by třeba demilitarizované přehledné pásmo o šířce 1-2 kilometry). Dělali by si svou politiku, mohla by je a vidělo by se.

191654

21.05.2009 14:45

Na židy dojde až pak

RE: Cikáni, Ž(ž)idi... a kdo dál?

MedaBeda 77.?.?.?

"...kriminalita, drogy a zvyky vaší rodiny..."

hřebíček na hlavičku!

191650

21.05.2009 14:32

Spojené státy pohrozily vpádem do Eritreje

RE: A já myslel,

MedaBeda 77.?.?.?

tím že by tam začal vládnout? [velký smích]


Vložený obrázek

191647

21.05.2009 11:19

Na židy dojde až pak

RE: k cigánom

MedaBeda 77.?.?.?

jak je vidět,akce je koordinovaná: umělé rozdmýchání romské (cikánské) otázky s cílem z toho profitovat. Jak z udělání je to náhle aktuální problém jak u nás tak na Slovensku, široce medializovaný! To není náhoda!!! Někdo to rozpoutal záměrně! A nic bych nedal za to, kdyby útok na Vítkově byl záměrným spouštěčem celého řetězce událostí, nikoliv dílem nějakého nácka.
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

191626

21.05.2009 11:10

Ještě jednou k článku Na židy dojde až pak

RE: Austrálie k přistěhovalcům:

MedaBeda 77.?.?.?

tohle by si měl přečíst Perqill. Jednoduché avšak pevné: Odejděte, když se nechcete přizpůsobit.

Žádné primitivní vyvražďování muslimů pro "pocit bezpečí".

191625

21.05.2009 00:20

Na židy dojde až pak

RE: Jak by asi panove skuhrali...

MedaBeda 77.?.?.?

on má už předplaceno u Sedmi statečných. Tady je jenom na zácvik. Anebo ze setrvačnosti,kterou má hmota oproti rozumu.

191601

20.05.2009 22:44

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

MedaBeda 77.?.?.?

Já stále čekám na Vaši odpověď na moji odpověď číslo 191356 frajere.

191594

20.05.2009 22:37

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

MedaBeda 77.?.?.?

"Nevšiml jste si ,že na vaše logické argumenty a přímé dotazy nejsou schopni stejně logicky a přímo reagovat?"

to je žert? pan Vojta odpovídá výhradně selektivně, vyhýbá se hlubším odpovědím, na některé otázky či posty neodpovídá vůbec. Pozice mrtvého brouka či slizkého hada mu nepřidává, ale naopak ubírá.

Pak sem přijdete jako poslední geroj Vy a ještě ho pochválíte. Úžasné!

"rozumné odpovědi"

tu nečekejte. Vy jen hladíte problémy na povrchu, do hloubky se neodvážíte v obavě, že byste musel dát výše zmíněným někdy za pravdu. Proto je také jmenujete. Bojíte se stejně jako Vojta, že Vaše pohodlná vize světa by se zhroutila, začali-li byste blíže zkoumat indicie a argumenty zde prezentované (aniž bych tvrdil, že nutně musí být všechny pravdivé). Proto se ani nepouštíte do hlubší argumentace, odbýváte povrchně, někdy až s nádechem přezíravosti či arogance, aby vám to náhodou někde neuklouzlo. V tom je celé vaše černé kouzlo. Nic neobětovat, a vlastně také nic nezískat, nanejvýš tu někoho rozčílit.

Ale chodit sem budete furt, to je zajímavé. Proč si nepíšete s Vojtou e-mailem? Měli byste to pohodlnější, plné "rozumných odpovědí".

Vyprovokovat, nic nesdělit. [oči v sloup]

191593

20.05.2009 18:12

Tamilští separatisté po 26 letech končí

RE: Medu Bedu bude možná zajímat

MedaBeda 77.?.?.?

Ísmaílíty znám, píše o nich James Wasserman v knize "Templáři a assasínové" (assasínové byli radikálním ísmaílítským křídlem, jejich nejlepším výkonem byla vražda jeruzalémského místodržícího Konráda z Montferratu).

Je to šíitská větev, která uznává jen 7 imámů, protože 8. byl opilec (to hlavní křídlo šíitů uznává posloupnost přes tohoto opilce - celkem imámů 12 a ten poslední se má vrátit a ukázat se v íránském Quomu jako skrytý Mahdí, jak doufá celý Írán v čele s Ahmadínejádem, který poručil své vládě uzavřít předběžnou smlouvu s Mahdím a hodit ji do posvátné studny právě v Quomu).

S tím Obajdallachem jsi mě dostal [překvapení] Ukládám do archivu [mrknutí jedním okem]

Těch devět zasvěcovacích stupňů je v té knize podrobněji rozepsaných, takže kdyby Tě to zajímalo, mohu přepsat, je to dosti zajímavé.

V nynější době je to progresivní větev šíitů, posílají děcka na západní university a snaží se stavět sítě škol a různá užitečná zařízení. Zaštiťují se organizací The Aga Khan Development Network (AKDN)

191569

20.05.2009 09:46

Na židy dojde až pak

RE: Cikán v roku 1888 sa písával cikán s malým

MedaBeda 77.?.?.?

dodám, že původem jsou Cikáni spíše z Persie, navíc značně příbuzní s Kurdy. V Indii se jen na čas (cca 200 let) ukázali po přesunu vynuceném válkami. Navedl mě na to jeden z nich, co teď žije v Kanadě. Koukal jsem na Youtube klipy - porovnával íránské, kurdské, indické a romské, a měl pravdu! Ty indické mají úplně jiný styl a rytmus než cikánská muzika.

Navíc jsem zabrousil i na Íránskou encyklopedii, a tam, mimojiné na mě vybafnul po zadání hesla "gypsy" tento článek:

"ČEGĪNĪ or Čeganī, a tribe that originated in northwestern Persia but is now scattered in Luristan, the Qazvīn region, and Fārs. According to Bedlīsī (p. 189) and Eskandar Beg (I, p. 141; tr. Savory, I, p. 227); it is a Kurdish tribe. However, O. Mann (p. xxiv) suggested that the name Čegīnī might be related to the term for gypsy, čingāna (whence Fr. tsigane, Ger. Zigeuner, etc.) and, interestingly, Rabino (1928, p. 77) points out that the gypsies of Astarābād are often called Chigini. "zdroj


"cigáň - ten, ktorý cigáni, vedome nehovorí pravdu, klame (necigáň = neklam)."

cikán se dá ještě chápat dalším způsobem: jako jistý specifický styl života
1) kočovný bohém,
2) příživnický jedinec na okraji společnosti (už tam patří i někteří Češi, tzv. bílí cikáni)

oficiální věda vidí vznik pojmu cikán takto:

"V mnoha zemích je také pojmenovali podle jejich domnělého egyptského původu - Gitanos (ve španělštině), Gitanes (ve francouzštině) či Gypsies (v angličtině) - ale ve skutečnosti jsou tato jména patrně odvozena od názvu oblasti Malý Egypt na Peloponésu nebo v oblasti Malé Asie. V jižní a východní Evropě byli pojmenováni podle manichejské sekty kněžích Athiganoi - Atsiganos, z čehož vznikla další skupina pojmenování - Zingaro (v italštině), Tsigane (ve francouzštině), Zigeuner (v němčině), Cigáni (ve slovanských jazycích) i české Cikáni. "

na netu jsem ještě narazil na údajně sanskrtský termín acinganí - magická či čarodějná šlechta, což by mohlo potvrzovat perské kořeny: pársové - uctívači ohně (zoroastrismus) jsou mágové, řecky μάγοι(magoi).

191528

20.05.2009 01:10

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

MedaBeda 77.?.?.?

"ve skutečnosti v Německu v roce 1919 se dostala krátce k moci komunistická strana. Tohle byl Rothschildův plán k zavedení komunismu v celé Evropě. Jako z udělání se na scéně objevil A.Hitler."

Aha, tak komunismus v celé Evropě. Nepřekvapuje mě to, komunismus je silná role státu, který se ovládá snáze než kapitalistický (silný individualismus).
Ono to v podstatě vyhovovalo dobovému ovzduší, reakce na dračí kapitalismus 19. století (Marx) i důsledky 1. světové války (Hitler). Socialismus nebo komunismus, obojí je si velice blízko.
Hitler byl zosobněním frustrace Němců v poválečných podmínkách 1. války.
Kdyby neexistoval, Němci by si museli někoho takového vymyslet. Je fajn, že bádáš v archivech, či z nich máš alespoň možnost citovat. Hodí se to o to více, když oficiální výklad dějin selhává. Dějiny píší vítězové, a jelikož jsou vítězové, píší to, co se hodí. Nejhorší je směs polopravd a pololží. Obtížně se pak pitvá skutečnost od výmyslu.

"Jemu totiž o diskuzi ani nejde."

Musím Ti dát za pravdu, že na tom něco bude, i když jsem se ho posledně zastal. Chová se tu jak myš v hokynářském krámě. Vyzobkává dobroty, zpochybňuje, ale sám nic pořádně nesděluje, nepřináší. Člověk po diskusi s ním vychází neobohacen, což se nedá říct např. o Tobě, a řadě dalších diskutujících. To je potom jiná káva. Trošku mi to připomíná pohodový (a čím dál víc rodinný) pokec u piva. Je tu i dost srandy ( s těma notama jsi mě odrovnal [chechtot] ). Tenhle zvědavčí brainstorming má něco do sebe. Rád bych ale i nějaký další vývoj, nějakou praxi v terénu, u mě je to např. hledání slovanských kořenů.

Teď ještě zbývá, aby i Vojta přidal svou cihličku. Je tu na to už dost dlouho.

"Měďo, reaguji na tebe"

už podruhé mě nazýváš Měďou.[velký smích]

Tak jo, Měďa, čili Měděný medvěd, to by šlo.

Vložený obrázek
[velký smích]

191506

19.05.2009 16:04

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: Vsimli jste si?

MedaBeda 77.?.?.?

aspoň že uznali, že židovští extremisté vůbec existují! to už je na média značný pokrok!!! [velký smích] [cool] [velký smích]

191472

19.05.2009 15:59

USrael to dokázal

RE: Z rozhovoru Jaromira Jagra v iDnes:

MedaBeda 77.?.?.?

Srovnáváte jablka s hruškama. Zaměřil jsem se na duchovní, nikoliv politickou složku církví.

V té politické však máte naprostou pravdu. Jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. V Rusku nyní latiníci používají uniatské misionáře ke konverzím pravoslavných na katolictví.

Původní učení Ježíše Krista se již dávno rozplynulo v christologickém patosu. Začal se klást důraz na jeho osobu, nikoliv to, co lidem říkal.

Naštěstí jsou jednotlivci, bez ohledu na denominaci, kteří za to stojí (a to mohu psát i těch výše zmiňovaných světcích). Těm fandím, ač sám nekřesťan.

191471

19.05.2009 14:26

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: Církve?

MedaBeda 77.?.?.?

Ha, to zavání věroučným sporem, na to se těším. Už zbývá jen ta americká cola a popcorn a pohodlné houpací křeslo [velký smích] [mrknutí jedním okem]

191466

19.05.2009 11:51

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

MedaBeda 77.?.?.?

"Oba píšete skutečně naprosté nesmysly. Je zbytečné jim oponovat. Třeba pan Mirda:

> To je také období, kdy se Hitler (snad nevědomky) stal krátkou dobu komunistou ...<

Pane Vojto, dám Vám to polopaticky:
Hitler- NSDAP- nacismus = nacionální socialismus [mrknutí jedním okem]

191459

19.05.2009 07:56

USrael to dokázal

RE: Složité otázky pro Pražáka....

MedaBeda 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot]

191446

19.05.2009 07:21

USrael to dokázal

RE: Z rozhovoru Jaromira Jagra v iDnes:

MedaBeda 77.?.?.?

"Od Nikosijského papežského schismatu je PRAVOSLAVÍ (jak už název napovídá) ideově nejvěrnějším pokračovatelem toho, co původně soudruzi kolem Jezuse from Nazareth měli za lubem."

Souhlas, spolu s kopty. Procento zázraků a světců je u nich oproti ostatním denominacím nesrovnatelné.


"Oni nás nikdy nezavrhnuli, zatímco my je ve své "demokratické slepotě a zášti" ano. "

Nevěšme hlavu, ještě přijdou doby, kdy budeme rádi, že je máme.


"Uvědomte si fakt, kolik národností má Ruská Federace - 56 tuším."

oficiálních asi ano, ale mrkněte sem

191444

18.05.2009 19:40

Firmy přestaly propouštět, bez práce jsou už všichni Češi

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

MedaBeda 77.?.?.?

umíte tedy rusky, paní Jarmilo? to bych se zase rád naučil já, ale začít chci polštinou [mrknutí jedním okem]

191411

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Katalog Ikea nevyšel. Kvůli černochovi s číslem31.10.20 10:04 Neurčeno 0

Stanné právo až do 20. listopadu30.10.20 17:03 Česká republika 5

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 1

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
23,38 Kč
Euro
27,30 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,55 Kč
Australský dolar
16,43 Kč
Švýcarský frank
25,47 Kč
100 japonských jenů
22,34 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 930,26 Kč
1 unce stříbra
552,84 Kč
Bitcoin
323 576,46 Kč

Poslední aktualizace: 31.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?