Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 23 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, chrocht, kosk, littlecat, magelan, Nalegam.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

>Tak to prostě v životě chodí. Jednou jsi dole, jednou
>nahoře. Nebudu přispívat na provoz žádného www serveru.
>Považuji zde uveřejněnou žádost o příspěvek za
>nehoráznost [naštvaný] [překvapení]. Zkuste popřemýšlet o životě v Kanadě.
>Třeba jinde se žije lépe a levněji... A tam "jinde" bude
>stát i méně provoz vašeho serveru. Čtu tento server poprvé
>a naposled.

Jistě na něco takového přispívat asi nemusíte. Ale to, že to považujete za nehoráznost ukazuje IMHO na to, že i pro Vás platí, že jednou je člověk dole podruhé nahoře. Asi jste prostě zrovna dole... míněno duševně....

30594

27.09.2008 19:05

Falešná božstva

RE: proc?

kosk 77.?.?.?

Ono to má ještě jeden důvod. Angličtina je rytmická z principu, tedy písničky v tomto jazyku znějí dobře většině populace. Taková němčina, nebo francouzština jsou na tom o poznání hůře, písničky jsou sice také hezké, ale nemají ten rytmus.

Stejné je to i z češtinou. Je tu spousta krásných písniček, ale je problém ty texty vytvořit aby měly rytmus. Je to pracnější. V angličtině to problém takový není, tam je to přirozené. Ale samozdřejmě v tom hraje velkou roli i komerce a další vlivy. [mrknutí jedním okem]

171812

21.10.2008 00:48

Modrý armagedon

RE: a dobře nám tak....

magelan 77.?.?.?

No, je taky docela důležité, jestli vůbec možnost volit PRO něco existuje. Jestliže jste opakovaně svědkem, jak v předvolebních slibech je A a ve skutečnosti potom B a to prakticky u VŠECH stran, to je potom těžké jít volit PRO něco.

Vždyť oni to ti pacholci stejně většinou neplní. Ono nestačí jen slibovat a lhát, ono je potřeba mít skutečnou vizi jak zlepšit náš stát, a tu potom realizovat ve prospěch občanů. Ve skutečnosti mají naši hoši z parlamentu hlavně vizi jak si naplnit kapsy našima prachama.

Navíc se buď s mafií kamarádí, nebo jsou přímo ta mafie (viz Morava a spol, to nebude nic ojedinělého) Arogantní, bezohledně jdoucí za svým prospěchem a na nic se neohlížející. Topolánek, Bursík Paroubek Rath... jeden lepší než druhý.

Jak chcete , člověče drahá abychom šli a volili PRO něco? Kde je to něco? Já nic takového nevidím. Možná jsem už starej a slepej ...co já vím. Nebo si možná dokážu pamatovat předvolební sliby a pak je porovnávat s realitou.

[bliji]

173529

07.01.2009 12:38

A kdy nám řekne Schwarzenberg pravdu?

RE: Zklamání

chrocht 77.?.?.?

Ne, ten tam není pro korýtko. Ten je tam pro koryto...

179991

19.02.2009 12:35

Mattoni už není

RE: Nefunkční odkaz

Kosk 77.?.?.?

Taky mě to nepustí. Nebylo by to možné opravit, prosím? Tenhle text bych si SKUTEČNĚ RÁD uchoval i v budoucnu (i pro případ, že by to zde bylo nutné smazat). [mrknutí jedním okem]

184138

25.03.2009 21:42

Proradarová vláda padla

RE: Skoda, byla to dobra vlada

Nalegam 77.?.?.?

V tomto ohledu ale "být realista" znamená být připosraný. (s prominutím, nenapadl mě vhodnější výraz). Jestliže Lisabonská smlouva znamená, že o nás v řadě přímo klíčových oblastech, (které se navíc mohou bez naší možnosti to ovlivnit dále rozšiřovat) budou rozhodovat byrokraté v Bruselu, rozhodně mi přitakání tomu všemu beze slůvka odporu něco až moc nápadně připomíná. Už jednou jsme to zažili, nepamatujete? Byrokraté zcela odtržení od reality, vytvářející tisíce nesmyslných předpisů, nařízení, pravidel a formulářů ... aby nějak zdůvodnili svoji vlastní existenci... - BTW četl jste zákony profesora Parkinsona? Pokud ne, vřele doporučuji. Nadčasová knížka.

Až to tady bude stejné, jako za předchozího režimu, možná ještě horší, budeme nadávat. A co potom budou naši "zákonodárci" slibovat před volbami? Vždyť nebudou moci o ničem rozhodovat.

Někdy je možná lepší nebýt až takový realista. Polovina malých států Evropy bude skákat tak jak si usmyslí Francie, Německo a spol. Předtím to bylo Rusko... necháme si prostě srát na hlavu až do aleluja. [pláč]

187292

06.05.2009 16:29

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

77.?.?.?

Stehlík má ale v jednom pravdu, pokud přijdete s nějakou fantaskní teorií, je na Vás, aby jste ji dokázal. Jinak to zůstane jenom teorie.

Můžu klidně začít tvrdit, že voda co nám teče z kohoutku není voda ale nějaká nová tajná, třeba zrovna sionisty vyvinutá sloučenina, která jako voda jenom vypadá a chutná a má za cíl zařídit, abychom se postupně stali impotenty a Izrael tak časem získal další prostory na expanzi. Pak několik odkazů na klesající množství spermií v našem ejakulátu na podporu mých smyšlenek a je to.

Zjevna přitažené za vlasy, aby bylo všem jasná, že je to pitomost. Ale pokud Vás (a ostatní) o tom chci přesvědčit, tak je na mě, abch přinesl nezvratené a reprodukovatelné důkazy. Ne na vás, aby jste mi Vy dokazovali že voda z kohoutku je opravdu voda.

A to i přes fakt, že NIKDO z vás nemá na to, že to, co teče z kohoutku je vážně voda nějaký dokonalý důkaz, (nejlépe s razítkem notáře, jak tady někdo požadoval). Vy to nemáte dokazovat mě, ale já Vám. Jelikož já jsem s touhle pitomostí, které neodpovídá tomu, co je tady roky zažito přišel.

Pandemie chřipek tady jsou staletí, od doby, co jsou technicky možné (cestování, hodně lidí...) Proč proboha by zrovna tahle měla být umělá.

Jako biologická zbraň nevhodná, může po aplikaci zmutovat a neexistují 100% spolehlivé léky, bakterie jsou vhodnější, antibiotika mnohem účinější, nežli virostatika. Výroba dokonalého viru s předvídatelnými účinky nejspíše zadím není možná ale dejme tomu že ano. Nedá se ale zabránit mutaci a pak to zlikviduje i autora této zbraně. A nebude se mít čím bránit.

A pokud chce jen zisk z prodeje současných léků, virostatik typu Tamiflu, nemusí složitě vyrábět virové zbraně. Stačí pár let potkat a ony se vyrobí samy. Zkuste si představit, že jste to vy.

Budete vyrábět nový vir s rizikem nějakého průšvihu, který vyhubí i Vás, rizikem prozrazení, za pravděpodbných nákladů počítaných na miliardy dolarů? Nebo počkáte nějakých pět let a on si ho někdo už hotový přiveze s sebou v krku z Asie nebo střední Ameriky zadara? Já bych zvolil druhou verzi. Říká se tomu pragmatický přístup. [mrknutí jedním okem]

190504

15.07.2009 20:14

Idiotské hry v Pamploně

RE: Myslím, že to není jen nechutná, krutá etc. tradice, jak uvádí autor.

kosk 77.?.?.?

Já o sobě netvrdím, že jsem zvířecí psycholog, to asi (zcela dokonale) není nikdo. Ano, kočky se před psy ježí (třes jsem tedy moc často neviděl - ale třeba jsem se koukal na jiné kočky, že..) Když se naježí, zvětší opticky objem, takže to je vlastně varování pro toho psa. Je to obranná strategie daná vývojem, podobných příkladů najdete v přírodě hodně (límec u agamy je dobrý příklad... )

Ale hlavně netvrdím že zvířata nemají ŽÁDNÉ emoce. Ale nemají LIDSKÉ emoce, ty naše, jak je máme zažité. Nemají třeba obavy v našem pojetí, jejich strach je také jiný.

Mateřský pud je také něco jiného. Máme ho i my lidé, ale u nás se rozvinul, díky našich schopnostem a inteligenci v něco jiného, širšího záběrem. Zvířecí matka se o své potomky pudově stará a brání je možná více nežli bychom to dokázali my, ale když dosáhnou určitého věku, tak je nechá odejít a dále se o ně již nestará. Obvykle nebude si na ně schopna ani vzpomenout.

Lidská matka naproti tomu bude o svá mláďata pečovat stále, i jako stará babička, a navíc o svá vnoučata (nebo pra..). Tohle také není ve zvířecí říši. Jejich "mateřská láska" je něco jiného, je to instinkt, který umožňuje mláďatům dospět v péči matky a postavit se na vlastní nohy. Není v tom nic vědomého.

Také se mi nelíbí kruté zabíjení zvířecích mláďat pro kůže, ale rozhodně bych nezrušil normálná jatka a nezkoušel předělat lidi na vegetariány. Chce to najít "zlatou střední cestu".

BTW Mojí paničku nechte na pokoji, jí se tohle netýká. A korm toho nemá ani kožíšek, ani nechodí na večírky. Spíše se stará o ta zvířátka.

Pusťe se raději domě, mám doma kožený opasek a dvoje kožené boty. Ale dejte pozor, původem pocházím z Prahy, tak by se mohlo klidně stát, že bych ve svém primitivizmu na Vás mohl ten pásek odepnout [mrknutí jedním okem] (a že je to pevná kůže [smích] )

195789

05.08.2009 23:13

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Pro HHBB a jeho oponentům

kosk 77.?.?.?

Vaše srovnání zcela nesedí. Zatímco diskotéka je zcela jednoznačně zejména o hlasité hudbě a tedy bych byl idiot, kdybych to chtěl zakazovat, tak restaurace je o jídle a pití. O kouření tam nic není. Stejně tak čekárna na autobus je o čekání na autobus, zase tam nic není o kouření.

Samozdřejmě, věřte si také čemu chcete. Také jsme znal lidi, kteří kouřili a bylo jim 90 a zemřeli na úraz. Ale to je argument, který nic nedokazuje. Bohužel až ta statistika, které tak nevěříte Vám dokáže říci jak to doporavdy je. Jeden, dva nebo deset lidí nic nevypoví. Teprve tisíce a desítky tisíc případů zpracovaných statistikou má nějakou vypovídající hodnotu.

Jaké procento lidí kouřilo v 19 století celý život? Jaké procento žen? To bude spíše odpověď na Vaše pochybnosti. Před 200 lety nekouřili už haranti krabičku denně, což dneska je běžné.

O náklady na léčení si starost dělám. Dělám totiž v oboru a vím na rozdíl od Vás, kolik asi rámcově stojí třeba moderní léčba infarktu (kouření je výrazný rizikový faktor) Na rozdíl od Vás si uvědomuju, že nejspíše časem dojde k šetření i v této oblasti, kde jsme zatím na špičce ve světě. Kolik stojí léčba nádorů močového měchýře (rovněž je kouření jedním z hlavních rizik)

197271

05.08.2009 23:23

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Pro HHBB a jeho oponentům

kosk 77.?.?.?

Jen katetr na roztažení zůženin Vašich věnčitých tepen, které si kouřením přivodíte je dražší nežli Váš, jak uvádíte "roční vklad". Celkové náklady na léčení jednoho infarktu moderními postupy jsou ještě několikanásobně dražší. Léčba nádorů je také hodně nákladná. Podlě Vámi opovrhovaných statistik kuřáci v průměru čerpají více prostředku, nežli do systému vloži včetně těch daní z cigaret.

Zdraví si Vážim, mám to konečně v popisu práce a nemrzí mě tolik prostředky vynaložené na záchranu něčího života a zdraví. I u lidí, kteří si za to dle mého soudu zčásti mohou sami - jako třeba Vy.

Až bude nekuřáckých hospod stejně tolik, jako kuřáckých a budu si moci svobodně vybrat, jelikož od sebe nebudou vzdáleny kilometr, pak si samozdřejmě vyberu tu nekuřáckou a Vy si klidně jděte se vyudit do té druhé. Zatím to tak není a jelikož mám stejně jako Vy nárok jít do hospody, a jako Vy mám nárok bojovat za prostředí, které mi vyhovuje, tak budu takové zákony podporovat.

Zde na netu Vás také toleruji v klidu, protože když vstanu od klávesnice a přijdu domů, nebudu smrdět jako uzenáč. Nebudu kašlat ještě celý večer. Takže mi prostě nečuďte pod nos a Já vás také nechám v klidu. [smích]

197273

30.09.2009 19:08

Vzestup Talibanu

RE: v afghanistanu by byla na miste taktika

kosk 77.?.?.?

Myslím, že tahle taktika by byla, s prominutím, na dvě věci. Alespoň zde, v Afghanistánu. Jsem přesvědčen, že by se obě strany koukaly na druhou stranu hranice na stejnej bordel, jako je v jejich vlastní půlce.

Tohle co popisujete fungovat může, jenomže musíte zajistit, že jedna strana má nejenom na to, aby vláda více myslela na lid, ale i možnosti, jak zemi pozvednout, (průmysl, plodiny, suroviny, technologický výzkum, nebo něco podobného, na čem můžete stavět).

Tohle ale asi nebude v A. fungovat, jelikož tam nemáte nic z uvedeného, a navíc oběma stranám jde hlavně o to, jak si zajistit vládnutí a z prostých afghánců vydudat co jen jde.

201398

12.10.2009 20:37

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Osud U.S. Dollaru se bude odvíjet trochu jinak

kosk 77.?.?.?

Malé povědomí o magnetizmu mám. Alespoň na to abych si docela dobře dovedl představit, že soustava magnetů na jakémkoliv polštáři, i kdyby byl zcela bez tření (což není možné) vyčerpá svoji magnetickou sílu už tím že se k sobě přiblíží. Pak se celá ta legrace zastaví. Pokud ne, tak je to hnáno něčím jiným (například nějakou setrvačnsotí těžkého nemagnetického tělesa). Klidně to může vytvářet i elektrický proud. Tím se ale celá ta legrace bude brzdit, až se zastaví. Pohybová energie se promění v teplo při tření a trochu té elektrické energie.

Zase to závisí na tom, že tomu nejdříve energii dodáte a zpátky jí dostanete méně. To není cesta, jak získat zdroje energie pro lidstvo.

V podstatě by to v tomhle případě fungovalo jako dynamo na kole. Kolo se bude chvíli setrvačností otáčet a světlo bude svítit. A postupně slábnout, až zhasne. Kolo se dotočí...

Jo, přehlížený zdroj energie si také dovedu představit. Jako nějakou skrytou baterku s motorkem v celém tom zařízení, kterou fakt každý přehlídne, a ona to celé pohání. [velký smích]

Ono lze ledacos vytvořit tak aby to vypadalo jako skutečné. David Copperfield ve svém představení létá ve vzduchu na jevišti, prochází velkou čínskou zdí... věříte tomu? Já ne, jsou to iluze a o některých i vím jak fungují, alespoň rámcově.

Vámi uváděný příklad baterky na jaderný pohon je docela běžná věc, existují plutoniové generátory které například pohání sondy letící ven ze sluneční soustavy (fungují desítky let, byť nají malý výkon, ale docela stabilní). Ale to je prostě přeměna tepelné energie vzniklé rozpadem plutonia na elektrickou - bohužel to ale odpovídá těm fyzikálním zákonům.

Co to je vázaná energie ve Vašem pojetí? Je to něco, co se dá změřit, zvážit, ověřit že to funguje? Nevěřím že může fungovat zařízení, kde budete vyrábět energii "z ničeho". Lidi to zkouší vyrobit už snad stovky let. Všechno, co jakoby fungovalo, se nakonec ukázalo jako podvod.

No, věřte si čemu chcete. Ale uvidíte, že to nebude fungovat.

202302

29.11.2009 02:17

Katastrofálny stav spoločnosti a hľadanie východísk z neho

Nevím jak u autora

littlecat 77.?.?.?

ale v naší zemi tohle:

Zdravotníctvo sa zvrhlo na tupé potláčanie dôsledkov, bez poznania skutočných príčin.

takhle nefunguje. Ve zdravotnictví pracuju roky a tak vím velmi dobře, jak to funguje. Určitě se mezi čtenáři najde řada takových, kteří to vidí jinak, ale nikdo jim nebrání jít místo k tupým lékařům k nějakým inteligentním léčitelům, nebo tak podobně. Pár takových, kteří svojí šanci tímhle prošvihli jsem už pohřbil. Ale klidně si to dělejte, jak chcete. I když pochybuji, že na slovensku by to bylo nějak výrazně horší.

K ostatnímu se nejspíše nemohu vyjdřovat, jelikož v tom nepracuju, takže to zblízna neznám, ale myslím že i takové školství nemáme až tak špatné. škola, ve které mám děti je sice normální venkovská škola na malém městě, ale učitele má vinikající a věřím, že moje děti z vyjdou dostatečně vzdělané.

Alespoň natolik, aby nepsali až tak velké nesmysly, jako autor.

205941

30.11.2009 16:00

Katastrofálny stav spoločnosti a hľadanie východísk z neho

RE: Nevím jak u autora

littlecat 77.?.?.?

Tipujte si mě, na co chcete, milý pane. [smích] Jednak je to Vaše nezpochybnitelné právo, myslet si co chcete, a za druhé, za ty roky jsem zvyklý na ledacos a určitě mě to nerozhází. Nicméně Váš styl, rovnou urazit toho, kdo má jen jiný názor o Vás leccos vypovídá. Jsem rád, že se tímhle lišíme.

Je určitě dobře že jste doma všichni tak zdraví. Tak ať Vám to vydrží. Já půjdu na ambulanci někomu napsat nějaký ten nesmysl. (Tedy vlastně pardon, chtěl jsem říci že půjdu na vrátnici zvednout závoru)
[chechtot]

206030

22.01.2010 18:23

Jak elity ovládají svět

RE: ucit se, ucit se, ucit se

kosk 77.?.?.?

Tohle je zřejmě pravda. Takhle to nejspíše skutečně funguje. Ale nejspíše tomu bude jen málo lidí věřit. Kdoví čím to je, že lidé mají sklon spíše věřit skoro až fantasmagorickým spikleneckým teoriím, nežli druhému možnému vysvětlení. Možná právě proto,že je příliš obyčejné a tím nezajímavé? Proč vlastně lidé raději čtou Blesk, nežli njaký serioznější plátek? (Uvědomuju si, že v ČR ve skutečnosti už žádné seriozní plátky nejsou a je otázkou jestli vůbec kdy byly..) Není to také tenhle/podobný důvod?

210254

24.01.2010 12:56

Lidi, opravdu už neblbněte s těmi pejsky

RE: co to je za srovnání

kosk 77.?.?.?

To je pěkný blábol. Zkuste odhlédnout od faktu, že se do toho (asi)dostal sám (mohou být životní situace, které část populace prostě nedokáže řešit a uteče k alkoholu --- buďte rád, že to není váš případ, a že jste morálně silnější ---, ale nejspíše to byla jeho vlastní vina) a spíše si představte, jak z toho ven. Narkoman, feťák (ano, alkohol je TAKÉ droga se všemi negativy, které k tomu patří) se z toho často nedokáže dostat sám.

Mohlo by se to stát zítra Vašemu bratrovi nebo Vašemu dítěti. Často tito lidé nemají ve světě v jakém žijeme šanci. Nemají, alespoň na začátku, dost pevné vůle udělat první krok a neutéci zpátky. Někdy je potřeba jim to pomoci i proti jejich vůli. Ona to v podstatě není jejich vůle ale spíše vůle té drogy, toho alkoholu. Ale to v současném systému s ohledem na "svobodu jednotlivce" nejde. Je ovšem zajímavé, že nechat ho "svobodně chcípnout" to jde a nikomu to nevadí. [smích]

Na rozdíl od Havla jsem zůstal humanistou i dneska. A tohle jsou situace, které mi hlava moc nebere. Jinak se mějte.

210460

03.02.2010 18:20

Zdivočelá země

RE: Me se to libi

kosk 77.?.?.?

I nyní se stává že se rohlík tady nedá odpoledne sehnat, to není argument. Svoboda je jako tehdy, vocaď pocaď. Myslet si můžeš co cheš ale držet hubu musíš, jinak taky můžeš přijío o práci.

A necítím rozdíl mezi tím když někdo někoho zabije ve vězení, nebo ho donutí skočit z mostu, jelikož se dostal, ne vlastní vinou, mezi dlužníky (mám na mysli např podnikatele, kterým nezaplatí jejich klienti a oni díky pravomocem státu a vybíráním daní - a faktu, že naivně oni sami svým dodavatelům zaplatili - se dostanou do platební neschopnosti a pak přijde exekutor, který jim pro 50-tis. dluh sebere barák za dva Mega).

Výsledkem je v obou případech smrt nevinného člověka a likvidace osudů jejich rodiny, blízkých. Je, z mého pohledu, druhořadé, jeslti je na mrtvole napsáno "zabit v káznici" nebo "spáchal sebevraždu". Výsledek je stejný, myšleno pro něj a jeho blízké.

Je smutné, že tohle nechápete. Tak Vám přeji ať se nedostanete ani do jednoho z uváděných případů. Osobně nefandím ani jednomu z uvedených. Ale žil jsem dost dlouho v obou systémech (o pár let déle v tom "totalitním" abych mohl srovnávat.

Jasně, článek je pokřivený. Zjevně záměrně. Ale pokřivené je dneska vše, co si přečtete v oficiálních mediích. Na předchozí eru socializmu se svádí skoro všechno. Zejméně když někdo "nahoře" krade. Za chvíli se bude na období socializmu svádět i to, když dostanete průjem... [bliji]

211366

03.02.2010 18:52

Zdivočelá země

RE: Vzpomínkový optimismus

kosk 77.?.?.?

Jsem asi o 10 starší, takže mám přibližně stejné zážitky také. Ale jak přibývá let, tak se mění i priority. Svoboda je dnes pro mě prázdné slovo, protože tehdy jsem nemohl za západ kvůli výjezdní doložce, dnes nemám dost peněz. Výsledek je tedy v praxi stejný. S možností se vyjadřovat... dnes stále jemohu řadu věcí říci nahlas, aby to na mě nemělo důsledky. A je jedno, jeslti to bylo tehdy nebo dnes. V obou případech by následky mohly být velmi citelné.

A jelikož mám malé děti, tak bych nyní ocenil, kdyby neexistovala problematika drog, nebyla tak velká šikana, nebyly tak propastné majetkové rozdíly, kdy se děti kastují málem už i ve školce. Učitel byl autorita, dnes je díky zákonům jeho autorita okleštěna a na některých školách je o strach učit. Co z těch dětí vyroste? Oni budou jednou rozhodovat i o našem osudu.

A také, jelikož se blíží doba, kdy budu starý a v důchodu, bych docela rád, kdyby mi stát za moje celoživotní odvádění daní umožnil někde dožít v klidu svoje stáří abych nemusel případně skončit pod mostem. Nejsem podnikatel, ani zloděj, jsem jen obyčejný člověk dělající svoje povolání. Začíná se zdát, že to pro přežití nebude stačit. Ale co ještě bych měl dělat. Takových jako já, jsou tady miliony.

Vaše úvahy o správném trendu porodnosti z hlediska ekologie planety moc nechápu?? Počet lidí stoupá ale v naší civilizaci klesá. Že by se zrovna asiaté, nebo afričané chovali nějak ekologicky to mi hlava nebere (jinak nic proti nim). A u nás mají porodnost zejména ty skupiny obyvatelstva, které zas tak moc nepracují a nedá se předpokládat, že jejich potomci budou vytvářet hodnoty, ze kterých by něco ukáplo do důchodového systému až já (a Vy) budeme staří. Neradostné vyhlídky.

Tím netvrdím, že socializmus byl ideální. Ale pokud ho budete hodnotit komplexně, tak to byla minimálně plichta. Samozdřejmě každý se ale zaměříme na jiné detaily a posuzujeme to odlišně. A nedá se říci, že by to bylo špatně. Je to jen prostě jiný úhel pohledu. [smích]

211368

03.02.2010 18:57

Zdivočelá země

RE: článek zcela odvádí od podstaty problému - fungování

kosk 77.?.?.?

Pod tohle bych se i podepsal. Smutné, leč pravdivé.

211369

03.02.2010 19:13

Zdivočelá země

RE: Omlouvám se

kosk 77.?.?.?

Já tedy nebyl členem milicí, naposledy SSM a to aniž bych o to nějak stál (naštěstí ani po mě nic nechtěli). Členy SSM jsem se stal tak,že na gymnasiu asi druhý den nás obešla jedna spolužačka, každého se zeptala na jméno, příjmení a adresu. Nakonec nám řekla, že jsme všichni od teď členy SSM [chechtot] A bylo.

Stejně tak se nepovažuji na člana tlupy flustrátů. Pokud se tedy za flustráta nepovažuje z definice člověk, který má schopnost nazaujatě uvažovat a přijímat i opačné argumenty, pokud mají nějaké logické podložení. Pokud chápete flustráta takto, tak to to se potom s hrdostí hlásím do skupiny flustrátů.

Svobodu si představuje každý jinak. Mě se na její současné podobě nelíbí, že kolem mě běhá řada lidí, kteří vidí svět černobíle a podobně jako ti "komouši" s přehledem škatulkují lidi podle schématu "kdo není s námi je proti nám". Dobrá ukázka takového člověka jste velmi pravděpodobně Vy. (nemímím to jako urážku, jen konstatování)

Na závěr bych podotkl, že IMHO je nemožné s podobnými lidmi vytvořit snesitelný žádný režim. Ale určitě by jste se dobře upatnil "nahoře" v Socializmu i dnes v tom PseudoKapitalizmu. [bliji] Využijte toho, nebudete litovat. (Myslím že Vy určitě ne)

211370

05.02.2010 17:31

Zvědavec končí ve formě, jak jste ho znali

RE: Protiřečení si?

77.?.?.?

>.. A zablokoval bych zbytek tak, ze by nesel kopirovat a >rozposilat emailem.

To bych tedy byl docela dost zvědavý, jak konkrétně by jste tohohle chtěl docílit. Myslím té nemožnosti kopírovat nějaké stránky. Když bude někdo znalý chtít, zkopíruje si cokoliv, co má na monitoru ...
[mrknutí jedním okem]

211666

06.02.2010 14:59

Změna modelu uzavírání článků ve Zvědavci

RE: Dobre riesenie.

77.?.?.?

No,jestli je to dobrý model, to se ukáže za pár týdnů od spuštění, případně měsíců, pokud si bude p. Stwora chtít udělat průkaznější statistiku. Nebyl bych si tak jistý, že to přinese očekávané. Majiteli bych to určitě přál, ale kor moc bych si na to nevsadil. [smích]

211759

07.02.2010 14:27

Změna modelu uzavírání článků ve Zvědavci

RE: zpoplatnením Zvědavec končí a otevírá prostor pro nový, otevřený webzine

77.?.?.?

Viděl bych to podobně. P. Vladimír se IMHO snaží vyřešit rébus, který řešení nemá. Pokud se mu podaří úspěšně odříznout velké procento čtenářů od obsahu, (a 100Kč za měsíc je na tento účel myslím docela dostačující částka, nehledě na zvyšující se riziko prozrazení identity čtenářů orgánům v ČR, které nejsou Vladimírově činosti nejspíše moc nakloněni) tak se rapidně sníží počet návštěvníků. A tím úroveň diskuzí a do budoucna i serveru jako takového.

Myslím, že je tu docela k zamyšlení i úvaha o mikroplatbách pomocí sms, i za cenu že větší díl sežere poskytovatel. Někdo (ARO) tady píše poměrně dobrou úvahou o marketingu- přečtěte si to ještě jednou.

Případně ponechat současný model. Myslím si že i kdyby (autor) byl natolik dobrý programátor, že by dokázal vyloučit rizika z prozrazení identity platících (a dovolím si o tom pochybovat, jelikož to na 100% nezvládnou ani týmy v Pentagonu), tak ale není dostatečným expertem právě na ten marketing, který u věcí, které mají vydělávat musí být podstatný.

Nemůžete sice postavit obchodní model na dobrovolných příspěvcích, to nebude dnes fungovat - (viz sázka) ale zatím se to přese vše osvědčilo nejvíce. Ale postavit model na zpoplatnění článků to vyžaduje mít články natolik zajímavé, že to prostě lidi za to dají děj se co děj. Články některé zajímavé máte i diskuzi pod nimi, ale bez urážky, na bulvár, který přinese informace komu vykoukla kde čtvtka kozy, nebo kdo s kým zahýbá a různé jiné s prominutím "sračky", na to nemáte. [smích]

K s vytativší se diskusí se vytratí (tak asi) 40% zajímavosti tohoto webu. Zkuste to a porovnejte si statistiku přístupů za měsíc poté a pak za dva měsíce.

Potom se velmi pravděpodobně budete muset rozhodnout: buďto to dělat jen na část úvazku jako hoby a využívat sázku etc, anebo to zabalit. Váš web není vytvořený jako zdroj peněz. To by jste tak musel uvažovat od počátku a podřídit tomu všechno ostatní - což by ale byl zcela jiný Zvědavec. [smích]

Přeju Vám štěstí. Ale myslím si, že si (obrazně řečeno) natlučete ústa.

211837

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 0

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,21 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
21,08 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 758,58 Kč
1 unce stříbra
481,67 Kč
Bitcoin
405 834,69 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?