Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 47 příspěveků, 3 různá jména: 0100101011010, Guess, John Dovany.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.02.2009 12:13

Odhalené podvody: Matematika

0

0100101011010 78.?.?.?

Lituji těch 5 minut, které jsem věnoval čtení tohoto galimatyáše.

182809

16.02.2009 00:34

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

Recept na Lischkův guláš...

John Dovany 78.?.?.?

Recept na Lischkův guláš.
Vezmeme jakékoli nepodstatné téma, nalijeme do hrnce a zahustíme překombinovanými nesmyslnými, rádoby filozofickými bláboly. Ochutíme špetkou spikleneckých teorií, přidáme trochu překroucené historie a rychle uvedeme, spolu s čtenářem, do varu. Podáváme s nudným vtipem na závěr, abychom mohli případné nespokojené konzumenty uklidnit, že to byla pouze legrace. Po konzumaci doporučujeme rychle vyzvracet a zapomenout.

183805

16.02.2009 15:01

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Recept na Lischkův guláš...

John Dovany 78.?.?.?

Pane Lischko, můj příspěvek byl míněn samozřejmě také s jistou nadsázkou, jen jsem tam nedal ten vtip na závěr. Ale četl jsem několik Vašich článků a nějak mi není jasné, co nám vlastně chcete říci. Samozřejmě vnímám, kam svět spěje a je mi z toho smutno. Nebylo by špatné lidi probudit, aby si konečně uvědomili, jakou mají sílu a jak jsou hloupí, když dopustí, aby se nechali věst do jasné záhuby - pokud ne fyzické, tak jistě duševní/duchovní. Témat byste k tomu našel nepřeberné množství a lepších, než pitvat devítky. Někdy opravdu platí: mluviti stříbro - mlčeti zlato. P.S.: Jak jste přišel na to, že Vás nemám rád? Náhodou jste zábavný, ikdyž se snažíte být vážný.

183878

17.02.2009 14:18

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Recept na Lischkův guláš...

John Dovany 78.?.?.?

Vzdávám to. Zase jste mě nepochopil a vkládáte mi do hlavy názory a postoje, které opravdu nesdílím. Co tvrdím je, že pokud nemám co říci, je lepší mlčet (což mimochodem požadujete po dikutujících - viz text vlevo nad diskuzním formulářem). Ale je to Váš web, takže klidně pokračujte. Je to web veřejný, takže i já mohu reagovat. Od toho jsou diskuze, nemýlím-li se. Už se nemohu dočkat Vaší další potravy pro duši. Jsem dokonce mírně napjatý, co to asi bude tentokrát. Doufám však, že si uvědomujete, že i internet je požíračem energie (například vyhledávání jednoho konkrétního souboru ve světové síti, údajně spotřebuje energii obsaženou v téměř 1kg uhlí). Sám si jistě uděláte představu, kolik energie jsme již promrhali třeba jen touto diskuzí a když uvážíme počet webzinů a diskutujících nad nicneříkajícími články typu "Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?" v celém demokratickém světě každý den v roce, rok za rokem, až do své klinické smrti, dostáváme tím grandiózní čísla duševních, energetických a finančních ztrát, které se nemilosrdně promítají do zbytečné globální exploatace planety. [smích]

183974

19.02.2009 18:35

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

Guláš a chilli papričky ?

John Dovany 78.?.?.?

Tak toto už není ani boršč. Úroveň vzdělání v naší zemi a potažmo ve většině západních zemí světa bychom tady mohli kritizovat velmi dlouho. Ale odsuzovat vzdělání jako takové, to už je opravdu trochu moc. Díky vzdělaným lidem, pane Lischko, neumřete na banální nemoci, můžete telefonovat, psát na internetu, rozšiřovat své vědomosti na internetu (doporučuji) a tak dále a tak dále. Copak Vy chcete žít v primitivní nevědomosti, kterou jste v minulých článcích tolik kritizoval? Mám pocit, že se prostě jen snažíte být negativní. Nic víc, nic míň. Troufám si říci, že si s sebou nesete nějaké trauma a těší Vás špatný stav věcí kolem, jinak si toto kverulantsví nedovedu vysvětlit. Vše je podle Vás zhoubné, devastující, žluklé, prohnilé, upíří, zatemňující, arogantní, močovinové... to je skutečně minimálně na Lexaurin [smích] Bohužel ale, jako vždy - odmyslíme-li si vystupňovaný, květnatý a přehnaně rozvinutý obal jednotlivých vět článku - mnoho nám toho nezbude. Už si také dokáži představit těžce srozumitelnou reakci na můj příspěvek, korespondující, ostatně jako vždy, se všemi Vašimi články. P.S.: Co kdybyste napsal souhrný článek s názvem, například, "VŠECHNO ŠPATNĚ" a do něj prostě vložil všechna negativní přídavná jména, která znáte? Vám se jistě uleví a my to sfoukneme najednou a budeme mít všichni klid. Jinak už jen doporučuji zaregistrovat doménu Zoufalec.org - snad bude ještě volná. [smích]

184166

19.02.2009 18:41

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

RE: Souhlasim ...

John Dovany 78.?.?.?

Autor prostě mnohomluvně řekl h0vn0 [smích]

184167

27.02.2009 15:35

Svět podle lišek

???

John Dovany 78.?.?.?

A co jako?

184934

03.03.2009 13:07

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

John Dovany 78.?.?.?

Vážený přispěvateli "baybee". Ať už to bylo s tímto konkrétním příkladem jakkoli, autor to jistě použil jako příklad, morálního úpadku našeho školství a vývoje mládeže jako takové a nelze, než mu dát za pravdu. Troufám si říci, že skutečnost je ještě horší. Jistě, že každá starší generace jaksi nechápe tu novou neboť každá je svým způsobem poplatná své době a prostředí, ve kterém žije. Je obrazem svých rodičů a společnosti. O to více je celá situace k zamyšlení. Nikdy jsem nemyslel, že budu mládež odsuzovat, ale po praktických zkušenostech jich mám prostě plné zuby. Nejsou špatní všichni, ale ti z negativního spektra této generace jsou opravdu horší, než to bývalo dříve. Nedělají nic, celé dny se poflakují kolem domu a pořvávají na sebe hlášky typu: Co je ty buzerante; Nemáš hulo?; Pocem ty pičo; Co vykládáš, že jsem s ním mrdala ty kurvo - a podobně. Je to nechutné. Tato činnost jim zabere podstatnou část dne. Večer přijedou jejich kolegové s "vytuněnými" vraky, většinou značky BMW a provrtanými výfuky a obtěžují okolí nadměrně hlasitou hudbou např. kapely Kontrafakt - celým sídlištěm se rozléhají písně typu " budem ťa jebať do tĺsteho čreva" nebo "Hovno o mne víš, kokot o mne víš, kurvu o mne víš, viš o mne piču". V pozdních hodinách uspořádají párty u někoho v bytě, kde dále chlastají nezřízeně alkohol, hulí trávu a na balkoně do 4 rána řvou, kdo kde koho "mrdal". Městská police na zavolání přijede a odejede s nepořízenou neboť se nedostane do vchodu. "Mládež jim ještě posměšně a sprostě z balkónu nadává. Když jsem jim slušně z okna řekl, že by se mohli uklidnit, protože je půl páté ráno a pracovní týden, řekli mi:" Drž piču buzerante". Malé děti mají také zajímavé způsoby zábavy. Žádné kolektivní hry nebo sport, ale například tříhodinové mlácení klacem do kovových sušáků na prádlo nebo hra na bezdomovce a na policii, kdy jeden leží na zemi (bezdomovec) a tři (policisté) do něj kopou a křičí: "Ty kurvo houmlesácká" - průměrný věk zhruba 6 let. Dnes jsem si vzal hypotéku a odstěhoval se do jiné, klidnější čtvti a z hrůzou čekám až zde doroste nová generace milých, růžových děťátek a začne to nanovo. Nezlobte se na mně, ale takoví jsme my rozhodně nebyli. K lidem, zvláště starším, jsme měli úctu a policie měla autoritu. Bohužel chyba je dnes v systému a ne v mládeži samotné, ale to by bylo na delší povídání.

185332

04.03.2009 07:55

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

Absurdistán

John Dovany 78.?.?.?

Doporučuji shlédnout film Absurdistán (v současné době rotuje na kanálech HBO) - už není daleko od pravdy. Kdo viděl, ví [smích]

185475

11.03.2009 09:40

Už zase straší s nukleárním Íránem

RE: Článek obsahuje pár naprosto zjevných nesmyslů:

John Dovany 78.?.?.?

To A.S. Pergill: Jediná země, která kdy použila atomovou bombu na lidi je USA, a to dokonce dvakrát! Já se vás ptám z jakého titulu nyní USA určuje, kdo může A-bombu vlastnit a kdo ne? Asi jen z pozice síly, viďte? USA vedou souběžně několik válek po světě, ale vždy příjemně daleko od domova. Hanba jim, říkám vám, hanba jim!

186272

12.03.2009 08:32

Už zase straší s nukleárním Íránem

RE: Pár odpovědí

John Dovany 78.?.?.?

To A.S. Pergill: Nechápu, jak můžete použití A bomby USA obhajovat. Proč tedy nemůže mít A-bombu Írán? S kolika zeměmi je Írán ve válce a s kolika USA? Copak to nevidíte, jací lidé v pozadí vedou celou planetu do totálního kolapsu? Umělý terorismus, věznění, mučení neviných, vykonstruovaná obvinění států z vlastnění ZHN, války, dekadentní společnost, boje o moc a energetické zdroje, násilí ve školách, totální chudoba miliónů lidí, geneticky zmutované potraviny, stále sofistikovanější sledování a špehování obyčejných lidí, nenápadné nastolování totalitního systému, ekotragédie . . . snad ani nemusím pokračovat. "My, lid USA, si nedáme vzít náš americký způsob života" - ale každý pohár jednou přeteče a v tomto případě už to nebude dlouho trvat. Celý ten jejich poživačný zpupný nenasytný systém zkolabuje sám a jejich nohsledi (bohužel i my) se svezou na dno s nimi. A až pár multi-hyper-mega boháčů bude vlastnit všechny peníze světa, zjistí, že si za ně nemají co koupit.

186374

14.03.2009 10:23

Už zase straší s nukleárním Íránem

RE: Pár odpovědí

John Dovany 78.?.?.?

Islamofašistickou propagandu určitě neopakuji. Ani jsem nepostřehl, že nějaká existuje. Propaganda, která nás denně masíruje je úplně jiného charakteru a z úplně jiných zdrojů. Zajímavé je, že ta vám nevadí. Možná ji i přijímáte a zakládáte na ní své názory. Ad: <> - - - - Viry si také neuvědomují, že zabíjejí svého hostitele, což jim v konečném důsledku přinese rovněž smrt. Planetu vedou psychopati, jejichž jediným cílem je moc. Nikdy se nezastaví. Nevidíte to kolem sebe i v menším měřítku? Proč naši politici např. dopustí takové zamořování životního prostředí, když v něm sami žijí a budou v něm žít jejich děti?

186546

14.03.2009 10:54

Vědecky do záhuby

Zase nic

John Dovany 78.?.?.?

A zase nic. Už jsem myslel, že po takové pauze příjde článek, z kterého se něco dozvím nebo na mne zanechá nějaký dojem . . . a zase nic. Živočišné druhy vymírají - to víme už od základní školy. Mrtví zanechávají odkazy - no to je mi novinka. Co tam máme dál? Aha to už je všechno. Hmm, tak snad příště. (Asi těžko)

186548

16.03.2009 15:05

Vědecky do záhuby

RE: Zase nic

John Dovany 78.?.?.?

Humoristický článek je ten, kterému se zasměji. Ale vzít nějakou nefungující oblast lidkého konání (a těch je!) a obšírně o ní neříct vlastně nic, jen to, že je to špatně, na tom mi nic vtipného nepříjde. To, že si autor všiml něčeho dalšího, co není vpořádku už mi připadá hodně obehrané, to už by dospělý člověk mohl mít za sebou. Samozřejmě, že se hned na mně sesype hromada intelektuálů, kteří "vidí dál" a nařknou mě z nedůvtipnosti, konzumu a nevím čeho ještě. Já to vím taky, že věda, školství, zdravotnictví, ekologie a celé lidstvo směřuje do kytek - a co? Otázkou je: uděláme s tím něco? Nebo se budeme na webzinech ukájet tím, jak je to špatné a MY jsme vám to říkali a MY máme pravdu a budeme si lebedit nad špatným stavem světa a bude nám dělat dobře, že to víme a ti hloupí ne? Je to tady ztráta času. Samý filozof teoretik a skutek utek. Příště si v obšírném článku plném barvitých přívlastků přečteme, že např. kolabuje doprava, cesty jsou přecpané a zplodiny ničí obyvatelstvo. Všichni napíšou, že tak skvělý článek ještě nečetli a ještě jej nazvou humorem. Že vás to baví...

186659

20.03.2009 10:35

Poslanecké žvanění o hovně

fraška

John Dovany 78.?.?.?

Zrovna tuto frašku jsem viděl v TV naživo a nestačil jsem se divit. Ale ještě k našemu premiérovi. Pobavilo mně, jak se po roce vytasil s důkazy o zmanipulování volby prezidenta. A nač tedy celý rok čekal? Není to náhodou trestný čin, vědět, že došlo ke zločinu (zmanipulovaná volba prezidenta, to už je snad vlastizrada) a nic tak dlouho nehlásit? Je tedy spoluviníkem nebo ne?

186922

20.03.2009 11:08

Viním média z Krize

?

John Dovany 78.?.?.?

Už vidím, jak Rey Koranteng zabrousí na Zvědavce a večer bude v koktavých Nováckých zprávách říkat, že ta krize zas tak hrozná není.

A navíc - ona opravdu hrozná je. Horší, než si připouštíme. Demonstrace statisíců lidí po celém světě a problémy a potažmo pády vlád u nás v TV téměř neuvidíte. Samozřejmě - co kdyby se čeští oVčané také začali cukat? Média se jen snaží zařadit krizi do běžného života, abychom si na to prostě zvykli. Jde všechno od 10 k 5? Horší se zdravotnická péče? Propouští se? Ale vždyť přece víte, že to je ta KRIZE, ne? A hned se to utrpení a tyranie lépe snáší a všichni chápou, že to tak prostě je, nikdo za to nemůže a nedá se nic dělat jen zatnout zuby a více pracovat a za méně. Na umělého teroristu už jsme si taky zvykli. Jsou to prostě nedílné součásti našich životů, kterými budeme ještě více bídačeni a otročeni.

186927

23.03.2009 09:48

Záhada tenisového lokte

Paralela Titanicu a světa a vztah k malým záchodům

John Dovany 78.?.?.?

Je neděle 14. dubna 1912. Titanic pluje západním směrem. Na kapitánský můstek se dostává varování před ledovci. Titanic pokračoval v plavbě. "Ledovec před přídí!" Dochází k nárazu, loď se začíná pomalu naplňovat vodou. Ačkoli dle fyzikálních zákonů je katastrofa nevyhnutná, zpočátku nikdo nevěří, že tak velká loď by se mohla potopit. O pár hodin později to všem začíná docházet a lidé se snaží zachránit si životy. Spouští se první záchranné čluny. Titanic se začíná naklánět a v tu chvíli už je jasné, že zkáza je nevyhnutná. Všichni se snaží zoufale dostat někam do bezpečí a podnikají kroky k záchraně svých blízkých. V tom vyjde z kajuty pan Lischka, rozhlédne se kolem a všimne si, že na jednom zábradlí lodi je odloupnutá barva. Upozorní na to všechny lidi pobíhající kolem a důrazně žádá, aby někdo zajistil barvu, štětec a dal věc dopořádku. "Slaná mořská voda může nechráněný kov znehodnotit!" volá zoufale, ale jeho slova se ztrácejí v povyku kolem. Lidé, mají momentálně jiné starosti a pan Lischka zůstává nevyslyšen. Inu, divíte se? Jsou to hloupé ovce, kterým unikají důležité detaily a nechají se strhnout davem.


[smích] [smích] [smích] Nic ve zlém [smích] [smích] [smích]

187024

Hlavním důvodem je příprava útoku na Pákistán, Afghánistán je jen přestupní stanice. YouTube - Obamovi lidé I a II.

187143

31.03.2009 13:29

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

RE: Možná chyba v překladu

John Dovany 78.?.?.?

Myslím, že bojovníků za porušování lidských práv zažil svět víc než dost, takže jde evidentně o chybu v překladu [smích]

187586

05.04.2009 19:30

Na sumitu G20 se rozhodli tancovat podle USA

RE: Všichni tancují a jeden kopíruje druhého,zábava na zakrytí zkutečných cílů.

John Dovany 78.?.?.?

...a který stát, jako jediný, použil A bombu na lidi, a to dokonce dvakrát?

187864

24.04.2009 16:19

Projev íránského prezidenta Ahmadinejada na Durbanské konferenci OSN o rasismu

RE: Demagogie - neverte mu ..

John Dovany 78.?.?.?

Milý Steve, už aby americká armáda udělala tanky a letadly pořádek i v tom našem českém binci. Tolik to potřebujeme, viďte? Už učinili hotové ráje z Vietnamu, Panamy, (Venezuela se pořád nějak nepochopitelně škube), Iráku, a teď už se brzy dočká i Pákistán a Súdán. Snad vlna blahobytu a demokracie v americkém pojetí dorazí i k nám, nebo že by ne? Možná, kdyby se pod naším územím našlo nějaké gigantické naleziště ropy - kdoví. Zatím tedy musíme čekat a doufat. Každopádně už se na ráji pracuje na celém světě. K tomu nám elity v pozadí USA vyrobily krizi a terorismus. To uvidíte velmi brzy, jak se budeme mít dobře. Přeji vám krásný život.

189320

26.04.2009 09:02

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Good Bye Herr Duce!!!

John Dovany 78.?.?.?

Logická otázka: Když je to takový MAGOR, tak proč se jej mocní tolik bojí?

189480

29.04.2009 12:02

Světoznámý klavírní umělec prohlásil, že se do USA nevrátí

RE: At je rad,

John Dovany 78.?.?.?

USA zavedly v polsku demokracii? Asi mi něco uniklo. Zatím ji zavedly ve Vietnamu,Iráku, Afghanistánu atp. Měl byste se tam odstěhovat. - - - Já si pana Zimermana vážím. Právě lidé, kteří se mají dobře drží hubu a krok, aby o své výdobytky nepřišli. On se ozval, ikdyž ví, že může být zničen, protože - Yes they can!

189829

30.04.2009 09:59

Světoznámý klavírní umělec prohlásil, že se do USA nevrátí

RE: At je rad,

John Dovany 78.?.?.?

USA se tak maximálně intenzivně zasluhují o pád celé planety. Vy jste tak naivní, že si myslíte, že jim ležela v žaludku nespravedlnost komunistického režimu? To snad ani není vtip?

189917

04.05.2009 09:51

Ideopolicie v Británii ukazuje svaly

RE: Zatím jim to vychází

John Dovany 78.?.?.?

Na Slovensku se nesmí mládež do 15 let toulat po barech a pít alkohol, což rozhodně schvaluji a mělo by se to zavést i u nás. Je to už neúnosné, co si tady ty bandy pubošů dovolují.

190293

05.05.2009 11:31

Vláda táhne do boje proti extremismu

RE: Missky

John Dovany 78.?.?.?

Přesně tak! Pro příklad si vzpomeňme, jak se vítězoslavně usmíval, když vyzdvihoval nadliské úsilí policie při dopadení Krjčíře v JAR. A kde ho mají dneska? Je to k smíchu.

190377

05.05.2009 18:59

Ideopolicie v Británii ukazuje svaly

RE: Zatím jim to vychází

John Dovany 78.?.?.?

Jistě, že každá starší generace jaksi nechápe tu novou neboť každá je svým způsobem poplatná své době a prostředí, ve kterém žije. Je obrazem svých rodičů a společnosti. O to více je celá situace k zamyšlení. Nikdy jsem nemyslel, že budu mládež odsuzovat, ale po praktických zkušenostech jich mám prostě plné zuby. Nejsou špatní všichni, ale ti z negativního spektra této generace jsou opravdu horší, než to bývalo dříve. Nedělají nic, celé dny se poflakují kolem domu a pořvávají na sebe hlášky typu: Co je ty buzerante; Nemáš hulo?; Pocem ty pičo; Co vykládáš, že jsem s ním mrdala ty kurvo - a podobně. Je to nechutné. Tato činnost jim zabere podstatnou část dne. Večer přijedou jejich kolegové s "vytuněnými" vraky, většinou značky BMW a provrtanými výfuky a obtěžují okolí nadměrně hlasitou hudbou např. kapely Kontrafakt - celým sídlištěm se rozléhají písně typu " budem ťa jebať do tĺsteho čreva" nebo "Hovno o mne víš, kokot o mne víš, kurvu o mne víš, viš o mne piču". V pozdních hodinách uspořádají párty u někoho v bytě, kde dále chlastají nezřízeně alkohol, hulí trávu a na balkoně do 4 rána řvou, kdo kde koho "mrdal". Městská police na zavolání přijede a odejede s nepořízenou neboť se nedostane do vchodu. "Mládež jim ještě posměšně a sprostě z balkónu nadává. Když jim slušně z okna řeknete, že by se mohli uklidnit, protože je půl páté ráno a pracovní týden, řeknou vám:" Drž piču buzerante". Malé děti mají také zajímavé způsoby zábavy. Žádné kolektivní hry nebo sport, ale například tříhodinové mlácení klacem do kovových sušáků na prádlo nebo hra na bezdomovce a na policii, kdy jeden leží na zemi (bezdomovec) a tři (policisté) do něj kopou a křičí: "Ty kurvo houmlesácká" - průměrný věk zhruba 6 let. Dnes jsem si vzal hypotéku a odstěhoval se do jiné, klidnější čtvti a z hrůzou čekám až zde doroste nová generace milých, růžových děťátek a začne to nanovo. Nezlobte se na mně, ale takoví jsme my rozhodně nebyli. K lidem, zvláště starším, jsme měli úctu a policie měla autoritu. Bohužel chyba je dnes v systému a ne v mládeži samotné, ale to by bylo na delší povídání a už jsem to tady jednou psal.

190419

11.05.2009 14:12

Lisabonský hon na Klause Zdroj: CTK

RE: Petice...

John Dovany 78.?.?.?

Alexo, vystihla jste to přesně. Nejvyšší čas, aby už to tady všechno zkolabovalo a lidi dostali pořádně přes prsty, protože to je neskutečné, jak jsou tupí a nemají o nic zájem, než se honit za penězi, ze kterých sotva zaplatí základní věci a nechájí se masírovat zbraněmi hromadného myšlení. Nechtějí znát pravdu a když jim něco vysvětlujete, tak se usmívají jako pitomci a mají vás za blázna. Byl bych moc rád, aby na světě vládl mír a blahobyt pro všechny, ale někdy mám na ty ovce takový vztek za tu jejich neschopnost, že si říkám: Hochu, za koho tady vlastně chceš bojovat? Vždyť ty lidi si to zaslouží. Všechno má svůj čas. Snad jednou procitnou, ale já se z toho dřív zblázním. Země je nádherná, ale svět je odporná stoka, lží, vražd, intrik a morálního úpadku. Někdy si říkám, co tady vlastně dělám...?

190876

12.05.2009 17:55

Život morčat

Odmlka

John Dovany 78.?.?.?

Už jsem si říkal, co že se to stalo s panem Lischkou, že už tak dlouhu nic nenapsal. Ale už je to tady! Dlužno dodat, že po tak dlouhé odmlce jsem čekal intelektuální posun směrem ke kladným hodnotám. A zase, jak je to již obvyklé, jsem se nic nového nedozvěděl. Paralela morčat s neustále omílaným špatným stavem všeho lidstva - trochu slabý čaj. Nad příspěvky ostatních autorů se člověk zamyslí, hledá relevantní informace z jiných zdrojů, diskutuje o tématu s přáteli i nepřáteli . . . ale tady: NIC. Pusto, prázdno, maximálně slabý povzdech nad promrhanými 5 minutami života. Tak snad tedy příště...

190968

25.05.2009 12:45

Noční můra Ameriky – Obamova dystopie

RE: Jsme na cestě do pekel

John Dovany 78.?.?.?

Všechno je, jak má být. Je nutné, aby se všechny ty události děly, jinak lidstvo neprohlédne. Někdo ví a někdo vědět nechce. Proto se to děje. Internet je bič na NWO. Myslím, že elity nedocenily význam internetu, jako zdroje nezávislých informzcí a čím dál víc se to mezi lidmi šíří. Je třeba aby, články ze Zvědavce, Matrixu-2001 a videa z Mustvatch.cz vidělo co nejvíce lidí a hlavně policistů a vojáků a nebude nikdo, kdo bude elitě pomáhat v naplňování jejich vizí, protože lidé to prokouknou. A tak mailujte, diskutujte a šiřte co nejvíce můžete, ať jim to překazíme. Někdy je nutné padnout až na dno, aby se věci daly do pohybu. Věřte v Boží plán - nenechá nás padnout. A nyslete pozitivně, jakkoli je to teď těžké. Každou myšlenkou vytváříme realitu a nesmíme dopustit, aby byla negativní. Hodně štěstí všem přeji.

191875

25.05.2009 12:48

Evropa možná o zlepšení vztahů s Ruskem vůbec nestojí

RE: Rusko je cíl

John Dovany 78.?.?.?

Není jen jedna elita. I zde se svádí boj o moc a Klaus je jen pravděpodobně styčný důstojník kliky ruských Oligarchů nebo tak podobně. Žádné morální procitnutí bych v tom neviděl. Každopádně, alespoň existuje někdo, kdo působí jako protiváha a díky i za to.

191876

25.05.2009 18:36

Noční můra Ameriky – Obamova dystopie

RE: Jsme na cestě do pekel

John Dovany 78.?.?.?

Tak tady to vidíte. A to jsem psal: "Myslete pozitivně" [smích]

191907

28.05.2009 07:42

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Vaječným výtržnictvím může ODS podle mého odhadu přijít o 2 až 3% hlasů!!!

John Dovany 78.?.?.?

Kdyby volby mohly cokoliv změnit, už dávno by je zrušili. Je to jen šaškárna. Lidi by neměli házet vejce - neměli by se těch jejich divadelních výstupů vůbec účastnit. Levice nebo pravice, jaký je v tom rozdíl? Jednou za čas se prohodí, aby lidi zase marně doufali, že se něco změní. A přitom je to stále ta stejná otrokářská společnost.

192093

09.06.2009 12:52

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

Varování ministra zdravotnictví

John Dovany 78.?.?.?

Stát nás přece vždy chránil. Není se čeho obávat. Prostě teď bude na každé potravině nápis -

Varování ministra zdravotnictví: Konzumace potravin způsobuje problémy erekce a rakovinu.

A je to, no ne?

192894

17.07.2009 09:37

Zásady Zásad… vydávání Zásad

Ještě jedna zásada

John Dovany 78.?.?.?

Zvědavec by měl "zásadně" vydávat články, které mají aspoň nějakou myšlenku, úroveň a sdělení. "Zásadně" by neměl vydávat slátaniny, jako je tato.

195897

23.07.2009 08:13

Internetoví surfaři dostávají plat za šíření izraelské propagandy

RE: Nějak jim to ujelo...

Guess 78.?.?.?

Internetoví agitátoři jsou i např. na Aktualne.cz. Stačí si přečíst příspěvky diskutérů, jako je Waleyo, Terro nebo Joan.

196232

11.09.2009 07:28

Pochybuji…

Same shit just another goverment

John Dovany 78.?.?.?

Kvůli tomu, co se zde děje dnes, jsem za socialismu emigroval. Dnes bych to nejraději udělal znovu, ale už není kam [pláč]

200100

15.09.2009 08:23

Děkuji České televizi

RE: Překvapení

John Dovany 78.?.?.?

A teď si představte ten paradox, kdyby p. Stwora tvrdil, že jich bylo 5.999.999. To už je zřejmě také trestný čin... Holocaust už leze lidem na nervy, jako reklama na Calgonit nebo Perwoll. V podtatě jde vlastně o totéž - neustálým omíláním se nám snaží něco vnutit. De facto jde o podobné produkty, jen zisky a účel mají jiného jmenovatele.

200352

18.09.2009 10:17

Vzali nám radar

Opatrně...

John Dovany 78.?.?.?

Jen doufám, pane Stworo, že jste si, před napsáním tohoto článku, dobře prostudoval všechny české zákony. Je klidně možné, že nedávno schválili nový zákon o "hanobení radaru" nebo "popírání významu radaru pro lepší blaho a bezpečnost ČR" a budete mít zase malér [chechtot]

200654

28.10.2009 09:15

H1N1: Genocida v přímém přenosu nebo omyl?

Project Camelot interviews Jane Burgermeister

John Dovany 78.?.?.?

Kdo má ještě pochybnosti, ať shlédne tento rozhovor:

http://dotsub.com/view/b0fb7146-8477-4851-910d-d68fc90b6f6d

203453

12.11.2009 07:47

Iluze demokracie v moderním světě

Nic nového...

John Dovany 78.?.?.?

Obávám se, že tento článek nepřinesl nic nového, jen stručný soupis toho, co už většina dávno ví.

204587

12.11.2009 23:32

Prasacia chrípka na Ukrajine je podvod

RE: Jde o přípravu plynové krize a ovlivnění voleb ?

John Dovany 78.?.?.?

Dobrou noc ti přeji. Ale před spaním si ještě pusť toto video:

http://dotsub.com/view/b0fb7146-8477-4851-910d-d68fc90b6f6d#

204658

29.12.2009 07:47

Domov důchodců Dobrá Voda - smrt vysvobozuje

???

John Dovany 78.?.?.?

Kolik vás tam je, že se necháte ovládat dvěma pipinama?

208256

07.01.2010 08:29

Policajné právo na Slovensku

RE: Co se divite v CR se klidne stane to same

John Dovany 78.?.?.?

Zkopírujte si svůj text do Wordu a zapněte si automatické opravy pravopisu, budete překvapen.

209095

12.01.2010 16:45

Farmaceutické firmy těží z falešné pandemie, říká zdravotní šéf ER

RE: The Council of Europe - není Evropská komise

Guess 78.?.?.?

Nemyslím, že autor udeřil do jádra věci. Lidé, kteří za vším stojí mají všechny peníze světa - nešlo o zisky. Jedná se o záměrnou depopulaci lidstva a nastolení NWO - to je jejich primární cíl. Pár milionů dolarů sem nebo tam, o to vůbec nejde. Natisknout si jich mohou, kolik chtějí.

209477

01.02.2010 19:30

U Václava Klause se dnes mihla jedna parodie na prezidenta z EU

RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...

Guess 78.?.?.?

Existují pouze dvě politické strany: Okrádající a okrádaní. Volby jsou jen iluze, že se podílíme na chodu věcí. Divadlo pro lůzu.

211170

Tak, červené tlačítko už bychom měli. Teď jen zbývá naprogramovat scripty webových robotů, aby přes proxy servery neustále měnili svou IP adresu a automaticky a systematicky generovali clicky na Zvědavci.org, Osudu.cz, Mustwatch.cz, Matrixu-2001, Cez-okno.net, inespravy.sk, Orgo-net.blogspot.com, Dolezite.sk..............

212255

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 4

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,34 Kč
Euro
27,42 Kč
Libra
30,29 Kč
Kanadský dolar
17,53 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
25,65 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 893,59 Kč
1 unce stříbra
545,61 Kč
Bitcoin
306 757,04 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?