Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 24 příspěveků, 2 různá jména: Jan X., r.m..

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.01.2009 12:08

A kdy nám řekne Schwarzenberg pravdu?

RE: Zklamání

Jan X. 78.?.?.?

Názor? Vždyť ten pablb nejen že neví, že nelze zvolit někoho do obou komor parlamentu, on ani neví, že Švarcnberk není v Senátu za ODS, ale za neexistující stranu ODA. V ODS je jiný sionista - a to Vondra. - Když jsem se s ním jednou jako ještě Kalbáčův poradce snažil bavit (na jeho vlastní žádost) o Lisabonský smlouvě a narazil jsem při tom na okolnost, že Šarkézy byl ten, kdo navrhl, aby o smlouvě nikde nebylo referendum, vylítnul jak icik a začal na mě hystericky hulákat, že prý jsem urazil francouzskýho prezidenta, že prý se neříká Šarkézy ale Sarkózy [chechtot] - byl tak říčnej, že utek a nechal si na stole cigára a mobil, a když se pro ně za čtvrt hodiny vrátil vykřikoval pak na celý kolo v senátní restauraci, že prý jsem blázen. [chechtot] Ale pointa je zpátky u Švancenberka - když jsem se o Lisabonský smlouvě bavil s ním, tak jako obvykle skoro usnul a viditelně nechápal, o čem to je, a jen huhlal jakási naučená hesla, vrcholem pak bylo, když nám osobně (a nejen nám), dokonce v písemný formě, profláknul celkem výbušná diplomatická tajemství z vlastního ministerstva - viz můj článek ZDE No co vám budu povídat - švejkárna. Ten si snad jakkkoli cizinec to český občanství alespoň tou svou blbostí zaslouží. Švarcnberk a na svém místě? To je snad i v diskusi na Zvědavci prolezlý agentama dost špatnej vtip. [oči v sloup]

179987

07.01.2009 15:46

A kdy nám řekne Schwarzenberg pravdu?

RE: Zklamání

Jan X. 78.?.?.?

Nojo, občas něčí výlevy tak uráží zdravý rozum, že si člověk nemůže pomoct. [oči v sloup]

Jinak s tím Vondrou - koukali jsme tam na něj všichni a nikdo nechápal jak ho mohla taková pitomost tak vytočit. Nojo ale když holt člověk nazve pravým jménem ty, o kterých se nesmí mluvit, tak holt se není co divit, že jejich český sayani tak pění. [chechtot] (na Sarkozyho se veřejně ví, že byl sayan Mossadu, profláklo to už dávno LeFigaro, celkem nechápu, jak může být prezidentem někdo, kdo nemá nárok na prověrku - a to teď ještě Meysan profláknul jeho napojení na mafii a američany...toho byl francouzům teda čert dlužnej - asi jako nám Trilaterálvondru se Švancbilderberkem).
Jinak znám jednoho bývalého mukla, který byl s Vondrou zavřenej. Vondra tam byl prej hýčkanej jak v bavlnce. Takže nevím, jestli by ten pracovní tábor byl na něj k něčemu...

180027

11.01.2009 23:57

Dopis Vaškovi

Krásné vyznání lásky ke zvířeti

Jan X. 78.?.?.?

Je to smutné když odcházejí, nebť jsou to s těmi legračními kukadly zrcadla naší duše.

180613

28.01.2009 00:51

Nabucco přenechme Verdimu

Musíme rozjet jádro

Jan X. 78.?.?.?

Nemůžeme myslet jen na plyn, důležitá je elektřina, výhledově její spotřeba poroste a musíme se tedy orientovat na zdroje, které dlouho vydrží a zároveň jsou schopny tuto vysokou spotřebu pokrýt, jediný takový zdroj, který známe je jaderná energie, zde nějaká čísla:

Spotřeba ČR 2005
celk. ČR 57500TWh
Temelín - JETE 10983TWh
Dukovany - JEDU 13744TWh
TE+DU 24727TWh = 43% spotř. v ČR

Spotřeba 2015
celk. ČR 52000-65000TWh (předp. 61000TWh)
JETE >15000TWh
JEDU >16000TWh
TE+DU >31000TWh = 47-59,5% (předp. 51% podíl jádra na spotřebě v ČR)

Spotřeba 2020
celk. ČR 58000-65000TWh (předp. 63000TWh)
JETE >18000TWh
JEDU >16000TWh
TE+DU >34000TWh = 52-58,5% (předp. 54% podíl jádra)

Jinže pak, pokud by pokračoval trend spotřeby, což nejspíš ano - neboť jsme víceméně o polovinu níže než je průměr západní Evropy:

Spotřeba 2025
celk. ČR 59000-68000TWh (předp. 66000TWh)
JETE >19000TWh
JEDU >16000TWh
TE+DU >35000TWh = 51,5-59% (předp. 53%)

Takže by podíl jádra po r. 2020 začal velmi pravděpodobně stagnovat až klesat, pokud by se nic nestavělo.

Pokud bychom nebudovali jaderné elektrárny, tak už v r. 2020 by ČEZ nic nevyvážel a po 2025 už bysme museli začít dovážet, nebo budovat uhelné elektrárny. Jinže kolem 2040 navíc začne docházet i uhlí (nemluvě o plynu a ropě, které už začínají docházet právě nyní) a bez jaderné energetiky a při stále rostoucí populaci by došlo k absolutnímu kolapsu ekonomiky nejpozději do r. 2070, naše civilizace by se jednoduše ani toho katastrofického "globálního oteplování" (i kdyby nakrásně nějaké bylo) nedožila. Jádro je ale už dnes nejlevnější zdroj elektřiny - i přesto, že se JETE výrazně prodražila a prodloužila doba její stavby - takže je to ekonomicky pitomost.

Investovat do plynovodu ze zemí s tak nízkými zásobami plynu je další z nesmyslů naší vlády, která zřejmě sází na to, že občané jsou neinformovaní pitomci.

Energetickou prioritou ČR (a nejen jí) by jednoznačně mělo být jádro. Nejdůležitější prioritou v rámci jádra pak krátkodobě
1. dostavět JETE 3,4
dlouhodobě
2. rozjet výzkum a vývoj 4. generace reaktorů s rychlými neutrony - jednak těch, co spalují stávající radioaktivní odpad (IFR) a i těch, které spalují Thorium (LFTR), kterého máme řádově nejméně na tisíce let, a vytěženo je ho již dnes tolik, a jaderného odpadu máme tolik, že by se nemuselo nic těžit po dobu celých stovek let a zatěžovat tak dále přírodu. Navíc jsou reaktory 4. generace řádově bezpečnější než současné reaktory 2. a 3. generace. Jejich vývoj, pokud se na tom mákne, může být dokončen za <15 let a i čeští vědci se toho samozřejmě účastní.

182285

28.01.2009 01:08

Nabucco přenechme Verdimu

Motto:

Jan X. 78.?.?.?

James Hansen, Obamův poradce pro energetiku:

"...It is essential that dogmatic ‘environmentalists’, opposed to all nuclear power, not be allowed to delay the R&D on 4th generation nuclear power. Thus it is desirable to avoid appointing to key energy positions persons with a history of opposition to nuclear power development. Of course, deployment of nuclear power is an option, and some countries or regions may prefer to rely entirely on other energy sources, but opponents of nuclear power should not be allowed to deny that option to everyone..."

"Je podstatné, aby dogmatickým "environmentalistům", kteří jsou v opozici k jakékoli jaderné energetice, nebylo dovoleno zdržovat výzkum a vývoj 4. generace jaderné energetiky. Proto je žádoucí vyhnout se na klíčových energetických pozicích zaměstnání osob, které v minulosti oponovaly rozvoji jaderné energetiky. Je samozřejmé, že využití jaderné energie je možnost a některé země nebo regiony mohou dávat přednost zcela jiným zdrojům, ale odpůrcům jaderné energie by nemělo být dovoleno upřít tuto možnost všem."

Myslím, že by si z toho u nás měli vzít lidé příklad a konečně vykopat Bursíka - jednoduše už ho nevolit.

Pokud zůstaneme pozadu, a necháme Rusy, Japonce, Číňany, Korejce a Indy (kteří na tom pracují - nejsou blbí), vyvinout 4. generaci a sami nebudeme dělat nic, pak už za 30 let budeme na nich nejen ještě více závislí než dnes, ale v podstatě budou ovládat naší energetiku a tím i ekonomiku jako celek.

182287

28.01.2009 21:03

Nabucco přenechme Verdimu

RE: K reaktorům s rychlými neutrony

Jan X. 78.?.?.?

To je tak, když se do diskusí vkládají lidé, kteří dělají, že něčemu rozumí a přitom nemají o věci zbla ani páru.

Rychlé reaktory (zejména systém IFR - rychlý reaktor s uzavřeným cyklem - jehož výzkum zastavil Clinton s Gorem na nátlak fosilní lobby v r. 1994) jsou naopak navrženy tak, aby
1. možnost výroby štěpného materiálu pro jaderné zbraně z paliva byla výrazně ztížena (palivo je tak radioaktivní, že je mnohem levnější vyrábět vysokoobohacený uran a plutonium na jaderné zbraně z přírodního uranu, než z paliva v rychlých reaktorech)

2. aby bylo v reaktoru možné "pálit" stávající jaderný odpad, včetně štěpného materiálu z přebytečných jaderných zbraní, tedy nebezpečný materiál, s nímž si zatím nevíme rady a máme ho hromady.

3. aby by proces přepracování paliva kontinuální a využila se většina jeho energie (oproti současným reaktorům, kde je to <1%), a zbylo jen asi 17% materiálu, který přestane být aktivní už za cca 300 let díky tomu, že se skládá jen z izotopů s krátkým poločasem rozpadu.

4. aby celý proces fungoval na atmosférickém tlaku (vyloučení podobné havárie jako v Černobylu)

5. aby se zvýšila teplota reakce a tím i termodynamická účinnost procesu až na >50% (současné JE 35%) a tím se výrazně zmenšily chladící prvky a tím i cena a zastavěná plocha celé elektrárny.

Tedy to co tvrdíte o rychlých reaktorech je často nesmysl až lež. Naopak, k využití na jaderné zbraně je výhodnější lehkovodní reaktor, který stabilně produkuje vysoké množství plutonia v odpadu, zatímco znečištění výsledného produktu vysokoradioaktivními gamazářiči je minimální a tím tedy i náklady na dostání onoho plutonia z odpadu. Naopak, jaderná energetika 2. a 3. generace byla v podstatě zástěrkou k výrobě plutonia pro jaderné zbraně. 4. generace by toto ztížila až znemožnila, tedy přinejmenším méně vyspělým státům. Ty vyspělejší tak jako tak mají jaderných bomb, že nevědí co s nimi. Ano, to co má na mysli Bobošíková jsou skutečně mnohem bezpečnější technologie, než současná JE, která je tak jako tak už výrazně bezpečnější než uhelné elektrárny, produkující stabilně řádově 100x více radioaktivního spadu v popílku ze spalování uhlí, než jakékoliv jaderné elektrárny 3. generace.

Dále tu máme technologii LFTR, která vyrábí a zároveň spaluje Uran 233 vyrobený rychlými neutrony z Thoria 232, v tekutém palivu, ve kterém se vyskytují opět další gamazářiče a je tedy opět extrémně obtížné z něčeho takového vyrábět vysokoobohacené štěpné materiály pro jaderné zbraně. To je to opravdu levnější už z mořské vody, které je všude hafo.

Takže si příště něco přečtěte, než budete ze sebe dělat neználka.

182368

02.02.2009 10:31

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Tesla Color

r.m. 78.?.?.?

HD TV je technicky zcela něco jiného, v tomhle formátu se ani moc nevysílá. Všechny ty načinčané hračičky si na HDTV jen hrají.
Osobně používám malou TV Brožík Color bez dálk.ovládání, mám jí zadara.
Prášky na praní jsou samostatná kapitola. I slavná Lanza měla svého času minimální rozpustnost. Nechali to nenápadně doprodat.
A všechny fosfáty z pracích prášků se přestěhovaly do tablet myček na nádobí. Právě ta móda dorazila na venkov do výtoků senkroven do potoků, sinice jásají. [chechtot]

182798

02.02.2009 11:02

NATO s táním arktického ledovce vyvolává další mezinárodní skandál

Kapacita Stockmanova pole: opravdu triliony kubíků?

r.m. 78.?.?.?

Mám pocit, že je v textu řádová chyba vzniklá překladem z USA originálu. Miliarda v USA je bilion, bilion je trilion. V evropských zdrojích se píše o bilionech, popřípadě o tom, že toto naleziště by pokrylo spotřebu EU na sedm let. Právo na průzkumnou těžbu mají od Rusů zatím Norové (Shell dostal padáka), původní termín zprovoznění už prošel, nově se mluví o roce 2014.
Relativní technologická novinka je doprava plynu v podobě kapaliny. Obecně platí, že z jednoho litru kapalného plynu vznikne za atmosférického tlaku asi 1000 litrů plynného)) plynu.
Více informací v knize Lucas Edward,Nová studená válka. Vyšla letos. [překvapení]

182802

04.02.2009 20:00

PČR a soudy mají nový problém

RE: Článek nene nejde o shodu jmen je to on Jemelin Jemelnikov

r.m. 78.?.?.?

S panem Jemelíkem mám nepříjemnou zkušenost, nemůžu se zbavit jejich spamovou poštou dopravovaný plátek Politikon. Po jeho návštěvě se pravidelně v prohlížeči objeví trasovací cookie s koncovkou .ru jako rusia např.: jmeno@rambler.ru.
Jemelík se drží svých v agentuře StB získaných zvyků. Pendluje většinou mezi Ruskem a Španělskem, rusky umí dobře a je tam jako doma. [bliji]

183036

05.02.2009 15:44

„Jsme schopni zničit všechna evropská hlavní města“

odhadem, kolik jich můžou mít? cca 500?

r.m. 78.?.?.?

Neměli by se tedy účatnit jednání USA a Ruska o snížení počtu střel na 1000 na každé straně?
Možná proto píchnout starší článek dopředu, nějak.
Ale řeknu vám, jestli tohle je realita, tak mi je až teskno po starých bezpečných studenoválečnických letech. Unuděné posádky na obou stranách, málem obrostlé mechem, vojska se věnovala šmelení s domorodci s materiálem a výstrojními součástkami ach jo. Zlatý doby maskování skutečného stavu rozpadu kdysi útočných svazků rezem [zmaten]
Dneska už pro jistotu nemáme armádu vůbec žádnou, ze všech jsou úředníci a zbytek je v zahraničí. Aby se jednou měli kam vrátit.
V zemi je možná 400 tisíc "gastarbeiterů" z území bývalého Východního bloku. Většina z nich prošla základním vojenským výcvikem a umí ovládat běžné zbraně.
U populace českých mužů se tato obecná schopnost postupně vytrácí. Kromě nácků a branné výchovy komunistické mládeže ovšem.
Pokud se to nepovede uřídit obecným blahobytem a snad lenností uchystáme si ke stáří ke shlédnutí obrovský masakr. Aspoň kousek snad z toho uvidíme [velký smích] [překvapení] [pláč]

183123

07.02.2009 13:11

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Musíme rozjet jádro

Jan X. 78.?.?.?

Dodávám zdroje:
Spotřeba elektřiny:
http://proatom.luksoft.cz/view.php?cisloclanku=2006030401
JETE:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Jadern%C3%A1_elektr%C3%A1rna_Temel%C3%ADn
JEDU:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Jadern%C3%A1_elektr%C3%A1rna_Dukovany

183293

23.02.2009 20:17

Jsem lakmusový papírek

RE: upozornění

Jan X. 78.?.?.?

No, to se děje i jinde, například když zadáte odkaz na zvedavec.org do diskuse na iDnes, tak prý obsahuje "vulgární výraz" a systém ho nezveřejní.

184427

25.02.2009 11:26

Monsanto využívá různé cesty, jak znemožnit používání nemodifikovaných semen

chybí konkurenční společenský systém

r.m. 78.?.?.?

Prakticky všechny výhody západních občanů byly zavedené jen za skřípění zubů korporátních nenažranců.
Churchil v GB zavedl horníkům osmihodinovou pracovní dobu ve 20. letech 20. století jen pod nátlakem poté, co v Rusku jejich kolegové tuhle výhodu získali.
Po roce 1945 k hrůze nenažranců se vyvlastňovací mašinérie hrozila rozšířit po celé Evropě, lidé už měli té bídy plné zuby.
Zónu blahobytu na hranicích systémů bylo nutné udržet stůj co stůj, dokud se socialismus bez lidské tváře neznemožnil sám.
PS: taky vám občas něco přestane fungovat na netu, když se příliš angažujete mimo hlavní proud vypatlaných redaktorských blbečků? [bliji] [chechtot]

184553

15.03.2009 14:12

Židovská otázka

Hmm

Jan X. 78.?.?.?

"co by se tak asi stalo, kdyby v Rusku nežily tři milióny Židů a osmdesát miliónů Rusů, ale naopak? Čím by se pro ně stali Rusové? Jak ti by je šikanovali! Přiznali by jim rovná práva? Nechali by je svobodně vyznávat jejich víru? Nenadělali by z nich rovnou otroky? Nejednali by s nimi ještě hůř? Nesedřeli by z nich docela kůži? Nesmetli by je z povrchu zemského, nevyvraždili do posledního muže jako kdysi ve středověku jiné národy?"

No, stačí se podívat do pásma Gazy nebo na Západní břeh a ony postupující buldozery...

186593

18.03.2009 11:09

Lidožrouti

Proč lidožrouti?

Jan X. 78.?.?.?

Protože loď se potápí, a jak je vidět z mizení, teda že se přestávají znát, tak ty největší krysy už opouštějí loď a dělají při tom já nic, já muzikant, protože na palubě se někde pořád ještě tančí. Ty nejspíš nikdy nebudou pykat, i když na schovávanou hrajou jen což. Ten článek je jen takové to zvolání: "zachraň se kdo můžeš", nebo tak něco.
Lidožrouti tak nanejvýš čekaj na přeživší ztroskotance. Je to jen titulek. původně zněl: "Lidožrouti aneb záhadná zmizení", je to kryptogram, ale nějak panu editorovi asi kus vypadl. Něco k tomu třeba napoví deník Dostojevského: http://www.zvedavec.org/klasika/2009/03/3052-zidov...
Jen taková poznámka: 1948 neproběhlo žádné "znárodnění" ale konfiskace, a nejen že byly podniky zabaveny, ale jejich původní majitelé za ně ještě po leta byli nuceni plnit daňovou povinnost pod hrozbou lágru dokud nepřišli na mizinu na dobro - a tyto zločiny pak pokračovaly i v rámci tzv. "restitucí" ještě přinejmenším velmi nedávno, pokud tak tomu není dodnes. Něco jsem k tomu napsal zde:
http://www.blisty.cz/art/38652.html

186827

18.03.2009 11:14

Lidožrouti

RE: Proč lidožrouti?

Jan X. 78.?.?.?

aha, teď koukám, že tam to záhadné zmizení je jako podtitul, v diskusi se to nezobrazuje, tak jsem byl trochu zmaten, takže se omlouvám.

186828

19.03.2009 18:25

Poslanecké žvanění o hovně

Mě není jasné

Jan X. 78.?.?.?

kde je tam to zpochybnění ústavního pořádku a volby prezidenta premiérem, to mi nějak uniká.

186883

19.03.2009 19:15

Amerika je nevolníkem Izraele

Konzervativci????

Jan X. 78.?.?.?

Měl tím na mysli koho? Neokony?
Rozhodně asi neměl na mysli konzervativce typu Rona Paula, Pata Buchanana nebo Alexe Jonese - ti ostře vystoupili proti válce v Iráku, ti byli označeni za antisemity, protože vystupovali proti židovské lobby...

Zase jeden nesmysl. Asi jako když pan Perle perlí a říká, že neokoni neexistují.

186886

19.03.2009 19:34

Amerika je nevolníkem Izraele

Myslím tedy, že toto je jeden ze slabších článků Craiga Robertse

Jan X. 78.?.?.?

Když už má takový bombastický titulek, proč vůbec nezmiňuje to, že Freeman svoji kandidaturu stáhl právě a především proto, jakou celou hysterickou kampaň kolem možného jmenování rozpoutala ADL a především Zionist Organization of America? To mi opravdu nejde na rozum. Místo toho užívá pojem konzervativec ve zcela nesmyslné souvislosti na místě, kde by bylo adekvátní užít pojmu neo-konzervativec - což se mezi sebou liší, a zvlášť v USA asi jako komunismus a křesťanská demokracie...Dávám 5, protože novinářsky je to tedy dost tendenční a přitom ta pointa uniká.

186888

20.03.2009 08:52

Elie Wiesel má problém

Hmm, zajímavé

Jan X. 78.?.?.?

Počkáme si na důkazy. Jediná otázka: Proč se tato story objevuje až teď? A proč se Gruner hned pouští do Williamsona? Když ten už přece na příkaz Vatikánu odvolal.
viz. zde Není to trochu kopání do mrtvoly?
Zajímavé jsou i ony diskuse pod články.
Docela me ovšem dostalo, jak toho "Wiesela" dostal další vyvolenec Madoff a obral ho o všechno. viz zde
Spletité jsou cesty páně... [oči v sloup]

186915

21.03.2009 15:32

Elie Wiesel má problém

RE: Hmm, zajímavé

Jan X. 78.?.?.?

Nojo tak to jsem tedy bohužel zatím nečetl, to je velice zajímavé.

186970

23.03.2009 18:39

Austrálie se zbláznila

článek

Jan X. 78.?.?.?

jeho hledání zabralo asi minutu:
http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.ListAll&friendID=171414285

187065

07.04.2009 03:55

Mesiáš nebo Satanáš?

RE: Nová motoristická nadávka

Jan X. 78.?.?.?

No, návštěva Obamy, vč. odmítnutí otázek na tiskové konferenci, by mi tak trochu připomínala návštěvu Hitlera za říšským protektorem, kdyby onen protektor ovšem seděl na Hradě a ne na Hrádečku. A také mi nějak v těch ulicích chyběly ony davy s mávátky. Za to na hradčanech jich bylo, že by měl jeden už pomalu strach na ulice vycházet, kdyby nevěděl, že jsou to samí bývalí, současní a budoucí konfidenti.

187933

07.04.2009 04:34

Kam zmizel náš pan prezident?

RE: Svora špatně počítá

Jan X. 78.?.?.?

Nic mi do toho není, ale buď neumíte počítat, nebo jste měl halucinace. [oči v sloup]

187935

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 111 čtenářů částkou 17 636 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 1

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
27,29 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,46 Kč
Australský dolar
16,43 Kč
Švýcarský frank
25,45 Kč
100 japonských jenů
22,01 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,21 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 944,01 Kč
1 unce stříbra
562,76 Kč
Bitcoin
297 763,25 Kč

Poslední aktualizace: 26.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?