Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 839 příspěveků, 1 jméno: Mirda.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.12.2008 04:38

Potřebujeme další stranu?

RE: NWO

Mirda 24.?.?.?

>...V tom je to parazitování - podporují ty, co by si zasloužili tresty, dehonestaci, ztrátu prestiže a moci...Je pochopitelné, že vy své soukmenovce bráníte.
------------
Nejen to, že je Vojta brání, ale on v tom jede taky. Místo toho, aby s Datlem pokračoval poctivě ve hře na židy a přihodil na váhu další várku "slušných" židů, tak začne obhajovat bolševickou revoluci v Rusku a k tomu ještě napíše tohle:
>A protože příčinou lidského zla jsou především nevědomost, omyl, iracionalita a stupidita, mohl byste být třeba příčinou zla i Vy...
-----------
Samozřejmě...jako by se Vojta samolibně shlížel v zrcadle? Slovní exhibicionista s bezmeznou dávkou jízlivostí...ztělesnění veškerého zla. "Kdo zakrývá, toleruje a nebo dokonce obhajuje zločin, stává se sám zločincem".

Všichni tady v této větvi...mtk, Jindřich, Datel, MéďaBéďa, google i paní Jarmila. Přátelé, bojujete statečně, ale nebylo by lepší podobné zmrdy ignorovat?

178226

16.12.2008 05:28

Potřebujeme další stranu?

RE: NWO

Mirda 24.?.?.?

>...Až jich bude zbývat už jen zhruba 500 mil, tak je zase hezky rozdělí, označkují, zaměstnají a budou tvrdit, že takový hlokaust se už nikdy nesmí opakovat .... [mrknutí jedním okem]
----
Velice výstižně napsáno. Jenom malinko doplním. A pokud se náhodou objeví nějaký revizionista skutečné historie a začne "oblbovat", že tady kdysi na planetě žilo dokonce přes šest miliard lidí? Takový člověk bude označen za nepřítele státu (NWO), uvrhnou ho do psychiatrického ústavu a postupně ho na stanovenou diagnózu zpracují. Bude uzákoněno, že číslo "šest miliard" se nesmí vyslovit. Aby se lidé vyhnuli nějakým nostalgickým vzpomínkám na doby minulé, slova "máma", "táta" a "rodina" budou vypuštěna ze slovníku. I výraz "sourozenci" přestane existovat, neboť již při prvním porodu bude proveden zákrok na zamezení dalšího početí, jinak by se planeta zase přelidnila. Hlavně, že už se holocaust nikdy nebude opakovat. [mrknutí jedním okem]

178228

17.12.2008 20:26

A nyní za světovou vládu

RE: Pane Bartošku,

Mirda 24.?.?.?

>Ano, dostávají. Ale s patřičným komentářem ...[chechtot]
------
To by mne zajímalo kdo to je ten Jindřich Sládek, co píše: "Ti, co nežijí v ČR jsou cizáci a nemají právo nám tady do toho kecat"? Znáš ho Jindro? [mrknutí jedním okem] [velký smích]
Takže...pardón. Už budu držet hubu. Je ale zajímavé, jak se nám Čulík na BL najednou odkopal. Když známe názor vydavatele, tak si snadno dovedeme vytvořit představu o neutralitě BL....
Kolik článků proto nebylo přijato k publikaci?????? Když je někdo pro (Lisabonskou smlouvu), tak je také pro EU a rovněž také pro totalitu vedoucí k NWO...to je bezpochyb(!)

René je příliš důvěřivý, když píše o patro výš:

>Nemyslim, ze by panove na BL stali o nejakou novou totalitu. I kdyz nejaky nova "velkofeudalni monarchie" by nekterym mozna nevadila. Ale rekl bych, ze nekterym by vadila stejne jako mne.
-----
Chaos a mlžení je jedním ze způsobů ovládnutí společnosti. Netvrdím, že to dělá René úmyslně. Naopak - tohle je ukázka, že tomu lze lehce propadnout...vzbudit důvěru a zahnat pochybnosti. Všichni bez vyjímky tomuhle můžeme podlehnout. I já osobně. Jak lze pozorovat na některých - zde uvedených příspěvcích - už se nám tady vyskytuje pár poslušných ovcí, které se na NWO dokonce i těší. Nebudu jmenovat.

178372

18.12.2008 15:45

A nyní za světovou vládu

RE: Pane Bartošku,

Mirda 24.?.?.?

>...vim, ze treba Jan Zeman mel problem nektere clanky proti LS udat na BL, a pokud muzu i posoudit, tak kvalitni clanky. Ale presto nabizi prostor i nazorovym odpurcum...
------
Články Jana Zemana proti LS jsou pro BL názorově odlišné. Takže...jak je vidět, moc prostoru tam pro opačný názor neposkytují. René...a to je jenom to, o čem víme. Zajisté bude spousta jiného nezveřejněného materiálu, o kterým ani nevíme. V BL jsem ztratil důvěru.

178459

18.12.2008 16:06

Potřebujeme další stranu?

RE: Ve svých službách

Mirda 24.?.?.?

>Paní Ajo,když já bych ten Bohémský, český, cikánský hájek taky potřebovala mít přeložený do češtiny. Zkusila jsem se včera na to dívat, ale bohužel nerozumím tomu.
--------------------------------------
Senzacechtivý reportér Alex Jones roztáhl patnáctiminutovou zajímavost na celé dvě hodiny. Viděl jsem tohle video asi tak před rokem. Koukat na video to není ono. To se musí vidět na vlastní oči. Až se nám trochu s časem uleví, tak si tam zajdeme společně na kafe. Všichni. I paní Aja a pan editor. Není to daleko od San Franciska. Severně od Santa Rosa Kalifornia po stejnojmenné dálnici "Bohemian Hwy". Všichni z nás jsme "Bohemians", takže nevidím problém, proč by nás tam nemohli pustit? Jenom malé upozornění. Po večeři je chlastačka, která se většinou zvrhne v sexuální orgie. Máme tedy dvě možnosti. Buď se vydáme na útěk a nebo se dobrovolně poddáme.
[velký smích] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

178461

18.12.2008 16:25

Potřebujeme další stranu?

RE: NWO

Mirda 24.?.?.?

>Lidem typu Vojta, alias užitečných idiotů systému je mnoho. Velká nevýhoda Vojty je to, že on ty lži a nesmysly pak prezentuje dál, s dobrou vírou, že něco ví, vždyť to slyšel v televizi, případně si to přečetl v brožuře.
-------------------------------------------
A přitom tvrdí, že Protokoly Sionských Mudrců je podvod a přesto se jimi řídí. Tohle je až nepochopitelné. Chudáci děcka, kteří mají tátu tupce(!) [chechtot] [velký smích]

178462

18.12.2008 16:33

Potřebujeme další stranu?

RE: poctivá strana podporující pravdu a svobodu je potřeba!

Mirda 24.?.?.?

>...Zkuste chvíli nepodvádět, nevymýšlet si a nelhát;
>nikam to nevede, a jste snadno usvědčitelný. Ano?
---------------
Pan 2xs často trpívá slovním průjmem. A jak to na něho příjde, tak nemá moc času přemýšlet o návalu slov, jejich významu a postavení ve větě. Holt...musí to ven a logika jde stranou. [mrknutí jedním okem]

178464

18.12.2008 16:38

A nyní za světovou vládu

RE: Pane Bartošku,

Mirda 24.?.?.?

>...Tedy pokud argument, že Čulíkovi může být jedno, co se tu děje, když tu nežije, znamená, že do toho nemá kecat...
-------
Jindřichu, pochopil jsem to a fandím Ti...Jen tak dál. [mrknutí jedním okem]

178466

19.12.2008 05:53

Zemský ráj v nedohlednu

Jsou BL nezávislé a nebo to jenom předstírají?

Mirda 24.?.?.?

O Evropské unii bylo zde na Zvědavci již napsáno bezpočet článků a ještě více příspěvků od čtenářů. Nemá tedy význam se opakovat a zdůrazňovat, že pod rouškou ekonomické spolupráce se postupně a plíživě "sjednocená" Evropa stane (má se stát - v červenci 2009) dalším monstrem k ovládnutí lidí a jednotlivých národů a dalším stupínkem k vytvoření jedné světové vlády. Jediná země členských států, které ústava povoluje k rozhodování občanů referendum je Irsko a NE je jednoznačně NE. Není tedy o čem nadále diskutovat. Proč najednou takový nátlak? Proč opakovat referundum, dokud neprojde? A co jiné státy, kde referendum nebylo umožněno? Komu tolik záleží na tom, aby se Evropská unie vytvořila? Nebudu tady jmenovat jednotlivé členy mezinárodního bankovního kartelu, kteří si myslí, že jedině oni mohou rozhodovat o lidském společenství na planetě a proto jedině ONI jsou oprávněni k založení jedné světové vlády. Pro účel této diskuze postačí, když napíši jméno alespoň jednoho jediného člověka, který usiluje o totéž. Lépe řečeno...nahání těm dříve zmíněným vodu na mlýn. Ten pán se jmenuje Jan Čulík.

Zmýlit se je lidské...ale mýlit se tolikrát? A navíc, když se jedná o žurnalistu - rádoby - "nezávislé" webové stránky? Žurnalista, který rozprostírá nabídku různých názorů a sám má názory - mírně řečeno - rozporuplné? Nejde jenom o extrémismus pana Čulíka týkající se Evropské unie a nebo napadání diplomatického jednání prezidenta Klause, ale pan Čulík se mýlí a uráží i pana Kotrbu za jeho názory. Například tady (poslední odkaz v článku):

Nesmyslné jsou i paranoidní úvahy o "vlivových" organizacích maďarského finančníka Gyorgye Sorose. Kotrba nechápe, že západní společnosti jsou pluralitní. Neumí jazyky a zná jen Rusko. V západních zemích vládne princip tzv. "clear blue water". Jednotlivé insituce či mocenská centra nejsou mafiánsky provázány jako ve východní Evropě. Při posledních amerických prezidentských volbách investoval Soros velké finanční částky ve snaze zabránit znovuzvolení George Bushe prezidentem. Potud Kotrbova paranoidní představa, že všechno americké je navzájem spojeno a od ďábla pochází. Mohl by si uvědomit, že Soros ani není původem Američan, ale Maďar. Toto je ovšem také součástí této zvláštní české xenofobie.

Tak se podívejme, co píší o G.Sorosovi třeba TADY. Že by tohle pan Čulík nevěděl? Mýlí se tedy často, ale možná i záměrně? Naskýtá se nám tedy nezbytná otázka: "Pro koho pan Čulík pracuje?"

178504

19.12.2008 17:12

Zemský ráj v nedohlednu

RE: Velmi přínosný článek

Mirda 24.?.?.?

>Ztráta suverenity by nebyla tak hrozná, kdyby se VYPLATILA.
-------
Krátce po založení Federální rezervní banky (1913), její architekt Paul Warburg prohlásil: "Nový světový řád tady bude, ať se nám to líbí a nebo ne. Otázkou pouze zůstává, bude-li zaveden se souhlasem a nebo násilím".
Pozn.: Paul Warburg byl pokrevní příbuzný Rothschilda.

Mafiánské způsoby ovládání společnosti se dějí mafiánskými způsoby. Kdo se postaví proti, je zničen (viz.Lincoln, Garfield, Kennedy). Nesmíme opomenout ani ruského cara Nicolase Romanova II., který se postavil proti plánům Rothschilda k ovládnutí finančního trhu Ruska a skončilo to bolševickou revolucí a vyvražděním carské rodiny. Mafie se příliš nerozpakuje.

Historie nám napovídá, že když to nejde podobrém, tak to půjde pozlém. Možná právě proto lze pozorovat tolik "dobrovolné" spolupráce? Vzdali to snadno a bez boje. Dobrovolně si nasadili chomout Nového světového řádu a navíc ještě podávají vozkovi úslužně do rukou otěže. Za "ONI" si dosaďte vlády "demokratických" zemí a nebo i Čulíka.

>Nevýhodná je LS a ztráta suverenity pochopitelně pro těch
>"spodních 99%", pro normální občany.
----------
Těch spodních 99 procent je většina populace. Nastal čas jednat(!).

178557

19.12.2008 19:34

Zemský ráj v nedohlednu

RE: Jsou BL nezávislé a nebo to jenom předstírají?

Mirda 24.?.?.?

>Hraní se slovíčky mu jde dobře. Přesně podle Protokolů...
---------
Nikoliv podle tvaru nosu, ale podle skutků poznáte je(!)
Tohle platí i pro pisálky typu "vydavatele BL". Ne nadarmo se říká, že: "Pero je mocnější než meč", proto tedy opatrně...To, co vychází z pera Jana Čulíka se nemusí vždy shodovat se zájmy národa a ku prospěchu většinové společnosti. Už dříve jsem měl k několika článkům na BL výhrady, ale říkal jsem si: "Budiž...máme tady holt svobodu projevu a lidi si to už sami přeberou". Ano, přeberou...ale jenom tehdy, vědí-li odkud vítr věje.

178574

19.12.2008 20:22

Zemský ráj v nedohlednu

RE: NEVÍM PROČ JSOU NA ZVĚDAVCI ODKAZY NA BRITSKÉ LISTY

Mirda 24.?.?.?

>...Co když táhnou za jeden provaz? To je otázka.
----------
Když už i Zvědavec vzbuzuje pochybnosti, tak nám nezbývá nic jiného, Jindřichu, než si vytvořit svůj vlastní názor. [velký smích]
Jedna věc je, přeložené články jiných autorů na Zvědavci a druhá - a to neméně důležitá - je diskuze(!) Tuhle možnost na BL nemáš. Že by i Zvědavec podlehl sionistickému hnutí? Kde jsem to jenom četl? Když už nahlížíš pod víka kanalizace, nenech se ovlivnit svůdným zápachem. Zdání může klamat(!)

178578

20.12.2008 03:56

Zemský ráj v nedohlednu

RE: NEVÍM PROČ JSOU NA ZVĚDAVCI ODKAZY NA BRITSKÉ LISTY

Mirda 24.?.?.?

>Vlastni nazor vytvorit v kazdem pripade...
------
Tak, tak. Tak jsem to i myslel...proto ten smajlík - [velký smích]

178594

20.12.2008 10:09

Zemský ráj v nedohlednu

RE: Jak se změnit?

Mirda 24.?.?.?

Tísíce otázek, žádná odpověď a žádný návrh na řešení...

>...Pořád jen slyšíme z různých stran, že je třeba začít u sebe. Fajn. Ale kde začít ? Proč začít ? Jak přinutit ostatní aby přestali býti sobečtí a začali také ? Vždyť ke změně dojde jen pokud se změní dostatečné kvantum lidí kolem.
-----------
Za posledních dvacet let se svět kolem nás změnil natolik, že kdyby se trosečník navrátil domů z pustého ostrova, kde neměl televizi, internet a ani Mladou frontu Dnes, tak to doma vůbec nepozná. Co nás asi přivedlo k té "nadstandartní" životní úrovni, kdy regály v obchodě jsou plné zboží, ale člověk, buď na to nemá a nebo stejně neví, co si vybrat? Mezilidské vztahy ochladly a raději překročíme na zemi ležícího bezdomovce, než abychom mu podali ruku a přispěli několika korunami na jeho mizerné živobytí. Televizní stanice se předhánějí, která jako první přinese divákovi důkaz, že si Paris Hilton včera opět zapomněla obléci kalhotky. Sex na reklamě, sex v parku, sex v autobuse i v metru, sex v zaparkovaném automobilu, sex za každým rohem...sex všude.

Ale to je v pořádku. Máme tady přeci demokracii. Svobodu slova a svobodu projevu. Co by to byla za demokracie a svoboda, kdyby člověk musel v sobě potlačovat i ten nejzákladnější sexuální instinkt, neboli rozmnožovací pud? Hned první léto po sametovém podvodu mohly naše ženy vychutnat plnými doušky pocity této svobody. Pokud si dáma přála na veřejném koupališti obnažit svoji výbavu, vrchní část plavek zůstal doma a tak i pánové mohli rovněž tímto projevem svobody vychutnávat "západní styl
demokracie". Tolik očekávaný zápaďácký styl života, kterému nám komunistický režim tak dlouho bránil. Taková pastva pro oči...
a tolik zmařených roků(!)

Napsal jste:
>Komunističtí socio-konstruktéři svůj pokus o přetvoření podstaty člověka již předvedli a vedlo to víme kam.
------------------------------------------
Mohu-li porovnat - "Co bylo a co se děje nyní"?, tak to klidně mohu shrnout do jedné jediné věty: "Co se děje nyní - to nebylo...a to, co bylo, to se děje i nyní". Jinými slovy - nesouhlasíme s tím, kam jsme se nyní dostali, ale to kdysi nebylo a přitom rozkladem komunismu bolševismus nezanikl. Připomínám - nic se neděje náhodou a nikam jsme nepokročili...bolševismus je nám v patách. Nechci to nadále rozepisovat a popisovat důvody železné opony. Článek je o Čulíkovi a tohle je reakce na váš příspěvek...

Jak z toho ven? Co takhle začít sami u sebe? Tohle jsme už někde slyšeli, že jo? Já vím...společnost je už napůl v rozkladu a ryba zapáchá od hlavy již pěkně dlouho. Proč třeba nevyzkoušet metodu přímé demokracie? Domáhat se změny, psát dopisy a udání na vládu, pokud si ta banda zločinců ještě zaslouží ten hrdý název - "Vláda"? Otravovat a otravovat, dokud je čas. Organizovat demonstrace, dokud nespadne klec(!) *...

Automaticky kráceno

178603

20.12.2008 10:12

Zemský ráj v nedohlednu

RE: Jak se změnit?

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Organizovat demonstrace, dokud nespadne klec(!) Lidé, kteří si svá práva neprosadí, žádné si nezaslouží. Vláda to sama od sebe nabízet nikomu nebude. Myslím si, že ještě není pozdě.

Rodina a s tím spojena především výchova ratolestí je základním stavebním prvekem společnosti. Klást největší důraz na výchovu dětí a obětovat tomu veškerý potřebný čas i kdyby to mělo znamenat snížení životní úrovně. Tímto začneme sami u sebe a nemusím snad ani připomínat, jak je tohle nesmírně důležité. Zabavit děcka sportem a zúčastnit se jejich zábavy. Vybírat téma
filmů a dívat se s dětmi společně na pohádky i na vzdělávací pořady. Tohle je ta nejlepší investice vašeho života, nikoliv však se zaručeným návratem. Máte však přehled o tom, co se do toho malého mozečku ukládá. Je to vaše ratolest i vaše povinost. Tohle nepíšu přímo na vás, ale všeobecně. Možná ani nemáte děti...já také ne.

Mezilidské vztahy. Nebýt lhostejný ke svému okolí a pomáhat jiným. Být upřímný, dobrosrdečný a přívětivý ke druhým lidem. Nejenže se to vrátí, ale rozjede se to jako lavina mezi další lidi a tu už nikdo nezastaví.

Uvedu příklad. Na kraji silnice stojí stařenka a bojí se přejít křižovatku. Co teď? Zastavit za přechodem a nabídnout stařence pomoc. Upřímně se na ni usmát. Babička vám musí vidět na očích, že jste jí přišel pomoct a ne, že jí chcete ukradnout kabelku. Jinak vám bábina vběhne pod kola projíždéjících automobilů a máte ji na svědomí. Těch vašich pět minut způsobilo velikou změnu
v jejím životě, na kterou již nikdy nezapomene. Babička získala opět důvěru k cizím lidem, způsobil jste jí radost a zvedl jste její sebevědomí. Babička bude mít o čem vyprávět svým soukmenovcům. Tím to však nekončí. Při návštěvě vnoučat babička všem rozdá s úsměvem bonbóny a už nebude tou starou otravnou a mizernou bábou, ale bude zase jejich babička. A tak to může
pokračovat do nekonečna. Nápadů je spousta...chce to jenom mít otevřené oči a srdce. Začněme tedy nejprve sami u sebe. Já už to dělám.

178604

20.12.2008 10:31

Zemský ráj v nedohlednu

RE: Inu, také přispěji svou troškou do mlýna, BL sucks

Mirda 24.?.?.?

>...a jestlipak vite, ze uz nejmene 20 let existuje plan, podle ktereho bude v Australii budouci hlavni stan svetove Elity?
----
četl jsem o tom, ale myslím si, že v této době tehdejší technologie patří dinosaurům. Budou muset hodně předělávat.

>...navic dokonale odzbrojeny diky masakru v Pt Arthuru (rikam tomu "australsky 9/11") nema sanci na odpor.
----
Vidím z vašeho příspěvku, příteli, že zajistě víte, že Port Arthur incident byl hoax. Sehraný právě k odzbrojení společnosti.

Jsou to dacani, ale také břídilové. Nepovede se jim to(!)...Je nás mnogo. Hodně štěstí v životě a spokojenost a zdraví celé rodině na Vánoce.
Mirda [mrknutí jedním okem]

178606

23.12.2008 19:19

Jak pokračuje politický vývoj v Kanadě

RE: Pisatel rika...

Mirda 24.?.?.?

>...Oboji, Amerika a Nemecko se zacaly probirat z krize a vzkvetaly. Nezamestnanost se rapidne snizila a narodni hrdost vzrostla. Je na to spousta pripominek po celych Statech. Je potreba se podivat.
-------------------
Je potřeba se nejen podívat, ale pochopit proč se tak dělo. Oba zmínění pánové byli jenom dosazené figurky a kdo za ně rozhodoval už víme. Už také víme, kdo "roztáčí" kola světové ekonomiky, ať už ku prospěchu společnosti a nebo naopak. Už také víme, že z obojího mají loutkaři za oponou prospěch...proč by to také jinak dělali? Viz. následky dnešní ekonomické krize. Naprosto stejná situace vznikla uměle vytvořenou ekonomickou krizí v létech 1929-33. No a potom tedy začal ten "rozkvět"(!)

>...Souhlasim, ze kanadsti bezbarvi politici delaji v podstate vsichni to same a to z toho duvodu, ze maji k ruce velmi omezeny repertoar.
----------
Ještě ti dlužím na tohle téma odpověď z předchozí diskuze týkající se náčelníka NDP Jacka Laytona. Na tvůj popud jsem si udělal menší internetový průzkum a dávám ti zapravdu. Přiznám se...žil jsem v iluzích. Jack Layton je stejný bolševik jako všichni ostatní. Sleduji světové politické dění, ale jaksi jsem pozapomněl sledovat dění na vlastním dvorečku. Kanadskou politiku vnímám více méně z úhlu pohledu jiných a potom porovnávám. Jak se to stalo?

Asi tak před dvěma lety jsem navštívil a uschoval webovou stránku NDP, kde Jack Layton hovořil o Harperových snahách vytvořit Severoamerickou unii, což on sám rezolutně odsuzoval a kritizoval a na stejné téma hovořil na CNN v pořadu Lou Dobbs "Tonight". Důvěřoval jsem mu, ale jak je vidět, jsou to všichni zaprodanci a lháři. Snad jediná důvěryhodná strana v současné době je Canadian Action Party, původně pod vedením Connie Fogal (2 min.video v angličtině). Nynější šef je Dr.Andrew J.Moulden.

Jak je vidět, máme tady v Kanadě bolševismus jak vyšitý:

Vložený obrázek

178795

02.01.2009 12:05

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Změna k něčemu jinému!

Mirda 24.?.?.?

>...Nehorázná drzost mocných se zvětšila natolik, že si budou zasluhovat trochu provětrat.Uvedu na konkrétním příkladu.Není možné, aby si nějací šmejdi hráli ruletu na komoditním trhu se surovinami a jednou stál barel ropy 147 USD a za několik měsíců pouze 37 USD a já platil litr benzínu jednou cca 30 korun a posléze cca 20 korun.
---------------------
Málem se to podařilo. Neustálé zvyšování ceny ropy (za barel) vedlo podle zákonů akce-reakce k nabídkám nových technologií týkajících se pohonu automobilů. Na americkem trhu byla představena vozidla na vodíkový pohon (Honda). Chevrolet využil situace a vytáhl předčasně kartu z rukávu ve formě nově vyvinutého vozu "Volt" - pohon na akumulátory. Objevily se firmy s nabídkou konverze benzínového motoru na zemní plyn. Ani Velká Británie nezůstala pozadu v nabídce vozů "na baterky".

Zákazníci se začali zbavovat velkých vozidel a Ford se nestačil přizpůsobit trhu. Výrobní linka pick-up F150 byla zrušena. Nikdo to nekupoval, neboť to mnozí nemohli uživit. Jinými slovy: "postrašili jsme je". Kdyby cena ropy nadále lezla nahoru, máme tady nové technologie pohonu automobilů.

>Průmysl obnovitelných zdrojů energií zažije raketový růst, který už "olejáři" nedokážou zastavit!
---------------------------------------
Proto ta cena ropy spadla tak rychle dolů...málem se "nám" to podařilo(!)

Konečně je tady článek, kdy nebudu OT. Bilance starého roku a předpovědi do toho nového....někde jsem si zašantročil křišťálovou kouli, tak se nechme překvapit. Přeji všem zvědavcům, administrátorům, editorům, moderátorům, autorům článků a překladatelům hlavně hodně zdraví a hodně energie po celý rok 2009. Ať nám to tady na Zvědavci ještě dlouho vydrží.

P.S. Válím se s chřipkou v posteli, proto ten útlum.
Mirda

179451

03.01.2009 05:14

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Plusy a mínusy

Mirda 24.?.?.?

>...oba Zeitgeisty jsou rafinované dílka architektů NWO, tak se připojuji s pochybnostmi.
--------------------------
Není to poprvé, co tohle čtu. Ať už je to jak chce, mají to ale hošani pěkně udělané [velký smích] (myslím to video - má to logiku) a také pěkně vymyšlené...ten NWO (i to má logiku).
>Cosi mi na těch dvou filmech smrdí, ale možná se mýlím...
--------------------------
To bude asi stejný podvrh, jako ty protokoly. Neuvěřitelné a přitom strašně pravdivé. [pláč] [smích]

179519

03.01.2009 06:37

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

RE: pod věchýtkem humoru

Mirda 24.?.?.?

>- Vy máte bráchu?
------------------
Bush přiletí do Anglie a ptá se královny: "Jak to tady v Británii děláte...u nás v Americe je krize jako prase a Vy jste tady v Británii v pohodě"? Víš Georgi, odpovídá královna...musíš se obklopit chytrými lidmi, jako my tady...a zavolá Tonyho Blaira. "Tony, dám ti otázku. Tvojí rodiče mají ditě, ale není to tvoje sestra a ani to není tvůj bratr. Kdo je to"? To jsem přece já, odpovídá s úsměvem Tony Blair. Bush nahodí opičí úšklebek, poděkuje a poučen zkušenostmi z Anglie začne oťukávat své podřízené v Bílém domě.

Hned druhý den osloví na chodbě Dicka Cheneyho. Hej Dick...dám ti otázku. "Tvojí rodiče mají dítě, ale není to tvoje sestra a není to ani tvůj bratr. Kdo je to dítě"? Dick se chvíli drbe na plešce a potom procedí mezi zuby: "Georgi, to musíme zjistit. Tady v Americe žádné dítě nesmí zůstat pozadu, ani opomenuto. Já to vyšetřím". Richard Perle nemá tušení, Zbygniew Brzezinski jak by smet. Henry Kissinger se ne a ne probrat z komatu a na dotazy nereaguje. Dick jde smutně do pracovny prezidenta a přmýšlí, jak to Bushovi vysvětlí, že nezná odpověď, když se na chodbě potká s Condolízou Rice.

Condy, Ty mi pomůžeš...dám Ti otázku. "Tvojí rodiče mají dítě, ale není to tvoje sestra a ani to není tvůj bratr. Kdo je to dítě"? To jsem přeci já, odpovídá Condolíza Rice. Dick je štěstím bez sebe, že nepříjde o zaměstnání a letí do prezidentské kanceláře. "Už to vím...už to vím", křičí ještě ve dveřích. "To dítě je Condoleezza Rice"! Bush nasadí výraz chytrého opičáka a vyhrkne: "Špatně ty pitomče...takové lidi jsem si nasadil do administrativy a proto to takhle dopadlo. To dítě je Tony Blair"(!) [chechtot] [chechtot] [chechtot]

179520

03.01.2009 19:49

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

RE: pod věchýtkem humoru

Mirda 24.?.?.?

>Tak dosla rada i na nejchytrejsi osobu ve Vajthausu.
---------
Dobrý vodníku...Nejenže existuje neviditelná ruka trhu, ale ona existuje i neviditelná ruka diplomacie. Teď je mi už jasné, proč černokněžník tolik jásal při příletu Condolízy do Prahy. Nezáleží na potřepání rukou, ale na stisku. Všimni si na fotografii její pravé ruky. Ehud Barak musí být z toho stisku a prstokladu pianistky v tranzu(!) [mrknutí jedním okem]

179555

08.01.2009 14:23

Země mafiánů, svatá válka židů a strašák ruského démona

RE: hlavonožci.

Mirda 24.?.?.?

>Co se týká vlivu rodičů, jejich děti většinou pokračují v nastaveném standardu. Vy si sice myslíte, jak jste tu zdůraznil, že rodiče na své děti nemají žádný vliv, ale já s tím nesouhlasím.
-------------
Četl jsem článek o výpovědi člověka, který byl vyslýchán na gestapu a udavač gestapa se snažil mučením vynutit ze zatčeného příznání. Už si nepamatuji, zda-li to byl Havlův strýc a nebo jeho otec (článek jsem četl před několika lety), ale malý Václav Havel byl přítomen výslechu. Dotyčný ležel krvácející a v bolestech na zemi a těsně před odchodem vyšetřovatelů, malý spratek Havel si odskočil do ležícího muže několikrát kopnout.

>...Pochopte, že ten, kdo obhajuje zabíjení je podle mě dobytek a zmetek!
---------
Jindřichu, hlavonožci tohle nepochopí. Zločinec obhajuje zločin, ale tohle je přece jejich poslání... Oni už ze zásady budou zastávat opačný názor i když by se jednalo o obhajobu genocidy.

>Už jsem vám to vysvětloval jednou, záměrně to odmítáte pochopit, tak to zkusím znova...
--------------------------------
Snad by bylo i rozumnější na takové zločince a pitomce nereagovat. Oni se ty chobotnice časem sami odplíží.

>...Nechtějte, abych vás zařadil do téže skupiny.
--------------
On se tam zařadil sám.

180191

08.01.2009 14:48

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Ještě jste zapoměli dotat, že žerou malé děti.

Mirda 24.?.?.?

Paní Jarmilo, ono je to naprosto zbytečné s takovým odpadem diskutovat. V této době, kdy povolali posily do IDF na genocidu palestinských obyvatel, tak záložáci do věku 55 let museli také nastoupit. Ústředí teď nemá nic inteligentnějšího na rozrývání internetových diskuzí, tak nám sem nasadily tenhle plebs. Hrůza(!) S tím se nedá ani diskutovat.

180195

08.01.2009 15:57

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Světová nadvláda Izraele

Mirda 24.?.?.?

René, nemohu si pomoct, ale já v tomto článku vidím sionistickou propagandu. Je to sice jisté vyjádření empatie k židům a soucit s utlačovaným národem, ale odpůrce našeho nepřítele nemůsí být pokaždé přítelem naším. Píšeš:

>Kdyz jsem to cetl poprve...
----------------------------
Zaměřme se při čtení nejen na myšlenku, ale i na důvod, proč Wallace Shawn píše to, co píše. Hlasitě odszuje zločiny sionismu, ale přitom si - jen tak mimochodem - poopraví rozpadávající se domeček z karet, který byl vystavěn právě sionisty.

>...Zide jako narod zdaleka presahuji sionismus jako zidovskou
>odrudu fasismu. A siomismus jako fasiticky smer logicky ma sve
>priznivce i mimo etnicky ramec.
----------
Židé jako národ? [velký smích] Možná kdysi, před dvěma tisíci lety, ale to byli jiní židé - semitští. Dvanáct kmenů a ten třináctý (říká se mu také ztracený), to jsou ti dnešní chazaři. Promíchaní se vším, co se pohlo a připletlo se to do cesty. Nikoho tady nepomlouvám, to jsou fakta. Rothschild si vytvořil strategii ovládnutí světa a jak již známe z historie, opět zneužívá ke svým cílům ty, kteří jsou vždy ochotni spolupracovat. Takhle vznikl sionismus. Takhle vznikl stát Izrael. Všechno pod Rothschildovou taktovkou. Až později - ve druhé polovině minulého století - příšli s tím "národem". Jakmile je matka židula - dítka jsou pokaždé žíďata. Z toho se už nevykroutí. Judaismus se stal dědičný? To jsou mi věci.

Zákon "Návratu domů". To se objevilo teprve v sedmdesátých létech, jenom proto, aby si sionisti zaplnili nakradená území. A zase - židé byli k tomuto tahu zneužiti. Především ti asimilovaní. Netušili do čeho lezou. Ozvalo se v nich to jejich "národnostní cítění". Opustili svoje domovy, kde se narodili. Opustili svoje přátelé (teď už je nazývají gojim) a až později, jak se usadili v satanášově doupěti, až potom se jim rozbřesklo a uvědomili si, že bylo s nima zase vydrbáno. Holt, kdo se nepoučí z historie, tak je odkázán si ji znovu zopakovat. To, co se nám odvíjí v současné době před očima, není nic jiného, než:...Historie se opakuje.

180212

08.01.2009 16:26

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Světová nadvláda Izraele

Mirda 24.?.?.?

Další ze skvostů z pera Reného Bartoška. Pěkně jsi to napsal René. Blahopřeji. [mrknutí jedním okem]

180219

08.01.2009 16:50

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Ještě jste zapoměli dotat, že žerou malé děti.

Mirda 24.?.?.?

>Ahoj Mirdo, to jsi napsal hezky [smích]
----------
Doháním a hodně mi toho uteklo do archivu. Já si zase hodnotím tvoje příspěvky, Jindřichu. Jen tak dál a více takových. Jsem rád, že ses tady na Zvědavci objevil. [mrknutí jedním okem]

180222

09.01.2009 06:27

A kdy nám řekne Schwarzenberg pravdu?

RE: Trautenberg

Mirda 24.?.?.?

>Ani bych se nedivil když zpívá jejich písničku.
-------------
A tady je ta ruka, která mu sype drobečky:

Vložený obrázek

180319

09.01.2009 07:10

BBC (a další média) cenzurují diskuze o Gaze

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

Mirda 24.?.?.?

Kozorohu...velice informativní a vyčerpávající příspěvek. Vidím, že jste nabitý vědomostmi. Jenom drobná oprava:

>1921 se konal první zionistický kongres, kde se již uvažovalo o nabídce Britanie o nové židovské "vlasti" Ugandě...
--------
První sionistický kongres se konal v Bassel ve Švýcarsku v r.1897. Kongres vedl jeho tehdejší prezident Theodore Herzl. Následující prezident byl v roce 1905 (pokud si pamatuji) jmenován Vladimír Jabotinský a Herzl osobně vyslovil rozhořčení, jaké to zrůdy se tlačí do řad sionistů. Rok 1905 byl také rozhodujícím předělem, kdy po neúspěšném a potlačeném pokusu o bolševickou revoluci v Rusku následovala silná a nucená emigrace ruských chazarů. Tato emigrační vlna zasáhla především Německo a USA. Rokem 1905 začíná silná židofikace Spojených států.

V době předání Balfourské deklarace v roce 1917, byl prezidentem světového sionistického kongresu samotný ďábel "baron" Rothschild. Na tomto místě bych rád upozornil, že jelikož izraelská sionistická vláda nedodržuje podmínky balfourské deklarace, stát Izrael je tudíš ilegální státní zřízení.
Nabízí se nyní otázka: "Kam s ním"?

Kozorohu, není co jiného dodat...snad jen, ukažte se tady častěji.

180320

09.01.2009 08:28

Lživé ticho těch, kteří vědí

John Pilger...

Mirda 24.?.?.?

Australský nezávislý žurnalista John Pilger natočil před pětadvaceti lety tento video-dokumentární záznam (52 minut s českými titulky). Objektivně zobrazena situace izraelsko-palestinského konfliktu a silně doporučuji ke shlédnutí především Sidovi, Vanguardovi, Zaidanusovi, A.S.Pergillovi, Vlastimilu Jandovi, Semtexovi a dalším zdejším nevědoucím, zaslepeným a neustále tápajícím dopisovatelům (Vojtu jsem záměrně vynechal. S Vojtou už nic nepohne...). Výše uvedení: konečně máte možnost vidět onu tragickou situaci na vlastní oči, tak žádné mlžení a obhajování neobhajitelného.

Všiměte si především výpovědí samotných židů, žijících v Izraeli a také Ehuda Baraka, dnešního ministra války. Za posledních pětadvacet let se absolutně nic nezměnilo, jenom to, že se používají mnohem účinnější (vražednější) zbraně. [pláč]

180321

09.01.2009 13:56

Lživé ticho těch, kteří vědí

RE: John Pilger...

Mirda 24.?.?.?

>Opravuji - výše zmíněný dokument s odkazem je: Dokument britského novináře a dokumentaristy Johna Pilgera z roku 2002.
-----------------
Díky za opravu a doplnění (všem tady v této větvi). Viděl jsem to už dříve a mám tušení, že John Pilger sám říká, že: "Tento dokument jsem natočil před pětadvaceti lety". Při uvádění odkazu v mém příspěvku jsem si jenom zkontroloval, že odkaz je funkční, ale opětně jsem ho již nesledoval. UŽ si ani nepamatuji, kde jsem četl, že Pilger je Australan, ale pamatuji si na sto procent, že jsem to někde četl. Omlouvám se za mlžení. [velký smích]

180358

09.01.2009 14:11

Lživé ticho těch, kteří vědí

RE: John Pilger...

Mirda 24.?.?.?

Ano, je to tam vpravo uvedeno (2002, britský žurnalista). Máme asi oba pravdu. Udělal jsem si malý průzkum a John Pilger je skutečně Australan a v roce 1960 odešel do Británie.

180359

09.01.2009 14:40

Lživé ticho těch, kteří vědí

RE: John Pilger...

Mirda 24.?.?.?

>Už jsem si říkal, že je to divné, že by ses zmýlil, Mirdo...
--------
S přibývajícími léty se může stát, že člověk zapomíná. Velmi dobře si pamatuji, že jsem jako mladý proháněl děvčata, ale už si nevzpomínám proč? [velký smích]

180367

09.01.2009 16:02

Lživé ticho těch, kteří vědí

RE: Protesty už začínají i v Kanadě....

Mirda 24.?.?.?

>Vcera v Montreale v jedne ze synagog probihalo shromazdeni na podporu Izraele...
------------------
V květnu tohoto roku se koná koneference odborů pracovníků veřejného sektoru "CUPE" (Canadian Union of Public Employees), kde se bude řešit mimo jiné také "Návrh č.50", ale to pouze v tom případě, že toto rozhodnutí bude odhasováno přibližně jedním stem členů výboru. Hlasování proběhne na zasedání CUPE 19. února ve Winsdor Ontario. Co představuje "Návrh 50"?

Bojkot veškerého zboží "Made in Izrael", distancování se od teroristických akcí Izraele, sakce Izraele za teroristické aktivity, pokračování v bojkotu, dokud se Izrael nestáhne z okupovaného území a nebude v regionu spravedlivé mírové řešení.
Návrh 50 s největší pravděpodobností obsahuje padesát bodů. Odtud název.

"Návrh 50" byl inspirován mezinárodním společenstvím akademiků (univerzitních profesorů), kteří na protest proti izraelskému terorizování Palestinců, odmítli akademickou spolupráci s izraelskými univerzitami (vhodné následování). Prezident univerzity Ryerson v Torontě, Sheldon Levy s takovým řešením nesouhlasí. Pokud však Izrael bude pokračovat s terorizováním svých sousedů, profesor Sheldon Levy si bude muset na protesty zvyknout.
Podrobnosti ZDE.

180378

09.01.2009 17:03

Lživé ticho těch, kteří vědí

RE: John Pilger...

Mirda 24.?.?.?

>super film ale keď hovoril ten šaronov hovorca či kto...
-------
To je nynější ministr války, Ehud Barak. Na záznamu vypadá poměrně mladý, proto si myslím, že byl film skutečně natočen před pětadvaceti lety a editován a zveřejněn byl až v roce 2002.
Na těch jeho výpovědích je znatelné, jak tito sionisté uvažují. Podle nich to tak musí být. Palestinci musí být vyhlazeni. Přesně podle jejich plánu na vytvoření "Velkého Izraele" (Eretz Israel). Území mezi řekou Nil(Egypt) a řekou Eufrat(Irák). Tak jak to znázorňuje izraelská vlajka. Davidova hvězda mezi dvěma modrými pruhy - dvě řeky.

180381

09.01.2009 17:20

Lživé ticho těch, kteří vědí

RE: John Pilger...

Mirda 24.?.?.?

>A kolik ti je, Mirdo, jestli se mohu zeptat? S velkým
>úžasem jsem zjistil, že....
----------------------------
A neřeknu a neřeknu....Jindro, to by bylo příliš mnoho překvapení v jeden den. Napiš mi řádek do pošty, ať se seznámíme. Klidně mi tykej. Na vykání si nepotrpím a btw, jsme tady stejně jedna velká rodina.
P.S. omlouvám se moderátorovi za O.T. Doufám, že nedostanu po ušiskách? [velký smích]

180382

15.01.2009 07:09

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: ten podtitulek politicky nekorektní webzine sedí

Mirda 24.?.?.?

>...horliví překladatelé zřejmě ani neví, že zveřejněním
>překladů porušují platný autorský zákon, že?
-------
No a co má být? Na placené weby ti dají přístup k článku po zaplacení předplatného a ty tady opruzuješ za-dar-mo (abych použil jankovu mluvu). A nebo také na-dar-mo. Téměř nikdo nemá u článku céčko v kroužku. Hlasatelé pravdy naopak mají zájem na tom, aby se pravda šířila mezi lidmi rychle a bezplatně. Nemyslíš? Jak jinak se má naše plneta probudit a jednat? Asi bude načase si pořídit jinou pokrývku hlavy(!)
Hestroy odhadl úroveň tvojeho příspěvku na deset šekelů...já dávám jeden a půl. Shalom.

181056

15.01.2009 07:44

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: Křesťané

Mirda 24.?.?.?

>...jeho produktem kromě nesmyslů o spasiteli který nikdy nežil mluvíme o Ježíši Kristovi, jež je stejně fiktivní jako velká část bible...
----------------
Tohle byste měl vysvětlit cikánům. Prapůvodním obyvatelům Egypta. Ti zase tvrdí, že Ježíš jim před "odchodem" přikázal: "Nic nedělejte a počkejte až se vrátím". Ani byste nevěřil, kolik cikánů tohoto Ježíšova přikázání poslechlo.

>...Navíc je to pro vás zcela neřešitelný problém přejali jste celý židovský blázinec ale neuvědomili jste si že tím jste se stali objetí toho blázince....
-------------
Máte pravdu. Judaismus je mnohem starší než křesťanství (odhad-5 tisíc let) a zase, křesťanství je starší než Islám. Mohamed se údajně narodil někdy kolem roku 560 našeho letopočtu. Bible byla napsána úmyslně s otevřeným koncem. Kolik interpretů, tolik různých interpretací. Četl jsem už několikrát, že obě tato následná náboženství byla vytvořena k ovládnutí lidí a to právě tím etnikem, které jako první přijalo judaismus, z čehož (vyčteno) vzešlo křesťanství, Islám atd....Je tam spousta podobných pasáží (např, desatero přikázání), až na to, že pasáže pro židy se vztahují pouze na židy, nikoliv na ostatní lidi. Na ostatní lidi (goim) se pohlíží jako na dobytek a na hmyz (Arabové) a jako s takovými je s nimi nutno i jednat. Na druhou stranu Ježíš nabádá: "Když dostaneš facku, usměj se a nastav druhou tvář...nevracej ji". Komu asi záleželo na tom, aby se člověk nebránil a oddal se ponížení?

181059

15.01.2009 07:56

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: NWO Update:

Mirda 24.?.?.?

Má to být o něco dříve - 2012.

181061

15.01.2009 14:39

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: PERGILL, dopouštíš se trestných činů - hanobení a potlačování práv a svobod!!!!

Mirda 24.?.?.?

>Zeptám se vás přímo, vy provokatére, který tu šíří náboženskou a rasovou nesnášenlivost.
---------------------------
Jindro, já si myslím, že my jsme provokatéři už tím, že my na takové sionistické hovadiny vůbec reagujeme. A.S.Pergill je známá figurka z Eurabie.cz a tam si navzájem vymývají mozky s propagandou nenávistí proti muslimům. Ti, co dokáží stvořit několik souvislých rozvinutých vět pak vyberou a pošlou je rozeštvávat jiné internetové diskuze. Tohle jsou ti kybernetoví bojovníci, jak tady kdysi trefně uvedl mtk. A s největší pravděpodobností je to i jejich zaměstnání. To znamená, že za každou reakci na jejich příspěvek mají trošičku šekelů navíc (prémie) a my jich v tom právě našemi reakcemi přímo podporujeme. Proto navrhuji:

Nejprve oťukat a zjistit zabarvení, případně počet mozkových závitů. Tohle je proveditelné i sledováním reakcí jiných pisatelů. Nezavrhuji podporu jejich oponentů (na naší straně ohrádky). Nikoliv však nekonečným počtem příspěvků v reakcích. To nikam nevede. Potom se diskuze zvrhne ve vzájemné přesvědčování, je-li např. obloha světle modrá a nebo částečně zamračeno. O tohle jim totiž jde(!) Odpoutat pozornost od problémů.

Jiná kategorie jsou pisatelé s nedostatkem mozkové kapacity na pochopení tématu. Ale i tohle se dá snadno zjistit a po několika reakcích musí být jasno, má-li význam pokračovat. To máš jako s tím starým koněm: Ať ho mlátíš jak chceš, už ti nevstane. Ale i tihle se nám jeví jako provokatéři. Víš Jindro, my jsme vychováni podle zásady: "Pomáhat bližnímu svému" a tobě i mně a ostatním to nedá, abychom nepodali pomocnou ruku mentálně zaostalým jedincům naší společnosti. Znám ten pocit, ale zase...pouze do určitých mezí. Musíme se neustále prodírat dopředu a nenechat si podrážet nohy a nechat se tahat za rukávy. Saša - jak lze pozorovat - má pro to slabost - pomáhat i těm, kteří o to nestojí.

Jako příklad ti mohu uvést Vojtu49. Beznadějný případ. Nebudeme tady přece dohánět to, co zanedbali jeho rodiče.
Takový Nasredin - tam je ještě šance. U něho stačí doplnit si trochu znalosti z historie a je na správné cestě v boji proti bezpráví, proti násilí...zkrátka v boji za lepší svět.

A na závěr Jindro...neprovokovat provokatéry(!)
[mrknutí jedním okem]

181099

15.01.2009 19:30

Jak na sionisty

RE: Ach jo

Mirda 24.?.?.?

>...Za II.WW nebyli masakrováni semité. Hitler se do oblastí, obývaných semity nedostal, skončil před Kavkazem.
-------------------------------------------------
Nasredine, nedívej se na historické události způsobem: Co se stalo, ale proč se tak stalo a kdo z toho měl prospěch. Potom se ti vytvoří obraz historie z naprosto jiné perpektivy. Slibuji zaručený výsledek(!) Uvidíš to ve zcela jiných barvách a ušetříš se zbytečnému ztrapňování výkladem událostí "očitých svědků".

Článek není o historických událostech druhé světové války, tak až příležitostně někdy jindy. V tomto máš pravdu:

>Ztotožňování antisemitismu s protižidovstvím, přinesli až chazaři, po II.WW.

181123

15.01.2009 20:12

Jak na sionisty

RE: Nejlepší postoj ze všech

Mirda 24.?.?.?

>...Plán tvůrců NWO byl právě dostat do Evropy muslimy, kteří mají představovat rozbíjející, rozkladný faktor...
------------
Zaměřme se na příčinu problému a snažme se tomu předejít a nikoliv se třást již nyní z potencionálního nebezpečí. Filipe, sám sis odpověděl a je vidět, že znáš strategii "temných stínů v pozadí". Ano, tohle jede přesně podle jejich plánů - "Náboženské války ke zničení civilizací", tak jak je známe doposud. Jak to ale teď vysvětlit těm muslimům, kdy se mají začít bouřit? Několik dalších přispěvovatelů nás tady straší s nebezpečím Islámu aniž by si uvědomili, že všichni z nás, ať už židé, muslimové, křesťané, budhisté, ateisté a jiní věrci a bezvěrci, tak my všichni jsme odkázáni k vyhubení. Psychopatičtí parazité, kteří si samozvaně usmysleli zasednout do křesla a parlamentu jedné světové vlády, tak právě tito parazité jsou přesvědčeni, že k zachování životaschopnosti planety je nezbytně nutné udržet lidskou populaci na max.500 milionů kusů (otroků k jejich službám). Jakékoliv číslo navíc odčerpává zbytečně přírodní zdroje.

Filipe, proto navrhuji žádné rozeštvávání a je nejvyšší čas se konečně sjednotit.

181124

16.01.2009 00:13

Jak na sionisty

RE: To by mne pane Stworo zajímalo

Mirda 24.?.?.?

>Také se necítí nadlidmi.
-------------------------
Jinými slovy, jsou to normální lidé. [mrknutí jedním okem] Výstižný popis muslimské části populace. Pod tohle se mohu podepsat a jenom bych doplnil v reakci na paní Bowary:

>...a ropní magnáti ze Saudi Arabie a SAE mají peněz jako šlupek.
-------------------------
Spojené Arabské Emiráty a Saudská Arábie jsou spojenci neoconců. Už jsme tady měli na Zvědavci článek o OPEC-u, kde byly prokázány vazby na kartel bankovní pyramidy a to jsou právě ti, co určují světové ceny ropy. Henry Kissinger je v roce 1959 donutil prodávat vlastní ropu za US dolary (odtud název-petrodolary) a Bush starší nalákal královskou rodinu SA do investorské (válečnické) skupiny The Carlyle Group. A aby nezůstalo jenom u potřepávání rukou, syn královské rodiny (jméno jsem zapomněl) si vzal za manželku nějakou vlivnou babu sionistické organizace a navíc židovského původu. A když už víme, jak to chodí s dědičností tohoto náboženství, tak jim tam postupně nastane židofikace královské rodiny.

181146

16.01.2009 04:28

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: PERGILL, dopouštíš se trestných činů - hanobení a potlačování práv a svobod!!!!

Mirda 24.?.?.?

>...Jak byste definoval nacistu, použijte radši to, co sám cítíte, ovšem můžete se i podívat do slovníku.
--------------
Mohu-li se vmísit? Národně-socialistická strana. Nádherná myšlenka a vlastenecká ideologie, která byla zneužita americkým židovským kongresem, světovým sionistickým kongresem a nově založenou organizací "Světový židovský ekonomický kongres". Obě později jmenované organizace byly pod vedením právníka z New Yorku Samuela Untermyera. Dne 12. března 1933 všechny zmíněné židovské organizace vyhlásily Německu válku. Byl to ekonomický bojkot německých výrobků. Tato akce měla vyvolat silné antisemitické nálady Němců a vytvořit podmínky pro masovou emigraci židů do Palestiny. V historických pramenech je tohle nazváno "První výstřel druhé světové války, který ji vyvolal". BTW...to asi víte, že druhá světová válka byla rozpouána právě na vytvoření podmínek k založení státu Izrael. Málem se jim to nepovedlo, kdyby se nepřičinili Poláci a kteří ji skutečně rozpoutali. Zase ovšem na nátlak Winstona Churchilla a F.D.Roosevelta, ale i tito dva jmenovaní byly pouze loutky bankovního kartelu a domu Rothschildů.

Už ani nevím, v jakém to článku tady diskutujeme, ale určitě to nebude o druhé světové, tak toho zanechám. A co se týče vaší zákeřnosti? Každý z nás jsme jinačí a ani já nesnáším pohled na prameny krve, zabité lidi (především děti), násilí a zločin. Proto se přikláním k panu Sládkovi. Četl jsem tu diskuzi "Ve zkratce" i jinde tady pod článkama, a připadá mi to, že vy, nejen, že to omlouváte a bagatelizujete, ale vy se v tom přímo vyžíváte. Holt každý jsme jinačí.

181156

16.01.2009 13:05

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

Mirda 24.?.?.?

>Máte to nějaké popletené, v přímé demokracii by lid
>nemusel volit Matušku...
-------------------------
Má to popletené a nejen to. Ten dotyčný/á ani neví, jaký je rozdíl mezi mužským a ženským rodem. Je to přihlášeno jako "Bubílková" a píše to v mužském rodě. Navíc "TO" (pisatel/pisatelka) nemá ani ponětí, co znamená přímá demokracie. Holt...hlavně, že je transvestita spokojen/a s tou iluzionární demokracií. Až se "TO" dozví, co se chystá, tak jemu/jí spadne hřebínek, ale to už bude pozdě.

181188

16.01.2009 13:19

Jak na sionisty

RE: Proboha ziveho

Mirda 24.?.?.?

>Myslíte IVAne, že Kašpar píše přímo z Tel Avivu?
----------
Kašpar nepíše...Kašpar slintá. Jenom co povolali na "bojiště" záložáky, tak si Ústředí nasadilo na rozrývání internetových diskuzí kašpárky a teď se tady smíchy neudržíme. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

181192

16.01.2009 13:51

Podíl kola na poničení člověka

RE: Ne kolo, ale objev ohně.

Mirda 24.?.?.?

>...nezapomente, prosim, pridat paku, ta je taky "pekny svinstvo".
----------
Já bych k tomu přidal i splachovací záchod. To už je taky pořádná rozežranost. [smích]

181201

16.01.2009 19:43

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

Mirda 24.?.?.?

Jindřichu, nemusíme se pokaždé shodnout a přesto můžeme zůstat kamarádi. Píšeš:

>...jsem si jistý, že lidé na západě budou schopni jeho dílo ocenit. Tisíce "umělců" neustále vytváří něco...
--------------
Ani lidé na západě takovou slátaninu a pro mnohé i urážku (Rumunsko jako toaleta?) nechápou jako umění. Viděl jsem to v televizi a četl o tom i na netu. Vyvolá-li umělecké dílo úsměv na tváři, tak to ještě neznamená, že se to líbí.

>Přemalování tanku na růžovo? Copak tank je nějaká památka?
------
Proto patří do musea a ne na pedestál do průčelí náměstí a nebo ulice. Osobně neuznávám zbraně jako "umělecké" dílo a nebo jako hračky pro děti.

>Nebo snad chcete obnovit komise, které budou hodnotit umělce, nakolik jsou umělci? To už jsme tu měli.
-------
Zacházíme z jednoho extrému do druhého. Za totality to byly slátaniny propagandy, jinak jsi neuspěl a teď tady máme slátaniny všeho druhu. Došlo to až tak daleko, že na umělecké výstavě pro veřejnost se objevil obraz, namalovaný menstruační krví (myslím si, že to bylo ve Francii). V poslední době se stává "populární" umění anatomie - kostlivci zemřelých lidí.
Myslím si, že nějaká komise etiky by rozhodovat měla co je ještě přípustné a co už je perverze.

>Opravdu se obávám, že jste příliš konzervativní...
------
Takže jsme tady s paní Jarmilou zatím dva konzervativci.

>Myslím, že Černému se to povedlo dokonale.
------
Ano...podvod, jak vydělat peníze.

181240

17.01.2009 13:19

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

Mirda 24.?.?.?

>Aby byl pan Černý ještě víc neotřelý, tak by mohl udělat plastiku, kde ruský medvěd z jedné strany a strýček Sam z druhé strany vykonávají velkou tělesnou potřebu na Izrael.
-------------
Takhle jsem se už dlouho nezasmál... [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Máte talent na představivost a vyjádření většinového názoru, paní Jarmilo. Jsem přesvědčen, že takové karikatuře by tleskala 2/3 populace planety a ostatní by se potají uchychtávali...

Jendo, díky za vyjádření svého názoru. Ano jedná se především o etiku a vzájemnou toleranci, což u lidí "bez kapuce" zřejmě nelze očekávat. Příspěvek od pisatele 193 mi potvrdil moje podezření.

Jindřichu, souhlasím...sto lidí, sto různých chutí, sto různých zájmů. Ale také stokrát vzájemného respektu. Jednoho času jsem dělal DJ na zábavách (jen tak mimo zaměstnání). Styl hudby jsem nastavil podle věkové většiny přítomných v sále a sem tam jsem to proříznul "klasikou pro dřive narozené" a nebo country music. Nikomu se nezavděčíš. Naučil jsem se však vyhovět pouze těm, kteří si slušně vyžádali "svou oblíbenou" skladbu. Na výkřiky: "Co to zase hraješ"? byla odpověď: "Jedu podle pořadníku. Co by to mělo být, až tuhle sérii skončím"? 99 procent ani nevědělo, co by chtěli zahrát, jenom se jim nelíbil ten styl hudby a potřebovali si pouze ulevit. A já u knoflíků jsem byl ten hromosvod.

181277

17.01.2009 18:15

Izraelští vojáci se vydávají za bojovníky Hamásu

RE: Oni se nestydí

Mirda 24.?.?.?

Zase jeden z velmi informativních příspěvků od Saši. Díky. Chtělo by to však překlad těch anglických pasáží, ať si každý vytvoří skutečný obraz. Většinou se tady hned objeví poznámka (anglické texty nejsou povoleny pravidly Zvědavce - moderátor). Tímto nesnižuji kvalitu vašeho příspěvku pane Sašo, ale měli bychom respektovat čtenáře z domova a věnovat malinko více času překladům. [mrknutí jedním okem] Oprávněná kritika nás vede k dokonalosti. Nic ve zlém. Mirda

181291

17.01.2009 18:27

Izraelští vojáci se vydávají za bojovníky Hamásu

RE: Stara finta

Mirda 24.?.?.?

>Tohle delali jiz borci-Otto Skorzeny a Alfred Naujocks ,kdyz jako SS, prevleceni za polske vojaky, vlitli na nemecky vysilac Gleiwitz a vytvorili zaminku k prepadeni Polska.
------------
Doporučuji si doplnit historické vědomosti z jiných zdrojů. Ani Wikipedia není v tomto věrohodná. I ten nápis na opasku "GOTT MIT UNS" má zcela jiné pozadí. Nehažme všechnu špínu na poražené. To už za nás udělala vítězná strana, což jsou západní spojenci, kteří rozpoutali válku. První výstřel druhé světové války zazněl již v roce 1933. Nebudu zabíhat do historických událostí, článek je o něčem jiném, tak až příležitostně. Budete se divit...všechno bylo jinak.

181292

18.01.2009 07:39

Izraelští vojáci se vydávají za bojovníky Hamásu

RE: Stara finta

Mirda 24.?.?.?

>Máte na mysli WJC? World Jewisch Council?? a z něj výsledek...vyhlášení války Německu ? [mrknutí jedním okem] Ale to by jste pisateli měl sdělit,aby to věděl,že Německo nebylo první,které vyhlásilo válku,ale že to byli -Khazar-Ashkenaci...
--------
Ano, přesně tuhle událost jsem měl na mysli. Jsme tady ale O.T. diskutováním o historii druhé světové války. Jenom tolik, že ta událost v Gliwitzích byla hloupě vymyšlená záminka. Na druhou světovou válku bylo zaděláno už na Versaillské "mírové" konferenci (1919) a to především anexováním východního Pruska, kdy v podstatě část německého území bylo uvnitř Polska. Na válku se připravovali spojenci již dva roky před jejím zahájením. V podstatě už to celosvětové ekonomické embargo vahlášené Německu byla jejím počátkem. Jak potom mohli "spojenci" vědět, co se stane v Gliwitzích 1. září 1939? Že ano? Tady logika trochu pokulhává.

Ale k článku. Akce "předstíraného nepřítele" (false flag operations) je typickým manévrem agentů Mossadu už od samotného počátku násilného osídlování Palestiny od období Balfourské Deklarace. Připomínám, že tehdy ještě neexistoval stát Izrael, ani organizace Mossad, ale vraždy a teroristické výbuchy vykonávané předstíraným nepřítelem byly na denním pořádku. Typické akce zákeřné šelmy a to ve smyslu: "Dva se perou a třetí se směje". "Ať někdo jiný válčí ve tvůj prospěch". Proto se také provedla teroristická akce událostí 11. září 2001 a falešné stopy ukazovaly na Araby. Více o akcích "předstíraného nepřítele" TADY (anglicky, ale velmi zajímavé).

181313

18.01.2009 14:42

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

>Moc hezky obrazek obrneneho buldozeru D9.
---------------------
Tak mne napadlo....pořídit si několik takových a až začnou stavět v Brdech ten radar, tak jim to v noci "buldíkama" rozšťouchávat. A dělat to tak dlouho, až je to přestane bavit a vypadnou. [velký smích]

181334

18.01.2009 15:06

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

>A co jste čekal?
--------------
Tak mně to připadá, že ti "bez kapuce" museli dostat na ústředí školení. Začíná se objevovat ta jejich nová strategie. Nejdříve poukáží na tu jejich "nezaujatost" při psaní příspěvků např. - Taky se mi nelíbí, co židi dělají, ale ti Palestinci...Ne, že bych souhlasil s tím, co židi dělají, ale zásadně nemohu pochopit ty Palestince... Konečně tady máme "v rámci objektivity" určitou oposiční úroveň, až těměř antisemitismus z druhé strany. [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

181338

18.01.2009 15:23

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

>Na takovou akci vám ale US goverment D9s zadarmo nedodá jako jim.
----
Úplatky dokáží neuvěřitelné divy...Kšeft je kšeft a stačilo by málo. Podplatit přímo šéfa stavební firmy a on už ty buldozéry přiveze i s tím stavebním materiálem. Takhle má zajištěnou zakázku na desítky let. A ty Blackwater helikoptéry? Stačí se vloudit v noci do hangáru a pokroutit jim vrtule. Ti se už do ČR nikdy nevrátí. [velký smích] Budou mít strach.
Není umění bojovat silou - ale jak vidíte - chce to i trochu diplomacie.

181340

18.01.2009 16:23

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

>Zlatej Vojta49...
------------------
Až mne teď mrzí, že jsem se do Vojty tak pustil. Tyhle "pražákoviny" skutečně nemají konkurenci. [chechtot]

181342

18.01.2009 20:41

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

>...ale kdyby si přečetl předtím tenhle nesmysl, tak by si jen odplivl. Váš projev je sice víceméně kultivovaný, nicméně jste stejný lhář, jako každý jiný sionista.
--------------------------------------
Pravda, všiml jsem si toho až po mojí reakci. Vojta49 však nezklamal, projevil se přesně podle očakávání. Zákeřný a jizlivý poturčenec horší Turka. Pražákoviny jakbysmet.

181373

18.01.2009 20:50

Válka a zemní plyn

RE: Blbosti, blbosti a este raz blbosti na zvedavec.org

Mirda 24.?.?.?

>Nejde o to, aby někdo ten plyn měl, jako o to, aby ho někdo jinej neměl...Co by to pak bylo za koncentrák?
---------
I já to takhle vidím. Trefa do černého. [mrknutí jedním okem]

181375

19.01.2009 01:33

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: PERGILL, dopouštíš se trestných činů - hanobení a potlačování práv a svobod!!!!

Mirda 24.?.?.?

Nějak mi uniklo, že tady dlužím odpověď.

>...Nechápu, co je nádherného na národně-socialistické ideologii, když něco takového vychází i z podobné pavědy jako je eugenika.
---------
My všichni máme tendence pro jednu špatnost šmahem odsoudit funkční celek. To jednou můj kamarád po prohýřené noci tvrdil, že Rumunky v posteli nestojí za nic. A to měl jenom jednu a ta byla jeho první. A stejně si myslím, že byl natolik opilý, že asi už ani nemohl. Tak nějak to bude i s tou Eugenikou. Já osobně bych to nespojoval s národně-socialistickou ideologií. Tady mícháte třešně a melouny dohromady.

Kdyby totalita za komoušů nebyla totalita, ale domokratické národně-socialistické zřízení - jak bychom to mohli klidně nazvat - tak při troše snahy s využitím naších schopností a typického českého talentu a při důrazu na zvýšenou motivaci k lidskému uvědomění, tak si myslím, že takové zřízení je to jediné schopné k přežití naší lidské civilizace. A to skutečně nefandím komunistům a nikdy jsem jím nebyl.

Ten předchozí odstavec bylo jenom porovnání k politické situaci dnešních dnů a sám jistě víte, kam to spěje.

>Jakou jinou reakci byste očekával, když se k moci dostane muž jež ve své knize neustále napadá Židy, odsuzuje je a priori jen proto, že jsou Židé.
--------------------
Na základě mých historických znalostí získaných za posledních deset let (nikoliv z učebnice dějepisu, ale z internetu), na tohle vám nemohu upřímně odpovědět. V Německu se za takový názor v tyto dny zavírá. Kam jsme se to jenom dopracovali a komu tolik záleží na tom, aby pravda nevyšla najevo? Možná i tohle má něco do činění s konečným řešením židovské otázky? Jenom malá nápověda. Konečné řešení židovské otázky byly nucené deportace židů do Palestiny a to ještě na popud a značné podpory světového sionistického kongresu a židovských organizací. Založení státu Izrael byl také důvodem obou světových válek. Samozřejmě i mimo jiné důvody, ale tady se už asi názorově rozcházíme? Vy na "pohádky" přece nevěříte.

>Já osobně se v těch mrtých dětech nevyžívám...
--------
Ale omlouváte teroristické akce IDF a to samo o sobě už svědčí o charakteru člověka(!) Dole v příspěvku (myslím, že v reakci na Sašu) jste napsal: "operace IDF". Tady jsme u toho. Pro vás to jsou "operace", ale pro většinu lidí světa to jsou válečné zločiny a genocida největšího kalibru.

181394

19.01.2009 03:00

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

>...až budou Gumídkové dle nové strategie muset se skřípajícíma zubama a obráceným kufrem psát:...
----------------------------------
[chechtot] [chechtot] Budou se muset přizpůsobit světonázoru... [velký smích] [chechtot] Už teď to mají tak průsvitné až to mlátí dveřma. Tolik self-hating samobijců jsme tady na Zvědavci ještě neměli... [velký smích]

181399

19.01.2009 03:21

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

>To snad ani nemuzete myslet vazne. Takze ti mladi Izraelci co bojuji za svou zem a jsou v armade, se v Izreli nenarodili a stari, kteri se tam narodili nechteji vladu, ktera je chrani? To je opravdu brilantni uvaha.
----------------------------
Tak to je a s tím se už budeš muset smířit. Zavalím Tě další šokující informací. Žido-sionisti z Austrálie jezdí na dovolenou do Izraele ze zábavy a sportu střílet na palestinské civilisty. To je ale prasárna, že jo?

>Izrael je demokraticky stat...
-------------------------------
Panenko skákavá, svatá prostoto, hubo nevymáchaná...kde jsi na tohle přišel? Psali snad o tom v JerusalemPost?

181400

19.01.2009 05:13

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

Pane Sašo, kdybyste nebydlel tak daleko (tuším, že někde v Kanadě?), tak bych vás přijel obejmout. Promluvil jste mi z duše. Pokud se ten vřed sionismu nevyřízne hned v zárodku, tak stejné boje - jako je nyní genocida Palestinců - se rozšíří do celého světa. Tak jak je to v plánu na vytvoření NWO a jedné světové vlády. Jsou to pěšáci Rothschildova bankovního kartelu. Soustavným vymýváním mozků z generace na generaci se stali poslušným a spolehlivým nástrojem k ovládnutí světa a k zajištění Rothschildova trůnu. Co můžeme od psychopatů očekávat?

181402

19.01.2009 05:22

Válka a zemní plyn

RE: Judaizovani Chazari se hrnou tam kde citi $

Mirda 24.?.?.?

>Už skoro Rusko? Já myslím, že už ho dávno mají.
-------
Málem se jim to podařilo.

181403

19.01.2009 14:55

Válka a zemní plyn

RE: Judaizovani Chazari se hrnou tam kde citi $

Mirda 24.?.?.?

Člověče, dej si nějaký nick, ať je tě vidět. Máš vynikající příspěvky, ale máme tady dalšího pod č.85 (2xs), který trpí slovními průjmy a unavuje. Můžeš tímto zapadnout do ústraní a je snadné tě přehlédnout.

Už dříve jsem vedl rozsáhlou diskuzní debatu s paní Jarmilou na téma Putinovo Rusko v porovnání k rozkrádačce Borise Jelcyna. Rozhodl jsem se i přeložit "na tělo" článek, který vyšel zde na Zvědavci pod názvem "Rusko nevylučuje atomový útok". Zanechal jsem zde pro paní Jarmilu i dva odkazy na zajímavá videa, která velmi dobře objasňují situaci. Něco podobného, o čem se zmiňuješ právě ty ve svém příspěvku. Bylo tam i objasnění, proč mezinárodní média tolik útočí na Rusko a znemožňují Putina a teď i Dimitrije Medveděva před celým světem.

Možná paní Jarmila podlehla propagandě...nevím? a možná právě proto má takovou nedůvěru k Rusku. Rád bych to její přesvědčení změnil, ale doposud jsem - mohu říci - s velikým úsilím neuspěl a napíši upřímně - vzdal jsem to. Jak dalece člověk může zajít v přesvědčování jiného? Násilím to nejde. Můžeš přivést koně ke studni, ale napít se už musí sám. Proto ta moje velmi krátká reakce. Takže č.85, změň si nick a díky za osvětu. Jsi tady naším přínosem.

181430

19.01.2009 15:43

Válka a zemní plyn

RE: Blbosti, blbosti a este raz blbosti na zvedavec.org

Mirda 24.?.?.?

>Já nevím, ale ten co si bere co není jeho, vůbec nemusí mít zábrany mít prostě všechno. Tu si "zobne", tam si "zobne" a co....
-------
"Dejte mi pod kontrolu peníze státu a nezáleží na tom, jaká vláda je u moci" (Amschel Mayer Rothschild). A teď už jenom: "Dejte mi celou Zemi (planetu) a ještě pět procent navíc".

>Nakonec Hitler svým způsobem byl taky tak trochu nenajedený ten co bere. Prostě mu to vlezlo na mozek a dělo se....
-------
Hitler byl loutka sionistů. Jistěže...moc a sláva mu stoupla do hlavy aniž by si uvědomoval komu slouží. Až když Německo prohrálo válku - kterou začal někdo jiný - Hitler rozpoznal "pravidla hry", ale to už bylo pozdě. Zmínil se o tom v dopise "na rozloučenou" než spáchal sebevraždu. Sionistům se však jejich záměr nakonec podařil. V roce 1948 došlo (podvodem holocaustu a podvedením celého světa) k založení nelegálního státu Izrael. Co se nepodařilo první světovou válkou, dokázali tou druhou.

181435

19.01.2009 16:11

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

Jendo, jak se říká: "naděje umírá naposled". Píšeš:

>Chci věřit, že Vojtovu vyjádření VIZ: "Je mi nesmírně líto každého zmařeného lidského života. I palestinského."........
----------
Já bych to rozhodně neviděl jako Vojtova neschopnost správného vyjádření (s tím on nemá problémy a o to je nebezpečnější). Já bych to spíše nazval: "Vojtův myšlenkový proces". Jinými slovy - nachytali jsme Vojtu na hruškách. Nedával si pozor při psaní a napsal to tentokrát upřímně - to co si skutečně myslí. Všichni ostatní v této větvi Vojtu odhalili a tak nezbývá, než na zákeřného a jízlivého Vojtíška uplatnit to "Nasredinovo evangelium".

181443

19.01.2009 16:27

Válka a zemní plyn

RE: Blbosti, blbosti a este raz blbosti na zvedavec.org

Mirda 24.?.?.?

>Tolik obětí, tolik prostředků, všechno k ničemu. Jen ti sráči v pozadí si mnuli ruce, jak krásně manipulují s celými národy.
-------------
Kdyby lidé byly prozíraví a neuplatitelní, tak by války vůbec nebyly a ani teď by nemuseli být. Psychopati však na lidské pocity, jako je soucit a morální zásady absolutně nehledí. Psychopatům, kteří manipulují lidstvo a naše dějiny už přes dvěstě let ani tak o prachy nejde. Těch si můžou vytisknout kolik chtějí a přitom my na peníze musíme pracovat. Tady se jedná o moc a proto si vytvořili to sionistické hnutí. Je to jejich armáda pro cíle NWO a jedné světové vlády.

181447

19.01.2009 19:06

Válka a zemní plyn

RE: Rusko: Kdo jsou naši Židé

Mirda 24.?.?.?

Pane kolego, zaujalo mne vaše sdělení:

>...Zvláště pak poté co se v Německu objevil Hitler a otevřel koncentrační tábory...
----------------------
Zajímám se o skutečnou historii již od té doby, co existuje internet. A pokaždě, jak vidím nějakou historickou zmínku od jiného "badatele", okamžitě zbystřím pozornost. To už je taková nemoc...za to nemohu. Proto jsem dychtivě nahlédnul do vašich stránek, abych si potvrdil a nebo poopravil svoje vědomosti. Při čtení jsem narazil na tuhle pasáž:

>Poté co Hitler vyhubil evropské Židy, hlavní část Židů ve světě zůstala pouze ve dvou zemích – v Sovětském svazu a ve Spojených státech.
-----------------------
Pane kolego, jak se tohle prosím vás stalo?

181456

19.01.2009 19:29

Válka a zemní plyn

RE: Blbosti, blbosti a este raz blbosti na zvedavec.org

Mirda 24.?.?.?

Co my víme? Možná Hitler ani nechtěl válku, ale byl do ní zatažen? Kolikrát přemýšlím, jak se mohl Hitler dostat do východního Pruska a zamezit vyvražďování německých civilistů a tím předejít válce? Poláci mu odřízli jedinou přístupovou cestu, tzv.Danzig korydor a vyvraždili v Prusku (německé území uvnitř Polska) padesát osm tisíc civilistů. Tehdejší letadla by neunesla vojenské transportéry, proto se tam musel dostat po "ose". Jak jinak?

181459

20.01.2009 01:39

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

>...Každopádně jedním znakem serióznosti v debatě je schopnost neodbíhat od tématu a na konkrétní dotazy nebo námitky bez kličkování odpovídat...když nemají konkrétní odpověď na nepříjemné námitky z diskuze zmizí...
--------------------------------------
Tohle je můj případ. Já se kolikrát k počítači několik dní nedostanu a později, jak už je článek v archivu, tak ztrácím přehled. Především, když si zapomenu odfajfkovat "odpovědět poštou".

>Uvidíme, jestli Vojta odpoví na mé nepřímé otázky v tomto vlákně a pokud tak učiní, jaké stanovisko zaujme ve věci bílého fosforu v Gaze a teroristické minulosti židovských organizací viz. Irgun nebo události v uprchlických táborech Sabra a Šatíla.
----------------
Taky na to čekám. Mám celý chronologicky seřazený seznam kriminální činnosti izraelských teroristů od samotného počátku osídlování Palestiny (ještě před založením Izraele). Je to hrůza, co se tam dělo a děje...to Vojta49 neobkecá. [pláč] [smích]

181487

20.01.2009 04:06

Válka a zemní plyn

RE: Rusko: Kdo jsou naši Židé

Mirda 24.?.?.?

>Ospravedlňujem sa, pre Vaše ďalšie bádanie Vás odkážem na autora spomínanej staťe...
--------------------------
Tak tohle je úplně jiný šálek kávy. Pod hlavičkou článku je uveden autor sxq, tak jsem byl v přesvědčení, že v mojí reakci oslovuji autora. Nicméně, odkazy i e-mail jsem si uschoval a snad příležitostně se autorovi ozvu. Jenom připomínám, že v uvedeném článku jsou rozporuplné a zaváděcí informace, tak snad jediným přínosem konfrontace autora by bylo, proč píše to, co píše?

181492

20.01.2009 14:18

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

Mirda 24.?.?.?

Jendo a ostatní v této větvi. Díky za vaše připomínky a tím pádem za ujištění, že nejsem konzervativní extrémista. Zkrátka ta hnusárna nemá s uměním nic společného a je to urážka zdravého rozumu.

181545

23.01.2009 07:31

Zvědavec má dovolenou

Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

Pokud se pan Stwora do 8. února nevrátí, tak to tady budu hlídat já. Máte se na co těšit. Vojtu49 ještě pustím, ať máme nějakou legraci, ale takový 2xs (anonym č.85), ten si už nevrzne. Nenechám přece Zvědavce zaplavit sionistickou žumpou. Na ty jeho hlody stejně není nikdo zvědavý a jenom tady unavuje. Takže bude čistka a trochu to zde zkultivujeme....samozřejmě s vaší spolupráci. Stačí ukázat prstem a já už s dotyčnýum zatočím (čti - vymažu, zlikviduji, zničím, roztrhám, rozcupuji, atd).

Pane Stwora, kde jste viděl v dnešní společnosti odpočítávat si z výplaty dny na dovolenou? Na dovolenou má každý nárok a ta je vždy (má být) placená. Jinak hodně veselých dnů a odpočinku. Hodně podařených snímků a pozor...některá děvčata vypadají na osmnáct. Tady samozřejmě myslím fotografování. [velký smích]

181852

23.01.2009 08:39

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>Taky když slyším Thajsko, tak se mi vybaví, že tam muži jezdí za specifickým cílem.
---------------------
Je to tak. Vysoce postavení "pánové" (právníci, doktoři, politici) se za pár šupů jedou do Thajska rozšoupnout. A to převážně s těmi nezletilými. Naděje umírá naposled. Musíme tedy jenom doufat, že syn už tátu pohlídá a pan Stwora se nám v pořádku vrátí. Opálený a s permanentním úsměvem po nádherně prožité dovolené. Především v zimě, kdy nám tady v Kanadě právě nyní lomcují mrazy. Kdo to povídal o globálním oteplování?

>Dneska Vám odpovím na mail.
-----------------------------
Ve skrytu duše jsem doufal, že ty naše intimní vztahy neproniknou na internet. [velký smích] No...už je to venku [mrknutí jedním okem] ..........

181858

23.01.2009 09:08

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

Jindřichu, moje novoroční předsevzetí je: "Slušně a s respektem diskutovat na Zvědavci i s duševně poškozenými jedinci". Musím poukázat na rozdíl mezi duševně zaostalým a duševně poškozeným (propagandou). Jednou vymytý mozek = navždy vymytý mozek. To se už nikdy nezmění. Budeme si holt muset zvyknout na mozkové zvratky "siovrahů v rouše beránčím" a u 2xs na jeho nekontrolovatelné a nesmyslné slovní průjmy. Kde chybí šedá mozková kůra, tam se žádná logika nevytvoří.

181860

23.01.2009 09:16

Zvědavec má dovolenou

RE: hezkou dovču

Mirda 24.?.?.?

>mirdovi budu ode dneška říkat: Viktor čistič....
--------
Ale to platí jenom tehdy, pokud se pan Stwora nevrátí z dovolené a pan Král mi předá žezlo. Až potom nastane ta čistka. [mrknutí jedním okem]

181861

23.01.2009 18:49

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>Už do mala nám vtloukají něco do hlavy. "Dojez ten oběd", "Nebuď drzý", "Vyčisti si zuby", "Poslouchej paní učitelku" atd atd. Nic nenormálního. Je to výchova.
-------
Sám jste si odpověděl. O čem je tedy řeč? Tady hodně záleži na tom, kdo jsou ty "Autority".

>Autority považují za povinnost nás vychovat a nejde jen o rodiče.
--------
Ve zdravě fungující společnosti, kdy výchova je motivována morálními zásadami a hodnotami vlastního společenského celku, potom je snad všechno v pořádku? Nemýlím-li se? Stačí se porozhlédnout kolem sebe a pozorovat stav dnešní společnosti. Komu to asi vyhovuje? V čí prospěch a v čím zájmu se uskutečňuje postupný, ale soustavný rozklad naší dnešní společnosti? Ten, kdo prosazuje národnostní cítění, kulturní tradice, morální zásady atd., je šmahem označen za neonacistu a někteří z těchto národních hrdinů, kteří poukáží na původ tohoto zla, jsou dokonce i uvězněni.

Tohle by vám mohlo odpovědět i na zbytek vašeho příspěvku, komu to duševní poškozování společnosti (vymývání mozků) nejvíce vyhovuje a proč jsem přesvědčen, že pravda je na mojí (naší) straně? Já vám to napíšu. Je to selský rozum a mnoho let životních zkušeností. Dále - nepřeberné množství přečteného materiálu a porovnávání názorů jiných lidí. Nelze opomenout ani zdejší diskuzi zde na Zvědavci. A především...mít otevřené oči.

181917

23.01.2009 21:20

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>...a hlavně se mi na těchto nových automaticky zobrazily mé přihlašovací údaje, přestože jsem na nich nikdy nebyl (na těch předchozích ano; jestli má nějaký IT expert jiné vysvětlení, sem s ním).
-------
Nejsem expert přes IT, ale vysvětlení je jednoduché. Převedli celou data-base (sakum prásk) původních registrovaných dopisovatelů/čtenářů na novou stránku.

>Takže nejedná se o židovský, zednářský, jehovistický zdroj, nýbrž o zapřísáhlé odpůrce těchto(předpokládám), anebo jde o nějakou podivnou lest.
----------------------
Lenin kdysi prohlásil: "Když chceš v totalitárním režimu vyloučit oposici, tak si ji sám vytvoř. Uspořádej hnutí proti režimu a nasaď si tam svoje lidi". Tohle mně připomíná "Chartu 77". Nechci vyvracet pravdu tvrzení v článcích, neboť ani není co vyvracet. Otázkou tedy zůstává, proč tolik výkřiků pravdy a od lidí, kteří tahle fakta jenom šeptají mezi sebou? Talmud dokonce zakazuje - pod trestem smrti - poskytnout podobné informace ne-židům.

V článku se píše, že nad vchodem Knessetu (izraelský parlement), je nápis: "Velký Izrael se bude rozprotírat mezi řekami Nil a Eufrat. Zabere Jordánsko, Sýrii, Irák, část Egypta atd...
Tak praví B_h." Jelikož tady v diskuzi máme několik dopisovatelů přímo z Izraele, ptám se tedy přímo vás, přátelé na druhé straně plotu - je to lež a nebo to je pravda? Nejedná se mi ani tak o to, co pravil Bůh, ale o ten nápis na vchodem Knessetu. Předem díky.

181923

23.01.2009 21:27

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

Zářný příklad propagandy vymývání mozků mládeže. Ty děcka to dělají z lásky k vlasti a přitom se jedná o vraždění jiných lidí a mnohdy i palestinských děcek, stejného věku, jako malá Sarah.

181924

23.01.2009 22:08

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>Ano, výchova dělá hodně.
-------------------------
Nasredine, vidím, že jsme vypadli ze stejného hnízda. Nejen slušně pozdravit kolemjdoucí, ale podělit se s kamarádem o cukroví. "Tady máš ještě jeden perník pro Pepíčka od vedle a ne abys ho sežral sám...ty pacholku jeden" [chechtot] [chechtot] [chechtot]
>A votom to je.
--------------
Ano, respekt k autoritám. Teď to zní trochu naivně, ale pro nás autorita byl pan učitel/paní učitelka, i policie a současně mít i respekt k majetku jiných lidí. Respekt k rodičům byl vypěstován většinou příkladem, nikoliv strachem a nebo koupen nákladnými dárky. Byla to jiná doba, kdy děti ještě nevyhrožovali svým rodičům udáním k soudu za zákaz vycházek po půlnoci a nebo zákaz hraní video-games "Grand Theft Auto". O Talmudu se také nechci nějak zmiňovat. Zkrátka je to naprosto jiná odrůda vypěstovaná za dveřmi synagogy. Mimoto, jsme tady off topic se židovskou kulturou. Měli bychom raději varovat pana editora před záludnostmi nočního života na Thajlandu. [mrknutí jedním okem]

181925

24.01.2009 01:05

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>Cink, cink, cink. Mirda na hrad!
---------------------------------
Cink, cink...já to beru. Popusťme si trochu uzdu fantazie a sestavme si novou vládu. Funkce prezidenta a ministrů se ruší a bude zasedat "Rada moudrých". Dvanáct mudrců bude společně rozhodovat se stejnými pravomocemi a se stejnou zodpovědností za politické, ekonomické a sociální dění v zemi. Důležité záležitosti v zemi se budou řešit jedině pomocí referenda. Jinak to nejde. Rozhodovat bude lid v přímé televizní debatě s "Radou moudrých". K tomuhle mě inspiroval Hugo Chavez v jeho nedělních televizních pořadech "Haló prezidente", kdy on sám jedná jako konferenciér a hlavní účastník pořadu. Něco ve smyslu: "Otec vlasti". Nic se neutají, všechno je na kameře. Pro nedostatek místa nemohu tady uvést celý můj pro-národní program. Alespoň tedy několik hlavních bodů.

a) S nynější vládou zrádců národa společně zatočíme. Konečné rozhodnutí prvede "Rada moudrých" a lid byde vykonavatelem rozsudku. Osobně navrhuji grázly přivázat při kolotočových atrakcích ke sloupu jako fackovací panáky. Za deset bodů na siloměru je cukrová vata, atd.

b) "Pravda a láska zvítězí". Tohle bude naše heslo a podle toho se budeme řídit, ale poctivě. Přepíšou se dějiny Českého národa, tak jak se udály. Nic se nesmí zatajovat. Jak se s tou láskou vypořádáme, aby zvítězila? To ještě nevím. Ale zase...rozhodovat bude referendum.

c) Platy "Mudrců" jsou stanoveny na úroveň průměrného platu. Za mimořádné služby pro společnost budou prémie a služební výhody. O čemž rohoduje zaměstnavatel, tzn. - celá společnost. Za tři zaviněné průsery dotyčný odchází z rady. Žádná imunita neexistuje, proto za velký průser hrozí i kriminál, stejně jako v soukromém sektoru. Nový člen se volí do "Rady" přímou demokracií a funkce se drží neomezeně, ale zase - podle výkonu práce a oblíbenosti mezi lidmi.

Pokud tohleto někomu připadá jako pohádková země...tak ano, je to Království české bez krále. Země, kde si vládne lid. A aby bylo království úplné, tak za dvorního šaška navrhuji Vojtu49, ať je alespoň srandy kopec. Ták...a teď už zazvonil zvonec a pohádky je konec. Zpátky do tvrdé reality života. [pláč] [smích]

181941

24.01.2009 02:28

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, tak se mne zda, ze by jsi tady rad nechal...
--------
Zdání klame. Všichni mohou zůstat, ale budu neúprosně mazat příspěvky typu č.72, č.85, R.S.Pergill a jiné provokatéry, kteří si myslí, že my tady pro nedostatek času nečteme mainstream a tak nám ho tady houževnatě zanáší. To už potom nejsou diskuze a lidi to unavuje. Jen se podívej tady na Rejpala. I on znechuceně odchází.

181945

24.01.2009 05:19

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>Samozřejmě jde o pěknou mystifikaci.
-------------------------------------
Jindro, znáš tohle?: "Pokud není dostatek antisemitismu, tak si musíme nějaký vyrobit". S tímto rčením na mysli jsem pročítal ten původní odkaz. Až později, když jsem nahlédnul do toho "staršího vydání" (odkaz, který zde zanechal mtk), tak musím souhlasit. Opravdu jde o místy-fikaci. Nicméně, pěkná práce. [velký smích]

181958

24.01.2009 06:03

Podivné stránky

RE: Nic nového pod sluncem...

Mirda 24.?.?.?

Poznal jsem v tom rukopis Nilberta Nullingworth-e. Známý sion-bolševik, který si vede svoje webové stránky, pokud si ještě vzpomínám www.jdltchechisheweb.cz...nebo tak nějak? Stejný text jsem četl již před několika lety na jeho stránkách. Nilbert je zákeřný ubožák, který se sem tam objevil i zde v diskuzi na Zvědavci.

181963

24.01.2009 06:52

Zhanobili naši morálku

RE: No co...

Mirda 24.?.?.?

>...dalo by se tedy rici, ze nemecky pristup byl lidstejsi. zidy privezly, probrali je a ty nehodici poslali do plynu. a bylo po kramech, neni to lidstejsi nez mucit generace tak jak to delaji zide?
-----
Karle, už jsi někdy slyšel výraz: "Lagergeld"? Z počátků existence koncentráků, každý nový vězeň byl ostříhán dohola, aby se zamezilo rozšiřování vší a poslán do karantény. Dva až tři týdny. Potom byl nasazen na pracovní úkoly. Jak později začala fronta postupovat z východu, koncentráky se začaly plnit přes únosný povolený limit Červeného kříže a od karantény se upustilo. Později spojenci vybombardovali železnici, jako jedinou přístupovou cestu pro zásobování a nedostatek potravin se projevil už na tak podvyživených vězních. Krematoria nestačila pálit mrtvá těla a tak se vytvářely hromady mrtvol až do "osvobození".

Šokující podívaná byla zachycena spojenci ve fotodokumentaci, ale ani v Churchillových, ani Eisenhowerových spisech z druhé světové války (šestidílný soubor knih), není o plynových komorách ani zmínka. Za zajímavost by stálo dodat, že při dalším postupu fronty ve směru na Berlín, kdy Nacisti začali pakovat, vězni měli na výběr. Zůstat a čekat na osvobození Rudou armádou a nebo zapakovat a prchat s Nacisty západním směrem. Proč se většina z vězňů rozhodla prchat s Nacisty mě jaksi po holocaustových průpovídkách nejde do hlavy?

Jo a abych nezapomněl odpovědět na tu otázku v první větě...
Lagergeld jsou v lágru vydávané peníze za mimořádně provedenou práci s možností je utratit v táborové kantýně, zajít si na divadelní představení a nebo dokonce i do bordelu. Tohle už není žádné tajemství. Přiznal to i ředitel holocaustového muzea Yad Vashim v Jeruzalému.

181966

24.01.2009 08:24

Zhanobili naši morálku

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Mirda 24.?.?.?

Nasredine, ve spodní části svého příspěvku ses značně polepšil, tak se budu mírnit. Doplň si znalosti skutečné hostorie. Zapomeň na to, co jsme se učili ve škole v hodinách dějepisu a při rozhovorech s očitými svědky se jim dívej upřeně do očí. Je docela možné, že začnout uhýbat pohledem. Ještě něco...přestaň už nazývat válečného zločince Churchilla "Sir Winston Churchill". Rve to uši. Ač sám po matce židovského původu (Jenny Jacobson Jerome), Churchill byl ve svých veřejných projevech otevřeně zaměřen proti židům. Změna nastala až po jeho návštěvě Spojených států a bratříčkování se s F.D.Rooseveltem, rovněž židovského původu. V té době již začínaly přípravy na druhou světovou válku. Už se asi nedozvíme, kdo v Churchillovi probudil jeho "židovství", zda-li Roosevelt a nebo setkání se členem klanu bankovního domu Rothschildů, faktem však zůstává, že Churchill si začal plnit svoje povinnosti sionistické loutky.

Tady máš něco o události v Dunkirku. Polepši se kluku ušatá a nezapomeň na své slušné vychování. [velký smích]

181970

24.01.2009 08:38

Zhanobili naši morálku

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Nasredine, v jednom z těch odkazů jsem pro Tebe našel zajímavou hru. Tak si to vyzkoušej. Vlevo máš popis událostí.

181972

24.01.2009 09:01

Zhanobili naši morálku

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Mirda 24.?.?.?

>...na Novinkách museli zrušit diskusi a už radši o jeho (Havlovém) zdravotním stavu ani neinformují.
-----------
To je škoda. Jak se potom dozvíme, kdy je čas začít oslavovat?
Vynikající příspěvek, paní Jarmilo. Blahopřeji.

P.S. Pošta mi od Vás došla, ale obálka je prázdná.

181974

25.01.2009 16:07

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

Vidím, že nikdo tady nerozumí legraci. Osobně jsem proti cenzuře a už jsem to tady několikrát napsal, že jediným účinným způsobem, jak se zbavit provokatérů je: "Nereagovat na ně", ale to mnoho znás (bohužel) nedokáže. Necháváme se často a zbytečně vyprovokovat.

182056

25.01.2009 16:47

Zhanobili naši morálku

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Mirda 24.?.?.?

>..."Je často tradovaným mýtem druhé světové války, že Adolf Hitler nařídil v květnu 1940 zastavit německé tankové jednotky postupující k Dunkerque a tím umožnil evakuaci Britských expedičních sil (BEF) z prostoru tohoto francouzského přístavu, přičemž byl motivován snahou nezpůsobit krveprolití v řadách britských jednotek, a tím naklonit britskou vládu k uzavření míru za podmínek pro Německo výhodných".
------------
Nasredine díky za odkaz. Už se asi nedozvíme přesný důvod onoho "záhadného" strategického válečného tahu a uvedený zdroj rovněž nevylučuje diplomatické důvody. Připadá mi to, že se historie opakuje. Stejně tak i v první světové válce, kdy Británie - pro vojenskou převahu Německa - v roce 1916 kapitulovala, ale válka přece "musí" pokračovat. Proto byly vytvořeny podmínky na pokračování "HRY".

Myslím si, že operace Dunkirk byla podobná strategie. Nechci to tady rozvádět, článek je o něčem jiném. Jde mi především o to, že někteří z nás tady opět zobrazují Německý národ jako zrůdy a válečné štváče a tím jenom naháníme sionistům vodu na jejich mlýn. Až na určitá vybočení v popisu historických událostí, tak si jinak hodnotím tvoje příspěvky. Jsi přínosem do zdejší diskuze. Díky.

182063

25.01.2009 17:59

Zhanobili naši morálku

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Mirda 24.?.?.?

>Cože? Tomu nějak nerozumím. Vy jste pane Mirdo nedostal mé
>psaní? No tak to otisknu rovnou zde a hotovo.[smích]
--------
Už to došlo a odpověděl jsem. Jenom si dovolím malou poznámku na vaši zmínku. Jistě to bude zajímat i ostatní distjící.

>...Ruský prezident Medvěděv má židovský původ po matce... Bizarní židovská nomádská existence bude triumfovat?
--------
Ohaduje se, že každý pátý Rus má židovské předky a u každého jednotlivce se takové "židovství" projevuje jinak. TADY je zajímavé pojednání jak se řešilo Medvedějovo "židovství" a jaké měl s tím sám problémy dostat se do vládní funkce. Jinak Havel svoje židovství nezapře a u černého knížete sám nevím. Máme důvody pochybovat?

182073

25.01.2009 18:05

Zhanobili naši morálku

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Mirda 24.?.?.?

- oprava -

Jistě to bude zajímat i ostatní distjící.
------
Když se maže, tak se maže. Chtěl jsem to trochu zkrátit a umazal jsem toho víc. Má být diskutující.

182075

25.01.2009 18:20

Zhanobili naši morálku

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Mirda 24.?.?.?

A co si o tom myslím já? Vynikající strategie Kremlu. "Drž si své přátele nablízku, ale nepřátele ještě blíže". Není nad to, mít přístup do kuchyně a vidět co se vaří k obědu. [velký smích] Putin je kouzelník. Teď bude záležet na tom, zda-li mu na ty jeho nastavené vidle naběhnou? [chechtot] [chechtot]

182078

25.01.2009 18:47

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, ta děvčata mohou být i chlapci...
---------------
Čert aby se v tom dneska vyznal. Teď už ani nevíš kdo je kdo a s kým máš tu čest? [mrknutí jedním okem]

182080

25.01.2009 19:26

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>Mirku, to byste se pekne shodil...
------
Zapomněl jsem ještě dodat. Jelikož sám jsem si vědom toho pocitu být napaden v diskuzi ubohoučkým provokatérem (znám to z vlastních zkušeností), tak místo vzájemných slovních výpadů jednoduše poslat provokatérovi v reakci "blejníčka" [bliji] a proto souhlas:

>Berte to tak ze nikdo neni nucen jim odpovidat.
Sám jsem například s Vojtou49 uzavřel vzájemnou smlouvu o neútočení a jak lze pozorovat, funguje to. On nereaguje na mne a já ho raději nečtu. Se Semerádem to bylo horší. Semerád, který si soustavně vymýšlel (samocenzura) pitomec a (samocenzura), tak ten nám tady lhal i o svém vzdělání. Přičemž se ho na to nikdo ani neptal a když ho někdo přistihl při lži, tak přiznal, že to je nedokončené. To přiznal až později, že to "nedokončené" je vlastně základní vzdělání a že skončil devítiletku v osmumnáci letech (nechali ho tam z milosti, jelikož ve hnědouhelných dolech příjímali do zaměstnání od osumnácti a nikde jinde by se neuživil). Vykopli ho tedy ze sedmé třídy. Dál se nedostal. Abych neodbočoval. Tak tenhle (samocenzura) Semerád se na člověka zavěsil a nepustil. Neustále obtěžoval v nesmyslných a (samocenzura) reakcích. Zoufalec (samocenzura). V takovém případě je snad jediné řešení zablokovat IP a je pokoj.

P.S. Petře, navrhuji tykání. Co ty/vy na to? [mrknutí jedním okem]

182082

25.01.2009 20:01

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

Udělal jsem si takový malý testík a ejhle...vyšlo to. Provokatéři lezou z děr. Kdyby mně editor svěřil tu velice zodpovědnou funkci moderátora, přece to tady nezačnu všem vytrubovat? To bych jednoduše inkognito mazal a mazal a nikdo, opakuji nikdo, by mne už nemohl napadat. Ani takový (samocenzura) Semerád a podobní provokatéři.
Tome, díky za podporu.

182087

25.01.2009 20:12

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>....Je fakt ze ty Tvoje prasata by se na to nehodila...
----------------
Pěkně jsi to rozvedl. Jenom bych k tomu dodal, že ONI se řídí příslovím: "Když si chceš žít jako prase v žitě, tak se chovej jako prase". A proto tak i jednají.

>Jinak - ozvi se spis osobne.
-----
Nemám tvoji e-mail adresu. Napiš mi ty.

182088

26.01.2009 02:42

Zhanobili naši morálku

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Mirda 24.?.?.?

>...O tom je diskuze. Diskuze není o ignorováni nepříjemných názorů oponenta....Mnohem lepší je takového oponenta dohnat slušnými argumenty a fakty nebo ironickými poznámkami k útěku z vlákna nebo ho vhodnými poznámkami nasměrovat, aby se zahltil vlastním pokrytecvím.
----------
Jendo, tohle jsme už tady jednou měli. Jedna věc je diskutovat s "neználkem" a "tápajícím" a druhá věc je diskutovat s hlídacími psy.Nedělá mi problém si připravit pádné argumenty s odkazy i s překladem článků do češtiny, abych někomu něco objasnil a otevřel mu oči i když ta příprava kolikrát zabere i několik hodin, ale rozhodně považuji za ztrátu času pouštět se do diskuze s placeným provokatérem. A těch tady máme několik. Když někdo neustále opakuje oficiální propagandu (jako např.Sid a A.S.Pergill), tak takové "oponenty" raději nechat vyšumět. Nezapomeň na to, že žijeme v době informační války a jejich úkolem je odvádět pozornost a rozmělňovat diskuze. A pokud je budeme tady tolerovat a trpět a někteří z nás "ochotných, obětavých a trpělivých" s nimi dokonce začnou diskutovat, tak si oni nejen vydělali, ale splnilo to i jejich poslání.

Tohle je zase můj názor ohledně cenzury, kterou bych také nezaváděl, ale doporučoval bych - jak jsem to tady už několikrát napsal - ignorovat provokatéry(!) Nejen se s nimi nepouštět do diskuze, ale i když reagují na tvůj příspěvek, tak hrát dočasně mrtvého brouka. Zapojit se do diskuze i na stejné téma, ale s jiným diskutujícím. Jejich neúspěch je naše vítězství a už vůbec bych to nenazval zbabělý útěk a nebo že "došly argumenty". Stačí napsat: "Diskuze s tebou nikam nevede...končím".

Jendo, tohle neplatilo na Tebe. S Tebou si pokaždé rád podiskutuji a rád čtu Tvoje příspěvky. Vesměs velice poučné, i když se nemusíme pokaždé shodovat, jako třeba nyní. [smích]

182112

26.01.2009 06:28

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>...Takze majiteli tady toho serveru musite byt vdecny vy...
-------
A když majitel tohoto webu určí svoje moderátory, tak se Pražák stejně musí držet pravidlel diskuze, jinak s ním moderátor zatočí. Proč se Pražák tolik bouří, vždyť já to tady stejně nemoderuji? Petře, díky za reakci. Já už na podobné příspěvky nemám sílu reagovat. Smíchy se neudržím v křesle. [chechtot] [chechtot]

182122

26.01.2009 06:33

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>S Tebou si tykat nebudu. Jeste by jsi mne vymazal ty (samocenzura).
--------------
Tobě jsem to ani nenavrhoval ty (samocenzura). [chechtot] [chechtot] [chechtot]

182123

26.01.2009 23:10

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

Mirda 24.?.?.?

>...putovni vystava v Nemecku to jasne dokazala.
------------------
[chechtot] [chechtot] [chechtot] Zřejmě bude hodně záležet na tom, kdo s ní putuje? [velký smích]

182197

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 115 čtenářů částkou 25 260 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 0

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 8

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,17 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,57 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 595,75 Kč
1 unce stříbra
543,68 Kč
Bitcoin
686 131,27 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?