Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 12 příspěveků, 1 jméno: Jiří Táborský.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.08.2003 02:07

Jídlo? Nemáte na vybranou

RE: Tak jak je to s tím košér párkem?

Jiří Táborský 209.?.?.?

No, to jsem moc rád, pane brnak, že jste to dodatečně vysvětlil, že jste měl na mysli hovězí a nikoliv normální párky. Tak jak jste to napsal, "Na priklad do normalniho 'hot dog' parku se z prasete semele a da vsechno krome toho praseciho zachrochtani. Tam jsou rozdrcene kosti, zuby, streva, kopyta (sic), no proste vsechno. Kdyz si koupim Koser parek, tak vim, ze tyhle veci, ktere nebyly urceny pro konzumaci tam nejsou." tak nikdo nemohl tušit, že píšete o hovězích párkách. Psal jste totiž o párkách z prasete a jak jsou kvalitnější, když jsou košér. Tak jsem se pro jistotu zeptal, abyste nesvedl nějakého pravověrného k smrtelnému hříchu. Měl jsem totiž takový dojem, že ani nepoznáte vepřové od koňského - když jste baštil normální prasečí párek a našel jste v něm kopyto.

17337

16.08.2003 02:14

Kdo ovládá české soudnictví?

RE: Pane Taborsky,

Jiří Táborský 209.?.?.?

Nešťastná panno Olgo,

před chvílí jsem dostal od jedné dobré duše emajl, že "prdlajs" se správně píše "prdlajz" podle vzoru "Hurvajz". Tak já opravdu nevím. Nechám to na Vaší diskreci.

Když jsem u tý gramatiky, tak "down" se samozřejmě správně hláskuje s "o" a ne s "a", jak jsem nesprávně uvedl. Opravuji pro ty¨¨zoufalce, kteří by snad v mých komentářích hledali poučení.

18111

16.08.2003 02:24

Kdo ovládá české soudnictví?

RE: Kolik let by v Kocourkove dostal Mel Gibson?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Copak Mel Gibson! Co takhle Harry Truman, když teď objevili ty jeho antisemitské poznámky v jeho deníku. U nás to hrozně rychle zaniklo a za nějakou dobu se objeví vysvětlení, že to tak nemyslel anebo že je to podvrh jako komentář Franklinův. Židy přece kritizují jen primitivové.

18113

13.10.2003 21:47

Abychom věděli, odkud vítr vane...

RE: Abychom věděli, odkud vítr vane...

Jiří Táborský 209.?.?.?

Vaše pointa, dotóré Murti šla zase, jako obyčejně, mimo mísu. Pan Stwora Matěje "nevyhodnocoval", "přispěvatel" Matěj se "zhodnotil" sám svým idiotským vyhrožováním a ilustrátorstvím.

20723

09.12.2003 23:53

Odpočítávání k apokalypse?

RE: Odpočítávání k apokalypse?

Jiří Táborský 209.?.?.?

To máte pravdu, já jsem mu jen nechtěl připomínat každý psotníček, který ve vývoji prodělal.

22612

12.12.2003 17:54

Odpočítávání k apokalypse?

RE: Odpočítávání k apokalypse?

Jiří Táborský 209.?.?.?

"Kam jste klesnul a kam ještě hodláte sklesat?"

Nejhlouběji bych mohl klesnout, pane Písecký, kdybych Vás bral vážně. Ale to opravdu nehodlám.

22756

28.12.2003 02:20

Datle

RE: Datle variety Sang z Iranu (Iraku?)

Jiří Táborský 209.?.?.?

Milý pane Jene,

děkuji za vysvětlení, vždycky se rád nechám poučit od zkušeného. Je vidět, že myslíte na všechno - mně by například nikdy nenapadlo něco tekutého kamkoliv strkat. A co takhle jako obklad nebo koupel; jaké máte zkušenosti s tím? Ovšem správně jsem se měl zeptat, zda to pijete přecezené bez pecek nebo necezené se vším všudy. V tom druhém případě byste musel ty pecky, logicky, vymočit nebo si je nechat v nemocnici rozbít vevnitř ultrazvukem jako ledvinové kamínky, akorát trochu větší, žejo. Jo, a podle Vašich zkušeností, je lepší používat to kozí mléko odstředěné s vitaminem D, nebo plnotučné rovnou z kozy?

23411

29.12.2003 15:24

Datle

RE: Datle

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Sidonius,

přes varování, že je u vás nebezpečno, bych rád doplnil alespoň několika dalšími jmény Váš výčet osobností s přidanými, změněnými nebo konspiračními jmény: Lenin, Stalin, Trockij a skoro celé vedeni VKS(b), Hitler, Slánský a ministerský rada Koťátko.

Ale o měnění jmen jsem si doplnil až v Americe mé znalosti ze školy, kde nás učili, že významní soudruzi si měnili jména z konspiračních důvodů. Starou bačkoru, myslel jsem si už tenkrát, to musely bejt důvody praktičtější; no zkuste si chvíli skandovat Da zdrávstvujeť továrišč Džugašvilli! Da zdrávstvujeť továrišč Džugašvilli! Da zdrávstvujeť továrišč Džugašvilli! No vidíte. A masy na Krasnój plóščadi by to musely skandovat několik hodin a za zakoktání nebo přeřeknutí šup do ťjurmy. To by nám jó řídly masy! Nebo: Za ródinu, za Gruzenbjérgjera, za Sobelsóhna - za to by se nikdo nevrhal pod tank, tomu chybí libozvučnost. Nebo, prosimvás: Vpjerjód, po továryščom Valachom! Nadšeně se chodí přece jen za volama, ne za valachama. On the other hand, Man-dl-štam, Man-dl-štam, to se skanduje moc pěkně - to ale zase možná záleželo na společenském postavení; jména těch, co postrkovali věci zezádu se nemusela skandovat a tak si je držitelé mohli klidně a hrdě podržet. Jako třeba Lazar Kaganovič nebo GRU generál Solomon Milhstein nebo, no tak to vidíte ten Alzheimer pitomej, jak se sakra jmenoval ten generál, co měl na povel gulagy?

No, ale abych neodbočil od mých amerických zkušeností: šel jsem si před lety vyřídit zelenou kartu a po nekonečných hodinách čekání jsem se konečně dostal na řadu před dveřmi s tabulkou Sam I. O´Cohen, Assistant Deputy Undercommissioner. Zatracený Irčani, povídám si, taky jsou uprdelený na každým ouřadě. Next! otevřela dveře hezounká židulinka s krásnýma očima arabské odalisky. No, zaplaťpámbů, povídám si, aspoň sekretářka není Irka. Chvíli kolem cupitala mezi kancelářemi s bagels na talířku a s konvičkou kafe a pak mě pustila k šéfovi: Mister Assistant vás bude vidět teď. No, přiznám se, srdce jsem měl v kalhotech.

(Tady musím předeslat: Irové jsou mnohem větší antisemiti než pan Nohejl a pan Neckář dohromady; antipolonisti, antibohemisti, antiprotestantisti, prostě antivšechno, co není irský. A já mám od přirození pořádnej raťafák - to máme v rodině - dedeček mě sice vždycky utěšoval, že až vyrostu, tak že budu mít voko u ženskejch, protože prej podle zobáka poznáš ptáka. Kromě toho mám, tedy míval jsem, krásný kudrnatý tmavý kučery. Mí američtí přátelé, když si chtěli získat moji náklonnost, mi říkali, že vypadám jako Yasha Heiwitz, a když mi chtěli mimořádně zalichotit, tak že v brejlích s černou obroučkou vypadám úplně jak Henry Kissinger. No, prostě, nemít světlý voči a mít tlustý brejle a platfus, tak jsem učebnicovej semitskej typ. A taky na mně třeba praskne, že moje paní Dáša je blondýna a na ty sou Semiti taky typicky nadržený, nic jinýho než průser. A navrch a především, Taborsky, a vůbec všechno, co končí na "-sky" je v Americe (pokračování)

23447

29.12.2003 15:31

Datle

RE: Datle

Jiří Táborský 209.?.?.?

(Pane Sidonius - pokračování)
ryze židovský jméno, no question about it, a Jiri je jen jasná zkomolenina židovského Ira a Irům se jen z pohledu na takovou provokaci hned podlévají oči krví. No, a já tu teď budu chtít na irským antisemitovi zelenou kartu podle přednostní skupiny šest.)

Dveře letí a se srdce mi spad´ kámen, že to muselo bejt slyšet o dvě patra níž. Žádnej pihovatej zrzavej kostnatej Irčan, ale usměvavý, žoviální, obrýlený, oplešatělý človíček. Vytáh´ nohy z papírového bordelu na stole, natáh´ mi vstříc boubelaté ruce, oběhnul stůl, a upřímně jimi třepal mojí pravicí: Zaj velkom´! zaj velkom´! Ani nevěděj, jaký je to fír mich frgnýgung, vidět ajnmál ajn menšliches gezicht! De gancn tág tady koukám in dý blédn gezichtim těch ferfluchtn kubim, namim, švarcim, pakistánim a takovejch gezindlim; dat ist ja ajne fróje, ajne virkliche fróje, glaube mich, glaube mich, na, na, sicn zí zich, sicn zí sich, unt warum hamzí nicht angerúft hábn, to muselo bejt héchst unangeném tam čekat cvišn de štinkn gezindlim. No, a tak jsme si povídali skoro hodinu, samozřejmě taky o Kafkovi a rabbim Loewe, já jsem přizpůsoboval můj hóchdojč jeho dialektu, on si utrh´ od úst skoro celou půlku jeho borůvkového bagelu a nalil mi kafe do jeho pobryndaného hrnečku a dal mi spoustu užitečných rad jak začít správně život v naší Americe a hlavně, když mě formálně poučil, že si mohu změnit jméno, varovně zvedl dlaň do výše: ný, ný, umgoteswiln, nýmáls todle nedělaj, veksln da náme, némlich jejich náme, to jim bude imrvére unt íbrales votvírat dvéře. Kdyby si majn mešuge grósfátr, de bléde dumkopf, da gůte náme nicht umgeveksln vírde, tak jsem moh´ bejt dneska justic zekretery, na, na, untrzekretery fír zichr, a nemusel bych se dívat de gancn tág na dý blédn pakistánišn gezichtim. Ja, ja, majn líbr bojčik Ira, nýmáls da rychtige náme veksln!

Hezounká sekretářka mezitím vyhotovila moje papíry, bitešén, můj milý Ir odmávl, ach, zolch ajne šajse, přísahu, že jsem udal pravdu a nic jinýho než pravdu, a já jsem si za svým správným americkým jménem, dankešén, udělal první skórovou čárku. Jo, pane Zemane, měnit jméno se někdy nevyplácí. Podívejte se, jak dopad´ za Gottwalda ministerskej rada Koťátko.

23449

09.01.2004 05:52

Amerika terorizuje planetu

RE: Yuch!!

Jiří Táborský 209.?.?.?

Mno, řekl bych, že je to spíš odměňování za protizákonný čin a Bushova parta doufá, že tím získá mexické hlasy. Jenže Mexikáni se zdají být chytřejší než Bushovi našeptávači a nějak se o tu jeho legalizaci nederou a dávají přednost falešným dokladům před jeho sliby. Taky proč? Jejich děti, narozené v USA, jsou automaticky americkými občany a kdo bude deportovat jejich rodiče?

24089

09.01.2004 06:23

Na koho čekají?

RE: Z toho Vašeho počtářství jsem magor, pane Igor.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Igore,

Vaše osobní hausnumera mne ani v nejmenším nezajímají a ještě míň Vaše ekonomické úvahy, když tady vykládáte, že je to všechno dobrý, protože ztráta je percentuelně menší než hrubý zisk, přičemž čistý zisk je ztráta (teraz je to 1.5 percenta, jak píšete); nebo když srovnáváte finance za Cartera historicky s Bushem "teraz". Pouze jsem poukázal na to, že si pletete při svých výpočtech celkovou populaci od novorozeňat po důchodce na hrobníkově lopatě s počtem lidí, kteří platí daně - a to je zatracenej rozdíl.

24091

11.03.2004 20:25

Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

RE: Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Včeličko,

podíváte-li se na levou stranu příspěvků, uvidíte tam výrazné svislé čáry. Podle nich se lze celkem snadno dopídit, na který předešlý komentář pisatel reaguje. Komentář se třemi čárami komentuje komentář se dvěma čárami, komentář s dvěma čárami komentuje komentář s jednou čárou a komentář s jednou čárou komentuje první komentář bez čáry.

Takže, můj komentář s jednou čárou nekomentuje Váš komentář s dvěma čárami, nýbrž na Váš komentář bez čáry, čímž jasně mluvím za sebe a nikoliv za pana Stworu, jak se mylně domníváte ve Vašem komentáři s dvěma čárami. To snad nahlédnete, protože jste přece inteligent a ne nějaký blbec, či “méně inteligentní jedinec”, jak to kvalifikujete v komentáři s dvěma čárami v reakci na komentář pana Stwory s jednou čárou.

V tomto mém komentáři se třemi čárami, pertinentním k Vašemu komentáři se dvěma čárami, se vracím k úvodní větě Vašeho komentáře bez čáry: “Popirat systematicke vyhlazovani kterehokoliv naroda je ocividna stupidnost”. Ta věta znevěrohodňuje Vaše údajné, červeně vyvedené krédo ve Vašem komentáři s dvěma čárami - Jedno by ovsem melo byt svate, pravo cloveka vyslovit svuj nazor. Čili i Zundelovo právo pochybovat o holokaustických báchorkách.

Jen pochybováním nebo, chcete-li, popíráním podezřelých politicko-historických dogmat, což Vy považujete za “očividbou stupiditu”, lze dojít k osvětlení skutečností.

Sovětská verze Katyňského masakru, například, přetrvala a byla udržována jako oficiální pravda – a to i ve svobodném světě - téměř tak dlouho jako hoax s holokaustem. Pochybování o ní bylo stíháno ostrakismem nebo vězením, stejně jako pochybování o holokaustu. Na její podporu a uvěřitelnost byly vypracovány sofistikované lži, podvody a křivá svědectví (http://www.codoh.com/trials/trikatyn.html), stejně tak jako v případě “holokaustu” – a stejnou bandou falzifikátorů.

Jo, pane Včeličko, mene inteligentni jedince lze "zviklat" k pochybnostem historickych udalosti, to jste v tom komentáři se dvěma čárami napsal moc dobře.

26503

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 1

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?