Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 35 příspěveků, 1 jméno: Filla.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

01.09.2009 09:24

Janouškův hřebík

RE: vyzenme DOBYTEK od koryt-jak?

Filla 213.?.?.?

Inkoustový bojkot voleb? Zní to pěkně (jsem pro jakoukoliv nenásilnou aktivitu - házení vajíčkem a šutrama po politicích fakt nee), ale hloupé je na tom to, že tím člověk jaksi rozhoduje o zničení hlasů jiných lidí..

Z pohledu Vesmírných zákonů tedy docela problém [smích]

199207

26.07.2009 10:09

Novinářka žaluje světové elity za bioterorismus

RE: Jak redukovat lidstvo na konkrétní počet?

Filla 213.?.?.?

daleko levnější je vyvolat dojem, že je virus "swine flu" je opravdu "smrtící" a pak naočkovat předem vytipované jedince skutečným smrtícím virem - ať už se bude jmenovat Tamiflu nebo jinak - Jirko, to je vysoce pravděpodobné!!!

196384

25.07.2009 09:18

Novinářka žaluje světové elity za bioterorismus

RE: Přednáška paní Anity Petekové

Filla 213.?.?.?

Nejen, že si pakují kapsy, ale systematicky devastují imunitní systém a prokazatelně mohou poškodit mozek. Kamarádčin syn - narodil se mentálně postižený, ale celkem čile reagoval - po očkování je z něj takový "opilý medvídek koala" (bez urážky, toto nejlépe popisuje jeho stav).
Očkování je obrovský podvod, např. to proti rakovině děložního čípku - tisíce případů vedlejších účinků!!! A to od těch nejlehčích (vyrážka) až po poruchy pohybového ústrojí atd.

A pokud někdo přece jen věří ve spásu očkování - není vám lidi divné, s jakou vehemencí nám tlačí, kolik nakažených přibylo, s jakým úsilím se snaží roztočit paniku...? Denně zemře mnohem víc lidí na obyčejnou chřipku a nic. A tady se najednou nakupují vakcíny po stamilionech.. Qui bono? Stačí se jen TROŠKU nad tím vším zamyslet !!!
Tentokrát rozhodně nejde jen o komerční zisk.

196333

23.06.2009 22:50

Osmnáct kritických postřehů z USA

Aspartam je JED - RE: Zdravé potraviny - viz. 17.bod

Filla 213.?.?.?

Bez legrace - je téměř VŠUDE, protože je JEDOVATÝ !!!


http://www.kulturniecho.com/modules.php?name=News&file=article&sid=196

Je mj. ve všech žvýkačkách.

193891

Ano, takovým gumovým loutkám bez vlastní vůle, které jen plní, co se jim řekne (protože to přece přišlo z vyšších míst!) se říká bioroboti. A pan Stwora narazil hned na tři takové - není divu, že nikdo z nich nebyl schopen pochopit, oč mu vlastně jde..

193564

02.06.2009 10:59

Nikdy se nevzdávat

RE: Opravdu myslíte...?

Filla 213.?.?.?

Miluju pejsky, jsou to takoví šťastní tvorečkové, jejich elán je plne nakažlivý.
Nikdy jsem nad tím takhle nepřemýšlela - v tom, co jste napsala, je pořádný kus pravdy. Díky.

192488

25.05.2009 21:23

Noční můra Ameriky – Obamova dystopie

RE: jak přežít

Filla 213.?.?.?

Tak zkuste třeba tohle: www.pojdsnami.cz - taky to spojuje lidi, především ty, žijící alternativním způsobem života (např. bez očkování, a vůbec jedince stojící vlastně proti proudu). Taky jsem rozhodně pro obnovení spolupráce, než pro přiživování atmosféry strachu horečnatým stavěním bunkrů apod. Být opatrní, nepodceňovat dění kolem a mít otevřené oči je naprosto zásadní, ale (s prominutím) "předposranost" vážně nic neřeší.
[smích]

191919

06.05.2009 23:22

Policejní zastrašování v Brně

RE: Zajímavý postřeh - článek

Filla 213.?.?.?

Nezlobte se, ale je neskutečně naivní si myslet, že tyto represe odstartovali "náckové" - oni jen posloužili (nevědomky?-těžko říci) k tomu, aby se takováto opatření začala zavádět - rozhlédněte se, děje se to na celém světě, lidstvu se kolem krku pomalu stahuje oprátka. A svádět to na pár trhlých kluků je přesně to, co "vrchnost" chce, aby si ovčané mysleli.
Aby mohli chodit a říkat: My jsme k tomu byli donuceni extremisty, zavést tvrdá opatření.
Jenže: málokdo si uvědomuje, že diktatura vždycky začala potírat nejprve ty, kteří byli proti mysli i většinové společnosti. Tím její část získají na svou stranu a pak už to jede... přibydou odpůrci režimu, lidé, kteří se nebudou chtít očkovat atd.
Je to tak průhledné!
Ale až to bude rozjetý, těžko s tím pak něco (pozdě) chtít udělat. Autor správně poukazuje na to, že to, co se děje, je začátek něčeho hodně nepříjemného..

190539

06.05.2009 22:52

Policejní zastrašování v Brně

Zajímavý postřeh - článek

Filla 213.?.?.?

A dnes schválili Lisabon - takovéto policejní buzer-akce se za čas stanou běžným koloritem všedního dne. Naštěstí ne nadlouho. Krátí se jim dech.. [velký smích]

190532

05.05.2009 15:20

Vláda táhne do boje proti extremismu

Máte slovo - 30.4.2009 Česká televize - online

Filla 213.?.?.?

Taaak a Česká republika má nové téma co! Ta vehemence, s jakou se to snaží prosadit u veřejnosti, je do očí bijící!!! A ten útok na romskou rodinu ve Vítkově, který je absolutně neobhajitelný, mi zavání nějakým melouchem několika psychopatů, kteří pomohli lidi trochu nas... no řekněme nastartovat.

Podívejte se, prosím, na tento pořad z dílny České televize. Závěr pořadu je obzvláště vydatný - prý budou Čechům padat hlavy.
Je mi absolutně fuk, jestli je někdo opálený nebo ne. Ale aby mi z televizní obrazovky bylo otevřeně (a beztrestně, samozřejmě) vyhrožováno a abych se cítila ve své rodné zemi spíš jako na vodítku s náhubkem, než svobodný občan, tak to už je moc.

Jsem přesvědčená o tom, že u Romů je určitá vůle s námi v poklidu žít a že ani jim tato situace nemusí být vždycky příjemná (kdy jsou celoživotně nepracující zvýhodňováni na úkor celoživotně pracujících).
Je třeba si uvědomit, že jsou tu dvě skupiny(nejen dvě, ale o těchto je momentálně řeč) - Češi a Romové. Každá má trochu jiný pohled na svět, ale věřím, že bezproblémové soužití je možné. To by ovšem "stát" (jakžto instituce) nesměl tolik let intenzivně pracovat na tom, aby se tyto dvě skupiny lidí nakonec postavily proti sobě. Teď už není moc času, tak na to tlačí trochu víc. Ale to nemění nic na tom, že jak Češi, tak Romové jsou jen užitečnými idioty v téhle hře, kdy jde především o to, rozpoutat veřejné nepokoje, aby se ke slovu dostala represe.

190400

22.04.2009 08:55

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: Jako mi absolutně nevadí,

Filla 213.?.?.?

Hestroyi, nic proti tobě, ale připojuju se k Stevovi - zase jsi se nechal chytit na primitivní formu provokace a příspěvkem klesl na úroveň lidí, kteří nemají argument a tak jen kopou.. Škoda.

Určitě máš lidem co říct, ale tento příspěvek je k ničemu. Pomohlo to někomu?

(Omlouvám se, nechci nikoho vychovávat, ale nechápu, jak se může někdo tak bystrý, chytit na něco tak neuvěřitelně pitomého?)

189103

16.04.2009 16:18

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Utopenému déšť nevadí - dříve než se něco vyšetří, přijde ekonomická katastrofa a potom už to bude jedno!!!

Filla 213.?.?.?

"Krizi nikdo umyslne nevyvolal, je to podobne, jako by jste chteli vyvolat zmenu pocasi."

Ehhmm.. O technologii HAARP jste asi ještě neslyšel, že?
A že loutkovodiči už dávno vedou mezi sebou "bitvy" prostřednictvím počasí (zemětřes, tsunami, povodně v Barmě atd.) a navrch toto uměle vyvolané "počasí" ještě využívají pro svoji propagandu "globálního oteplování", to už je pro ovečky asi moc silná káva [chechtot]
Samozřejmě nelze každou přírodní událost přičítat HAARPu, ale že si to už v praxi odzkoušeli, je jisté.

188522

09.04.2009 19:04

Mesiáš nebo Satanáš?

RE: Tohle už je N-U-D-A

Filla 213.?.?.?

Vytesat do kamene prosím!
Ano, ve spoustě oblastí lidského života už spolehlivě funguje autocenzura (co by tomu řekli lidi).
A ta poslední věta je majstrštyk, díky.

188106

09.04.2009 19:01

Mesiáš nebo Satanáš?

RE: Tohle už je N-U-D-A

Filla 213.?.?.?

To je fakt, taky hestroye ráda čtu [smích] Akorát si myslím, že by ses neměl nechávat strhnout k slovním bitkám s provokatéry. Je to ztráta času a navíc diskuse jde pak úplně k šípku. (nemyslím, že by se nemělo debatovat s lidmi, kteří mají třeba jiný názor, ale mluvím o těch, kdo skutečně nemají zájem se konstruktivně bavit, ale chcou jen lidi nas... a je škoda, že se jim to pořád ještě daří)

188105

09.04.2009 11:07

Cirkus Obama

RE: Co vlastně chcete?

Filla 213.?.?.?

Věřte v první řadě sám sobě, bez toho se neobejdete. Druhá strana (ta, která vytváří skutečné historické události, které jsou později nazývány "konspiační teorie" ) vypouští do éteru kvanta protichůdných dat - a proč asi. Vzniká potom onen "datový guláš", nikdo se v tom nevyzná a nikdo už pořádně neví, co je lež a co je Pravda.
Proto jednoznačně: naslouchat svému vnitřnímu hlasu, intuici. Ta vždy pozná, co je a není Pravda.

188076

26.03.2009 17:26

Policie provedla razii u majitele domény wikileaks.de

RE: Vláda

Filla 213.?.?.?

ach bože, to je tak pravdivé a trefné, že jsem se musela hořce zasmát..
A naše děti budou za krátký čas tak chráněné, že budou nuceny a učeny udávat své rodiče za naprosté banality [pláč]

187353

26.03.2009 09:05

Policie provedla razii u majitele domény wikileaks.de

Sláva demokracii,

Filla 213.?.?.?

svobodě a prosperitě, za kterou nyní všichni bojujeme, bok po boku, v oku žár. My naše lidská práva a svobody ubráníme před teroristy z Al Kajdy, před všemi těmi špinavci, co nám chtějí ukrást svobodu, co chtějí zničit náš způsob života!

A v rámci toho zuřivého hájení demokracie před nikdy neviděným nepřítelem už jsme to dopracovali k velice dobře viditelnému policejnímu státu, skvělé.

187324

24.03.2009 14:32

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: No vida...

Filla 213.?.?.?

Souhlas. Jen bych doplnila, že pro tahače nitek nebyl 911 zdaleka prvním inside-jobem, nýbrž jen jakýmsi velkolepým završením velmi dlouhé praxe! Revoluce v Rusku 1917, Pearl Harbor, Lusitania.. Požár Říšského sněmu, náš oblíbený "sameťáček 89" - to a ještě mnohem víc jsou všechno zdánlivě překvapivé historické události, které však byly velmi dobře režírovány. Všechny musely vypadat neplánovaně a bylo třeba docílit i vlastních ztrát, aby se vyhnuli podezření.
Dnes už nás nepotřebují o ničem otevřeně přesvědčovat - jednoduše to udělají tak, že lid má potom pocit, že si musel něco "vydupat". A přitom se dostáváme jen tam, kde nás oni chtěli mít!
Je to tak propojený mechanismus, těžko to všechno popsat na pár řádcích.

Až přijde příští "teroristický útok, vpád do země, nehoda..", tak se vždy nejdřív zeptejte sami sebe "qui bono?"

PS: a co se týká krize - snad si nemyslíte, že když mají pod palcem svět už tak dlouho, že je tohle "nečekaná komplikace", která jim proklouzla mezi prsty? Nikoliv, krize jim slouží velice dobře - jinak by ani nevznikla.

187166

24.03.2009 09:07

Austrálie se zbláznila

RE: Vodafone už cenzuruje delší dobu

Filla 213.?.?.?

Pravda, taky jsem u nich hned zrušila účet. A jako důvod uvedla tu cenzuru. Snažili se mi sice téměř rodičovsky vysvětlit, že jde hlavně o "nebezpečné" hanbaté stránky, načež jsem jim pro změnu vysvětlila já, že "ano, ano, bezpečí, ochrana, já vím. Jenže to začne pornostránkama a skončí jakoukoliv kritikou režimu apod. To už jsme tu měli a já vás v tom nehodlám podporovat."
Naštěstí mi bylo bez okolků vyhověno.
Vždyť říct jim přímo, jak ty jejich pindy o bezpečnosti "nežerem" a že s tím nechceme mít nic společnýho, je taky forma odporu. A takhle odporovat bysme teď měli víc a hlasitěji, protože jestli internet padne, bude už fakticky pozdě na cokoliv.

187116

23.03.2009 19:38

Austrálie se zbláznila

RE: Radši nic než něco?

Filla 213.?.?.?

Jo, jenže když budete čekat, až "to čas jednoznačně ukáže, jak to cenzoři se svobodou na internetu myslí", tak to znamená v přeneseném slova smyslu - mlčení, nečinnost, nulová rezistence - a vovečky u Internetu mezitím budou mít čas si na to cenzurování v klidu zvyknout, že. A až policajt přitvrdí, nebudou remcat.

Kdepak, bít na poplach je třeba teď a hned, dostat lidem do povědomí, co hrozí!!!

187075

26.02.2009 09:39

Prý je zamilovanost choroba

RE: Láska dnes...

Filla 213.?.?.?

Paní Strigo, díky za názor. Pravda je ovšem taková, že o mě nic, ale vůbec nic nevíte. Vypočítala jste si můj věk (nesprávně) a domyslela řadu dalších věcí. Pohrdlivě mluvíte o délce našeho vztahu, o našich těžkostech, kterými jsme prošli. Jak můžete vědět, že třeba můj partner neskončil před 3 lety po autonehodě na vozíku?! A že jsme pořád spolu a pořád je nám dobře? Nevíte nic, tak prosím nevytvářejte domněnky, podle kterých mě a mé názory hodnotíte. Ano, jsou to MÉ názory na lásku a manželství, nikomu je zde nevnucuji! Do toho mám daleko.
Žijeme každá v jiném světě, a podle toho co píšete, jsou diametrálně odlišné. Pro nás jsou důležité úplně jiné věci.

Vy máte svůj názor na manželství, který respektuju a uznávám, že máte v mnoha ohledech pravdu. To ale neznamená, že tenhle mustr musí platit pro všechny.

184729

25.02.2009 14:56

Prý je zamilovanost choroba

RE: Láska dnes...

Filla 213.?.?.?

Vidíte, nepřímo potvrzujete moje slova [smích] Manželství bylo pro vás v jistém ohledu výhodné ekonomicky - s vaší láskou a vztahem to až tak nesouviselo (no aspoň jsem tak pochopila váš příspěvek).
Co se týká jistoty v manželství - znám mnoho lidí, kterým do té doby hezký vztah po "okroužkování" prostě zkolaboval. Důvodů může být mnoho, není možné to tu celé rozebírat.

Na druhou stranu, uzavření manželství se nerovná vytvoření rodiny! Znám spoustu případů, kdy lidé byli sice "svoji", ale jako rodina nefungovali. Nebyly tam žádné jistoty (ani citové, ani ekonomické) a při sebemnším otřesu se manželství rozpadlo jako domeček z karet.

A právě tohle jsem měla na mysli, když jsem předtím psala o manželství. Že je nám vtloukáno do hlav, co všechno nám má přinášet, ale ve skutečnosti se tomu tak již dááááávno neděje! A proto si i myslím, že ten papír prostě není potřeba. I když ho miluju sebevíc, nepovažuju se za ničí ženu a jeho nepovažuju za "svého" muže, proto není třeba ani úřední potvrzení, že jsme "svoji" [smích] Totiž tenhle princip, kdy se lidé "berou" podle mě nadělal víc škody než užitku. Než si někoho "brát", to radši jít vedle něj a mít radost z toho, jak se nám spolu pěkně jde... i loužema a bahnem [smích]

184598

25.02.2009 12:40

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

Filla 213.?.?.?

Paní Jarmilo, díky za článek. Ještě bych dodala, že dneska je Láska jako taková zesměšňována, elity dbají na to, aby ji vyhnali na okraj společnosti. Samozřejmě, tento ušlechtilý cit nemůže NWO potřebovat... Zkuste se někdy podívat do pánských časopisů typu Esquire - četla jsem tam kdysi článek, ve kterém byla žena prezentována jen jako ozdoba, prázdná loutka, prostředek k uspokojení tělesných potřeb. Nutno dodat, že ženské časopisy na tom nejsou o mnoho líp! Z muže dělají jen zdroj příjmů, dobrého orgasmu a užitečného idiota. A všechny ty návody na sbalení, triky, úskoky, intriky.. Takhle je dneska "in" navazovat vztahy. K pláči, fakt [pláč] A to jsem vlastně současná generace!

184571

25.02.2009 12:33

Prý je zamilovanost choroba

Láska dnes...

Filla 213.?.?.?

Sice jsem rok 89 zažila coby prvňáček, na náhlý mediální boom různých "odborníků na lásku" si ale pamatuju. Ano, samozřejmě, podle těchto "expertů" je nevěra naprosto v pořádku (neříkám, že za nevěru by bylo třeba lidi odsuzovat, ale snad není třeba nevěru glorifikovat, jak se v současnosti děje běžně), kdo je celý život věrný a miluje svého partnera je prezentován jako hříčka přírody.
Já osobně jsem za celý život poznala jediného muže (bylo mi 19) a jsme spolu dodnes. Mezi námi je nádherné přátelství, důvěra, láska která je den ode dne krásnější a hlubší. Prošli jsme i těžkými obdobími, ale zvládli jsme to - společně [smích] Jak se na to dívá okolí? Že jsme blbci, co si nic neužili a až budem starší, budeme se podvádět jako na běžícím páse. Že je to zkrátka NEVYHNUTELNÉ!
Nejsme příznivci manželství - popravdě nerozumím tomu, proč by tak soukromou záležitost, jako je vztah dvou lidí, měl mít pod pařátem stát nebo nějaký úřad? Vám to nepřipadá absurdní?? Milujete se, chcete spolu být a kvůli tomu je potřeba papír, potvrzení od nějakého ouřady, kterého jsem v životě neviděla, nic o nás neví... Takový člověk z nás udělá manžele? To je podle mého strašný omyl, na který pak doplácí tolik párů! Totiž že manželství (rozuměno pevný, trvalý vztah dvou lidí) vzniká podpisem nějakého cáru papíru na radnici nebo v kostele. Kdepak, takový vztah roste, vyvíjí se, je třeba se o něj starat. A nikdo, žádný člověk na světě by neměl mít právo rozhodovat o takovýchto vztazích.
My tady často zmiňujeme Orwella a "1984" - ale nepřijde vám, že už teď (a to není instituce manželství nic zas až tak nového!) strká byrokrat rypák do dost soukromých lidských záležitostí?

Nejde zde o strach z odpovědnosti, závazku atd. Jde o to, že k spokojenému životu dvou (a více) milujících se lidí není totiž vůbec závazek potřeba! Kdo si to vymyslel, že společná cesta životem, má být o závazcích? Naopak, mělo by to být volné a svobodné (ale ne ve smyslu dneška! - spát s kedkým na potkání!). Je to náš život a jedině a pouze my dva budeme rozhodovat, jestli půjdeme spolu dál a nebo ne.
Podle mě je manželství v pojetí dneška stejná koule na noze a bič na občana, jako hypotéky. Děkuji za pozornost [smích]

184568

24.02.2009 15:01

Monsanto využívá různé cesty, jak znemožnit používání nemodifikovaných semen

Nekvalitní (p)otraviny

Filla 213.?.?.?

Po přečtení článku se mi zvedl tlak - nehoráznost, co si Monsanto dovoluje! [naštvaný] Snad nejsem úplně mimo téma, ale chtěla bych se vyjádřit k dnešním potravinám obecně.
Taky máte při nákupu pocit, že se nedá skoro nic jíst? Taky stojíte jako já před nacpanými regály, v břiše vám kručí, ale sotva dáte dohromady pár surovin, které jsou nezávadné? Potraviny, které nejsou nacucané chemikáliemi, dochucovadly, aromaty, konzervanty, éééčky... aby člověk hledal půl dne!
Občas dostanu chuť třeba na párek - procházím celý obří regál, beru i ty nejdražší výrobky, ale po přečtení složení s ohrnutým nosem vracím zpátky. I kdybych stokrát měla mlsnou, ten hnůj do sebe cpát prostě nedokážu.
Pokud jde o zeleninu... bezbarvá "rajčata", nahnilé papriky (za opravdu nestoudné ceny), a oproti tomu podivně obrovská naleštěná jablka.
Ani v malých krámcích není výběr o mnoho lepší.
Často se mluví o tom, že až kiksne zásobování, lidi ve městech nebudou mít co jíst. Metaforicky řečeno, naše rodina nemá co jíst už dnes [pláč]

184472

17.02.2009 20:22

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Zanechte konečně těch svých demagogií!

Filla 213.?.?.?

Pane Kramáři, (z přezdívky to není poznat, ale jsem žena [smích] ), to poslední, co jsem chtěla, bylo vás svým příspěvkem vychovávat nebo se do vás navážet. Jen je zvláštní číst výzvy k pokoře a na druhém řádku už je dotyčný (kdo se má učit pokoře) titulován omezencem. Takováhle je bohužel naše společnost - na druhé ukazujeme prstem a "víme" přesně, jak by se měli chovat, ale o vlastním chování máme převysoké mínění. Když kritizujeme druhé, jsme samozřejmě v právu. Když totéž udělá někdo nám, je to .....(doplňte výraz dle chuti). (všimněte si, že píšu v množném čísle a tím pádem přiznávám i svůj podíl na "problému") Mějte se hezky [smích]

184009

17.02.2009 09:06

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Zanechte konečně těch svých demagogií!

Filla 213.?.?.?

Pane Kramáři, jen malá připomínka - pokud mluvíte o pokoře, nemůžete jedním dechem dodat, že pan Liška je omezenec. Pokorný člověk by druhé lidi takto nikdy nesoudil! Tím se vaše výtka (o nedostatku pokory pana Lišky) stává trefou do vlastní branky...

183959

17.02.2009 08:50

Finanční expert Michail Chazin: „Ekonomika padne na dno v dubnu! Kdy se zvedne?“

RE: Zajímavý článek

Filla 213.?.?.?

Až bude hlad a opravdová nouze, na EU se a její pravidla se každý z vysoka... Kdo má trochu šikovné ruce a něco o půdě ví, bude si pěstovat alespoň nějaké jídlo, aby přežil. A kdyby náhodou mu někdo chtěl před nosem mávat direktivami EU, asi by nestačil ten byrokrat utíkat. Pravidla, zákony, "civilizace" - to všechno se dá udržet při životě pouze v jakéms takéms dostatku. Jakmile nastoupí hlad, lidé teprve poznají, co je důležité. A to je dobře. EU zajde rychleji než se stačí rozkoukat. I když tím samozřejmě nechci říct, že je dobře, když lidé strádají.

183957

16.01.2009 10:07

Slovenská dialektika izraelsko-palestínskeho konfliktu

Skvělý článek

Filla 213.?.?.?

je vidět, že intriky "mocných" jsou čím dál tím čitelnější. Přesně tak - zaměstnat Evropu, aby nešťourala do jiných záležitostí. Jenom bych přidala k lepšímu, že polský jasnovidec Jackowski na sklonku minulého roku napsal, že za ním byli dva izraelští studenti (prý aby o něm natočili dokument):"Po dobu dvou dní se ho vyptávali mimo jiné k tématu, jak by svět reagoval na konflikt s Íránem, kdy by bylo výhodnější Írán vojensky pokořit, zda do konce roku nebo později atd. Netočili žádný film. Díky tomu potvrdil Jackowski svoje přesvědčení, že velmi brzo uslyšíme o nějaké malé provokaci, o následujícím „kontrolovaném“ konfliktu, který se bohužel kontrole vymkl. Od toho nás, podle Jackowskiho, dělí nanejvýše měsíce." Sice nenapadli Írán, ale i tak je to zajímavé...

181168

15.01.2009 11:07

Jana Bobošíková - projev k předsednictvu

RE: Paní Bobošíková

Filla 213.?.?.?

Já svoji reakci na článek vztáhla konkrétně k tomuhle případu(LS). Hodnotit celou její politickou kariéru mi připadalo zbytečné, nevím, proč jste se musel zaměřit zrovna na ty věci, ve kterých se v příspěvku ani slovem nezmiňuju. [oči v sloup] A ani já si o čistotě jejích úmyslů nedělám iluze, viz můj příspěvek. [smích]

181081

15.01.2009 10:06

Jana Bobošíková - projev k předsednictvu

Paní Bobošíková

Filla 213.?.?.?

je chytrá dáma a zjevně si dokáže dupnout a stát pevně za svým, za to má můj respekt. Ale neměli bysme zapomínat ani na to, že jejím skutečným vnitřním pochodům, kvůli kterým vystupuje takto ostře proti Lisabonské smlouvě, nerozumíme. I to, co se může jevit jako výjimečná starost o život občanů, může mít nefér pozadí. Ovšem jestli paní Bobošíkové skutečně leží blaho lidí na srdci a nedělá to z prospěchu, pak před ní hluboce smekám.

181074

12.01.2009 13:35

Objasní nám Člověk v tísni záhadu, kam zmizelo 220 dětí?

RE: Copak Člověk v tísni...

Filla 213.?.?.?

To jste napsala hezky, i když vlastně nic hezkého to není... Jenom bych dodala, že to neustálé strašení bubáky minulosti je záměrné - když se pořád ukazuje na Hitlera, Stalina a spol., nezbývá už tolik pozornosti zrůdám žijícím...
A nejhorší na tom je, že se nezměnilo VŮBEC NIC! Stačí si poslechnout zprávy dnes a zprávy z komunismu - vyměňte "americký imperialismus" (kterým nás strašili před 89 a přitom jediný upír, který nám sál krev, byl Sovětský svaz, vydávaný ovšem za našeho věrného bratra) za "ruský imperialismus" (kterým nás pro změnu straší dnes a USA je náš Big brother doslova!!!)
A myslím, že nejlíp to vystihuje písnička, kterou zazpívala pí. Parkanová a p. Vyčítal. Poprvé jsem ji slyšela teprve nedávno a nemohla jsem se dlouho zbavit dojmu, že to není ta oficiální verze, ale že poslouchám nějakou studentskou recesistickou předělávku...
V písničce, která původně velebila SSSR (já vím, Gagarina) se vyměnilo pár slov a je z toho óda na radar a na naše přátelství s USA.
A takhle je to se vším - metody, lidi, ani zastrašování jako způsob jak přesvědčit občany, nic z toho se od dob komunismu nezměnilo! Jen teď jsou plné krámy, dá se cestovat a to bohužel stačilo k tomu, aby se lidem zalepily oči a huba...
Dělají si skutečně co chtějí, manipulují námi, ale vykládejte to někomu, když má plný břich, placatou telku a děti na studiích ve světě [pláč]

180665

Dojímá mě, s jakou velkorysostí někteří říkají, že čin toho novináře neměl vlastně význam a že ať je Bush jaký chce, házet po něm botou nemusel.. No na jednu stranu s vámi souhlasím - násilí plodí zase jen násilí. Jenže nepřijde vám, že spíš Bush prostě sklízí, co zasel?
Mrsknout po něm botou nic neřeší, to je sice pravda, ale ten chlápek tu botu hodil i za mě a jak to vypadá, za dalších x-milionů lidí. Bush (ač prezident) je gauner, zločinec, který vpadnul do jejich země na základě lží, sám to přiznal a přesto z něj pořád ještě neodtáhli a hned tak neodtáhnou! Zabíjí beztrestně děti, ženy...
A toho novináře chtějí pranýřovat za to, že udělal něco, co "neměl" ?
Směšný. Ikdyž ne tak úplně [oči v sloup]

178335

09.12.2008 11:57

Vyplnilo vaše dítě dotazník CAF?

Klackem po zádech

Filla 213.?.?.?

všem těm vymletým hlavám, co nás závratnou rychlostí přibližují k NWO [naštvaný]

Souhlasím naprosto s diskutujícími zde - je to neetické, podlé a ubohé, zpovídat malé děti a cpát to do nějaké databáze. Že jde o hrubé porušení soukromí je bez debat, ale hlavně jde taky o šťourání do vztahů v rodině. Zkrátka jak to vypadá - chtějí rozložit i ty poslední zbytky fungujících rodin, postavit děti a rodiče proti sobě, zlikvidovat důvěru mezi lidmi, demoralizovat je... Za chvíli budou lidé prchat do odlehlých krajin, žít v chajdě z rákosí a bez elektřiny, jenom aby tomu unikli.
Nejsme pro ně nic jiného, než armáda prakticky bezcenných otroků - pokud snad ještě někdo věří, že nějaká vláda usiluje o dobro svých občanů, tak... [pláč]

177860

02.12.2008 10:58

Vidal: Spojené státy nikdy neměly demokracii

S panem Vidalem opatrně...

Filla 213.?.?.?

Možná nosím dříví do lesa a všem je to známo, ale Gore Vidal je bratrancem Al Gore a Jimmyho Cartera (exprezident USA). Nejsem si úplně jistá, že by mu tak moc leželo blaho prostých američanů na srdci... Kdo ví, co tím sleduje.

177337

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 1

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,29 Kč
Libra
29,24 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,06 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,91 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,90 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 536,44 Kč
1 unce stříbra
518,84 Kč
Bitcoin
415 752,70 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?