Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 2623 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, famme, hestroy, chytráknadchytráky, Vopice.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

03.03.2009 12:06

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Uz js stim pochybovanim trapni.

hestroy 77.?.?.?

Pane Satai, víte jak funguje raketový motor? Už jste někdy odpaloval rachejtli? Víte, co zbyde pod tryskou? Zkuste přidat šestkrát menší gravitaci a vzduchoprázdno a jestli pd tryskou nic nebude, pak je asi něco špatně, nebo ne?

185322

03.03.2009 12:04

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

Ano, generace našich otců je běžný obrat. Generace mých otců zas tak běžný obrat není. [mrknutí jedním okem]

Víte, já nemám nic proti tomu, že děti ve škole zlobí. Já jsem zlobil také a hodně. Nicméně jsem si NIKDY nedovolil učiteli tykat a urážet ho. Vy snad ano?

Patřil jsem k nejzlobivějším dětem, nicméně mě učitelé měli rádi, neboť jsem projevoval zájem o učení a můj prospěch byl s vyznamenáním.

Neodvážil jsem se učiteli nadávat, protože jsem věděl, že mě vyhodí ze školy a pak mě dají přinejlepším na učňák. A když jsem zlobil, věděl jsem, že je to férový boj, protože učitel má možnosti, jak mě potrestat.

Jak už jsem psal, ještě když jsem na škole byl, viděl jsem, jak mravy upadly, a pokud jsem to byl schopný vidět já, ze své perspektivy zlobivého studenta, nemyslíte, že na tom něco bude? A všechno to souvisí s tím, že učitelé nemají žádné možnosti, jak nevychované spratky krotit. Jestli chcete, dám vám kontakt na otce mé přítelkyně, který učí na učňáku, který vám rychle vysvětlí, na jaké úrovni odcházejí absolventi dřevařského učiliště do pracovního procesu.

185321

03.03.2009 11:54

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Co na to říká svědomí?

hestroy 77.?.?.?

Milý Van Gulde, myslíte, že má smysl se dohadovat s někým, kdo věří tomu, co mu dávají v televizi? Vy jste se tu již vyprofiloval tak, že věříte všemu, co v televizi je, pokud to vysílá ta strana, ke které patříte. Takže dnes byste možná nevěřil tomu, že soudruzi ze SSSR rozdojili kozla, ale před revolucí byste to sovětským bolševikům věřil. Dnes, když se soudruzi bolševici ze SSSR přestěhovali do Izrahelle a z pouští, které zbyly po původním obyvatelstvu udělali oázy klidu a míru, byste jim onu historku také uvěřil.

A co se týká těch myšlenek, Mirdovy příspěvky je pro mě tisíckrát hodnotnější než ty vaše, protože ty vaše jsou jen a pouze OPAKOVÁNÍ OFICIÁLNÍ SIOBOLŠEVICKÉ PROPAGANDY, kterou si můžu poslechnot KDYKOLIV si pustím televizi.

Takže pokud jednou vím, že v televizi jen JEN A POUZE ODPORNÁ LEŽ A SIOBOLŠEVICKÁ PROPAGANDA, nebudu jí věřit ani slovo, ani jedno slovo a raději budu myslet na základě jednoduchých principů. Stačí mi k tomu dvě věty. ROZDĚL A PANUJ a ČÍ PROSPĚCH.

185316

03.03.2009 11:44

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Uz js stim pochybovanim trapni.

hestroy 77.?.?.?

Lepší je nepochybovat. Sledovat televizi a věřit všemu, co tam dávají, že pane Satai. Vy musíte být šťastný člověk. A já vám to přeji. Také věříte tomu, že v Sovětském svazu rozdojili kozla? To přeci v televizi také bylo, nebo ne?

185313

03.03.2009 11:41

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Uz js stim pochybovanim trapni.

hestroy 77.?.?.?

A teď nám pane Vodníku zkuste něco říci o 911. Také nepochybujete o tom, že se dva mrakodrapy identicky zřítily po nárazu letadel? Také nepochybujete o tom, že budova č. 7 se zřítila dokonce bez toho, aby do ní nějaké letadlo narazilo?

Myslím, že se najde jen málo lidí, kteří sledovali pád WTC na vlastní oči a nebylo jim hned jasné, že je to dílo Bin Ládina. A všechny otázky ohledně toho, jak je možné, že ty baráky spadly, byly následně fundovaně zodpovězeny, že?

Jen tak dál a svět bude jasný a krásný a bez jakýchkoliv pochybností.

[chechtot]

185311

03.03.2009 11:36

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

A generace vašich strýců a otců (to je zajímavé spojení, kolik jste těch otců měl?) so dovolila učiteli tykat a drze ho urážet? To jste zde raději nezmínil, že? Zkuste se na to vašich otců a strýců zeptat a také se jich zeptejte na to, zda by dostali facku, nebo by byli rovnou vyhozeni ze školy...

Tento článek není jen o fackování. Já ho chápu tak, že dnešní učitelé nemají v podstatě žádné možnosti, jak se s drzými smrady vypořádat. Obvykle se navíc jedná o dětičky zazobaných STBáků, které mají beztrestnost zajištěnou. Je to jako všude jinde, v celé společnosti, kdy právo je vymáháno jen na těch, co se nemohou bránit.

Je to zoufalý rozklad společnosti. A žádný přenos matematické olympiády to zachránit nemůže.

185310

03.03.2009 11:28

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

hestroy 77.?.?.?

Demagogie? Jak co! Zeptám se vás přímo. Dovolil byste si říci učiteli: "ukliď si to sám, šmejde?"

Osobně jsem až do konce střední školy zažíval socialistické školství. Dva roky po pádu bolševismu se již po chodbách proháněli smradi bez jakéhokoliv vychování.

Ano, nebyli jsme svatí, osobně jsem to na ZŠ dotáhl až na dvojku z chování, třídní důtky jsem dostával pravidelně, ředitelskou jednou do roka.

Ale NIKDO si nikdy nedovolil to, co je dnes "normální", totiž tykat učitelům a drze jim oponovat. To si NIKDO nedovolil.

Takže pokud jsem byl schopný posoudit obrovský propad vychovanosti studentů jako student, neznamená to, že je něco špatně?

Inu, když tak na to koukám, váš příspěvek neobsahuje žádný originální argument, je to spíš takové přežvykování. Co se dá dělat...

185309

02.03.2009 19:29

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Nevím jak to slušně nepsat

hestroy 77.?.?.?

Opravdu? [oči v sloup]

185232

02.03.2009 19:22

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Co na to říká svědomí?

hestroy 77.?.?.?

Máš pravdu, Mirdo... Takhle vpadají lidé, co dokázali něco úžasného? Smutně, zamlkle, s pohledy dolů? Obehdy jsem se právě koukal na Capricorn One (Kozoroh jedna) a říkal jsem si, nakolik to asi odpovídá skutečnosti...

185231

02.03.2009 19:18

Nové jaro ve starém mocnářství

RE: Ja vam mam,

hestroy 77.?.?.?

Ale, ale, slečno Ájo, nebuďte paranoidní. To by potom mohl být pan Lischka i Petr Černý, který také občas reaguje, naposledy např. na Svět podle lišek... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

185230

02.03.2009 14:19

Prý je zamilovanost choroba

RE: Josephe nedej se a bojuj (!!!)...

hestroy 77.?.?.?

Jane, myslím, že tahle diskuse, do které jsem se původně nechtěl zapojit kvůli tomu, že to sklouzlo k dohadům typu "bylo dříve vejce, nebo slepice", případně, "je život sám o sobě dostatečným důvodem pro jeho existenci", nakonec ukázala, že s námi nesouhlasí nejen vyslanci z party zasloužilých správců Systému, ale i řadoví zvědavci.

Ono tu občas dojde k lámání chleba a nastolení základních otázek:

1. Je Systém nastavený na ZLO záměrně?
2. Je možné, aby Systém řídilo jen pár "vyvolených"?

Při takto položených otázkách se i někteří zvědavci přidávají na stranu Systému. Je možné, že prostě neumějí uvěřit tomu, že VŠECHNO, co jim bylo kdy řečeno, je jedna obrovská lež. že jim lhali rodiče, učitelé, média, zkrátka všichni.

Jak dlouho trvá, než se ze lži stane "pravda"? Jednu generaci? Dvě? Tři?

A v kolikáté generaci LŽI již žijeme? Já vcelku chápu, že i někteří zvědavci se zastaví na určité hladině "víry", neboť pokud by se chtěli vydat dál, museli by přijít o VŠECHNO, co si v Systému našetřili (tím nemám na mysli jen peníze).

Takže se nakonec ukázalo, to co je tu delší dobu patrné a několik z nás se dostalo až do opozice s většinou zvědavců, kteří ovšem začali bránit Systém houževnatěji než ti, co věří tomu, co říkají v novinách.

Konkrétně si zopakujme, oč jde. Většina zvědavců se přiklonila k názoru, že zamilovanost je "choroba", že geny určují, jací budeme a že věhlasní "odborníci" na život mají pravdu, neboť jsou to VĚDCI! Že život je nesmírně komplikovaný a k tomu, aby člověk pochopil, co se děje, potřebuje studovat stohy knih od "uznávaných autorů". Dokonce ani po takovém studiu však není život jednoduchý, neboť je "nesmírně komplexní". Bohužel však nikdo neřekne jiný důkaz pro jeho tvrzení, než citaci některých "uznávaných autorů"... To, že k pochopení života stačí selský rozum a otevřená mysl, zřejmě není dostatečně "na úrovni". Přitom, pokud by se člověk zamyslel nad skutečnými hybnými silami, které ho vlečou životem, dokázal by je spočítat na pár prstech.

Takže budiž, přijmeme tedy ta vlídná slova, kterých se nám dostalo od "domobrany" Systému a nechme je dál nechat formovat jejich životy dle oficiální propagandy, že Systém to s nimi myslí dobře.

Koneckonců, proroků, kteří tvrdili to samé, co my, tu bylo již nepočítaně. A stádo dál vesele bučí svoji naučenou písničku.

185194

02.03.2009 11:32

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Gemar Rudolf

hestroy 77.?.?.?

Tak tak, proč by to sovětští vědci neodhalili, že? Například bourání baráků řízenou demolicí také nikdo neodhalil, přestože to všichni viděli v televizi na vlastní oči, že? [chechtot]

Jinak, co se týká nějakých sond, ty vám dnes vyfotí doslova cokoliv, po odpovídající fotomontáži... [oči v sloup]

185175

02.03.2009 11:28

Prý je zamilovanost choroba

RE: Josephe nedej se a bojuj (!!!)...

hestroy 77.?.?.?

Tyhle řeči si nechte mezi své soudruhy z party rozvášněných omezenců a siobolševiků, odkud jste přišel a kam se zase s velkou slávou navrátíte a budete vyprávět, jak jste tu "řádil" a jak jste nám to "nandal" vašimi argumenty z MFD. [chechtot]

185174

02.03.2009 11:23

Prý je zamilovanost choroba

RE: Josephe nedej se a bojuj (!!!)...

hestroy 77.?.?.?

Tady je někdo v defenzívě? Co tím máte na mysli? To, že tu pár lidí, kteří vědí, o čem mluví, má svatou trpělivost vysvětlovat něco lidem, kteří jen dokola opakují oficiální "pravdy" Systému, znamená, že jsou v defenzívě? Možná tak v počtu zmatených lidí, kteří na ně útočí, nikoliv kvalitou jejich argumentů. Jediné, na co se zmůže parta do krve bránící Systém, je opakování slov oficiálních "autorit".

A dejte si pozor, aby vám ten váš "pobavený" úsměv nezhořkl. A jestli si chcete zvyšovat sebevědomí tím, že najdete více lidí, kteří budou s vašimi "názory" (ve skutečnosti názory Systému) souhlasit, zkuste tuhle stránku - společenství podržtašků a oficiálních pochlebovačů Systému. Tam najdete nepřeberné množství lidí na vaší úrovni. Velmi vám to doporučuji, je to místo přesně pro vás, tady je vás škoda.

185170

02.03.2009 11:11

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Nevím jak to slušně nepsat

hestroy 77.?.?.?

Díky milý siosoudruhu za obvyklé nesmysly. Nyní zkuste pro změnu tu pohádku o těch zlých teroristech, co se jim podařilo to samé, totiž udělat s minimálními prostředky něco, na co by jiní potřebovali prostředky téměř neomezené. Pak můžete pokračovat v tom, že máme demokracii a pravá je zásadně odlišná od levé, to znamená, že v našem parlamentu nesedí banda bolševiků pod různými názvy. A pokračujte dál, Systémem opakovaných "pravd" jsou tisíce. A pokud nevíte, co byste nám měl vyprávět, zavolejte na ústředí, tam vám poradí a možná přidají i nějaký ten shekel navíc...

A ještě k tomu 911... To například musí být také pravda, když to Číňani (bolševická diktatura) nenapadli, že? Víte co by vám možná pomohlo? Zkuste si jít s Pražákem a dalšími siosoudruhy diskutovat na stránku omezených spolehlivých patolízalů Systému, tam najdete mnoho lidí se stejně omezenými, ale Systémem schválenými názory.

185165

Bolševický synáček Bursík se ukázal jako "pokrokový" oportunista, jeho podržtaška Katka Jauvajs je hloupá koza, ovšem také z "dobré" (bolševické) rodiny. Tito lidé jsou nejodpudivějšími parazity ve vládě.

185161

01.03.2009 18:25

Signoraggio nebo-li panské – a frakční rezerva

RE: ČNB je nezvěstná.

hestroy 77.?.?.?

Díky Vanguarde... Víte, vy možná nejste průměrný, ale přímo nadprůměrný školáček!

185097

01.03.2009 18:23

Svět podle lišek

RE: Jenom idioti odsuzují školství a vzdělání!

hestroy 77.?.?.?

Pan Černý přemýšlí úplně jako pan Lischka. [chechtot] Velmi dobré! Chválím jej a jedním dechem chválím i pana Lischku. Jen tak dál. Minimálně jednu osobu - paní Strigu - jste již dostal na svojí stranu!
[chechtot]

185096

01.03.2009 18:18

Svět podle lišek

RE: ???

hestroy 77.?.?.?

Přemýšlet hlavou? Měl byste si uvědomit, že tohle není komerční nalejvárna vaší oblíbené televize Nova. Takže málo nablýskaných cingrlátek a více prostoru k vlastnímu názoru. Doufám, že víte, o čem mluvím...

185095

01.03.2009 18:16

Svět podle lišek

RE: Jak pejsek a kočička vařili dort....

hestroy 77.?.?.?

Já čekal, že sem Striga hodí svou jedovatou slinu, s tím jsem do diskuse šel. A vida, nezklamala. Cokoliv je nad její chápání, je nesmysl. Ale když to vysvětlí pán z televize, navíc s titulem (nejlépe psychologa), tak už to pravda být musí. Občas si říkám, co tu ta Striga na Zvědavci vlastně pohledává? Proč se nespokojí s tím, co jí Systém běžně dopřává? Proč si nečte svoji MFD a neoddá se Systému úplně? [oči v sloup]

185093

01.03.2009 18:03

Prý je zamilovanost choroba

RE: Josephe nedej se a bojuj (!!!)...

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

185091

01.03.2009 18:02

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

hestroy 77.?.?.?

Souhlasím. Pan djb tu napsal do písmene můj názor. Je nás tu víc, kteří byli oznámkováni bandou spolčených bláznů, kteří si dovolí pochybovat o tom, nakolik je oficiální "věda" Systému smysluplná. Nečekal jsem, že se Zvědavci rozdělí do dvou skupin, z nichž jedna bude bojovat se Systémem tím, že odmítne jeho pravidla a druhá, která bude Systém bránit do skonání těla. Je to opravdu zajímavé.

Asi jako kdyby se několik antikomunistů hádalo o tom, zda jsou názory Marxe podnětné nebo nikoliv. [zmaten]

185090

01.03.2009 17:47

Prý je zamilovanost choroba

RE: Josephe nedej se a bojuj (!!!)...

hestroy 77.?.?.?

> vaše výblitky jsou opravdu nestravitelné a pro mě zcela nadbytečným čtením

Ano, takto píše člověk, který si dovolil nadřadit se ve stylu psaní nad Janasmitha...

Ale líbí se mi, jak ho rozzuřilo to, že se zde našli lidé, kteří si dovolili pochybovat o kvalitách Systému, na který Joseph nedá dopustit. Celou tuto debatu jsem se snažil ignorovat, neboť dohady o tom, zda by se měl člověk chovat podle PRAVIDEL SYSTÉMU, nebo spíše dle toho, co cítí, že je správné, mi přijdou naprosto nesmyslné.

Je to asi stejné, jako kdyby se vzbouřenci proti Matrixu začali hádat, zda jeho pravidla jsou v pořádku nebo ne. A není trochu směšné bojovat proti Matrixu a přitom se řídit jeho zákony?

A malá kontrolní otázka na závěr... Z jaké skupiny lidí se nejčastěji rekrutují psychologové, jejichž "moudré" argumenty zde používají příznivci Systému?

185084

27.02.2009 12:46

Morganatická společnost

RE: Wow!

hestroy 77.?.?.?

Aha, už jsme u toho. Takže Vojto, život není odpověď na otázku smyslu života? Ne, to musí být něco mnohem složitějšího, že? [chechtot]

Vojto, poznal jste v životě lásku? Dokážete si pod tím pojmem vůbec něco představit? Už jste se o tom někde něco dočetl? Pomohlo vám to v pochopení? [oči v sloup]

184909

27.02.2009 12:42

Morganatická společnost

RE: Wow!

hestroy 77.?.?.?

Nejsmutnější na tom je, že lidé typu Vojty si myslí, že svět je nesmírně komplikovaný a člověk musí celý život studovat to, co mu předloží jiní, aby ho pochopil. Tak triviální myšlenku, že všechno je jedno, si ani nepřipustí.

184908

27.02.2009 12:40

Morganatická společnost

RE: Wow!

hestroy 77.?.?.?

Jane, nemá smysl, abych nějak reagoval na tvůj výstižný příspěvek, protože s tebou jako obvykle souhlasím. Je dobře, že tyhle věci velice jednoduchou a srozumitelnou formou vysvětluješ tak, aby jim porozuměli i lidé, kteří věří tomu, že Systém je tu vlastně pro ně a že bez něj bychom tu býti ani nemohli. [mrknutí jedním okem]

184907

27.02.2009 12:35

Morganatická společnost

RE: Wow!

hestroy 77.?.?.?

Mílý příteli Vojto, já vám opravdu závidím, jak snadno jste schopen uhýbat před otázkami vytvářením jiných, zástupných otázek.

Vy jste opravdový Agent Matrixu. Prosím vás, tyhle řeči o tom, jak je svět strašně složitý, si nechte pro nějakého troubu. Ten vám na to třeba skočí.

Víte, tyhle kydy o tom, jak je svět složitý a tím pádem mu rozumí jen určitá skupina lidí, nejlépe na základě "vědeckých faktů" a zfalšované historie, opakovali všichni, kdo chtěli vládnout a ovládat. Pořád dokola. Rozděl a panuj. A rozděluj tak dlouho, až se v těch dílkách skládačky všichni ztratí a zapomenou na to, že všechny ty díly vytváří jeden celek. A co je složité na jednotě?

Víte, já vás mám docela rád. A proto mě mrzí, že jste tak snaživý užitečný idiot systému. Z jakého důvodu to děláte? Máte z toho alespoň nějaké peníze?

A na tu vaši otázku odpověď samozřejmě znám. Je velice jednoduchá. Toužíme žít a prožívat. Uvědomovat si zázrak stvoření. Dostávat lásku a rozdávat lásku. Nic víc, nic méně. I když někteří si myslí, že účelem života je shromažďovat majetek, ať již hmotný nebo nehmotný. Vlastnit. Ovládat.

Zeptám se vás jinak, milý Vojto. Jaký je smysl vesmíru? Jaký životní cíl má Slunce? Jaké otázky potřebuje Slunce ke svému naplnění zodpovědět?

184906

27.02.2009 12:21

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

hestroy 77.?.?.?

Je neuvěřitelné, jaká se tu rozjela rozprava.

Na jedné straně jsou tu zastánci průmyslové drůbežárny založené na "vědeckých faktech", deklasující člověka na základě nějakých nesmyslných genů na úroveň robota, který není svéprávný.

Na druhé straně jsou tu lidé, kteří myslí hlavou, kterou nemají propagandou vymytou až na kost a kteří žijí život dle selského rozumu, jelikož si uvědomují, že to vůbec není tak složité, jak tu tvrdí jistí lidé operující s "vědeckými fakty" a s historií, které rozumný člověk nevěří ani písmenko.

Já naprosto souhlasím s paní Jarmilou, ale dohadovat se s někým o tom, jestli je zamilovanost choroba, na to opravdu nemám čas. Příště se můžeme rovnou začít bavit o tom, jestli by nebylo lepší si dobrovolně nechat udělat lobotomii a odstranit tak všechny emoce vč. lásky, radosti, a koneckonců i té zamilovanosti. Vždyť člověk je tvor nedokonalý a emoce mu jen škodí. Je třeba se jich za každou cenu zbavit a přijmout "vědecká fakta" jako základní pilíř života. [zmaten] [překvapení]

184903

27.02.2009 11:09

Signoraggio nebo-li panské – a frakční rezerva

Skvělý článek

hestroy 77.?.?.?

Musím říci, že takto dobrý článek jsem už dlouho nečetl.

184889

26.02.2009 15:03

Prý je zamilovanost choroba

RE: No, já myslím

hestroy 77.?.?.?

Nutkání měnit přírodní zákony mají hlavně ti, kteří z toho mají užitek. Ti pak vypráví na potkání, že člověk je hamižný díky svým genům a tím pádem je to normální vlastnost.

Ti lidé, kteří pak podporují teorii, že jsme nějaká zvířátka, která se chovají dle genového naprogramování, aby omluvili zoufalý stav lidské společnosti, mají tendenci podporovat války v Iráku, brojí proti muslimům, vykládají pohádky o teroristech, podporují GMO, hrozí globálním oteplováním, věří, že existuje KRIZE, atd... Je to pořád dokola.

184773

26.02.2009 14:57

Prý je zamilovanost choroba

RE: Já z Vás taky Strigo

hestroy 77.?.?.?

Ehm... samozřejmě jinými směry...

184770

26.02.2009 14:53

Prý je zamilovanost choroba

RE: Já z Vás taky Strigo

hestroy 77.?.?.?

Paní Jarmilo, nepřijde vám tohle dohadování se Sataiem jako ztráta času? Co myslíte, že tím dosáhnete? Pan Satai se rád soustředí na slova a detaily, kterými odklání diskusi jinýmy směry, úplně stejně jako pan Koubek a Vojta49.

184769

26.02.2009 14:52

Prý je zamilovanost choroba

RE: Pekny clanok pani

hestroy 77.?.?.?

Kdo chce, vidí, kdo nechce, blbě remcá... Divím se, že vám editor povoluje tolik příspěvků... Asi vás musí mít hodně rád, jsou tu lidé s mnohem kvalitnějšími příspěvky a ty omezuje, např. pana Nasredina.

184768

26.02.2009 11:39

Irák: šokující lidské utrpení

RE: Nedivil bych se

hestroy 77.?.?.?

Ale kdepak... Nikdo nesmí být souzen, protože jinak by těch obviněných bylo jak máku. Proto je potřeba se postavit tomuto problému čelem a nikoho k potrestání nevydat! [bliji]

184740

26.02.2009 11:18

Michail Chazin: „Zákaz valuty v Rusku dnes není aktuální“

RE: Zaujímavé

hestroy 77.?.?.?

Přesně tak. Sodolkov mluví přesně jako spolehlivý služebník systému. Úplně stejně jako naši drazí kolegové Vojta49, pan Koubek a další, např. pan Satai. V Matrixu by tito lidé měli všechny výhody a bylo by s nimi počítáno pro nejvyšší funkce. Možná by to dotáhli až na Agenty.

184735

26.02.2009 00:10

Morganatická společnost

RE: Wow!

hestroy 77.?.?.?

Vojto, zkuste mi poradit, co bych měl dělat... Opravdu bych rád slyšel váš názor. [smích]

184689

25.02.2009 19:46

Morganatická společnost

RE: Wow!

hestroy 77.?.?.?

Víte Vojto, já vím, že rozklad společnosti vás těší, vždyť je to koneckonců plán vašich oblíbených vyvolených čistokrevných nadřazených, nebo se pletu?

Víte, pro někoho vašeho ražení je zlikvidování sociální společnosti krokem vpřed, zlikvidování zemědělství, průmyslu a soběstačnosti našeho státu je pochopitelná daň "pokroku".

Trvalý brainwashing (ehm, vlastně braindirting) je v naprostém pořádku, manipulace médii je také vrcholem pokroku a kdokoliv se odváží toto zlaté prase kritizovat, je hned konspiračním teoretikem.

Nevím, jak jste přišel na to, že mě fascinují některé do očí bijící pravdy, to jste si mě s někým asi spletl.

Myslím, že jste ten článek vůbec nepochopil, opět se soustředíte na nepodstatné maličkosti, kterými ale, jak je vaším dobrým zvykem, rozbíjíte diskusi a odvádíte pozornost od skutečných problémů. Čím menší detaily pitváte, tím z toho máte větší radost, jak se dílo daří. Tuhle strategii ovšem zná kdekdo.

Takže já vám vysvětlím, o čem ten článek je, abyste tu nebyl za bambulu, chcete?

Ten článek je vyprávění o lidech nelidech, kteří už vůbec netuší, co je jejich vlastní podstatou. Místo toho se zajímají o věci, o kterých jim média tvrdí, že jsou nejdůležitější. Ano, tato společnost produkuje nemocné jedince. S vaším požehnáním a s vaší plnou podporou.

Autorka ono nebohé stvoření nelituje, spíše v úžasu stojí a zírá, kam až tato společnost založená na lži, bezpráví a zlodějině, došla.

184655

25.02.2009 19:31

Prý je zamilovanost choroba

RE: No, já myslím

hestroy 77.?.?.?

Rozděl a panuj. Ono to platí všude...

184653

25.02.2009 19:29

Monsanto využívá různé cesty, jak znemožnit používání nemodifikovaných semen

RE: Monsanto from Hell

hestroy 77.?.?.?

Pokud elektrárna Chvaletice vypustí do ovzduší ročně 200 tun rtuti (kromě tun jiných vysoce toxických látek), není divu, že mají lidé rakovinu, nebo ne?

184652

25.02.2009 19:23

Monsanto využívá různé cesty, jak znemožnit používání nemodifikovaných semen

RE: Problém je jednoznačně v legislativě

hestroy 77.?.?.?

Pane Koubku, proč lidé, kteří podporují stát Izrahell, zároveň vždy podporují GMO, biopaliva a ostatní "vymoženosti" včetně války proti "teroristům"? Proč můžu s téměř absolutní jistotou říci, že ten kdo podporuje GMO, zároveň podporuje siosystém a je přesvědčen, že za 911 stáli fousáči z jeskyně? Jak je možné, že ten, kdo podporuje GMO, zároveň tvrdí, že "krize" není uměle vyvolaná a nejedná se o obří rozkrádačku? Pane Koubku, jak je to možné?

184649

25.02.2009 19:08

Prý je zamilovanost choroba

RE: Film v CZ

hestroy 77.?.?.?

Dík za dobrý tip...

184647

25.02.2009 15:24

Morganatická společnost

RE: Kdo nám vládne?

hestroy 77.?.?.?

Pane Semeráde, díky za perfektní příspěvek. Včera jsem se o tom s voytou bavil v hospodě. Přesně o tom, co píšete. Myslím, že jste to vystihl naprosto přesně!

184606

25.02.2009 15:21

Morganatická společnost

RE: Wow!

hestroy 77.?.?.?

Milý Antiseptiku, naprosto s vámi souhlasím. Chtěl jsem tím říci, že se pohybuji mezi úplně jinou skupinou lidí, dá se říci mezi LIDMI. Takže už jen představa těchto zmatených bytostí je pro mě naprosto děsivá. Bohužel je mi jasné, že Systém trpělivě pracuje na tom, aby z lidí takováto nesvéprávná stvoření vytvořil.

Já si dokonce myslím, že Systém neposkytuje jediný důvod k životu. Peníze, hračky, z toho vyplývající otroctví, popírání sám sebe, morální hodnoty nahrazeny televizními žvásty... Je to peklo.

184605

25.02.2009 15:16

Morganatická společnost

RE: Obavam sa, ze je to zasa feministicka propaganda

hestroy 77.?.?.?

Nevím, ale asi jsem četl jiný článek. Já to pochopil tak, že se mezi námi pohybují naprosto zmatené lidské bytosti, které udělají všechno, aby si jich někdo všimnul. O násilnických mužích to dle mého není, je to jen výlet mezi zmatená zvířátka, která jsou lidmi už jen podle názvu.

184603

25.02.2009 15:14

Morganatická společnost

RE: Wow!

hestroy 77.?.?.?

Vojto, já vám závidím, že žijete ve svém syntetickém světě, kde stačí místo pravdy vršit poučky a mlžit. Je úžasné, že vy pravdu označujete slovem konspirace (pominu to, že používáte termín, kterému asi nerozumíte, neboť konspirátorka je v překladu něco jako spiklenka, ale pokud někdo mluví o spiknutí, stává se z něj spiklenec?) a poukazování na ubohost společnosti označujete slovem alarmista. Jste klasický užitečný idiot systému, bez takových, jako jste vy, by systém dávno padl.

Jsem si jistý, že google by vám to vysvětlil rychleji, vtipněji a trefněji, takže to berte jen jako přátelské upozornění.

184601

25.02.2009 11:53

Morganatická společnost

Wow!

hestroy 77.?.?.?

To je zajímavý článek. Trochu mě z něj jímá hrůza. Je to dost hutné, je třeba hodně žvýkat, aby člověku nezaskočilo...

184560

25.02.2009 10:37

Monsanto využívá různé cesty, jak znemožnit používání nemodifikovaných semen

RE: Problém je jednoznačně v legislativě

hestroy 77.?.?.?

Pane Satai, když už jsme u toho DDT... Proč ho pak rychle stáhli? Proč už se nepoužívá? Nebylo to náhodou tak, že následky použití DDT byly horší, než samotná malárie?

A co třeba polychlorované bifenyly? Také vynikající nápad, že? Dodnes je v sobě všichni máme.

Freon. Vynikající látka. Proč už se nepoužívá?

A mohli bychom pokračovat dál... Až se ukáže problém GMO v celé šíři, to bude kvikotu. Ale vy už možná budete také geneticky mutovaný, po konzumaci těch vámi vychvalovaných GMO. A hlavně si budete muset každý rok koupit rostlinky od jednoho výrobce a zaplatit mu za to pěkný peníz. Protože zbytek neGMO už bude infikován.

184547

23.02.2009 12:44

Krize

RE: Zločin a trest

hestroy 77.?.?.?

Nerozumím...

1. ano, to přesně říká anonym
2. pokud vám nějaká hlína zbyla...
3. takže souhlasíte s tím, že se STBáci neměli potrestat a místo toho jim byl přenechán státní majetek?

184401

23.02.2009 08:37

Krize

RE: Zločin a trest

hestroy 77.?.?.?

Souhlasím...

184387

23.02.2009 08:31

Už ani ty sny...

RE: Práce se sny

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

184386

20.02.2009 15:25

Už ani ty sny...

RE: Stiznosti

hestroy 77.?.?.?

Dobře napsáno, Ájo! [chechtot]

184227

20.02.2009 15:24

Už ani ty sny...

RE: ....az do konce?

hestroy 77.?.?.?

Přesně tak, Mirdo [chechtot] Jsem rád, že jsi tu nastínil, na koho se máme konkrétně obrátit.

Mimochodem, dnes jsem si všiml, že náš parlament nás definitivně prodal. Opravdu musíme klesnout až na dno, abychom si uvědomili, co je svoboda? [pláč]

Jediná strana, která byla proti, je KSČM. Je vidět, že většina oportunistů z této strany převléklo kabát už dávno a v KSČM zůstali ti "poctiví" komunisti?

184226

20.02.2009 14:04

Mattoni už není

RE: Majitelé a ti co nesou zodpovědnost

hestroy 77.?.?.?

? [zmaten] Co prosím?

184218

20.02.2009 13:48

Už ani ty sny...

RE: ....az do konce?

hestroy 77.?.?.?

No, nevím jak kdo, ale já raději tyhle věci dotahuju do konce... A ve snech se mi stává přesně to samé a když chci potom ještě zabrat a zažít ten sen až do konce, nikdy se to nepovede.

Takže se ke stížnosti pana Stwory přidávám a jsem si jistý, že kdybychom to nejdříve začali řešit peticí a pokračovali až k ovčanské neposlušnosti, mohli bychom si zajistit takovéto sny se vším všudy. [velký smích]

184217

19.02.2009 14:28

Mattoni už není

Dobrý článek, víc takových!

hestroy 77.?.?.?

Smutná ilustrace rozkladu českého státu...

184142

18.02.2009 18:36

Finanční expert Michail Chazin: „Ekonomika padne na dno v dubnu! Kdy se zvedne?“

RE: Zajímavý článek

hestroy 77.?.?.?

Srovnáváte nesrovnatelné, pane Takyjeden. Chcete snad srovnávat Holandsko a Československo? V čem myslíte, že se tyto státy nejvíce liší?

Rakousko... V roce 1968 jsme byli kus před nimi. Tedy po kolektivizaci.

Jistě, já znám také lidi, co si vydělali peníze poctivě. A znám také vesnici. Mí rodiče tam teď žijí. Takže vím, jak se sousedi do krve hádají o metr čtvereční sporné půdy.

Jak jsem řekl, já kolektivizaci nebráním, nicméně tvrdit, že kolektivizace všem uškodila, to je opravdu trochu odvážné tvrzení.

Opravdu si myslíte, že vyšší výnosy za méně práce by byly možné při zachování těch pidipolíček?

Co já vím, tak na západě se také vytvářely družstva (farmy), neboť se tím dalo ušetřit mnoho prostředků.

184079

18.02.2009 18:24

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

hestroy 77.?.?.?

Viděl jste Zeitgeist? Máte pocit, že krize v roce 1929 nebyla vyvolána uměle?

184078

18.02.2009 18:18

Jak český stát pečuje o své děti

RE: Totální rozklad společnosti

hestroy 77.?.?.?

Nebyl jsem přihlášen... Takže se hlásím k tomuto příspěvku...

184077

16.02.2009 17:00

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

hestroy 77.?.?.?

Tak jsem nebyl přihlášen, takže můj příspěvek se teprve objeví. Konečně jsem měl čas si přečíst více v této větvi, takže jsem zjistil, že vše podstatné již vysvětlil Jansmith, s kterým do písmene souhlasím.

Řeknu jen v krátkosti můj názor:

Vládnoucí elity (počítám tak desítky lidí na vrcholu pyramidy) vytváří podmínky a zákony pro běh světa. Tyto podmínky (zákony) jsou záměrně nastaveny tak, aby se majetek posouval od nejchudších k nejbohatším.

Postupně se vytváří skupina bohatých (nezaměňovat s vládnoucí elitou), která bohatne právě díky "zákonům". V jistém okamžiku si elity řeknou, že nastal čas sklizně.

Sklizni předchází záměrné rozložení udržovaného systému, s kterým se dopředu počítalo. Zbohatlíci najednou vidí, že ačkoliv tento systém přijali za svůj a profitovali na něm, ve skutečnosti ho řídí někdo jiný, kdo je schopen je srazit na kolena nezávisle na tom, kolik peněz si nakradli.

Až sklizeň proběhne, elita získá větší moc, větší kontrolu. Bezcené penízky již dávno vyměnila za drahé kovy, doly, lukrativní pozemky, prosperující firmy atd.

Zbohatlíci jsou na huntě, ovšem pořád jsou na tom lépe, než státy, které se musí penězi daňových poplatníků postarat o jejich klidný důchod.

Ano, systém je zkorumpovaný odshora dolů. Ale jen málo lidí ví, jaká pravidla budou platit zítra. Ti, co ta pravidla určují...

183898

16.02.2009 16:38

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

hestroy 77.?.?.?

Mirdo, pochop jednu věc. Někteří lidé si myslí, že svět je tak komplexní, že není možné, aby ho ovládalo pár lidí.

183895

16.02.2009 16:35

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

77.?.?.?

>na zaklade mych praktickych zkusenosti a dosud ziskanych vedomosti ale vim, ze dnesni celosvetovy hospodarsky system je tak komplexni, ze nelze jednoduse prehodit nejakou vyhybku a kontrolovat to jak si mafie zamane, krome toho vim, ze lide kteri tuto krizi svoji tuposti a aroganci zpusobili,zcela jedno zda oficialni politika nebo sede eminence, jsou na hony vzdaleni od toho neco celosvetove kontrolovat protoze na to intelektualne nemaji, jen idiot si reze vetev na ktere sedi.

Zde vidím zásadní chybu vašeho uvažování... Vy se prostě domníváte, že není možné, aby celý svět kontrolovala jen hrstka lidí. A věřte mi, pane, že ti to nedělají z blbosti...

Slyšel jste někdy o Sorošovi? O tom, jak se mu povedlo srazit britskou libru?

183893

Nechtělo se mi to nějak organizovat, ale asi není jiná možnost. Vládnoucí bolševici nám světlé zítřky nechystají...

Navrhuji, aby tato strana měla tyto základní body:

1. Vystoupení z EU a NATO
2. Žádná cizí armáda na našem území
3. Česká měna krytá zlatem
4. Zrušení senátu
5. Absolutní boj proti korupci
6. Větší samostatnost regionů
7. Zjednodušení právního systému a jeho důsledné dodržování

Omlouvám se za OT.

183880

16.02.2009 11:58

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

hestroy 77.?.?.?

Ani na tyhle bláboly nereaguji. Má smysl někomu vysvětlovat, že tahle "krize" není žádná krize, ale jen jedna gigantická rozkrádačka typu naší kupónové privatize? Soudruh Kožený byl onehdy osvobozen. Asi jen udělal nějakou chybu... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

183861

16.02.2009 08:48

1929: znovu po 80 letech

RE: jasne, vira hory prenasi, jenze nekdy taky ne,

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

183841

16.02.2009 08:45

1929: znovu po 80 letech

RE: Škaredé nadávky...

hestroy 77.?.?.?

Přesně tak.

183840

Vypíchl bych důležitou část, která neokolonialistům umožňuje zotročovat státy bez války. A to je právě zmiňované dovážení potravin, které tak dobře známe i tady. Tento mazaný fígl plní hned dva úkoly.

1. Ožebračování státu vyčerpáváním jeho devizových rezerv.
2. Likvidace domácího zemědělství, což podporuje a prohlubuje bod 1.

Tím dochází k perfektnímu vysávání států, peníze samozřejmě končí na účtech pár vyvolených. A čím déle tento stav trvá, tím několikanásobně déle bude trvat náprava.

To, že jsme se stali v rámci EU druhořadou kolonií, pouhým odbytištěm nadbytků západu, případně výrobní dílnou, jejíž zisky se opět přesouvají mimo území našeho státu, je velmi smutné a pokud se to nezačne v dohledné době řešit, nakonec lidi budou muset vytáhnout bouchačky.

Vážně začínám uvažovat o založení nové strany, která by neměla se současnou politikou nic společného. Bez zjednodušení a dodržování zákonů se propadnem někam do středověku. Dvě nastrčené poslušné loutky, Topolánek s Paroubkem, nám rozhodně nic pěkného nenabídnou...

Kam jsme se to dopracovali? Vždyť jsme na tom hůře jak za bolševika!

183838

15.02.2009 14:29

1929: znovu po 80 letech

RE: je celkem jasne ze nic nevis,

hestroy 77.?.?.?

Máš recht. Měla se použít daleko mírnější slova. A také máš pravdu, čéče, že tam nebyly žádné informace. Doporučuji panu Královi, aby pro takové hnidopichy příště psal pouze čísla...

183752

11.02.2009 18:51

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

hestroy 77.?.?.?

Nejen Ameriky, ale také Evropy a dalších území. Milióny mrtvých...

183546

11.02.2009 16:54

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

hestroy 77.?.?.?

Zeptám se vás přímo. Máte to v hlavě v pořádku? Co to melete o islámskofašistické propagandě? Když tu někdo na Zvědavci řekne, že zabíjet muslimy, šířit strach z jejich expanze a další pomatenosti jsou dílem nesvéprávných xenofobů s nacistickými a rasistickými sklony, tak je to islámskofašistická propaganda? To může skutečně říci jen naverbované sionacistické hovado.

183534

11.02.2009 15:25

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

hestroy 77.?.?.?

Pane editore, já si čtu příspěvky pana Nasredina rád.

183527

11.02.2009 15:22

Thajsko - díl I.

RE: Za ta vsechna opatreni

hestroy 77.?.?.?

Klidně tu větev smažte, pane editore. Je to o ničem...

183526

11.02.2009 10:59

Krize v USA ohrožuje federální systém

Kalifornie

hestroy 77.?.?.?

Domníval jsem se, že jde o nejbohatší stát USA. Tak jak to asi vypadá jinde?

183511

11.02.2009 10:53

Thajsko - díl I.

RE: Za ta vsechna opatreni

hestroy 77.?.?.?

Tak to bych spíš řekl, že kvůli takovým idiotům vašeho ražení. Slušným lidem, kteří nemají rádi lež a nejsou sionacisté, jako vy, se omlouvám za můj slovník, ale nemohu jinak. [bliji]

Existuje zlo, které ohrožuje každého muže, ženu a dítě našeho velkého národa. Musíme učinit kroky k zajištění domácí bezpečnosti a chránit naši vlast.

A. Hitler k příležitosti založení GESTAPO

183510

10.02.2009 17:13

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Varšavské ghetto nebylo nic

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

183471

10.02.2009 17:11

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

hestroy 77.?.?.?

Moment.... [bliji]

Už je to o dost lepší...

Nechápu, jak někdo může mít žaludek na šíření takových sionistickonacistických blábolů... Nechápu, proč se s tím provokatérem někdo baví. Potom bude mít pocit, že má co říct, i kdyby měl oficiální propagandu zopakovat stokrát dokola.

183470

10.02.2009 17:08

Thajsko - díl I.

RE: Za ta vsechna opatreni

hestroy 77.?.?.?

??? Co to melete? Myslíte těm "muslimům" z 9/11? Prosím vás, těmhle pohádkám věří už jen malé děti a kvíkají o nich hlavně naši staří dobří známí sionističtí pacholci... Ale bylo jen otázkou, kdy tu někaký sionacista začně šířit poplašné zprávy, dezinformace a sprosté lži. Ale máte pravdu, že kvůli teroristickým akcím Mossadu nikdy nebylo tolik kvikotu. Asi to bude souviset s tím, komu většina sdělovacích médií patří...

183469

10.02.2009 15:01

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] Obvyklá snůška nemyslných kydů. To už známe. Zkuste novou desku!

183464

10.02.2009 14:57

USA jsou připraveny v Afghánistánu ztratit kvůli opiu více mužů

RE: další chyba

hestroy 77.?.?.?

Tak, tak. Drogy. Největší peníze se údajně točí v drogách, pak následuje ropa...

183463

10.02.2009 10:46

Thajsko - díl I.

Konečně něco zajímavého

hestroy 77.?.?.?

Už to bylo skoro otravné, číst pořád dokola články staré několik měsíců až několik let, případně i články, které už na Zvědavci byly.

Pěkně jste to napsal, Vladimíre.

183458

Škoda, že autor nevysvětlil, co myslí tou Al-Kájdou...

183453

Naprosto s vámi souhlasím, pane Bartošku. Jsem zastáncem toho, že pokud někdo zastává nějaký názor, neměl by za ním stát pouze, když je v anonymitě.

183419

09.02.2009 18:14

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Varšavské ghetto nebylo nic

77.?.?.?

Možná máš pravdu, Mirdo, je fakt, že německá armáda se až na výjimky chovala k občanům okupovaných území slušně. Dokonce i k židům se chovali lépe, než židovští nacisté k Arabům. I když čistokrevná propaganda tvrdí něco jiného.

A s tím Izrahell, to byl vynikající nápad, už to také používám, pokud neskloňuji [smích]

183417

09.02.2009 10:11

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

hestroy 77.?.?.?

Soudruhu sionisto, už mlčte. Chápu, že váš rábi vás na tenhle úkol nahnal, ale nedělejte ze sebe jelito větší, než je nutné. Když už jsme u toho varšavského ghetta, víte o tom, že ten židovský odboj, který tam skoro existoval, byl označován slovem terorismus? Ještě vám to nedošlo? Zkuste se zeptat rábiho, ten vám to vysvětlí. Shalom!

183397

09.02.2009 10:07

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Varšavské ghetto nebylo nic

hestroy 77.?.?.?

Pane Nasredine, to nebyl šťastný příklad. Oni i kdyby přestřelili plot, stříleli by na území 3. říše. Je to úplně stejné, jako když Palestinci střílejí na svoje území, které ovšem "patří" Izraeli, neboť ho ukradl.

183396

08.02.2009 22:01

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Varšavské ghetto nebylo nic

hestroy 77.?.?.?

Slabé, ale přesto se vás zeptám na jednu věc. Měli by ti židi z ghetta právo střílet rachejtle?

183364

08.02.2009 22:00

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

hestroy 77.?.?.?

Mirdo, já bych ho nepodceňoval. Myslím, že tenhle Pergill ví co dělá. Ten lže záměrně! Nebo se dnes ještě najdou lidé, kteří budou zasvěceně kvíkat o něčem, co znají jen z oficiální propagandy? V tom případě mi je ovšem Pergilla líto ještě více. Přitom umí psát, takže dementní nebude.

183363

08.02.2009 21:57

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

hestroy 77.?.?.?

Výtečně napsáno, pane Nasredine!

183362

08.02.2009 17:59

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

hestroy 77.?.?.?

Jediný nacista široko daleko, jste vy... Nelidská sionistická zrůda, která tu šíří lži, za které by se nemusel stydět žádný ze světových tyranů. A i když s člověkem nemáte nic společného, je mi vás líto. Musíte mít velice smutný život, neustále jen samá lež, zlodějina, vraždění. Tedy pokud se alespoň trochu vyrovnáte svým čistokrevným nadřazeným vyvoleným siosoudruhům z Izrahell...

183350

06.02.2009 10:07

Delegace Hamásu přijela do Teheránu

RE: Mullahovia a petrodoláre

hestroy 77.?.?.?

Nevím, možná jste na to moc natvrdlý. A realita pro vás musí být opravdu hodně nepříjemná. Být členem etnika, které světu přineslo nejvražednější ideologie - judaismus, komunismus, nacismus, sionismus... Ještě že nikdo neaplikuje kolektivní vinu, že? Ještě že nikdo nevybízí, tak jako vy k likvidaci Palestinců, k vaší plošné likvidaci... To by bylo kvikotu!

183217

05.02.2009 19:00

Delegace Hamásu přijela do Teheránu

RE: Mullahovia a petrodoláre

hestroy 77.?.?.?

Co to melete? To jste opravdu tak nevzdělaný? A opravdu jste takový rasistický nacista?

[bliji]

183154

05.02.2009 18:57

Delegace Hamásu přijela do Teheránu

RE: Mullahovia a petrodoláre

hestroy 77.?.?.?

A co kdybych to obrátil a řekl to jinak? Jestli židé nepřestanou provokovat, tak bude další pogrom? Co vy na to?

Copak vy nechápte, že kdyby nebylo nějakého Mordechaje Leviho, syna rabína, tak by žádný komunismus nebyl?

Co se týká toho vyzbrojování arabských států SSSR, to se zeptejte svých rabínů, proč se to takto seběhlo. Ti jediní vám dají správné vysvětlení, neboť k tomu mají nejvíce informací.

Bolševici z KSČM nepodpořili Hamas, ale zcela lidsky se postavili proti židovskému nacismu.

Stalin alias Džugašvili (syn žida) byl zcela v područí Kaganoviče (žid). Pokud neznáte historii, učte se, Side, učte...

STALINOVA LÉTA 1935-1938

Ústřední výbor KSSS(b): 61 Židů, 17 nežidů, 7 neznámo.
Svaz lidových komisařů: 115 Židů, 18 nežidů, 3 neznámo.
Komisariát mezinárodních věcí a obchodu: 106 Židů, 17 nežidů, 8 neznámo.
Všeruský centrální výkonný komitét (VCIK): 17 Židů, 3 nežidé, 2 neznámo.
Komisariát vnitřních věcí (NKVD): 53 Židů, 6 nežidů, 8 neznámo.
Politické vedení Rudé armády: 20 Židů, 1 nežid, 1 neznámo.
Kulturní osvěta a svaz militantních ateistů: 40 Židů, 0 nežidů, 1 neznámo.
Redaktoři novin: 12 Židů, 0 nežidů, 0 neznámých.

Ve vládě SSSR bylo 9 lidových komisařů a 12 náměstků komisařů Židé.

Mezi diplomaty do Ligy národů v Ženevě bylo posláno 7 Židů a 1 Gruzínec. Velvyslanci byli rovněž téměř všichni Židé.

Tajná policie (NKVD), jakož i nápravná zařízení, včetně Hlavní Správy Lágrů (GULAG), byla rovněž pod plnou kontrolou Židů.

Ano, toto jsou fakta! Tak už se konečně přestaňte ztrapňovat více, než je nutné, jestli vám to vaše židovská nátura dovolí.

183153

05.02.2009 17:58

2,3 miliardy na válečné mise

RE: Nic nového

hestroy 77.?.?.?

Takže jestli to dobře chápu, pak neplatí ani úměra: větší hlad -> větší chuť?

Případně čím rychleji jedu, tím větší mám spotřebu?

183147

05.02.2009 17:45

2,3 miliardy na válečné mise

RE: Nic nového

hestroy 77.?.?.?

Vy snad nesouhlasíte s tvrzením, že více poctivých soudců znamená více spravedlnosti?

Že méně zlodějů znamená méně okradených? Opravdu se s tím nedá souhlasit?

183144

05.02.2009 17:41

„Jsme schopni zničit všechna evropská hlavní města“

RE: Fakty alebo fikcia

hestroy 77.?.?.?

Pokud Putin není pod nadvládou čistokrevných vyvolených, není čeho se bát. Pokud bude sledovat ruské, nikoliv židovské zájmy, je vše v pořádku. Nebude se totiž opakovat bolševický převrat, který měla na svědomí banda zuřivých Chazarů.

Írán mi nikdy nic špatného neudělal, za bolševický režim u nás odpovídali lidé typu Slánský a pod., čili nikoliv muslimové, ale židé.

Tolik k vaší siobolševické propagandě.

183142

05.02.2009 17:36

2,3 miliardy na válečné mise

RE: Nic nového

hestroy 77.?.?.?

Několik zajímavých grafů:

Stav peněžní zásoby:

Vložený obrázek

Zajímavé... Kde se ty peníze berou?

A co se týká růstu, inflace a nezaměstnanosti, nakolik můžeme věřit oficiálním datům, když jsou schopni lhát o čemkoliv jiném, např. ZHN v Iráku?

Vložený obrázek

Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek

Ceny domů:

Vložený obrázek

vs inflace

Vložený obrázek

Jeslipak to nakonec s USA nebude jako s Enronem...

183141

05.02.2009 16:39

2,3 miliardy na válečné mise

RE: Nic nového

hestroy 77.?.?.?

Dobře. Zde jsou nějaké mé argumenty.

Současná krize není způsobena nějakými "chybami", ale záměrně. Jde o obrovskou rozkrádačku peněz daňových poplatníků, které se přesunují do kapes několika mocipánů. Stejně jako v roce 1929, i nyní probíhá záměrná dezinformační kampaň a manipulace s peněžní zásobou, která má za úkol otřást důvěrou investorů, tím pádem poklesu cen akcií, případně rovnou krachu některých subjektů, které jsou pak za babku koupeny bankami, které patří stejným lidem, kterým patří FED.

FED nedělá nic pro stát, ale pro obohacení jeho majitelů. Koneckonců každý prezident či jiný politik, který chtěl FED odstavit, skončil pod drnem. FED není žádná státní banka, ale zločinecká organizace, která se nezastaví před ničím. Jejím úkolem je pomocí množství peněz na trhu postupně likvidovat konkurenční banky a jiné subjekty.

9/11 byl inside job, díky němuž se nejen vyřešily problémy s účetnictvím mnoha velkých firem, ale navíc se mohla roztočit rozkrádačka peněz daňových poplatníků, které přímo směřují do kapes zbrojních firem a úroky z těchto peněz bankám. Dále se díky tomu opětovně šíří atmosféra strachu (terorismus), takže je možné jednoduše zbavit lidi jejich posledních práv.

Následkem ožebračení střední vrstvy v USA dojde k masivním nepokojům a v konečném důsledku k občanské válce.

Krásným příkladem vztahu finanční krize a následné války je např. občanská válka v USA, případně WWII.

A za každou válkou stojí ti samí lidé, kteří na tom neuvěřitelně vydělávají.

Proto jsou argumenty typu podhodnocené měny Číny nebo nízké úrokové sazby FED jen zástupným problémem, skutečné problémy jsou úplně někde jinde. Volný trh jako takový už dlouhou dobu neexistuje.

183133

05.02.2009 15:35

„Jsme schopni zničit všechna evropská hlavní města“

RE: Je to nejspis propaganda

hestroy 77.?.?.?

No jo, máš pravdu, Pavle [chechtot]

183121

05.02.2009 15:33

2,3 miliardy na válečné mise

RE: Nic nového

hestroy 77.?.?.?

Tou neochotou používat hlavu máte na mysli vaše tvrzení o tom, že krizi způsobila nízká úroková sazba FED a podhodnocená měna Číny?

Předpokládám, že si skutečně myslíte, že za 9/11 stojí parta fousáčů z jeskyní?

Předpokládám, že jste za počátek krize nepovažoval kauzy typu Enron, které byly tak krásně zameteny pod stůl, když účetnictví mnoha firem zmizelo spolu s WTC?

183120

05.02.2009 14:47

„Jsme schopni zničit všechna evropská hlavní města“

RE: zdroj

hestroy 77.?.?.?

http://www.worldproutassembly.org/archives/2006/05/martin_van_crev.html

http://www.nowpublic.com/world/israeli-professor-we-could-destroy-all-european-capitals-0

Už je to dost starý...

Vzhledem k tomu, že už vím, jací sionisti jsou a že jsou schopni čehokoliv, od opakování naprostých lží, přes rozkrádačky světových rozměrů, po vraždění dětí, nedivil bych se, kdybychom měli s tímto sionacistickým státem v budoucnu opravdu velké problémy.

183117

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 8

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 9

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
24,05 Kč
Euro
26,75 Kč
Libra
29,99 Kč
Kanadský dolar
17,68 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,01 Kč
100 japonských jenů
22,35 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,65 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 842,94 Kč
1 unce stříbra
440,15 Kč
Bitcoin
229 292,45 Kč

Poslední aktualizace: 1.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?