Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 901 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Jarmila.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.01.2009 17:14

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Jarmila 83.?.?.?

Koukám, že panu Pražákovi náhle došla řeč a že mlčí. Proč asi? Tak jak to s těmi prapodivnými lidmi je? Opravdu se berou na základě jen toho, že jsou vyvolení jen podle toho, když jejich matka je rabíny potvrzená a označkovaná židovka? Když na to má papír? Když na to má gleit? To by mě vážně moc zajímalo.

181347

18.01.2009 17:23

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Jarmila 83.?.?.?

A pane Vojto, co si Vy myslíte o tom, že se Židi rasisticky berou jen mezi sebou? Je to pravda, nebo jen sprostá lež? Já jsem na vlastní oči četla v MFD zpověď kteréhosi izraelského spisovale (škoda, že si ty články nevystřihuji, ale už teď budu), kdy on prohlásil, že si nemůže vzít nežidovskou ženu, protože jinak by zrušil židovství své matky? Co Vy na to? Není to náhodou rasismus jako hrom? [bliji]

181349

18.01.2009 17:42

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Jarmila 83.?.?.?

Je pravda, že já jsem se těmito věcmi po celý svůj život absolutně nezaobírala. Ale když jsem se v MFD na vlastní oči dočetla, že existují lidé, kteří se neřídí tím, že se do někoho zamilují, ale řídí se tím, jaký má ta dotyčná vyvolený původ, a proto si ti dotyční obřezaní tu označkovanou ženskou berou, tak jsem nad těmito podivnostmi začala přemýšlet. Přišlo mi to všechno neuvěřitelně absurdní.

181352

18.01.2009 17:48

Válka a zemní plyn

RE: Judaizovani Chazari se hrnou tam kde citi $

Jarmila 83.?.?.?

Stránka nenalezena.

181353

18.01.2009 17:50

Válka a zemní plyn

RE: Judaizovani Chazari se hrnou tam kde citi $

Jarmila 83.?.?.?

Už skoro Rusko? Já myslím, že už ho dávno mají.

181354

20.01.2009 07:42

Zhanobili naši morálku

Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Jarmila 83.?.?.?

Dnešní svět se rozdělil na mizivou menšinu, která má světovou moc a vlastní veškerý světový mainstream. A na obrovskou většinu obyvatelstva, která nemá žádnou moc a je s ní manipulováno všemi směry jako se stádem ovcí. Rozdíl proti minulosti je však v tom, že občané jsou z nezávislých internetových zdrojů (tzv. freestream-můj vynalezený výraz) lépe informováni, než tomu bylo v minulosti, kdy byli závislí výhradně jen lokajských informacích prodejných novinářů z mainstreamu. A tak jsme se nyní dostali do situace, že mínění většinové společnosti se naprosto rozchází s oficiální verzí mainstreamových médií.

Lustig se sám a dobrovolně vydělil ze společnosti slušných lidí, když bezostyšně schvaluje vraždění nevinných civilních obyvatel, a to nejen dětí a žen, ale i opomíjených nevinných civilních mužů. Oni si bláhově myslí, že že když si navzájem rozdají všemožné ceny, že tím ještě dnes oblbnou většinovou společnost. Vůbec ne! Havel se může cenami ověsit od hlavy až k patě a stejně s ním všichni opovrhují, na Novinkách museli zrušit diskusi a už radši o jeho zdravotním stavu ani neinformují.

Neví někdo kolik je celkově Palestinců? Izraelců je prý už 7 milionů, nikoliv 6. A tak by mě zajímalo, jestli si vážně Izrael myslí, že se dá legálně vyvraždit tak obrovský počet lidí. Izrael tímto činem v Gaze ztratil definitivně svůj kredit. NORMÁLNÍ většinoví občané na celém světě ho tvrdě odsuzují, bez ohledu na to, co píše zaprodaný mainstream. A Lustigové a jim podobní, si mohou kvákat (ve svém mainstreamu) co chtějí, tyto lidi už dneska nikdo nebere vážně. Nanejvýš si člověk zhnuseně odplivne.

181503

20.01.2009 18:44

Zhanobili naši morálku

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Jarmila 83.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

181573

21.01.2009 08:10

Malý velký farmaceutický skandál

Moudro mé mámy

Jarmila 83.?.?.?

Moje máma vždycky říkávala: Lékař předepisuje léky, aby byl z něčeho živ, lékárník ty léky vydává, aby byl také z něčeho živ- ale chytrý pacient ty léky zahodí- aby taky zůstal naživu.[smích]

Jinak SUKL si otevřel web, aby si lidé mohli na internetu vyhledat účinky jakéhokoliv léku:
http://www.leky.sukl.cz/

181633

21.01.2009 15:38

Zhanobili naši morálku

RE: bylo mu to málo?

Jarmila 83.?.?.?

Protože je morální zrůda. Normální člověk by nikdy veřejně (ještě k tomu v mainstreamu) neschvaloval masakry bezbranných a nevinných civilistů.

181660

22.01.2009 19:34

Zhanobili naši morálku

RE: hm

Jarmila 83.?.?.?

Nějak Jane nechápu celý problém. Narodí se člověk a v určitém věku se dozví, že má jakési židovské předky. Jeho rodiče jsou ale moderní a sekulární a nijak své židovství neprožívají. Stejně jako jejich potomek. A ten potomek má v občance napsáno, že je národnost česká. Tak o co jde? Obtěžuje ho někdo? Chodí za ním někdo a tvrdí mu, že se musí povinně vrátit ke svým židovským kořenům, jinak s ním někdo zatočí, nebo jak je to?

Tuhle mi přišla divná kauza s pornohercem Rosenbergem. Jako by si na něho někdo šíleně zasednul. Zavřeli ho na půl roku, jeho nežidovskou manželku taky a to jejich čerstvě narozené dítě strčili do děcáku. Třeba to bylo všechno úplně jinak,já nevím, já jsem to tak nesledovala, ale to dítě, které za nic nemohlo, že odtrhli od mámy, tak to jsem si říkala, tak to je hodně divná kauza.

181812

23.01.2009 07:17

Zhanobili naši morálku

RE: hm

Jarmila 83.?.?.?

Napsal jste to moc krásně pane Jansmithe a se vším, co jste napsal beze zbytku souhlasím.[smích] To je zajímavé, před dvěma dny byl na ČT2 pořad o tom, jak jeden student chtěl mermomocí konvertovat k židovství. Kvůli tomu i přerušil školu a přestěhoval se do Prahy, jen aby mohl konvertovat. Pak tam promlouval rabín, co všechno takový adept musí absolvovat. Nejprve je ze všech stran prokádrován (to se podobá jak přihláška do KSČ v době socialismu[smích]), a pak se musí podřídit mnoha věcem. Musí se naučit hebrejsky a začít dodržovat 613 (mitva) různých příkazů a zákazů a taky se musí naučit si připravit košer stravu a asi tisíc dalších věcí. Tak k tomu mě hned napadlo, že až to vše ten student absolvuje, tak bude mít vymytou hlavu dočista dočista.[smích] A přesně takovéhle otročky s vymytými hlavami oni potřebují.

Ano přesně tak, co se dětem vtiskne do hlav v nejútlejším věku, to je pro jejich další život směrodatné. Já to vidím přesně z poměrů mé rodiny. Ještě ve třetí třídě jsem chodila do náboženství. Pak si mě na konci roku zavolala soudružka učitelka a domlouvala mi, že jsem šikovná a nadaná holčička, proto bych do toho náboženství chodit neměla. Pochopila jsem, že chodit do náboženství je nežádoucí a staomódní, a tak jsem ve čtvrté třídě již do něj nechodila. Můj starší bratr ovšem dopadl jinak. On od narození žil v tom nejbigotnějším náboženském prostředí na Slovensku, kde pak chodil i ministrovat do kostela. Dodnes je praktikující katolík a hodně věřící člověk.

Ten poslední holokaust byl samozřejmě připraven z těch nejvyšších míst, organizovaly ho nejvyšší vládnoucí špičky, normální obyčejní většinoví občané s tím neměli nic společného. To znamená, že oni měli připravené přesně seznamy lidí, určených k likvidaci. A ti lidé určení k likvidaci byli ti nejníže postavení, obyčejní občané, kdežto ty sionistické bohaté špičky se všichni smáli za bukem.

Takže jaké z toho všeho plyne poučení? Nenechat si nikdy nikým vymýt mozek, ale vždy se řídit vlastním rozumem. Ano, to už si taky dávno říkám, že kdyby se rozumní, obyčejní občané dostali konečně k moci, tak by bylo vše k lepšímu pro všechny zúčastněné. Tzv. světoví óbrboháči jsou největším neštěstím lidstva. To oni pořád organizují peklo na Zemi. Jak již kdysi řekl Balzak: za každým velkým majetkem se vždycky skrývá zločin.

181851

23.01.2009 07:48

Malý velký farmaceutický skandál

RE: Možnosti SUKLu jsou omezené

Jarmila 83.?.?.?

Ano, byznys a zisk z léků má často přednost před zdravím lidí. Tak například v případě antikoncepce pro ženy vznikly podivné nesrovnalosti. Snad by nám někdo ze SÚKLu mohl prozradit, jak možné, že postinor podražil o 26 500 procent? Kdyby takto podražilo máslo, tak by stála kostka másla místo dnešních 20 Kč celých 2 650 Kč. A to není u toho postinoru jediná podivnost. Za komunistů to byla regulérní antikoncepce, kterou doktoři předepisovali ženám, které neměly pravidelný sexuální styk. Čili tak dobrá třetina žen nemusela používat denní antikoncepci, což šetřilo jejich zdraví i přírodu. Účinky dnešního postinoru byly ale zesíleny tak, že je po něm ženám špatně. Čili nejen jeho úděsně přemrštěná cena, ale i jeho nepříjemné účinky zajišťují, že je používán jen výjimečně. To se děje patrně proto, aby všechny ženy bez rozdílu byly nuceny pojídat pouze denní antikoncepci. Z hlediska zisku je to nejvýhodnější- to se miliardy někomu hrnou samy do kapsy. Ale z hlediska zdraví žen a přírody je to špatně. Nebudu popisovat všechny ty špatné účinky, jenom zmíním účinek na přírodu. Vyplavené estrogeny ovlivňují všechny živočichy i rostliny, a taky muže. Stávají se méně plodnými a mají méně spermií. No, ale hlavně že si někdo mastí nebývale kapsy, to je pro někoho to nejdůležitější hledisko.

Taky by mě zajímala ze strany SÚKLu další věc: proč dodnes neschválil mifepriston, když v západním světě se již používá 20 let.

181853

23.01.2009 07:56

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Jarmila 83.?.?.?

[smích] Taky když slyším Thajsko, tak se mi vybaví, že tam muži jezdí za specifickým cílem. Ale taky přeji panu Stworovi hezkou dovolenou. Teda pane Mirdo, nejsme my náhodou Hujeři?[smích]

Dneska Vám odpovím na mail.

181854

24.01.2009 06:45

Zhanobili naši morálku

RE: hm

Jarmila 83.?.?.?

Jak je možné, že když Slovanů bylo vyhlazeno pětkrát tolik než Židů, že si vůbec nikdo nedal tu práci, aby ty slovanské oběti přesně spočítal? Na Slovanech nikomu nezáleželo? Oni nebyli důležití? Oni byli vzduch? Proč my Slované, kteří nota bene s válkou nemáme nic společného, protože jsme se narodili až po ní, máme pořád poslouchat o nějakém holokaustu, když Slovanů bylo vyhlazeno mnohonásobně víc, a přesto se tím nikdo nezabývá? Není to všechno strašně absurdní a krajně divné? Pořád jenom Židi, Židi, Židi, devítihodinové pořady o jejich utrpení a o slovanském utrpení NIC, NIC, NIC.

181965

24.01.2009 07:03

Zhanobili naši morálku

RE: hm

Jarmila 83.?.?.?

Díky za pochvalu jansmithe, ale takovou si ani nezasloužím, protože s těmi velkými znalostmi to není tak horké.[smích]

Co se týče Boha, tak si věřím na svá vlastní božstva, takže jsem vlastně typická Pohanka.[smích]

Co se týče Vojty 49, tak nemá absolutně pravdu v tom, že v lidském společenství vítězí ti silnější, chytřejší nebo podnikavější. Vítězí bohatí hajzlové, kteří si předávají majetek z generace na generaci, takže mají tisíciprocentní náskok před lidmi, kteří majetkem nedisponují. A jak správně píšete, nejsou vůbec moudří, protože kvůli svému majetku blokují po všech stránkách rozvoj celého lidstva.

181967

24.01.2009 18:28

Zhanobili naši morálku

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Jarmila 83.?.?.?

Cože? Tomu nějak nerozumím. Vy jste pane Mirdo nedostal mé psaní? No tak to otisknu rovnou zde a hotovo.[smích]

Dobrý den Mirku,
tedy to je ale přenádherná příroda, co jste mi zase poslal. Se omlouvám za prozrazení intimních věcí na Zvědavci.[smích] Ale zrovna jste se tam zničehožnic objevil, a já jsem si hnedka uvědomila, že mám ještě nevyřízené resty. Tak jsem to plácla, ale vzápětí jsem si sama říkala, že jsem o tom nemusela psát. Kdepak, kvůli prkotinám se nikdy neurážím. Ale jestli Vás mohu Mirku poprosit, neposlal byste mi ty dvě zásadní videa znovu? Já se na to podívám, třeba budu něčemu i rozumět. Trošku anglicky umím.
Kdyby jenom krysa Havel.Ale těch lidí, kterým jsem nejprve důvěřovala, ale potom mě na celé čáře zklamali, bylo za těch 20 let od pseudorevoluce nepočítaně. Patří mezi ně samozřejmě i Klaus a třeba i Petr Cibulka. Toho jsem původně považovala přímo za národního hrdinu. Četla jsem jeho knihy o tom, jak trpěl v kriminále a odebírala léta jeho Necenzurované noviny. Pak jsem ho osobně poznala v Pravém bloku, abych zjistila, že je to nečestný člověk a hajzl. A byla jsem taková naivka, že i třeba Parkanovou jsem nějakou dobu považovala za slušnou političku, která v parlamentě prosazuje jen samé rozumné věci. Ale to jen propaganda jen s velkým předstihem na objednávku pracovala na jejím hezkém obrazu, aby se mohla v budoucnu stát ministryní obrany a prosazovat radar.
Co se týče Putina, nedůvěřuji mu z mnoha důvodů, že je nestihnu ani všechny vyjmenovat. Především si myslím, že hlavní boje o moc v Rusku proběhly v době bojů o parlament, těsně před zvolením Jelcina. Vítězstvím Jelcina to dostali chazaři definitivně do svých rukou. A když Jelcin odstupoval, jako svého nástupce si výslovně přál Putina. A jeho přání se mu splnilo. A Putin si zase přál jako svého nástupce Medveděva. Jen pro zajímavost Vám tu postnu, co napsal nedávno na Zvědavci tuším pietro: šikmoocí Židé. (kaifeng jews)
Ministrem zdravotnictví v Maově vládě byl Jakob Rosenfeld, Žid ze Lvova. Rodiče předsedy izraelské vlády Olmerta žili několik let v Číně. Synagogy potkal i Marco Polo. Dnes se do Číny se západním kapitálem stěhují i židovští manažeři... Postupně se to promíchá, začnou si brát Číňanky, v minulosti to tak bylo a bude to myslím na celém světě stejné. Ruský prezident Medvěděv má židovský původ po matce... Bizarní židovská nomádská existence bude triumfovat?
Takže tvrdí, že Medveděv má židovský původ. Prostě ta taktika je všude na světě stejná: ovládnou pravolevé vedení té které země, a pak už jen svou vládu trvale udržují tak, že na pravo i na levo propustí jen přísně prověřené poslušné figurky. Jako u nás- Topolánek-Paroubek- Klaus, všechno naprosto stejná svoloč, tvářící se za svobodné politiky.
Teď nedávno prohlásil drze Kissinger, že je potřeba zavést Nový světový řád. Já myslí...

Automaticky kráceno

182000

24.01.2009 18:29

Zhanobili naši morálku

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Jarmila 83.?.?.?

Já myslím, že on přesně ví o čem mluví, protože on ví, že už mají celý svět pevně v hrsti. To znamená i Indii, Čínu, ba i Rusko a asi i ten Irán. A aby oklamali svět, tak se Putin tváří, že je v opozici. Vždyť oni po celou historii vytvářeli umělé nepřátelství mezi státy, aby pak do válek nahnali umírat ten hmyz-lid a hlavně aby zásobovali obě znepřátelené strany tou nejmodernější vojenskou technikou, na které vydělají neskutečný balík peněz. Když jsem teď v TV viděla, jak se ve válce britští letci mydlili ve vzduchu s japonskými letci, tak jsem definitivně pochopila o co strůjcům válek ve skutečnosti šlo: zničit co nejvíce těch drahých letadel, aby si obě strany zase nakoupily co nejvíc nových. Že se tam nazdařbůh ve velkém zabíjejí vzájemně lidé, kteří se vůbec neznají a proti sobě osobně nic nemají, to strůjce válek vůbec nezajímá.
Takže Západ obklíčí Rusko, Rusko si vystaví rakety v Sýrii a jinde a pak může masakr začít. Vládci světa společnými silami vymydlí půlku lidstva a teprve potom si podají ruce chazaři z Ruska s chazary z Ameriky. Pokud to tedy sami přežijí.
Moc zdravím
Jarmila

182001

25.01.2009 07:56

Návod na zničení naší civilizace

RE: Jako by Lhoták změnil jméno....

Jarmila 83.?.?.?

Tak jsem si ten článek přečetla a musím se přidat na stranu Strigy, neb mi rovněž připadá, že je o ničem. Nic neřeší, jenom tak plká. Také si myslím, že Zvědavec má na víc a že je potřeba řešit spoustu opravdových a důležitých věcí, než se jen tak zabávat nějakým prázdným humorem a různými slovními hříčkami. Články pana Lischky nevadí, když jsou jako zpestření jednou za čas, ale kdyby měl být každý druhý článek od něho, tak to by nebylo moc dobré. To by bylo příliš přelischkováno. [oči v sloup]

Omlouvám se za svou kritiku, ale je to jen můj osobní názor.

182028

25.01.2009 17:14

Návod na zničení naší civilizace

RE: Jako by Lhoták změnil jméno....

Jarmila 83.?.?.?

Je vidět, že jste tady ještě nový, protože nevíte, že já nejsem žádná osoba, ale člověkyně.[smích] Mě jste vůbec nenaštval, jenom jsem řekla svůj názor. Ale mám obavu, že jsem naopak já naštvala Vás. Hlavu vzhůru, nic si z toho nedělejte, takový je život.

182066

25.01.2009 17:57

Návod na zničení naší civilizace

RE: Jako by Lhoták změnil jméno....

Jarmila 83.?.?.?

Jenže René, já jsem úplně a naprosto stejně přízemní jako paní Striga, asi to bude tím, že jsme ženské[smích], takže napříště prostě články pana W.L. nebudu číst a bude pokoj.

182072

25.01.2009 18:06

Zhanobili naši morálku

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Jarmila 83.?.?.?

Ano a mně došlo to Vaše psaní s tou starou Prahou.[smích]Krásné! Došly i ty dvě videa. Odpovím zítra a doufám, že to psaní tentokrát dojde. Zatím Vám tu hodím link, co napsala sobotní Mladá fronta. Nevím co si o tom mám myslet.

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=ze_svetaa&v=020&c=1126659

182076

26.01.2009 08:02

Návod na zničení naší civilizace

RE: Dlouhé vedení

Jarmila 83.?.?.?

Pod Vaše slova se opět podepisuji paní Strigo- jako bych to napsala já.[smích] To víte, asi to bude tím, že ani Vy a ani já nemáme smysl pro humor a nedokážeme ocenit nejen hloubku, ale ani výšku, natož šířku, toho hlubokomyslného humoru.[smích]

182127

26.01.2009 08:10

Návod na zničení naší civilizace

RE: Jako by Lhoták změnil jméno....

Jarmila 83.?.?.?

Ne, na Pavouky nepíšu a taky bych si nikdy nedala nick jako Herdekbabka. Stále se totiž považuji za krásnou a žádoucí, takže takovéhle označení mé osoby by mne v životě nenapadlo.[smích] To už spíš bych si dala nick Rejpalka, ten se na mě hodí víc.[smích] Na Neviditelném psu jsem účinkovala coby liška. Pak mě ten nick ale omrzel a tak jsem tam oznámila, že se vracím ke svému občanskému jménu Jarmila. To se ale diskutérům nelíbilo, a tak mě halladin přejmenoval na Jarmilišku.

182129

26.01.2009 14:28

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: Vsichni jste vedle

Jarmila 83.?.?.?

[bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

182170

26.01.2009 15:32

Gaza: „Viděl jsem, jak izraelský voják zastřelil dvě mé malé dcerky“

RE: část problémů, za které si Gazani mohou sami

Jarmila 83.?.?.?

Co je Vám do jejich vysoké porodnosti? To je jejich věc. Ať jim Izrael vrátí jejich ukradená území a ať se ustanoví svobodný palestinský stát a oni si pak již sami poradí. Ve svém státě si budou žít tak, jak jim bude vyhovovat.

182174

27.01.2009 07:11

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: Vsichni jste vedle

Jarmila 83.?.?.?

Z těch 10 izraelských vojáků si 4 vojáky zabili oni sami, takže by je správně neměli započítávat do obětí Hamasu. Je to otevřený podvod. To už by tam mohli započítávat třeba náhodné oběti dopravních nehod v Jeruzalémě. Takže 13 mínus 4 rovná se devět obětí. Přičemž ty oběti nikdo ani okem nespatřil, ani nebyla zveřejněna jejich jména. Jak má izraelská oligarchie ve zvyku lhát kudy chodí, tak jim nevěřím ani těch 9 obětí. Domnívám se, že si je vymysleli. Protože když je někdo tak sprostý a nečestný, že zabrání celému světu, aby umístil do Gazy pozorovatele a rovněž zamezí všem světovým novinářům přístup do Gazy, pak nemohu takovým křivým a záludným nacistickým týpkům věřit ani nos mezi očima.

Ale dejme tomu, že těch 9 lidí bylo skutečně zabito. A jaký je proti tomu výsledek v Gaze? Gaza srovnaná se zemí, statisíce hladovějích a žiznicích lidí bez elektřiny a lékařského ošetření, zavřeni v neprospustném největším koncentráku světa. 1300 mrtvých, z toho 900 bezbranných, neozbrojených civilistů. 5400 zraněných, které nemá kdo ošetřit, takže budou další mrtví, které už nikdo nebude započítávat. Takže co z toho všeho vyplývá? Že se Izrael skutečně chová jako jako ti nejhorší vrazi, kteří provádějí holocaust Palestinců, jako ti nejhorší SS nacisti.

182207

27.01.2009 08:08

Absurdistán se představil entropou

Žádám odstoupení Vondry

Jarmila 83.?.?.?

Na celé věci je nejskandálnější to, že na nejvyšších politickým místech existuje sprostý klientelismus- já na bráchu, brácha na mě. Že tam neexistují vůbec žádná pravidla slušného chování. Výtvarník Černý dostal významnou státní zákazku nikoliv proto, že by byl tak nadaný a byl řádně vybrán komisí, ale proto, že jeho osobním kámošem je Vondra.

Máme tady v Česku stovky velmi nadaných výtvarníků, kteří mohli Česko důstojně reprezentovat, kteří se však k této zakázce nedostali, protože žádné vlivné známosti nemají. Kdyby bylo řádné výběrové řízení, mohl tu zakázku dostat skutečný umělec, který by kultivovaným způsobem světu ukázal, že jsme kultivovaný a vzdělaný národ. Místo toho vulgární sprosťák Černý nás předvedl v tom nejhorším světle. Teď se na české občany sypou nadávky ze všech světových stran, jací jsme to burani, ačkoliv jsme v tom absolutně nevinně, neboť s tímto soukromým kamarádšoftem nemá 10 milionů občanů vůbec nic spoelečného. Černý se ve světě ZADARMO zviditelnil, ale ostuda z jeho přiblblé plastiky padá na všechny občany Česka. Proto žádám, aby Vondra odstoupil a tu plastiku aby sundali. Octla se tam neoprávněně, tak tam nemá co dělat.

182211

27.01.2009 14:12

Absurdistán se představil entropou

RE: Žádám odstoupení Vondry

Jarmila 83.?.?.?

Tome, Vy nikdy nezklamete.[smích]Vy jste zde nejlepší karikaturista, výtvarník a umělec. Ale tomu Davidovi Černému jste ten úd mohl udělat až po kolena- když nadsázka tak pořádná.Tak jak to má ve zvyku on. [smích]

182250

27.01.2009 14:17

Absurdistán se představil entropou

RE: Žádám odstoupení Vondry

Jarmila 83.?.?.?

A já zas říkám: plastiku nenechat. [vyplazený jazyk] Ale kdeže, já humor chápu, ale prostě mám ráda jiný typ humoru. Spíš takový jadrný, otevřený, přímý, bez různých hádanek a přesmyček a nelogických obratů.

182251

28.01.2009 15:37

Absurdistán se představil entropou

RE: Politikův úmělec

Jarmila 83.?.?.?

Přesně tak Jane, se vším co jste napsal souhlasím. Ještě se trochu zmíním o tom Bakalovi. Nechápu, z jakého důvodu je tak vůči Černému mecenášsky štědrý, že mu jen tak mírnyx týrnyx za nic a pro nic věnuje 13 milionů korun, když se vůči 47 000 rodinám na severní Moravě chová jako neskutečné hovado. Dusí je tam už kolik let kvůli bytům v trvalé nejistotě, a taky že musí investovat do cizího (jeho) majetku peníze, aniž by měli nějakou sebemenší naději, že si ty byty budou moci odkoupit, nebo co s nimi vlastně bude. Prostě miliardářské necitelné hovado, které ke svému majetku přišlo kdovíjakým způsobem.

182349

29.01.2009 07:31

Absurdistán se představil entropou

RE: černého tvorba nutí k zamyšlení a dráždí zkostnatělé mozky

Jarmila 83.?.?.?

Taky mi není jasný počin, proč byla část růžového tanku vržena zpět na Náměstí Kinských. Vedle krásné fontány se válí zdeformované, růžové torzo tanku a nikdo neví, jaký to má smysl. Já osobně si myslím, že to má smysl takový, že je to výsměch všem těm obyčejným vojákům, kteří byli proti své vůli odněkud z kolchozu nahnáni do války, aby umírali, a ani pořádně nevěděli za co. Představte si, že by někdo v Anglii udělal pomník českým anglickým letcům, že by tam stálo někde na náměstí letadlo z druhé světové války. A že by tam taky přikvačil nějaký ten „umělec“ a to letadlo natřel na růžovo a potom ho zdemoloval, a nakonec tam nechal válet jen jeho růžové torzo. Proč?

182392

29.01.2009 14:49

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Jarmila 83.?.?.?

Vy nekličkujete, jenom sprostě lžete jako když tiskne. Už tady padlo desítky různých dokonalých komentářů,ve kterých diskutéři dopodrobna vysvětlovali,jak se věci mají a kde je ta pravá pravda, zejména René Bartošek si dal tu práci a vše dokonale vysvětlil- abyste Vy zase jako by nic tady dělal ze sebe blbého až na půdu. S Vámi se vážně nedá diskutovat, protože ze sebe záměrně děláte tupce.

182416

30.01.2009 06:54

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Jarmila 83.?.?.?

Pane Vojto, já jsem s Vámi skončila. Nemá to cenu, pan Mirda má pravdu. Už na Vaše příspěvky nebudu reagovat, protože Vy jste schopný, stejně jako pan Koubek, omlouvat i tu největší prasárnu pod sluncem. A to, že Izrael rozbombardoval nejmodernější technikou (pěkně z dálky, aby si nikdo neublížil) celou Gazu a zmasakroval neozbrojené civilní obyvatelstvo, je prasárna prvního řádu, která není na žádný způsob omluvitelná. Jenže Vy se nám snažíte nalhat, že to omluvitelné je, a tím si i sám sobě lžete do vlastní kapsy i do svého svědomí, pokud nějaké máte.

182491

30.01.2009 07:43

Absurdistán se představil entropou

RE: černého tvorba nutí k zamyšlení a dráždí zkostnatělé mozky

Jarmila 83.?.?.?

Já bych to zhrnula ( i když nemám co [smích]) asi takto: umění lze rozdělit na dvě kategorie- na to, které v člověku vzbuzuje krásné pocity, kladné emoce a nabíjí ho kladným nábojem. A na umění, které člověka zneklidňuje, vzbuzuje v něm záporné emoce. Já osobně mám ráda umění, které ve mně vzbuzuje krásné pocity. Krásná melodická hudba, která mě uklidňuje, krásné obrazy, které ve mně vzbuzují libé představy, atd. Třeba Piccasova Guernika je umění, ale patří do kategorie zneklidňujících, záporných emocí, a tak bych si tento umělecký obraz ve svém bytě nevystavila. Záporných věcí je samo o sobě ve světě příliš mnoho, proto to nepotřebuji vnímat ještě v umění. Umělecky ztvárněný zelenožlutý chrchel, třesoucí se jak huspenina na černém podkladu, je jistě velké umění, ale mě stačí, když ty chrchle vidím v reálu po Praze, proto takový druh záporného umění nevyhledávám.

Pak existuje ještě takzvaný kýč, což je neumění, neumětelství a nevkus, převlečený za umění. To jsou všelijací ti jeleni troubící na paloučku a tak podobně.

Jenže kam zařadit různé ty objekty, které vídáme na různých výstavách moderního umění? Tak například v Národní galerii moderního umění ve Veletržním paláci jsme viděli vystavené jako umění kabinku výtahu. Když do té kabinky zvědavě turistky vešly, tak se za nimi zavřely dveře a ony tam ve tmě marně bušily na zdi, aby se vyprostily. Snažili jsme se jim s mužem pomoci, ale dveře se po několika minutách samy otevřely. Je toto umění? Já bych tyhle objekty nazvala spíš výstřednostmi, jejichž úkolem je šokovat lidi. Jiné objekty zase patří spíš do oblasti vtipu- jejich úkolem je lidi rozesmát. Co se týče Černého, tak jeho objekt bych zařadila do kategorie nevkusný vtip, na pomezí kýče. U někoho ty zobrazené státy vzbuzují škodolibý úsměv, zvláště když se nejedná o jeho vlastní zemi. Naši zem udělal poměrně neutrální, ale kdyby tam zobrazil Švejka, jak kálí na českou zem, tak by se to Čechům asi moc nelíbilo. Stejně jako asi vtip asi nepřipadalo Klepetkovi, když mu Bulhaři předali záchodovou mísu, zabalenou v české vlajce.

Zdemolovaný kus růžového tanku válící se u fontány rovněž nepovažuji za umění, ba za ani za vtip, ba ani výstřednost, ale za vandalství. Pokud jim ten tank vadil, tak ho měli dát do depozitáře vojenského muzea a ne ho rozbít a kus růžového tanku nechat potupně válet na trávníku.

182495

30.01.2009 07:51

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Jarmila 83.?.?.?

No, zrovna jsem si ten Talmud vytiskla a čtu si ho, tak jsem na to zvědavá, co všechno se dozvím.

182496

30.01.2009 13:50

O Slovanech úplně jinak

RE: Čeština je velký lingvistický poklad

Jarmila 83.?.?.?

Ale nepohnojil. Čtěte příště více pořádně. Pan Montážník se zmínil o příčestí minulém, že tam by se mohlo všude jednotně psát i, stejně jako ve slovenštině. Tohle významné zjednodušení češtiny propaguji na svém webu také já již několik let.

182525

31.01.2009 08:43

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Tesla Color

Jarmila 83.?.?.?

Ty čínské výrobky nevydrží ani ty dva roky záruky, teď již vím, že čínským výrobkům se musím pečlivě vyhýbat. Tuhle jsem měla nedávno trable s čínskou myší. Začalo to všechno tak nenápadně. Byla jsem v krámku nakoupit a tam mi prodavačka vysvětlila, že jsem právě vyhrála jedno plechovké pivo Staropramenu. Byla jsem natěšená, že jsem konečně taky něco vyhrála, a tak jsem si pivo u počítače ihned otevřela. Jenže proud piva z plechovky má jiný spád než ze sklenice- vychrstlo se to rovnou na myš. Myš přestala fungovat. No to byl tedy danajský dar!

Šla jsem do Tesca a šetřivost zvítězila, koupila jsem si levnou čínskou myš s tím, že na ty dva roky záruky to bude stačit. Jenže myš přestala fungovat po dvou dnech, ale ten účet z nákupu jsem mezitím zahodila. Co teď? Dostala jsem nápad, že zakoupím novou myš, která jistě bude fungovat a tu starou nefungující myš odevzdám na ten nový účet. Tak jsem to tak provedla, jenže ta nová myš za pár dní sice stále fungovala, ale zpomaleně, takže v zásadě byla nepoužitelná. A zase jsem neměla žádný účet. Tak jsem vyzkoušela tu svou starou oblíbenou myš, jestli náhodou nefunguje. Nefungovala. Řekla jsem si, že je asi ulepená od toho piva, a tak jsem ji důkladně opláchla pod teplou tekoucí vodou a osušila na topení. A funguje doteď![smích]

182578

01.02.2009 10:42

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: a nejedna se jen o elektroniku

Jarmila 83.?.?.?

To už kdysi v socialismu jedna ženská objevila zajímavou věc. Všichni obdivovali její dlouhé, překrásné, vždy se dokonale lesknoucí vlasy a chtěli znát onen zázračný šampon, kterým si ty vlasy tak pěstí. Ani se jí to moc nechtělo prozrazovat, protože potom dotyční obvykle zklamaně protáhli čumáky. Myla si totiž celá léta ty vlasy obyčejným jarem na nádobí.

182687

07.02.2009 07:08

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

Marně přemýšlím, zda se našel v Česku alespoň jeden, jediný politik, který se odvážil odsoudit řádění Izraele. Nevím o nikom. Humanitární bombarďák zarytě mlčí, nepronese jediné slovo o tom, že házet fosforové bomby na civilní obyvatelstvo je válečný zločin. Ani nenavrhuje úžasná řešení, že by se měl Izrael za své zločiny příště preventivně humanitárně zbombardovat. Mlčí i Klaus, Topolánek, Paroubek, mlčí úplně všichni. Jak je to možné?

Také čeští novináři se velmi vyznamenali. Jednostranné masakrování bezbranných civilistů, obehnaných vysokou zdí, takže neměli ani kam utéct, tvrdošíjně nazývali válkou nebo ofenzivou. V tom případě bychom mohli zrevidovat historii a události ve Varšavském ghetu interpretovat podobným způsobem, jako to teď dělali oni: že totiž tam nešlo o žádný masakr, ale pouze o regulérní válčení.

No a co dělá soud v Haagu? Také velké mlčení? Prý ho Izrael neuznává a tudíž prý nemohou nijak zasahovat. Mimochodem, kolem Karadžiče je rovněž nějaké velké mlčení. Nebo se o něm dozvíme až teprve tehdy, až jim tam ve vězení umře bez soudu?

183275

07.02.2009 16:01

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

Pravda, na komunisty jsem zcela zapomněla. Asi to bude tím, že jakékoliv jejich jednání považuji jen za pózu. Kdyby se oficiálně dostali k moci (neoficiálně mají moc skrytě, protože vládnou tak jako tak ze všech ostatních parlamentních stran,) tak by nám zase předvedli v plné parádě, co jsou zač. Ale oni nám to vlastně předvádějí. Teď zas poslanci odsouhlasili další zákon proti svobodě slova- jsou to všichni bolševici.

Změnila bych o oficiálních komunistech své mínění, kdyby třeba uspořádali humanitární sbírku, vybrali třeba 100 milonů korun a poslali humanitární pomoc do Gazy. KSČM je totiž nejbohatší strana v Česku, dodnes jim zůstalo v majetku 62 budov. Kdyby jednu prodali a výtěžek na humanitární pomoc poslali, trochu bych jim snad začala i věřit. Ale mlácení prázdné slámy mě fakt nezajímá.

183296

08.02.2009 07:11

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

Problém je v tom pane Mirdo, že pravdu má Nobody, když napsal, že bychom si měli neustále a pořád uvědomovat, že ke strategii vládců světa patří, že si řídí i svou opozici. ONI mají zkrátka v rukách veškerou vládu, řídí politiky v pozici i opozici. Pan Saša správně napsal, že nikdo nechce být nařčen z antisemitismu, takže všichni politici se jich bojí jak čert kříže, třesou se před jejich neomezenou mocí strachy jak ratlíci. Ale co to? Stateční komunisti se nebojí, ti se strachy netřesou?

Za těch 20 let, co bedlivě politiky pozoruji, mám vypozorováno toto: Oni se domlouvají na výsledcích hlasování už dávno předem, v zákulisí. Nedůležité věci se ve sněmovně rozhodují autenticky, ale ty důležité, kde mají od vládců poručeno, že musí něco bezpodmínečně odsouhlasit, tak ty výsledky hlasování jsou dohodnuté předem. Takže třeba v případě radaru se dohodnou tak, že ČSSD jako nebude souhlasit, kdežto ostatní souhlasit budou- takže zvítězí radar.

Proto to jejich protestování proti něčemu je vždycky takové vlažné a nanicovaté, proto je to vždy jen takové mlácení prázdné slámy, jak já to nazývám. Paroubek je proti radaru- ale všichni jasně vidí, že jen tak na oko, aby se neřeklo. To samé komunisti- jsou na straně Palestinců, ale jen tak vlažně a naoko, aby se neřeklo. Jen tak trošku a přiměřeně. Nejsou u moci, tak trošku protestu nezaškodí. Jen ať lidí vidí, že zde máme tu demogracii, kde si každý svobodně vyjadřuje svůj názor.

183329

08.02.2009 07:29

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

V blistech se píše tohle: Jan Čulík má pravdu. JDE o pracovní metody. Ty poctivé, prováděné opravdu v závažných případech a ve veřejném zájmu, ohroženy nejsou. Vyžadují specializované novináře, vlastně detektivy s publicistickými schopnostmi. Tyto metody jsou ale desetkrát dražší a desetkrát náročnější na vybavení i znalosti, než prachsprosté policajtoreportérství. Novinářské prostitutky mají odteď utrum. A to je dobře.

A já k tomu říkám tohle: Novináři by měli zamezen nejen přístup k policejním odposlechům, ale sami by nesměli zveřejnit svá vlastní pátrání na vlastní pěst. To znamená, když by někoho tajně natočili na kameru a zveřejnili to, jako už mnohokrát, když tímto způsobem nachytali někoho na hruškách, tak by za to mohli jít až na 5 let do kriminálu.

A tohle už je omezení svobody slova jako hrom. Byly doby, kdy jsem se domnívala, že Marek Benda je slušný člověk. Nikoliv, je to hajzl první třídy. A spolu s ním všichni bolševičtí poslanci, kteří proti svobodě slova hlasovali.

183330

09.02.2009 07:51

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

Pane Nesredine, smiřte se už konečně s tím, že ve vysoké politice se charakterní a čestní lidé nevyskytují.[smích] Čestní a charakterní lidé totiž do vysoké politiky nikdy nejsou připuštěni. Krásné řečičky pana Maštálky jsou jen póza a nic jiného. Takových řečiček jsme již od revoluce, my občané, slyšeli již nepočítaně.

Tak trošku narychlo shrnu události, které se odehrály po sametovém podvodu. Po revoluci existoval chaos, ale ten chaos byl jen zdánlivý. Komunisti se své vlády zde nikdy nevzdali a začali se formovat v řídících centrech OF. Centra OF disponovala obrovskými finančními prostředky a s pomocí nich začala formovat zdejší politiku. Po celém Československu vznikly kanceláře ODS a ČSSD- budoucích oponentů. KSČM byla nejbohatší stranou, které nikdo ten obrovský majetek nezabavil (protože nejsme jako oni, že), a tak se o místo lídra hlásilo obrovské množství lidí. Vzpomínám si na nějakého blonďáka, který byl velmi aktivní- ale ten se komunistům nelíbil, byl odstraněn. Nakonec zvítězil u řadových členů režisér Jiří Svoboda. Jenže ten byl ještě příliš charakterní, ten se zákulisním vládcům rovněž nezamlouval. A tak ho velmi vystrašili atentátem, Svoboda odstoupil a konečně si tam mohli dosadit pečlivě prokádrovanou, dokonale poslušnou figurku- soudruha Grebeníčka mladšího, syna známého estébáka. Grebeníčka po dobře odvedené práci pak vystřídal Filip- prohnaný právník, agent STB. Je nemyslitelné, aby soudruh Maštálka byl připuštěn k tak vysoké funkci v KSČM vedle takových lidí, jakým je soudruh Filip, aniž by nevil s vlky stejnou píseň.

A ty krásné řečičky. Jen si vzpomeňte jak například právník Tomáš Sokol brojil proti komunistům. Z toho důvodu ho lid nadšeně zvolil- Sokol se stal ministrem vnitra. A výsledek těch jeho krásných řečiček? Zametal stopy kde se dalo, stal se největším ochráncem komunistů. Říkávalo se mu, že byl ministrem jedné věty. Právě věta: pryč se všemi komunisty ho vynesla na vrchol- jenže pak zametl s lidem, nikoliv s komunisty. A takhle je to zde se vším pane Nasredine. Pořád, celých těch 20 let. Ať lid zvolí, koho zvolí, vždy je to špatně. Proto jedině přímá demokracie má šanci, a nic jiného.

183388

09.02.2009 07:56

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

Pardon, víly vily věnce, ale vlci a pan Maštálka vyli s vlky.

183390

09.02.2009 08:03

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

Nobody je zdejší diskutér pane Mirdo.[smích]Ano, správně, ve vysoké politice je VŠE předem řízeno, nic tam není ponecháno náhodě. Takže charta 77 byla taky pečlivě řízena.

Mně již vše napověděly události, které se odehrály v minulosti. Proto už dávno vím, jak se bude odehrávat i blízká budoucnost.

183392

11.02.2009 16:48

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

Ano, správné je to s tvrdým.

183533

12.02.2009 07:16

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

Hodil jste udičku a byl by hřích na to nereagovat. Kdybych za tu svou větu ale dala smajlík, tak bych se prozradila, jaká jsem nestyda. Tak jsem si řekla, že si hezky počkám, který zvědavec (neodvážila bych se napsat nemrava) zareaguje. A hned dva. [chechtot]

No, já už jsem ty pravidla češtiny zjednodušila dávno. Zhrnula jsem to ve své kapitole pod názvem Reforma češtiny. Potíž je v tom, že to nikoho nezajímá.[smích]

183579

12.02.2009 07:26

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Jarmila 83.?.?.?

Já si Vás taky velmi ráda čtu. Jestli problém ale není v tom, že nic nepřispíváte na provoz Zvědavce? Pokud byste přispíval, tak máte možnost neomezených příspěvků, nejen těch deseti. Já si píšu příspěvky kdy se mi zachce a bez cenzury- diskusní příspěvek se ihned zobrazí.

183581

14.02.2009 07:12

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Jarmila 83.?.?.?

Mě se moc nezdá, že by ti nejvyšší lumpové byli sami bankrot. Všichni čeští miliardáři teď čekají na to, až klesnou ceny firem na nejnižší možnou úroveň a potom zkoupí za babku všechno co se dá. Takže na té krizi obrovsky vydělají. Chovají se přesně podle známého hesla: když všichni prodávají, tak ty nakupuj a když všichni kupují, tak ty prodávej.

183680

14.02.2009 16:16

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Jarmila 83.?.?.?

Ano, jako vždy se vším u Vás souhlasím. Ti nejbohatší lotři, ti multimiliardáři, kteří hýbou světem, a kteří tu krizi úmyslně vyvolali, rozhodně postiženi nijak nebudou, naopak za babku (možná i za dědka) zkoupí půlku světa, tak jako kdysi ten zapráskaný Rothschild. Mám jedinou drobnou výhradu, že totiž by se běžným občanům nemělo říkat, že jsou obyčejní. Oni nejsou obyčejní, oni jsou jen řadoví a mediálně neznámí.

183696

14.02.2009 16:22

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Jarmila 83.?.?.?

Já si myslím Stane, že to je vše jen taková vysoká hra. Že ty banky nejsou ani tak bankrot, jako spíš to, že chtějí ze státu vyždímat co se dá. Stát, nebo-li vládnoucí oligarchie, místo aby zachraňovala střední třídu- nositelku demokracie, která skutečně poctivě maká a nic nemá zadarmo, tak zachraňuje ty největší banky. To je přece naprosto absurdní. Podívejte se na toho Madoffa. Místo toho, aby ho zavřeli až zčerná, tak jen dostal domácí vězení a mezitím si kapitál hezky ulil do Izraele.

183697

14.02.2009 19:02

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Jarmila 83.?.?.?

Tak Stan již tady řádil, ale mi neodpověděl, takže mám asi pravdu.[smích]

183708

15.02.2009 09:02

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Jarmila 83.?.?.?

No já to beru tak, že se vládci světa rozhodli provést řízenou demolici celého světa. Jak známo, hodně lidí se bojí datumu 2012. Napřed provedli jako zkoušku svého „důmyslného umu“ a jako výraz své neomezené moci řízenou demolici WTC. Zadařilo se, a tak teď mohou provést řízenou finanční i demografickou demolici celého světa- aby pak převzali tolik staletí vysněnou kontrolu nad celým světem.

Bolševická říše se zhroutila proto, jelikož se na tom americká sionistická oligarchie s tou ruskou komunistickou oligarchií předem domluvily. Ruští komunisté z Moskvy řídíli všechny své satelity včetně Českoslovenka. Ale my dodnes přesně nevíme, kým byli řízeni ti ruští komunisté z Moskvy? Že by oni sami měli tak obrovskou moc?

Jinak přesně vím, z jakého důvodu ukončili ten zapráskaný socialismus. Protože byl krajně nerantibilní. Vyhnil zevnitř. Marně totiž celých 60 let honili lidi do práce, lidi se jim na celý ten socialismus vykašlali. Žili si pěkně velmi pohodlně a ležérně v chudobě, nikam se nehonili, říkali si, že když chtějí komunisti vládnout, tak ať si makají sami. Jenže komunisti se hlásili do strany právě proto, aby nemuseli makat. [smích] A tak nemakal nikdo. A tak bolševičtí vládci dali hlavy dohromady a rozhodli se ten nerentabilní socialismus zrušit. Místo toho nastolili krutou peněžní totalitu, kde se každý jak osikový list třese o svou práci, kde je rád, že maká za pár korun.

183736

15.02.2009 17:51

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Jarmila 83.?.?.?

Takže Stane, jansmith Ti to vše dokonale vysvětlil i za mě.[smích]Pod jeho slova se podepisuji, lépe bych to nenapsala. Zkrátka si myslím, že tentokrát jsou do celosvětové krize zapletení ti největší hráči světa- a těch je skutečně jen pár. Kolik jich tak celkem může být? Těžko říct.

Těšme se: roztoči to roztočí.

183765

15.02.2009 17:53

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Jarmila 83.?.?.?

As jo, nějak jsem tu odpověď přehlédla.[smích]

183766

15.02.2009 17:56

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Jarmila 83.?.?.?

Nerozčilujte se pane Datle. [smích] Jistěže i v socialismu plno lidí poctivě pracovalo, až se z nich kouřilo. Já však nepíšu o jednotlivcích, ale popisuji celkovou nerentabilnost organizace socialistické práce. Ty jejich pětiletky, to jejich toporné socialistické plánování, které nikam nevedlo. A říkejte si co chcete, skutečně se až příliš mnoho lidí v práci válelo a nijak se nepředřelo. Ke konci socialismu už byly poměry tak nahnuté, že takřka všude visely cedulky, že přijmou nové pracovníky. Oblíbeným sloganem v té době, když jakékoliv řízení na úřadech příliš dlouho trvalo, tak úředníci zvesela prohodili: no to víte, NEJSOU LIDI.

No vidíte to, dneska je lidí jako mávnutím kouzelným proutkem všude dost, ale zas pro změnu NENÍ PRÁCE. Langer dá každému nezaměstnanému Vietnamci na cestu zdarma letenku a k tomu 500 eur, což ale některé Čechy dost štve.

183767

15.02.2009 18:06

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Jarmila 83.?.?.?

Proč to vzali šedé eminence oklikou přes nerentabilní komunismus? Protože nejprve se domnívali, že jim tisíciletou totalitní říši vybojuje a vybuduje Hitler. To nevyšlo. Pak tedy pro změnu vsadili na Lenina a Stalina a řekli si, že tu totalitu si vyzkouší na omezeném území v praxi. No a zjistili, že to v praxi fakt nefunguje. Tak teď si pro změnu řekli, že je čas vymlátit půlku lidstva a zavést NWO po ukončené „operaci“.

183768

15.02.2009 18:08

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Jarmila 83.?.?.?

Byla bych moc ráda, kdyby měl Stan pravdu. Doufejme, že to tak bude.

183770

16.02.2009 07:03

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Jarmila 83.?.?.?

Pan Stan pořád tvrdí, že mezinárodní bankéři si sami pod sebou podřezávají větev a že tentokrát na svou hloupost doplatí, protože sami sebe připraví o snůšku zlatých vajec. Jenže historická zkušenost nás učí, že tu větev podřezali vždy jen pod běžnými občany a ožebračili je až na kost. Kdežto ONI se naopak napakovali na sto let dopředu a bídou rozhodně netrpěli a to ani v dobách válek. Naopak ty dvě světové války pro běžné občany pečlivě v zákulisích připravili, aby se ještě více napakovali. I nyní vidíme na vlastní oči, jakým způsobem si pod sebou ty větve řežou- nadělují si sami sobě ze státních prostředků miliardy, zatímco nám občanům zanechají dluhy, hlad a bídu.

183834

17.02.2009 07:40

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Jarmila 83.?.?.?

Ještě Ti naposled něco napíšu Stane, i když vím, že se již nezúčastníš další diskuse. Samozřejmě, že Elity s velkým E neznají úplně dopodrobna důsledky svého chování. Ale na detailech jim nezáleží, protože důležité pro ně je, že v globálních konturách se jim ty jejich prognózy plní. Je to podobné, jako když člověk rozhýbe balvan na vršku skály. Člověk předpokládá, že když ten balvan posune až na okraj a pak do něj strčí, tak že balvan se pokutálí dolů a cestou smete vše živé. No tak to ten člověk udělá- a pak se baví tím, jak balvan skutečně padá, kutálí se a cestou smete vše živé, co mu stojí v cestě.

Elity s velkým E znají důsledek svého chování, vědí, že jejich činy po čase skončí velkým celosvětovým kolapsem. Kdyby tato úzká skupina vládců chtěla, mohla by zavést jiný systém, který by kolapsům zabránil. Jenže oni to nechtějí, jim to tak vyhovuje. Jim celosvětové katastrofy vůbec nevadí, protože jak to překrásně popsal jansmith, oni se opájejí svou mocí a vše je pro ně jenom hra. Vždyť až se celý svět položí, tak oni nebudou začínat od nuly, jak Ty píšeš, oni budou ještě tisíckrát bohatší a mocnější než jsou teď. Ale máš pravdu, že to nejsou žádná mimořádně inteligentní individua, ale jsou to mimořádní hajzlové, po celá staletí žijící jako parazitičtí psychopati.

Řízená demolice WTC byla pro ně příjemné vytržení z nudy, co na tom, že při tom v přímém přenosu zemřelo 3000 mravenců. Válka v Iráku je pro ně příjemné obohacení se, miliardy se při rozkrádačkách jen samy hrnou do kapes. Včera jsem se dívala na sedmou část Souboj vojevůdců o vylodění v Normandii za WW2. Bylo tam na akci nasazeno milion vojáků a obrovské množství té nejmodernější soudobé techniky. To byla akce, která musela stát stamiliardy. A všechno se to v jednom dni ničilo ve velkém, tisíce vojáků umíralo jak mravenci v rozmetaném mraveništi, ale ti co stáli za oponou, ti co to vše řídili, ti co zásobovali obě nepřátelské strany tou moderní technikou, se jen tiše smáli, protože jim na kontech za to naskakovaly neuvěřitelné cifry.

183949

17.02.2009 07:48

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Jarmila 83.?.?.?

Napsal jste to moc krásně jansmithe. Není co dodat. Snad jen to, že ty Elity s velkým E skutečně asi jadernou válku nerozpoutají. To by bylo moc riskantní. Proto radši na deratizaci mravenců použijí biologické zbraně. Samy sebe naočkuji protilátkami a pak již dílo zkázy může začít.

183951

18.02.2009 11:03

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Jarmila 83.?.?.?

[smích]Jen tak mírnyx-týrnyx mě napadlo, že techtle-mechtle k sobě neodmyslitelně patří. Techtle bez mechtlí,je jak Romeo bez Julie stejně jako mechtle bez techtlí je jak Julie bez Romea.[smích]

184040

18.02.2009 17:37

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Jarmila 83.?.?.?

"Až tady bude na Zvědavci článek o mezilidských vztazích, tak si ty techtle-mechtle můžeme probrat. Už se těším. [smích]"

Tak jo, ale doufám, že pan Stwora ten můj článek dostal, poslední dobou mě opět zlobí počítač.

P.S: u Vaší reakce chybí okénko reagovat, a tak tedy reaguji takto. Asi je to tím, že už jsme OT.[smích]

184073

18.02.2009 17:45

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

Jarmila 83.?.?.?

„od dob, kdy vzali právo muže v rodině a zaseli semeno rovnoprávnosti „

Pane kozorohu mohl byste mi podrobněji popsat, jaké právo bylo mužům odejmuto v rodině? Nebo rovnoprávnost lidí se Vám nelíbí? A jak byste si to tedy konkrétně představoval?

184074

19.02.2009 07:41

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

Jarmila 83.?.?.?

Vážený pane kozorohu, domnívám se, že si ty předešlé epochy příliš idealizujete. Hned zkraje musím pomluvit svého dědečka, protože to byl těžký alkoholik a prosoudil polovinu svého rozsáhlého majetku s ostatními sedláky. Máma radši od svého otce utekla v 15 letech do služby, a pak se protloukala životem jak se dalo. Já jsem svého otce viděla v 11 letech poprvé a naposled, takže jsem se ho nikdy nemohla na nic zeptat.

Co je nejdůležitější znát: Že soudobou morálku většinové společnosti VŽDY modelují vládnoucí elity. V otrokářském řádu to byli vládnoucí otrokáři, ve feudálním řádu to byli vládnoucí feudálové, v kapitalismu vládnoucí kapitalisti a v mafiánské epoše jsou to vládnoucí mafiáni. To že dříve nebyly rozvody nebylo tím, že by si rodiny žily spokojeně, ale zavedenou soudobou náboženskou morálkou. Již kdysi dávno ve starověku se vládci rozhodli, že snadnou fintou vyřadí polovinu populace z jakéholiv rozhodování. Vynalezli monoteistické náboženství judaismus, které zavrhlo všechny pohanské modly (zejména bohyně) a určilo, že ženy nesmí do ničeho mluvit. Takže 50 procent lidí bylo automaticky vyřazeno ze hry a těch zbývajících 40 procent se snadno s pomocí placených biřiců ovládlo taky. A tak vznikl na 5000 let model, že se společnost snadno všemi směry totalitně ovládala. Proto vzniklo i podobné křesťanství a podobný islám.

Dnes máme demokracii, takže muži a ženy mají rovná práva. Bylo by absurdní opět ženám zakázat vzdělání, odebrat jim i volební právo a zahnat je násilím zpět do domácností. Vedení domácností musí být DOBROVOLNÉ, nikoliv vynucené násilím. To si vážně nedovedu představit, že by mi manžel něco nařídil a já bych bez odmluvy respektovala jeho nařízení. Proč bych to dělala? Copak jsem nějaké nesvéprávné hovado, kdežto on je nějaký můj nadřízený nebo co? Tohle si vážně představujete pane kozorohu jak Hurvínek válku.

Co se týče práce, tak Vaše představy o historii jsou naprosto a totálně zkreslené. Nikdy to nebylo tak, že by jen muži výhradně živili rodinu a ženy si jen hověly v domácnosti a staraly se o děti. V otrokářském řádu ženy makaly těžce stejně jako muži. Ve feudálním řádu musely chodit ženy povinně makat na panské, stejně jako muži. A v kapitalistickém řádu ženy dřely 14 hodin u strojů stejně jako muži (kolébky s miminy stály vedle strojů). To, že dnes existuje rozklad společnosti a rodiny je vinou Elit s velkým E, protože protože právě ony nastavují pravidla tak, že ženou stádo kýženým směrem, jakým ho chtějí nahnat.

To že dnešní třicítky nemají děti je úplně z jiných důvodů, než jak popisujete Vy. Mám dvě dcery, takže znám všechny důvody rozkladu dnešních poměrů. Je to ale na dlouhou řeč, takže až někdy příště.

184108

19.02.2009 07:42

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

Jarmila 83.?.?.?

Máte pane Mirdo štěstí, že už nemám čas dál diskutovat.[smích]

184109

19.02.2009 07:45

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

Jarmila 83.?.?.?

Díky pane Kramáři za krásná slova pochopení.[smích] Já myslím, že my dva, co žijeme v tak dlouholetém manželství, přesně víme o čem je řeč, a máme nárok vyjadřovat své názory, když jsme prokázali své schopnosti žít s někým tak dlouho.

184110

19.02.2009 09:39

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

Jarmila 83.?.?.?

Ukázalo se, že trochu času vyšetřím a tak tedy Vám pane Mirdo odepisuji.[smích] Ano, pan kozoroh má naprostou pravdu v tom, že rozklad společnosti je plánovaně řízený proces. Atomizované společnosti se mnohem lépe vládne než pevně semknutým rodinám. Jenže pan kozoroh dělá chybu v tom, že cosi vyčítá feministkám, ale on sám je ještě větší extrém, když by chtěl ženy připravit o jejich nejzákladnější lidská práva a udělat z nich bezprávné otrokyně. Není sám v takovém smýšlení. Spousta mužů nadává, jak by ty hnusné feministky chtěly mít různé nezasloužené výhody, všelijaké ty kvóty v politice, ale oni sami by chtěli mít nezasloužené výhody, že by chtěli mít uzákoněno, aby byli muži plošně, ze zákona nadřazeni ženám.

Každá lidská bytost, bez ohledu na to, jestli je muž nebo žena, vyhledává takové podmínky k žití, které jsou pro ni nejvýhodnější. Pokud jsou podmínky k životu „Elitami“ nastaveny tak, že je pro ženy zůstávat v domácnosti je nevýhodné, pak mohou všichni nad tím lamentovat jak chtějí, situace se nezmění. Až bude výhodné být s dětmi doma, tak většina žen VELMI RÁDA s dětmi doma zůstane. Podívejte se pane Mirdo, já jsem celý život dávala přednost rodině před pracovní kariérou a vařila jsem pro rodinu ráda domácí voňavoučké chutné večeře. Byla jsem za to po zásluze potrestána. Za 31 let práce mi byl letos v lednu vyměřen důchod 4400 Kč. Jenom holé bydlení stojí 6000 Kč. Dala jsem státu dva kvalitně vychované občany- a tohle je odměna státu: 4400 Kč žebrácké almužny.[bliji]

184120

19.02.2009 09:57

Jak český stát pečuje o své děti

RE: RE.

Jarmila 83.?.?.?

Vy se taky domníváte pane Oli, že ženy nikdy nepracovaly? Moje máma mi vyprávěla něco jiného. Tisíckrát jsem si musela vyslechnout, že celý život musela dřít jako kůň. Již od pěti let musela dřít na poli, jen co v ručkách udržela motyku, chodit 6 km prodávat do města vajíčka, pást dobytek na louce, atd.,atd. Přečtěte si lépe pana kozoroha, a pak mi netvrďte, že tu nikdo nemluvil o ničem vynuceném. Většina lidí už má vážně vymytý mozek propagandou od placených mainstreamových manipulátorů davů, když se pořád ohánějí přírodou a geny. Člověk už dávno není zvíře (ani gojim), ale tvor, který používá ROZUM, takže jeho chování se řídí většinou memy, morálkou a zákony, nikoliv geny. Na člověka platí teorie her, nikoliv vrozené chování.

184122

19.02.2009 10:08

Jak český stát pečuje o své děti

RE: Pro Hestroy

Jarmila 83.?.?.?

Až na to, že stranický systém vůbec nic neřeší. Už do těch nejmenších politických stran jsou infiltrovaní agenti z tajných služeb a vše tam hlídají. Dokud je strana malá a bezvýznamná, tak ji nechávají na pokoji. V okamžiku, kdy má šanci se dostat do parlamentu, tak již je očištěna od nežádoucích elementů a v jejím čele již stojí žádoucí, předem vybrané figurky.

184123

19.02.2009 12:22

Jak český stát pečuje o své děti

RE: RE.

Jarmila 83.?.?.?

Umíte číst pane Oli, nebo mě záměrně dráždíte? Popsala jsem, že jsem před kariérou v práci dala přednost práci v rodině- a za tuto zásluhu jsem byla státem finančně ohodnocena na doživotní živoření. Co brání státu v tom, aby ženám bylo alespoň do 15 let věku dítěte započítána práce v domácnosti a péče o rodinu do důchodu? Nebo to snad práce není? Nebo je ta práce tak lehká, přiblblá a podřadná, že nestojí státu vůbec za žádné ohodnocení? Anebo když se na tom stát nechce nijak podílet, tak proč neudělají poslanci zákony, že když se manžel rozvede, tak bude rozvedenou manželku bez řečí a povinně živit až do smrti? Nebo si myslíte, že ženy mohou žít ze vzduchu, nebo co?

To co pan kozoroh tady napsal, se zcela vyrovná nesmyslům, které tady prezentoval pan Lhoták. Pan kozoroh napsal, že muži ztratili v rodinách právo o všem rozhodovat. Čili si pan kozoroh patrně přeje, aby byly opět nastoleny takové zákony, které by jim toto právo rozhodovat v rodinách vrátily. Co se týče socialistických údernic, tak ani ty, pokud byly vdané, nemusely povinně chodit do práce. Ale nastavené podmínky je přinutily, že do práce chodit musely. A to je přesně to, o čem mluvím- většinová společnost se chová podle toho, jak jim ti nahoře nastaví podmínky k životu. Když by bylo pro muže a ženy v socialismu i kapitalismu výhodné, aby ženy seděly v domácnosti, tak by tam ty ženy velmi radostně seděly. Když to ale výhodné není, tak tam ty ženy nesedí. Pochopíte to?

184137

19.02.2009 19:07

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

Jarmila 83.?.?.?

Ne Ajo, správně jsem to napsala: dva občané. Občan je širší výraz pro obě pohlaví a tohle mi na češtině nikdy nevadilo. Mě vadí jen dvě věci. Existence nesmyslného a rasistického tvrdého y v příčestí minulém a potom chybějící výraz pro ženského člověka- člověkyně. Ale to už dávno víte.[smích]

No, ta závratná částka mě samotnou velmi překvapila.[smích] Moje máma, když před 8 lety umřela, tak skončila na 5000 Kč. A to už tenkrát byl důchod patřící mezi nejnižší. Byla jsem skromná a tak jsem tak nějak předpokládala, že dostanu něco kolem 7000 Kč. Tady se ten důchod počítá tak, že nejklíčovější jsou 5 let před důchodem. Čím víc člověk v tu dobu vydělá, tím lépe, tím má větší důchod. Jenže já jsem se v 50 letech ani nenamáhala si hledat nějakou lukrativní dobře placenou práci, připadalo mi to zbytečné- stejně bych ji nenašla. Krom toho jsem v domácnosti spokojena. Ale těch 31 let mám odpracováno, takže v tom případě nastavili poslanci něco špatně. Domnívám se, že až tak malé důchody by existovat neměly, že by mělo být vypočítáno pevné minimum, z kterého by se dalo uživit a zaplatit nájem. Jinak takto stanovený důchod nemá žádný smysl.

Ale už mám zase obavu, že jsme OT.[smích]

184168

20.02.2009 07:01

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

Jarmila 83.?.?.?

Pane kozorohu, mám na Vás pouze dvě otázky: 1.jak byste ty ženy chtěl dát do domácnosti: Násilím? Nařízením? Zákony? Buďte tak laskav a neohánějte se tady pořád nějakým bolševismem a komunismem, ale řekněte mi přímo a na rovinu, jak byste si představoval konkrétní řešení, ohledně nahnání žen do domácnosti. 2. Jak byste vyřešil, aby ženy měly zajištěnou obživu, pokud by je manžel opustil a šel si za mladší a krásnější? Měla by jít žena z domácnosti zpět do pracovního procesu a makat někde jako nekvalifikovaná pracovní síla až do smrti (protože by neměla odpracovaná povinná leta na důchod), nebo by ji měl exmanžel platit povinně zákonem stanovenou rentu až do smrti? Prostě celý život dávat manželce za její náročnou práci v domácnosti a kolem výchovy dětí jakýsi průměrný plat, z kterého by byl pak stanoven i průměrný důchod, zajišťující ji obživu až do smrti.Odpovězte mi prosím na tyhle dvě otázky a nijak se nevykrucujte. To víte, mě tohle zajímá, protože krásných řečí a vzduchu se nikdo nenají.

Co se týče muslimských a židovských rodin, tak být Vámi, tak bych tolik nad nimi nejásala. Nevím, jak zase dalece mainstream pomlouvá muslimy, ale teď proběhla tiskem zpráva, že v Americe nějaký muslim, který byl známý tím, že široce propagoval, jak jsou muslimové tolerantní, své manželce uřízl hlavu. Západní židovská manželství jsou zase známá tím, že jim to v manželství vůbec neklape, protože se židovky cítí v manželství podle toho jejich náboženství velmi utlačované. Proto je nebývalé množství židovek rozvedených, a už si žádného dalšího muže neberou. Židovská manželství zkrátka nějak neklapou. A pan Jiří Táborský zde kdysi zanechal veledlouhý seznam feministek- a světe div se, všechny byly rozvedené a židovského vyznání.

184206

20.02.2009 07:17

Už ani ty sny...

RE: Co v životě chybí, o tom se nám sní...

Jarmila 83.?.?.?

Na má slova opět došlo: vždyť já jsem to hned říkala, že techtle a mechtle jsou neoddělitelné od sebe.[smích]

184207

20.02.2009 16:42

Už ani ty sny...

RE: ....az do konce?

Jarmila 83.?.?.?

Teda já nevím pane Mirdo, ale tuhle jste říkal, že jste v mládí proháněl děvčata, ale už si nevzpomínáte proč.[velký smích]

V seriálu Ulice (tedy ne že bych na něho koukala,to ani náhodou, jen někdy), tak tam říkala jedna slečna, že ti dva spolu měli šulky-mulky. A to jsem tedy v duchu protestovala, že zas nějaký novátor uměle vymyslel něco, pro co už zde dávno máme krásný zavedený termín techtle-mechtle. Domnívám se, že je to něco původně z francouštiny nebo němčiny.

184233

20.02.2009 16:53

Už ani ty sny...

RE: Stiznosti

Jarmila 83.?.?.?

Je smutné, že dodnes nevím, jak si představuje Hurvínek válku. Ale asi jste Ajo odhalila původ těch vlhkých polibků.[smích]

184234

20.02.2009 17:01

Už ani ty sny...

RE: Zajímavé je

Jarmila 83.?.?.?

Tak to je ale velmi zajímavé, ty sny s létáním jsem taky mívala. Býval to nádherný pocit. Prostě jsem tak chvíli mávala rukama, chvíli si je cvičila, a pak jsem vzlétla nad krajinu a kochala se nádherným panorama pod sebou. Bylo to velmi jednoduché, prostě člověk létal nad krajinou lehce jako pták a nic na tom nebylo divného. Ale už jsem taky dost dlouho takový sen neměla.

184235

20.02.2009 17:11

Jak český stát pečuje o své děti

RE: RE.

Jarmila 83.?.?.?

Teprve nyní jsem objevila Váš příspěvek jansmithe a jako vždy s ním na sto procent souhlasím.[smích] Jak to děláte, že se tak přesně vždy strefite do mých pocitů a mého myšlení? [smích]

184237

20.02.2009 17:16

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

Jarmila 83.?.?.?

Tohle mi připadá do budoucnosti jako geniální řešení:

http://dolezite.sk/Zakladny_prijem_pre_vsetkych_video.html

184238

21.02.2009 08:13

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

Jarmila 83.?.?.?

Ale pane kozoruhu zase jste mi neodpověděl na mé otázky, jak byste situaci konkrétně řešil, aby ženy po dobře odvedené práci v domácnostech, pak nechcípaly za odměnu někde pod mostem jako bezdomovkyně. Vy pořád jen lamentujete nad tragickou situací, ale nějaké smysluplné řešení- kde nic, tu nic. Taky byste místo neustále lamentování nad zkažeností žen se mohl zeptat třeba i zdejších mladých mužů proč ani po třicítce nejsou ženatí a nehrnou se mít děti. Víte, rodinu nelze založit sám, na to jsou potřeba dva. Situace je dnes taková, že mladé ženy své kluky musí doslova ukecávat a přemlouvat k tomu, aby se odhodlali mít s nimi alespoň jedno dítě.

Když už se oháníte Darwinem a přírodou tak bych Vám chtěla připomenout, že u 95 procent savců jsou poměry takové, že samec samici pouze oplodní, ale pak už se dál o nic nestará. Samice svá mláďata samy živí a samy je vychovávají až do dospělosti. Jinak člověk nežil miliony let ve stádu, ale v tlupách, kde existovaly hierarchie dvě: samčí a samičí. Obě pohlaví se v tlupě chovala promiskuitně, takže samci nevěděli, které ditě v tlupě je jejich. To bylo dobře, neexistovala infanticida mláďat, o mláďata se starala celá tlupa. Rodinou byla celá tlupa.

184277

21.02.2009 08:19

Už ani ty sny...

RE: ....az do konce?

Jarmila 83.?.?.?

[smích] Jo, na blbosti mi paměť slouží velmi dobře.

184278

21.02.2009 08:24

Už ani ty sny...

RE: Stiznosti

Jarmila 83.?.?.?

Jo aha, už vím, ti Hurvajsové diskutují také na Nezvědavci.[smích] To si nás tam zase podají.

184279

21.02.2009 08:25

Už ani ty sny...

RE: Zajímavé je

Jarmila 83.?.?.?

Ne, to v žádném případě, jenom jste se mě slušně zeptal kolik je hodin.[smích]

184280

22.02.2009 08:14

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

Jarmila 83.?.?.?

Pane kozorohu, potíž je v tom, že Vy vidíte vinu jen na straně žen, kdežto na straně mužů vidíte jen samé chudáčky oběti. Nezlobte se, ale to je naprosto směšné! Pan jansmith to zde ale nepsal nejsprávněji, když řekl, že obě pohlaví jsou rovným dílem oběti Systému. Vy si všímáte ojedinělých výjimečných případů jako byl manželkou oškubaný McCartney, ale už nějak nechcete vidět tvrdou realitu jaká například panuje v Česku- že totiž 90 procent žen rozvodem rapidně zchudne. To je tvrdá statistika, kterou neokecáte. Zrovna teď v MFD vyšel článek, že spousta mužů žádá o zrušení výživného na děti, protože nemají práci. A soudci jim vyhovují. A to přesto, že v Česku bývá výživné proti zbytku Evropy přímo směšné. Průměrné náklady na desetileté dítě se teď pohybují okolo 7500 Kč. Ale soudci ze setrvačnosti většině mužů napaří 2000 Kč výživné. Od státu žena dostane asi tisíc přídavků na dítě, takže když to vše spočteme sumasumárum, tak 4500 Kč žena zaplatí na dítě ze svého platu. Veškerá péče kolem něho pochopitelně naprosto zdarma a k tomu musí přijmout jakoukoliv podřadnou a málo placenou práci, protože si jako rozvedená samoživitelka pochopitelně nemůže vybírat a vyskakovat. Poté co státu takto ze svého vlastního příjmu vychová občana, tak stát si její výsledky zprivatizuje, z občana udělá daňového poplatníka a vysává z něj co se dá, ale žena dostane za svou práci mizivý důchod, protože to celý život pytlíkovala, žádnou kariéru nedělala, i když původně třeba byla velmi schopná a měla navíc, než někde za pár šupů makat jako bezvýznamná úřednice. A to ani nemluvím o tom, že se jaksi samo sebou od společnosti předpokládá, že se ženy středního věku postarají i o staré rodiče- taky samozřejmě, jak jinak zdarma. A to jenom proto, že se jaksi očekává, že správné ženy mají být „od přírody“ obětavé až za hrob, až na hranici vlastního sebezničení.

184317

22.02.2009 08:24

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

Jarmila 83.?.?.?

Nezlobte se pane Vojto, ale s Vámi se vůbec nemíním bavit. To z toho důvodu, že Vy vždycky obvykle řeč zavedete až do absurdních konců. Jenom poznamenám tohle: rozhlídněte se trošku laskavě po přírodě a snad si něčeho všimnete. Možná si všimnete, co vidí kolem sebe každý trouba, že totiž naprostá většina poloopic, opic i lidoopů se chová promiskuitně. A světe div se, samice si živí svá mláďata samy a to přesto, že jejich inteligence naprosto nedosahuje inteligence pánů a paní tvorstva- předchůdců člověka.

184318

22.02.2009 08:32

Už ani ty sny...

RE: Zrovna dneska se mi zdala takova blbost

Jarmila 83.?.?.?

Obávám se, že kdyby se Vaše přítelkyně dozvěděla, o čem že se Vám to zdálo, tak by vrazila ona jednu Vám. [oči v sloup]

184319

22.02.2009 16:54

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

Jarmila 83.?.?.?

Plácáte nesmysly. Nejsme v žádném područí diktátu genů, ale jsme v područí úzké skupiny mocných tohoto světa. Jen pro zajímavost Vám zde přetisknu kousek z Manifestu Československé anarchistické federace:
Současný systém parlamentní demokracie nedává lidem možnost svobodně rozhodovat o svém životě. O chodu země rozhoduje vláda a parlament, tedy skupina politiků, které si sice lidé volí, ale jež nemají možnost v době mandátu ovlivňovat v jejich činnosti, odvolat nebo nahradit. Navíc vláda vždy vzejde jedině z jednání prospěchářských politických stran. Podle nás se míra demokracie společnosti určuje podle reálných možností každého podílet se na rozhodovacím procesu v záležitostech osobních i společenských. Státní a kapitalistický systém je založen na principech dominance, autority a ovládání přírodních i lidských zdrojů. Stát historicky vznikl k obraně soukromého vlastnictví a výrobních prostředků - tedy společenské krádeže a vykořisťování. Kapitalismus potřebuje podnikat v efektivních podmínkách kontroly společnosti. Tu mu zajišťuje stát za pomoci represivních složek. Vlády a politické strany jsou přímo či nepřímo pod vlivem kapitálu, jehož zájmy ochraňují. Dnešní globalizovaný kapitalistický systém, charakteristický zejména svou virtuální podobou a příhodně nazývaný termínem "turbokapitalismus" (vyznačující se turbulentními stavy ve světové ekonomice, které může často vyvolat pouze hrstka finančních spekulantů a zahraničních investorů) se soustřeďuje ani ne tak na výrobu zboží, jako spíše na akumulaci kapitálu a financování investic. Zájmy novodobého velkokapitálu jsou prosazovány mezinárodními obchodními, finančními a vojenskými institucemi, dohodami a seskupeními, jako jsou např. Světová obchodní organizace (WTO), Mezinárodní měnový fond (IMF), Světová banka (WB), Severoamerická dohoda o volném trhu (NAFTA), Evropská unie (EU), Severoatlantická aliance (NATO) apod., které mají přímý vliv na rozhodování vlád národních států. Sobecké ekonomické zájmy nadnárodních koncernů a zahraničních investorů určují dění v mnoha zemích především tzv. Třetího světa, který je stále zdrojem levných surovin a pracovních sil. Situace v některých oblastech vypadá jako plánovaná genocida realizovaná podporou místních válek, diktátorských režimů či zákazem výroby vlastních léků na nemoce, jež zabíjejí po tisících. Globalizovaný kapitalismus se stal nebezpečným pro svou neomezenou moc a nekontrolovatelnost. Nadnárodní korporace, zahraniční investoři a finanční spekulanti rozhodují již o tom, co a kde se bude a nebude pěstovat, vyrábět či spotřebovávat. Konkurenční boj na jedné straně a monopolismus na druhé, honba za ziskem, ekonomický růst za každou cenu vedou k vyčerpání neobnovitelných zdrojů surovin, energie a ničení ekosystémů. "Natírání problémů na zeleno" je často prez...

Automaticky kráceno

184337

22.02.2009 19:19

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

Jarmila 83.?.?.?

Tak jinak: narodíte se do světa. 20 let výchovou do Vás hustí ty správné vzorce chování. Vy byste se rád na každém rohu kdykoliv vymočil, ale výchova (naučené vzorce chování- memy) Vás definitivně naučí, že se to nesluší. Takových příkazů se od dětství, proti své přirozenosti, naučíte tisíce.

Pak je tady dobová morálka (neboli nezávazná pravidla chování) . Tato morálka Vám opět velí, že se musíte chovat předepsaným způsobem 24 hodin denně.

Nu a pokud Vám morálka nestačí, tak jsou tady zákony (závazná pravidla chování), která Vás přinutí chovat se způsobem, jak si mocní přejí.

Je zajímavé, že zatímco se ještě donedávna lidé množili ostošest a ženy měly běžně 10 dětí, tak teď mají nanejvýš dvě a víc jich nechtějí mít ani náhodou. Co je tedy ovlivňuje? Vy tvrdíte, že geny. Ovšem kdyby je ovlivňovaly geny, tak by těch 10 dětí rodily až do skonání světa pořád a furt nezměněně. Takže je ovlivňuje asi něco jiného, nemyslíte?

Vy jste prostě přesně ten týpek, který bude tvrdit, že i hraní v šachy je přírodní výběr a diktát genů. Jenže Vy jste jen trapný sociální darwinista, což je již asi 100 let překonaná pavěda.

184347

25.02.2009 07:27

Prý je zamilovanost choroba

RE: Pekny clanok pani

Jarmila 83.?.?.?

Ano, jsem to já.[smích] Ten článek jsem napsala proto, abych zkritizovala pana Weisse za to, že tentokrát to s tím vymýváním mozků přestřelil příliš. Zamilovanost a láska mezi mužem a ženou by měly zůstat nadále lidmi opěvované jako ty nejkrásnější emoce z nejkrásnějších. Mohlo by se zdát, že na jednom článku, který pošpiní tak krásné emoce a city, nezáleží. Jenže záleží. Pan sexuolog Weiss patří k prominentům, kteří mají neomezeně otevřené dveře dokořán do všech mainstreamových masmedií, takže má takřka neomezenou moc ovlivňovat naráz myšlení milionů lidí. Ten článek byl taková první zkušební vlaštovka. Poznenáhlu by mohlo dojít k situaci, že by takových článků o nebezpečné chorobě, zvané láska a zamilovanost, přibývalo. A do deseti let by zde nastala situace, že by většinová společnost přijmula tento názor na zamilovanost za svůj a všichni lidé by papouškovali Weissův názor, jak je nebezpečné se zamilovat, jak je to vlastně hnusné mít někoho rád, utápět se v přemíře citů, neboť jsou to jen nebezpečné chemické reakce v mozku, otravná choroba, kterou je potřeba léčit a dostat co nejdříve pod kontrolu.

Že to tentokrát Weiss hodně přestřelil svědčí i to, že ten článek zmizel z internetu. Byl na téhle adrese, ale už tam není:
http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=006&r=magazin_dnesMD&c=1138653

Ještě včera tam zbyl alespoň nadpis, ale už tam není ani ten nadpis. Teď už zůstal pouze na googlu odkaz na ten článek. A podivné taky bylo, že ten internetový nadpis byl jiný než v tištěném magazínu. Zatímco v tištěném magazínu byl nadpis: Zamilovanost je NEMOC a škodí národnímu hsopodářství, tak na internetu byl nadpis: Zamilovanost je a škodí národnímu hospodářství. A kupodivu, pod článkem neinstalovali ani žádnou diskusi. Asi věděli proč.

Já nevím, jakou máte pane Gibi inkubační dobu zamilovanosti, ale u mě zamilovanost rozhodně nikdy netrvala pouhé tři měsíce. Já jsem do nějakého kluka, třeba na gymplu, byla tajně zamilovaná po celou dobu studia. A rozhodně jsem své city nevnímala jako patologické, ale neustále mě duševně obohacovaly, byly krásné, protože jsem měla pro co žít, život byl nádherný, protože stačilo si vzpomenout na tu mou tajnou lásku a propadla jsem snění a bylo mi moc hezky.

184519

25.02.2009 09:42

Prý je zamilovanost choroba

RE: Pekny clanok pani

Jarmila 83.?.?.?

Díky moc djb, to je přesně ten článek, akorát zgruntu změnili jeho název. Dokonce je pod ním i diskuse.Co mě taky děsně štve je to, jak manipulátor davů Weiss celých 20 let hustí většinové společnosti do hlavy lež všech lží, přímo Óbrlež, že se ženy neumí zamilovat na první pohled a že u mužů pátrají po zdrojích. Já se s prominutím zase neudržím a ulevím si: Je to prostě hovado všech hovad. Zde je ukázka těch jeho neskutečných nevědeckých pindů:

Pro ženy není vzhled muže důležitý?
Do jisté míry taky. Žena s libostí registruje souměrnost mužského těla a obličeje, pátrá však hlavně po signálech, které by svědčily o mužově přístupu ke zdrojům. Ty bývají častější příčinou zamilovanosti u žen.
Jeden naivní básník má dvojverší: Bedřich je hoch s menší vadou, má však vilu se zahradou...
Asi tak. Pro indiánky bude nejdůležitější počet per v mužově čelence, pro ženy v naší společnosti spíš značka mužova auta či obleku, který nosí.
Mrchy vypočítavé...
Vůbec ne. Evoluce ženy učí, že přístup partnera ke zdrojům bude klíčový pro eventuální potomky, které s ním zplodí. Co je špatného na tom, že chtějí to nejlepší pro své děti? Ale pozor! Ženě bude houby platné, že má partner přístup ke zdrojům, pokud se s ní o ně nebude ochoten dělit.
Co z toho plyne?
Že si žena musí uchazeče po této stránce nejprve otestovat. A to chvíli trvá. Zde je hlavní důvod, proč se ženy na rozdíl od mužů jen zřídkakdy zamilují na první pohled.

184539

25.02.2009 10:05

Prý je zamilovanost choroba

RE:

Jarmila 83.?.?.?

Ano, velmi správně Alexo, Weisse nemám ani trošku ráda, stejně tak jako jeho kolegu Uzla. Tito dva pánové již od revoluce hlásají bludy, aby ještě víc rozbili již tak málo soudržné vztahy. Weisse jsem poprvé zaregistrovala hned po revoluci, v socialismu byl neznámý. Přečetla jsem si poprvé tu jeho lživou evoluční hypotézu v Mladém světě a byla jsem z těch jeho názorů otřesena. Napsala jsem tenkrát protestní dopis do MS a oni mi ho zveřejnili. Tenkrát to taky začínalo tak nenápadně- a skončilo to tím, že většinová společnost po dvaceti letech oblbování uvěřila tomu, že ženy nehledají lásku a věrnost partnera, ale mají v genech zabudováno, že jdou po prachách.

Asi pan Weiss usoudil, že rozklad společnosti postupuje příliš pomalu, lidé se stále vdávají a žení, společnost není ještě dostatečně atomizována, a tak se vytasil do boje zgruntu novou věcí: Až přímo úporně je v článku neustále zdůrazňováno, že zamilovanost je ošklivá choroba, která se musí léčit.

Alexo! Já jsem byla prakticky celý život furt a pořád do někoho zamilovaná. Bez lásky k někomu by můj ani neměl smysl. Existovat kvůli jídlu, penězům, sexu, práci, to jsou malicherné důvody. Poprvé jsem se zamilovala již v šesti letech. Vidím toho kluka jako dneska. Měl krásné modré oči, jmenoval se Pavel a uměl krásně malovat. Nemyslím si, že bych byla celý život slepým idiotem.[smích] Co na tom, že zamilovanost obsahuje v sobě i nelibé emoce? Kvůli tomu ji budeme nazývat chorobou? Choroba to v žádném případě není, je to těžká lež. Vzhledem k tomu, že takto bývali zamilovaní i všichni mí sourozenci, i všechny mé přítelkyně i všichni známí, tak z toho je vidět, že zamilovanost je ten nejpřirozenější cit pod sluncem a je zločinem toto nazývat chorobou. Se zbytkem komentáře s Vámi souhlasím- hlavně s tím psaním na objednávku.[zmaten]

184541

25.02.2009 10:26

Prý je zamilovanost choroba

RE: Pekny clanok pani

Jarmila 83.?.?.?

Dobrá, vyjadřila jsem se nepřesně. Opravuji- je velkou lží, že se ženy jen zřídkakdy zamilují na první pohled. Skutečně je to tak, že Weiss výslovně vědomě lže, když tvrdí, že ženy mají v genech zabudováno pátrání po zdrojích. Za situace, kdy se vědci dodnes přou o to, kolik je v člověku vrozené, a kolik získané- nikdo to dodnes pořádně neví, jak to vlastně je, tak Weiss nám zde 20 let tvrdí, že geny nás řídí jako nějaká zvířata. Stále to propaguje, jako by to byla již dávno ověřená vědecká pravda, a ne pouhá neověřená hypotéza. Zatímco znalci na duši (psychologové, psychiatři, ba i antropologové) tvrdí, že rodina i širší prostředí (čili kulturní vlivy) ovlivňují člověka z 80 procent, tak genetici (ale jen někteří, jiní jsou zajedno s antropology) nahlížejí na tento poměr právě opačně.

Například vystudovaná bioložka Eva Hauserová tvrdí, že nic takového ženy v genech zabudováno nemohou mít, protože lidé se ve sběračsko-loveckých tlupách živili převážně sběrem potravy, nikoliv svátečním lovem. Takže ženy si odjakživa uměly nasbírat potravu samy, nečekaly, až jim pečení holubi budou sami padat do huby. Zdroje byly všude v přírodě k mání pro každého, kdo si je nasbíral a utrhl. A domnívám se, že biolog těmto věcem rozumí rozhodně víc než nějaký praštěný namyšlený sexuolog.[vyplazený jazyk]

184545

25.02.2009 11:49

Prý je zamilovanost choroba

RE:

Jarmila 83.?.?.?

Asi takhle. Já bych tu zamilovanost přirovnala ke koření, které celý ten náš život okoření způsobem, že nám život připadá daleko chutnější než je. [smích] Vzpomínáte si na pohádku Sůl nad zlato (Byl jednou jeden král), kde pan král opovrhnul obyčejnou solí? Tak na svou dceru zanevřel, že svou lásku k němu přirovnala k soli, že nechal zničit všechnu sůl. Jak to dopadlo, všichni víme: všichni se bez soli ploužili jako mrtvoly bez života, bez soli se nedal, kromě sladkého, pojídat žádný pokrm. A přesně tou solí pro mě byla vždy zamilovanost do někoho.

Moje zamilovanost byla velmi rafinovaná, protože byla většinou vždy přísně tajná.[smích] Byla to zkrátka láska platonická, která si nedělala na dotyčného, tajně milovaného, žádné nároky. Takže já jsem nikdy nemusela řešit žádné konflikty, ani strachy, jestli moje láska bude opětována. Svůj objekt lásky jsem nikdy nezačala nenávidět. Takovou mou velkou nehynoucí láskou na gymplu byl pro mě Tonda Komárnický. On to samozřejmě tušil, že ho miluju, ale byl to tak oblíbený kluk, že mohl mít holek kolik chtěl. Ale jednou jsem se na zábavě opila a zamířila jsem k Tondovi. Řekla jsem mu, že ho miluji.[smích] Zeptal se mne, jestli jsem ještě panna. Ale já jsem po pravdě řekla, že už ne. A on mi řekl, že si za manželku vezme jedině pannu. Skutečně si pak vzal za manželku dívku, o které bylo známo, že si ještě s žádným klukem nikdy nic nezačala. Na Tondu dodnes s láskou vzpomínám. Vždyť právě hlavně kvůli němu jsem tak ráda chodila do školy.[smích]

184559

25.02.2009 11:57

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

Jarmila 83.?.?.?

Ano, Vy jste jeden z těch, který jeho propagandu spolkne i s navijákem, takže se budete lásce vždy vyhýbat jako čert kříži. Není nad porno a sex bez lásky. Však taky v té diskusi pod článkem lidé řeší sex a orgasmus, na zamilovanost a lásku si nikdo ani nevzpomene. Myslím si, že tohle je pro dnešní dobu naprosto příznačné. Nechci vychvalovat samozřejmě socialismus, ale vlastně jsem dnes ráda, že jsem žila v pruderní době, kde se to bralo tak, že sexualita je každého člověka přísně soukromá věc. Všude se zpívalo a mluvilo o lásce a to mému naturelu naprosto vyhovovalo.

184561

25.02.2009 12:11

Prý je zamilovanost choroba

RE: Pekny clanok pani

Jarmila 83.?.?.?

Jo, kdysi vědci také tvrdili, že se lidé zločinci rodí a měli to zdokumentované i různými tvary lebky- takzvaná kraniometrie dokazovala, že zločinec se pozná již podle tvaru lebky. No vidíte, pak se ukázalo, že to byla ta nejhorší pavěda pod sluncem. Nebo třeba Freud co provedl ženám: Ten zas tvrdil, že klitoridální orgasmus je nezralá reakce, že plnohodnotný je pouze vaginální orgasmus. Načež se tenkrát na základě jeho „vědeckých poznatků“ nechalo léčit spousta amerických žen na těžkou chorobu- klitoridektomii.[smích]

A pane Novákneu, Vy snad vyhledáváte bezdomovkyně?[smích] Ve vyhledávání partnera platí teorie her nikoliv geny. Je tam taková zákonitost, že vrána k vráně sedá, rovný rovnýho si hledá. To znamená, že Vy si k sobě můžete najít takovou partnerku, které můžete nabídnout to samé co ona Vám. Vysokoškolačka si hledá vysokoškoláka, krásná dívka si hledá pohledného chlapa, také velcí boháči se mezi sebou vzájemně žení a vdávají, to že si vezme továrník chudou krásnou švadlenku se sice občas stane, ale není to hromadný jev.

184563

25.02.2009 12:25

Prý je zamilovanost choroba

RE: Pekny clanok pani

Jarmila 83.?.?.?

Napsal to pro širokou veřejnost velmi srozumitelným jazykem. [chechtot] Ale v tomto konkrétním případě má zrovna náhodou pravdu. Totiž ono existuje mnoho pedofilů, kteří se nikdy za celý život nedopustí vůči dětem sebemenšího prohřešku. Oni doslova děti milují, takže by nebyli schopni jim zkřivit ani vlásek na hlavě. Naopak jsou z nich ti nejlepší učitelé, vedoucí různých zájmových kroužků, táborů, atakpodobně.

Ale když Weiss jednou zase v TV vykládal, že v Indii se mazlí dvanáctiletá děvčátka s dospělými muži a že to jsou naprosto normální a legální aktivity, tak se mi zase začala otevírat kudla v kapse. Jak je vidět, naši poslanci rovněž usoudili, že jsou patnáctileté děti zbytečně dlouho před úchyly chráněny, a tak zbavili děti o jeden rok ochrany, ať je tady zase ještě víc veseleji.

184565

25.02.2009 13:31

Prý je zamilovanost choroba

RE: Pekny clanok pani

Jarmila 83.?.?.?

Ano, to máte pravdu, je to tak. Je to jeho vnitřní skrývaná porucha, o které ví jen on sám. Že platonicky miluje děti, místo dospělých žen.

184582

25.02.2009 13:39

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

Jarmila 83.?.?.?

Moc hezky jste to vyjádřila paní Fillo, přesně takhle dneska funguje všemi směry ta jejich mainstreamová propaganda. Aby lidi zpracovali na tupé stádo konzumních, nemyslících polozvířat, jakýchsi robotů, kteří nechtějí a ani se už neumějí do nikoho zamilovat a mít ho trvale rád. Já jsem se jednou náhodně podívala do časopisu Maxim a taky jsem se zhrozila nad jeho úrovní. A samožejmě o ženských časopisech vůbec nemluvím, to je hotová hrůza. Však taky si je už léta nekupuju.

184584

25.02.2009 13:48

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

Jarmila 83.?.?.?

Já jsem chtěla jen upozornit svým článkem na to pane aristokrate, že Weiss rozjel něco, v čem by mohl pořád dál pokračovat a lidem stále dál sugerovat a vymývat mozky, že zamilovanost je velké fuj. Na to on je velký expert a jak říkám, má neomezený přístup do mainstreamu, což jiní lidé nemají. Je mu 55 let, takže zde může neomezeně šířit neblahou propagandu ještě dalších 20 let. Taky mi není jasné, proč on nesmyslně od sebe odděluje zamilovanost od lásky. Podle mne jsou obojí jedno a to samé, není třeba lásku a zamilovanost od sebe striktně nějak oddělovat. Je to blbost.

184585

25.02.2009 14:18

Prý je zamilovanost choroba

RE: Láska dnes...

Jarmila 83.?.?.?

Tak tohle věc, která mi rovněž celých dvacet let vadí: že totiž Weiss a Uzel nevěru po celou tu dobu glorifikují a „vědecky“ obhajují. Ale jen u mužů, u žen ne.

Nevím, ale co se týče manželství, tak jsem se vdávala ráda, měla jsem coby manželka takový větší pocit jistoty. Dokonce jsem svého muže tak trochu k tomu manželství přinutila, dala jsem mu takříkajíc nůž na krk.[smích] Ale k manželství tenkrát byl i důvod- už kvůli velmi výhodným novomanželským bezúročným půjčkám. Stát tenkrát novomanželům poskytl 30 000 Kčs bez sebemenšího úroku. A za každé narozené dítě odečetl manželům 2000 Kčs. Bylo to nesmírně výhodné, manželé si za to zařídili prakticky celý byt.

184588

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Káva pro Zvědavce

24

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 28 čtenářů částkou 8 386 korun, což je 24 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pandemie povzbudila plány na budování vysokorychlostních sítí 5G08.04.20 12:13 Neurčeno 0

Revoluce nese smrt?08.04.20 09:26 Neurčeno 1

Ve Španělsku se policie vymkla kontrole07.04.20 21:40 Španělsko 4

Zemřela novinářka Tereza Spencerová07.04.20 18:12 Česká republika 4

Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci07.04.20 14:18 USA 3

Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?07.04.20 13:51 Austrálie 4

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”07.04.20 07:56 USA 4

Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!06.04.20 17:13 Rusko 5

Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska06.04.20 16:48 Venezuela 0

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 9

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 8

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 7

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 5

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 3

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
25,01 Kč
Euro
27,16 Kč
Libra
30,78 Kč
Kanadský dolar
17,80 Kč
Australský dolar
15,32 Kč
Švýcarský frank
25,72 Kč
100 japonských jenů
22,97 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
5,99 Kč
100 maď. forintů
7,57 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
33,25 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 236,95 Kč
1 unce stříbra
374,83 Kč
Bitcoin
184 181,26 Kč

Poslední aktualizace: 8.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?