Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 901 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Jarmila.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.12.2008 07:37

Ruská třetí cesta

RE: hmmm

Jarmila 83.?.?.?

Tak Francouzskou revoluci vymysleli a uspořádali Svobodní zednáři spolu s Ilumináty. Mocní kapitalisti totiž potřebovali svrhnout mocné feudály. Čili se rvalo o moc těch 10 procent vládnoucích parchantů- a do Francouzské revoluce pak nahnali umírat francouzský lid. O frašce zvané Oranžová revoluce snad ani není třeba se rozepisovat, stejně tak o té naši Sametové frašce. No a tak by se dalo pokračovat o všech revolucích světa- jsou vždy uspořádány seshora.

Hitler byl Rothschildy pečlivě vybraná figurka, a sloužil mocným boháčům v zákulisí (stejně jako třeba Napoleon)jako takzvaný užitečný idiot. Hitler si dělal co chtěl, protože přesně takové jednání od něho mocní očekávali. V okamžiku, kdy by se jim jakýmkoliv způsobem sebeméně znelíbil, tak nebyl sebemenší problém ho nechat fyzicky zlikvidovat. Mohu vyjmenovat celou řadu politiků, kteří se znelíbili a tím si podepsali rozsudek smrti. Nejznámějším případem je Kennedy a naposled se to stalo třeba Haiderovi.

177324

02.12.2008 15:39

Ruská třetí cesta

RE: Mimoradne dobry clanek

Jarmila 83.?.?.?

Už se zde ta různá řešení mockrát probírala pane Vojto, takže se budu snažit být stručná. Indočeši mají jinou mentalitu než většinová společnost, takže se musí k této jiné mentalitě přihlížet. Kdo to nedělá je debil. Pokud totiž Indočeši vítězí nad všemi těmi „inteligenty“ co řídí společnost, tak kdo je zde vlastně ve skutečnosti inteligentnější? No pochopitelně Romové. Jaká je tedy jejich mentalita? Vyzískat ze společnosti pokud možno bezpracně co nejvíce peněz. No a když jim to společnost umožňuje, tak toho pochopitelně využívají. Za komunistů nebyly s Romy kdovíjaké problémy. Bylo to proto, jelikož komunisti nastavili Romům takové mantinely, ve kterých se mohli pohybovat. Pokud je porušili, tak se nimi nikdo nepáral. Kdežto tihle pitomci co nám vládnou, ti mají jen takové starosti, jak se co nejvíc napást u koryta, jak sami co nevíc ukrást, a řekla bych, že si Romy záměrně pěstují, aby tím zakryli své vlastní velkozlodějny- aby se mluvilo o Romech, nikoliv o nich.

Jak tedy na Romy: platit jim jen na tři děti, na čtvrté už ani halíř. Čtvrté dítě je přepych a přepych ať si hradí ze svého. Tohle by platilo pochopitelně pro všechny lidi bez rozdílu, nejen pro Romy. Sociálně slabí lidé by měli mít možnost dostávat antikoncepci zdarma a umožnit potrat taky zdarma. Dětem, kteří dodržují docházku do školy platit sociální stipendia. Práci Romům by měl shánět stát. Žádné dovážení otroků z ciziny, odkudsi z Mongolska- stát ať se snaží nejprve zaměstnat své vlastní občany (a Romové jsou vlastní občané). Kdo by byl na podpoře déle než rok, tak by musel po roce pak vždy odpracovat určitý počet předepsaných hodin při veřejně prospěšných pracích. Na úklid kolem domů nabídnout Romům jednorázových 300 Kč odměny. Kdokoliv kdo by se uvolil kolem baráku jednorázově pořádně uklidit, dostal by 300 Kč přímo na ruku.

177348

02.12.2008 18:38

Ruská třetí cesta

RE: Mimoradne dobry clanek

Jarmila 83.?.?.?

Napsal jste to dokonale pane Mirdo, absolutní souhlas! Neexistují neřešitelné problémy. Ano, přesně tak, ONI si některé problémy ve společnosti záměrně pěstují, aby je pak v kritických okamžicích vytáhli a poštvali lidi proti sobě navzájem. Já když jsem viděla všechny ty záběry z Janova v televizi, tak první co mne napadlo- vždyť je to všechno uměle nahrané! Vždyť tam bojují policajti proti policejním agentům!

Ta problematika s Indiány je taky zajímavá. Určitě nelze tvrdit, že původní obyvatelstvo Ameriky bylo hned od počátku nějaké zdegenerované. Zničili a zdegenerovali je až běloši, kteří je naučili na alkohol, který do té doby neznali.

Ta otázka Romů je taky velmi zajímavá. Myslím, že se nenajde nikdo, kdo by tvrdil , že miliarda Indů jsou zdegenerovaným národem. Ale Romové dopadli specifickým způsobem. Tím, že jimi 400 let v lidé v československém prostoru opovrhovali a stranili se jich, tím se stalo, že skutečně stejně tak jako ti Indiáni, svým specifickým způsobem zdegenerovali. Ale „inteligenti“ jsou tady od toho, aby uměli problémy specificky řešit a těmto lidem uměli zpátky pomoci zpět do života. Pokud se starají jen o svá koryta a své hodinky v ceně 500 tisíc a své milionové večírky (Bém), tak aťjdou takovíhle naši představitelé do prdele.

177366

02.12.2008 21:27

Ruská třetí cesta

RE: Mimoradne dobry clanek

Jarmila 83.?.?.?

[velký smích] A teď už nezbývá než bádát nad tím, jestli je ta 90-tka chlap nebo ženská. Pan Bartošek ji označil za ženskou, přestože ten text je na ženskou až příliš inteligentní.[velký smích]

177387

06.12.2008 20:39

Panika mezi neokonzervativci ukazuje na rozdíly mezi Židy

RE: Cenzura?

Jarmila 83.?.?.?

Pane Gulde můžete mi vysvětlit, jak je možné, že člověk nesmí o nějakém historickém jevu pochybovat? Buďte tak moc laskav a vysvětlete mi to. Pokud budete k tomu mlčet, tak mi bude jasné, že jste jenom pouhý placený provokatér, který tady opruzuje. Děkuji moc předem za odpověď.

177675

08.12.2008 08:03

Vyplnilo vaše dítě dotazník CAF?

RE: .

Jarmila 83.?.?.?

Přesně tak. A ještě bych dodala, že by se britští poslanci neměli schovávat za slovo stát. Tyhle zhůvěřilosti přece neprovádí žádný stát, ale něco takového museli odsouhlasit právě oni a nikdo jiný. Nevím kolik je britských poslanců, ale v každém případě je to naprostá hrstka lidí postavená proti celému národu. A ten celý národ by měl kategoricky zvolat: Tak takhle ne, pánové a dámy! Vy jste naši zaměstnanci, nikoliv naši neomezení vládci, a my si nahlížet do soukromí nepřejeme. Změňte ten zákon!

177781

08.12.2008 15:43

Vyplnilo vaše dítě dotazník CAF?

RE: Merlin

Jarmila 83.?.?.?

No jo, ale kdo bude měřit hloubku u žen? Že by rovnou ten Velký bratr?

177810

10.12.2008 07:23

Potřebujeme další stranu?

RE: Ve svých službách

Jarmila 83.?.?.?

Včera jsem měla konečně čas shlédnout film Endgame až do konce. Je to taková síla, že jsem z toho celou noc nespala. Samozřejmě, že žádná nová strana vůbec nic nezachrání. Jak jinak, když světu vládnou již několik staletí mocní paraziti.
http://video.google.com/videoplay?docid=1397211403...

177901

10.12.2008 08:55

Potřebujeme další stranu?

RE: Nová strana nebo jen překladiště ?

Jarmila 83.?.?.?

Bať, bať. Snad by situaci mohla zachránit internetová účetní přímá demokracie.[smích]Jsem se chtěla pro jistotu zeptat: Dostal jste můj mail ze dne 29.11? Že jsem na něj nedostala od Vás žádnou odpověď.

177908

11.12.2008 07:17

Potřebujeme další stranu?

RE: Ve svých službách

Jarmila 83.?.?.?

Paní Ajo,když já bych ten Bohémský, český, cikánský hájek taky potřebovala mít přeložený do češtiny. Zkusila jsem se včera na to dívat, ale bohužel nerozumím tomu.

177979

11.12.2008 07:23

Potřebujeme další stranu?

RE: Nová strana nebo jen překladiště ?

Jarmila 83.?.?.?

To je v pořádku, neomlouvejte se, já jsem jenom chtěla vědět, zda jste ten mail dostal. Už se mi taky párkrát stalo, že mail nedorazil. Jsem ráda, že v zásadě souhlasíte. Ta možnost rozhodovat o zásadních věcech přímo z tepla domova tam je obsažena taky. A to zrovna při nejdůležitějších věcech- rozhodování o zákonech by mohli občané rozhodovat přímo od svých počítačů z domova.

177980

11.12.2008 19:18

Strasti švédskeho školstva

RE: Poznámka k doplnění editora

Jarmila 83.?.?.?

Ty brďo, a já začala věřit díky Vašemu věčnému poučování, že u lidí všechno rozhodují pouze jejich geny.

178000

12.12.2008 07:53

Pravda o brněnském zdravotnictví

Kdo nám vládne

Jarmila 83.?.?.?

Pánové a dámy, je vám už konečně jasné, kdo nám ve skutečnosti vládne? Není to žádná elita, ale je to ta nejhorší lůza- domluvení, organizovaní zločinci. To co se děje ve zdravotnictví se zároveň děje i ve všech ostatních odvětvích. No tak jen dál, choďte ovčané poslušně k volbám a volte buď pravicového čerta, nebo levicového ďábla.

Připomenu zde kariéru Ratha a Emmerové. Oba byli ovčany nenáviděni a na internetu jim nemohli lidi přijít na jméno. Jenže to jsou týpkové, kteří se nevzdávají, kterým je vše jedno, kteří jdou třeba přes mrtvoly, protože jdou po prachách. A tak když je vyhodíte dveřmi, vrátí se oknem- dneska jsou z obou zvolení hejtmani a můžou dál pokračovat ve svých neblahých rejdech. A ještě se pak mainstream vysmívá lidu- neměli jste být lidi hloupí, neměli jste je volit. Ale že ve skutečnosti vůbec žádná volba neexistuje, napravo, ani nalevo, to už zapomene prodejný mainstream zmínit. [naštvaný][bliji]

178014

12.12.2008 20:16

Rezešovci - tunelovat se vyplácí

RE: Je zajímavá úvaha, jaké a kolik majetků pochází ze skutečného podnikání a kolik ze zlodějen

Jarmila 83.?.?.?

K tomu Mrázkovi bych měla takovou malou poznámku. Domnívám se, že sice skutečně hodně toho věděl na všechny ty naše vrcholné představitele, ale jinak byl celkem mírumilovný, neměl za sebou žádné lidi, kteří by na kývnutí prstu prováděli vraždy. Protože kdyby tomu tak bylo, tak by tady dodnes byl mezi námi. To takový ing. Krejčíř je jiný machr. Patrně má za sebou bandu oddaných placených zabijáků a kdyby se mu něco stalo, kdyby byl jemu a jeho rodině skřivený vlas na hlavě, tak banda placených zabijáků ví co má dělat, aby za to byla i po jeho případné smrti velmi dobře odměněna. Proto je Krejčíř vysmátý, zatímco nekrytý Mrázek skončil. Oni ti soudruzi mafiáni v čele našeho státu moc dobře vědí co si mohou či nemohou ke komu dovolit.

178042

13.12.2008 06:59

Potřebujeme další stranu?

RE: NWO

Jarmila 83.?.?.?

Jaký návrat k přiroznosti? Proč přirovnáváte obratlovce k hmyzu? Nebo Vám snad lidé jako hmyz připadají? Člověk žil miliony let v tlupách, nikoliv v mraveništi nebo včelstvu. Tlupa byla jedna velká rodina, kde každý člen tlupy byl jejím milovaným členem. Nikdo nikomu tam nevládl, všichni byli svobodní.

178060

13.12.2008 07:09

Pravda o brněnském zdravotnictví

RE: Kdo nám vládne

Jarmila 83.?.?.?

Ano, mají to všechno dokonale promyšlené a vymakané, jak manipulovat s davem. Však se to učili mnoho staletí. Nejhorší na tom je, že nám nevládnou ti nejlepší z nás, ale ti nejhorší z nejhorších. Nikoliv ti schopní, ale ti všehoschopní. Nemorální dobytkové, kteří zcela propadli mamonu a ztratili již veškerou soudnost.

Poslední dobou je vidět i na poslancích, jak jsou čím dál otřesněji nemorální. Jak se snaží prosadit čím dál perveznější zákony namířené proti všem občanům. I tuhle věc mají dobře vymyšlenou- každý ten poslanec udělá kousek toho zla, nahrabe si nadosmrti majetek a pak zmizí zpátky v soukromé sféře, kde se tváří: Já nic já muzikant (teď naposled třeba Pohanka). Nahradí ho nová síla, která rovněž udělá kousek zla a opět zmizí. A loutkaři za oponou vládnou nepřetržitě a jenom se lidu smějí přímo do ksichtu.

178061

13.12.2008 07:22

Pravda o brněnském zdravotnictví

RE: Můj názor

Jarmila 83.?.?.?

Souhlas. Třicetikorunové poplatky by měly zmizet v propadlišti dějin, protože jsou nesmyslné a zrůdné. Každý občan má podle ústavy právo na ošetření, nejen ten co má třicet korun v kapse. Tuhle mě zastavil kluk s rozbitým nosem, jestli bych mu nedala třicet korun, že potřebuje jít k lékaři nechat si ten nos ošetřit. A nejsou to jen důchodci, kdo nemají na rozhazování. Jsou to i matky s malými dětmi, které musi na mateřské obracet každou korunu. A tam už kolikrát jde i o život dítěte, když se matka rozhodne, že to není tak vážné a že radši k doktorovi nepůjde, protože by musela zaplatit 60 Kč za doktora a lékárnu.

178064

13.12.2008 07:29

Pravda o brněnském zdravotnictví

RE: Můj názor

Jarmila 83.?.?.?

[velký smích] Tak, tak, je to vohnout jako vyšitej. [chechtot] Co je mu po nějakých chudých starých babičkách nebo mladých matkách. Jen ať co nejrychleji chcípnou, když nemají ani těch 30 korun.

178065

14.12.2008 07:58

Potřebujeme další stranu?

RE: NWO

Jarmila 83.?.?.?

Ono to v těch tlupách bylo všechno trošku složitější. V žádném případě tam nevládl jeden nejsilnější samec. To je velmi špatná představa. Nejbližší představa je ta, když si tu tlupu představíte jako dětský kolektiv na základní škole. Tam taky nikdo nikomu nevládne. Představte si sto jedinců- 30 dospělých mužů, 30 dospělých žen a 40 dětí. U mužů i u žen existuje hierarchie v oblíbenosti. U mužů je to specifická hierarchie samčí, u žen specifická hierarchie samičí. Samčí hierarchie se vyznačuje tím, že nejoblíbenější samec je nejen fyzicky nejzdatnější, ale zároveň i nejinteligetnější. A samičí hierarchie samic se vyznačuje tím, že nejoblíbenější samice je nejmateřštější, u samců nejvíc sexuálně oblíbená a taky nejinteligentnější. Alfa samec a alfa samice nejsou oblíbeni v tlupě kvůli tomu, že by snad chtěli v tlupě vládnout s pomocí hrubé síly, to by se jim jako jednotlivci nikdy nepodařilo, ale jsou na vrcholu hierarchické pyramidy z toho důvodu, jelikož oba jsou ze všech členů tlupy pro své příjemné vlastnosti neoblíbenější a mají v tlupě největší PŘIROZENOU AUTORITU.

Když se tlupy v kraji usadily a začaly se věnovat zemědělství a vznikly první rodové společnosti, tak se hierachie rozvrstvila trochu jinak. O všech zásadních otázkách se hlasovalo v přímé demokracii. Každý člen rodové společnosti měl stejná práva i povinnosti- muži i ženy stejně. A to bylo naposled, co lidstvo zažilo svobodu. V historicky zaznamenané éře (5000 let) již většinová společnost vždy žila již jen v určitém druhu otroctví. Menšinoví otrokáři ovládali většinové otroky, menšinoví feudálové ovládali většinové poddané a menšinoví kapitalisti ovládali většinové zaměstnance. A tak to trvá až do našich dnů. A ještě by tu totalitu rádi zglobalizovali,aby byla většinová společnost v otroctví pěkně všude jednotně.[naštvaný]

178105

14.12.2008 14:19

Potřebujeme další stranu?

RE: NWO

Jarmila 83.?.?.?

To jste byli vskutku nějaká atypická třída, jaká se nikde jinde nevidí. Taky jsme měli ve třídě propaďáky o hlavu větší než ostatní žáci. Jenže žádný respekt si tím nezískali. Všechny děti bez rozdílu jimi opovrhovaly a příliš se s nimi nebavily. Ve své hlouposti se tak stali ve třídě poměrně dost osamělí a zasmušilí. Nikdo se s hloupým propaďákem nechtěl bavit, aby tím taky v očích jiných dětí neklesl na nižší příčku hierarchie.

Neviditelná hierarchie spolehlivě účinkuje v každé společnosti. Z pohádek rozhodně nečerpám. Silných samců bylo v tlupě zaručeně víc, nejenom jeden jediný. Proto klíčem k největší oblibě a vůdcovství nějakého samce byla jeho velká inteligence, jeho příjemná povaha a jeho velká sexuální oblíbenost u samic. Pokud by dotyčný samec chtěl v tlupě uplatňovat jen svou hrubou sílu, se zlou by se potázal. Stal by se v tlupě krajně neoblíbeným, osamělým a izolovaným, protože samice by se od něj odvrátily a samci by se na něj domluvili a dali by mu společně na budku. Logické zákonitosti v přírodě jsou neúprosné.

Proto v prehistorických tlupách platilo, že tlupu vedli jen ti nejoblíbenější, jen ti po všech stránkách nejlepší z nejlepších. Na rozdíl od dneška, kdy platí něco jiného- čím větší křivák, tím lépe. Neboť jen takoví se dnes dostanou na nejvyšší posty, aby mohli dělat placené lokaje těm nejmocnějším v zákulisí. A tak dnes vládnou ti nejhorší z nejhorších a žádný vznik nové strany tomuhle promyšlenému pyramidovému principu moci nezabrání.

178112

14.12.2008 19:35

Potřebujeme další stranu?

RE: NWO

Jarmila 83.?.?.?

Tak dovolte pane Vojto, abych se Vám zase zasmála. Se mi zdá, že potřebujete pana googla jak koza drbání.[velký smích] Tuhle jsem si s MFD zakoupila zároveň zlevněné DVD s pořadem BBC, nazvané Putování s pravěkými lidmi. Bylo to o vývoji moderního člověka. Tedy já vám povím, ale takovou snůšku nesmyslů jsem již dlouho neviděla jako na tomto DVD! To jsem si říkala, že ti lidi, kteří tohle natočili, jsou buď naprostí a totální hlupáci, anebo jsou to úmyslní manipulátoři davů. Nakonec jsem došla k závěru, že to jsou úmyslní manipulátoři davů, protože by přece nemohli být tak úděsní hlupáci. Především nám tito vypečení vědci tvrdili, že lidé nežili v tlupách, ale v jednotlivých rodinách. Ujišťuji Vás, žetakto by lidé v prehistorii nepřežili v savaně ani měsíc. No představte si to: jeden muž, jedna žena a k tomu jejich tři děti. Do měsíce by byli všichni predátorem sežraní. Protože největší síla lidského rodu spočívala právě v soudružnosti tlupy a v její altuistické vzájemné výpomoci. Představte si pane Vojto, že i současné výzkumy nám sdělují, že půlroční mimina dávají přednost spolupracujícímu dobru před sobeckým zlem. Dále se mi v tom filmu krajně nelíbilo, že tam nebyla JEDINÁ ZMÍNKA o tom, že by se lidé živili také rostlinnou potravou. V tom filmu nám zkrátka sugerovali, že lidé byli totální a výluční masožravci, kde tři bratři (z té jediné rodiny) lovili zvěř, aby se ta mononukleární rodina nasytila. Což je pochopitelně absolutní nesmysl, protože dodnes celé lidstvo pojídá rostlinnou potravu víc než tu masitou.

Takže pokud ode mne chcete slyšet zdroje o životě pravěkých tlup, tak zdroje z BBC to rozhodně nejsou! Mé zdroje jsou ze starších knih, třeba i 30 let starých, víte? Víte, on ten alfa samec nikdy nic neulovil zcela sám. Ulovil to s ostatními členy tlupy vždy společně. A taky společně se vždycky celá tlupa na kořist nekompromisně vrhla, včetně mláďat. Kdo si co momentálně urval, to měl. Krom toho, jak říkám, maso byl jen sváteční občasný pokrm. Hlavní strava byla rostlinná a tu sbírali všichni členové tlupy bez rozdílu. Krom toho se živili drobnými živočichy, které chytali všichni členové tlupy, tedy i ženy a třeba i malé děti. Takže si laskavě nechte ty kydy o osamělém lovícím alfa samci. Oni totiž všichni členové tlupy měli stejné ruce jako ten alfa samec, záleželo jen na jejich osobní šikovnosti. Nebo si myslíte, že byli bez rukou a čekali, až jim pečení holubi budou padat sami do huby, nebo až je nakrmí ten alfa samec? Alfa samec v tlupě nevěděl, kdo jsou jeho potomci, protože byl promiskuitní. Nebo jste propadl lžím propagandy a myslíte si, že si snad hlídal v tlupě svou jedinou samici? Prosímvás, nebuďte směšný.

Pokud Vás zajímá, jak jsem došla k poměru memů ke genům, tak si přečtěte můj web a nevopruzujte s tím tady na Zvědavci. Tady se máme bavit o tom, ...

Automaticky kráceno

178124

14.12.2008 19:37

Potřebujeme další stranu?

RE: NWO

Jarmila 83.?.?.?

proč je zbytečné zakládat nové strany.

178125

15.12.2008 07:42

Potřebujeme další stranu?

RE: NWO

Jarmila 83.?.?.?

Ty knihy staré třicet let jsem uvedla proto, jelikož v té době je ještě psali poctiví, praví a nefalšovaní vědci. Různé skupiny vědců se tenkrát přelo o to, jak asi prehistorický člověk žil. Jedni zastávali představu, že člověk lovil zvěř odjakživa, tedy už od stádia, kdy byl sám ještě zvířetem. Jiní vědci však dokazovali, že tomu tak být nemohlo, že se člověk živil převážně rostlinnou stravou a nanejvýš byl mrchožrout. Nakonec se ukázalo, že pravdu měli vědci, kteří tvrdili, že se člověk živil v minulosti převážně rostlinnou stravou a tou masitou si jen tak semtam někdy vylepšoval jídelníček. Svědčí o tom dodnes i stavba lidského chrupu.

Dnes je situace ale taková, že skutečnou pravdu o prehistorii člověka zná jen úzká skupina vědců a taky ji ve svých vědeckých pracích publikují- ovšem nejsou moc slyšet, protože nevlastní mainstream. Zato jsou slyšet jiní „vědci“, kteří jsou v mainstreamu z nějakých neznámých důvodů pečení vaření a mají do mainstreamu neomezený přístup. Tito falešní vědci jak na běžícím pásu ZCELA ÚMYSLNĚ šíří pavědecké lži a vymývají mozky stamilionům západních lidí. Jak jsme se na internetu přesvědčili, nejen že nás učili ve školách lživou historii (třeba o revoluci v Rusku), teď už nám veřejně lžou i o prehistorii člověka.

Směšné ovšem potom je, když tatáž BBC uvede vědecké pořady, které si ale vzájemně protiřečí. Jako třeba v pořadu Válka spermií, kde poukazovali na to, že lidské spermie jsou pohlavní buňky, které svým chováním dokazují, že člověk byl typický promiskuitní tvor. A pak zveřejní Putování s pravěkými lidmi, kde nám naopak předkládají k uvěření již dávno zastaralou a vědci dávno vyvrácenou tezi o monogamnosti pravěkého člověka. Tak a teď si sám vyberte pane Vojto, co je pravda a co lež.

Schovávejme si všichni staré knihy, nevyhazujme je, nespoléhejme se jen na digitální věk- ještě je budeme všichni potřebovat! Jak se mi hodí staré komunistické slovníky. Kdybych je neměla, tak bych se nikdy nedozvěděla, že slovo holokaust se v nich až do roku 2000 nikdy nevyskytlo. Taky zajímavé, ne?

178167

15.12.2008 08:02

Pravda o brněnském zdravotnictví

RE: Můj názor

Jarmila 83.?.?.?

Jste nějaký drzý ne? Skutečně mě zastavil asi tak dvacetiletý mladík, měl přelepený nos a asi to potřeboval znovu převázat, protože již měl ty obvazy poněkud ušmudlané.

Milý pane, tady jde o princip a nic jiného. Ta situace, kdy kvůli pouhým třiceti korunám může umřít člověk, se může kdykoliv z různých důvodů přihodit. Jakmile je člověku vržena do jeho rozhodnutí jít k lékaři sebemenší překážka, tak to riziko tady automaticky statisticky vzniká. Takže Julínek má na svědomí již hezkou řádku mrtvých a né že ne.

178169

15.12.2008 14:20

Pravda o brněnském zdravotnictví

RE: Můj názor

Jarmila 83.?.?.?

Přesně tak. Šedá je teorie a zelený je strom života. Řekne se blbých třicet korun. Samozřejmě, že ředitel ČEZu Martin Roman, který bere 56 milionů měsíčně, jak je tady dole na Zvědavci uvedeno, tak předpokládám, že nad třiceti korunami mávne rukou. Ale předevčírem jsem byla nakupovat v Tescu a stala se mi taková drobná příhoda. Když jsem si brala košík, zjistila jsem, že tam někdo zanechal v tom otvoru košíku deset korun. Ledabyle jsem je strčila do kapsy a jela jsem s košíkem nakupovat. V tom jsem si dodatečně uvědomila, že taková stará paní lítostivě koukla, jak jsem shrábla tu desetikorunu, protože jsem byla rychlejší než ona. A tak jsem otočila košík, vrátila jsem se k té paní a tu desetikorunu jí odevzdala. A ona na mne vrhla tak oddaný psí pohled, že mi bylo jasné, že je šťastná, že to tak dopadlo.

178185

15.12.2008 16:29

Potřebujeme další stranu?

RE: NWO

Jarmila 83.?.?.?

Jo to jo, jsou to čestní a pracovití lidé. Ale zdá se, jejich strategie kolektivní spolupráce dosahuje dnes v TV svého vrcholu. Nikoho dalšího talentovaného do TV nepustí, takže nyní je situace taková, že v televizi účinkují pořád už jen oni. To se pochopitelně projevuje na celkové kvalitě televize- stojí dnes úplně a totálně za hovno. Nedá se na to koukat!

178191

15.12.2008 17:11

Pravda o brněnském zdravotnictví

RE: Můj názor

Jarmila 83.?.?.?

Jakýpak dva obědy. Žije z toho dva dny.[smích]

178198

16.12.2008 07:22

Láska ještě úplně nevymřela

Červené rukavičky

Jarmila 83.?.?.?

"Kdyby ty červené rukavičky byly ovšem obě, tak bych je samozřejmě šlohnul".

A teď by mě zajímalo, jestli by pan Liška nosil ty červené rukavičky sám na rukou, nebo by je daroval pod stromeček z lásky nějaké slečně.[vyplazený jazyk]

178229

17.12.2008 07:19

Pravda o brněnském zdravotnictví

RE: Můj názor

Jarmila 83.?.?.?

Již jsem tady psala, že překážka ve formě poplatků je z PRINCIPU špatná. Že by neměla už kvůli ústavnímu zákonu existovat, protože je protiústavní. Lékařská péče má být dostupná KAŽDÉMU, bez jakýchkoliv překážek. Pokud poslanci mají dojem, že občané platí za VZP málo, nechť tedy zvýší VZP a neopruzují a nebuzerují občany s nějakými poplatky.

A teď Vám dám příklad ze života, jak by se mohlo stát, že by dítě kvůli 30 korunám zemřelo. Když jsem měla malé dítě, byla jsem nezkušená matka, a tak jsem doslova s každým prdem poděšeně lítala k lékaři. Tenkrát, za socialismu byli dětští lékaři pověstní svou laskavostí a vždy matky nabádali, aby nikdy neváhaly a skutečně s jakoukoliv zdánlivou hloupostí se přišli radši k nim poradit. U ročního dítěte, které začalo chodit, jsem začala poděšeně sledovat, že má nohy příliš do O. Došla jsem k závěru, že má asi křivici. Vzpomněla jsem si, že jsme v dětství kvůli tomu musely jako děti pít rybí tuk. A tak jsem spěchala k doktorovi a sdělila mu své obavy. Sestřičce se náhle nafoukly tváře a rychle zmizela ve vedlejší místnosti. Ale lékař zachoval rozvážnou tvář, nesmál se mi, dítě prohlédl a předepsal mu ampulku rybího tuku.

Jindy se ale stalo, že moje návštěva u lékařky byla oprávněná. Lékařka předepsala dceři antibiotika, že má anginu. Dceři se srazila horečka, ale začala jaksi divně páchnout. Ve mně to bojovalo, jestli mám jít k doktorce vopruzovat nebo ne. Vždyť dcera má antibiotika a horečku už nemá, tak co bych ještě chtěla? Nakonec jsem ale s dcerou šla. Doktorka ji znovu pečlivě prohlídla a pak se zděsila. Rozhodla, že musí jít okamžitě do nemocnice na operaci, protože má v nose a v přilehlých dutinách zahnívající absces. Kdyby na tu operaci hned nešla, mohla zemřít.

A teď si představte ty změněné dnešní poměry. Že se současná matka rozhoduje nad dítětem tak jako já tenkrát. Pak ale usoudí, že by se doktoři na ni dívali skrz prsty, že tam zase s dítětem vopruzuje, a že by musela zbytečně ještě platit poplatky. A tak se rozhodne, že nikam nepůjde...A to jsou ti mrtví lidé, kteří stojí za bezúčelnými Julínkovými poplatky.[naštvaný]

178304

17.12.2008 15:25

Pravda o brněnském zdravotnictví

RE: Můj názor

Jarmila 83.?.?.?

V Praze 3000 Kč na bydlení nestačí. Tady i s energiemi zaplatí lidé tak 5000 Kč v průměru. Takže 7200 mínus 5000 rovná se 2200 na celý měsíc. To dělá 73,- Kč na celý den.

178345

17.12.2008 15:38

Pravda o brněnském zdravotnictví

RE: Můj názor

Jarmila 83.?.?.?

Heleďte se pane Vratislave, ta strategie mafiána Julínka a spol. je naprosto jasná. Že se Julínek nestydí- tahleta kreatůra vystudovala na lékaře. Ty jejich poplatky jsou jen takovým začátkem, aby si lidi zvykali a pak postupně metodou vařené žáby je navykli na tak drastický způsob zdravotnictví, jaký existuje v USA a je možný vidět ve filmu Sicko. Já bych se opravdu nerada dožila situace, kdy by matka s dítětem musela běhat od čerta k ďáblu a nakonec jí dítě zemřelo v náručí- tak jak jsme to viděli v tom filmu. Ani za socialismu neexistovalo, aby žena seděla 20 hodin v čekárně a pak padla k zemi mrtvá, aniž by si toho 2 hodiny někdo všiml.

Případ brněnských poměrů není ojedinělý. V dnešní MFD je článek o tom, že lékaři v Praze protestují proti zrušení traumacenter a onkologií. Kdeco pozrušují, pak bude všeho nedostatek a mně je naprosto jasné, kam tahle taktika směřuje: zdravotnictví jen pro bohaté a vy ostatní si klidně chcípněte.

178346

19.12.2008 07:30

Vánoce zvířat

RE:

Jarmila 83.?.?.?

Já si myslím, že ta oběť lidí co nejedí maso je celkem zbytečná. Miliony let byl člověk všežravcem a nic s tím nenaděláte. Máme k pojídání masa uzpůsobený žaludek, zuby i celé tělo. Domnívám se, že zvláště pro mladé ženy je vegetariánství i nebezpečné- že jim pak chybějí nějaké ty důležité látky pro zdárný vývoj dítěte, pokud jsou těhotné.

Taky jsem otřesena tím, jak se zachází se zvířaty, jenže moje filosofie je taková, že lidé jako celek jsou na tom ještě daleko hůř než ta zvířata. Zvíře si žije a nic netuší a pak je jednoho dne ve stresu zabito. Prožije chvilku hrůzy, ale pak už má napořád klid. Kdežto lidé jsou na tom tisíckrát hůř. Musí prožívat hnusné stáří plné nemocí a strastí. Uvědomují si, že je na konci čeká smrt. Pak ještě někde dlouho vyhnívají v nějaké LDN, nebo domově důchodců, kde se s nimi zachází již s jako nepotřebným odpadem. Trpí různými bolestmi a neduhy, život je pro ně smutný a bezútěšný a pořád žijí s myšlenkou, že je čeká zanedlouho smrt. Kdo je tedy na tom lépe? Já myslím, že ta zvířata.

178511

19.12.2008 15:11

Černá bota velikosti 10 už stojí deset milionů dolarů

RE: bota

Jarmila 83.?.?.?

Jakýpak za vším hledej ženu. To už prý několik tisíc let neplatí. Poněvadž prý platí- za vším hledej ty, které dnes už nesmíš ani jmenovat.

178544

19.12.2008 18:14

Černá bota velikosti 10 už stojí deset milionů dolarů

RE: bota

Jarmila 83.?.?.?

Aha.[smích]

To je fakt, kdyby se trefil ten novinář, tak by měl křovák jenom bouli na čele. Ale kdyby se trefila novinářka, tak by měl vypíchnuté oko.

178562

19.12.2008 18:19

Vánoce zvířat

RE: neznalost zákonů neomlouvá

Jarmila 83.?.?.?

Ať žijí býložravci! A ať zhynou všichni dravci, šelmy a všežravci!

178563

21.12.2008 07:36

Vánoce zvířat

RE: neznalost zákonů neomlouvá

Jarmila 83.?.?.?

„prečítajte si nieco o neurologii, budete prekvapena a nazory, ze sme nieaco viac vas rychlo prejdu“...

Nikde jsem ve svých příspěvcích nedávala najevo, že bych se nad zvířata nějak vytahovala a považovala je za nějaké lidské sluhy. Jenom jsem projevila lítost nad tím, že se neumím vzdát masa a to z jednoduchého důvodu- narodili jsme jako všežravci, nikoliv jako čistí býložravci. Jistě, s velkým sebezapřením by to šlo vzdát se masa, ale myslím si, že v zásadě je to proti vrozené přirozenosti člověka. Tak jako bylo třeba v minulosti nepřirozené, když křesťanství odsuzovalo sex a považovalo jej za hřích.

Napsala jsem, že lidé v zásadě trpí po všech stránkách daleko víc než zvířata. Koho je ale třeba co nejvíc kritizovat, popřípadě tvrdě stíhat, tak lidi, kteří zacházejí se zvířaty krutě. A zde je prostor pro poslance, aby utvořili takové zákony, aby se takovému jednání co nejvíce zamezilo. Také věda již dávno měla vynaleznout dokonalou náhražku masa. Je divné, že se tak neděje. Já bych byla první, kdo by si tu náhražku masa rád kupoval.

Jinak co se týče zvířat, tak ty dokáží být k jiným tvorům velmi kruté. Léta jsem krmila divokého kocoura Ferdu. Chodil každé ráno pod okno, byl přesný jak hodinky a čekal, až mu hodím z okna maso. Jednou jsem vykoukla z okna a viděla jsem Ferdu, jak chytl malou myšku. Hrál si s ní a vyhazoval ji do vzduchu a myš se snažila všemi směry utéci, lezla i po zdi domu, ale Ferda ji nechal chvíli utíkat, ale pak ji zase chytil a vyhazoval do vzduchu. Křičela jsem na něho, házela mu honem maso, ale Ferda nemínil svou běhající hračku pustit. Tak jsem vylítla z bytu, oběhla dům a myšku jsem mu zabavila. Byla živá, vypadala neporušeně, jenom byla celá mokrá a oslintaná. Držela jsem ji na dlani a myš byla v těžkém šoku, už ani neutíkala. Ferdu jsem zahnala a myšku jsem položila na zahradě do vysoké trávy.

178660

21.12.2008 11:20

Odborníci a experti

RE: Jedna fosilie k Vánocum

Jarmila 83.?.?.?

Tady je taky jedna vánoční:
http://www.youtube.com/watch?v=z8LmMtScH3g

178666

22.12.2008 07:26

Liberální poklesky

Žena je taky člověk pane Lhotáku

Jarmila 83.?.?.?

Je fakt smutné, že pan Lhoták veškeré zlo, které na Zemi existuje, přisuzuje pouze ženám. Je to misogyn jak vyšitý, z jeho psaní se mi dělá fyzicky zle. Všechny ty jeho obraty v článku- zženštilí liberálové, atakpodobně, jasně naznačují, že žena je pro něho ztělesněním všeho zla a patrně ji ani nepovažuje za člověka, za toho považuje pouze a výhradně muže. Že Vám to musím říct zrovna před Vánoci- Jděte už do prdele pane Lhotáku!

178697

22.12.2008 15:13

Liberální poklesky

RE: Žena je taky člověk pane Lhotáku

Jarmila 83.?.?.?

No, je vidět, že už mě máte dobře přečtenou a že mé chování je již pro některé Zvědavce předvídatelné.[smích] Vzhledem k tomu, že je tady víc těch reakcí na mou reakci, tak Vám odpovím za všechny, ať nemusím odpovídat každému zvlášť.

Tuhle měl pan Lhoták na webu Rovnoprávnost článek o tom, že by se ženám mělo odebrat volební právo. Boj Dobra se Zlem u pana Lhotáka je padesát na padesát. To znamená, že Dobro u něj představují plošně všichni muži bez rozdílu (charakterní nadlidi) a Zlo jsou pro něj všechny ženy bez rozdílu (bezcharakterní podlidi). Proto by se jim mělo odebrat i to volební právo. Dole na Zvědavci ja takový hezký citát: V minulosti nám hrozilo, že se člověk stane otrokem. V budoucnosti hrozí, že se člověk stane robotem. No a v případě pana Lhotáka mám dojem, že se již tím robotem stal. Na něho totiž neplatí jakékoliv argumenty, žádné argumenty nepříjímá, odrážejí se od něho jako hrách od stěny, a místo toho si pořád mele jen to své- odeberte ženským všechna práva. Na Zvědavci si netroufne takto otevřeně proti ženám vystupovat, tak jen píše o vřískajících nevěstkách posedlých rovnoprávností.

Je pravda, že žijeme v pseudodemokracii, ale je taky pravdou, že tato dnešní pseudodemokracie je momentálně ze všeho nejlepší, co tu kdy v historii bylo. Pokud považuje pan Lhoták otrokářský, nebo feudální řád za ideální, tak ho fakt lituji. Byla to tenkrát od bohatých mocných dokonale vymyšlená totalita. 10 procent boháčů s pomocí 10 procent dobře placených biřiců ovládalo zbytek společnosti. To se jim dařilo proto, jelikož 50 procent obyvatelstva (ženy) bylo automaticky vyřazeno z jakéhokoliv rozhodování- a s tím zbytkem chudých mužů (30%) si již snadno poradili. Čili pan Lhoták neustále prosazuje, aby se celá společnost vrátila zpět do totalitní nesvobody. Aby opět nastoupilo 10 procent „elity“, která by ovládla těch 90 procent lidí.

Tuhle před několika dny pan hestroy zabloudil náhodou na starou diskusi pod Lhotákovým článkem nazvaným Krize rodiny. S údivem jsem si tam teď přečetla, že mi tam baba Blažková zanechala odkaz na svůj web. Tenkrát v lednu jsem to ale nějak přehlídla. Tak jsem si ho teď pročetla a zjistila jsem, že je baba Blažková zajímavá mladá žena. Její web je na téhle adrese:
http://kaczka.borec.cz/
Kdo chce vidět, jak Kateřina vypadá, může se na ní podívat, jak hraje ve skupině Viktorie. A kdo si chce přečíst, jak se k ní chovali její dva manželé, tak ať klikne na Odkazy a pak na název- Stránky o hnusných věcech. Tam se pan Lhoták může dočíst, čeho všeho jsou muži schopni a jak to mají matky s dětmi dneska všechno těžké. Doufám, že se Kateřině dobře daří a že ji již nikdo neubližuje a že se jí nic nestalo a že si dobře žije.

178720

22.12.2008 17:21

Liberální poklesky

RE: Žena je taky člověk pane Lhotáku

Jarmila 83.?.?.?

Nebuďte tak přísný pane hestroy. Proč byste jim měl lámat hnáty? Ty za nic nemohou. Měly by se jim spíš zpřerážet ty jejich paprče.[smích]

Asi s nimi vydržela tak dlouho, protože to byli otcové jejich dětí. Pořád doufala, že se něco změní. A taky byla příliš mladá a hloupá. Pokud se jí nic nestalo, tak dnes je z ní již velmi chytrá ženská, která si již po zbytek života dokáže se vším poradit. Jak se říká, co tě nezabije, to tě posílí.

178724

22.12.2008 17:23

Liberální poklesky

RE: Žena je taky člověk pane Lhotáku

Jarmila 83.?.?.?

Pokud nemáte žádné výhrady co se týče pana Lhotáka, tak jste pro mě ztracený případ.

178725

22.12.2008 17:59

Liberální poklesky

RE: Žena je taky člověk pane Lhotáku

Jarmila 83.?.?.?

Tak to jo. To se taky omlouvám, to beru.[smích]

178727

23.12.2008 07:03

Liberální poklesky

RE: Žena je taky člověk pane Lhotáku

Jarmila 83.?.?.?

Ale jo, něco na tom může být, že si lidi stále vybírají tytéž špatné partnery. Ale taky to mohla být u baby Blažkové prostě jenom životní náhoda, že tak blbě dopadla s těmi svými manžely. Oni se dneska lidi nežení a nevdávají ani ve třiceti a ještě v těch třiceti se pořád chovají jako nedospělí haranti. Kdežto ona byla již tuším v 18 letech vdaná a čekala dítě. To je příliš brzy na to, aby se člověk choval rozumně a uvážlivě.

178751

23.12.2008 07:10

Liberální poklesky

RE: Žena je taky člověk pane Lhotáku

Jarmila 83.?.?.?

Když už bych si musela mermomocí vybrat, tak bych si vybrala toho vousatého chlapa. [smích]

178752

23.12.2008 11:31

Odborníci a experti

RE: Autor je filolog?

Jarmila 83.?.?.?

Jste to Vy babo Blažková? Tak sláva, žijete.[smích]Přeji Vám hodně zdraví a snad se na mne nezlobíte, že jsem Vás tu trochu pomluvila. [oči v sloup] Přeji Vám šťastné a veselé Vánoce a ještě šťastnější Nový rok. To samé samozřejmě přeji všem čtenářům Zvědavce, panu Stworovi, Davidovi Zatřepálkovi,Mirdovi,Alexe, i autoru článku panu Pazderkovi a přeji vše nejlepší i panu Lhotákovi.Prostě ať se máme všichni rádi.[smích]

178761

26.12.2008 17:42

Liberální poklesky

RE: Žena je taky člověk pane Lhotáku

Jarmila 83.?.?.?

Jo, jo, to chápu, svůj k svému.[smích]

Díky za přání, já Vám přeji též jen to nejlepší po všech těch 365 dnů.

178920

26.12.2008 17:49

Liberální poklesky

RE: Žena je taky člověk pane Lhotáku

Jarmila 83.?.?.?

Pravdu má pan Méďa Béďa, nikoliv Vy. Protože většina českých jmen je vysloveně přivlastňovacích,to znamená, že skutečně dávají najevo, že žena je majetkem muže. Jména, která uvádíte jsou poměrně ojedinělá, nejčastější jsou jména, která si ženu přivlastňují jako soukromý majetek. Například:
pan Fiala- paní Fialová
pan Béž- paní Béžová
pan Bém- paní Bémová
pan Topolánek- paní Topolánková
pan Paroubek- paní Paroubková
Kdyby ta jména nebyla přivlastňovací, tak by vypadala takto:
pan Fialový-paní Fialová
pan Béžový-paní Béžová
pan Bémový-paní Bémová
pan Topolánkový-paní Topolánková
pan Paroubkový-paní Paroubková

178921

27.12.2008 07:40

Liberální poklesky

RE: Žena je taky člověk pane Lhotáku

Jarmila 83.?.?.?

Pochopitelně, že se mýlíte pane djb.[smích]

Ta koncovka ová je přivlastnění, nikoliv vlastnost. Původně byla paní Bémová paní Bémova. Jenže zkuste být učitelem u tabule a zavolat na ni: Bémova k tabuli! Co Vám u čského jazyka vyjde, když takto zvoláte? Vznikne Vám to, že automaticky tu koncovku ová protáhnete,takže rozvláčně zvoláte: Béémováá k tabuli!! No a takhle tam přirozeně vzniklo to dlouhé á.

Kdyby to byla vlastnost a ne přivlastnění, jak Vy tvrdíte, tak by ke jménu přibylo pouze a, nikoliv ová:
pan Bém-paní Béma
pan Paroubek-paní Paroubka
Bohdalek- Bohdalka
Kubát-Kubáta[smích]

Vždyť pokud vím, tak zrovna Rusové to tak mají, že ke jménu přidají jen a, nebo spíš na:
pan Ivanov- paní Ivanovna
Nikolajev-Nikolajevna (nikoliv Nikojevová)

178933

27.12.2008 16:37

Liberální poklesky

RE: Žena je taky člověk pane Lhotáku

Jarmila 83.?.?.?

Ale prosímvás, pane djb, nepleťte si dojmy s pojmy. Pan Bém= první pád. Paní Béma (vzor žena)= první pád. Tak co do toho cpete bezdůvodně druhý pád mužského rodu? Mám Vám tady vyjmenovat všechny pády, abyste to pochopil? Kdo co, TA paní Béma (nikoliv paní koho co, pana Béma), bez paní Bémy, jdu k paní Bémě, vidím paní Bému, paní Bémo!, o paní Bémě, s paní Bémou. Proč to pořád tak všechno komolíte? To chcete dokázat za každou cenu, že máte pravdu Vy a ne já?

Pan Méďa Béďa tady správně naznačil, že někteří muži se až tak moc vžijí do pocitu, že je žena jejich osobní majetek, s kterým si mohou dělat co chtějí, až to pak vede i k domácímu násilí. A česká ženská příjmení tomu napomáhají. Protože je skutečně zvláštní, že se ten chlap té paní 4 roky, co spolu chodili, ani nedotknul, ale jakmile se stala jeho osobním majetkem, tak ji hned 2 měsíce po svatbě začal tlouci. Se vsadím, že u baby Blažkové to bylo podobné. Dokud s kluky chodila, tak pohoda, ale jakmile si je vzala, tak svůj majetek začali šikanovat a omezovat.

Nebo Vám by se líbilo, kdybyste se oženil a začal se místo Paroubek jmenovat Paroubčin? (majetek paní Paroubky čili Paroubčin majetek) [chechtot]

No, to z nás má pan Lhoták radost. Takové hlubokomyslné úvahy a my tady tak planě plkáme. [velký smích]

178966

28.12.2008 08:21

Liberální poklesky

RE: Žena je taky člověk pane Lhotáku

Jarmila 83.?.?.?

Já již tyhle problémy s přechylováním ženských příjmení mám již dávno definitivně dokonale promyšlené. Kdysi dávno před lety jsem napsala na Neviditelného psa článek nazvaný O balvanizaci ženských příjmení. Měl tenkrát velký ohlas a kdosi ho nakonec umístil i do Wikipedie. Možná jste si všiml, že v tisku přibývá ženských příjmení, které koncovku ová prostě nemají. Není to jenom politička Jacques, těch jmen kvapem přibývá. Jenže u těchto jmen je velký problém ten, že leží jak balvany a vůbec se neskloňují. A to je potom divná situace, že pan Brown se v češtině normálně dál skloňuje, kdežto paní Brown se neskloňuje. Co s tím?

Myslím si, že i u českých jmen by měly mít ženy také možnost si o svém jménu rozhodnout. A vzhledem k tomu, že jak jste správně vystihl, Bém-Béma, není ideální, tak mi připadá nejlepší řešení, že v prvním pádě by měli oba manželé stejné jméno: Josef Bém- Maruška Bém. Tohle řešení má tu výhodu, že jak se čím dál víc cestuje po světě, tak by manželé měli v pase naprosto stejné jméno, takže by celníci nebo hoteloví zaměstnanci nemuseli dumat nad tím, jestli ti dva lidi k sobě patří, když se každý jmenuje jinak. No a v dalších pádech by se již oba skloňovali tak, jak je v češtině zvykem. On: bez Béma, k Bémovi, vidím Béma, Béme! o Bémovi s Bémem. Ona: bez Bémy, k Bémě, vidím Bému, Bémo! O Bémě, s Bémou.[smích] Prostě by se normálně mohla skloňovat obě příjmení, zamezilo by se balvanizaci ženských příjmení a ještě by oba manželé při cestování měli v pase stejné jméno.

Zvyk přejmutí příjmení partnera bych nechala nadále na každém, ať si to sám každý svobodně rozhodne. Stává se, že někdo z nich má hezké jméno, kdežto ten druhý má ošklivé jméno. Tak by se prostě mohli rozhodnout ve prospěch toho hezkého jména, že by si ten s tím ošklivým nebo směšným jménem polepšil. Já jsem kdysi chodila s klukem, který měl takové směšné jméno. Při představě, že bych si ho vzala a jmenovala se potom taky tak, tak jsem se radši s ním rozešla. Já vím, je to malicherné.

Co se týče domácího násilí, tak tam se obvykle sčítá více vlivů. Poměr rovnováhy ve vztahu muže a ženy si lze představit jako Barbuchu z pohádky Kubula a Kuba Kubikula. Když je jeden z partnerů příliš malý, tak tomu druhému o to víc narostou ramena. Když se jeden z nich příliš bojí, tak ten druhý opět víc naroste.[smích] Prostě ta rovnováha mezi nimi se získává tak, že ani jeden z nich nesmí připustit, aby si ten druhý začal na něho příliš dovolovat. A to po psychické i fyzické stránce. Již při prvních náznacích to okamžitě utnout. To znamená, že když ženská dostane svou první facku, tak z toho stropit obrovský skandál. On se omluví a buď už to nikdy neudělá a pokud udělá- tak tedy již naposled. Již po druhé facce by to každá žena měla řešit tak, že se s tím chl...

Automaticky kráceno

179003

28.12.2008 08:22

Liberální poklesky

RE: Žena je taky člověk pane Lhotáku

Jarmila 83.?.?.?

že se s tím chlapem nekompromisně definitivně rozejde. Pochopitelně, že Vy jste to měl taky okamžitě řešit, pokud Vás partnerka týrala psychicky.

179004

29.12.2008 07:20

Liberální poklesky

RE: Žena je taky člověk pane Lhotáku

Jarmila 83.?.?.?

Tak jo, nechám toho, když Vám to tak vadí a budu se radši věnovat důležitějším věcem.[smích]

179075

29.12.2008 07:48

Izraelská vánoční nadílka

RE: hodnota nula

Jarmila 83.?.?.?

Ve zprávách v TV bylo vidět, že by ti mainstreamoví lokajové mocných strašně rádi uvedli počet mrtvých na izraelské straně. Jenže nebylo co uvádět- žádní mrtví Izraelci nejsou. A tak alespoň vyprávěli o tom, že je možné, že se budou Palestinci snažit dělat jako odvetu sebevražedné atentáty. A ještě jsem dozvěděla, že jedna raketa Hamasu spadla na palestinské obydlí a zabila tam dvě děti. Takže izraelská oligarchie nám teď všem na Vánoce, celému světu předvádí co je zač- vrahouni, kteří bezdůvodně provádějí holocaust na civilním obyvatelstvu.

Můj osobní názor taky je, že i ty rakety Hamasu ve skutečnosti vypalují izraelští agenti. Protože jestliže jejich účinek je nulový, žádní Izraelci zabiti nejsou, a hned vzápětí to ale poslouží Izraelcům jako důvod ke genocidě, tak je z toho jasné, že je to klasický operation false flag.

179076

30.12.2008 07:32

Izraelská vánoční nadílka

RE: hodnota nula

Jarmila 83.?.?.?

Propaganda si mohla vymyslet i tu jednu jedinou zabitou ženu. Anebo ta zabitá žena byla Palestinka, kterýžto detail zapomněl mainstream napsat. V TV mluvili o dvou zabitých palestinských dětech.

To s těmi raketami Hamasu je velmi divné z toho důvodu, neboť minimálně 60 let, tedy od konce druhé světové války, jsou v celém světě vymyšleny tak dokonalé šmírovací techniky, že ani myš neproklouzne. Včera například v TV popisovali, že na 10 milionu českých obyvatel tady existovalo 100 tisíc agentů. To znamená, že jeden agent měl na starosti 100 lidí. To snadno uhlídal. Když tytéž poměry přeneseme do Gazy, tak tam izraelské oligarchii stačí, aby tam měla 10 tisíc svých placených agentů. A navíc mají tu nejdokonalejší šmírovací světovou techniku, o jaké se normálnímu smrtelníku ani nezdá- a o které pro jistotu už ani mainstream nic neinformuje. A tito lháři nám budou vyprávět pohádky o tom, že nemají ohlídáno, kdo ty směšné rachejtle vypaluje?

179225

30.12.2008 07:40

Izraelská vánoční nadílka

RE: hodnota nula

Jarmila 83.?.?.?

Ano, je to všechno naprosto promyšlené jednání, řízené z těch nejvyšších finančních kruhů- jako ostatně v celém světě již nejméně 100 let.

Včera jsem se v MFD dočetla, že Palestinci v koncentráku zvaném Gaza mají k živobytí v průměru 2 dolary na den, což dělá 38 korun. Čili žijí v nesmírné bídě. Nedovedu si představit, že tam někde potají v nějaké kůlně vyrábějí ještě rakety, aby je jen tak z plezíru vypalovali na slepo do vzduchu, když nemají ani pořádně co jíst, pít a nemají často ani elektřinu.

179226

30.12.2008 07:51

Liberální poklesky

RE: Žena je taky člověk pane Lhotáku

Jarmila 83.?.?.?

Já jsem se teď o tom rozhovořila proto, jelikož jsem se domnívala, že to djb hodně zajímá, a tak jsem mu slušně na jeho otázky odpovídala. Jinak vše co jsem potřebovala světu sdělit mám na svém webu a víc se tím nezabývám.

Ale asi před osmi lety, kdy jsem sepsala svou Reformu češtiny, tak jsem ji rozeslala na všechny světové strany- co jako odpovědní činitelé na to. Z Ústavu pro jazyk český mi poslali nemastný-neslaný dopis, kde se mi příslušný úředník poškleboval, že ypsilon se píše s p a ne s b, profesor Kraus mě označil za feministku a z mainstramu na mě zareagoval novinář Jan Lipold, který se chtěl původně se mnou sejít, ale pak si to rozmyslel. Potom část mého dopisu zveřejnil a posteskl si nad tím, že to zájmeno mně-mě by fakt měli sjednotit a udělat jen mě, že ho to taky štve, jak nad tím musí furt zbytečně přemýšlet.

179228

31.12.2008 07:50

Izraelská vánoční nadílka

RE: hodnota nula

Jarmila 83.?.?.?

Mainstream nečtu pro to, abych se dověděla pravdu, ale proto, abych byla dobře informovaná co píše nepřítel a kdo z našich představitelů je ta největší svině. Ze včerejší MFD jsem se dozvěděla, že momentálně je tou největší sviní a největším kriplem Swarzenberg, protože otevřeně schvaluje vraždění civilistů- tak jako kdysi kripl humanitární bombarďák.

Taky jsem si přečetla komentář exvelvyslance v Izraeli Jiřího Schneidera.Ten napsal: Hamas před několika dny ohlásil konec příměří a vypálil na Izrael desítky raket. Třebaže tyto útoky NEZPÚSOBILY ŽÁDNÉ VĚTŠÍ MATERIÁLNÍ ŠKODY, jejich psychologický a politický dopad na izraelskou veřejnou byl citelný....Konec citátu. Dál již tento člověk schvaluje vraždění palestinských civilistů. Takže k dnešnímu dni je již 370 mrtvých za to, že na straně Izraele nebyl ani jeden mrtvý, a ani nebyly žádné větší materiální škody- pouze psychologická újma.

Pak je tam autentické vyprávění Pavlíny Reš, která dělá ozbrojený doprovod komisařce OSN Karen Koning AbuZayd. Do telefonu novinářům řekla: Baráky se tu sesypávají jako domečky z karet. V nemocnici leží děti ze školy OSN, které byly zraněny při jednom z útoků. Bomba přilétla zcela proti ženevským konvencím v době, kdy děti akorát odcházely ze školy. Šest dětí bylo zabito. Nemocnice jsou plné těl, odtržené hlavy a nohy, zatím jsou to neidentifikovaní mrtví.

179340

31.12.2008 13:46

Izraelská vánoční nadílka

RE: hodnota nula

Jarmila 83.?.?.?

Vůbec nemám náladu se s Vámi bavit. Agresivní nacistický stát, kterým Izrael bezpochyby je, neboť bezdůvodně masakruje bezbranné civilisty, mi dočista zkazil náladu. Místo bezduchého jásáni na Silvestra budu myslet na ty chudáky, kteří tam vyděšeni k smrti v těch rozvalinách musí příhližet té všeobecné zkáze.

179351

31.12.2008 15:13

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Je ale kardinální otázkou, co bude po krizi

Jarmila 83.?.?.?

Nezlobte se pane 85, ale Vy jste s prominutím úplné a totální hovado, které nepatří mezi slušné lidi. Většinoví slušní lidi jsou pro Vás ovce a paraziti jsou pro Vás evolučně úspěšní jedinci. Přečtěte si pořádně ten link, co tu zanechal pan Bartošek. Je to skvěle napsaná studie o vládnoucích psychopatech. Já bych toto promile vládnoucích parazitů pojmenovala zkratkou PP. To znamená, že to jsou Psychopatičtí Paraziti, nebo Parazitičtí Psychopati, vyberte si. Ale normálnost = slušnost, kdežto nenormálnost= nemocný jedinec, čili PP.

179360

01.01.2009 09:24

S teroristy se nesmí vyjednávat!

PF 2009

Jarmila 83.?.?.?

Včera jsem objevila na YouTube Moravskou hymnu, kterou jsem nikdy předtím neslyšela. A tak ji zde předkládám jako hudební doprovod k mému Novoročnímu přání. Přeji všem slušným lidem dobré vůle vše nejlepší do Nového roku 2009. Nenechme se zastrašit zločinnou vládnoucí mocí a stůjme všichni pevně při sobě. Jich je pár, nás je mnoho. A hlavně: až půjdeme všichni volit, tak nikoho nevolme!! Protože ať volíme, koho volíme, vždy legalizujeme ZLO. Místo vhozeného volebního lístku žádejme přímou demokracii.
http://www.youtube.com/watch?v=-rshBc61hL8/

179387

01.01.2009 09:28

S teroristy se nesmí vyjednávat!

RE: PF 2009

Jarmila 83.?.?.?

Se to nějak nepovedlo, zkusím sem dát ten link znovu:
http://www.youtube.com/watch?v=-rshBc61hL8

179388

04.01.2009 07:50

Připravované demonstrace proti násilí v Gaze v České republice a okolí

RE: Pokud jsou děti palestinských Arabů od mala indoktrinované,

Jarmila 83.?.?.?

Nyní se mi již nepodařilo na Osudu najít video, kde izraelský voják prohlašuje, že Izraelci jsou lidé, kdežto Palestinci jsou jen pouhá zvířata. Zato jsem tam našla tohle video, kde se můžete na vlastní oči podívat, jak ti „lidé“ zachází strašlivým způsobem s těmi „zvířaty“. Taky je velmi poučný ten článek pod tím videem, tak si ho račte přečíst. Můj osobní názor je ten, že Izrael je nacistický, teroristický stát, který absolutně ignoruje jakákoliv dohodnutá světová mezinárodní pravidla, a to proto, jelikož má ve své totální moci nejen vládnoucí americkou oligarchii, ale takřka celý svět. Co s tím? Můžeme už jen doufat, že je potrestá ten jejich vlastní Bůh.

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=8442

179598

05.01.2009 07:15

Kdyby Hamas neexistoval

Světová nadvláda Izraele

Jarmila 83.?.?.?

Položme si otázku, jak je možné, že celý svět nečinně přihlíží sadistickému masakru, kterého se bezostyšně dopouští maličký, nacistický, teroristický stát. Vysvětlení, zdá se, je velmi jednoduché: Je to tím, že tento pětimilionový ministáteček ovládá celý svět. Je jak rakovinnový nádor, který sužuje organismus celého světa, jeho rakovinná chapadla působí jako jed na celé planetě.

Na celé planetě je, tuším, pouhých 205 států. A teď se podívejme, které státy se poslušně, jako nějací nejponíženější slouhové chodí klanět Izraeli- jejich čelní politici chodí poslušně mlátit čelem ke Zdi nářků a slibují bezmeznou poslušnost: především je to „mocné“ USA. Za ním následuje Británie, Francie, Německo. Pak následují všechny postkomunistické země včetně Česka samozřejmě, protože všude kde proběhla doba komunismu, tam jsou již napevno nainstalované poslušné loutky Izraele. Dále je to i mnoho muslimských zemí. Všude tam, kde je obyvatelstvo drženo pevně pod krkem s pomocí totalitního náboženství (které se někomu náramně hodí), kde vládne jen úzká oligarchie náboženských vůdců, i tam se podařilo instalovat poslušné loutky Izraele. Je to především Egypt, taky Pákistán (neposlušná Bhutová byla po zásluze ztrestána), Saudská Arábie, Irák, možná i Irán (přes veškeré úhybné manévry Ahmedinežáda). Pod vlivem Izraele je patrně Čína i Indie, o ubohých afrických státech ani nemluvím. Zbývající maličké státy nemají na činnost Izraele žádný vliv, jsou bezvýznamné.

179651

05.01.2009 14:21

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Světová nadvláda Izraele

Jarmila 83.?.?.?

Ano, z toho jejich sadismu se člověku dělá až úplně mdlo. To si patrně zkouší v tom "svém" soukromě vybudovaném koncentráku v Gaze, jak budou zacházet v budoucnu s celým lidstvem.

179676

Vy si to taky představujete všechno jako Hurvínek válku. On ten pan Simon do toho domku ivestoval veškeré své jmění.V okamžiku, kdy tam začala stavba toho centra, stal se ten domek neprodejný. Další peníze patrně neměl, aby si koupil někde domek na samotě u lesa.Taky byl v nejlepších letech, měl před sebou ještě 12 let do důchodu. A kde by tam našel práci někde v tom zapadákově? A co jeho rodina? Ta taky někde studuje nebo pracuje a všichni dohromady musí být z něčeho živi.

Přitom stačila jen prachobyčejná minimální slušnost ze strany všech těch zkorumpovaných sviní. Prostě mu mohli nabídnout alespoň ten jeden milion kompenzace, aby se mohl někam na tu dědinu odstěhovat. My jsme se po revoluci potýkali s podobným problémem. Ale tenkrát ti lidi byli fakt slušní- koupili nám družstevní byt a byl pokoj z obou stran.

179677

06.01.2009 07:24

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Světová nadvláda Izraele

Jarmila 83.?.?.?

Nyní již chápu jak se jim podařilo nepřetržitě falšovat historii. Z dnešního mainstreamu přesně pozoruji, jakým způsobem to prováděli. Jejich triky jsou totiž pořád stejné- a tím se prozrazují. Kdyby neexistoval internet, tak mám dneska hlavu narvanou jen tou jejich lživou propagandou a vůbec bych netušila, že skutečná situace je naprosto a totálně jiná. Tak například Nova včera podávala zprávy z Gazy tím způsobem, že uvedli, že Palestinci stále ostřelují nebohý Izrael. Hned na to byl záběr na Ehuda Baraka, který řekl, že je asi 500 mrtvých. [bliji]

Lidé v dobách první a druhé světové války byli proti SS(Sionský sStan) lžím naprosto bezbranní, tenkrát asi nikdo z většinové společnosti neznal skutečnou pravdu, nic netušil o skutečných vrazích lidstva.

179795

06.01.2009 07:57

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Světová nadvláda Izraele

Jarmila 83.?.?.?

Novodobá historie Iránu je velmi podivná a podezřelá. Pokud vím, tak Rezá Pahlaví byl poslušnou loutkou dosazenou americkou (nebo jinou) oligarchií. Přesto tam byl proveden převrat, šáh byl svržen a k moci se dostali vousatí fanatici, kteří opět zavedli středověké totalitní móresy. Proto se domnívám, že někomu vadilo, že se z Iránu stává příliš volná demokratická společnost, kde se nedá tak dobře všechno uhlídat. Jistě sám nevěříte tomu, že by snad ten převrat byl veden zezdola. Dnes již víme, že revoluce a války jsou VŽDY s pomocí placených agentů vedeny " úzkou elitou těch největších boháčů".

Na Ahmedinežádovi se mi nelíbí to, že svůj vlastní národ s pomocí náboženství drží pevně pod krkem. To znamená, že je taky něčí figurka. Teď je třeba rozhodnout čí. Všechny arabské státy jsou politicky slabé a pod vlivem Ameriky. Takže ty ho nemohou podporovat. Takže zbývá kdo? Dosaďte si sám.

Co se týče mé osoby, tak já jsem v poho. Nedělám si již dávno žádné iluze o nějaké demokracii, ale je mi jedno, jestli mě někdo sleduje či nikoliv. Ale je možné, že jsem zapsaná někde na černé listině, ovšem to se nádá nic dělat. Kdyby skončil mír a začalo se to tu mydlit, nebyla bych sama, kdo by skončil špatně.

179796

06.01.2009 19:54

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Arafat už byl velmi blízko k mírovému uspořádání a to s Rabinem

Jarmila 83.?.?.?

A právě v tom nepochopitelném jednání celého světa je přesně vidět, že Izrael tomu světu vládne. [naštvaný] Protože kdyby tomu tak nebylo, tak by nějaký silnější soupeř prostě ihned vystoupil a řekl: tak pánové a dámo, okamžitě toho běsnění nechte, nebo dostanete pořádně přes držku! Anebo by rovnou někdo srovnal Izrael se zemí. Místo toho se jim celý svět klaní až na zem a všichni jak ti největší řiťolezci jednají s nimi v hedvábných rukavičkách, jen aby se proboha panstvo nějak neurazilo. [bliji]

179878

07.01.2009 07:16

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Ještě jste zapoměli dotat, že žerou malé děti.

Jarmila 83.?.?.?

Mýlíte se, u Chazarů je situace poněkud jiná. Ti lidé, co se o sobě domnívají, že jsou Židé, jsou neuvěřitelně rasističtí. To proto, že u nich platí tato rasistická pravidla: obřezaní muži si musí vzít pouze ženu, označkovanou jako Židovka, jinak jejich společně splozené děti svou vyvolenost ztratí. Stanou se z nich obyčejní lidé, čili nevyvolení gojimové. Avšak označkované ženy, co se domnívají, že jsou Židovky, si mohou vzít kteréhokoliv gojima, protože z jejich dětí jsou pak vždy vyvolení nadlidi. Obřezaní muži to však nevidí rádi, když si Židovky berou gojimy, protože pak na ně zbydou už jen škaredé Židovky. Potom oni musí cestovat po světě a hledat si označkovanou nevěstu v cizině.

Výsledek je ten, že jsou tito lidé úplně stejně geneticky promíchaní jako kdokoliv z nás gojimů (protože si Židovky berou kohokoliv), ale přesto se považují za něco víc- za vyvolené. Jejich úspěchy pak spočívají v kolektivní strategii, že zatímco normální lidé se v životě potýkají s problémy jen sami za sebe, tak ONI to dělají jinak: vzájemně se kolektivně vytahují k moci a úspěchu. Je to tazvaná kolektivní strategie- jako když se třeba pirani vrhnou kolektivně na svou oběť a vcuku letu ji ohlodají až na kost. Typická kolektivní strategie se odehrává mezi mezinárodními bankéři. Také je to zřetelně vidět třeba v zábavní sféře, kde se velmi snadno žije, takže lehkoživkové se tam hrnou ve velkém. V diskusi na ihned jsem se dozvěděla, že prý herečka Holubová byla jednou zrána tak opilá, že vykřikovala: Jen makejte dělňasové, dobře vám tak.

179938

07.01.2009 07:54

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Myslím, že to již nebude mít Izrael tak jednoduché.

Jarmila 83.?.?.?

Fakticky, oni je tam vybíjejí a masakrují jako bezbranné myšičky v kleci. Je to pravý a nefalšovaný holokaust Palestinců.Jsou to zrůdy.

Dnes je jasně vidět, že ty rakety kassam ve skutečnosti vystřelovali agenti Mossadu. Ty rakety ve skutečnosti nikomu neublížily, nezabily jediného člověka a i hmotné škody ve Skudu byly naprosto minimální- ale o to větší daly záminku vraždit bezbranné obyvatelstvo.

179940

07.01.2009 08:02

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Pane Stworo, myslím, že u Vás převládly emoce znemožňující situaci hodnotit pravdivě.

Jarmila 83.?.?.?

To Vám vymyl mozek kdo? Mladá fronta dnes? Já bych se ani nedivila. Po přečtení článku Jana Fingerlanda jsem si uvědomila, že ONI jsou schopní těch nejnestoudnějších lží, jaké si jen lze představit. A to jim ani nevadí, že existuje internet, spoléhají se na to, že ta jejich "hlavněproudová média" pokryjí většinu samostatně neuvažujících blbců.

179941

07.01.2009 08:04

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Pane Stworo, myslím, že u Vás převládly emoce znemožňující situaci hodnotit pravdivě.

Jarmila 83.?.?.?

Pardon- nesamostatně uvažujících blbců.

179942

07.01.2009 10:49

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Myslím, že to již nebude mít Izrael tak jednoduché.

Jarmila 83.?.?.?

Podle informací českého exvelvyslance v Izraeli nebyl zabit po dobu příměří raketami kassam jediný Izraelec. A také hmotné škody nestály vůbec ani za řeč. Obyvatelé Skudu utrpěli pouze PSYCHOLOGICKOU újmu. Takže Izrael spustil válku, na kterou se připravoval po celou dobu příměří, a záminkou té války byly rakety Hamasu. Přičemž ty rakety Hamasu po dobu příměří nezabily jediného Izraelce, zato Izraelci teď vraždí ve velkém civilisty. Naposled včera, kde zabili 42 lidí, převážně dětí. Zničehonic najednou přestal mainstream uvádět počty obětí. Takže kolik jich už celkem oddělali? 600? 700?

Pochybujete snad, že ten exvyslanec nemluvil pravdu? Víte, já si myslím, že i mnozí ti lokajové mocných mají již těch rasistických nacistů v Izraeli plné zuby.Proto, pokud to jde, tak semtam utrousí pravdu. Ovšem novinář Fingerland je naprosto jejich, to je prolhaná svině k pohledání.

179968

08.01.2009 07:08

Kdyby Hamas neexistoval

RE: .

Jarmila 83.?.?.?

Buďte tak moc laskav a srovnejte si v té své palici, kdo je tady šíleným agresorem. V židoNova se nestydí nazývat toto bezostyšné jednostranné vraždění válkou. Tohle přece není válka,tady neválčí dvě strany. Tady vraždí pouze jedna strana- je to ta nejsprostší genocida, holokaust Palestinců.

V průběhu deseti let vypadalo to vraždění tak, že na jednoho Izraelce připadlo sto zavražděných Palestinců. To nepopřete!!! Ta čísla mluví jasnou řečí. A to vraždění probíhalo tak, že Izraelci si na tom území dělají co chtějí, střílejí je tam jak vrabce, kdežto neozbrojení Palestinci mají jenom kameny. [bliji]

180129

08.01.2009 07:24

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Ještě jste zapoměli dotat, že žerou malé děti.

Jarmila 83.?.?.?

To já taky přesně nevím, jakým způsobem se navzájem vyhledávají. A ani nevím, jestli své židovství oficiálně tají, nebo ho mají hrdě zapsáno v občance co by národnost. Tuhle byl rozhovor v Magazínu Dnes s jednou mladou spisovatelkou (teď si nevzpomenu její jméno- měla bych si ty články příště vystřihovat a schovávat, abych to přesně doložila), která se svěřila, že v 16 letech zjistila, že její pravý otec je Žid. A tak spěchala na Židovskou obec, že se jako hlásí k židovství, když má tedy ty vyvolené židovské kořeny. Tam jí ale řekli, že není pravá Židovka, protože nemá židovství po matce. Takže pokud se k nim chce hlásit, tak musí konvertovat a teprve až oni to odsouhlasí, až oni to schválí, tak bude patřit k těm vyvoleným, kteří budou mít všude dveře otevřené. Pak se z ní jistě stane uznávaná a známá spisovatelka.

180130

08.01.2009 16:44

Vraždit ve jménu Božím

MFD

Jarmila 83.?.?.?

Právě jsem do MFD odeslala text tohoto znění:
Izraelci jsou nacističtí zločinci, kteří se nezastaví před ničím. To co se právě děje je strašný holokaust nevinných lidí. Žádám, abyste psali objektivně, jinak se stavíte na stranu sadistických zrůd!!!

http://www.elfarra.org/gallery/gaza.htm

S pozdravem Jarmila Kubátová

180220

08.01.2009 17:00

Vraždit ve jménu Božím

RE: Kazda armada

Jarmila 83.?.?.?

Pan kardinál Vlk nemá čas na nějaké podružnosti, on se totiž včera výtečně bavil v Národním divadle na slavnosti na počest předsednictví v EU. Usmíval se spokojeně jako měsíček na hnoji, neb byl velmi polichocen tím, že seděl v jedné lóži spolu s humanistou Havlem(který rovněž mlčí o vraždění v Palestině jako tichá myška) a jeho vypečenou chotí, komičkou Veškrnkou.

180223

10.01.2009 06:36

Dopis Vaškovi

RE: Tisice a jeden stejny pribeh

Jarmila 83.?.?.?

SandWalkere, kde se tady berete? [smích] Je milé, že jste se tu objevil.

Jinak k tomu kocourkovi jsem chtěla říct, že se možná jeho páničkové ukvapili. Náš šestnáctiletý kocour Macík má nádor v puse celých 15 let, zvykl si na to a spokojeně s tím žije. Když jsem s ním šla tenkrát s tím ke zvěrolékaři, tak ten mi sdělil, že se bude muset nechat utratit. Mě se to ale nějak nezdálo a šla jsem s ním na kliniku k jinému lékaři. Ten mi sdělil, že to nic není, že se to snadno dá odoperovat. Tak ho operovali, ale do roka tam tu bouli měl bohužel zas. Také mu nechutnalo jíst a z pusy mu tekly sliny. Tak ho operovali znovu, ale po čase se mu to tam zase objevilo. Zjistili jsme, že to Macíkovi nedělá kdovíjaké problémy, normálně žil a veselil se ze života a tak jsme to nechali být. Bouli pod jazykem má dodnes, ale je v pohodě. Je velmi aktivní, o všechno se zajímá, pořád chce chodit i ven, akorát je občas stařecky nevrlý a náladový. To mu ale vzhledem k jeho věku tolerujeme a říkáme mu mazlivě: Nezlob Dědulo bedulo.

Ale je možné, že ten Vašek měl něco jiného, takže by se trápil, kdyby ho nechali dále žít. V každém případě 18 let věku je na kočku úctyhodný věk. A nedá se nic dělat, budeme tam muset jednou všichni.

180449

10.01.2009 07:14

Dopis Vaškovi

RE: Tisice a jeden stejny pribeh

Jarmila 83.?.?.?

[smích] Tak denně říkáte?[smích]A tak krásně jste mě zase oslovil.[smích]Tak to se budu snažit nedělat tady ostudu drahý příteli, a hlavně bych se měla snažit vyjadřovat se kultivovaně a nikdy ne vulgárně.

180454

10.01.2009 10:03

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: To hestroy a spol.

Jarmila 83.?.?.?

Naprostou většinu muslimských zemí ovládá velmi úzká vládnoucí oligarchie, která sužuje většinové obyvatelstvo tím, že musí dodržovat všechna náboženská přikázání POVINNĚ. Lidé si nesmí sami svobodně rozhodovat o svém náboženství ani svém životě. Čili ve všech těch islámských zemích vládne tvrdá totalita, nápadně připomínající komunistickou totalitu. Všude samí policajti, zjevní i tajní, všichni jsou ze všech stran pečlivě hlídaní a v Egyptě normální občané nesmí vlastnit ani internet. Teď je třeba ještě odhalit, kdo hlídá tu úzkou skupinu lidí, tu vládnoucí oligarchii, kdo je vlastně ve skutečnosti řídí.Já už svůj názor na to mám. Pozná se to podle zastrašenosti všech muslimských zemí vůči Izraeli. Ani ony si nedovolí vůči izraelským krvelačným nacistům ani špitnout.

Všimla jsem si, že nejvíce straší muslimama sionisti. Takovým velkým expertem strašení je například známý spisovatel Benjamin Kuras.

180461

10.01.2009 10:25

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Sebevražedný atentát

Jarmila 83.?.?.?

Za deset let bylo zabito 20 Izraelců ( a kdo ví jestli, nikdo jejich mrtvoly neviděl) a za stejných 10 let bylo zabito 2000 Palestinců. Tak si to vážený pane přeberte, kdo je tady agresor, když je ten poměr vždy a za všech okolností 1:100. Ale to víte, jsou to jenom zvířata, takže nadlidi se holt činí. [bliji]

180462

10.01.2009 10:34

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Pane Stworo

Jarmila 83.?.?.?

Jak Vás tak čtu, tak Vy byste byl schopný obhajovat i poměry v koncentráku a klidně byste to jednostranné vraždění taky nazval válkou. Když by tam dozorci vězně bezostyšně vraždili, tak Vy byste patrně k tomu řekl,že si vězni na dozorce příliš vyskakovali, protože se tvářili příliš drze, tudíž si tu "válku" zavinili sami.

180464

11.01.2009 07:57

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: To hestroy a spol.

Jarmila 83.?.?.?

Vám ta skutečnost asi ještě nedošla, ale ovládnout cizí zemi je v zásadě velmi jednoduché. Stačí k tomu mít pořádný balík peněz a nic jiného. A těchto finančních prostředků mají světoví vládci, největší boháči světa- mezinárodní bankéři a jiná pakáž (jinak taky PP- Psychopatičtí Paraziti) nakradeno neomezené množství, takže mohou hýbat figurkami ve světě jak se jim zachce.

Jakým způsobem to dělají? Stačí v zásadě málo: musí ovládnout parlament té které země. To znamená dosadit tam a zkorumpovat nějakých pouhých 200-300 lidiček. Ve všech existujích stranách té které země vytypují ekonomičtí agenti vhodné lidi, o kterých vědí, že budou poslušní a zkorumpovaní. Ti se pak dostanou na volitelná místa a pak do parlamentu. Pak odvádějí poslušně práci, jakou si přejí jejich chlebodárci ze zákulisí. Odměnou je jim to, že jsou finančně oni i jejich rodiny až do smrti velmi dobře zabezpečeni. O tom, kdo dnes rozhoduje v českém parlamentu a na nejvyšších vládnoucích pozicích, již dnes snad nemá nikdo pochyb. Jsou to lidé, kteří jdou tvrdě proti svému lidu a naprosto tím nejhorším lokajským způsobem plní přání světových i místních mocných. Nebo si snad myslíte pane Pergille, že tomu tak není?

Nedávno tu někdo hodil link, jak se prali poslanci v Koreji. Tam totiž právě ten boj o ovládnutí země cizími cizopasníky právě probíhá. A myslím, že se jim to povedlo- Korea je jejich. Ale v nějakých výjimečných situacích peníze nepomůžou. To byl případ vlasteneckého Srbska. A tak nastoupila ta nejhrubší síla- a my už dnes známe výsledek. Americká oligarchie si v Kosovu vystavěla svou vojenskou základnu o 30 tisících mužích.

180547

11.01.2009 16:56

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: To hestroy a spol.

Jarmila 83.?.?.?

Máte ty své názory poněkud zmatené. Které státy se veřejně klaní Izraeli? Jsou to všechny západní mocnosti v čele s USA. Jsou to ty samé mocnosti, které opovrhují muslimskými zeměmi a povyšují se nad nimi ve všech sférách života. A i mnohé muslimské země jsou přímo podřízené Americe, to znamená že ve skutečnosti Izraeli. Proč asi?

Jak je možné, že si tak malá, prťavá země, jakou je Izrael tak neskutečně ve světě vyskakuje? Je to tím, že má své dobře prověřené lidi rozmístěné ve vládách takřka celého světa. Proto je naprosto absurdní myslet si, že nějaký Hamas unikl jejich kontrole. Ve skutečnosti je to tak, že v nejvyšších špičkách Hamasu, Fatahu, ba i Hizballáhu má Izrael nasazeny svoje lidi (agenti Mossadu). To přesně vysvětluje, proč Hamas doteď odkudsi vystřeluje bezzubé rachejtle, které nikomu neškodí- aby Izrael měl záminku hubit obyvatelstvo Gazy a zničit celou infrastrukturu.

180579

12.01.2009 07:07

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: To hestroy a spol.

Jarmila 83.?.?.?

Pergille, já stejně jako Pavlína Reš otevřeně říkám, že islámské (ale ani izraelské kultuře) nefandím. Stejně ale tak nefandím prohnilé západní morálce, postavené jen na konzumu a peněžních vztazích. Jenže v konfliktu Izrael-Gaza nejde momentálně o střet kultur, tam jde o sprosté a bezostyšné vyvražďování civilního obyvatelstva. Vy tvrdíte, že rakety kassam zabily mnoho Izraelců a nadělaly značné materiální škody. Exvelvyslanec Izraele Jiří Schneider však v MFD otevřeně přiznal, že za půlroční dobu příměří nebyl zabit jediný Izraelec, materiální škody byly mizivé a Izraelci utrpěli jen psychologickou újmu. A že v průběhu 10 let bylo zabito 20 Izraelců a 2000 Palestinců. Tak si ty počty mrtvých v hlavě srovnejte.

Tak Vy si dovolíte tvrdit, že bezzubost rachejtlí je islamofašistická propaganda? To si děláte srandu člověče, ne? Nebo jste opravdu tak zblblej mainstreamovou propagandou, že si už vůbec nevidíte do úst? Pokud vím, tak jste dost starý na to, abyste si toho ještě hodně pamatoval z dob komunismu. Znám Vás ještě z Neviditelného psa. A dnešní česká masmédia se od těch komunistických už vůbec v ničem neliší. Včera všechny kanály v TV jednotně, jako za komunistů přinesly jedinou zprávu: Že v Praze proběhla demonstrace na podporu Izraele a že byla narušena asi 30 extrémisty. Ani jediné slovo jsme se nedozvěděli o tom, jak Izrael pokračuje cíleně ve vyvražďování Gazy. Dnes na Country rádiu jsem se opět dozvěděla jen o té proizraelské demonstraci. Čili je mi jasné, že ONI vlastní jednotně i všechny stanice rádia. Jen na internetu se odváží občas uveřejnit pravdu- ale to jen z toho důvodu, že z matematického hlediska to čte jen malý počet lidí, takže to nemůže ohrozit masivní vymývání mozků z mainstreamu.

http://www.novinky.cz/clanek/158485-izrael-posila-do-gazy-zalozniky.html
http://www.palestine.cz/?strAction=articleDetail&id=82
http://www.velkaepocha.sk/content/view/6811/41/lang,sk/

180631

12.01.2009 07:16

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: To hestroy a spol.

Jarmila 83.?.?.?

Janko, jděte už do háje s tím chlapem v sukních. Jsem se vším všudy ta nejtypičtější ženská, že už ani víc být ženštější nemůžu.[smích]

Ale tady jsou zajímavé reakce na Novinkách pod článkem zveřejňujícím, že Izrael posílá do Gazy i záložníky:

Názory, které lidé považují za kvalitní
1054 hlasů - 
Izrael je především bezohlednej agresor!
1041 hlasů - 
Sami kdysi zažili koncentráky ,proto nyní dokázali vybudovat ten největší.Jmenuje se Gaza.Sevřeli…
1031 hlasů - 
izrael nemá právo okupovat Palestinu
1026 hlasů - 
Palestinci vydržte,nedejte se,setrvejte v boji a na žádné příměří nepřistupujte a ty židy…
1021 hlasů - 
Nastane další intenzivní vraždění dětí, žen, a starců někdy se to nazývá taky genocida.

180632

Ve včerejším článku na Novinkách, nazvaném Izrael posílá do Gazy záložníky se píše:
Izrael tvrdí, že mezi téměř 870 palestinskými oběťmi z minulých 16 dní je nejmíň 300 členů Hamásu.

To tedy znamená, že 570 obětí jsou civilisté. [bliji]

Co se týče organizace Člověk v tísni,tak nejen tato organizace, ale všechny jí podobné, jsou celých 20 let od pseudorevoluce prolezlé přísně prověřenými poslušnými týpky, kteří mají přesně stanovené úkoly. Jsou to prostě poslušní placení agenti. Za svou proradnou a bezcharakterní poslušnost se pak mají celý život dobře a žijí si v přepychu. To jsou všichni ti Pánkové a Mejstříci a Hybáškové, prostě zaplacená pakáž.

180633

Uvědomila jsem si dnes, že těch mrtvých v tuto chvíli bude neskonale víc, než jak nám oficiálně hlásí propaganda- hlásná to trouba Izraele. Jak známo, Gaza je zcela odříznuta od světa, nikdo tam nemá přístup a izraelští nacisti tam nepřetržitě již 17 dní bombardují, vraždí a bombardují. Ty počty mrtvých jsou hlášeny pouze od lékařů z nemocnic. Avšak nikdo nepočítá mrtvé, kteří zhynou přímo v rozvalinách, nebo těžce raněné pacienty, které z nemocnice propustí a oni doma bez náležité lékařské péče zemřou. Víme přece, že Gazané nemají co jíst, pít, nemají k dispozici ani eletřinu. Příbuzní je rychle pohřbí do země a nikdo nezjišťuje, kolik těch mrtvých lidí vlastně. Takže já bych to tipla tak nejméně desetkrát víc obětí. To znamená nikoliv 900 Palestinců, ale střízlivá cifra je tak nejméně 10 000 obětí.

Co se týče Izraele, tak těm jedovatým zmijím již nevěřím vůbec nic. Zastřelili si své 4 vlastní vojáky a těch 10 k tomu si jednoduše přimysleli, aby to tak blbě nevypadalo. Já jim dokonce nevěřím ani ty rakety kassam. To vypustí izraelští agenti 3 rachejtle, absolutně nikdo nemůže nic zkontrolovat a pak JEJICH celosvětový mainstream napíše, že Hamas vystřelil třicetkrát. A to je opravňuje k tomu, že začnou pálit najednou na 60 míst v Gaze.

180670

14.01.2009 09:16

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

Jarmila 83.?.?.?

Ano, potíž je v tom, že ONI mají za ta staletí v západních zemích vytvořenou dokonale pevnou a neprostupnou mocenskou síť, kterou nelze v žádném místě protrhnout. JFK se domníval, že je dostatečně mocný na to, aby tu mocenskou síť protrhl- ale víme jak dopadl. Odpráskli ho pro výstrahu veřejně a demonstrativně jako psa.

Ale existuje tady jiná mohutná síla- lid. Ta mocenská síť založená na penězích může být protržena zezdola. A můžeme začít od úplných maličkostí. Třeba že VŠICHNI lidé pohoršeně odmítnou „umělecké dílo“ Davida Černého. Jak se tento umělec k zakázce pro EU dostal? Jednoduše. Najmenoval ho bez výběrového řízení Vondra. A miliardář Bakala mu za to věnoval 10 milionů. Takhle oni v té mocenské síti vzájemně spolupracují- já na bráchu, brácha na mě. Také zboření tří mrakodrapů za bílého dne, nám dává tušit, jak mocný nepřítel před lidstvem stojí.

Dobrá, ale my se můžeme bránit, protože nás, normálních lidí, je 90 procent. Umělci Černému můžeme říct- táhni s tím svým veledílem do prdele. [chechtot] A u voleb zase můžeme všem politikům vzkázat, že už je napříště nebudeme nikdy dobrovolně legalizovat. Přátele, vhoďme všichni do volební urny tento lístek: zastupitelská demokracie je obrovský podvod, žádám přímou demokracii.

180886

14.01.2009 19:32

Zákon a tradice

RE: Kdo je tady blouznivcem.........?

Jarmila 83.?.?.?

Napsala jste to tady hezky, mě se to zdá rozumné, co jste teď napsala.[smích] Ten článek pana Lhotáka jsem radši nečetla, jednak proto, že jsou na pořadu dne důležitější věci než psaní o ničem, a jednak proto, že tuším, že bych se zbytečně zase rozčílila. Vy jste to udělala za mne a tak Vám za to díky.[smích]

180996

16.01.2009 07:52

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

Jarmila 83.?.?.?

Já pro takový typ "humoru", kde všechny přítomné pozuráží, nemám vůbec žádné pochopení. Navíc mi vadí, že si podvodnými a nečestnými cestami udělal zadarmo reklamu v celém světě. Zviditelnil se na základě toho, že má nahoře velmi vlivné konexe, jinak je to naprosto druhořadý umělec, který by bez těchto konexí nikdy nikde neprorazil.

181159

16.01.2009 07:56

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

Jarmila 83.?.?.?

Máte to nějaké popletené, v přímé demokracii by lid nemusel volit Matušku ( i když ten Matuška by byl jistě daleko čestnější a rozumnější než třeba Topolánek), ale o důležitých věcech by si rozhodoval naprosto sám, bez 200 zkorumpovaných zástupců.

181160

16.01.2009 08:21

Jana Bobošíková - projev k předsednictvu

RE: Bobošíková jen cítí další šanci jak se zviditelnit

Jarmila 83.?.?.?

Přesně tak! Bobošíková je ve skutečnosti naprosto a totálně bezcharakterní kariéristka, poslušný lokaj mocných, který jde přes mrtvoly. To že mluví rozumně, to ji nic nestojí, vést ty krásné řečičky možná dostala jako stranický úkol, že má dělat "jako" opozici, aby prostí lidé získali dojem, že tam za ně někdo nahoře hrdinně bojuje. Že se tam nahoře vyskytují i čestní lidé. Bohužel tomu tak není, všechno je to jenom jejich "vysoká hra" na oblbování těch dole.

181161

16.01.2009 08:43

Kyjev oplácí vymražováním Krymu

Vrtěti plynem

Jarmila 83.?.?.?

Kdysi dávali v TV film, který se jmenoval Vrtěti psem (Wag the dog). Byl o tom, že kdykoliv se děl ve světě nějaký průser, třeba válečný konflikt, tak vymysleli manipulátoři davů nějaký zástupný problém, aby odvedli pozornost od toho válečného konfliktu.

U Putina a Medveděva mi vadí, že se dodnes nevyjádřili k jatkám v Gaze. Ať mi nikdo neříká, že jsou až tak moc zaneprázdněni plynem, že nemají čas říci svůj názor na masakrování civilistů v Gaze. U Srbska alespoň formálně útoky NATO Putin odsoudil, i když pro Srbsko jinak nehnul ani prstem. Je to zvláštní. Pamatuji se, že když Izrael někdy před zhruba 30 lety provedl masakr táborů v Šábra a Šátila, tak tehdejší komunistický mainstream o tom neustále informoval, podporoval hrdinný palestinský lid a Izrael mohutně odsuzoval. To si dodnes pamatuji. Prostě v závislosti na Sovětském svazu komunistická masmédia psala tak, jak Sovětský svaz poručil. Teď je to jiné, teď českému mainstreamu poroučí Amerika- a podle toho vypadají zprávy z Gazy. Není mi však jasné, co ten Putin? Na čí straně stojí, že o tom tak usilovně mlčí?

Možná by se dalo říci i - Vrtěti Havlem. To jak se hodil marod, jen aby probůh nemusel vůbec nic říct na adresu vyvražďování lidí v Gaze, je mi taky značně podezřelé. A co Klaus? Ten nám taky vůbec nic nepoví? A co ostatní politici? Nic? Velké ticho po pěšině?

181163

16.01.2009 16:24

Kyjev oplácí vymražováním Krymu

RE: Vrtěti plynem

Jarmila 83.?.?.?

No, ten film byl tak napínavý, že abych pravdu řekla, tak jsem nakonec u něho usnula. [smích] Proto ty nepřesnosti.

181209

16.01.2009 16:39

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

Jarmila 83.?.?.?

Umění je od slova uměti. Jenže tenhle neumětel toho moc neumí, ten umí akorát sám sebe neustále jen zviditelňovat. Už tenkrát, když ten tank namaloval na růžovo, mi to přišlo podezřelé. Každý normální občan by dostal za zničení historické památky přinejmenším milionovou pokutu až by zčernal. Ale "umělci" Černému kupodivu všechno projde. Taky svatý Václav sedící v Lucerně na břiše chcíplého koně se mi nelíbil. A to ani nemluvím o tom, že chtěl udělat obrovskou sochu chlapa, jak čurá z Národního divadla na lidi dolů. Je to znevažování všech hodnot, není to umění. Už tady na Zvědavci kdysi o něm byla řeč a kdosi navrhl, že by mohl udělat sousoší, jak dva muži chčijou na Izrael. Když mohl udělat sousoší, jak chcčijou na Česko, tak ať si dělá prdel i z věcí, z kterých si prdel udělat neodváží.

181210

16.01.2009 16:43

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

Jarmila 83.?.?.?

[smích] Přesně tak.[smích]

181211

17.01.2009 08:59

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

Jarmila 83.?.?.?

Není co dodat. Jako vždy jste to vyjádřil dokonale a se vším co jste napsal na 100 procent souhlasím.[smích] Tzv. umění ošklivosti, zdegenerovanosti, zkázy a hnusu nebrat!!

181260

17.01.2009 09:07

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

Jarmila 83.?.?.?

Ano, to je přesně ten článek, který jsem měla na mysli. Jak říkám, až se ten "umělec" odváží si udělat legraci i z všemocného Izraele, před kterým se celý svět evidentně třese strachy, tak mu uvěřím, že je avantgartní. Zatím se umí pošklebovat jen všem normálním lidem, kterým je cokoliv svaté.

Aby byl pan Černý ještě víc neotřelý, tak by mohl udělat plastiku, kde ruský medvěd z jedné strany a strýček Sam z druhé strany vykonávají velkou tělesnou potřebu na Izrael. [chechtot]

181261

17.01.2009 09:19

Jana Bobošíková - projev k předsednictvu

RE: Bobošíková jen cítí další šanci jak se zviditelnit

Jarmila 83.?.?.?

Ano, je to přesně tak. Celých 20 let od pseudorevoluce pozoruji, že přesně tímto se oni řídí. Proto i všechny strany jsou jeden velký podvod. Protože těch 200 zvolených, zkorumpovaných figurek v parlamentu se dohaduje o výsledcích hlasování vždycky předem v zákulisí. A dohodnou se tak, jak jim lobbisté a světovládci poručí.

Tyhle finty používal už dávno Lenin i Stalin, že soustředili protivníky do nějaké opozice a pak je rozprášili na všechny světové strany. A stejně tak se dělo i u nás po pseudoreveluci. Kolik už jsme tady měli různých stran? Nepočítaně. Vždycky vznikly za nějakým účelem, splnily zadaný úkol a pak zanikly. Prostě podvod na entou.

181263

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 5

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 1

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 2

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 6

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 2

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 17

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

Měnové kurzy

USD
25,74 Kč
Euro
27,80 Kč
Libra
31,47 Kč
Kanadský dolar
18,21 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,33 Kč
100 japonských jenů
23,72 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,56 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 582,60 Kč
1 unce stříbra
369,43 Kč
Bitcoin
173 305,56 Kč

Poslední aktualizace: 3.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?