Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 21 příspěveků, 2 různá jména: Thoms, Tomass.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.02.2008 18:50

Tak nám zabili Rona Paula

RE: Myslím, že titulek je opravdu přehnaný

Tomass 85.?.?.?

Skutečně, Views: 213 [překvapení] [zmaten]

154061

Ještě, že tam nebylo napsané dobrý den... to by mě zajímalo jak bysme se dnes zdravili... [zmaten]

155023

26.02.2008 18:23

Ashdown: Porážka NATO v Afghánistánu je „reálnou možností“

Ať už za invazí do Afghánistánu

Tomass 85.?.?.?

stály v pozadí jakékoliv důvody (ať si každý domyslí), tak si musíme přiznat, že režim který tam vládl se nedal s ničím na světě srovanat, natolik kruté a despotické vládce nepoznala Evropa ani v nejtemnějších obdobích svých dějin. Můžete se mnou nesouhlasit, ale pokud se NATU podaří tálibánce porazit, tak afghánci budou za invazi vděčni, pokud již teď nejsou.

155179

26.02.2008 20:38

Ashdown: Porážka NATO v Afghánistánu je „reálnou možností“

RE: Ať už za invazí do Afghánistánu

Tomass 85.?.?.?

Ne to nejsem, viz můj příspěvek níže (pokud jej schválí moderátor).

155188

26.02.2008 20:59

Ashdown: Porážka NATO v Afghánistánu je „reálnou možností“

RE: Ať už za invazí do Afghánistánu

Tomass 85.?.?.?

Legitimita je jedna věc, ta druhá je ,jak už jsem psal, brutalita tálibánského režimu. Nebo si myslíte, že má 'civilosovaná společnost' jen přihlížet tomu jak se na fotbalovém stadionu, který byl postaven v rámci humanitární akce, popravují - kamenují - lidé za takové hrůzné zločiny stylu: Promluvila na ulici s mužem, který není její příbuzný, nebo, byla znásilněna, učila se číst atd. Kde jsou lidem odsekávány ruce a nohy za věci, které my tady na západě děláme denně. Například poslech rádia nebo zpěv jiné písně než náboženské! Kodokoliv z nás co navštěvujeme tento server by se do země ovládané takovým režim bál jen vstoupit, natoš tam žít!
O USA si myslete co chcete, také si myslím svoje a mám za to, že jsem dost kritický, ale svrhnutí Tálibánu byla správná věc, ať už v pozadí bylo cokoliv (osobně si myslím, že to se svobodou afghánců nemělo nic společného) a mělo k ní dojít už dávno. To kdo ten režim tam pomáhal nastolit je věc druhá... [pláč]

PS: Musíte se na to dívat trochu i z 'lidského hlediska' nejen politického.

155187

27.02.2008 17:54

Ashdown: Porážka NATO v Afghánistánu je „reálnou možností“

RE: Ať už za invazí do Afghánistánu

Tomass 85.?.?.?

Předně, děkuji za reakci.

AD Jiné zákony)
Nad tím, že planeta se možná řídí jinými než našimi zákony jsem hodně dlouho přemýšlel. Osobně mi jsou východní náboženské směry velmi simpatické, ať už je to jakkoli tak mi nejsou lhostejné osudy milónů lidí, kteří žijí (musí žít) v takovém despotickém režimu. Nechci dělat západu užitečného idiota, i když ho asi zrovna dělám, ale představte si sebe jak Vám kamenují matku nebo sestru například zato, že se učila číst...

AD Války)
války se nikdy nevedou z humanitárních pohnutek, to je mi jasné, každá zapojená strana sleduje své zájmy.
Pochybuji, že se muslimský svět poučí z vlády Tálibánu, když (aspoň je nám to servírováno mainstrímem) islámských fanatiků stále přibívá. Mám dojem, že islámský svět umí jednu věc dokonale-stále si stěžovat na útlak západu, místo aby si přiznal vlastní neschopnost lidem zajistit blahobyt. Za co z části určitě může i samotný Islám, protože ženám zakazuje pracovat a studovat.

PS: Doufám, že na Vaše PS nedojde.

155269

30.04.2008 00:34

Nedostatek pohonných hmot přinutil OSN zastavit pomoc Palestině

RE: Palestinci

Tomass 85.?.?.?

Předpokládám, že Vy byste byl mezi prvními, který by se utíkal odpálit do prvního autobusu [cool]

160204

30.04.2008 00:35

Nedostatek pohonných hmot přinutil OSN zastavit pomoc Palestině

RE: Palestinci

Tomass 85.?.?.?

Přesně tak!!! Nám nedá zadarmo nikdo nic! Až mezisebou pochytají a pozavírají všechny teroristy a budou svolní k mírovým jednáním a mírové dohody budou dodržovat, tak se teprve můžeme bavit o nějaké pomoci. Oni pořád jen naříkají a stěžují si, ale jak se chovají, jako dobytek, děti učí jen nenávidět Israel, jak za všechno může, a jedna z prvních dovedností, kterou ovládají je jak zacházet se samopalem. Ti darabáci většinou mezinarádní pomoci utratí za zbraně a výbušniny (kterými se pak odpalují v autobusech). A pak si stěžují, že nemají na léky a jídlo.
Uvědomte si všichni, že ta pomoc, kterou oni rozfofrují za zbraně jde i z našich daní! Kolik z vás zastánců Palestiny je spokojeno s tím, že jsou naše peníze utráceny za zbraně???

160201

20.05.2008 21:54

ČT se základnou USA a nikdy jinak

Víte

Tomass 85.?.?.?

celé slavné hnutí Ne základnám působí, tedy alespoň na mě velice (tragi)komickým, dojmem, už kvůli tomu jaké ''osobnosti'' jej vedou. Kdybych byl ten nejzarytější odpůrce radaru v celé ČR, tak se k tomuto hnutí nikdy hlásit nebudu! A to je možná i jeden z důvodů, že ačkoliv je nějakých 70-80% veřejnosti proti, proč se na demonstracích sejde poměrně malý počet lidí, z nichž je ještě značná část z řad KSČ(M) a jejich dorostu z KSM. Já tedy rozhodně s takovým lidským odpadem nechci mít nic společného!
Kdyby ty demnostrace nepřipomínaly sjezdy bolševických vypatlanců a vedlli je rozumní lidé, tak u nás bude mít ono hnutí možná větší podporu. O názorových veletočích některých politiků, kteří se jen snaží získávat body u voličů ani nemluvě. Lidi to prostě přestalo bavit a zajímat.

161519

21.05.2008 16:59

ČT se základnou USA a nikdy jinak

RE: vysvětlení

Tomass 85.?.?.?

Když si to myslíte... Jmenujte mi jediný režim, který v historii zavraždil, okradl či jiným způsobem zničil život více lidem, a to zcela účelově a systematicky, než režimy které se pokušely budovat tzv. beztřídní společnost.

161574

21.05.2008 17:12

ČT se základnou USA a nikdy jinak

RE: Víte

Tomass 85.?.?.?

Vy se možná řídíte heslem: Nepřítel mého nepřítelle je můj přítel.
Já ne.

161572

21.05.2008 17:22

ČT se základnou USA a nikdy jinak

RE: vysvětlení

Tomass 85.?.?.?

Ti stávající komunisté se doupotějí toho, že chtějí ZNOVU nastolit SOCIALISMUS a to jak známo bez zločinů nejde.
Vše záleží na lidech a době ve které žijí. Toto se dá pochopit různě. Doufám, že tím neobhajujete jejich zločiny.
BTW, cizí vojáky sem začala zvát ČSSD, která to teď vehementně popírá. Nemyslím, že to dělá proto, že si to přeje 70-80% občanů, ale protože jí to přináší politické body. Věřte tomu, že kdyby teď u nás vládli socani, tak budou všema deseti pro radar. Jak by se chovala ODS, nechť si každý domyslí.

161576

21.05.2008 18:58

ČT se základnou USA a nikdy jinak

RE: vysvětlení

Tomass 85.?.?.?

Debata nabrala trochu jiný směr než kterým byl směřovaný článek, ale můžu si za to sám. Mi vadí živí Rusové a Číňani [zmaten] , prosím Vás a kde jsem to psal? Nevzpomínám si [pláč]. Mohl byste mi prosím osvěžit paměť? Díky.
BTW Číňan, nebo Rus zabitý ve jménu komunismu (socialismu) má jinou hodnotu než například Čech?

161583

21.05.2008 20:36

ČT se základnou USA a nikdy jinak

RE: vysvětlení

Tomass 85.?.?.?

O tom, že chtějí znovu nastolit socialismus se můžete dočíst v jejich programu.

Kde berete tu jistotu, že nejsou titíš? Distancovali se od své minulosti? Ne! To o něčem svědčí. Jaké slovo mají na prvním místě ve svém názvu? Komunistická, takže to opět o něčem svědčí, aspoň víme co jsou zač. Víte co je paradox? Představte si situaci, že v naší zemi někdo založí politickou stranu, bude se jmenovat třeba takto: Nacionálně-Socialistická Dělnická Strana Česka, jakou si myslíte, že bude mít životnost? Mám za to, že by ji ministerstvo vnitra zakázalo během několika dní a policie by jejich případnou demonstraci velice okázale rozehnala. Co se děje s Komunisty? Sedí si v parlamentu, na soudech atd. a na svých sjezdech velebí dobu jejich vlády.
Se třetím odstavcem souhlasím s Vámi.

AD 4. odstavec) Ano, připadalo mi, že radar dáváte za vinu JEN ODS. Omluvám se za nepochopení.

161592

21.05.2008 21:00

ČT se základnou USA a nikdy jinak

RE: Víte

Tomass 85.?.?.?

[chechtot] Tak jsme se zasmáli [cool]

161593

21.05.2008 22:36

ČT se základnou USA a nikdy jinak

RE: vysvětlení

Tomass 85.?.?.?

Ad1) Socialismus pod jejich vedení si tato země užila až dost, podruhé je lepší to neriskovat.

AD2) Filip je IMHO starý kádr, stačilo co prohlásil o bratrech Mašínech, doslova se čertil. Tím nechci zavádět diskusy na nové téma.

AD3) Nedíval jsem se, nemůžu soudit

AD4) Myslím, že by dostala od médií takové ''čoudy'', že i kdyby ji náhodou MV nezakázolo jen podle názvu, tak na tlak médií určitě.

AD5) Ano, k omezování soukromí začalo docházet již po zhroucení federální budovy v Oklahoma city, a po 9/11 to nabralo akorád na obrátkách - opět nechci zavádět nový směr diskuse, i když to spolu vše souvisí.

S Vaším dovětkem souhlasím, ti lidi se akorád vždy za něco schovají.
Stejně si stojím za tím, že KSČM nemá ve společnosti co dělat. Ale jinak diskuse dobrá.

161599

22.05.2008 00:12

ČT se základnou USA a nikdy jinak

RE: Víte, nevíte?

Tomass 85.?.?.?

Ad1) Nikoho nekádruji, možná to tak vyznělo, komunisty nemusím, viz moje příspěvky.

Ad2) Možná to tady všechny překvapí, ale ten pán co psal, že v koutku duše s radarem nesouhlasím, měl pravdu.
Naše vláda není nic-moc, ale pořád lepší než Komunisti, nebo Paroubek (hovořím konkrétně o něm, né o celé ČSSD). Už to tady zaznělo, kdyby nevládla ODS s koalicí, ale ČSSD tak to na otázce radaru nic nezmění, viz mnohé výroky páně Paroubka.
Máte pravdu i o Bushovi a spol, je to banda válečných zločinců a chronických válečných štváčů i se všemi lidmi co stojí v pozadí a oni jim poskakují.
Dále máte zase pravdu, to co se děje v Kosovu a příkoří páchaná na Srbech jsou další hnus. Musím říct, že se hluboce stydím za to, že naše vláda dnes uznala Kosovo, je mi z toho zle a je mi to líto. A závidím Vám, že to Vaše vláda neuděla, i když ta k tomu má své důvody, ale to na věci nic nemění.

Ad3) Nevím co Vás vede k tomu mi hned nadávat do vypatlanců.
Media naše, nebo vaše je to jedno stejně patří Němcům, nebo Američanům.
Můžu Vás uklidnit, nejsem zde speciálně nasazen, jsem zde jen sám za sebe a nikomu užitečného idiota nedělám.
Na Zvědavce chodím něco přes rok, možná 2, névím do kalendáře jsem si to nenapsal. Ale na diskuse přispívám cca půl roku. O NeZvědavci slyším vůbec po druhé, poprvé jsem se o něm dočetl někde tady a podruhé od Vás, ještě jsem jejich stránky nenavštívil a ani to nemám v úmyslu. Vy tam, podle všeho chodíte pravidelně.
Příjemný zbytek večera.

161605

20.10.2008 16:06

Modrý armagedon

Přiznám se,

Tomass 85.?.?.?

že mě výskedek voleb doslova šokoval. Nevolil jsem modré ani oranžové, volil jsem podle toho jak jsem spokojený s prací svého hejtmana a né vlády a obávám se, že takových jako já bylo žalostně málo. Ale zaskočilo mě jak lidé NEpřemýšlí a slyší na primitivní hesla, která měla na bildboardech ČSSD. Jistě, lidi volby pojali jako referendum o vládě, ale to je dle mého špatně. Vláda má reformy hodně nedotažené, a potřebovaly by ''překopat'' komunikace s veřejností je na žalostné úrovni, ale aspoň se snaží něco dělat, kdež-to ČSSD tady umí akorád rozhazovat peníze, které ve státní kase nejsou, a lidé si neuvědomují, že to co dostanou stejně zaplatí i s úrokama a to doslova. Vláda vemehentně prosazuje radar, OK lidé ho zde nechtějí, ale titíš lidé si neuvědomujím kdo začal o raradu vyjednávat a že kdyby seděli ve vládě tak by ho prosazovali úplně stejně.
Vítězství ČSSD v kraji středočeském a jihomoravském toto jen potvrzuje. Chci vidět Haška a Ratha jak chtějí dělat hejtmany a funkce ve sněmovně zároveň. Kdybych měl milion důvodů volit ČSSD tak už jen kvůli tomuhle bych jim hlas nedal, protože z tohoto hledí korytářství na kilometry daleko.

173486

12.11.2008 00:09

Realita dneška

RE: Nejen,že máme Helloween

Tomass 85.?.?.?

Komořany

175577

07.01.2009 21:40

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

Genocida?

Tomass 85.?.?.?

Na všech možných fórech, kde se propírá tohle téma se stále objevuje slovo ''genocida'' páchaná na palestincích. Z toho co jsem pochopil z české Wiki http://cs.wikipedia.org/wiki/Genocida
ale i z toho jak to chápu já, se mi to zdá jako trochu silné slovo, pro to co se tam děje. Mám za to, že kdyby Israel chtěl v pásmu Gazy genocidu provést (a že k tomu prostředky má je všem jasné) tak to tam bude vypadat trochu jinak. Zdá se mi, že se tímhle slovem začíná trochu plýtvat a lidé mu přestanou věnovat pozornost, protože si pod pojmem genocida představí to co vidí tam tzn. pár set mrtvých. Myslím že mi dáte za pravdu když řeknu, že kdyby Israel chtěl tak těch mrtvích je klidně o řád víc a všichni víme, že by mu to prošlo. Proč to neudělal je věc druhá. Pod pojmem genocida v poslední době si já vybavím například to co se dělo v provincii Dárfúr, ale ne tohle.

180082

18.02.2009 11:42

Thajsko - díl III.

Docela mě překvapilo

Tomass 85.?.?.?

to vyzouvání se všude, dokonce i v obchodech a tak. Jaká je tam asi frekvence trapasů s dírami na fuskách [smích] Je to pěkný protiklad k některým Západním zamím, kde vám hosté vlezou v botech až do obýváku, tohle jsem nikdy nepochopil... Mě někdo (vyjma malíře [mrknutí jedním okem] ) vlést do baráku v botech, tak ho asi vyhodím.
Jinak pěkné čtení, autentické cestopisy mám moc rád.

184044

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 100 čtenářů částkou 16 049 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,23 Kč
Euro
25,25 Kč
Libra
30,20 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
15,32 Kč
Švýcarský frank
23,79 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
35,58 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,53 Kč
1 unce stříbra
423,16 Kč
Bitcoin
216 800,56 Kč

Poslední aktualizace: 25.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?